Promocje [6]

Posted by: Radj

Promocje [6] - 03/12/2003 18:54

Czas juz zalozyc nowy temat, oto aktualne promocje:

Wettpunkt 5 Euro
BetSense 5 Euro
Mr Bookmaker 3 Euro
Posted by: tralali

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 19:23

W unibecie każdy nowy gracz dostaje 100 zł
W betandwin kazdy nowy gracz dostaje 30 euro
promocje na swieta dla nowych graczy.
pewne polecam
Ktos sprytny mógłby bez ryzyka zarobić około 200zł złotych grając te same zdarzenia u 2 buków tylko przeciwnie je obstawiając,robiąc w ten sposób obrót i wypłacic kase.
Mnie to akurat nie interesuje bo i tak zamierzam sobie pograć dluzej ale kasa pewna jakby nie patrzył.
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 19:33

Nalezy dodac, ze sa to promocje od depozytu i trzeba dokonac odpowiedniego obrotu. Pomysl z graniem na przeciwne kursy np. handi w NBA nie jest wedlug mnie najlepszy. Bardziej oplaca sie obrocic bonusami i je wyplacic
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 19:44

Wystarczy sie tylko zarejstrowac u w/w bukof i ma sie kaske do obrotu na starcie ???
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 19:57

Mowie o :
betandwin 30 euro
Mr bookmaker 3 euro
Betsense 5 euro
wettpunkt 5 euro
Posted by: Thiago

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 20:18

mozesz podac link gdzie mam sie zaresjtrowac w betandwin zeby dostac te 30euro?! Pewnie trzeba zlozyc najpierw depozyt w wysokosci 30 euro
Posted by: tralali

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 20:19

nie Fox do unibetu wpłata 100 zl dostajesz bonus 100 zl, do betandwin 30 euro dostajesz bonus 30 euro .
Obracasz samymi bonusami i jak pomyslisz to masz czysty i pewny zysk
Bonusami musisz obrucić 3 razy.
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 20:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Thiago:
[qb]mozesz podac link gdzie mam sie zaresjtrowac w betandwin zeby dostac te 30euro?! Pewnie trzeba zlozyc najpierw depozyt w wysokosci 30 euro [/qb][/QUOTE]Idziesz tu, klikasz w baner B&W (trudno go nie zauwazyc). Teraz pozostaje zalozenie konta i wplata 30E. Jezeli to zrobisz dostajesz bonus, ktory mozesz wyplacic po 3krotnym obrocie.
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 20:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]Mowie o :
betandwin 30 euro
Mr bookmaker 3 euro
Betsense 5 euro
wettpunkt 5 euro[/qb][/QUOTE]Poza B&W sa to bonusy typu 'no deposit'.
Posted by: Pajdan

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 20:41

korzystal moze ktos z promocji w Mr Bookmaker?
w moim przypadku wygladalo to tak:
zarejestrowalem sie, po czym dostalem pustego maila potwierdzajacego
nie wiem jak jest z ich supportem ale wyslalem dwa maile niestety bez skutku
no i juz nie wiem czy jest sens ich atakowac dalej
Posted by: Baron2121

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 21:32

Do kiedy trwa promocja w Unibecie i czy jest to promocja tylko dla tych co zaloza nowe konto czy od depozytu bez zakladania nowego konta?
Posted by: Dawid

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 21:58

Pajdan ja tak samo miałem ale nie atakowałem ich @ nie chcieli dać to ok przecież się nie powieszę dla 3 EUR
Posted by: Pajdan

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 22:29

[QUOTE] Pajdan ja tak samo miałem ale nie atakowałem ich @ nie chcieli dać to ok przecież się nie powieszę dla 3 EUR [/QUOTE]nie chodzi o te 3 EUR i tak bym je zaraz przegral ale troche dziwne ze ktos zaklada konto a oni strzelaja takiego babola i jeszcze nie odpowiadaja na maile
to mnie po prosto lekko zdziwilo
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 03/12/2003 23:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Baron2121:
[qb]Do kiedy trwa promocja w Unibecie i czy jest to promocja tylko dla tych co zaloza nowe konto czy od depozytu bez zakladania nowego konta?[/qb][/QUOTE]Dla nowych tylko.
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 04/12/2003 01:07

A ktos moze wie co z pozostalymi 2 promocjami ?
Wettpunkt i BetSense ? Moze tam tez robia w balona ?
Posted by: Nirtz

Re: Promocje [6] - 04/12/2003 04:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]A ktos moze wie co z pozostalymi 2 promocjami ?
Wettpunkt i BetSense ? Moze tam tez robia w balona ? [/qb][/QUOTE]No cóż. Betsens to bezsens, 50E za transfer, po za tym jakeiś poronione sposoby obstawiania . Żeby ten bonus jednak dostać trzeba sie zarejestrować z linku z rekomendacją. Co do wettpunktu to "tylko" 10E za przelew, obstawianie ma "klasyczne" . Wiele meczy jest live wiec mozna ostro wtopić. Ja już dawno wtopiłem oba konta . Pozdr iwo:
Posted by: Michauek

Re: Promocje [6] - 04/12/2003 16:53

Probowalem sie dowiedziec od supportu ale nie bylo odowiedzi wiec moze ktos z was wie do kiedy nalezy wplacac te 150 PLNów i do kiedy nimi mozna obracac zeby moc wyplacic bonus?
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 04/12/2003 16:58

No cóż. Betsens to bezsens, 50E za transfer, po za tym jakeiś poronione sposoby obstawiania . Żeby ten bonus jednak dostać trzeba sie zarejestrować z linku z rekomendacją. Co do wettpunktu to tylko 10E za przelew, obstawianie ma klasyczne . Wiele meczy jest live wiec mozna ostro wtopić. Ja już dawno wtopiłem oba konta . Pozdr

A jest gdzies ten link z rekomendacja ? Jak to wyglada bo ja zielony jestem ?
A co do Wettpunkt to wystarczy new account wziasc ?
Posted by: Michauek

Re: Promocje [6] - 04/12/2003 17:03

...chodzi mi oczywiscie o expekta...
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 04/12/2003 18:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]"No cóż. Betsens to bezsens, 50E za transfer, po za tym jakeiś poronione sposoby obstawiania . Żeby ten bonus jednak dostać trzeba sie zarejestrować z linku z rekomendacją. Co do wettpunktu to "tylko" 10E za przelew, obstawianie ma "klasyczne" . Wiele meczy jest live wiec mozna ostro wtopić. Ja już dawno wtopiłem oba konta . Pozdr"

A jest gdzies ten link z rekomendacja ? Jak to wyglada bo ja zielony jestem ?
A co do Wettpunkt to wystarczy new account wziasc ?[/qb][/QUOTE]Link z rekomendacja masz w pierwszym poscie w tym dziale. W Wettpunkt klikasz na baner na glownej (5 Euro free) i zakladasz konto.
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 04/12/2003 22:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pajdan:
[qb]korzystal moze ktos z promocji w Mr Bookmaker?
w moim przypadku wygladalo to tak:
zarejestrowalem sie, po czym dostalem pustego maila potwierdzajacego
nie wiem jak jest z ich supportem ale wyslalem dwa maile niestety bez skutku
no i juz nie wiem czy jest sens ich atakowac dalej[/qb][/QUOTE]Tak, ja korzystałem. Dostałem te ich 3 euro po pół godzinie, ale daj sobie spokój. Jak zobaczysz ich ofertę to ci szczena opadnie. Kursy niższe niż średnia rynkowa o 15-30%. Do tego żałośnie mały wybór zdarzeń i większość do grania tylko w kombinacjach.

Ja zrobiłem z tych 3 euro 5 potem przegrałem 3 i rzuciłem to w cholerę. U takiego buka tej kasy po prostu nie rozmonżysz. A jeśli rozmnożysz to zarobiłbyś trzy razy więcej wpłacając depozyt i grając u jakiegoś normalnego buka.

Pozdrawiam
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 04/12/2003 23:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Tak, ja korzystałem. Dostałem te ich 3 euro po pół godzinie, ale daj sobie spokój. Jak zobaczysz ich ofertę to ci szczena opadnie. Kursy niższe niż średnia rynkowa o 15-30%. Do tego żałośnie mały wybór zdarzeń i większość do grania tylko w kombinacjach.

Ja zrobiłem z tych 3 euro 5 potem przegrałem 3 i rzuciłem to w cholerę. U takiego buka tej kasy po prostu nie rozmonżysz. A jeśli rozmnożysz to zarobiłbyś trzy razy więcej wpłacając depozyt i grając u jakiegoś normalnego buka.

