NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3

Posted by: nivet

NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 08:38



Nie minał nawet miesiąc rozgrywek NHL a my juz zaczynamy trzecia część.

Nie bedę tu niczego podsumowywał bo to za wczesnie na takie czynnosci, ale na pewno za dotychczasowe gry trzeba wyroznic druzyny : Buffalo, Anaheim, Minnesoty i Atlanty. In minus zaskakuje mimo wszystko druzyna Philadelphii.

Zaczynajac cz.2 zyczylem nam wszystkim abysmy dotrwali do dnia dzisiejszego kiedy zaczynamy czesc kolejna, mysle ze udalo sie to nam wszystkim,a jesli sie myle to na pewno zdecyowana wiekszosc bedzie z nami w tym i w kolejnych rozdziałach


Dzis 2 mecze :

Tampa Bay - San Jose
Colorado - Minnesota


Zycze wszystkim powodzenia

Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 13:17

TAMPA BAY-SAN JOSE
Rekiny obecnie w seri wyjazdowej (5 spotkan) do tej pory rozegraly 3 mecze z czego 1 wygraly 2 przegraly:Blue Jackets 3 - 0 W ,Red Wings 1 - 2 L ,Predators 3 - 4 L ,a przed nimi jeszcze dzisiejsze spotkanie z TB i Oct 31, 2006 Panthers .i w tych 2 spotkaniach rekiny powinny ugrac 3 punkty .Dzisiaj upatruje wygranej (60'),błyskawice rozegraly wczoraj ciezkie spotkanie wyjazdowe z Carolinka przegrane 6-4 i upatruje kolejnej ich porazki dzisiaj.

TYP SAN JOSE

opcja 2

TB-SJ--x2
COl-MIN-1X

Pozdrwaiam!!
Posted by: pit

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 14:27

Wczoraj bardzo ładna nocka. Chyba bez wiekszych niespodzianek, moze poza wygrana Bostonu. Pochwalic nalezy Pittsburgh i NY Rangers, ktore rozegraly naprawde dobre mecze. Nie zawiodło Edmonton i od 10 lat bez porazki na swoim lodzie z Washingtonem. Cały czas nie moze poprawic skutecznosci LA, ktore strzela ile tylko sie da tylko wpasc nic nie moze. Dzis przyjdzie chyba druga noc sezonu bez mojego typu. Zastanawialem sie co prawda nad rozpoczeciem gry na win Colorado, ale taki mnoznik przeciwko Minnesocie mnie nie satysfakcjonuje.
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 16:30

Quote:

nivet co Ty za wyniki złe wpisujesz

według B&W dzisiaj Chicago wygrało tego sie trzeba trzymać








po e-mailu poprawili rozliczenie
Posted by: chwdpxxx

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 17:45

Tampa Bay - San Jose over 5,5 typ: San Jose
Colorado - Minnesota over 5,5 typ: Colorado
Posted by: jacky sparrow

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 18:45

witam
Tampa Bay - SJ Sharks - typ:OT
Colorado Avalanche - Minnesota Wild - over 5,5

To są typki wychodzące mi z arkusza. SJ- 10 meczy bez OT.TB - 9 bez OT. SJ troche lepsza drużyna, TB handi w postaci własnego lodu. Tak mi poprosu pasuje. Jeśli chodzi o drugie spotkanie - powim krótko: Manny Fernandez jest doskonałym bramkarzem a Minnesota broni bardzo dobrze ale 9 under z rzędu? no nie wiem. Spróbujue przełamania.

pozdrawiam
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 19:02

oba mecze mozna zobaczyc w NHL NET napewno obejrze
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 19:36

W moich arkuszach i głowie wychodzą na dzisiaj OT zarówno w Tampie jak i w Colorado. Nie mam zamiaru bynajmniej zaczynać tu jakiejś progresji na OT, bo mam zbyt świeżo jeszcze w pamięci ubiegły sezon i "wyczyn" Minnesoty, gdzie "byczek Fernando" przyprawiał mnie o rozwolnienie, co poprawiało obroty w zaprzyjaźnionej aptece, a i wydobycie węgla w okolicznych kopalniach wzrosło. Nic z tego, Minnesota dla mnie na jakiś czas no bet w wersji OT w wariancie progresywnym. Jeśli chodzi o U/O to - jacky sparrow, Overa bardziej bym jednak widział w Tampie niż w Colorado, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wpadły i tu i tu. Lawiny 3 kolejne Overy, Minnesota 8 underów, Tampa 3 Overy, a Rekiny w trakcie 5 wyjazdów z czego 2 ostatnie przegrane i mogą dzisiaj ruszyć ostro lub pojutrze i ustrzelą kilka Panter.
Typy: 2 razy OT i 2 razy Over
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 19:42

Sun Oct 29, 2006 AWAY Lightning
Tue Oct 31, 2006 AWAY Panthers
Thu Nov 2, 2006 HOME Rangers
Sat Nov 4, 2006 HOME Penguins
Tue Nov 7, 2006 HOME Wild

Zgadnijcie czyj to rozkład?

Dodam ze ostatnie dwa mecze druzyna ta przegra 1-2 i 3-4 Druzyna ta nie moze sobie pozwolic na tracenie punktów seriami, wiec zakladam ze niedlugo cos wygra

@ 2.25

Kto odgadnie rebus ???

Ostatnia podpowiedz:

Miło bedzie słyszec jeszcze przed połnoca komenatatora ryczacego do mikrofonu nazwisko strzelca bramek dla gosci: "cheeeeeeeeeeeeeechooooooooooooooo"

Pozdro.
Posted by: crossmen

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 19:42

witam fanów nhl
na razie strasznie haczy mi ottawa - ciężko powiedzieć na co ich stać w tym sezonie .
miłe zaskoczenie to 2 ostatnie mecze red wings - pchnęli 2 dni pod rząd na wyjeżdzie a wynik z dallas to jest godne podziwu .
jak na razie sezon bardzo ciekawy z niespodziankami jak postawa atlanty,minnesoty - trzeba zachować jak zwykle ostrożność z typowaniem bo można szybko zwinąć zagle .
myślę , że jeszcze pokaże parę supraisów .
pozdro dla typerów
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 19:49

29.10

COLORADO - MINNESOTA 1 & OT & over 5,5
Po długich namysłach postanowiłem zagrać przeciwko Minnesocie. Jak dotąd przegrali tylko mecz z Anaheim, a w najbliższych 5 meczach nie bedą mieli łatwo (COL, VAN, NAS, SJ, LA), a więc 5 zwycięstw Minnesoty w 60 min ? Nie sądze
Over oczywiście na przełamanie, a dziś szansa ogromna bo Lawiny lubią "bramkowe spotkania".

PS. Buffalo wkońcu poległo
Posted by: jackm

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 19:52

Quote:

Sun Oct 29, 2006 AWAY Lightning
Tue Oct 31, 2006 AWAY Panthers
Thu Nov 2, 2006 HOME Rangers
Sat Nov 4, 2006 HOME Penguins
Tue Nov 7, 2006 HOME Wild

Zgadnijcie czyj to rozkład?

Dodam ze ostatnie dwa mecze druzyna ta przegra 1-2 i 3-4 Druzyna ta nie moze sobie pozwolic na tracenie punktów seriami, wiec zakladam ze niedlugo cos wygra

@ 2.25

Kto odgadnie rebus ???

Ostatnia podpowiedz:

Miło bedzie słyszec jeszcze przed połnoca komenatatora ryczacego do mikrofonu nazwisko strzelca bramek dla gosci: "cheeeeeeeeeeeeeechooooooooooooooo"

Pozdro.



a jaka dasz nagrode?
A tak na powaznie,zgadzam sie ze San Jose cos jeszcze powinno ugrac na wyjezdzie za nim przeniosa sie na wlasna tafle ..
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 21:15

Witam

Dzisiaj zaczynam progresję na remis SJS. Obecnie drużyna ta serię 10 meczy bez wyniku remisowego w 60'. Dzisiejszym przeciwnikiem SJS jest Tampa Bay Lightning. Tampa w ostatnim czasie również zaznała smaku remisu w regulaminowych 60. Jej seria jest o mecz krótsza i obecnie wynosi 9 meczy bez remisu. Więc dzisiejszy mecz wydaje się idealny właśnie na takie rozwiązanie. A jak będzie przekonamy się rano

I Etap

San Jose X 4,00 --> 1j
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 22:11

Dziś 2 mecze, ale muszę przyznać dość ciężkie do typowania. Wybieram jeden późniejszy za stosunkowo niską stawkę:

Colorado-Minnesota under 5,5 4/10 1,95 Bwin.

Colorado strzela dużo bramek, ale u siebie ta zdobycz to w głównej mierze zasługa bardzo dobrych linii w przypadku gier w przewadze (PP). Tymczasem dzisiaj Colorado będzie miało za przeciwnika drużynę, która ma najlepszy w NHL jak dotychczas PK. Minnesota bardzo rzadko, a w tym sezonie ani razu na wyjeździe nie straciła gola z gry w osłabieniu. Co prawda jak do tej pory miała za rywali ze słabszymi od Colorado PP, ale i tak myślę, że ograniczy to liczbę goli z gier specjalnych w tym meczu do minimum, zwłaszcza iż zawodnicy Minnesoty rzadko uciekają się do nieprzepisowych zagrań. Na bramkach w obu drużynach prawdopodobnie Theodore (Colorado) i Fernandez (Minnesota). Fernandez broni bardzo dobrze i to dzięki niemu w dużej mierze goście punktują. Jeżeli PP Colorado zostanie zneutralizowane jak się spodziewam Colorado nie powinno strzelić więcej jak 2 gole w tym spotkaniu. Z kolei Minnesota co by nie mówić o ich grze defensywnej, to w ofensywie na wyjazdach nie jest drużyną nadzwyczaj skuteczną. Nawet przeciwko Theodore`owi, który potrafi być nieobliczalny, nie powinni się za bardzo rozszaleć. Myślę, że to Colorado będzie drużyną, która będzie prowadziła grę, a Minnesota starać się będzie kontrolować wynik (x lub 2). Stawka stosunkowo niska, bo obawiam się w tym meczu o występ bramkarza Colorado .

Bilans: 15-6-2 +28,11
Posted by: przemo_99

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 23:16

Witam,

Poszukuje historii wynikow z poprzednich 5 sezonow. Najlepiej w postaci bazy danych, ale moze byc rowniez strona z wynikami.

Z gory dzieki za pomoc

Przemo
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 29/10/2006 23:23

http://www.betexplorer.com/hockey/usa/

zawsze coś
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 06:10

wyniki meczy z 29.10 :

Tampa Bay Lightning - San Jose Sharks 2-4 FT
Colorado Avalanche - Minnesota Wild 4-1 FT


mecze dzisiejsze :

01:00 Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks
01:30 Toronto Maple Leafs - Atlanta Trahers
02:00 St. Louis Blues - Anaheim Ducks
03:00 Calgary Flames - Washington Capitals
04:30 Los Angeles Kings - NY Rangers


Pzdr
Posted by: Iwan

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 06:48

Soczi...
bardzo fajna analiza + dobry typ. Jedna prośba: możesz dawać trochę wcześniej? Bo tak...to dla większości graczy typ nie przydatny. Jedni postawili i poszli spać inni grają u naziemnych. Tak czy siak gratulacje.
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 09:55

St. Louis - Anaheim
Kaczuchy graja 3 mecz wyjazdowy z rzedu dotej pory zdobylu 3 punkty remisujac z Minesota 2-2(L po OT 3-2) i wygrywajac gladko do zera z Chicago 0-3 .Ponadto Plaskodzioby punktuja od 10 spotkan !!! nie znalezli sego pogromcy w 60'... no ten miod musi sie kiedys skonczyc...dzisiaj?!
Na wyjazdach AnAHAIM 10-6 w bramkach
ST.LOUIS 2 spotkanie z rzedu na wlasnych smieciach ,1 mecz pregrany z DETROIT 2-3 w domu 13-16 w bramkach .nutki nie zapunktowaly na wlasnym lodzie od 3 spotkan najwyzsza pora to zmienic.
jak historia pokazuje KAczki latwego zycia w ST>LOUIS nie maja od ezonu 2002/03 do 2006/07 na 13 spotkan rozegranych z nutkami tylko raz wygrali na lodzie rywali i zanotowali 3 remisy.
NUtki 2 W i 3 R na wlasnym lodzie .

TYP: ST.LOUIS- 1X

Calgary - Washington
Jeszcze pare dni temu przed meczem EDMONTON -WASHINGTON bylem przekonany ze jak stoleczni osiagna dobry wynik z OLIERS to CALGARY ich rozbije ,zgniecie spali..:) ale to przekonanie padlo dosc szybko gdy przyjzalem sie dokladnie histori pojedynkow tych zespolow
Calgary nie wygralo ani razu ze STOLECZNYMI na 8 meczy granych Calgary zaliczylo 3 remisy na wlasnym lodzie i jedna porazke !!!
Do tego dochodzi jeszce ich kiepska skutecznosc szczelecka 11-9 :|
washington tez nie poraza w tym elemencie gry 14-22,no ale w ost.10 meczach wcisneli gume do siatki 31 razy tracac 36 bramek.Plomienie ledwie 23-25
Typ:WASHINGTON-X2-


Philadelphia - Chicago
Phila nie przegrala meczu zChicago na wlasnym lodzie ,no ale patrzac co teraz wyprawiaja to glowa mala z pitsburgiem 2-8 w plecy LOL.mimo wszystko powinni w tym meczu strzelic o jedna bramke wiecej i wygrac.potrzebne im to zwyciestwo bo zespol sie sypie
PHILA

Toronto - Atlanta
Atlanta od 10 meczy nie polegla w 60' ,Toronto po ciezkich bojach w kanadzie z OTTAWA 7-2 L,MONTREAL4-5OT W
Powinno byc ciekawie ,ATLANTA pora odpoczac zlapac 2 oddech
typToronto

Los Angeles - NY Rangers
LA wraca do domu po seri wyjazdowej 4 meczy wszystkie przegrane ....a tu wdomu czeka kolejna niespodzianak przegrana z RANGERS
Typ:Rangers

tak to widze ..jesli sklady beda "kompletne" bez wiekszych zmian i kontuzji czolowych zawodnikow to w 90% zostanie bez zmian.Zastanawiam sie nad zagraniem dubla i moze 2 singli no ale nad tym pomyslimy jeszcze
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 11:04

Quote:

1 poziom progresji na win SJS @ 2.25




Quote:


Toronto - Atlanta
Atlanta od 10 meczy nie polegla w 60' ,Toronto po ciezkich bojach w kanadzie z OTTAWA 7-2 L,MONTREAL4-5OT W
Powinno byc ciekawie ,ATLANTA pora odpoczac zlapac 2 oddech
typToronto






Raider skad masz info ze Drozdy od 10 meczy nie poległy w 60' ?
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 11:19

ups sorry faktycznie pomylka od 7 spotkan nie polegli ,male przeoczenie dzieki za wychwycenie .oczywiscie przegrali Z CAROLINa u siebie 3-4
Posted by: hokuy

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 11:32

4885 STRAKA (RANGERS) SN1 30.10 1 2.40
4884 JAGR (RANGERS) SN1 30.10 1 2.20
4883 C.CONROY (L.A.) SN1 30.10 1 3.40
4882 OVECHKIN (WASHINGTON) SN1 30.10 1 2.70
4881 T.AMONTE (CALGARY) SN1 30.10 1 2.90
4880 IGINLA (CALGARY) SN1 30.10 1 2.40
4879 T.SELANNE (ANAHEIM) SN1 30.10 1 2.55
4878 B.GUERIN (ST.LOUIS) SN1 30.10 1 3.20
4877 MARIAN HOSSA (ATLANTA) SN1 30.10 1 2.40
4876 KOVALCHUK (ATLANTA) SN1 30.10 1 2.40
4875 D.TUCKER (TORONTO) SN1 30.10 1 2.70
4874 M.SUNDIN (TORONTO) SN1 30.10 1 2.40
4873 M.LAPOINTE (CHICAGO) SN1 30.10 1 3.60
4872 GAGNE (PHILADEL.) SN1 30.10 1 2.40
4871 FORSBERG (PHILADEL.) SN1 30.10 1 2.40

Oto lista kursów z toto-mixa na strzelców gola w dzisiejszych meczach NHL, kogo polecacie zagrać?
Ja myśle, że ustrzelić coś powinni Jagr, Gagne, Tucker i Ovechkin.
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 11:41

Quote:



I Etap

San Jose X 4,00 --> 1j




Niestety SJS wygrało 4-2. Przechodzimy na następny etap
Posted by: Shadhun

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 17:55

@ niki23 : Dzisiaj ma wygrać phila więc Forsberg
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 18:46

Najstarsi kibice i miłośnicy NHL nie pamiętają tak fatalnego startu Phili z jakim mamy obecnie do czynienia. Ostatnie zmiany na ławce trenerskiej nie dały jeszcze oczekiwanych efektów, ale już niebawem powinno coś drgnąć. Nie można wszystkiego przegrać. Phila dostała "manto" od rywali z Dywizji-0:4 i 2:8 Pittsburgh, 2:3 New Jersey, 4:5ot i jedyne 4:2 z NYRangers minimalnie osłodziło gorycz porażek. Rywale z Konferencji także nie stosowali taryfy ulgowej i solidarnie "dokopali" Flayers - 1:3 Montreal, 1:9 Buffalo, 1:4 Tampa i nawet przeciętna Florida "użyła" sobie 2:3. Aż dziw, jak Atlanta mogła przegrać po OT 3:2. Rywal jakim jest Chicago to wreszcie okazja do odbicia się od dna, bo to już jest tuż, tuż. Chicago po 4 kolejnych porażkach i w dwóch ostatnich meczach bez gola, może być w zasięgu słaniającej się Phili, zwłaszcza, że patrząc na sezony wcześniejsze, to coś im gra z rywalami w tej Dywizji wyraźnie nie leżała. Nie można pominąć faktu,że Chicago 10 meczy bez OT.
Typ:1 i 1X
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 19:27

Witam!
Podobnie dziś jak lemex, gram na Philly bo kiedyś musi być to przełamanie.Po ostatnich "batach" powinno być lepiej ale Philly w tym sezonie wygląda naprawdę kiepsko...

Philadelphia (-1,5) -Chicago 1 2.45 B&W 2j.
Philadelphia - Chicago 1 1.85 B&W 3j.
Poza tym:
Toronto- Atlanta 2 2.25 B&W
Calgary (-1,5) -Washington 1 2.40 B&W 2j.
Calgary -Washington 1 1.80 B&W 5j.
LAK - NYR 1 2.20 (OT+SH)

Pozdr
Posted by: gobel

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 19:38

Flames-Capitals 1

Naprawde nie wiem co sie dzieje z druzyna Calgary kiedy wydawalo sie ze juz jest lepiej po wygranej z Phoenix 6:1 przyszla porazka z Nashville 2:3,7 pkt po 9 meczach to bilans wrecz tragiczny dla Plomieni i trzeba zaczac zdobywac punkty,rywal jak najbardziej w zasiegu i choc Capitals sprawili juz jedna niespodzianke wygrywajac na Colorado 5:3 to po ostatniej porazce z Edmonton 4:0 sa pewnie w lekkim dolku a Kanada nie jest przyjazna i Calagry bedzie chcialo wykorzystac handicap w postaci wlasnego lodowiska.

Flyers-Blackhawks 1

Ten mecz opisal juz Lemex wiec nie bede powtarzal.
Posted by: sergei

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 20:06

Jeżeli chodzi o mecz Calgary-Washington to pod znakiem zapytania ponownie stoi występ Olafa Kolziga w bramce gości, a wiemy jak duże znaczenie ma bramkarz. Brent Johnson w trzech występach w tym sezonie co prawda nie uchronił Capitals ani razu od porażki, ale występy z Minnesotą i Atlantą można chyba zaliczyć do udanych (porażki w karnych). Moim zdaniem jednak jest to stanowczo za mało na podrażnione ostatnimi występami Płomienie.
Posted by: Gr3g

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 20:53

Ja dzisiaj tak...
Nieszczesliwie Toronto jak i Atlanta w ostatnich meczach daly sobie strzelic w koncowce i w taki wlasnie sposob mam dzis problem gdyz progresje na wygrana pierwszych jak i drugich sa w toku... Zdecydowalem ze "wygra" Toronto

Toronto vs Atlanta 1

St. Louis vs Anaheim 1

Philly vs Chicago 2 & over 6.5

Jedni maja odczucia iz Philly jest w dolku i wkoncu z niego wyjda, a ja mysle inaczej.. (wyjsc pewnie wyjda ale nie dzis )

LA vs NYR 1 tutaj zaczynam progresje na wygrana LA.
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 20:59

Witam

Dzisiaj nie zaczynam żadnych nowych progresji. Chcę pokończyć już zaczęte

Na dzisiaj podoba mi się natomiast typ na Calgary. Co przemawia za ekipą z Calgary nmapisał już Gobel. Ja natomias dodam od siebie, że ekipa ze stolicy USA ma ciekawy ciąg: WLL WLL WLL WLL który warto by było przełamać

A więc reasumująć

Calgary Flames 1 1,75 --> 1j
Posted by: pit

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 21:00

Widze, ze wiekszosc stawia dzis na zwyciestwo Philadephii. Jak dla mnie Philla wcale nie musi wygrac. Fakt, ze Chicago bez podstawowych zawodnikow, ze gra tragicznie, ze od 7 tercji nie zdobylo gola....Ale czy Philla gra lepiej? Po porazce z Buffalo 1-9 mowili, ze to sie wiecej nie powtorzy zwolnili trenera, menadzera, jeden remis z Atlanta powiew optymizmu i kolejny Pittsburgh 2-8. To juz nie wiem czy wiekszy dyshonor z porazki 1-9 z Buffalo na wyjezdzie czy 2-8 z Pittsburghiem u siebie. Jasne niby od 10 lat Chicago u nich nie wygralo ale taki mnoznik... No ja w kazdym razie w to nie wchodze.
Za to wejde w Anaheim.

- St.Louis, lose - kolejno Anaheim, Dallas i Colorado. 3 mecze w 4 dni. Anaheim ciagnie ta serie juz dosc dlugo, ale jakos nie wyglada zeby im sie spieszylo z jej konczeniem. Dalej Dallas, ktore podobno ostatnio gra nienajlepiej ale i tak wygrywa:) ( nie ogladalem jeszcze zadnego z ich meczy, ale cos takiego ich trener mowil o ile cos mi sie nie pomieszalo ). No i na koniec Colorado bedace aktualnie na fali wznoszacej. W dodatku 2 ostatnie mecze w przeciagu 2 dni z czego pierwszy na wyjezdzie, drugi u siebie. Moze odleglosc nie jest jakas powalajaca ale zawsze jest to podroz i trudniej o swiezosc. A pomijajac juz to wszystko to St.Louis te wyprawy w te rejony Nutkom jakos ostatnieo nie wychodzily. Bilans z Pacific na ostatnie 20 meczy to 3-17 ( wynik koncowy nie wiem ile po ot, a az tak mi nie zalezalo zeby to odszukac ) . A z Colorado w poprzednim sezonie 0-2-2.
Posted by: jacky sparrow

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 21:02

Nawiązując do analizy Lemexa dodałbym tylko, że jeśli dołozyć mecze pre-sesion to Chicago już 16 bez OT. W zeszłym sezonie Phily była jednym z głónych specjalistów od dogrywek - zaliczyła ich 21 (ustępując przy tym Chicago które zaliczyło 22) Gdyby dziś w bramce Chicago występował Khabibulin to grałbym OT ale, że jego zmiennik Boucher jest od niego wyraźnie gorszy- 4,29 GAA ma swoją wymowe oraz biorąc pod uwagę fakt że Chicago nadal bez Havlata i Handzusa (być może do gry powróci już Fin Tuomo Ruutu) to wydaje sie rozsądnym zagranie na win Phily. Nie bez znaczenia pozostaje równiez fakt, że obie drużyy maja wyrażny problem ze zdobywaniem goli - Chicago nie strzeliło nic od ponad 145 minut, natomiast Phily od początku ligi tylko 19 trafień (najmniej w całej lidze).Reasumując:
Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks - 1X oraz under 5,5
pozdr
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 21:28

Witam.

Czego bym dzis nie napisal to i tak nic nie pomoze:

philly win
la win
toronto win

light sraczkos is coming....
Posted by: Shadhun

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 22:10

Chicago Blackhawks u Philadelphia Flyers (1X2 (czas reg.)) Philadelphia


Z powodów podanych przez kolegów wyżej .

W zależności jak będzie to wchodzić tak zagram następne spotkania.

Mimo wszytko w meczu Kings - Rangers postawie pewnie na hokeistów z Big Apple.
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 22:25

30.10
PHILADELPHIA - CHICAGO 1
ST LOUIS - ANAHEIM 1

Można powiedzieć, że w obu przypadkach to drugie podejście...
Posted by: Danielsan

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 22:41

STL - Anaheim 2 1.95 4/10
PHI - CHI 1 1.75 4/10
CAL - WAS 1 1.75 4/10

wszystko start progresji

pzdr
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 22:53

Typ na under w meczu Colorado-Minnesota co prawda wszedł, ale spodziewałem się trochę innego meczu. Uratował go w zasadzie dobry występ Theodore'a.

Na dzisiaj dwa mecze:

Philadelphia-Chicago over 6 (ot) 4/10 1,72 GB

Obie drużyny nie zachwycają ostatnio skutecznością, ale w tym meczu widzę sporą szansę na przełamanie tych trendów. Philadelphia bo naprzeciwko bramkarz znacznie słabszy od dotychczasowych bramkarzy kolejnych rywali - Boucher. Jest szansa na parę bramek z gry 5on5 i PP, bo Chicago często ucieka się do fauli, ma bardo słaby PK a Philadelphia mimo wszystko u siebie PP ma nienajgorszy. Chicago z kolei lepiej spisuje się na wyjazdach, strzela więcej bramek i jest skuteczniejsze. Co prawda kontuzje 2 kluczowych graczy na pewno mają swój wpływ, ale myślę, że tym razem coś ustrzelą. Na bramce w Philadelphi Esche, który nigdy odkąd sięgam pamięcią nie bronił zbyt pewnie we własnej hali. Chicago nie strzeliło wprawdzie bramki w 2 ostatnich mczach, ale wówczas na przeszkodzie stawali fachowcy wybitnej klasy i do tego w formie (Luongo z Vancouver i Bryzgalov z Anaheim). Stawka medium ze względu na kontuzje w Chicago.

