Strona 1 z 13 1 2 3 ... 12 13 >
Opcje tematu
#1755548 - 07/11/2007 19:19 Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic?
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Tak sobie przegladalem w nocy forum i wpadlem na temat carstena o ustawkach,
temat ewoluowal i zrobil sie temat wspomnieniowy co bardzo skrupulatnie dostrzegl bcn, (ukłony:-))
Forum poszlo w strone miejsca towarzyskiego, dostepnego dla wszystkich i wszystkich traktujacych na rownych prawach.
Taka demokracja, wrecz wybitnie polska,
mi sie akurat to nie podoba bo wiele osob pracowalo na szacunek i zaufanie wystarczajaco dlugo, a w naplywie swiezej krwi pojawilo sie wielu ktorzy wpisza raz czy drugi ze "sledza forum od lat" i sa polbogami bo strzelili kilka typow.
obecnie wystarczy w popularniejszym dziale strzelic kilka typow i juz mozna zostac "najlepszym".

Wielu narzeka na rankingi, tu sie nie zgadzam, taki ranking w biathlonie byl ciekawy bo bralo w nim nie za duzo osob i szybko mozna bylo wybrac tych niezlych ktorych typy warto bylo grac, w pilkarskim mam kilka osob ktore sledze z uwaga i niezlym skutkiem choc przyznaje ze znamienita wiekszosc gra "na pale" wysoki kurs strzele to sie odbije, nie neguje grania wysokich kursow, bynajmniej, ale doskonale widze kto gra na pale i w pilkarskim jest to niestety duza liczba uczestnikow.
Ogolnie nie same rankingi sa problemem tylko sposob podejscia do nich i traktowanie tego jako zabawe.
Nie rozumiem tego o tyle ze dla wielu osob tutaj to nie jest zabawa, tam gdzie sa pieniadze tam zabawa sie konczy, niezaleznie od kwoty, oczywiscie nie mowie o tych ktorzy graja tasmy za 2 zlote, znow bez obrazy dla tasiemcow;-)

Pewnie troche przejaskrawiam problem ale kto tu regularnie zaglada przyza mi sporo racji.
Osob ktore odeszly/przestaly sie udzielac jest naprawde sporo,
powody typu gram sam i nie zamierzam sie chwalic swoim sposobem to jedno
ale zdziczenie sporej czesci userow, naplyw nowych "kozakow" i glowny dzial to i owo to drugie.

Sam w tej chwili wymienilbym sporo osob ktore nie raz otwarcie przyznawaly sie ze na forum po za dzialem TiO nie zagladaja,
jeden jest fachowcem od trabki, drugi od puzonu, a jeszcze inny gra na grzebieniu, kolejny wypil wczoraj 3 litry tylko co mi z tego?
Ile pojawilo sie cyklicznych tematow po za przyklejonymi, jakies rozmowki, radosci i smutki, na co to komu?

ja sam odpuscilem juz jakis czas temu bo tematy dyskusyjne w dzialach maja swoje zalety, nie przecze, ale dyskusje na zasadzie udowadniania sobie i innym swoich racji na sile przed zdarzeniem mnie malo interesuje w takiej formie jak ma to obecnie miejsce mi nie odpowiada,
chcialbym poznac zdanie innych owszem ale negowanie i zarzucanie swoimi argumentami byle przytloczyc rozmowce jest smieszne.

Czasy gdzie tematy o LM na dana kolejke byly na kilkanascie stron juz dawno minely, byla tam i dyskusja i typy.
Przed pamietnym finalem w Stambule byla moze i glupia przepychanka z Aresem ale jak patrze na to teraz to za chcialbym do tej glupiej przepychanki wrocic, bo o ile z w/w mialbym sobie wiele do powiedzenia to jego wypowiedzi wnosily sporo wiecej niz wypowiedzi chocby 5 osob obecnych w tej chwili, bez obrazy.
Nie zebym sie "przeprosil" z Aresem ale wolalbym miec nadal z nim na pienku i posprzeczac sie konstruktywnie niz czytac niektore wypowiedzi obecnie. Zreszta w tamtej slynnej dyskusji uczestniczylo duzo osob ktorych juz tutaj z roznych powodow nie ma.