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Masz racje. Wedlug mnie te promocje nie nadaja sie aby na nich zarabiac jakies duze kwoty. Polecam je przede wszystkim moim znajomym zaczynajacym zabawe z bookami. To dobra lekcja, a nie ryzykujesz swoich pieniedzy.
Posted by: thomasss13

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 00:28

[QUOTE] jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku. [/QUOTE]Ja rowniez w tej sprawie czy ktos otrzymal juz te 10 euro i jakie warunki nalezy spelnic bo nie stety nie znam niemieckiego.jakby ktos mogl to mile wiedziane
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 01:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał thomasss13:
[qb] [QUOTE] jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku. [/QUOTE]Ja rowniez w tej sprawie czy ktos otrzymal juz te 10 euro i jakie warunki nalezy spelnic bo nie stety nie znam niemieckiego.jakby ktos mogl to mile wiedziane[/qb][/QUOTE]Przetlumacz sobie.
Posted by: thomasss13

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 02:44

DZIEKI RADJ ZA TEGO LINKA iwo:
Posted by: geese

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 03:20

pomozcie mi zarejestrowac sie w wettpunkt.Wypelnilem wszystkie pola i klikam na otwarcie konta,jest tam napisane ze wysla maila z kodem promocji ale jak kilkam na to,to jakby wogole nic nie bylo,zadnego maila,tylko taki efekt jakbym odswiezyl stronke.Co robic,gdzie szukac?
Posted by: arizona

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 03:31

czy ktoś się może orientuje ile kosztuje przelew z wettpunkt na konto?
Posted by: static-x

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 03:38

mam takie pytanie odnosnie tej promocji w Unibet czyt.100PLN=200PLN...itd..itp,to jak to jest z ta wplata 100zl skoro minimalny depozyt to 200Pln,to mozna wplacic tylko 100PLN czy jak????
Posted by: artbledo

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 03:54

Podczas trwania promocji minimalny depozyt wynosi 100 zł lub równowartość w euro lub usd...

mfG art
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 05:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał arizona:
[qb]czy ktoś się może orientuje ile kosztuje przelew z wettpunkt na konto?[/qb][/QUOTE]Rozne wersje krazyly po tym dziale, ostatnia mowi, ze ok. 8-10 Euro. Proponuje aby ktos bawiacy sie u tego booka napisal do nich i sie dowiedzial.
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 05:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał geese:
[qb]pomozcie mi zarejestrowac sie w wettpunkt.Wypelnilem wszystkie pola i klikam na otwarcie konta,jest tam napisane ze wysla maila z kodem promocji ale jak kilkam na to,to jakby wogole nic nie bylo,zadnego maila,tylko taki efekt jakbym odswiezyl stronke.Co robic,gdzie szukac?[/qb][/QUOTE]Masz najnoszego IE?
Posted by: Slawek 007

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 15:47

Zapraszam do nowego KONKURSU
Posted by: gryzonko

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 16:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Zapraszam do nowego KONKURSU [/qb][/QUOTE]fajne ale musisz wymyśleć najpierw do konkursu jakąś promocje, by twój post pasował do tego tematu....
Posted by: luc

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 19:08

Czy z betonbet mozna wyplacac lacznie z tym 5 euro czy tylko to co sie ugra ?

To samo pytanie tyczy sie lay107...
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 19:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Czy z betonbet mozna wyplacac lacznie z tym 5 euro czy tylko to co sie ugra ?

To samo pytanie tyczy sie lay107...[/qb][/QUOTE]W lay107 maksymalnie mozesz wyplacic 500$, czyli najlepiej ugrac >525$, bo tych promocyjnych 25$ nie mozna. Jezeli chodzi o BetOnBet to nie wiem, ale chyba mozna wyplacac z tymi 5 Euro a jezeli nawet bez nich to i tak przelew jest za darmo
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Promocje [6] - 05/12/2003 21:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Probowalem sie dowiedziec od supportu ale nie bylo odowiedzi wiec moze ktos z was wie do kiedy nalezy wplacac te 150 PLNów i do kiedy nimi mozna obracac zeby moc wyplacic bonus?[/qb][/QUOTE]Ze strony Expektu:

Od 30 Listopada , do 7 Grudnia - to jest okres trwania tej promocji.
Bonus i depozyt musi być trzykrotnie zainwestowany w zakłady zanim będzie go można wypłacić .
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 06/12/2003 20:17

Probowalem sie zarejestrowac na BetSense ale natrafilem na bariere ktora mysle wiekszosc z Was potrafi przejsc. Mianowicie przy wypelniania formularza natrafilem na 2 pozycje w ktorych nie wiem o co chodzi . Sa to:
Locality of Residence oraz ZIP/Postal Code .
Bylbym wdzieczny za pomoc w rozszyfrowaniu tego .Po prostu nie wiem co znacza te 2 pozycje i nie wiem co wpisac .
Z gory dzieki za pomoc.
Posted by: rymoholik

Re: Promocje [6] - 06/12/2003 20:23

Miejsce zamieszkania i kod pocztowy
Posted by: Anonymous

Re: Promocje [6] - 06/12/2003 22:05

Witam !!!

Mam takie pytanko odnosnie promocji w www.wettpunkt.com a mianowicie czy wyplacil ktos kase z tego bonusa ? jesli tak to ile trzeba obrocic tym bonusem zeby go moznabylo wyplacic

POZDRAWIAM
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 07/12/2003 03:49

Nowe 5 Euro free - Dobets. Podobno daja kase w ciagu 48h. Czy tak jest musicie sie sami przekonac.
Posted by: norbi_071

Re: Promocje [6] - 07/12/2003 04:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Nowe 5 Euro free - Dobets. Podobno daja kase w ciagu 48h. Czy tak jest musicie sie sami przekonac.[/qb][/QUOTE]jest.
ja sie zapisalem i napisalem maila ze ponoc dajecie 5 euro i po 12 godzinach mam 5 euro dobrze ze nie przegralem ich jeszcze
Posted by: Nirtz

Re: Promocje [6] - 07/12/2003 15:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Nowe 5 Euro free - Dobets. Podobno daja kase w ciagu 48h. Czy tak jest musicie sie sami przekonac.[/qb][/QUOTE]jest.
ja sie zapisalem i napisalem maila ze ponoc dajecie 5 euro i po 12 godzinach mam 5 euro dobrze ze nie przegralem ich jeszcze [/qb][/QUOTE]Trzeba wysłać tego maila?? U mnie minęło już 12 godzin i kasy nie ma. Waham się czy napisać maila. Co w nim napisać?
Posted by: norbi_071

Re: Promocje [6] - 07/12/2003 15:21

z tego co slyszalem to losowo dbeirana jest ta promocja, no ale poczekaj jeszcze do 2 dni.. potem napisz
pozdro
Posted by: kitlet1

Re: Promocje [6] - 07/12/2003 15:36

ja sie zarejestrowałem na dobets w piatek koło 23 i w sobote koło 17 juz miałem kaske!!!!!
Posted by: geese

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 00:12

radj niestety nie mam najnowszego IE,czy to jest wlasnie przeszkoda w zarejestrowaniu sie w WETTPUNKT?
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 00:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał geese:
[qb]radj niestety nie mam najnowszego IE,czy to jest wlasnie przeszkoda w zarejestrowaniu sie w WETTPUNKT?[/qb][/QUOTE]Prawdopodobnie tak. Mozliwe, ze ich formularz rejstracji wykorzystuje cos, co wprowadzono dopiero w IE 5 badz IE6. Najlepiej sciagnij ze stron Microshitu najnowsza wersje.
Posted by: langak

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 01:51

Co to jest "remembrance help" w Dobets przy rejestracji?
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 02:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał langak:
[qb]Co to jest "remembrance help" w Dobets przy rejestracji?[/qb][/QUOTE]Angielski sie klania. Wpisz tu cos co pomoze Ci w przypomnieniu sobie hasla badz odpowiedzi na pytanie dodatkowe (gdy stracisz haslo sie to wykorzystuje).
Posted by: langak

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 02:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Angielski sie klania. [/qb][/QUOTE]Tu się Radj mylisz bo angielski akurat znam, ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałem podczas rejestracji (mimo że mam konta w około 20 firmach) i wolałem się upewnić.

Dzięki za odp
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 04:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał langak:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Angielski sie klania. [/qb][/QUOTE]Tu się Radj mylisz bo angielski akurat znam, ale pierwszy raz się z czymś takim spotkałem podczas rejestracji (mimo że mam konta w około 20 firmach) i wolałem się upewnić.

Dzięki za odp[/qb][/QUOTE]To przepraszam Takie 'cos' czesto masz przy zakladaniu konta e-mail
Posted by: langak

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 04:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]Takie 'cos' czesto masz przy zakladaniu konta e-mail [/qb][/QUOTE]Konto e-mail mam w wp.pl
Posted by: bkaytek

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 16:05

Czy ktoś już korzystal z promocji w Unibecie? Jak tak to czy bonus dostaliscie od razu po wplacie czy trzeba bylo czekac, bo ja jeszcze nie dostalem.
pzdr
Posted by: Anonymous

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 18:22

--------------------------------------------------------------------------------
jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku.
---------------------------------------------------------------------------------

Jak chcesz mieć stronke po angielsku to włącz sobie tłumacza : web page
Posted by: Vieira

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 19:21

Zalozylem sobie konto w dobets i po kilku godzinach dostalem to promocyjne 5 euro, ale zdecydowany minus to minimalna stawka 2 euro za jaka mozna grac bo chcialem sobie tym 5 euro troche dluzej pograc ale przy takiej stawce to latwo sie tego pozbyc
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 19:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vieira:
[qb]Zalozylem sobie konto w dobets i po kilku godzinach dostalem to promocyjne 5 euro, ale zdecydowany minus to minimalna stawka 2 euro za jaka mozna grac bo chcialem sobie tym 5 euro troche dluzej pograc ale przy takiej stawce to latwo sie tego pozbyc [/qb][/QUOTE]LOL. A to taka duza roznica miedzy 1 a 2 E? Jak chcesz sobie pograc wplac gdzies pieniadze, z 5E majatku nie zrobisz.
Posted by: thomasss13

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 19:47

[QUOTE] [/QUOTE]--------------------------------------------------------------------------------
jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku.
---------------------------------------------------------------------------------

Jak chcesz mieć stronke po angielsku to włącz sobie tłumacza : web page

-------------------------------------------------
Tyle że niestety nie skorzystacie z tego typu tlumaczenia wszystko jest dobrze do wejscia na strone jednak po zalogowaniu u buka cale menu zmienia sie z powrotem na niemieckie i tego ominac sie juz nie da poniewaz program nie obsluzy linka tego ktory masz juz po zalogowaniu chyba ze cos zle robie to prosze o jakies konklretne wskazowki.
Posted by: GerardYo

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 20:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]Czy ktoś już korzystal z promocji w Unibecie? Jak tak to czy bonus dostaliscie od razu po wplacie czy trzeba bylo czekac, bo ja jeszcze nie dostalem.
pzdr[/qb][/QUOTE]Tez mialem ten problem http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=001375
Posted by: dove

