Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1793310 - 20/11/2007 04:45 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad)
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529


Chyba mozna juz zaczac analizowac (nudzi mi sie to zalozylem juz temat, a co sie bede)

W Legii plaga kontuzji wsrod skrzydlowych. Aktualnie kontuzje maja Edson, Radović, Smoliński, nie wspominajac o Szałachowskim ;\) W kadrze brakuje rowniez grosickiego, ktory wyjechal sie leczyc bo... uzaleznil sie od hazardu Czyli jedynymi zdrowymi skrzydlowymi sa w tej chwili Roger i Kielbowicz, ktory jest aktualnie na zgrupowaniu reprezentacji.
Najblizej wystapienia w meczu sa Roger i Smolinski ktorego kontuzja podobno nie jest grozna. Ale mimo wszystko kto by na czas nie wyzdrowial, jakis lekki uraz raczej bedzie mial. Do tego ta skutecznosc Legionistow \:D
Mimo iż jestem kibicem Legii to w bukmacherce nie ma sentymentow \:p i na pierwszy rzut oka dobrym rozwiazaniem wydawal mi sie typ na Polonie Bytom. Jednak po przemysleniach postawie na remis. Z jednej strony kilka dobrych meczy Polonii u siebie, z drugiej 3 wyjazdowe porazki Legii pod rzad i kiedys ta zla seria musi sie skonczyc.

Z innych meczy sprobuje typowe 'pewniaczki' ;\) Gornik, Wisla. Nie powinny zawiesc ;\)

tak wiec:
Polonia - Legia X 4/10
Gornik - Widzew 1 8/10
Zaglebie - Wisla 2 7/10

Do góry
Bonus: Unibet
#1795688 - 21/11/2007 04:19 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: xqwzts]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Małe info apropo spotkania ŁKS-Lech.
http://www.lksfans.pl/index.php/news/read/news_id/231

Co jak co, ale doping i obecność kibiców to jest jakiś atut.
W Lechu bez nowych kontuzji, jedynie ewentualne zmęczenie Murawskiego po kadrze (może jutro zagra z Serbią).

Jakieś info z obozu ŁKS?
Sam osobiście meczu nie ruszam.

Do góry
#1800387 - 23/11/2007 01:35 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: kfjatek]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Cześć!
No rzeczywiście tak jak wspomniał kfjatek sytuacja w ŁKS-ie jest wręcz tragiczna. W cały ''burdel'' zarządu wtrącili się kibice. Pan Goszczyński przeszedł samego siebie, kiedy drużyna gra kompletną padake, kiedy nie potrafi strzelić bramki i nie potrafi zdobywać punktów podwyższa ceny biletów dla kibiców \:o Czy jeszcze gdzieś taka sytuacja miała miejsce? Bo ja z czymś takim spotykam się pierwszy raz. Szkoda bo na pewno takie mecze jak z Lechem przyciągają ludzi, kibice się mobilizują a piłkarzom chce się grać o ligowe punkty. Teraz jednak sytuacja jest odwrotna wszyscy wszystkim chcą zrobić na złość? Pierwszy krok uczynił Pan Daniel Goszczyński potem jeszcze dyrektor sportowy powiedział swoje 3 grosze.

Co do aspektów sportowych to wiadome jest,że z Lechem nie zagra Ensar Arivofić który będzie pauzować za kartki.
Szczerze się przyznam,że nie wiem jak patrzeć na ten mecze przez pryzmat piłkarski.. Lech lepszy i to zdecydowanie, w ŁKS kłopoty kadrowe + konflikt na lini zarząd - Kibice.

Do góry
#1801213 - 23/11/2007 04:54 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: 19marcin08]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Górnik Zabrze - Widzew Łódź

W Zabrzu Górnik zagra z Widzewem Łódź. Gospodarze bardzo dobrze grają na własnym stadionie, wygrywając 6 razy przy tylko jednej przegranej. Natomiast zupełnie inaczej gra Widzew, który na wyjazdach jeszcze nie wygrał. Myślę, że obydwie statystyki sprawdzą się w tym meczu, Górnik odniesie kolejne zwycięstwo, natomiast Widzew zanotuje kolejną przegraną. W Górniku nie zagra Papeckys i Sławik, natomiast w Widzewie zabraknie Jarmuża, Piechny, Ukaha. Nie wystąpi także Napoleoni, co jest ogromnym osłabieniem. Jak widać znacznie bardziej osłabiony jest Widzew. Jego sytuacje nie jest ciekawa, bowiem cały czas oscyluje wokół miejsca barażowego, a do końca roku mają rywali z wyższej półki. Szykuje nam się mecz pod zdecydowane dyktando gospodarzy niesionych świetnym dopingiem swoich fanów.


