Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >
Opcje tematu
#887180 - 22/01/2007 19:37 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Jonathan Sarkos]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Zarejestrowany: 15/08/2003
Wiadomości: 1902
Loc: Kraków

miałeś 1900

Do góry
Bonus: Unibet
#887187 - 22/01/2007 19:39 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Llama]
Jonathan Sarkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/08/2003
Postów: 2560
Skąd: Kraków
Aha :))))

Do góry
#887199 - 22/01/2007 19:42 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Jonathan Sarkos]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Szczypior, wszelkie ciekawe pomysły jak najbardziej ok! ale kurde, one muszą być do zrealizowania w realiach IV RP, dzieci neo, zmiennego IP oraz ogólnego upadku kultury i obyczajów \:\) tak w skrócie \:D

pzdr

Do góry
#887236 - 22/01/2007 19:52 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Llama]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Kononowicz by posprzątał \:\)

Tak serio to zgadzam się ze Szczypiorem co do wprowadzenia schematu pisania analiz. Z typy i opinie przegladam tylko kort tenisowy i PP,musze przyznać, że ostatnio zrobił się burdel,a szczególnie w momencie startu AO \:p . 12 stron ma temat w ATP, a ztego to może jedna strone analiz bym jakoś skleił mając dużo szczęscia. Reszta postów todyskusja typu QC.

Do góry
#887262 - 22/01/2007 19:59 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Llama]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Llama
Szczypior, wszelkie ciekawe pomysły jak najbardziej ok! ale kurde, one muszą być do zrealizowania w realiach IV RP, dzieci neo, zmiennego IP oraz ogólnego upadku kultury i obyczajów \:\) tak w skrócie \:D

pzdr


Pod tym moge sie podpisac obiema "rencami";-)
Fro ma rowniez wiele racji,
jest tylko kwestia ze "czarni" nie widza pracy ktora trzeba praktycznie codziennie wykonac i po za tym ze jest to robota glupiego to jej nie widac,
codziennie trzeba powywalac kilka tematow -smieci, kilka glupich komentarzy w roznych tematach, w wiekszosci takich od ktorych rozpoczynaja sie rownie glupie dyskusje.
Wiekszosc nawet nie wie ile jest takich postow, tematow bo znikaja zanim zdazycie je zauwazyc, a jak juz zauwazycie to powinniscie poprostu poslac priva do moderatora i po krzyku ale niestety wiekszosc woli wtracic swoje 3 grosze i spuentowac calosc tekastem w stylu "forum schodzi na psy":]

Nie twierdze ze jest idealnie bo nie jest ale duzo zalezy od Was, a nie od nas i do chwili kiedy tego nie pojmiecie beda takie dyskusje.
Albo pomozecie albo dalej dokladajcie swoje szpilki tylko czasem warto sie zastanowic cczy zmian nie warto zaczac od siebie?

Dzis sam wywalilem 4 bezsensowne tematy, i kilka postow nie nadajacych sie do niczego, bylem w ciagu dnia na na forum raptem pol godziny, moze to Wam odda skale tego z czym probujecie sie mierzyc, a raczej oceniac.

Dobra koncze sie tlumaczyc bo pojawi sie jakis cwaniak ktory stwierdzi ze wpuszczam userow w maliny bo buki mi za to placa

Do góry
#887278 - 22/01/2007 20:02 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Kameleon]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Kameleon
Kononowicz by posprzątał \:\)

Tak serio to zgadzam się ze Szczypiorem co do wprowadzenia schematu pisania analiz. Z typy i opinie przegladam tylko kort tenisowy i PP,musze przyznać, że ostatnio zrobił się burdel,a szczególnie w momencie startu AO \:p . 12 stron ma temat w ATP, a ztego to może jedna strone analiz bym jakoś skleił mając dużo szczęscia. Reszta postów todyskusja typu QC.


Z tym sie ani troche nie zgadzam, wprowadzicie taki schemat i juz mam na oku kilku dobrych userow ktorzy nie dadza sie w niego "zapiac".Nie ladna otoczka decyduje o wartosci danej wypowiedzi...maja byc dyskusje, a nie same analizy
Oczywiscie rozumiem ze chcecie usystematyzowac wszystko i pozbyc sie neodzieci ale nie tedy droga tego jestem pewien.