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 20:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał thomasss13:
[qb] [QUOTE] jest 10 EURO bonus bez depozytu w wetten.de lecz strona jest po niemiecku.Bylbym wdzieczny o wytlumaczenie(z grubsza)zasad promocji po angielsku. [/QUOTE]Ja rowniez w tej sprawie czy ktos otrzymal juz te 10 euro i jakie warunki nalezy spelnic bo nie stety nie znam niemieckiego.jakby ktos mogl to mile wiedziane[/qb][/QUOTE]Przetlumacz sobie.[/qb][/QUOTE]Jest jakis tlumacz "Niemiecki-Polski" ?
Posted by: Anonymous

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 20:57

**************************************************Tyle że niestety nie skorzystacie z tego typu tlumaczenia wszystko jest dobrze do wejscia na strone jednak po zalogowaniu u buka cale menu zmienia sie z powrotem na niemieckie i tego ominac sie juz nie da poniewaz program nie obsluzy linka tego ktory masz juz po zalogowaniu chyba ze cos zle robie to prosze o jakies konklretne wskazowki.
**************************************************

Jak już sobie przetłumaczyłeś to spisz sobie co które słowo znaczy :zobacz: Jak na razie innego spoobu nie znam... ale dobre i to A co do ponownej zmiany języka na niemiecki to tak musi być bo buk ma ograniczenia dostępu ! tłumacz nie ma dostępu do danych osobowych. I tak mausi już być!!! Pozdro iwo:
Posted by: bkaytek

Re: Promocje [6] - 08/12/2003 23:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]Czy ktoś już korzystal z promocji w Unibecie? Jak tak to czy bonus dostaliscie od razu po wplacie czy trzeba bylo czekac, bo ja jeszcze nie dostalem.
pzdr[/qb][/QUOTE]Tez mialem ten problem http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=001375 [/qb][/QUOTE]napislem maila i okazalo sie ze nie zarejestrowalem sie z linku promocyjnego ale i tak mi juz dopisali bonusik
Posted by: Anonymous

Re: Promocje [6] - 09/12/2003 00:00

Sorka, że tutaj pisze ale nie wiedziałem gdzie mam udeżyć ;( Mam pytanie może mi ktos podac jakiegos buka ( najlepiej polskiego ) akceptującego Vise Elektron Sam szykałem ale bez większych rezultatów ;(
Wiem, że mozna przelewem ale troche to trwa ;(
Pozdro iwo:
Posted by: GerardYo

Re: Promocje [6] - 09/12/2003 00:32

Vise Electron z Inteligo napewno akceptuje Expekt- jest on po polsku, a z zagranicznych: WillHill, Centrebet, BlueSQ, Gamebookers(chyba).
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 09/12/2003 00:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał GerardYo:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]Czy ktoś już korzystal z promocji w Unibecie? Jak tak to czy bonus dostaliscie od razu po wplacie czy trzeba bylo czekac, bo ja jeszcze nie dostalem.
pzdr[/qb][/QUOTE]Tez mialem ten problem http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=001375 [/qb][/QUOTE]napislem maila i okazalo sie ze nie zarejestrowalem sie z linku promocyjnego ale i tak mi juz dopisali bonusik [/qb][/QUOTE]Nie trzeba się rejestrować z linku promocyjnego. Aby otrzymać bonus wystarczy wysłać mailem potwierdzenie wpłaty. Co prawda Unibet deklarował, że 20 minut po otrzymaniu potwierdzenia kasa będzie na koncie, ale w rzeczywistości zajęło im to prawie półtorej godziny.
Posted by: Vieira

Re: Promocje [6] - 09/12/2003 01:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Vieira:
[qb]Zalozylem sobie konto w dobets i po kilku godzinach dostalem to promocyjne 5 euro, ale zdecydowany minus to minimalna stawka 2 euro za jaka mozna grac bo chcialem sobie tym 5 euro troche dluzej pograc ale przy takiej stawce to latwo sie tego pozbyc [/qb][/QUOTE]LOL. A to taka duza roznica miedzy 1 a 2 E? Jak chcesz sobie pograc wplac gdzies pieniadze, z 5E majatku nie zrobisz.[/qb][/QUOTE]Nie w tym rzecz zeby zrobic majatek Mam kilka kont u bookow z wieksza kasa i zalozylem konto w dobets bardziej dla rozrywki niz grania na serio zeby np z 5 euro ugrac 10 a potem mozna bardziej powiekszyc konto tylko chodzi o to ze np 2 razy pod rzad nie trafie i kasa przepada bo za 1 euro juz nie zagram chyba ze systemem, a grajac mniejszym % budzetu np za 0,5 euro lub chociaz te 1 jest mniejsze prawdopodobienstwo szybkiej wtopy
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 09/12/2003 02:21

A tak przy okazji w DOBECIE tez da sie grac za 1 euro. Ja przynajmniej zagralem
Posted by: Vieira

Re: Promocje [6] - 09/12/2003 02:44

Ale chyba nie singla?
Posted by: Siemers

Re: Promocje [6] - 09/12/2003 02:52

Wlasnie zastanawia mnie jedno w dobecie:

Czym sie rozni (gdy stawiam 3 spotkania):

SYSTEM: no system
od
SYSTEM: 3 aus 3
Posted by: rOdziu.

Re: Promocje [6] - 11/12/2003 04:53

fajna promocja w expekcie teraz jest -"Świąteczna promocja" - można zagrać zakład bez ryzyka z kursem conajmniej 2.0 w wysokości swojego depozytu - jutro lece kase na swoje konto w Expekcie wpłacam
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 11/12/2003 05:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rOdziu.:
[qb]fajna promocja w expekcie teraz jest -"Świąteczna promocja" - można zagrać zakład bez ryzyka z kursem conajmniej 2.0 w wysokości swojego depozytu - jutro lece kase na swoje konto w Expekcie wpłacam [/qb][/QUOTE]A jaki limit?
Posted by: Bron

Re: Promocje [6] - 11/12/2003 06:04

Free bet w expekt . Stawka max 250 PLN . kurs min 2.0 moze byc combo. I trzeba wczesniej dokonac wplaty w tej wysokosci.
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 11/12/2003 14:48

W dobecie mozna grac akumulatory za 1 euro.
Przy np. 3 meczach nie gramy "no system" tylko wybieramy "3z3" i stake 1 euro
Posted by: Anonymous

Re: Promocje [6] - 11/12/2003 18:13

HELP!!
Chcialem wplacic kase do betandwin, ale jedyny sposob, w jaki moge to w obecnej chwili wykonac to wplata gotowki na poczcie. Niestety nie za bardzo orientuje sie jak wypelnic druczek wplaty, gdyz nigdy nie wysylalem pieniedzy do zagranicznych bankow.
Dane banku:
Hypo Landesbank
Kaiser-Franz-Josef-Str.4a A - 6890 Lustenau
kod banku 58.000
nr konta 15.272.784.156
kod Swift HYPVAT2B

Prosze o POMOC. Jakiekoliek dodatkowe sugestie beda mile widziane.

Pozdrawiam.
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 11/12/2003 21:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bron:
[qb]Free bet w expekt . Stawka max 250 PLN . kurs min 2.0 moze byc combo. I trzeba wczesniej dokonac wplaty w tej wysokosci.[/qb][/QUOTE]Z tego co tam pisze, to jest to raczej cashback niż freebet...
Posted by: Nirtz

Re: Promocje [6] - 11/12/2003 21:43

Promocja w wetten.de chyba juz nie obowiązuje . Dostałem od nich maila:
Wie Sie festgestellt haben werden, ist die Werbeaktion WELCOME BONUS ausgelaufen.
Um unser umfassendes Wettangebot nutzen zu können, müssen Sie Ihr Wettkonto durch eine Einzahlung aufstocken.
Co z grubsza znaczy chyba że wpłać coś to bonusa dostaniesz
Jak by ktoś jednak coś od nich wyciągnął (od dzisiaj) to niech napisze na forum
Posted by: thomasss13

Re: Promocje [6] - 11/12/2003 23:01

Ja zeby dostac bonus z wetten.de dostalem maila zeby przeslac im scan dokumentow i dopiero wtedy dostaniesz bonusa wiec nie widze problemu juz z tych 10 mam 52euro tylko teraz czeka mnie trudniejsze zadanie wczytac sie po niemiecku w wyplate funduszy jak wyplace dam znac.narazie
Posted by: J&P

Re: Promocje [6] - 12/12/2003 00:15

Za 10 Euro byscie sprzedali nawet swoją mame i tate ................
Zapomnijcie o smiesznych bonusach na weten i innych jedynie najpewniejsze jest Gamebookers,Bet365 jest tam caly czas free bet,
Globet jest jakas promocja za wplate.
Posted by: prymus2

Re: Promocje [6] - 12/12/2003 01:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał J&P:
[qb]Za 10 Euro byscie sprzedali nawet swoją mame i tate ................
Zapomnijcie o smiesznych bonusach na weten i innych jedynie najpewniejsze jest Gamebookers,Bet365 jest tam caly czas free bet,
Globet jest jakas promocja za wplate.[/qb][/QUOTE]Oco chodzi z tym free betem ??
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 12/12/2003 01:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał prymus2:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał J&P:
[qb]Za 10 Euro byscie sprzedali nawet swoją mame i tate ................
Zapomnijcie o smiesznych bonusach na weten i innych jedynie najpewniejsze jest Gamebookers,Bet365 jest tam caly czas free bet,
Globet jest jakas promocja za wplate.[/qb][/QUOTE]Oco chodzi z tym free betem ??[/qb][/QUOTE]Make your 2nd bet a Win Treble/3-Team Parlay to the same stake as your 1st bet, on any sport (max £20/$25 or currency equiv). If your win treble/parlay loses you will get your stake back!
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 12/12/2003 01:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Nirtz:
[qb]Promocja w wetten.de chyba juz nie obowiązuje . Dostałem od nich maila:
Wie Sie festgestellt haben werden, ist die Werbeaktion WELCOME BONUS ausgelaufen.
Um unser umfassendes Wettangebot nutzen zu können, müssen Sie Ihr Wettkonto durch eine Einzahlung aufstocken.
Co z grubsza znaczy chyba że wpłać coś to bonusa dostaniesz
Jak by ktoś jednak coś od nich wyciągnął (od dzisiaj) to niech napisze na forum[/qb][/QUOTE]Tu jest napisane, ze bonus no deposit skonczyl sie, teraz sa tylko bonusy od wplaty.
Posted by: Vieira

Re: Promocje [6] - 12/12/2003 03:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Stachoo:
[qb]HELP!!
Chcialem wplacic kase do betandwin, ale jedyny sposob, w jaki moge to w obecnej chwili wykonac to wplata gotowki na poczcie. Niestety nie za bardzo orientuje sie jak wypelnic druczek wplaty, gdyz nigdy nie wysylalem pieniedzy do zagranicznych bankow.
Dane banku:
Hypo Landesbank
Kaiser-Franz-Josef-Str.4a A - 6890 Lustenau
kod banku 58.000
nr konta 15.272.784.156
kod Swift HYPVAT2B

Prosze o POMOC. Jakiekoliek dodatkowe sugestie beda mile widziane.

