Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#2756940 - 02/12/2008 00:48 Szukam pracy...
El_Jacinhio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/11/2005
Postów: 2114
Skąd: White House
Może i to głupie zakładać tu taki temat, ale bezskutecznie od kilku tygodni poszukuję pracy, więc postanowiłem napisać i tu... Może ktoś wie gdzie przyjmują do pracy we Wrocławiu, może ktoś podpowie \:\)
Posiadam prawko, skonczylem LO, teraz ucze sie na WSB..

Jak ktos cos wie, slyszal, ma to mozecie pomoc biednemu czlowiekowi \:D Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#2756944 - 02/12/2008 00:51 Re: Szukam pracy... [Re: El_Jacinhio]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
no to ja tez sie dołączę ;\)
szukam jakiegość dodatkowego zajęcia, pracy tymczasowej lub stałej w Katowicach, studiuje na Politechnice Śląskiej może ktoś cos wie o jakimś zajęciu \:\)

Do góry
#2756948 - 02/12/2008 00:53 Re: Szukam pracy... [Re: El_Jacinhio]
El_Jacinhio Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/11/2005
Postów: 2114
Skąd: White House
Originally Posted By: El_Jacinhio
Może i to głupie zakładać tu taki temat, ale bezskutecznie od kilku tygodni poszukuję pracy, więc postanowiłem napisać i tu... Może ktoś wie gdzie przyjmują do pracy we Wrocławiu, może ktoś podpowie \:\)
Posiadam prawko, skonczylem LO, teraz ucze sie na WSB..

Jak ktos cos wie, slyszal, ma to mozecie pomoc biednemu czlowiekowi \:D Pozdrawiam

Dodam jeszcze, ze uczę sie zaocznie \:\)

Do góry
#2756962 - 02/12/2008 01:07 Re: Szukam pracy... [Re: Boomber]
przemekwn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2005
Postów: 1931
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie / Birmingh...
Originally Posted By: Boomber
no to ja tez sie dołączę ;\)
szukam jakiegość dodatkowego zajęcia, pracy tymczasowej lub stałej w Katowicach, studiuje na Politechnice Śląskiej może ktoś cos wie o jakimś zajęciu \:\)

Jeśli Cię interesuje praca w ochronie, w magazynie lub obiektach handlowych to pisz PW.

Do góry
#2756998 - 02/12/2008 01:37 Re: Szukam pracy... [Re: El_Jacinhio]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: El_Jacinhio
Może i to głupie zakładać tu taki temat, ale bezskutecznie od kilku tygodni poszukuję pracy, więc postanowiłem napisać i tu... Może ktoś wie gdzie przyjmują do pracy we Wrocławiu, może ktoś podpowie \:\)
Posiadam prawko, skonczylem LO, teraz ucze sie na WSB..

Jak ktos cos wie, slyszal, ma to mozecie pomoc biednemu czlowiekowi \:D Pozdrawiam


zarejestruj się w jakimś pośredniaku pracy ( mam kolegę, który w jednym pracuje i mówi, że robota jest ), full ofert słabo płatnych jednak jest, chyba, że interesuje Cie ponad 10 zł na rękę to nie dziwne, że nic nie możesz znaleźć \:\) dzisiaj wyborczą kupił ? też kilkanaście ofert dla studentów było, trzeba dzwonić samo się nie urodzi \:\)

pozdr,

Do góry
#2757007 - 02/12/2008 01:48 Re: Szukam pracy... [Re: Baqu]
proof Offline
old hand

Meldunek: 30/03/2006
Postów: 715
Skąd: Katowice
Boomber w w Kato możesz wbić na infolinię neostrady w TP, prawie sami studenci ( w tym sporo z polibudy) atmosfera ok, tylko z kasa na dzien dobry cienko 7,50 brutto. Robota w centrum, zatrudniaja przez agencje Work Service. Ja tam smigalem ponad pol roku, ale sie zwalnilem, cudow nie ma ale kilka plusow jest, umowa o prace, elastyczny grafik, dlatego nie ma problemu na dziennych studiach.

Do góry
#2757029 - 02/12/2008 02:01 Re: Szukam pracy... [Re: proof]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
też szukampracy ,niestety miasto w jakim mieszkam nie ma pracy ,nie masz pleców nie masz pracy ,chyba że za 700-800 zł ale to już wolę siedzieć w domu za tyle i czekać do wiosny i wybijać z naszej pięknej Polski ale w nawiasie (pojeb..ej) władzy ,

Do góry
#2757236 - 02/12/2008 02:54 Re: Szukam pracy... [Re: wafe(L)nica]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Jeżeli poszukujecie takiej pracy aby tylko dorobić, gdzie nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku to polecam sierpowy.pl ..to mój serwis, dużo nie płacę bo dopiero się rozwijam, ale będzie lepiej, na start max 200pln za 30 tekstów. Wydaje się cholernie mało, ale ciężko abym jako student, który wszystko opłaca z własnej kieszeni był w stanie pozwolić sobie na więcej. Nie wymagam zbyt dużo, teksty też nie muszą być długie, jeżeli jest ktoś zainteresowany szczegółami to zapraszam na PW.

