Opcje tematu
#856868 - 12/01/2007 23:34 Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I)
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Zestaw par, kursy i tabela Ligue1


Paris Saint Germain - Valenciennes

Paryżanie zajmują w Ligue1 szesnastną lokatę, co jest sporym rozczarowaniem nie tylko dla kibiców paryskiego zespołu ale przede wszystkim dla nowych właścicieli klubu, którzy przejmując zespół liczyli na osiągnięcie sporych sukcesów, zarówno sportowych jak i finansowych. Wobec nieudanego startu włodarze sypnęli pieniędzmi, dzięki czemu PSG stało się autorem najgłośniejszego zakupu w lidze francuskiej, w tym okienku transferowym - szeregi zespołu z Parc des Princes zasilił Marcelo Gallardo, którego kibice piłkarscy nad Sekwaną kojarzą doskonale z bardzo dobrej gry w zespole Monaco. Już z Argentyńczykiem w składzie PSG pokonało w środku tygodnia trzecioligowe Nimes 3:0. Rywal nie był co prawda zbyt mocny, jednak gra paryżan wyglądała doprawdy obiecująco... Warto jednak przypomnieć, że drużyna Guya Lacombe'a nie wygrała w lidze od 28 października, co w praktyce oznacza bilans czterech remisów i trzech porażek w ostatnich siedmiu potyczkach.

Beniaminek z Valenciennes wciąż pozostaje najgorszym zespołem Ligue1 pod względem liczby punktów zdobytych na wyjazdach. W dziesięciu spotkaniach podopieczni Antoine’a Kombouare wywieźli z terenów rywali zaledwie jeden punkcik (miało to miejsce... w pierwszej kolejce, gdy beniaminek zremisował na boisku Auxerre), strzelając cztery (średnia 0,4 gola na mecz) i tracąc aż 22 bramki (średnio 2,2 na spotkanie...). Co ciekawe, u siebie Valenciennes należy do drużyn najtrudniejszych do pokonania w całej Ligue1 z sześcioma zwycięstwami, dwoma remisami i zaledwie jedną porażką w dziewięciu meczach. Skład drużyny, której celem pozostaje walka o utrzymanie w elicie wzmocnili w ostatnim tygodniu dwaj gracze - solidny marokański defensor Abdeslam Ouaddou, kojarzony przede wszystkim z gry w Rennes (ostatnio zaliczył nieudany epizod w Pireusie) oraz 29-letni brazylijski pomocnik Jeovanio, o którym wiadomo póki co tyle, że mieścił się w pierwszej jedenastce Gremio Porto Alegre i że zaległości treningowe uniemożliwią mu grę w dzisiejszym i być może paru kolejnych meczach.

W drużynie gospodarzy zabraknie dwóch zawodników: rezerwowego zazwyczaj brazylijskiego defensora Paulo Cesara oraz lewoskrzydłowego Jerome'a Rothena, jednak wbrew pozorom brak tego drugiego nie jest dla PSG wielkim problemem, gdyż były piłkarz AS Monaco pojawiał się na boisku w zaledwie połowie z wszystkich ligowych meczów w tym sezonie. Z jednej strony Rothena prześladują kontuzje, z drugiej jednak daleki jest od formy jaką prezentował w Księstwie, wobec czego coraz częściej przebąkuje się o jego odejściu z zespołu. Kierunkiem sugerowanym przez francuską prasę jest... Monaco. Trener gości nie mógł zabrać ze sobą do Paryża jedynie kontuzjowanego obrońcy Ludovica Lirona, który pełni ostatnimi czasy rolę zmiennika.