Pozdrawiam.[/qb][/QUOTE]O ile sie orientuje to nasza poczta nie robi przelewow za granice, a nawet jesliby robila to by to trwalo 5 lat.. Najlepiej na przyszlosc zaloz sobie konto np. w mBanku i latwo zrobisz depozyty ekarta, a jesli chodzi o ten przelew to idz najlepiej do PKO, pieniadze do krajow EU ida jakies 5 dni, ale taki przelew kosztuje z tego co pamietam 40 zl.
Posted by: easyrider

Re: Promocje [6] - 12/12/2003 17:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał J&P:
[qb]Za 10 Euro byscie sprzedali nawet swoją mame i tate ................
Zapomnijcie o smiesznych bonusach na weten i innych jedynie najpewniejsze jest Gamebookers,Bet365 jest tam caly czas free bet,
Globet jest jakas promocja za wplate.[/qb][/QUOTE]Dla jednego 10E to sporo, dla drugiego niewiele. Ja ze swej strony polecam Pinnacle. Juz na starcie dopisalo mi sie do stanu konta +10% pierwszego depozytu (500E). Co do GB to potrafia skutecznie zniechecic do grania - limit 10-20E na zdarzenie dobitnie mowi, co sadza o takim graczu. Ja dziekuje - rezygnuje z takiej zabawy. Na forum BA mozna poczytac jakie limity maja w zwyczaju wprowadzac takze inne firmy, skadinad znane i uwazane za pewne. Zreszta - nie dziwie sie im - inne sa ich oczekiwania. Podsumowujac - free bet badz inne promocje to tylko dobre marketingowe zagrania majace na celu wciagniecie do gry jak najwiekszej ilosci uczestnikow, ktorzy i tak go przegraja, a gracze regularnie wygrywajacy kase sa wszedzie niemile widziani i nie ma sie co oszukiwac w tym wzgledzie.

pozdrawiam
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 12/12/2003 17:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał easyrider:
[qb](...) a gracze regularnie wygrywajacy kase sa wszedzie niemile widziani i nie ma sie co oszukiwac w tym wzgledzie.[/qb][/QUOTE]Sprecyzuj "niemile widziani"...
Posted by: Szakal

Re: Promocje [6] - 12/12/2003 18:21

qwerty czyzbys nie gral w betandwin i bet365? Bys na wlasnej skorze doznal co to znaczy niemile widziany.

Gb i Hill rowniez rzucaja limitami ale jescze zbyt czesto tam nie wygrywam
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 13/12/2003 05:33

Szakal, miało się napisać: "sprecyzuj wszędzie".

Natomiast co do limitów w GB, to wydaje mi się, że można ich uniknąć. Sam zawsze gram z poddziału P2P -- wszystko podobnie, gdyż GB kopiuje tam swoje kursy, ale po wygraniu czegoś stamtąd przyczepić się raczej nie mogą...
Posted by: PES 3

Re: Promocje [6] - 13/12/2003 13:15

W związku z dobets.com.

Oto moja korespondencja z nimi:

Moje pytanie: I have heard about bonus for new users. Can you tell me something about it ?

Ich odpowiedź: new users get 5 euro bonus. but we have technical problems. you will get the bonus in a few days.

kind regards
Posted by: Nirtz

Re: Promocje [6] - 13/12/2003 23:00

Jest jakaś nowa promocja "bez żadnego depozytu"?? Bo poprzednie już przegrałem
Posted by: crew-ati

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 00:58

Nie moge sie zalogowac w dobets.com , po tym jak zalogowalem sie kilka godzin temu na innym komputerze z innym nr. IP. Moze to byc rowniez przyczyna ich problemow techniczynych... ma ktos podobny problem ?

Szkoda by bylo bo mam tam juz ponad 20 E...

pozdr.
Posted by: PES 3

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 01:15

A ja mam pytanie w sprawie wettpunkt.com. Pamiętam, że na początku ich support odpowiadał w ciągu maksymalnie godziny, ale od jakichś 15 dni nie odpowiadają wogóle. Czy macie ten sam problem? A może mam zły adres email do nich?
Posted by: skottie

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 01:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Nirtz:
[qb]Jest jakaś nowa promocja "bez żadnego depozytu"?? Bo poprzednie już przegrałem [/qb][/QUOTE]To lepiej może dać sobie spokój z graniem?
Posted by: gburekk

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 03:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Nirtz:
[qb]Jest jakaś nowa promocja "bez żadnego depozytu"?? Bo poprzednie już przegrałem [/qb][/QUOTE] Dobre
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 16:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał PES 3:
[qb]A ja mam pytanie w sprawie wettpunkt.com. Pamiętam, że na początku ich support odpowiadał w ciągu maksymalnie godziny, ale od jakichś 15 dni nie odpowiadają wogóle. Czy macie ten sam problem? A może mam zły adres email do nich?[/qb][/QUOTE]Pisz na ten e-mail: office@wettpunkt.com.
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 17:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał crew-ati:
[qb]Nie moge sie zalogowac w dobets.com , po tym jak zalogowalem sie kilka godzin temu na innym komputerze z innym nr. IP. Moze to byc rowniez przyczyna ich problemow techniczynych... ma ktos podobny problem ?

Szkoda by bylo bo mam tam juz ponad 20 E...

pozdr.[/qb][/QUOTE]Maja problemy techniczne, poczekaj kilka dni. To, ze zalogowales sie z innego IP nie ma znaczenia. 90% zawsze loguje sie z innych, bo maja zmienne.
Posted by: PES 3

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 17:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
Pisz na ten e-mail: office@wettpunkt.com. [/QUOTE]No właśnie na ten email piszę i nie odpowiadają. Nie wiem czemu.
Posted by: PES 3

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 17:42

A może ktoś z Was wie, jaki jest minimalny depozyt w wettpunkt.com (zaznaczam, że przegrałem już te 5 euro bonusu)
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 18:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał PES 3:
[qb]A może ktoś z Was wie, jaki jest minimalny depozyt w wettpunkt.com (zaznaczam, że przegrałem już te 5 euro bonusu)[/qb][/QUOTE]Mysle, ze sa lepsze firmy do ktorych mozna wlac pieniadze. Wszystko zalezy od tego co chcesz grac.
Posted by: PES 3

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 18:49

Ale wettpunkt bardzo mi się spodobał i chciałbym właśnie tam wpłacić swoje pieniądze. Czy wie ktoś, czy są u nich jakieś problemy z wypłatami ?
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 18:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał PES 3:
[qb]Ale wettpunkt bardzo mi się spodobał i chciałbym właśnie tam wpłacić swoje pieniądze. Czy wie ktoś, czy są u nich jakieś problemy z wypłatami ?[/qb][/QUOTE]Tam chyba nikt z forum nie wplacal, ale kilka osob wyciagnelo kase z bonusa, wiec raczej problemow miec nie powinienes.
Posted by: PES 3

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 19:37

Radj możesz mi polecić jakiegoś dobrego buka zagranicznego, u którego nie trzeba dużo wpłacać, żeby rozpocząć grę?
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 19:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał PES 3:
[qb]Radj możesz mi polecić jakiegoś dobrego buka zagranicznego, u którego nie trzeba dużo wpłacać, żeby rozpocząć grę?[/qb][/QUOTE]Jak mi powiesz co chesz grac to oczywiscie Jeszcze sie zalapiesz na jakas promocje od wplaty
Posted by: PES 3

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 20:08

Zależy mi głównie na moim ukochanym futbolu.
Posted by: martinez

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 20:34

Mam pytanie, ponieważ słaby jestem a angielskiego,
czy mógłby ktos wyjaśnić dokładniej warunki promacji u VICTORA, czy wystarczy zagrać jednego singla na soccer po obojętnym kursie aby dostac 50 % cashbacka,
dzięki za ewentualna odpowiedź
Posted by: maverick

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 21:10

[QUOTE]Oryginalnie wysłał PES 3:
[qb]Zależy mi głównie na moim ukochanym futbolu.[/qb][/QUOTE]Jak tak to polecałbym Gamebookers, ja gram właśnie w GB i w expekcie. Najlepiej jest posiadać konta u kilku buków, żeby obstawiać interesujący nas mecz po jak najwyższym kursie
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 21:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb]Mam pytanie, ponieważ słaby jestem a angielskiego,
czy mógłby ktos wyjaśnić dokładniej warunki promacji u VICTORA, czy wystarczy zagrać jednego singla na soccer po obojętnym kursie aby dostac 50 % cashbacka,
dzięki za ewentualna odpowiedź[/qb][/QUOTE]Jeden warunek: kurs musi być 2.00 lub wyższy.
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 14/12/2003 22:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maverick:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał PES 3:
[qb]Zależy mi głównie na moim ukochanym futbolu.[/qb][/QUOTE]Jak tak to polecałbym Gamebookers, ja gram właśnie w GB i w expekcie. Najlepiej jest posiadać konta u kilku buków, żeby obstawiać interesujący nas mecz po jak najwyższym kursie[/qb][/QUOTE]GB to chyba najlepszy wybor dla poczatkujacego. Minimalny depozyt to 5 Euro. Jezeli wplacisz 50 i wiecej dostajesz 10E gratis (szczegoly na priv).
Posted by: easyrider

Re: Promocje [6] - 15/12/2003 14:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Szakal, miało się napisać: "sprecyzuj wszędzie".