Powiem wprost, forum podupada od dluzszego czasu, w prywatnych rozmowach z niemal kazdym kogo stad znam mozna dojsc do takie wniosku bez dlugiej dyskusji.

Moim zdaniem jesli oczykiwac zmian to przy pomocy dosc drastycznych srodkow,
zaczalbym od wywalenia wszystkich nie aktywnych dzialajacych tylko w tym dziale.
Sprobowalbym zaprosic wszystkich tych ktorzy odpuscili bo ...milion powodow.

Nie bede wymienial tych ktorych mam na mysli bo wiekszosc z nich to czyta i moze choc kilku sie zreflektuje aby sprobowac tu sie znow wkomponowac z dobrym skutkiem.

Zeby nie bylo ze nie widze pozytywow, kazdy z glownych dzialow ma swoich dobrych opiekunow ktorzy dbaja o wyglad i wartosc swojego dzialu,
nie bede wymienial bo nie o to chodzi, wszyscy wiedza kto sie stara i dba tylko jesli do nich dorzucic wypowiedzi/typy tych naprawde zapomnianych i ograniczyc dostep/mozliwosci wypowiedzi osobom zupelnie nie zainteresowanym lub zainteresowanych tylko sporadycznie to widze szanse powrotu lepszych czasow.


Znajac zycie temat zdechnie po 3 dniach, wypowiedza sie wszyscy najaktywniejsi, wystrzelaja sie wszyscy najaktywniejsi...
jestem sam ciekaw jak duzo osob czyta to forum, a nie zabiera od dawna glosu, moze czesc z nich sie skusi:)

MIloby bylo jakby najaktywniejsi nieuzyteczni merytorycznie zamkneli jadaczki i udawali ze nie widza tego tematu ;\)

Pozdrawiam

Biszop

Do góry
Bonus: Unibet
#1755555 - 07/11/2007 19:34 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: Biszop]
Tombal Offline


Meldunek: 04/12/2004
Postów: 1803
Skąd: Jagiellonia Bialystok
Originally Posted By: barciu
Moim zdaniem (i pewnie wielu z was)forum ginie przez dzial "To i owo" i cala reszte nie zwiazana z typowaniem. Trzeba pozbyc sie tego syfu, 50% ludzi odejdzie. Zostana Ci ktorzy bede szukac informacji o pilce, a nie jak rozwiazac zadanie z matmy.


Amen

Do góry
#1755575 - 07/11/2007 19:48 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: Tombal]
moonlight Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/10/2005
Postów: 1734
Duża widownia ( jakakolwiek by nie była ) napędza duże zyski.

Do góry
#1755623 - 07/11/2007 20:06 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: Tombal]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Originally Posted By: Tombal
Originally Posted By: barciu
Moim zdaniem (i pewnie wielu z was)forum ginie przez dzial "To i owo" i cala reszte nie zwiazana z typowaniem. Trzeba pozbyc sie tego syfu, 50% ludzi odejdzie. Zostana Ci ktorzy bede szukac informacji o pilce, a nie jak rozwiazac zadanie z matmy.


Amen


Też się pod tym podpisze i do tego jeszcze można dodać QC. Choć nie będe ukrywał, że tam nie zaglądam i się nie odzywam. Ale niestety wudaje mi się to nie możliwe z racji tego co napisał moonlight. Teraz (jak w większości firm na świecie) liczy się nie jakosc lecz ilosc. Pojęcie, że forum podupada jest błędne. Bo działy TiO, QC mają się świetnie, a upadają stadion piłkarski i inne. I pytanie brzmi czy tego chcemy?? Jasne, że nie?? Ja mogę powiedzieć tylko co nieco o SP i jesli Liga Polska pod kierownictwem Ignoratora jeszcze jako tako wygląda to reszta to porażka. 3-4 analizy a dyskusji zero. Ktoś może napisac, że dyskusja jest na quasi, ale jak tam coś znaleźć jak 3/4 postów jest typu "L'pool 888888888888888888888888888888"

Moim zdaniem jeśli naprawdę chcemy, żeby to było forum stricte bukmacherskie to wywalić quasi i bardzo ogranioczyć TiO. Bo np. po kiego jest temat "Skojarzenia" ??

