Liga rosyjska sezon 2005/2006

Posted by: vonseb

Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 21/08/2005 11:14

Czas powoli przygotowywac sie do rozpoczecia sezonu hokejowego w ligach europejskich.
W tym watku piszemy o sprawach dotyczacych 1 Ligi rosyjskiej.

Pomocny link:
http://www.phl.ru/ru/alltranslations.asp
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 24/08/2005 11:37

Jeśli ktoś ma namiary na wyniki przedsezonowych meczów sparingowych z poszczególnych lig byłbym wdzięczny za udostępnienie ich na forum.Interesują mnie:liga rosyjska,czeska,słowacka,fińska,szwedzka i norweska.Z GÓRY DZIĘKI.POZDRAWIAM.
Posted by: trzeciorzed2

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 24/08/2005 17:24

W tym sezonie zmieniaja się zasady kwalifikacji do play off..Wymyslili sobie nasi sąsiedzi, że do play off kwalifikowac sie będzie 16 drużyn.
I jeszcze jedno bedzie się grało trzy serie meczy, a nie jak poprzednio cztery serie..Podobno to ze wzgledu na Olimpiadę!
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 01/09/2005 10:20

Może to niezbyt znacząca informacja, ale w ramach ciekawostki zawsze coś...
Otóż zespół z Petersburga (SKA) zasiliło przed sezonem kilkunastu nowych zawodników. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt iż 14 z nich w poprzednim sezonie reprezentowało barwy tego samego klubu a mianowicie Metallurga Novokuznieck .
Jak dla mnie to jeden z ciekawszych przedsezonowych ruchów transferowych w całej Europie.
Posted by: Gadzina

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 06/09/2005 07:08

Oto pierwsza kolejka. Tutaj rywalizacja rozpoczyna się najwcześniej bo już jutro. Kursy z Nordicbet

07-09-2005 12:30

Metallurg Novokuznetsk - Khimik Voskresensk 1.85-4.35-2.80

07-09-2005 13:30

Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk 3.20-4.40-1.70

07-09-2005 14:30

Metallurg Magnitogorsk - Vitiaz Chehov 1.25-5.55-6.75
Molot Perm - Neftehimik Niznekamsk 3.90-4.45-1.55
Salavat Ulaev UFA - SKA St. Petersburg 1.70-4.40-3.20

07-09-2005 15:30

Lada Togliatti - Severstal Cherepovec 1.40-4.70-4.95

07-09-2005 16:30

CSKA Moscow - AK Bars Kazan 2.60-4.35-1.95
Dynamo Moscow - MVD Tver 1.20-5.95-7.75

Zapraszam do typowania
Posted by: globo

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 06/09/2005 08:51

szukam informacji na temat 2 "nowych" druzyn: vitiaz i tver
jakie pozycje zajmowali w poprzednim sezonie, ile punktow
zdobyli, bramek, ile mieli rozegrane spotkan, itp itd
jednym slowem przydalaby mi sie tabela z udzialem tych
zespolow w minionym sezonie, pozdrawiam
Posted by: Randall McMurphy

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 07/09/2005 08:41

Na dzis podobnie jak z 2 ligi czeskiej wybralem 3 spotkania:
Metallurg Novokuznetsk - Khimik Voskresensk OVER 4.5 1.9
Dynamo Moscow - MVD Tver 1 1.20
Metallurg Magnitogorsk - Vitiaz Chehov 1 1.25

Magnitogorsk i Dynamo niema chyba co komentowac glowni kandydaci do Mistrzostwa u siebie Bardzo MOCNI...i potrafia wygrac z kazdym tym bardziej ze graja z dwoma beniaminkami dlatego kurs maly ale zawsze cos.

Novokuznieck - Khimik - Hmm mam takie wrazenie ze padnie w tym meczu duzo bramek tym bardziej ze TOTO opuscil OVER\UNDER o jedna bramke wczesniej bylo 5.5 teraz jest 4.5 Kieruje sie glownie wyprzedaza jaka miala miejsce w Novokuzniecku...Khimik napewno cos strzeli,jest to typowy sredniak w 1 lidze i niewierze w to zeby Novokuznieck nic nie strzelil u siebie takze Over bardzo prawdopodobny, a i kurs zachacajacy zastanawiam sie jeszcze nad OVEREM w meczy CSKA - KAZAN druzyny bramko strzelne chodzi mi po glowie wynik 3:3 przewaznie takie wyniki uzyskiwalo CSKA czy to na wyjezdzie czy u siebie duzo strzelaja duzzo traca ale niewiem jak bedzie Z Kazaniem ale raczewj bramki nie zamuruja ta druzyna tez gra ofensywnie no zobaczymy
POZDRAWIAM
Posted by: Pav__

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 07/09/2005 12:22

Quote:



Pomocny link:
http://www.phl.ru/ru/alltranslations.asp




Nie wiem czemu ale ta strona nie działa, dziwne zawsze dobrze chodziła.
Posted by: MICHAIŁ

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 10:06

JAK WIDZICIE DZIS TEN JAROSLAV????????
MNE SIE WYDAJE ZE WYGRA ALE NIE JESTEM SPECJALISTA OD HOKEJA WIEC DLATEGO PYTAM
Posted by: Randall McMurphy

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 10:46

Dzis mamy tylko 1 spotkanie z ligi rosyjskiej mianowicie Yaroslaw - Spartak

W zeszlym sezonie na 4 rozegrane spotkania 4 razy goru byl Yaroslaw.....teraz niby tez sa faworytem ale....jest to 1 kolejka i roznie moze byc vide wczorajszy mecz Dynama. Jednak jestem przekonany do Yaroslawia nigdy mnie nei zawodzili a widac ze druzyna Spartaka im lezy u a siebie sa bardzo mocni.
TYP: 1 1.37 Over4.5 1.65
Posted by: Randall McMurphy

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 10:48

Wyniki spotkan z zeszlego sezonu:
Spartak Moscow Yaroslavl 2:4
Yaroslavl Spartak Moscow 4:1
Spartak Moscow Yaroslavl 2:1
Yaroslavl Spartak Moscow 4:1
Posted by: Randall McMurphy

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 10:49

o pomylka mala sie wdarla w mje statystyki mianowicie raz wygral Spartak u siebie 2:1 a reszta meczy zwyciestwa Yaroslawia
Posted by: trzeciorzed2

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 11:12

Quote:

o pomylka mala sie wdarla w mje statystyki mianowicie raz wygral Spartak u siebie 2:1 a reszta meczy zwyciestwa Yaroslawia



Mały szczegół a wogóle jak mnie pamięć nie myli to wtedy było 2-1 po dogrywce.
Co do dzisiejszego meczu:
Oczywiście większość uważa Lokomotiv Jarosław za faworyta...no niby nic dziwnego jednak trzeba wziąść pod uwage, że przed sezonem drużyna straciła czterech zawodników, którzy odeszli grać do NHL (Yashin, Korolev, Antropov, Murphy) była to znaczaca siła druzyny..w meczach przedsezonowych Jarosław dołał wygrać tylko trzy mecze!!
( CSKA 3: 2, SKA 1: 2 ,Severstal 1: 2). nie świadczy to dobrze o formie drużyny!
Spartak w tym roku natomiast zrobił rewolucje...postawił na młodzież. W kadrze zespołu jest tylko 9 graczy powyżej 25 roku życia, co może przynieść opłakane skutki związane z brakiem doswiadczenia..W przed sezonowych prognozach specjaliści przepowiadaja Spartakowi walke w dolnych rejonach tabeli.
Reasumujac: Z jednej strony osłabienia druzyny ale jednak pozostała część zawodników zaprawiona w bojach, plus doświadczenie. Z drugiej strony nieobliczalna młodzież żądna splendoru, chcaca pokazać sie z jak najlepszej strony. Myslę, że najrośądniej bedzie sie trzymać z daleka dzisiaj od tego meczy, gdyż i kurs marniutki a skutek nieprzewidywalny.
Może remis w meczu, a tercja dla gości...ale to naprawdę wóżenie z fusów.
Pozdrawiam..Ja dzisiaj od hokeja odpoczywam!!
Posted by: Lester

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 12:09

trzeciorzed w pelni sie z toba zgadzam, ze to spotkanie to dzis kolejna zagadka. Co do zwyciestwa Spartaka nad Jaroslawiem to jednak bylo w regulaminowym czasie , chyba. A dzis wrozenie z fusow nie jest chyba na miejscu.. to juz lepiej nie wiem moze czaju zaparzyc i zobaczyc co osiadzie na dnie.....ja tak zrobilem rano i wyszlo mi ze gospodarze w pierwszych 20 minutach powinni ograc młokosów, dla ktorych bedzie to napewno trudna tercja. potem niech sie dzieje co chce. Moze dluzej wytrzymaja trudy spotkania i beda grali do konca, ale cos wczoraj gospodarze slabo spisywali sie w 1 tercjach i dzis pora to zmienic.
A Spartak bedzie druzyna ktora bedzie walczyc o PO i mimo tego ze awans wywalczy 16 z 18 druzyn to nie bedzie o niego latwo, gdyz beniaminkowie pokazali wczroaj iz niczego sie nie boja.....

Jarosław 1 (1 tercja) @1.77
Posted by: winiacz

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 14:35

Gdize jest live do ruskiego hokeja bo ten co zawsze nie dziala mzoe ktos podac???
Posted by: domino786

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 15:04

http://www.livescore.com/hockey.dll

Narazie 1:0

Rosyjska strona live szwankuje
Posted by: domino786

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 15:32

http://srv.phl.ru/online/

Już działa link live na rosyjskiej stronie
Posted by: kampus

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 17:22

polecam: http://forum.bettingadvice.com//viewtopi...efe7d3e2ab30eea
pozdrówka
Posted by: trzeciorzed2

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 17:39

Nowokuznieck - Omsk X2 kurs 1,47 6/10
Nowokuznieck to druzyna po przejściach. w przerwie miedzysezonowej 14 zawodników plus trener przeszło do St. Peterburga. W druzynie zostało 8-śmiu zawodników.Nowy trener i nowi zawodnicy w spotkaniach przed liga nie zachwycali, ale czy można się dziwić.
Omsk w dalszym ciągu jego udziałowcem jest Abramowicz.
Jednak nawet to nie spowodowało, żeby przed sezone z drużyny odeszli:Prokopiev, Sushinskiy, Jagr, Tverdovskiy
jednak w zamian sprowadzono z Pittsburga Penguins - M. Krafta dodatkowo kilku młodych graczy zostało właczonych do drużyny.
Mam większe zaufanie do druzyny Omska i z tego wzgledu zagrałem na nich podpierając remisem, co spowodowane zostało, niezrozumiałym dla mnie rozlużnieniem w końcówce pierwszego meczu.
Dla zainteresowanych, jutro ten mecz o godzinie 13.30 bedzie pokazywać na żywo stacja rosyjska Planeta Sport w przekazie bezpośrednim.
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/09/2005 17:58

Małe sprostowanie odnośnie ruchów kadrowych w ekipie z Omska.Otoż niejaki M.Kraft przyszedł z drużyny czeskiej ekstraligi- KARLOVE VARY !! Ale to mały szczegół...
Ale typ ciekawy, ciekawy...
Posted by: Domingos

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 09/09/2005 07:12

Witam, może to pomoże Wam w typowaniu, sorki za brak stylistyki.

18 zespołów zagra w Russia Hockey Superleague, każdy zespół zagra 51 meczy. 16 najlepszych zespołów będzie uczestniczyło w PO. Wraz z rozpoczęciem sezonu hokej w Rosji pozbył się bardzo znaczących zawodników: Heatly, Jagr, Lecavalie, Robitail, Yashin itd. Pozostali jednak nieliczni czyli Datsuk ( Awangard lub Dynamo) i Kovalchuk (Khimik), jakoś nie mogą dojść do porozumienia z klubami NHL i póki co nadal są w Rosji, lecz niewiadomo na jak długo. Inna sytuacja jest z młodą gwiazdą Magnitogorsk- Malkin, który woli domową ligę niż NHL.
Moja opinia: 5 zespołów naprawdę zasługuje na czołówkę: : Metallurg Mg, Ak Bars, Awangard,
Dinamo i Lada. Bardzo blisko nich może być: Lokomotiv, CSKA i Khimik. Postronne kluby:
Spartak, Vityaz, Molot – Priamie. Zespoły, które zagrają najgorzej i wtedy będzi to ich ostatni se4zon to: Neftehimic i Metallurg Nk. Zespoły, które mogą być lepsze w tym sezonie: SKA, HK MVD, Sibir. Natomiast Salavat Ulaev, Severstal pozostali mniej więcej na tym samym poziomie.

KHIMIK ( region Moscow)
Podczas przerwy zaszło dużo zmian w tym zespole. Przede wszystkim klub zostawił historycznego Voskresensk dla innego miasta regionu Moscow – Mytishci. Granie w Voskresensk miało bardzo głęboką historię i tradycję i teraz klub jest inaczej zarządzany, budowany na innych podstawach. Nowy stadion- nowy cel. Zespół miał zawsze duże poparcie, faktycznie miasto było sławne tylko z powodu klubu hokeja i teraz zarządzający zdecydowali się na zmiany, przenosząc się do nowego nowoczesnego stadionu w Mytishci. Niepewność pozostaje, czy klub zdobędzie taką sympatię jak dotychczas.
Druga zmiana to nowy trener: Milosh Rgiga,( Czech), który wygrał League ubiegłego roku w Słowacji, a zatem dobry wybór. On też przyciągnął paru sławnych graczy z Czech bramkarz Salfitski, Jan Geida (Wchampion 2005), poza tym w zespole znaleźli się Alesh Pisha. Prokopiev (były Avangard, jeden z najlepszych napastników SuperLeague), Epachincev (były Ak Bars, wysoki, twórca gry), Arhipov (Ak Bars), Zelepukin też z powrotem byłego Voskresensk i Cherbaev. Zespół też stracił dwóch ważnych obrońców , którzy przeszli do NHL – Ulanov i Tverdovskiy. Inne ważne zagadnienie – rola dwóch legend Voskresensk – Kamenskiy i Titiov. Kamenskiy nadal zagra dla Khimik, kiedy Titov – charyzmatyczny lider.
Ogólnie zespół jest naprawdę stały, być może tylko w obronie Khimik potrzebuje więcej atakujących graczy.
Zespół zdecydowanie pretenduj na PO i miejscowy specjalista mówi, że ten zespół powinien być najlepszy 5 w lidze. Oczekiwania 5-8 miejsce.

SERVESTAL CHEREPOWEC
Vladimir Plushev- nowy trener( dobry), słynie ze zdobytych złotych medali w młodzieżówce;
Zaprosił graczy z młodzieżówki, nowy, młody zespół może być zaskoczeniem,
W trzech ostatnim meczu Severstal wygrał tylko - przeciw Lokomotiv 2:1 i przegrał do SKA 1:2, CSKA 2:4.
W zeszłym tygodniu, podpisano kontrakt z R. Samic ze Słowacji.
Inny ważny przybysz – utalentowany przedni Grigoriev, który jest sporządzony szkic przez Detroit ale doznał poważnego obrażenia w ostatnim sezonie i ciekawe czy teraz powrócił już do formy.

ST. PETERSBURG
Nowy, bardzo dobry trener- Solovjev (Metallurg Nk), postawił duże cele na ten sezon, 14 graczy z jego byłego klubu, silny zespół, poradził sobie w meczach przedsezonowych z najsilniejszymi przeciwnikami.
Dwaj bardzo dobrzy bramkarze- Sokolov( Awangard Omsk), Shabanov

METTALURG MAGNITOGORSK
Nowy trener- Dave King, poważny kandydat do tytułu
Główna gwiazda- Malkin, Chistov

BARS KAZAŃ
Silny zespół, chociaż w przerwie nie pokazali nic szczególnego, w zeszłym sezonie było dużo zawodników z NHL, (Lecavalier, Heatlye, także Kovalchuk zechciał zmienić Russian zespół – Khimik). Bars Ak kupili 7 graczy od ostatniego zwycięzcy sezonu Dinamo Moscow, specjalne miejsce będzie zajmował Chupin, który zdecydowanie będzie liderem w aktualnym sezonie.
miasto świętuje 1000 rocznicę, więc następny sezon i następna próba, by wygrać ligę, jest dobrym zespołem, ale potrzebuje trochę czasu.

CSKA MOSKWA
Młodzi, obiecujący gracze, bardzo dobrze wypadli w meczach przedsezonowych,



AVANGARD OMSK
Odeszli w lecie: Prokopiev, Sushinskiy, Jagr, Tverdovskiy, jeśli młodzi gracze zastąpią tych, którzy odeszli, wówczas będzie to naprawdę silny zespół, na tyle silny zespół, by mieścić się w pierwszej 5.
Trener- Belousov pracował z młodymi graczami
Zakupiony nowy doświadczony forward (Piitsburgh) - M. Kraft.


NOWOSYBIRSK
Sibir Vladimir Urzinov - jr. stał się nowym trenerem zespołu , doświadczony i utalentowany specjalista powinien dostarczyć zespołowi lepsze skutki i wyższy poziom gry.
Kohan- dobry bramkarz, kluczowy zawodnik
Podpisano głównie kontrakty z drugoplanowymi graczami z innych klubów, nie ma żadnych wielkich nazwisk w tej drużynie, przyszłe plany to bazowanie na graczach z własnych szkół, zespół woli agresywny styl, w meczach przedsezonowych nie pokazali nic szczególnego

SPARTAK
Pełny młodych graczy, tylko 9 graczy starszych; w tym sezonie mogą wejść nawet to PO.

MVD
Gwiazda, miejsce nie wyższe niż 14 w tym sezonie,

SALAVAT UFA
W tym roku w drużynie sytuacja jest słabsza, zwłaszcza, że odeszli gracze NHL, których nie brakowało w zeszłym sezonie w tej drużynie, nie będzie drużyną w czołówce.

