Strona 3 z 3 < 1 2 3
Opcje tematu
#921459 - 02/02/2007 14:02 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: MURYN]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
jak ktoś kocha klub to będzie chodził nieważne czy A-klasa czy 3 liga czy LM . Oczywiście im klasa wyżej tym kibiców przybywa .

Quote:
Zbigniew Drzymała rezygnuje z piłki w Grodzisku i przenosi drużynę futbolową do Gdańska i zmienia nazwę na Lechia Gdańsk SSA, przyjmuje barwy biało-zielone i gra w Gdańsku na stadionie przy Traugutta. drużyna drugoligowej Lechii wyrzucana jest ze swojej szatni razem z pucharami, bo Pan Drzymała z nową Lechią wchodzi... i co się dzieje? jaka reakcja ludzi?

no wiadomo - walka o swoje , przeciez Zawisza czy Lechia to uznane firmy z dużą rzeszą fanów . Mam nadzieje , że taki rzeczy już sie w polskim futbolu nie będą działy .

Jeśli chodzi o chuligaństwo to najgorsze to jest bruździć na własnych śmieciach . W poprzednim sezonie przez to nam uciekły 3 mecze u siebie w ktorych stracilismy 5 punktów mogących dać awans . Na szczescie starszyzna kibiców postanowiła coś zmienić i zagroziła że każde wybryki będą karane i nie tylko na własnym stadione ale także na wyjazdach . Kiedyś było sporo zadym , sędzia dostał płytą kanalizacyjną w głowe . Ale teraz jest zdecydowanie spokojniej . Co prawda był strajk i lekka zadyma z ochroną ale to z powodu tego jak traktowali co niektorych .
Teraz mamy oświetlenie i wierze , że niedługo na mecze będzie przychodziło po 10 tysięcy w tym całe rodziny .

Do góry
Bonus: Unibet
#921473 - 02/02/2007 14:08 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Marcel]
T3NnIs Chi3F Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/08/2003
Postów: 13609
Skąd: tu i tam...
My nie mamy takich problemów na szczęscie, a co do frekwencji to nieługo bedzie nas koło 40 tysięcy \:\)

Do góry
#921481 - 02/02/2007 14:12 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: michal_tbg]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
W sumie to trochę głupio, bo ja z 1 ligi zdegradują Arkę, Łęczną i Lubin, to w przyszłym sezonie w ekstraklasie będą grać takie cieniasy jak Ruch, Jaga, Sosnowiec, Bytom, Gdańsk

Do góry
#921551 - 02/02/2007 14:41 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: rene]
rybek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 6776
Skąd: BYDGOSZCZ/ULICA SEZAMKOWA
wielcy ludzie honoru...


ostatnio jechalem sobie autobusem i jechala taka banda pajacy z 4 ligowej zawiszy bez urazy ale pajace to malo powiedziane w autobusie pelno dzieci a oni tylko kurwa kurwa jaka to zawisza jest cudowna "wielcy fanatycy ruszcie czasem tymi łbami"

Do góry
#921802 - 02/02/2007 16:24 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: MURYN]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: MURYN
Originally Posted By: Elninio
skoro Muryn nie umiesz czytać cóż... CZas wrócić do 1 klasy szkoły podstawowej tam uczą czytać...
Może inaczej ?
Zmieniłeś barwy klubowe, tylko dlatego że sie bałeś że dostaniesz ? \:D Człowieku prziecież po stadionie nikt Cie nie ganiał, a tymbardziej swoi \:\) skoro nie miałeś na to ochoty..
Zresztą na większości stadionów jest to samo.
Odnośnie barw/tradycji to może w ogóle sie dla Ciebie nie liczą ??


naprawdę nie umiesz czytać przykre to ale cóż
JA nie napisałem ,że wyrzekłem się klubu . To ,że nie chodzisz na mecze to nie znaczy ,że ktoś zmienia barwy klubowe.Pomyśl Kolego to naprawdę nie boli.Widziałeś ,żebym napisał ,że tradycja i barwy klubowe się dla mnie nie liczą?? Jeśli to zauważyłeś to zacytuj a jeśli nie to po co wypisujesz bzdury??

Do góry
#921900 - 02/02/2007 16:46 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: rybek]
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: rybek
wielcy ludzie honoru...


ostatnio jechalem sobie autobusem i jechala taka banda pajacy z 4 ligowej zawiszy bez urazy ale pajace to malo powiedziane w autobusie pelno dzieci a oni tylko kurwa kurwa jaka to zawisza jest cudowna "wielcy fanatycy ruszcie czasem tymi łbami"
przeczytaj dokładnie swój post Rybek w jakiej jest formie. różnisz się od nich?

