Strona 7 z 10 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#1080777 - 26/03/2007 03:21 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: crossmen]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
michalw007
jako ,ze cracovia jest faktycznie po przejściach chorobowych wydaje mi się , że ciężko im będzie coś ugrac w najbliższych 2-3 kolejkach
ligowych , musi to odbic na zdrowiu piłkarzy , dzisiaj widzew ich pocisnął, przedtem zagłębie , fizycznie cięzko będzie im się zregenerowac, natury nie oszukasz
jako , że to serwis bukowski mozna się pokusic o granie przeciwko pasom - chyba będzie można zarobic

Do góry
Bonus: Unibet
#1223566 - 15/05/2007 06:11 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: michalw007]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Jutro ćwierćfinały,które wydają się bardzo ciekawym kąskiem do grania na jutro,a tu taka cisza \:\( przechodząc do rzeczy jutro grają:

GKS Bełchatów-Korona Kielce x2
Wszyscy dobrze wiemy co jest celem numer 1 dla Bełchatowian,oczywiście mistrzostwo.Puchar ekstraklasy jest dla nich w tym momencie mało ważny dlatego myślę,że nie będą się za bardzo wysilać żeby ten mecz wygrać.Co ciekawe Bełchatów w następnej kolejce OE gra własnie z Kielcami na wyjeździe.Dodatkowym faktem grania przeciwko Bełchatowskiej drużynie jest to,że drużyna z Kielc przegrała już 6 meczów z rzędu,jak na drużynę z takim potencjałem i zawodnikami to naprawdę niesamowite.Jak wszystko się w Koronie posypało.Kielczanie przegrali już praktycznie wszystko dlatego w Bełchatowie będą gryźc trawę żeby chociaz wygrać ten puchar no i przerwać fatalną serię porażek.Jedynym mankamentem dla Bełchatowian jest fakt,że w jutrzejszym meczu będzie musiało zagrać aż 8 zawodników,którzy brali udział w 5 ostatnich meczach.Wiem,że obecnie w polskiej lidze nie powinno być już układów \:\) ale wydaje mi się,że może być sytuacja,że Korona remisuje lub wygrywa w Bełchatowie,a Korona oddaje mecz w Kielcach.Ja jednak twierdzę,że na pewno tych 2 najbliższych spotkań Bełchatów z Kielcami nie wygra.Jestem wręcz przekonany Korona musi przełamać w końcu się i nie przegrać,a więc w przypadku wygrania Bełchatowa jutro nakłaniam do grania przeciwnko niemu w piątek.

Zagłebie Lubin-Groclin Grodzisk Wielkopolski x
Zagłebie Lubin razem z Bełchatowem walczzą o mistrzostwo,Groclin swój cel priorytetowy już osiągnął czyli zdobył puchar Polski.Stawiam w tym meczu na remis ze względu na kilka czynników: Zagłebiu aż tak nie będzie zależało na zwycięstwie , Groclin to drużyna,która bardzo często remisuje, są to małe derby , noi fakt,że Zagłebie nie przegrało u siebie już od 23 spotkań,ostatnio ok. 1.5 roku temu z Legią i na pewno będzie chciało tą passę podtrzymać nie poddając łatwo meczu.

Dodam jeszcze fakt,że ćwierćfinały rozgrywane są w sytemie mecz i rewanż czyli przy remisie drużyny nie będą musiały grać dodatkowo dogrywki,której na pewno by nie chciały.

Do góry
#1223996 - 15/05/2007 16:52 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: grzesol]
Feel-Tsu Offline
veteran

Meldunek: 04/08/2006
Postów: 1212
Skąd: Starachowice
Zaglebie - Groclin to jakie male derby?
moze mnie ktos uswiadomić bo nie rozumiem tego w tekscie grzesola
pozdrawiam

Do góry
#1224006 - 15/05/2007 17:04 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Feel-Tsu]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Czepiasz się o duperele lepiej podaj co Ty sądzisz o tych meczach.Pomyliłem się ale czy to ma aż tak wielkie znaczenie w kontekście mojej wypowiedzi ?

Do góry
#1224016 - 15/05/2007 17:18 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: grzesol]
Tijk Offline
enthusiast

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 385

Michniewicz zapowiada ze w składzie znajda sie zawodnicy którzy wczesniej rzadko prezentowali sie na boisku, to samo Skorża da szanse kilku młodym zawodnikom ze swojej szerokiej kadry. Jak wspominają moi przedmówcy ten puchar nie jest traktowany poważnie - tak wiec wynik w tym meczu to dla mnie czyta loteria.

