Opcje tematu
#3796593 - 10/04/2010 06:04 Monte Carlo - 11.04-18.04
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Monte-Carlo Rolex Masters

Miejsce : Monte Carlo, Monako
Ranga turnieju : ATP Masters "1000"
Data : 11.04-18.04 2010 r.
- Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 2'543'750 €
Uczestnicy : 56 zawodników w singlu / 24 pary w deblu
Oficjalna strona : www.monte-carlorolexmasters.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Przydatne linki :

www.tennisbios.com - livescore, sylwetki, rankingi
www.fromsport.com - live video
www.myp2p.eu - linki do streamów
www.tennis.matchstat.com - wyniki i statystyki zawodników
www.tenisinfo.pl - wyniki i statystyki zawodników
www.atptennis.com - strona ATP
www.itftennis.com/mens - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#3800521 - 12/04/2010 04:07 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Goget]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Becker B. - Tomic B.
Typ - Typ: 1 1,45
Baghdatis M. - Montanes A.
Typ - Typ: 2 1,85
Troicki V. - Kubot L.
Typ - Typ: 2 2,10
Serra F. - Robert S.
Typ - Typ: 1 1,40
Robredo T. - Zeballos H.
Typ - Typ: 1 1,35
Gulbis E. - Chiudinelli M.
Typ - Typ: 1 1,30


Wiem , że wszystkim ciężko ale żyć trzeba dalej podaje analizy
Ad1. Obu panów ciężko porównywać , nie grali ze soba nigdy , gry na cegle unikają jak ognia bo są na niej zwyczajnie słabi. Becker w tym roku na clay nie grał a Tomić raz i dostał lanie od Lorezniego. W sumie na monte carlo Becker raz grał i odpadł w 2 rundzie z Berdychem a Australijczyk nie grał tutja nigdy. Gram na niemca ponieważ jest w formie co pokazuje ostatni mecz z Roddickiem choć inna nawierzchnia i inny kraj ale przegrać tutja z Bernardem jest naprawdę ciężko..
ad2. lekko się zdziwiłem gdy zobaczyłem kursy...Bagieta wraca do europy ale nigdy na MC dobrze mu się nie grało a za rywala ma specjalsite od tej nawierzchni , zawodnika ogranego i grać tutaj potrafiącego. dla mnie Monanes jest mocnym faworytem..
ad3. Kubot już pograł w tym roku na clayu i doszedł nawet do finału..serb zupełnie przeciwnie i ja zaufam polakowi...
ad4. Nie czuje Roberta wyżej cenie Serre i gram na niego
ad4. Zeballos musi troszke odpocząć bo by się zajezdził , Robredo będzie go gonił i jak dla mnie wygoni do domu..
ad5. Łotysz jak tylko się nie spali to wygra szybko..

Do góry
#3802655 - 13/04/2010 14:18 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: mirekinter]
Jeremy Chardy Offline
enthusiast

Meldunek: 05/03/2010
Postów: 384
tenis Fabio Fognini - Michael Llodra Typ: 1 tenis

Jak dla mnie typ dnia. Wloch to dla mnie jeden z coraz lepszych graczy na Clay'u, w zeszlym sezonie wiele wspanialych wystepow na maczce, miedzy innymi wlasnie tu w Monte Carlo, gdzie Fabio potrafil wyslac za burte takich graczy jak Berdych czy Cilic, by polec po naprawde zacietym boju z Murray'em. Jako kolejny atut warto dodac, iz Wloch ma juz kilka spotkan rozegranych na cegle w tym roku co z pewnoscia nie jest jakas nagla zmiana nawierzchni dla niego by dlugo sie przestawiac. Llodra natomiast dobrze wszystkim znany jako deblista i do tego jak sie przyjrzec jego profilowi to na Clay'u grywa naprawde sporadycznie do tego jeszcze podatny na kontuzje, wiec kto wie czy i dzis jego mecz zakonczy sie przed czasem...

Do góry
#3802664 - 13/04/2010 14:49 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Jeremy Chardy]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Może i Fognini dzisiaj wygra, ale jego bilans z leworęcznymi i z biegaczami do siatki jest bardzo niekorzystny. W Monte Carlo są niekorzystne warunki atmosferyczne, wieje silny wiatr i jak wspominał na swoim blogu Jarkko Nieminen, taka aura będzie sprzyjać zawodnikom którzy potrafią szybko kończyć akcje.

