Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >
Opcje tematu
#734716 - 07/12/2006 12:53 Re: Puchar Ekstraklasy
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Ma ktos sklad Wisly na dzisiejszy mecz z Gornikiem?

Do góry
Bonus: Unibet
#734717 - 07/12/2006 13:26 Re: Puchar Ekstraklasy
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
Quote:

Ma ktos sklad Wisly na dzisiejszy mecz z Gornikiem?




prosze bardzo:
http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=12761

wlasnie Wisła zagra namocnejszym skladem. ma to byc sprawdzian przed Feyenoordem. tylko nie wiem jakim skladem zagra Górnik. wiem ze zagra jakis debiutant z III ligi. ale reszty nie znam. Wiśle do awansu wystarcza remis. jednak stac ich w tym meczu na zwyciestwo.
przypominam tylko ze na osttanio jak ze soba grali to Wisła wygrala u siebie tylko 1:0 a bramke strzelil Cleber z karnego.

wedlug mnie nie oplaca sie grac na 1x2 bo na wisle jest tylko 1.20 w B&W. poczekam moze cos sie pokaze na betfair na azjata powiedzmy wisła -1.0

Do góry
#734718 - 07/12/2006 13:34 Re: Puchar Ekstraklasy
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Myslalem nad underem @2.10 i wynikiem 1:0 lub 2:0, ale skoro graja najsilniejszym skladem to moga ich mocniej pocisnac

Do góry
#734719 - 07/12/2006 13:35 Re: Puchar Ekstraklasy
Boys_20 Offline
old hand

Meldunek: 25/10/2006
Postów: 891
Skąd: Wa-wa/Zmc
Quote:

Ma ktos sklad Wisly na dzisiejszy mecz z Gornikiem?





Okuka wystawia najsilniejszy skład jaki obecnie posiada tak wynika z jego wywiadu,ja osobiście gram jedyneczke jest to ostatni mecz przed własną publicznością w tym roku i podejrzewam że zechcą go wygrać przed przetarciem w pucharze UEFA z Feyenordem żeby poprawić humory i nastroje w ekipie

Do góry
#734720 - 07/12/2006 13:45 Re: Puchar Ekstraklasy
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Dzis moze sie okazac ze Wisla zagra dalej w UEFA mimo zachowawczej postawy no i wiecie rozumiecie kursy 1,15-6-15 sa ladnie odjechane az sie prosi o niespodzianke dlatego zapytam czy w tym pucharze gra sie z kazdym przeciwnikiem po 2 czy po 1 meczu?

Do góry
#734721 - 07/12/2006 14:04 Re: Puchar Ekstraklasy
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
gra sie tylko 1 mecz. napisalem juz wczesniej ze wisle wystarcza remis do awansu. wczesniej mieli remi z zaglebiem i wygrana z odra. o niespodzianke trudni. raz mecz ostatnia przed wlasna publika, dwa wisla na fali wznoszacej, trzy gra najsilniejszym skladem a nie wiadomo jak gornik. na remis to wusla nie bedzie chciala grac bo to ryzaykowne co pokazal wczorajszy mecz manchcesteru. jedna glupia akcja i wisla wylatuje z pucharu ekstraklasy.
a i juz pojawil sie kursik na betfair azjata wisla -1.5 kursik po 1.79. calkiem ciekawy.

Do góry
#734722 - 07/12/2006 14:54 Re: Puchar Ekstraklasy
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
mumin ale pierdoły piszesz jaki jeden mecz?? To jest grupa gdzie gra każdy z każdym i na wiosne są rewanże. Ten puchar nie warty jest ruszania po takich kursach. Czemu ziemniaki nie mają tego w ofertach?? Sami sobie odpowiedzcie!

Co do składy Wisły to chyba nie do końca jest najlepszy skład (patrz. np. bramkarz). Nie mówie, że Wisła nie wygra, ale nie ma się co w to bawić
Najwyżej dac gdzieś, że Górnik strzeli

Pozdrawiam

Do góry
#734723 - 07/12/2006 16:30 Re: Puchar Ekstraklasy
mumin Offline
enthusiast

Meldunek: 24/10/2006
Postów: 286
masz racje. graja rowniez rewanze. sugerowalem sie tym ze na stronie wisly krakow napisali ze do awansu wystarczy im tylko remis. jakis basurd skoro jest runda rewanzowa.

