Opcje tematu
#6435408 - 22/03/2015 14:05 Miami - 24.03-5.04
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy

Miami Open

Miejsce : Miami, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : ATP Masters "1000"
Termin : 25.03-5.04 2015
Aktualny czas :
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 6'267'755 $
Uczestnicy : 96 zawodników w singlu / 32 pary w deblu
Oficjalna strona : www.miamiopen.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Oficjalny OOP
Wyniki na żywo : ATP Scoreboard

Miami Open

Miejsce : Miami, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : Premier Mandatory
Termin : 24.03-4.04 2015
Aktualny czas :
Nawierzchnia : twarda
Pula nagród : 6'267'755 $
Uczestniczki : 96 zawodniczek w singlu / 32 pary w deblu
Oficjalna strona : www.sonyopentennis.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Oficjalny OOP
Wyniki na żywo : WTA Scoreboard

Przydatne linki :

www.tennisbios.com - livescore, rankingi, plany startowe
www.lshunter.tv - live video
www.tennis.matchstat.com - statystyki zawodników
www.tennisbetsite.com - wyniki meczów z przebiegiem punktów
www.atpworldtour.com - strona ATP
www.wtatennis.com - strona WTA
www.itftennis.com - strona ITF


Do góry
Bonus: Unibet
#6437413 - 27/03/2015 14:20 Re: Miami - 24.03-5.04 [Re: Goget]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Rafael Nadal - Nicolas Almagro
Typ: Poniżej 21.5 gema
Kurs: 1.85
Buk: Betsson

Oglądałem ostatnie spotkanie Almagro i w sumie nie mogłem się nadziwić, że Stakhovsky to przegrał. Ok w pierwszym secie Hiszpan był wyraźnie lepszy, jednak z biegiem czasu wyraźnie uchodziło z niego powietrze, co zapewne jest pokłosiem niedawno przebytej kontuzji, braku ogrania i kondycji. Dlatego też nie spodziewam się zbyt wiele dzisiaj po "Cyganie", tym bardziej, że szybkie korty nie należą do jego ulubionych nawierzchni. Nadal w Indian Wells zaprezentował się poprawnie. Widziałem jego wygrane spotkanie z Simonem oraz porażkę z Raoniciem. Przegraną z Kanadyjczykiem trochę trudno wytłumaczyć, gdyż Nadal wielokrotnie był bliski przełamania Kanadyjczyka. Gdy to się nie udało ten fartem uratował tiebreaka (z 3-5 bodajże), by potem w trzecim secie gdy nic tego nie zwiastowało przełamał Nadal. Tym niemniej uważam, że forma Byka z Majorki jest o wiele lepsza od jego rodaka, zaś umiejętności czysto tenisowe również przemawiają za zwycięstwem Rafy.

Do góry
#6438945 - 29/03/2015 18:56 Re: Miami - 24.03-5.04 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Data i godzina: 29.03.2015 20:30
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami
Spotkanie: Sara Errani - Garbine Muguruza
Typ: Sara Errani +5 gemów
Kurs: 1.8
Bukmacher: Betsson

Wg mnie kursy te są ogromnie przeszacowane. Wiadomym jest,że Włoszka czuje się najlepiej na clayu, ale na hardzie też potrafi osiągać dobre rezultaty. Jest w niezłej formie, czego nie można powiedzieć o Hiszpance, która gra w kratkę. Errani jest świetna w defensywie, serwis słaby.. natomiast Murguruza dobry serwis, mocny FH i BH, ale często gra grę boom-boom. Jak będą wchodziły piłki to powinna rozstrzelać Włoszkę, jeśli nie.. to pojawia się problem, bo nie ma zbytnio drugiego planu na mecz, a w wymianach będzie przegrywać z Errani jeśli nie będzie ryzykowała uderzeniami koło linii. Zdecydowanie Murguruza jest w zasięgu Włoszki i warto pograć ten wysoki handicap w stronę Errani