MOLOT PERM
Małe finansowe kłopoty, zaczęli podpisywać kontrakty bardzo późno,

NIEZNIEKAMSK
Może okazać się dużym rozczarowaniem sezonu, klub słabo zarządzany, dużo dobrych graczy odeszło, finansowe problemy,

LOKOMOTIV MOSKWA
Podczas letniej przerwy odeszli gracze z NHL (Yashin, Korolev, Antropov, Murphy) razem 8 graczy, doszło tylko 5 ze znaczącym Taratuhin,
Na ostatnim turnieju przedsezonowym Lokomotiv wygrał tylko w trzech grach (CSKA 3:2, SKA 1:2 (bullits), Severstal 1:2), specjaliści i tak widzą w tej drużynie faworyta ( 1-4), ale będzie to bardzo trudne

NOWOKUZNIECK
Tego lata, Novokuznetsk przeżył prawdziwy szok, 14 graczy razem z byłym trenerem Soloviev zostawił klub i przeszli do ST. Petersburg), tylko 8 graczy z ubiegłego sezonu pozostali w drużynie, zespół zdecydowanie ma słabą skuteczność, dużym sukcesem będzie jeśli znajdą się w 8.
Nowy trener- Andrey Pytano

DYNAMO MOSKWA
W tym klubie zaszły duże zmiany, odeszło wielu graczy, zwłaszcza do Bars Kazań, w meczach przedsezonowych można określić tą drużynę jako „ skandal”
Grabovskiy podpisał 2 kontrakty z Dynamo i Bars Kazań, kluby walczą o niego, na razie jest w Dynamo, ale grozi mu dyskwalifikacja.
Podobna sytuacja była z Ovechkin, który podpisał drugi kontrakt z Omskiem, ale w efekcie przeszedł do NHL ( Washington).
Inna sytuacja dotyczyła gracza z CSKA Kulyash, który jest obecnie w Dynamo i otrzymuje pensję za dwóch graczy.
I ostatnia sytuacja z zawodnikiem Datsuk, który spędził przedsezonowy okres w Dynamo, ale negocjował z Detroit, a w rezultacie stał się zawodnikiem Avangardu Omsk, dotychczas nie jest nigdzie zarejestrowany, kluby mają 10 dni, by rozwiązać ten problem

Krikunov- narodowy trener, więc jego praca może kolidować, jeśli będą jakieś międzynarodowe turnieje


ŁADA TOGLIATTI
Stała się słabszą drużyną, 4 kluczowych zawodników i bardzo dobry bramkarz opuścili klub, klub nie zatrudnił znaczących zawodników


VITYAZ
16-18 miejsce, żadnych wielkich transferów, bardzo dobry trener, który może zmotywować graczy.


Źródło: Bettingadvice.
Posted by: rybek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 11/09/2005 07:14

TVER ciekawy mecz oddaje swój głos na "jedynkę"
Posted by: kazow

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/09/2005 08:34

Witam, na dzisiaj kilka spotkan od naszych wschodnich sasiadow


Russian Superliga Matches 12.09:
Dostępne kursy

Avangard Omsk v Dinamo Moscow
12-Sep-2005 13:30 2.00 4.60 2.60

Osobiscie nie gram tego meczu i traktuje jako NO BET, ale jak ktos by mnie zmuszal to zagralbym raczej na Dinamo. Omsk gra kiepsko, ostatnie dwa mecze to pokazaly, ledwo wymeczone zwyciestwo. Mialem nadzieje ze po pierwszej kolejce i bardzo smierdzacym remisie (szybko wygrana dogrywka) ze slabym przeciwnikiem, latwo ograja Novokuznieck. Novokuznieck niby slabiakiem nie jest, ale stracil wielu graczy latem. odpuszcam ten mecz.

Khimik Voskresensk v Metallurg Magnitogorsk
12-Sep-2005 16:30 2.85 4.80 1.85

Zastanawialem sie co to zagrac. Magnitogorsk na razie porozbijal beniaminkow w lidze, chociaz niektorzy sie juz martwili o nich. Nawet przegrywali w pierwszym meczu. Mysle ze powinni wygrac ...ale mam zle przeczucia. khimik tez w miare sie dobrze prezentuje. Wedlug mnie najlepszym wyborem tutaj bylby over. Manita duzo strzela, Khimik duzo traci (ostatni mecz to ladnie potwierdza, btw dzieki Khimik za $), ukluc tez pewnie ukluja. Sportingbet niestety nie wystawil overa wiec zagralem na czysta 2, nie podpieralem vhociasz powinnienem zgodnie z przeczuciem, ale chytrosc na kurs zwyciezyla.


Neftekhimik Nizhnekamsk v Salavat Yulaev Ufa
12-Sep-2005 16:30 1.70 4.80 3.30

Tutaj upatruje glownej niespodzianki. Neftekhmik stracil sporo graczy latem. Ostatnie mecze to dno, porazka z lajzowatym Permem (buhahah), ostatnio wymiana ciosow z CSKA. Za to Ufa ograla mocny Severstal. Jak dla mnie x2, dla odwaznych 2, ja jestem odwazny dzisiaj


Severstal Cherepovec v Sibir Novosibirsk
12-Sep-2005 16:30 1.363 5.00 6.00

Tutaj wedlug mnie gladko Severstal powinnien powiesc Novosibirsk. Mocna druzyna kontra slaba druzyna, wiecej nie ma co pisac.


SKA St. Petersburg v Metallurg Novokuznetsk
12-Sep-2005 17:00 1.90 4.80 2.75

Tutaj jesli mialbym grac cokolwiek to zagralbym remis. Jestem bardzo ciekawy wyniku tego meczu, zwlaszca poprzez te wymiany graczy.


ostatecznie na kuponie mam

Magnita+Ufa

i tutaj prosba podesle ktos esemeska na 509231039 (Idea-darmowa bramka) z wynikami meczy ktore opisalem?
Posted by: winiacz

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/09/2005 09:26

Zwykla nie gram rosyjskiego hokeja i nie zabardoz si w nim orientuje mimo to wybralem na dzisiaj 3 mecze : cherepoviec - navosibirs 1
Voskrenseck - Magnitogorsk 2
Yaroslav - CSKA 1

Prosze o jakies sugestie odnosne tych trzech meczy jak wy to widiicie???
Posted by: arktos

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/09/2005 09:59

Quote:

Witam, na dzisiaj kilka spotkan od naszych wschodnich sasiadow


Russian Superliga Matches 12.09:
Dostępne kursy

Avangard Omsk v Dinamo Moscow
12-Sep-2005 13:30 2.00 4.60 2.60

Osobiscie nie gram tego meczu i traktuje jako NO BET, ale jak ktos by mnie zmuszal to zagralbym raczej na Dinamo. Omsk gra kiepsko, ostatnie dwa mecze to pokazaly, ledwo wymeczone zwyciestwo. Mialem nadzieje ze po pierwszej kolejce i bardzo smierdzacym remisie (szybko wygrana dogrywka) ze slabym przeciwnikiem, latwo ograja Novokuznieck. Novokuznieck niby slabiakiem nie jest, ale stracil wielu graczy latem. odpuszcam ten mecz.






Według mnie spokojnie można grać na gospodarzy,Dinamo doznało takich osłabień w przerwie między sezonami że trochę potrwa zanim się znów stworzy dobra ekipa,graja słabo a pierwszy mecz sezonu z beniaminkiem zdaje się potwierdzać że obrona tytułu będzie raczej nie wykonalna.Zagrałbym to spotkanie dosć mocno, jednakże bilans dotychczasowych spotkań na lodowisku w Omsku mnie troszeczkę martwi.

Jedyny mecz jaki dziś zagrałem to oczywiście Kazań który powinien bez większych problemów odprawić ekipę Togliatti
Posted by: crazyceg

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/09/2005 10:01

dla mnie dzis najpewniejszy wydaje sie Kazan ,poprzednie mecze wygrane i to na wyjazdach teraz pora na domowe zwyciestwo zwlaszcza ze Lada w tymn sezonie kiepsko sie przentuje a i kurs dosc przyzwoity, do tego dodajemy Czerepowca i mamy ladny kursik 2.24 w B@W
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/09/2005 10:19

Odnośnie meczu OMSK-DINAMO.
Trudno się nie zgodzić z tym że druzyna z Moskwy przystąpiła do tego sezonu z zupełnie nowym( i chyba słabszym) personlanie zespołem.Jednak nie można zapominać że w Omsku też wymieniono praktycznie dwie "5" !!Obie te drużyny mogą na początku sezonu nie zachwycać i osiągać różne wyniki.Wydaje się że wynik tego spotkania będzie się kręcił koło REMISU, trudno wskazać tutaj faworyta( jak czynią niektórzy)
POZDRAWIAM !!
Posted by: winiacz

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/09/2005 10:27

czyli z tego co tutaj czytam warto dizs zagrac cherepoviec i kazan reszty lepiej nie ruszac tak???
Posted by: szupes1

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/09/2005 13:37

Ja zagrałem tak:

Jaroslaw, Spartak, Czerepowec
Posted by: bursztyk

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/09/2005 19:48

Jakies opinie co do Tveru ??? Wedle statystyk i opinii pewna jedynka.... ja chce 1x za maximum stake ??
Posted by: kiziorro

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/09/2005 21:29

chce stawiac under/over mam pytanie kto w tej lidze ma najlepszego bramkarza a kto najgorszego ?
Posted by: crazyceg

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 13/09/2005 09:22

dzis graja dwa beniaminki czyli wszystko mozliwe ja odpuszczam ew. zagram sobie overa na rozpisce
Posted by: rybek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 13/09/2005 10:42

Tver raczej pewny z tego co słyszołek...
Posted by: trzeciorzed2

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 13/09/2005 12:02

Quote:

Tver raczej pewny z tego co słyszołek...



Stawiajac na Tver kierujemy się czystymi wynikami. Gospodarze wprawdzie wygrali mecz z Dynamem. Widziałem tto spotkanie w telewizji Rosyjskiej i naprawdę byłem pod wrazeniem gry obronnej Tveru i zaraz po tym meczu dałbym sobie ręke odgryśc ze dzisiaj może być tylko jeden zwycięsca. Jednak....No własnie jednak wczoraj widziałem mecz Omska z Dynamem i zupełnie mi szczena opadła...No bo to co zobaczyłem w wykonaniu Moskwiczan w meczy z Omskiem to coś zupełnie innego od tego z Tverem...i nie mówie tu róznicy klasy, ale o różnicy kilku klas. I teraz budzi sie u mnie pytanie...czy aby Dynamo nie zlekcewazyło...odpuściło mecz z Tverem przed spotkaniem z Omskiem...Również zupełnie zmienia sie obraz drużyny Tveru, bo muszę przyznać, że przypominając sobie to spotkanie z Dynamem to pamietam, że jak tylko Moskwa przyciskała to robiło sie grożnie pod bramka...Tver...zresztą nastepny wynik z Magnitogorskiem to już normalne 5-0, a dwa dni wcześniej Podolsk z tym samym Magnitogorskiem 6-2..
Konkludujac....za drobne do komba to puszczę, ale z obawami...
Posted by: rybek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 13/09/2005 12:11

tak tylko w rosji jus tylko 1,32 na tver na maratonie jesli nie bedzie jedyny i bedzie 2 to bedzie prawdziwy rosyjski wał:]
Posted by: trzeciorzed2

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 13/09/2005 12:15

Quote:

tak tylko w rosji jus tylko 1,32 na tver na maratonie jesli nie bedzie jedyny i bedzie 2 to bedzie prawdziwy rosyjski wał:]



No to teraz już zupełnie mnie utwierdziłeś, żeby zagrać sobie remisik a od meczu trzymac sie z dala ale jeszcze przemyśle ten mecz.
Posted by: bursztyk

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 13/09/2005 22:25

Tver elegancko Ale chyba to wal nie byl ? Co powiecie o Jaroslav - Molot Perm 1 na jutro za maximum stake ??
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/09/2005 07:59

witam panowie ... co myślicie o dzisiejszych meczach Kazania , Jarosławia i St.Petersburga na 1 ???
Będzie coś z tego ??
Pozdrawiam !
Posted by: pinek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/09/2005 09:50

mysle ze Jaroslav i St.Petersburg jest w miare pewne, ale chetnie wyslucham innych

pozdro
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/09/2005 10:42

no właśnie ... proszę o sugestie ...
Posted by: kampus

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/09/2005 10:43

Ja dzis gram Peterburk wydaje mi sie najpewniejszy... ostatnia wygrana powinna postawic ich na właściwym torze, a novbosibirsk spokojnie do ogrania. reszty nie dotykam bo rosyjskiego hokeja zbytnio nie lubie
Posted by: kazow

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/09/2005 11:13

dzisaj na szybko i bez analizy bo za granica i jeszcze w pracy, po ostatnich remisach postanowilem sie podpierac, pewnie mi przejdzie za dwie kolejki gdzies tak na dzisiaj gram tripla

Omsk -Magnitogorsk - x2 @1.6 --chociaz normalnie zagralbym na czysta 2

Neftchemik-Lada Togliatti - 2 @2 -- i nie podparlem, nie wymknie mi sie juz ten pieprzony Neftchemik, trza dac gardlo pod noz


Ska Petersburg - Novosibirsk ---1 @1.4 --tutaj najbardziej sie boje bo pelno osob to gra...oby nie bylo jak zawsze:)
Posted by: KRAJAN

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/09/2005 13:59

Cos dzis pachnie niespodziankami - dawno ich nie bylo - najbardziej śmierdzi Jaroslaw dlatego puścilem dwa rozpisy 3z4 i 2z5:
2005-09-14 15:55 System (3/4)
Lokomotiv Yaroslavl - Molot Perm (Double Chance (regular time)) X i 2 -
Spartak Moscow - CSKA Moskwa (Double Chance (regular time)) 1 i X -
AK Bars Kazan - Salavat Ufa (Double Chance (regular time)) X i 2 -
Neftehimik Niznekamsk - Lada Togliatti (3Way (regular time)) Lada Togliatti -

2005-09-14 15:56 System (2/5)
Spartak Moscow - CSKA Moskwa (3Way (regular time)) X -
SKA St. Petersburg - Sibir Novosibirsk (3Way (regular time)) X -
Severstal Cherepovec - Novokuznetsk (3Way (regular time)) X -
AK Bars Kazan - Salavat Ufa (3Way (regular time)) X -
Lokomotiv Yaroslavl - Molot Perm (3Way (regular time)) X -

kwoty niezbyt duże - ale emocje mogą byc przednie.

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: arktos

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/09/2005 14:28

Poszło:
Petersburg
Jarosław
Kazan

do tego
Chomutow
i Usti

Nie powinno być problemów
Posted by: winiacz

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/09/2005 14:31

Ja zagrlem usti chomutov i jaroslav tez mam nadieje ze nie bedie problemow!!!!
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/09/2005 15:49

na razie idzie gładko oprócz SKA ...
Posted by: KRAJAN

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/09/2005 17:32

Quote:

Cos dzis pachnie niespodziankami - dawno ich nie bylo - najbardziej śmierdzi Jaroslaw dlatego puścilem dwa rozpisy 3z4 i 2z5:
2005-09-14 15:55 System (3/4)
Lokomotiv Yaroslavl - Molot Perm (Double Chance (regular time)) X i 2 -
Spartak Moscow - CSKA Moskwa (Double Chance (regular time)) 1 i X -
AK Bars Kazan - Salavat Ufa (Double Chance (regular time)) X i 2 -
Neftehimik Niznekamsk - Lada Togliatti (3Way (regular time)) Lada Togliatti -

2005-09-14 15:56 System (2/5) tylko jeden remis!
Spartak Moscow - CSKA Moskwa (3Way (regular time)) X -
SKA St. Petersburg - Sibir Novosibirsk (3Way (regular time)) X -
Severstal Cherepovec - Novokuznetsk (3Way (regular time)) X -
AK Bars Kazan - Salavat Ufa (3Way (regular time)) X -
Lokomotiv Yaroslavl - Molot Perm (3Way (regular time)) X -

kwoty niezbyt duże - ale emocje mogą byc przednie.

Pozdrawiam
KRAJAN



ale na swoje wyszedłem!

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: kobo

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/09/2005 20:30

witam serdecznie

jutro (17.09 sobota) odbedzie sie mecz, ktory mnie zainteresowal z jednego powodu: na bettingadvice.com Kuzbass dal stawke 8/10 na zwyciestwo druzyny Khimik w meczu Vitaz-Khimik. W rosji ponoc placa na zwyciestwo Khimik ok. 1.38. U nas u naziemnych nie widze tego spotkania w profie, natomiast mix i sts daja 1.6. Ciekawe
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/09/2005 20:37

Podolsk-Voskresen. 3.1 4.25 1.77 1.8 1.25 profek popatrz dobrze!

ogladlem gospodarzy na tverze i jeszcze z kims i zas takie cienisarstow to nie jets i na 0 pkt w lidz nei zasluguja!!! ja bym uwazal!
Posted by: kobo

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/09/2005 20:39

mam problemy z tymi nazwami druzyn wszedzie inaczej je nazywaja
Posted by: kobo

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/09/2005 20:40

a wracajac do tematu , wlasnie sie zastanawiam czy to czasem nie jest jakas podpucha i czy czasem nie lepiej zagrac na gospodarzy za jakas symboliczna stawke
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/09/2005 20:42

moze nie inaczej ale sa zlozone z wielu clzonow ja do dzis nei wiem co to jest ten finishparkiet w naszej lidze nio ale wracajac do hokeja to na jutro rzucilo mi sie w oczy tver u siebei podejmuje omsk: Tver-Omsk 4 4.35 1.56 jak dla mnie warte gry na gospodarzy,osotnio ogldam tloske tych meczy i sa bardoz wyrownane a ze to ejszce poczatek sezonu to gramy nie za ostro na 1 lub 1x nio imoze overek 4,5 tez powinien pasc!
Posted by: kobo

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/09/2005 20:54

w tym meczu Kuzbass daje over 4,5 (mam urwanie glowy z tymi nazwami )
Posted by: Galactico

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 17/09/2005 09:08

Zdecydowanie polecam Novosibirsk - Kazan czysta 2.Ja i tak nie zdąże postawić bo mecz zaczyna sie o 12 ale polecam innym.
Posted by:

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 17/09/2005 09:40

Quote:

Zdecydowanie polecam Novosibirsk - Kazan czysta 2.Ja i tak nie zdąże postawić bo mecz zaczyna sie o 12 ale polecam innym.



ja skorzystałem z twojego typu - zobaczymy jak będzie
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 17/09/2005 11:56

na dzień dzisiejszy postanowiłem zagrac dwa meczyki z rosyjskiej superligi ... Kazań , Ufa ... no i do tego Davos ze szwajcarii ... kazań radzi sobie dobrze ale niestety Ufa niezabardzo ...

Pozdrawiam !!!
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 18/09/2005 13:42

jutro pieknie zapowiadajacy sie mecz. Vityaz - Avangard Omsk. Tu moze byc tylko 2. gospodarze zajmuja ostatnie miejsce i nie powinni zagrozic bardzo dobrze spisujacej sie druzynie z Omska.

