Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#3041634 - 07/04/2009 06:33 Liga Mistrzów 1/4 !
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Jak na razie cisza i sobie pozwolę założyć temat i zacząć dyskusję na temat ćwierćfinałów ligi mistrzów.O to zestaw par :

Manchester Utd - Porto
Villarreal - Arsenal

Barcelona - Bayern
Liverpool - Chelsea

----------------------------------------------------------------

Ja biorę mecz :

Liverpool - Chelsea (1)

Los bywa okrutny i po raz kolejny te dwie wielkie drużyny spotkają ze sobą już w 1/4.Jak każdy zorientowany wie i widział że te mecze są bardzo i to bardzo ciężkie i ciężko wybrać faworyta 1 planowego.
Chodz idąc moim tropem myślenia wydaję mi się że ten mecz powinni wygrać gospodarze, jak wiemy fantastyczne wyniki w ostatnich meczach ligowych jak i te z Realem M w LM stawiają w roli faworyta zespół The Red's.
Nie idę już na sentymenty że Chelsea to mój ulubiony klub ale na obecną formę.Chelsea dalej potrafi zagrać słabiej ale pomimo tego wygrywa co może taka postawa na Anfield nie dać pozytywnego efektu i wyjadą na tarczy.Ciężki mecz ale myślę że na Liverpoolu będzie można zarobić jakiś grosz.Jakoś jestem dziwnie spokojny o to że wygrają co z reguły nigdy nie jestem przeciwko Chelsea.
Według mnie warto inwestować czerwonych w środę.


pozdr.

Do góry
Bonus: Unibet
#3041658 - 07/04/2009 06:44 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wafe(L)nica]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pawel Wafel
Jak każdy zorientowany wie i widział że te mecze są bardzo i to bardzo ciężkie i ciężko wybrać faworyta 1 planowego.


Pawel, ja jestem tylko troche zorientowany, dlatego wybralem faworyta drugoplanowego smile

W innym meczu bedzie latwiej.

Barca - Bayern 1 (-1,5)

Jezeli buki daja na te opcje powyzej 2 to polecam brac i nie wybrzydzac grin

Do góry
#3041669 - 07/04/2009 06:50 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: pawel Wafel
Jak każdy zorientowany wie i widział że te mecze są bardzo i to bardzo ciężkie i ciężko wybrać faworyta 1 planowego.


Pawel, ja jestem tylko troche zorientowany, dlatego wybralem faworyta drugoplanowego smile

W innym meczu bedzie latwiej.

Barca - Bayern 1 (-1,5)

Jezeli buki daja na te opcje powyzej 2 to polecam brac i nie wybrzydzac grin


Też mi się taka myśl od razu nasunęła w sobotę o 17:07 jak zobaczyłem co robiły wilki z Wolfsburga z Bayernem smile a z reguły 1 myśli są najlepsze dlatego pewnie to zagram.

ps.nie mam na imie Paweł, pisz Wafel smile

Do góry
#3041715 - 07/04/2009 07:08 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: wafe(L)nica]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
To tylko była taka zasłona dymna przed LM w meczu Bayernu.Niezwykle ciężko będzie wygrać 2 lub 3 bramkami Barcelonie.Zespół Bayernu jest drużyną turniejową.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.
Z pewnością obejrzymy kilka żółtych kartoników.Mark Van Bommel z pewnością jest jednym z tych co lubią ostrą grę.Ale warto pamiętać,że pomiędzy słupkami stoi Victor Valdes.Nie raz zdarzyły się mu wpadki i tym razem znów może jakiś głupi błąd w meczu popełnić.Defensywa Barcy będzie miała spory problemy z zatrzymaniem Ribery'ego.Na dodatek Toni jest w pełni sił i stać go na strzelenie jednej bramki.Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem w tym spotkaniu jest gospodarze stracą bramkę(1.83).

