Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#920868 - 02/02/2007 10:58 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: michal_tbg]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Dobra Panowie zgadzam się z tym ,że dla Korupcji miejsca nie ma. Śmieszą mnie jednak teksty Tych co piszą Zawisza jest jeden 4 ligowy ... Wszystko fajnie tylko powiedzcie ile osób chodzi na tą 4 ligę??? NO bo chyba tylko "koneserzy futbolu " chodzą na takie zespoły jak :Sadownik Waganiec albo Unislavia Unisław (bez obrazy oczywiście)

Szkoda ,że ligowej piłki nie będzie w Bydgoszczy ale lepiej niech nie będzie w ogóle niż ma być tak jak było..
Może zacznie się to budowa od podstaw (piłka młodzieżowa aż do seniorów) tylko ile to lat potrwa ..??

Do góry
Bonus: Unibet
#920930 - 02/02/2007 11:17 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Elninio]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Elninio@

Co Ty piszesz

Ile osób chodzi? Chodzą najwierniejsi i tyle!
A powiedz mi ile i jacy kibice chodzili na Hydrobudowę?
No tak 3500 do 4500 tysiecy ludzi na meczy było bo przecież II liga
Ale moze warto by było tak jak napisałeś tworzyć zespół od nowa a nie przenosząc go z Włocławka i tworzyć nową ''Zawiszę'' która już jest,chociaz w IV lidze to jednak jest i gwarantuje Ci to,ze mecze odbywałyby się w innej atmosfwerze niż mialo to miejsce w II lidze.

Do góry
#920980 - 02/02/2007 11:28 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: 19marcin08]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Kto chodzil na II lige? Sukcesowicze. Poczuli smak wielkiej pilki i zaczeli sie pojawiac na stadionie. Ich przygoda trwala rok. I co teraz z szalikami i gadzetami? Na allegro? Co teraz zrobi KK Zawiszy SA? Moze przerzuca sie na Delecte? Nie zdziwie sie.

Pilke nalezy budowac od podstaw. Krok po kroku, klasa rozgrywkowa po klasie rozgrwkowej. Tak sie zbierze wiernych kibicow i uzmyslowi im przywiazanie do barw klubowych.

Czekam na wielka pilke w Bydgoszczy, wywalczona w uczciwy sposob. Bo kibicow na pewno nie zabraknie.

Do góry
#921015 - 02/02/2007 11:35 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Elninio]
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: Elninio
Dobra Panowie zgadzam się z tym ,że dla Korupcji miejsca nie ma. Śmieszą mnie jednak teksty Tych co piszą Zawisza jest jeden 4 ligowy ... Wszystko fajnie tylko powiedzcie ile osób chodzi na tą 4 ligę??? NO bo chyba tylko "koneserzy futbolu " chodzą na takie zespoły jak :Sadownik Waganiec albo Unislavia Unisław (bez obrazy oczywiście)
na Zawiszę chodzi średnio 400 osób, średnio. Jak na 4 ligę to i tak jest dużo więcej ponad przeciętną. Jaki poziom rozgrywkowy tyle ludzi na widowni. normalne.
Byliśmy w 2 lidze, wycofaliśmy się i trafiliśmy do 4 ligi, z której spadliśmy do 5, a później awansowaliśmy do 4 w której obecnie jestesmy. I Nic nie zmienisz. Są awanse i spadki, tak wygądają rozgrywki w Polsce. Nie można od tak, za sprawą magicznej różdźki mieć 2 ligę. sa jakieś reguły. nie może być 4 zespołów Zawiszy w jednym mieście, tak jak kilku Arek, Legii, Lechii czy Wisełek.

Do góry
#921051 - 02/02/2007 11:41 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: shane]
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: shane
Pilke nalezy budowac od podstaw. Krok po kroku, klasa rozgrywkowa po klasie rozgrwkowej. Tak sie zbierze wiernych kibicow i uzmyslowi im przywiazanie do barw klubowych.

Czekam na wielka pilke w Bydgoszczy, wywalczona w uczciwy sposob. Bo kibicow na pewno nie zabraknie.
dobrze mówisz. Podstawy są, prawdziwy Zawisza, który odziedziczył 4 ligę po Wojskowym Klubie Piłkarskim istnieje, ma kilka grup młodziezowych, ma baze. Można zarzucać nam rozróby, ale gdyby nie my, bandyci itd. Zawiszy by już nie było.

rozmawialiśmy z Wiśniewskim z hydro rok temu jak negocjował z miastem przeprowadzkę do Bydgoszczy, by zainwestował w nas, w 4 ligę. to nas wyśmiał!!! teraz mówi o tym sam, że trzeba od podstaw. chore co?