Do góry
#809953 - 25/12/2006 11:23 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: mumin]
BartekO Offline
stranger

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 24
Kiedy najbliższa kolejka?

Do góry
#817587 - 29/12/2006 15:48 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: BartekO]
maycj Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 2020
Skąd: only wawa

Do góry
#982908 - 22/02/2007 20:49 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: maycj]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Wiadomo czy jakiś buk wystawi kursy na najbliższe meczy PE ?

Do góry
#982941 - 22/02/2007 21:11 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: kfjatek]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Tak Bwin wystawił. Powiem szczerze, że można by zagrać na Lecha w meczu z Pogonią, ale kurs jest bardzo słaby. Wiem, że w Pogoni źle się dzieje a w Lechu nie do końca się orientuje jak oni wyglądają. Widziałem dwóch jakiś zagranicznych zawodników. Zobaczymy w każdym razie trzeba pamiętać, że PE nie wszystkie kluby traktują poważnie. Mecze mogą być traktowane jako ostatni sparing przed ligą. Obym się mylił \:p

Pozdrawiam

Do góry
#983350 - 23/02/2007 08:45 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Ignorator]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
A ja bym widzial :
Wodzislaw na dwojke po 3,55
Odra niezle spisuje sie w sparingach, strzelajac sporo bramek - calkiem niezla polityka transferowa pana Sochy ( jak zwykle ) i mimo ze sprzedali Chmiesta to sciagneli: Grzegorzewskiego ( strzela prawie w kazdym sparingu ), Czerkasa ( ten ma problem z dotarciem karty zawodniczej ) i Nowackiego.
Zabrze slabo w sparingach, ciagla rotacja , a z transferami ( Gierczak, Stojmenov, Kuzba , Paszulewicz, Giesa i Bialek w miejsce Juszkiewicza i Aleksandra ) nie rzucaja na kolana ( za duzo mocno kontuzjogennych pilkarzy z ktorymi nie wiadomo co bedzie za miesiac, a dobra forme moga osiagnac w maju.

Problem w tym ze Odra nie ma praktycznie zadnych szans na awans - na razie 0 pkt po 3meczach a prowadze Wisla i Lubin po 7 pkt , ale :
1. to sa "male derby" ( bo slaskie ale daleko im do klasy Gornik- Ruch )
2. Taki wiecej niz sparingowy mecz to swietna forma przygotowan do sezonu ( walka o miejsce w kadzre na lige).
3. naprawde niezly kurs 3,55 na Wodzislaw

Do góry
#983355 - 23/02/2007 08:52 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: vonseb]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
no witam, info odnosnie lecha
no niby maja grac w pelnym skladzie,ale ze smuda to roznie bywa
kibicuje kolejarzowi ale ostatni sparing z grajacym rezerwami cadizem troche mnie zaniepokoil
fakt to sparingi, ale kibice lecha pomalu sie niecerpliwia, smuda uspokaja, ze forma przyjdzie na pierwsze mecze ale nie wiadomo jak potraktuja puchar ekstraklasy
odnosnie nowych nabytkow to ponoc dobrew non stop spi bo nigdy tak ciezko nie pracowal zima,wiec odpoczywa
quinteros kontuzja, moze nie zagrac nawet na inauguracje

Do góry
#983388 - 23/02/2007 09:32 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: szymon0305]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Originally Posted By: szymon0305
no witam, info odnosnie lecha
no niby maja grac w pelnym skladzie,ale ze smuda to roznie bywa
kibicuje kolejarzowi ale ostatni sparing z grajacym rezerwami cadizem troche mnie zaniepokoil
fakt to sparingi, ale kibice lecha pomalu sie niecerpliwia, smuda uspokaja, ze forma przyjdzie na pierwsze mecze ale nie wiadomo jak potraktuja puchar ekstraklasy
odnosnie nowych nabytkow to ponoc dobrew non stop spi bo nigdy tak ciezko nie pracowal zima,wiec odpoczywa
quinteros kontuzja, moze nie zagrac nawet na inauguracje


Po takich kursach na Lecha chyba nie warto grać. Fakt że Lech w sparringach grał w kratkę, ale na mecz przyjdzie sporo kibiców co na pewno umotywowuje dodatkowo piłkarzy Lecha. Kurs 1.35 jednak jest nieopłacalny.