23.11 godzina 20:00 Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Typ: 1
kurs: 1,4
bukmacher: Unibet
Jednostki zagrane: 8 j

michael89 wpisz sam kupon do "rankingu działu liga polska". .::Think Twice::. Ignorator.


Edited by Ignorator (23/11/2007 05:27)

Do góry
#1801524 - 23/11/2007 05:56 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: antyfutbol]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
23/11 godzina 20:00
Górnik Zabrze VS Widzew Łódź

Typ: Obydwie drużyny strzelą - nie
Kurs: 1,7
Stawka: 7J
Bukmacher: Unibet

Już w najbliższym piątek powrócimy do rywalizacji o prymat w naszej ligowej piłce. Na sam początek czeka nas rywalizacja pomiędzy rewelacją ligi - Górnikiem Zabrze a słabo spisującym się łódzkim Widzewem.

Faworyta tego spotkania można wskazać tylko jednego...jest nim oczywiście Górnik Zabrze, który na stadionie imienia Ernesta Pohla jest praktycznie niezniszczalny. Tylko Legia Warszawa potrafiła urwać punkty "Górnikom" (0:3) a miało to miejsce w 2. kolejce zmagań ligowych. Od tego czasu Ślązacy niczym taran pokonywali kolejnych przeciwników. Zwłaszcza niepokojący powinien być fakt, że były to zespoły z dolnych rejonów tabeli.

Właśnie w dolnej części Orange Ekstraklasy znajduje się aktualnie Widzew Łódź. Podopieczni trenera Marka Zuba nie potrafili wygrać już od trzech ligowych kolejek. W tym czasie zanotowali tylko remis z Zagłębiem Sosnowiec (0:0) i przegrali na Alei Piłsudskiego z kielecką Koroną (0:2).

Te wyniki nie mogą napawać optymizmem miejscowych kibiców. Zwłaszcza, że Łodzianie mają problemy kadrowe i to dość istotne. W Zabrzu zabraknie kontuzjowanych: Ugo Ukaha i Stefano Napoleoniego. Także wykluczony jest występ Grzegorza Piechny, który musi pauzować za nadmiar kartek na swoim koncie.

W tym meczu będzie bardzo widoczny brak właśnie Ukaha i Napoleoniego. Nigeryjski obrońca w Widzewie pokazał się z bardzo dobrej strony i jego brak na środku obrony będzie nader widoczny.
Z resztą nasuwa mi się tutaj analogia do meczu z Jagiellonią Białystok. Wówczas zabrakło dobrze grającego Ukaha i gospodarze potrafili zaaplikować łódzkiej jedenastce dwie bramki i wygrać mecz. W miejsce Ukaha trener Zub desygnuję powracającego po dłuższej kontuzji Josepha Oshadogana. Niestety Włoch nie jest jeszcze w pełnej dyspozycji i może mieć jeszcze problemy z grą na dobrym poziomie.

Jednak najbardziej będzie brakować oczywiście Stefano Napoleoniego. To właśnie młody Włoch jest najlepszym i najskuteczniejszym napastnikiem w ekipie Widzewa. Ostatnią właśnie wygraną Widzew zawdzięcza jemu, to jego trafienie dało cenne trzy punkty.
Dlatego dość duże obawy mogą mieć kibice Widzewa przed nadchodzącą konfrontacją. Brak Piechny i Napoleoniego w ataku mogą zmusić trenera Marka Zuba to zmiany systemu gry. Najprawdopodobniej łódzka jedenastka zagra tylko jednym napastnikiem.

Także w Górniku Zabrze możliwy jest brak podstawowego napastnika. Chodzi mi o Tomasza Zahorskiego, który powrócił w czwartek popołudniu z meczu eliminacji mistrzostw europy z Belgradu. Oprócz Tomka zabraknie obrońcy - Tadasa Papeckys'a, który ze zgrupowania reprezentacji Litwy wrócił z kontuzją.

