Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >
Opcje tematu
#741293 - 03/12/2006 08:50 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Salihamidzic Offline
enthusiast

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 278
Skąd: Górny Śląsk
Wyniki z 02.12:


Los Angeles Kings - Anaheim Ducks 3-4 FT

Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 4-3 SO

Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning 5-2 FT

Carolina Hurricanes - Boston Bruins 5-2 FT

Detroit Red Wings - San Jose Sharks 2-3 FT

Philadelphia Flyers - New Jersey Devils 3-4 SO

Pittsburgh Penguins - NY Islanders 3-5 FT

Florida Panthers - Atlanta Trashers 1-3 FT

Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets 0-4 FT

Nashville Predators - Chicago Blackhawks 3-4 OT

Dallas Stars - Minnesota Wild 4-3 SO

Washington Capitals - Buffalo Sabres 7-4 FT

Vancouver Canucks - Colorado Avalanche 2-1 FT



Dzisiejsze mecze :


23:00 NY Rangers - NY Islanders
02:00 Anaheim Ducks - Los Angeles Kings



Pzdr

Do góry
Bonus: Unibet
#741294 - 03/12/2006 09:31 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Nie bądźcie "gumy" nie pękajcie. Pisałem odpowiednio wcześnie, że progresja OT, to siedzenie okrakiem na beczce prochu z zapałkami w ręce. Czyżby już urwało Wam jaja? Podsunąłem niedawno pomysł o "przesunięciu" ciężaru stawki na OT z San Jose na ekipę z Dallas, a właściwie o zamianie "progów". Dzisiaj mogę odetchnąć, ale do sukcesu jeszcze daleko.

Do góry
#741295 - 03/12/2006 14:27 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
MOJ TYP NA DZIS:

New York Rangers - New York Islanders

NYR od 3 spotkan bez zwyciestwa na w tym dwie porazki na swojej tafli. Mysle ze na mecz z lokalnym rywalem beda maksymalnie skupieni i wygrja w normalnym czasie gry. NY Islanders wczoraj rozegralo zwycieski mecz z Pittsburgh Penguins co moze sprawic ze dzisiejszej nocy beda troszke bardziej zmeczeni od NYR. W tabeli NYR ma tylko punkt przewagi nad Wyspiarzami co dodatkowo powinno wplynac na chec odniesienia 14 zwyciestwa w lidze. NYI zagraja bez kontuzjowanych Alexei Yashina.

TYP: 1

Anaheim Ducks - Los Angeles Kings

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze zwyciezca tego meczu moze byc tylko i wylacznie fenomenalne w tym sezonie Anaheim. Za Ducks przemawiaja m.in. atut wlasnego lodowiska, znakomita seria 5 zwycistw, pierwsze miejsce w tabeli oraz wczorajsza wygrana Kaczek na wyjezdzie w LA. Jednakze ja ten mecz odpuszczam jako ze kurs nie najwyzszy a do tego w NHL nie w takich meczach padaly zaskakujace rezultaty.

Do góry
#741296 - 03/12/2006 18:18 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
VOLODYA Offline
enthusiast

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 255
Anaheim - Los Angeles OVER 5,5
Anaheim to obecnie najlepsza ekipa NHL. Jako jedna z dwóch ekip w lidze przekroczyła liczbę 100 strzelonych goli (oprócz Kaczorów więcej strzelili tylko Buffalo Sabres). Szczególnie przed własną publicznością hokeiści Anaheim grają bardzo ofensywnie i strzelają sporo bramek. Przeciwnikiem Kaczorów będą dzisiaj Los Angeles Kings. Królowie także są drudzy w lidze, tyle, że w liczbie straconych goli (97). W bramce gości zobaczymy prawdopodobnie Dany'ego Cloutier, który w ostatnim czasie gra poniżej oczekiwań (3.86 GAA) - przyznam szczerze, że nie sądze żeby potrafił zatrzymać dzisiaj świetnie spisujących się w ofensywie Kaczorów. Los Angeles mimo słabej gry w defensywie potrafi strzelać bramki. (78 goli w 28 spotkaniach - co jest jednym z najlepszych wyników wśród zespołów z dolnej części tabeli). W swoich szeregach Królowie mają takich graczy jak Kopitar, Frolov czy chociażby starszy z braci Thorntonów (Scott) dlatego sądze, że możliwości ofensywne mają spore i także mogą zagrozić dzisiaj gospodarzom. Spodziewam się otwartego spotkania z dużą liczbą sytuacji bramkowych i co za tym idzie (miejmy nadzieję) sporą liczbą bramek.