Do góry
#1224039 - 15/05/2007 18:07 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: Tijk]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Kadra Korony powołana na Bełchatów:

Bramkarze: Maciej Mielcarz, Radosław Cierzniak

Obrońcy: Przemysław Cichoń, Maciej Kiciński, Sławomir Rutka, Marek Szyndrowski, Adam Mójta

Pomocnicy: Paweł Sasin, Michał Trzeciakiewicz, Tomasz Nowak, Jarosław Wieczorek, Tomasz Brzyski, Marcin Kaczmarek

Napastnicy: Piotr Bagnicki, Jakub Zabłocki, Jacek Kiełb, Michał Kopeć, Krzysztof Gajtkowski.

Pogrubiłem piłkarzy, którzy wyszli w 5 meczach i więcej w podstawowym składzie Korony w rozgrywkach ligowych, do tego tecy zawodnicy jak Cichoń, Mójta, Kiełb, Kopeć Wieczorek ;\) Rótka nie zagrali ani minuty. Także widać, że Korona już chyba tylko sezon chce dograć do końca i śmiem twierdzić że kielczanie w lidze wygrają jeden mecz (beticos) w Zabrzu to będzie to tylko takie małe pocieszenei na koniec sezonu.
Dzisiaj NO BET ze wskazaniem na Bełchatów

Do góry
#1224104 - 15/05/2007 18:31 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Ja bym dzisiaj zaryzykował i zagrał X2 albo nawet na Koronę
Dla GKS ten mecz to zło konieczne
Leńczyk będzie oszczędzać podstawowych graczy, a ci, którzy wybiegną na boisko ( bo muszą ) też będą uważać, by nie złapać jakiejś kontuzji
Ale takich spotkań wole nie ruszać

Do góry
#1224131 - 15/05/2007 18:48 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: rene]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
beticos, ja tekie mecze odpuszczam, widze co się dzieje w Kielcach. Wcześniej przed każdym meczem czy to PE,lidze czy PP, mowilo się duzo w gazetach, internecie czy wśród znajomych,jak dzisiajdzwoniłem do znajomych czy oglądają mecz połowa nic o tym nie wie \:D . A pamiętajmy co rezerwy Bełchatowa zrobiły z Legią. Tym bardziej że na bramce Korony dwa rećzniki (mówie tu o aktualnej formie) Rezewy GKS będą chciały się pokazać bo wiadomo, że po sezonie kilku piłkarzy odejdzie (Garguła, Pietrasiak....) Także nie wiem czy tak się będa oszczędzali.
NO BET ze wskazaniem na Bełchatów

Do góry
#1257710 - 29/05/2007 05:49 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: drfocus]
kuba5 Offline
enthusiast

Meldunek: 03/10/2005
Postów: 395
Skąd: Bydgoszcz
W jutrzejszym meczu 1/4 finału Pucharu Ekstraklasy przeciwko Lechowi Poznań krakowska Wisła zagra bez 10 piłkarzy z szerokiej kadry zespołu. Sześciu graczy jest na zgrupowaniach kadry (Baszczyński, Błaszczykowski, Sobolewski, Dudka, Kokoszka, Chiacu), dwóch kolejnych leczy kontuzje (Dolha, Głowacki), a na urlopy wyjechali już Australijczycy: Burns i Thwaite.Kadra zostala uzupelniona mlodymi pilkarzami z rezerw.

Mozna zaryzykowac na wygrana lecha przy takich oslabieniach
kursy z Bwin 1,70/3,50/3,90

Do góry
#1257800 - 29/05/2007 14:14 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: kuba5]
djviejo Offline
veteran

Meldunek: 16/05/2006
Postów: 1375
Skąd: prawie centrum
Originally Posted By: kuba5
W jutrzejszym meczu 1/4 finału Pucharu Ekstraklasy przeciwko Lechowi Poznań krakowska Wisła zagra bez 10 piłkarzy z szerokiej kadry zespołu. Sześciu graczy jest na zgrupowaniach kadry (Baszczyński, Błaszczykowski, Sobolewski, Dudka, Kokoszka, Chiacu), dwóch kolejnych leczy kontuzje (Dolha, Głowacki), a na urlopy wyjechali już Australijczycy: Burns i Thwaite.Kadra zostala uzupelniona mlodymi pilkarzami z rezerw.




jeśli to co piszesz jest prawdziwe to nasuwa się pytanie w jakim składzie pod wawel przyjedzie kolejorz .
czy zależy im na przejściu dalej / w pierwszym meczu było 2 - 2 /.

Do góry
#1257808 - 29/05/2007 14:34 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: djviejo]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: djviejo



jeśli to co piszesz jest prawdziwe to nasuwa się pytanie w jakim składzie pod wawel przyjedzie kolejorz .
czy zależy im na przejściu dalej / w pierwszym meczu było 2 - 2 /.