St.Louis-Anaheim under 5,5 4/10 1,82 Unibet.

Na bramkach w obu drużynach prawdopodobnie Sanford i Giguere. Ten pierwszy nie jest podstawowym bramkarzem gospodarzy, ale jest moim zdaniem solidniejszy i potwierdzają to jego statystyki. Niełatwo jest pokonać tego bramkarza z gry, a Anaheim w tym elemencie na wyjeździe nie jest jakąś przodującą siłą. Sanford bronił już w meczu w Anaheim (0:2) i jedyne 2 gole, jakie przepuśćił padły z gier w przewadze zespołu Mighty Ducks. U siebie jak do tej pory St.Louis znacznie lepiej też broni w osłabieniu i to jest również szansa na to, że nie powtórzy się sytuacja z poprzedniego meczu (czyli 2 PP goals dla Anaheim). Kluczowa może być liczba kar, bo mimo wszystko Anaheim zawsze jest grożny w tym elemencie, tu liczę na to, że podobnie jak w przypadku dotychczasowych meczy na wyjazdach zespołu Anaheim nie będzie ich zbyt wiele. U gości bronić ma Giguere, bardzo solidny bramkarz, obecnie chyba nieco słabszy od Bryzgalova, ale myślę, że jest w stanie zatrzymać gospodarzy na poziomie maximum dwóch goli. Ogólnie mało strzałów, mało kar i mało goli. Czy tak rzeczywiście będzie, się okaże.


Z 1x2 najbliżej mi do Atlanty ML i może tak niespodziankowo St.Louis.

Bilans: 16-6-2 +31,91


co do prośby Iwana: trudno o pewne informacje co do bramkarzy w NHL o wczesnych porach popołudniowo-wieczornych to raz, a dwa brak czasu. Jak będę mógł, to będę się starał wcześnie, ale to różnie bywa.

Powodzenia i pozdrowienia

(Szczególnie dla Jacky Sparrow z Otwocka choć dzisiaj jesteśmy po dwóch różnych stronach barykady )
Posted by: Roba[L]

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 23:02

Ja na dzisiaj zaproponuję remis w spotkaniu Philadelphii z Chicago. Drużyna gości w tym sezonie jeszcze nie była zmuszona do grania dogrywki. Flyers do tej pory 2 razy grali OT (1 zwycięstwo, 1 porażka). Obie ekipy do tej pory spisują się bardzo słabo. Warto zaznaczyć, że drużyna Chicago, nie licząc 2 ostatnich spotkań, większość swoich gier przegrywa bądz wygrywa różnicą 1-2 bramek. Tak więc balansują cały czas na granicy dogrywki. Mam nadzieję, że dzisiaj w końcu dojdzie do dogrywki.

Drugim spotkaniem, które zagrałem, jest mecz Toronto - Atlanta. Postawiłem na ekipę Toronto, która zdaje się ma patent na hokeistów Thrashers - 7 wygranych z rzędu. W ostatnich swoich spotkaniach obie ekipy wygrały w rzutach karnych. Ekipa Toronto nie wygrała jeszcze w tym sezonie dwóch spotkań pod rząd. Liczę, że dzisiaj to się zmieni.

Moje typy na dzisiaj:

Philadelphia - Chicago --> remis /4,30 (betgun)
Toronto - Atlanta --> Toronto (60') /2,40 (betgun)
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 30/10/2006 23:45

Quote:


Atlanta [ 2 etap ] => - 1j.

Edmonton [ 2 etap ] => + 2.25j.

Dallas [ 2 etap ] => + 1.95j.

Phoenix [ 2 etap ] => + 2.6j.

dzisiaj wybrane typy:

Montreal => - 1j.

Philadelphia => + 1.15j.

Anaheim => + 0.85j.

Nashville => + 1.9j.

bilans: + 13.1j. 22/15/2




Witam wszystkich

Atlanta W [ 3 etap ] => 2.45 ; 3j.

Anheim W [ 1 etap ] => 1.85 ; 2j.



good luck and good night
Posted by: Danielsan

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 05:20

Quote:

STL - Anaheim 2 1.95 4/10 -4
PHI - CHI 1 1.75 4/10 +3j
CAL - WAS 1 1.75 4/10 -4

wszystko start progresji

pzdr


Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 06:11

Quote:

Witam.

Czego bym dzis nie napisal to i tak nic nie pomoze:

philly win
la win
toronto win

light sraczkos is coming....





Philadelphia win poziom 6 - skonczony
La win poziom 5 - skonczony
Atlanta lose poziom 6 - skonczony

Takiej nocy nie wyobrazalem sobie nawet w najbardziej optymistycznych snach. Powiem tak, ze byloby bardzo krucho gdyby dzisiejszej nocy nic nie weszlo, ale wyniki takie a nie inne pozwolily mi skonczyc zyskiem odpowiednio 23,24 i 25 progresje

"...Czekajcie, a bedzie Wam dane..."
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 06:46

wyników meczy z 30.10 :

Philadelphia Flyers - Chicago Blackhawks 3-0 FT
Toronto Maple Leafs - Atlanta Trahers 4-2 FT
St. Louis Blues - Anaheim Ducks 5-6 SO
Calgary Flames - Washington Capitals 2-4 FT
Los Angeles Kings - NY Rangers 4-1 FT


mecze na dzisiaj :

01:30 NY Islanders - Chicago Blackhawks
01:30 Montreal Canadiens - Ottawa Senators
01:30 Florida Panthers - San Jose Sharks
04:00 Vancouver Canucks - Nashville Predators


Pzdr
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 07:44

heheheh SLICZNA NOC SLICZNA!!!

rangiz9 pamietaasz co napisalem na QUASI na temat prozb :" prozby juz wysluchane a wyniki beda takie ,PHILA WIN,WASH wWIN iX NUTEK .
dziekuje za piekny mecz NUTKOm ktoure dokonaly niemal CUDU w 2 tercji dostajac 3-1 naa 5 min do konca wyruwnali na 3-3 a ja juz sie poddalem i poszedlem spac
Posted by: Elninio

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 08:09

Dla mnie noc mniej śliczna .Rozczarował mnie wynik Calgary niestety.Myślałem ,że bedzie tak jak pisał ostatnio Lemex ,że po "naoliwieniu" w Edmonton Flames spalą Waszyngton ale cóż stało się inaczej.Nie ma jednak się co załamywać, Co Nas nie zabije to Nas wzmocni

P.S Panowie pozdrawiam wszystkich trzymających poziom w tym temacie dla Was wszystkich duże
Oby jak najwięcej takich tematów.
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 09:10

Quote:



rangiz9 pamietaasz co napisalem na QUASI na temat prozb :" prozby juz wysluchane a wyniki beda takie ,PHILA WIN,WASH wWIN iX NUTEK .





jasnowidz czy co

Quote:



Calgary Flames 1 1,75 --> 1j




Progresje udało się zakończyć, ale żeby nie było za pięknie Calgary nie weszło

Bilans -2j

2/0/2
Posted by: przemo_99

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 09:41

Dzieki za podane linku do danych historycznych.

Wczoraj popracowalem nad sezonami 05/06 i dotychczasowymi meczami w sezonie 06/07; kalkulacja na podstawie 60 min gry
Code:
  
Prawd. bukmachera Prawd. rzeczywiste
Home 43.41% 45.55%
Draw 22.12% 21.70%
Away 34.47% 32.75%


Na podstawie 742 zdarzen

Jak widzicie roznice sa naprawde niewielkie co uswiadamia mnie w przekonaniu, ze bukmacherzy potrafia bardzo dobrze przewidziec jakie jest prawdopodobienstwo zajscia danego zdarzenia.


1. Prawd. bukmachera
Pobralem na podstawie sredniej wartosci kursu z wszystkich bukmacherow wystawiajacych mecz + commision bukmachera (najczesciej bylo to ok plus 10% do sredniej)

2. Prawd. rzeczywiste
Code:
  
Wygranych
Home 338 / 742
Draw 161 / 742
Away 243 / 742

Posted by: lemad

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 10:23

Elninio, zwróć uwagę, że Lemex "spalenie" Washingtonu zakładał w wariancie, gdyby Oliwiarki nie zatopiły ich w "oleju". W sytuacji, gdy typ z Edmonton wszedł, to już liczenie na to, że Płomienie pochłoną Capitals był lekko ryzykowny, o czym świadczy fakt, że "weteran" go przemilczał. Nic nie stoi teraz na przeszkodzie, aby od nowa zacząć polowanie na porażkę Washingtonu, bo ta chyba juz niebawem stanie się faktem.
Posted by: chwdpxxx

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 10:55

NY Islanders - Chicago Blackhawks typ: 1 wynik:4:1
Montreal Canadiens - Ottawa Senators typ: 1 under 5,5
Florida Panthers - San Jose Sharks typ: X2 over 5,5
Vancouver Canucks - Nashville Predators typ: under 5,5
Posted by: pit

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 11:05

przemo_99 fajna statystyka i dobrze, ze ja tu wstawiles. Chociaz mam moze do niej pare uwag.

- 742 zdarzenia to raczej bylo pol poprzedniego sezonu + poczatek tego i nie jestem pewien czy jest to wystarczajaca liczba zdarzen zeby wyciagac z tego jakies daleko posuniete wnioski. Tym bardziej, ze poprzedni sezon mogl byc poczatkowo troche zle oceniany przez buków z uwagi na zmiany przepisów.

- bukmacherzy nie przewiduja jakie jest prawdopodobienstwo zajscia danego zdarzenia, a kurs nie jest okresleniem szans jakie daja poszczególnym zespołom!!!

- vigorish = 10% ??? ojjj troszke duzo:///

No i pomijajac jeszcze uwagi obiektywne to nie podobaja mi sie wogole wyniki, bo przesuniecie powinno byc raczej w druga strone: prawd. buk. home > rzeczyw. i buk. away < rzeczyw. Chociaz dzieki temu moze bede musial wziac korekte, ze to jednak nie do konca tak jak myslalem?

W kazdym razie cieszy mnie to, ze sie rozwijamy i wiecej takich przemyslen!
Posted by: Elninio

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 11:10

Quote:

Elninio, zwróć uwagę, że Lemex "spalenie" Washingtonu zakładał w wariancie, gdyby Oliwiarki nie zatopiły ich w "oleju". W sytuacji, gdy typ z Edmonton wszedł, to już liczenie na to, że Płomienie pochłoną Capitals był lekko ryzykowny, o czym świadczy fakt, że "weteran" go przemilczał. Nic nie stoi teraz na przeszkodzie, aby od nowa zacząć polowanie na porażkę Washingtonu, bo ta chyba juz niebawem stanie się faktem.




Spoko lemad ja jednak patrząc na grę Flames liczyłem na lepszy wynik z ich strony ale nic trza zacząć polować znowu na porażkę Waszyngtonu.
Posted by: przemo_99

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 11:57

Quote:

przemo_99 fajna statystyka i dobrze, ze ja tu wstawiles. Chociaz mam moze do niej pare uwag.

- 742 zdarzenia to raczej bylo pol poprzedniego sezonu + poczatek tego i nie jestem pewien czy jest to wystarczajaca liczba zdarzen zeby wyciagac z tego jakies daleko posuniete wnioski. Tym bardziej, ze poprzedni sezon mogl byc poczatkowo troche zle oceniany przez buków z uwagi na zmiany przepisów.

- bukmacherzy nie przewiduja jakie jest prawdopodobienstwo zajscia danego zdarzenia, a kurs nie jest okresleniem szans jakie daja poszczególnym zespołom!!!

- vigorish = 10% ??? ojjj troszke <a href="duzo:///" target="_blank">duzo:///</a>

No i pomijajac jeszcze uwagi obiektywne to nie podobaja mi sie wogole wyniki, bo przesuniecie powinno byc raczej w druga strone: prawd. buk. home > rzeczyw. i buk. away < rzeczyw. Chociaz dzieki temu moze bede musial wziac korekte, ze to jednak nie do konca tak jak myslalem?

W kazdym razie cieszy mnie to, ze sie rozwijamy i wiecej takich przemyslen!




Masz racje nie mialem wsyztkich danych:
Oto statsy z 1479 meczow:
Code:
  
Prawd. bukmachera Prawd. rzeczywiste
Home 43.47% 44.76%
Draw 22.09% 22.92%
Away 34.44% 32.32%



Zgodze sie z Toba ze bukmacherzy nie koncentruja sie jedynie na prawdopodobienstwie zajscia jakiegos zdarzenia. Lecz rowniez biora pod uwage wywarzenie stawek. Ale nie jest tak dokonca.

10% commision - taki jest sredni zysk bukmacherow na zdarzenia typu 1x2

Roznica miedzy kursami podawanymi przez bukmachera, a rzeczywistym wynikiem jest bardzo niewielka, max 2.12% (na Away). Kursy bukmacherow to kursy srednie (ok 60 bukmacherow) co moze nie jest najlepsze, jak poprawie oprogramowanie to bedzie liczylo poszegolnych bukow. Wtedy bedzie mozna stwierdzic ktory bukmacher najlepiej jest w stanie okreslic prawdopodobienstwo. Co w dalszej konsekwencji tworzy value bety

Dzisiaj dodam dodatowo jeszcze dwa sezony, aby miec lepszy obraz sytulacji.
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 13:16

Takie male cos ,aby kazdy mogl sobie zobaczyc jakie odleglosci pokonuje sie w NHL
Posted by: pit

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 13:26

Hmm przemo_99 dzieki za odpowiedz. Ale mam jeszcze takie pytanie. Piszesz, ze srednie prawd. bukmachera pobrałes ze sredniej kursow u roznych buków + commision. Czemu dodajesz commision skoro to juz jest zawarte w kursie? Z tego co sie orientuje prawd. liczy sie ze wzoru:

p1 = 1/ ( 1 + k1/kx + k1/k2 ) itd. gdzie k - kursy, a p prawdopodobienstwa
Posted by: lemad

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 13:27

NYIslanders-Chicago Under 6
Goście 180 minut bez gola. 5 porażek z rzędu, nawet Phila wczoraj przełamała niemoc w meczu z Chicago. Islandersi rozegrają 7 kolejny mecz w domu, gdzie wyraźnie dominuje OT.

Montreal-Ottawa Under 6
Jak to często w meczach wewnątrz dywizji bywa, kości będą trzeszczeć. Canadiens na 10 meczy 6 Under6, a Ottawa 5 Under6 i 1=6 w 10 meczach. Najwięcej goli nastrzelali Toronto i New Jersey, w pozostałych spotkanich zachowali jednak umiar.

Florida-San Jose Under 6
Rekiny w meczach wyjazdowych strzelają sporo bramek, bo 4 zaaplikowali Płomieniom, 4 Oliwiarkom, 6 Orkom, 2 Gwiazdom, 3 Columbusowi, 1 Detroit, 3 Nashville i 4 Tampie. Przegrali w Edmonton, Detroit i Nashville. Zapewne Florida też dostanie swoją "działkę", ale dręczy mnie myśl, czy Pantery są w stanie zrewanżować się tym samym.
Posted by: lemad

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 13:41

raiders_ nie jestem zbyt biegły w geografii, oprócz tego ekipy nie koniecznie muszą grać w swoich miastach, ale Bóg mi światkiem, że Edmonton i Toronto leżą gdzie indziej
Posted by: przemo_99

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 13:59

Quote:

Hmm przemo_99 dzieki za odpowiedz. Ale mam jeszcze takie pytanie. Piszesz, ze srednie prawd. bukmachera pobrałes ze sredniej kursow u roznych buków + commision. Czemu dodajesz commision skoro to juz jest zawarte w kursie? Z tego co sie orientuje prawd. liczy sie ze wzoru:

p1 = 1/ ( 1 + k1/kx + k1/k2 ) itd. gdzie k - kursy, a p prawdopodobienstwa




Obliczam to wg nieco innego wzoru.
100 / kurs + commision

Wynik jest ten sam
Posted by: lupus

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 18:27

Quote:

raiders_ nie jestem zbyt biegły w geografii, oprócz tego ekipy nie koniecznie muszą grać w swoich miastach, ale Bóg mi światkiem, że Edmonton i Toronto leżą gdzie indziej




Bo to jest mapa kibicow, czyli gdzie sa skupiska fanow danej druzyny a nie pokonywanych odleglosci
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 18:35

TakLupus dobrze znac jezyk to podstawa dzieki za wyjasnienie.

Vancouver &#8211; Nashville
Orki odpoczywaja od 3 dni po meczu na wlasnym lodzie z Washington 3-2OT ,dzisiaj podejmuja NASHVILE 2 dni temu toczyli wygrane boje z Calgary 2-3 .Jak historia spotkan pokazuje w rywalizacji tych druzyn przewaga po stronie gospodarzy .
Orgi goscily Nashvile u siebie 14 razy z czego 10W -2R-2L i jedna porazka po OT.tak ze widac ze CANUKS goscinne nie jest i dobrze &#61514;.
Najblizesz 5 spotkan CANUKS to seria Dom z NHASHVIL,wyjazd MINESOTA,COLORADO ,Dom DALLAS,ANAHAIM.
Przeiwnicy wymagajacy ale 4 punkty do zrobienia.I dzisiaj 1 krok do tego
TYP: 1X

Florida - San Jose

SHARKS nie przegrali z Panterami od 7 spotkan od sezon 2000/2001.Rekiny na wyjazdch strzelily 25 goli tracac 19 ugrali 8 punktow.Panterki na wlasnym lodzie strzelily 23 bramki tracac 16 ugraly 8 punktow .
SJS w ost 10 spotkaniach ugralo 12 punkow strzelajac33 gole tracac 24 tak ze sa w formie
Pantery w ost 10 meczach 9 ppunktow 27-34 w golach .
SAN JOSe ma znakomity uklad gier dzisaij FLORYDA nastepnie w domu RANGERS,PITSBURGH,MINESOTA i wyjazd do LA. Tak ze 6 punktow powinni zlapac.
Floryda bez BERTUZIEGO, VAN RAYANA i J NEWENDAYKA
TYP X2 (SJS juz dlugo bez X tak wrazie w )


Ponadto :
NY Islanders -Chicago---1--wczoraj sobie PHILA pouzywala troche na przetrzebionym kontuzjami Chicago to dlaczego NYI nie mieli by wygrac.

Montreal -Ottawa---2--- raczej chyba Senators ale ni jestem przekonany do konca moze X2.

Tak to widze ,poczekam na wiesci o kontuzjach i skladach wyjsciowych i jak wszystko bedzie po mojej mysli to zagram dubla .
Pozdrawiam!

P.S. Chlopaki (rangiz9,baqu i spolka...) Co dzisiaj ogladamy?? ja raczej odpuszczam 2 pierwsze mecze bde o 4 rano na VANCOUVER CANUKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 18:46

NYIslanders-Chicago
Chicago dostawia kolejną cegiełkę do muru budowanego z meczy bez OT. Wczorajszą przegraną zrównali się z Philą, która to "dumnie"siedziała na tronie, przewodząc zespołom, które seryjnie przegrywają-teraz mają po 5 kolejnych porażek. Chicago dzisiaj może być już niekwestionowanym "królem" w tej materii. Goście są w wyraźnym już nie dołku, ale dole. 3 mecze i ani jednego strzelonego gola woła o pomstę do nieba-przecież to hokej, jedna z najszybszych o ile nie najszybsza gra zespołowa i tu chyba jest największy problem Chicago. Zespół po kilku kontuzjach przestał istnieć i nie wiem co musi się wydarzyć, aby zespół, który zachwycał w grach przed sezonem znowu był sobą. Islandersi zaczęli sezon od wizyty w Phoenix, San Jose, Los Angeles i Anahaim. Efekt: 2 pkt po OT zdobyte na Kaczkach. Na swoim lodzie z ekipą z Zachodu-Nashville przegrali po OT 1:2 Ogólnie z Zachodem rozegrali 5 spotkań i 3pkt. to trochę nie za dobrze, więc bilans trzeb będzie poprawić kosztem słabszych ekip, a do takich na tym etapie rozgrywek na pewno zalicza się Chicago.
Typ:1 i 1X

Florida-San Jose
Co tu dużo uzasadniać, skoro tak naprawdę, to lubię grać przeciwko gospodarzom, zwłaszcza jeśli wracają z serii wyjazdów, a ich rywalem jest ekipa, która taką serię wyjazdową kontynuuje. Rekiny dla lepszego "smaczku" mają już 11 meczy za sobą, w których nie musieli wysilać się ponad normatywny czas gry.
Typ:2 i X2

Dodatkowo "zapodam" sobie Underki 6 w kombinacjach z win Ottawy i Vancouver.
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 19:35

Witam!
Montreal -Ottawa 1 (OT+SH) 2.00 B&W
Florida -SJS 1 (OT+SH) 2.45 B&W
Vancouver- Nashville 2 (OT+SH) 2.05 B&W 3j.

Wczoraj:3-3 (-1,35j.)
Stan:63-79-2 (+13,21j.)

Pozdr
Posted by: sergei

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 20:06

Może to trochę pachnie spiskową teorią, ale właśnie dlatego, że tak łatwo i przyjemnie poszło Rekinom w meczu z Tampą, dlatego zagram dzisiaj:

Florida Panthers-San Jose Sharks 1 (OT+SH) 2.50 (Betway)

Drugą propozycją mojej strony jest

Montreal Canadiens-Ottawa Senators over 6 (inc. OT) 2.00 (Betway)

Wydaję mi się, że słaba a przede wszystkim nieskuteczna gra Ottawy w meczu z Bostonem była wypadkiem przy pracy. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się walki w stylu rywalizacji Toronto z Montrealem, którą obserwowaliśmy kilka dni temu. Montreal to już chyba nie ta sama drużyna co w poprzednich sezonach. Z meczy, które oglądałem zauważyłem, że coraz mniejsze znaczenie przywiązują do obrony prowadząc bardziej otwartą grę. Co do Ottawy to dziwi mnie słaba postawa Alfredssona, ten zawodnik jeszcze nic nie pokazał w tym sezonie a możliwości ma ogromne. Pozdrawiam
Posted by: sergei

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 20:42

Dzisiaj rozpoczynam także progresję na porażkę Nashville. Myślę, że powinna skończyć się w czterech kolejnych spotkaniach. Kursy dość wysokie i w przypadku kolejnej wygranej nie będą z pewnością spadały w związku z dość dobrą postawą drużyny Predators.

31/10 vs. Vancouver (away)
1/11 vs. Edmonton (away)
4/11 vs. Minnesota (away)
10/11 vs. Detroit (away)

To chyba najcięższa seria wyjazdowa Nashville w obecnym sezonie. Rozpczeli od zwycięstwa nad Calgary 3-2, ale nie sądzę, aby byli w stanie uchronić się od porażki aż do meczu z Detroit. Pozdrawiam
Posted by: jacky sparrow

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 21:33

witam
Florida Panthers - San Jose Sharks - typ:OT
Takie rozwiązanie pasuje mi bo jakiś czas temu postanowiłem, że będę próbowal łapać serie OT w wykonaniu jednej drużyny. I tak właśnie Florida ostatnio zremisowała w NY. W związku z powyższym oraz z faktem że SJ nie zaliczyło od 11 meczy OT spróbuję dzis takiego rozwiązania.

Soczi - Wole grać z Tobą w jednej drużynie bo to nam chyba wychodziło zawsze całkiem nieźle A tak z przymrużeniem oka to w grach 1on1 1:0 dla mnie
pozdrawiam Cie serdecznie jak i wszystkich w temacie
Posted by: gobel

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 22:08

Ja na dzis tylko na Canucks,po odpoczynku powinni pocisnac Nashville,napisalbym wiecej ale nie ma czasu a poza tym poprzednicy juz szkrobneli na ten temat.
Posted by: pit

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 22:17

Chicago, lose - chyba nawet nie am za duzo co pisac. graja tragicznie, wczoraj porazka z najslabsza ostatnimi czasy druzyna w lidze. ponad 10 tercji bez strzelenia gola. Kontuzje jak byly tak sa, a do tego Wyspiarze wygrali z nimi 3 ostatnie mecze.

SJS, win - ostatni mecz w serii wyjazdowej z Florida, z ktora na ostatnie 7 meczy zanotowali 6 zwyciestw i jeden remis. Nastepnie powrot do domu i mecze z Rangersami oraz Pittsburghiem. Jak dla mnie taka druzyna jak SJ cos z tego wygra.
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 22:22

Witam panowie

Po wczoraj udanej nocy przyhcodzi czas na nastepną oby jeszcze lepszą Na dzisiaj 2 etap polowania na remis SJS w 60 minutach. Poza tym przeglądając statystyki wyników 1 tercji zauważyłem, że SJS jak i Nashville nie odnotowały remisu w 1 tercji. Mając odpowiednio 12 i 10 meczy bez remisu w 1 tercji. I właśnie dziś zacznę polowanie na remis tych drużyn w 1 tercji. I do tego rozpocznę progresję na remis Chicago. Obecnie mają serię 11 meczy bez remisu, do tego 5 porazek pod rząd. NYI natomiast dosyć często w swoich meczach ma dogrywki. Więc i czemu nie dziś

Reasumując:

2 poziom

SJS X 4,10 --> 2j

1 poziom

Nashville X 2,60 1t --> 1j

SJS X 2,55 1t --> 1j

Chi X 4,20 --> 1j
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 22:24

I zapomniałem dodać, że zakłady na 1 tercję w NHL można obstawiać między innymi w Bwin i Bet24. Jak osobiście akurat korzystam z tego drugiego
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 22:37

Quote:


P.S. Chlopaki (rangiz9,baqu i spolka...) Co dzisiaj ogladamy?? ja raczej odpuszczam 2 pierwsze mecze bde o 4 rano na VANCOUVER CANUKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




montreal chyba sobie rano sciagne z necika, a wstane na moich innych ulubieńców -> słoneczka... ale to nie ten dzial
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 22:40

Witam na dzis szybciutko:

większosc koledzy juz napisali wiec tak:

1 poziom progresji na win SJS @ 1.95
1 poziom progresji na lose NSH @ 2.25


I ostatni typ przeciwko wszystkim i wszystkiemu

1 poziom na lose NYI @ 3,65

Pozdrawiam

Życze spokoju i zadumy w dzien Wszystkich Świetych.
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 22:52

z racji tego że już jestem zmęczony i nic mi sie nie chce, nie bede myślał nad meczami

Cała kolejka na OT i spać
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 23:02

Quote:



Atlanta W [ 3 etap ] => 2.45 ; 3j.