Do góry
#741297 - 03/12/2006 20:21 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
VOLODYA Offline
enthusiast

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 255
dorzucam jeszcze na dziś:

NY Rangers - NY Islanders UNDER 6
Miałem na początku nie grać tego spotkania jednak jak zobaczyły linię jaką wystawili bukmacherzy Bwin stwierdziłem, że naprawdę warto spróbować - i zagram tutaj bardzo pewnie bo aż za 10 jednotek. Spotkania pomiędzy Wyspiarzami i Strażnikami zawsze należały do bardzo zaciętych i takiego też pojedynku spodziewam się dzisiaj. Do bramki gospodarzy po odpoczynku wraca Henrik Lundqvist - przeciwko Wyspiarzom jak do tej pory notował rewelacyjne wyniki (3-0 1.47 GAA). Generalnie to bardzo solidny bramkarz i wydaję mi się, że dzisiaj stanie na wysokości zadania. W bramce gospodarzy zobaczymy natomiast Ricka DiPietro (w tym sezonie 2.59 GAA), który jest w znakomitej formie i notuje w ostatnim czasie bardzo dobre wyniki. Dodatkowo Wyspiarze osłabieni są brakiem czołowego strzelca drużyny Alexeia Yashina (10 goli i 18 asyst). Mamy tutaj pojedynek dwóch niezwykle solidnych bramkarzy i obydwie drużyny powinny przede wszystkim dbać o "tyły" dlatego sądze, że zobaczymy tutaj mniej niż 6 goli.


pozdrawiam ;-)

Do góry
#741298 - 04/12/2006 05:54 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Salihamidzic Offline
enthusiast

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 278
Skąd: Górny Śląsk

Wyniki z 03.12:


NY Rangers - NY Islanders 4-7 FT
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings 2-3 FT



Dzisiejsze mecze :


01:00 Montreal Canadiens - Boston Bruins
03:00 Dallas Stars - San Jose Sharks
03:30 Phoenix Coyotes - Nashville Predators
04:00 Vancouver Canucks - Edmonton Oilers


Pzdr

Do góry
#741299 - 04/12/2006 12:57 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
jamx Offline
stranger

Meldunek: 31/08/2006
Postów: 14
Skąd: Wałbrzych
1) Bruins u Canadiens

Bruins W-W-W-L (AWAY Hurricanes 2 &#8211; 5)

Canadiens L-W-L-W

Ostatnie spotkanie między tymi drużynami rozegrane w Bostonie wygrał Montreal 3:2.

Kolejne spotkania Bruins:

Mon Dec 4, 2006 AWAY Canadiens
Thu Dec 7, 2006 HOME Maple Leafs
Sat Dec 9, 2006 HOME Devils

Doszukiwać się przegranej Bruins? Ja zacznę od dzisiaj.

2) Sharks u Stars

Sharks: W &#8211; W &#8211; W &#8211; W &#8211; W
Stars: W &#8211; L &#8211; L &#8211; L &#8211; W

Pierwszym zamiarem było szukanie porażki rekinów, ale chyba analizując obie ekipy zdecyduje się na szukanie wygranej Stars ze względu na ich kolejne spotkania:

Mon Dec 4, 2006 HOME Sharks
Wed Dec 6, 2006 HOME Coyotes
Fri Dec 8, 2006 HOME Pilers
Sat Dec 9, 2006 AWAY Coyotes

Uda się dopier 09.12? Czy dzisiaj lub 06.12 ?:)



3) Predators u Coyotes

Predators: W &#8211; W &#8211; W &#8211; W &#8211; L
Coyotes: L &#8211; W &#8211; L &#8211; W &#8211; W

Przegrana Coyotes w kolejnych spotkaniach?