W autobusie do Krakowa zabrakło kontuzjowanych Zbigniewa Zakrzewskiego i Marcina Zająca, przebywającego na zgrupowaniu reprezentacji we Wronkach Rafała Murawskiego oraz Piotra Reissa
czyli ofensywa lecha zostala mocno oslabiona
a sklad wisly na ten mecz niewyglada az tak tragicznie ( gorzej z lawka rezerwowych)
Prawdopodobny skład Wisły

Pawełek - Kubowicz, Cleber, Stolarczyk, Zieńczuk - Gołoś, Cantoro, Penksa, Piotr Brożek - Dawidowski, Paweł Brożek.

W rezerwie: Jarosiński, Rygielski, Smółka, Mączyński, Jacek, Paulista

Do góry
#1257829 - 29/05/2007 15:11 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: jarko 33]
vonseb Offline


Meldunek: 17/04/2002
Postów: 8948
Skąd: Kraków
Tak w Wisle najwiekszy problem z lawka rezerwowych i pozycja prawego obroncy gdyz w kolejnosci wystepowania w tym sezonie brak jest Baszczynskiego, Thwite czy Blaszczykowskiego w ostatecznosci. Byc moze nie wystapi Kubowicz na tej pozycji a inny junior Jacek. Aha a do dyspozycji trenera z zawodnikow z pola powinien byc jeszcze uzdolniony Malecki i moze wystapic w 1 skladzie.

W Lechu braknie Zakrzewskiego, Wojtkowiaka, Zajaca ( kontuzje ), Reiss ( odpoczynek) Murawski ( kadra ) Linka ( kadra U21).

Sklad mniej wiecej winien wygladac tak:
Kotorowski - Bosacki, Tanevski,Drzymont,Wilk - Scherfchen,Injac - Kikut,Quinteros,Pitry-Dembinski

Calkiem niezly a w rezerwie jest jeszcze Micanski.

Do góry
#1258513 - 29/05/2007 19:43 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: vonseb]
lepusti Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 1031
Witam, w pilce mocno nie siedze wiec pozwolcie ze przytocze dwie wypowiedzi znawcow tematu.
cyt:
"Rewanż cwiercfinalowego pojedynku Pucharu Ekstraklasy pomiędzy Groclinem a mistrzem Polski Zagłębiem Lubin. W Lubinie wciąż świętuje się zdobycie mistrzostwa kraju. W czwartkowym pojedynku w Zagłębiu zabraknie motorów napędowych jakimi niewątpliwie są: Iwański, Piszczek, Łobodziński (wszyscy zostali powołani do kadry). Nie będzie również Pietronia, Klofika i Pawlowskiego którzy zostali powołani na kadre u21. Do tego wydaje mi się że Zagłębie nei traktuje za poważnie tego pucharu, czego dobrym przykładem jest zachowanie ich trenera podczas pierwszego meczu kiedy to Zagłębie przegrywało 3:1, a uśmiech z twarzy Michniewicza nie schodził. Groclin traktuje dosc poważnie te rozgrywki i uważam że po takim kursie warto już dzisiaj to zagrac, bo kursy ostro zlecą w dół. Myśle że Groclin spokojnie wygra z bardzo osłabionym zespołem Zagłębia."

" Ten kurs to poprostu nieporozumienie . Powinien wynosić około 1.40 takiego się spodziewałem sprawdzając kursy . m4rcin juz pisał o osłabieniach więc powtarzać sie niebede . Dodatkowym argumentem jest to że cały Lubin świętuje mistrzostwo jak także świętują je piłkarze . Więc zabardzo siły na grę nie będą mieli . Z wypowiedzi trenera Groclinu przed pierwsyzm spotkaniem które zakonczyło się 3:3 wynika że ten zespół ma ochote na 2 puchar w tym sezonie , a zagłębie wrecz przeciwnie . Dlatego też uważam że 1 w tym spotkaniu jest bardzo możliwa a napewno już dużo bardziej niż kurs na nią wystawiony . Do czego to doszło żebym stawiał przeciwko swojej drużynie ;)"

Skupiam sie ma wylapywaniu dobrych ofert (niekiedy pomylek bookow:)) Chlopaki dobrze rozjasnili sytuacje o podejsciu do meczu obu druzyn. Mecz dop 31go, kursy na miejscowych expekt 2,15, Unibet 1,9, Bet-at-home 1,9.