W sobotnie popołudnie (mecz zostanie rozpoczęty o godzinie 15:00) na Parc des Princes staną naprzeciw siebie dwie drużyny, które dzieli w tabeli dystans zaledwie dwóch punktów... na korzyść beniaminka z Valenciennes. Gospodarze mają jeden mecz zaległy (z Toulouse) w stosunku do reszty drużyn jednak trzynastopunktowa - w przypadku zwycięstwa w meczu z TeFeCe - strata do drugiego w tabeli Lens jest ogromna. Jeśli PSG chce "uratować" sezon to musi zacząć wygrywać, zwłaszcza u siebie. To niesamowite ale Paryżanie zdobyli najmniej punktów na własnym stadionie spośród wszystkich zespołów francuskiej ekstraklasy (11 punktów zainkasowanych przez nich na Parc des Princes to efekt trzech wygranych, dwóch remisów i aż czterech porażek, bilans bramkowy drużyna Lacombe'a ma ujemny i wynosi on 10-13). Paris Saint Germain to zespół potrafiący często zawodzić w meczach, w których stawiany jest w roli faworyta, jednak wierzę w to, że Marcelo Gallardo jest typem zawodnika jakiego tej drużynie brakowało od czasów odejścia z zespołu Modeste'a M'Bamiego a może nawet... Ronaldinho. Myślę, że spotkanie z Valenciennes może być dla zespołu Lacombe'a czymś co Francuzi określają mianem "match declic", czyli meczu-punktu zwrotnego, od którego zacznie się powolna acz systematyczna wspinaczka PSG w tabeli. Ich rywale, mimo zwycięstwa w meczu 1/32 finału Pucharu Francji z zawsze groźnym - ale drugoligowym (w dodatku mecz rozegrany na Stade Nungesser, czyli w Valenciennes) - Caen (2:1), nie przejawia symptomów świadczących o rychłej poprawie gry w meczach wyjazdowych. W pierwszym meczu między tymi zespołami padł remis; PSG stało się tym samym jedną z trzech drużyn, którym udało się w tym sezonie wyjechać z obiektu beniaminka z punktami. W Paryżu powinni zwyciężyć gospodarze.

PSG (1.62) w Sportingbet -> 7/10

Pozdrawiam! \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#856916 - 12/01/2007 23:52 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: Prem]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Prem
PSG pokonało w środku tygodnia trzecioligowe Nimes 3:0. Rywal nie był co prawda zbyt mocny, jednak gra paryżan wyglądała doprawdy obiecująco...


Na początku zaznaczam że podzielam typ na PSG i nie omieszkałem go pobrać już kilka dni temu. Nie zgadzam sie jednak Prem z opinią że gra PSG wyglądała obiecująco w meczu z Nimes. Dzięki transmisji na Polsat Sport miałem okazje obejrzeć w całości to spotkanie i paryżanie mimo że wygrali to popełniali masę błędów w defensywie i tylko klasa (a raczej jej brak) rywala sprawiła że PSG nie straciło bramek. Mam nadzieje że z Valenciennes piłkarze Lacombe'a zagrają uważniej w obronie a wtedy nie powinni mieć problemów z pokonaniem beniaminka który na wyjazdach gra wręcz fatalnie (0-1-9). Na koniec pozwolę sobie jeszcze przytoczyć wypowiedz napastnika gospodarzy Pedro Paulety który zaraz po zakończeniu poprzedniej rundy słusznie zauważył że: "Nasz sezon rozegra się w trzech, czterech meczach po przerwie. Jeśli je wygramy, będzie dobrze. Jeśli nie, nasza sytuacja stanie się fatalna”. Trzymajmy kciuki aby ziścił się ten pierwszy scenariusz.

Pozdrawiam
DJ

Do góry
#856950 - 13/01/2007 00:04 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: DJ SOSNA]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Co się tyczy meczu PSG - Nimes to przyznaję, że nie miałem okazji śledzić go w telewizji, jednak z tego co wyczytałem na stronach (tak oficjalnej PSG jak i na portalu f365) wynikało, że gra Paryżan wyglądała - jak to już napisałem - "obiecująco", nie był to wymysł mój, lecz francuskich dziennikarzy obserwujących to spotkanie ;\) Wierzę Ci i Twoim spostrzeżeniom na temat tego meczu, jednak niezależnie od tego jak rzeczywiście wyglądała gra Paryżan w meczu z Nimes (a szwankowała podobno głównie obrona a nie przednie formacje, wzmocnione osobą Gallardo, który zresztą był przez Lacombe'a oszczędzany - Diane zmienił go w 62' minucie) to zwycięstwo na pewno podbudowało ich morale.