Mon Dec 4, 2006 HOME Predators
Wed Dec 6, 2006 AWAY Stars
Thu Dec 7, 2006 AWAY Blackhawks
Sat Dec 9, 2006 HOME Stars

4) Oilers u Canucks

Oilers:W- L(OT) &#8211; L &#8211; L
Canucks: L &#8211; W &#8211; L &#8211; W

Przegrana Oilers w kolejnych spotkaniach? :

Mon Dec 4, 2006 AWAY Canucks
Wed Dec 6, 2006 HOME Hurricanes
Fri Dec 8, 2006 AWAY Stars
Sun Dec 10, 2006 AWAY Blackhawks

Co Panowie na to?

Do góry
#741300 - 04/12/2006 20:05 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Szmajchel Offline
enthusiast

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 204
Skąd: Tychy
Witam Szanowne Grono po dłuższej przerwie, to że nie pisałem nie oznacza że nie grałem,po prostu zauważyłem tutaj tzw Wspólną Myśl, więc postanowiłem nie powielać postów znawców tematu.Ale doszliśmy do dość ciekawego momentu i trzeba się zastanowić jak wyjść cało z opresji w jaką powoli wpędzają większość z Nas Rekiny. Ja osobiście co kolejkę staram się zrzucać trochę budżetu poświęconego na progresję na ich OT na inne mecze, według mnie mające szansę "wejścia". No niestety nos mnie ostatnio zawodzi, i drużyny na których postanowiłem oprzeć ciężar gry, a więc Detroit i Dallas jakby się zmówiły, do tego marna seria Toronto, bardzo dobra seria Atlanty przeciwko której nie wiem czemu uparłem się grać no i zaczynam ostro główkować. Dzisiejszego dnia oczywiście gwoździem programu jest mecz:
Dallas - San Jose - > powiem szczerze że boję sie tego meczu, jakoś Gwiazdy ostatnio średnio przędą, San Jose wręcz przeciwnie, jeszcze na dodatek dzisiaj powraca do składu Cheechoo, Dallas nadal bez kapitana, no "muszę" zagrać 1 i OT, ale z bolącym sercem, i lekką rezerwą, bo uważam że jak nie dzisiaj, no to już w następnym meczu z Phoenix Gwiazdy zjadą z lodu w glorii zwycięstwa po 60 minutach gry, tylko pamiętajmy o przewidywanym kursie na ten następny mecz i dobierzmy tak stawki żeby sie nie zajechać.
Zagrałbym dzisiaj rezerwowo na Wieśniaków, ale brtak Vokouna w bramce jakoś odrzuca mnie od tego typu, zastanawiam się poważnie nad Montrealem, któremu ostatnio idzie średnio, nie wygrał od 6 meczy w regulaminowym czasie gry, a że ostanio na 5 meczy 3 razy OT to wykluczam ten wynik (tak tak, wiem, NY Rangers 4 OT z rzędu, niczego nie można wykluczać) ,a jak nie OT to Montreal. Ale powiem szczerze że sam muszę się dopiero do tego typu przekonać.
Pozdrawiam i Panowie głowy do góry, nikt nie mówił że będzie łatwo, żeby nie powiedzieć, że na początku sezonu Ci co wiedzą co w trawie piszczy ostrzegali

Do góry
#741301 - 04/12/2006 20:32 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Duch w "narodzie" jakoś przygasł, bo kilka porażek chyba spustoszyło kiesy graczy i albo zniknęli w czeluści niepowodzeń, albo przyczaili się gdzieś za węgłem. Szmajchel ma rację, że trzeba szukać "wyjścia awaryjnego" na wypadek dalszego uporu pewnej zębatej rybki, która nabija kasę bukom. W dzisiejszym meczu Dallas z San Jose zrezygnowałem z zysku i stawkę dobrałem tylko tak, aby w wypadku OT osiągnąć zwrot poniesionych nakładów, a zysku spróbuję poszukać w typie na ilość strzelonych goli, która wydaje mi się, że powinna wahać się w okolicach ponad 5.