Anheim W [ 1 etap ] => 1.85 ; 2j.

bilans: + 8.1j. 22/17/2





Witam wszystkich

Montreal W (60') => 2.55 ; 2j.

Vanocuver W (60') => 2.25 ; 2j.


good luck and good night
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 23:47

Dziś nic mi sie nie podoba na tyle, żeby typować jakoś przekonywująco na któryś z u/o. Zastanawiałem się nad under 5,5 w Vancouver i over 6 we Florydzie, ale zawsze jest jakieś drobne "ale" i odpuszczam dzisiejszy dzień. Jutro więcej meczy i myślę, że da radę coś wybrać lepszego.
Posted by: przemo_99

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 23:52

Jakiego bukmachera polecacie na typ obstawiania 1x2 (szczegolnie internesuje mnie obstawianie na remis).


Przemo
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 31/10/2006 23:56

Expekt, Sportingbet w miarę dobre buki
Posted by: antek23

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 00:01

Witam,. jestem tu nowy, do tej pory byłem zarejestrowany na innym foum , ale ze mało sie tam działo...Typ na dziś to :


Vancouver Canucks - Nashville Predators
Typ 1
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 05:49

wyniki z 31.10 :

NY Islanders - Chicago Blackhawks 5-2 FT
Montreal Canadiens - Ottawa Senators 4-2 FT
Florida Panthers - San Jose Sharks 1-2 FT
Vancouver Canucks - Nashville Predators 2-3 FT

Emocji było co nie miara w ostatnim meczu oglądanym na live. Najpierw 0-2 i ciśnięcie Canucks do wyrównania, w międzyczasie kilka niezłych interwencji i wpadek bramkarza gospodarzy (mogło się podobać, jak i doprowadzić do palpilacji serca). Jednak Predators nie dali za wygraną i zdołali ustrzelić zwycięską bramkę po jednej z kontr. Miejmy nadzieję, że dzisiaj Oilers nie będę tak gościnni dla Predators i kolejną progresję będzie można zaliczyć do zakończonych.


mecze na dzisiaj :

01:00 Atlanta Trashers - Carolina Hurricanes
01:00 Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
01:30 Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs
01:30 Detroit Red Wings - Calgary Flames
02:30 Dallas Stars - St. Louis Blues
04:00 Anaheim Ducks - NY Rangers
04:00 Edmonton Oilers - Nashville Predators
04:30 Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins

Pzdr
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 07:19

Quote:

1 poziom progresji na win SJS @ 1.95




Nocka 1/3.
Wszystko ok.
Dzis meczyków wiecej, jest z czego wybrac i na pewno zaczniemy kilka nowych tabelek

Co do nocki to nalezy zwrocic uwage na druga porazke z rzedu Senatorow i szósta przegrana Chicago w regulaminowym czasie gry z rzedu
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 07:22

Quote:

Jakiego bukmachera polecacie na typ obstawiania 1x2 (szczegolnie internesuje mnie obstawianie na remis).


Przemo



Unibet ,dobra oferta na NHL ieurpoejski hok ,szybko wystawiaja oferte na NHl bo juz od samego rana nie trzeba czekac do 15 jak to u inncy bukow jest. daja wszyste spotkania granedanego dnia .
Gram u nich od niedawna i jestme BARDZo zadowolony

nivet sluszne spostrzezenia
Posted by: antek23

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 07:49

Vancouver Canucks - Nashville Predators 2:3,wiec progresja trwa dalej na Los Nashville
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 07:59

Biorac pod uwage to ze dzisiejszy dzien zapowiada sie na bardzo intensywny przysiadłem od razu o poranku do małej analizy i co wymyslilem to zagrałem :

2 poziom progresji na lose NSH @ 2.15
1 poziom progresji na lose PIT @ 2.50


Mimo ze dzisiejszy rywal Pingwinow- LA nie gra jakiejs rewelacji to postanowilem juz od dzis zaczac grac na przegrana gosci, ktorzy dzisiejszym meczem zaczynaja serie 3 wyjazdow. Na pewno kurs godny uwagi.

1 poziom progresji na win COL @ 2.30



Pozdrowienia dla wszystkich hazardzistów


Posted by: sergei

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 08:09

Remis na Florydzie był bardzo blisko, niestety jak to często w życiu bywa tylko blisko. Co do proponowanego przez mnie typu Montreal-Ottawa over 6 zakończył się zwrotem, ale tutaj mogę mówić o szczęściu (3 bramki w ostatnich dwóch minutach). W dniu dzisiejszym tak jak kolega Nivet kontynuacja progresji na porażkę Nashville.Pozdrawiam
Posted by: clemenza

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 10:32

Chicago po 6 porażkach z rzędu ma teraz 3 spotkania u siebie (na cztery najbliższe), po czym wyjeżdza na 5 wyjazdów. Myśle, że przed tą długa eskpadą będą chcieli podnieść zarówno swoje morale, jak i morale kibiców..


H Thu. 2 RED WINGS
A Thu. 9 @ Devils
H Fri. 10 BLUES
H Sun. 12 BLUE JACKETS
A Thu. 16 @ Coyotes
A Fri. 17 @ Ducks
A Sun. 19 @ Canucks
A Wed. 22 @ Flames
A Fri. 24 @ Oilers
A Wed. 29 STARS

Proponuje progresję na WIN począwszy od jutrzejszego meczu ze Skrzydłami.
Posted by: mr_fish

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 11:07

Witam wszystkich pasjonatów nhl
Zachecony ubiegłorocznym sukcesem (patrz nie bylem na minusie ) typowania nhl progresja, bogaty o bagaz doswiadczen zaczalem aktualny sezon. Niestety obecnie czas nie pozwala mi na regularne udzielanie sie na forum tym bardziej chcialbym podziekowac ludziom ktorzy dbaja o odpowiedni poziom merytoryczny tego dzialu Zawsze warto zapoznac sie z przemysleniami innych. Korzystajac z okazji, ze znalazlem chwile zeby cos napisac chcialbym zapytac czy ktos dysponuje program (np. excel) sluzacym do rejestrowania (wyliczania aktualnej stawki za ktora nalezy zagrac itp.) aktualnie granych progresji. Z gory dziekuje i pozdrawiam zyczac powodzenia!
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 12:10

Quote:

2 poziom

SJS X 4,10 --> 2j

1 poziom

Nashville X 2,60 1t --> 1j

SJS X 2,55 1t --> 1j

Chi X 4,20 --> 1j




Prawdę mówiąc liczyłem na więcej, ale nic trzeba grać dalej

Bilans -4,55j

6/1/5
Posted by: pit

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 12:46

Wczoraj wszystkie mecze emocjonujace, az do konca. Ja osobiscie obejrzalem NY Islander - Chicago. Wreszczie skonczona seria bez gola. Po bagatela 4 godzinach. Jakos dostali po tym wiatru w skrzydla strzelili 2ga i do konca walczyli o wyrownanie. Na szczescie im sie nie udalo, a na koniec dostali jeszcze dwie. Nie zmienia to jednak faktu, ze wcale nie byli druzyna znacznie gorsza. O ile na poczatku byla widoczna przewaga Wyspairzy to od bramki Chicago sytuacja powaznie sie juz zmienila. Nie zmienia to jednak faktu, ze dopoki kontuzje nie zostana zaleczone to na nich raczej grac nie bede. Rowniez niezwykle ciekawe koncowki w Montrealu i na Florydzie. No i Nashville jednak caly w gazie. Zastanawialem sie wczoraj czy nie zaczynac razem z wami gry na ich porazke ale jednak jeszcze odpuscilem. Dzis zaraz przemysle czy nie zaczac od Edmonton, ktore swietnie sie spisuje na swoim lodzie. A co an dzis...

- Atlanta, win - Atlanta natłukła juz tych remisow 6 w tym sezonie wiec mam nadzieje ze na chwile z nimi przystopuja. A jesli tak to przeciez nie przegraja 3 kolejnych meczy. Przynajmniej mam taka nadzieje. Z Carolina do tej pory przegrali w tym sezonie 2 razy i wypadaloby wreszcie sie zmobilizowac i wygrac, bo to powoli zacznie byc wstyd. Kolejne w kolejce Washington i Islanders. O ile z Washingtonem idzie im calkiem niezle to juz z NY troche gorzej. Ale jednak sa to "tylko" dane historyczne, a patrzac na aktualny potencjal obu zespolow to ten duzo wyzszy po stronie Drozdow.

- Columbus, lose - Kolejno Colorado, Calgary, Detroit. W poprzednim sezonie na 16 meczy z tymi druzynami Columbus zaliczyl jedno zwyciestwo w 60 minutach. Pare meczy tez zremisowal ale zeby zadnego nie przegral to ja w to nie wierze. A dzisiejsze 2.3 to chyba jakis wczesniejszy mikołaj.

- Tampa Bay, win - Sytuacja wyglada tak. Tampa przegrala 2 ostatnie mecze i gra dzis z Toronto. Idzie im z nimi roznie ale pewnie beda sie chcieli podbudowac przed wyjazdem na północ i sie postaraja. A tak naprawde to jest to dla mnie wstep do wyjazdu, jak wejdzie to ok a jak nie to pozniej cos wygraja. Jesli chodzi o Atlantic to na ostatnie 20 meczy maja bilans 16 - 4 ( statystyka bez ot ) z czego te 4 porazki sa z NYR oraz NJ, z ktorymi grac teraz nie beda. Do tego dochodzi Boston. I tu juz jest mniej rozowo bo pomimo ze sa druzyna lepsza to w ciagu ostatnich 8 sezonow ( moze i wiecej ) wygrali z nimi na wyjezdzie tylko raz. Ale byl to ostatni mecz tam i moze sprobuja podtrzymac ta passe na co licze, a przy okazji zrewanzowac za porazke w tym sezonie.

- NY Rangers, lose - Anaheim, SJS, Buffalo. trudno tu mowic o statystykach bo Rangersi z dwiema pierwszymi druzynami nie grali od 3 lat. Ale biorac pod uwage potencjaly i obecna forme to raczej nie bedzie miłe spotkanie po latach.

- Pittsburgh, lose - podobnie jak wyzej z tym, ze Ci to sie wogole juz do Pacific nie zapuscili od 3 lat. A w czasach kiedy sie jeszcze tam zapuszczali to bilans na ostatnie 20 meczy 4 - 16 ( statystyki bez ot ). Fakt, ze w swoich okolicach wygrali 4 mecze i to dosc przekonujaco, ale sadze, ze od strony drugiego oceanu to juz nie bedzie tak pieknie.

Czyli dzis cos duzo tych meczy wyszlo. A do tego jeszcze jedna kontynuacja :

- St. Louis, lose, 2gie podejscie
Posted by: pit

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 12:52

Aaa Edmonton, a raczej Nashville lose jednak odpuscilem. Edmonton jak narazie na swoim lodzie niepokonane, lecz gra na wyjezdzie karze sie zastanowic nad postawa tej dtuzyny. Natomiast Nashville po prostu załapalo forme i wydaje mi sie ze wcale nie zamierzaja jej jeszcze obnizac i nawet jesli wszystkiego nie wygraja bo wyjadz faktycznie trudny to chwila słabosci moze sie skonczyc remisem a to dla mnie za malo. A druga sprawa ze tyle innych zakładkow mi dzis spasowalo, ze bez przesady całej kolejki stawiac nie musze.
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 13:05

Edmonton -Nashville
W czoraj w nocy ,a raczej dzisiaj rano o 4:00 naszego czasu NASHVILE walczylo na lodowisku Vancover Canuks ,mecz nie byl latwy po 1 glatko wygranej tercji 2-0 orki przycisnely w 2 i 3 doprowadzajac do stanu 2-2 ,ale jedna z kontr predators nalazla swoj final w bramce Canuks.
Nashvile punktuje od 8 spotkan ,takze od 8 nie przegralo w 60' od 3 wygrywa w 60' ,pokonali Vancouver 2-3 ,Calgary 2-3 i SJS 3-4 .... normalnie mod euforia na maxa no ale chyba najwyzszy czas odpoczac i dobra serie przerwac.
Najblize 5 spotakan Nashvile to wyjazd EDMONTON,MINESOTA,DETROIT, dom COLORADO ,Wyjazd COLUMBUS.1 trzy mecze to 3 porazki Predators nie powinni tu ugrac ani jednego punkcika.
Dzisaij 3 kanadyjski espol z rzedu EDMONTON kture na wlasnym lodzie wygralo 6z6 granych spotkan stzrelajac 23 bramki tracac 9 ..niezle prawda.Jest tez 2 strona medalu na wyjazdach OLIERS przegrywa wszystko jak leci
TYP :1

Dallas - St. Louis

Dallas od 3 meczy w domu 2 wygrane 1 porazka 4 punkty zdobyte dzisaij ostatni mecz w domu z NUTKAMI 2 punkciki musza byc.Nastepnie dallas zaczyna serie wyjazdowa 4 spotkan kolejno z EDMONTON,VANCOUVER,CALGARY,PHONIX no i tu juz latwo napewno nie bedzie.OLIERS "zabijaja" przeciwnikow u siebie ,Canuks skory latwo nie sprzedaja ,Calgary tez powalczy. Jedynie Phonix to 2 punkty tak wiec z wyjazdow 4 punkciki powinny byc.
NUTKI po 2 meczach w domu pregrana z Detroit 2-3 i OT z Kaczkami robia sobie wypad do texasu w celach relaksacyjnych. Bo nie sadze zeby sie zylowali i szarpali z przeciwnikiem duzo lepszym jak zaraz czekaja ich 3 ciezkie mecze w domu kolejno z COLORADO,CALGARY,COLUMBUS i wyjazd do CHICAGO .punktow powinni szukac z Calgary ,Cloumbus i Chicago.

TYP 1


Anaheim - NY Rangers

Kaczuchy powracaja z seri i 3 meczy wyjazdowych w ktorych zdobyli 4 punkty ,a nie przegrali w 60&#8217; od 10 spotkan .....dobra passa .W domu zagraja 3 spotkania RANGERS,PITSBURG,PHONIX i wyjazd do VANCOVER,CALGARY.
Pingwiny i kojoty raczej oporu duzego nie stawia Kaczorom i zapewne 4 punkty beda.
Rangers w seri wyjazdowej 4 spotkan 2 juz rozegrali z PHONIX wygrana 2-7 i z LA porazka 4-1 , teraz czekaja ANAHAIM i SJSharks. I tu upatruje 2 punktow a nawet 3 dla NY .Nastepnie w domu z BUFFALO i wyjazd do ATLANTY i na FLORYDE

TYP X2


Mysle jeszce nad:
TB-Toronto -1 lub 1 X
ATL-CAR---2--;Drozdy przegraly wkoncu w 60'z toronto .jednem L to troche malo po takiej dobrej seri wiec CAROLINKA poraz 3 win nad ATL
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 15:44

Witam!
Zamknęliśmy październik i rozpoczynamy listopad z NHL
Ja pierwszy miesiąc potraktowałem "rozpoznawczo" i ostrożnie.Udało się go zakończyć z bilansem dodatnim, więc z nadziejami zaczynam następny.
Na dziś:
Edmonton- Nashville 2 2.90 B&W
Edmonton- Nashville 2 2.30 (OT+SH) B&W 3j.
TBL- Toronto 2 2.80 B&W
TBL- Toronto 2 2.25 (OT+SH) B&W 3j.
Columbus - Colorado 1 2.50 B&W
LAK - Pittsburgh 1 1.95 (OT+SH) B&W
Detroit- Calgary 2 3.0 B&W(
Detroit- Calgary 2 2.40 (OT+SH) B&W 2j.
Detroit-Calgary over 5 1.80 B&W 5j.

Wczoraj:2-1 (+3,15j.)
Stan:65W-80L-2 (+16,36j.)

Pozdr
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 16:06


Jeszcze dla zainteresowanych:
Dziś w TVU mamy mecze:
Nov. 1
NHL
7:30 EST Toronto @ Tampa Bay
10:00 EST NY Rangers @ Anaheim

NHL2
7:30 EST Calgary @ Detroit
10:30 EST Pittsburgh @ Los Angeles

Miłego oglądania...
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 16:16

Wielu z nas próbuje zastanawiać się, czym różni się obecny sezon od poprzedniego. Dla mnie każdy sezon jest podobny do poprzedniego, prócz roszad w składach i bardziej lub mniej zaskakujących postaw niektórych ekip to niczym specjalnym się nie różni. Nawet zmiany w przepisach aż tak znacząco nie wpłynęły na analizy, żeby tu o tym wspominać. Pada więcej bramek, między innymi dzięki wprowadzeniu przepisu o obowiązkowym rozstrzygnięciu. Był moment, gdy wydawało mi się, że jest mniej dogrywek i poddałem "przeglądowi" 28 pierwszych dni sezonu obecnego i poprzedniego. Spostrzeżenie: w sezonie 2005/2006 38 meczy wymagało OT, a w obecnym 2006/2007 identycznie(o ile dobrze policzyłem, a nawet jeśli byłby błąd to minimalny). Sądzę, że wchodzimy w etap rozgrywek, gdzie będzie trudno o więcej OT w kolejce niż 2-3 i można zacząć polowanie na dogrywkę tych ekip, które jeszcze nie "dogrywały" meczu. Są wśród nich: Chicago(12), Edmonton(11)i Phoenix(12). W drugim szeregu stoją ekipy, które już miały w tym sezonie OT, ale było to już jakiś czas temu:San Jose(12), Tampa Bay(10), Colorado(9), Columbus(8) i Detroit(7). Podejmę jedną z ostatnich prób zagrania na OT w "pełnym wymiarze", a potem, to już tylko "solowe" strzały.
Posted by: antek23

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 17:09

dzis kontynuacja progresji na Los Nashville, zatem

Edmonton Oilers - Nashville Predators
Typ 1

i zaczynam progresje na Los Columbus
Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche
Typ 2
Posted by: chwdpxxx

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 18:23

Atlanta Trashers - Carolina Hurricanes OOOVEEEER 6
Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche typ: 1X
Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs typ: X
Detroit Red Wings - Calgary Flames typ: 1 under 5,5
Dallas Stars - St. Louis Blues typ: 1 over 5,5
Anaheim Ducks - NY Rangers typ: X
Edmonton Oilers - Nashville Predators under 5,5 typ: 1X
Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins typ: 2
powodzenia all
Posted by: kamikazeeeee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 18:52

NYR Loose - przemawiają za tym trzy rzeczy, po pierwsze ciąg NYR LWLWLWL więc granie L+ot+sh jest jak najbardziej na miejscu, po drugie kolejne mecze NYR, gdzie w najbliższych 3 powinni paść i w końcu po trzecie, kaczki są w tym sezonie ekipą o wiele bardziej solidniejszą niż rangersi -->> patrz pkt 1
powodzenia
Posted by: gobel

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 21:52

Detroid-Calgary 2 (OT+SH)

Detroid niepokonane od 3 spotkan,natomiast Calgary ostatnio 2 porazki,w koncu musi nadejsc przelamanie dla Plomieni jezeli nie udalo sie z teoretycznie slabszymi Capitals i Predators to moze z Red Wings sie uda,przynajmniej na to licze.
Posted by: Danielsan

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 22:05

dzisiaj starcik progresji na porażkę Columbusa, prawdopodobne ze juz dzis umoczą-- Colorado powinno wreszcie zacząc wygrywac.

Columbus - Colorado 2 2.30
Dallas - BLues 1 1.65

Dallas o "niebo" lepsze niż blusi, u siebie nie powinni zawiesc.


pzdr
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 22:16

No i mamy już listopad, a więc pierwsze koty za płoty. Udało mi sie wejść na tą karuzele, która powoli nabiera tempa, ale do rzeczy...

1.11
Anaheim Ducks - New York Rangers 2 & OT
Kaczki od początku sezonu nie przegrali w 60 min. Licze na to, że wkońcu złapią zadyszke, albo chociaż bedą remisować...

Edmonton Oilers - Nashville Predators 1 & OT
To już 3 mecz wyjazdowy Wieśniaków a później kolejne 3 wyjazdy do MIN, DET, CLB. Nie sądze, aby zanotowali 6 "czystych" zwycięstw z rzędu.

Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins 1 & OT
Te prognozy przedsezonowe w przypadku Pingwinów sprawdzają się, bo to już nie ta drużyna co w zeszłym sezonie. Jednak fakt, że mają 4 zwycięstwa z rzędu, a przed nimi 5 ciężkich spotkań (LA, SJS, ANA, TB, OTT) zagram przeciwko nim

Oprócz tego cała kolejka na OT.
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 22:20

Witam

Dzisiaj do powtórki remis na 1 tercję Nashville. Dzisiaj już zespół ten ma serię 11 meczy bez wyniku remisowego w 1 tercji. Dodtakowo zaczynam kolejne polowonia na X u następujących zespołów: Edmonton i Tamba Bay. Oba zespoły mają już odpowiednio 11 i 10 meczową serię bez remisu. Myślę, że jest kwestią kilku meczy kiedy te drużyny znów będą grały dogrywkę. Dodatkowo zaczyanm progresję na zwycięstwo Colorado w 60' i na porażkę Pittsburgh również w 60'

2 poziom

Nashville X 2,55 1t --> 2j

1 poziom

Edmonton X 4,00 --> 1j

Tampa Bay X 4,05 --> 1j

Colorado W 2,30 60' --> 1j

Pittsburgh L 2,50 60' --> 1j
Posted by: xian

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 23:01

Właśnie Pingwiny to już nie ta sama drużyna co przed rokiem czy przed dwoma. Dla mnie jest to raczej pewny kandydat do play-off. Tacy zawodnicy jak Crosby, Małkin, Staal (który pozostaje w zespole z Pittsburgha), Ouellet czy Whitney wsparci doświadczonym Goncharem i Recchim tworzą zespół z którym już każdy powinien się liczyć. Grają podobno bardzo szybki hokej, a drużyna Los Angeles nie gra jakiegoś strasznie wyrafinowanego strategicznie hokeja, także spodziewam się wymiany ciosów. Osobiście jeszcze dzisiaj wstrzymuje się grając na porażkę Pingwinów, bo liczę, że stracą punkty w meczu z San Jose lub Anaheim.
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 23:04

Trochę późnawo już, ale nie było za bardzo czasu dzisiaj:

Columbus-Colorado under 6 (60) 6/10 1,81
Anaheim-NY Rangers over 6 (ot) 5/10 1,95
Dallas-St.Louis over 5,5 (60) 4/10 1,95
Edmonton-Nashville over 5,5 (60) 3/10 1,83

Z 1x2 Edmonton i Dallas przede wszystkim. Krótki opis w poniższym poście.
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 23:35

1. Columbus-Colorado

Na bramkach odpowiednio Leclaire i Theodore. Columbus u siebie mało strzela i mało traci, taka jest mniej więcej zasada. Leclaire broni bardzo dobrze szczególnie we własnej hali. Miał jeden słabsy występ przeciwko bardzo skutecznym z reguły na wyjeździe zespołowi z Toronto, pozostałe mecze to blisko 95% skuteczności. Colorado potrafi grać na wyjeździe również bardzo skutecznie, ale mam wrażenie , żę ich występ w dużej mierze zależy jednak od postawy bramkarza rywali. Przeciwko Leclairowi nie powinni oni mieć zbyt pokaźnego dorobku myślę. Z kolei Columbus z gry 5on5 strzela mało i trudno jest im przekroczyć liczbę 2 goli w meczu. Jeżeli chodzi o bramki z PP, to spodziewam się niewielkiej ich ilości w tym meczu. Columbus do tej pory strzeliło 5 goli z gier w przewadze u siebie ale 3 z nich w grze 5 na 3. Colorado ma niby słaby PK na wyjazdach, ale wszystkie gole które tracili w osłabieniu to efekt meczu z Montrealem, bardzo otwartego, z mnóstwem kar itd. W pozostałych meczach PK Colorado był skuteczny w 100%. Myślę, że i tu to również się powtórzy.

2. Anaheim-Ny Rangers.

Giguere vs Lundqvist. Krótko - Bramkarz NY Rangers kompletnie bez formy. Na wyjeździe tylko w jednym jak do tej pory meczu (przeciwko Phoenix przepuśił mniej jak 4 gole). Nie widzę, dlaczego i jak w meczu z Anaheim coś miałoby się odmienić. Skoro LA było w stanie strzelić Lundqvistowi aż 3 gole z gry i 1 PP goal, Anaheim powinien ten wyczyn conajmniej poprawić. Ich skuteczość jest znacznie wyższa w obu tych elementach aniżeli skuteczność LA czy wcześniej Phoenix. Jedyną szansę na zwycięstwo NY Rangers w tym meczu widzę w badzo dobrej grze ofensywnej i tym w zasadzie dysponuje zespół z Nowego Yorku cały czas. W LA stanął na drodze bardzo dobrze broniący Garon (swoją drogą dlaczego trener LA bardzo rzadko po niego sięga jest dla mnie nie zrozumiałe), natomiast w ANaheim nie zapowiada się dużo łatwiej bo broni Giguere. Z tymże wygląda na to, że bramkarz Anaheim nie jest ostatnio w jakiejś wybitnie reelacyjnej formie, na wyjazdach puszcza sporo jak na niego bramek (ostatnio 3 z St.Louis), u siebie znacznie lepiej ale rywale byli znacznie słabsi w ofensywie aniżeli NY Rangers. Bardzo dobre linie PP obu drużyn i słabsze PK (szczególnie ten w przypadku NYR) otwierają szanse na bramki z PP.