Do góry
#1755650 - 07/11/2007 20:12 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: drfocus]
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Nie ma szans, bo To i Owo to kasa z odsłon reklam.

Do góry
#1755662 - 07/11/2007 20:14 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: Tombal]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Tombal
Originally Posted By: barciu
Moim zdaniem (i pewnie wielu z was)forum ginie przez dzial "To i owo" i cala reszte nie zwiazana z typowaniem. Trzeba pozbyc sie tego syfu, 50% ludzi odejdzie. Zostana Ci ktorzy bede szukac informacji o pilce, a nie jak rozwiazac zadanie z matmy.


Amen


Dokładnie tak. Sporo tu jest tamatów do tzw. bicia piany, których czym prędzej trzeba się pozbyć
Przy okazji wyleci trochę planktonu, który niczego konstruktywnego nie wnosi, a tylko śmieci

Zgadzam się, że dyskusji jest za mało, bo tak naprawdę mało coraz mniej jest osób, które mają coś do powiedzenia.
Poza tym łatwo oberwać od osób, które mają odmienne zdanie \:D
Część userów chce sie pokazać, niektórzy usiłują "zaświecić", ale tu chyba nie o to chodzi.
Nie mówię tu o tym, że koniecznie trzeba pisać analizy, bo to jest forum dyskusyjne i warto choćby krótko swoje poglądy uzasadnić

Jeśli chodzi o mnie - a tu duza część się ze mną nie zgodzi - to trzeba zrobić porządek z private picks
Ja akurat wiem, gdzie warto zajrzeć, kto co potrafi, ale szary user raczej tego nie wie.
Dziś jest tak, że swoj temat moze otworzyć każdy
Daje się tam jakiś wyświechtany temat i jazda, jazda \:D
Czesto są to suche typy, tasiemce, a jak komuś się noga powinie, to tłumaczenia mętne, ale "no dobra, zaczynamy od nowa"
Smietnik, śmietnik i jeszcze raz śmietnik, bo ci, co akurat coś prezentuja, giną w tłumie

Nie jestem przeciw, ale powinno byc tak, że tematy powinni otwierać ci, co mają określoną ilość postów i jakieś krotkie uzasadnienia winny się tam znajdować
Można dać jakieś stopniowanie typu nowy, ekspert, jasnowidz \:D
Poza tym w temacie powinna być dyscyplina ( np. siatkówka ) a nie Obudź w sobie olbrzyma czy droga do lasu i z powrotem \:D

Do góry
#1755664 - 07/11/2007 20:15 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: drfocus]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
Originally Posted By: drfocus

Bo np. po kiego jest temat "Skojarzenia" ??

sa 2 mozliwosci albo zamknieto jakies forum towarzyskie na onet lub wp albo " dzieci w czasie deszczu sie nudza " \:D ;\)
"pieniadz rzadzi forum " i lepszy widz ktory odwiedza TiO bo kasa leci niz ten ktory ma cos madrego do napisania

Do góry
#1755670 - 07/11/2007 20:17 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: drfocus]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Co do quasi była kiedyś alternatywa w postaci chatu na oddzielnym serwerze a nawet kiedyś kanału irca co mogło być alternatywą. Szkoda ,że pomysł sie szybko wypali bo ograniczyło to by kupę niepotrzebnych spięć.

