Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#6379922 - 18/12/2014 20:02 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: kazow]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Originally Posted By: kazow
@majner mam nadzieje ze nie masz na mysli zeby zamknac forum i zrobic platne?


w takim przypadku forum jako forum umrze z powodu braku naplywu nowych czytaczy i ogladaczy reklam

w zamian moglby powstac ciekawy wehikul inwestycyjny, co jest abrdzo fajnym pomyslem ktory wspieralbym, niestety raczej niezgodny z prawem

Absolutnie, forum zamknięte i na dodatek płatne, to jest inwestycja z góry skazana na porażkę, bo tak jak piszesz - musi być fresh meat smile
Wehikuł inwestycyjny to jeden z kolejnych punktów planu (na pewno nie początkowy), który mimo swojej wątpliwej legalności, można zalegalizować wink W branży hazardowej taki wehikuł to ryzykowna sprawa, ale... kto wie smile
Najpierw trzeba mieć plan, a gdy on się pojawi, trzeba mieć odpowiednie narzędzia (tutaj: ludzi), które ten plan wykonają. Ale przeważnie to właśnie te narzędzia najciężej zdobyć smile

Do góry
Bonus: Unibet
#6379948 - 18/12/2014 20:35 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
_Korver_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 18397
Ja mam wrażenie takie, że @Conrad swoje z forum wyciągnął (reklamy - różne plotki chodziły co do kwot) i dalsza przyszłość pozostała w próżni, 'co będzie to będzie'. Taki stan trwa dobre kilka lat, bo jak tu kilku userów słusznie zauważyło, podobne temu tematy pojawiają się dość systematycznie co jakiś czas.

Co będzie dalej?

To samo... Albo i gorzej, bo z roku na rok coraz 'gorsza' młodzież się pojawia. Teraz każdy wszystko chce na tacy mieć podane, bez wkładu własnego. Kiedyś tak nie było. Jak ja dorastałem na forum (rejestrowałem się w 2004, będąc niepełnoletnim) to musiałem najpierw dać coś od siebie, by liczyć na cokolwiek. Czymś się wykazać, by zwrócić uwagę. Każdego usera się szanowało - mając poczucie, że jest się młodszym, a i w konsekwencji - głubszym. A teraz wjeżdżają takie leszcze, pewne swego, że głowa mała. Brak chęci na jakąkolwiek dyskusję, wymianę zdań.

Nieraz nudziło się mecz.pl, próbowałem for zamkniętych, próbowałem płatnych (zrzutkowych), próbowałem z innych branż i jakoś nigdzie mnie tak nie zatrzymało, jak tu. Fakt faktem szperając po mecz.pl o typach się już nie myśli, ale jakaś 'magia' jest smile

Pzdr.

Do góry
#6380668 - 20/12/2014 15:06 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
arus1 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2006
Postów: 481
Skąd: Pizdziejewo w Ciemnogrodzie
Originally Posted By: Danielsan
mecz.pl to nie forum,

to styl życia

Do góry
#6380950 - 21/12/2014 10:01 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: _Korver_]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Originally Posted By: _Korver_
Ja mam wrażenie takie, że @Conrad swoje z forum wyciągnął (reklamy - różne plotki chodziły co do kwot) i dalsza przyszłość pozostała w próżni, 'co będzie to będzie'. Taki stan trwa dobre kilka lat, bo jak tu kilku userów słusznie zauważyło, podobne temu tematy pojawiają się dość systematycznie co jakiś czas.

Co będzie dalej?

To samo... Albo i gorzej, bo z roku na rok coraz 'gorsza' młodzież się pojawia. Teraz każdy wszystko chce na tacy mieć podane, bez wkładu własnego. Kiedyś tak nie było. Jak ja dorastałem na forum (rejestrowałem się w 2004, będąc niepełnoletnim) to musiałem najpierw dać coś od siebie, by liczyć na cokolwiek. Czymś się wykazać, by zwrócić uwagę. Każdego usera się szanowało - mając poczucie, że jest się młodszym, a i w konsekwencji - głubszym. A teraz wjeżdżają takie leszcze, pewne swego, że głowa mała. Brak chęci na jakąkolwiek dyskusję, wymianę zdań.

Nieraz nudziło się mecz.pl, próbowałem for zamkniętych, próbowałem płatnych (zrzutkowych), próbowałem z innych branż i jakoś nigdzie mnie tak nie zatrzymało, jak tu. Fakt faktem szperając po mecz.pl o typach się już nie myśli, ale jakaś 'magia' jest smile

Pzdr.