3. Dallas-St.Louis

Turco vs Legace. Tu liczę przede wszystkim na to, że Dallas strzeli na pożegnanie kibiców pzed serią wyjazdową 4+więcej goli. A są ku temu spore możliwośći, bo u gości ma bronić Legace (0,870 skuteczność), więc duża szansa na poprawienie konta bramkowego. Legace, mimo słabszego ostatniego startu Sanforda jest znacznie słabszym bramkarzem w zespole St.Louis i zespół gospodarzy powinien to wykorzystać. Goście mają również słaby PK na wyjeździe więć i z gry w przewadze można byłoby coś dorzucić. Pytanie tylko, ile goli może strzelić zespół St.Louis takiemu bramkarzowi jak Turco. No i tu mamy zagadkę, bo Turco przeplata słabsze występy z dobrymi. Zespół St.Louis jest dość skuteczny na wyjeździe jak dotychczas i liczę, żę z Dallas stać ich będzie na dwie bramki conjamniej. Być może Dallas jednak samo przejdzie linię 5,5 lub zbliży się do niej na tyle, że wystarczy bardzo mały dorobek gości by był over 5,5.

4. Edmonton-Nashville

Roloson vs Mason. Rezerwowy bramkarz u gości. Moim zdaniem słabszy, więcej puszcza strzałów z gry. Może staty dokładnie tego w tym momencie nie obrazują, bo Mason grał w 2 meczach z mało skutecznymi drużynami NJ Devils i Chicago (oba te mecze na wyjeździe). W meczu z bardzo u sieie skutecznie grającym Edmonton może to mieć decydujące znaczenie. Myślę, że Edmonton jest w satnie strzleić temu bramkarzowi 2-3 gole i dorzucić coś z PP, Nashville prawdopodobnie nieco mniej (Roloson broni u siebie w Edmonton rewelacyjnie). Natomiast za over 5,5 w tym meczu przemawaiją również w tym meczu gry specjalne obu drużyn. Powyżej 20% PP i dość przeciętne wskażniki Penalty Killing. Jak dlamnie jedynka i over 5,5.

Bilans 16-8-2 +23,91
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 01/11/2006 23:59

Quote:

Montreal W (60') => + 3.1j.

Vanocuver W (60') => - 2j.

bilans: + 9.2j. 23/18/2




Witam wszystkich

Colorado (60') W => 2.3 ; 1j.

Detroit (60') W => 1.95 ; 1j.

Anheim (60') W => 1.85 ; 2j.

TB (60') L => 2.8 ; 1j.

Atlanta (60') W => 2.15 ; 2j.

Edmonton (60') W => 2.15 ; 2j.


good luck and good night
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 07:34

Quote:

1 poziom progresji na win COL @ 2.30




27 skonczona progresja, a zarazem 11 ktora zatrzymala sie na pierwszym poziomie, ciesza takie strzały, ktore od razu trafiaja celu


Co do nocki:

Atlanta zastopowana przez Huragany i to ich druga przegrana z rzedu.
Colorado wygrywa w Columbus i kto wie moze Kurtki zaczynaja kolejna serie przegranych ;P.
b] Detroit po raz 4 z rzedzu wygrywa w 60' a co sie dzieje z Calgary to Bog tylko moze wiedziec. "Wieśniaki" rozpedziły sie i nie wiadomo kto ich zatrzyma- to ich 4 z rzedu zwyciestwo w 60' .
Kaczory przegrały, ale nadal nie zaznały goryczy porazki w regulaminowym czasie gry, a Pingwiny tak sie rozpedziły ze "pyknęły" LA po dogrywce odnotowujac 5 win z rzedu
Posted by: Danielsan

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 07:56

Quote:

Columbus - Colorado 2 2.30
Dallas - BLues 1 1.65





nice :
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 08:17

Quote:


Colorado (60') W => + 1.3j.

Detroit (60') W => + 0.95j.

Anheim (60') W => - 2j.

TB (60') L => + 1.8j.

Atlanta (60') W => - 2j.

Edmonton (60') W => - 2j.




bilans: + 7.25j. 26/21/2
Posted by: xian

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 08:28

Pingwiny w coraz większym gazie i wcale nie powiedziane, że nie powalczą z czołowymi drużynami zachodu. Małkin przeszedł do historii NHL jako pierwszy debiutant, który strzela bramkę w 6 kolejnym meczu od debiutu. Ciekawe kto powstrzyma Nashville, czyżby było to dopiero Detroit. Dzisiejsza noc może nie obfitowała w niespodzianki wielkiego kalibru, ale zwraca uwagę fakt że na osiem spotkań sześć wygrali goście. W dniu dzisiejszym bardzo dokładnie będę zastanawiał się nad grą gospodarzy. A i mam nadzieję że gra na porażkę Nashville nie doprowadzi mnie do ruiny, choć i tak zacząłem dość późno. Propozycje wieczorem
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 09:15

Quote:


2 poziom

Nashville X 2,55 1t --> 2j

1 poziom

Edmonton X 4,00 --> 1j

Tampa Bay X 4,05 --> 1j

Colorado W 2,30 60' --> 1j

Pittsburgh L 2,50 60' --> 1j




Bilans -8,25j

11/2/9

Ech znów liczyłem na więcej a tu tylko znów jeden typ wszedł Coś nie mogę upolować remisu w 60'
Posted by: chwdpxxx

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 09:41

Carolina - Montreal typ: X under 5,5
Philadelphia - Tampa Bay typ: 1
Boston - Buffalo typ: 2
Florida - Toronto typ: 2
New Jersey - N.Y. Islanders typ: 1
St. Louis - Colorado typ: 2
Minnesota - Vancouver typ: X under 5,5
Chicago - Detroit typ: 2 over 5,5
San Jose - N.Y. Rangers typ: 1 over 5,5
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 13:21

San Jose - NY Rangers
Rekiny powracaja do domu po 4 meczach wyjazdowych(kocham takie sytuacje) w ktorych zdobyli 4 punkty(2W i 2L)w domu maj bulans 3W-1L- 15-9 w golach
Rangers rozegrali dzisiaj bardzo dobry mecz z Anahaim w ktorym wygrali w OT po slicznej bramce Jagra .
Dla NY bedzie to ostatnie wyjazdowe sportakie tej serii .Po tem wracaja do domu na mecz z Buffalo(raczej formalnosc dla szabli) i wyjazd na kolejene 3 spotkania .
W obecnej serii Rangers ugrali 3 punkty ,a i dzisiaj zapewne skapnie 1 albo 2 punkty.
NY na wyjazdach legitymuje sie bilansem 1W-3R-2L-26-25 w bramkach.
W historii pojedynkow tych ekim na lodzie SHARKS 2W rekinow 2 remisy-2 W Rangers ciekawy bilans .
Do myslenia daje 12 spotkan bez X Sharks.
Takze NY maja ciekawa serie LW LW LW LW
TYP: X2

St. Louis - Colorado
Nutki po wczorajszej "wycieczce" do przegranej 4-1 wracaja do domu i znowu ciezkie spotkanie z Lawinami ktore"lapia powoli rytm" ,na ost. 6 spotkan strzelili 25 goli srednia 4 na mecz tracac 19 srednia 3 na mecz.nie watpliwie sprawa OVERowo wyglada.
Dla ST.LOUIS to 1 z 3 spotkan w domu nastepnie agraja z CALGARY i COLUMBUS z ktorymi moga pokusic sie o komplet punktow.Nast. wyjazd do Chicago (2punkty) i EDM(raczej L).Tak ze nie wiem czy jest sie sens szarpac z Colorado i tracic sily jak w perspektywie 3 mecze gdzie 6 punktow nielaml "lezy na lodzie"
Colorado takze tym meczem konczy swoje wyjazdy (2 w czoraj CBJ wygrana 3-5) i wraca do domu na mecze z Canuks i LAK(2-3 punkty)nast .wyjazd do NSH i powrod do domu na mecz z EDM
Colorado na lodzie NUTEK 8W-5R-3L
Lawiny od 10 meczy bez X
TYP :X2

New Jersey - NY Islanders
Devils w domu od 2 spotkan tym meczem koncza serie domowa (3) i nast jada do MLT i wracaja do domku na mecze z CAR,CHI,FLO(5 punkto w zasiegu)
Jak narazie Diably wygraly 2 spotkania z FLO 0-2 i CBJ 0-1 nie tracac bramki !!!
Islanders poraz 1 od 7 spotkan wyjedzie z wlasnej hali (troche swiata zobacz :P ) w ktorej ugrali 8 punktow calkiem niezle.Po mecz z NJD wracaja dosie na mecz z ATL,TBl i wyjazd do PHI,DAL nie watpliwie ciezkie 4 spotkania .
Devils u siebie z NYI 7W-7L-5R
No ale po 7 meczach w wlasnej hali jak Islanders wyjada za NY to beda wszoku i walczyn nie bedea za bardzo chyba
TYP 1

Zastanawiam sie:
Chicago - Detroit-1X
Chicago 11 meczy bez X ,od 6 bez wygranej i punktu
RED WINGS 8 bez remisu ,4W z rzedu
Chicago u siebie z Det 5W-10L-6R
Kurde normalnie musze to przeyslec( KONTUZE W Chicago) jeszce dokladniej ale 1X w mordeczke pasuje jak nie wiem.DOG nocy zapewne.

Minnesota - Vancouver-X2
Boston - Buffalo-2

Heh ale nazbieralem dzisiaj tego
Posted by: antek23

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 14:55

Nashville Predators - Edmonton Oilers 5:3

Colorado Avalanche - Columbus Blue Jackets 5:3

Progresja na Loss Nashville trwa nadal.., na Colorado zakonczona na 1 poziomie, ale jeszcze ich dziś zagram..
typki na dziś :

St. Louis Blues - Colorado Avalanche
Typ 2

Boston Bruins - Buffalo Sabres
Typ 2

jeszcze sie zasnatwanaim nad Detroit, ale to sie jeszcze zobaczy...
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 15:43

A ja wrzucę wszystkim wyniki meczów z ostatniej nocy i pary na dzisiejszą nockę :


wyniki meczów z 01.11 :

Atlanta Trashers - Carolina Hurricanes 2-5 FT
Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche 3-5 FT
Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs 2-4 FT
Detroit Red Wings - Calgary Flames 3-2 FT
Dallas Stars - St. Louis Blues 4-1 FT
Anaheim Ducks - NY Rangers 3-4 OT
Edmonton Oilers - Nashville Predators 3-5 FT
Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins 3-4 OT


mecze na dzisiaj :

01:00 Boston Bruins - Buffalo Sabres
01:00 Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning
01:00 Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens
01:30 NJ Devils - NY Islanders
01:30 Florida Pnathers - Toronto Maple Leafs
02:00 St. Louis Blues - Colorado Avalanche
02:00 Minnesota Wild - Vancouver Canucks
02:30 Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings
04:30 San Jose Sharks - NY Rangers


Pzdr
Posted by: jacky sparrow

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 17:05

raiders_ dwie uwagi do Ciebie:

1. NY Islanders ugrali we własnej hali 10 punktów (a nie 8)
ich seria:W,OTL,OTL,OTW,L,OTW,W - moim zdaniem 10pkt
2. Chicago od 12 meczy bez OT (a nie od 11) - jeśli doliczysz gry pre-sesion to będzie nawet 18

nie czepiam się tylko zwracam uwagę na pewne nieścisłości
pozdrawiam
Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 17:23

Witam!
Dziś mamy w "zestawie" kilka meczy, z których ja wybrałem takie pozycje:
Florida - Toronto 1 2.30 B&W
Florida - Toronto 1 1.87 (OT+SH) B&W 3j.
Pantery miały ostatnio "nieciekawe" wyniki. Po wygranej z Rangers w NY przyszły 3 minimalne porażki, w tym jedna po OT. Moim zdaniem, Toronto jest dziś w ich zasięgu, chociaż Listki ostatnio jakby "odżyły"...



St. Louis - Colorado 1 2.70 B&W
St. Louis - Colorado 1 2.20 (OT+SH) B&W 2j.
Bluesmani długo już nie uraczyli kibiców wygraną we własnej hali. Po takim kursie chyba warto dziś na nich "łupnąć"...

Minnesota- Vancouver 2 3.15 B&W
Minnesota- Vancouver 2 2.50 (OT+SH) B&W 3j.
Podobna sytuacja jak powyżej. Kurs mnie "nęci" a Vancouver jak zechce to dziś powinien odprawić Wild z kwitkiem...

Carolina - Montreal 2 2.65 B&W
Carolina - Montreal 2 2.10 (OT+SH) B&W 2j.



Chicago - Detroit 1 3.60 B&W
Chicago - Detroit 1 2.95 (OT+SH) B&W
Spróbuję dziś na Chicago, bo jak pisał lemex- choćby w Chicago zagrało stado małp to i tak kiedyś musi wygrać. Może więc sprężą się dziś na rywala z Dywizji?

Philly- TBL 2 2.15 (OT+SH) B&W
Florida-Toronto over 6 1.91 3j.

Wyszło dziś chyba na same "dogi" ale może coś z tego będzie...

Wczoraj:4-4-1 (+12,05j.)
Stan:69W-84L-3 (+28,41j.)

Pozdr
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 17:35

Quote:

raiders_ dwie uwagi do Ciebie:

1. NY Islanders ugrali we własnej hali 10 punktów (a nie 8)
ich seria:W,OTL,OTL,OTW,L,OTW,W - moim zdaniem 10pkt
2. Chicago od 12 meczy bez OT (a nie od 11) - jeśli doliczysz gry pre-sesion to będzie nawet 18

nie czepiam się tylko zwracam uwagę na pewne nieścisłości
pozdrawiam



Mam nadzieje ze sie nieczepiasz dzieki za uwagi i poprawki to tylko bardziej utwierdza mnie w moich zalozeniach.

Maly Update moich typow:
Injuries
Minnesota: P. Demitra , M. Gaborik , B. Rolston ,W. Walz- i to mi pasuje .Minesota bez 4 podstawowej Demitra ,Gaborik,Rolson ,Walz ...wielka szansa dla Canuks ktore w komplecie. GOGOGO color:blue] CANUKS !!! [


Buffalo;T. Connolly,D. Roy,J. Spacek ,H. Tallinder,T. Vanek-BUfallo takze z brakami ,ale mysle ze powinni sobie pradzic z bostonem DURY i afynogienov w formie i graja

Boston: B. Stuart,M. Sturm-Boston: bez Stuarta i Sturma ..szanse maleja na dobry wynik.(i tak wielkie nie byly )


NJ Devils:P. Elias,S. Gomez,D. Hale,A. Mogilny-Devils powaznie oslabione ELIAs,Gomez to napewno pierwszoplanowe postacie zespolu Mogilny takze waznyel ement ukladanki. NO BET chyba ze x2 NYI.


Detroit:J. Fischer,M. Samuelsson-jedenynie brak samuelsona jest oslabieniem reszta w komplecie .Powinni wygrac i to wysoko.


Chicago:C. Barker ,E. Daze,M. Handzus,H. Havlat,N. Khabibulin,P. Lalime,T. Salmelainen-NO COMENTS SZPITAL!!!! jednak odpuszczam mysl o mego DOGU


Jak widac kontuzji troche jest.

.
Posted by: SJS

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 17:55

[size=24][color=darkblue]BOS Bruins v BUF Sabres[/size] [size=9]2 OT+SH @1.50 (Gamebookers)[/size]

Wspaniały początek sezonu w wykonaniu drużyny Sabres, odniesione dziesięć zwycięstw w jedenastu meczach nowego sezonu pozwoliło na wyrównanie rekordu Toronto Maple Leafs z sezonu 1993-1994. Początek nowej rundy zasadniczej w wykonaniu zespołu z Bostonu można nazwać małym falstartem. Bruins okupują czternasta lokatę w Eastern Conference, za nimi znajduje się tylko zespół Philadelphia Flyers. W dziewięciu spotkaniach zdobyli zaledwie siedem punktów, formacja ofensywna Bruins do tej pory zdobyła tylko dziewiętnaście bramek. Ekipę z Bostonu w najbliższym meczu czeka bardzo trudne zadanie sprostanie zespołowi Sabres, który znajduje się w wyśmienitej formie. W ostatnim meczu bramkarz Bruins Tim Thomas rozegrał doskonałe zawody, broniąc trzydzieści pięć strzałów przeciwko Senators, ostatecznie Boston Bruins wygrali we własnej hali 2:1. Aby myśleć o korzystnym wyniku z Sabres, Thomas prawdopodobnie po raz kolejny będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Historia gier pomiędzy tymi drużynami przemawia bez sprzecznie na korzyść drużyny Buffalo Sabres. W ostatnich dziesięciu meczach Bruins tylko dwa razy znaleźli patent na pokonanie drużyny Sabres. Doskonała forma zawodników Buffalo Sabres idąca w parze z bardzo wysoką skutecznością w zdobywaniu bramek i słabą formą zespołu Boston Bruins przemawia za wypatrywaniem w tym pojedynku zwycięstwa zespołu gości.

Stawka 2/10

Pozdro dla Niveta. W końcu podłączyli mi na nowo neta .
Posted by: Gr3g

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 19:58

Witam,

Raiders_, nie to zebym sie czepial ale stanowcza wiekszosc "kontuzji" ktore podales na stronie sportsline.com sa zaznaczone jako "wystepy pod znakiem zapytania" a nie potwierdzone kontuzje, takze mysle ze troche wprowdzasz w blad niektorych czytelnikow ktorzy sami nie sprawdzaja takich informacji a kieruja sie tylko tymi ktore znajda tu na forum.

Pozdrawiam )
Posted by: Gr3g

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 19:58

Witam,

Raiders_, nie to zebym sie czepial ale stanowcza wiekszosc "kontuzji" ktore podales na stronie sportsline.com sa zaznaczone jako "wystepy pod znakiem zapytania" a nie potwierdzone kontuzje, takze mysle ze troche wprowdzasz w blad niektorych czytelnikow ktorzy sami nie sprawdzaja takich informacji a kieruja sie tylko tymi ktore znajda tu na forum.

Pozdrawiam
Posted by: Danielsan

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 20:45

dzisiaj spokojnie:

Boston - Buffalo 2 2.00 5/10
(złapałem po 2.00 w expekcie rano)

Chicago - Detroit 2 1.70 3/10

NJersey - NYI 1 1.75 2/10

Boston po zwycięstwi nad Ottawą w euforii, myślę jednak, że tego szczęścia nie wystarczy na Sabres, ktore po przerwaniu passy W powinno znow zacząc marsz;]

Szpital i krzywa b. pochyła to sytuacja Chicago, a Red Wings odwrotnie niezła passsa WWWW, dzis kolejne "W"?

Devils mają WW i Islanders WW, jak dla nich 2W to sporo, mysle ze na gorącym terenie w Jersey powinno obyc sie bez niespodzianek
Posted by: kamikazeeeee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 20:46

NYR win, jak dla mnie przemawia za tym ciąg rangersów LWLWLWLW typ W+ot 3/10j.
Posted by: pit

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 21:40

Colorado, win - hmm właściwie to nie opieram tego typu na zadnych statystykach bo jak je przejrzałem to nic specjalnego. Typ oparty tylko na tym, ze widac ze Colorado gra coraz lepiej i zdaje sie ze zamierzaja dalej isc w tym kierunku. I dzis pokaza to odnotowujac pierwszy w sezonie " three games winning streak " .

oraz kontynuacje

- Boston, lose, 2gie podejscie

- Tampa Bay, win, 2gie podejscie

- NY Rangers, lose, 2gie podejscie
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 22:09

Witam

Dziś kolejny dzień łowów remisów w nhl. Dzisiaj nie dorzucam nowych progresji. Narazie chcę zakończyć obecnie prowadzone. A więc na dzisiaj zagram na remisy następujących zespołów:

SJS --> 12 meczy bez remisu
Chi --> 12 meczy bez remisu
TB ---> 11 meczy bez remisu

Myślę, że dziś jakaś z tych w miarę długich serii zostanie zakończona

3 poziom

SJS X 4,15 --> 2j

2 poziom

Chi X 4,35 --> 1j

TB X 4,05 --> 1j
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 22:23

Wczoraj średnio przeciętnie. Moje źródło informacji nie trafiło w obsadę 2 bramkarzy. W St. Louis jednak bronił Sanford, anie Legace i skończyło się 1-4. Pytanie czy jakby bronił Legace nie byłoby wyżej. Ponadto NY Rangers zdeydowało się wystawić Weekesa, zamiast Lundqvista i to był chyba krok we właściwym kierunku, bo występ tego bramkarza w dużym stopniu pozwolił na osiągnięcie korzystnego rezultatu na trudnym terenie w Anaheim. Nietrafiony zupełnie mecz Columbus-Colorado, zawalił bramkarz Leclaire puszczająć 4 gole przy niewielkiej ilośći strzałów zespołu z Colorado.

Na dziś jest parę meczy, które wyglądają dość ciekawie.

Florida-Toronto over 6 (ot) 7/10 1,80 GB
Minnesota-Vancouver under 5 (60) 5/10 1,87 Bwin
St.Louis-Colorado over 6 (ot) 5/10 1,80 GB
Boston-Buffalo under 6 (60) 4/10 2,00 Bwin
NJ Devils-NY Islanders over 5,5 3/10 2,05 GB

Bilans: 18-10-2 +21,15

Krótkie opisy za chwilę w poniższym poście
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 22:29

Witam panowie

Malo czasu wiec przepraszam bardzo ze bez opisow:

Zaczynamy gre dzis na :

lose TOR @ 2.25
OT CHI @ 4.35
2 poziom progresji na lose NYI @ 1.65
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 22:59

2.11
San José Sharks - New York Rangers 2 & OT
Minnesota Wild - Vancouver Canucks OVER 5,5
Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens 2 ML & UNDER 6
Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightning OT
Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings 1 & OT

Na analizy niestety brak czasu, ale w sumie już o tej porze to bez sensu je pisać
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 23:01

Florida-Toronto

Na bramkach odpowidnio Belfour i Aubin. Obie drużyny grały już ze sobą w tym sezonie - wygrało Toronto 2:1ot. Z tym że Florida na wyjeździe i Toronto u siebie to dwie bardzo nieskuteczne drużyny jak dotychczas. Zupełnie inaczej to wygląda jak Panthers i Maple Leafs grają na odwrót. Obie ekipy strzelają mnóstwo goli i tego mniej więcej spodziewam się i w tym spotkaniu. Aubin, bramkarz Toronto na razie występował w 2 spotkaniach i nie ma imponującej statystyki 4,41 GAA. Jeżeli jednak nawet wystąpiłby Raycroft podstawowy bramkarz to i tak Florida powinna strzelić ~3 gole z gry. Plus coś być może dorzucić z bardzo solidnego PP. Na razie Florida aplikowała conajmniej 3 gole w każdym pojedynku u siebie, zatrzymała się jedynie na San Jose, ale defensywa tych ostatnich jest zupełnie na innym poziomie aniżeli zespołu z Kanady. Toronto na wyjazdach jest również bardzo skuteczne, i nawet jeżeli Belfour będzie miał "swój dzień" ze 2 gole z gry powinny wpaść. No i gry specjalne obie drużyny mają bardzo dobry PP, Florida ma słaby PK, co może jedynie pracować na over w tym meczu.

Minnesota-Vancouver

Tu krótko - Fernandez vs Luongo. Moim zdaniem jak nie najlepsi, to ścisła czołówka bramkarzy NHL. Do tego oba zespoły mało skueczne z gry - Minnesota u siebie ciut lepiej aniżeli na wyjazdach, Vancouver bardzo przeciętnie na wyjazdach, jedynie przeciwko bramkarzowi Chicago Boucher udało im się rozstrzelać. Jedynie gry specjalne Minnesoty (PP goals) mogą tu w moim przekonaniu zagrozić underowi, ale Vancouver ostatnio craz lepszy PK, do tego brak Gaborika w Minnesocie, myślę, że powinno być dobrze. To drugie spotkanie w tym układzie w tym sezonie, w pierwszym 2:1ot dla Minnesoty.

St.Louis-Colorado

To juz drugi typ związany z zespołem z Colorado w tym tygodniu. Poprzedni (under w meczu z Columbus) zupełnie nietrafiony. Colorado zaskakująco łatwo strzelało kolejne bramki Leclairowi. Pisałem wówczas, że Colorado ma bardzo skuteczny atak, ale Leclaire powinien stanąć im na przeszkodzie (bronił do tej pory naprawdę nieźle). Tymczasem dzisiaj Colorado zagra przeciwko Legace'owi - i jeżeli nie mieli problemu z Columbus nie widzę, jak i tutaj nie mieliby mocno poprawić swojego konta bramkowego. Legace jak do tej pory u siebie puszczał średnio 3 gole z gry, ale rywale to nie byli jacyś potentaci: kolejno Boston, Chicago, Phoeni i ostatnio Detroit, które swoją drogą też nie błyszczy za bardzo w meczach wyjazdowych. Są to ekipy, które skutecznością ataku ustępują dość wyrażnie zespołowi Avalanche (na wyjazdach). No i z dugiej strony St.Louis. Ostatnio 5 goli z Anaheim i wogóle grają dość skutecznie u siebie, czym nadrabiają braki w defensywie. Mają dobry PP, strzelają z gry 5on5 i na Theodore to powinno wystarczyć. W każdym bądż razie Colorado ma dziś rywala z dużo lepszym atakiem i z dużo słabszą obroną/bramkarzem aniżeli wczoraj (5:3 Columbus). Wniosek nasuwa się sam.

