BetKing.com

Posted by: micha$

BetKing.com - 21/05/2006 11:06

Witam!
Zna ktoś tego buka? Solidna firma?
Widziałem ich reklamę na bilbordze z Bet-at-home i tak się zastanawiam czy to po prostu kolejna firma, która zwietrzyła szansę na kaskę.
Jest nawet po polsku

Czekam na opinie...
Posted by: Kacpro

Re: BetKing.com - 21/05/2006 11:07

heh to to samo przeccież co bet at home znowu praktycznie:)wida firma sie im rozwineła.Co do solidnosci to myśle że to bedzie wszystko tak samo jak z BAH,tyle że ciut inny szyld
Posted by: Morten

Re: BetKing.com - 21/05/2006 11:54

To jest jedno i to samo. Nawet można się zalogować na dane z b-a-h
Posted by: wHiTe_StAr

Re: BetKing.com - 21/05/2006 14:33

o widze że nawet przyjmują zakłady na wczorajszy mecz z III ligi...
Posted by: Morten

Re: BetKing.com - 21/05/2006 14:44

Tak samo jak b-a-h
Posted by: prer

Re: BetKing.com - 22/05/2006 16:18

Nie znalazłem aktualnego tematu o bet-at-home więc pare słów w tym miejscu.
Aktualnie BAH prowadzi dość ciekawą akcje. O szczegółach można przeczytać na ich stronie, w skrócie wygląda to tak, że każdego dnia zostaje wylosowany jeden użytkownik i jeśli sie zaloguje w tym dniu na swoje konto wygrywa określoną kwotę. Myślę, że warto tam zaglądać, kwota w wypadku nie zalogowania się kolejnego wylosowanego wzrasta. Wspominam o tym dlatego, że przeglądając listę szczęśliwców można zauważyć sporą grupę "swojsko brzmiących" imion, którzy nie wykorzystali szansy (choć jest wyjątek Lech K. )
Powodzenia.
Posted by: yaaho

Re: BetKing.com - 22/05/2006 16:40

BAH ma kolo miliona klientow, tak wiec szansa, ze to bedziesz Ty rowna jest 1/1000000 a duzo imiom Polakow widzisz tam dlatego, ze BAH rozdaje pelno swietnych bonow o wartosc bagatela 5 PLNow i sie rejestruja ludzie z Polski i mnoza piataka
Posted by: prer

Re: BetKing.com - 22/05/2006 21:19

Quote:

BAH ma kolo miliona klientow, tak wiec szansa, ze to bedziesz Ty rowna jest 1/1000000 a duzo imiom Polakow widzisz tam dlatego, ze BAH rozdaje pelno swietnych bonow o wartosc bagatela 5 PLNow i sie rejestruja ludzie z Polski i mnoza piataka




W swoim poście nie wspomniałem ani słowa o szansach, iz jedną z wylosowanych osób będę ja czy też inna osoba i nie mam w tym żadnego interesu, po prostu chcialem zwrócić uwagę na to że w tym buku ma miejsce taka akcja i może jest wśród użytkowników mecz.pl jakiś Lukasz L czy Tomasz K., który czytając ten post a nie będąc tego świadomym stanie się właścicielem tejże kwoty, a to czy jest to osoba która jak to nazwałeś "mnoży piątaka" czy jest poważniejszym graczem w tej sytuacji ma znaczenie drugorzędne. To było luźne info, w każdym razie dzieki, ze wytłumaczyłeś o co w tym tak naprawdę chodzi.
Posted by: Kacpro

Re: BetKing.com - 23/05/2006 08:17

http://www.rbbet.com/start.aspx
Posted by: italodisco70

Re: BetKing.com - 23/05/2006 09:50

czy jask sie ma konto w betathome,to mozna tutaj otworzyc i obowiazuje 800+ 400 bonus?
Posted by: italodisco70

Re: BetKing.com - 23/05/2006 10:23

Quote:

http://www.rbbet.com/start.aspx




czy mozna miec konto w betathome i w buku z linku powyzej? I czy tez dostaje sie przy wplacie 800 zl 400 gratis?
Posted by: Kacpro

Re: BetKing.com - 23/05/2006 20:07

nie mam pojęcia szczerze mówiąc,napisz poprostu do supportu
Posted by: Svart_Ulv

Re: BetKing.com - 23/05/2006 20:27

hehe panowie zalogowałem się swoimi danymi z BAH: ))

po prostu inna szata graficzna

a co do ilości kont - regulamin mówi, że można mieć ile się chce..tam i tak praktycnzie nie dają bonusów
Posted by: micha$

Re: BetKing.com - 25/05/2006 22:50

Heh... Właśnie odstałem maila, że dają mi 5 zeta w BAH. Wystarczy podać jakiś kod. A że konta tam jeszcze nie miałem to założyłem i już mam kaskę
Aha, bonus dostałem bo mam pocztę na wp.pl
Ah ta walka o klienta...
Posted by: vebnaster

Re: BetKing.com - 28/05/2006 08:11

Mnie interesuje te ich 25% wiecie cos na ten temat ? nie znam niemieckiego a niechce miec problemow czy moge miec konto w betking i bet-at-home czy 1 login na 2 strony a z bonusu moge skorzystac ;] jak ktos cos wie lub gra u nich nie mowi co i jak ;]