Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#1734070 - 02/11/2007 01:27 OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE !
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
OSKARY mecz.pl 2007 czas zacząć.

W tym topicu, każdy będzie mógł podać osoby, które nominuje do
OSKARA 2007 w danej kategorii.
Zmianą w stosunku do lat ubiegłych jest to, że nominację trzeba uzasadnić;
jednym dwoma zdaniami, nominacja musi mieć sens.
Nie nominujcie kogoś, kto w tym roku napisał jednego posta, albo wogóle.
Nominacje, które nie będą uzasadnione, nie będą brane pod uwagę.

W zależności od ilości głosów przyznanych nominowanym osobom, w danej kategorii będą walczyć od 3 do max 5 osób.

W kategorii "OSKAR za całokształt" - nie nominujemy Prema i Experto; laureatów tej nagrody z poprzednich lat.

Zniesiono kategorię "Kogo brakuje na forum"

Nominujemy przez cały listopad. 1-2 grudnia powstanie osobny temat - głosowanie.

---------------

Kategorie:

Typer roku:
Typer roku [piłka nożna]
Typer roku
Typer roku [koszykówka]
Typer roku
Typer roku [US Sports]
Typer roku [sporty zimowe]
Typer roku [sporty motorowe]
Typer roku [tor żużlowy]
Typer roku [piłka ręczna]
Typer roku [siatkówka]
Typer roku [wyścigi konne]
Typer roku [inne sporty]
Pokerzysta roku:
Moderator roku:
Odkrycie roku:
Tekst roku:
Złota malina:
Nagroda specjalna: OSKAR za całokształt


Edited by Experto (10/11/2007 22:31)

Do góry
Bonus: Unibet
#1734105 - 02/11/2007 01:47 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: [T]-error]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Nominujemy jedną osobę w danej kategorii.
Nie trzeba nominować we wszystkich kategoriach, tylko w tych co do których jesteśmy przekonani ;\)

pzdr))

Do góry
#1734244 - 02/11/2007 02:33 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: [T]-error]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Kategorie:

Typer roku: konstruktor1

konstruktor1 jest najlepszym typerem jeśli chodzi o Anglię. Jego typy są wyszukane w staranny sposób a także trafność i celność jest na wysokim poziomie. W skrócie wielki ekspert od Wielkiej Brytanii.

Typer roku Maxi

Maxi pokazał, że piłka nożna jest jego ukochanym sportem. Typuję wiele spotkań piłkarskich od Hiszpanii po egzotyczną Albanię. Udowodnił swoją pracą na forum, że potrafi celnie typować. Dla mnie osobiście jest ekspertem od Holandii, to tutaj stawiał pierwsze kroki na mecz.pl \:\)

Typer roku Piostar

Dobra i rzeczowa analiza przedmeczowa pozwala mi tutaj na nominację do zwycięstwa.

Typer roku shane

Wybór był bardzo prosty. shane swoją pracą na forum pokazał, że kocha ponad życie Dominet Bank Ekstraligę. Jest wielkim ekspertem w tej dziedzinie. Nigdy mu nie zapomnę meczu z zeszłego sezonu Polpharma Starogard Gdański-Anwil Włocławek. Ja dałem na Włocławek full stake'a po meczu triumfował shane, który mnie przestrzegał przed ślepym graniem na Anwil i wygrała Polpharma. shane to wielki ekspert od polskiego kosza dlatego jego nominacja jest oczywistą oczywistością \:\)

Typer roku Valverde

W tej dziedzinie nominuje człowieka, który jest bardziej kojarzony w ligą hiszpańską. Jednak w swoim temacie w elite private picks dość często Valverde daje także typy z hokeja. Idzie mu w miarę dobrze stąd też ta nominacja. Mam nadzieję, że konsekwencją i uporem zyska w tej dziedzinie jeszcze więcej pozytywnych jednostek. Szkoda, że brakuje trochę typów z naszej ligi hokeja.

