Strona 5 z 10 < 1 2 3 4 5 6 7 9 10 >
Opcje tematu
#965747 - 16/02/2007 12:16 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: Ignorator]
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
no to moze ja:

Muppet - ale to chyba raczej na wódkę a ta lała się nie raz grubo
Buszmen - z Buszmenem to raczej na browara, na gp
Shane - Myślę że to kwestia dogadania, niedługo będzie w Toruniu
Zw1 - Powtórzył bym melanż z Sopotu
Andj - jw
Sebkoś - dużo słyszałem, nawet chyba rozmawiałem przypadkiem przez telefon, chętnie bym poznał i wypił browara
Klakier - też bym sobie z nim kiedyś wypił

Do góry
Bonus: Unibet
#965760 - 16/02/2007 12:23 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: Szczypior]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Originally Posted By: Szczypior
Z panem platynowym już się umawiam od miesiąca i nie możamy się zgrać \:\(

Niestety ale zawsze coś staje nam na drodze ..
W najbliższych dniach powinno się to zmienić i w koncu na czy cos mocniejszego będzie można wyskoczyć

Z wieloma osobami mógłbym się wybrać na z tego forum.

Do góry
#965761 - 16/02/2007 12:23 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: ELDORADO]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: ELDORADO

Biszop czas na trwałą zgodę na linii Poznań- Wrocław


Szperam w mojej starczej pamieci nie moge sie doszukac nigdzie nawet malej bitwy, a powyzsze brzmi jak spora wojna;-)

Bylem przelotem we Wroclawiu w weekend, nie widzialem komitetu powitalnego

Do góry
#965869 - 16/02/2007 12:59 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: Biszop]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
zgoda była już wcześniej , ale należałoby ją utrwalić jakimś dobrym utrwalaczem niekoniecznie o złocistej barwie , tak należało to odczytać
;\)

Do góry
#966155 - 16/02/2007 14:29 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: th0mas]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Originally Posted By: th0mas
Z prawie każdym


ja jak th0mas z prawie każdym z Was panowie (i panie) napiłbym się piwa przy jakimś spotkaniu piłkarskim naszych orłów \:\) no a jak bym miał kogoś wybrać to chętnie wbiłbym się na piwko i podrywanie "dupeczek" do Mielna do shane'a i gnacika ale to uzaleznione jest od ewentualnej roboty wakacyjnej

Do góry
#966184 - 16/02/2007 14:38 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: marzano]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
My tam nie jedziemy "na dupeczki" tylko zeby podziwiac i fotografowac uroki polskiego morza ;\)

Do góry
#966193 - 16/02/2007 14:43 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: shane]
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
no ja wiem wiem, nie chcialem tylko zeby reszta forum pomyslala ze jestesmy "homoniewiadomo" \:D

Do góry
#966197 - 16/02/2007 14:44 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: shane]
Mr.Eco Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/12/2005
Postów: 9194
Skąd: Chcesz tego Chuck?!
jak mialem z 12 lat bylem na koloniach w Mielnie \:D

a wracajac do tematu to bym sie z kazdym napił browara \:D

Do góry
#966337 - 16/02/2007 15:51 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: Mr.Eco]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Generalnie moglbym wypic z prawie kazdy z tego forum, no ale moze po kolei (kolejnosc przypadkowa):

platynowy007 - moj pierwszy znajomy z tego forum, fajnie by bylo w koncu dziabnac jakies piwko. Sympatyczny kolega, ktory zawsze pomoze, na dodatek w glowie ma dobrze poukladane.

pettersen - dobry typer, specjalista w zakladach live, zawsze podesle wynik na QC ktorego szukam, niestety nie wiem gdzie mieszka, wiec ciezko mi okreslic czy wypicie piwka stanowiloby problem.

AL_Capone - czasami gadamy na GG. Posiada ogromna widze o sporcie, doskonaly typer, mozna z nim pogadac na kazdy temat, poczawszy od cheerleaders skonczywszy na typach.

JuN - kolejny kolega z tego forum, z ktorym czasami gadam na GG. Dobry typer, sympatyczny user, nie widzialbym problemy wypicia wspolnego piwka gdybym tylko kiedys pojawil sie w Szczecinie, gdzie de facto mam rodzine.

Adammm, muppet - ekipa zza miedzy, czyli z grodu Kopernika. Mam nadzieje ze jeszcze w tym miesiacu spotkamy sie na piwku, bo mam zamiar odwiedzic Toronto.