Natomiast co do limitów w GB, to wydaje mi się, że można ich uniknąć. Sam zawsze gram z poddziału P2P -- wszystko podobnie, gdyż GB kopiuje tam swoje kursy, ale po wygraniu czegoś stamtąd przyczepić się raczej nie mogą... [/qb][/QUOTE]Jesli znasz buka, ktory pozwala na comiesieczne wyplaty kilku tys. E i nie powoduje to obnizenia limitow to podziel sie ta wiedza - wszyscy jestesmy ciekawi. P2P w GB to zazwyczaj kilka- kilkanascie E i nie rozwiazuje to problemu.

pozdrawiam
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 15/12/2003 18:22

easyrider, napisałem: oferty w P2P, które wystawia sam Gamebookers. Są odróżnione innym kolorem i jest wtedy te parę tysięcy $$$ do postawienia. Natomiast listę porządnych buków spełniających omawiane kryteria wymieniłem niedawno w tym temaie.
Posted by: crew-ati

Re: Promocje [6] - 16/12/2003 00:40

Witam,

Posiada ktos, jakze cenna dla mnie informacje, na temat kosztów przelewu z dobets do np. mBanku ?

z gory dzieki za odp.

pzdr.
Posted by: crew-ati

Re: Promocje [6] - 16/12/2003 01:16

O ile pamiętam w tej promocji dostajesz automatycznie pieniadze... przynajmniej ja nic nie wysyłałem, po 24 h 5E bylo na koncie.
Wiem, ze niektore osoby musialy czekac do 48h na swoje "sign up bonus"...

pozdr.
Posted by: luc

Re: Promocje [6] - 16/12/2003 01:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Natomiast co do limitów w GB, to wydaje mi się, że można ich uniknąć. Sam zawsze gram z poddziału P2P -- wszystko podobnie, gdyż GB kopiuje tam swoje kursy, ale po wygraniu czegoś stamtąd przyczepić się raczej nie mogą... [/qb][/QUOTE]No wlasnie, ciekaw jestem jak wyglada sprawa limitow w GB a ich P2P.

Zalozmy ze wygrywamy i GB nalozylo na nas jakis marny limit, ale dotyczy on chyba wylacznie "normalnych" zakladow. Czy mozemy dalej grac (i wygrywac w P2P ? Teoretycznie bez problemu bo w koncu to P2P, ale i tak nadal wiekszosc kursow wystawia samo GB wiec wygrywajac wciaz ich grabimy. Ciekawe... ale nie ma co teoretyzowac, nie dowiemy sie dopoki ktos tego nie doswiadczy... moze na jakims zagranicznym boardzie znalazla sie juz taka osoba ?
Posted by: Cyborg

Re: Promocje [6] - 16/12/2003 16:48

Szczerze mówiąc to nie rozumiem tej dyskusji o limitach w GB. Ja mam takie same zarówno w "normalnych" zakładach jak i w P2P, co najwyżej różnią się o kilka $$ ale to przecież bez znaczenia. Czy ktoś z Was ma inne limity w tych dwóch przypadkach
Posted by: easyrider

Re: Promocje [6] - 16/12/2003 17:32

Sprawa jest prosta: zalozmy, ze moge zagrac Werder za 8000E - tak to widac w P2P przed zalogowaniem do GB. Loguje sie, limit zmniejsza sie do 400E, ok, gram to ze strony glownej i przechodze teraz do P2P. I co teraz? Zgadles - nie moge tego juz zagrac wcale, pomijajac te drobne, ktore wystawili ludzie. Akurat w duzych ligach limity poczatkowe sa dosc wysokie, ale w mniejszych, gdzie GB daje mniejsze limity sam sobie zobacz za ile moge pograc, skoro max to 5% limitu poczatkowego.
qwerty - co do tych bukow to moze jakos uzasadnisz skad wziales ta liste, bo dla mnie wyglada ona kosmicznie (pomijajac Pinnacle oczywiscie).

pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Promocje [6] - 16/12/2003 17:48

Witam
Chciałbym się dowiedzieć cz są aktualnie jakieś promocje u bukmacherów za zarejestrowanie się bez wpłaty depozytu?
Pozdrawiam
Posted by: martinez

Re: Promocje [6] - 16/12/2003 17:56

To ile wy żeście powyciągali z tego GB skoro macie limity, na stronie mecz.pl GB jako
jedyna ma 5 gwiazdek, myslałem że z 10 tys $
da sie wygrac w GB bez limitów,
czy aż tyle żeście wyrali, czy może to kolejny dziadoski buk co po smiesznych wygranych daje limity ?
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 16/12/2003 18:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał easyrider:
[qb]qwerty - co do tych bukow to moze jakos uzasadnisz skad wziales ta liste, bo dla mnie wyglada ona kosmicznie (pomijajac Pinnacle oczywiscie).[/qb][/QUOTE]Jeśli dla ciebie Olympic, WSEX, czy nawet CRIS znaczą nic (lub mało), to nie wiem czy jest sens tu cokolwiek wyjaśniać.
Posted by: easyrider

Re: Promocje [6] - 17/12/2003 18:12

qwerty - za stary jestem na to, aby na mnie w ten sposob najezdzac. Zapytalem Cie grzecznie o uzasadnienie, bo juz kiedys napisalem, od jakiego czasu pomnazam kase u bukmacherow i nie mam zbyt dobrej orientacji, jesli chodzi o ich wiarygodnosc. OK - masz racje co do Olympic - oni tez sa na stronie glownej mecz.pl - ale inne nadal brzmia dla mnie zagadkowo, takze moje pytanie jest ciagle aktualne.
Ktos pytal o to, kiedy GB wprowadza limity. W moim przypadku powodem nie byly duze wygrane, a raczej granie za max. stawke meczow, w ktorych wynik jest ustalony jeszcze przed ich rozpoczeciem - nie pytajcie mnie jakich konkretnie - sa takie mecze czasami i jesli ktos to zagra za max. zanim buk zdazy sie zorientowac to od razu jest na celowniku. Swoja droga GB ma ciekawy system zabezpieczen - gdy na jakies zdarzenie stawialem kilka tys. to momentalnie znikalo ono z oferty. Zazwyczaj pojawialo sie ponownie po kilkunastu minutach, oczywiscie juz z kursem nizszym o 0,05-0,15. Tez zauwazyliscie to zjawisko przy wysokich stawkach?

pozdrawiam
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 17/12/2003 20:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał easyrider:
[qb]qwerty - za stary jestem na to, aby na mnie w ten sposob najezdzac. Zapytalem Cie grzecznie o uzasadnienie, bo juz kiedys napisalem, od jakiego czasu pomnazam kase u bukmacherow i nie mam zbyt dobrej orientacji, jesli chodzi o ich wiarygodnosc. OK - masz racje co do Olympic - oni tez sa na stronie glownej mecz.pl - ale inne nadal brzmia dla mnie zagadkowo, takze moje pytanie jest ciagle aktualne.
[/qb][/QUOTE]Zajrzyj sobie chocby tutaj. Wymienione w tamtym temacie firmy sa w czolowce jezeli chodzi o wiarygodnosc i wyplacalnosc.
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 17/12/2003 21:13

easyrider, a ja nie odpisałem niegrzecznie.
Natomiast co do pytania, to Radj podał dobry adres, któy pomoże w większym rozeznaniu. Natomiast na mojej liście są firmy, które spełniają dwa warunki: wypłacalność & nielimitowanie.
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 17/12/2003 21:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał easyrider:
[qb]Swoja droga GB ma ciekawy system zabezpieczen - gdy na jakies zdarzenie stawialem kilka tys. to momentalnie znikalo ono z oferty. Zazwyczaj pojawialo sie ponownie po kilkunastu minutach, oczywiscie juz z kursem nizszym o 0,05-0,15. Tez zauwazyliscie to zjawisko przy wysokich stawkach?

pozdrawiam[/qb][/QUOTE]To naturalne, działa prawo popytu i podaży
Posted by: dove

Re: Promocje [6] - 17/12/2003 21:23

Bet-at-home [qb]D [/qb]bet-at-home.com "...Poor customer service..."
Od kiedy??
Posted by: martinez

Re: Promocje [6] - 17/12/2003 22:16

Gamebookers ocena w SBR D+
a na mecz.pl 5 gwiazdek
więc kto ma rację
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 17/12/2003 23:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb]Gamebookers ocena w SBR D+
a na mecz.pl 5 gwiazdek
więc kto ma rację [/qb][/QUOTE]Ja bardzo cenię tego buka. Ale być może gdybym grał za większe stawki (w odróżnieniu od co poniektórych gram max za kilkadziesiąt euro) przejrzałbym na oczy.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: Promocje [6] - 17/12/2003 23:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał czarny28:
[qb]Witam
Chciałbym się dowiedzieć cz są aktualnie jakieś promocje u bukmacherów za zarejestrowanie się bez wpłaty depozytu?
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]rejestrując sie w paddy power z bannera z livescore.com zwracana jest stawka 20 euro za pierwszy zaklad
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 18/12/2003 00:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb]Gamebookers ocena w SBR D+
a na mecz.pl 5 gwiazdek
więc kto ma rację [/qb][/QUOTE]Ja bardzo cenię tego buka. Ale być może gdybym grał za większe stawki (w odróżnieniu od co poniektórych gram max za kilkadziesiąt euro) przejrzałbym na oczy.[/qb][/QUOTE]Krzywka, dokładnie. Poza tym pamiętam problem z ownership, który wytykał nawet sam Conrad.
Posted by: rymoholik

Re: Promocje [6] - 18/12/2003 00:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]rejestrując sie w paddy power z bannera z livescore.com zwracana jest stawka 20 euro za pierwszy zaklad [/qb][/QUOTE]Mozesz cos wiecej powiedziec o tej promocji w paddy power? Te 20 EUR dostaje sie tylko w wypadku przegranej czy obojetnie czy zaklad jest wygrany czy przegrany?Jakie sa warunki obrotu i czy bonus jest wyplacalny? Pytam bo mi nie dziala link na ich glownej stronie i nie znam szczegolow.
Posted by: nieobecny konkurent

Re: Promocje [6] - 18/12/2003 01:04

Szczerze mówiąc jeszcze nie skorzystałem Widziałem tylko banner, kliknąłem, otworzyła się stronka paddy power z info:
[QUOTE]
Place a bet of €20 and receive a FREE €20 bet within 24 hours. This offer is valid to all customers who register with paddypower from the livescore.com promotional banner
[/QUOTE]czyli zwrot stawki bez względu na wygrany/przegrany zakład Ja w to wchodzę.

