Betgun

Posted by: Farciarz

Betgun - 09/05/2006 15:18

Witam!
Zakładam nowy temat bo stary się zdematerializował.
Betgun wprowadza bonus od wpłaty (w skrócie 30% dep, max 120 PLN, obrót 3xbonus + 2xdepozyt po kursie >1,4 i kilka innych obostrzeń).
Takie warunki że sam się zastanawiam czy to jeszcze można bonusem nazwać
Posted by: Hajzel

Re: Betgun - 09/05/2006 15:30

tylko dla nowych czy dla wszystkich??
Posted by: Farciarz

Re: Betgun - 09/05/2006 15:40

Tylko dla nowych zarejestrowanych od 09.05 ...
Posted by: loker

Re: Betgun - 09/05/2006 17:24

Chyba tam wpłace, w sumie pograł bym gdzieś, ale nie widać żadnych ciekawych ofert. A jak jest z tymi kursami ? dodają te 5% przez pierwsze dwa tygodnie czy w wypadku korzystania z bonusa nie ma tego ?
Posted by: mozol

Re: Betgun - 09/05/2006 18:53

A jak się sprawy mają jeżeli chodzi o wypłaty z tego buka. Nie ma problemów ?
Posted by: Hajzel

Re: Betgun - 09/05/2006 18:55

Quote:

A jak się sprawy mają jeżeli chodzi o wypłaty z tego buka. Nie ma problemów ?




zadnych problemów nie robią..
Posted by: ds

Re: Betgun - 09/05/2006 19:24

Quote:

Witam!
Zakładam nowy temat bo stary się zdematerializował.
Betgun wprowadza bonus od wpłaty (w skrócie 30% dep, max 120 PLN, obrót 3xbonus + 2xdepozyt po kursie >1,4 i kilka innych obostrzeń).
Takie warunki że sam się zastanawiam czy to jeszcze można bonusem nazwać




no to juz przegięcie, warunki odlotowe - koń by się uśmiał
brakuje jeszcze zapisu w stylu 'Do obrotu liczą się tylko zakłady na ruski hokej'.

Szkoda sobie kelnerami dupy zawracać dla marnych 37,5 $
Posted by: globus

Re: Betgun - 11/05/2006 14:24

To prawda ze depozyty przez MB nie sa bezpłatne ?
Posted by: Farciarz

Re: Betgun - 11/05/2006 14:30

Chyba z 2 % prowizji o ile mnie pamięć nie myli ..
Posted by: Cholo

Re: Betgun - 11/05/2006 14:31

Quote:

To prawda ze depozyty przez MB nie sa bezpłatne ?




2% wplata
2% wyplata
Posted by: mankiet

Re: Betgun - 11/05/2006 14:31

Quote:

To prawda ze depozyty przez MB nie sa bezpłatne ?



za kazda wplate pobieraja prowizje..i oni chca sie na rynku utrzymac...limity smieszne kursy juz powoli zrownali..buk dla 2 zlotowkowiczow(bez obrazy ich tylko buka
Posted by: kuba

Re: Betgun - 15/05/2006 05:35

Quote:

Quote:

To prawda ze depozyty przez MB nie sa bezpłatne ?



za kazda wplate pobieraja prowizje..i oni chca sie na rynku utrzymac...limity smieszne kursy juz powoli zrownali..buk dla 2 zlotowkowiczow(bez obrazy ich tylko buka




limity,limity, jeszcze raz limity.Nie warto tam grac.
Posted by: Hajzel

Re: Betgun - 15/05/2006 09:23

Quote:

Quote:

Quote:

To prawda ze depozyty przez MB nie sa bezpłatne ?



za kazda wplate pobieraja prowizje..i oni chca sie na rynku utrzymac...limity smieszne kursy juz powoli zrownali..buk dla 2 zlotowkowiczow(bez obrazy ich tylko buka




limity,limity, jeszcze raz limity.Nie warto tam grac.





napiszcie coś więcej o tych limitach, od jakich stawek was limitują??
Posted by: kuba

Re: Betgun - 15/05/2006 11:05

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

To prawda ze depozyty przez MB nie sa bezpłatne ?