Vancouver-Edmonton
Takie mecze jak ten to okazja do świętowania w Albercie. To nie tylko derby wewnątrz regionu, nie tylko wewnątrz Dywizji, ale głównie o prestiż w kraju klonowego liścia. Oilers 3 porażki z rzędu, a ostatnia z Columbus 0:4 zszokowała wielu graczy. Czy to oznaka zadyszki dość dobrze spisujących się dotychczas Oliwiarek? Orki w 5 ostatnich meczach strzeliły tylko 5 goli i wydaje mi się, że impotencja strzelecka lada chwila powinna odejść w zapomnienie. Edmonton co prawda, to nie rywal, któremu można "zapakować" worek goli, ale skoro wykombinowałem tu OT, to słabsza dyspozycja jednych i drugich może dać szansę na taki właśnie wynik.
Typ: OT

Do góry
#741302 - 04/12/2006 20:50 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
Dallas Stars - San Jose Sharks OT & 1

To będzie prawdopodobnie mój ostatni typ, musze odpocząć, bo moje nerwy zaczynają puszczać a tak być nie może ta sobota - te brakujące 6 sek do sukcesu, ten OT Dallas z którego zeszłem w najgorszym momencie zwyczajnie mnie dobiły. Tak, tak niestety jak pisze wujo: "urwało mi jaja" ale szczęścia też zabrakło, bo 6 s i byłoby po sprawie...
Dziś ostatnia próba, remis podparłem typem na win gospodarzy i podobnie jak Szmajchel mam ogromne obawy czy w tym meczu Gwiazdy dadzą rade i wyjdą zza zachmurzonego ostatnio nieba Rekiny mocno naładowane po tym zwycięstwie z Detroit, zaklinają sie że nie zrobią OT, no ale...pożyjemy - zobaczymy...

Do góry
#741303 - 04/12/2006 22:15 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
DALLAS 1 i OT
niech sie dzieje co chce.



a tak wogole sledzimy dzisiejszy mecz na zywo ? jest ktos chetny

Jakby co to na quasi pisac

Do góry
#741304 - 04/12/2006 22:31 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Quote:


3) Predators u Coyotes

Predators: W; W; W; W; L
Coyotes: L; W; L; W; W

Przegrana Coyotes w kolejnych spotkaniach?

Mon Dec 4, 2006 HOME Predators
Wed Dec 6, 2006 AWAY Stars
Thu Dec 7, 2006 AWAY Blackhawks
Sat Dec 9, 2006 HOME Stars

Co Panowie na to?



A ja na to jak na lato Po prostu progresja marzenie.

Jak powiedział pan Daniel E. Dobish : " The Coyotes are not performing up to snuff and games against the Central Division powerhouse Predators and two games against the Stars will not help get things turned around. "

Ostatnio Kojoty jak gdyby próbują zmazać opinie outsider'a ligi, ale czymże są zwycięstwa z zespołami kalibru: New Jersey (road: 5-8-1), St.Louis czy Los Angeles ?? Mam stosowne przekonanie aby stwierdzić że niczym specjalnym.

Nashville, 2 x Dallas i Chicago - gdzieś tu wtopią i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Nashville 1,68 (OT+SO)
pierwszy poziom, max 4

pozdrawiam

Do góry
#741305 - 04/12/2006 22:37 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
VOLODYA Offline
enthusiast

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 255
Dallas - San Jose UNDER 5,5
W bramce gospodarzy rewelacyjnie spisujący się w tym sezonie Marty Turco (2.21 GAA). Pomiędzy słupki gości wraca Evgeni Nabokov, który w tym sezonie także gra niezwykle solidnie (2.20 GAA). Obydwie drużyny grają prawie bezbłędnie w obronie i należą do najlepiej defensywnie grających ekip w lidze (Stars i Sharks puścili do tej pory po 58 bramek - tylko ekipa Calgary Flames może pochwalić się lepszym bilansem). Naprawdę bardzo dobre spotkanie na underka i o ile żaden z Panów w bramce nie zawiedzie (a nie powinien) nie padnie tutaj więcej niż 5 goli.