Ty shane, wydaję mi się, że jesteś kibicem Astorii, to dobrze rozumiesz jak się kończy fanaberia władz miasta, którzy na siłę chcą mieć wysoki poziom sportowy w swoim mieście

Do góry
#921094 - 02/02/2007 11:48 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: pawson]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Doskonale wiem pawson o czym mowisz. Myslisz ze kibice Astorii byli zadowoleni z wykupienia dzikiej karty? Otoz nie, bo wiemy jak takie eksperymenty sie koncza. Gdzie sa Ci wszyscy ludzie ktorzy chodzili na Łuczniczke? Jakos na IV lidze ich nie widze. Zostali ci najwierniejsi, ktorzy sa z zespolem na dobre i na zle.

Cos Bydgoszczy kupowanie wiekiego sportu nie wychodzi. Kiedy pojda po rozum do glowy ze najwiecej by zyskali jakby wspierali sport od podstaw? Wtedy jest najwieksza publika, wtedy jest najlepsza atmosfera. Z Astoria nie wypalilo, z Zawisza SA nie wypalilo, to co Kostek, teraz kupujemy pilke reczna czy hokej? Z tym hokejem to sie nawet nie zdziwie, po tym jak wybuduja to smieszne (niewymiarowe) lodowisko.

Do góry
#921105 - 02/02/2007 11:52 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: pawson]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław

Lechia też sie łaczyła z Olimpią czy Polonią i nic dobrego z tego nie wyszło . Więc zaczeli budować Lechie od podstaw , od A-klasy . I teraz walczą o 1 lige czyści i z wiernymi kibicami .

Do góry
#921107 - 02/02/2007 11:52 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: shane]
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
ale są tacy ludzie w Bydgoszczy i nie tylko, którzy chcą mieć 1 ligę w jakieś dyscyplinie sportowej ZA WSZELKĄ CENĘ!!!! bo oni chcą oglądać piękne mecze - ja im mówię, to włącz telewizor, jest pełno meczów.
a cena czasem jest duża...

Do góry
#921148 - 02/02/2007 11:59 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Marcel]
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: Marcel

Lechia też sie łaczyła z Olimpią czy Polonią i nic dobrego z tego nie wyszło . Więc zaczeli budować Lechie od podstaw , od A-klasy . I teraz walczą o 1 lige czyści i z wiernymi kibicami .
dokładnie świetny przykład Marcel. ale teraz rozważ taką opcję. Zbigniew Drzymała rezygnuje z piłki w Grodzisku i przenosi drużynę futbolową do Gdańska i zmienia nazwę na Lechia Gdańsk SSA, przyjmuje barwy biało-zielone i gra w Gdańsku na stadionie przy Traugutta. drużyna drugoligowej Lechii wyrzucana jest ze swojej szatni razem z pucharami, bo Pan Drzymała z nową Lechią wchodzi... i co się dzieje? jaka reakcja ludzi?

Do góry
#921159 - 02/02/2007 12:03 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: shane]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Originally Posted By: shane
Precz z dzikimi kartami w PLK... Precz!


shane a czemu tak na Astorii nie krzyczałeś \:p ?

Do góry
#921166 - 02/02/2007 12:05 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Cholo]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Originally Posted By: Gvizdek
Originally Posted By: shane
Precz z dzikimi kartami w PLK... Precz!


shane a czemu tak na Astorii nie krzyczałeś \:p ?


A co mialem zrobic? Co by to dalo? Poza tym sprawa Astorii i Zawiszy delikatnie sie rozni.

Do góry
#921232 - 02/02/2007 12:33 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: pawson]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: pawson
Originally Posted By: Elninio
Dobra Panowie zgadzam się z tym ,że dla Korupcji miejsca nie ma. Śmieszą mnie jednak teksty Tych co piszą Zawisza jest jeden 4 ligowy ... Wszystko fajnie tylko powiedzcie ile osób chodzi na tą 4 ligę??? NO bo chyba tylko "koneserzy futbolu " chodzą na takie zespoły jak :Sadownik Waganiec albo Unislavia Unisław (bez obrazy oczywiście)
na Zawiszę chodzi średnio 400 osób, średnio. Jak na 4 ligę to i tak jest dużo więcej ponad przeciętną. Jaki poziom rozgrywkowy tyle ludzi na widowni. normalne.
Byliśmy w 2 lidze, wycofaliśmy się i trafiliśmy do 4 ligi, z której spadliśmy do 5, a później awansowaliśmy do 4 w której obecnie jestesmy. I Nic nie zmienisz. Są awanse i spadki, tak wygądają rozgrywki w Polsce. Nie można od tak, za sprawą magicznej różdźki mieć 2 ligę. sa jakieś reguły. nie może być 4 zespołów Zawiszy w jednym mieście, tak jak kilku Arek, Legii, Lechii czy Wisełek.