Faworytem tego spotkania jest oczywiście Górnik Zabrze, który pod wodzą trenera Ryszarda Wieczorka zyskał nową jakość. Tego samego nie można powiedzieć o Widzewie Łódź. Choć podopieczni trenera Marka Zuba stwarzają wiele sytuacji bramkowych to brakuje szczęście. Niestety do tego w tej kolejce zabraknie także wykonawców.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1801535 - 23/11/2007 05:59 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: antyfutbol]
byylu Offline
newbie

Meldunek: 30/09/2007
Postów: 38
Skąd: Kraków
Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
Typ: 1

Gospodarze pokazali już nie raz, że potrafią grać przed własną publicznością natomiast Niebiescy w ostatnich 4 meczach na wyjazdach zdobyli jedynie 1 punk i nie sądzę aby przełamali tą passe w Białymstoku. Dla mnie pewna 1


Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Typ: 2

Zagłębie rozegra pierwszy mecz na swoim boisku, będą chcieli sie pokazać z jak najlepszej strony w starciu z głównym faworytem do tytułu jednak chęci to nie wszystko. Chociaż brak w podstawowej jedenastce Kamila Kosowskiego zmniejsza trochę siłę rażenia Wisły to w obwodzie jest Pi. Brożek który pokazał się ostatnio z dobrej strony.

Do góry
#1801795 - 23/11/2007 07:48 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: antyfutbol]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Górnik Zabrze - Widzew Łódź

Krótko. Górnik znakomity u siebie. 6-0-1 robi wrażenie. Tylko z kim? Polonia, Ruch, Cracovia, Zagłębie S., Odra czy Bełchatów to z całym szacunkiem nie są w tym sezonie zespoły nadające ton naszej Orange Ekstraklasie. Widzew też do tuzów nie należy. Ok. Ale czy właśnie ta nieciekawa sytuacja w tabeli i miejsce tuż nad strefą spadkową nie zmobilizuje piłkarzy Widzewa? Myślę, że Łodzian stać na niespodziankę a za taką uważam wywiezienie z Zabrza choćby 1 punktu. Dlatego gram:

Ty: X2
Kurs: 2.60
Buk: Expekt
Stawka: 1j

Do góry
#1801837 - 23/11/2007 09:13 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: (J)]
Rockefeller Offline
newbie

Meldunek: 23/11/2007
Postów: 32
Skąd: Gdańsk
Nie wiem jakie Wy dajecie szanse dla Widzewa. Łodzianie kontuzjowani i to chyba wystarczy.

Tak jak napisał "ignorator" [it]Zabraknie kontuzjowanych: Ugo Ukaha i Stefano Napoleoniego. Także wykluczony jest występ Grzegorza Piechny, który musi pauzować za nadmiar kartek na swoim koncie.[/i]

Doszukujecie się niespodzianki. Górnik musi się piąć w górę tabeli, dopóki ma okazje i formę! Goni ich Zagłębie Lubin, które z Koroną nie będzie miało łatwo. Dzisiejsza wygrana postawi ich równolegle do Lecha Poznań. Po meczu Górnicy będą obserwować co się dzieje i czy uda im się utrzymać na 4/5 lokacie. Już pisaliście, że Widzew wygra z Koroną, a ta pokonała Łodzian 2-0. Jutro wynik będzie podobny, ale 2-0 wygrają gospodarze!

Do góry
#1801990 - 23/11/2007 18:31 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: Rockefeller]
Al_Bundy Offline
old hand

Meldunek: 04/07/2006
Postów: 977
Originally Posted By: Rockefeller

Doszukujecie się niespodzianki. Górnik musi się piąć w górę tabeli, dopóki ma okazje i formę!


Piechna bez formy , Napoleoni nie wie co to defensywa i z Korona zagral tylko 45minut bo gral slabo. Jedyna strata jest Ukah, solidny obronca.

Górnik od 1998r wygral (w lidze) z Widzewem w Zabrzu tylko jeden mecz, do tego dochodzi przerwa reprezentacyjna ktora mogla wybic z rytmu pilkarzy. Zahorski gral w srode 68min z Serbią. Widzew stac na wywiezienie chociaz punktu , w piatek czesto padaja niespodzianki wiec dlaczego nie dzisiaj po pieknym kursie.

x2 @2.7 w Unibet

Do góry
#1802002 - 23/11/2007 18:48 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: Rockefeller]
b3str Offline
member