Do góry
#741306 - 04/12/2006 22:59 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Quote:


Vancouver-Edmonton
Takie mecze jak ten to okazja do świętowania w Albercie.



wow. jako fan Vancouver czuje sie oburzony . Gramy wszak u nas (w Kolubmii) a jak czytam że świętować mają w Albercie, to wygląda że przyjadą, zleją nas i tyleśmy ich widzieli.

Dzisiaj świętuje cała Kolumbia Brytyjska i jednostka na Podkarpaciu (taki plan).
Choć play-off mamy chyba z głowy

pozdrawiam

Do góry
#741307 - 04/12/2006 23:29 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Robak1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2006
Postów: 6166
Skąd: Gliwice
Minnesota Wild - San Jose Sharks --> remis

Jak ostatnio zobaczyłem wynik meczu Detroit Red Wings - San Jose Sharks to lekko się wkurzyłem. Wynik 3-2 nie zadowalał mnie, podobnie zresztą jak wielu z Was. Kiedy jednak zobaczyłem kiedy została strzelona zwycięska bramka to zaniemówiłem... 6 sekund zabrakło do szczęścia... Troszkę humor poprawili mi hokeiści Dallas, którzy zremisowali wtedy z Minnesotą. Dlatego dzisiaj liczę na to, że humor poprawią mi obie ekipy. W poprzednim sezonie te dwie drużyny grały ze sobą 8 razy i w 5 spotkaniach po 60 minutach gry był remis... Tak więc rezultat ten nie jest im obcy. Mam nadzieję, że dzisiaj przy wyniku tego spotkania zobaczymy OT lub SH. Niech gracze Dallas i San Jose zrobią nam prezent na Mikołaja hehe.


Vancouver Canucks - Edmonton Oilers --> remis

Obie ekipy w tym sezonie grały ze sobą już 2 razy. Jedno spotkanie wygrały Orki, a jedno Oliwiarki. Do kompletu brakuje remisu. Spotkania między nimi zawsze są bardzo wyrównane i na styku. W poprzednim sezonie na 8 meczy 3 zakończyły się remisami. W tegorocznych grach przedsezonowych również raz zanotowano taki rezultat. Edmonton po 3 porażkach z rzędu napewno będzie bardzo zmotywowane. Vancouver z kolei też nie będzie odpuszczało swoejmu rywalowi. Zapowiada się ciekawa walka, w której nie widzę zdecydowanego faworyta. A jak nie widać faworyta to powinien paść remis.

Do góry
#741308 - 05/12/2006 09:01 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Homraj Offline
old hand

Meldunek: 20/08/2006
Postów: 982
Skąd: gdzieś w Afryce
Quote:


Gramy wszak u nas (w Kolumbii) a jak czytam że świętować mają w Albercie, to wygląda że przyjadą, zleją nas i tyleśmy ich widzieli.





cholerka no i wykrakałem
Przewaga w strzałach Orek- 36-18 (dwa razy więcej ) i dostajemy 0-4
Luongo chyba miał wspaniały dzień (skuteczność obron- 77% )
Druga sprawa- genialna gra w przewagach: Canucks 0/5 , Oilers 1/2 .
NIe oglądałem meczu niestety ale jakieś dziwne rzeczy musiały sie dziać w GM Place.
Porażka boli strasznie bo przecież to właśnie między innymi z Edmonton Vancouver ma walczyć o play-off.
echhhh

teraz coś z bukmacherki:
Quote:


Nashville 1,68 (OT+SO)




krótko mówiąc: w Phoenix pełne szaleństwo , ale choćby nie wiem co robili to i tak nie wygrają następnych 3 meczy. Pozostaje tylko spokojnie czekać.

pozdrawiam

Do góry
#741309 - 05/12/2006 09:14 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Salihamidzic Offline
enthusiast

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 278
Skąd: Górny Śląsk
A ja tradycyjnie podam wszystkim wyniki z nocy i mecze na dzisiejszą miejmy nadzieję, że dla wszystkich udaną noc.