М Команда И В ВО Н ПО П ЗШ ПШ ±Ш О %О
1+3 Локомотив 4 4 0 0 0 0 16 7 9 12 100.00
2+1 Авангард 5 3 1 0 1 0 18 13 5 12 80.00
3+3 Ак Барс 5 4 0 0 0 1 14 11 3 12 80.00
4-3 С.Юлаев 5 3 0 1 0 1 11 9 2 10 66.67
5-3 Динамо 5 2 1 1 1 0 20 11 9 10 66.67
6-1 Северсталь 5 3 0 1 0 1 13 8 5 10 66.67
7 Металлург Мг. 5 3 0 1 0 1 17 8 9 10 66.67
8+3 Спартак 4 2 0 1 0 1 10 7 3 7 58.33
9+4 Химик М 5 2 0 1 0 2 14 16 -2 7 46.67
10-2 Лада 5 2 0 0 0 3 9 10 -1 6 40.00
11-2 СКА 5 2 0 0 0 3 8 9 -1 6 40.00
12-2 ХК МВД 4 1 1 0 0 2 10 13 -3 5 41.67
13-1 ЦСКА 4 1 0 1 0 2 14 17 -3 4 33.33
14+3 Нефтехимик 5 1 0 1 0 3 8 13 -5 4 26.67
15-1 Металлург Нк. 5 1 0 0 0 4 8 11 -3 3 20.00
16-1 Молот 4 1 0 0 0 3 4 10 -6 3 25.00
17-1 Сибирь 5 0 0 0 1 4 12 19 -7 1 6.67
18 Витязь 4 0 0 0 0 4 5 19 -14 0 0.00

Omsk jest na 2 miejscu a Podolsk na ostatnim. Tabela i statystyki po 4 kolejkach sa bezlitosne dla gospodarzy.
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 18/09/2005 13:46

cos chyba nie wyszlo z ta tabela bo byla w jezyku rosyjskim, ale pozycja druga to omsk, a ostatnia podolsk
Posted by: szupes1

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 18/09/2005 22:44

no ja jeszcze zagram magnitorsk
Posted by: NiUNiU

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 18/09/2005 23:46

Dobrym typem jest Jutrzejszy Omsk na Overze 4.5 GB 1.8 Patrzac na gre ich i bramki zdecydowanie over bo brac 2 za 1.3 no sens..
Posted by: szupes1

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/09/2005 07:37

Tez mysle nad Overem w meczu Omska ale.....musze sie powaznie zastanowic
Posted by: tusio

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/09/2005 09:37

W sniu dzisiejszym zagrałem taki zestawik:
NOVOCUZNIECK - KAZAN 2 1,95
TOGLIATTI - SPARTAK M. 1 1,35
MAGNITOGORSK - SEVERSTAL 1 1,45

BUK: BAW

Posted by: Januch

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/09/2005 09:53

ja myślę że Novokuznieck może nie przegrać. Kazan niby mocny ale porażka z Ufą wskazuje że nie do wszystkich meczy podchodzą na maksa, właśnie z takimi przeciwnikami słabszymi mogą troche punktów potracić i myślę, że gospodarzy stać na remis a punktów potrzebują. Kazan wygrał już 3 wyjazdowe mecze, może w końcu nie wygrają wyjazdu.
wydaje mi się że Tver może powalczyć o korzystny rezultat z Himikiem (1X), myślę że potencjał obu drużyn jest porównywalny o czym moga świadczyć wyniki.
do tego daje na Togliatti i na Novosibirsk 1X.

pzdr.
Posted by: kewin

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/09/2005 10:00

może komuś sie przydadza staty ktore prowadze...

oto one

Rosja hokej...staty

Ja tez myśle ze Novokuznieck moze nieprzegrac...kazań gra troszke w kratke...

H2H
Novokuzniec-Kazań
0:0 , 1:4

2004: 2:1 , 0:1

pozdrówka
Posted by: KRAJAN

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/09/2005 11:56

Na dziś standardowo nietypowo (taka jest ta liga) - wybrałem 3 meczyki a że kursy wysokie dałem je do rozpisu 2z3:
Salavat Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 1 2.70
MVD Tver - Khimik Voskresensk 1 2.90
Lada Togliatti - Spartak Moscow X2 2.98

Jaroslaw jeszcze nie zaznał goryczy porażki - Ufa najbardziej nieobliczalna drużyna ligi

Chimik zawsze będzie należał do ogona ligi - a MVD poczyna sobie w rozgrywkach całkiem rewelacyjnie - póki są na fali trzeba zdobywać pkt.

Łada - drużyna która zwykle przesypia pierwszą część sezonu - niemniej zawsze lokuje się w czołówce na jego zakończeniu, a Spartak w obecnej formie może spróbować pokusić się o niespodziankę.

Jak będzie zweryfikuje lód?

Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/09/2005 12:01

a ja dzis stawiam na Tver,przyszedl czas na na chlopakow naprawde dobry solidny hokej graja... widizalem ich w 3 meczach i nie jets to taki slaby zepsol jak niektorzy mysla!!! juz z omskiem mialo byc win!!! a tak poza to z kolega Krajan w tym samym czais podalismy typy na ten mecz??? moze to jakis znak ;p
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/09/2005 12:16

dziś faktycznie z rosji dwa zwycięstwa gospodarzy i może być całkiem dobra kasa ...
Tver - Khimik 1
Salavat Ufa - Yarosław 1

z tych dwóch meczyków kurs ogólny całkiem , całkiem warto spróbować ...
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/09/2005 16:54

Tver 2-1 dobre to dzis bylo panowie!2,9 na drodze nie lezy... jedziemy z tymi ruskimi
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/09/2005 17:57

Omsk tez dał rade!! Oby tak dalej. Zurich jak widze tez juz wygrywa z Basel 1:0
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 20/09/2005 17:57

na jutro typ,ktory mi chodzi od wczorja po glowie... czyli petersbug-podolsk 2 kurs 5,9 w profku zobacze za ile ot mozna puscic i czy mozan singelka z tego w profku!!! 5 porazke w 5 meczach wygrac cos trzeba bo to hokej i nawet najslabsze cos ugraja,a ten podolsk zas taki slaby nei jest widzilem go w 2 meczach i neizle im to idzie,a petersburg nie zachwyca... w meczu z dynamem to ja nie wiem jak to sie stalo ze bylo tylko 3-2,nie radzili sobie wogole... gra w przewadze to dla petersburga czarna magia,jak jzu cos wpadnie z mega przypadku,nie potrafia zamkanc rywali!!! raz sie zyje!!!!
Posted by: Łukcio

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 10:43

pochwalcie się co dzisiaj widzicie w tejże lidze wartego zagrania:)
Posted by: Tiago

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 11:53

Petersburg - Podolsk
Nie wiem czy juz przyszedł odpowiedni czas na zwyciestwo Podolska... szczerze watpie w to

Kurs Na petersburg nie zachwyca, ale w typowaniu 1x2 nic innego niestety nie widze jak 1
Petersburg po dwoh porazkach na wyjezdzie Z Magnitogorskiem i Dynamem, odpowienio 3-0 i 3-2 na pewno bedzie zmobilizowany aby wygrac u siebie. Dotychczas zwyciezali tylko grajac na wlasnej tafli, ze slabym Novosibirskiem wymeczone 2-1 oraz z Novokuznieckiem 3-0. Jendak na wyjedzie przegrywali z o wiele lepszymy druzynami- Lada, Ufa.
Mysle, ze druzyna juz sie zgrala po przyjsciu wielu nowych zawodnikow i takze dzis pokaze, ze potrafi odnosic pewne zwyciestwa.

Jaroslav - Novosibirsk
Jarolsav bez porazki w lidze, o ile pierwsze 3 zwyciestwa u siebi to nie jest wielki wyczyn to na pewno wygrane na wyjezdzei Z Ladą i Ufą to juz na pewno cos. Byc moze passa Jaroslavia sie skonczy ale nie przewiduje zeby stalo sie to dzis w meczu z jedna jak narazie najslabszych druzyn.

Petersburg - Vitiaz Podolsk 1 1.35
Yaroslavl - Novosibirsk 1 1.27

pozdrawiam
Posted by: Tiago

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 12:02

na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie
Posted by: gremlin

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 12:10

Quote:

na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie



uuuuuuuuuuuuu to faktycznie istotne tylko kto kogo tam leje ojciec syn czy na odwrot!!! ale cenna informacja!!!
Posted by: gremlin

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 15:08

Quote:

Quote:

na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie



uuuuuuuuuuuuu to faktycznie istotne tylko kto kogo tam leje ojciec syn czy na odwrot!!! ale cenna informacja!!!



weyglada to na informacje roku!!!! jak narazie 0-2
Posted by: kardynal20

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 16:57

Quote:

na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie




Posted by: Tibastus

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 17:04

Quote:

na jutro typ,ktory mi chodzi od wczorja po glowie... czyli petersbug-podolsk 2 kurs 5,9 w profku zobacze za ile ot mozna puscic i czy mozan singelka z tego w profku!!! 5 porazke w 5 meczach wygrac cos trzeba bo to hokej i nawet najslabsze cos ugraja,a ten podolsk zas taki slaby nei jest widzilem go w 2 meczach i neizle im to idzie,a petersburg nie zachwyca... w meczu z dynamem to ja nie wiem jak to sie stalo ze bylo tylko 3-2,nie radzili sobie wogole... gra w przewadze to dla petersburga czarna magia,jak jzu cos wpadnie z mega przypadku,nie potrafia zamkanc rywali!!! raz sie zyje!!!!






Wielkie Gratulacje
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 17:07

chyba to dzis byl ten dzien na przelamanie Podolska
Posted by: kocujek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 17:15

kurwa mać !! wjebałem w chuj kasy na yaroslav a tu nichuja !!!!!!!!!! szkoda że nie przeczytałem wcześniejszego postu na temat jebanej familiady !
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 17:15

no to syn zlał tatusia, a raczej tatuś podłożył sie synkowi
Posted by: szotpix

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 18:58

Lokomotiv Yaroslavl 1 ( 0 1 0 )

Sibir Novosibirsk 2 ( 2 0 0


Are they fuckin kidding with me ....


Przejebalem 40zl na jebanym Yaroslawie i nie wiem czemu ... Ryskie to potrafia...
Zwlaszcza po pijaku
Posted by: Tiago

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 19:46

Quote:

chyba to dzis byl ten dzien na przelamanie Podolska


gratki dla Ciebie oleek
zuwazyles pewne argumenty przemawiajace za tym typem, ktorych ja nie widziałem ,
szkoda, ze zabrali mi 1300zł, podobna sume "starcilem" wczoraj przez Usti, przed wczoraj przez Jokerow....
na Jutro sam nic nie typuje. dajcie typy ja to zagram piatek to dzien hokeja w koncu
Posted by: Tiago

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 19:47

Quote:

Quote:

na BA znalazlem jedna ciekawostke otoz w meczu Jaroslav-Novisibirsk trenerzy obu druzyn to Ojciec Yurzinov (Jaroslav) oraz syn Yurzinov (Sibir). Kazda nastepna porazka druzyny Novosibirska to mozliwosc utraty posady przez trenera, w tym aspekcie familijnym 1.27 nie wyglada juz tak ciekawie







jednak sparwadzilo sie

Ruskie pojechaly z familiadą
Posted by: pablo85

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/09/2005 22:00

macie jakies przeciwskazania co do meczu Omska? czysta 1 mysle ze nie podlega dyskusji,wszystko przemawia za druzyna gospodarzy (forma,potencjal a takze cele na ten sezon) ale moze sa jakies ciekawe niusy jak w przypadku "rodzinnego" meczu jaroslawia
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 23/09/2005 06:59

Własnie żeby się po tem nie okazało że w Omsku mama jest sekretarka w klubie a córka sprząta w Voskriesjensku, bo znow mogą byc jaja
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 23/09/2005 21:00

jutro kolejna kolejak z ruskiego,niestety mecze ciezkie... na siel nie ma co grac nie wiem moze jeszce raz dam na porazke petersburga tym razem z tverem ale jakos juz nie mam do tego przeczucia, od dlzuszego czasu czaje sie na czerpoviec ale znow gra u siebei i kurs smieszny biorac pod uwage ze to hockey ze podolsk podbudowany, czerepovec jak dobrze zobaczylem we wtorek jedzie na omsk i chyba wtedy przladuje na nich 2 jedyne co jeszce mozna zagrac to byc moze cska na 1 i overek Nizniek.- dynamo! nio nic poczkeamy chyab na nastpena kolejke i czaje sie na czerepovec
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 23/09/2005 21:35

ludzie pomozcie bo zaraz mi sie zagotuje w glowie.... od ruskich tafli, czerepovec mocny w tym sezonie,nie wiem ajk to traktowac,w poniedzielak jada na omsk i chyba tam daja z siebie wsyztko bo to druzyna z czolowki i chyba bardziej cieszy z taka wygrac niz z Podolskiem... tylko ja oni potraktuja jutrzejszy mecz... jutro czerepovec odpuszcza w pon wygrywa? moz ena odwrot sa zbieraczem punktow i walcza o byle jakie winy,oj dluga bedzie noc! jakby kto mial jakies info o meczu to chetnie poczytam!
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 23/09/2005 21:41

ida spac moze sie cos przysni nic na sile!
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 24/09/2005 13:51

czyzby ten over byl efektem jakiegos snu? nie wiem ale zaraz z rana musialem to zagrac! widze ze tylko Kevin uwierzyl w sile Podolska
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 25/09/2005 07:57

poraz kolejny Tver i Podols udowodnily ze nie sa kopciuszkami do bicia... mecz czerepovca jeszce bardziej mnie utwierdzil iz w pon bedzie walka na calego w omsku! Petersburg kolejna porazka na wlasnej tafli... czkemay na nastepna kolejke! dla mnie ten ruski to najwieksze dochody, podstawowa zasada uwazac w ruskim na niskiee kursy gospodarzy
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 25/09/2005 08:52

ta zasada to faktycznie jakis punkt zaczepienia ale nie sprawdza się przecież za każdym razem, choć ostatnio sprawdziła się w przypadku mega faworytów już dwa razy. Najpierw Jarolaw(jebana familiada hehehehehe), a wczoraj Czerepowiec.
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 26/09/2005 18:33

w temacie jak zwykle cisza... nie wiem czy juz wszysyc poucieklai od ruskiego hoka czy jak?!?! ja chyba tego nigdy nie puszcze ciekawe kiedy przyjdzie kiepski dzien oby nie jutro bo widze kilka ladnych meczykow! Omsk-Czerepowec , Tver-Kazan , Podolsk-Nizniek. , Dynamo M.-Jaroslaw !
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 26/09/2005 18:55

dynamo - jaroslaw meczyk na szczycie tabelki,dokladniej lider przyjezdza na 4 zespol ligi dynamo! Pewnie jutro bedzie ten meczyk pokazywany i bedziemy duzo madrzejsi o forme zespolow! dla mnie istnieja tylko jedno rozwiazanie, jaroslaw tego mecuz nie przegra! jaroslaw bardzo poukladana druzyna,wygrwa z kim chce i keidy chce co widac do tej pory,porazka z sibirem wogole mnie nie dziwi,bo przegrywac co musza! a ze to mecz na szczyscie to pelan mobilizajca w zepsole!dynamo gra strasznie otwarty hok i malo pokladane tyly do tego slaba gra w oslabieniu! jaroslaw powinien wszytkie te ich slabosci wykorzystac! x2 kolo 1,8 lub czysta 2 ostorzniej po kursie kolo 3!
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 26/09/2005 19:27

Omsk-Czerepowec oraz Podolsk-Nizniek. dwa meczyki dla ktorych duze znaczenie ma spotkanie czerepow z vitaz w sobote jak wiemy skonczylo sie po3,ale nie wiem jak to sie wsyztko toczylo!!widizalem czerepy w kilku meczach i mile mnie zaskoczyli,a to ze sie czaje na duza niespodzianek wlasnie tej druzyny na wyjezdzie to nie pozostaje mi nic innego jak dac 2 lub x2!remiski wchodzi w gre! kursy dosc zroznicowane na 2 od 3,7 do 5,5! co do podolska to jest to mecz typu na fali jest vitaz!a ze to pierwszy mecz przed wlasna publika po dwoch udnaych wyjazdach to pojda za ciosem!shinik w meczu z dynamo mial inicjatywe przez kilka minut reszta to juz obrona jak najmniesjzej porazki!
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 26/09/2005 19:31

Tver-Kazan to chyba nie wymaga krotkiego opisu poprstu 1, jedna z ulubionych druzyn a przeciwko sowim nie gram! jedna jak i druga druzyan nieobliczalna... wydaje mi sie z jutro gospodarze bede gora,ale podporka x tez bedzie dobraym pomyslem! heheh zobaczymy co z tego jutro wyjdzie oby to nie byl ten kiepski dzien bo za dobrze idzie!
Posted by: kewin

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 26/09/2005 20:17

zapraszam do lektury..statystyk z ligi rosyjskiej...