Warto dzisiaj obserwować mecz Groclinu z Arką.
Jestem ciekaw czy zagra nowy nabytek Dyskobolii - 21-letni Filip Ivanovski, napastnik młodzieżowej reprezentacji Macedonii, który ostatnio grał w zespole FK Makedonija GP Skopje. W sezonie 2005/06 był wicekrólem strzelców ligi macedońskiej z dorobkiem 22 bramek. Wyróżniony przez oficjalną stronę UEFA, jako jedno z największych objawień 2006 roku. Dyskobolia zapłacila za niego ( nieoficjalnie - jak krążą plotki w regionie ) 800 tys. euro, ostatnio wiem , ze leczył drobny uraz, więc jeżeli dziś zagra to razem z Sikorą, który ostatnio jest w świetnej formie trochę mogą zawodnikom Arki krwi napsuć \:\)
O ofensywę Groclinu się nie martwił, gorzej z obroną, kłopoty zdrowotne Przyrowskiego oraz zestawienie obrony jest jeszcze niezbyt poukładane, nie wiem jak na zgrupowaniu, ale jak oglądałem mecze sparringowe w Grodzisku to dobrze to jeszcze nie wyglądało.
Arka ponoć prosto ze zgrupowania w Turcji jedzie do Grodziska , zatem szok temperaturowy gwarantowany na początek ;\) no i forma też jest niewiadomą, szczególnie że wyniki sparringów - nie były zachęcające.
Jak na Betfair pojawi się kurs 2.00-2.10 na Groclin to postawę skromną stawkę , na Bwin natomiast jest tylko 1.80.
Podsumowując Groclin jest faworytem, choć niestety brak informacji nt formy Arki, więc trudno dać takiego 100% typa ;)ale myślę że pilkarze Skorży muszą coś przed Drzymałą pokazać na dobry początek wiosny \:\)

Do góry
#985783 - 24/02/2007 08:50 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: moonlight]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
sklad lecha na dzisiejszy mecz dla zainteresowanych:
kotorowski- bosacki, tanevski, kikut, wojtkowiak- injac, murawski, zajac, pitry,reiss- zakrzewski

Do góry
#985856 - 24/02/2007 09:40 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: szymon0305]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Witam,

Strasznie nie lubię tego pucharu, ale zdecysowałem się zagrać meczyk mojej Koronki a mianowicie

Widzew Łódź - Korona Kielce under 2,5 gola

Jak już pisałem w temacie przed sezonowym pomarańczy w SP atak "złocisto krwistych" gra jak narazie fatalnie. Nie licząc sparingu z amatorami ze szwajcarii Napastnicy nie strzlili żadnej bramki, gorzej ogólnie Korona sama szdobyła w pozostałych 6 sparingach 2 gole gdzie jedna to byl swojak a drugi gol zdobyty byl przez zmiennika Sasina!! Wszyscy w Kielcach z niepokojem patrzą na przygotowania do sezonu. Gajtek wraca po kontuzji, ale najbardziej martwi mnie wypowiedź jego w jednej z gazet, że napastnicy nie strzelają bo poprostu nie mają okazji!! Trener Wieczorek mówi, że wyniki przyjdą w lidze, ale to zobaczymy za tydzień. Na szczęście całkiem dobrze spisuje się obrona, która nie pozwala za wiele rywalom.
Jeśli chodzi o Widzew to tu mam mało informacji, ostatnio formą strzlecką popisali się w sparingu z Arsenałem Kijów wygrywając 5-1, także mogłoby się wydawać, że nie brakuje im Grzelaka, który odszedł do Legii.
Mecz odbędzie się na boisku w Radomsku, gdyż remontowana jest murawa w Łodzi. Wszyscy widzimy jakie są warunki za oknem, więc wydaje mnie się, ze raczej nie należy się spodziewać ofensywnej, radosnej piłki a raczej spokojnej gry żeby nie odnieść żadnej kontuzji. Moim zdaniem b. możliwy jest wynik 0-0. Ja skussiłem się na under po kursie 1.80 Bwin