Z pozostałych meczów pozwoliłem sobie krótko opisać tylko te, odnośnie których mam pewne spostrzeżenia (oby okazały się one prawidłowe) ;\)

Le Mans - Troyes
Gospodarze, zespół środka tabeli, osłabieni brakiem spisującego się coraz lepiej brazylijskiego snajpera Grafite (ale z wracającymi po absencjach graczami pilkarzami podstawowej jedenastki - Thomasem i Romariciem) podejmą osiemnaste w tabeli Troyes. Goście do Le Mans wybrali się bez kontuzjowanego Sebastiena Dalleta, który jeszcze w ubiegłym sezonie stanowił o sile zespołu (w tym większość czasu zajmuje mu leczenie kontuzji) oraz mózgu drużyny, Benjamina Niveta, który pauzuje za kartkę otrzymaną w meczu Pucharu Francji. Le Mans w dziesięciu meczach na własnym stadionie przegrał tylko raz (3-6-1) i to z Lyonem (0:1), natomiast Troyes na dzięsięć wyjazdów wygrało... raz (1-3-6), z Sedanem. Goście są niepokonani w lidze od 18 listopada ale w ostatni weekend zaprezentowali się słabiutko na obiekcie II-ligowego Libourne-Saint-Seurin przegrywając aż 2:4 (należy jednak wspomnieć o czerwonej kartce dla Benjamina Niveta, przy prowadzeniu Troyes). W meczu pucharowym, piłkarzy Troyes pognębił Zvonimir Deranja, strzelec hat-tricka dla "Pingwinów" z Libourne. Le Mans ma także "swojego Deranję" w postaci strzelca ośmiu goli w Ligue1, Gwinejczyka Ismaela Bangoury. Goście pozbawieni rozgrywającego Niveta nastawią się zapewne na grę na Davida Gigliottiego, na obronę Le Mans to nie wystarczy. Gospodarze rozpoczęli Nowy Rok triumfem nad amatorami z Pluvigner 3:0 i wielce prawdopodobne jest, że zwycięską passę przedłużą o conajmniej jeden mecz...
Le Mans (1.80) w Gamebookers -> 5/10


Nantes - Nice
"Kanarki" zakończyły rok 2006 mocnym uderzeniem w postaci zwycięstwa 4:0 na Stade Municipal w Tuluzie. Nowy Rok piłkarze Eo otworzyli wymęczonym w doliczonym czasie gry, ale w pełni zasłużonym zwycięstwem z II-ligowym Guingamp (1:0) w Pucharze Francji (były to derby Bretanii). Nicea, która w Ligue1 pozostaje bez zwycięstwa od ośmiu spotkań swoje spotkanie pucharowe także wygrała, jednak do udowodnienia swojej wyższości nad II-ligowcem z Creteil piłkarze Antonettiego potrzebowali aż 120 minut gry. Obie drużyny przystąpią do tego meczu wzmocnione - Nantes, które wypożyczyło wcześniej do Romy, Christiana Wilhelmssona zasilił dobrze zbudowany belgijski napastnik AJ Auxerre, Luigi Pieroni, natomiast klub z Lazurowego Wybrzeża zdecydował się na usługi... Liliana Laslandesa. Ten 35-letni napastnik wraca tym samym do zespołu, w barwach którego w sezonie 2003/2004 zaliczył w lidze dziesięć trafień. Szyki piłkarzom z Kraju Loary pokrzyżować się będzie starał także... ich były zawodnik i niegdysiejszy ulubieniec kibiców, Marama Vahirua. Nantes z Niceą dzieliły się punktami między sobą w czterych ostatnich spotkaniach, w dzisiejszym spotkaniu wynik znowu może oscylować wokół remisu jednak wobec lepszej formy gospodarzy i dostrzegalnej poprawy gry defensywnej (piłka nie wpadła do bramki Nantes już w czterech kolejnych meczach) skłaniam się ku zwycięstwu gospodarzy.
Nantes (2.10) w Sportingbet -> 3/10