Do góry
#1258612 - 29/05/2007 20:05 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: lepusti]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
lepusti ma rację. Dzisiaj właśnie mój dobry kolega pisał mi o tej konfrontacji. Generalnie nie rozumiem idei rozgrywania Pucharu Ekstraklasy. Nasze kluby, piłkarze płakali, że za mało meczy grają. Kiedy przywrócono już dawny "Puchar Ligi" dzisiaj Ekstraklasy wszystkie kluby robią na odwrót. Wystawiają rezerwy swoich zespołów a mecze są na bardzo niskim poziomie. Pytanie po co nam w lidze Puchar Niczego bo dla mnie jest to idealna nazwa dla tych rozgrywek. Jeśli chcecmy więcej spotkań rozwiązanie jest proste zmniejszyć Orange Ekstraklasę do 10 zespołów (model szkocki). Tym samym w sezonie zasadniczym grane byłby po dwa mecze z daną ekipą w domu i na wyjeździe. Kolejek ligowych byłoby 36. Czyli więcej o sześć niż jest dzisiaj. Niestety w naszym kraju wszyscy idą w rozszerzanie stuczne naszej ligi. Jestem bardzo ciekawy jak tegoroczni beniaminkowie dadzą sobie radę finansowo (Polonia Bytom ma ledwo na grę w drugiej lidze), bazowo (jedynie Ruch Chorzów spełnia wymogi OE pomijam brak podgrzewanej murawy). Tym samym widzimy, że jeden beniaminek w sezonie byłby w sam raz. A tak mam w przyszłorocznych rozgrywkach, aż czterech. Wydaje mi się, że będą chłopcami do bicia no może poza Ruchem . Sorry za OT, ale naprawdę dla mnie Puchar Ekstraklasy jest tworem, którego nikt nie chce od kibiców poprzez piłkarzy po włodarzy klubowych. Więc pytanie po co nam on jest?. Jeśli chodzi o spotkanie Groclin-Zagłębie to tutaj pełna zgoda jak słusznie zauwazył mój kolega Tomek Zagłębie świętuje mistrzostwo Polski. Dla nich sezon już się skończył. Zupełnie inaczej dla Groclinu, który waczy o każde trofeum. Myślę, że Zbigniew Drzymała liczy na podwójną koronę w tym sezonie. Mają na to szanse.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1258736 - 29/05/2007 20:36 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: lepusti]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Co do PE to ja chyab się skuszę na zagranie na Górnika Łęczne po kursie 5.00 oczywiscei za drobną stawkę. CZemu??
Piłkarze Legii wcześnie zaczną sezon gdyż spotkają się w 2 rundzie Intertoto więc i ich urlopy będą bardzo krótkie. Piłkarze Legii mówią, że w tym sezonie przegrali prawie wszystko a zdobycie PE to będzie marne pocieszenie.
Jeśli chodzi o piłkarzy z Łęcznej to wiadomo to jest ostatnia szansa żeby się pokazać jakims innym klubom pierwszej ligi bo raczej mało który z nich zostanie w Łęcznej

Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1

Do góry
#1259479 - 29/05/2007 23:48 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Co do PE to ja chyab się skuszę na zagranie na Górnika Łęczne po kursie 5.00 oczywiscei za drobną stawkę. CZemu??
Piłkarze Legii wcześnie zaczną sezon gdyż spotkają się w 2 rundzie Intertoto więc i ich urlopy będą bardzo krótkie. Piłkarze Legii mówią, że w tym sezonie przegrali prawie wszystko a zdobycie PE to będzie marne pocieszenie.
Jeśli chodzi o piłkarzy z Łęcznej to wiadomo to jest ostatnia szansa żeby się pokazać jakims innym klubom pierwszej ligi bo raczej mało który z nich zostanie w Łęcznej

Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1


Nie wiem, czemu to zrobiłem, ale skorzystałem z tego typu \:D

Do góry
#1259946 - 30/05/2007 01:48 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: rene]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
I chyba nie żałujesz rene \:\)

Do góry
#1260200 - 30/05/2007 02:23 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: hynek]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: hynek
I chyba nie żałujesz rene \:\)


echhh hynek to wszystko Twoja wina \:p

No cóż blisko było, niestety co widać nikomu się nie chce grać w tym PE więc wyniki są z nieba

Do góry
#1260289 - 30/05/2007 02:37 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: drfocus]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: drfocus
Originally Posted By: hynek
I chyba nie żałujesz rene \:\)


echhh hynek to wszystko Twoja wina \:p

No cóż blisko było, niestety co widać nikomu się nie chce grać w tym PE więc wyniki są z nieba


Wszystko przez tego "Burego" \:D

Do góry
#1260311 - 30/05/2007 02:42 Re: Puchar Ekstraklasy [Re: drfocus]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
No cholera wykrakałem... shame on me!

no ale i tak bukmacherski nos wiele nie zawiódł \:\) szkoda tylko kasy...

Do góry
Strona 7 z 10 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, akagi, igea23, wHiTe_StAr, VVega, Sensei, Akhu), 4042 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24775 Użytkowników
97 For i subfor
45064 Tematów
5586769 Postów

Najwięcej online: 4732 @ 25/06/2024 08:14