Do góry
#1755682 - 07/11/2007 20:22 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: Zbigniew]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
szczerze mowiac, na QC czesto gesto jest o wiele lepsza dyskusja niz w poszczegolnych tematach,a dlaczego? Bo wiele dzialow bylo przez dluzszy czas idiotycznie zarzadzanych przez "modow", kasowali wiele postow wg wlasnego widzimisie. Krotkie posty byly kasowane,ale jeszcze krotsze i glupsze w ich wykonaniu dziwnym trafem juz nie (szczegolnie Kort w pewnym momencie)...dodac do tego idiotów, ktorzy wysmiewaja po jednym nieudanym typie vide zeszloroczny temat o eurolidze kobiet, w ktorym odnotowalem chyba ze 2 bledne typy na kilkanascie (ale jakis koles frustrat przegral akurat na tym, ktorego nie trafilem), czy temat o ME w pływaniu, ME w lekkiej, gdzie kupa tzw. krzykaczy czeka tylko na jakakolwiek pomylke.

Odechciewa sie po prostu, i tyle.

Do góry
#1755686 - 07/11/2007 20:25 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: polskignom]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111094
Skąd: Las Vegas
dodac do tego idiotów, ktorzy wysmiewaja po jednym nieudanym typie

Wystarczy PW i problem będzie rozwiązany

Do góry
#1755688 - 07/11/2007 20:26 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: herkules]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Quasi jest potrzebny;
= bo czasem ciężko znaleźć wynik z różnych dyscyplin
= bo czasem userzy zdają relacje na żywo
= bo czasem pada wartościowa informacja.

właśnie.....CZASEM. obecna formuła tego działu jest beznadziejna, owszem udało się zaprowadzić ład i porządek; ale ilość bzdurnych postów do wartościowych kształtuje się na poziomie 30:1.

można oczywiście zlikwidować ten dział. jednak wtedy należałoby zliberalizować podejście do działów tematycznych, dzięki temu stadion czy kort może by odżyły.

pzdr

na próbę da się załatwić likwidację qcz.

Do góry
#1755693 - 07/11/2007 20:28 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: Llama]
rafal08 Offline
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 111094
Skąd: Las Vegas
Lepiej tego nie załatwiac \:p Tak to wszystkie są przynajmniej w jednym miejscu

Do góry
#1755697 - 07/11/2007 20:30 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: rafal08]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Tak szczerze to już nie mam siły na kolejną taką dyskusje o czymś co jest od pojedynczej jednostki niezależne. Temu tematowi daje kilka dni moze z dwa tygodnie i sie znudzi. Ten podpis co jest po lewej pod mecz.pl czyli internetowy portal bukmacherski już dawno powinien byc zmieniony na internetowy portal towarzyski. Fajnie, że kilku osobom sie chce ale te kilka to za mało. Ja juz nie licze na jakieś zmiany na lepsze. Liczyłem na to przy okazji podobnego tematu kika miesięcy wcześniej i sie zawiodłem. Na siłe obecnych tu ludzi sie nie zmieni. Tak już zostanie że mała część bedzie sie produkować a ta wieksza tylko czekać gdzie by tu znaleść jakiś błąd typu źle postawiony przecinek i potem na tym budować swój "autorytet".

Do góry
#1755700 - 07/11/2007 20:33 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: rafal08]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Uważam, że nie ma sensu likwidować QC czy TiO, bo przynajmniej widać że ktoś żyje na tym forum.

Przegoniliście ludzi którzy pisali beznadziejne posty w tematach z danej dyscypliny więc się przenieśli do TiO. Dlatego może teraz się wydawać ze w tych tematach mało się dzieje.

Także uważam, że jak ktoś kto jest uważany za dobrego typera nie trafi jakiegoś kuponu to od razu jest nagonka, i już nikomu nie chce się nic pisać, a niektórzy zapominają że sami nic nie trafiają.

Przynajmniej rzeczy nie związane ze sportem są w jednym miejscu a nie na całym forum.