Meldunek: 20/09/2007
Postów: 155
Skąd: Polska
Ciekawa kolejka, wysokie kursy-naprawdę mi się to wszystko podoba.To ze Gornik jest dzisiaj faworytem, przedstawiac nie muszę.Chociazby dla Pana powyzej o nicku (J) poprostu współczuje bowiem nie spojrzal na fakty jako realista.Więcej o tym meczu się nie będe wypowiadal-mamy dzisiaj na swiecie masoweczke na Zabrze.Mysle ze wielu graczy z zagranicy nawet sie skusilo.CO idzie za masowkami?Oczywiscie nieco zaskakujące rezultaty, zupełnie nie takie jakie sobie wyobrazalismy.Kursik 1,40-1,45 na Górnik w 100% oddaje szanse jakie dzisiaj ma druzyna gospodarzy.Jak dla mnie to typowy piątkowy meczyk, przy ktorym trzeba odpocząć-obejrzeć i wypić jakieś piwko etc.Z mojej strony ot takie konkrety:


Cracovia Krakow-PGE Bełchatów
Szlagier średniakow tego sezonu, chociaz bardziej do gustu przypadła mi gra Craxy.Próbują oni ostatnimi czasy grać nieco ofensywniej czego chociazby owocem była przewidywana wczesniej przeze mnie wygrana w Wodzisławiu.Ostatnio Kraków zagrał dobry mecz w Kielcach, wynik 2:2 przeciw praktycznie w full squadzie Koronie to swietny wynik.Majewski zrobil krok do przodu ze swoją druzyną, która jak do tej pory u siebie sobie regularnie radziła z BOT`em.Troszeczke brakuje mi "lidera" w zespole gospodarzy, ikony klubu i pilkarza na ktorego mozna zawsze postawic.Wciąz nadzieje widze w Łukaszu Szczoczarzu ktory bardzo łatwo dochodzi to sytuacji bramkowych, lecz kilkanascie razy zawiódł.Dodam iz Leo Beenhakker niestety nie znalazł zadnego pilkarza ze skladu Cracovii by ten chociaz u niego na treningach, czy na lawce usiadł.W tej rundzie Craxa zagra jeszcze z Legią i Ruchem-czarny scenariusz dla Majewskiego Stefana to trzy porazki, fabula moim zdaniem bardzo prawdopodobna ale mimo wszystko myśle ze Craxa z trudem wygranie komuś komplet punktów.
3 październik okazał się szczęśliwy dla Zagłębia Lubin, które mimo kryzysu panującego od dłuzszego czasu w ich kadrze-wywiezli 3 punkty z Krakowa.Dzisiaj, 20 dni później-na stadion Craxy zamelduje się Bot Bełchatów.Wciaz nie moge zapomniec, ile kosztowala mnie beznadziejna skutecznosc PGE w meczu z Zabrzem.Ujek to sie nadawałby do chociazby Znicza Pruszkow lub innej drugoligowej druzyny ktora szuka napastnika z charakterem.Rozmawiałem z kibicami BOTU, nie rozumiem dlaczego liczą tylko na 1 pkt w meczu w Krakowie.Moim skromnym zdaniem Bełchatów dwoma akcjami w "swoim stylu" moze poprostu pozamiatać.
Craxa ostatnio się przełamała, BOT jeszcze nie-ale naprawde niewiele im brakuje by wkońcu z wyjadu wrócić z kompletem punktów.Z innej beczki mamy sprawy trenerskie, coraz glosniej w Bełchatowie o ewentualnym odejściu Lenczyka juz w Grudniu, czy plotka czy prawda to nie jestem w stanie powiedziec bowiem nie bylo oficjalnego wystapienie trenera BOT`u.Z pewnoscią fakt ten nieco obniza morale piłkarzy gości, poprostu jak bym sam grał w piłkę i mój trener chciałby dobrowolnie odejść-zastawiał bym się i dołował dlaczego nie chce ze mną pracować.Suma sumarum teoretycznie to BOT dysponuje lepszą kadrą a Cracovia zaś jest w lepszej formie i panuje w jej szeregach nieco lepszy "duch druzyny".Daje wieksze szanse dla gospodarzy, jezeli będa grać ostroznie w obronie a napastnicy będą grali tak jak w ostatnich meczach-szkuszę się na typ na gospodarzy.Kursy swietny...
Typ:Cracovia Krakow @2,45 5/10

Do góry
#1802041 - 23/11/2007 19:28 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: Al_Bundy]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: Al_Bundy


Piechna bez formy , Napoleoni nie wie co to defensywa i z Korona zagral tylko 45minut bo gral slabo. Jedyna strata jest Ukah, solidny obronca.