Wyniki z 04.12:

Montreal Canadiens - Boston Bruins 5-6 FT

Dallas Stars - San Jose Sharks 1-0 FT

Phoenix Coyotes - Nashville Predators 3-2 FT

Vancouver Canucks - Edmonton Oilers 0-4 FT



Mecze dzisiejsze :


01:30 Toronto Maple Leafs - Atlanta Trashers
01:30 NY Islanders - Ottawa Sentors
01:30 Pittsburgh Penguins - Florida Panthers
01:30 Tampa Bay Lightning - Buffalo Sabres
02:00 St.Louis Blues - Detroit Red Wings
02:00 Minnesota Wild - Chicago Blackhawks
03:00 Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets
03:00 Clagary Flames - Carolina Hurricanes



Pzdr

Do góry
#741310 - 05/12/2006 11:44 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
sakuraba83 Offline
member

Meldunek: 30/11/2006
Postów: 104
Skąd: Krakow
Toronto Maple Leafs - Atlanta Trasher

Od 26.11 zaczalem progresje na win Toronto. Dlatego moj typ w tym meczu moze byc tylko jeden. Mam nadzieje ze Toronto na wlasnym lodowisku wezmie srogi rewanz za porazke z 1 grudnia kiedy to zostali rozjechani przez Atlante. Mialem okazje sluchac relacji z tego spotkania w radio i wg mnie Toronto nie zasluzylo na taka porazke (0-5). W calym meczu oddali 36 strzalow na bramke przy 27 strzalach rywali. W dwoch meczach z Bostonem 74 strzaly na bramke i zaledwie dwa gole. Skutecznosc i obrona to dwie najwazniejsze rzeczy do poprawienia dla Toronto. W ostatnim ich meczu przeciwko Canadiens zdobyli juz 3 bramki na 39 strzalow wiec mam nadzieje ze w dzisiejszym meczu bedzie jeszcze lepiej...

TYP: 1

TYP: (-1,5)

LET`S GOOOOO TORONTO!!!

Do góry
#741311 - 05/12/2006 13:58 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
Adam_HKS Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/11/2006
Postów: 4649
Skąd: *-* Nowa - Huta *-*
a co myslicie o Colorado i Minesocie ? Colorado w koncu powinno regularnie zaczac wygrywac a Minesota po tych ostatnich porazkach i dobrej passie Chicago moze tez odniesie w koncu oczekwiane zwyciestwo ?

Do góry
#741312 - 05/12/2006 14:40 Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz. 5
aigel7 Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2005
Postów: 45
Witam wszystkich
Czytam to forum codziennie i bardzo jest mi pomocne przy typowaniu choć jak większość z Was zaliczam już wielkiego minusa przez SJS
Mam pytanie czy gra ktoś z was na typowanie czy w trzeciej tercji któras z drużyn zaga w przewadze i czy mozna gdzieś to sprawdzić bo dziś na betandwin zauważyłem taki zakład i nie wiem czy się pomylili iale wska znik na to że nie będzie takie zdarzenie miało miejsca jest 81!!!
Na dziś proponuję Toronto po 4 porażkach powinni się przełamać tym bardziej że grają u siebie a rywal Atalanta ma 4 wygrane zrzędu wię jednym meczem kończyły by się dwie serje

Do góry
Strona 8 z 11 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, pacyfista, latajaca_holenderka, alfa, Zaixi, Sensei, wHiTe_StAr, kemp, VVega, 11kera11, Lukasz111, burbon, ANZELMO, forty), 1803 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583999 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07