Do góry
#3041754 - 07/04/2009 07:56 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Bezdomny]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Bezdomny
To tylko była taka zasłona dymna przed LM w meczu Bayernu.
Cytat:


Acha...dosc mocno sie zaslonili przegrywajac 1:5 ,szkoda ,ze nie pomysleli o kamuflazu 0-7 ,byliby niewidoczni.

Niezwykle ciężko będzie wygrać 2 lub 3 bramkami Barcelonie.[quote]

Uwierz mi ,zaden problem dwoma ,przy odrobinie wysilku trzema smile

Zespół Bayernu jest drużyną turniejową.
Cytat:


Dwumecz w trakcie rozgrywek ligowych to nie jest turniej, mgliste zdaje sie masz pojecie o przygotowaniu druzyn do turnieju, ale to nie moje zmartwienie


Cytat:
Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.


Mam rozumiec ,ze inni przestaja grac przed koncem ?

Wytarty i mocno zdezaktualizowany slogan ,aby Bayern gral "do konca" musialby najpierw zatrudnic...Smude grin

Piszesz ,ze Barca bedzie miec problemy z Riberym.
Moze miec ,tylko co poczna te monachijskie kolki jak wezma ich w obroty Messi, Xavi i Iniesta.
O Eto, Alvesu i Henku nie wspomne smile

Do góry
#3041791 - 07/04/2009 08:32 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Bezdomny]
wHiTe_StAr Online   sad
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24777
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Bezdomny
To tylko była taka zasłona dymna przed LM w meczu Bayernu.Niezwykle ciężko będzie wygrać 2 lub 3 bramkami Barcelonie.Zespół Bayernu jest drużyną turniejową.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.
Z pewnością obejrzymy kilka żółtych kartoników.Mark Van Bommel z pewnością jest jednym z tych co lubią ostrą grę.Ale warto pamiętać,że pomiędzy słupkami stoi Victor Valdes.Nie raz zdarzyły się mu wpadki i tym razem znów może jakiś głupi błąd w meczu popełnić.Defensywa Barcy będzie miała spory problemy z zatrzymaniem Ribery'ego.Na dodatek Toni jest w pełni sił i stać go na strzelenie jednej bramki.Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem w tym spotkaniu jest gospodarze stracą bramkę(1.83).


zasłona dymna?
Ja to pojęcie definiuje jako świadome działanie mające na celu zmylenie przeciwnika.Pod to można podpisać puszczanie plotek o kontuzjach,złej atmosferze w drużynie,braku wiary w zwycięstwo itp.Sugestia że pogrom w Wolfsburgu był zasłoną dymną nie wymaga komentarza.
drużyna turniejowa?
Niektóre kluby rozgrywają turnieje podczas wakacji,są to turnieje towarzyskie.No i jeszcze dodałbym klubowe mistrzostwa świata

Mecz z Portugalczykami moim zdaniem troche przesłonił obecną wartość Bayernu,i osobiście nie widze możliwości nawiązania walki o awans do półfinału

Do góry
#3041810 - 07/04/2009 13:39 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Bezdomny]
gembol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/08/2007
Postów: 4809
Skąd: Pomorze Zach.
Originally Posted By: Bezdomny
.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.


ja pamiętam jak zagrali do końca z MU w pamiętnym meczu LM, który przegrali 1-2, po wspaniałej końcówce MU.
Pamiętam, też minę Lotara Matheusa jak schodził w ok 80min pewny siebie, że już po meczu.....
tak, tak Niemcy grają do końca papa

Do góry
#3041878 - 07/04/2009 16:29 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: gembol]
Szypii Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/01/2007
Postów: 3040
Arsenal OVER 3,5 i Barca OVER 3,5 - ako około 15 smile

Do góry
#3041918 - 07/04/2009 17:00 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Szypii]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Nie wiem jak (czy?) ugryść MU-Porto.

