Betandwin [39]

Posted by: Conrad

Betandwin [39] - 12/07/2006 22:08

Kontynuacja poprzedniego tematu.

Przypominam o ciągle aktualnej promocji (140zł gratis) w Betandwin. Info o podobnych promocjach jest dostępne także na podstronie: http://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom oraz w nowym dziale forum: Promocje u bukmacherów (LINK)

PROMOCJA!!!
Posted by: Al_Bundy

Re: Betandwin [39] - 12/07/2006 22:19

Podobnie jak "Olo1984" zlecilem wyplate z tym ze ponad 1000zl z tego bonusa, odjeto mi to juz z konta,napisali ze potrzebuja skan dowodu wiec dzisjaj im wyslalem na financials@betandwin.com czy jakos tak, no ale nic nie odpisali czy doszedl ten skan czy nie o wyplacie tez narazie nic, wyplata na MB. Gram tylko na 1 koncie, nie oszukuje wplacilem tez troche drobnych na baw poprzez MB ostatnio , zobaczymy co przyniosa nastepne dni o czym bede informowal.
Posted by: koreas

Re: Betandwin [39] - 12/07/2006 22:33

Mi dzisiaj na szczescie doszla kaska 530zl , wyplacilem szybko z tamtad pieniadze ktore mialem przed obawa ze mi zablokuja konto tak jak to pisali uzytkownicy tego forum, bona 27zl uzywalem, ale na szczescie go przegralem i przez to nie mam z tym problemow , mysle ze oni blokuja konta tym ktorzy nie wplacali tam nigdy kaski, albo tylko raz na mala kwote, a uzyli bonusa, ja do BAW co jakis czas wplacam niemale sumki, i moze dlatego nie mam z nimi problemow
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 12/07/2006 23:04

Quote:

Mi dzisiaj na szczescie doszla kaska 530zl , wyplacilem szybko [b[ z tamtad pieniadze ktore mialem przed obawa ze mi zablokuja konto tak jak to pisali uzytkownicy tego forum, bona 27zl uzywalem, ale na szczescie go przegralem i przez to nie mam z tym problemow , mysle ze oni blokuja konta tym ktorzy nie wplacali tam nigdy kaski, albo tylko raz na mala kwote, a uzyli bonusa, ja do BAW co jakis czas wplacam niemale sumki, i moze dlatego nie mam z nimi problemow




pisze sie "stamtad"
Posted by: koreas

Re: Betandwin [39] - 12/07/2006 23:11

Wiem dlaczego mnie poprawiasz
Posted by: Egzorcysta

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 02:28

Ja na szczescie tez dostalem pieniadze po uzyciu dwoch kodow freebet: + 27.68 zl , + 16.43 zl .
Obawialem sie po przeczytaniu tych komentarzy o zamykaniu kont ale mi sie to nie przytrafilo. Oczywiscie mam jedno konto i gram juz dwa miesiace ponad 1500zl wyplacone bez zadnych problemow, wplacilem tylko 140zl na poczatku zgarnalem bonus plus pozniej 120 na bonus urodzinowy.
Posted by: KRAJAN

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 05:36

Dwa słowa odemnie - czysto na temat BaW.
1. Nie cierpię tego Buka z powodu traktowania swoich potencjalnych klientów.
2. Co do bonusów (chociaż są śmieszne) i ich realizacją - korzystam ze wszystkich (przecież po to są) - i zapewniam Was - nigdy ale to nigdy nie miałem najmniejszych problemów z wypłatami - tak na kartę jak i na MB.
3. Posiadam u nich konto od ponad 3 lat.
4. Pomimo, że potencjalnie walą w "członka" (kiedy się da i z kim się da) gram u nich dalej (w 90% na livie) - dlaczego:
- posiadają najbogatszą ofertę dotyczących zakładów
- posiadają jedną z najbogatszych ofert dotyczących zakładów "na żywo"
- nie ma najmniejszych problemów z poruszniem się w tą i z powrotem (wpłty/wypłaty/bonusy)

Ale gdybym znalazł buczka o podobnym zakresie zakładów "live" automatycznie zaprzestałbym praktykować z BaW.

Dlaczego - tu lista jest bardzo długa (głównie):
1. BARDZO częste pomyłki w rozliczniu zakładów (narazie udało mi się wszystkie wyprostować) - choć ostatnio kosztowało mnie to troszkę nerwów (mój znikający temat - oszustwo...)
2. Nieumiejętność przyznania się do pomyłki po poprawnym rozliczeniu wcześniej źle rozliczonego zakładu) -inaczej brak szacunku dla klienta!
3. Bardzo słabe kursy (w szczególności na tenis) - a co za tym idzie bardzo wysokie marże.
4. Beznadziejnie działający polski support.
jeszcze kilka by się znalazło - ale dla mnie najgorsze jest że nie potrafią uszanować czyjegoś zdania nawet kiedy argumenty zdecydowanie przemawiają przeciwko nim.

Podsumowując - jak najbardziej normalny buk - tyle, że mocno wyrachowany i chamski - dlatego z mojej strony - zdecydowanie odradzam w nim granie!

Czytając Wasze rozważania polityczne - naszło mnie na wymyślenie nowego słowa do słownika typerskiego:
bawszonizm - narazie myślę nad definicją - ale liczę że mi pomożecie - wg sarej zasady:

Pomożecie? -.........POMOŻEMY!
Posted by: speedway7

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 06:01

Popieram Krajana w pełni Dodam tylko tyle że nie tylko polski support moze doprowadzic do białej goerączki - jak grochem o sciane - tyle
Posted by: Svart_Ulv

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 06:30

amkwish czasem warto wyjąć głowę z akwarium i zastanowić się nad ironią :>
Posted by: Isildur

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 06:59

a ma ktos jeszcze ten drugi bon 16 zł niezrealizowany bo jest mi potrzebny ??? Jak go ktos posiada to niech mi przesle na priva
Z góry dzieki
Posted by: Amkwish

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 07:07

Quote:

amkwish czasem warto wyjąć głowę z akwarium i zastanowić się nad ironią :>




Ja ja pojałem,ale nie była ona czytelna dla każdego,stad moja uwaga.

Nie chciałem,abys poczuł sie dotkniety,słowo honoru
Posted by: Amkwish

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 07:08

Quote:


Czytając Wasze rozważania polityczne - naszło mnie na wymyślenie nowego słowa do słownika typerskiego:
bawszonizm - narazie myślę nad definicją - ale liczę że mi pomożecie - wg sarej zasady:

Pomożecie? -.........POMOŻEMY!




"Betandwinizm" i wszystko jasne
Posted by: Svart_Ulv

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 07:23

amkwish bardzo ciezko jest mnie dotknac..takze nie mysl w ten sposob po prostu chcialem wyjasnic pewna sprawe i tyle

SALVE
Posted by: Marty

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 09:20

Ja gram na BaW blisko 2 lata - kasa zawsze docierała na konto - po zrealizowaniu bonu i ugraniu satysfakcjonującej sumy ciągle mam dylemat

Modyfikowany Szekspir jest tutaj na miejscu:
Wypłacać czy nie wypłacać oto jest pytanie
Posted by: koreas

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 10:24

Ile kasa idzie z BAW do MB przy wyplacie ?
Posted by: KRAJAN

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 10:30

Quote:

Ile kasa idzie z BAW do MB przy wyplacie ?



w moim przyp. ok. 20h
Posted by: koreas

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 10:34

Quote:

Quote:

Ile kasa idzie z BAW do MB przy wyplacie ?



w moim przyp. ok. 20h



Ja czekam juz na wyplate od 2006-07-11 23:25
Ale boje sie pisac bo jeszcze mi konto zablokuja
Posted by: koreas

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 10:48

Quote:

Quote:

Quote:

Ile kasa idzie z BAW do MB przy wyplacie ?



w moim przyp. ok. 20h



Ja czekam juz na wyplate od 2006-07-11 23:25
Ale boje sie pisac bo jeszcze mi konto zablokuja



Wlasnie dostalem przelew , BAW nie taki straszny jak go maluja
Posted by: Isildur

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 12:00

A ma ktos jeszcze ten drugi bon 16 zł niezrealizowany bo jest mi potrzebny ??? Jak go ktos posiada to niech mi przesle na priva
Posted by: dandi1

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 12:26

Quote:

A ma ktos jeszcze ten drugi bon 16 zł niezrealizowany bo jest mi potrzebny ??? Jak go ktos posiada to niech mi przesle na priva




juz nie mozna realizowac tych bonow , pozdro
Posted by: Al_Bundy

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 12:53

Z mojej strony + dla nich , wyplacilem ponad 1000zl z tego bonusa 27zl , wyslalem skana dowodu wczoraj i po niecalych 24h kasa na koncie w moneybookers. Gram na 1 koncie i nie kombinuje - oplacilo sie
Posted by: tolban

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 13/07/2006 13:24

Post deleted by Conrad
Posted by: sangennaro

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 13:46

Szczerze mowiąc zacząłem grać w BAW dopiero, gdy pojawił się ten Bon 27,68, udało mi się ugrać szybko 150 zł , następnie w tydzien temu chciałem wypłacić, w pon. przyszło mi potwierdzenie że wszystko sprawdzili i w najbliższych dniach kasa będzie na moim koncie, i na szczęście dzis kasa dotarła na konto teraz zastanawiam się nad tym, aby coś wpłacic na konto i zacząc grać ...
Posted by: Marty

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 15:34

Quote:

heeeeeeeeeeee, a ja wyslalem maila ze skanem, odpisali, ze wyplata poszla do dzialu finansow - za chwile sprawdzam, a tu k.... konto zablokowane




Może jesteś użytkownikiem LAN , zaczynam się zastanawiać czy właśnie sieci osiedlowe i jedno IP nie powodują całego tego zamieszania
Posted by: sangennaro

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 15:47

Quote:

Quote:

heeeeeeeeeeee, a ja wyslalem maila ze skanem, odpisali, ze wyplata poszla do dzialu finansow - za chwile sprawdzam, a tu k.... konto zablokowane




Może jesteś użytkownikiem LAN , zaczynam się zastanawiać czy właśnie sieci osiedlowe i jedno IP nie powodują całego tego zamieszania




Nie sądze, że tak jest, poniewaz ja jestem w sieci osiedlowej i nie miałem problemów z wypłatą...czasem mi się wydaje, że może jest to spowodowane tym, iż chcemy wypłacic całą kasę z konta, ja na wszelki wypadek zostawiłem jakies drobne ale i tak pewnie moja teoria jest głupia
Posted by: static-x

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:18

oddam 2 bony z dunskiej promocji(27PLN)dla odwaznych tylko pierwsze 2 osoby ktore sie wpisza w temacie i zadeklaruja chec przejecia bonu
Posted by: shiva

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:20

ja biore
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:22

nie żartuj cwaniaku, bony te sa już dawno nieważne

wyplacal ktos wygraną z promocji 5 e freebeta na m. swiata, tak mnie podkusiło żeby dac na włochów i weszło
kurs 9.5 tak wiec 47.5 e do wyplaty, co prawda na mb sie nie da ale na konto jak najbardziej, mozna wyplacac (teoetycznie tak) czy obrac dalej???
Posted by: static-x

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:22

Quote:

ja biore




odbierz priv
Posted by: static-x

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:24

Quote:

nie żartuj cwaniaku, bony te sa już dawno nieważne





cwaniaku??napisalem ze oddam nie sprzedam a to ze nie wazne to niewiedzialem
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:25

a to sorry
sam mam do "oddania" z 10 takich bonów
Posted by: lupus

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:28

Nie wiem jak teraz, ale jak zawiesili ta strone z promocja, ktora generowala kody, to i tak mozna je bylo nadal wbijac i dzialaly
Nie wiem jak teraz
Posted by: static-x

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:30

Quote:

Nie wiem jak teraz, ale jak zawiesili ta strone z promocja, ktora generowala kody, to i tak mozna je bylo nadal wbijac i dzialaly
Nie wiem jak teraz



chyba jednak nie dzialaja,mam jeszcze jeden bon chce ktos sprawdzic??
Posted by: patols

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:31

Quote:

a to sorry
sam mam do "oddania" z 10 takich bonów




A później to konta Polakom blokują
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:31

kody nie działają od dobrego tygodnia, sam sobie nabiłem dużo kodów ale nie chciało mi się ich wklepywać, jak się obudziłem (po kilku dniach ) to juz było po promocji
Posted by: lolekkk

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:31

Quote:

Quote:

Nie wiem jak teraz, ale jak zawiesili ta strone z promocja, ktora generowala kody, to i tak mozna je bylo nadal wbijac i dzialaly
Nie wiem jak teraz



chyba jednak nie dzialaja,mam jeszcze jeden bon chce ktos sprawdzic??


no daj
Posted by: static-x

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:33

Quote:

Quote:

Quote:

Nie wiem jak teraz, ale jak zawiesili ta strone z promocja, ktora generowala kody, to i tak mozna je bylo nadal wbijac i dzialaly
Nie wiem jak teraz



chyba jednak nie dzialaja,mam jeszcze jeden bon chce ktos sprawdzic??


no daj



wyslane
Posted by: Nirtz

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:33

mistrzu, kody wysyłało się na adres mailowy, cóż z tego że wysłałeś milion kodów na maile skoro tylko jeden kod mogłeś użyc na jedno konto??
z blokowaniem kont nie ma to nic wspólnego
Posted by: patols

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:45

Chodzi o samo podejście do darmowej kasy. Masz jedno konto to generuj jeden kod. Drugi raz nie zrobia takiej promocji bo ludzie generuja miliony kodów.
Posted by: necrolust