Dobrze napisane, piwo

Do góry
#6380980 - 21/12/2014 11:42 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
seneka1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/06/2002
Postów: 2240
Skąd: szczecin
Zgadzam się z przedmówcami od lat wracam do tego forum ze względu na magię i kilku świetnych wiekowych stażem już typerów !!! aplauz

Do góry
#6381038 - 21/12/2014 13:23 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Mecz pl to jest smile nie ma lepszego forum.

Do góry
#6381822 - 24/12/2014 05:34 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
zxp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2006
Postów: 10972
potwierdzam to i owo robi robote smile

Do góry
#6381919 - 25/12/2014 14:28 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
darkogs Offline
newbie

Meldunek: 29/09/2014
Postów: 26
Po prostu kazdy wspomina klimat, a na innych stronach tego nie ma. No i tu mozna wrocic jak Conrad zbanuje laugh

Tez czesto bylem na innych forach, ale tam atmosfera slaba, no i czasem tacy ludzie zostaja moderatorami, ze az sie odniechciewa. Np herbatka - czyli kazdy pajac moze zostac kims waznym, chociaz kazdy ma go za idiote, albo gosc co ma nick obecnego rezerwowego Milanu - ekspert od wszystkiego, ktory nie umie napisac poprawnie zdania podrzednie zlozonego. Ale pewnie nie ma wiecej niz 13 lat, skoro taki nick, a poziom edukacji jeszcze nizej. Szanujmy sie jak to mowi pacyfista smile

Tez najbardziej wspominam amkwisha, ktory byl strasznym cebulaczkiem, ale typy mial bardzo dobre.

Do góry
#6381927 - 25/12/2014 18:02 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: Misiek]
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Originally Posted By: Misiek
Kurson - pyknij.. reaktywację dubelków smile


Dla kogo Misiek? Dla kogo?

Pomijając już wszystkie inne okoliczności kiedyś urządzało się takie przedsięwzięcia głównie dla znajomych/kolegów, a kogo ja tu teraz znam z tych aktywnych? hmm

Prawdopodobnie taka kolej rzeczy, nowe czasy, nowa formuły funkcjonowania ...

Wesołych Świąt Weterani toast santa

Do góry
#6381963 - 25/12/2014 21:47 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: fechu]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
Originally Posted By: fechnerinho
Eeeee tam Master, chyba przesadzasz...

Z QC Piłka nożna:

Originally Posted By: beks
super własnie zauważyłem ze w TiO nie moge nic pisac bo w temacie mecz.pl cos tam czemu zyje, napisalem cos w stylu: ze nie do konca sie zgodze i ze na pewnym forum sa kumate osoby i w dziale np sporty zimowe sa spoko analizy i trafne.

czy napisalem cos złego? przeciez nawet nie napisalem na jakim to forum. masakra


laugh


laugh

Z wspominek był jeszcze ten typek od podrywu, co jeździł z dziewczynami do lasu z pustym bakiem... jak mu było pamięta ktoś?

Do góry
#6381989 - 25/12/2014 22:56 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Ja pamiętam tylko Miedzioryta, któremu pyta przylegała.

Do góry
#6382049 - 26/12/2014 11:09 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: Skiper]
17082014 Offline
stranger

Meldunek: 17/08/2014
Postów: 9
Originally Posted By: Skiper
Originally Posted By: fechnerinho
Eeeee tam Master, chyba przesadzasz...

Z QC Piłka nożna:

Originally Posted By: beks
super własnie zauważyłem ze w TiO nie moge nic pisac bo w temacie mecz.pl cos tam czemu zyje, napisalem cos w stylu: ze nie do konca sie zgodze i ze na pewnym forum sa kumate osoby i w dziale np sporty zimowe sa spoko analizy i trafne.

czy napisalem cos złego? przeciez nawet nie napisalem na jakim to forum. masakra


laugh


laugh

Z wspominek był jeszcze ten typek od podrywu, co jeździł z dziewczynami do lasu z pustym bakiem... jak mu było pamięta ktoś?