[wyniki wszystkich spotkań, 1 tercje, under/over..] wystarczy kliknąc...
Rosja - statystyki [wyniki, 1 tercje, under/over]

już w krótce....
Posted by: President1927

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 26/09/2005 20:56

dobra robota Kewin:P
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/09/2005 06:49

oleek gdzie oglądasz w Tv mecze hokeja rosyjskiego? jest to jakoś ogólnie dostępne?Pozdr
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/09/2005 06:57

ja dziś próbuje Voskresjensk zagrać z Petersburgiem. Gram jedyneczkę po kursie 1,8(prof) Patrząc na passe gości, wydaje mi sie, że gospodarze powinni wykorzystać atut wlasnego lodu i wygrać, bo w koncu gdzie maja łapać punkty.6/10
Posted by: Cunio

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/09/2005 07:32

Platforma Cyfry, kanał RTR Planeta Sport (268). Też oglądałem Czerepowca w akcji i jestem pod dużym wrażeniem ich gry, dlatego stawiam dziś na mecz w Omsku X2 kurs 2,05. Kazań gra tak jakby brakowało im motywacji na spotkania z teoretycznie słabszymi zespołami, Twer wie o co chodzi na lodzie dlatego 1X kurs 1,95.
Pozdrawiam
jac
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/09/2005 08:08

odkodowany ten program?
Posted by: winiacz

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/09/2005 08:17

czemu nikt nic nei pisze o magnitogorsku????
Posted by: feagle

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/09/2005 09:53

MOje typy z ligi rosyjskiej:
Kazan 2 7/10
Magnitogorsk 8/10 ale czy warto grac za 1,22
zastanawiam sie jeszcze nad:
sibir 1x
ska x2
lokox2
Typy z dobrych zrodeł
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/09/2005 11:22

kanal nie jest w zadne sposob zakodowany! dzis pokazuja magnitogorsk oraz pozniej o 17 mecz na spzicy dynamo jaroslaw! co to 1 na metalurg to si ezastanwo czy to mas zoplacalne bo gra cu ruskich po 1,22?!?!?!
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/09/2005 12:56

ok oleek wielkie dzieki za namiary na ruski hokej na satelicie. Dzis sobie obejrze napewno.
Posted by: kocujek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/09/2005 13:29

Omsk dajesz !!!
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/09/2005 18:16

nio to dzis znow nie bylo zle na 4 meczyki 2 o tych zdecydowanie wyzszych kursach siadly, totalna klapa podols u siebie trzeba to przeanalizowac, a co do drugiego zlego typu dynama z jaroslwiem to byl to mecz prowadzony wtakim tempie jakby tam bylo kilkanascie 5 do zmian,z bramy do bramy,mecz piekny bylo w nim wsyztko,wynik3-2 ale przewaga dynama zdecydowanie wieksza!moze to ustawaila ta bramka w pierwszych sekundach! a teraz to co siadlo czerepy x2-2,76 , 2-5,5 oraz tver 3,7 !!! pozdrawiam!
Posted by: Cunio

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 28/09/2005 00:38

Mecz Dynama z Jarosławiem znakomity (to co lubią tygryski). Myślę, że mecz ustawiła błyskawiczna odpowiedź Dynama na wyrównującą bramkę w 28 s. II tercji. Trochę podcięło to skrzydła Lokomotywie. W środę o 15.25 naszego czasu Łada-Ufa na żywo. Wtorek był piękny: Czerepowic, Twer, Dynamo, Mikulas, Nitra, St.Jernen i remis Jokera - WSZYSTKO WESZŁO!!!!!!
Pozdrawiam
jac
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 28/09/2005 08:47

jak widzicie mecz Czerepowca w Voskresjensku? Wczoraj gospodarze pokazali jak można przegrać we frajerski sposób, Czerepowiec poradził sobie na wyjeździe w o wiele silniejszym Omsku.Dotykać tego czy dać sobie spokój?
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 28/09/2005 09:12

ja bym teraz czerepy odpuscil teraz na vorkresjensku i nastpeny u siebei z petersburgiem!z tego co rzucilo mi sie w oczy to jaroslaw jedzie do magnitogorska, wlasnei wczroaj pokazywali mecze z udzialem obu ekip! magni wymeczylo wina ze spartakiem(bardzo mnie rozczarowala gra magni-graja jak panienki) ajarsoalw na dynamie stworzyli wspaniale widowisko! bylo widac ze to juz wyzsza klasa! drugi raz juz nie przegraja z druzyna szpicy tabeli,kursy identyczne jak w meczu z dynamem!czyli x2 1,75 oraz 2 2,96,jest to chyba warte ryzyka:) a brameczi powinnys ie posypac w mecz podolsk - kazan! podoslk znow bez zadnych kalkulacji bedzie walczyl o wina! wczoraj skarcono ich 5 w plecy!
Posted by: pablo85

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 28/09/2005 10:42

dzisiaj over w meczu lady? jak widzicie szanse na strzelenie tych 5 bramek?
kurs 2,20 jest nie do pogardzenia
Posted by: Januch

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 28/09/2005 10:54

ja próbuje over 1.5 w 1 tercji. wczoraj na BaW kurs był 3,2 a teraz widze poleciał na 2,4... chyba popatrzyli w statsy i zauważyli, że Togliatti dość często robi overy w 1 tercji. to już nie jest ta sama drużyna co w zeszłym sezonie, drużyna underowa grające świetnie w obronie i tracąca mało goli. teraz troche gorzej im idzie, słabsze wyniki, sporo straconych bramek... szanse na 2 gole myśle są, a ja nie przejde obojętnie obok overa po takim kursie.

pzdr.
Posted by: Januch

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 28/09/2005 12:15

gram to tylko i wyłącznie ze względu na kurs, bo Ufa pokazała już że wcale nie jest mocna i chyba zbyt wielu bramek w tym meczu nie strzelą. Ufa myśle max. może strzelić 2 bramki przy obecnej dyspozycji Lady, ale raczej Togliati będzie chciało wygrać ten mecz i myśle że może być 3-1, może 4-1... chyba że jakis wałek to wtedy 1-1 lub 2-2 overa w całym meczu bym jednak nie zagrał choć 2,2 kusi, heh. to jest hokej i może jakieś szmatławce wpadną i sie zrobi nagle over (dlatego ja nie gram underów, choć czasem ładnie siadają, ale zawsze bramkarz może mieć słabszy dzień ). ryzyk fizyk. typuje że w 1 tercji bedzie wynik 2-0 lub 1-1, a w meczu nie wiem.
pisałem w temacie liga fińska, o Joker, ze nie bedą chłopcami do bicia, a tym czasem cieniują jak nigdy. Podobnie myśle o Togliati, że to jednak jakaś "firma" i przygraja w ch w meczu z przeciętną przecież Ufą (1-4 Spartak(d) 0-3 Perm(w)) ekipa Togliatti po dość słabym występie w Moskwie (0-4 CSKA) i wygraniu na Permie będzie chyba chciała wygrać ten mecz. liczę na uczciwość naszych sąsiadów i wygraną gospodarzy. pzdr.
Posted by: Januch

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 28/09/2005 12:19

Quote:

Togliati, że to jednak jakaś "firma" i przygraja w ch w meczu z przeciętną przecież Ufą




gdzie sie gubiło to "nie"? może to jakis znak... pomyśle jeszcze nad tą jedynką
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 28/09/2005 21:49

to wam dzis lada psikusa zrobila... jutro duzo meczykow ale wybrac nie moga zbyt wiele... typ na jaroslaw,jesli choc w polowie zagraja jak z dynamem to bedzie wygrana! drugi raz z rzedu wtopka ze szpica?chyba nie... kurs w granicach 3 lub x2 kolo 1,8 zachecajce!magni mecza ostatnio mecze a z lokomotiwem napenwoo nie wymecza! jeszce mnie kusi meczyk podolska z kazanime,jak wiadomo kazan w kratke,overek w tym meczu wydaje mi sie bardoz mozliwy! podolsk w natarciu albo bedzie, kazan kontry powinno wpadac!1 na podolsk tez zaryzykuje! reszty meczow nie ruszam... kursy na dynamo omsk smieszne... a ze to ruski to nie chwyta sie kursow ponizej 1,5 na jedne wynik! pozdrawiam!
Posted by: pablo85

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 28/09/2005 21:56

czyzby jutro moj ulubiony zespol Omsk wykrecil znowu overka ?

co do reszty meczy to zgadzam sie odnosnie jaroslava,jak pamietam relacje z ostatniego meczu magni to szalu nie robili i wygrali dosc szczesliwie w koncowce meczu a jaroslav od poczatku gra bardzo solidnie a kurs na X2 wydaje sie bardzo dobry, H2H tez przemawia za takim typem
Posted by: Gregorian

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 29/09/2005 08:32

dzisiaj warto zagrac na derby Moskwy
Dynamo M - Spartak M - 1 - 1,35
dla mnie tutaj zdecydowanym faworytem jest Dynamo ktore roizpoczelo bardzo dobrze sezon, w pojedynku ze Spartakiem nie ma zadnego odpuszczania, stawiam na Dynamo !
Posted by: Kraver

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 29/09/2005 08:45

Dzisiaj gram overek Omska . W ostatnich 3 sezonach miedzy tymi druzynami na 11 meczy padl jeden under a 10 razy byl over . Dzisiaj tez powinien byc over .Pozdrawiam
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 29/09/2005 08:46

nie ulega watpliwosci co do faworyta!jesli dyanmo zagra na 3/4 umiejetnosci to ich zmiecie,tylko ze to ruski i kurs 1,3 chyba nie jest zachecajacy... ale jak kto uwaza!
Posted by: antyfutbol

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 29/09/2005 09:41

JA DZIS
OMSK Z PETERSBURGIEM 1
OMSK PRZEGRYWA PRAWIE WSZYSTKO
DYNAMO ZE SPARTAKIEM 1
DYNAMO OSTATNIO0 ZAWSZE WYGRYWALO DERBY U SIEBIE
NA KAZAN 2
W KONCU MUSI WROCIC DO GRY A NAJLEPSZY MOMENT TO TERAZ GDY GRA Z BENIAMINKIEM
Posted by: meler

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 29/09/2005 09:47

po 1 wylacz capslocka ........
Piszesz Omsk z Pete 1 a nizej ze omsk przegrywa prawie wszystko ? cos ci sie pomylilo chyba ....
Posted by: antyfutbol

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 29/09/2005 09:52

Taak oczywiscie sie pomylilem to Petersburg prawie wszystko przegrywa Sorry
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 29/09/2005 10:06

bez tego capsa tez wszyscy widza! kursy masz mega duze brameczki w omsku moskwie i podolsku powinny pasc! ja dalej przy swoim ze jaroslaw dzis ladnie pogra na magni pierwsze mecze juz za chwile!
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 30/09/2005 07:19

w tej kolejce skupiam sie na dwóch spotkaniach
1)Jaroslaw-Tver 1 (1,37 prof) dla mnie 7/10 Jarosław jest po 2 porażkach wyjazdowych (pierwsza 3:2 z Dynamem i wczoraj 3:0 z Magnitogorskiem)i sądzę, że tej klasy team potraktuje bardzo poważnie ten mecz u siebie i zdobędzie 3 pkt.
2) Perm-Magnitogorsk 2 (1,72 prof) Gospodarze raczej nie beda mieli takiej amunicji zeby przeciwstawic sie bedacemu na fali liderowi, który wczoraj raczej gladko uporal sie z silnym przeciez Jaroslawiem. No a Perm to raczej chlopcy do bicia o czym swiadcza ostatnie ich wyniki.
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 01/10/2005 11:38

W wiekszości zakladów bukmacherskich u wschodnich sasiadów Magnitogorsk punktuja 1,3. U nas w profie stoi jeszcze 1,56. Takze warto chyba sie skusic na jutrzejszy typ dnia w rosyjskiej lidze.
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 01/10/2005 18:08

jak odejmies zpodatek to masz kolo 1,4 !!! moze to dla jednych duzo ale powtarzam w ruskim kursy ponizje 1,5 sie wogole nei rusza! ostanio mieliscie dwa takie omsk i dynamo omsk i to jedne po mekahc siadl! ja teraz posiedze nad jutrzejsza kolejka i moze cos wymysle... a to co gral jaroslaw z magni to byla jednym slowem nedza!!! nigdy wiecej nei zagram na jaroslaw! z dynaeme stworzyli pieken widowisko,ale tez byli slabsi a z magni to ze 10 mialo byc!
Posted by: Tiago

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/10/2005 08:36

Molot Perm - Magnitogorsk

Dlaczego Magnitogorsk nie powinnien ygrac tego meczu?! ano nie znam odpowiedzi na to pytanie i sledzac ostatnie wyniki obu druzyn nasuwa sie tylko jeden rezultat w dzisiejszym meczu, mianowicie czysta "dwójka". Goscie po dwoch zwyciestwach u siebie(Jaroslaw, SPartak) oraz wczesniejszym na Kazaniu nie powinni przerwac tej passy. Perm przegral ostatnie 2 mecze na wyjezdzie ze slabymi Sybirem oraz Novokuzneckiem, wczeniej 2 mecze na wlasnym lodzie-wygrana z Ufa, ktora po dobrym poczatku sezonu wraca do stalej dyspozycji oraz porazka z nie oklamujmy sie slaba Lada.Kursy w Rosji 1.25, w necie ok 1.3, sts i toto-mix-1.4 jeszcze tylko prof trzyma dla mnie 1.56

Jesli chodzi o Jaroslaw dzis, to ciezko cokolwiek przewidziec, Tver wcale taki slaby nie jest. Jak pisal wczesniej oleeek, Jaroslaw z Magni zagral tragicznie, wczesniej porazko z Dynamem. Goscie na pewno przyjade z nastawienie obronnym i gra z kontry, ich ostatnio mozno underowe wyniki wskazuje ze nie prowadza zbyt otwartej gry. Za 1.37 na pewno nie zagram Jaroslawia.

pozdrawiam

cuba
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/10/2005 16:31

Co sadziscie o jutrzejszym meczy Czerepovec- Petersburg?
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/10/2005 16:38

Quote:

Molot Perm - Magnitogorsk

Dlaczego Magnitogorsk nie powinnien ygrac tego meczu?! ano nie znam odpowiedzi na to pytanie i sledzac ostatnie wyniki obu druzyn nasuwa sie tylko jeden rezultat w dzisiejszym meczu, mianowicie czysta "dwójka". Goscie po dwoch zwyciestwach u siebie(Jaroslaw, SPartak) oraz wczesniejszym na Kazaniu nie powinni przerwac tej passy. Perm przegral ostatnie 2 mecze na wyjezdzie ze slabymi Sybirem oraz Novokuzneckiem, wczeniej 2 mecze na wlasnym lodzie-wygrana z Ufa, ktora po dobrym poczatku sezonu wraca do stalej dyspozycji oraz porazka z nie oklamujmy sie slaba Lada.Kursy w Rosji 1.25, w necie ok 1.3, sts i toto-mix-1.4 jeszcze tylko prof trzyma dla mnie 1.56

Jesli chodzi o Jaroslaw dzis, to ciezko cokolwiek przewidziec, Tver wcale taki slaby nie jest. Jak pisal wczesniej oleeek, Jaroslaw z Magni zagral tragicznie, wczesniej porazko z Dynamem. Goscie na pewno przyjade z nastawienie obronnym i gra z kontry, ich ostatnio mozno underowe wyniki wskazuje ze nie prowadza zbyt otwartej gry. Za 1.37 na pewno nie zagram Jaroslawia.

pozdrawiam

cuba





och Cuba dlaczego musiales miec racje co do tego Jaroslawia nieszczesnego taki ladny kuponik mi rozpierdzielili. Troche za bardzo w nich uwierzylem. no trudno.
Pozdro
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/10/2005 18:57

jutro nie widz einneg rozwiazania jak nie przegrana gosci z petersburga!!! czerepy chwilowy spadek formy! to na tyle wiecej nie pisze.... gram x2 !
Posted by: tokara

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/10/2005 09:06

oleek i inni a co sadzicie o over w tym meczu w pofie +4.5 za 1.70
Posted by: kiziorro

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/10/2005 09:08

5189 CZEREPOWEC-ST.PETERSBURG LB 4,5 2,00 typ 1 co o tym myslicie ? kolejka w rosyjskiej jakas ustawiona chyba wczoraj w hokeju same undery w nodze tez same undery chyba jakis mafiozo poslal tasiemca
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/10/2005 12:15

dokaldnie wczoraj to samiutkie undery,ogladalem mecyzk cska z dynamem i powiem ze cska nie chcialo strzelic bramy... dziwny mecz bo dynamo wyraznie po 2 bramce rozluznilo gre! a w mecuz kazan omsk bylo tyle sytuacji i dziwnie nie wpadalo.... jakies fatum! ale dzis powinni sie odblokowac... zagram overka i x2 meczyk pokazuja o 16:30 chyba! czerepy jaka obnizka formy a petersburg chyba nie ma ochoty zamykac tabele! zobaczymy co to dzis bedzie,popisze na quasia w trakcie mecuz i po co sie tam dzialo!
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/10/2005 12:22

B&W wystawil ruski hok dzis rowneiz na live ???? ulalala... kto to wymusil taka decyzje na dzis???? przeciez bronili sie od tej ligi na live!chyba bedzie dziwny przebieg
Posted by: Kuba88

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/10/2005 14:53

Perm - Dynamo M. typ 2 1,4 (sts)
Posted by: superges

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/10/2005 16:42

Pięknie sprzedajna jest liga rosyjska ładnie przez ten weekend dostałem lanie od buchów to jest poprostu skandal.
Nigdy więcej nie ruszam ruskich.
Wole NHl bo tam przynajmniej nie sprzedaje się meczy a gra się dla kibiców.
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/10/2005 16:55

moze i ulozone to dzis bylo ale zgodne z przewidywaniami o dziwo
Posted by: Ares79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/10/2005 18:34

Czy ktoś pamieta jaka drużyna na poczatku sezonu 2005/2006 "Ligi Rosyjskiej" byla faworytem firm bukmacherskich do zdobycia mistrzostwa??


Dzieki
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/10/2005 19:29

W zależności od bukmachera różnie to wyglądało.Nigdzie nie było zdecydowanego faworyta, ale wszędzie w ścisłej czołówce wymieniano ekipy Magnitogorska,Dinama,Omska i Kazania(kolejność przypadkowa).
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/10/2005 21:56

Spartak M.-Tver under 4,5 - spartak to czolowka ligi w rozbijaniu atakow przeciwnika niz atakowac!mecz z ich udzialem nie polecam ogldac!

Jaroslaw-Podolsk over4,5 - wiadommo... jaroslaw za duzo wtopek ostatnio siadzie na podolsk,a vitaz bez kompleksow bedzie chial dorownac... zobaczymy ile bedzie!

Kazan-Voskresensk over4,5 - mocno overove druzyny....