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:46

Siemka, moglby mi ktos przesłac screen poprawnie wypłenionego formularza wypłaty przez przelew na konto (bank transfer) bo jakkolwiek nmie wklepie pisze ze źle...jakby ktoś mogł prosze o kontakt 1359608
Posted by: kuba5

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:50

i jak dizalaj jeszcze te kody czy nie??niech ktos napsize
Posted by: necrolust

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 19:59

Wkleje to jeszcze raz bo nowa strona


Siemka, moglby mi ktos przesłac screen poprawnie wypłenionego formularza wypłaty przez przelew na konto (bank transfer)albo napisać jak to ma wyglądac bo jakkolwiek nie wklepie pisze ze źle...jakby ktoś mogł prosze o kontakt 1359608
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 21:02

Sorry, widzę że chodziło ci o wypłatę. W tej kwestii nie pomogę bo nie wypłacam z betandwin kasy, zresztą coraz trudniej podobno zrobic to bez "turbulencji"
Posted by: Marty

Re: Betandwin [39] - 13/07/2006 21:44

Quote:

i jak dizalaj jeszcze te kody czy nie??niech ktos napsize




Polak to jednak nie odpuści Choćby mieli konta zamykać i tak darmowy bon wykorzysta
Posted by: sliver

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 10:05

zlecilem wyplate na konto bankowe i pojawila sie informacja od baw, ze jesli wysle im skan dowodu to szybciej wysla mi kaase. niestety nie mam skanera. czy komus z was wyslali przelew bez waszego skanu dowodu??
Posted by: meyde9

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 10:10

Ale mnie dzis BAW rozsmieszyl i wprowadzil w dobry humor

Ponad tydzien temu zamkneli mi konto na podstawie slynnego punktu 4 regulaminu. napisali w mailu ze juz zlecili wyplate depozytu jaki wnioslem z potraceniem 10%. Spodziewalem sie ze dostane 108 PLN. Bo wplacilem 120 zl na promocje mundialowa 120+120. Wiec na koncie mialem 240 PLN, obrotu moze zrobilem z 40 zlotych i wtedy wbilem ten kod na 27 PLN z groszami. Postawilem jakis zaklad za kilka zlotych i na koncie zostalo mi 265 zlotych. I konto zostalo zablokowane. Wiec nie zdazylem ani obrocic tych bonusowych 120 zlotych, ani tego bonu, wiec sadzilem ze przesla mi na konto 120 PLN -10% czyli 108PLN. Wyplata na konto w MB trwala az 9 dni, w tym czasie od 3 dnia kiedy nadal nie bylo pieniedzy pisalem codziennie maile co sie dzieje. I jakiez bylo dzis mohje zdziwienie jak na moje konto w MB doszlo od nich 265 zeta Chyba cos im sie pomylilo bo brakowalo mi w sumie ejszcze okolo 650 obrotu zeby moc wszystko wyplacic.

Brawo BAW za dzisiejsa akcje

Ale zdania nie zmienie BAW to scierwo.
Posted by: meyde9

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 10:11

Quote:

zlecilem wyplate na konto bankowe i pojawila sie informacja od baw, ze jesli wysle im skan dowodu to szybciej wysla mi kaase. niestety nie mam skanera. czy komus z was wyslali przelew bez waszego skanu dowodu??



Nie masz co na to liczyc, dopoki nie wyslesz skanu to pieniedzy na koncie nie zobaczysz.
Posted by: Cules

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 10:20

Mam 2 pytania:
1.Założyłem sobie konto jakieś 2tyg z okazji dostania Bona FreeBet , czy jeśli teraz wpłace przykładowo to 140zł to obejmie mnie ta promocja i dostane drugie 140zł ?
2.Czy moge dokonać wpłaty za pomocą zwykłej karty płatniczej visa electron?
Z góry dzięki za info
Posted by: Marty

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 17:13

Quote:

Mam 2 pytania:
1.Założyłem sobie konto jakieś 2tyg z okazji dostania Bona FreeBet , czy jeśli teraz wpłace przykładowo to 140zł to obejmie mnie ta promocja i dostane drugie 140zł ?
2.Czy moge dokonać wpłaty za pomocą zwykłej karty płatniczej visa electron?
Z góry dzięki za info




1. Tak bo to twój 1 depozyt ( miałem dokładnie tak samo w BetatHome , najpierw realizowalem bon , potem wplacilem i dostałem bonus od 1 depozytu )

2. płatnicza odpada - tylko karty "z wypukłymi cyferkami"
Posted by: necrolust

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 19:01

Jak BAW zdecyduje sie wysłac już kase (choć w moim przypadku to bedzie ciezkie) to wysyła maila z potwredzeniem? Dzieki za odp.
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 19:18

tak, piszą meila, że ich dział finansów sprawdził wypłatei kasa zostanie wysłana. Przynajmniej przy wypłacie na konto bankowe tak jest. Na weryfikacje wypłaty czeka się do 3 dni.
Posted by: olo1984

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 20:25

Jednak ten BAW nie taki zly jak go maluja, albo poprostu mialem szczescie bo dzisiaj dostalem maila z pozytywnie rozpatrzonym wnioskiem o wyplate kasy, dodam ze nigdy nie wpacalem tam kasy tylko skozystalem z tego bonu na 7 euro
Posted by: milan1231

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 20:31

Czyli jak wczoraj o 22.30 wypłaciłem kase na Monybokers to
muszę czekać,aż trzy dni?
Posted by: dandi1

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 21:12

Quote:

Jednak ten BAW nie taki zly jak go maluja, albo poprostu mialem szczescie bo dzisiaj dostalem maila z pozytywnie rozpatrzonym wnioskiem o wyplate kasy, dodam ze nigdy nie wpacalem tam kasy tylko skozystalem z tego bonu na 7 euro




jezeli ktos nie zaklada wiele kont z jednego IP to baw wyplaci kase normalnie
Posted by: necrolust

Re: Betandwin [39] - 14/07/2006 21:52

eh ja nie mam powodów do radosci, z tego bonu 27.68 ugralem 150zł tak zeby moc 120zł wyplacic, wypełnilem ten formularz jesli chodzi o przelewn bankowy i poszlo.
Dostalem maila zeby wysłac skan dowodu, wysłałem.
I dopiero wtedy sie kapnąlem że konto zakładalem na "nie legalu" mając 17 lat i przy rejestracji podalem inny rok niz na dowodze oczywiscie genialny support to zauwazył, wysłał maila z czego wynika ta rozbieżność dat.
No i co ja mialem napiasc
Pokrecilem troche ze musiała wystąpić pomyłka, troche posłodzilem i luz.
Dostalem maila z działu finance, zebym ponownie przysłał im skan dowodu i zaraz po tym przęślą mi cash. Zrobilem tak. Myślalem ze przymknęli oko...kilka godzin potem chcę się zalgowoac: konto zablokowane. Myśle ze całą kasę slzag trafił, napisalem im maila, skad taka decyzja, czy jest szansa na dostanie wypłaty i na korzystanie z konta w dalszym ciągu. Odpisali ze tą sprawę podeślą do innego działu i dadzą znać jak to wyjdzie. Czekam..z nadziejami, ale bedąc realistą, nie spodziewam sie niczego dobrego. Szkoda
Posted by: pietroc1908

Re: Betandwin [39] - 15/07/2006 06:59

kurna a czego sie spodziewasz, skoro ich oszukales, to moga ci zablokowac konto, proste.
Posted by: zmarcin

Re: Betandwin [39] - 15/07/2006 11:59

Działa wam ta strona magic moments do promocyjnego bonusa 27 PLN??
Posted by: Allegro

Re: Betandwin [39] - 15/07/2006 13:18

Nie dziala juz dawno ona nie byla dla polakow i ja zlikwidowali nam.POZDRO
Posted by: boca juniors

Re: Betandwin [39] - 15/07/2006 14:07

Nie taki baw zły ,jak go niektórzy malują.
Wpłaciłem sobie ten duński bon na konto mojej kobity,nagrałem troche kaski i elegancko wypłacili, nawet z kwotą tego free beta,kasa była na koncie na drugi dzień,nie wiem co wam ta firma zrobiła,ale jak dla mnie jest ok,jedynie co mnie od nich zniechęciło,to limity,jakie nakładaja,co to za buk , co się boi przyjąć zakład za większą stawke?
Posted by: Kucz

Re: Betandwin [39] - 16/07/2006 10:51

Witam
Mam małe pytanie a mianowicie chodzi mi o to ze nie jestem pełnoletni.
Chialbym zalozyc konto na nazwisko i reszte mojej mamy. Wszystko spoko ale czy mógłobybyć tam moje konto ? przypominam ze nie mam ukonczone 18 lat i nie chciaałbym zeby potem jakis problem z wyplata był
Posted by: WERDER12

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 16/07/2006 11:24

Post deleted by Conrad
Posted by: Kacpro

Re: Betandwin [39] - 16/07/2006 11:47

"Witam
Mam małe pytanie a mianowicie chodzi mi o to ze nie jestem pełnoletni.
Chialbym zalozyc konto na nazwisko i reszte mojej mamy. Wszystko spoko ale czy mógłobybyć tam moje konto ? przypominam ze nie mam ukonczone 18 lat i nie chciaałbym zeby potem jakis problem z wyplata był "

jak założysz wszystko na matke,wszystkie dane, i przy wyplacie bedziesz wypłacał na jej kontom,a uprzednio wyślesz skan jej dowodu ,to przecież tak czy tak BAW nie będzie mógł sprawdzić kto siedzi przed monitorem
Posted by: Kucz

Re: Betandwin [39] - 16/07/2006 11:56

Kacpro ale WPŁATA bedzie z mojego konta ... nie bedzie kloptou ? :>
Posted by: nacomitenbekon

Re: Betandwin [39] - 16/07/2006 12:01

Quote:

Dla nowych uzytkownikow baw! 50 euro bonus !

Przy wplacie 50e baw podwaja o kolejne 50e konto! = 100e !

zobacz tutaj



Pewnie chcą zagarną kasę kolejnych nowych graczy
Posted by: koreas

Re: Betandwin [39] - 16/07/2006 13:09

Quote:

"Witam
Mam małe pytanie a mianowicie chodzi mi o to ze nie jestem pełnoletni.
Chialbym zalozyc konto na nazwisko i reszte mojej mamy. Wszystko spoko ale czy mógłobybyć tam moje konto ? przypominam ze nie mam ukonczone 18 lat i nie chciaałbym zeby potem jakis problem z wyplata był "

jak założysz wszystko na matke,wszystkie dane, i przy wyplacie bedziesz wypłacał na jej kontom,a uprzednio wyślesz skan jej dowodu ,to przecież tak czy tak BAW nie będzie mógł sprawdzić kto siedzi przed monitorem



Przypominam ze podszywanie sie pod inna osobe, np. dowodem osobistym w Polsce grozi do 2 lat więzienia , także lepiej do nauki a nie do bukmacherki
Posted by: Kacpro

Re: Betandwin [39] - 16/07/2006 13:21

Quote:

Quote:

"Witam
Mam małe pytanie a mianowicie chodzi mi o to ze nie jestem pełnoletni.
Chialbym zalozyc konto na nazwisko i reszte mojej mamy. Wszystko spoko ale czy mógłobybyć tam moje konto ? przypominam ze nie mam ukonczone 18 lat i nie chciaałbym zeby potem jakis problem z wyplata był "

jak założysz wszystko na matke,wszystkie dane, i przy wyplacie bedziesz wypłacał na jej kontom,a uprzednio wyślesz skan jej dowodu ,to przecież tak czy tak BAW nie będzie mógł sprawdzić kto siedzi przed monitorem



Przypominam ze podszywanie sie pod inna osobe, np. dowodem osobistym w Polsce grozi do 2 lat więzienia , także lepiej do nauki a nie do bukmacherki





masz racje,ale tu nie bedzie żaden problem,jeśli wszystko bedzie wykonane tak jakby jego matka sobie grała.Nikt nie zabroni siedzieć mu przed monitorem i sobie za to grać i nikt tego nie sprawdzi,jeśli mama mu daje pieniądze i sie zgadza,żeby tak było to neich ma,ani to oszustwo ani nic,pozatym że niby wiek sie nei zgadza.Tu nie mamy przykładu 50 kont na jedno IP itp,tylko młody chciał pograć,więc jako mama czemu nie.Jesli mu pozwala to nikt o tym wiedzieć nei musi,a i BAW nei może zrobić problemu,bo nie jest w stanie kontrolować kto siada przed monitorem
Posted by: Konradoboss

Re: Betandwin [39] - 16/07/2006 19:00

Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.
Posted by: KRAJAN

Re: Betandwin [39] - 16/07/2006 19:55

Quote:

Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.



Chylę czoła Twoim Rodzicom - wzór tolerancji - ale jak dla mnie również glupoty.

Bez obrazy - nie to mialem na mysli!
Posted by: koreas

Re: Betandwin [39] - 16/07/2006 22:42

Krajan chylę czoła Tobie
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 16/07/2006 22:45

Quote:

Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.




bukmacherstwo nie jest dla dzieci....
Posted by: SJS

Re: Betandwin [39] - 17/07/2006 08:20

Quote:

Quote:

Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.




bukmacherstwo nie jest dla dzieci....



