Opcje tematu
#366896 - 28/06/2005 12:00 Wasza recepta na sukces!
Tiago Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 9285
Skąd: Oświęcim
Witam wszystkich!
Jak wiemy to "nasze" forum jest chyba najwiekszym forum bukmahcerskim w internecie (znacie większe?)
Swoje opinie, typy przedstawia tutaj badzo duze grono osob, jescze wiecej czyta tylko te opinie i wykorzystuje je we wlasnej grze
Rożne osoby typuja różne dyscypliny. Jedni preferują piłke nożną, inni tenis, hokej, koszykówke, baseball,siatkówkę, piłkę ręczną i tak mozna wymieniac i wymieniac.
Ciekawi mnie jaki jest Wasz i Waszym zdaniem najlepszy sposob na sukces, czyli wygranie pieniążków
Na czym najwiecej zarabiacie, jak dobieracie stawki, gdzie gracie, jakie sa Wasze odczucia co do gry itp.
Dzieki temu tematowi chcialem troche dowiedziec sie jak graja inni, bedzie mozna troche poczytac i byc moze czegos nauczyc sie od innych

Ja osobiscie najwiecej to chyba zarabiam zawsze na hokeju (oczywiscie jesli jest sezon) Lubie stawiac takze na pilke, tenis. Naleze do tej grupy graczy ktora, wiedzac cos o daneym spotkaniu, meczu nie pogardzi zadna dyscyplina
Lubie grac w necie, ale takze lubie chodzic do Porfasjonala, powymieniac uwagi ze starymi znajomymi, ktorych wiekszosc znam tylko stamtąd
Nie staram sie robic z bukmacherki jakiegos interesu zycia, chociaz jest to ciekawe ale szczerze powidziawszy to juz sie troche uzaleznilem i nie moge zyc bez tych emocji codziennie musze cosik postawic, czy jestem sam????

Ciekawia mnie Wasze opinie

Do góry
Bonus: Unibet
#366897 - 28/06/2005 16:32 Re: Wasza recepta na sukces!
ermolek Offline
old hand

Meldunek: 22/04/2005
Postów: 914
Skąd: Gorzów Wlkp.
Ja najbardziej lubie grac żużel (moze dlatego ze pochodze z miasta o wielkiej żużlowej tradycji).Gram zazwyczaj single lub duble w BAW za dosc spore stawki i nie narzekam.Toto-syf i inne naziemne czaruja nas limitami w postaci przymusu postawienia 5 spotkan na lige polska badz 2-3 na lige angielska i szwedzka , dodatkowo preferuja handi.BAW daje same linie i mozna troche zgarnac AKO 2-3 grubo i $$ siedzi od czasu do czasu

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, igea23, Igor, latajaca_holenderka, alfa, pacyfista, Irek), 4452 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582751 Postów

Najwięcej online: 4480 @ Dzisiaj o 20:50