Do góry
#3802665 - 13/04/2010 14:51 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Fro_Lech]
Mr. Federer Offline
a.k.a. "coolbet"

Meldunek: 28/05/2009
Postów: 7829
.... mozliwe ze sie zakonczy przed czasem :>

Typu nie neguje ale piszac o meczu powinienes rowniez dodac iz Superfabio 'odczuwa' nadgarstek ( withdraw Casablanca ). W MC jest bo powinien i musi :> Typu nie neguje .... bo nawet i moze Llodrze pierwszemu 'wypadnie bark' ) ale tak jak powiedzialem powinienes piszac o tym na korcie wspomniec o nadgarstu Fabio.... Zreszta dla mnie to 'zwykly puszer' crazy wink bo go nie lubie :> smile

www.fabiofognini.it (news MonteCarlo Ill Tabellone )

pzdr.

Do góry
#3802667 - 13/04/2010 15:05 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Mr. Federer]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Oto Fabio grin



Dla mnie na dziś wydaje się dobrym typem zagranie przeciwko Łukaszowi. Polak naprawdę nie jest w dobrej formie, można powiedzieć że w słabej. Zwycięstwo ze słabiutkim Clement niczego nie zmienia, rywal oddał w tamtym meczu 7 swoich ostatnich podań. W kolejnym spotkaniu Starace pokazał gdzie w tej chwili jest Kubot i to bez większego wysiłku.
Polak zagrał źle w każdym elemencie, serwis słaby, dużo ue, brak cierpliwości w wymianach, woleje które normalnie kończy wywalone po autach. Jedyny zryw jaki zauważyłem u Łukasza to przy stanie 1-6 0-3 ale po wygraniu trzech piłek spasował. Całokształt spotkania wyglądał więc bardzo źle i jakoś niewidzę go dzisiaj w spotkaniu z Troickim.

Troicki - Kubot 1 1,658 Pinnacle
Troicki - Kubot [Spread -2,5] 1 1,877 Pinnacle

Do góry
#3803677 - 14/04/2010 01:00 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Piostar]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Typek
Są takie momenty zarówno w sporcie jak i w całym .życiu kiedy trzeba przekroczyć pewną granicę , która pozwoli na bycie jednym z nie wielu i da możliwość dołączyć do grona najlepszych. taki moment ma przed sobą w najbliższych dniach Richard Gasquet.

Gasquet - Berdych 1 kurs 2,25

Wielki talent , nadzieja francjii , olbrzymi wachlarz zagrań itd..Wszystko to Gasquet posiada ale nadszedł czas aby zaczoł wygyrwać w turniejach a nie tylko pojedyncze spotkania. Forma ustabilizowana , turniej w Casablance pozwolił na zapoznanie się z nawierzchnią ceglaną.Turniej w Monte Carlo zawsze mu pasował grał tu świetne mecze z Ferrero czy Nadalem , pokonał nawet Rogera . h2h ma 2-0 z Berdychem .
Berdych w sumie mieszkaniec Monaco ale wyniki wcale nie aż takie dobre. pokonał tu Nadala raz był chyba w półfinale i to tyle..
Dziś licze na Ryśka i jego pogram

Do góry
#3806542 - 15/04/2010 05:11 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: mirekinter]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Trochę mnie dziwią kursy na Berdycha jutro. Jak dla mnie to on powinien być faworytem w tym meczu. Oglądałem go w pojedynku z Gasquetem i Rysiek sztycha nie zrobił. Tomasz grał bardzo pewnie, świetnie serwował, nie popełniał prawie wcale niewymuszonych błędów. Od pierwszej do ostatniej piłki miał mecz pod kontrolą. Grał zdecydowanie, agresywnie. Gdy tylko Gasquet dostał szanse na przełamanie (a miał ich bodajże 3 jak dobrze pamiętam) to od razu Berdych włączał swój serwis i bez problemu się bronił. Dodatkowo całkiem niedawno dwa razy ograł Fenę. Niby nawierzchnia pod Verdasco (choć Berdych w tym roku na ziemii nie stracił nawet seta póki co), ale ja myślę, że conajmniej seta a chyba i mecz wygra Czech.