Boston-Buffalo

Thomas vs Miller. Obie ekipy już się w tym sezonie starły 2:6 dla Buffalo. Wówczas bronili Toivonen i Biron. Jeżeli chodzi o tego drugiego, to jest on rezerwowym bramkarzem, słaszym raczej od Millera, i w tym upatruję sporą szansę na to, iż dorobek zespołu gospodarzy w tym meczu nie przekroczy liczby 2. Spodziewam się, że Miller jest w stanie nawet w tym meczu uzyskać shotout, ewentualnie puśćić jednego gola. Broni on naprawdę jak dotąd bardzo dobrze, puścił 5 bramek w 4 meczach wyjazdowych i na taką drużynę jak Boston, tj dość przeciętną, jak chodzi o atak, jest to całkiem prawdopodobne. Z kolei Thomas, zastępujący obecnie Toivonena może się poszczycić 2 bardzo dobrymi ostatnimi występami (puścił z gry 5on5 1 gola w dwóch kolejnych meczach z Montreal i Toronto) i na pewno na taką ekipę jak Buffalo to odpowiedni wybór trenera gospodarzy. Wygląda on w każdym bądź razie dużo lepiej obecnie aniżeli Toivonen, którego zmienił. Buffalo w tym mezu będzie na pewno strzelać bramki (myślę, że głównie z PP - bardzo słaby PK Bostonu), ale z gry pięciu na pięciu ten dorobek może być bardzo mocno ograniczony.

NJ Devils-NY Islanders

Brodeur vs Di Pietro. Bramkarz NJ devils niby w formie (2 shotouts), ale mam pewne wątpliwości, bo rywale tacy sobie, żeby nie powiedzieć słabi. Wcześniej było znacznie gorzej. Di Pietro wydaje mi się cały czas nie odnalazł swojej optymalnej dyspozycji, a każdy kolejny występ stale to potwierdza. W dużym stopniu liczę tu na gry specjalne obu drużyn. Szczególnie zderzenie PP NJ Devils z PK NY Islanders może zagrwarantować parę brameczek, hokeiści NY Islanders poza tym często uciekają się do gry nieprzepisowej. Gorzej z gry 5on5 - NJ Devils nie prezentują się tu najkorzystniej, ale myślę, że conajmniej do wyniku 4:2 w tym meczu powinni dociągnąć. NY islanders też wie jak strzelać gole.
Posted by: Baqu

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 02/11/2006 23:59

Witam wszystkich

Buffalo W (60') => 1.85 ; 3j.

NY Rangers L (60') => 1.85 ; 1j.
jak to ktoś inteligentny napisał "Rangers haven't put together 2 wins in a row since Oct 7th.."

Minnesota W (60') => 2.1 ; 1j.

bilans: + 7.25j. 26/21/2

good luck and good night


Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 06:33

Quote:

1 poziom progresji na lose TOR @ 2.25




Minnesota Wild 5 - 2 Vancouver Canucks
San Jose Sharks 1 - 3 New York Rangers
Chicago Blackhawks 1 - 2 Detroit Red Wings
St.Louis Blues 4 - 1 Colorado Avalanche
New Jersey Devils 2 - 5 New York Islanders
Florida Panthers 4 - 2 Toronto Maple Leafs
Boston Bruins 4 - 5 karne Buffalo Sabres
Carolina Hurricanes 0 - 4 Montreal Canadiens
Philadelphia Flyers 2 - 5 Tampa Bay Lightning

Dzis 4 mecze:

01:00 Washington - Atlanta
01:00 Columbus - Calgary
03:30 Edmonton - Dallas
04:00 Anaheim - Phoenix

Posted by: Ralph

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 07:12

Witam!
Wczoraj napomniałem coś o dniu "dogów" i chyba się nie pomyliłem. Zawiodło mnie tylko najbardziej Vancouver, bo nie przeczę, że liczyłem na coś więcej w ich wykonaniu...St. Louis wreszcie wygrali u siebie, Philly "standardowo" przegrywa z Tampą. Z faworytów wczorajszej kolejki tylko Minnesota i Detroit nie zawiedli, chociaż Chicago jak można było się spodziewać powalczyli.
Ja na dziś mam tylko jedną pozycję na grę:
Washington-Atlanta over 6 1.83 B&W 2j.

Wczoraj:7-4-1 (+7,01j.)
Stan:76W-88L-4 (+35,42j.)

Pozdr
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 08:10

Quote:

3 poziom

SJS X 4,15 --> 2j

2 poziom

Chi X 4,35 --> 1j

TB X 4,05 --> 1j




Coś remisować nie chcą

Bilans -12,25j

14/2/12
Posted by: pit

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 11:23

Ehh no ostatnia noc nieszczegolnie udana. Nalezy odnotowac to ze NYR chyba wreszcie zrozumieli ze Lundqvist, to w tym momencie nie jest najlepszy pomysl na obsade ich bramki i zaczynaja pozwalac grac Weeksowi. Mnie to zbytnio nie cieszy bo jestem wlasnie podczas progresji an ich lose ale moze Buffalo da rade. Florida pokazuje, ze na wlasnych smieciach beda znow wygrywac. No i chyba cos niezle zaczyna sie dziac u Islandersow. A na dzis wybralem cos takiego:

- Dallas, win - pare dni temu Nashville jechalo na wycieczke do Northwest i powaznie zastanawialem sie czy grac na ich porzke. W koncu odpuscile i jak narazie nie żałuje. Tym razem nie odpuszcze i mam nadzije ze nie bede zalowal. Tyle ze nie Nashville a Dallas i nie a lose a na win. Jak narazie ani Edmonton, ani Vancouver, ani Calgary nie pokazuja nic wielkiego, natomiast Dallas jest druzyna, ktora potrafi po prostu wygrywac. W poprzednim sezonie z tymi trzema druzynami Dallas zaliczylo 7 zwyciestw 2 remisy i 3 porazki. W tym spotkali sie tylko z Vancouver i rowniez wygrali. Mnoznik na dzis wynosi 2.5 w kolejnych meczach tez nie powinien byc duzo nizszy.

- Atlanta, win, 2gie podejscie - oby szczesliwsze od pierwszgeo;)
Posted by: rangiz9

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 11:49

Witam

Na dziś króciutko bo czas nagli. Dzisiaj kontynuacja polowania na X Edmonton, które nie zaznało smaku remisu w 60' od 12 spotkań. Czyli wszystkich meczach jakie do tej pory rozegrało Edmonton w sezonie nie padł wynik remisowy. Jak do tej pory nie udało mi się jeszcze trafić X w 60'. Może dziś będzie lepiej

2 poziom

Edm X 3,95 --> 1j
Posted by: mumin

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 15:12

a oto kolejna niespodzianka jaka spotyka mnie ze strony B&W:

2006-11-03 00:26 Pojedynczy
Toronto Maple Leafs u Florida Panthers (Totals (czas reg.)) Więcej niż 6 USUNIĘTE
100.00 1.83 100.00
Posted by: lemex

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 19:59

Edmonton-Dallas
Oilers 12 meczy bez OT, na 7 meczy w domu 6 wygranych (Calgary 3:1, San Jose 6:4, Vancouver 2:1, Detroit 3:1, Phoenix 5:2, Washington 4:0 i ostatnia porażka z Nashville 3:5). Z ekipami z tej samej "przegródki" grają blisko remisu, bo różnica 2 goli nie zawsze jest odzwierciedleniem przewagi w meczu. W 3 ostatnich sezonach padał remis w pierwszym lub drugim meczu między tymi rywalami.
Dallas bardzo groźne w potyczkach wyjazdowych(6 meczy, tylko 1 porażka i reszta win z tym, że 2 po OT), 7 meczy bez OT, rozpoczynają serię wyjazdów(Edmonton, Vancouver, Calgary i Phoenix), 2 ostatnie mecze to zwycięstwa. Najdłuższa seria zwycięstw w tym sezonie to 2 razy po 3. Remis lub porażka wisi już w powietrzu. trzeba wyostrzyć węch i do dzieła.
Typ: OT i handi +1,5 Dallas

Anahaim-Phoenix
Kaczki "dziwaczki" bez porażki w 60 min, 2 ostatnie mecze to OT, ograli u siebie bez dodatkowego czasu 5 ekip(LA 4:3, St.Louis 2:0, Detroit 4:1!!!!, Minnesotę 2:1, Edmonton 6:2), mecz wewnątrz Dywizji, w poprzednim sezonie wszystkie 4 mecze u siebie z Kojotami wygrali.
Kojoty 12 meczy bez OT, 9 porażek, wygrali tylko te mecze w których strzelili minimum 5 goli(6:3 z NYIslanders, 5:2 St.louis i 6:2 Edmonton). W czasie gdy Kaczki rozgrywały 2 ostatnie mecze, Kojoty cieszyły się z 5 dniowej przerwy.
Typ: OT i handi +1,5 Phoenix

Columbus-Calgary
Kurtki 9 meczy bez OT, po serii 4 porażek odnieśli zwycięstwo, aby znowu 2 razy z rzędu przegrać. Wygrali z Phoenix i Los Angeles, w 3 na 10 meczy nie strzelili gola.
W 3 ostatnich sezonach jeden z dwóch meczy u siebie wygrywali z Płomieniami(raz po OT).
Płomienie 3 ostatnie mecze przegrały, bo strzelenie 2 goli to za mało, aby wygrać(Nashville, Washington, Detroit), układ najbliższych gier daje nadzieję, że przełamią ten "nie fart".
Typ: 2
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 20:28

Z tego co widze to dzis temat troszke cichy, wiec postaram sie go ozywic:

Dallas :

Fri Nov 3, 2006 AWAY Oilers
Mon Nov 6, 2006 AWAY Canucks
Tue Nov 7, 2006 AWAY Flames
Thu Nov 9, 2006 AWAY Coyotes

Wed Nov 15, 2006 HOME Islanders


W najblizszym czasie drużyna Gwiazd rozegra serie wyjazdowa serie 4 meczy. Rywale- EDM VAN CGY PHO nie są z najwyzszej pólki,ale nie mozna powiedziec ze to slabeusze, taki wlasnie uklad sprawi ze kursy na wygrana Gości w tych meczach beda z dobry mnoznikiem wiec proponuje:

1 poziom progresji na DAL win @ 2.50




Calgary :

Fri Nov 3, 2006 AWAY Blue Jackets
Sat Nov 4, 2006 AWAY Blues
Tue Nov 7, 2006 HOME Stars
Fri Nov 10, 2006 HOME Ducks

Płomienie po 3 przegranych z rzedu czekaja dwa mecze wyjazdowe a potem potyczki na swojej tafli z DAL i ANA. Na pewno wielu z was dziwi taka a nie inna postawa drużyny z Pengrowth SaddleDome, nie przystoi im taka gra i najwyzsza pora zeby sie otrząsnąć i wziasc w garsc.

1 poziom progresji na win CGY @ 2.15

Atlanta :

Fri Nov 3, 2006 AWAY Capitals
Sat Nov 4, 2006 AWAY Islanders
Mon Nov 6, 2006 HOME Bruins
Wed Nov 8, 2006 HOME Senators
Fri Nov 10, 2006 HOME Rangers


Noi zostały nam na koniec "Drozdy". Po 7 meczach bez przegranej w 60' przyszly dwie porazki ( 2-4 z TOR oraz 2-5 z CAR) i chyba czas na jakies zwyciestwo bo "Hotlanta" majaca po 14 grach 19 punktów zajmuje w konferencji 2 miejsce tuz za Szablami z Buffalo na pewno nie ma zamiaru spuscic z tonu. Kto wie czy te dwie druzyny nie "urwią" sie "peletonowi" na dłuzszy czas... Co do rozkladu gier to wg mnie jest bardzo ciekawy: oba mecze na wyjazdach do wygrania, potem powrot do domu gdzie czekaja mocni, ale jak najbardziej "osiągalni" rywale z Atlantic i Northeast Division.

1 poziom progresji na win ATL @ 2.35
Posted by: kamikazeeeee

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 20:36

Na dziś dzień (a raczej noc) proponuję WIN Waszyngtonu na przekór ich ciągowi, który wygląda tak WLL WLL WLL W
Pozdrawiam
Posted by: gobel

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 20:46

Ja dzis tez rozpoczynam progresje na win Calgary,chyba nikt nie spodziewal sie tak slabego startu Kanadyjskiej druzyny,najblizsze mecze sa ze srednimi rywalami i czas na przelamanie,wierze ze nastapi to w 2 a najdalej 4 nastepnych meczach.

Blue Jackets-Flames 2 (1 poziom progresji)
Posted by: jacky sparrow

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 20:58

witam
mój pomysł na dzisiejszą grę to od góry do dólu same OT. Cztery spotkania - cztery remisy. Tak sobie wymyśliłem tym bardziej, że dziś na placu boju wystepuja głównie druzyny które od dawna nie zaliczyły OT. Właściwie chciałem zagrać na zwycięstwo Płomieni ale jakos tak nie jestem do końca przekonany więc zagram remisy w systeme Patent.
pozdrawiam i życze udanej nocy
Posted by: lupus

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 21:09

Quote:

Na dziś dzień (a raczej noc) proponuję WIN Waszyngtonu na przekór ich ciągowi, który wygląda tak WLL WLL WLL W
Pozdrawiam




Jesli chodzi o ciagi to złamania to Dallas ma WWW L WWW L WW
Posted by: Shadhun

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 21:56

jak myślicie, kojoty powalczą coś czy można spokojnie dawać kaczory ?
Posted by: Soczi

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 21:57

Wczoraj jak dla mnie słaby dzień, przynajmniej jak chodzi o u/o. Dziś dwa mecze, które niestety buki widzą dość podobnie.

Washington-Atlanta over 6 (ot) 9/10 1,68 GB

Kurs niski, stawka wysoka. Na bramkach prawdopodobnie Kolzig i Hedberg, rezerwowy bramkarz Atlanty. Lehtonen spisywał się ostatnio nieco słabiej, stąd ta zmiana - ponadto Atlanta gra mecz również jutro i Lehtonen ma wystąpić w meczu z NY Islanders. Washington wraca po serii wyjazdowych spotkań na własne śmieci, co z reguły dla drużyn NHL kończy się lekką dekoncentracją, częstokroć porażką,. Kolzig bronił bardzo solidnie na wyjazdach i wogóle zespół ze stolicy spisuje się znacznie lepiej niż w ubiegłym sezonie. Na pewno jest to m.in zasługą Semina, który doszlusował do Oweczkina, dzięki czemu pierwsza linia zespołu Waszyngtonu może już siać popłoch w obronach rywali. Washington strzela i traci u siebie dużo goli z gry 5on5, ma też bardzo dobry PP przy bardzo słabym wskaźniku PK. Ogólnie wygląda u siebie na bardzo overową drużynkę. Hedberg, który broni w ekipie gośći na razie zaliczył całkiem udany występ, rywalem jednakże był zespół z Philadelphi, wobez czego sądzę, iż nie był on w stanie się w pełni wykazać. Zespół z Waszyngtonu powinien lepiej sprawdzić bramkarza Atlanty. Atlanta również dużo strzela z gry i ma bardzo dobry PP. Z gier specjalnych liczę na minimum 2, a optymalnie 3-4 gole i kolejnych parę z gry 5on5. Dwa mecze te drużyny mają już za sobą, oba zakończone po dogrywce 4:3 ot dla Atlanty. Tu powinno być conajmniej podobnie.

Edmonton-Dallas under 6 (60) 5/10 1,70 Bwin

Roloson vs Turco. Dwóch dość przyzwoicie spisujących się bramkarzy. Roloson przede wszystkim w meczach rozgrywanych u siebie, tutaj zespół z Kanady przegrał do tej pory tylko jedno spotkanie przeciwko Nashville. Mimo tego zespół Edmonton ma najwyższą skuteczność w obronie w konferencji zachodniej. Z kolei Dallas dzięki świetnej grze Turco najwyższą odpowiednio na wyjeździe. Myślę, że bramkarze którejś z tych drużyn, albo obaj zahamują zapędy ofensywne swoich rywali. Ponadto obie ekipy mają bardzo dobry PK - o gole z gier specjalnych nie będzie wcale łatwo. Mimo iż obie drużyny są dość skuteczne w ataku, sądzę że obrona jednak zrobi tu swoje.

Bilans 19-13-3 +10,3 . Powodzenia
Posted by: Hans

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 03/11/2006 22:04

3.11
Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes 2 & OT
Kiedy Kaczory wkońcu przegrają w 60 min ? Dziś kolejna szansa, ale jeśli ci pierwsi zagrają na 100% to Kojoty nie mają czego szukać

Edmonton Oilers - Dallas Stars OT
Jeszcze nie było OT w meczu z udziałem Edmonton od początku sezonu...

w sumie to byłbym megahappy jakbym jutro rano zobaczył z góry do dołu remisy
marzenia
Posted by: Salihamidzic

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 05:40

wyniki meczy 3.11 :

Washington Capitals - Atlanta Trashers 3-4 FT
Columbus Blue Jackets - Calgary Flames 5-4 SO
Edmonton Oilers - Dallas Stars 2-3 FT
Anaheim Ducks - Phoenix Coyotes 6-2 FT


mecze dzisiejsze :


01:00 Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
01:00 Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs
01:00 Montreal Canadiens - New Jersey Devils
01:00 Ottawa Senators - Carolina Hurricanes
01:00 NY Islanders - Atlanta Trashers
01:00 Philadelphia Flyers - Washington Capitals
01:00 Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets
02:00 St. Louis Blues - Calgary Flames
02:00 Minnesota Wild - Nashville Predators
03:00 Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings
04:00 Colorado Avalanche - Vancouver Canucks
04:30 San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins


Pzdr
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 05:56

Witam
Quote:


1 poziom progresji na win DAL @ 2.50
1 poziom progresji na win ATL @ 2.35




1.Cieszy skutecznosc.
2.Przebudzenie Atlanty
3.Bardzo dobra postawaa Dallas
4.Calgary nadal w amoku.
5.Kaczory graja swoje (nie zazdroszcze tym co graja an ich lose w 60')
6.A OT jak nie wpadały tak nie wpadaja

Pozdrawiam
Posted by: raiders_

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 09:20

Po dniu przerwy dzisiaj od rana siadlem do tabelki NHL i sprawdzilem wszystkie zespoly .Wyszukalem az 15 zespolow z roznymi ciagami wiekszac bez OT .Czyzby ten sezon byl bez remisowy??
Mysle ze te wszystkie "mega"ciagi druzyn powinny sie zaczac powoli konczyc juz w tym miesiacu. Wiekszosc druzyn rozegralo juz 12-14 spotkan kiedys kondycja musi podupasc i trzeba chwile odpoczac,chyba nie beda na takich obrotach caly sezon naginac ... kto wie .
Oto co znalazlem:

Anahaim -14 meczy nie przegranych w 60'
Buffalo- 12 bez porazki w 60'
Nashvile-9 bez porazki w 60'
Pitsburgh-5 bez porazki w 60'

SJ Sharks-13 bez X
Edmonton- 13 bez X
Chicago-13 bez X
Phonix-13 bez X
TampaBay-12 bez X
Colorado-11 bez X
Detroit-9 bez X
Dallas-8 bez X
Ottawa-6 bez X
Devils-5 bez X

Chicago -7L

Detroit -5W


*St.Louis-remisuja co 3 grany mecz.

Tak to wyglada.Chyba sie nigdzie nie pomylilem,nic nie przeoczylem ... jesli tak to sorry prosze poprawic.
www.betexplorer.com -zródło info (moga miec pewne braki)
teraz tylko pozostaje wybrac druzyne ktora jako 1 zremisuje i progresja ,mysle ze w max6 poziomax pierwsza 4-5 powinna pasc....oby
Posted by: nivet

Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 09:39

A na dzis:

Kontynuacje progresji juz zaczętych:

  • 3 poziom progresji na lose NSH @ 2.20
    Predatorzy z seria 4W jada dzis do Minnesoty. Oba zespoły czeka ciezki mecz,zagrałem oczywiscie na wygrana Dzikich ,ale bardzo prawdopodobne wydaje sie tez OT

  • 3 poziom progresji na lose NYI @ 2.50
    Wyspiarze goszczą dziś Drozdy. Miejmy nadzieje ze beda gościnni

  • 2 poziom progresji na lose PIT @ 1.75
    Pingwiny w ostatnich 5 meczach nie zaznały goryczy porażki dziś w San Jose, a jak nie to niebawem w Anaheim, dostana po pupie...

  • 2 poziom progresji na win CGY @ 2.30
    Dzis rywalem Nutki, ktore nie graja rewelacji i jesli Płomienie nie pokusza sie o wygrana to nie bedzie to o nich za dobrze świadczyło ( a kibice tez maja swoje nerwy )

    I dokładam dwa nowe "okienka" :


    New Jersey:

    Sat Nov 4, 2006 AWAY Canadiens
    Tue Nov 7, 2006 HOME Hurricanes
    Thu Nov 9, 2006 HOME Blackhawks
    Sat Nov 11, 2006 HOME Panthers

    Wpadł mi do głowy iście diabelski pomysł Dzis bardzo ładny kurs na wygrana Diabełków w meczu z Montrealem, potem 3 mecze u siebie i nie wyobrazam sobie zeby na przełomie tych 4 gier zespoł Devils nie potrafił wygrać w 60'

  • 1 poziom progresji na win NJ @ 2.80

    Washington:

    Sat Nov 4, 2006 AWAY Flyers
    Mon Nov 6, 2006 HOME Senators
    Thu Nov 9, 2006 AWAY Hurricanes
    Sat Nov 11, 2006 HOME Rangers

    Dzis "Waszki" jadą do Philadelphi gdzie przyjdzie im sie zmierzyc z druzyna ktora jest w strasznym dołku i przezywa jakaś niemoc Mimo to uważam ze Lotnicy sa wstanie pokonac Stołecznych, ale jeśli bym sie mylil to uczyni to jedna z druzyn : OTT CAR NRY chyba nikt w to nie wątpi

  • 1 poziom progresji na lose WSH @ 2.15



  • Posted by: Shadhun

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 11:50

    Co do Calgary to jak najbardziej widziałem ich wczorajszy mecz, grali naprawdę dobrze, za dużo łapali kar i to się na nich zemściło (3 z 4 bramek CBJ to PPG). Drozdy bardzo mi się podobają, powinni nie mieć problemów z pokonaniem wyspiarzy.

    Więc na pewno na dziś te dwa mecze, dalej się zobaczy .
    Posted by: rangiz9

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 14:55

    Quote:

    2 poziom

    Edm X 3,95 --> 1j




    jak nie ma remisu tak nie ma

    Bilans -13,25j

    15/2/13
    Posted by: rangiz9

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 15:08

    Dzisiaj szybko bo czasu brak

    2 poziom

    Pit L 1,75 --> 2j

    3 poziom

    Nas X 1t 2,50 --> 4j

    TB X 4,00 --> 2j

    4 poziom

    SJS X 4,25 --> 3j
    Posted by: APOLLYON

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 15:22

    Atlanta i Dallas to dwie ekipy, które najmniej mnie zawodzą i dzęki którym wygrałem trochę kasy.
    Jak na razie, cieszy mnie ich forma a to, że są to solidne teamy, daje mi szanse na więcej zwycięstw...

    I chociaż jestem kibicem "Kojotów",
    życzę jednemu z tych zespołów zdobycia Pucharu Stanleya.

    Pzdr
    Posted by: lemex

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 16:26

    Moim skromnym zdaniem nadszedł czas Panowie, aby rozpoczynać progresje i to nie tylko na win czy lose, ale także i OT. Raiders wykazał co, kto i czego nie miał(nie sprawdzałem czy zrobił to precyzyjnie) i widać jak na dłoni, że niektóre tendencje zostaną "złamane" w nie długim czasie.
    Phoenix-Los Angeles
    Kojoty są w trakcie meczy z rywalami z Dyvizjii i po LA zawitają u nich Gwiazdy i Rekiny. Teoretycznie wszystko niby jasne - rywale poza zasięgiem. Następnie "wpadną na kawę" chłopcy z Minnesoty oraz z Chicago i tu OT niby bardziej realne. Ja wchodzę w ten "OT-interes", bo dogrywki w Pacyfic Dyvision to normalka.
    Typ: OT

    Philadelphia-Washington
    Patrząc na grę Phili można zanucić.."stary niedźwiedź mocno śpi..."Czekam na przebudzenie tej ekipy, bo nie mieści mi się to w głowie, aby poniewierały Philą takie zespoły jak Florida, Washington czy nawet dwukrotnie Tampa., że o OT Atlanty nie wspomnę. To dziwne, że drużyna kiedyś solidna stała się dostarczycielem punktów "południowcom". Wczorajszy mecz Capitals może okazać się sprzymierzeńcem Phili, bo taki lekko podmęczony rywal, to chyba dla nich akurat.
    Typ:1

    Colorado-Vancouver
    Raz już Orki przegrały w tym sezonie w Colorado 3:2. Obecnie obie ekipy znalazły się na "krzywej opadającej", bo Canuks 2 porażki, a Lawiny przegrywając wyjazd w St.Louis 1:4 dobrego świadectwa sobie nie "załatwiły". Colorado pierwszy i drugi mecz sezonu na początku października zremisowało i potem już nic z tych rzeczy - 11 razy regulaminowy czas. Orki na 10 wyjazdowych potyczek aż 4 OT.
    Typ: 1X i handi +1.5 dla Orek

    NYIslanders-Atlanta
    NYIslanders po fatalnym początku sezonu(3 porażki) sprawia wrażenie ekipy, która weszła już w sezon i będzie "ciułać" punkciki, wygrywając, przegrywając, coś tam z OT, ale bynajmniej w najbliższej przyszłości(1-6 meczy)nie zanosi się na "urodzaj" porażek, bo oprócz Dallas na wyjeździe to pozostali rywale są w zasięgu.
    Atlanta gra zaskakująco dobrze, nawet rewelację października (Buffalo) "przeczesali" na ich lodzie po OT, okupując to zresztą późniejszymi dwiema porażkami, które to są na czas obecny ich najdłuższą złą passą. W ubiegłym sezonie dwukrotnie przegrali "na wyspie" i mają ogólnie niekorzystny bilans w bezpośrednich pojedynkach wyjazdowych.
    Typ: 1 i 1X
    Posted by: APOLLYON

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 16:41

    Zgadzam się z Lemexem, co do "Lotników".
    Wydaje mi się, że wszystko powinno powoli wracać do normy w Filadelfii. Co prawda nowy trener ma na koncie 2 zwycięstwa i 2 porażki, ale w porównaniu ze swoim poprzednikiem, za którego kadencji Flyers przegrali 5 gier pod rząd, wygląda to lepiej.