Nizniekamsk-Omsk 2 - podoba mi sie druzyna avangardu przy rownym stnaie na lodzie 5 na 5 moga pojechac obecnie z kazdym nio moze poza dynamem

Perm-Dynamo M. heheheh mecz dla jednyhc pewka... poszukuje argumentow przeciw! jutro trzeba bedzie posznupac co tam dynamo wyslalo kto bedzie prowadizl u nich gre... co z grabowski itd... dla mnie kurs na 2 odpada,kusi 1 w B&W 8 placa
Posted by: trzeciorzed2

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:01

Czytam to wszystko i czytam, przewijający sie wontek to sprzedajna liga...Nie ma większej bzdury od tego, a Ci co to piszą nie sie lepiej walna w głowę albo do okulisty udadzą bo chyba niczego nie widzą w statystykach, albo ich podejscie do bukmacherwstw wyglada tak; ( wstaje rano patrzę na tabele...ok ten pierwszy ten ostatni...no qrwa nie ma bata wygrac musza bankowo..) No ale to ich sprawa i ich pieniądze tylko po chuj piszą że coś ktos komus sprzedaje....
Od większości z Was mam ta przewage, że mam mozliwośc ogladać te mecze na żywo, i to po kilka w kolejce..i ni jak nie moge powiedzieć, że cosik jest nie tak. Do tego dochodzi czytanie kilku miejsc poświęconych hokejowi, a do piero potem postawieniu kilku złotych na jakiś mecz.
Np. wczorajsze spotkanie Czeperowca...uznane przez wiekszość za "sprzedane" juz od rana było pod obstrzałem typerów hokejowych i otwarcie musze powiedzieć że przynajmiej 45% ludzi nie chciało tego grać wogóle, a pozostała część znajacych sie na rzeczy miało podzielone zdania...
Tylko jakoś u nas ten mecz był "pewniakiem" Czasem sie zastanawiam, czy przypadkiem niektóre osoby tu piszące celowo nie podpuszczaja reszty (nie majacej czasu czy też chęci poszukania zaufanych informacji) na jakiś mecz, a potem cieszących sie z przegranej, jaki maja w tym cel którz to wie.
Wracajac do Czeperowca to wczoraj zagrali słabo w ataku, chociaż przy tak spisujacym sie bramkarzu gosci to może się myle, ale jednak. A Petersburg, cóz przyjechał tam z mysla o obronie i to widać było od poczatku, wykorzystali jedną z nielicznych okazji do strzelenoia bramki i tyle...a nie odrazu "sprzedali"
Liga rosyjska jest ciężka do typowania to fakt, ale to nasze POLSKIE podejście do sprawy po prostu juz zaczyna mnie powoli meczyć i nudzić.
Ludzie opamiętajcie sie...nie zawsze jeśli coś nie wejdzie na kuponie to jest przekręt, czasami to po prostu...ale moge i tak pisać wiele, a i tak wielu tego nie zrozumie, i dzisiaj jeśli np:
TALGIATI... nie wygra...to bedzie przekret
UFA...nie wygra to j/w
czy SPARTAK przegra to oczywiście też "sprzedany mecz"
nie mówiąc juz, że mam duże obawy co do wygranej OMSKA, ale tu akurat wierzę, że ta seria porażek podziała na nich jak płachta na byka.
Posted by: vonseb

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:08

MOje typy na ta kolejke under/over 4,5:
AK BARS - Khimik over 4,5 6/10
Lada - Metallurg_Nk under 4,5 4/10
Perm - Dinamo over 4,5 3/10
Neftekhimik - Omsk over 4,5 3/10
Spartak - MVD under 4,5 5/10
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:25

Quote:

Czytam to wszystko i czytam, przewijający sie wontek to sprzedajna liga...Nie ma większej bzdury od tego, a Ci co to piszą nie sie lepiej walna w głowę albo do okulisty udadzą bo chyba niczego nie widzą w statystykach, albo ich podejscie do bukmacherwstw wyglada tak; ( wstaje rano patrzę na tabele...ok ten pierwszy ten ostatni...no qrwa nie ma bata wygrac musza bankowo..) No ale to ich sprawa i ich pieniądze tylko po chuj piszą że coś ktos komus sprzedaje....
Od większości z Was mam ta przewage, że mam mozliwośc ogladać te mecze na żywo, i to po kilka w kolejce..i ni jak nie moge powiedzieć, że cosik jest nie tak. Do tego dochodzi czytanie kilku miejsc poświęconych hokejowi, a do piero potem postawieniu kilku złotych na jakiś mecz.
Np. wczorajsze spotkanie Czeperowca...uznane przez wiekszość za "sprzedane" juz od rana było pod obstrzałem typerów hokejowych i otwarcie musze powiedzieć że przynajmiej 45% ludzi nie chciało tego grać wogóle, a pozostała część znajacych sie na rzeczy miało podzielone zdania...
Tylko jakoś u nas ten mecz był "pewniakiem" Czasem sie zastanawiam, czy przypadkiem niektóre osoby tu piszące celowo nie podpuszczaja reszty (nie majacej czasu czy też chęci poszukania zaufanych informacji) na jakiś mecz, a potem cieszących sie z przegranej, jaki maja w tym cel którz to wie.
Wracajac do Czeperowca to wczoraj zagrali słabo w ataku, chociaż przy tak spisujacym sie bramkarzu gosci to może się myle, ale jednak. A Petersburg, cóz przyjechał tam z mysla o obronie i to widać było od poczatku, wykorzystali jedną z nielicznych okazji do strzelenoia bramki i tyle...a nie odrazu "sprzedali"
Liga rosyjska jest ciężka do typowania to fakt, ale to nasze POLSKIE podejście do sprawy po prostu juz zaczyna mnie powoli meczyć i nudzić.
Ludzie opamiętajcie sie...nie zawsze jeśli coś nie wejdzie na kuponie to jest przekręt, czasami to po prostu...ale moge i tak pisać wiele, a i tak wielu tego nie zrozumie, i dzisiaj jeśli np:
TALGIATI... nie wygra...to bedzie przekret
UFA...nie wygra to j/w
czy SPARTAK przegra to oczywiście też "sprzedany mecz"
nie mówiąc juz, że mam duże obawy co do wygranej OMSKA, ale tu akurat wierzę, że ta seria porażek podziała na nich jak płachta na byka.





Zgadzam się w całej rozciągłości na temat wczorajszego meczu Czerepowca. Mój kumpel mieszkający chwilowo w Moskwie widział na własne oczy, że ludzie stawiali x2 i to nie tak znowu malo kasy.
Czerepowiec po prostu nie przekonywał w ostatnim czasie, a przy tak wyrównanym poziomie wystarczy slabsza dyspozycja aby wyrażny faworyt(patrzac na tebele) poniósł porażke.
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:31

Quote:

Czytam to wszystko i czytam, przewijający sie wontek to sprzedajna liga...Nie ma większej bzdury od tego, a Ci co to piszą nie sie lepiej walna w głowę albo do okulisty udadzą bo chyba niczego nie widzą w statystykach, albo ich podejscie do bukmacherwstw wyglada tak; ( wstaje rano patrzę na tabele...ok ten pierwszy ten ostatni...no qrwa nie ma bata wygrac musza bankowo..) No ale to ich sprawa i ich pieniądze tylko po chuj piszą że coś ktos komus sprzedaje....
Od większości z Was mam ta przewage, że mam mozliwośc ogladać te mecze na żywo, i to po kilka w kolejce..i ni jak nie moge powiedzieć, że cosik jest nie tak. Do tego dochodzi czytanie kilku miejsc poświęconych hokejowi, a do piero potem postawieniu kilku złotych na jakiś mecz.
Np. wczorajsze spotkanie Czeperowca...uznane przez wiekszość za "sprzedane" juz od rana było pod obstrzałem typerów hokejowych i otwarcie musze powiedzieć że przynajmiej 45% ludzi nie chciało tego grać wogóle, a pozostała część znajacych sie na rzeczy miało podzielone zdania...
Tylko jakoś u nas ten mecz był "pewniakiem" Czasem sie zastanawiam, czy przypadkiem niektóre osoby tu piszące celowo nie podpuszczaja reszty (nie majacej czasu czy też chęci poszukania zaufanych informacji) na jakiś mecz, a potem cieszących sie z przegranej, jaki maja w tym cel którz to wie.
Wracajac do Czeperowca to wczoraj zagrali słabo w ataku, chociaż przy tak spisujacym sie bramkarzu gosci to może się myle, ale jednak. A Petersburg, cóz przyjechał tam z mysla o obronie i to widać było od poczatku, wykorzystali jedną z nielicznych okazji do strzelenoia bramki i tyle...a nie odrazu "sprzedali"
Liga rosyjska jest ciężka do typowania to fakt, ale to nasze POLSKIE podejście do sprawy po prostu juz zaczyna mnie powoli meczyć i nudzić.
Ludzie opamiętajcie sie...nie zawsze jeśli coś nie wejdzie na kuponie to jest przekręt, czasami to po prostu...ale moge i tak pisać wiele, a i tak wielu tego nie zrozumie, i dzisiaj jeśli np:
TALGIATI... nie wygra...to bedzie przekret
UFA...nie wygra to j/w
czy SPARTAK przegra to oczywiście też "sprzedany mecz"
nie mówiąc juz, że mam duże obawy co do wygranej OMSKA, ale tu akurat wierzę, że ta seria porażek podziała na nich jak płachta na byka.




ja gralem tylko x2 w tym meczu bo przed emczem wydawalo mi sie to bardzo prawdopodobne,czerepy w dolku a peter powinine pociaganc tloske w gore tabeli! ale to co wczorja widizalem na lodzie to byla czysta kpina.... jak ogldales caly mecz to widizales jak ludize wychodza z hali! pierwsze 2 tercje polegaly na nie zrobienu sobie krzywdy,w sytuacjach nazwijmy to 100% przenosznoa zwykle krazki wysoko nad bramka co sie nie zdarza na tym poziome w tak czesty spospob!!! mnie to cieszy bo type siadl ale czyste to nie bylo dlatego granie za niskie kursy w rukim jest samobojstwem... pozdrawiam!
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:34

w moskie nie musze mieszkac... zeby cos takiego wiedziec tak poza to jest hokej i naturalnym jest przegrywanie meczow... bo kurrr oni graja co 2,3 na okraglo i nikt by tego nie wytrzymal! zajada sie w sezonie i pozniej co? w 1 rudznie odpadaja.... ruski hok jak kazdy inny walki sie zdarzaja ale wygrane gosci po duzych kursach to rzecz normalna!
Posted by: batutek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:37

Witam

Co do spotkania Perm-Dynamo M. - mysle ze postawienie na Perm nie jest duzo wiekszym ryzykiem niz stawianie na Dynamo.
Jasne ze jesli spojrzymy na H2H to Molot dostawal niezle baty, ale jest iskierka... rok temu (akurat 4 pazdzirnika -moze to ich szczesliwy dzien) Molot pokonal Dynamo 3-2.
Jakich jeszcze mozna szukac argumentow? - ano np. takich ze Dynamo po 4 Win moze cos przegrac, tym bardziej ze ostatnie mecze nie nalezaly do tych latwiejszych (2 mecze derbowe a wczesniej z Lokomotivem) i licze na to ze moze troche pary z nich zeszlo.
Kolejny argument to byc moze zlekcewazenie "takich slabeuszy" co mam nadzieje odbije im sie czkawka
Ja juz wyslalem kupon na Molot po kursie 7 co mysle ze jest warte ryzyka.
Oczywiscie wszystkie argumenty moga wziac w leb przy poowidzmy profesjonalnym podejsciu hokeistow Dynama (ale moze oni tez beda chcieli sobie dorobic ).

A tak bardziej ogolnie to zastanawiam sie czy nie warto dzisiaj zagrac wiecej niespodzianek (nie tylko u ruskich) bo mysle ze duzo graczy bedzie obstawiac hokeja - a co na to buki???

Pozdrawiam
Posted by: PFDB

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:50

Łahahahahahaha po jakiego kija wypisujesz takie dyrdymaly? Potem dzieciaki stawiaja i przegrywaja pieniadze. Moze ty jestes wtyka od buków i wszystkich podpuszczasz. Jak Dynamo dzisiaj przegra to niestety potwierdza sie wszystkie najgorsze opinie o ruskiej lidze.
Posted by: batutek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:54

Oczywiscie ze jestem wtyka od bukow.
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:55

bardoz madry i przemyslany typ jest dzis na perm wczorja laplem po kursie 8 jeszce posuzakmy info na temt meczu i moze przycisniemy bardziej.... czy Ty tego chlopie nei rozumiesz,ze nikt nie neguje sily dynama,gdy to byl mecz w playoffach to zmiota ich z lodu jak juniorow! a to jest mecz poczatku sezonu o niczym waznym nie decyduje... dynamo na fali wiadomo ostanio same winy,dlatego teraz moga pozmoeniac 5 itd.... powodzenia w graniu ruskiego hoka po takich kursach
Posted by: Śmigło

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:56

Witam,nie ukrywam,ze ostatnio niepisze z powodow(braku czasu) lecz czytam i obserwuje zeczywiscie dzisiejsze mecze w Rosji elektryzuja wszystkich-zeczywiscie dzis Dynamo musi chcac nie chcac wygrac-gdyz juz przyzwyczili ludzi do takich meczy i teraz kasa,,idzie na 1x wiec,poza tym pomijajc ze to poczatek poprostu tez trzeba powygrywac,nie bedaw takim dniu,robili,afery,wg mnie-oczywiscie nie gram tego meczu-.ew ilosc goli Powyzej 4,5-a tak wracajac do dziwnych meczyy-wcziraj bylem zdziwiony ze wszystko jak w maslo-czy to znak ze dzis,tawygrama kasa ,na lod pojdzie...Reasumujac udanego dnia-i pamietania ze to jest biznes.:)
Posted by: kewin

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 09:58

Dynamo 4 win z rzędu tak wiec dziś czas na strate punkcików....mimo że PERM jest słabiutki..ale takie wałki często się zadrzają ... przykładem może być wczoraj Farjestad w szwecji..3 win na wyjeździe...zagrali u siebie i w łeb...

dlatego myśle że PERM może dziś nieprzegrać...

polecam równie Jarosław-Podolsk over 4.5 .....

zresztą Ci którzy chca popatrzec na staty z ligi ROSYJSKIEJ i nietylko zapraszam.... Rosja i nietylko
Posted by: batutek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 10:04

oleek i kewin - czy wy przypadkiem nie jestescie wtykami od bokow???
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 10:07

Dobra wszystko sie niby zgadza, że niskich kursów sie nie powinno w ruskim hokeju grać, ale np Jarosław co ja co ale dzis powinien wygrać, bo nie ma bata zeby po dwoch porażkach i remisie (u siebie w niedziele) nie wygral z ostatnia druzyna. Jesli nie z nimi to z kim? Dzis sie spreza i po prostu wygraja albo nie nazywam sie Michał:)
Posted by: kewin

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 10:16

Quote:

oleek i kewin - czy wy przypadkiem nie jestescie wtykami od bokow???





tak jestem wtyczką i kablem....

pomyśl logicznie...cały świat dziś gra DYNAMO...kumasz...dlatego dziś niewygrają w rugulaminowym czasie....

Jarosłav jak najbardziej "tak" złapali małą zadyszke...ale dziś pewnie wygrają....pozdrawiam

staty Rosyjskiego hokeja
Posted by: batutek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 10:19

kewin - chyba nie zrozumiales mojej aluzji, poczytaj kilka postow wczesniej

Pozdrawiam
Posted by: Śmigło

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 10:59

zaraz trzeba zaczac stawiac:)-jakies nowe info?--mnie bardzo kreci ten Perm:)-tzn x,oczywiscie Jaroslaw(tam moze byc byk)ze niby kazdy podejrzewa Moskwe-a LOkomotiwm niby musi,,,heh,ale dam chyba na Omsk z x+Sodert. z x i Tappare z x -i to mysle beda dobre typy:),POZDRO
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 11:05

a ja mysle, że bedzie jak najbardziej uczciwie i sportowo lepsze okaże sie Dynamo.Coś czuje, że potwierdza wyborna formę.Może to naiwność ale wierzę, że nie sprzedali dup bukom.
Posted by: Śmigło

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 11:08

Quote:

a ja mysle, że bedzie jak najbardziej uczciwie i sportowo lepsze okaże sie Dynamo.Coś czuje, że potwierdza wyborna formę.Może to naiwność ale wierzę, że nie sprzedali dup bukom.


no za niedlugo wszystko bedzie jasne;)-moj pierwszy post ze jednak Dynamo-ale pozniej sniadanko i mysl by moze singla na x zrobic:)
Posted by: dwazwierzatka

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 14:40

Dynamo pokazalo klase! Nie dali sie podkupic i ustawic bukom. Dzieki.
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/10/2005 18:45

Quote:

Spartak M.-Tver under 4,5 - spartak to czolowka ligi w rozbijaniu atakow przeciwnika niz atakowac!mecz z ich udzialem nie polecam ogldac!

Jaroslaw-Podolsk over4,5 - wiadommo... jaroslaw za duzo wtopek ostatnio siadzie na podolsk,a vitaz bez kompleksow bedzie chial dorownac... zobaczymy ile bedzie!

Kazan-Voskresensk over4,5 - mocno overove druzyny....

Nizniekamsk-Omsk 2 - podoba mi sie druzyna avangardu przy rownym stnaie na lodzie 5 na 5 moga pojechac obecnie z kazdym nio moze poza dynamem

Perm-Dynamo M. heheheh mecz dla jednyhc pewka... poszukuje argumentow przeciw! jutro trzeba bedzie posznupac co tam dynamo wyslalo kto bedzie prowadizl u nich gre... co z grabowski itd... dla mnie kurs na 2 odpada,kusi 1 w B&W 8 placa




cos mi sie tu nei zgadza???? nio moze molotem perm ale mecz byl wyrownany i wart ryzyka pozdrawiam!
Posted by: PFDB

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 05/10/2005 10:01

Wszystko jasne...
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 07/10/2005 10:34

znow cisza w temacie,ale dzis meni to nei dziwi bo mecze nie sa do grania wg mnie... ale sprobowac oc nie co mozna:

podolsk - cska sklaniam sie do postawienia na gospodarzy,za duzo ostatnio przegrywaja,forma faktycznie nei najwzysza w ostatnim czasie ale kiedys musi byc lekki wzrost!ogldalem mecz cska z dynaem i magni,w zadnym elemencie nie sa silna ekipa! kurs na 1x 2,3 zachecajacy

Omsk - spartak under4,5 a dlatego ze ilekroc ogldam spartak jest to strasnzie meczace dla oka... druzyna,ktorej tlyko zalezy na obrnie wlasnej bramki! jendak z drugiej strony omsk ktory lubi otwarta gre,jednak stawiam na underka!

mecz czerepovca z kazan wyglada na overka 4,5!
pozdrawiam
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 07/10/2005 12:42

Czy ktoś może potwierdzić że ekipę HIMIKA VOSKRESENSK tymczasowo opuścił Ilja Kovalczuk ??Podobno ma nie grać w dwóch najbliższych meczach Voskresenska.Info o tyle istotne,ponieważ aktualnie jest najlepiej punktującym zawodnikiem Voskresenska a zarazem jedenym z najlepszych zawodników w całej lidze.
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 07/10/2005 12:48

Jeśli tak faktycznie jest, to zespół Vokresenska przystąpi do dzisiejszego meczu bardzo poważnie osłabiony. A że rywal bardzo trudny (Lokomotiv Jarosław) oraz dotychczasowy bilans spotkań pomiędzy obiema ekipami nie wygląda korzystnie dla gospodarzy, to typ 2 w tym meczu po kursach powyżej 1.8 wygląda całkiem ciekawie...
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/10/2005 09:13

Quote:

znow cisza w temacie,ale dzis meni to nei dziwi bo mecze nie sa do grania wg mnie... ale sprobowac oc nie co mozna:

podolsk - cska sklaniam sie do postawienia na gospodarzy,za duzo ostatnio przegrywaja,forma faktycznie nei najwzysza w ostatnim czasie ale kiedys musi byc lekki wzrost!ogldalem mecz cska z dynaem i magni,w zadnym elemencie nie sa silna ekipa! kurs na 1x 2,3 zachecajacy

Omsk - spartak under4,5 a dlatego ze ilekroc ogldam spartak jest to strasnzie meczace dla oka... druzyna,ktorej tlyko zalezy na obrnie wlasnej bramki! jendak z drugiej strony omsk ktory lubi otwarta gre,jednak stawiam na underka!

mecz czerepovca z kazan wyglada na overka 4,5!
pozdrawiam




pozowle sobie znow pifko postawic
Posted by: -WLD-

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 11/10/2005 20:14

ciekawie zapowiadajace sie spotkania takich druzyn jak Ufa Togliatti D moskwa i Jaroslawa??? co myslicie
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 11/10/2005 21:29

krotko bo nie ma czasu.... biore czerepy x2 na jaroslawcu kursy ponad 2,5 tak mi sie gdzie rzucily w oko! i underek w meczu spartak petersburg ! pozdrawiam!
Posted by: koko

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 11/10/2005 22:15

a ja na dzis polecam 2 w meczu dynamo moskwa.klub z wielka nazwa,walczy o wielkie cele,czas przerwac zla passe i ograc az za dobrze radzacych sobie ostatnio hokeistow sybiru.gdyby patrzec na forme to faworytem byliby gospodarze ale ja spokojnie stawiam ja 2,[pwiini ch bez problemu lupnąć,zwlaszcza ze statnio na wlasnej tafli dali soe rozjechac nawet gdy na trybunach zasiadla pewna znamienitoscmoskwy.moj typ: smiala dwojka
Posted by: BlueMen

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 05:14

Ja spróbuje ,ale wyłącznie na czuja dzisiaj CSKA-OMSK - X,
PERM-CHIMIK - X.Mam nadzieję ,że będą to wyrównane pojedynki.
Pozdrawiam
Posted by: KubaR

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 09:09

Quote:

ciekawie zapowiadajace sie spotkania takich druzyn jak Ufa Togliatti D moskwa i Jaroslawa??? co myslicie




Na pewno z tych meczy oraz jeszcze Magnitogorsk trzeba cos wybrac na dzis.

