Witam Panowie, wzorem tematu o pilce, moze sprobuje rozreklamowac troche podobna gierke, tylko hokej. Ta pilka nie umywa sie do tej gierki, na pewno paru osob a zwlaszcza 'hokeistom' sie to spodoba smile

Wkleje post mojego kolegi, bo nie chce mi sie wszystkiego rozpisywac laugh

Jest to hokej na lodzie, bardzo fajny gameplay, gramy na stronie!.
Rejestracja na www.kiekko.tk przebiega szybko i sprawnie, najpierw zmieniamy język na angielski po prawej stronie na górze w pasku i w ciągu 1minuty mamy konto. (mozna zagrac treningowo jako gosc bez rejestracji)

Po zalogowaniu przechodzimy do zakładki "Play Hockey" i czekamy aż Java (jest wymagana) załaduje grę.

W górnej części mamy zakładki kolejno:
Training - serwery publiczne z wszystkimi zasadami, gracze mogą się dobierać jak chcą (3vs3)
Public - serwery publiczne - nasze hosty.
Auto - tak jak training z jednym wyjątkiem, system losuje nam z kim gramy na tym "pubie" - tutaj też naliczane są statystyki treningowe.
Practice - gra samemu z bramkarzem, ale trzeba mieć vipa.
Team - czyli mecze pomiędzy teamami
Tournament - wiadomo, ale raczej też nie dla nas.

Wielkim minusem jest że team może założyć tylko vip, jednak mamy kilka polskich teamów do których można dołączyć w zależności od poziomu umiejętności.
Dla nowych graczy będzie to team Polish kiekko jeśli ktoś będzie chciał dołączyć wystarczy napisać do mnie, tutaj czy w grze obojętne.

Komendy Chat
/team - do całej drużyny
/msg nick - do gracza
/whois nick - sprawdzenie gracza (gdzie obecnie gra)
No i najważniejsze kiedy dojdzie do meczu, pojawi się komunikat
"3vs3 match created team a - team b (/j numer)" - tak też wchodzi się na challa, używając komendy /j xxxxx


Sterujemy za pomocą myszki...
Podczas posiadania krążka:

PPM - podanie do gracza znajdującego sie najbliżej kursora, nie trzeba nakierowywać, tzw autopass
LPM - strzał/podanie na wolne pole itp (tu im bliżej kursor jest naszego zawodnika tym piłka jest wyższa i mocniejsza)

Bez krążka:
PPM - blokowanie ciałem
LPM - odbieranie kijem


Ping grywalny to do 80, powyżej jest dość duży dyskomfort, nie przerażać się też na poczatkuy faktem że nie trafia się 1vs1.
Wielkim problemem też na początku są "cyrkle" - jeździmy na łyżwach więc proszę to wziąć pod uwagę:P. W przypadku gdy gracz się nas nie słucha najlepiej najechać na niego kursorem:P

Jak cos to pisac do mnie.