Górnik od 1998r wygral (w lidze) z Widzewem w Zabrzu tylko jeden mecz, do tego dochodzi przerwa reprezentacyjna ktora mogla wybic z rytmu pilkarzy. Zahorski gral w srode 68min z Serbią. Widzew stac na wywiezienie chociaz punktu , w piatek czesto padaja niespodzianki wiec dlaczego nie dzisiaj po pieknym kursie.

x2 @2.7 w Unibet


Mecze piątkowe dotychczas (oprócz kolejki co była rozgrywana w piątek)

27.07 Zagłebie L - Widzew 2:1 C+
27.07 Dyskobolia - Ruch 1:4
3.08 Korona - Lech 1:0 C+
10.08 Wisła - Korona 4:0 C+
10.08 Ruch - Zagłebie S. 1:0
17.08 Górnik - Ruch 1:0 C+
17.08 ŁKS - Legia 0:1
24.08 Lech - Widzew 3:1 C+
31.08 Zagłebie L. - Legia 0:2 C+
31.08 Zagłębie S. - Jagiellonia 3:1
14.09 Górnik - Polonia B 4:0
14.09 Legia - Widzew 3:1 C+
21.09 Korona - Legia 1:0 C+
28.09 Legia - GKS Bełchatów 4:1 C+
28.09 Polonia - Zagłębie L 1:0
5.10 Widzew - ŁKS 0:0 C+
5.10 Odra - Ruch 2:0
26.10 GKS Bełchatów - ŁKS 1:0
26.10 Lech - Cracovia 3:1 C+
2.11 Górnik - GKS Bełchatów 2:0 C+
9.11 Legia - Jagiellonia 0:0 C+

Wnioski, takie że z niespodzianek w meczach piątkowych to porażka Dyskobolii z Ruchem, Mistrza Polski w Bytomiu no i ostatni remis Jagi. W meczach piątkowych Górnik wygrał wszystkie mecze nie tracąc bramki, natomiast Widzew zdoby tylko jeden punkt. Jeszcze jedna ciekawostka że w meczach pokazywanych w C+ bilans wynosi 10-2-1 na korzyść gospodarzy. Widzew jest słaby. Jak już wiele razy powtarzałem Rysio potrafić grać u siebie tym bardziej z takimi drużynami jak Widzew, Ruch, Polonia Bytom czyli ze słabiakami. Jedyne co powstrzymuje to to że zagra to pół Polski ale tym razem nie powinno byc nispodziewajki
Ja sobie pogram na dokładne wyniki 1:0, 2:0 w Bet-at-home po kursie 7.00 Staweczka oczywiście 1/10

Do góry
#1802151 - 23/11/2007 22:17 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: b3str]
szymon0305 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/08/2006
Postów: 2038
Skąd: poznań
w meczu lks - lech w barwach kolejorza nie wystapi Jakub Wilk- lewy pomocnik, w razie potrzeby lewy obronca
Plaga kontuzji w lechu trwa, na lewej obronie zastapi go prawdopodobnie Grzegorz Wojtkowiak, wracajacy po kontuzji do podstawowej 11

Do góry
#1802157 - 23/11/2007 22:25 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: drfocus]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
23/11 godzina 20:00
Górnik Zabrze VS Widzew Łódź

Czas zabrac glos...

Jako jeden z nielicznych typowałem że Widzew nie przegra z Groclinem... Tym razem jednak nie bede oryginalny

Uważam ze zdobycie przez nas choc jednego punktu w Zabrzu jest bardzo malo prawdopodobne \:\(