Lens - Lille
Wielkie derby! Kibice i zawodnicy obu drużyn nie pałają do siebie zbytnią sympatią. Obydwa miasta położone są dość blisko siebie, przez co mecze między tymi drużynami wzbudzają zawsze duże zainteresowanie kibiców. Oliwy do ognia dolały w tym sezonie władze Lens, które zgodziły się odstąpić (oczywiście za pewną opłatą) Stade Felix Bollaert piłkarzom Lille na pojedynki rozgrywane przez tę drużynę w ramach Ligi Mistrzów. W aspekcie czystosportowym obie drużyny zaliczają się do ścisłej czołówki Ligue1, Lens zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli, z przewagą zaledwie czterech oczek nad czwartym w klasyfikacji zespołem Lille. "Krwisto-złoci" nie przegrali w Ligue1 pięciu kolejnych meczów wyjazdowych, jednak cóż z tego skoro w ostatnim, kluczowym dla zespołu meczu na Stade Felix Bollaert przegrali z Lyonem aż 0:4! Lille z kolei nie może wygrać w Ligue1 od trzech kolejek, wliczając w to porażkę na stadionie ostatniego w tabeli Sedanu. Nie licząc nieobecności serbskiego nabytku Lens, Milana Bisevaca (kontuzja) a także rzadko grywających w pierwszym składzie Lens piłkarzy jak, Issam Jemaa i Mounir Diane, można powiedzieć, że obie drużyny przystąpią do tego spotkania w optymalnych składach. W ostatnich 5 meczach pomiędzy Lille i Lens (z których aż 4 rozgrywane były w Lille) aż czterokrotnie liczba zdobytych goli przekroczyła dwie bramki - w ostatnich dwóch meczach triumfowali gospodarze, Lens 4:2 a Lille... 4:0. Gospodarze pałają żądzą rewanżu za tę klęskę i możemy być pewni, że na boisku od pierwszej minuty będzie mnóstwo walki. Gorąco dopingowani przez własną publikę gracze Lens na pewno nie będą odstawiać nogi a i przyjezdni z racji rangi tego meczu na pewno nie będą się oszczędzać. We wspomnianym już meczu z ubiegłej rundy (4:0) sędzia pokazał piłkarzom aż sześć żółtych kartek, z których dwie poskutkowały czerwonym kartonikiem dla piłkarza Lens, Keity (i to już w 36 minucie gry!). Wydaje mi się, że na Stade Bollaert będziemy mogli oglądać jutro tak bramki jak i kartki. Jeśli ktoś znajdzie zakład dotyczący czerwonej kartki w tym meczu, uważam, że za symoboliczne pieniądze może się pobawić (minimalna stawka), bowiem moim zdaniem istnieją pewne przesłanki do takiego typu... Innym rozwiązaniem jest po prostu typ na liczbę bramek, na którą kurs (z racji ogólnej specyfiki Ligue1) jest mocno zawyżony...
Over 2,5 bramki (2.40) w Bwin -> 3/10
Czerwona kartka - TAK (?) w ? -> 1/10

Pozdrawiam \:\)

Do góry
#857865 - 13/01/2007 10:43 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: Prem]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Do propozycji typów na PSG i Le Mans z którymi absolutnie się zgadzam dorzuce jeszcze nieco mniej pewny ale moim zdniem i ten jest warty uwagi w dziesiejszym zestawie par Ligue1:

Bordeaux - Lorient 1@1.80 betfair
Zanim Boredaux zagra we wtorek (16.01) z drugoligowym Remis w półfinale Pucharu Ligi w sobote w ramach rozgrywek ligowym zmierzy się z Lorient. Piłkarze z Stade Chaban-Delmas zapewniają że nie będą oszczędzali się w weekend i tak zapewne będzie bo w tabeli Ligue1 Bordeaux ma tylko 2pkt straty do 4 miejsce dającego prawo do gry w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Gospodarze u siebie prezentują się jak na razie bardzo przyzwoicie (7-1-2) a z Lorient grac potrafią bo w ostatnicch 10 latach licząc ligę i rozgrywki pucharowe Bordeaux wygrało 6 z 7 meczów z Lorient (6-1-0 bramki:12-1). Trener Ricardo prawdpodobnie będzie musiał radzić sobie bez Mavuba (MID 17/0) i Fauberta (DEF 14/2) ale za to może znowu skorzystać z bramkarza Rame (GK 19/0) i napastnika Darcheville (FOR 15/6) którzy odpoczywali w meczu pucharowym z Bastią (2-0). Miejscowi kibice liczą też bardzo na dobrą forme innego snajpera Bordeaux - Chmakha (FOR 13/2) który po sprzedaniu do Nice Leslandesa, odzyskał pewność siebie i we wspomnianym pojedynku z Bastą strzelił obie bramki. Lorient w Pucharze juz tak dobrze nie wypadło bo mimo że trener Gourcuff dał odpocząć tylko 3-4 zawodnikom z pierwszego skłądu to jego ekipa przegrała z anonimowym Calais (0-2). Goście będą raczej w tym sezonie mimo wszystko bronili się przed spadkiem. Na chwilę obecą Lorient zajmuje bezpieczne miejsce w srodku tabeli i najprawdopodobniej zadowoliłoby się remisem z Bordeaux. Moim zdaniem, gospodarze nie będą sie jednak dzielili punktami i głownie dzięki dobrej grze duetu Darcheville - Chamakh zdobędą kompet puntków. Najwyższy kurs jaki udało mi sie znaleźć na wygraną Bordo to 1.70 w expakt/betway ale mozna na giełdach np.Betfair pobrać nawet po 1.80.