Portugalczycy zaimponowali mi w dwumeczu z A.Madryt, gdzie w obu spotkaniach byli zdecydowanie lepsi.
MU na lekkiej zadyszce (w 5 kolejnych meczach Premier traciła co najmniej 1 gola, z czego w trzech ostatnich aż 8 !). Stąd 1 myśl, Porto strzeli gola po niezłym kursie.

Do składu MU wraca Rooney (pauzował w lidze), Scholes i Vidic. Nie zagra Rio.

Z drugiej strony, MU wygląda ładnie w dublu z Barceloną.. grin

Do góry
#3041921 - 07/04/2009 17:00 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
*ugryŹć smile

Do góry
#3041928 - 07/04/2009 17:07 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: gembol]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal
Originally Posted By: gembol
Originally Posted By: Bezdomny
.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.


ja pamiętam jak zagrali do końca z MU w pamiętnym meczu LM, który przegrali 1-2, po wspaniałej końcówce MU.
Pamiętam, też minę Lotara Matheusa jak schodził w ok 80min pewny siebie, że już po meczu.....
tak, tak Niemcy grają do końca papa


Niestety w pólfinale grali do końca. mad

Do góry
#3041936 - 07/04/2009 17:20 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: sebechiv]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29861
Ciekawie wyglada over 3,5 @ 2,5 w meczu Barcelony z Bayernem...

Amkwish, polecal aziana na Barcelone i trudno sie z tym nie zgodzic. W ostatniej kolejce niemeckim zespol zostal osmiesozny przez 'wilki' z Wolfsburga. Ale z drugiej strony, to zespol ten walczy o mistrzostwo, majac spory budzet i niezly zespol.
Bayern powinien teraz zastanowic sie czy walcza na maksa w LM czy walcza o tytul w lidze.
Barca powinna zagrac u siebie ofensywnie, a Bayern slabiutko w obronie. Ale w ataku ma przeciez Toniego i Podldiego, poza tym niezla linia pomocy. Ja tu widze wynik Barca 2-1 lub 3-1. Wierze, ze Bayern nie podda sie i to on strzeli pierwszy bramke.

over 3,5 @ 2,5 UB 3/10

w pozostalych meczach LM:

ManU - Porto --> under 2,5 lub X [jakos nie moge przekonac sie o wysokim i latwym zwyciestwie anglikow]
Villarreal - Arsenal --> over 2,5 [wszystko wskazuje na under, ale ja widze wymiane ciosow i FT 2:2]
Liverpool - Chelsea --> Liverpool [londynczycy za slabi na Beniteza, krola taktyki]

Do góry
#3042002 - 07/04/2009 18:15 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: kfjatek]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: kfjatek
Nie wiem jak (czy?) ugryść MU-Porto.


Jak ugryzłem X2 i awans Porto do półfinału.

Do góry
#3042075 - 07/04/2009 18:53 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Amkwish]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
CF Villarreal - Arsenal FC
typ 1
kurs 2.75
bukmacher: Bet-at-home

Oba zespoły w historii Ligi Mistrzów spotkały się tylko raz. W sezonie 2005/06 w półfinale tych rozgrywek na Highburry Kanonierzy wygrali 1:0 i ta zaliczka pozwoliła awansować im do finału ponieważ w rewanżu padł bezbramkowy remis a Riquelme nie wykorzystał w ostatnich minutach rzutu karnego dla gospodarzy.
Również przed tegoroczną batalią w ćwierćfinale Ligi Mistrzów to Arsenal jest faworytem. Do zespołu wracają kontuzjowani zawodnicy a forma z meczu na mecz jest coraz lepsza. Villarreal natomiast zawodzi na krajowym podwórku jednak podobnie było przed spotkaniami z Panathinaikosem Ateny w 1/8 a mimo to "Żółta Łódź Podwodna" awansowała.
Zapowiada się ciekawe spotkanie w którym stawiam jednak na gospodarzy którzy grają przed własną publicznością i na pewno będą chcieli uzyskać jak najkorzystniejszy rezultat prze rewanżem w Londynie. Warto dodać, że mimo polepszającej się sytuacji kadrowej w Arsenalu (powrót Emmanuela Adebayora i Ceska Fabregasa) to jednak Arsene Wenger nadal ma spore problemy kadrowe. W dzisiejszym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z usług Robina van Persie, Thomasa Rosickyego, Abou Diaby i Eduardo oraz nieuprawnionego do gry Andrieja Arszawina. Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Santi Cazorly. Myślę, że gospodarzy wygrają skromnie 1:0.