Z tego co można zauważyć jest , a potem nie potrafi się zaliczyć matury na 30% .
Posted by: pjeer21

Re: Betandwin [39] - 17/07/2006 09:47

mam pytanie odnosnie takiej kwesti , chodzi o promocje :

Przed wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 3 razy, na jeden lub więcej zakładów sportowych w betandwin (najpóźniej do 2 miesięcy po zakończeniu promocji), w przeciwnym razie bonus przepada. Użycie bonusu na inne produkty oferowane przez betandwin (Supertoto, Casino, Poker, Games) jest niemożliwe.

wplacona kwota musi byc wniesiona co najmniej 1 raz , czyli musze zagrac , (jezeli wplacilem 140zł) raz za calosc czyli za 140zł czy moge zagrac np. 2 razy za 50zł i raz za 40 zł
. I odnosnie bonusu mam takie samo pytanie czy musze zagraz 3 razy za 140 zł? czy zalozmy 6 razy po 70 zł .
Posted by: KRAJAN

Re: Betandwin [39] - 17/07/2006 10:49

myśleć - czy to takie ciężkie?:
Musisz zagrać za 140PLNx4(1wpłata+3bonus)= 560PLN
a czy zagrasz 280 kuponów po 2PLN czy 1 za 560PLN - to już wsio ryba - chyba jasno to wytłumaczyłem
Posted by: lupus

Re: Betandwin [39] - 17/07/2006 12:58

Quote:

Quote:

Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.




bukmacherstwo nie jest dla dzieci....




...ktore w dodatku nie umieja pisac po polsku
Posted by: przyborro

Re: Betandwin [39] - 17/07/2006 14:03

czy paszport jako dokument moze posluzyc mi do wyplaty?? pozdrawiam
Posted by: Konradoboss

Re: Betandwin [39] - 17/07/2006 15:37

Quote:

Quote:

Quote:

Ja też niemam 18 lat brakuje mi miesiąca, ale gram już dość długo i mam pozakładane konta na rodziców w większość firm bukmacherskich(sportingbet,betsson,BAW,BAH,GB,Expekt,Betway)
jeśli starzy niemają nic przeciwko to niby jaki problem
Chciałem jeszcze dodać że wpłacam i wypłacam kase na Moneybookers-gdzie konto założone mam również na tata.




bukmacherstwo nie jest dla dzieci....




...ktore w dodatku nie umieja pisac po polsku





Właśnie że jest brakuje mi jednego miesiące więc jaki problem, za miesiąc będe mógł już legalnie grać!!!
Posted by: Konradoboss

Re: Betandwin [39] - 17/07/2006 15:38

Quote:

czy paszport jako dokument moze posluzyc mi do wyplaty?? pozdrawiam




Oczywiście jakikolwiek dowód tożsamośći może być paszport...
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 17/07/2006 15:46

Quote:



Właśnie że jest brakuje mi jednego miesiące więc jaki problem, za miesiąc będe mógł już legalnie grać!!!




to graj dziecko za miesiac, a nie juz teraz
Posted by: skimen

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 18/07/2006 23:13

Post deleted by Conrad
Posted by: zyziek_

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 19/07/2006 09:11

Post deleted by Conrad
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [39] - 19/07/2006 10:43

Jednak baw nie jest taki zły, wczoraj po 3 dniach przyszły pieniądzę na konto korzystałem z "duńskiego" bonusa oraz miałem wcześniej swoje pieniądze na koncie.

pozdro
Posted by: skimen

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 19/07/2006 13:22

Quote:

Post deleted by Conrad


dlaczego ja sie pytam grzecznie?
Posted by: koreas

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 19/07/2006 21:13

hehe, widze ze teraz jest masowe usuwanie postow
Posted by: tomo

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 19/07/2006 21:55

Betandwin został oficjalnym sponsorem Legii Warszawa
Posted by: Hajzel

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 19/07/2006 22:03

Quote:

Betandwin został oficjalnym sponsorem Legii Warszawa






okradają Polskich klientów to może na Legie coś dadzą
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 19/07/2006 22:35

Quote:

Betandwin został oficjalnym sponsorem Legii Warszawa




Serio? Wywalili konkurencję?
Posted by: rybka333

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 19/07/2006 23:04

Quote:

Betandwin został oficjalnym sponsorem Legii Warszawa



Gdzie oni się pchają
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 20/07/2006 05:50

Jaka jest oficjalna strona Legii? Gdzie można potwierdzić te informacje?
Posted by: kardynal20

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 20/07/2006 06:01

pisze na

http://legialive.pl/

chociaz na

http://legia.com.pl/pl/index.php

jeszcze nic nie pisza w teh sprawie
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [39] - 20/07/2006 06:23

Dzięki, bardzo ciekawe info.
Posted by: unknown

Re: Betandwin [39] - 20/07/2006 10:46

Quote:

Quote:

Dla nowych uzytkownikow baw! 50 euro bonus !

Przy wplacie 50e baw podwaja o kolejne 50e konto! = 100e !

zobacz tutaj



Pewnie chcą zagarną kasę kolejnych nowych graczy




póki co to trzeba pochwalić ich support, bo to najszybszy z jakim się spotkałem, wymiana emaili wyglądała jak rozmowa na gadu-gadu..

a co do bonusu 50euro, to nie jest dla graczy z Polski
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [39] - 20/07/2006 13:30

Promocja dla graczy z Polski jest opisana tutaj: http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=2605582
Posted by: *BuK

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 20/07/2006 14:43

Quote:

Quote:

Betandwin został oficjalnym sponsorem Legii Warszawa



Gdzie oni się pchają




Tam gdzie są pieniądze...

Moglby mi ktos sprawdzić za jaką max stawke pozwalają zagrać gdy kurs pojedynczego zdarzenia wynosi miedzy 1.01-1.05 zł ? O ile oczywiście nie jest to za mały kurs,ale jakoś nie ma o tym wzmianki w regulaminie...
Z góry dzieki za pomoc!
pozdrawiam
Posted by: Marty

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 20/07/2006 19:25

Jak to jest że buk reklamuje się w necie , wcześniej puchar w skokach narciarskich teraz Legia - myślałby czlowiek porządna firma, a tu chce wypłacic troche gotówki grając całkowice "bez szwindli" i niewie czy zablokują mu konto i zabiorą kasę czy nie ehhhhhh
Posted by: sliver

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 21/07/2006 11:33

WYPLACILI MI KASE:))))))))0
zalozylem nowe konto i skorzystalem z bonusu dunskiego na 27zl oraz z bonusu 20zl na MŚ2006. pozniej obrocilem jeszcze pare razy kasa tak zeby mozna bylo wyplacic. lacznie z razezm z bonusem mialem ugrane 145zl i wszystko udalo sie wyplacic. przelali mi na konto w inteligo bez zadnego problemu po tygodniu czekania. nawet nie wiedzialem kiedy bo nie przyslali zadnego mejla z supportu, ze realizuja przelew;)
Posted by: necrolust

Re: Betandwin [39] *DELETED* - 21/07/2006 13:05

Hi ho, pisalem o swojej sprawie wczesniej, tj. że zalożylem konto w BAW będąc niepełnoletni i podając inny rok urodzenia niż na dowodzie, grałęm z duńskiego bonusu, w koncu złożyłem wniosek o wypłatę. Przesłałem im skan dowodu z inną datą niż ta którą podalem przy rejestracji. zablokowali mi konto.

Próbowalem jeszcze z nimi się kontaktować, ale stwierdziłem ze przez własną głupotę pozbawiłem się kasy. Kilka dni temu dostałem maila od BAW, ze moje konto zostało odblokowane i wypłacą mi $$. Dziś odebralem wypłatę i wszystko gra
Posted by: micha$

Re: Betandwin [39] - 21/07/2006 16:09

Quote:

WYPLACILI MI KASE:))))))))0
zalozylem nowe konto i skorzystalem z bonusu dunskiego na 27zl oraz z bonusu 20zl na MŚ2006. pozniej obrocilem jeszcze pare razy kasa tak zeby mozna bylo wyplacic. lacznie z razezm z bonusem mialem ugrane 145zl i wszystko udalo sie wyplacic. przelali mi na konto w inteligo bez zadnego problemu po tygodniu czekania. nawet nie wiedzialem kiedy bo nie przyslali zadnego mejla z supportu, ze realizuja przelew;)




Tak bez żadnego skana dowodu osobistego?
Posted by: zyziek_

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 08:38

Są jakieś bonusy teraz w playit klonie Baw?
Posted by: lupus

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 08:50

Czekalem ponad tydzien na odp na mejla z polskiego supportu, nic, nadal nie ma, napisalem do angielksiego, zobaczymy ile bede czekal
Posted by: Brons

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 09:36

mam problem z firmą BETANDWIN, 13.07.2006 wyslalem przelew na 120 pln do dnia dzisiejszego niezaksięgowali mi kasy. Wysylalem do nich skan wplaty, caly czas twierdzą ze nie dostali przelewu. Kazali mi się skontaktowac z moim bankiem (mbank potwierdzil ze przelew napewno wyszedł i doszedł) CO MAM DALEJ ROBIC?
Posted by: Micz

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 09:40

Siema. Co zrobic jak źle mi rozliczyli zakład?? Dałem ze bedzie parzysta liczba pkt w 1 secie i bylo 25-17 a tu pisze wynik: Nieparzysty!! JOKE!!PISZCIE
Posted by: lupus

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 09:41

Quote:

Siema. Co zrobic jak źle mi rozliczyli zakład?? Dałem ze bedzie parzysta liczba pkt w 1 secie i bylo 25-17 a tu pisze wynik: Nieparzysty!! JOKE!!PISZCIE




Moze poprawia a jak nie, to zrob screena i napisz do supportu
Posted by: kuba5

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 18:57

a mojemu kumplowi zablokowali konto bezpowrotnie z powodu zbyt duzej ilosci zalogowan smiech na sali zablokwoac konto za takei os
Posted by: Kacpro

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 19:09

Quote:

a mojemu kumplowi zablokowali konto bezpowrotnie z powodu zbyt duzej ilosci zalogowan smiech na sali zablokwoac konto za takei os





no to już jest najwiekszy absurd na świecie,a napewno najwiekszy absurd w świecie bukmacherstwa jesli chodzi o powody zamykania kont
Posted by: boca juniors

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 20:47

no to BAW z grubej rury zaczął sponsorowanie Legii,od wałka w Superpucharze,teraz czekamy na numer z islandczykami....
Posted by: milan1231

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 21:02

Quote:

no to BAW z grubej rury zaczął sponsorowanie Legii,od wałka w Superpucharze,teraz czekamy na numer z islandczykami....



Zgadzam się z tobą .BAW musiał zarobić kasę na
sponsorowanie Legii !!!
Tylko szkoda mi kolegów , którzy postawili grubą kasę
na LEGŁĄ!!!!
Posted by: milan1231

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 21:07

Quote:

Quote:

no to BAW z grubej rury zaczął sponsorowanie Legii,od wałka w Superpucharze,teraz czekamy na numer z islandczykami....



Zgadzam się z tobą .BAW musiał zarobić kasę na
sponsorowanie Legii !!!
Tylko szkoda mi kolegów , którzy postawili grubą kasę
na LEGŁĄ!!!!



Dodam jeszcze , że w eliminacjach do ligi mistrzow
Legia napewno pokona islandczykow , w rachubę wchodzi
zbyt duża kasa!!!
Posted by: boca juniors

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 21:34

tak,ale mogą sobie tam wygrać 3-0 i u siebie w rewanżu wtopić 0-1,a znowu pełno luda poleci dać na Legie,bo jeszcze wieżą , że to jest sport....
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 21:57

yyyyyy, kursik 1.35 nie wszedl i juz piszecie o walku? mecz ogladaliscie czy nie? legia atakowala praktycznie caly czas, wisla miala 2 szanse i obie wykorzystala, zadnego walku w tym meczu nie widzialem, a jesli ktos stawia po kursie 1.35 na pilke nozna gdzie mamy 3 mozliwosci (1 x 2), to gratuluje jesli bylby walek to mecz by sie skonczyl remisem i legła wygrala by po karnych i mecz wygladal by calkiem inaczej

PS
w 91 minucie na betfair kursik na wiselke wynosil 1,25
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 21:58

Quote:

tak,ale mogą sobie tam wygrać 3-0 i u siebie w rewanżu wtopić 0-1,a znowu pełno luda poleci dać na Legie,bo jeszcze wieżą , że to jest sport....




a slyszales o czyms takim jak ranking uefa? gdzie KAZDE zwyciestwo druzyny w pucharach to dodatkowe punkty
Posted by: Marcovia

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 22:32

@yaaho: Ja oglądałem mecz na żywo i wydaje mi się, że BAW maczał w tym palce. Napewno maczał, bo przed stadionem rozdawali talie do gry w karty. Następnym razem przed meczem sobie powróżę. A tak poważniej to mi się wydaje, że Legia bardziej niż na zwycięstwo chciała zagrać na remis. Tylko im nie wyszło. I boje się tego BAW.
Posted by: boca juniors

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 22:54

Quote:

Quote:

tak,ale mogą sobie tam wygrać 3-0 i u siebie w rewanżu wtopić 0-1,a znowu pełno luda poleci dać na Legie,bo jeszcze wieżą , że to jest sport....




a slyszales o czyms takim jak ranking uefa? gdzie KAZDE zwyciestwo druzyny w pucharach to dodatkowe punkty




Po pierwsze nie grałerm tego meczu,bo nie gram takich kursów,takich meczy i takich śmierdzących lig, tylko wyrażam swoją osobistą opinie na temat tego meczu i skojarzenia wyników Legii z ich gównianym sponsorem

W ogóle to ja nie rozumiem , jak bukmacher,do tego ponoć w Polsce nielegalny,może sponsorowac mistrza naszej śmiesznej ligi

A co punktów w rankingu,to nasze kluby już dawno je mają w dupie,mają inne priorytety

Bo skoro i tak są za cieńkie,aby wygrać kase za wyniki,to muszą szukać innych form zarobkowania,szkoda tylko,że kosztem kibiców...
Posted by: muppet

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 23:15

A BAW dziś troszkę oślepł. W dzisiejszym finale DPŚ wg nich w 8 biegu Gjedde przyjechal na metę przed Wiltshirem, w biegu 16-tym z kolei nie bylo wcale jokera... Fajnie, fajnie.