Do góry
#6439465 - 30/03/2015 12:32 Re: Miami - 24.03-5.04 [Re: Goget]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Jeremy Chardy - Milos Raonic : Tie-Breaker
Czy zostanie rozegrany Tie-Breaker
Typ: Tak
Kurs: 1.98
Buk: Betsson

Korty w Miami może i nie są najszybsze jednak w dalszym ciągu jest to hard. Jak gra Raonic wszyscy dobrze wiedzą. Jeśli siedzi mu pierwszy serwis ciężko go ogryźć, tym bardziej jeśli piłki lądują na jego forhend. Bekhend Kanadyjczyka choć ostatnio się nieco poprawił to wciąż jest bardzo pasywny. O poruszaniu się po korcie i grze przy siatce Milosa nie ma się zbytnio co rozwodzić, gdyż wygląda to słabo jak na gracza z 6 miejsca w rankingu WTA. Francuz tak mocnym podaniem, jak rywal na pewno nie dysponuje, jednak jest to ponad wszelką miarę serwis solidny, który również daje sporo punktów. W wymianach Chardy jest na pewno solidniejszym graczem od Raonica. Problemem Jeremy'ego jest psychika, gdyż wielokrotnie mecze z teoretycznie silniejszymi rywalami przegrywał już w szatni. Warto jednak również podkreślić, iz Chardy nieźle radzi sobie z graczami typu Raonica, tj. obdarzonych potężnym serwisem. Na hardzie w ostatnim czasie pokonał Querrey, de Scheppera, czy Andersona. Oczywiście Raonic jest zawodnikiem w większości o klasę lepszym tym niemniej uważam, iż stać Francuza by doprowadzić w dzisiejszym spotkaniu przynajmniej do jednego tiebreaka. Przynajmniej taki plan taktyczny powinien mu przyświecać przed dzisiejszym starciem.

Do góry
#6439710 - 30/03/2015 22:23 Re: Miami - 24.03-5.04 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Data i godzina: 30.03.2015 23:30
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami
Spotkanie: Sloane Stephens - Belinda Bencic
Typ: Sloane Stephens
Kurs: 1.64
Bukmacher: Betsson

Sloane wraca do formy po bardzo słabym okresie w jej karierze. W Indian Wells jak i Miami wygrywała ze znanymi nazwyskami, w poprzednim turnieju przegrała w 3 setach z Williams. Bencic to młody talent, który w przyszłości może sporo namieszać, baa już miesza. Jednak w Miami idzie jej ciężko. Myślę,że fizycznie może nie dać rady bardzo silnej Sloane. Myślę,że Stephens wygra ten mecz, wraca do formy i jest głodna zwycięstw. Z Williams przegrała 1-6 2-6 więc widać,że agresywny styl rywalek jej nie odpowiada. To ona lubi prowadzić grę, a tutaj nie będzie miała zbytnio do tego okazji

Do góry
#6439711 - 30/03/2015 22:53 Re: Miami - 24.03-5.04 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Data i godzina: 31.03.2015 03:05
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami
Spotkanie: Simona Halep - Flavia Pennetta
Typ: powyżej 20.5 gema
Kurs: 1.8
Bukmacher: Betsson

Simona jest w rewelacyjnej formie w tym roku, tylko 1 porażka! Flavia błysnęła w tym turnieju ogrywając Azarenkę, ale co dziwnę ma H2H z Halep 3-0! Z pewnością Rumunka będzie chciała dzisiaj zmienić tę statystykę na trochę mniej przykrą dla nie, ale zadanie z pewnością nie będzie należało do łatwych. Pennetta jeśli jest w formie to potrafi grać bardzo dobrze. Używa całej geometrii kortu, potrafi zagrać kończące piłki z FH jak i BH. Lubię oglądać jej grę, gdy jest w formie. Halep gra bardzo podobnie. W tym turnieju trochę serwis u niej kuleje, często jej rywalki przełamywały jej serwis, ale na returnie jest piekielnie mocna. Wg mnie dwa lub trzy wyrównane sety w tym meczu. Over 20.5 powinien być bardzo łatwo pokryty