Do góry
#923341 - 02/02/2007 20:32 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: rybek]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: rybek
wielcy ludzie honoru...


ostatnio jechalem sobie autobusem i jechala taka banda pajacy z 4 ligowej zawiszy bez urazy ale pajace to malo powiedziane w autobusie pelno dzieci a oni tylko kurwa kurwa jaka to zawisza jest cudowna "wielcy fanatycy ruszcie czasem tymi łbami"


No ale nie rozumiem.
Teraz będzie mowa jacy to kibicie Zawiszy są źli?
Przecież przykład o którym piszesz to jest w każdym miescie,misteczku czy wiosce! Niestety w Polsce jest tak jak jest,że jak coś się stanie czy też ktoś zostanie pobity od razu wszystko jest na kibiców.Nie mówie,że nie masz racji,bo ją masz...
Wszedzie się znajdą idioci i niestety to się nie zmieni :/

Pozdro

Do góry
#923839 - 02/02/2007 21:42 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: pawson]
rybek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 6776
Skąd: BYDGOSZCZ/ULICA SEZAMKOWA
Originally Posted By: pawson
Originally Posted By: rybek
wielcy ludzie honoru...


ostatnio jechalem sobie autobusem i jechala taka banda pajacy z 4 ligowej zawiszy bez urazy ale pajace to malo powiedziane w autobusie pelno dzieci a oni tylko kurwa kurwa jaka to zawisza jest cudowna "wielcy fanatycy ruszcie czasem tymi łbami"
przeczytaj dokładnie swój post Rybek w jakiej jest formie. różnisz się od nich?


a jaka jest forma?? oczywiście moglem pocytowac pioseneczki o dzielnicowych itp. jedyne co przejdzie to literka W literka K literka S jak WKS a reszta to też tak śpiewasz pawson??

Do góry
#924267 - 02/02/2007 23:23 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: rybek]
MURYN Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2004
Postów: 2135
Skąd: z domu
Nie macie pojęcia Panowie nic a nic o kibicowaniu, ale fakt nie o tym temat także poważnie bez odbioru \:\)

Do góry
#924382 - 03/02/2007 01:27 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: MURYN]
Wychowany_Na_Nalewce Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2003
Postów: 3297
Co temat o kibicowaniu to jakieś jęki i żale. Niech się wypowie chociaż jedna osoba która chodzi na mecze w szaliku swojego klubu i dostała po mordzie od kibica tego samego zespołu za nic. Bo z tego co się czyta to po prostu strach i terror. Historie o koszach latających 10 cm od głowy to można między bajki włożyć.

Nie wiem jakim cipełuszem trzeba być żeby wypisywać takie brednie o meczach u siebie. Rozumiem na wyjeździe różnie może być, ale kto nie chce ten nie jedzie, a kto jedzie ten sie liczy z konsekwencjami. Zresztą o czym ta mowa, idę o zakład, że żaden z tych płaczków, który "boi się wziąć swoją dziewczynę na mecz" nie ruszyłby się na wyjazd dalszy niż 200km, i to nie z powodu tych "chuliganów" ale ze zwykłego lenistwa, albo lepiej iść z "niunią" na disco.

Panowie nie zakładajcie takich tematów bo się nóż w kieszeni otwiera. Koleżka Elninio chodził na pierwszą ligę, na drugiej już był na paru meczach, a potem mu się znudziło. Stary, dla mnie nie masz prawa głosu w takich tematach, pisz w temacie o dupie marynii i nie pier... o chuliganach bo nikt Ci nie każe z nimi siedzieć, możesz sobie siąść na krytej i oglądać mecz, mało tego możesz pojechać do Lipna czy Mogilna, siąść na trybunach gospodarzy skoro nie chcesz ze swoimi. Ale co? nie chce się? Za słaby poziom w 4 lidze? Widać jesteś koneserem futbolu - sprawdź w gazecie kiedy transmitują żydowską Ligę Mistrzów.
No i ci bandyci... najlepiej idź na milicje albo zadzwon do dzielnicowego...

rybek Ty może Miodek masz na nazwisko, że taki czuły jesteś? Ja również nie lubię jak ktoś przy dzieciakach klnie, ale to akurat zależy od wychowania a nie od tego czy ktoś jest kibicem czy nie. Studenty nie klną? Operujesz stereotypami, a z Twojej wypowiedzi można odnieść wrażenie, że dzika horda zakapiorów z WKS wtargnęła do autokaru biednych dzieci wracających z kolonii w Ustce. Daruj sobie.

Żeby nie było nie porozumień, zero napinki, sam jestem leszczykiem, bo jestem zbyt leniwy na siłownię albo sztuki walki, ale nie mam z tym problemu po prostu liczę się z tym że po cipie można dostać... jak to w życiu. Raz na wozie raz pod wozem.

Mam nadzieję, że bez odbioru.