Wg mnie :

1. Togliatti - kurs 1.95 Expekt 8/10
2. Ufa - kurs 1.4 Expekt 8/10
3. Magnitogorsk - kurs 1.7 Expekt 7/10
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 09:33

No to się porobiło!! Z tego co można doczytać na różnych stronkach drużyna ŁADY TOGLIATTI ma bardzo poważne problemy finansowe.W drużynie szykują obniżki płac i poważne zmiany kadrowe(jednak to dopiero w listopadzie- wtedy otwiera się okno transferowe).Trudno powiedzieć jaki będzie miało to wpływ na przebieg dzisiejszego meczu pomiędzy ŁADĄ a zespołem TVER-a.Póki co zespół trenuje normalnie i tak też przygotowuje się do dzisiejszego meczu.
Kursy u miejscowych bukmacherów w przypadku zwycięstwa gospodarzy kształtowały się jeszcze wczoraj w okolicach 1,4-1,5.Dzisiaj wynoszą już ok.1,7( typ na "1").
Jeszcze większe skoki zanotowano u większości "buków" internetowych gdzie dzisiaj kursy kształtują się na poziomie 1,9-2,0(jeszcze wczoraj kształtowały się na poziomie 15,-1,6).
Analizując te wszystkie informacje TRUDNO PROROKOWAĆ jaki przebieg będzie miało dzisiejsze spotkanie.Ale jeśli weźmie się pod uwagę tylko i wyłącznie formę obu drużyn z ostatnich meczów, to chyba "buki" przeszacowały kurs na zwycięstwo gospodarzy...
POZDRAWIAM !!
Posted by: Xavier

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 10:32

Odnośnie wspomnianego meczu Łady rzeczywiście wkradła się panika ale Gamebookers spłoszył się najbardziej proponując jeszcze wczoraj (1---1.45) (x---4.95) (2---4.30) a dziś (1---2.00) (x---5.60) (2---2.20)
Posted by: Pav__

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 10:48

W profie już nie ma w ofercie meczu Łady
Posted by: Red1978

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 11:21

Expekt jeszcze ma oferte:
Lada Togliatti - HK MVD Tver Hokej na Lodzie - Ros. Superleague 1.95 4.65 2.70
Posted by: Xavier

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 12:29

I w ten oto sposób mamy galantego surebetsa

58,93%- wkład-589,3 zł--Gamebookers--zysk---149,13 zł
19,98%- wkład-199,8 zł--Gamebookers--zysk---149,13 zł
21,09%- wkład-210,8 zł--Centrebet----zysk---149,13 zł

Brak zdecydowania i rozbierzność w info.bukmacherów trzeba bezlitośnie wykorzystywać.

pozdrawiam:
Pascal
Posted by: Xavier

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 12:33

Quote:

I w ten oto sposób mamy galantego surebetsa

58,93%- wkład-589,3 zł--Gamebookers--zysk---149,13 zł
19,98%- wkład-199,8 zł--Gamebookers--zysk---149,13 zł
21,09%- wkład-210,8 zł--Centrebet----zysk---149,13 zł

Brak zdecydowania i rozbierzność w info.bukmacherów trzeba bezlitośnie wykorzystywać.

pozdrawiam:
Pascal




Mowa o cały czas o meczu za naszą wschodnią granicą Togliatti - Tver THK
Posted by: Xavier

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 12:47

Dziwie się jedynie fachmanom od SureBetsów,że jakoś nikt tego nigdzie nie ujawnił a przecież kursy w Centrebet nie zmieniały się,Gamebookers natomiast wystartował ze swoją poprawką dzisiaj rano.
Posted by: kiziorro

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 13:17

a w toto mixie nie ma meczu spartaka :| rano tez go nie bylo nie wiem czy byl wczoraj
Posted by: Xavier

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 13:22

Nie było.Z naziemnych tylko Profesionał i STS.
Posted by: koko

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 14:33

dynamo nie zawiodlo i wreszcie wygralo!!!! czekam jeszcze na usti
Posted by: Xavier

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/10/2005 14:51

Quote:

Odnośnie wspomnianego meczu Łady rzeczywiście wkradła się panika ale Gamebookers spłoszył się najbardziej proponując jeszcze wczoraj (1---1.45) (x---4.95) (2---4.30) a dziś (1---2.00) (x---5.60) (2---2.20)




Jak narazie Lada Togliatti-MVD 2:0
Posted by: malolat-gcv

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 13/10/2005 12:46

witam wszystkich
czy ma ktos jakie info na temat spotkania
Ak Bars Kazan-Neftehimik Niznekamsk
dzis o 18:30
???
z gory dziekuje
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 13/10/2005 12:49

mecz o 16:30 zapowiada sie na overovy meczyk...
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 13/10/2005 12:50

ja ten meczyk osobiście bym odpuścił ... neftekhimik w tym sezonie całkiem dobrze radził sobie na obcych lodowiskach ... oczywiście możliwa jedynka ale chyba meczyk bedzie bardzo wyrównany ...
Pozdrawiam !!!
Posted by: omsi

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/10/2005 08:44

gdzie moge znaleźć statystyki do hokej rosujskiego
mecze wygrane na wujezdzie u siebie mecze , bezposrednie mecza itd.?????????
Posted by: ogorro

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/10/2005 08:52

http://www.betexplorer.com/hockey/russia/russian-hockey-league-2005-2006/ wchodzac na kazde mecz pokaza sie statystyki
Posted by: AX87HKS

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/10/2005 09:36

Togliatti - Vityaz ewidentnie zawyzony kurs na gospodarzy 1.55 ( w STS ) mecz raczej bez zadnych nerwowych emocji powinnien wejsc goscie bez najlepszych 2 zawodnikow kontuzje napewno nie sprostaja rywalom
Posted by: rosom

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/10/2005 11:07

a co powiecie o meczu Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk ?

Lider podejmuje 15 miejsce w tabeli.. teoretycznie powinni wygrac, szczegolnie ze dynamo ich goni i jak narazie prowadza 0:4..

masz ktos jakies info o tym meczu ?
Posted by: gremlin

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/10/2005 11:19

Quote:

Togliatti - Vityaz ewidentnie zawyzony kurs na gospodarzy 1.55 ( w STS ) mecz raczej bez zadnych nerwowych emocji powinnien wejsc goscie bez najlepszych 2 zawodnikow kontuzje napewno nie sprostaja rywalom



jezeli chodz o LADE to wiem ze boryka sie z powaznymi problemami finansowymi(wyczytalem to na czeskim forum) wiec proponowalbym odpuscic ten mecz!!
Posted by: AX87HKS

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/10/2005 12:12

Quote:

Quote:

Togliatti - Vityaz ewidentnie zawyzony kurs na gospodarzy 1.55 ( w STS ) mecz raczej bez zadnych nerwowych emocji powinnien wejsc goscie bez najlepszych 2 zawodnikow kontuzje napewno nie sprostaja rywalom



jezeli chodz o LADE to wiem ze boryka sie z powaznymi problemami finansowymi(wyczytalem to na czeskim forum) wiec proponowalbym odpuscic ten mecz!!




tak zgodze sie z Toba borykaja sie oni z problemami finansowymi jednakze jeden ze sposobow na pozbycie sie ich to zaczecie grac w miare rowno i wygrywac mecze a napewno te na wlasnej tafli z duzo slabszymi rywalami ktorzy po 3 kolejnych zwyciestwach musza poniesc porazke ...
Posted by: gremlin

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 14/10/2005 12:20

Quote:

Quote:

Quote:

Togliatti - Vityaz ewidentnie zawyzony kurs na gospodarzy 1.55 ( w STS ) mecz raczej bez zadnych nerwowych emocji powinnien wejsc goscie bez najlepszych 2 zawodnikow kontuzje napewno nie sprostaja rywalom



jezeli chodz o LADE to wiem ze boryka sie z powaznymi problemami finansowymi(wyczytalem to na czeskim forum) wiec proponowalbym odpuscic ten mecz!!




tak zgodze sie z Toba borykaja sie oni z problemami finansowymi jednakze jeden ze sposobow na pozbycie sie ich to zaczecie grac w miare rowno i wygrywac mecze a napewno te na wlasnej tafli z duzo slabszymi rywalami ktorzy po 3 kolejnych zwyciestwach musza poniesc porazke ...



i wlasnie w tym widze najwieksze niebezpieczenstwo!!!! aby pokazac mocodawca moga przegrac ze slabymi i wygrac z najsilniejszymi(na co zreszta ich stac) ale nie chce siac teori spiskowj mysle ze rozsadnie bedzie odpuscic ten mecz -no ale to juz decyzja indywidualna-pozdrawiam!!!
Posted by: kocujek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 17/10/2005 12:05

Proponuje OMSK
Posted by: oleek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 17/10/2005 12:24

hehe proponujesz.... to niezle moze cos wiecej?!?! ja proponuje dzis nikt nei strzeli bramki w charltonie a tak na powaznie to ciezka kolejka jak kazda zreszta;) tver-sibir meczyk wyrownanych zepsolow,tver gra w kratke ostnio win to teraz roznei moze byc,sibir z czowloka nie najgorzej sobie radzil dynamo,magni... wiec moze byc roznie,sklania sie za ekipa sibira:)
Posted by: dAnTeCh

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 17/10/2005 13:29

dziś zapodałem
Omsk 1x
Petersburg 1
Posted by: Łukcio

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/10/2005 08:17

chłopaki podpowiedzcie na kogo warto i czy wogóle warto stawiać na jakieś dzisiejsze spotkania u Ruskich
Posted by: Pav__

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/10/2005 09:27

Omsk-Ufa 1.51 4.45 4.25 1.13 2.18 Prof

Omsk od 3 spotkań bez remisu, 2 ostatnie spotkania na styku, 1 bramką wygrali.
Ufa jest zespołem grającym nierówno, jednak na mecze z zespołami z czołówki potrafi się zmobilizować przykładem może być wygrana z Dynamem.
W meczach tych dwóch drużyn, kiedy gospodarzem jest omsk:
Omsk Ufa 4:4
Omsk Ufa 1:1
Omsk Ufa 1:1
Omsk Ufa 4:1
Omsk Ufa 2:1
Omsk Ufa 3:3
Omsk Ufa 4:4
Omsk Ufa 2:1ot

Najpewniejszy wydaje się typ 1x, jednak za taką stawkę to lepiej tego nie ruszać. Moim zdaniem ciekawym typem jest x za 4.45 5/10
Posted by: KubaR

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/10/2005 13:08

MVD - Novokuznieck 1 kurs 2.1

EXPEKT
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/10/2005 14:32

też polecam ten meczyk powinni dać radę ... nowokuznieck w tym sezonie coś nie może się odnalezć ...
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 28/10/2005 15:15

na dziś dwa mecze co prawda z nikimi kursami ale różnica pomiędzy drużynami znacząca ... za większą stawkę spokojnie można z tych dwóch meczy zrobić pożytek ...
Magnitogorsk już wygrał choc trochę się pomeczył
drugim meczem jest potyczka moskiewskiego Dynama z Novosibirskiem ... kursy w profie na te dwa mecze to 1.32

Pozdrawiam !!!
Posted by: PAWi

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 30/10/2005 06:37

Czy rozsadnym bedzie zagranie dzisiaj Himik v CSKA Moscow na 2ke? CSKA po ostatniej wpadce pewnie chce wrocic do dobrej passy.
Posted by: feagle

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 30/10/2005 07:39

Mysle ze CSKA zaatakuje a Khimik napewno cos ukuje wiec najpewniejszy tutaj bedzie over
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 30/10/2005 08:31

dokładnie to bardzo ciężki mecz ... trudno wskazać faworyta tego spotkania ...
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/11/2005 11:29

meczyk ... Jarosławia z Voskresenskiem ??? Jakieś info nt. tego meczu ???
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/11/2005 12:11

Poza takim info że gra równa i silna drużyna gospodarzy z nieobliczalnym ale przeciętnym kadrowo Himikiem WIĘCEJ INFO BRAK
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/11/2005 12:31

właśnie zastanawia mnie jak nierówno potrafi grać khimik ... kazdy mecz w ich wykonaniu jest zgoła odmienny ... Jednak ja skłaniam się zagrać tu 1 po dosyć dobrym kursie ...

Pozdro Mike
Posted by: koko

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 15/11/2005 13:21

liga wznawia rozgrywki więc warto odświeżyć temat.
jutro tver podejmuje na własnym lodowisku lokomotiw jarosław. wierzę w przerwanie złej passy gości, którzy ostatnio trochę sobie pofolgowali ale wciąż mają jeden z lepszych timów w ''sbornej''. myslę że ta przerwa dobrze na nich wpłynęła. zrehabilitują się za remis z tym zespołem u siebie(o zgrozo!). kilku zawodników z powodzeniem reprezentowało Rosję na turnieju i mają coś do udowodnienia.
tver jest conajwyżej przeciętnym zespołem, ostatnie mecze ligowe rozgrywał również ze słabymi zespołami a mimo to miał problemy ze zdobywaniem punktów. wiem że w zespole doszło do sporych roszad w kadrze. i liczę na to że zespół nie będzie jeszcze w pełni zgrany i na wywalczenie choćby punktu z faworytem zabraknie mu umiejętności.
polecam grę w profesjonalu,kóry wciąż oferuje najwyższy kurs (chć powoli spada). różnica między polskimi a rosyjskimi bukami w tym spotkaniu dochodzi nawet do 0.6 ...
Posted by: HERBI

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/11/2005 07:39

Mam pytanie jak oceniacie postawienie undera w meczu Vitiaz Podolsk - Spartak Moscow spartak strzela mało bramke na wyjeździe choc gospodarze to jedni z gorszych drużyn i zdeczka ich tracą , ostatnie spotkanie miedzy tymi drużynami skończyło się wynikiem 1-0 dla spartaka i dzisiaj wydaje mi sie że powinno być podobnie. Gospodarze będą murować bramke i wydaje mi sie że nie padnie za dużo bramek kursy na to zdarzenie około 1,90??
Jakie są wasze opinie co do tego meczu
Posted by: HERBI

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/11/2005 07:45

Bilans Spartaka u/o na wyjeżdzie to 9 overów i 2 undery po stronie gospodarzy wygląda to troszke gorzej 3 undery a 7 over ale dzisiaj będzie wyrównana gra z małą ilościom bramek( w sumie to popowiada mi intuicja zeby tak grać)
Posted by: HERBI

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/11/2005 07:48

Quote:

Bilans Spartaka u/o na wyjeżdzie to 9 underów i 2 overy po stronie gospodarzy wygląda to troszke gorzej 3 undery a 7 over ale dzisiaj będzie wyrównana gra z małą ilościom bramek( w sumie to popowiada mi intuicja zeby tak grać)




poprawiłęm błąd 9 underów i 2 overy chyba jeszcze się nie obudziłem
Posted by: zbyszek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/11/2005 08:32

Quote:

Quote:

Bilans Spartaka u/o na wyjeżdzie to 9 underów i 2 overy po stronie gospodarzy wygląda to troszke gorzej 3 undery a 7 over ale dzisiaj będzie wyrównana gra z małą ilościom bramek( w sumie to popowiada mi intuicja zeby tak grać)




poprawiłęm błąd 9 underów i 2 overy chyba jeszcze się nie obudziłem



Czy to prawda, ze z druzyny Łady w przerwie rozgrywkowej odeszło kilku podstawowych zawodników w zwiazku z zaległościami finansowymi???
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/11/2005 08:34

Myślę że strata w ostatnich dniach 15!!! zawodników w drużynie ŁADY TOGLIATTI musi się odbić na ich grze.Stąd też w meczu na lodowisku w Novosibirsku gospodarze mają ogromne szanse na zwycięstwo.Kursy już lecą ale jeszcze można tu i tam znaleźć na poziomie 1.8-2.0
SIBIR-ŁADA Typ 1, kurs 2.0(Totomix), stawka 8/10
Posted by: feagle

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/11/2005 12:37

To prawda ale bardziej prawdopodobny wydaje sie byc under ale ktoto wie czego sie mozna spodziewac
Posted by: HERBI

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/11/2005 13:08

To ma ktoś jakąś wizję odnośnie under w Podolsku bo ja nadal jesetm skłonny to postawić ale nikt nie mnie nie poparł ani nie z negował... podzielcie się swoja opinią
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/11/2005 14:52