Ignorator - swietny typer, duzo wnosi do tego forum, sympatyczna osoba, z ktora fajnie by bylo pogadac nie tylko o typach, ale takze o sporcie. Doskonaly expert polskej PN.

Stoin, Kameleon - reprezentanci Gdyni, spoko luz chlopaki, co tu duzo mowic. Najblizsza okazja do wypicia piwka bedzie na meczu Prokomu z Barcelona.

tomo - poznalem go podobnie jak Stoina i Kamela, na meczu Prokomu. Doskonaly typer, ktory ma pojecie o sporcie - i to duze pojecie. Wykonuje kupe dobrej roboty na tym forum, a jego wypowiedzi czytam z przyjemnoscia.

bazyl - podobnie jak tomo reprezentuje Stolice. Fan Legii i za to plusik. Lubi posmiac sie, wypic, a okazja do wypicia bedzie jak tylko pojawie sie w WWA na meczu Legionistow.

buldog - kumpel z Wrocławia, ktoremu zawsze pomagam w tym jak wkleic kuponik na forum hehe. Wporzo czlowiek, na zuzlu sie popije jeszcze nie raz.

Valverde - expert ligi hiszpanskiej. Doskonaly typer.

Rafik 25
- kolejny znajomy z GG, a ze znajomymi fajnie jest wypic.

lupus - a nie wiem, ale lubie typa hehe. Pewno bysmy mogli pogadac o wszystkim, a potem bym go nakrecil zeby mi jakies ciuchy z USA załatwil hehehe.

codi - dobry typer, zna sie na koszu polskim, pewno popijemy na MPKK.

BeNiTooo - nie znamy sie w ogole, ale wiem ze jest fanem Slaska a do tego klubu mam bardzo duzy szacunek. Bylem we Wrocku na meczu kosza, bylo milo i mam nadzieje ze jak Astoria powroci na salony to popijemy kiedys jak tylko uda mi sie wpasc na Wrocławia.

Szczypior - co tu duzo pisac, ze Szczypiorem kazdy powinien wypic piwko hehe. Szacuneczek za widze o lidze niemieckiej.

quincy - kolejny reprezentant Trojmiasta. Mysle ze wypic jeszcze bedzie okazja, chociazby na meczu Puzzli, albo na jakims zlocie w PN Polsce.

gnacik - spoko koles, zna sie na dziewczynach a i pewno piwka by nie odmowil.

kamasss - podobnie jak gnacik, spoko koles, dobry typer, mozna z nim pogadac o wszystkim. Sympatyczny, a przede wszystkim czesto mamy podobne zdanie w roznych sprawach.

Jose - od jakiegos juz czasu gadamy na GG, sympatyczny czlowiek, nigdy mnie nie zawiodl gdy potrzebowalem bukmacherskiej pomocy.

nOcnY - nie dosc ze dobry typer, to zna sie na dziewczynach, ktorych oboje nie mamy chyba hehe. Sledze czesto jego wypowiedzi i za nie go podziwiam, bo dobrze gada.

Szewczenko - sympatyczny koles, poznalem go na meczu Puzzli w Ojrolidze. Mysle ze jeszcze nie jeden raz sie napijemy piwka.

Elninio, HAGIi, Gvizdek, rybek, Rivaldinho - reprezentacji BDG City - i wszystko jasne...

No to tyle ode mnie. Swoja droga chcialbym bardzo poznac takie osoby jak Biszop, Bzyku, Prem albo Conrad oraz wielu innych. Szanuje ich wypowiedzi na forum jak i prace jaka w nie wkladaja. Moze kiedys sie uda.

pzdr

Do góry
#966343 - 16/02/2007 15:54 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: shane]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Kurna. Wiedzialem ze o kims zapomne \:\(

oczywiscie takze 19marcin08 - swietny typer, sympatyczny koles, fan ŁKSu... \:\)

jarko33 - przede wszystkim znawca zuzla i polskiego kosza. Fajnie by bylo kiedys o tym podyskutowac.

Jesli o kims zapomnialem to bardzo przepraszam, nie sposob wszystkich wymienic niestety

pzdr

Do góry
#966585 - 16/02/2007 16:59 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: shane]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
A ja z nikim nie wypiję, bo mi nie wolno \:p \:D

Do góry
#966622 - 16/02/2007 17:18 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: shane]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
Originally Posted By: shane


JuN - kolejny kolega z tego forum, z ktorym czasami gadam na GG. Dobry typer, sympatyczny user, nie widzialbym problemy wypicia wspolnego piwka gdybym tylko kiedys pojawil sie w Szczecinie, gdzie de facto mam rodzine.