pawson sory 4 liga nie interesuje większej liczby ludzi.A ja napisałem przecież, że nie ZGADZAM SIĘ Z KOrupcją .NIe zgadzam się też z kupowaniem nazwy drużyny , miejsca w lidze itp.Śmieszne jest to ,że niby tak walczą o swój klub bo naprawdę nie chodzi o piłkę tylko o coś innego...
Wkurza mnie natomiast to ,że TYLKO tak jak sam napisałeś chuligani i bandyci chodzą na tą 4 ligę. Dla wielu z nich piłka sama w sobie to tylko dodatek do wyjazdów , burd itp. Wielu normalnych ludzi nie chcę ani KORUPCJI ani takiego poziomu kibicowania jak niektórzy proponują.

Do góry
#921240 - 02/02/2007 12:39 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: 19marcin08]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: 19marcin08
Elninio@

Co Ty piszesz

Ile osób chodzi? Chodzą najwierniejsi i tyle!
A powiedz mi ile i jacy kibice chodzili na Hydrobudowę?
No tak 3500 do 4500 tysiecy ludzi na meczy było bo przecież II liga
Ale moze warto by było tak jak napisałeś tworzyć zespół od nowa a nie przenosząc go z Włocławka i tworzyć nową ''Zawiszę'' która już jest,chociaz w IV lidze to jednak jest i gwarantuje Ci to,ze mecze odbywałyby się w innej atmosfwerze niż mialo to miejsce w II lidze.


najwierniejsi??
w jakim celu?? w celu kolejnej zadymy?? nie rozśmieszaj mnie
Napisałem ,że nie zgadzam się z korupcją ani przenoszeniem drużyny ale nie rozśmieszaj mnie ,że Tym ludziom zależy tylko na oglądaniu dobrego futbolu bo w to nie uwierzę. Żebyś dobrze zrozumiał tez jest przeciw tworzeniu sztucznych drużyn. Natomiast nie wierzę w intencje tych którzy sami siebie nazywają "prawdziwymi kibicami" a robią zadymy na innych stadionach motywując to dobrem klubu (walką o niego). Dla mnie to zwykli bandyci

Do góry
#921250 - 02/02/2007 12:40 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Elninio]
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
Elninio zgadza się, że Zawiszy kibicują chuligani, ale nie tylko!!! ja też kibicuję Zawiszy a nie mam żadnego wyroku, żadnej sankcji, nie jestem chuliganem itd. Chodzę na mecze z dziewczyną, zabieram małego kuzyna i nic nikomu sie do tej pory nie stało.
a jeśli są rzeczywście to są bandyci, to do kur.. nędzy powinni siedzieć tak?? a skoro nie siedzą to może nimi nie są, co? może ktoś wyolbrzymia sprawę rzekomego bandytyzmu. Ja uważam, że klub nie może ponosić odpowiedzialności za swoich kibiców, bo niby jak? jeśli ktoś popełnił przestępstwo idzie do pierdla i koniec.
Jeśli na dworcu grasują kieszonkowyc, to co zamnknąc cały dworzec?

Do góry
#921261 - 02/02/2007 12:43 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: pawson]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Temat chyba schodzi w złym kierunku... Nie o chuliganach tu ma byc mowa.

Do góry
#921289 - 02/02/2007 12:52 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: pawson]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Odpowiem Ci tak pawson . Też chodziłem kiedyś na Zawiszę , zaczęło się to gdy Zawisza grał w 1 lidze , potem po spadku( 2 liga chodziłem na mecze 3 sezony jednak w końcu zrezygnowałem. Właśnie z powodu ludzi o marnej reputacji dla których możliwość bitki z kibicami gości była ważniejsza od widowiska ,zrobienia oprawy itp.
Rezygnacja byłą spowodowana tym ,że tylko dzięki szczęściu kosz na śmieci nie wylądował na mojej głowie tylko parę centymetrów obok mnie...
Natomiast jeśli chodzi o to ,że niektórzy powinni siedzieć w pierdlu to wiesz jak działa nasz wymiar sprawiedliwości...
Zgadzam się z Tobą ,że klub nie powinien odpowiadać za kibiców , natomiast powinien budować prawidłowe relacje z kibicami (kibicami a nie chuliganami co straszą ludzi..)
To ,że chodzisz z dziewczyną swoją to tylko pogratulować [Wiem ,że nie wszyscy którzy chodzą na ZETE to chuligani ale niestety większa część:( ] ,może nadejdą czasy ,że kiedyś będzie można obejrzeć dobry mecz w Bydgoszczy przy okazji nie martwiąc się o swoje zdrowie.