Jak nie poprawią mi tych betów to narobię hałasu tu i ówdzie...
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 23:48

Quote:

Quote:

Quote:

tak,ale mogą sobie tam wygrać 3-0 i u siebie w rewanżu wtopić 0-1,a znowu pełno luda poleci dać na Legie,bo jeszcze wieżą , że to jest sport....




a slyszales o czyms takim jak ranking uefa? gdzie KAZDE zwyciestwo druzyny w pucharach to dodatkowe punkty




Po pierwsze nie grałerm tego meczu,bo nie gram takich kursów,takich meczy i takich śmierdzących lig, tylko wyrażam swoją osobistą opinie na temat tego meczu i skojarzenia wyników Legii z ich gównianym sponsorem

W ogóle to ja nie rozumiem , jak bukmacher,do tego ponoć w Polsce nielegalny,może sponsorowac mistrza naszej śmiesznej ligi

A co punktów w rankingu,to nasze kluby już dawno je mają w dupie,mają inne priorytety

Bo skoro i tak są za cieńkie,aby wygrać kase za wyniki,to muszą szukać innych form zarobkowania,szkoda tylko,że kosztem kibiców...




mysle, ze masz tutaj duzo racji, ale teraz pytanie, po co BAW mialoby ustawic wynik takiego meczu? przeciez zaden typer grajacy za spore pieniadze nie zagra meczu, ktory jest pierwszym oficjalnym meczem w sezonie, ten mecz grali "dwuzlotowkowicze", ktorym i tak pewnie kupony by nie siadly, no i mysle, ze sporo liczba osob grajacych za stawki 30-100 PLNow zagrala na legie, co przy takich stawkach przy wygranej legii nie odbiloby sie znaczaco na budzecie danej firmy, tak wiec nie rozumiem sensu ustawiania tego meczu, jednego mozemy byc pewni, ze wisla tego meczu napewno nie kupila...co do pkt do rankingu to mysle, ze komu jak komu, ale legii na nich powinno zalezec, zbudowali ekipe i beda walczyc o obrone tytulu i za rok te punkty baaaaardzo by sie przydaly, zeby miec wiecej czasu na przygotowania do ligi i 3 rundy eliminacji, a nie bawic sie w granie z mistrzem ligi islandzkiej czy tez mistrzem z innego "egzotycznego" kraju, co do sponsorowania, to polskie prawo nie zabrania sponsorowania i reklamowania sie w polsce firm bukmacherskich, polskie prawo zabrania tam tylko grac to tak jak bylo kiedys z reklama piwa, nie mozna bylo reklamowac alkoholi to kazdy browar reklamowal piwo "bezalkoholowe", taki to juz jest nasz kraj


heh, ale strzelilem wypowiedz ide sobie teraz obejrzec meczyk Dydek vs. Biba
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 23:49

Quote:

A BAW dziś troszkę oślepł. W dzisiejszym finale DPŚ wg nich w 8 biegu Gjedde przyjechal na metę przed Wiltshirem, w biegu 16-tym z kolei nie bylo wcale jokera... Fajnie, fajnie.

Jak nie poprawią mi tych betów to narobię hałasu tu i ówdzie...




wiele osob juz to probowalo
Posted by: boca juniors

Re: Betandwin [39] - 22/07/2006 23:55

o faktycznie,zara babskie NBA leci
Posted by: tomo

Re: Betandwin [39] - 23/07/2006 08:13

Legia przegrała jeden mecz, a tu już wszyscy snują spiskowa teorię dziejów, żałosne...

To jest sport, tutaj każdy ma prawo wygrać z każdym !!!
Posted by: Radek_89

Re: Betandwin [39] - 23/07/2006 08:51

Ja na codzień nie jestem blisko ekipy, ale z tego co czytam od Warszawiaków - kibiców Legii, którzy są ze wszystkim na bieżąco, to nie wydaje mi się, aby BAW miał jakikolwiek wpływ na wyniki Legii. Zbyt renomowaną jest Legia firmą, żeby mogła sobie pozwolić na takie wałki.
A jak BAWowi nie będzie się podobała Legia, to przecież dla eLki nie jeden sponsor się znajdzie, co wyłoży podobną kasę.
Posted by: Kacpro

Re: Betandwin [39] - 23/07/2006 08:54

"Zbyt renomowaną jest Legia firmą"

to pozostawia bez komentarza... oczywiscie jak na polskie warunki ok,ale ogólnie taki sam syf jak cała polska żałosna liga. (ale życze im jaknajlepiej w europie bo nas reprezentuja)

a co do ustawiania meczy to śmiech na sali,wkurwiające jest jak z każdym razem jak ktoś wtapia na żałosnym kursie to widzi przekręt.Legia grała gorzej i za to dostali,to jest sport i wszystko było jaknajabrdziej normalne
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 23/07/2006 09:53

Quote:

Legia przegrała jeden mecz, a tu już wszyscy snują spiskowa teorię dziejów, żałosne...

To jest sport, tutaj każdy ma prawo wygrać z każdym !!!




chyba nie przeczytales WSZYSTKICH wypowiedzi, bo tu nie wszyscy te teorie snuja
Posted by: owned

Re: Betandwin [39] - 23/07/2006 10:10

mam male pytanie mianowicie zlecilem druga wyplate w miesiacu.. pierwsza jest darmowa od drugiej jaka pobieraja oplate ? w zaleznosci od wyplacanej kwoty czy maja jakas stala kwote ?

pozdrawiam.
Posted by: muppet

Re: Betandwin [39] - 23/07/2006 11:37

NO I ZNOWU!!!

Witam,

Od dłuższego czasu mowie, ze betandwin to zlodzieje i niestety sam sie o tym dotkliwie, po raz drugi, przekonałem.
Zaznaczam, ze po wczesniejszych doswiadczeniach z tym 'bukmacherem' nie wplacalem tam zadnej kasy, a jedyne co tam posiadam to znacznie pomnozony 'duński bon' (darmowe 27 pln). W międzyczasie dokonalem juz wyplat, wobec czego bez wiekszych obaw pykałem sobie dla sportu na ich livebettingu.

Dziś na live'ie zagrałem sobie m.in. żużel.

1. Todd Wiltshire vs Charlie Gjedde 1 @2.55 w biegu ósmym
Wynik? Wiltshire drugi, Gjedde ostatni.

Jak rozliczyl to baw?



2. Zagrałem sobie Nicki Pedersena jako zwyciezce biegu 16-tego.
W miedzyczasie Szwedzi wprowadzaja w tym biegu rezerwe taktyczną. Chcialbym zwrocic uwage na tekst NON RUNNER - NO BET w nawiasie. W momencie, w ktorym zmienia się skład biegu w BAW (czy to stawiane przed meczem, czy tez na live), zaklad powinien zostac anulowany, stawka zwrocona.

Jak rozliczono moj zaklad?



Dla porownania:
- Zaklad sprzed paru dni, w ktorym nastapila zmiana skladu biegu. Wygrany zaklad zostal rozliczony jako zwrot:


- Zaklad sprzed kilku tygodni (nie mój, z innego konta, dzięki za użyczenie screena), w którym dokonano zwrotu ponieważ Ruud (wygral ten bieg) jechal z innym rywalem niz awizowano


Support odpisal na reklamacje:
Po skontaktowaniu się z odpowiedzialnym za powyższą sekcję bukmacherem pragniemy Cie powiadomić, iż zareklamowany zakład 22.07.2006 20:12:35 Played bets
World Cup Final (Reading/ENG), Heat 8 Head-to-Head Australia/Denmark, Australia został przez nas prawidłowo oceniony. Niestety zakład został przez Ciebie przegrany.



Oficjalne wyniki tutaj jakby ktos pytal: http://www.speedwayworld.tv/swc_event106.htm

Co ciekawe parę Wiltshire - Pedersen rozliczyli prawidlowo, a gdyby nie te 2 pkt Todda w 8 biegu to by zaklad byl przegrany. Wiec widac jak pięknie kłamią

Jeśli robi się zwroty za biegi z udziałem jokera, to się robi zawsze. A jak się nie robi - to się nie robi wcale. A nie robi sie jak jest wygrana, nie robi sie jak jest wtopa.

Tak wiec jedne zawody i 2 oszustwa, przy czym jedno ewidentne perfidne i chyba najwieksze w mojej karierze (sorry pomylic sie i jeszcze trwac w tym bledzie uparcie to naprawde trzeba miec sporo cech zlodziejskich)

betandwin
Posted by: Adammm10

Re: Betandwin [39] - 23/07/2006 11:46

1. komus zamkneli konto za zbyt duza ilosc logowan, szok
2. oszukuja ewidentnie, zaklad wygrany = przegrany, szok
3. nie wyplacaja kasy, szok
4. ktos wplacil kase i mu jej nie przelali na konto, szok

wszystko z jednego topicu + jeszcze inne historyjki

moral jest chyba prosty: brac kase z baw najszybciej jak sie da, to jest jakas paranoja

zlodziejom !
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 23/07/2006 11:53

przeciez jest tyle bukow, konkurencja jest duza, nikt nikomu grac tu nie kaze, nie chcesz nie graj (ja juz nie gram tam dosc dlugo )
Posted by: Patricu$

Re: Betandwin [39] - 23/07/2006 11:59

...a mnie dzis policzyli wygrana NK Maribor by potem cała kase odebrac obstwie dla bonusow i tez spirdalam od nich...


polecam Sportingbet.com
Posted by: mati55

Re: Betandwin [39] - 23/07/2006 20:28

w ramach akcji pocieszania Polakow po przegranej naszej młodzieżowki z Czechami rozliczaja ten mecz jako zwyciestwo Polski
Posted by: sliver

Re: Betandwin [39] - 24/07/2006 06:01

Quote:

Quote:

WYPLACILI MI KASE:))))))))0





Tak bez żadnego skana dowodu osobistego?




nie no, skan wyslalem ale tylko pierwszej strony dowodu - drugiej nie moglem bo by sie adres nie zgadzal bo przy rejestracji podalem tymczasowy na akademik a na dowodzie mam domowy.
Posted by: unknown

Re: Betandwin [39] - 24/07/2006 12:41

a ile Wam szła pierwsza wypłata na moneybookers, po przesłaniu im skanu dowodu?
Posted by: kriku81

Re: Betandwin [39] - 24/07/2006 15:38

czy jest jeszcze bonus dla graczy ktorzy maja urodziny?kiedys dawali taki mily prezencki, bon 120zl, urodziny sie zblizaja a miala od nich nie mam,czyzby sie wycofali z tego??
Posted by: P!T3R

Re: Betandwin [39] - 24/07/2006 15:39

Quote:

a ile Wam szła pierwsza wypłata na moneybookers, po przesłaniu im skanu dowodu?



2 dni robocze
Posted by: bolo_lacznik

Re: Betandwin [39] - 24/07/2006 15:40

Quote:

czy jest jeszcze bonus dla graczy ktorzy maja urodziny?kiedys dawali taki mily prezencki, bon 120zl, urodziny sie zblizaja a miala od nich nie mam,czyzby sie wycofali z tego??


Jest , ja dostałem na poczatku lipca
oczywiscie juz utopiony bonus razem z wkladem
Posted by: Lipi

Re: Betandwin [39] - 24/07/2006 15:52

Quote:

Quote:

czy jest jeszcze bonus dla graczy ktorzy maja urodziny?kiedys dawali taki mily prezencki, bon 120zl, urodziny sie zblizaja a miala od nich nie mam,czyzby sie wycofali z tego??