    Tampa miała farta wygrywając z nimi, bo gdyby nie głupie kary Forsberga, to wynik mógłby być odwrotny...
    Dzisiaj w nocy hokeiści ze stolicy nie zdobędą nawet punktu.
    Wola zwycięstwa, wiara we własne mozliwości i determinacja a do tego "własny lód", to argumenty, które przemawiają za gospodarzami.
    Posted by: Baqu

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 16:44

    Quote:



    Buffalo W (60') => - 3j.

    NY Rangers L (60') => - 1j.

    Minnesota W (60') => + 1.1j.

    bilans: + 4.35j. 27/23/2






    New Jersey (6-5-0-1) at Montreal (7-2-0-3)

    tylko raz w przeciągu ostatnich 8 spotkań New Jersey Devils potrafili utrzelić wiecej niż 2 bramki. W czasie tych ośmiu spotkań zdobyli 15 bramek, co daje średnią 1.9. Trzy z nich uzyskał Scott Gomez... który dzisiaj nie zagra.

    Montreal uzyskuje średnio prawie dwa razy wiecej bramek na mecz. tj.(3.5), mają 5ty najlepszy PP w lidze i trzeci najsilniejszy PK w całej NHL.

    Diabły słabo spisują się na wyjazdach, a ich bramkarz Marty Broduer puszcza średnio 3.6 GAA na pięc ostatnich wyjazdowych startów.

    za montrealem przemawia również atut własnego boiska.

    2j. => 2.15
    Posted by: pit

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 18:08

    Przepraszam ze dzis bed opisow a;e dzs malom, ze trohche n"nie w stanie" to zakopanem, i z kafejki. Ale jesmtem z wami:):
    na dzis:


    - Sorry ze bez opisow ale czas nagli, z kafajkim mnie wyurzucaja a znajomi cvzekaja:)

    -na dzis zagram na phille lose i washington lose + kontynuacje.najwyzej jutro sie popraiwe bo szczerze mowiac to troche jestem narabany i nie jestem do konca pewien ale ok:) postaram sie jutro napisac pa...
    Posted by: Hans

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 18:44

    Quote:

    -na dzis zagram na phille lose i washington lose + kontynuacje.najwyzej jutro sie popraiwe bo szczerze mowiac to troche jestem narabany i nie jestem do konca pewien ale ok:) postaram sie jutro napisac pa...



    ty lepiej już nic dzisiaj nie "zagrywaj"

    Coś te OT mnie odstraszają, może popełniłem jakiś błąd "po drodze" ale jedno jest pewne schodze z tego już dziś, bo jak mam liczyć na 4 OT w tej kolejce to mnie ciarki przechodzą

    a więc:
    24.11
    San José Sharks - Pittsburgh Penguins 1 & OT
    Już ostatnio próbowałem upolować przegraną Pingwinów, ale jako że padło OT, a później wygrali dzisiaj spróbuje jakby od nowa...

    Philadelphia Flyers - Washington Capitals 1 & OT
    Ciekawy to mecz, z jednej strony opornie grająca Phila, a z drugiej Capitals, których najbliższe 5 meczy, o których już pisał wyżej kolega Nivet nie będzie należało do łatwych...

    Boston Bruins - Tampa Bay Lightning OT
    wiadomo...

    Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings OT & under 6
    Ostatnie 5 meczy Kojotów to przynajmniej 7 goli, dziś doskonała okazja, aby to przełamać bo LAK to underowa ekipa a i historia meczy obydwu zespołów wskazuje na under...

    Minnesota Wild - Nashville Predators 1 & OT
    Tutaj poluje na porażke "wieśniaków", bo nie wierze za bardzo że swoje tournee wyjazdowe zaliczą na 6 win po 60 min...

    Jakby nie było OT również tej nocy porządane, ale już nie jest pragnieniem

    miłego wieczoru
    Posted by: gobel

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 21:04

    Po wczorajszym niepowodzeniu Calgary dzis drugi stopien progresji na ich win,bo kiedy jak nie dzis?z kim jak nie z Blues,lubie bardzo ta druzyne ale kazdemu kibicowi cierpliwosc sie konczy tak wiec Calgary do boju

    Rozpoczynam takze progresje na win Philadelphi,maja najblizsze 4 mecze ze srednimi zespolami,poza Buffalo i jakis wygraja bo chyba zaczyna dziac sie lepiej w tym klubie i mam nadzieje ze zatrybi im ten mechanizm.

    2 poziom progresji na win Calgary

    1 poziim progresji na win Philadelphi
    Posted by: SJS

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 21:48

    SJ Sharks -1,5 v PIT Penguins 1 @2.50 (Gamebookers)

    W najbliższych dwóch meczach zespół Pittsburgh Penguins czekają ciężkie przeprawy. W nadchodzącym spotkaniu drużyna z Pittsburgha w meczu wyjazdowym podejmie zespół San Jose Sharks, by następnie udać się do Anaheim aby zmierzyć się z rewelacją Western Conference zespołem Ducks. Penguins dotychczas zaskakują swoją grą nie jednego fana NHL. W dziesięciu meczach nowego sezonu odnieśli aż siedem zwycięstw w tym cztery na wyjeździe co jest bardzo dużą niespodzianką. Gra zespołu z Pittsburgh głównie opiera się na trzech zawodnikach: dobrze spisującym się bramkarzu Marc-Andre Fleury i dwóch ofensywnych graczach: Sidney Crosby i nowo pozyskany Evgeni Malkin który w sześciu grach zdobył aż siedem bramek i zaliczył cztery asysty. W ostatnim meczu San Jose Sharks przed własną publicznością ulegli NYR 1:3. Słabsza postawa bramkarza gospodarzy Nabokova zarówno jak i słaba skuteczność formacji ofensywnej przyczyniła się do właśnie takiego rezultatu. Najbliższy mecz Sharks z drużyną Pittsburgh Penguins będzie doskonała szansą na odzyskanie uznania w oczach własnych kibiców. Rzadko zdarza się aby zespół z Pittsburgha odniósł pięć zwycięstw z rzędu. Dwa najbliższe wyjazdowe mecze z San Jose Sharks i Anaheim Ducks pokażą na ile stać drużynę Penguins w nowym sezonie.

    Stawka 2/10
    Posted by: xian

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 22:01

    Od zatrzęsienie meczy aż nie wiem co dzisiaj wybrać. Zdecydowałem się na wariant dość nietypowy i za niewielkie pieniądze ze względu na to, że nie mam jakoś przekonania do mocniejszego grania.

    Montreal Canadiens-New Jersey Devils 1st period over 1.5 2.00 (Betway)

    Po dwóch kolejnych bezbramkowych tercjach w wykonaniu Montrealu przyszedł najwyższy czas na mocniejsze otwarcie meczu. W meczach Montrealu w tym sezonie o ile się nie mylę nie było serii dwóch underów pod rząd w pierwszej tercji. W powyższym przypadku mielibyśmy już 3 under przy czym dwa w poprzednich spotkaniach bardzo przekonujące bo 0 goli w meczu z Carolina i tak samo w meczu z Ottawą. Do składu New Jersey Devils powraca Scott Gomez, a jak wiadomo jest to zawodnik niezwykle szybki na którym łapią przeciwnicy bardzo dużo kar. Nie wiadomo do końca, który z bramkarzy będzie występował w barwach Montrealu ponieważ grają tam rotacyjnie Aebischer i Huet. Nie ma to chyba większej różnicy bo obaj spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. W ekipie gości sprawa obsady bramki jest raczej przesądzona. W moim przypadku rozpocznę sobie małą progresję na over w pierwszej tercji bo przy obecnej formie Montrealu seria underów nie może trwać wiecznie.
    Posted by: Soczi

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 22:42

    Wczoraj udany dzień, dziś mam nadzieję kontynuacja...

    Buffalo-Toronto over 6,5 (ot) 8/10 1,78 GB
    Boston-Tampa Bay over 5,5 (60) 6/10 1,80 Unibet
    Philadelphia-Washington under 6,5 (ot) 5/10 1,86 GB
    Phoenix-Los Angeles under 6 (ot) 5/10 1,80 GB
    St.Louis-Calgary over 5,5 (60) 3/10 2,10 Unibet

    Z 1x2 najbardziej podoba mi się Montreal i Detroit. Za sekundę krótkie opisy do typów
    Posted by: Ralph

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 23:21

    Witam:
    Lepiej późno niż wcale&#8230;

    Dziś u mnie poszło:
    Boston-TBL 1 1.90 3j.
    ST.Louis-Calgary 2 1.80 5j.
    NYI-Atlanta 1 1.87 2j.
    SJS-Pittsburgh 2 2.82 2j.
    Minnesota-Nashville 2 2.23
    Phoenix-LAK 2 1.89 2j.
    Detroit-Columbus 2 3.73
    Philly-Washington 2 2.19 3j.
    Buffalo-Toronto 2 3.36 2j.
    Colorado-Vancouver 1 1.70
    Montreal-NJD 1 1.70 4j.
    Kursy z GB tym razem i wszystkie pozycje z uwzględnieniem OT+SH.


    Wczoraj: 1-0 (+1,66j.)
    Stan:77W-88L-4 (+37,08j.)
    Posted by: Soczi

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 23:32

    Buffalo-Toronto

    Miller vs Raycroft. Buffalo u siebie jak do tej pory same overy powyżej 7 goli. Nie widzę dlaczego i tym razem nie miałoby tak być, zwłaszcza że rywal z dobrym atakiem i słabą obroną, dzisiaj do tego sobota, więc można spodziewać się otwartego meczu i wielu dobrych sytuacji. Toronto na wyjazdach spisuje się statystycznie rzecz biorąc mniej więcej jak poprzedni rywale Buffalo - Ny Rangers (7-4) czy Carolina (5-4). Bardzo skuteczna ofensywa (~12,5%celnych strzałów znajduje drogę do bramki), dużo goli strzelanych z gry 5on5 i do tego słabsze linie defensywne plus barmkarz. Miller, bramkarz Buffalo, też lepiej wygląda w meczach wyjazdowych, co być może wiąże się z odmienną taktyką zespołu Sabres na grę wyjazdową, w każdym bądź razie Buffalo ,jeżeli wygrywa mecze u siebie, to większą ilością strzelanych w meczu bramek, aniżeli dobrze zorganizowaną grą z tyłu. Myślę, że w tym meczu 5-6 goli z gry 5on5 (lub więcej) jak najbardziej realne, do tego jeszcze PP goals wliczbie 2-3 i to powinno wystarczyć na zdecydowany over. Obie ekipy mają bardzo wysokie skutecznośći wykorzystania PP home/away, Buffalo poza tym słabsze PK.

    Boston-Tampa Bay

    Toivonen vs Denis. Ten pierwszy po krótkiej przerwie w dzisiejszym meczu ma zastąpić Thomasa, moim zdaniem lepszego GK (który jednakże nie najlepiej spisał się w końcówce w meczu z Buffalo, no ale z Buffalo). Toivonen puszcza u siebie średnio po 2 gole z gry 5on5, i myślę że w meczu z Tampą Bay ta liczba może wzrosnąc o kolejny gol w tym elemencie, jako że TB Lightning to drużynka z bardzo skutecznym atakiem (away). Strzelają dość regularnie i wydają się być w niezłej formie, co potwierdzają ostatnie 3 spotkania wyjazdowe (w nawiasie gole z gry 5on5) z Was(5), Car(3) i Phi(3). A strzelać muszą bo Denis nie jest u nich najmocniejszym punktem i tracą również sporo goli z gry. Boston to nie jest może jakaś porywająca drużyna, jak chodzi o grę ofensywną, ale myślę, że będą w stanie spokojnie pokonać bramkarza TB ze dwa razy z gry pięciu na pięciu. Do tego dochodzą gry specjalne - przede wszystkim relacja PP Bostonu (home 25%) i PK Tampy Bay (około 33% czyli co trzecia gra w osłabieniu kończy sięgolem dla rywali). Przy niewielkiej nawet liczbie kar Boston coś jednak powinien zamienić na bramkę. PP Tampy Bay już nie jest taki zachwycający, ale nigdy nic nie wiadomo, Boston też traci sporo goli w osłabieniach. Obie drużyny spotkały się już raz - w Tampie 3:2 dla Bostonu (wszystkie 5 goli z gry).

    Philadelphia-Waszyngton

    Esche vs Kolzig. Nie rozumiem trochę tak wysokiej linii na ten mecz. Philadelphia to jedna z najmniej skutecznych drużyn NHL, i w starciu z bardzo dobrze spisującą się ekipą gości i świetnym ostatnio bramkarzem Kolzigiem nie spodziewam się, aby zaskoczyli. Dlaczego? Bo tak naprawdę mieli już ku temu parę okazji (chociażby Chicago) i nie wyglądało to zbyt obiecująco. Waszyngton jest po serii wyjazdowej z silnymi drużynami konferencji zachodniej i przeciętnie nie tracili tam więcej jak max 3 gole. Z gry 5on5 tracą około 1,7 gola na mecz, a drugi element, z którego Philadelphia mogłaby strzelać gole nie funkcjonuje zbyt dobrze. Liczę w przypadku tego zakładu również na dobrą postawę bramkarza Flyers Esche. Waszyngton nie jest żadną potęgą w ofensywie w meczach wyjazdowych więc to może się udać.

    Phoenix-LA

    Leneveu vs Garon. Dwie ekipy o relatywnie niskiej skuteczności, którym gra z przodu nie idzie zarówno w grach specjalnych jak i 5on5. Do tego na bramce u gości lepszy jak dotychczas bramkarz Garon z GAA 1,72 na mecz. Leneveu nie jest może jakimś pewnym goaliem w Phoenix, ale gospodarze wogóle takowego nie posiadają. Na LA (które wogóle nie strzela goli na wyjazdach z gry - 0,83 na mecz) powinien wystarczyć. LA z Phoenix już grali w tym układzie i mecz się zakończył wynikiem 4-0 dla LA (wszystkie 4 gole z PP przy dużej ilośći kar dla Phoenix). Biorąc pod uwagę iż LA nie ma jakiegoś rewelacyjnego PP away i fakt, iż Phoenix na pewno będzie się miał na baczności, by tyle razy nie przesiadywać na łakach kar, myślę że under jest badzo realny.

    St.Louis-Calgary

    Legace vs Kiprusoff. Linia 5,5 nie jest zbyt wysoka. St.Louis ostatnio w formie - dużo strzelają z gry 5on5, nienajgorzy PP, a skoro Kiprusoff nie jest w optymalnej formie over bardzo prawdopodobny. Legace moim zdaniem jest słabszym bramkarzem aniżeli Sanford i nawet jeden dobry występ przeciwko Colorado tego nie zmieni. Myślę, że dzisiaj jego gra wróci do normy.
    Posted by: Shadhun

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 04/11/2006 23:39

    Na singlach :

    Philadelphia - Washington 1 2.15
    St. Louis - Calgary 2 2.30
    N.Y. Islanders - Atlanta 2 2.50

    + to wszystko na jednym kuponie z dodatkiem :

    Detroit - Columbus 1 1.50

    Łączny kurs : 19.16 (tak żeby trochę emocji było)

    Do boju
    Posted by: Baqu

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 00:01

    jeszcze na noc:

    TB L (60') => 2.3 ; 1j.
    wczoraj wygrana 5-2 @PHI, dziś: @BOS, 6stego @NYI, a 8smego@PIT uwazam ze TB nie wygra serii 4 wyjazdowych spotkan

    Washington L (60') => 2.15 ; 1j.

    Ottawa W (60') => 2 ; 1j.

    Minnesota W (60') => 2.20 : 1j.

    Phoenix L (60') => 2.5 ; 1j.

    SJ W (60') => 1.75 ; 1j.

    good luck and good night
    Posted by: Baqu

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 08:58

    wyniki dzisiejszych spotkań:


    01:00 Boston Bruins - Tampa Bay Lightning 6:5 OT
    01:00 Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs 1:4
    01:00 Montreal Canadiens - New Jersey Devils 1:2
    01:00 Ottawa Senators - Carolina Hurricanes 2:3
    01:00 NY Islanders - Atlanta Trashers 1:4
    01:00 Philadelphia Flyers - Washington Capitals 3-5
    01:00 Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets 4:1
    02:00 St. Louis Blues - Calgary Flames 2:3
    02:00 Minnesota Wild - Nashville Predators 3:4
    03:00 Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings 6:4
    04:00 Colorado Avalanche - Vancouver Canucks 3:2
    04:30 San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins 3:2


    jedyne spotkanie dzisiejsze to




    N.Y. Rangers - Buffalo Sabres
    Posted by: Salihamidzic

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 09:06

    Taka ładna nocka w wyniki, ale tylko na PAPIERZE !!! Typ 5/5.
    A dlatego, bo padla strona bwin w nocy i nie można było do rana typowac meczy.
    Czy mial ktoś tez taki problem ?????


    PZDR
    Posted by: nivet

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 09:26

    Quote:

  • 3 poziom progresji na lose NYI @ 2.50
  • 2 poziom progresji na lose PIT @ 1.75
  • 2 poziom progresji na win CGY @ 2.30
  • 1 poziom progresji na win NJ @ 2.80





  • Bardzo ładna nocka.
    4/6 i 31,32,33,34 progresja zamknięte. 3 w grze.

    Co do Baw to jak siedzialem jeszcze o 01:00 to strona faktycznie nie działała. Pecha mieli Ci co akurat chcieli grac a nie mogli, dlatego warto miec kase u kilku bukmcherów czasem ( choc ja mam tylko w jednym )

    Na dzis:

    NYR :

    Nov 5 home BUF 5:00 PM
    Nov 8 away FLA 7:30 PM
    Nov 10 away ATL 7:30 PM
    Nov 11 away WAS 7:00 PM

    Rangersi wracaja na "chwile" do domu by zmierzyc sie z Bizonami, ktore po wczorajszej klęsce(1-4 z Tor) beda na pewno "rozjuszone". NYR wygrało ostatnio dwa mecze na Pacyfiku i mysle ze czas na jakas przegrana a ze Schedule do tego całkiem niezłe to sprobuje

    1 poziom progresji na lose NYR @ 2.25

    Pozdrawiam wszystkich progresowiczów i nie tylko

    Posted by: Shadhun

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 11:06

    Boje sie grać progresją na Rangersów, to drużyna z naprawdre wielkim potencjałem, zreszta patrząc na shedule to według mnie najbardziej prawdopodobne że polegną dopiero za 5 dni w Atlancie, a jeśli nie to przejdą washington, a na granie długich progresji mnie nie stać .


    No i jeszcze kontuzja Afinogenova....

    (Brak możliwości edycji jest strasznie upierdliwy)


    Posted by: rangiz9

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 17:29

    Quote:

    2 poziom

    Pit L 1,75 --> 2j

    3 poziom

    Nas X 1t 2,50 --> 4j

    TB X 4,00 --> 2j

    4 poziom

    SJS X 4,25 --> 3j




    Coś wreszcie ruszyło

    Bilans -12,75j

    19/4/15
    Posted by: Ralph

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 18:25

    Witam!
    Dziś tylko jeden mecz ale zdecydowałem się zagrać na Rangers. Pomimo tego,że wracają z sesji wyjazdowej (bardzo zresztą udanej) to dziś mogą powalczyć z Szablami, które wczoraj uległy na własnym lodzie z Toronto. W Buffalo dziś starterem będzie prawdopodobnie drugi "goolie" ale to niesprawdzony news. Uważam ,że warto dziś postawić "doga" dlatego gram:

    NYR - Buffalo 1 2.20 (OT+SH) B&W

    Wczoraj: 6-5 (+7,92j.)
    Stan:83W-93L-4 (+45,00j.)

    Pozdr
    Posted by: Gr3g

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 18:54

    Witam,
    Ja podobnie jak Ralph zdecydowalem sie zagrac na NYR. Buffalo stracilo bardzo wartosciowego zawodnika, mysle ze ich gra bedzie wygladac teraz nieco inaczej.. (czytaj gorzej). Z drugiej strony NYR maja potencial i jesli chca zagrac w tegorocznych play-offach to trzeba zaczac wygrywac mecze dluzszymi sermiami.

    Pozdrawiam wszystkich Szczegolnie tych polujacych na Kaczki i Predatorow Niech moc bedzie z Wami (zemna rowniez) bo jest coraz bardziej goraco :/
    Posted by: Salihamidzic

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 21:05

    Witam,
    mam pytanie do ekspertów, a mianowicie :
    po problemach w zeszłą noc związanych z nie działaniem strony Bwin teraz ja mam problem
    Nie skończyłem progresji na IV poziomie na lost Pittsburgha i na V poziomie na lost Nashville. Jak wszyscy wiedzą obydwie te drużyny przegrały swoje mecze zeszłej nocy i gdyby Bwin nie nawalił i mógłbym zagrać na te mecze to jakże sympatyczne było by zakończenie tych dwóch progresji. A tak zostałem na tych poziomach i co teraz ???
    Czy miał ktoś może jakiś podobny problem zostając z nie ukończoną progresją (oczywiście nie z powodu braku gotówki). Jeśli tak to jak można go w miarę mądrze rozwiązać. Grać dalej na te drużyny ze stawką, którą powinienem dzisiaj zainwestować ??? Czy może zagrać na inne drużyny z tą stawką ??? Proszę o Wasze sugestie i rozważania na ten temat.

    Pzdr
    Posted by: Rudzik

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 21:19

    Przede wszystkim sprawdź jeszcze raz wczorajsze wyniki.Nashville wygrało swój mecz 4:3 z Minnesotą Zostaje więc tylko problem Pittsburgha.
    Posted by: pit

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 21:55

    Ehh no wczoraj potwierdzily sie moje obawy i ponownie Boston pyknał Tampe i bede musial to odnotowac w stratach. Wczorajszy post...hehe. No jak pisalem cytrynowki, krupniki i inne specyfiki lały sie strumieniami i jak przeczytalem co wczoraj " nabazgrolilem " to az mi głupio. Co prawda dzis tez sie laly ale postaram sie zachowac wieksza samokontrole. Wczoraj gralem lose Philli i lose Phoenix a nie Waszyngtonu:). Co zreszta nie zmienilo tego ze nie byl to zwycieski zaklad. Dzis gram kontynuacje NYR lose. No i chyba tylko tyle bo oferta zbyt bogata na dzis to nie jest;).
    Posted by: pit

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 22:07

    Salihamidzic Pittsburgh faktycznie przegral natomiast Nashville wygralo swoj mecz. Jak dla mnie najlepszym rozwiazaniem jest granie dalej na te druzyny. Na Wiesniakach mas jedynie mniejsza strate z kolei szkoda Pittsburgha ale patrzac na ich rozklad to w kolejnych paru meczach powinni spokojnie zaliczyc kolejna porazke. Ana, Tb, Ott, Car... chociaz nie wiem jaki masz budzet, totez system gry wiec muszisz sam zadecydowac co bedzie dla ciebie najlepsze.
    No i jeszcze jedna sprawa. Zaloz po prostu konta u paru buków, mozesz wymierac najlepszy kurs i ustrzegniesz sie takich problemow jak wczoraj. Ja osobiscie mam pieniadze u 3, bo bet365 po ostatniej ustawie w usa spanikowalo i zamknelo konto . I uwazam ze jest to malo i pewnie w najblizszej przyszlosci otworze konta jeszcse w paru firmach.
    Posted by: jackm

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 05/11/2006 23:03

    Minionej nocy Pingwinom nie udalo sie uciec i zjadly je Rekiny,a ja zakonczylem jedna z progresjii.. Dalej poluje na porazke Nashville..Cos czuje ze zaczyna mi brzydko pachniec wiec pewnie w cos wdepnelem ;o(
    Posted by: raiders_

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 07:07

    Quote:


    Nie skończyłem progresji na IV poziomie na lost Pittsburgha i na V poziomie na lost Nashville.



    Pingwiny przegraly ,nashvile wygralo. Zalezy ile masz kasy jesli cie stac na to to polacz progresje w jedna i graj na poraszke naschwile czyli np Pingwiny na 1V stawka 20 + NAsh stawka 40 =60 i graj teraz na nashvile za 60 jak trafisz wracaja ci sie 2 progresje .Ale czy wytrzymasz to finansowo tak z 5 poziomow jeszcze ,no ale mysle ze w tej 5 NASHVILE wkoncu padnie
    Posted by: rangiz9

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 09:59

    Wyniki:

    New York Rangers - Buffalo Sabres 3-4 OT

    Dzisiejsze mecze:

    1.00 Atlanta Thrashers - Boston Bruins

    1.00 Washington Capitals - Ottawa Senators

    1.30 New York Islanders - Tampa Bay Lightning

    1.30 Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers

    4.00 Anaheim Mighty Ducks - Pittsburgh Penguins

    4.00 Vancouver Canucks - Dallas Stars
    Posted by: Ralph

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 11:32

    Witam!
    Nie wyszło wczoraj z Rangersami ale dziś jest nowy dzień i trzeba grać dalej
    Mamy 6 spotkań więc jest z czego wybierać.Moje typy na dziś to:
    Atlanta -Boston 1 1.85 B&W 3j.
    Atlanta (-1,5) -Boston 1 2.50 B&W
    Troszeczkę się obawiam o Atlantę w tym meczu ale mimo wszystko są dla mnie faworytami.Niedźwiadki jakby ostatnio złapały drugi oddech, bo wygrana z Ottawą, porażka po zaciętym meczu z Bufallo i wygrana również po OT z "Błyskawicami" mogą o tym świadczyć. Atlanta już "łupnęła" Boston u siebie 4:1 więc chyba może to zrobić również dziś. "Drozdy" podobają mi się w tym sezonie i pewnie będzie to drużyna na którą jeszcze nie raz postawię...