Do góry
#857933 - 13/01/2007 11:14 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: DJ SOSNA]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Dla zainteresowanych asianami rekomenduje n/w "paczkę" ->

PSG - Valenciennes (asian -1.00) 1@2.00 gamebookers 5/10
Lens - Lille (asian -0.00/-0.50) @1.94 pointbet 5/10
Nantes - Nice (asian -0.00/-0.50) 1@1.80 pointbet 3/10
Le Mans - Troyes (asian -0.50) 1@1.90 mansion 5/10
Bordeaux - Lorient (asian -0.50) 1@1.72 5/10

Zobaczymy co dzisiaj przyniosą francuskiej boiska \:p
Dzięki Prem za dyskusje

Do góry
#858006 - 13/01/2007 11:52 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: DJ SOSNA]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Originally Posted By: DJ SOSNA
w ostatnich 10 latach licząc ligę i rozgrywki pucharowe Bordeaux wygrało 6 z 7 meczów z Lorient (6-1-0 bramki:12-1).

Tym bym się akurat zbytnio nie sugerował, bowiem ostatni raz Żyrondyści grali z Morszczukami w Ligue1 w sezonie 2001/2002 i sporo zdążyło się w obu dryżynach od tego czasu pozmieniać. Co się zaś tyczy Calais, pucharowego pogromcy Lorient, to nie jest to zespół anonimowy, przynajmniej jeśli chodzi o Coupe de France, wszakże drużyna z północnej Francji grała już w finale tych rozgrywek, w ubiegłym roku dochodząc do ćwierćfinału (mecz z drużyną z Lorient był dla piłkarzy Calais meczem sezonu a z przedmeczowych wypowiedzi Gourcuffa wynikało z kolei, że priorytetem CdF dla jego zespołu nie jest). Życzę Ci powodzenia z typem na Bordeaux, ja to odpuszczam ze względu na chimeryczność gości. Tacy piłkarze jak Le Pen, Saifi czy Gignac jak mają swój dzień są zdolni do naprawdę świetnej gry (a wtedy drużyna stara się dostosowywać do ich poziomu; vide wygrane z PSG na Parc des Princes i z OM na Stade Velodrome), choć z drugiej strony wyjazdowe występy Lorient są często bezbarwne...

Pozdrawiam \:\)

Do góry
#858079 - 13/01/2007 12:31 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: Prem]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Dla Ciebie Calais nie jest anonimowe bo interesujesz się na co dzień francuską piłką. Dla mnie ta ekipa to novum \:p

Dobra koniec na dzisiaj analizy Ligue1, zagrane wszystko więc pozostaje już tylko czekać na wyniki..oby dobre :-)

Do góry
#858919 - 13/01/2007 16:01 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: Prem]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Originally Posted By: Prem
Myślę, że spotkanie z Valenciennes może być dla zespołu Lacombe'a czymś co Francuzi określają mianem "match declic", czyli meczu-punktu zwrotnego, od którego zacznie się powolna acz systematyczna wspinaczka PSG w tabeli.


Stało się. Ten mecz będę postrzegał jako punkt zwrotny ale w nieco innym znaczeniu. Dzisiejsza porażka z Valenciennes, w meczu, w którym rywal odniósł pierwszą wygraną wyjazdową w lidze i strzelił obie bramki grając w dziesiątkę (!) sprawiła, że moim zdaniem PSG w obecnej formule, tj. z obecnymi zawodnikami i trenerem nie ma racji bytu. Łudziłem się, że "zbawcą" będzie Gallardo - powinno mu się dać co prawda trochę czasu na zgranie z zespołem, ale od dzisiaj szczerzę wątpie w to, że to coś zmieni. Nie wiem dlaczego zespół posiadający wielki potencjał zawodzi na całej linii (tak jak WHU w Anglii), przypuszczam natomiast, że dzisiaj ostatecznie wyczerpał się pewien układ personalny w PSG i że możemy się wkrótce spodziewać kolejnej rewolucji w zespole. Moja mała rewolucja polega zaś na tym, że straciłem resztki zaufania jakimi darzyłem ten zespół, a jako że po porażce z Valenciennes staje się to jeden z rywali Nantes w walce o utrzymanie w Ligue1, to życzę PSG takiej gry i takich wyników jak dzisiaj ;\)

Pozdrawiam.