Jest , ja dostałem na poczatku lipca
oczywiscie juz utopiony bonus razem z wkladem




ja dostałem wczoraj
dokładnie o 9.22 rano
Posted by: Infinity

Re: Betandwin [39] - 25/07/2006 07:50

no to postanowiłem wypłaciś pierwszy raz kase z baw. W czwartek zleciłem wypłate 200zl, dzisiaj dostałem prawie 10zł mniej ale pewnie powinienłe sie cieszyć ze wogóle wypłacili
http://img80.imageshack.us/img80/6297/bawbz4.jpg
Posted by: kurecki

betandwin = oszustwo - 25/07/2006 15:10

Witam! wiem ze juz kilka powaznych osob pisalo na tym forum o podobnych sprawach tym nie mniej nie do konca w to wierzylem. W koncu, myslalem, nie moze to byc az tak niepowazna firma. I przez 2 lata bylo ok. Klopoty zaczely sie od zle rozliczonego zakladu ktory ewidentnie byl wygrany (wyslalem nawet dowod do b&w z prawidlowym oficjalnym wynikiem!) i mimo wielu monitow - nic. Nie chodzilo o wieksza kwote wiec dalem sobie spokoj i gralem dalej... 11.07 wyslalem przelewik na konto betandwin w banku. Zawsze mialem go po 2 dniach roboczych na moim koncie gracza. A tu nic. I mimo kilku maili na polski support, angielski, mimo telefonow i wysylanych potwierdzen z banku - NIC. W jednej z rozmow mila skadinad Pani powiedziala mi ze wszystko wyglada OK. Ale kasy nie ma. I pewnie nie bedzie. POWTARZAM: wszystko z przelewem bylo OK, byl wlasciwy reference nr, wlasciwe konto, bank potwierdzil "dojscie" przelewu WSZYSTKO OK. Po prostu B&W albo zlodziejsko przetrzymuje moje pieniadze albo postanowil sobie je przywlaszczyc. Na maile juz nie odpisuja, po prostu zero reakcji. Dam sobie spokoj bo chodzi o kwote nieduza, ponad 100 zl ale... UWAGA NA TA ZLODZIEJSKA FIRME. Nie jestem zawodowym graczem, nie jestem tez amatorem. Troche kasy od nich wyciagnalem i nie bylo dotad problemow wiekszych, nie jestem bonusowym oszustem, to tez wazne... jaki stad wniosek? NIE GRAC TAM BO NIGDY NIE WIESZ CO SIE STANIE! Dla mnie sprawa jest ewidentna-oszustwo. Moze jestem kolejnym ktory dal sie nabrac... coz... przestrzegam innych. Pozdrawiam
Posted by: Marty

Re: Betandwin [39] - 25/07/2006 17:12

Quote:

no to postanowiłem wypłaciś pierwszy raz kase z baw. W czwartek zleciłem wypłate 200zl, dzisiaj dostałem prawie 10zł mniej ale pewnie powinienłe sie cieszyć ze wogóle wypłacili
http://img80.imageshack.us/img80/6297/bawbz4.jpg




Gratulacje
Korzystałeś z "duńskiego " bonu?
Posted by: Infinity

Re: Betandwin [39] - 25/07/2006 17:35

Quote:


Gratulacje
Korzystałeś z "duńskiego " bonu?




tak korzystałem z tym że przegrałem go od razu przez Rooneya stawiając w meczu "bez czerwonej"
,a wcześniej z mundialowego bonusu 120

Mam jeszcze trochę kasy w tym buku no i sam nie wiem czy warto "ryzykowac" i dalej tam grać. W sumie to trzyma mnie tam tylko live ale skuteczność nie jest znowu taka porażająca że nie mugłbym mwygrywać tej kasy w tradycyjnych zakładach. Musze podkreślić że do tej pory problemów ze źle rozliczonymi kuponami nie miałem tak więc nie chce mi się wierzyć że ci co tak krzyczą na wałki bawu nie są do końca bez winy. Przynajmniej niektórzy na pewno nie są
Posted by: kurecki

Re: Betandwin = oszusci - 25/07/2006 21:41

Pozwol kolego ze krotko skomentuje... ja takze uwazalem do tej pory tak jak ty...nie wierzylem ze firma ktora tak powaznie atakuje rynek moze pozwolic sobie na takie numery.. a jednak... wierz mi ze nigdy b&w nie mial zadnego pretekstu zeby cokolwiek mi zarzucic..ani bonusy, ani dziwne kupony, zaklady po czasie, granie ewidentnych pomylek buka...NIC... a jednak...sam do konca nie moge zrozumiec tego zeby tracic reputacje dla marnych dwoch stowek.. ale tak sobie mysle 200 x 100 w miesiacu x kilkanascie krajow daje calkiem mila sumke...
To nie jest tak ze ja na sile szukam argumentu na NIE dla betandwin. Tu chodzi o zupelnie podstawowe sprawy. Jezeli ktos nie moze (nie chce?) zrozumiec najzwyklejszej sprawy na swiecie, nie uznaje prawnych, silnych argumentow (patrz: dowod wplaty, potwierdzenie przelewu) to to jest po prostu zlodziejstwo! Jezeli zaklad na rzuty rozne rozlicza sie blednie mimo iz 3 razy ogladajac powtorke meczu widac ze nie maja racji to to jest tez zlodziejstwo. I chociaz bardzo lubie zaklady live i uwazam ze mozna na tym dobrze zarobic pod pewnymi warunkami oczywiscie to NIE MA SENSU grac w firmie ktora nie umie (znowu: nie chce?) stosowac sie do najprostszych, elementarnych uczciwych zasad (przez siebie zreszta wymyslonych). Oczywiscie, takie przypadki to pewnie 1/1000 powiesz... na 1000 kuponow 1 zle rozlicza, na 1000 wlat 1 nie zaksieguja...OK, zgadzam sie, ale wydaje mi sie ze jedno jest wazne: TO JEST ROBIONE CELOWO,SPECJALNIE, Z PREMEDYTACJA! PO PROSTU B&W JEST FIRMA NIEUCZCIWA! Nigdy nie myslalem ze bede musial napisac takie slowa na tym forum! Przestrzegam bo moze sie kiedys okazac ze radosc z wygranej kasiorki bedzie tylko zludna i zostanie wielki niesmak, bo zadna przegrana nie boli i nie wkurza tak jak przegrana w wyniku oszustwa. To sa fakty... niestety.
Posted by: koreas

Re: Betandwin [39] - 26/07/2006 22:09

Quote:

mam male pytanie mianowicie zlecilem druga wyplate w miesiacu.. pierwsza jest darmowa od drugiej jaka pobieraja oplate ? w zaleznosci od wyplacanej kwoty czy maja jakas stala kwote ?

pozdrawiam.



Takze jestem ciekawy ?
Posted by: krychak

Re: Betandwin [39] - 27/07/2006 06:43

Chciałem wypłacić pieniądze z tego buka tylko nie wiem kiedy mam im wysłać skan dowodu osobistego. Przed wypłatą czy dopiero jak mnie poproszą?
Posted by: Adik

Re: betandwin = oszustwo - 27/07/2006 06:53

Quote:

11.07 wyslalem przelewik na konto betandwin w banku. Zawsze mialem go po 2 dniach roboczych na moim koncie gracza. A tu nic. I mimo kilku maili na polski support, angielski, mimo telefonow i wysylanych potwierdzen z banku - NIC. W jednej z rozmow mila skadinad Pani powiedziala mi ze wszystko wyglada OK. Ale kasy nie ma. I pewnie nie bedzie. POWTARZAM: wszystko z przelewem bylo OK, byl wlasciwy reference nr, wlasciwe konto, bank potwierdzil "dojscie" przelewu WSZYSTKO OK.




Dostales od nich maila potwierdzajacego wyplate na konto? Jesli mozna zapytac duzo byles u nich na plusie? Gdyby Betfair mial szersza oferte zakladow live (wygrane sety, biegi, legi z uwzglednieniem red/green, itd.) nie mialbym watpliwosci gdzie grac.
Posted by: kurecki

Re: betandwin = oszustwo - 27/07/2006 07:14

Ja tym razem nie wyplacalem pieniedzy ale je wplacalem. Czy duzo bylem na plusie? U nich najmniej zarobilem... wyplacilem w ciagu 2 lat ok 6000 zl to chyba nie jest duzo...i nigdy nie bylo problemu. Problemy zaczely sie niedawno,ale zaden z nich nie zostal rozwiazany. Ukradziono po prostu moje pieniadze. Zreszta co do tej wplaty to sprawy tak nie zostawie. Mam informacje z banku (mojego z ktorego wyszla wplata) i banku gdzie maja swoje konto w Polsce ze nie ma takiej mozliwosci zeby pieniadze do nich nie doszly, mimo iz B&W idzie w zaparte. Banki maja swoje procedury z ktorych kazdy pracownik w ciagu 3 dni jest rozliczany, wiec nie ma mozliwosci by pieniadze zawisly w ktoryms z bankow. One sa na koncie B&W. I dla mnie istnieja dwie mozliwosci: albo tam jest taki balagan ze nic nie sa w stanie sprawdzic albo chca zatrzymac swoje smieszne 100 zl. Czekam jeszcze na kolejny ich ruch, jezeli znowu przysla mi standardowego maila z negatywna odpowiedzia to ZROBIE WSZYSTKO co bede mogl zeby ostrzec innych przed takim zlodziejskim postepowaniem. A tobie polecam betfair nie b&w oczywiscie jesli chcesz miec pewnosc ze nic sie nie wydarzy... chociaz racja live i wogole oferte ma b&w lepsza...
Posted by: Konradoboss

Re: betandwin = oszustwo - 27/07/2006 07:21

Baw to oszuści, ja też wpłaciłem do nich pieniądze i niestety dziwnym sposbem niemiałem ich na koncie gracz, gadałem z supportem a oni ciągle swoje, więc dałem sobie z tym spokój, zrezygnowałem z ich usług(zamknąłem konto) i przeniosłem się do Gamebookers<polecam>
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [39] - 27/07/2006 09:01

Quote:

Chciałem wypłacić pieniądze z tego buka tylko nie wiem kiedy mam im wysłać skan dowodu osobistego. Przed wypłatą czy dopiero jak mnie poproszą?




Zawsze się takie rzeczy wysyła jak Cię o to poproszą.
Posted by: drag20

Re: Betandwin [39] - 27/07/2006 11:08

mialem ten sam problem , ze wplacilem pieniadze przelewem i nie zaksiegowali mi wplaty.przed chwila wyslalem im juz chyba z dziesiatego maila , z zapytaniem czy dotarla wreszcie moja kasa do nich i po kilku minutach przyszla odpowiedz ze pieniadze zostaly zaksiegowane na koncie lacznie z kwota bonusa
Posted by: unknown

Re: Betandwin [39] - 27/07/2006 11:25

wiele osób tutaj marudzi ze betandwin to oszusci itd, a moze to wy próbujecie wyciągnac kazdy bonus jaki istnieje na dziadka, babcie i chomika i się dziwicie ze macie problemy z wypłacaniem.. ja zgarnąłem bonus 140pln, obróciłem go tego samego dnia na zakładach live, i bez problemu otrzymałem wypłatę.. a support odpisywał mi jakby to był jakis chat.. moze za krótko gram u nich ale póki co mam bardzo dobre zdanie o nich
Posted by: koreas

Re: Betandwin [39] - 27/07/2006 12:14

Quote:

Quote:

Chciałem wypłacić pieniądze z tego buka tylko nie wiem kiedy mam im wysłać skan dowodu osobistego. Przed wypłatą czy dopiero jak mnie poproszą?




Zawsze się takie rzeczy wysyła jak Cię o to poproszą.



Nieprawda, zanim go oto zapytaja minie pare dni, a jak wysle sam, to bedzie szybciej
Posted by: rockeman

Re: Betandwin [39] - 27/07/2006 12:17

Quote:

Quote:

Chciałem wypłacić pieniądze z tego buka tylko nie wiem kiedy mam im wysłać skan dowodu osobistego. Przed wypłatą czy dopiero jak mnie poproszą?




Zawsze się takie rzeczy wysyła jak Cię o to poproszą.




ja skan dowodu wysłałem dosłwonie tuż po dokonaniu wypłaty. Podałem swoje dane, poinformowąłem, ze przed chwilą dokonywałem wypłaty i ,że zgodnie z zaleceniami wysyłam skan dowodu osobistego. Prośba o wysłanie tego skanu byla podana już przy przeprowadzaniu wypłaty ,dlatego tak postąpiłem.
ale chciałem pisac o czymś troszke innym. Otóż jeśli mam być szczery, to muszę baaaardzo pochwalic baw. We wcześniejszch swoich wypowiedziach byłem nastawiony baaaardzo "anty". Naczytałem się tego co pisali inni forumowicze. Oszukanych wydaję się być cała masa... Przeraziło mnie to, gdyż musiałem od nich wypłacić kase (pierwszy raz zresztą). Dla mnie ta wypłata to była naprawdę cholernie ważna sprawa, dlatego po poczytaniu tematu o BAW dosłownie serce podeszło mi do gradła i od tego momentu stałem się kłębkiem nerwów.
po dokonaniu wymaganego obrotu (skorzystałem z bonusa na mundial 20E + 20E) zabrałem się za dokonanie wypłaty. Początkowo chciałem zwrot na karte. Wchodze w odpowiednie opcje i... klops! pojawił sie komunikat, ze nie mogę w ten sposób dokonać wypłaty, gdyż przy wpłacaniu tym sposobem (kartą) nie zaznaczyłem jakiejś tam opcji Nie dopsuzczam myśli ,że coś mogłem przeoczyć, gdyż przy wpłatach/wypłatach jak i rejestracji u jakiegoś buka zawsze wszystko czytam dokładnie po 5 razy. w każdym razie po tej akcji krew mnie zalała i sobie pomyslałem : "już sie zaczyna mataczenie i stwarzanie problemów przy wypłacie kaski". NO ale postawnowiłem spróbowac wypłaty przez transfer bankowy. Wypełniłem wszystko co było trzeba i zgodnie z zaleceniem wysłałem im skad dowodu osobistego (to się działo w czwartek) w piątek otrzymałem od nich potwierdzenie otrzymania tego skanu i poinformowano mnie, ze sprawa została przekazana do tego ich działu finansowego i że wszystko potrwa 6-8 dni roboczych. Czyli juz sobie założyłem, ze pieniążki najwcześniej będą w pon.31 lipca, a jeśli nie to zacznę ich atakować mailami. Równocześnie wypłacałem kaske ze sportingu. Spodziewajac się szeregu problemów stwarzanych przez baw, musiałem się zabezpieczyć, ze jakiekolwiek pieniądze pojawiac się na moim koncie, a Sporting już miałem sprawdzony. No i tak dzisiaj ide sobie do bankomatu z wielką nadzieją, ze kaska ze Sportingbet już dopłynęła. Natomiast to, że wypłata z baw będzie to nawet nie miałem iskierki nadziei. Przecież tak szybko to niemożliwe!! Sami w mailku się zabezpieczyli stweirdzeniem, ze to potrwa 6-8 dni roboczych. A tu mega niespodzianka!!! Dziś rano kaska z baw jest na moim koncie bankowym, a pewnie znalazła się tam już wczoraj, bo dziś bardzo wcześnie ją wypłacałem. tak więc ja jestem cały hepi ,a baw naprawdę bardzo in plus mnie zaskoczył.

