Opcje tematu
#4104712 - 04/09/2010 17:14 BAJA POLAND Szczecin-Dobra-2010
bajafan Offline
stranger

Meldunek: 04/09/2010
Postów: 2
Witam wszystkich fanów rajdów!

W dniach 3-5.09.2010 odbywa się rajd Baja Poland Szczecin-Dobra 2010.
Oficjalna strona rajdu Baja Poland
Trasa rajdu biegnie w okolicach Szczecina - zaczyna się w okolicach Wołczkowa/jeziora Głebokie nastepnie idzie w kierunku Grzepnicy, Buku, Dobrej, Lubieszyna i kończy się w Wąwolnicy.

Link do trasy rajdu TRASA



a trochę więcej zdjęć będzie tu i będę je co jakiś czas dodawał. Zachęcam również innych do publikacji zdjęć z rajdu, które mam nadzieję, że zachęcą do przybycia na imprezę (jak nie teraz do za rok).

Zapraszam wszystkich fanów z okolic Szczecina na trasę rajdu. Policja zabezpieczyła odcinki w których trasa przecina drogi komunikacyjne a sama trasa jest dobrze oznakowana. Przebywanie poza trasą jest bezpieczne dlatego zapraszam do udziału w imprezie razem z dziećmi.
Tylko dodam, że start rozpoczą się dziś o 8:00 i planowane zakończenie jest przewidziane na godzinę 16'stą. Jutro (niedziela) tak samo.

pozdrawiam z powiedzieniem mojej babaci - ja mu w gaz a on zgasł

Do góry
Bonus: Unibet
#4106111 - 05/09/2010 03:21 Re: BAJA POLAND Szczecin-Dobra-2010 [Re: bajafan]
bajafan Offline
stranger

Meldunek: 04/09/2010
Postów: 2
W południe usadowiłem się przy granicy polsko-niemieckiej.
Hołek na trasie rajdu BAJA wiem, że nie podobny smile i gdyby nie sędzia to bym nie wiedział że to on.

oraz dym po Hołowczycu smile Naprawdę nie spodziewałem się, że oni tak szybko jadą (fakt, że była to długa prosta). Dopiero jak przestawiłem aparat na zdjęcia seryjne coś zaczęło wychodzić.

Tym co mogą przyjechać bardzo polecam - jutro ostatni dzień i ponownie ponad 200 km trasy.

Do góry

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, igea23, VVega, pacyfista, ANZELMO, alfa, ElNinho[mmdea], Sony, 11kera11), 3607 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582853 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07