Sprawdzałem dziś kursy na unibecie i tam też jest promocja. Podwojenie depozytu, maksymalnie do 100zł do 24 grudnia. Nie wiem od kiedy jest bo rzadko tam bywam.

Ma ktoś jakieś jeszcze info o bonusach przy depozytach? Sporo bukó powinno mieć coś takiego, w końcu święta

Jak dostanę te bonusy to dam znać
Posted by: martinez

Re: Promocje [6] - 18/12/2003 03:42

https://www.tradesports.com/bet/bet.jsp#

Dają do 50 $ zwrotu jeśli pierwszy bet jest LOST,
w SBR mają notę B
Posted by: lucAs

Re: Promocje [6] - 18/12/2003 18:50

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb] https://www.tradesports.com/bet/bet.jsp#

Dają do 50 $ zwrotu jeśli pierwszy bet jest LOST,
w SBR mają notę B[/qb][/QUOTE]Co to jest SBR i jesli jest to strona kto moglbys podac ?
Posted by: martinez

Re: Promocje [6] - 18/12/2003 18:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb] https://www.tradesports.com/bet/bet.jsp#

Dają do 50 $ zwrotu jeśli pierwszy bet jest LOST,
w SBR mają notę B[/qb][/QUOTE]Co to jest SBR i jesli jest to strona kto moglbys podac ?[/qb][/QUOTE]SBR to oczywiście:
http://www.sportbookreview.com/sportsbook_review_ratings.htm
Posted by: wOJOK

Re: Promocje [6] - 19/12/2003 17:21

na betandwin jest promocja, ze wplacam 30E i dostaje kolejne 30E, ale pamietam, ze juz kiedys korzystalem z uslug tego buka, tyle ze w niemieckiej wersji. Czy polski Betandwin to juz co innego i tutaj obowiazuje mnie promocja?
I czy ktos moze wie, czy jak wplace 30E to bede mial 30E, czy trzeba wplacic np. 33E, bo zabiora mi jakis procent?
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 19/12/2003 17:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb] https://www.tradesports.com/bet/bet.jsp#

Dają do 50 $ zwrotu jeśli pierwszy bet jest LOST,
w SBR mają notę B[/qb][/QUOTE]Betandwin tez ma note B co troche mnie dziwi po tym co na ich temat uslyszalem
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 19/12/2003 21:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Betandwin tez ma note B co troche mnie dziwi po tym co na ich temat uslyszalem[/qb][/QUOTE]BetandWin jest w pełni wypłacalny, stosuje tylko śmieszne limity w niektórych przypadkach, podobnie jak William Hill, czy VIP Sports, co nie przeszkadza im w ocenie A.
Posted by: Vira

Re: Promocje [6] - 21/12/2003 00:25

Ja jednak wróce do tematu tego topicu Proponuje zakończyć w tym momencie offtop, bo temat niepotrzebnie tylko nabiera długości, a w sumie niewiele związanego z tutułem zostało tu powiedziane.
www.paf.fi daje za samo zarejestrowanie się 10eur. odrazu po zarejestrowaniu się - jest tylko jeden problem... strona nie posiada jak narazie angielskiej wersji językowej - a jedynie fińską i szwedzką... jeżeli jest ktoś na forum, mogący kilka rzeczy wyjaśnić - to byłoby z korzyścią dla graczy
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 21/12/2003 00:29

Albo moze link do dobrego tlumacza finsko/szwedzko ---> polskiego/angielskiego
Posted by: barabasz

Re: Promocje [6] - 21/12/2003 02:20

ten język mnie dobija
Posted by: mrofka_zet

Re: Promocje [6] - 21/12/2003 05:04

Czy ktos doszedl do tego co trzeba wpisac przy koncu ? A moze ktos przetlumaczyl ??
Posted by: Siemers

Re: Promocje [6] - 22/12/2003 03:27

Info z forum bettingadvice odnosnie promocji www.paf.fi :
yes, but u have to have a bankaccount at a bank that is being used in sweden and/or finland. among some other things. I live in Norway and the bank I have is not listed there. (I think...) anyway, it's a good offer, but I don't think I will take advantage of it.

Pozdr iwo:
Posted by: wOJOK

Re: Promocje [6] - 23/12/2003 02:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wOJOK:
[qb]na betandwin jest promocja, ze wplacam 30E i dostaje kolejne 30E, ale pamietam, ze juz kiedys korzystalem z uslug tego buka, tyle ze w niemieckiej wersji. Czy polski Betandwin to juz co innego i tutaj obowiazuje mnie promocja?
I czy ktos moze wie, czy jak wplace 30E to bede mial 30E, czy trzeba wplacic np. 33E, bo zabiora mi jakis procent?[/qb][/QUOTE]czy moglby ktos odpowiedziec?
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 23/12/2003 03:58

Pisano tu na forum, że BetandWin.de & BetandWin.com to dwie różne jednostki, tak więc na bonus pewnie się załapiesz. Jeśli przy wybranej metodzie depozytu jest pobierana prowizja, to można wpłacić trochę więcej; nie powinno to zaszkodzić przy bonusie.
Posted by: barabasz

Re: Promocje [6] - 23/12/2003 04:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]Info z forum bettingadvice odnosnie promocji www.paf.fi :
yes, but u have to have a bankaccount at a bank that is being used in sweden and/or finland. among some other things. I live in Norway and the bank I have is not listed there. (I think...) anyway, it's a good offer, but I don't think I will take advantage of it.

Pozdr iwo: [/qb][/QUOTE]mógłbyś jaśniej
Posted by: Don

Re: Promocje [6] - 23/12/2003 09:44

Wystarczy jak będziesz miał konto w banku fińskim albo szwedzkim i już możesz skorzystać z tej promocji
Posted by: maxkolonko

Re: Promocje [6] - 23/12/2003 17:35

Najlepiej w Szwajcarii konto założyć, wtedy u wszystkich buków powinno chodzić.....
Posted by: wiciu80

Re: Promocje [6] - 24/12/2003 16:56

czy po świętach można oczekiwać na jakąś promocje od expekta za zarejestrowanie się???
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 24/12/2003 18:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wiciu80:
[qb]czy po świętach można oczekiwać na jakąś promocje od expekta za zarejestrowanie się??? [/qb][/QUOTE]Kto to moze wiedziec? Zapytaj sie ich
Posted by: PES 3

Re: Promocje [6] - 24/12/2003 23:17

Nowa promocja, ale trzeba się zarejestrować w 1 dzień świąt

1 FREE Offside tip - if you order on Thursday 25.12.2003 between 00.00 - 24.00

Adres: http://www.offside-tips.com/

Nie jest to promocja bukmachera, ale typerów. Po prostu jeden typ na komórkę masz za darmo jeśli zarejestrujesz się jutro
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 00:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał PES 3:
[qb]Nowa promocja, ale trzeba się zarejestrować w 1 dzień świąt

1 FREE Offside tip - if you order on Thursday 25.12.2003 between 00.00 - 24.00

Adres: http://www.offside-tips.com/

Nie jest to promocja bukmachera, ale typerów. Po prostu jeden typ na komórkę masz za darmo jeśli zarejestrujesz się jutro[/qb][/QUOTE]Tak, super okazja... można przegrać trochę kasy... za darmo
Posted by: luc

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 02:21

Mam wrazenie ze czesc typow ciagna od Sosny, w pewnym miesiacu wiekszosc typow sie pokrywa, ostatni typ tez byl rowniez u Sosny. A kasy sobie zycza naprawde sporo - NIE WARTO.
Posted by: unixos

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 02:36

widze, ze wielu z Was wychwala sobie tutaj te typy Sosny, a czy moglibyscie mi podac gdzie moglbym je znalesc? i czy sa one platne?
Posted by: Slawek 007

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 03:06

Cytat:
Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]widze, ze wielu z Was wychwala sobie tutaj te typy Sosny, a czy moglibyscie mi podac gdzie moglbym je znalesc? i czy sa one platne?[/qb]
Tak typy DJ Sosny sa płatne 50 zł. na m-c bodajze
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 15:00

Czy ktoś słyszał o promocji w VictorChandler?

50% Cashback
Place your first bet containing at least one selection with odds of 'Evens' or bigger within 30 days of opening your Victor Chandler online account and, Win or Lose, we will credit you back with half the stake of that first bet.

Maksymalna kwota bonusa: 65EUR

Nie rozumiem tylko co to są te 'Evens'. Może chodzi o kursy >=2? Albo może trzeba zagrać przeciw niższemu kursowi?