Kilka faktów które moze komuś się przydadzą.
Wpłata: kartą
wypłata : transefer bankowy
kasa wypłacona: 700zł (choć bałem się ,że przy "już takiej" kwocie mogą być problemy) Zostawiłem sobie na koncie 25 Ojro, żeby nie myśleli, ze chce zabrać pieniądze i opuścić ich na zawsze
cóż jeszcze mogę dodać... skorzystalem z bonusu rejestracyjengo jak i tego na MŚ (20E + 20E). Obrót wykonywałem uczciwie, tzn. nie obstawiałem np. w "dwie strony". NIGDY nie zdarzyło mi się, aby baw rozliczyło mi nieuczciwie zakład ,choć też omijałem tak zwane "niejednoznaczne w interpetacji zakłady" (pisałem już o tym i nie za bardzo chce mi się powtarzać).
aha, oczywiście mam tylko jedno konto

tak więc ode mnie dzis wielki plus dla baw. Nie zmienia to jednak w niczym faktu, że... nie planuje już nigdy wpłacac do nich kaski... Te opinie których sie naczytałem w temacie skutecznie mnie odstraszyły. Skoro tylu ludzi zostało wydymanych, to coś tu jest nie halo. Ja dziś jestem cały hepi, bo udało mi się wypłacić kaske. Na kocie w baw pozostało mi te 25 E i ile uda mi się wydoic tyle będzie moje. dojade do tych 150 E to "stówke" sobie wypłace i dalej jazda. Bo musze przyznać, ze na ich Live Betting naprawdę mozna znaleźć okazyjne kursiki. często potrafią takie gafy walić ,że to jest dynia mała ALe nawet w zakładach "zwykłych" robią straszne błędy w oszacowaniu kursu (wg mnie). Ja to gram i stan konta sukcesywnie rośnie ,dlatego też mam nadzieję, ze moja przygoda z tym bukiem jeszcze troszke potrwa. Mają wysoką marże, ale tez jak już wspomniałem w szacowaniu kursów robią straszne błędy dla mnie to mega amatrostwo... Wręcz dają zarobić Nie pozostaje nic innego jak tylko ich doić, a póxniej się modlić, aby zechcieli wypłacić wygrany kesz

Pozdrówka
Posted by: muppet

Re: Betandwin [39] - 27/07/2006 12:40

Gdzie jest mój post o oszustwie betandwin :? (poparty dowodami - screeny) :?
Posted by: muppet

Re: Betandwin [39] - 27/07/2006 12:42

Przepraszam, mam zwidy.
Posty do kasacji
Posted by: kriku81

Re: Betandwin [39] - 27/07/2006 16:42

wygralem "troche" kasy u nich, wyplacilem i mi konto zablkowali, zostalo na koncie w kasynie jeszcze 200 Euro, co za buk do dupy!! czlowiek wygrywa i juz daja mu bana!!! nie polecam!! i oni maja sponsorowac MILAN! pfff
Posted by: ajdam

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 09:08

ugralem troche z tego bonu "dunskiego", zrobilem wplate przez netellera, zlecilem wyplate w czwartek popoludniu, kasa odjeta od konta, skan przeslany (juz wczesniej wysylalem ale dla pewnosci zrobilem to drugi raz), potwierdzenie wyplaty, ale kasy na koncie nie ma

moze na netellera troche dluzej idzie z b&w? bo normalnie to powinna isc maksymlanie 24h

konta nie zablokowali, gralem u nich jakis rok temu, z wyplata na konto bankowe nie bylo problemu

ktos wie czmu tak dlugo kasa idzie?
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 09:54

Quote:

ugralem troche z tego bonu "dunskiego", zrobilem wplate przez netellera, zlecilem wyplate w czwartek popoludniu, kasa odjeta od konta, skan przeslany (juz wczesniej wysylalem ale dla pewnosci zrobilem to drugi raz), potwierdzenie wyplaty, ale kasy na koncie nie ma

moze na netellera troche dluzej idzie z b&w? bo normalnie to powinna isc maksymlanie 24h

konta nie zablokowali, gralem u nich jakis rok temu, z wyplata na konto bankowe nie bylo problemu

ktos wie czmu tak dlugo kasa idzie?




w baw wyplaty na netellera trwaja kolo 3 dni :/
Posted by: Kopytko

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 09:56

Nie czytałem całego tematu,więc nie wiem: Ile razy trzeba obrócić hajs w BAW i czy jest wymagany jakiś minimalny kurs zaliczany do obrotu?
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 10:39

Quote:

Nie czytałem całego tematu,więc nie wiem: Ile razy trzeba obrócić hajs w BAW i czy jest wymagany jakiś minimalny kurs zaliczany do obrotu?




zeby to wiedziec nie musisz czytac calego tematu, wystarczy, ze przeczytasz regulamin, ktory zaakceptowales lub zaakceptujesz, jesli jeszcze sie nie rejestrowales
Posted by: Kopytko

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 12:06

Ale forum jest od tego,że jak czegoś nie wiem to pytam...Więc będę wdzięczny za odpowiedź.
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 12:35

Quote:

Ale forum jest od tego,że jak czegoś nie wiem to pytam...Więc będę wdzięczny za odpowiedź.




no to jak Ci sie nie chce czytac regulaminu to poczytaj forum, tu juz nie raz padla odpowidz na to pytanie
Posted by: rockeman

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 12:55

Quote:

Nie czytałem całego tematu,więc nie wiem: Ile razy trzeba obrócić hajs w BAW i czy jest wymagany jakiś minimalny kurs zaliczany do obrotu?




yaaho dobrze mówi. Jeśli chodzi o rzeczy o które pytasz, to wszystko można wyczytać po wejści w odpowiedni promocyjny link. ja nie umiem odpowiedziec konkretnie na Twoje pytanie, ponieważ chyba nie ma jednej stałej zasady tego dot. Inaczej może być z bonusem urodzinowym a inaczej z rejestracyjnym. Ale w baw najczęściej jest tak, ze trzeba obrócić 1x depozyt i 5x bonus. Tak jest najczęściej. co do "robienia obrotu" to mi się spieszyło z wypłatą kasy i obrót robiłem na live na kursach 1,01 i nie było problemów z wypłatą kaski.
pozdro
Posted by: lupus

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 13:09

Jak juz wspomianio, ile razy masz obrocic masz wpisane w regulaminie
Kursu minimalnego nie ma, ja tak jak m in rockeman obracalem na live po niskich kursach
Posted by: frees

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 14:39

Betandwin zmienil nazwe na bwin Tzn oficjalna zmiana nastapi 1 sierpnia, ale juz dzisiaj podczas meczu Polski z Serbia byly reklamy bwin
Posted by: Kacpro

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 14:54

zadużo ludzi okradli pod tamtą nazwą i już przestała być tak medialna to zmienią na to i znowu nałapią biednych ludzi i ich oszyją ...Standardowy zabieg marketingowy
Posted by: Infinity

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 18:04

heh głupia nazwa a nie chodzi przypadkiem tylko o zmianę adresu www?
Posted by: frees

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 18:11

Takiego maila dostalem:
" (...)the story of betandwin is a story of success. In just a short space of time, we have become one of the world&#8217;s largest and best-known providers of online sports betting. The time has now come to take another critical step into the future: on August 1st we shall be shortening our brand name from betandwin to bwin.

There are good reasons for this &#8220;shortcut&#8221;: We are overwhelmed with thousands of messages, all clamouring for our attention every day. Only simple, clear communications will stand out from the crowd. This is why we are shortening our brand name to the catchy bwin &#8211; a simple, clear and self-contained message.

The bwin brand opens up exciting new options for a future that we look forward to shaping together with you. Let us take this course together! (...)"

Podpis: your bwin Team
Posted by: speed82

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 19:55

Witam serdecznie pytanie?
Gdyz wczesniej raczej grywalem u naziemnych. Czy z karty bankomatowej moge wplacic bezposrednio pieniadze do nich?? Czy tylko z kart wirtualnych jakie posiadaja uzytkownicy (mbanku itp.) Pytam poniewaz musze podac kod weryfikujacy CVV2 ktory niejako ma sie znajdowac na odwrocie karty tuz pod popisem? U mnie taki kod nie widnieje
Posted by: speed82

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 20:07

Teraz dotczytalem ze sa to 3 ostatnie cyfry na nr karty czy moglby ktos mi to powierdzic?
Posted by: frees

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 22:54

Quote:

Teraz dotczytalem ze sa to 3 ostatnie cyfry na nr karty czy moglby ktos mi to powierdzic?



Cvv to nie naleza do numeu karty. Z tego co sie orientuje, to w Polsce chyb atylko ekarta z mbank'u lub kata Inteligo mozna dok0nywac takich opeacji. Jakby co, to wplac kase przelewem do moneybookes, a z MB do BAW
Posted by: jarko 33

Re: Betandwin [39] - 29/07/2006 22:54

Quote:

Witam serdecznie pytanie?
Gdyz wczesniej raczej grywalem u naziemnych. Czy z karty bankomatowej moge wplacic bezposrednio pieniadze do nich?? Czy tylko z kart wirtualnych jakie posiadaja uzytkownicy (mbanku itp.) Pytam poniewaz musze podac kod weryfikujacy CVV2 ktory niejako ma sie znajdowac na odwrocie karty tuz pod popisem? U mnie taki kod nie widnieje



z karty platniczej czyli takiej z jakiej wyplacasz z bankomatu niemozna wpalcic do buka musisz posiadac karte debetowa ktora posiada na "2 stronie " na pasku liczby i wplacajac nia do buka wpisujesz 3 ostatnie cyfry
Posted by: rockeman

Re: Betandwin [39] - 30/07/2006 08:34

Quote:

Quote:

Witam serdecznie pytanie?
Gdyz wczesniej raczej grywalem u naziemnych. Czy z karty bankomatowej moge wplacic bezposrednio pieniadze do nich?? Czy tylko z kart wirtualnych jakie posiadaja uzytkownicy (mbanku itp.) Pytam poniewaz musze podac kod weryfikujacy CVV2 ktory niejako ma sie znajdowac na odwrocie karty tuz pod popisem? U mnie taki kod nie widnieje



z karty platniczej czyli takiej z jakiej wyplacasz z bankomatu niemozna wpalcic do buka musisz posiadac karte debetowa ktora posiada na "2 stronie " na pasku liczby i wplacajac nia do buka wpisujesz 3 ostatnie cyfry





ja mam zwykłą karte (nie debetową) i owe 3 cyferki na niej mam i już do kilku booków wpłacałem nią kaske bez najmniejszych problemów
Posted by: striker

Re: Betandwin [39] - 30/07/2006 12:18

SKASOWANE
Posted by: gryzonko

Re: Betandwin [39] - 30/07/2006 18:46

nie wiem co ten koleś napisał ale chyba nie tędy droga Conrad...
Kasowanie postów ktytyków jedynego słusznego buka, eee....
Muppet czy Banik których układ z ich bukami jest zdecydowanie mniej korzystny (tak podejrzewam) są dużo bardziej pożyteczni dla użytkowników mecz.pl (pomoc w rozwiązywaniu problemów itp.)
Z twojej strony Conrad pomoc jak widze, dotyczy tylko aspektów założenia konta, a potem radź sobie sam...
Ma to raczej krókie nogi, coraz więcej ludzi zwyczajnie boi sie wpłacać tam pieniądze, i niedługo nawet 5 gwiazdek na stronie głownej nie pomoże...a wtedy i Conrad mniej zarobi, może czas zacząć Conrad dbać o swoją trzódke?
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [39] - 30/07/2006 22:30

Info o usuniętym poscie została celowo oznakowana na czerwono, choć mógł zniknąć bez śladu, prawda?

Temat mógł wprawić samych użytkowników w tarapaty bo było to info o promocji na zupełnie inny rynek, nie na Polskę. Z doświadczenia wiadomo, że później są blokowane konta, problemy z wypłatami, itd.
Posted by: lupus

Re: Betandwin [39] - 31/07/2006 08:06

Pnaowie przy wyplacie w NAZWA Banku co mam wpsiac?

Posiadam konto w PKO BP(inteligo), mam wpsiac PKO BP czy tez nazwe mego oddzialu?
Dzieki za pomoc
Posted by: Infinity

Re: Betandwin [39] - 31/07/2006 09:15

wpisz po prostu Inteligo
Posted by: chris

Re: Betandwin [39] - 31/07/2006 12:41

Mam pytanko ile idzie kasa z Baw na MB okolo ?
Posted by: ajdam

Re: Betandwin [39] - 31/07/2006 13:39

Quote:

ugralem troche z tego bonu "dunskiego", zrobilem wplate przez netellera, zlecilem wyplate w czwartek popoludniu, kasa odjeta od konta, skan przeslany (juz wczesniej wysylalem ale dla pewnosci zrobilem to drugi raz), potwierdzenie wyplaty, ale kasy na koncie nie ma

moze na netellera troche dluzej idzie z b&w? bo normalnie to powinna isc maksymlanie 24h

konta nie zablokowali, gralem u nich jakis rok temu, z wyplata na konto bankowe nie bylo problemu

ktos wie czmu tak dlugo kasa idzie?




no i doszla kaska, mialem zero na koncie, rok nie gralem, zrealizowalem bona, ugralem troszke (miedzy innymi w pokera) i wyplacili...fajnie...