Po meczu z Groclinem wróciłem do domu pełen nadziei ze teraz juz bedzie dobrze jednak juz mecz w Sosnowcu rozwiał moje nadzieje a domowa porażka z Korona tylko utwierdziła mnie w przekonaniu ze zwyciestwo z Groclinem bylo efektem chyba najlepszego od kilku lat meczu w wykonaniu Widzewa
W dzisiejszym meczu nie wystąpi Ukah co jest bardzo poważnym osłabieniem bo trzyma on cała obrone i bez niego moze byc bardzo duzo chaosu i niezrozumien i Napoleoni ktory mimo ostatnio słabszego meczu jest najbardziej kreatywnym zawodnikiem Widzewa...
Ale głownym powodem naszych słabych wystepow i zapewne dzisiejszej porazki w Zabrzu jest trener Zub
Musze obiektywnie choc z bolem serca przyznac ze mamy obecnie najslabszego trenera w Orange i co do tego nie ma dyskusji!!
Zmiany ktore przeprowadza w czasie spotkan to jedno wielkie nieporozumienie
Jak taki zawodnik jak Sokalski moze grac w 1 lidze ????
Nie wiem czy poradzilby sobie w A klasie
Podczas nieobecnosci Napoleoniego i Piechny prawdopodobnie Sokalski znajdzie sie w wyjsciowym skladzie co oznacza ze kolejne spotkanie bedziemy rozgrywac w 10 \:\(
Zero przyjecia, zero gry głowa (187cm), zero ustawienia na boisku , zero gry bez piłki itd... itd...

Tak wiec moj typ na to spotkanie:

Górnik -Widzew 1 9/10 i handi(0-1) 1 5/10

Dałem 9/10 bo może błysk formy Budki, Kuklisa, Brozia lub Grzelczaka (jesli nieudacznik Zub wstawi go do skladu)spowoduje ze Widzew osiagnie korzystny wynik...

Do góry
#1802162 - 23/11/2007 22:32 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: szymon0305]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: szymon0305
w meczu ŁKS - Lech w barwach kolejorza nie wystapi Jakub Wilk- lewy pomocnik, w razie potrzeby lewy obronca
Plaga kontuzji w Lechu trwa, na lewej obronie zastapi go prawdopodobnie Grzegorz Wojtkowiak, wracajacy po kontuzji do podstawowej 11

Do góry
#1802296 - 24/11/2007 00:28 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: b3str]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Ech....i znow OE zaczyna grac. A dzialo sie duzo w ostatnich tygodniach. Awans Polski do ME, potem zniszczenie szans Rosjanom na awans, pozniej co mialo byc tylko formalnoscia, okazalo sie ze to Anglicy nie pojada na ME. Ech, pilka jest przewrotna.
Na forum tez sie duzo dzialo. Bylismy swiadkami pojedynku rene vs.Zbigniew. Hehe
W ogole jak to sie wszystko skonczylo? \:p

Czas przejsc do meritum:

Gornik Zabrze - Widzew Łódz

Chyba juz wszystko na temat tego meczu zostalo napisane.
Nie wiadomo czy w wyjsciowym skladzie zagra Tomasz Zahorski. Nie wiem czy wiecie ale ten mlody zawodnik wczoraj mial urodziny. A nie ma co ukrywac, ze obecny okres jest bodajze jego najlepszym czasem w dotychczasowej karierze.
Wywiad z Tomaszem:
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4697928.html
Nie zagra takze Papeckis. Ale o tym rowniez pisal Ignorator.
Gornik Zabrze po przyjsciu nowego sponsora gra coraz lepsza pilke. Widac ze dobrze sie dzieje w Zabrzu. Pokonanie wicemistrza Polski, remis z mistrzem - to jest cos (nie ma to jak propaganda sukcesu \:p ).

Kadra Gornika na ten mecz:
Bramkarze: Laskowski, Pesković

Obrońcy: Hajto, Jarczyk, Marciniak, Pawelec, Pazdan, Smirnovs

Pomocnicy: Brzęczek, Gierczak, Gołoś, Madejski, Malinowski, Stachowiak

Napastnicy: Jarka, Moskal, Ruszkul, Zahorski

Kurs na gospodarzy to ~ 1.4.
Oj daaawno nie bylo tak, zeby na slaski klub byl tak maly kurs. Co to sie dzieje \:\)
I ja sobie odpuszcze ten mecz. Cos mi sie snilo, ze byl remis.
Spotkanie rozpoczyna sie o godzinie 20. Najwyzszy czas zaczac przygotowywac sie i zrobic najazd na Roosevelta

Kibice Widzewa Lodz sympatyzuja z fanami Ruchu Chorzow. I to wlasnie gwarantuje ze bedzie sie dzialo na stadionie. Miejmy nadzieje, ze wszystko przebiegnie w kulturalny sposob \:p