Do góry
#3042081 - 07/04/2009 18:56 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: krz1910]
krz1910 Offline
veteran

Meldunek: 22/03/2009
Postów: 1206
Manchester United - FC Porto
typ X
kurs 4.30
bukmacher: Bet-at-home

Wszyscy za faworyta tego dwumeczu uważają "Czerwone Diabły" przemawiają za nimi statystyki: nie pokonaniu w Lidze Mistrzów od 21 spotkań oraz fakt, że Porto na 11 spotkań w Anglii przegrało 10 i raz zremisowali. Ten remis w Manchesterze pamiętają do dzisiaj ponieważ 5 lat temu pozbawił ich walki o Ligę Mistrzów.
Według mnie ostatnio MU gra nieco słabiej i nie warto grać dzisiaj na nich po kursie 1.35. Szczęśliwe zwycięstwo z Aston Villa u siebie pokazuje, że "Czerwone Diabły" dostały lekką zadyszkę. Spowodowane jest to zapewne kontuzjami czołowych zawodników. Dzisiaj Sir Alex Ferguson nie będzie mógł skorzystać z usług: Rio Ferdinanda, Dimitara Berbatowa, Wesa Browna i Owena Hargreavsa, natomiast niepewni występu są Anderson, Ryan Giggs i Gary Neville. Problemy kadrowe ma również Porto dzisiaj nie zagrają Pedro Emanuel, Nelson Benitez, Jorge Fucile a niepewni występu są Christian Sapunaru i Rabioli.
Faworytem meczu są gospodarze (podobnie jak całych rozgrywek) jednak warto pamiętać, że jest to ćwierćfinał Ligi Mistrzów a na tym etapie nie ma łatwych rywali i łatwych spotkań. Według mnie wynik tego spotkania jest otwarty ja stawiam na remis.

Do góry
#3042093 - 07/04/2009 19:01 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: krz1910]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: krz1910
Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Santi Cazorly. Myślę, że gospodarzy wygrają skromnie 1:0.


Pozwole sobie odnieść sie do tego "jedynie".

Brak tego zawodnika to jest ogromne osłabienie Villarealu, którego gra opiera sie głownie na odbiorach Senny i kreatywnych poczynaniach Santiago.

Bez tego gracza gospodarze beda skazani na ograniczenie swoich poczynań ofensywnych.

Juz od jakiegos czasu chodzi mi po głowie CS.

Najprawdopodobniej zdecyduje sie na postawienie 0:0

Villareal swojej szansy awansu bedzie szukal w bezbramkowym remisie u siebie i...bramkowym na wyjeździe, tak mysle.

Do góry
#3042123 - 07/04/2009 19:21 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: krz1910]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Originally Posted By: krz1910
Manchester United - FC Porto
typ X
kurs 4.30
bukmacher: Bet-at-home