...ale nie zmienia to mojego zdania o tej firmie
Posted by: Konradoboss

Re: Betandwin [39] - 31/07/2006 14:38

Quote:

zadużo ludzi okradli pod tamtą nazwą i już przestała być tak medialna to zmienią na to i znowu nałapią biednych ludzi i ich oszyją ...Standardowy zabieg marketingowy




To że zmieniają nazwe na bwin.com, w niczym im nie pomoże, przecież chyba każdy o tym wie!!!
Posted by: lupus

Re: Betandwin [39] - 31/07/2006 17:31

A jak wplacalem np przelewem to moge wyplacic na MB?
Czy musze na konto...
Posted by: nacomitenbekon

Re: Betandwin [39] - 31/07/2006 20:42

Jak to jest w końcu z tą promocją urodzinową? Dają każdemu kto ma urodziny czy jak? Bo mi niedługo miną 2 urodzinki w BaW a do tej pory żadnych maili nie dostałem...
Posted by: Infinity

Re: Betandwin [39] - 31/07/2006 20:48

Quote:

A jak wplacalem np przelewem to moge wyplacic na MB?
Czy musze na konto...



to nie ma znaczenia ja wpłacałem kartą, a wypłaciłem na konto
Posted by: rockeman

Re: Betandwin [39] - 01/08/2006 04:16

Quote:

Quote:

A jak wplacalem np przelewem to moge wyplacic na MB?
Czy musze na konto...



to nie ma znaczenia ja wpłacałem kartą, a wypłaciłem na konto




ja wpłacałem kartą - wypłacałem przelewem. Niemniej jednak jestem na 99% pewien, ze nie można wypłacić na MB jeśli wplata nastąpiła przelewem. Wypłata na MB tylko jeślko jeśli wpłata nastąpiła też przez MB.
Posted by: rockeman

Re: Betandwin [39] - 01/08/2006 04:21

Quote:

Jak to jest w końcu z tą promocją urodzinową? Dają każdemu kto ma urodziny czy jak? Bo mi niedługo miną 2 urodzinki w BaW a do tej pory żadnych maili nie dostałem...




ja w urodzinki dostałem od nich maila informujacego o tym bonusie urodzinowym, z info ,ze mam 7 dni na jego wykorzystanie (ale nie skorzystałem z niego). Nie wiem, ale moze nie wpisałeś przy rejestracji daty urodzin? Albo wpisałeś z błędem? no nie wiem, tylko zgaduje co może byc powodem.
Posted by: chris

Re: Betandwin [39] - 01/08/2006 08:16

Quote:

A jak wplacalem np przelewem to moge wyplacic na MB?
Czy musze na konto...




jak chcesz wyplacic przez MB to musisz najpierw wplacic (przez MB) jakas kase, wystarczy nawet minimalne 10e.
Posted by: przyborro

Re: Betandwin [39] - 01/08/2006 10:05

Czy ta promocja 50 euro jeszcze trwa? Bo jesli tak to poprosze o linka. pozdrawiam
Posted by: lekki

Re: Betandwin [39] - 01/08/2006 16:12

Widzieliscie, betandwin zmienil nazwe nad BWIN chyba stara nazwa zaczela im juz ciazyc za bardzo.

nowy link http://www.bwin.com/
Posted by: maki

Re: Betandwin [39] - 01/08/2006 16:19

Quote:

Widzieliscie, betandwin zmienil nazwe nad BWIN chyba stara nazwa zaczela im juz ciazyc za bardzo.

nowy link http://www.bwin.com/



Swiete słowa Betandwin R.I.P nieh zyje bwin
Posted by: micha$

Re: Betandwin [39] - 01/08/2006 16:21

Nie podoba mi się ta mieszana szata bwin'a. Jak zmieniają nazwę to grafikę też niech zmienią...
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 01/08/2006 17:33

Quote:

Nie podoba mi się ta mieszana szata bwin'a. Jak zmieniają nazwę to grafikę też niech zmienią...




ja wogole nie lubie takich kolorowych upiekrzen :/ najbardziej to mi sie podobal expekt ponad rok temu, gb teraz i pinnacle
Posted by: crossmen

Re: Betandwin [39] - 01/08/2006 19:15

czy zna ktoś powód dla którego firma zmieniła nazwę ?
wg mnie w przypadku dobrego wizerunku raczej takich zabiegów się nie robi ( być moze się mylę ) .
proszę o info
Posted by: lupus

Re: Betandwin [39] - 02/08/2006 08:29

Quote:

czy zna ktoś powód dla którego firma zmieniła nazwę ?





Dlaczego?

betandwin poszedł na skróty i nazywa się od dzisiaj bwin. Teraz dostaniesz się jeszcze szybciej do świata rozrywki, emocji i wielu nowych promocji.

Posted by: milan1231

Re: Betandwin [39] - 02/08/2006 08:57

Quote:

Quote:

czy zna ktoś powód dla którego firma zmieniła nazwę ?





Dlaczego?

betandwin poszedł na skróty i nazywa się od dzisiaj bwin. Teraz dostaniesz się jeszcze szybciej do świata rozrywki, emocji i wielu nowych promocji.





Uważają,że zmieniając nazwę mogą od nowa kręcić
lody!!!
Posted by: mankey

Re: Betandwin [39] - 02/08/2006 08:58

Heheh a mi dzisiaja wyplacicli kase z dunskiego bonusa , sam jestem w szoku
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [39] - 02/08/2006 09:02

Ciekawa jest ta zmiana nazwy firmy, choć nieco ryzykowna ze względu na dobrą rozpoznywalność marki.

Na pewno łatwiej będzie z bandami na stadionach lub z reklamą na koszulkach (w przypadku Legii - spodenkach) piłkarzy.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Betandwin [39] - 02/08/2006 09:25

Tak czy inaczej pozostają w optymistycznym klimacie

betandwin =
bwin = be winner

PS: Moim zdaniem nowa nazwa jest zdecydowanie lepsza, zarówno pod względem marketingowym jak i stricto estetycznym.
Posted by: pacyfista

Re: Betandwin [39] - 02/08/2006 09:29



Nowa nazwa jest beznadziejna dokladnie tak samo jak jej wlasciciel,nie odkryje ameryki ze bwin to bukmacher dla dzieci grajacych za "kieszonkowe" rodzicow.Jesli chcialbys pograc "powaznie" trzymaj sie z daleka od bwin,jesli chcesz sie pobawic zdecydowanie polecam
Posted by: Askalon

Re: Betandwin [39] - 02/08/2006 12:48

a ja sie spytam czy ta promocja na podwojenie wkladu do 140 pln nadal obowiazuje? ktos moze skorzystal z niej? I dlaczego wlasciwie twierdzicie ze to buk dla dzieci a nie powaznych graczy?
Posted by: live99

Re: Betandwin [39] - 02/08/2006 17:02

Quote:

a ja sie spytam czy ta promocja na podwojenie wkladu do 140 pln nadal obowiazuje? ktos moze skorzystal z niej? I dlaczego wlasciwie twierdzicie ze to buk dla dzieci a nie powaznych graczy?



Bo czesto swiadomie rozliczaja zaklady jako przegrane, nie wyplacaja kasy, daja smieszne limity itp itd :] jesli chcesz pograc za wieksze pieniadze i wyplacic konkretniejsza sumke to lepiej udac sie do innego buka w tym jak wyzej jest napisane mozna tylko (najczesciej) pograc dla zabawy (za mala kase) na live i nacieszyc oczy szata graficzna- na wiecej ci nie pozwola niepowazna firma i tyle Podsumowujac jesli chcesz wplacic kase dostac bonusa pobawic sie i wszystko wtopic to znakomicie trafiles, jesli jednak planujesz cos ugrac to odloz troche na psychologa bo stracisz wszystkie nerwy pozdro
Posted by: Conrad

Re: Betandwin [39] - 02/08/2006 22:39

Quote:

a ja sie spytam czy ta promocja na podwojenie wkladu do 140 pln nadal obowiazuje? ktos moze skorzystal z niej? I dlaczego wlasciwie twierdzicie ze to buk dla dzieci a nie powaznych graczy?




Zapraszam na stronę: http://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom (LINK).

Co do drugiej części pytania to chodzi o to, że tam się raczej nie gra za duże pieniądze. Bukiem dla osób z dużym portfelem jest np. Pinnacle czy Betfair.
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 02/08/2006 22:54

Quote:

Quote:

a ja sie spytam czy ta promocja na podwojenie wkladu do 140 pln nadal obowiazuje? ktos moze skorzystal z niej? I dlaczego wlasciwie twierdzicie ze to buk dla dzieci a nie powaznych graczy?




Zapraszam na stronę: http://www.mecz.pl/index.php?dzial=prom (LINK).

Co do drugiej części pytania to chodzi o to, że tam się raczej nie gra za duże pieniądze. Bukiem dla osób z dużym portfelem jest np. Pinnacle czy Betfair.




co do betfair to sie nie zgodze niestety...tam mozna grac grubo (nawet bardzo grubo) tylko zdarzenia z popularnych lig pilki noznej, zagranie za grubo (dla mnie to okolo 300-500 euro) zdarzen z kosza europejskiego czy WNBA po oplacalnym kursie jest praktycznie nie mozliwe
Posted by: Kaktus_lbn

Re: Betandwin [39] - 03/08/2006 09:13

oreintuje sie moze ktos z tego bonusa w wysokosci tam prawie 30 zl z jakiejs zagranicznej strony trzeba obracać?
Posted by: yaaho

Re: Betandwin [39] - 03/08/2006 09:59

Quote:

oreintuje sie moze ktos z tego bonusa w wysokosci tam prawie 30 zl z jakiejs zagranicznej strony trzeba obracać?




kazdy bonus trzeba obracac, na tej "zagranicznej" stronie powinno byc napisane ile razy
Posted by: Kaktus_lbn

Re: Betandwin [39] - 03/08/2006 11:21

Quote:

Quote:

oreintuje sie moze ktos z tego bonusa w wysokosci tam prawie 30 zl z jakiejs zagranicznej strony trzeba obracać?




kazdy bonus trzeba obracac, na tej "zagranicznej" stronie powinno byc napisane ile razy




zna ktos szczegóły?
Posted by: Logan

Re: Betandwin [39] - 03/08/2006 11:39

Przeszukaj stare tematy, ale z tego co pamietam to obrot x5
Posted by: BAHmVIP

Re: Betandwin [39] - 03/08/2006 15:31

chyba pora na zmiane tematu wątku nie ma Bet&Win [39] jest bwin [1]
banery także nieaktualne.
Posted by: mk146

Re: Betandwin [39] - 03/08/2006 19:45

Opiszę Wam moją dziwną historię z tym bukiem...
Dawno temu miałem tam konto załozone w walucie eu(nie było jeszcze wtedy w pln), później gdy była już możliwość założenia konta w pln umówiłem się z nimi, że zlikwidują mi moje konto i założe sobie nowe już w pln. Zrobiłem tak, jeszcze załapałem się na jakiś bonus . Wszystko było ok, grałem tam przez jakiś czas, również w pokera . Po jakimś miesiącu dawali mi jakieś śmieszne limity na zakłady. Wtedy wypłaciłem kasę od tego buka.
Jakież było moje zdziwienie dziś, gdy chciałem się zalogować na moje konto, a tu wyskakuje inf, że "konto użytkownika zostało zablokowane" :-(
Napisałem im maila z jakiego powodu zawiesili konto itp, to otrzymałem taką odpowiedź:
Informujemy, że Pana konto zostało bezpowrotnie zamknięte.

Niestety nie podajemy żadnych szczegółów tej decyzji.

"ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA/PRZETWARZANIE DANYCH
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn."

Otrzymany bonus oraz pochodzące z niego zakłady zostały anulowane.


Z poważaniem,

Support Team z bwin

Miał może ktoś z Was podobną sytuację z nimi?
Jak dla mnie to ten buk jest niepoważny.
Posted by: bohem

Re: Betandwin [39] - 03/08/2006 20:50

Quote:

Quote:

Quote:

oreintuje sie moze ktos z tego bonusa w wysokosci tam prawie 30 zl z jakiejs zagranicznej strony trzeba obracać?




kazdy bonus trzeba obracac, na tej "zagranicznej" stronie powinno byc napisane ile razy




zna ktos szczegóły?





na jednym z konkurencyjnych forum przeczytałem, że support informuje, że te zagraniczne bonusy nie są dla polskich graczy, a tylko i wyłącznie promocje dla konkretnych krajów (Danii chyba?) oraz że bonusy będą odbierane. więc nie radziłbym korzystać z nie-polskich bonusów. albo zapytać bezpośrednio support. albo nauczyć się duńskiego.
Posted by: sebkos

Re: Betandwin [39] - 04/08/2006 08:15

Witam!!!
Czy Wam też zdażyło się ostatnio wypłacać z BAW i otrzymać wypłatę pomniejszaną o rzekome przelicznie Euro na PLN.
Ja zlecając wypłatę 3800 PLN dostałem na konto 3625 PLN, i pisząc do suppotu reklamację dostałem głupkowatą odpowiedź że mają konto w Austrii i przepraszają za to,a niedługo będą mieć konto w polskim banku . Okradli mnie jak nic - czy macie też ostatnio też cos podobnego
Posted by: lupus

Re: Betandwin [39] - 04/08/2006 08:43

Tak ja tez dzis dostalem wyplate i tez pomniejsza o pewna kwote
Ale najwazniesze, ze doszla
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [39] - 04/08/2006 10:38

no ja też strtaciłem kilka procent kwoty wypłacanej
Posted by: conq

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 07:40

Niestety też mogę się przyłączyć - co prawda wypłacałem tylko 380 z bonusa urodzinowego , a obcieli mi do 363 zł
Posted by: CJ PAOLO

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 08:50

przyłączam się, moją wyplatę też pomniejszyli o około 5 zł
Posted by: rangiz9

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 08:56

Wypłata z BAW wykonuwana jest z zagranicy, a więc przychoodzi w Euro, więc bank może pobierać za przewalutowanie jakąś sumę. Z tego co mi wiadomo to na pewno opłatę za [rzewalutowanie bierze Inteligo, więc jak macie tam konto to się nie dziwcie, że dostaliście troszkę mniej aniżeli miało być
Posted by: BAHmVIP

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 09:19

Quote:

Wypłata z BAW wykonuwana jest z zagranicy, a więc przychoodzi w Euro, więc bank może pobierać za przewalutowanie jakąś sumę. Z tego co mi wiadomo to na pewno opłatę za [rzewalutowanie bierze Inteligo, więc jak macie tam konto to się nie dziwcie, że dostaliście troszkę mniej aniżeli miało być



Nie to jest problemem,że jakiś bank bierze za przewalutowanie.
Problemem jest, ze dotychczas BAW przelewał PLN z polskiego konta i kwota się zgadzała.
Niedawno zmienili nr rachunku.
Wysłali maile, żeby wpłacać na nowy numer
ale o fakcie, że wypłaty będą teraz dokonywane
z zagranicy ani się nie zająknęli.