(Dodam jeszcze, że V. Chandler ma A- czyli ścisła czołówka)
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 15:44

Zresztą, tych promocji z freebetami dla nowych jest od groma. W ciągu 15 minut znalazłem co najmniej 6.
Posted by: mankiet

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 17:44

Witam.Czy jest obecnie jakas promocja dla nowych uzytkownikow w Betandwin.de ??Z gory dzieki za odpowiedz.
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 17:49

Krzywka, chodzi o kursy 2.00 lub wyższe. A co do wspomnianych promocji -- gdzie masz ich mnóstwo? I nie mówię tu o śmiesznych sumach rzędu $10-$20, tylko podobnie jak w Victor Chandler i Sportingbet...
Posted by: Radj

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 18:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Mam wrazenie ze czesc typow ciagna od Sosny, w pewnym miesiacu wiekszosc typow sie pokrywa, ostatni typ tez byl rowniez u Sosny. A kasy sobie zycza naprawde sporo - NIE WARTO.[/qb][/QUOTE]Czlowieku nie badz smieszny. Myslicie, ze DJ Sosna sam wymysla te swoje typy? Oni po prostu korzystaja z tych samych zrodel. Osobiscie nie mam u niego abonamentu, ale przegladajac zagraniczne fora, inne strony z typami (za darmo) one sie powtarzaja i bardzo czesto na tych darmowych stronach owe typy publikowane sa wczesniej. Zatem nie mowcie, ze ktos ciagnie od niego typy, DJ Sosna po prostu zbiera informacje, wybiera swoim zdaniem najlepsze mecze (co dobrze mu idzie) a ludzie mu za to placa.
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 18:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Krzywka, chodzi o kursy 2.00 lub wyższe. A co do wspomnianych promocji -- gdzie masz ich mnóstwo? I nie mówię tu o śmiesznych sumach rzędu $10-$20, tylko podobnie jak w Victor Chandler i Sportingbet...[/qb][/QUOTE]No fakt, niektóre z tych promocji mają dosyć niski limit bonusa.

Nie chciało mi się zaczytywać w regulaminach, ale znalazłem podobne promocje w :

canbet - 20/30 USD
bluesquare - 10 GBP
bet365 - 40USD (trochę inne zasady promocji)
sporting index - 100 GBP
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 18:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Radj:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Mam wrazenie ze czesc typow ciagna od Sosny, w pewnym miesiacu wiekszosc typow sie pokrywa, ostatni typ tez byl rowniez u Sosny. A kasy sobie zycza naprawde sporo - NIE WARTO.[/qb][/QUOTE]Czlowieku nie badz smieszny. Myslicie, ze DJ Sosna sam wymysla te swoje typy? Oni po prostu korzystaja z tych samych zrodel. Osobiscie nie mam u niego abonamentu, ale przegladajac zagraniczne fora, inne strony z typami (za darmo) one sie powtarzaja i bardzo czesto na tych darmowych stronach owe typy publikowane sa wczesniej. Zatem nie mowcie, ze ktos ciagnie od niego typy, DJ Sosna po prostu zbiera informacje, wybiera swoim zdaniem najlepsze mecze (co dobrze mu idzie) a ludzie mu za to placa.[/qb][/QUOTE]Taa, pewnie tysiące typerów na sześciu kontynentach pozakładało takie serwisy i każdy z nich tylko czeka, aż DJ SOSNA poda swoje typy żeby je zaraz skopiować
Posted by: lucAs

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 19:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Krzywka, chodzi o kursy 2.00 lub wyższe. A co do wspomnianych promocji -- gdzie masz ich mnóstwo? I nie mówię tu o śmiesznych sumach rzędu $10-$20, tylko podobnie jak w Victor Chandler i Sportingbet...[/qb][/QUOTE]No fakt, niektóre z tych promocji mają dosyć niski limit bonusa.

Nie chciało mi się zaczytywać w regulaminach, ale znalazłem podobne promocje w :

canbet - 20/30 USD
bluesquare - 10 GBP
bet365 - 40USD (trochę inne zasady promocji)
sporting index - 100 GBP[/qb][/QUOTE]Mam pytanko jesli wplace do Canbeta 20$$ to dostaje 30$$ bo nie wiem jak mam to rozumiec ?
Posted by: sebau

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 19:58

W Canbet jak wplacisz 30$ to dostajesz freebet'a na 30$. Niestety jest to freebet tylko na dlugoterminowe zaklady...takze taka sobie oferta :-( ale co tam promocja...kursy maja super iwo:
Posted by: Arcy

Re: Promocje [6] - 25/12/2003 21:22

Posted by: Gherman

Re: Promocje [6] - 27/12/2003 13:20

Czy ktoś skorzystał z CashBacka - u Victor Chandler?

O ile dobrze wyczytalem dopisują Ci CashBacka po 24 godz. rozliczenia pierwszego zakładu. U mnie minęło trochę dłużej i jeszcze nie otrzymałem CashBacka.

AKO powyżej 2 również było więc nie wiem co jest nie tak.

Napisałem e-meila, zobaczymy.

[ 27-12-2003, 09:25: Wiadomość edytowana przez: Chuligan [Gherman] ]
Posted by: Gherman

Re: Promocje [6] - 27/12/2003 17:02

[ 27-12-2003, 13:08: Wiadomość edytowana przez: Chuligan [Gherman] ]
Posted by: Gherman

Re: Promocje [6] - 27/12/2003 17:08

Jak się dowiedziałem przynajmniej jedna rzecz z kuponu musi mieć kurs 2.00 a nie kupon ma mieć kurs powyzej 2.00.



Zagrałem dwa razy kurs 1.90 i nie otrzymałem promocji
Posted by: rymoholik

Re: Promocje [6] - 27/12/2003 18:34

Musi byc 1 mecz po kursie 2.0 lub combo zlozone z minimum czterech meczy po obojetnie jakim kursie.

If your first bet contains 3 or less selections, you must include at least one selection at odds of 'Evens' or Bigger (odds against).
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 27/12/2003 22:05

Jak wyglądają wypłaty u Chandlera? bo wertując szybko ich regulamin ubodła mnie w oko informacja o jakiejś jednej darmowej wypłacie na kwartał, a w innych przypadkach prowizjii 30eur. Musiałem chyba jednak coś źle zrozumieć, bo nie wierzę żeby było to aż tak kosztowne.
Posted by: Gherman

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 00:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Jak wyglądają wypłaty u Chandlera? bo wertując szybko ich regulamin ubodła mnie w oko informacja o jakiejś jednej darmowej wypłacie na kwartał, a w innych przypadkach prowizjii 30eur. Musiałem chyba jednak coś źle zrozumieć, bo nie wierzę żeby było to aż tak kosztowne.[/qb][/QUOTE]Co do wypłat to jest opcja wypłaty na kartę.
Ja w taki sposób wypłaciłem, i teraz tylko czekam.
Nie została u mnie pobrana żadna opłata.
Posted by: norbi_071

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 02:29

DOBETS leci w c h u j a , nie odpowiadaja na moja wyplate 30 euro a kasa znikla :
Posted by: speedway7

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 14:53

co do Chandlera wypłaty na karte Mbanku po przeliczeniu ucieli około 1%
Posted by: Mastro Tomo

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 15:18

jest teraz jakaś promocyjka w Expie ? Wie ktoś ??
Posted by: Vira

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 16:37

www.internet1x2.com - dostałem mail od nich z tą promocją, nie jestem pewien, czy jest ona dla wszystkich, również tych; którzy nie składali u nich depozytów - jedno jest pewne, 12$ jest za free . Można próbować - załóżcie u nich konto, a następnie podeślijcie maila na support@internet1x2.com />podając swój login i wpisując w temacie "Coupon $12". Nie wiem narazie nic o wymaganiach, co do obrotu - wiem tyle, że buk jest wypłacalny i jeżeli wszystkie warunki zostaną spełnione, kasa dojdzie
Posted by: J&P

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 16:38

promocja jest w Bet365 caly czas free bet za wplate ale tego nie wiem ile ja wplacilem 60 euro
.... i dostalem .........
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 19:41

Internet1x2 to oszuści, a w Bet365 jest jeszcze na dziś promocja "free $40 bet" na dzisiejszy mecz Man Utd.
Posted by: Gherman

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 20:02

Qwerty dlaczego twierdzisz ze Internet1x2 to oszuści?

Co to ich promocji, to te 12$ ja otrzymalem w ich kasynie, a nie u bukmachera.
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 22:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Chuligan [Gherman]:
[qb]Qwerty dlaczego twierdzisz ze Internet1x2 to oszuści?[/qb][/QUOTE]Takie są fakty.
Posted by: lucAs

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 23:21

Czyli juz niema promocji w bet365
Posted by: Gherman

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 23:22

Tylko ja nie wyplacam od nich 20.000 $.

Klikukrotnie wyplacali mi na pieniadze na Neteller,nidy nie bylo problemów.

pozdr
iwo:
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 28/12/2003 23:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Takie są fakty.[/qb][/QUOTE]Czyli już wiem gdzie się wyżyję na Gamebookers jak mi nie oddadzą kasy
Posted by: lucAs

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 00:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]Czyli juz niema promocji w bet365[/qb][/QUOTE]???
Posted by: butthead

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 01:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vira:
[qb]www.internet1x2.com - dostałem mail od nich z tą promocją, nie jestem pewien, czy jest ona dla wszystkich, również tych; którzy nie składali u nich depozytów - jedno jest pewne, 12$ jest za free . Można próbować - załóżcie u nich konto, a następnie podeślijcie maila na support@internet1x2.com />podając swój login i wpisując w temacie "Coupon $12". Nie wiem narazie nic o wymaganiach, co do obrotu - wiem tyle, że buk jest wypłacalny i jeżeli wszystkie warunki zostaną spełnione, kasa dojdzie [/qb][/QUOTE]A ile czekałeś na tego maila zwrotnego bo wysyłałem do nich w południe i nic ?
Posted by: Gherman

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 01:21

Ja do internet1x2 nic nie wysyłałem, tylko pogadałem na ich chacie i kasa była od razu.

Ale jak pisałem wyżej to są żetony do ich kasyna , a nie do buka. Przynajmniej tak bylo w moim wypadku.