Typer roku [US Sports] juancarlos

Tutaj nominuję juancarlos na forum pokazał się z dobrej strony i w każdym dziale w którym coś pisze to zawsze ma to ręce i nogi. W US Sports ode mnie dostaje nominację za NBA. Bardzo ładnie i trafnie opisał pierwszą kolejkę i mam nadzieję, że efekty jego pracy będą bardzo dobre \:\)

Typer roku [sporty zimowe] tomo

Myśląc o sportach zimowych od razu do głowy przychodzi mi tomo. Tomek kocha Biathlon i potrafi naprawdę nie źle w tej dziedzinie zarobić. Także często i gęsto rozmawialiśmy o skokoach narciarskich tutaj też Tomek ma wiele do powiedzenia \:\)

Typer roku [sporty motorowe] tomo

Znowu nominacja dla tomo. Jest on największym ekspertem od Formuły 1 nie boję się powiedzieć w Polsce. Zawsze trafnie potrafi znaleźć błąd bukmacherka w kursach i go wykorzystuje z zimną krwią. Tomek ma jedno marzenie: pojechać i na żywo zobaczyć wyścig Formuły 1. Mam nadzieję, że mu się w końcu uda z naszymi kolegami tam pojechać \:\)

Typer roku [tor żużlowy] buszmen

Tutaj nominacja dla buszmena, który potrafił naprawdę fajnie typować Grand Prix. Oby w przyszłym sezonie z równie dobrym skutkiem \:\)

Typer roku [piłka ręczna] maxxey

maxxey ma bardzo szeroką wiedzę na temat piłki ręcznej. Szkoda, że w zbyt małym stopniu udziela się w tej dziedzinie, ale bądźmy szczerzy w tym dziale bardzo rzadko ktoś piszę. Nominacja dla maxxeya na pewno za to, że potrafi jeden dobry typ poddać taki co da nam konkretnie zarobić \:\)

Typer roku [siatkówka] Misiek

Misiek zaimponował mi swoją wiedzą na temat polskiej ligi koszykówki. Podaje bardzo fajne typy okraszone bardzo dobrą analizą \:\)

Typer roku [wyścigi konne] brak nominacji

Typer roku [inne sporty] brak nominacji

Moderator roku: Biszop

Nominacja mogła być tylko jedna i chodzi mi tutaj o Biszopa. Takich moderatorów jak on są jednostki. Potrafił zawsze skutecznie działać na forum a także wprowadzać spokój pomiędzy skłóconymi stronami \:\)

Odkrycie roku: Koski

Swoją wiedzą na temat Bundesligi imponował mi już na typowaniu. Dzięki temu dostał jeszcze lepszą szansę na rozwój swojej "drogi eksperckiej". Na forum potrafi bardzo dobrze przekazać nam swoją wiedzę na temat piłki niemieckiej do tego ma bardzo dobrą ilość trafień \:\)

Tekst roku: brak nominacji
Złota malina: brak nominacji

Nagroda specjalna: OSKAR za całokształt Biszop

Wybór znowu mógł być tylko jeden \:\) . Biszop na forum był nie tylko świetnym moderatorem, ale także typerem. Zawsze z chęcią czytam jego analizy tutaj u nas na forum. Wiem, że Biszop poddał je zawsze bardzo szczegółowej analizie. Oczywiście znakomita większość jest trafiona. Także brawa za organizację pierwszego zlotu mecz.pl. Do dzisiaj wiele naszych userów żyje tamtymi wydarzeniami. Brawo Biszop zasługujesz na tą nagrodę jak nikt inny

Oczywiście niektóre osoby musiałem pominąć, bo nie starczyło już miejsca. U nas na forum jest wielu wspaniałych typerów, którzy swoją praca pokazują, że znają się na rzeczy. Dlatego dla wszystkich, którzy nie zostali przez zemnie wymienieni, ale ich strasznie szanują za wkład

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#1734253 - 02/11/2007 02:36 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: [T]-error]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Originally Posted By: [T
-error]
---------------

Kategorie:

Typer roku - Fro, za ciekawe projekty w dziale, za merytoryczne posty i za to, że całkiem nieźle pickuje.

pozostałymi działami się nie interesuję.