Do góry
#924499 - 03/02/2007 08:37 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
rybek nie zrozumiałeś nawet o co mi chodziło, więc nie ma co dalej dyskutować...

Wychowany Na Nalewce - bardzo trafny post. niektórzy nie byli nigdy na meczu a opowiadają niestworzone historie, od kogś kto też nie nigdy był. ja powiem, że wyjazd zorganizowanej grupy na mecz wyjazdowy jest o wiele o bardzo wiele bezpieczniejszy od powrotu z sobotniej dyskoteki. Ale co można wiedzieć siedząc przed monitorem....

Do góry
#924573 - 03/02/2007 09:36 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Wychowany_Na_Nalewce]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: Wychowany_Na_Nalewce
Co temat o kibicowaniu to jakieś jęki i żale. Niech się wypowie chociaż jedna osoba która chodzi na mecze w szaliku swojego klubu i dostała po mordzie od kibica tego samego zespołu za nic. Bo z tego co się czyta to po prostu strach i terror. Historie o koszach latających 10 cm od głowy to można między bajki włożyć.

Nie wiem jakim cipełuszem trzeba być żeby wypisywać takie brednie o meczach u siebie. Rozumiem na wyjeździe różnie może być, ale kto nie chce ten nie jedzie, a kto jedzie ten sie liczy z konsekwencjami. Zresztą o czym ta mowa, idę o zakład, że żaden z tych płaczków, który "boi się wziąć swoją dziewczynę na mecz" nie ruszyłby się na wyjazd dalszy niż 200km, i to nie z powodu tych "chuliganów" ale ze zwykłego lenistwa, albo lepiej iść z "niunią" na disco.

Panowie nie zakładajcie takich tematów bo się nóż w kieszeni otwiera. Koleżka Elninio chodził na pierwszą ligę, na drugiej już był na paru meczach, a potem mu się znudziło. Stary, dla mnie nie masz prawa głosu w takich tematach, pisz w temacie o dupie marynii i nie pier... o chuliganach bo nikt Ci nie każe z nimi siedzieć, możesz sobie siąść na krytej i oglądać mecz, mało tego możesz pojechać do Lipna czy Mogilna, siąść na trybunach gospodarzy skoro nie chcesz ze swoimi. Ale co? nie chce się? Za słaby poziom w 4 lidze? Widać jesteś koneserem futbolu - sprawdź w gazecie kiedy transmitują żydowską Ligę Mistrzów.
No i ci bandyci... najlepiej idź na milicje albo zadzwon do dzielnicowego...

rybek Ty może Miodek masz na nazwisko, że taki czuły jesteś? Ja również nie lubię jak ktoś przy dzieciakach klnie, ale to akurat zależy od wychowania a nie od tego czy ktoś jest kibicem czy nie. Studenty nie klną? Operujesz stereotypami, a z Twojej wypowiedzi można odnieść wrażenie, że dzika horda zakapiorów z WKS wtargnęła do autokaru biednych dzieci wracających z kolonii w Ustce. Daruj sobie.

Żeby nie było nie porozumień, zero napinki, sam jestem leszczykiem, bo jestem zbyt leniwy na siłownię albo sztuki walki, ale nie mam z tym problemu po prostu liczę się z tym że po cipie można dostać... jak to w życiu. Raz na wozie raz pod wozem.

Mam nadzieję, że bez odbioru.


Poziom twojej wypowiedzi świadczy tylko o Tobie to ,że nie umiesz czytać to już pomijam pisałem ,że chodziłem 3 sezony na 2 ligę i nigdzie nie napisałem ,że to kibice Zety rzucali ale cóż czytać ze zrozumieniem dużo ludzi nie potrafi.Za dużo nalewki wypiłeś w swoim życiu i teraz wypisujesz kacapoły. Ostatnia kwestia :nie Ty będziesz decydował gdzie mam pisać a gdzie nie!!!!

Do góry
#924582 - 03/02/2007 09:40 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: pawson]
Elninio Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 4203
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: pawson
rybek nie zrozumiałeś nawet o co mi chodziło, więc nie ma co dalej dyskutować...

Wychowany Na Nalewce - bardzo trafny post. niektórzy nie byli nigdy na meczu a opowiadają niestworzone historie, od kogś kto też nie nigdy był. ja powiem, że wyjazd zorganizowanej grupy na mecz wyjazdowy jest o wiele o bardzo wiele bezpieczniejszy od powrotu z sobotniej dyskoteki. Ale co można wiedzieć siedząc przed monitorem....