    Washington- Ottawa 2 2.15 3j. B&W
    Washington- Ottawa (-1,5) 2 2.90 B&W
    Ottawa zaczęła gorzej chyba sezon niż się tego spodziewaliśmy.Jeszcze kilka meczów temu wydawało się ,że maszynka "zaskoczyła", bo zaaplikowanie 8 bramek "Diabłom" i 13 (w dwumeczu) Liściom to jednak nie lada wyczyn, nawet jak na NHL.Następnie przyszły 3 przegrane z których ta ostatnia z Caroliną chyba "najsmutniejsza", bo jak się prowadzi mecz 2:0 i przegrywa 2:3 to nie jest to pewnie radosne uczucie.Dziś liczę na przełamanie tej niemocy Senatorów, bo pomimo,że Washington to zawsze groźna drużyna to jednak Ottawa to team o większym potencjale a jak pokazują statystyki "Stołeczni" w ostatnich latach mieli spore problemy z Senatorami z Ottawy.

    Toronto - Philadelphia 1 1.90 3j. B&W
    Toronto (-1,5) - Philadelphia 1 2.60 B&W
    W Philly musi się coś zmienić i to koniecznie, bo zmiana trenera to nie wszystko. Zaczyna się plotkowanie o jakiś wymianach z Calgary ale co będzie to się zobaczy. Liście są obecnie lepszą drużyną od "Nielotów" z Philadelphii i taka jest prawda. Jak dla mnie Toronto dziś powinno wygrać. I tyle.
    Pozostałe mecze to dla mnie dziś "dogi".
    Vancouver - Dallas 1 2.60 2j. B&W
    Vancouver - Dallas 1 2.10 (OT+SH) 5j. B&W
    Orki rozegrały na razie 15 meczów z czego 11 na "road trip". Czas pokazać się w domu z dobrej strony kibicom a "Gwiazdy" muszą i tak kiedyś wrzucić na luz...

    NYI- TBL 2 2.60 B&W
    NYI- TBL 2 2.10 (OT+SH) 2j. B&W
    Anaheim- Pittsburgh 2 2.80 (OT+SH) B&W


    Wczoraj:0-1 (-1,00j.)
    Stan:83W-94L-4 (+44,00j.)

    Pozdr
    Posted by: jackm

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 12:09

    Nowy dzien,kolejne mecze i kolejne emocje.. Zawiodlo mnie Buffalo,niby wygralo ale co z tego jak po OT.. Dzisiaj zaczynam progresje na WIN OTTAWY.. Senatorowie rozpoczynaja dzisiaj serie meczow wyjazdowych,i mysle ze wroca z niej do domu w dobrych nastrojach..licze ze jak nie dzis to najpozniej w meczu z Pingwianmi wygraja w 60'.. Po za tym trzy porazki z rzedu to zaduzo jak dla nich..

    OTTAWA WIN 2.2 Expekt.com
    Posted by: Shadhun

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 12:17

    Dobry pomysł, szczególnie że u mnie będzie kolejny etap grania na lose WSH
    Posted by: nivet

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 13:37

    witam

    Na dzis szybciutko bo do ksiazek trzeba siadac:

    2 poziom progresji na lose WSH @ 2.20

    1 poziom progresji na lose BOS @ 1.85

    Taki rozkład Niedzwiadkow:

    Nov 6 away ATL
    Nov 9 home TOR
    Nov 11 home OTT
    Nov 15 away WAS
    Nov 16 home TOR

    1 poziom progresji na lose VAN @ 2.40

    Vancouver :

    Nov 6 DAL
    Nov 9 ANA
    Nov 11 CGY
    Nov 14 DET
    Nov 17 STL
    Nov 19 CHI

    Zakładam ze nie wygraja wszystkich meczy, na swojej tafli

    1 poziom progresji na lose TOR @ 3.35

    Liście:

    Nov 6 home PHI 7:30 PM
    Nov 9 away BOS 7:00 PM
    Nov 11 home MON 7:00 PM
    Nov 16 away BOS 7:00 PM

    Jak dla mnie dzis Lotnicy ich spiora


    Cytat na dzis:

    "Progresja to nie tylko ataki, ale i ucieczki "

    Pozdrawiam
    Posted by: chwdpxxx

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 14:12

    Anaheim Mighty Ducks - Pittsburgh Penguins

    a ja od samego rana jak spojrzalem na dzisiejsze mecze, i tak zaczalem ogladac,przegladac staty itd. samo z siebie "najszlo" mnie zeby zagrac dzisiaj w tym meczu na remis bramkowy- 2:2 lub 3:3 zobaczymy co z tego bedzie
    co do reszty to progresja na OT Tampy trafiona w sobote.
    wiec reszta typow tak jak poprzednik Ralph
    pozdrwawiam,zycze powodzenia all
    Posted by: lemex

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 18:41

    Większość z nas ma jakąś wizje i tego się trzyma. Słusznie, bo osobiście nie znam innej skuteczniejszej metody na "ustrzelenie" (wreszcie) swego typu. Mój "film" na dzisiejszą nockę składa się z takowych "kadrów":
    (w nawiasach ostatnie 5 meczy, począwszy od najstarszego)
    Washington(Xp,P,W,P,W)-Ottawa(W,W,P,P,P)
    Typ: 2 i X2

    NYIslanders(P,Xw,W,W,P)-Tampa Bay(P,P,P,W,Xp)
    Typ:1

    Toronto(Xw,W,W,P,W)-Philadelphia(Xw,P,W,P,P)
    Typ:2 i X2

    Vancouver(W,Xw,P,P,P)-Dallas(W,P,W,W,W)
    Typ: X i 1X

    Anahaim(Xp,W,Xw,Xp,W)-Pittsburgh(W,W,W,Xw,P)
    Typ:1
    Posted by: jacky sparrow

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 19:32

    witam

    Washington Capitals - Ottawa Senators - typ:2

    Ottawie zawsze dobrze grało się w stolicy. Wygrali 8 kolejnych meczy na lodzie w Washington (w tym 2 po dogrywce)Dodatkowo seria 3 kolejnych porażek powinna podziałac mobilizująco na Senatorów, którzy maja przecież olbrzymi potencjał w ofensywie (Heatley, Alfredson, Spezza) oraz całą grupę naprawdę solidnych graczy.Washington gra cały czas w kratkę i dzis wychodzi mi ich porażka

    Anaheim Ducks - Pittsbourgh Peguins - typ:2

    No cóż. Kaczorki ciągle bez porażki w regulaminowym czasie. Ile to może trwać? Panowie ta seria musi się skończyć. skoro padło już Bufflo padnie i Anaheim. Cała plejada uzdolnionych młodych wilków z Pittsbourga ma szanse URWAĆ KACZOROM ŁBY. I oby im się udało.

    Vancouver Canuks - Dallas Stars - typ: OT i under 5,5

    Tutaj statystyki wskazywały by na niewielką liczbę goli. Nie bedę więc doszukiwał sie tutaj czego innego. Solidna obrona obu ekip + pojedynek Luongo - Turco nastraja mnie underowo. A jak underowo to spróbuje i OT bo szczególnie Vancouver gra cały niemal czas na pograniczu remisu.

    pozdro all
    Posted by: Soczi

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 19:36

    Po udanym piątku klęska w sobotę - tak bym to określił najprościej. Szczególnie zawiodłem się na Buffalo (w meczu z Toronto) - praktyznie do połowy meczu strzelili 5 bramek , po czym poprzestali na tym. Undery zupełnie nietrafione - w meczu w Philadelphi Esche w 1 tercji obronił 4 na 8 strzałów i mu podziękowali za występ, w Phoenix ani Garon, ani Joseph (ten drugi długo nie pograł 3 strzały 2 gole) nie zachwycili.

    Zacyna się kolejny tydzień. Dziś jak dla mnie przede wszystkim jeden mecz - Toronto vs Philadelphia. Typuję tu under i zwycięstwo Philadelphii. W opisie argumnty za oboma tymi typami, choć jak zwykle podaję do typów do bilansu jedynie o/u.

    Toronto-Philadelphia under 6,5 (ot) 9/10 1,96 GB

    Wysoka stawka, bo moim zdaniem linia jest z deczka zawyżona. Na bramkach Raycroft vs Niitymaki. Wiadomo Philadelphia potrafi tak zagać, że po pierwszej tercji nie ma już co zbierać. W ostatnim mecu bramkarz Esche na 8 strzałów przepuścił 4 i po pierwszej tercji wynik w konfrontacji z Waszyngtonem 1-4. To dołuje. W tym meczu został on już po pierwszej odsłonie zastąpiony przez Fina Niitymakiego, który spisywał się już przyzwoicie i Philadelphia mimo sporej straty starała się przez cały mecz odrobić straty. Wystarczyło ostatecznie na wynik 3-5. Niitymaki na wyjeździe to jedyny jak dotąd układ w Philadelphii, który gwarantuje dość przyzwoitą grę w obronie zespołu Flyers. Z tym bramkarzem jak do tej pory Philadelphia grała przyzwoicie, miała częstokroć więcej z gry, a jeżeli już przegrywała to było to wynikiem niskiej skutecznośći ofensywy. Jeżeli Philadelphia traci ogólnie bramki śrdnio z 15% strzałow przeciwnika to Niitymaki jak dotychczas potrafił poprawić tę statystykę do 10% na wyjazdach. Co 10 strzał to już dość przyzwoity wynik w NHL. Philadelphia relatywnie słabo broni w osłabieniach na wyjazdach, ale tu nie powinno być dużego zagrożenia, bo PP Toronto u siebie nie funkcjonuje zbyt rewelacyjnie. Jedynie z Atlantą zaskoczyło, ale to efekt gry 5 na 3, a w tym meczu tego raczej nie przewiduję. Kiedyś już pisałem , że Toronto ma dwa oblicza - jedno na wyjeźzie (bardzo skuteczni, dużo strzelanych goli) i drugie zupełnie odmienne na wyjazdach. To zaskakujące, ale Toronto jest jedną z najmniej skutecznych drużyn konferencji wschodniej własnego boiska. Ale jak przejrzymy ich dotychczasowe rezultay to wszystko wygląda jasno - odnotowali tylko jedno zwycięstwo w regulaminowym czasie gry w ostatnim meczu z Atlantą, ale mam wrażenie że w tym meczu goście przegrali na własne życzenie przez kary które spowodowały, że dzięki grze 5 na 3 Toronto z 0-1 w dwie minuty wyszło na 3-1. Myślę, że w tym meczu to Philadelphia będzie bardziej żądna zwycięstwa, będzie miała więcej z gry, i jeżeli Niitymaki zagra conajmniej na poziomie z ostatnich meczy wyjazdowych dwójka całkiem realna. Jest to na pewno value w moim przekonaniu, od większego zakładu odciąga na pewno niska skuteczność Philadelphia i fakt, iż GK Toronto Raycroft wydaje się być w odrobinę lepszej dyspozycji niż na początku sezonu. No i stąd w zasadzie under ale i 2 to myślę dobry typ za kurs powyżej 3,00.

    NY Islanders-Tampa Bay over 6 (ot) 7/10 1,95 GB

    Di Pietro vs Denis. Tu wałkuję w zasadzie cały czas to samo. NY Islanders rozegrało do tej pory już 8 meczy i jak na dłoni widać, że rezerwowy goalie NY (Dunham) jest w formie, czego nie można powiedzieć o Di Pietro. Ostatnie dwa mecze i 6 goli puszconych na 36 strzałow (NJ Devils i Atlanta), wcześniej dwaj rywale, którzy strzelają z gry 5on5 od święta do święta (wyjazdowa Floryda i osłabione Chicago), ale Di Pietro dał i obu strzelać po 2. To co tu może zrobić Tampa Bay ze swoją skutecznością blisko 14% (gole/strzały) i średnią blisko 3 gole z gry 5on5. To dotchczas najskuteczniejsza drużyna wyjazdowa Wschodu. Dobrze by na pewno wyglądała dwójka, gdyby nie fakt, że Tampa Bay równie dużo goli traci - zarówno z gry 5on5 jak i gier specjalnych. Ma bardzo słaby PK, a PP NY Islanders to w przypadku gospodarzy jeden z najważniejszych ich elementów w grze. Na pewno Tampa Bay o tym bardzo dobrze wie i będzie się starała ograniczyć kary do minimum ale i tak myślę, że nie ustrzeże się paru fauli w ferworze walki i coś wpadnie. NY Islanders ostatnio gra dość przyzwoicie i przeciw słabszym obronom z reguły strzela powyżej 3 goli a taką jest z pewnością linia defensywna Tampy z Denisem. Po 3 gole dla obu druyn - tak typuje w tym spotkaniu.


    Bilans: 22-17-3 +3,72
    Posted by: APOLLYON

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 19:39

    Z tego co widzę, to Ottawa ma lepszy bilans na wyjazdach niż w domu.
    Są w stanie wygrać w Waszyngtonie, to dla mnie nie ulega wątpliwości.
    Tylko nurtuje mnie jedna sprawa: W 12 spotkaniach nie zaliczyli remisu...
    Posted by: Hans

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 19:41

    Witam po jednodniowej przerwie. Dopiero dziś dotarło do mnie, że jedyny wczorajszy mecz mógł zostać zagrany na OT dla czystego strzału, no ale...zwariowana ta liga

    06.11
    Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers 2 & OT
    To co grają Lotnicy to jest tragedia, zwycięstwo z Chicago chluby im nie przynosi. Czas wygrywania tej ekipy musi wreszcie nadejść...no bez jaj, do roboty panowie

    New York Islanders - Tampa Bay Lightning Under 5.5
    Ostatnie 7 meczy TB kończyło sie wynikami przynajmniej sześciobramkowymi. Może wreszcie czas na jakiś mecz z max 5 golami? oby...

    Washington Capitals - Ottawa Senators 2 & OT
    Stołeczni mają przed sobą 4 ciężkie mecze, a Ottawa 3 porażki z rzędu w 60 min to już jest coś, ale podpieram ich remisem...

    Anaheim Ducks - Pittsburgh Penguins 2
    Kto czyta temat ten wie
    Posted by: Soczi

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 19:45

    Sorry za literówki, ale klawiatura mi się trochę wali, w NY Islanders-Tampa Bay oczywiście po 3+ dla każdej drużyny, w przeciwnym wypadku byłoby na styku, a tego nie przewiduję. Mam nadzieję tylko, że rzeczywiście wystąpi Di Pietro, tak zdaje się twiedzić trener NY Islanders, ale problem, że nigdy do końca nie wiadomo. W pierwszym meczu bramkarze w zasadzie pewni na 99%.

    W każdym bądź razie powodzenia
    Posted by: rangiz9

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 19:58

    Witam

    Dziś rozpoczynam progresje na porażkę Washington Capitals. Terminarz niezbyt przyjazny, więc liczę, że jeden z najbliższych meczy zakończy się przegraną w regulaminowych 60' drużyny ze stolicy Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Tak prawdę mówiąc to wydaje mi się, że to nastąpi już dziś I to by było tyle na dziś

    1 poziom

    Wsh L 2,10 --> 1j
    Posted by: gobel

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 20:26

    Ja nadzis kontynuje progresje na win Philadephii,moze tym razem sie uda,ciagle przegrywac przeciez nie beda.
    Zaczynam takze progrsje na lost Capitals,jak juz koledzy napsali maja trudne mecze przed soba i ktorys z nich przegraja mam nadzieje.Zastanawialem sie tez nad Islandersami ale jeszcze nie zdecydowalem.Poki co te dwa typy

    Maple Leafs-Flyers 2 (2 poziom na Win PHI)

    Capitals-Senators 1 (1 poziom na lost WAS)
    Posted by: Shadhun

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 20:55

    Quote:

    Ja nadzis kontynuje progresje na win Philadephii,moze tym razem sie uda,ciagle przegrywac przeciez nie beda.




    Powiem Ci szczerze że jak oglądam ich mecze to mam co do tego wątpliwości .
    Posted by: Killa Boom

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 21:03

    Quote:


    Capitals-Senators 1 (1 poziom na lost WAS)



    to w takim razie grasz Ottawe :P

    rzadko kiedy podaje tu swoje typy , ale dzis graja Gwiazdy ktorych undery w tym sezonie daly mi zarobic 3 razy . W pierwszej w tym sezonie konfrontacji miedzy Dallas a Vancouver padl wynik 2-1 . W ostatnich dziesieciu spotkaniach Dallas 7 razy under 5,5 , natomiast Vancouver bilans o oczko wiekszy czyli 8 x under 5,5 . Dzis 2-1 dla Dallas (takie mam przeczucie). Co za tym idzie ?
    Vancouver - Dallas under 5 @ 2.02 GB
    Posted by: gobel

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 21:08

    Quote:

    Quote:
    --------------------------------------------------------------------------------


    Capitals-Senators 1 (1 poziom na lost WAS)


    --------------------------------------------------------------------------------


    to w takim razie grasz Ottawe :P





    Oczywiscie ze tak,nie ten klawisz nacisnalem
    Posted by: xian

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 22:33

    Jako kibic Pingwinów zagram dzisiaj delikatnie na nich

    Anaheim-Pittsburgh (1st period) 2 2.60 (Betway)

    Zakład dwudrożny a w przypadku remisu zwrot stawki. Bardzo zaskoczyła mnie statystyka meczu z San Jose Sharks w której to największe gwiazdy Pingwinów: Crosby, Małkin, Staal, Gonchar i Recchi oddały całe dwa strzały (razem) na bramkę Toskali. Przy czym Gonchar, Crosby i Staal bez strzału. Myślę, że dzisiaj właśnie ci zawodnicy rozpoczną strzelanie w Anaheim.
    Posted by: Yzerman

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 22:38

    Quote:

    Tylko nurtuje mnie jedna sprawa: W 12 spotkaniach nie zaliczyli remisu...




    nie mąć proszę w głowach, 7 ostatnich meczy Ottawy bez OT
    Posted by: pit

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 22:47

    Po wczorajszej porazce Rangersow zakonczylem zaliczylem 5 porazke w pierwszym miesiacu rozgrywek przez co zysk niestety byl mniejszy od zakładanego. Ale zawsze zysk i jak na moje doswiadczenie w tej dziedzinie narzekac napewno nie bede. Jeszcze wiele miesiecy przed nami i zobaczymy jak sytuacja sie bedzie rozwijac. Na dzis zagram tak:

    - Washington, lose - jak wiekszosc poprzednikow i nic wiecej nie dodam.

    - Boston, lose - mysle ze seria 6 meczy ze zdobyczami punktowymi to dla Bostonu jednak troche za duzo. Tym bardziej, ze 6 mecz bylby rewanzem z Ottawa.

    - Dallas, win - Nashville pokazało jak to sie robi i mam nadzieje ze Dallas tez pokaze:).

    - Philadelphia, lose - ja tu perspektyw na poprawe nie widze poki co. Toronto gra naprawde niezle, Islanders tez ostatnio jakby lepiej no i Buffalo. A kurs jak dla mnie bardzo interesujacy.
    Posted by: Shadhun

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 23:35

    Washington - Ottawa 2
    Toronto - Philadelphia 1
    Atlanta - Boston 1


    Wszystko grane grubo i w 60'

    Do boju
    Posted by: Baqu

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 06/11/2006 23:36

    witam wszystkich

    TB L (60') [ 2 etap ] => 2.4 ; 2j.

    Ottawa W (60') [ 2 etap ] => 2.1 ; 2j.

    Washington L (60') [ 2 etap ] => 2.1 ; 2j.

    Philadelphia L (60') => 1.85 ; 2j.

    bilans: - 1.95j. 28/29/2

    good luck and good night
    Posted by: Salihamidzic

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 05:49

    Wyniki z dnia 06.11 :

    Atlanta Thrashers - Boston Bruins 5-3 FT

    Washington Capitals - Ottawa Senators 4-3 OT

    New York Islanders - Tampa Bay Lightning 1-5 FT

    Toronto Maple Leafs - Philadelphia Flyers 4-1 FT

    Anaheim Mighty Ducks - Pittsburgh Penguins 3-2 OT

    Vancouver Canucks - Dallas Stars 2-1 FT


    Dzisiejsze mecze :

    01:00 New Jersey Devils - Carolina Hurricanes
    01:30 Montreal Canadiens - Edmonton Oilers
    03:30 Colorado Avalanche - Los Angeles Kings
    04:00 Calgary Flames - Dallas Stars
    04:30 San Jose Sharks - Minnesota Wild


    Pzdr
    Posted by: rangiz9

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 10:41

    Quote:

    1 poziom

    Wsh L 2,10 --> 1j




    Bilans -13,75j

    20/4/16
    Posted by: xian

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 11:34

    Pingwiny dzisiaj w nocy mnie nie zawiodły i choć przegrały cały mecz to wygrały pierwszą tercję w stosunku 2-1. Kolejny mecz pokazuje, że nie jest to drużyna do bicia. Zmieniła się też chyba nieco taktyka zespołu gdyż drugi kolejny mecz Crosby bez oddanego strzału na bramkę rywali, ale za to 3 asysty. Teraz mają więdzej dział dlatego gra nie jest ustawiana pod jednego zawodnika. Z niecierpliwością czekam na kolejny mecz tej drużyny.
    Posted by: mumin

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 12:19

    Ottawa dla plame. prowadzili juz 3:0 bi zremisowac w 60' 3:3 i ostatecznie dostac. heh
    qrde Apyllon wykrakales ten OT
    ale cale szczescie weszly Toronto i Atlanta
    szkoda bo mogla wpasc calkiem niezla kasa a Ottawa wszystko popsula ...
    Posted by: jackm

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 14:44

    Witam..Ottawa 3-1 po pierwszej tercji i nadzieja na udana noc..niestety pozniejbylo juz tylko gorzej i skonczylo sie 4 porazka z rzedu.. 3 piewrsze w regulaminowym czasie gry, ostatnia po OT wiec mozna sie dopatrzyc postepow w grze Senatorow
    Posted by: Danielsan

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 15:51

    dzi polowanie na remis:

    San Jose - Minnesota X 4.05
    SJ kilkanaście meczy bez remisu, moze dzis?

    Montreal - Edmonton X 4.00
    Edm podobna sytuacja jak SJ, kiedys muszą zremisowac, czemu by nie dzis?

    no i 3 poziom
    Under Minnesota 1.75
    2 overy pod rząd, czas sie wziąc do obrony, dzis z Sharks będzie cięzko, ale sprobowac zawsze mozna, w wypadku progresji nawet trzeba...

    pzdr
    Posted by: Ralph

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 15:56

    Witam!
    Faktycznie, gdyby Ottawa wczoraj wygrała chyba każdy z nas miałby więcej radości . Niestety, nie dała rady i oglądając ten mecz odniosłem wrażenie ,że Senators w końcówce "spuchli"...Kolejny mecz gdzie prowadzą (już było 3:0) i w ostatecznym rozrachunku schodzą z lodu pokonani. Wczoraj przynajmniej zdobyli 1 punkt.Czyżby zabrakło do końca determinacji..? Sam nie wiem...
    O ile kibice Senatorów mogą na nich psioczyć, to ciekaw jestem co mają począć fani "Nielotów" (czyt. Flyers).Z obszernych fragmentów 3-ciej tercji wczorajszego meczu, które miałem "przyjemność" obejrzeć, powiem szczerze, że nie wyglądało to aż tak tragicznie jak sugerowałby wynik ale Philly jest w poważnym kryzysie. Pewnie niedługo kogoś "pukną", bo i zapewne frustracja samych zawodników spowoduje taki przypływ adrenaliny, że jak trafią na swoją ofiarę to ją spiorą niemiłosiernie ale ja w dalszym ciągu jeszcze czekam na "odpowiedniego" dla Lotników przeciwnika.Nie da się ukryć, że we wczorajszym meczu "ojcem" zwycięstwa był Andrew Raycroft, który w obejrzanych przeze mnie fragmentach był zaporą nie do przebycia.
    Dziś jakoś nie czuję "bluesa" do typowania ale postanowiłem zagrać tak:

    Calgary - Dallas 1 1.91 (OT+SH) 3j. B&W
    Calgary (-1,5) 1 3.10 B&W
    Po prostu czekam na jakieś "konkretne" zwycięstwo Płomieni...
    SJS - Minnesota 1 2.05
    Montreal- Edmonton 2 2.85 B&W
    Montreal- Edmonton 2 2.20 (OT+SH) 2j. B&W
    NJD- Carolina 2 2.10 (OT+SH) B&W
    Colorado - LAK 1 1.75 B&W


    Wczoraj:8-3 (+15,85j.)
    Stan:91W-97L-4 (+59,85j.)

    Pozdr
    Posted by: Stoin

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 16:17

    Quote:


    O ile kibice Senatorów mogą na nich psioczyć, to ciekaw jestem co mają począć fani "Nielotów" (czyt. Flyers).Z obszernych fragmentów 3-ciej tercji wczorajszego meczu, które miałem "przyjemność" obejrzeć, powiem szczerze, że nie wyglądało to aż tak tragicznie jak sugerowałby wynik ale Philly jest w poważnym kryzysie. Pewnie niedługo kogoś "pukną", bo i zapewne frustracja samych zawodników spowoduje taki przypływ adrenaliny, że jak trafią na swoją ofiarę to ją spiorą niemiłosiernie ale ja w dalszym ciągu jeszcze czekam na "odpowiedniego" dla Lotników przeciwnika.



    Witam.
    Ja tylko kilka słów o meczu Flyers z Klonami.

    Ten kto nie widział meczu a zobaczył wynik może śmiało powiedzieć Toronto "izi".Nic bardziej mylnego.

    Miałem przyjemność oglądać to spotkanie i musze powiedzieć że Philadelphia do stanu 1-2 była równorzęddnym przeciwnikiem.
    Pierwsza tercja wyrównana z lekkim wskazaniem jednak na Toronto ze względu na strzeloną bramkę.W rolach głównych wystąpiili bramkarze a w pierwszej tercji szczególnie Niittymaki który mimo puszczonej bramki bronił naprawdę znakomicie, niestety nie miał nic do powiedzenia po strzale Battagli.
    Druga tercja to miażdząca przewaga Lotników ( strzały 17-3 !!! ).Mnóstwo strzalów na bramke gospodarzy a tym razem na wyróznienie zasługuje (zresztą w całym meczu) Raycroft.W tej częsci gry zawodnicy Klonowych Liści byli tylko tłem na agresywnie grających Lotników którzy niestety razili ogromną nieskutecznością oraz nieumiejętnością wykorzystania gry w przewadze mając nawet dwóch zawodników więcej na lodzie.
    Trzecia tercja nie zapowiadała klęski Lotników.Do momentu utraty drugiego gola Phila nie była w żadnym elemencie gorsza do Toronto.Niestety końcówki meczu i dwóch kolejnych bramek nie widziałem ale ten mecz mimo porażki Philadelphi może zwiastować lepszą grę w niedalekiej przyszłości.Ze spokojem myśle można spodziewać się długo oczekiwanej wygranej zespołu z Philadelphi.