Mój typ:
under 2,5 gola

Do góry
#986027 - 24/02/2007 11:13 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: drfocus]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Widzew Łódź
VS
Korona Kielce
Typ: under 2,5 gola
Stadion i miejsce spotkania: RADOMSKO

Już dzisiaj czekają nas kolejne zmagania w ramach Pucharu Ekstraklasy. W Radomsku spotkają się ze sobą jedenastki łódzkiego Widzewa i Korony Kielce. Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tej konfrontacji. W rundzie jesiennej w Łodzi wygrała Korona (1:0). Był to bardzo zacięty i wyrównany mecz. Jeden błąd łódzkiego obrońcy spowodował przegraną. Tym razem w przypadku tej rywalizacji kluczem może być pogoda. Niestety od dwóch dni w Polsce są duże mrozy. Trudno gdziekolwiek wyjść a co dopiero grać w piłkę nożną. Wczoraj miałem przyjemność zobaczyć jak wygląda murawa na Legii. Coś strasznego zmarznięte lodowisko. Obawiam się, że podobnie sytuacja może wyglądać w Radomsku. Dlatego uważam, że obydwie ekipy nie będą starały się za wszelką cenne wygrać. Będzie to dla tych ekip ostatni mecz przed ligą. Ewentualne kontuzje mogą wpłynąć na najbliższe mecze ligowe. Wątpie aby Michał Probierz i Ryszard Wieczorek podejęli taki wielkie ryzyko. Jeden gol w tym meczu może zdecydować o zwycięstwie. Tylko pozostaje pytanie kto go strzeli. W widzewie nie ma już Bartłomieja Grzelaka a nowy nabytek łodzian Arkadiusz Aleksander nie należy do jakiś bardzo bramkostrzelnych piłkarzy. Z kolei w Koronie również problem ze zdobywaniem bramek jest. Wszyscy liczą na szybki powrót do zdrowia Krzysztofa Gajtkowskiego. Póki, co muszą sobie radzić bez niego. Możliwe, że nowu pomocnicy wyręczą kolegów z ataku. W każdym razie under w tym spotkaniu wydaje się najlepszą opcją.

Pozdrawiam

Do góry
#986038 - 24/02/2007 11:21 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Ignorator]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Ignorator widzę, że się zgadzamy z typem, tylko pragnę zauwazyć, że to nie jest ostatni mecz przed ligą bo jeszcze jest kolejka PE w tygodniu, gdzie Korona podejmuje Cracovie.

Pozdrówki

Do góry
#992910 - 26/02/2007 13:52 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: drfocus]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Pogoń Szczecin - Dyskobolia Grodzisk Wlkp
1 - kurs 2.50 (Bwin)
W sobotę rusza już liga, więc znając politykę klubu z Grodziska Wlkp pojadą tam w większości zawodnicy rezerwowi lub nawet co zdolniejsi juniorzy. Pogoń zaprezentowała momentami się całkiem nieźle w Poznaniu, jeżeli zagrają w optymalnym składzie powinni sobie dać radę przeciwko Groclinowi, dla którego to już tylko sparing przed sobotnią inauguracją z Widzewem.
Inny wynik niż zwycięstwo Pogoni będzie wg mnie małą niespodzianką. Spodziewałem się maxymalnych kursów w granicach 1.80-1.95 a tu aż 2.50 \:\)

Do góry
Strona 4 z 10 < 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], poozon), 3982 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45062 Tematów
5586496 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07