Moderator roku: bez wzajemnej adoracji
Odkrycie roku: pewnie któryś zbanowany ;\)
Tekst roku:nic mi nie zapadło w pamięci.
Złota malina: tutaj nie chciałbym skrzywdzić żadnego z szanownych userów \:D zbyt wiele perełek, żeby wybrać tę jedyną.
Nagroda specjalna: OSKAR za całokształt - Biszop. w dużej mierze, to jak wygląda forum jest Jego zasługą. Mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, w którym Chłopak wróci do pełnej aktywności w naszym małym bajorku \:\)

Do góry
#1734298 - 02/11/2007 02:50 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! *DELETED* [Re: Llama]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Post deleted by Đa Bartek

Do góry
#1734317 - 02/11/2007 02:57 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! *DELETED* [Re: lupus]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Post deleted by Đa Bartek

Do góry
#1734327 - 02/11/2007 03:02 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! *DELETED* [Re: Ignorator]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Post deleted by Đa Bartek

Do góry
#1734330 - 02/11/2007 03:02 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! *DELETED* [Re: Ignorator]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Post deleted by Đa Bartek

Do góry
#1734331 - 02/11/2007 03:03 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! *DELETED* [Re: lupus]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg
Post deleted by Đa Bartek

Do góry
#1734338 - 02/11/2007 03:05 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: Llama]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Typer roku: Suazo
W swoim temacie pokazał, że zna się na rzeczy. Rzeczowe analizy i przede wszystkim niezwykłe "czucie" granych spotkań. Wyniki mówią same za siebie \:\)

Typer roku Fro_Lech
Ogromna wiedza na temat tenisa. Świetne i skuteczne analizy. Dużo pracy włożone w prowadzenie działu tenisowego.

Typer roku [sporty zimowe] Tomo
Sezon zimowy tuż tuż. Liczę, że Tomo znowu zaprezentuje nam kilka świetnych picków z biathlonu i carlingu, bo w końcu to jego domena \:\)

Tekst roku: "Robię częściej wypłaty z unibetu niż ty bierzesz oddech" Zapomniałem autora, mam nadzieję, że się ujawni tutaj \:\)

Do góry
#1734413 - 02/11/2007 03:27 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: Llama]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Kategorie:

Typer roku: tomo

Dla mnie tomo to wzór typera. W moim przekonaniu zna się na typowaniu jak mało kto, a ogrywanie bukmacherów to dla niego chleb powszedni. Umiejętnie potrafi znaleźć dobry kurs, analizować mecze i napisać parę rzeczowych zdań o każdym swoim becie. Jego wyniki mówią same za siebie. Dla mnie zdecydowany numer jeden.

Typer roku PIŁKA NOŻNA: Ignorator

Ignorator to nie tylko mój dobry znajomy, ale także człowiek, którego darzę ogromnym szacunkiem. Ekspert od Orange Ekstraklasy o której ma ogromną widzę i co najważniejsze - kocha ligę, którą typuje, a w typowaniu to bardzo duży procent sukcesu. Jego analizy są rzeczowe, dobrze napisane, a wyniki jakie uzyskuje zawsze na stałym, dobrym poziomie. Zawsze pomoże, pogada na każdy temat.

Typer roku TENIS: Fro_Lech

Fro_Lech dysponuje ogromną wiedzą tenisową. Jego analizy z Poznania czytałem po kilka razy, a wyniki jakie uzyskał w swoim temacie PP ukazują, że na tenisie zna się jak mało kto na tym forum. Rzeczowy i konkretny user, oby takich więcej. Zdecydowanie numer jeden w swojej dziedzinie.

Typer roku KOSZYKÓWKA: jarko33

Konkretny i rzeczowy. Ma dużą widzę o koszykówce na całym Świecie, a jego informacje bardzo często przydawały się do typowania wielu osobom na forum.

Typer roku HOKEJ: vonseb

Cóż ja mogę powiedzieć. Jak już zaglądam do działu o hokeju to zawsze zwracam uwagę na to co vonseb ma do powiedzenia o danym meczu. Dobrze zna się na ligach, umiejętnie wyszukuje informacje - mi to wystarczy, by nominować tak, a nie inaczej.

Typer roku US SPORTS: lupus

Nie dość, że dobry moderator to i dobry typer. Praktycznie jego wiedza obejmuje i NBA, NHL, NFL, MLB. Chętnie czytam jego wypowiedzi na forum.

Typer roku SPORTY ZIMOWE: brak nominacji

Typer roku SPORTY MOTOROWE: tomo

To już druga nominacja dla tomo. Świetny typer przede wszystkim F1, o której ma ogromną widzę. Potrafi dobrze ocenić zdarzenie i dać na nie odpowiednią stawkę. Wyniki, które uzyskał w tym roku robią duże wrażenie.