za kazda wplate pobieraja prowizje..i oni chca sie na rynku utrzymac...limity smieszne kursy juz powoli zrownali..buk dla 2 zlotowkowiczow(bez obrazy ich tylko buka




limity,limity, jeszcze raz limity.Nie warto tam grac.





napiszcie coś więcej o tych limitach, od jakich stawek was limitują??




na początku max 400 zł później dochodzi do 50 zł.Śmiech na sali!!!! Jak na początku podobali mi się tak teraz odradzam ich do gry. Buk do grania po parę złotych jak najbardziej ale nie dla "zawodowców"
Posted by: globus

Re: Betgun - 18/05/2006 07:33

Mimo wszystko pare razy znazlem tu kursy najwyzsze an rynku Jak dlugo idzie wyplata ?
Posted by: moonlight

Re: Betgun - 18/05/2006 07:47

Z tymi kursami to fakt. Wczoraj znalazłem kilka większe niż w betfair Dzisiaj poszła solidna wypłata na MB i po 15 minutach już na koncie.
Posted by: KUERTEN.

Re: Betgun - 22/05/2006 11:29

Quote:

Mimo wszystko pare razy znazlem tu kursy najwyzsze an rynku Jak dlugo idzie wyplata ?




wyplacaja bardzo szybko konto/mb

o i multilotek jest niezle niezle
Posted by: Robak1984

Re: Betgun - 28/05/2006 23:16

PROMOCJA REAKTYWACJA

1. promocja dla wybranych kont spełniających jej warunki rozpoczyna się z dniem 29.05.2006.
2. promocja reaktywacja przeznaczona jest dla zarejestrowanych użytkowników www.betgun.com, którzy do dnia 29.05.2006:
- dokonali przynajmniej 5 zakładów,
- ich bilans konta jest ujemny (tzn. suma wszystkich wpłat do sum wypłat i stanu konta wykazuje stratę),
- nie biorą obecnie udziału w innej promocji
3. promocja reaktywacja przyznawana jest jednorazowo.
4. aktywacja przyznanego bonusa w wysokości 30% depozytu następuje po zasileniu konta nie później niż do 10 dni od daty otrzymania informacji o przyznaniu bonusa dla konta.
5. kwota przyznanego bonusa to maksymalnie 120 zł. / 30 Euro / 37,5 USD
6. bonus musi zostać „obrócony” pięciokrotnie, a kwota początkowego depozytu dwukrotnie w zakładach oferowanych na www.betgun.com
7. wymagany „obrót” klient może dokonać na dowolnej liczbie zakładów, przy dowolnych stawkach, z minimum jednym zdarzeniem na kuponie z kursem 1,4
8. każdorazowa wygrana gry bonusem zasila stan konta bonusa, a każdorazowa wygrana gry depozytem zasila stan konta głównego
9. zakłady „no action” nie są wliczane do bilansu „obrotu”. Zakład „no action” to zakład wykonany na obie strony tego samego zdarzenia.
10. wypłata z konta zasilonego bonusem możliwa jest po 10 dniach od chwili wymaganego „obrócenia” bonusem oraz depozytem
11. w czasie korzystania z promocji reaktywacja zakłady zawierane przez gracza nie łączą się z innymi promocjami, bonusami trwającymi w tym czasie na www.betgun.com
12. obrót bonusem oraz kwotą depozytu nie zalicza się do bilansu programu lojalnościowego
13. wpłata kwoty depozytu oraz rozpoczęcie gry jest równoznaczne z zaakceptowaniem postanowień tego regulaminu jak również ogólnego regulaminu gry w betgun.com
Po rozpoczęciu gry z bonusem klient nie może wycofać środków do czasu spełnienia warunków regulaminu promocji.
14. przed rozpoczęciem gry klient może zrezygnować z promocji reaktywacja – nie akceptując jej warunków. Kwota bonusa zostanie usunięta z konta gracza.
15. w przypadku naruszenia regulaminu, BetGun.com zastrzega sobie prawo do likwidacji konta gracza łamiącego owe postanowienia.
Posted by: vebnaster

Re: Betgun - 29/05/2006 05:58

Czyli sie nie lapie ;/ wiecej wyplacilem niz wplacilem ;/ łeee - dostaje od nich jakiegos maila ze mi sie nalezy czy sam se musze to policzyc ? wplaty i wyplaty ?
Posted by: darek15

Re: Betgun - 29/05/2006 06:04

bo to chodzi o tych co znwu wpłacą i przejebią. Buki po to dają darmową kasę bo chcą:

Wpłać 400 zł dostaniesz drugie 400.