Nie rozśmieszaj mnie pawson.Po pierwsze byłem na nie jednym meczu , a po drugie poziom postu Kolegi jest żenujący.Więcej już w tym temacie nie napiszę bo widać wszyscy muszą mieć takie samo. Poziom niektórych postów jest skandaliczny więc ja w polemikę na takim poziomie nie będę się wdawał.Bez odbioru

Do góry
#924822 - 03/02/2007 11:45 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Elninio]
pawson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/08/2005
Postów: 3139
Skąd: Bydgoszcz
Elninio nie miałem zamiaru Ciebie rozmieszyć.
Ja nie napisałem, że Ty nie byłeś nigdy na meczu, ale są takie osoby co nie były, a później opowiadają herezję.
Zapraszam Cie na mecz Zawiszy, pogadamy sobie, zapewniam Cie że włos Ci z głowy nie spadnie. Komuś zależy, by opinia, że na meczach to się tylko biją i zabijają trafiła do jak największego grona ludzi.
Tak jak napisałem szybciej dostaniesz w centrum miasta w łeb niż na meczu. a szczególnie na wyjazdach, gdzie jest tyle policji, że każdy ma swojego anioła stróża

Do góry
#924842 - 03/02/2007 11:55 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: MURYN]
MURYN Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2004
Postów: 2135
Skąd: z domu
Originally Posted By: MURYN
Nie macie pojęcia Panowie nic a nic o kibicowaniu, ale fakt nie o tym temat także poważnie bez odbioru \:\)

Do góry
#924847 - 03/02/2007 11:58 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: MURYN]
Kylo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2005
Postów: 14202
Skąd: Lublin
Originally Posted By: MURYN
Originally Posted By: MURYN
Nie macie pojęcia Panowie nic a nic o kibicowaniu, ale fakt nie o tym temat także poważnie bez odbioru \:\)


A co ty jakis guru kibicowski jestes?

Do góry
#924857 - 03/02/2007 12:03 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Kylo]
MURYN Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/12/2004
Postów: 2135
Skąd: z domu
Nie nie jestem, ale przez takie posty: wielcy ludzie honoru...


****** jaka to zawisza jest cudowna "wielcy fanatycy ruszcie czasem tymi łbami " związane z kibicowaniem, może zejść na złą drogę..
dlatego już bez odbioru I nie odbierajcie tego za złe \:\)

Do góry
#925348 - 03/02/2007 14:28 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: MURYN]
rybek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2005
Postów: 6776
Skąd: BYDGOSZCZ/ULICA SEZAMKOWA
żal że wogóle jest coś takiego jak 4 liga polska:/ poziom piłki taki jak kibiców.... przyczepiacie sie że hydrobudowa krecila waly, ale jesli krecila to czemu wszystkie mecze byly do typowania i czemu nie mamy milionerów na tym forum...., a 4 ligi i 3 to nie mozna typowac tam nie ma walków??to nawet 5 angielska jest w ofertach a polskiej jakos nie...

Do góry
#928091 - 04/02/2007 09:18 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: rene]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: rene
W sumie to trochę głupio, bo ja z 1 ligi zdegradują Arkę, Łęczną i Lubin, to w przyszłym sezonie w ekstraklasie będą grać takie cieniasy jak Ruch, Jaga, Sosnowiec, Bytom, Gdańsk

ekhm wypraszam sobie! Jestem przekonany ze te dwie druzyny w NICZYM nie ustepuja druzynom wymienionym przez Ciebie wczesniej. A myslisz czemu Arka jest w 1 lidze? Chyba doszly cie sluchy o kuppionym meczu barazowym z Jaga?? Zreszta moze masz racje w 1 lidze powinny zostac druzyny KUPUJACE mecze, przeciez chyba wlasnie przez to sa silniejsze? Najlepiej w ogole nie dac sznsy czystym klubow.. najlepiej niech wszyscy w ekstraklasie kupuj i wygrywaja po 6-0 to bedziesz sie zachwycal jakie to mocne druzyny.. Bez odbioru.

1 liga! 1 liga! BKS!!

Do góry
#928102 - 04/02/2007 09:27 Re: Zawisza Bydgoszcz wycofany z 2. ligi! [Re: Chaoz]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Aha nie ma edycje to dopisze jeszcze jedno zdanie.. Szczerze to juz mi sie znudzilo jak 'uznane' polskie marki jak Lubin ogrywaja rywali na wlasnym podworku a dostaja baty od wschodnich sasiadow w przedrundach pucharu UEFA np. Ale bawmy sie dalej w tej przeniknietej sprzedawaniem piaskownicy
Co do wlasciwego tematu. O Zawiszy duzo sie zaczelo mowic w mediach i pewnie stad ta decyzja bo zapewne we Wroclawiu zawita w koncu Baniak i ktos z jego swity. Szacunek dla kibicow prawdziwego Zawiszy i klubow 2 ligi ktore uszanowaly protest

Do góry
Strona 3 z 3 < 1 2 3

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (wHiTe_StAr, kemp, burbon, Ojro), 3603 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583791 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07