Do góry
#2757242 - 02/12/2008 02:55 Re: Szukam pracy... [Re: wafe(L)nica]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
Originally Posted By: pawel Wafel
też szukampracy ,niestety miasto w jakim mieszkam nie ma pracy ,nie masz pleców nie masz pracy ,chyba że za 700-800 zł ale to już wolę siedzieć w domu za tyle i czekać do wiosny i wybijać z naszej pięknej Polski ale w nawiasie (pojeb..ej) władzy ,


hehe poczekaj do konca zasilku i dopiero sie zastanawiaj.

Do góry
#2757279 - 02/12/2008 03:05 Re: Szukam pracy... [Re: connor]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Walcie na pocztę - tam biorą już nawet pijaków i życiowe ofermy - taka bieda.

Do góry
#2757284 - 02/12/2008 03:07 Re: Szukam pracy... [Re: gnacik]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
Originally Posted By: gnacik
Jeżeli poszukujecie takiej pracy aby tylko dorobić, gdzie nie wymaga zbyt wielkiego wysiłku to polecam sierpowy.pl ..to mój serwis, dużo nie płacę bo dopiero się rozwijam, ale będzie lepiej, na start max 200pln za 30 tekstów. Wydaje się cholernie mało, ale ciężko abym jako student, który wszystko opłaca z własnej kieszeni był w stanie pozwolić sobie na więcej. Nie wymagam zbyt dużo, teksty też nie muszą być długie, jeżeli jest ktoś zainteresowany szczegółami to zapraszam na PW.
napisz szczegoly na PW,bo masz skrzynke zapchana.

Do góry
#2757404 - 02/12/2008 03:42 Re: Szukam pracy... [Re: Bzyku]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
Originally Posted By: proof
Boomber w w Kato możesz wbić na infolinię neostrady w TP, prawie sami studenci ( w tym sporo z polibudy) atmosfera ok, tylko z kasa na dzien dobry cienko 7,50 brutto. Robota w centrum, zatrudniaja przez agencje Work Service. Ja tam smigalem ponad pol roku, ale sie zwalnilem, cudow nie ma ale kilka plusow jest, umowa o prace, elastyczny grafik, dlatego nie ma problemu na dziennych studiach.
też o tym własnie myślałem \:\) dzieki za wiadomość, chyba sie do nich przejde, (7,5 zł hmm wkonu trzeba od czegoś zacząć, zawsze to lepsze niż 5 zł brutto w pizzeri

Originally Posted By: Bzyku
Walcie na pocztę - tam biorą już nawet pijaków i życiowe ofermy - taka bieda.
nie wiem jak kolega, ale ja poczułem sie obrażony, to że szukam pracy przez każdy dostepny kanał to odrazu musze byc oferma? fakt nie napisałeś wprost tak ale tak to zabrzmiało

Do góry
#2757411 - 02/12/2008 03:45 Re: Szukam pracy... [Re: Boomber]
connor Offline
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill


Meldunek: 12/08/2002
Postów: 32174
hehe odebrales post Bzyka odwrotnie od zamierzonego.

Do góry
#2757424 - 02/12/2008 03:48 Re: Szukam pracy... [Re: connor]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
może \:\) ale troche nie fortunnie sformułował to zdanie \:\)

Do góry
#2757426 - 02/12/2008 03:49 Re: Szukam pracy... [Re: Boomber]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
gnacik napisz na Privie ,co to by sie pisało ,jakie teksty ? do muzyki czy coś ?/

Do góry
#2757437 - 02/12/2008 03:52 Re: Szukam pracy... [Re: Boomber]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Boomber - miałem na myśli, że teraz potrzebują tam każdego. Więc jak nie masz wielkich wymagań (wiadomo, kokosów tam nie zbijesz), to bez problemu pracę dostaniesz. Teraz biorą nawet ludzi, których kilka lat temu nie wpuścili by nawet na rozmowę kwalifikacyjną (właśnie te ofermy i pijaków). Źle odebrałeś mojego posta \:\)

Do góry
#2757458 - 02/12/2008 03:57 Re: Szukam pracy... [Re: Bzyku]
Boomber Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2004
Postów: 4989
Skąd: Polska
dobra, może sie uniosłem wymagań nie mam dużych, byle otrzymać wynagrodzenie a nie jałmuzne, problem w tym że jestem studentem dziennym i poczta raczej odpadnie, chociaż poszedłbym gdyby była taka mozliwość

Do góry
#2757468 - 02/12/2008 04:00 Re: Szukam pracy... [Re: Boomber]
Bzyku Offline
Blade Runner

Meldunek: 04/05/2004
Postów: 27145
Skąd: Szczecin
Aaa... dziennym. No to rzeczywiście odpada.