Przegraj te całe 800.



Wpłać znowu ze 400 ale bez bonusa i graj ( albo dostaniesz 200 jeszce) i przegraj i to. I co jakiś czas wracaj do nas i przegrywaj.

Tkie są fakty- to nie jest promocja!!! To stała ferta banku bph ...pardon buka ( tu wpisz nazwę.

A nie daj boże ktoś wygra coś toi nie dostanie kasy albo limit.
Posted by: Farciarz

Re: Betgun - 29/05/2006 06:19

Quote:


- ich bilans konta jest ujemny (tzn. suma wszystkich wpłat do sum wypłat i stanu konta wykazuje stratę),





He he dużo już widziałem i myślałem że nic mnie nie zaskoczy a tu taka promocja
Posted by: Alphabet

Re: Betgun - 12/06/2006 16:54

Brawa dla Betgun, limity co prawda niskie, najczęściej do 400zł, jednak wypłaty na konta bankowe mega szybkie. Zleciłem większą wypłatę o 12:47, doszło 17:10, czegoś takiego jeszcze nie widziałem.
Posted by: Zielony

Re: Betgun - 14/06/2006 20:56

Witam
Obstawiłem dzisiaj cos takiego MLB_ Cinncinati Reds-Milwaukee Brewers - handicap : 0-1.5 . W ostatniej 9 kwarcie wynik był 0-0.Po dogrywce cincinati wygralo 3 prosze mi powiedziec czy wygrałem>
Posted by: Zielony

Re: Betgun - 14/06/2006 20:57

Quote:

Witam
Obstawiłem dzisiaj cos takiego MLB_ Cinncinati Reds-Milwaukee Brewers - handicap : 0-1.5 . W ostatniej 9 kwarcie wynik był 0-0.Po dogrywce cincinati wygralo 3 prosze mi powiedziec czy wygrałem>



Zapomniałem dodoac ze obstawiłem na Milwaukee 1,5
Posted by: Zielony

Re: Betgun - 14/06/2006 21:39

Quote:

Quote:

Witam
Obstawiłem dzisiaj cos takiego MLB_ Cinncinati Reds-Milwaukee Brewers - handicap : 0-1.5 . W ostatniej 9 kwarcie wynik był 0-0.Po dogrywce cincinati wygralo 3 prosze mi powiedziec czy wygrałem>



Zapomniałem dodoac ze obstawiłem na Milwaukee 1,5



Prosze o odpowiec
Posted by: yaaho

Re: Betgun - 14/06/2006 22:07

Quote:

Quote:

Quote:

Witam
Obstawiłem dzisiaj cos takiego MLB_ Cinncinati Reds-Milwaukee Brewers - handicap : 0-1.5 . W ostatniej 9 kwarcie wynik był 0-0.Po dogrywce cincinati wygralo 3 prosze mi powiedziec czy wygrałem>



Zapomniałem dodoac ze obstawiłem na Milwaukee 1,5



Prosze o odpowiec




kupon przegrany
Posted by: kuba

Re: Betgun - 18/07/2006 06:07

Uwaga na nich!!!.Przez to ich limitowanie i odrzucanie zakładów oszukali mnie Zmienili mi jeden kupon i zaksiegowali w odrzuconych a gdy okazało się że kupon nie wygrał uznali jako przegrany.Wycofuję od nich kasę i nie gram u nich.Niby kwota mała ale szkoda nerw.Stanowczo odradzam ich i twierdzę że grać u nich na większe pieniądze nie warto. Buk do bani!!!!
Posted by: kuba

Re: Betgun - 18/07/2006 19:18

Po korespondencji z supportem (trwało to 3 dni) pieniądze wróciły na konto.Ale i tak nie ma co marzyć na grę za wieksze stawki.