------------------------------------------------------------------

Korona Kielce - Zaglebie Lubin

To jest ciekawy meczyk Korona gra z mistrzem Polski. Z mistrzem o ktorym ostatnio wiele sie mowi w kontekscie degradacji. Dziwne to by bylo dla mnie jakby PZPN (czy ktos tam inny) zdecydowal sie na taki krok. Jesli jest faktyczna wina Lubina (freestyle ), to powinien zostac zdegradowany. Jednakze czy kiedykolwiek PZPN byl odwazny? \:p

Co ciekawe w lidze Korona stracila tylko dwie bramki. Jakby ktos nie pamietal to moge napisac jaki klub je strzelil \:D

Nie patrzac na puchary, bo one jakos nie wychodza gospodarza to Korona gra w tym sezonie swietnie. A moze lepszym okresleniem byloby, ze ma po prostu swietne rezultaty.
Myslalem ze przyjscie Jacka Zielinskiego nic nie wniesie do tego klubu. Coz, teraz musze przyznac sie do bledu.

Zaglebie Lubin jest cieniem samego siebie. Ten sezon juz jest diametralnie inny niz poprzedni. A w sumie wszystko zaczelo sie od Stetuy...

Tak sobie mysle ze moze warto zagrac na:



Kurs
~ 1.85

Jednak z wszelkimi decyzjami trzeba sie wstrzymac i poczekac co tam "szrajbnie" drfocus
Tak na marginesie ostatnio czytalem ze pod Kielcami chca budowac lotnisko. Jak tak dalej pojdzie to niedlugo w Polsce bedzie wiecej lotnisk niz stadionow \:D
Ale z drugiej strony to drfocus dorobi sie na bukmacherce i chociaz bedzie mial gdzie swym 'aeroplejnem' ladowac. Fajnie

Pozdrawiam

Do góry
#1802407 - 24/11/2007 01:43 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: Stalion]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Witam

Juz jutro mecz Korony. Tym razem przeciwnikiem kielczan bedzie mistrz Polski Zagłębie Lubin. W tym sezonie wyniki tych druzyn są diametralnie rozne. Korona jest na 2 miejscu ale obiektywnie trzeba przyznac ze przynajmniej ostatnio gra naprawde słabo. Do tego dochodzi to ze z Zagłębiem nigdy Koronie nie grało sie dobrze. Według mnie zwyciestwo z Widzewem zamazało tylko słabą forme podopiecznych Zielinskiego.
Jutro jak zwykle ide na mecz ale tym razem na Korone Kielce nie postawie ani grosza.

pozdrawiam

Do góry
#1803436 - 24/11/2007 05:38 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: santiago]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów

W Krakowie Cracovia podejmować będzie PGE Bełchatów. Obydwa zespoły zawodzą w obecnym sezonie. O ile drużyny te grają w miarę przyzwoicie na swoim stadionie, to na wyjazdach spisują sie fatalnie. Myślę jednak, że goście powoli dochodzą do swojej właściwej formy. Cracovia zagra bez Pawlusińskiego i Kłusa, co jest sporym osłabieniem. Goście zagra bez Ujka, Dziedzica, Fonfary, niepewny jest występ Nowaka i Kowalczyka. Wg mnie lekkim faworytem spotkania są goście, którzy zapewne będą chcieli zrobić kibicom prezent na 30-lecie klubu. Jedno jest pewne, będzie to mecz walki.

Do góry
#1803623 - 24/11/2007 06:41 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: antyfutbol]
solidny_gracz Offline
old hand

Meldunek: 17/10/2005
Postów: 797
Przegladajac oferty na weekend zainterosował mnie mecz Korony z Zagłębiem. Poprzednicy gotowi sa postawić na gospodarzy ktorzy uchodza za faworytów. Nie ma sie co dziwić gdyz zespół spisuje sie naprawde dobrze - tym bardziej na własnym obiekcie na 6 meczy wszystkie wygrane - do tego stosunek bramek 13;2.. Własnie ten stosunek sklania mnie do zagrania na x2. Zagłebie to druzyna która spokojnie może wywieźć przynajmniej 1 pkt. Zespół ten spisuje sie przyzwoicie na wyjazdach - bilans 3-2-1

Moj typ x2 kurs expekt 1,8

Do góry
#1803765 - 24/11/2007 07:29 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: Stalion]
Stalion Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/10/2006
Postów: 2651
Skąd: Ruda Śląska
Originally Posted By: Stalion

Kurs na gospodarzy to ~ 1.4.
Oj daaawno nie bylo tak, zeby na slaski klub byl tak maly kurs. Co to sie dzieje \:\)
I ja sobie odpuszcze ten mecz. Cos mi sie snilo, ze byl remis.