Do góry
#887322 - 22/01/2007 20:14 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Biszop]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Porządek trzeba zrobić i z tym się chyba wszyscy zgodza.
Może narzucenie schematu nie jest najlepszym pomysłem gdyż i tak nie będzie to przez wszystkich respektowane.
W Stadionie jest już mniejszy bałagan ale jednak jeszcze jest ..
Ja widze niektóre posty to od razu człowiekowi robi się gorąco.
Ktoś napisze obszerną analizę, chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami a jakiś (nie bede nazywał) zwyzywa go nie wiadomo od kogo !
I później się dziwimy, że rzadko kto pisze analizy.
Najlepszy przykład z wczorajszego dnia :
Stoin napisał fajna analize a jakiś koleś napisał ze się z nim nie zgadza i mu się to nie podoba Swoja wypowiedzią wniosł bardzo wiele.
Trzeba to wszystko ogarnąć i zaprowadzić porządek.
Oczywiście M już dużo pracy wkładają w przywrócenie porzadku na forum ale jeszcze trzeba dołozyc troche staran aby było jak pisze bursztyk 'prawidłowo'

Do góry
#887406 - 22/01/2007 20:35 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Biszop]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Biszop tylko, ze skoro jest tyle pracy, to czemu nie ma nowych moderatorow ;\) I jeszcze jedno:

"Dzis sam wywalilem 4 bezsensowne tematy, i kilka postow nie nadajacych sie do niczego, bylem w ciagu dnia na na forum raptem pol godziny, moze to Wam odda skale tego z czym probujecie sie mierzyc, a raczej oceniac."

Nie narazaj sie na smiesznosc ;\)

Nie wiem czy tak samo jest teraz, bo w ostatnim czasie na forum nie mam zbytnio czasu i glownie wpadam do EPP i "To i owo" (swoja droga gdyby nie bylo tego dzialu, to podejrzewam, ze userzy pisaliby wiecej analiz ;)), ale... Strasznie mnie irytuje jak widze kolejne posty "edited", "edited", "edited"... Nie wiem jak to jest z uprawnieniami, ale trzeba zrobic tak, zeby byly one od razu usuwane, bo jest burdel. No i dwa- nie powinno byc modow, ktorzy nic nie robia. Kto sie opiernicza badz tez po prostu ma wazniejsze sprawy od forum, wedruje sobie do lozy zasluzonych i wchodzi swieza krew ;\)

Natomiast schemat, to lipna opcja. Zalozmy, ze w dziale koszykarskim nie mozna napisac na szybko, iz jakis wazny zawodnik nie pojedzie na mecz etc., bo trzeba pisac od razu cala analize. Bezsens.

Tak czy inaczej musze stwierdzic, ze w dziale, do ktorego glownie wpadam- EPP/PP wreszcie niezle wyglada i Panowie ogarneli to wszystko, jest ok \:\) Zobaczymy jak dalej bedzie to wygladalo.

Do góry
#887456 - 22/01/2007 20:51 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: codi]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
codi edited, deleted by .. itp. itp. - niestety wina softu forum(a w zasadzie jego projektantów), że nie potrafią sobie z tym poradzić.
Chociaż wolę post typu Deleted by Moderator , niż debilny post nic nie wnoszący do tematu siejący burdel.

Schemat analiz też trochę nie w tym kierunku. Informacje o tym że nie zagra w meczu dany zawodnik czy też info o kontuzji mają niebagatelny wpływ na wynik spotkania. Także coś analizy+merytoryczna dyskusja+dobre sprawdzone dokładne info np. o kontuzjach i mamy to czego chcemy. Ale.. pisanie projektów schematów to jedno, wprowadzenie i utrzymanie tego w życiu to zupełnie inna bajka. Ciężka bajka. Trzeba na bieżąco mieć to wszystko pod okiem, kontrolować wpisy itp. Osób z czasem i chęciami brakuje.
Cieszę się, że podwaliny które udało nam się stworzyć w PP powoli stają się skuteczne, aczkolwiek na oceny przyjdzie jeszcze czas np. za kilka miesięcy. Musimy się też nauczyć, że wszystkiego nie da się załatwić od razu, do tego potrzeba czasu, cierpliwości. Pojęcie procesu długofalowego powinni znać wszyscy i starać się go rozumieć :).

Do góry
#887461 - 22/01/2007 20:53 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: codi]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Zgodze się z tym co napisał Codi. Jeśli jest dużo pracy przy usprawnieniu poprawnego wyglądu na forum to może powinno być wiecej M.
I tak jak pisze kolega wyżej, jeśli M nic w temacie w którym jest 'M' nie robi to powinno być
Nie przeglądam wszystkich działow forum ale w tych do których zaglądam widze,
ze jest w nim np. 4 modów z czego tylko jeden czy dwóch coś robi!
A dwóch pozostałych chyba czeka na oklaski ..

Do góry
#887477 - 22/01/2007 20:57 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Platini]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: platynowy007
Jeśli jest dużo pracy przy usprawnieniu poprawnego wyglądu na forum to może powinno być wiecej M.


Konkrety, konkrety, gdzie jest za malo moderatorow, bo mam wrazenia ze sporo dzialow wyglada naprawde niezle, a ten temat odnosi sie tylko do 3,4 dzialow.