Problemem nie jest temat a posty pisane w danym temacie, czyli poziom userów.

Do góry
#1755703 - 07/11/2007 20:34 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: Maxi]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Originally Posted By: Maxi
Tak szczerze to już nie mam siły na kolejną taką dyskusje o czymś co jest od pojedynczej jednostki niezależne. Temu tematowi daje kilka dni moze z dwa tygodnie i sie znudzi. Ten podpis co jest po lewej pod mecz.pl czyli internetowy portal bukmacherski już dawno powinien byc zmieniony na internetowy portal towarzyski. Fajnie, że kilku osobom sie chce ale te kilka to za mało. Ja juz nie licze na jakieś zmiany na lepsze. Liczyłem na to przy okazji podobnego tematu kika miesięcy wcześniej i sie zawiodłem. Na siłe obecnych tu ludzi sie nie zmieni. Tak już zostanie że mała część bedzie sie produkować a ta wieksza tylko czekać gdzie by tu znaleść jakiś błąd typu źle postawiony przecinek i potem na tym budować swój "autorytet".
dlatego takich krytykantow nie majacych podstaw do krytyki bo moim zdaniem nie ma podstawy do krytyki podanego typu banowac . Oczywiście jest to nie wykolnalne bo nowy user to kasa dla forum a ograniczenie rejestracji po IP to wlasnie strata kasy . No chyba ,że sie myle

Do góry
#1755707 - 07/11/2007 20:37 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: Maldini$$]
herkules Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 6399
Originally Posted By: voddomen
Uważam, że nie ma sensu likwidować QC czy TiO, bo przynajmniej widać że ktoś żyje na tym forum.

Przegoniliście ludzi którzy pisali beznadziejne posty w tematach z danej dyscypliny więc się przenieśli do TiO. Dlatego może teraz się wydawać ze w tych tematach mało się dzieje.

Także uważam, że jak ktoś kto jest uważany za dobrego typera nie trafi jakiegoś kuponu to od razu jest nagonka, i już nikomu nie chce się nic pisać, a niektórzy zapominają że sami nic nie trafiają.

Przynajmniej rzeczy nie związane ze sportem są w jednym miejscu a nie na całym forum.

Problemem nie jest temat a posty pisane w danym temacie, czyli poziom userów.


czemu od razu pada założenie ,że forum za marnie po zamknięciu tych działów?

Do góry
#1755708 - 07/11/2007 20:37 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: drfocus]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Biszop to jeden z nielicznych tematów z T&O do którego zajrzałem.

Niemal po każdym pojawieniu się na forum klikam na "Past 24 hours" i "Najświeższe tematy" zazwyczaj parskam smiechem widząc jakieś tematy z kosmosu. Większość dziwacznych na całe szczęście dość szybko jest usuwanych. Tylko radykalne posunięcia na mecz.pl mogą zmienić drogę do forum dla nastolatków rozmawiających o wszystkim a nie o sporcie a przede wszystkim o typach.

O radykalizmie nie mam tu na myśli zbanowanie Conrada \:\) jednak o maksymalnym ukróceniu T&O. Przecież w ostateczności mogły by zostać działy np. Muza, Polityka, Śmieszne, Pomoc i może jeszcze jakiś jeden. Tu musiał by być wprowadzony zakaz zakładania innych tematów.

Quasi w/g powinien wyglądać zupełnie inaczej, chociaż wydaje mi się, że czasami również ja tam przeginam. Quasi powinno się zmienić coś w luźną dyskusję o wynikach ewentualnie w pomoc dotyczącą pytań o jakieś wyniki z którymi ciężko na popularnych livescorach.

Ostatnią rzeczą i w/g mnie najważniejszą to zdobycie sponsora np. BetFair jak to ma miejsce na moim ulubionym czeskim forum (nawet nie pytajcie o stronę bo jestem cham zresztą moderator działu liga polska poprosił mnie bym nie reklamował ich forum bo ... może nie będe kończył.)