Wszyscy za faworyta tego dwumeczu uważają "Czerwone Diabły" przemawiają za nimi statystyki: nie pokonaniu w Lidze Mistrzów od 21 spotkań oraz fakt, że Porto na 11 spotkań w Anglii przegrało 10 i raz zremisowali. Ten remis w Manchesterze pamiętają do dzisiaj ponieważ 5 lat temu pozbawił ich walki o Ligę Mistrzów.
Według mnie ostatnio MU gra nieco słabiej i nie warto grać dzisiaj na nich po kursie 1.35. Szczęśliwe zwycięstwo z Aston Villa u siebie pokazuje, że "Czerwone Diabły" dostały lekką zadyszkę. Spowodowane jest to zapewne kontuzjami czołowych zawodników. Dzisiaj Sir Alex Ferguson nie będzie mógł skorzystać z usług: Rio Ferdinanda, Dimitara Berbatowa, Wesa Browna i Owena Hargreavsa, natomiast niepewni występu są Anderson, Ryan Giggs i Gary Neville. Problemy kadrowe ma również Porto dzisiaj nie zagrają Pedro Emanuel, Nelson Benitez, Jorge Fucile a niepewni występu są Christian Sapunaru i Rabioli.
Faworytem meczu są gospodarze (podobnie jak całych rozgrywek) jednak warto pamiętać, że jest to ćwierćfinał Ligi Mistrzów a na tym etapie nie ma łatwych rywali i łatwych spotkań. Według mnie wynik tego spotkania jest otwarty ja stawiam na remis.

i jakie to jest osłabienie brak Browna czy Owen.
Hargreaves jest od dłużej pory kontuzjowany przecież.Anderson to ławka rezerwowych MU.Gary Neville najlepsze lata ma już za sobą.MU już w tym roku miał szeroką ławkę kontuzjowanych i widzieliśmy co było.Porto tylko może straszyć Lopezem.To już nie ten zespół za kadencji Jose.

Do góry
#3042199 - 07/04/2009 19:50 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: krz1910]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Padłem na plecy jak zobaczyłem kto będzię głównym "referee" jutro w Barcelonie laugh
Nieżebym coś mu wypominał bo osobiście nie mam co:) tylko pierwsza myśl jaka mnie naszła to jego narcystyczny wyraz twarzy na płycie słynnego stadionu i bijąca z twarzy chęć pokazania kto tu jest największą gwiazdą laugh

W związku z tym uparłem się że poszukam sobie kursó na czerwone i żółte kartki dla najbardziej znanych nazwisk,
z pozoru może ktoś się uśmiechnąć pod nosem ale piszę poważnie,
zobaczę sobię co zaproponują na takiego Messiego i Eto czy "Puziola" grin
Wybiegając w przyszłość widzę Lahma który urywa się raz czy drugi kudłatemu Katalończykowi i za 3 razem ten nie wytrzymuje i równo z trawą wycina rywala wink

Poszukam sobie dokładnych kursów ale ta teoria mi osobiście się bardzo podoba, zobaczymy co na to buki, a Wilki ostatnio zrobiły dobrą robotę bo znacząco musiały obniżyć "wartość" gości jutrzejszego meczu,
wyniku się nie podejmuję typować, Barcelona męczarnie w lidze, Bayern blamaż u siebie, jutro na pewno wyjdą dwie odmienione drużyny,
Barcelona teoretycznie powinna zrobić z Niemców wiatrak, a z drugiej strony gdybym miał składać drużynę z najlepszych lig europejskich to z jednej i drugiej druzyny wybrałbym podobną liczbę zawodników:)

Postaram się pózniej napisać co sobie wybrałem wink

Do góry
#3042229 - 07/04/2009 20:06 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop
....Barcelona męczarnie w lidze...


Zawsze po seleccion Barca ma pod górkę, ale wyrazenie "meczarnie w lidze" wymiata smile

Do góry
#3042237 - 07/04/2009 20:11 Re: Liga Mistrzów 1/4 ! [Re: kfjatek]
cero Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/06/2004
Postów: 1957
http://sport.onet.pl/0,1248711,1948637,,,bayern_oslabiony_przed_meczem_z_barcelona,wiadomosc.html

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (akagi, Akhu, ElNinho[mmdea], Sensei, rafal08, VVega, Lukasz111, ANZELMO, alfa, burbon), 4416 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582781 Postów

Najwięcej online: 4499 @ 15:45