Ale nie bede sie napinal, na takie rozwiazanie nic nie postawilem i tak jak wczesniej napisalem odpuscilem sobie ten mecz.

Dzisiaj Gornik gral chimerycznie. Ataki, a co gorsza brak skutecznosci - blee...
Widac bylo ze Widzew przyjechal po remis. Atakowal nie za duza liczba graczy, bardzo dobrze pilnowali zabrzanskich pilkarzy, bramke zdobyli po stalym fragmencie - slowem wykonali kawal dobrej roboty. Sam trener Zub mowil ze jesli wywioza ze Slaska chociaz jeden punkt to bedzie sukces. I taki sukces wlasnie odniesli.
Zdziwila mnie zmiana w ktorejs tam minucie Dawida Jarki na Tomasza Moskala. Moskal, swiezy zawodnik byl tyle ruchliwy co tez nieskuteczny.
Zdziwila mnie takze dluga gra Zahorskiego. To nie byl jego najlepszy dzien. Ale mozna chlopaka zrozumiec. Reprezentacja, urodziny - wszystko ma swoja cene.
Wracajac do Tomasza Moskala, ten zawodnik znow pokazal sie z nienajlepszej strony. Ptaszki cwierkaly, ze jest w dobrej formie, jednak jak bylo widac ptaszki sie pomylily.
Chodza sluchy ze Moskal w przerwie zimowej ma isc do GKS Katowice. Podobno Jarczyk tez ma trafic na Bukowa.
Mysle, ze w II lidze obaj zawodnicy powinni sie sprawdzic.
Z drugiej strony Gornik Zabrze chce, aby jego szeregi zasilil Piotr Polczak, mlody (podobno bardzo perspektywiczny) obronca z Katowic.
Gornik Zabrze pokazal sie z gorszej strony. Widzew udowodnil, ze w walce o ligowy prestiz moze jeszcze cosik pokazac.
Mam nadzieje, ze w perspektywie zblizajacego sie meczu z Wisla Krakow, ktora moim zdaniem bedzie miala mistrza w tym roku, Gornik wyciagnal z dzisiejszego spotkania wnioski i pokaze sie z dobrej strony.

Do góry
#1803784 - 24/11/2007 07:36 Re: 15 kolejka Orange Extraklasy (23-25 listopad) [Re: santiago]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Originally Posted By: santiago
Witam

Juz jutro mecz Korony. Tym razem przeciwnikiem kielczan bedzie mistrz Polski Zagłębie Lubin. W tym sezonie wyniki tych druzyn są diametralnie rozne. Korona jest na 2 miejscu ale obiektywnie trzeba przyznac ze przynajmniej ostatnio gra naprawde słabo. Do tego dochodzi to ze z Zagłębiem nigdy Koronie nie grało sie dobrze. Według mnie zwyciestwo z Widzewem zamazało tylko słabą forme podopiecznych Zielinskiego.
Jutro jak zwykle ide na mecz ale tym razem na Korone Kielce nie postawie ani grosza.

pozdrawiam
To ja dodam jeszcze, że niestety na lewej obronie zagra jednak Rutka, który nie jest już pierwszej młodości i według mnie prezentuje co najwyżej poziom 2 ligi. Łobodziński będzie go spokojnie mijał. Dodatkowo zgodze się z kolegą, że po zwycięstwie nad Widzewem wszyscy uważają, że Korona gra dobrze, a według mnie gra Kielczan nie wygląda za dobrze. Zagłębie niewygodny rywal i myślę, że zostanie podtrzymana passa bez zwycięstwa nad piłkarzami z Lubina. Trzeba jednak przyznać, że Korona u siebie gra wspaniale niesiona dopingiem kibiców i raczej nie powinna przegrać tego meczu. Na marginesie powiem, że mecz będzie sędziował ulubiony sędzia Koroniarzy pan Hubert "gwizdam karne z kapelusza a stuprocentowych nie widzę" Siejewicz, który już pięknie "załatwił" im mecz w Grodzisku.

Mój typ: X stawka: 2/10

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa, pacyfista, burbon, ElNinho[mmdea], VVega, wHiTe_StAr, Akhu, Igor, Górnik_Wałbrzych), 4446 gości oraz 2 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Dzisiaj o 20:07