    To tyle ode mnie
    Posted by: Ralph

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 16:26

    Quote:

    Trzecia tercja nie zapowiadała klęski Lotników.Do momentu utraty drugiego gola Phila nie była w żadnym elemencie gorsza do Toronto.Niestety końcówki meczu i dwóch kolejnych bramek nie widziałem ale ten mecz mimo porażki Philadelphi może zwiastować lepszą grę w niedalekiej przyszłości.Ze spokojem myśle można spodziewać się długo oczekiwanej wygranej zespołu z Philadelphi.




    Nic dodać, nic ująć...Może już z Islanders???
    Posted by: lemex

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 19:09

    Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem, jeszcze nie raz w tym sezonie mecze,które są już prawie wygrane(3:0)-zostaną przegrane w OT czy SH-taki to już urok tej ligi. Mnie też wk..... Phila, ale przyjdzie czas, że oddadzą to co "wzięli", nie koniecznie grając na ich win.
    Dzisiejsza kolejka faktycznie "trąci" OT i coś w tej materii może wpaść, problem tylko gdzie?

    New Jersey-Carolina
    NJ ma do rozegrania 3 spotkania w domu i to głównie skusiło mnie do "zagrania" na nich, bo przy stosunkowo wysokim kursie można za umiarkowaną stawkę rozpocząć "łowy". W zanadrzu czekają Chicago i Florida.
    Typ:1

    Calgary-Dallas
    Poślęczałem rano nad Dallas, obserwując ich grę z Orkami. Przegrali pechowo. Gwiazdy to solidna ekipa i "potrzepią" zapewne wieloma drużynami i będzie im to obojętne czy w domu czy na wyjeździe. 9 meczy bez OT, to już pewne statystyczne zagrożenie. Do tego "pasywny" rywal, który na 13 rozegranych meczy 7 zakończył różnicą 1 bramki i 2 razy potrzebował dogrywki. Jak by tego było mało to Płomienie wracają po 3 wyjazdach do domu, a Gwiazdy mijają półmetek z 4 wyjazdów.
    Typ:X2

    Colorado-Los Angeles
    Lawiny "zmiotły" mi już trochę kasy i bynajmniej nie mam zamiaru przez jakiś czas zbytnio im ufać. 12 meczy z ich udziałem to seria bez OT i dla "spokojności", stawkę podzieliłem na 3 części.
    Typ: 1 1/3 stawki i 1X 2/3 stawki

    San Jose-Minnesota
    14 meczy Rekinów bez OT musi budzić niepokój u każdego, kto zakłada się w NHL. Minnesota jest na "progu" 5 wyjazdowych potyczek i chyba wszystkich nie wygra. Czekają na nich Rekiny, Królowie, Kaczki, Kojoty i "wieśniaki". Dla mnie jest to okazja na "wysiedzenie" porażki Minnesoty.
    Typ: 1 i 1X (2/3 i 1/3)

    Montreal-Edmonton
    "Bitwa" w kraju klonowego liścia, Wschód-Zachód.
    Oliwiarki nie pokazały jeszcze jak gra się w OT, więc i o rzutach karnych nie ma mowy. Wygrali tylko 1 mecz wyjazdowy z 5 rozegranych, więc trudno mi określić, czy to dużo czy mało.
    Typ: X i 1X (1/3 i 2/3)
    Posted by: Hans

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 19:43

    07.11
    Montreal Canadiens - Edmonton Oilers OT

    Colorado Avalanche - Los Angeles Kings OT

    San José Sharks - Minnesota Wild OT & 1
    Tutaj oprócz tego że licze na dogrywke Rekinów, zaczalem polowanie na "dzikich" z Minnesoty. Oczywiście podpieram ich remisem

    Tak więc kolejna noc i kolejne nadzieje na overtime...
    Posted by: xian

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 20:02

    Ja dzisiaj na początek zaproponuje

    NJD-Carolina (1st period) 2 1.98 (Betway)

    Carolina zazwyczaj zaczyna bardzo dobrze mecze, a potem to już różnie się toczy, natomiast mam przeczucie, że pierwszej tercji nie przegrają, a w przypadku remisu zwrot.

    NJD-Carolina (1st period) over 1.5 1.83 (Betway)

    W końcu New Jersey powinno zacząć grać troszkę bardziej ofensywnie jeżeli planują odegrać kluczową rolę w rozgrywkach bo na razie to się tak potocznie mówiąc bujają nie pokazując nic szczególnego. Pozdrawiam
    Posted by: nivet

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 20:45

    Quote:

    1 poziom progresji na lose BOS @ 1.85




    35 progresja dobiegła końca.

    Witam na dzis zagram odwaznie :

    1 poziom progresji na win LA @ 3.80

    Los Angeles Kings :

    Nov 7 @COL
    Nov 9 SJ
    Nov 11 MIN
    Nov 13 SJ
    Nov 16 PHI
    Nov 18 PHO


    Ktoś złapie sie za głowe widząc co ja tu wypisuje ale mi to "wisi" gram swoje tak jak sobie to zakaładam
    Królowie legitymujacy sie bilansem (4-0-9-3) nie maja sie czym chwalic, jak tak dalej pojdzie to bedziemy mogli ich z czystym sumieniem włozyc do jednej grupy druzyn z Columbus Chicago czy St.Louis. Żeby tak sie nie stało LA musi cos ugrac w kilku najblizszych meczach ( ktore nie beda łatwe) i nie moze byc tak ze oddaja 40 strzałow a wpada jeden gol, czy tez Goalie puszcza "szmaty" w decydujacych momentach meczu. Panowie trzeba zacisnac zwieracze i nie "srac" przed rywalami z Kalifornii i wyzyny Colorado, mowimy sobie jasno ze gramy o 2 pkt i jazda

    Miejmy nadzieje ze o jeden raz wiecej w 60' beda sie cieszyc tak jak na załaczonym obrazku gracze Kings w dzisiejszej potyczce z Lawinami


    Dallas :

    Nov 7 @CGY
    Nov 9 @PHO
    Nov 15 NYI
    Nov 17 @ATL
    Nov 18 @CAR

    Gwiazdy przyjechały dzis do słabego ostatnimi czasy Calgary. Byc moze bedzie tak ze to wlasnie w tym meczu Płomienie sie przełamiaja i wyjda z dołka, ale chyba nikt nie zabroni założyc mi ze bedzie inaczej i ze Dallas gdzies wygra z w nastepnych meczach

    1 poziom progresji na win DAL @ 2.55

    Pozdro
    Posted by: gobel

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 21:49

    Avalanche-Kings 1

    Colorado po wygranej z Vancouver 3:2 chyba chwycilo wiatr w zagle,u siebie spisuja sie srednio na 8 meczy 4 zwyciestwa tak wiec wypadaloby poprawic ten bilans tymbardziej ze pokonali juz w tym sezonie u siebie LA 6:1,Kings spisuja sie na wyjazdach poki co dramatycznie tylko jedna wygrana i choc beda chcieli sie zrewanzowac to nie daje im duzych szans na wygrana w jaskini lwa.Druga sprawa to Colorado wisi mi troche kasy i czas splacic pierwsza rate.
    Posted by: rangiz9

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 22:16

    Witam

    Dzisiaj rozpocznę granie na X Colorado. Zespół ten zremisował jak do tej pory 2 razy. W 1 i 2 meczu sezonu. Obecnie od 12 meczy nie zanotowali remisu. Wydaje mi się, że obecnie jest dobry moment, aby wejść w ten zespół. Poza tym dalsze szukanie remisów Edmonton i SJS

    1 poziom

    Col X 4.25 --> 1j

    3 poziom

    Edm X 4.00 --> 2j

    5 poziom

    SJS X 4.05 --> 4j
    Posted by: pit

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 22:24

    - NJ Devils, win - 3 mecze u siebie. Carolina, Chicago, Florida. O ile jeszcze z Carolina to roznie im idzie to z Chicago wygrali ostatnie 5 meczy u siebie a z Floryda na ostatnich 33: 23 wygrane, 5 remisow i 5 porazek.

    do tego kontynuacja na Dallas, win, 2gie podejscie. I na dzis chyba wystarczy.
    Posted by: Shadhun

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 22:53

    Miałem nic dzisiaj nie stawiać ale....

    Colorado - Los Angeles 1
    Calgary - Dallas 2


    Dubelek za małe pieniądze.


    Do boju.
    Posted by: Killa Boom

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 23:45

    wczoraj udal sie under w meczu Dallas , grzechem byloby nie skorzystac z promocji Gwiazd na undery : ) Passa Calgary w ostatnich 8miu meczach (5,5) O U O U O U O U dlaczego by dzis jej nie przelamac , kiedy to na dordze staje Dallas , ktore jak wiemy ostatnio tendencja underowa . Callgary - Dallas under 5 @ 2.00 GB
    Posted by: Baqu

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 07/11/2006 23:56

    witam wszystkich

    Calgary L (60') => 2.55 ; 1j.

    LAK L (60') => 1.85 ; 3j.

    Minnesota W (60') => 2.95 ; 2j.

    Montreal W (60') => 2.15 ; 2j.

    NJ W (60') => 2.20 ; 1j.

    bilans: - 6.25j. 29/32/2

    good luck and good night
    Posted by: Salihamidzic

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 07:17

    Wyniki z dnia 07.11 :

    New Jersey Devils - Carolina Hurricanes 3-2 SO

    Montreal Canadiens - Edmonton Oilers 3-2 SO

    Colorado Avalanche - Los Angeles Kings 5-6 FT

    Calgary Flames - Dallas Stars 3-1 FT

    San Jose Sharks - Minnesota Wild 3-1 FT


    Dzisiejsze mecze :

    01:00 Atlanta Trashers - Ottawa Senators
    01:30 Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning
    01:30 Florida Panthers - NY Rangers
    02:00 Detroit Red Wings - Edmonton Oilers


    Pzdr
    Posted by: Danielsan

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 09:04

    Quote:


    San Jose - Minnesota X 4.05
    Montreal - Edmonton X 4.00
    Under Minnesota 1.75




    2W-1L

    nice:) pierwsze OT w tym roku trafione:)
    Posted by: rangiz9

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 09:58

    Quote:


    1 poziom

    Col X 4.25 --> 1j

    3 poziom

    Edm X 4.00 --> 2j

    5 poziom

    SJS X 4.05 --> 4j




    Bilans -12,75j

    23/5/18
    Posted by: Shadhun

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 11:05

    Quote:

    Miałem nic dzisiaj nie stawiać ale....

    Colorado - Los Angeles 1
    Calgary - Dallas 2


    Dubelek za małe pieniądze.


    Do boju.





    0/2 Dobrze że za małe pieniądze
    Posted by: hokuy

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 15:18

    Detroit-Edmonton 1

    primo. detroid dosyć długo odpoczywało, podczas gdy edmonton stoczyło dzisiejszej nocy cięzki bój z montralem, dodatkowo drużyny z Kanady spędziły na tafli dodatkowe 5 minut + karne.
    secundo. zawodnicy Red Wings na pewno pałają checią rewanżu za ostatnie starcie w PO z Oilersami, podczas których niespodziewanie odpadli i stracili szanse na PS.
    tertio. chyba nikt nie wątpi w to, że drużyna z Michigan, jest lepszą ekipą, co pokazuje w tegorocznych rozgrywkach.
    Posted by: jackm

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 16:09

    Witam,po dniu przxerwy wracam do swoich progresji i tak..

    Atlanta-Ottawa
    WIN SENATOROW
    Atlanta 3 wygrane z rzedu,Ottawa 4 porazki z rzedu.. Dobry monent na przelamanie sie Ottawy,zwlaszcza ze w przeszlosci gralo im sie z Atlanta nie najgorzej..
    Posted by: Ralph

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 16:16

    Witam!
    No ja się z "nikim" dzisiaj nie zgodzę i mój typ będzie całkiem przeciwny.

    Detroit- Edmonton 2 3.25 B&W
    Detroit- Edmonton 2 2.60 (OT+SH) 3j. B&W

    Pittsburgh -TBL 1 2.15 2. B&W
    Pittsburgh (-1,5) -TBL 1 2.90 B&W

    Wczoraj:3-4 (+0,88j.)
    Stan: 94W-101L-4 (+60,73j.)

    Pozdr
    Posted by: nivet

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 17:30

    Quote:

    1 poziom progresji na win LA @ 3.80

    Panowie trzeba zacisnac zwieracze i nie "srac" przed rywalami z Kalifornii i wyzyny Colorado, mowimy sobie jasno ze gramy o 2 pkt i jazda





    Brawo dla LA.
    Wszedłem ledwo do domu i jakies typy dzisiejsze wrzuce pod wieczor
    Posted by: gobel

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 18:45

    Penguins-Lightning 1

    Oba zespoly sasiaduja w tabeli z 15 pkt.Pittsburgh wraca po sesji wyjazdowej zreszta dosyc udanej 2W na 4 mecze.Tampa kontynuje sesje wyjazdowa poki co na 3 mecze 1 przegrali po OT.Pingwiny ostatnio dobrze sie prezentowaly w domu wygrywajac chocbyz NJ tak wiec dzis jest kolejna okazja by pokazac sie z dobrej strony we wlasnej hali.Tampa wygrala juz na wyjezdzie swoje i czas na porazke.

    Trashers-Senators 2

    2 poziom progresji,Ottawa chyba wyczerpala limit porazek w ostatnim czasiei czas na zwyciestwo.
    Posted by: lemex

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 19:07

    Fakt niezaprzeczalny!!! Nivet wyjąłeś prawdziwie doskonały typ przy super kursie. Ja asekurowałem się OT, ale i tak "zwieracze" trzeba było poluzować, aby sobie mój typ "wsadzić".

    Atlanta-Ottawa
    Każdy dzban tak długo wodę nosi dopóty się ucho nie urwie. Drozdy wygrywają, a Senatorowie przegrywają.
    Typ:2

    Pittsburgh-Tampa Bay
    Pingwiny mają za sobą ciężką noc(sex wreszcie w domu,bo wrócili po 10 dniowej podróży) i 5 punktowa zdobycz z tych meczy budzi respekt. Tampa także w 3 kolejnych wyjazdach "uzbierała" 5 pkt i dzisiejszy ostatni z tej sesji wyjazd może mieć przedziwny przebieg. 2 ostatnie mecze Pittsburgha trochę zdrowia ich kosztowały, bo ani San Jose, ani Anahaim do wygodnych rywali nie należą. Tampa gromi rywali z Atlantic Dyvision, bo i Phila i Islandersi "dostali piątkę". Kto następny?
    Typ:2

    Florida-NYRangers
    W tej parze zbiegły się moje "dwa pomysły". Pierwszy to porażka Floridy(NYRangers,Buffalo,New Jersey,Washington) i zwycięstwo Rangersów(Florida,Atlanta,Washington). Odrabiając lekcje z historii w oczy rzuca się fakt, że na 6 meczy z 3 poprzednich sezonów aż 5 razy potrzeba było więcej czasu niż 60 minut, aby mecz mógł się zakończyć. NYR strzelili dotychczas 50 goli, stracili 51 !!!, a Florida 41 zdobytych i 49 straconych.
    Typ:2 i X2

    Detroit-Edmonton
    Bez komentarza
    Typ:1
    Posted by: raiders_

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 19:17

    Troche spekulacji z NHL .......ciekawe co z tego bedzie:)


    Siódmego listopada w Toronto rozpoczęło się spotkanie menedżerów klubów NHL. Notable będą rozmawiać o niefortunnym kalendarzu rozgrywek oraz o potencjalnych zmianach na przyszły sezon. Przy okazji gremialnej debaty dojdzie także do rozmów kuluarowych, które mogą zaowocować wymianami. A prawdę powiedziawszy, coś wydarzyć się po prostu musi.

    Kilkunastu menedżerów nie jest do końca - albo wcale - zadowolonych z gry prowadzonych zespołów. W światku hokejowym krążą kolejne plotki, które staramy się wyrywkowo przybliżać w stosownym dziale na NHL.com.pl. Spotkanie menedżerów w Toronto może jednak zaowocować niemałym wysypem wymian. Pierwsi z brzegu Boston Bruins tracą cierpliwość dla swoich bramkarzy Hannu Toivonena i Tima Thomasa, analogicznie zaś Philadelphia Flyers chętnie pozbyłaby się Roberta Esche'a. Kłopoty z obsadą bramki ma także Phoenix Coyotes. Tymczasem grający jak z nut Buffalo Sabres mogą - za odpowiednią cenę - rozstać się ze swoim rezerwowym Martinem Bironem. I bardzo prawdopodobne, że się rozstaną, podobnie jak San Jose Sharks z Jewgienijem Nabokowem, który co prawda świetnie spisuje się wśród Rekinów grając na zmianę z Vesą Toskalą, ale jest od tego ostatniego wielokrotnie droższy. Klubów, które stać na Nabokowa, jest kilka, ale największą chrapkę na niego mają ponoć w Bostonie.

    Również wśród zawodników pola padają ciekawe, chciałoby się rzec - duże, nazwiska. Wspomniane Kojoty podobno rozważają pożegnanie się z reprezentantem Kanady Shane'em Doanem [RW], a Los Angeles Kings z centrem Craigiem Conroy'em, który jeszcze niedawno świetnie obsługiwał Jarome'a Iginlę w Calgary Flames. Flames z kolei chętnie oddadzą obrońcę Romana Hamrlika, jeżeli w zamian będą w stanie wzmocnić siłę ataku.

    Vancouver Canucks są z kolei skłonni, zdaniem prasy, oddać Brendana Morrisona, trzeciego gracza osławionej ongi formacji "West Coast Express", w której grał z Markusem Naslundem i Toddem Bertuzzim. Morrison zarabia 3,2 mln USD i wyjeżdża teraz na lód w drugiej formacji, ale ciągle cieszy się atencją innych klubów NHL. Nim, a także Conroy'em i Doanem są ponoć zainteresowani Ottawa Senators, którym w tych rozgrywkach nie idzie tak dobrze, jak oczekiwano. Centra szukają Chicago Blackhawks, którzy stracili na cały sezon kontuzjowanego Michala Handzusa. Do dyspozycji może być jednak także ktoś z Tampa Bay Lightning i mowa tu albo o Bradzie Richardsie, albo o Vincencie Lecavalier.

    Najbliższe dni mogą być dla NHL i jej fanów bardzo gorące. Ostatecznie nie mówimy o wymianie wyborów w drafcie za nic nie znaczących statystów. Lecavalier, Richards czy Doan to reprezentanci Kanady i nie byle jakie nazwiska.
    Posted by: jacky sparrow

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 20:13

    witam
    Po ostatnich niepowodzeniach zrobiłem sobie mała przerwę by złapać odrobinę dystansu. Niestety wystąpiły juz u mnie objawy "odstawienia", dlatego też wracam do gry
    Na dziś Ameryki nie odkryję:

    Atlanta Trashers - Ottawa Senators - typ:2
    Czekam na zwycięstwo Senatorów juz od dłuzszego czasu i może się wreszcie doczekam? Ile można przegrywać z takim składem jaki posiadają Senators? Tak ja wiem. To jest NHL, ale przeciez każda seria maswój kres i dlatego tak lubimy tą grę. Nieprawdaż?

    Pittsbourgh Peguins - TB Lighting - under 5,5
    Niby mecz zapowiada się overowo, ale ja jakos temu nie ufam. Coś mi się zdaje, że jedni i drudzy troszkę podmęczeni i że nie bedzie duzo szybkiej jazdy na łyżwach i dużo goli. Sprubuje więc undera bo cos ta Tampa już chyba od 8 meczy cały czas overowo( tzn:powyzej lini 5,5)

    Detroit Red Wings - Edmonton Oilers - typ:OT
    Tak mi poprostu wychodzi
    pozdro all
    Posted by: jacky sparrow

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 20:17

    przepraszam za "sprubuje" - oczywiście powinno być "spróbuje" Wstydze się
    Posted by: Valverde

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 20:34

    Witam!

    Chodź dzisiaj spotkań mało to jest co wybrać! I tak:

    Atlanta - Ottawa
    "Thrashers" w obecnym sezonie prezentują się imponująco. Drużyna wyraźnie okrzepła, zaś atak z Hossa i Kowalczukiem potrafi rozmontować każdą defensywę. Z kolei Ottawa w niczym nie przypomina drużyny z zeszłych rozgrywek. Krótkimi momentami "Senatorowie" prezentują przebłyski, jednak mimo to ciągle zawodzą, co moim zdaniem jest pochodną pozbycia się Zdeno Chary, który porządkował grę w defensywie. Dlatego też typ dominujący dziś na forum typ na gości jest raczej wiarą w powrót do formy z ubiegłego roku. Skłaniam się ku tym opiniom tylko dlatego, że Ottawie idzie znacznie lepiej, gdy nie przystępują do meczu w roli faworyta i nie są skazani na defensywnie ustawionych przeciwników (potwierdzają to choćby ostatnie wyniki).
    Mój typ: 2 (OT+SH)

    Florida - Ny Rangers
    Absolutnie zgadzam się z opinią lemexa. Choć mi w pierwszym rzędzie pachnie tu remisem. Jeśli jednak nie będzie dogrywki, to raczej wygrają Rangers, których do zwycięstwa poprowadzi dwójka weteranów - Jagr, Shanahan.
    Mój typ: x

    Detroit &#8211; Edmonton
    &#8222;Oliers&#8221; stoczyli wczoraj ciężki bój w Montrealu, a już dzisiaj będą mieli kolejną ciężką przeprawę w Detroit. Gospodarze już od kilku lat nie schodzą poniżej pewnego poziomu. W zeszłym sezonie byli jednymi z faworytów do wywalczenia Pucharu Stanley&#8217;a. Jednak ich marzenia zostały brutalnie zweryfikowane przez &#8222;Nafciarzy&#8221;. Dzień rewanżu nadszedł i Detroit muszą go wykorzystać, bo lepsza okazja może się prędko nie nadarzyć.
    Mój typ: 1
    Posted by: rangiz9

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 21:29

    Witam

    Dziś krótko. Rozpoczynam progresje na win Ottawy jak i NY Rangers

    1 poziom

    Ott W 2,55 --> 1j

    NYR W 2,35 --> 1j
    Posted by: Hans

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 21:37

    dziś tak na szybko...

    08.11
    Detroit Red Wings - Edmonton Oilers 2 & OT
    Atlanta Thrashers - Ottawa Senators 2 & OT
    Pittsburgh Penguins - Tampa Bay Lightning UNDER 6

    dobranoc
    Posted by: nivet

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 22:58

    Witam

    Podobnie jak reszta zagram dzis na Ottawe kurs 2.55 ladny wiec czemu niby mam sie nie skusic, a Ottawa tak czy siak niedlugo zwyciezy wiec czemu by nie z druzyna ktora potrafi ograc wysoko potentata ligi a dostac po tyłeczku od "slabeusza"

    Tak czy inaczej:

    1 poziom progresji na winn OTT @ 2.55

    i kontynuuje progresje na przegrana NYR to juz drugim poziom, dzis przeciwnikiem Florida, zobaczymy jak bedzie @ 2.45 na lose NYR

    Pozdro.
    Posted by: chwdpxxx

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 23:19

    a ja widze dzisiaj OT Detroit-Edmonton
    i chyba zaczne progresje na OT Detroit, od 10 spotkan bez OT, a czesto sie zdarza ze po dlugim braku dogrywki danej druzyny zdarzaja sie potem 2 albo nawet 3 OT pod rzad- i ja mysle ze tak bedzie dzisiaj z edmonton
    podsumowujac:
    Detroit-Edmonton ---> OT
    Posted by: Maldini$$

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 23:30

    najskuteczniejszy gracz Atlanty w tym sezonie M.Hossa spędził swoje pierwszych 7 sezonów w Ottawie a najskutecznijeszy gracz Ottawy w tym sezonie D.Heatley swoje pierwsze 3 sezony spędził w Atlancie
    No i co z tego jak wszystko będzie zalerzeć od postawy Kovalczuka z Atlanty
    Atlanta ma szanse drugi raz w tym sezonie wygrać 4 mecze z rzędu a Ottawa będzie próbować nie zaliczyć najgorszego początku sezonu od 10 lat.Ostatnie 4 z 5 meczy wyjazdowych do Atlanty Ottawa wygrała, ale w tym sezonie Atlanta jest bardzo dobra.
    Posted by: pit

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 23:34

    A ja z kolei jakos do zadnego z tych meczy nie wiem jak podejsc.:/ takze dzis przerwa.
    Posted by: Baqu

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 23:43

    Ottawa W (60') => 2.55 ; 3j.

    TB L (60') => 2.2 ; 2j.

    good night and good luck
    Posted by: Soczi

    Re: NHL 06/07 - typy,opinie,komentarze,złote myśli .....cz.3 - 08/11/2006 23:59

    Krótko, bo itak późnawo. W zasadzie wczoraj i dziś zrobiłem sobie przerwę. Chodzi mi po głowie under 6,5 w Atlancie z Ottawą bo staty na to wybitnie wskazują. Linia rozumiem jest tak ustawiona przede wszystkim pod kątem ostatnich meczy między tymi ekipami z zeszłych sezon.ów, ale tym bym się za bardzo akurat w tym przypadku nie sugerwoał. Ale jak mówiłem dzisiaj sobie odpuszczam więc nie podaję tego jako typu. Z 1x2 Tampa Bay (pittsburgh - po udanej serii wyjazdowej wraca na własne śmieci, a to w NHL oznacza z reguły wtopę, i do tego Detroit 1 - gole 5on5 zdecydoanie na ich korzyść.

    23-17-4 +12,36

    Powodzenia