Re: Głosujmy na Mariusza Czerkawskiego--->All Star Game!!!

Posted by: DJ12HH

Re: Głosujmy na Mariusza Czerkawskiego--->All Star Game!!! - 24/11/2003 14:26

Już zagłosowałem to dory pomysł aby Mariusz zagrał w meczu gwiazd iwo:
Posted by: domino786

Re: Re: Głosujmy na Mariusza Czerkawskiego--->All Star Game!!! - 24/11/2003 14:53

Też głowsowałem i mam nadzieję , że on też będzie grał a i Ilandersi wygrają teraz po dwóch porażkach
Posted by: Adolf 88

Re: Re: Głosujmy na Mariusza Czerkawskiego--->All Star Game!!! - 24/11/2003 20:50

:zobacz: Ja już też zagłosowałem. Przy okazji wyjmuje temat, dla spóźnialskich
Posted by: A.S.Romek

Re: Re: Głosujmy na Mariusza Czerkawskiego--->All Star Game!!! - 05/12/2003 01:50

Czerkawski jednak zagra w All-Star NHL?

Kibice upomnieli się o Mariusza Czerkawskiego, wpisując go na listę kandydatów do udziału w tradycyjnym meczu All Star NHL. Jak poinformowała NHL na stronie internetowej na Czerkawskiego kibice oddali 4.983 głosy.

Skrzydłowy New York Islanders, Czerkawski został dopisany, poprzez głosy oddane przez kibiców, do poprzednio opublikowanej listy. Znalazł się w tej sytuacji jako jedyny wśród 72 hokeistów kandydujących do gry w reprezentacji Konferencji Wschodniej.

Tradycyjny mecz hokejowych gwiazd NHL odbędzie się w lutym 2004 roku w St. Paul. W spotkaniu tym wystąpią reprezentacje konferencji wschodniej i zachodniej. Kibice wybierają wyjściowe formacje obu drużyn - po jednym bramkarzu i środkowym napastniku oraz po dwóch obrońców i skrzydłowych.

W rozpoczętym już głosowaniu kibiców najwięcej jak dotąd głosów, z konferencji wschodniej, otrzymał Rosjanin Ilia Kowalczuk, skrzydłowy z Atlanta Thrashers - 41.820.
Posted by: mik4321

Re: Re: Głosujmy na Mariusza Czerkawskiego--->All Star Game!!! - 05/12/2003 01:56

Też zagłosowałem, miło by było zobaczyc rodaka wśród tylu gwiazd :]
Posted by: Adolf 88

Re: Re: Głosujmy na Mariusza Czerkawskiego--->All Star Game!!! - 07/12/2003 21:38

A naszego MAriusza krzywdzą na każdym kroku, prócz tego, że trener Islanders jako winowajce wtop widzi Mario, to wczoraj nie została mu zaliczona asysta na 2-1 podczas meczu z Chicago.
Posted by: $iwy

Re: Re: Głosujmy na Mariusza Czerkawskiego--->All Star Game!!! - 07/12/2003 22:06

Panie Adolfie

niestey Mariusz nie spisywał sie najlepiej w grze obronnej ostatnio.

Nie weim, ale Pana pseudonim mnie lekko intryguje.

Może Pan nie lubi pewnych ludzi pochodzenia afroamerykańskiego, co nie znaczy, że Pana obiektywizm nie powienien pozostać nieskazitelny, jako moderatora tego forum

Pozdrawiam
Posted by: Adolf 88

Re: Re: Głosujmy na Mariusza Czerkawskiego--->All Star Game!!! - 08/12/2003 02:33

No
Siwy oczy mi sie zamykają....