Shane naturalnie ze wzajemnoscia \:\) zapraszam zapraszam w skromne progi \:\) na duza dawke

z kim bym sie napil, oj sporo tego: Chaoz, Vendetta, 19marcin08, Szczypior, Conrad, platynowy, Marcel, buldog i wiele innych \:\)

dla kazdego usera z forum byloby wskazane - czekam na inforamcje odnosnie tego zlotu nad morzem (do Barcelony z Wami rowniez planuje sie wybrac, ale na sam mecz wpadne, F1 odpuszcze - jakos nie przepadam)

Do góry
#967629 - 16/02/2007 21:52 Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: shane]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Fajnie, że pamiętasz Shane ;\)
Pamiętam jak napisałes mi priva odnośnie hali Znicza \:p
Miałes do mnie zawitac, pewnie trzeba to będzie odłożyc do reaktywacji Astorii ..
Od razu można było zauważyc wielkie przywiązanie do polskiego kosza.

Z kim chciałbym wypić ? Prawie z każdym z tego forum.

Shane – świetny kolega, jak pisałem znawca kosza rodzimego, o wszystkim można z nim poklikać, prosić o pomoc i na nią liczyć. Do tego w kwestii kobiet mamy podobne zdanie

Szczypior - już od jakiegoś czasu mamy się spotkac ale zawsze cos stanie na drodze. W najbliższym czasie musi się to zmienic ;\) Sympatyczny gośc, poklikać można z nim o wszystkim.
Swietne typy, szczególnie jesli chodzi o

Stoin - sympatyczny kolega, miłosnik NBA. spokojnie razem mozna byłoby wypic.

Lipi - świetny koles, dobry znawca NHL, zawsze można go prosic o pomoc i liczyć na nią.

Jakubosiu - ciekawa osoba, dobry typer, szczególnie jeśli chodzi o tenis. Ułożony, sympatyczny.

Jose - dobry kolega. Miłośc do tej samej drużyny i chyba wszystko jasne

rockerman - bardzo sympatyczna osoba, wie czego chce, kultura osobista.

amkwish - bardzo ciekawa osoba. Jeszcze kilkanaście miesiecy temu bardzo czesto wymienialiśmy na quasi swoje poglady ;\)

JuN - podobnie jak kolega wyżej, swietny jesli chodzi o futbol włoski.

[T]-error - zagadkowa osoba, sympatyczny, kiedy trzeba udziela bardzo szybko pomocy.

Baqu - swietny jesli chodzi o US. Kulturalny, mozna byłoby sie spotkac i wypić troche piwa ;\)

AL_Capone - bardzo miła osoba, o sporcie można z nim rozmawiać godzinami .. Wiele razy sie z nim widziałem ale piwa jakoś razem nie było nam do tej pory dane wypić \:p

19marcin08 - bardzo fajny koles, mimo kibicowania owej druzynie ;\) Bardzo dobry typer.

gnacik - sympatyczna osoba, znawca kobiet, piwo i to nie jedno mozna byłoby razem z pewnoscia wypic.

nOcnY - jw \:\) do tego dobry typer. Mądrze prawi na forum.

pettersen - bardzo dobry typer, szczególnie jesli chodzi o live. Sympatyczny, wie o co b. ;\)

gacektyper - bardzo dobry typer, szczególnie z tenisa. Lokalny ziomek, trzeba bedzie kiedyś wyskoczyć na piwko.

P!T3R - lokalny ziom, dobry znawca wielu dziedzin sportu, można liczyc na jego pomoc we wszystkim.

Chciałbym kiedys poznac tomo, lupusa czy Szewe. Wydają sie byc bardzo fajnymi chłopakami, duza wiedza w kazdej dziedzinie zycia ;\)

Pewnie o kimś pominałem i za to przepraszam. Jeśli sobie przypomne to oczywiście wpisze to w tym temacie


Do góry
#967685 - 16/02/2007 22:22 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: Platini]
gacektyper Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 2154
Skąd: Rzeszów


Z kim chciałbym wypić ? Prawie z każdym z tego forum.


Szczypior - już od jakiegoś czasu mamy się spotkac ale zawsze cos stanie na drodze. W najbliższym czasie musi się to zmienic ;\) Sympatyczny gośc, poklikać można z nim o wszystkim.
Swietne typy, szczególnie jesli chodzi o




gacektyper - bardzo dobry typer, szczególnie z tenisa. Lokalny ziomek, trzeba bedzie kiedyś wyskoczyć na piwko.