Do góry
#859064 - 13/01/2007 16:37 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: Prem]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Prem, podzielam twoje rozgorczynie. Nie będę już komentował występu PSG bo nie zasługują oni nawet na nasze zaintersowanie a co dopiero analize itp. Podsumowując tylko ->


Do góry
#859790 - 13/01/2007 19:41 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: DJ SOSNA]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
nie gram często tej ligi , ale obserwuję ligi od lat - i nasuwa mi się wniosek o psg - , że marnie można na nich zarobić a duzo stracić - czyli nich wystawiane są małe kursy a przeciwko nim wysokie - powód? chyba już tylko buki wierzą w ich przebudzenie tak jest od lat - ileż meczy szczególnie u siebie z " ogórkami " remisowali już o porażkach nie wspominam - tego już naprawdę dużo
ja w każdym razie ich dawno odpuściłem

Do góry
#859963 - 13/01/2007 20:37 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: crossmen]
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
Witam
Mam prosbe czy moglby ktos ocenic szanse na zwyciestwo gosci w jutrzejszym meczu Rennes - OM

Wiem ze Ribery obiecał pozostanie przynajmniej do lata i wywalczenie kwalifikacji LM a Cisse powinien stanowic zagrozenie do tego nie wygrali na wyjezdzie od 10 wrzesnia (kiedy to pokonali hmmm PSG 3 : 0)
z drugiej zas strony jada do Rennes ktore na wlasnym stadionie zostalo pokonane w lidze jedynie przez Lille i to bardzo dawno temu bo w 1 kolejce ( 1 : 2)
a z OM przegrało w ostatnich latach tylko raz i to dosc dawno (2002)
kurs jest kuszący około 2,9 - 2,95 ale nie wiem czy nie za duze ryzyko ?
moze ktos cos wie o sytuacji w klubach ?

Do góry
#860028 - 13/01/2007 20:53 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: MIDA$]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
kadrowo lepiej wychodzi na papierze o.m - cisse to na pewno wzmocnienie siły ognia - w związku z początkiem rozgrywek bardziej optuję za remisem z lekkim wskazaniem na marsylię
rennes - jednak chyba będzie ścieżka w dół - słabo kadrowo

Do góry
#860847 - 14/01/2007 10:26 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: crossmen]
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
ostatecznie sproboje OM win przekonała mnie do tego jednak słabsza nieco forma Rennes ( porażka przed tygodniem po dogrywce u siebie 1:3 z Romorantin daje nadzieje ze i gospodarzom bramki mozna strzelac rowniez mecz z Reims (0:1 u siebie) z koncowki roku jakby na to wskazywał.
Wiem wiem puchary to puchary nie kazdemu sie chce ale relnie jesli klub myslałby o europejskich pucharach to latwiej mu przez puchary krajowe niz lige kiedy jest sie sredniakiem.
faktem jest tez ze wysoki kurs na Marsylie mnie bardzo kusi a moze nawet zaslepia ale zdania juz chyba nie zmienie. Oby tylko upilnowali Monterubio i Utake a o gola dla OM zatroszczył się Cisse .

Do góry
#861068 - 14/01/2007 12:15 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: MIDA$]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Radzę tylko pamiętać o tym, że OM uczestniczyło w poniedziałek i wtorek w meczach Dubai Cup, na który to turniej Marsylczycy udali się praktycznie prosto z meczu pucharu Francji z amatorami z Cambrai, których pokonali dopiero po 120 minutach gry. Przeloty Francja - Dubaj - Francja i dwa dodatkowe mecze mogą mieć jakiś tam wpływ na postawę OM w dzisiejszym meczu, ponadto Rennes ostatnimi czasy dobrze grało się na Stade de la Route de Lorient z Marsylczykami. Życzę powodzenia Twojemu typowi \:\) Dla mnie to NO BET.

Do góry
#863396 - 15/01/2007 13:43 Re: Ligue 1 - 20 kolejka (13-14.I) [Re: Prem]
MIDA$ Offline
addict

Meldunek: 28/10/2006
Postów: 433
Skąd: $$$$$$$$$$$
Jednak sie udało ale mimo wszystko dziekuje za cenne uwagi

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, Sensei, rymoholik, VVega, Lukasz111, Szuman, akagi, ANZELMO), 4449 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582791 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 37 minut 28 sekund temu