Tam forum opiera się o działy piłkarskie, hokejowe, tenisowe, sporty amerykańskie i w małym stopniu inne dyscypliny. No i oczywiście jeden dział z konkursem "Walka o litr" \:\) Wprowadzona została zasada "Jeden moderator = Jeden dział" i taka zasada jest rewelacyjna.

Wspominałem o konkretnym sponsorem. Moderatorzy oczywiście prowadzą swoje działy z podsumowaniami miesięcznymi i dostają nieduże nagrody za spędzanie czasu na pisaniu. Kiedyś kase dostawał, każdy teraz przy dużej liczbie tylko kilkunastu najlepszych. Takie rozwiązanie wprowadza szanse na pojawianie się nowych.

Również wprowadzona została niepisana zasada "mniej słów więcej konkretów" (oczywiście nie każdy się do tego stosuje). Jednak większość nie mających dużo czasu na przesiadywanie przy kompie nie chce czytać wypracowań na pół ekranu. Przecież pisać można o spotkaniu wiele godzin, ale po co?

Kilka screenów z tego forum :


To może na tyle z mojej strony.

Do góry
#1755716 - 07/11/2007 20:43 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: El_Darro]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
Acha zapomniałem dodać jedną ciekawostkę.

Nie wiem, czy to ta sama osoba co zawsze zadaje mi jakieś dziwne pytania na PW, czy na Quasi Czacie jak się pojawię (przepraszam że nie pamiętam nicka [ale może dobrze])

Pytania w stylu "Co grasz z argentyny" ostatnich 3 tygodniach, gdzie podawałem analizy w dziale z piłką argentyńską troszkieee mnie denerwowały. Kilka razy napisałem gdzie czego szukać z mojej storny.

Niektórzy ludzie już nie wiedzą gdzie są konkretne typy czy analizy.


Pozdrawiam. Narazie spadam.

Do góry
#1755719 - 07/11/2007 20:45 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: herkules]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: herkules

czemu od razu pada założenie ,że forum za marnie po zamknięciu tych działów?


Nie uważam że to będzie jakaś tragedia jak będą zmiany np. właśnie, że jest kilka tematów Polityka itp. i jeden temat na zasadzie "Duperele"-zamiast zakładania nowych tematów.

TiO i QC z tego co można zauważyć mają chyba najwięcej najświeższych postów.

Do góry
#1755720 - 07/11/2007 20:46 Re: Dlaczego warto zmienic /naprawic mecz.pl i jak to zrobic? [Re: Maxi]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
O ile pamiętam podobny temat był poruszany jakieś pół roku temu i wydaje mi się, że nie ma sensu tego robić ponownie.

Jak już ktoś wspomniał, w dzisiejszym świeci liczy się przede wszystkim A im więcej userów się zarejestruje na forum, im więcej kliknie w bannery, tym lepiej dla właściciela \:\) A że taki user nie wnosi nic konstruktywnego do forum ? Cóż, to już nie jest tak ważne...

Wracając do problemu wartościowych userów, którzy już nie udzielają się na forum. Nie zapominajmy, że poza forum również istnieje życie. Widocznie ci ludzie mają inne, ciekawsze rzeczy do roboty, może znudziło ich już pisanie ? Nie wiemy i do końca nigdy nie dowiemy się dlaczego już się tu nie udzielają. Każdy z innego powodu, mniej lub bardziej prozaicznego.

Czy stoi coś na przeszkodzie żeby wrócili ? Nie. Przeglądając poszczególne działy tematyczne łatwo można zauważyć, że panuje w nich względny spokój i porządek (czyt. warunki sprzyjające pisaniu analiz i dzieleni się swoją wiedzą.)

Nie demonizowałbym działów QC i TiO - jeżeli ktoś nie chce, nie wchodzi. Proste.

Do góry
Strona 1 z 13 1 2 3 ... 12 13 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4397 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4485 @ Dzisiaj o 00:31