[/quote]


Gacek-Platynowy-Szczypior 3 jakze rozne osoby, ta sama uczelnia, ten sam zawod (typer \:\) ) , to samo miasto, w ktorym ostro dzialaja \:\) tego nie mozna przegapic \:D

Do góry
#967692 - 16/02/2007 22:28 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: gacektyper]
gacektyper Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/08/2003
Postów: 2154
Skąd: Rzeszów
Oczywiscie kolejnosc alfabetyczna \:D Ja to piwo juz w sobie czuje \:\) \:D Nie wiem jak Wy! A co do tematu. Piwo wypilbym takze z nastepujacymi osobami: Pawciu, Terror, Fro :)Jest jeszcze wiele osob ale nie bede wymienial dalej zeby kogos nie pominac \:\) Mysle ze sie wypije piwko z ktoras z wyzej wymienionych osob. Oby nie jedno \:p Najblizej mam do lokalnych matadorow \:D Kiedy ? \:D

Do góry
#967710 - 16/02/2007 22:43 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: gacektyper]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
a ja na dobra sprawe z kazdym, wazne aby byla dobra zabawa \:\)
Napewno tez z tymi z ktorymi wpadlem w lekkie dyskusje i nie jasnosci, zawsze piwko załamuje mury i wszystko pozytywnie sie wyjasnia.
Napewno ze stara gwardia z mecz.pl ale malo ich udziela sie juz tutaj, ale czytaja te wypociny \:\)
Benitoo, Ronni, Lopez, Prem, WNN, Ares96, terrorist, palazzi, tomo, retoox, jahu, zabielany, Roni, Muppet, rafalek, vonseb, gacektyper, czepek i inni
Jutro Entrance u mnie w miescie, wiec zapraszam kazdego, z kazdym piwko dziabne, ostatnio w formie jestem \:D
Pozdrawiam

Do góry
#967739 - 16/02/2007 23:15 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: HAGIi]
lelu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/11/2006
Postów: 3990
Skąd: ok. Lublina
na piwo ? #*$)# z kazdym ;]

Do góry
#967744 - 16/02/2007 23:29 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: Platini]
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Originally Posted By: shane
nOcnY - nie dosc ze dobry typer, to zna sie na dziewczynach, ktorych oboje nie mamy chyba hehe. Sledze czesto jego wypowiedzi i za nie go podziwiam, bo dobrze gada.


caly wieczor piekly mnie uszy

mysle, pewnie fajna bejbe o mnie mysli caly czas

wchodze i patrze, a to shane \:D

;\)

pozdro

Originally Posted By: platynowy007
nOcnY - jw \:\) do tego dobry typer. Mądrze prawi na forum.


ale Ty stawiasz

Do góry
#967784 - 17/02/2007 00:48 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: nOcnY]
Stoin Offline
Profesor

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 28891
Skąd: ॐ नमः ...
Za dużo kandydatów \:\)

Chyba łatwiej napisać z kim bym nie poszedł ;\)

Do góry
#967801 - 17/02/2007 01:25 Re: Z którymi ludźmi z forum poszedłbym na piwo? [Re: Stoin]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Stoin, Kamel, Shane, Tomo, Bazyl, Quincy, Ekonom(kolejność przypadkowa) - ekipa z Euroligi, chętnie bym zrobił powtórkę z rozrywki

Prem - pochodzimy z tych samych stron \:\)

nOcnY - często siedzi w nocy na forum, tak jak ja ;\) Poza tym wydaje się być w porządku kolesiem

Bzyku - ostatnio bardzo często bywam w Szczecinie ;\)

JuN - jak wyżej

Szczypior - zamiłowanie do ukraińskiej wódki

Biszop - ostatnio posprzeczaliśmy się na temat rolnictwa ale generalnie myślę, że mielibyśmy sporo wspólnych tematów \:\)

Lupus - ten sam rocznik

Odgdog - ta sama profesja ;\)

Jonathan Sarkos - ciekawy człowiek

Rockeman - poker

Platynowy - Inter vs Milan: byłaby pasjonująca dyskusja \:\)

Sebechiv - kuzyn, niejedną flaszkę się wypiło

Przepraszam jeżeli kogoś pominąłem ale jestem po "małej" dawce alkoholu. Ewentualne braki uzupełnię rano \:\)


Do góry
Strona 5 z 10 < 1 2 3 4 5 6 7 9 10 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (igea23, alfa), 3301 gości oraz 13 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45050 Tematów
5584583 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07