Jak ktoś zlecił wypłatę i dostał mniej, to sie dowiedział
(po fakcie), że im przykro.
Podobno wkrótce mają mieć ponownie polskie konto do wypłat.

Problemem nie jest przewalutowanie a cicha zmiana zasad.

Do tego doszły spadające kursy EUR co dodatkowo spotęgowało efekt.
Posted by: gremlin

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 15:11

Bez urazy Panowie!- ale potwierdza sie powiedzenie ze "glupich nie sieja"- dziwie Wam sie ze nie wycofaliscie do tej pory swoich aktywow z tej firmy? temat tego "buka" przewija sie przez forum od pewnego czasu i naprawde do rzadkosci nalezy znalesc pozytywna opinie o nim - wiec w miare dobrze rozwinetemu czlowiekowi daje to do myslenia ale widze z tego ze jest tu szerokie grono masochistow ktorzy uwazaja ze "problemy to jest ich specjalnosc"- naprawde wspolczuje ale nie czuje- ja tam nie gram i nie bede gral! natomiast bede serdecznie odradzal wszystkim znajomym ta pseudo-firme- pozdrawiam
Posted by: BAHmVIP

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 17:12

Quote:

Bez urazy Panowie!- ale potwierdza sie powiedzenie ze "glupich nie sieja"- dziwie Wam sie ze nie wycofaliscie do tej pory swoich aktywow z tej firmy? ...



Z forum wynika, że właśnie wycofywanie aktywów, to najniebezpieczniejszy moment
Teraz dodatkowo nieopłacany, z uwagi na przewalutowanie.

Ja do wypłacania się nie śpieszę, bo za co i gdzie będe grał?

Miarą inteligencji jest zdolność adaptacji za nie "zabieranie zabawek i szukanie innej piaskownicy"

-
akurat dzisiaj, to bwin mnie zaskoczył i sam zwrócił za zakład na baseball (Omaha-Tuscon)
rozliczony wcześniej jako przegrany.
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 17:48

ja sobie spokojnie gram i co jakis czas stopniowo wycofuję kapitał z tego buka. Do tego wszystkiego w mojej 2-rocznej przygodzie z baw nie miałem nigdy problemów z nimi, a czasami mają na prawdę ładne promocje, szczególnie live, więc drobne tam zawsze trzymam. Wypłacam małe kwoty (do 300zł), ale dość często

PS jedna wypłata w miesiącu jest darmowa, a jak to jest liczone? jeżeli wypłacałem np. 30 danego miesiąca to mogę wypłacić 1. następnego miesiąca?
Posted by: gremlin

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 21:27

Quote:

Quote:

Bez urazy Panowie!- ale potwierdza sie powiedzenie ze "glupich nie sieja"- dziwie Wam sie ze nie wycofaliscie do tej pory swoich aktywow z tej firmy? ...



Z forum wynika, że właśnie wycofywanie aktywów, to najniebezpieczniejszy moment
Teraz dodatkowo nieopłacany, z uwagi na przewalutowanie.

Miarą inteligencji jest zdolność adaptacji za nie "zabieranie zabawek i szukanie innej piaskownicy"

oby tylko nie okazalo sie ze oni sa jednak bardziej inteligentni od Ciebie bo mnie sie wydaje ze dawac sie "robic w konia" to jakos nie swiadczy o inteligencji
Posted by: BAHmVIP

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 22:24

Quote:

oby tylko nie okazalo sie ze oni sa jednak bardziej inteligentni od Ciebie bo mnie sie wydaje ze dawac sie "robic w konia" to jakos nie swiadczy o inteligencji



Cóz. Powiem tak.
Dużo Ci sie wydaje a niewiele rozumiesz
Posted by: gremlin

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 22:47

coz zrozumiesz, ale moze byc za pozno
Posted by: gremlin

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 22:49

poza tym nie cwaniakuj- bo nie takich jak Ty oni juz przewalili - zmus sie i jednak poczytaj sobie szczegolowo ten temat mysle ze dobrze Ci to zrobi - napewno ta lektura jest wskazana dla Ciebie
Posted by: BAHmVIP

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 23:24

Quote:

poza tym nie cwaniakuj- bo nie takich jak Ty oni juz przewalili - zmus sie i jednak poczytaj sobie szczegolowo ten temat mysle ze dobrze Ci to zrobi - napewno ta lektura jest wskazana dla Ciebie



Nadal nie rozumiesz i trwasz w "po-radach".

W przeciwieństwie do Ciebie czytałem ze zrozumieniem.
Tłumaczyć publicznie tego dalej nie zamierzam a na poziomie
"głupka/konia i cwaniaka" dyskutować nie zamierzam.

--
Never agrue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you to death with experience.
Posted by: BAHmVIP

Re: Betandwin [39] - 05/08/2006 23:33

Quote:

PS jedna wypłata w miesiącu jest darmowa, a jak to jest liczone? jeżeli wypłacałem np. 30 danego miesiąca to mogę wypłacić 1. następnego miesiąca?



przy wypłacie jest tekst:

Pierwsza wypłata miesiąca oraz każda wypłata ponad 1.000 euro są uwolnione z opłat.

a w pomocy:

Ile kosztuje dokonanie wypłaty?

bwin dokonuje wypłaty bezpłatnie.
bwin pokrywa opłaty bankowe za pierwszą wypłatę w miesiącu kalendarzowym oraz wszystkie polecenia wypłaty powyżej 1000 euro. Opłaty bankowe za kolejne polecenia wypłaty w danym miesiącu o wartości poniżej 1000 euro pokrywa klient.
Posted by: gremlin

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 08:30

ciekawe skad ty sie urwales chlopcze???? czyzbys byl niewidzialna reka BiW na forum bo twoj entuzjazm do tej firmy jest dziwny- twoje pieniadze rob co chcesz skoro nie chcesz przyjac do wiadomosci dobrych rad
Posted by: BAHmVIP

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 09:29

Quote:

ciekawe skad ty sie urwales chlopcze???? czyzbys byl niewidzialna reka BiW na forum bo twoj entuzjazm do tej firmy jest dziwny- twoje pieniadze rob co chcesz skoro nie chcesz przyjac do wiadomosci dobrych rad



Daruj sobie kontynuację chamskich zaczepek....

Jeśli widzisz gdzieś entuzjazm,
to idź do okulisty bo nienawiść Cię zaślepia.

Nie udzielasz dobrej rady.
Jak ktoś ma mieć kłopoty w bwin,
to żądanie wypłaty może je tylko przyśpieszyć.

--
Chętnie by Ci objaśnił tę metodę wspaniałą,
Póki o niej pamietam... Niestety
Ja mam czasu za mało, ty masz mózgu za mało,
A poza tym są inne sekrety
Posted by: gremlin

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 09:33

chlopcze znajdz sobie dobrego psychiatre " jezeli ktos ma miec klopoty w BiW to zadanie wyplaty moze je przyspieszyc" - najlepiej wplacac i nie pytac o wyplaty - wez stuknij sie czyms ciezkim w glowe!!!! na tym koncze , nie mam zamiaru z toba dalej prowadzic tej zalosnej dyskusji
Posted by: _Korver_

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 09:48

panowie uspokójcie się każdy ma ponoć swój rozum i odpowiada za siebie. Kto chce grać, niech gra ryzyko jest częścią bukmacherki, kto nie ryzykuje ten niema i na pewno jak kogoś tam oszukają to osoba ta będzie miała pretensje tylko do siebie (przynajmniej powinna )

pozdro i trochę więcej luzu
Posted by: rockeman

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 11:15

Od pewnego czasu czytuje ten temat, i po tym co się dowiedziałem nikomu bym nie radził gry w baw'ie. Jednak moja subiektywna opinia jest baaaaaardzo "in plus". Nigdy nie miałem z nimi najmniejszych kłopotów. chyba z 3 razy pisałem do ich supportu i zawsze otrzymywałem szybką odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Jednak mimo to moją "taktyka" jest taka, ze trzymam tam tyle kaski ile mogę stracić. Sytuacja jest faktycznie troszkę patologiczna, bo ja traktuje tą kaske jakbym w ogóle jej nie miał, a jesli uda się coś ugrać i wypłacić to będzie super. Niemniej jednak raczej nie planuje w przyszłości wpłacać do nich jakichś większych sum. Tak jak ktoś napisał - to buk dobry dla rekreacyjnej gry.

Zastanawia mnie też inna rzecz. Czytamy w tym wątku o w sumie dużej ilości osób w różnoraki sposób oszukanych. Ale zastanawiam się, czy ten odsetek "wykiwanych" nie jest przypadkiem taki sam jak u innych booków...
każdy musi wziąć na właśna odpowiedzialność gre u tego booka. Kazdy ma własny rozum i musi podjąć własne ryzyko.

PS.parę dni temu gadałem z kumplem, który ma dopiero 16 lat. Tak się jakoś zagadaliśmy i się okazało, ze on tez gra u buków netowych, m.in. tez w baw. I sytuacja jest taka, ze jako niepełnoletni założył konto na swojego tate, ale kaske do nich wpłacił swoją kartą... Na razie wszystko przegrał, ale co by było gdyby przyszło do wypłaty??? dziwne by było gdyby baw stwarzal problemy z wypłatą??? no chyba oczywiscie ,że nie. A ten kumpel pewnie by tu wparował psiocząc na baw
to jest tylko przykład, nie twierdze ,że zawsze jest podobnie. Ale tez sądzę, ze my - grający - niestety takimi drobiazgami stwarzamy sobie warunki do tego, aby później pojawiały się problemy przykładowo przy wypłatach etc.
Posted by: marcpot

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 12:50

sa moze teraz jakies bonusy dla starych uzytkownikow przy wplacie?
Posted by: wariot22

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 13:13

Quote:

sa moze teraz jakies bonusy dla starych uzytkownikow przy wplacie?




Mi wczoraj przyslali e-maile ze jak wplace 40 zl dostane 20 zl ale nie wplacam tam bo to szajs !
Posted by: unknown

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 13:56

słyszał ktoś z Was o bonach za gre za wysokie stawki czy cos takiego? na 300zł?
Posted by: marcpot

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 14:25

ale jest jakas oficjalna promocja dla starych graczy?
Posted by: marcpot

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 14:35

help
sa w ogole gdzies jakies promocje? unibet 200zl jest jeszcze aktualne?
Posted by: A.S.Romek

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 16:46

Mam pytanie ile czekaliście na wypłate pieniędzy jak zlecaliście wypłate do moneybookers ? Myślałem że natychmiast tak jak i wpłata a tu z tego co patrze to nie doszła żadna kasa.
Posted by: Federer

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 17:33

licz sie z tym ze bede to conajmniej 1 dzien roboczy a czasami bywa ze tzreba czekac po kilka dni nawet do tygodnia i to na mb
Posted by: mk146

Re: Betandwin [39] - 06/08/2006 21:22

Quote:

PS.parę dni temu gadałem z kumplem, który ma dopiero 16 lat. Tak się jakoś zagadaliśmy i się okazało, ze on tez gra u buków netowych, m.in. tez w baw. I sytuacja jest taka, ze jako niepełnoletni założył konto na swojego tate, ale kaske do nich wpłacił swoją kartą...




Trochę dziwne, bo aby otrzymać kartę kredytową trzeba być pełnoletnim...

Co do czasu wypłaty, to znajomy kiedyś czekał 5 dni roboczych i to do moneybookers.
Posted by: juru15

Re: Betandwin [39] - 07/08/2006 16:21

Witam. Gram w baw od 3 lat i nigdy mnie nie oszukali ale widzę że nowych to oni chyba lubią oszukiwać. Oto mail jakiego dostał mój kumpel
Szanowny Graczu.

Uprzejmie informujemy, że po sprawdzeniu Pana konta Dział Bezpieczeństwa zdecydował się bezpowrotnie zamknąć Pana konto zakładów.

Zgodnie z naszym regulaminem, może Pana wnieść o wypłatę swojego depozytu. W tym celu prosimy o przesłanie poniższych danych bankowych (musi to być Pana konto bankowe):

- nazwa banku
- numer konta
- kod banku
- kod Swift
- IBAN (bardzo ważne: inicjały Państwa + 26 cyfr)
- właściciela konta
- odpowiedzi na pytanie osobiste: __________________


Bardzo nam przykro, że musieliśmy podjąć taką decyzję.

Więc nie polecam tego buka. Conrad jakbyś mógł pomóc to prześlim mi twojego maila na priv albo napisz do niego strzepek1987@gazeta.pl