Do góry
#3806604 - 15/04/2010 05:41 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Bullet]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Ferrero-Tsonga typ:1 kurs:1.6 stawka:5/10 betsson

Oszukalem sam siebie czekajac az kursy na Hiszpana podskoczą :/ Myslalem ze ludzie biorąc pod uwage fakt iz wyzej wymienieni Panowie grali ze sobą niedawno i gładko wygral Tsonga beda grali wlasnie na Francuza. Wycghodzi na to ze nie tylko ja ogladam w tv mecze z Monte Carlo wink
Komar jest w formie i bedzie tutaj kąsił swoich rywali znakomitymi zagraniami z głebi kortu. JCF jest tutaj bardzo regularny i pokazuje swietną gre kątową.
Tsonga to typowy zawodnik na szybkie nawierzchnie. Na ziemii duzo traci i dlatego mimo h2h 2:0 dla niego na czerwonej mączce nie jest stawiany w roli faworyta.
Mysle ze po JCF stronie na clayu stoją wszystkie argumenty czyli doswiadczenie, ogranie, regularnosc, poruszanie sie po korcie.

Z innych faworytow dobrze wygląda Nalbi. Natomiast z UD pogralbym na Montiego kierując sie fatalną formą Cilica.

Do góry
#3806663 - 15/04/2010 06:09 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Bullet]
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
A ja widziałem oba mecze i skłaniałbym się ku Verdasco.Berdych, owszem grał dobrze, ale duża w tym zasługa Kaszkieta, który po prostu przeszedł obok meczu.Wystarczyło tylko, że Berdych potrzymał trochę piłkę w korcie i Gasquet zaczynał się niecierpliwić, ładując piłkę w siatce albo zagrywając na pałę.Francuz od dawna jest cieniem samego siebie sprzed kilku lat i nie mógł wczoraj zagrozić dobrze dysponowanemu Czechowi.

Jutro Berdych spotka się z Nando, który zaimponował mi w meczu z Bennetau, przede wszystkim grając mądrze i precyzyjnie rozrzucając przeciwnika po korcie.Nie ustrzegł się co prawda kilku tak charakterystycznych dla niego chwil, kiedy grał jak oszołom, ale z Julienem po prostu mógł sobie na to pozwolić.Jutro Verdasco będzie podwójnie zmobilizowany i skupiony, bo ma z Tomaszkiem rachunki do wyrównania i jeżeli tylko uniknie jakichś długich przestojów, powinien sobie poradzić.

Ja z zasady nie gram Verdasco w takich meczach, bo chłopa lubię i nie chcę na niego wyzywać niepotrzebnie, ale jeżeli miałbym typować zwycięzce, to wskazałbym jednak Verdasco.

Zdecydowanie bardziej jednak interesuje mnie inny mecz:

Cilic-Montanes

kursy na Hiszpana ponad 3 (tyle przynajmniej widziałem w Bwin) i wydaję się to lekką przesadą.Uważam tak, bo widziałem Cilica w meczu z Andreevem i wyglądał na mączce, jak pół dupy zza krzaka.Tragiczne poruszanie się po korcie, masa prostych błędów i słaby serwis.Wygraną dostał w prezencie od Ruska, który albo handlował meczem, albo ma psychikę na poziomie dziewczyny z urojoną ciążą smile
W każdym razie obiecałem sobie, że w następnej rundzie zagram na pewno przeciwko Marinowi, tyle tylko, że nie udało mi się dzisiaj zobaczyć Montanesa i nie wiem, czy on jest zdolny skrócić męki Chorwata na tym turnieju.Proszę więc Was o krótkie podsumowanie tego, co Montanes pokazał w swoich meczach.

pozdrawiam

Do góry
#3806719 - 15/04/2010 06:42 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: spiwoor]
Azazel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2010
Postów: 20173
Skąd: 3miasto
ja też niestety nie widziałem albercika w akcji, ale zadziwił mnie jego początek sezonu na hardzie gdzie sobie fajnie poczynał i myślę że Marian nie da rady, więc za 3 to nie odpuszczę..

Do góry
#3806730 - 15/04/2010 07:00 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Azazel]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Szczerze mówiąc Albert również nie zachwycił. W trzecim secie wygrał gładko tylko dzięki serii błędów Seppiego. Mam wrażenie, że Hiszpan gra trochę za miękki tenis jak na Cilica. Kursy chyba dobrze ustawione.