No i SIBIR "zadowolił" zarówno "underowców" jak i zwolenników ich zwycięstwa.
Jeśli chodzi o drużynę z Togliatti to myslę że nadchodzą dla nich bardzo ciężkie czasy.Strata tylu zawodników,znaczące okrojenie budżetu, redukcje płac...Szkoda ich ale z drugiej strony jak mówi stare powiedzonko GDZIE JEDNI TRACĄ, TAM DRUDZY ZYSKUJĄ
W tym przypadku "problemy" Łady najlepiej wykorzystał chyba HIMIK VOSKRESENSK "przygarniając" 5 wyróżniających się zawodników Łady...
Posted by: HERBI

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/11/2005 17:58

Quote:

Mam pytanie jak oceniacie postawienie undera w meczu Vitiaz Podolsk - Spartak Moscow spartak strzela mało bramke na wyjeździe choc gospodarze to jedni z gorszych drużyn i zdeczka ich tracą , ostatnie spotkanie miedzy tymi drużynami skończyło się wynikiem 1-0 dla spartaka i dzisiaj wydaje mi sie że powinno być podobnie. Gospodarze będą murować bramke i wydaje mi sie że nie padnie za dużo bramek kursy na to zdarzenie około 1,90??
Jakie są wasze opinie co do tego meczu



Podolsk-Spartak FT 2-1
Posted by: kocujek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 21/11/2005 14:01

ludzei warto zagrać takiego tripka ?
Kazań - Tver
CSKA - Nowosybirsk
NIzniekamsk - Vityaz
???
Posted by: TROL

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 22/11/2005 14:21

a co z tą lada togliati, dalejtak osłabieni ?? UFA w dobrej formie. Będe wdzięczny za info.
Posted by: chwdpxxx

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 23/11/2005 07:42

Quote:

Myślę że strata w ostatnich dniach 15!!! zawodników w drużynie ŁADY TOGLIATTI musi się odbić na ich grze.Stąd też w meczu na lodowisku w Novosibirsku gospodarze mają ogromne szanse na zwycięstwo.Kursy już lecą ale jeszcze można tu i tam znaleźć na poziomie 1.8-2.0
SIBIR-ŁADA Typ 1, kurs 2.0(Totomix), stawka 8/10




narazie odbija sie na ich grze...pozytywnie 2razy po 2:0 i to na wyjezdzie,dziwne...
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 23/11/2005 09:02

Co sadzicie o dzisiejszych meczach?
Posted by: Pav__

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 23/11/2005 11:02

St.Petersburg-Omsk 2.57 4.15 2.03 1.59 1.36

Omsk już 13 spotkań bez remisu.
Kiedyś wreszcie muszą to zrobić.
Posted by: Valverde

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 23/11/2005 11:47

Czy zna ktoś może adresy stron poświęcone tematyce ligi rosyjskiej, w której będą inne litery niż grażdanka.
Pozdrawiam i z góry dziękuje

ta stronka jest po angielsku

http://www.hockeyway.com/national/russia/first
Posted by: Januch

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 23/11/2005 13:39

witam.
CKA - Omsk... można próbować x. CKA po remisie z Himkiem może znów nie rozstrzygnąć tego meczu. Omsk taka seria bez x, może dziś. ogólnie ciężki mecz jak dla mnie no bet choć myśle, że Omsk nie wygra...
Spartak - Dynamo. goście z ostatnich kilu meczy wygrali tylko ze słabym Perm 2-0. Dynamo 4 ostatnie wyjazdowe mecze to plecy i taka drużyna powinna sie w końcu przełamać... sezon temu na lodzie Spartaka były 2 remisy. myśle że będzie 2 ale niekoniecznie bo mozliwe, ze Dynamo ma kryzys
CSKA - Novokuznieck.. CSKA z Novosibirskiem 0-3. jest spora szansa, że będą sie chcieli zrehabilitować za tego zonka, ale kurs jaki oferują buki robi z tego meczu no beta.. może i dobrze, bo niby CSKA naprawde dobre wyniki osiąga w tym sezonie ale no taki wynik jak ostatnio naprawde straszy... Novokuznieck słabo, porażka z Permem do 0 to obciach, ale może już zbierali siły na ten mecz boje sie troche tego meczu...
Czerepovec - Himik.... Severstal od dawna nie wygrał z Himikiem u siebie, Himik po kilku wzmocnieniach pograł nieźle ostatnio Kazan 4-1(d), wcześniej Jaroslav 3-0 (w)... ładnie Czerepovec w krate, ale myśle ze dzis mogą nie przegrać...
Jaroslaw - Magnitogorsk... pół na pół
Niznekamsk - Tver... początek sezonu Neftek słabo, Tver całkiem nieźle... teraz Tver troche gorzej, Neftek kilka ciekawych wyników... myśle, że bedzie to raczej wyrównany mecz, ale troche większe szanse po stronie gospodarzy, choć Tver tak źle w Kazaniu nie wypadł mimo porażki... myśle, że może być tu under...
Kazan - Podolsk... wiadomo, że każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy wzbudzi podejrzenia ale to rosja
Molot właśnie zaczyna ale to no bet, raczej x2....

CSKA over 4.5 4/10
Niznekamsk under 4.5 4/10
Tver(+1,5) 2 4/10

próbowałbym jeszcze: CKA 1X, Dynamo 2, może Severstal 1X...

ciekawe co to będzie w tej Rosji
pzdr.
Posted by: el magicooo

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/12/2005 22:26

tak zwany pewniak hehe Tver THK - Magnitogorsk .po takim kursie warto zagrac na magnitorsk,dla mnie rewelka 1,77,mysle ze poradza sobie bez problemy ze slabo grajacymi gospodarzami.:) co tu duzo pisac Thk ma 15 meczy u siebie 4 wygrali,a magnitorsk spisuje sie na wyjazdach niezle!!!!
Posted by: Pav__

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 20/12/2005 08:13

No niby wszystko pięknie ładnie, ale to liga rosyjska, a magnitogorsk nie przegrał od 10 spotkań, w tym czasie 1 remis. Mają 13 punktów przewagi nad Jarosławiem, ale kto wie...
Posted by: Pitersz

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 20/12/2005 12:42

No własnie wszytko to za pieknie wyglada, Magnitogorsk ma duzo przewage nad druga druzyna w tabeli, dwa mecze wyjazdowe 21.XII i 23.XII w lidze (Tver i Podolsk, dwie drużyny które bardzo potrzebuja punktów w walce o utrzymanie) i bardzo ciekaw jestem o ich zaangażowania w tych meczach ligowych tymbardziej, iż maja w prespektywie udział w turnieju Spengler Cup w Davos juz od 26.XII-31.XII
Posted by: Domingos

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 01/01/2006 19:43

KOLEJKA NA DZIEŃ 03.01.2006

1. Dynamo Moscow - Ufa 1.66, 4.47, 3.49
2. Omsk - Novosibirsk 1.42, 4.69, 5.18
3. Magnitogorsk - Vitiaz Podolsk 1.23, 6.29, 7.23
4. Molot Perm - Novokuzneck 2.16, 4.21, 2.41
5. Italy - Petersburg 1.95, 4.33, 2.63
6. Kazan - Niznekamsk 1.48, 4.56, 4.55
7. Voskresensk - Spartak Moscow 1.78, 4.39, 3.05
8. CSKA Moscow - Cherepovec 1.69, 4.46, 3.14
9. Yaroslavl - Tver THK 1.32, 5.26, 6.15
Posted by: therror

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 03/01/2006 17:52

Czy ktoś wie czemu przerwano/odwołano mecz Dinamo Moscow -Salavat Ulaev UFA ??
pozdrawiam
majlosh
Posted by: kiziorro

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 05/01/2006 21:00

poniewaz Dynamo bierze udzial w turnieju, cos jak hokejowa liga mistrzow.

5185 CZEREPOWEC-ŁADA TOGL. LB 4,5 1,95 na 1 po odjeciu podatku daje ok 1,75 najwyzej w necie jest 1,62
a w NordicBet jest 2.55 chyba niezly surebet ?
Posted by: antyfutbol

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 06/01/2006 09:12

Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan
Bardzo ciekawy mecz. Kazan od paru meczy nie przegral. Widac, ze sa w formie. Zagralbym tu czysta dwojke, ale dziwi mnie wysoki kurs na Kazan. Moze ja czegos nie wie, co wiedza buki.
Co o tym myslicie?
Posted by: Szyderca

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 06/01/2006 13:28

ja z tego wszystkiego chyba wybiore dzis Magnitogorsk i Voskresensk do comba chociaz nie lubie ruskiej ligi i nie wiem czy zdąze to zagrać, no ale z braku laku i kit dobry więc może nie bedzie wałków w tych spotkaniach

pozdrawiam
Posted by: StaloweRamie

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 06/01/2006 13:30

odpuściłbym dziś Voskresensk ... ta drużyna bardzo ale to bardzo mi się nie podoba ... są drużyna najbardziej nierówno grającą w tym sezonie

Pozdrawiam !!!
Posted by: Tomek22

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/01/2006 16:22

Czy wie ktos coś na temat meczu Magnitogorsk-Molot Perm ? Postawiłem to w toto-mixie jako pewniak i nigdzie nie mam info na temat tego spotkania może ktoś wie to prosze o jakieś info. Dzięki.
Posted by: gremlin

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 08/01/2006 16:31

Quote:

Czy wie ktos coś na temat meczu Magnitogorsk-Molot Perm ? Postawiłem to w toto-mixie jako pewniak i nigdzie nie mam info na temat tego spotkania może ktoś wie to prosze o jakieś info. Dzięki.



takiego meczu nie ma i to nawet w najblizszej perspektywie- zrodlo (www.tbwsport.com) tak wiec mysle ze bedziesz mial policzone 1-1 czyli zwrot


zgadza sie .. takie meczu dzis niebyło .. był Spartak - Togliatti 4:1 .. a dlaczego miks wystawił taki mecz.. zreszta prof tez to miał w ofercie ... pewnie bedzie zwrot ... bo na oficjalnym livie niem zadnego infa co do tego spotkania (Magni-Perm)
Posted by: zbyszek

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 09/01/2006 18:26

Jutro następna kolejka ligi Rosyjskiej...
No cóz zasady walki o play off w tym roku są dla mnie dziwne (przypomne do play off awansuje 16 drużyn...chyba, że cos sie zmieniło w trakcie sezonu, a gra sie trzy pełne serie spotkań czyli po 51 meczy), wiec zalecam ostrozność!
Jednak mimo srodków bezpieczeństwa to jeden mecz jest bliski mojemu sercu:
Talgiatii - Ufa 1 kurs 2,21
Ja oczywiście rozumie ostatnia seria porażek Łady...ale przeciez to dalej drużyna posiadająca ogromny potencjał i mozliwości, tym basrdziej po takiej czarnej seriii motywacja do przezycieżenia trudnosci bedzie wielka...e.c.t, e.c.t... i tylko przypomne że to druga druzyna sezonu zasadniczego w zeszłym roku, a Ufa??? no cóz to nie wygodny przeciwnik ale nie do przesady...myslę, że za taką cene warto zaryzykować średnie stawki!
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 10/01/2006 08:45

Kol.zbyszek
Drużyna z Togliatti dysponowała w zeszłym sezonie(a nawet na początku tego) bardzo silnym składem( zwłaszcza bardzo dobrymi obrońcami).Ale po "rewolucji listopadowej" kiedy to stracili ok. 15 najlepszych zawodników TO JEST JUŻ ZUPEŁNIE INNA DRUŻYNA. Walczyli na ambicji przez kilka kolejek ale od jakiegoś czasu widać że tym przetrzebionym i odmłodzonym składem TO ONI ZA WIELE W TYM SEZONIE NIE ZWOJUJĄ.Aktualnie mniej więcej 6-8(mówię o potencjałach) drużyn JEST POZA ICH ZASIĘGIEM.
Tyle ode mnie
POZDRAWIAM !!
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 10/01/2006 08:46

Co nie zmienia faktu że za średnią stawkę "MOŻNA ICH PRÓBOWAĆ "
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 10/01/2006 12:26

A tak niektóre dzisiejsze spotkania widzą "koledzy" z Rosji:
MAGNITOGORSK-NIZNEKAMSK Typ 1 8/10, handi 5/10
TOGLIATTI-UFA under 4.5 6/10
KAZAŃ-PETERSBURG Typ 1 6/10
JAROSŁAW-NOVOSIBIRSK Typ 1 7/10, handi 4/10
CSKA-SPARTAK over 4.5 6/10

A czy mieli racje zobaczymy za kilka godzin
POZDRAWIAM I POWODZENIA !!
Posted by: 1234elite

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 10/01/2006 14:35

Omsk daje ciała 2-2 chyba tak sie skonczy
Posted by: 1234elite

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 10/01/2006 14:53

Omsk dał ciała
Posted by: feniks2003

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 12/01/2006 10:19

Petersburg (12) Omsk (2) :: 20% 27% 54%
Spartak Moscow (8) Dynamo Moscow (9) :: 50% 17% 34%

Podobno Dynamo ma duże problemy w klubie. Finansowe jak i kadrowe. Zawodnicy nie dostają wypłat już od 3 miesiący a kontuzjowanych jest 5 dobrych graczy. Jednak w Rosji dzieją się "niesamowite czary" i nie wiem czy nie jest to jakaś podpucha. Powyżej zamieściłem procentowe szanse wedlug mojego programu hokejowego.

Pozdrawiam
Fen
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 15/01/2006 21:19

Jutro nas czeka tylko jeden mecz z tej ligi i jest to Novokuzneck - Magnitogorsk od razu widac faworyta, ze sa nim goscie ale sam nie wiem co o tym meczu myslec.Magnitogorsk wygrywa mecz za meczem juz ma 18 punktow przewagi nad 2 miejscem, ale mam do kogos pytanie jak to jest w lidze Rosyjskiej z Play Offami?Moze w koncu Magnitogorsk cos odpusci albo pojedzie do konca.
Posted by: fiolek80

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 17/01/2006 09:20

witam
Tak ostatnio przegladam wyniki z ligi rosyjskiej i widze ze duzo pada remisów na jedna kolejke. Czy warto grac systemem na OT. ?
Pozdrawiam
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 18/01/2006 12:03

WITAM !!
A tak widzą niektóre spotkania z dnia dzisiejszego "koledzy" z Rosji:

OMSK-SPARTAK Typ 1 - 8/10, over 4.5 4/10
MAGNITOGORSK-PETERSBURG Typ 1 9/10, handi 7/10, over 4.5 6/10
KAZAŃ-UFA Typ 1 9/10, handi 4/10
JAROSŁAW-CZEREPOWIEC Typ 1 9/10, handi 7/10
PODOLSK-NIZNEKAMSK Typ X2 4/10
CSKA-DINAMO over 4.5 5/10

Z powyższego wynika że bardzo faworyzują niektóre drużyny.Czy mają(mieli) rację, przekonamy się za kilka godzin...
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 18/01/2006 15:35

Quote:

WITAM !!
A tak widzą niektóre spotkania z dnia dzisiejszego "koledzy" z Rosji:

OMSK-SPARTAK Typ 1 - 8/10, over 4.5 4/10
MAGNITOGORSK-PETERSBURG Typ 1 9/10, handi 7/10, over 4.5 6/10
KAZAŃ-UFA Typ 1 9/10, handi 4/10
JAROSŁAW-CZEREPOWIEC Typ 1 9/10, handi 7/10
PODOLSK-NIZNEKAMSK Typ X2 4/10
CSKA-DINAMO over 4.5 5/10

Z powyższego wynika że bardzo faworyzują niektóre drużyny.Czy mają(mieli) rację, przekonamy się za kilka godzin...




Już po dwóch pierwszych, dzisiejszych spotkaniach widać że nie był to ich najlepszy dzień...
Posted by: kiziorro

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 19/01/2006 17:32

toto mix sie pomylil i wystawil 2,9 na under 4,5 w meczu cska-molot, w necie najwyzszy kurs to 2,2 a w Ladbrokes kurs na over wynosi 1.83 chyba niezly sure bet
Posted by: Ramzes

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 20/01/2006 13:29

Zagrałem lekko Ładę - 7 meczy bez zwycięstwa - dwa ostatnie z Dynamem wygrali. Za 3,50 w baw warto spróbować.
Posted by: Ramzes

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 20/01/2006 13:33

No i zupełnie rozrywkowo Molot za 10,00 CSKA 8 meczy bez porażki - może czas w końcu wtopić po ładnym kursie.
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 20/01/2006 13:58

WITAM !!
Mam nadzieję że tym razem "koledzy" z Rosji popracowali trochę nad formą i ich skuteczność w dniu dzisejszym będzie znacznie wyższa niż osatnio.A tak widzą niektóre dzisiejsze spotkania:
NIZNEKAMSK-TVER Typ 1 7/10, over 4.5 5/10
CZEREPOVEC-MAGNITOGORSK Typ 2 6/10, handi 4/10, over 4.5 4/10
CSKA-PERM Typ 1 8/10, handi 5/10, over 4.5 5/10
DINAMO-TOGLIATTI under 4.5 5/10
PETERSBURG-NOVOKUZNIECK over 4.5 4/10

Jak się nie mylę to chyba ostatnia kolejka w lidze rosyjskiej przed ALL STAR GAME, więc zobaczymy jak sie zawodnicy przyłożą...