Pierniczek (chyba) - dobry był aparat.
W ogóle przez tyle lat co tu zaglądałem, dawniej częściej, teraz znacznie rzadziej, to przewinęło się mnóstwo ciekawych osobowości, wybuchało sporo afer. Swego czasu najwięcej chyba brało się tego z tematu o wymianach na MB i słynny już Konrad C. z jego legitymacją wink później też była ta sprawa z biletami na EURO o której w sumie dowiedziałem się od znajomego, a dopiero później z forum.
Kilka lat wstecz i działy tematyczne były na wysokim poziomie, a i w TiO nie brakowało ciekawych tematów. Teraz praktycznie nie zostało nic, bo nawet i w tym TiO ciekawego- bekowego tematu nie uświadczysz...
No ale cóż, ludzie dorastają, zmieniają się im priorytety i kiedyś będąc studentem był czas na więcej, choćby nawet siedzenie po nocach i śledzenie US Sports. Teraz mając w granicach 30 i więcej lat inne rzeczy stają się ważniejsze. To oraz napływ osób, które nic nie wnoszą, a tylko czekają niczym sępy spowodował obecny stan rzeczy.
Zawsze będę wspominał to miejsce, bo tutaj zaczynałem swoją przygodę z bukmacherką...

Do góry
#6382314 - 27/12/2014 00:38 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
Johan Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 1961
Skąd: GÓRNY ŚLĄSK
To już nie to forum co kiedyś ale poczytać zawsze wpadne.

Też się wychowałem na mecz.pl i sentyment zawsze pozostanie.

Do góry
#6382395 - 27/12/2014 15:17 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: darkogs]
wawrzyniak9090 Offline
stranger

Meldunek: 27/12/2014
Postów: 1
Originally Posted By: darkogs
Po prostu kazdy wspomina klimat, a na innych stronach tego nie ma. No i tu mozna wrocic jak Conrad zbanuje laugh

Tez czesto bylem na innych forach, ale tam atmosfera slaba, no i czasem tacy ludzie zostaja moderatorami, ze az sie odniechciewa. Np herbatka - czyli kazdy pajac moze zostac kims waznym, chociaz kazdy ma go za idiote, albo gosc co ma nick obecnego rezerwowego Milanu - ekspert od wszystkiego, ktory nie umie napisac poprawnie zdania podrzednie zlozonego. Ale pewnie nie ma wiecej niz 13 lat, skoro taki nick, a poziom edukacji jeszcze nizej. Szanujmy sie jak to mowi pacyfista smile

Tez najbardziej wspominam amkwisha, ktory byl strasznym cebulaczkiem, ale typy mial bardzo dobre.

Torres już w Atletico wink a Earl to chyba jakis znajomy legendy tego forum - shu34, wiec trochę z szacunkiem wink

Ja się nigdzie bardziej nie angażowałem, często zapominałem swoich nicków i choć wiedziałem, ze na mecz nie będzie analiz takich jak na innych forach to i tak tutaj wchodziłem i wchodzę, bo to jednak pierwsze moje forum i zaluje, ze Conrad je tak zaniedbał, bo na pewno by dało się cos z niego wycisnac i on by tez zarobił.
Zawsze pozostaje quasi chat, ale i tam coraz mniej typow niestety

Do góry
#6382398 - 27/12/2014 15:40 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: Gaske]
AMATORnowicjusz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/04/2010
Postów: 7580
Skąd: Inowroclaw
Originally Posted By: Gaske
[quote=_Korver_]Ja mam wrażenie takie, że @Conrad swoje z forum wyciągnął (reklamy - różne plotki chodziły co do kwot) i dalsza przyszłość pozostała w próżni, 'co będzie to będzie'. Taki stan trwa dobre kilka lat, bo jak tu kilku userów słusznie zauważyło, podobne temu tematy pojawiają się dość systematycznie co jakiś czas.

Co będzie dalej?

To samo... Albo i gorzej, bo z roku na rok coraz 'gorsza' młodzież się pojawia. Teraz każdy wszystko chce na tacy mieć podane, bez wkładu własnego. Kiedyś tak nie było. Jak ja dorastałem na forum (rejestrowałem się w 2004, będąc niepełnoletnim) to musiałem najpierw dać coś od siebie, by liczyć na cokolwiek. Czymś się wykazać, by zwrócić uwagę. Każdego usera się szanowało - mając poczucie, że jest się młodszym, a i w konsekwencji - głubszym. A teraz wjeżdżają takie leszcze, pewne swego, że głowa mała. Brak chęci na jakąkolwiek dyskusję, wymianę zdań.

Nieraz nudziło się mecz.pl, próbowałem for zamkniętych, próbowałem płatnych (zrzutkowych), próbowałem z innych branż i jakoś nigdzie mnie tak nie zatrzymało, jak tu. Fakt faktem szperając po mecz.pl o typach się już nie myśli, ale jakaś 'magia' jest smile

Pzdr.