Do góry
#3806845 - 15/04/2010 16:19 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Radek_89]
efbeer Offline
journeyman

Meldunek: 03/02/2008
Postów: 55
Wawrinka po kursie 3. Myślę że jest to piękny value, Djoker strasznie nieregularny, ostatnio porażka z Rochusem w pierwszym meczu w Miami, z Ljubą w Indianie, męka z Kohlim. Serwis nie bardzo, Novak po Dubaju jakoś osłabł chyba. Stanislas natomiast równo, porażki tylko z Ciliciem, Youhzny i Ferrer od początku roku, z niżej notowanymi gładko. Myśle że Szwajcar może w tym sezonie zanotować całkiem dobre wyniki. ( w tamtym roku wziął ślub z grubo starszą od siebie byłą turecką modelką, szczerze mówiąc niezbyt urodziwą :PP nie wiem co Ci szwajcarscy tenisisci mają za gust, ale chyba pomaga, bo Stanislas w tym roku gra bardzo dobrze )

Do góry
#3806861 - 15/04/2010 16:57 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: efbeer]
Mr. Federer Offline
a.k.a. "coolbet"

Meldunek: 28/05/2009
Postów: 7829
Nie sadze aby Wawrinka dzis spakowal Nole i 1.40 biore :> Sadze ze Novak tu 'odzyje'. Po badz co badz nieudanych wystepach w Stanach wrocil do domu czyli do Monte Carlo :> odpoczal i pewnie jest na tyle przygotowany aby ograc tu dosc 'jedno-wymiarowego' Wawrinke i zakonczyc jego passe na kortach ceglanych trwajacej od meczu z Klizanem w Casablance. Walki nie wykluczam ( mecze miedzy nimi bywaly ciasne - ale nie gram przeciez hc a mecz ) i sadze ze zabraknie Wawrince w kluczowych momentach a samo rzezbienie z koncowej to bedzie za malo dzis na 'swiezego' Novaka. Zreszta wygral z nim ostatnich 6 spotkan.

Nole to def. Wawrinka @1.40 8/10

Ps. Mirka jest slodka :>

Do góry
#3808918 - 16/04/2010 06:14 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Mr. Federer]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Ferrero, Nalbi i Monti jak w masełko wink
--------------------
Monte Carlo

Nadal- de Bakker 6:1 6:0
Nadal-Berrer 6:0 6:1

Nadal poczul pod butami mączke i zwariowal- i na tym powiniem zakonczyc opis tych spotkan smile
Berrer gral bardzo dobrze z Monaco i wydawaloby sie ze niemozliwe jest ze tak gładko wtopi a jednak. Rafa jest w swoim zywiole. Patrząc na jego gre w tym turnieju przypomina sie stary dobry Nadal na ktorego mozna bylo grac w ciemno w kazdym meczu i z kazdym przeciwnikiem na czerwonej mączce smile Jego topsinowe forehandy robią z pilka nieprawodpobne rzeczy :zaskoczenie: Kazdy kto choc troche gra w tenisa wie jak ciezko odebrac takie zagranie a co dopiero odebrac takie zagranie w wykonaiu Hiszpana gdy nieraz pilka po kontakcie z nawierzchnią odbija sie prawie pionowo w góre laugh Dla przecietnego obserwatora moze byc to niezuawazalne i niezrozumiale dlaczego zwodnicy tacy jak mlody, utalenotwany De Bakker czy czyniacy ostatnio bardzo duze postepy Berrer ugrywaja tylko gema w całym meczu. Fakt... przeciez to zaowodwcy a wydawaloby sie ze takie wyniki sa mozliwe tylko w towarzyskich meczach na osiedlowych kortach laugh
Tak jak pisalem Rafa jest tutaj w nieprawdopodbnej dyspozycji i mozna go spokojnie grac na wygraną w turnieju. Kurs 1,39 jaki proponuje BF moze szału nie robi le to jednak tak zwany pewniaczek wink

Do góry
#3809010 - 16/04/2010 06:42 Re: Monte Carlo - 11.04-18.04 [Re: Vendetta]
Amir_Khan Offline
no risk no fun

Meldunek: 05/01/2010
Postów: 8326
Co z tego skoro nie ma na swiecie w tym momencie ani jednego rownorzednego rywala ktory bylby w stanie zagrozic Rafie na cegle

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, VVega, alfa, Lukasz111, Szuman, akagi, ANZELMO), 4453 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582789 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 23 minut 25 sekund temu