Chociaż u mnie na urzędzie przez miesiąc był koleś, który studiował dziennie, a potem drugą zmianę w pracy robił.

Po miesiącu wyglądał jakby przeszedł całe Himalaje i skapitulował.

Do góry
#2757477 - 02/12/2008 04:05 Re: Szukam pracy... [Re: wafe(L)nica]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Napiszę tutaj, więc:

Będzie to szeroko pojęty serwis satyryczny gdzie będzie można się zarówno pośmiać jak i przeczytać coś poważniejszego.
Czego wymagam ? Aby Twoje teksty były śmieszne, nie muszą to być jakieś wyszukane tematy, bo o byle gównie można napisać w ten sposób, że będzie można umierać ze śmiechu. Chcę abyś zabijał ciętą ripostą, porażał błyskotliwymi komentarzami i w umiejętny sposób używał wszelkich porównań, aluzji, ironii itp.

Nie lubimy nikogo, nie jesteśmy stronniczy, z nikim się nie bratamy, nie mamy żadnych barier, w naszym słowniku nie ma czegoś takiego jak "cenzura" i nic poza zasobem Twojego słownictwa nas nie ogranicza.

Tekst nie musi być długi, chociaż fajnie aby miał tak około 300 słów aby jakoś to wyglądało, no chyba że będzie coś wybitnego, ale aby poniżej 200 nigdy nie zeszło, ale oczywiście nie będziemy się obrażać jak będą dłuższe. Można kopiować inne teksty, ale tylko w przypadku jak je cytujemy o dodajemy do tego ciekawy komentarz.

Stronka jest podzielona na 6 działów, krótka charakterystyka:

BYĆ POETĄ, BYC POETĄ - czyli wszelkiej maści wierszyki.

DAĆ W MORDĘ MOGĘ DAĆ - będzie to tekst odnoszący się do konkretnej osoby, która zrobiła coś wyrafinowanie głupiego itp. grunt to pojechać po tej osobie za tę "rzecz" jakiej się zrobić dopuściła \:\) W skrócie umieszczamy tutaj teksty, gdzie obiektem naszego tekstu jest jedna osoba.

KRZYWYM OKIEM - będzie to skrytykowanie jakiegoś "zjawiska" dotyczącego większego grona osób niż jak w poprzednich kategoriach, np. o zachowaniu kibiców na stadionach, stanie polskich dróg itp., grunt to w jednym artykule powiedzieć z odpowiednią doza humoru o wszystkim i o niczym, ale jednak poruszyć drażniący temat \:\) W przeciwieństwie do dać w mordę tutaj jedziemy po jakiejś szerszej grupie osób, lub jakimś wydarzeniu.

OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ - taka mała odskocznia od tego co wyżej, gdzie będzie w cięty, ale niekoniecznie ośmieszający sposób skrytykowane jakieś działania władz lub inne bardziej poważne sprawy z naszego życia, tematy które pomimo formuły serwisu warto poruszyć, poważne problemy, z którymi codziennie się borykamy.

ZNANE I LUBIANE - Istniejące już teksty, powszechnie znane, zbiór tych najlepszych, które od wielu lat krążą po internecie. Pragnę zaznaczyć, że wrzucanych tutaj tekstów nie będę liczył, zresztą sam je wrzucam. Płacić będę tylko za te, które samemu się stworzyło.

FOTOSZOPKI - sama nazwa chyba wszystko wyjaśnia


Nasza witryna to: http://www.sierpowy.pl stronka już działa i ma się dobrze, istniejemy od 11go listopada, codziennie mam minimum 900 wejść dziennie, wiec jak na początek to dobry wynik, a to dopiero początek.

Proszę spokojnie przemyśleć sprawę i się określić jaka współpraca Cię interesuje oraz przesłać mi przykładowy tekst abym mógł ocenić poziom Twojego ciętego pióra.

Pozdrawiam,
Janusz

Do góry
#2757537 - 02/12/2008 04:34 Re: Szukam pracy... [Re: Bzyku]
Nirtz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2003
Postów: 8098
a ile można na takiej poczcie wyciągnąć?
teraz mam super lightową pracę w trybie dyżurowym (np. nocki na których się śpi :D) i mam bardzo dużo wolnego w tygodniu, chętnie bym dorobił, ale wiadomo nie chce tyrać za grosze \:D jak każdy

Do góry
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa), 4434 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582797 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07