Do góry
#6439740 - 31/03/2015 11:24 Re: Miami - 24.03-5.04 [Re: Goget]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Tomas Berdych - Gael Monfils
Typ: Tomas Berdych
Kurs: 1.42
Buk: Betsson

Berdych ostatnio bez dwóch zdań nie olśniewa. W Indian Wells ledwo uporał się z Rosołem by następnie dostać łomot od Federera. W Miami był bardzo blisko porażki, gdyż Tomic serwował na mecz, ale i wtedy Czech uciekł katu spod topora. To co mi się podoba u Czecha to wola walki i w starciu z Monfilsem czego, jak czego ale ambicji Berdychowi na pewno nie zabraknie, tym bardziej, że broni punktów za półfinał sprzed roku. Takiego problemu nie ma Monfils, który przed rokiem odpadł tu w pierwszej rundzie. Co więcej forma Monfilsa w 2015 roku poza jednym występem na własnych śmieciach w Marsylii pozostawia sporo do życzenia. Nie bez znaczenia jest również fakt, że umiejętności defensywne bardziej predestynują go do gry na cegle niż hardzie. Na koniec warto podkreślić, iż w 2015 roku obaj gracze mierzyli się raz - w Rotterdam Berdych pewnie wygrał 6:1 6:4. Zdrowie, sportowa ambicja, koncentracja to atuty Berdycha, które powinny przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Czecha.

Do góry
#6440565 - 03/04/2015 00:05 Re: Miami - 24.03-5.04 [Re: Goget]
Azalkmaar Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 26/09/2014
Postów: 2170
Data i godzina: 03.04.2015 03:05
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami
Spotkanie: Simona Halep - Serena Williams
Typ: Simona Halep
Kurs: 3.25
Bukmacher: Betsson

Myślałem o tym meczu i zagrałem na Simonę Halep . Wiem, że Serena chce wygrać ten turniej, a dodatkowo ma porachunki z Simoną. Rumunka jest bardzo inteligentna na korcie, wie jak Serena zagra i myślę, żemoże mieć plan na ten mecz . Martwię się trochę o jej koncentrację. Serena miała trudny mecz z Lisicki, który wygrała w 3 setach, 2 seta przegrała 1-6 ! Jeśli Simona zagra kątowo, będzie próbowała rozrzucić rywalkę i od czasu do czasu zagra dropshota to ma spore szanse wygrać, a kurs jest wyborny

Do góry
#6441569 - 05/04/2015 08:09 Re: Miami - 24.03-5.04 [Re: Goget]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Novak Djokovic - Andy Murray : Games Handicap ( 0 : 4.5 ) Kto wygra więcej gemów w meczu uwzględniając handicap
Typ: Murray
Kurs: 1.70
Buk: Betsson

Panicz w Indian Wells został zmieciony z kortu przez Djoka, głównie przez swoją złą taktykę. Szkot grał za pasywnie i nie wytrzymywał w wymianach popełniając zbyt wiele prostych niewymuszonych błędów. Mam też wrażenie, że nieco się spalił psychicznie. Dopiero pod koniec spotkania, kiedy zaczął grać agresywniej zaczęły pojawiać się breakpointy, jednak Serb zdołał szybko zdusić Murray'a i ostatecznie wysoko wygrał 6:2 6:3. Dzisiaj podobnego pogromu się nie spodziewam. Po pierwsze Szkot powinien być mądrzejszy o tamtą porażkę i dostosować swój styl gry. Jak pokazał Dolgopolov Djokovic jest do ugryzienia, ale trzeba być do bólu agresywnym i skutecznym. Spodziewam się również, że wilgotny klimat Miami bardziej będzie służył Szkotowi, dla którego jest niemal drugi dom, gdyż trenując spędza tam mnóstwo czasu. Koniec końców uważam, że tak wysoki handicap ma szansę być pokryty nawet w przypadku ewentualnej porażki Murray'a, i to nawet w dwóch setach.

Do góry

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa), 4434 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582797 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07