POWODZENIA I POZDRAWIAM !!
Posted by: PiotrekX

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 20/01/2006 14:04

Stawianie na Magnitogors to troche głupi pomysł. Oni juz praktycznie mają zepewnione pierwsze miejsce w tabeli.A to jest w dodatku liga rosyjska-dużo wałów jest.
Posted by: iq100

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 20/01/2006 15:44

I własnie na te wałki liczę. Konkretnie to na wałki remisowe. Kursy ok. 5,0 są jak najbardziej do grania i sądzę, że kilku remisów można się spodziewać.Szczególnie tam gdzie drużyny wiedzą juz na co mogą liczyć dzieki miejscu w tabeli.
Posted by: Tomek22

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 24/01/2006 12:10

Wie ktoś może coś na temat meczu magnitogorsk z UFA bo postawiłem w ciemno na magnitogorsk i nie wiem czy dobrze zrobiłem. Jak ktoś ma jakieś info na temat tego meczu to proszę o opinię
Posted by: Pav__

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 24/01/2006 12:42

TOGLIATTI-CSKA M. 2.45 4.20 2.15 (prof)

Togliatti - równia pochyła, przegrywają mecz za meczem, chyba rzeczywiście brakuje już sił. CSKA ostatnio bardzo dobrze, ale z racji tego iz jest to liga rosyjska podpieram to remisem i kurs wychodzi 1,42
Posted by: antyfutbol

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/01/2006 11:59

dzis gram Togliatti - Molot Perm. Kurs niski, ale jezeli Toglatti chce grac w playoffach to musi to wygrac. Co o tym sadzicie?
Posted by: Pav__

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/01/2006 12:15

W PO gra 16 zespołów więc Togliatti spokojnie tam zagra (raczej z mizernym skutkiem), z kolei Perm ma jeszcze szanse załapać się na 16 miejsce (4 pkt straty) wieć w tym meczu upatrywałbym jakiejś niespodzianki a x2 za 2.13 (prof) całkiem ciekawe.
Posted by: antyfutbol

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/01/2006 12:17

sorry za pomylke myslalem ze ram 8
Posted by: damianws

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/01/2006 12:56

Śledzę od jakiegoś czasu ligi hokejowe i zabawiam się w typowanie remisów,raczej z różnym skutkim a w lidze rosyjskiej
bywałało ich nawet 5/8,4/8 więc nz dziś upatrzyłem :

Severstal Cherepovets - Vityaz Podolsk Chekhov X@5 5/10
Khimik Voskresensk - Lokomotiv Yaroslavl X@4.35 5/10
CSKA Moskva - Avangard Omsk X@4.35 5/10
Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan X@4.35 3/10
SKA St. Petersburg - HK MVD Tver X@4.80 3/10
Kursy z Expekt powodzenia
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 27/01/2006 13:13

Dzisiejsza kolejka jest bardzo wyrownana ale jak dla mnie :
SKA St. Petersburg - HK MVD Tver
Lada Togliatti - Molot-Prikamje Perm
wszedzie zwycieztwo gospodarzy.
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 30/01/2006 10:29

Yaroslavl - Dynamo Moscow
W tym sezonie obie te druzyny zaglaly ze soba jak narazie 2 mecze i zawsze wygrywal gospodarz, warto podkreslic ze nie byla to dostc duza przewaga bo 1:0,3:2.Obie druzyny swoje dwa ostatnie mecze wygraly chociaz Dynamo w doliczonym czasie.Gospodarze sa na drugim miejscu a zaraz za nimi Omsk ktoremu brakuje 2 pkt a dzisiaj gra niby ze slabsza druzyna.Typ 1
Posted by: damianws

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 30/01/2006 11:16

Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moskva 1 @2,15 6/10
HK MVD Tver - Severstal Cherepovets X @4,35 5/10
Posted by: pepeu

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/02/2006 17:38

Witam
chciałbym się dowiedzieć ile kolejek się gra w tej lidze i ile zespołów kwalifikuje się do play-off (podobno 16 zespołów ale nie chce mi się wierzyć)
Posted by: kolos

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/02/2006 10:34

osobiscie uwazalbym na mecz Jaroslaw-Togliati... Mowie tak patrzac na kurs ktory nie jest za ciekawy. Teoretycznie faworytem tego spotkania jest Jaroslaw ale ostatnio po takim samymy kursie faworytem byl Spartak Moskwa i wszyscy wiemy jak sie skonczyl ten mecz... Wiadomo ze mecz meczowi nierowny ale w moim odczuciu moze byc niespodzianka. Ostateczny wybor zostawiam Wam. pozdrawiam
Posted by: Pitersz

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/02/2006 11:41

Quote:

Witam
chciałbym się dowiedzieć ile kolejek się gra w tej lidze i ile zespołów kwalifikuje się do play-off (podobno 16 zespołów ale nie chce mi się wierzyć)




nie podobno tylko napewno 16 druzyn zagra w play offie, nie dziwie sie twojemu zaskoczeniu po to nowość
zreszta mozesz sobie sprawdzic to tutaj pod tym linkiem:
http://www.metallurg.ru/ru/?month=2006-03&onlyteam=

13 marca są pierwsze mecze 1/8 PO.
Posted by: Pitersz

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/02/2006 11:46

a co do ilosci kolejek to graja w sezonie zasadniczym 51.
dzis jest ostatnia kolejka przed olimpiada, po niej pozostanie jeszcze 4 kolejki do koca sezonu zasadniczego + 3 mecze zalegle ale to dopiero za 3 tygodnie.
Posted by: kolos

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 04/02/2006 16:51

mowilem ze jaroslaw moze miec klopoty i stalo sie, wielki faworyt nie sprostal sredniakowi a kursik byl bardzo ladny na 2. mecz skonczyl sie wynikiem 2-4 pozdrawiam
Posted by: Domingos

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 06/03/2006 19:26

KOLEJKA NA 07.03

Omsk - Novokuzneck 1.41, 5.10, 4.77
Ufa - Cherepovec 1.72, 4.66, 3.21
Togliatti - Vitiaz Podolsk 1.77, 4.52, 3.06
Voskresensk - Novosibirsk 1.46, 5.01, 4.42
Kazan - Magnitogorsk 2.37, 4.34, 2.18
Dynamo Moscow - Niznekamsk 1.72, 4.60, 3.20
Yaroslavl - Molot Perm 1.10, 8.46, 9.62
Spartak Moscow - Petersburg 1.81, 4.52, 2.97
CSKA Moscow - Tver THK 1.49, 4.84, 4.27



TABELA

1. Magnitogorsk...... <> 49 <> 173 : 74, <> 124
2. Yaroslavl......... <> 49 <> 161 : 98, <> 93
3. Kazan................ <> 49 <> 144 : 106, <> 92
4. Omsk................. <> 49 <> 120 : 110, <> 87
5. CSKA Moscow......... <> 49 <> 142 : 123, <> 78
6. Voskresensk......... <> 49 <> 123 : 117, <> 78
7. Spartak Moscow.... <> 49 <> 110 : 106, <> 73
8. Ufa..................... <> 49 <> 123 : 107, <> 72
9. Dynamo Moscow.... <> 49 <> 126 : 120, <> 72
10. Togliatti............. <> 49 <> 85 : 94, <> 69
11. Niznekamsk........ <> 49 <> 115 : 114, <> 67
12. Cherepovec........ <> 49 <> 98 : 111, <> 62
13. Petersburg......... <> 49 <> 107 : 132, <> 62
14. Novosibirsk......... <> 49 <> 98 : 125, <> 56
15. Tver THK ..............<> 49 <> 87 : 124, <> 52
16. Novokuzneck........ <> 49 <> 115 : 146, <> 46

17. Vitiaz Podolsk........ <> 49 <> 87 : 139, <> 42
18. Molot Perm......... <> 49 <> 77 : 145, <> 35


ilosc spotkan,bilans bramkowy, punkty

Do konca rundy zasadniczej pozostaly 2 kolejki,czyli kazda druzyna rozgrywa 51 spotkan
Posted by: Pitersz

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 07/03/2006 00:07

@Domingos tak właściwie to na zielono powinienes zaznaczyć 16 drużyn, bo tyle zagra w Play offie.

Bylo na zielono 16 druzyn ale moderator kewin zmienil tabele
Posted by: therror

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 07/03/2006 10:36

Dla mnie pewnym typem jest Dynamo w meczu z Niznekamsk. U gospodarzy widać przebudzenie, co jest odrrotnością np. u CSKA, które ostatnio zbiera cięgi. Także uważam że warto postawić na Dynamo, jednakowa ilość punktów co UFA.
Posted by: elite123m

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 07/03/2006 12:23

Witam dzis dla mnie z rosyjskiej omsk, khimik, i cska, opieram te mecze tylko na intuicji mysle ze cska w koncu zdoła wygrac ostatecznie u siebie ostatni mecz przegrali bodajże 1 - 6 z nowkuznieckiem to jednak klęska więc dzisiaj myslę ze sie zmobilizują co do omska druzyna ostatnio przegrała w magnitogorsku więc chyba dzisiaj też sie pokaże nowokuznieck nie powinien ? chyba po raz kolejny wygrać na wyjeździe, co do khimika mysle ze to najpewniejszy typ choc wiadomo ze może wszystko być odwrotnie no cóż zobaczymy pozdro
Posted by: mike79

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 13/03/2006 13:08

WITAM !!
Tak pierwszą rundę PO widzą "koledzy z Rosji":
MAGNITOGORSK-NOVOKUZNIECK Typ 1 10/10, h 0:1 10/10, over 4.5 7/10
UFA-SPARTAK Typ 1 7/10
KAZAŃ-TVER Typ 1 10/10, h 0:1 10/10, over 4.5 6/10
JAROSŁAW-NOVOSIBIRSK Typ 1 10/10, h 0:1 8/10, over 4.5 5/10
HIMIK-NIZNEKAMSK Typ 1 6/10, under 4.5 6/10
CSKA-CZEREPOVIEC Typ 1 5/10
DINAMO-TOGLIATTI Typ under 4.5 6/10(nie wykluczają "dwójki" po bardzo ciekawych kursach!!!)

Jak widać faworyci są zdecydowani, ale że to PO które ma swoje prawa zobaczymy czy mieli rację

POZDRAWIAM I POWODZENIA !!
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/03/2006 11:17

Dzisiaj z ligi rosyjskiej zagram sobie 3 meczyki:
Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk typ2 nie ma sie co duzo rozczulac warto zagrac na faworyta.

Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl typ 2 Yaroslaw u siebie wygral 2 spotkania bez problemu w pierwszym meczu jedna bramka ale w drugim widac ze sie rozgrzali bo az 5:1.sadze ze dzisiaj tez daja z siebie wszytsko i wygraja

Lada Togliatti - Dynamo Moscow typ 1 po dobrej grze na wyjezdzie 2 mecze win chociaz drugi po ot,Togliatti gra u siebie i wedlug mnie ejst wielkim faworytem do wygrania tego meczu.Gospodarze w tym sezonie z Dynamem narazie raz grali na swoim lodzie ale sadze ze wygraja kurs tez dosyc fajny powyzej 2,10
Posted by: Prezes_1

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 16/03/2006 12:49

Do ilu zwycięstw gra się na tym etapie rozgrywek?
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 17/03/2006 11:22

Juz pewnie Prezes 1 zauwazyles ze gra sie do trzech wygranych.
A dzisiaj jak na upartego podtrzymuje wczorajsze typy oprocz Magnitogorska ktory juz awansowal dalej.
Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl typ 2
Lada Togliatti - Dynamo Moscow typ1
obie ekipy moga juz dzisiaj dalej awansowac!
Posted by: antyfutbol

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 23/03/2006 19:34

Tragiczny incydent miał miejsce podczas drugiego meczu ćwierćfinałowego Pucharu Rosji w hokeju na lodzie rozegranym w Magnitogorsku, w którym obrońca gospodarzy 30-letni Jewgienij Warłamow doznał w starciu z młodszym o jedenaście lat napastnikiem gości Aleksiejem Jemielinem, po uderzeniu kijem, poważnych obrażeń kręgów szyjnych.

Stan przebywającego w miejscowym szpitalu sportowca jest bardzo ciężki. Nadal nie odzyskał przytomności.


"Obawiam się, że możemy stracić nie tylko sportowca, lecz i człowieka" - powiedział po konsultacji z moskiewskimi lekarzami dyrektor klubu Metallurg Magnitogorsk Giennadij Wieliczkin. (wp.pl)
Posted by: Antigia

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 31/03/2006 07:54

Magnitogorsk - Omsk
Kurs w Toto-mixie 1.6
Po malym falstarcie w pierwszej rundzie playoffs druzyna gospodarzy weszla w rytm i maszyna rozpedzila sie i jedzie wlasnym tempem . Goscie sa w zasiegu druzyny z Magnitogorska i przewiduje wynik w okolicy 3-1 dla gospodarzy .
Zapraszam do dyskusji i wymiany wiadomosci dotyczacych tych dwoch druzyn .
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 31/03/2006 09:57

Zgadzma sie z moim przedmowca, ja od poczatku za faworyta do Mistrzostwa Rosji wzialem Magnitogorsk, druzyna na wlasnym lodzie sobie bardzo dobze radzi.Z Omskiem na trzy mecze ligowa wygral dwa i zawsze gora byl gospodarz.Omsk tez jak narazie w play off pokazuje klase na 6 meczy wygral wszystkie bez roznicy czy gral na wlasnym czy na przeciwnika lodzie, ale kiedys slabszy mecz musi nastapic.Teraz juz sa polfinaly wiec trzeba grac na pelnych obrotach.Jak dla mnie typ 1
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/04/2006 09:35

Dzisiaj cos czuje ze wygra Magnitogorsk w pierwszym meczy z Togliatti tez mieli problemy i przegrali ale jak mysla o finale to musza dzisiaj wygrac z Omskiem, bo jak dzisiaj przegraja to na lodzie Omska dwa mecze wygrac bedzie bradzo ciezko.Mysle ze wczoraj zbadali przeciwnika wiedza na co go stac i dzisiaj szala zwyciestwa przechyli sie na korzysc gospodarzy.
Posted by: hrabia

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/04/2006 09:43

Bardzo rzadko grywam hokeja ale dziś bardzo podoba mi się typ na Magnitogorsk nie siędze w hokejowych tamatach ale w 1 rudzie z Tolgatti też tak było Przegrana w 1 spotkaniu a potem wręcz rozmiażdzenie przeciwnika Omsk to klub Abramowicza i niby pieniądze mogą odegrać jakąś rolę ale to chyba raczej mało prawdopodbne Jak ten mecz widzą eksperci ?????? bo jak widzę po postach przedmówców Magnitogors dziś Win aha i do ilu zwycięstw gramy w tej rundzie?????
Posted by: Kacpro

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/04/2006 09:53

siema hrabia;) bez kitu myślimy podobnie hehe.Też nie jetem ekspertem w tej lidze,bo siedze raczej w DEL i w fińskim hoku,ale magnitogorsk tym razem praktycznie nie może dopuścić do przegranej,bo jużjeden mecz u siebie skopali,dzisiaj jest drugi,i jeśli doszłoby do 2-0 tomagnitogorsk błby w dość ciężkiej sytuacji,zwłaszcza ,że przeciwnik do popychadeł nienależy.Także dzisiaj gospodarze bankowo bedąą sie starać...kurs w stosunku do ryzyka może nie wygląda najciekawiej,jednakże rzadko kiedy widzi sie 1.65 w toto na magnitogorsk i myśle,że dzisiaj to zagram.Plaoffy są dziwne i nieraz niespodziewane rezultaty,ale takich nie spodzianek nei spodziewam sie po magnitogorsku i dzisiejsza wygrana pozwoli im jeszcze spokojnie myśleć i grać kolejne mecze ,a 2-0 zdecydowanie skomplikowałoby sytuację rosyjskiej super drużyny...
Posted by: hrabia

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/04/2006 09:59

Witam Kacpro wiesz co do tego meczu martwi mnie jedno bo chce go zagrać za większą stawkę z Lakers i Valencia ale martwi mnie jedno możliwośc remisu i Win Magnitogorska po dogrywce zresztą ja hokej gram bardzo rzadko bo to bardzo loteryjna dyscyplina ale Dziś mnie ten Magnitogors od rana męczy
Posted by: Kacpro

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/04/2006 10:11

nie,właśnie hokej dla mnie jest abrdzo nieloteryjną dyscypliną:) Z tym,że tu faktycznie też mam obawy przed remisem,ale myśle,że to magnitogorsk dzisiaj bedzie bardziej zdesperowany,przeciwnicy już im wytargali jeden mecz i to wyjazdowy,i to napewno sukces,mając jeszcze w zanadrzu mecze na własnym lodzie.No i magnitogorsk ma fizyczne możliwośći poprostu zwyciężenia to wie każdy.Wkurza mnei tylko to,że ciężko cokolwiek znajsc o magnito,wszystkie strony po rosyjsku a ja rosyjskiego nie znam...No i magnitogorsk jesli tlyko bedzie mógł to napewno nie bedzie chciał dopuscic do remisu,bo jak ostatnio sie skończyło wszyscy wiedzą,poprostu ten mecz trzeba wygrać.Mam nadzieje że bedą w stanie,ja to chyba zagram w combo z manisasporem
Posted by: Kacpro

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 02/04/2006 10:21

obudziłem sie dzisiaj w eleganckim humorze,jakoś czuje klimat,a o magnito i manisie myślałem od stosunkowo dłuższego czasu,takze ide zagram sobie to,nie wiem,wczoraj nei czuęł msie tak klimatowo i nie psozedłem zagrać tego co chciałem i dobrze,bo by nie weszło,dzisiaj ide gram takie combo,zaraz jade z panem kasą do toto,oby ten dzień był nasz hehe ,chciałbym za 3h zobaczyc na tablicy z wynikami takie 3-1 dla magnito
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 05/04/2006 11:05

Dzisiaj ciekawie zapowiada sie mecz Yaroslavl - Kazan , goscie moga juz dzisiaj swietowac wejscie do finalu wiec maja o co grac.W dotychczasowych meczach tego sezonu oczywiscie Kazan u sibei zawsze wygrywal z Yaroslavem a na wyjazdach byly 2 remisy, wiec moga sie tutaj rozne rzeczy dziac.Jak dla mnie kazan nie zaprzepasci tej szansy, Yaroslavl grajac na wyjezdzie patrzac po wynikach 5-1, 4-1 nie byl w stanie sobie poradzic z Kazaniem.Jak dla mnie typ 2 ale tak mysle czy nie zagrac x2.
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 06/04/2006 10:36

Dzsiejsze spotkanie Omsk - Magnitogorsk wplynie mobilizujaca na obie druzyny,Omsk moze wygrac na swoim lodzie i awansowac do finalu, ale mam nadzieje ze Magnitogorsk do tego nie dopusci i doprowadzi do tego ze dojdzie do 5 spotkania.Obie ekipi maja o co walczyc i mam nadzieje ze goscie nie zawiada swoich kibicow.Nie jestem za tym aby pieniadze dyktowaly warunki w sporcie jak dla mnie typ 2 (mozna dla bezpieczenstwa zagrac x2)
Posted by: managerart

Re: Liga rosyjska sezon 2005/2006 - 15/04/2006 19:12

Jutro czeka nas mecz Avangard OMSK - AK Bars Kazan, goscie u siebie dwa razy wygrali wiec czemu nie maja tego finalu skonczyc wlasnie w tym meczu wygrywajac na lodzie przeciwnika.W tym sezonie tylko jeden mecz jak narazie odbyl sie na lodzie Omska i gospodarze przegrali 0-3.jak dla mnie faorytem sa goscie ale nigdy nie wiadomo co sie moze stac, gospodarze nie odpuszcza u siebie.Poradzili sobie z Magnitogorskiem.ja biore Typ 2