Typer roku TOR ŻUŻLOWY: jarko33

Zna się praktycznie na każdej z żużlowych lig: angielskiej, szwedzkiej i oczywiście polskiej. Dobry typer, znajduje często ciekawe i przydatne info. Często jego porada była dla mnie pomocna przy podejmowaniu ostatecznych decyzji odnośnie zakładu.

Typer roku PIŁKA RĘCZNA: brak nominacji

Typer roku SIATKÓWKA: Misiek

Lubię czytać wypowiedzi Miśka w temacie o siatkówce. Dobrze pisze, ogląda spotkania, kocha siatkówkę i dobrze ją typuje.

Typer roku WYŚCIGI KONNE: brak nominacji

Typer roku INNE SPORTY: brak nominacji

Moderator roku: Biszop

Wiele dobrego zrobił dla forum, dobrze moderuje. No cóż ja więcej mogę napisać... \:\)

Odkrycie roku: _zvonimir_

_zvonimir_ - niedawno pojawił się na forum, a moim zdaniem wniósł do niego dosyć dużo. Dobry typer hokeja na lodzie.

Tekst roku: [T]-error

Wypowiedź [T]-errora w temacie "Słodycze naszej młodości":

"Lista przebojów pragramu trzeciego ... to było coś.
Z kuzynem wysyłaliśmy kartki pocztowe* na Depeche Mode - People are people ... \:\)

*taka wczesna odmiana sms-a"

Złota malina: brak nominacji

Nagroda specjalna OSKAR ZA CAŁOKSZTAŁT: Biszop

Wiele zrobił dla tego forum, wiele czasu mu poświęcił. Sumienny i dojrzały człowiek. Zawsze mi pomógł, gdy go o to poprosiłem.

Do góry
#1734857 - 02/11/2007 04:57 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! *DELETED* [Re: shane]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Post deleted by Đa Bartek


Edited by Experto (02/11/2007 05:10)

Do góry
#1735144 - 02/11/2007 05:29 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: connor]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Nie blubrać. Rok temu o podobnej porze były Nominacje, nikomu to nie przeszkadzało. Jak nie chcecie teraz to poczekajcie do końca Listopada i wtedy zagłosujcie.
Jak chcecie o tym porozmawiać to zawsze możecie założyć oddzielny temat do dyskusji :).


Typer roku
: Na siebie zagłosować nie wypada \:\) (żarcik) , więc głos na najlepszego speca w Polsce od WTA - Piomila. Jego dwa typy podczas Wimbledonu (Rezai + Azarenka) wstrząsnęły światem.

Odkrycie roku: haku. Rejestrował się w 2006, ale dopiero w tym roku na dłużej zapadł mi w pamięci. Uczestnicząc w projekcie opisywania grajków pokazał, że ma pojęcie o co chodzi.

Złota malina: Naiwność forumowiczów mecz.pl w wymianach pieniężnych. W tym roku mieliśmy wyjątkowo rekordową ilość oszustw.

Do góry
#1736029 - 02/11/2007 17:02 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: Fro_Lech]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Typer roku: Valverde - zna się na wszystkim i to dobrze ;\)
Typer roku [piłka nożna] - Maxi - duży wybór dobrych typerów ale analizy Maxiego czyta się z przyjemnością a co ważniejsze typy są naprawdę niezłe
Typer roku - Fro_Lech - za wiedzę o tenisie, która przekłada się na peffki ;\)
Typer roku [koszykówka] - pettersen - zna się na koszu europejskim jak mało kto
Typer roku - vonseb - bo ma talent do dobrych typów z których bardzo często korzystam
Typer roku [US Sports] - dopiszę tu kogoś jak na dobre rozkręci się NBA
Typer roku [sporty zimowe] - brak
Typer roku [sporty motorowe] - Baqu - za zmiażdżenie rywali w konkursie F1
Typer roku [tor żużlowy] - brak
Typer roku [piłka ręczna] - brak
Typer roku [siatkówka] - brak
Typer roku [wyścigi konne] - skunks - za wygraną w konkursie i znajomość angielskich torów \:\)
Typer roku [inne sporty] - kasparov - za typy lekkoatletyczne
Moderator roku: lupus - aka Kapitan Sowa na tropie - za walkę z multikontowcami oraz z dysleksją, dysgrafią i dysortografią ;\)
Odkrycie roku: Betadonna - jedyny temat w PP na który zwróciłem uwagę dłużej niż na jedno wejście
Tekst roku: rybek - za piękny QC w ślicznotkach \:D
Złota malina: niektórzy aktywni uczestnicy tematu polityka \:\)
Nagroda specjalna: OSKAR za całokształt - Biszop - co tu uzasadniać - bez konkurencji \:\)