Do góry
#921299 - 02/02/2007 12:54 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: shane]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: shane
Temat chyba schodzi w złym kierunku... Nie o chuliganach tu ma byc mowa.


Temat jest o korupcji , Zawiszy itp wiec nie rozumiem Shane o co ci chodzi. Każdy kulturalnie może napisać to co myśli .Pozdro ;\)

Do góry
#921330 - 02/02/2007 13:04 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Elninio]
MURYN Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2004
Postów: 2135
Skąd: z domu
Originally Posted By: Elninio
Odpowiem Ci tak pawson . Też chodziłem kiedyś na Zawiszę , zaczęło się to gdy Zawisza grał w 1 lidze , potem po spadku( 2 liga chodziłem na mecze 3 sezony jednak w końcu zrezygnowałem. Właśnie z powodu ludzi o marnej reputacji dla których możliwość bitki z kibicami gości była ważniejsza od widowiska ,zrobienia oprawy itp.
Rezygnacja byłą spowodowana tym ,że tylko dzięki szczęściu kosz na śmieci nie wylądował na mojej głowie tylko parę centymetrów obok mnie...
Natomiast jeśli chodzi o to ,że niektórzy powinni siedzieć w pierdlu to wiesz jak działa nasz wymiar sprawiedliwości...
Zgadzam się z Tobą ,że klub nie powinien odpowiadać za kibiców , natomiast powinien budować prawidłowe relacje z kibicami (kibicami a nie chuliganami co straszą ludzi..)
To ,że chodzisz z dziewczyną swoją to tylko pogratulować [Wiem ,że nie wszyscy którzy chodzą na ZETE to chuligani ale niestety większa część:( ] ,może nadejdą czasy ,że kiedyś będzie można obejrzeć dobry mecz w Bydgoszczy przy okazji nie martwiąc się o swoje zdrowie.

Nie rozumiem w większości o czym Ty rozmawiasz \:\)
Jedyne co mi przychodzi na myśl, to.., że nie liczy sie dla Ciebie żadna tradycja klubowa. Pójdziesz tam, gdzie bezpiecznie możesz zjeść popcorn i pobluźnić zawodników gdy przegrają no i zadowodlony pójść do domu. Człowieku taki jest nasz kraj, że w każdym praktycznie miejscu możesz dostać. A na meczu nikt Ci nie karze stać kolo "szalikowców". Znam już takich co najwięcej działali a potem mieli pretensje że coś im sie stało, ale do kogo ?
Popatrz na to:
Originally Posted By: Marcel

Lechia też sie łaczyła z Olimpią czy Polonią i nic dobrego z tego nie wyszło . Więc zaczeli budować Lechie od podstaw , od A-klasy . I teraz walczą o 1 lige czyści i z wiernymi kibicami .

To jest przepiękny przykład, jak kibice są wierni. Lioczy sie tradycja a nie przeskakiwanie z klubu do klubu

Z kibicowskim pozdrowieniem \:\)

Do góry
#921335 - 02/02/2007 13:07 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: MURYN]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
skoro Muryn nie umiesz czytać cóż... CZas wrócić do 1 klasy szkoły podstawowej tam uczą czytać...

Do góry
#921352 - 02/02/2007 13:19 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Elninio]
MURYN Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2004
Postów: 2135
Skąd: z domu
Originally Posted By: Elninio
skoro Muryn nie umiesz czytać cóż... CZas wrócić do 1 klasy szkoły podstawowej tam uczą czytać...
Może inaczej ?
Zmieniłeś barwy klubowe, tylko dlatego że sie bałeś że dostaniesz ? \:D Człowieku prziecież po stadionie nikt Cie nie ganiał, a tymbardziej swoi \:\) skoro nie miałeś na to ochoty..
Zresztą na większości stadionów jest to samo.
Odnośnie barw/tradycji to może w ogóle sie dla Ciebie nie liczą ??

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
13 zarejestrowanych użytkowników (forty, Akhu, pacyfista, ANZELMO, Sensei, akagi, latajaca_holenderka, Zaixi, VVega, igea23, burbon, Lukasz111, alfa), 3263 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584337 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07