Do góry
#887491 - 22/01/2007 21:02 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: codi]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie wiem czy narazam sie na smiesznosc to Twoja ocena,
ale jesli chcesz zobaczyc jak to wyglada z drugiej strony to zapraszam, dam Ci moje uprawnienia i "pobaw" sie w to przez troche czasu i wtedy pogadamy.

Nie uzalam sie ani nic w tym stylu tylko w tym czasie moglbym zrobic cos pozyteczniejszego dla forum ale nie, zamiast tego bawilem sie w smieciarza:] O to mi chodzi, a jesli Cie cos boli, cos Ci przeszkadza to poprostu napisz o tym na priv i wtedy moze uda sie cos szybciej zrobic.
Pomijam juz kwestie poziomu, a raczej jego braku, wielu nowych userow, zreszta nie tylko, starzy tez maja rozne zagrywki.

Zmiany nalezy wprowadzac od podstaw, a podstawa sa userzy, myle sie??

Do góry
#887495 - 22/01/2007 21:04 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Biszop]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Natomiast schemat, to lipna opcja. Zalozmy, ze w dziale koszykarskim nie mozna napisac na szybko, iz jakis wazny zawodnik nie pojedzie na mecz etc., bo trzeba pisac od razu cala analize. Bezsens.

====================================


napisz wtedy krótko rzeczowo z linkiem(źródłem).
pzdr

Do góry
#887535 - 22/01/2007 21:19 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Llama]
codi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/12/2005
Postów: 5796
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Llama, chodzilo mi, ze po ewentualnym wprowadzeniu schematu taka sytuacja nie bylaby mozliwa ;\)

Biszop mialem na mysli, ze jestes moderatorem najwiekszego forum bukmacherskiego w Polsce, podjales sie tego, a zalisz sie, ze przez pol godziny musiales usunac kilka postow. Jesli nie masz czasu, to nie bylo sie za to brac, z pewnoscia znajdzie sie kilku userow, ktorzy spedzaja na forum sporo czasu i chetnie zostaliby moderatorami. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

"moze to Wam odda skale tego z czym probujecie sie mierzyc, a raczej oceniac."

Nikt tu nie wrzuca do jednego worka wszystkich moderatorow i chwala tym, ktorzy wykonuja sumiennie swoje obowiazki \:\)

Do góry
#887546 - 22/01/2007 21:25 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: codi]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie codziennie moge byc wiecej czasu i nic na to nie poradze ale jesli czas ktory poswiecam temu forum ma byc zwiazany tylko z czyszczeniem smieci to musze sie powaznie zastanowic nad Twoja propozycja:)

Na ta chwile podtrzymuje wersje ze zamiast krytykowac moderatorow postaraj sie pomoc, no moze inaczej, krytykuj ale postaraj sie postawic na naszym miejscu;-)

Do góry
#887556 - 22/01/2007 21:29 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Biszop]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
I tak podajesz same wtopy ;D

Do góry
#887571 - 22/01/2007 21:36 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: lupus]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Tak Sagat - wiele działów wygląda bardzo dobrze i chwała za to modom.
Nie będe podawał konkretów gdzie jest za mało modów bo jeszcze zbanowany zostane \:p
OK, w takim razie nie ma opcji aby pojawili się nowi M,
z problemem postara się uporać stara gwardia ;\)

Do góry
#887589 - 22/01/2007 21:42 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: Platini]
bursztyk Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2004
Postów: 10306
A ja się nie będę bał mówić \:p Inka też się nie bała i jest bohatrem :>

Dla mnie olbrzymim błędem jest fakt , że cały czas na forum jest kilkunastu martywch modów...

i tak np. w dziale Parkiet zupełnie nie widać pracy amkwisha , gumpa (czy jak mu tam ;)) i Biszopa...

dla mnie coś takiego to
'czy się stoi czy się leży , dwa tysiące się należy'

Do góry
#887607 - 22/01/2007 21:51 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: bursztyk]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Największy pierdolnik jest niestety na Stadionie Piłkarskim (oczywiście nie na wszystkich podforach), ale pewni moderatorzy z tego działu z wielkim oburzeniem zareagowali na propozycję dokoptowania kogoś nowego do moderowania tego działu, więc co ja mogę...

Do góry
#887612 - 22/01/2007 21:52 Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum [Re: bursztyk]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
LOL
2 tysie to dostaja najmniej aktywni, ja dostaje "ósemke" plus diety sluzbowe bo jak wychodze z psem to biore laptopa i juz jest "wyjazd sluzbowy" \:D

Do góry
Strona 2 z 12 < 1 2 3 4 ... 11 12 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (alfa, igea23, burbon), 3416 gości oraz 15 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584573 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07