Do góry
#1736068 - 02/11/2007 17:36 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: Ghost]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Typer roku: Valverde- bo na piłce zna się jak mało kto, zwłaszcza hiszpańskiej
Typer roku [piłka nożna] - rene- fachowa wiedza, ciekawe dyskusje sporo dobrych typów w działe piłki nożnej, czy trzeba coś więcej
Typer roku (tenis) - Fro_Lech - chyba już wszyscy powyżej napisali i nic więcej nie da się dodać, napisać że ma fachową wiedzę to jak skłamać i nie powiedzieć nawet pół prawdy

Moderator roku: Rafał08 - nikt nie banuje tak jak on ;\) wysoka kultura osobista itd.

Odkrycie roku: [b[haku[/b] - sporo udziela się w dziale tenisa i na qc, duża wiedza, żeby tak jeszcze wyniki w teacie poprawił

Złota malina: Conrad -za kulturę wypowiedzi w dziale Polityka w stosunku do osób popierajacych PiS

Do góry
#1737530 - 03/11/2007 00:00 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: [T]-error]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Typer roku: Valverde Piłka nożna, koszykówka, hokej, tenis. Rzadko jest tak, że typer jest skuteczny grająć tak różne dyscypliny. Do tego ciekawe analizy.
Beticos (vel rene) - Wielu osobom nie odpowiada jego cięty język i spojrzenie na Polską piłke, jednak ja uważam że ma doświadczenie jakich tu mało. Naprawdę niektóre typki co wchodzą to aż sam jestem w szoku. Zawsze uważałem, że większa frajda trafić kurs 7.00 niż 1.30.

Fro_Lech - mało się na tym znam, ale raz mi dobrze doradził

US Sport - Kto może bardziej kochać te wspaniale amerykanskie sporty niż lupus i jego kotek.

Sporty motorowe: Widać, że tutaj buczki jeszcze mają średnich analityków a najlepiej wykorzystuje to tomo. Szkoda, że nie bral udziału w konkursie do końca

Bezapelacyjnie rockemen . A najlepiej to pokazał w lidze mecz.pl

Mod roku: lupus - gdzie nie spojrzysz on tam jest, aż boje się otworzyć lodówke

Odkrycie: _zwonimir_ - naprawdę chłopak wniósł wiele do piłki kopanej. I ma fajne afro \:\)

Tekst roku: "analiza - analizą, peffka to peffka" - upierdliwy kolega _MichaL_

Złota malina: Nirz, Agassi, Conrad za polityke

Nagroda za całokształt: Kot najbardziej lubianego użytkownika - lupusa

Do góry
#1737564 - 03/11/2007 00:02 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: drfocus]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Tekst roku: Rybek - za to co zrobił w ślicznotkach

Złota malina: Conrad - za teksty w polityce

Do góry
#1738547 - 03/11/2007 01:59 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: Kameleon]
dejv Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/09/2007
Postów: 3061
zlota malina: Piomil - za teksty w polityce, choc nie ma racji upiera sie ze ja ma \:D \:\)

Do góry
#1738699 - 03/11/2007 02:16 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: dejv]
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Tekst roku (jakos tak to szlo, poczatku nie pamietam, a nie chce mi sie szukac)

"...motor napedowy silnika walca Legia" - Ignorator

Do góry
#1738769 - 03/11/2007 02:24 Re: OSKARY mecz.pl 2007 - NOMINACJE ! [Re: donic]
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA
Originally Posted By: donic
"...motor napedowy silnika walca Legia" - Ignorator




Mowie wam to jest bankowa wygrana \:\)

Do góry
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4397 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31