Korver jak zwykle w formie piwo

Do góry
#6382407 - 27/12/2014 16:28 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
Sensei Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/07/2009
Postów: 61865
Skąd: Windy City
Edit: Mniej okienek, mistrzu bo błądzisz laugh


Edited by Biszop (27/12/2014 16:39)

Do góry
#6382610 - 28/12/2014 14:21 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: wawrzyniak9090]
darkogs Offline
newbie

Meldunek: 29/09/2014
Postów: 26
Originally Posted By: wawrzyniak9090
Originally Posted By: darkogs
Po prostu kazdy wspomina klimat, a na innych stronach tego nie ma. No i tu mozna wrocic jak Conrad zbanuje laugh

Tez czesto bylem na innych forach, ale tam atmosfera slaba, no i czasem tacy ludzie zostaja moderatorami, ze az sie odniechciewa. Np herbatka - czyli kazdy pajac moze zostac kims waznym, chociaz kazdy ma go za idiote, albo gosc co ma nick obecnego rezerwowego Milanu - ekspert od wszystkiego, ktory nie umie napisac poprawnie zdania podrzednie zlozonego. Ale pewnie nie ma wiecej niz 13 lat, skoro taki nick, a poziom edukacji jeszcze nizej. Szanujmy sie jak to mowi pacyfista smile

Tez najbardziej wspominam amkwisha, ktory byl strasznym cebulaczkiem, ale typy mial bardzo dobre.

Torres już w Atletico wink a Earl to chyba jakis znajomy legendy tego forum - shu34, wiec trochę z szacunkiem wink

Ja się nigdzie bardziej nie angażowałem, często zapominałem swoich nicków i choć wiedziałem, ze na mecz nie będzie analiz takich jak na innych forach to i tak tutaj wchodziłem i wchodzę, bo to jednak pierwsze moje forum i zaluje, ze Conrad je tak zaniedbał, bo na pewno by dało się cos z niego wycisnac i on by tez zarobił.
Zawsze pozostaje quasi chat, ale i tam coraz mniej typow niestety

Dokladnie podkresliles roznice miedzy mecz.pl a innymi stronkami.
Legendy mecz.pl maja swoje wlasne strony, platne typy, grupy zamkniete, jak dadza typa to wiadomo, ze warto zagrac.
A legenda konkurencji byla na odwyku bukmacherskim, kilka razy zbankrutowala i okolo 50 razy kasowala temat po tym jak nie wszedl typ ostatniej szansy, a to na prawde sztuka, bo on zawsze gral i do tej pory gra na peffki(Chelsea, United, City, Real itd), albo rozne, ktore moze trafia 25%.
Kiedys pewniaki rzeczywiscie wchodzily, wiec zostal legenda. Teraz juz nie wystarczy przepisac h2h do analizy

Do góry
#6382840 - 29/12/2014 12:27 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: wawrzyniak9090]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Ludzie się starzeją.Nie każdy może znaleźć czas na dogłębne analizy.Rodzina,praca to są priorytety.

Do góry
#6382843 - 29/12/2014 13:03 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Dokładnie ,a analizy to połowa sukcesu.

Do góry
#6383773 - 02/01/2015 13:55 Re: Czemu mecz.pl jeszcze żyje? [Re: adamwol]
visitor22 Offline
stranger

Meldunek: 02/01/2015
Postów: 4
Mecz ledwo żyje, bo Conrad zamiast się zająć odpowiednimi rzeczami to wolał się bawić w banowanie przeciwników w Polityce.
Ale inne fora są nie lepsze niestety i prawie wszędzie ludzie piszą analizy tylko do konkursów, więc takich typów nie opłaca się grać.

Cytat:
legendy tego forum - shu34

laugh laugh laugh
shu nigdy nie był legenda i nie bedzie, bo zawsze byl slabym typerem. Na dłuższą mete jak sie z nim grało to zawsze było się na minusie, no i on rzeczywiście był na odwyku, więc chyba jasne? To że coś popieprzy w analizie to nie czyni z niego legendy.
Zresztą tamto forum jest żałosne, bo poza typowaniem nic się nie dzieje. Tam kiedyś była dobra atmosfera, ale skoro teraz tam rządza takie cebulaki jak tamta trojka to co się dziwić?
Sporo osob z mecz siedzi na tym największym obecnie forum, ale tam też troche brakuje tej atmosfery jaka tutaj potrafiła być, no i niestety wiekszość typów to konkursy. Na razie są najlepsi, ale jakby Conrad sie ogarnął to by mecz znów wrociło na szczyt, tylko jak go przekonać? wink

@Bezdomny ale chociaz pol godziny dziennie można znaleźć, żeby wymienić się spostrzeżeniami, tylko żeby admin tak nie banował laugh

Do góry
Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (igea23, wHiTe_StAr, burbon, akagi, latajaca_holenderka, kemp), 3694 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583798 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07