Najpierw sprawdziłem w Sportbooku jak stan konta i bylo 0$, a w ich kasynie było 12$.
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 01:25

Jeśli mowa o kasynach, to takich ofert z darmową kasą jest dużo.
Posted by: Vira

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 01:37

sorki... faktycznie to tylko kasa do kasyna - wymagania co do obrotu to 20x12$ przed wypłatą (240$) a do obrotu nie liczą się gry Roulette i Craps; gram w internet1x2 niedługo - jednak raz już mi wypłacili kasę z konta u buka - w kasynie grałem tylko za ich 50$ free(obrót zrobiłem, jednak nic nie wypłaciłem - natura hazardu ), które dostałem po 1-ej wpłacie do buka, stąd zdziwiło mnie to, że dostałem mail z informacją o darmowych żetonach właśnie do kasyna - ja wysłałem do nich maila i dostałem kase bez problemu po 2 godzinach.
Jeszcze większych wygranych wszystkim w nadchodzącym nowym roku 2004 - Vira iwo:
Posted by: Gherman

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 01:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Jeśli mowa o kasynach, to takich ofert z darmową kasą jest dużo.[/qb][/QUOTE]Jak masz jakeiś nowe promocje to rzuć linkami
Posted by: Vira

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 01:49

jeżeli ktos jest jeszcze zainteresowany grą w kasynach, za darmową kasę (można w ten sposób nastukać jej troszke, a później przelać do jakiegos renomowanego buka ) to wystarczy popatrzeć na ich listę - http://www.bonusrating.com , dosyć obszerna, prawda? - jednak ŻEBY SIE ZBYTNIO NIE RADOWAĆ , nie wszystkie akceptują graczy z Polski
Posted by: maniana

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 01:57

A z łaski swojej mógłbyś napisać które akceptuja iwo:
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 19:44

$41 bonus bez depozytu; obrót 40x. Należy pamiętać o kodzie promocji: M4PUP.

Dodatkowo, zainteresowani mogą się zapisać na listę mailingową w GamblingTime, gdzie co jakiś czas wysyłane są oferty -- część z nich z bezdepozytowymi bonusami.
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 20:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]$41 bonus bez depozytu; obrót 40x. Należy pamiętać o kodzie promocji: M4PUP.

Dodatkowo, zainteresowani mogą się zapisać na listę mailingową w GamblingTime, gdzie co jakiś czas wysyłane są oferty -- część z nich z bezdepozytowymi bonusami.[/qb][/QUOTE]Gdzie wpisac ten kod. Ja sie zarejestrowalem i kaski nie ma i nie widze zeby gdzies bylo miejsce na wpisanie go.
Posted by: Kane1910

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 20:37

Mam podobny problem co Fox :rolleyes:
Posted by: thomasss13

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 22:05

www.legialive.pl
znalazlem tam baner ktory informuje o 30 Euro bonusie w betandwin jesli ktos chce niech to sprawdzi
Posted by: Vira

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 22:13

co do kodu w connectocasino - wpisujesz go w sekcji CASHIER(jak już sciagniesz soft, to w lewym górnym rogu jest odpowiedni przycisk), a następnie w zakładce "redeem coupon" wpisujesz go w odpowiednie miejsce i kasa automatycznie jest na koncie - takich kasyn z podobnym softem jest więcej - jednak większość nie akceptuje Polaków... z tego co się orientuje kiedyś Polacy mogli grać w CirrusCasino - http://www.cirruscasino.com , ale czy dalej mogą-tego nie wiem .
Posted by: Tetfol

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 22:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał thomasss13:
[qb]www.legialive.pl
znalazlem tam baner ktory informuje o 30 Euro bonusie w betandwin jesli ktos chce niech to sprawdzi [/qb][/QUOTE]To jest bonus od depozytu
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 29/12/2003 22:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Vira:
[qb]co do kodu w connectocasino - wpisujesz go w sekcji CASHIER(jak już sciagniesz soft, to w lewym górnym rogu jest odpowiedni przycisk), a następnie w zakładce "redeem coupon" wpisujesz go w odpowiednie miejsce i kasa automatycznie jest na koncie - takich kasyn z podobnym softem jest więcej - jednak większość nie akceptuje Polaków... z tego co się orientuje kiedyś Polacy mogli grać w CirrusCasino - http://www.cirruscasino.com , ale czy dalej mogą-tego nie wiem .[/qb][/QUOTE]Wielkie dzieki Vira iwo:
Posted by: Anonymous

Re: Promocje [6] - 30/12/2003 03:22

Czy ktos z was skorzystam z promocji 3 euro jaka oferowala ta firma www.mrbookmaker.com ? Bowiem uzbieralo sie troche pieniazkow i chcialbym to wyplacic ale nie wiem czy ta firma jest wyplacalna i czy wogle warto tam jeszcze grac????? Wyplacal ktos z was ?
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 30/12/2003 03:34

Prism Casino -- $20 bez depozytu, kod promocji: N9BFQ.
Posted by: Don

Re: Promocje [6] - 30/12/2003 10:56

Connect to casino- tym możecie nie zawracać sobie głowy bo nikomu nie uda sie wygrać tam żadnych pieniedzy, ich system oszukuje tak że aż kłuje po oczach
Posted by: -FoX-

Re: Promocje [6] - 30/12/2003 21:57

Chcialem sobie zalozyc konto w 2 roznych kasynach. W pierwszym bez problemu a w drugim wyskoczyl mi jakis blad ze nie moge. w koknie tylko przycisk "OK" byl
Nie wiecie moze czymu
W obu rejestracja przebiega w podobnym okienq.
HELP
Posted by: Gherman

Re: Promocje [6] - 30/12/2003 22:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]Chcialem sobie zalozyc konto w 2 roznych kasynach. W pierwszym bez problemu a w drugim wyskoczyl mi jakis blad ze nie moge. w koknie tylko przycisk "OK" byl
Nie wiecie moze czymu
W obu rejestracja przebiega w podobnym okienq.
HELP [/qb][/QUOTE]Mozę trafiłeś na kasyno, które nie obsluguje Polaków. Ma podobny software jak poprzednie kasyno, który nas akceptuje .

Niestety coraz więcej jest kasyn, które nie akceptują Polaków

pozdr
iwo:
Posted by: maniana

Re: Promocje [6] - 30/12/2003 22:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał -=FoX=-:
[qb]Chcialem sobie zalozyc konto w 2 roznych kasynach. W pierwszym bez problemu a w drugim wyskoczyl mi jakis blad ze nie moge. w koknie tylko przycisk "OK" byl
Nie wiecie moze czymu
W obu rejestracja przebiega w podobnym okienq.
HELP [/qb][/QUOTE]Ja mam tak samo W Connect bez problemu sie zarejestrowalem, a pare godzin pozniej w Prim (ktore ma ten sam software co Connect), nie moglem
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 30/12/2003 22:24

Kto chce mnie polecić w Sporting Options?
Posted by: Rivaldo

Re: Promocje [6] - 31/12/2003 01:28

Nie dawno zalozylem konto w unibecie jeszcze nic nie wplacalem i przyslali mi ze jesli w ciagu 7 dni wplace 50 zł to drugie tyle mam gratis.Czy ktos tez juz takie cos dostał.
Posted by: Duff

Re: Promocje [6] - 31/12/2003 04:26

Mam prośbę, jesli mógłby ktos podać listę buków dających promocję w postaci kasy bez depozytu, ale takich , które są warte gry ( nie jak betsens)
Myslę że jest wiele osób , które jest tą sprawą zainteresowane.
Poozdrawiam
Posted by: maniana

Re: Promocje [6] - 31/12/2003 04:32

Dobets - po rejestracji dostajesz 5 euro. Buk wypłaca, oczym przekonał sie Dawid
Posted by: larsson

Re: Promocje [6] - 31/12/2003 14:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maniana:
[qb]Dobets - po rejestracji dostajesz 5 euro. Buk wypłaca, oczym przekonał sie Dawid [/qb][/QUOTE]W tym trzeba podac adres banku i nr konta tak??
Posted by: maniana

Re: Promocje [6] - 31/12/2003 14:03

Przy rejestracji nie trzeba podawać nr konta czy adresu banku. Musimy wypełnic te pola ktore zaznaczone gwiazdka (*), reszta to jak kto chce
Posted by: MarcoviaMarki

Re: Promocje [6] - 31/12/2003 14:20

A jak wpisać nr. konta? Pełny nr. mojego rachunku skłąda sie z 26 cyfr. Niepełny z 10. A tna stronie Dobets jest miejsce na 20 cyferek.
Posted by: maniana

Re: Promocje [6] - 31/12/2003 14:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]jakie warunki wypłaty są to dokładnie nie wiem jak chciałem wpisac swój numer rachunku to mi się nie mieścił za mało miejsca więc wysłałem do nich @ z prosbą o wypłatę. na następny dzień odpisali mi że żeby zrealizowac wypłatę musze im podac numer IBAN swojego banku i kod Swift. Po przesłaniu tych rzeczy odpisali mi że kasa do mnie została wysłana teraz czekam i zobacze ile doszło kasy ile poszło na prowizje i takie tam pierdoły

a o kod swift zadzwoń do banku swojego jak go nie znasz podadzą bez problemu[/qb][/QUOTE]
Posted by: Master_Flamaster_

Re: Promocje [6] - 31/12/2003 14:47

Po jakim czasie na koncie jest to darmowe 5 Euro ?

Pozdrawiam /MF/
Posted by: Fox_Mulder

Re: Promocje [6] - 31/12/2003 15:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Master Flamaster:
[qb]Po jakim czasie na koncie jest to darmowe 5 Euro ?

Pozdrawiam /MF/[/qb][/QUOTE]no właśnie: długo trzeba czekać na te 5 euro? A może trzeba im wysłać jakiegoś maila?
Posted by: Fox_Mulder

Re: Promocje [6] - 31/12/2003 16:25

ok już dostałem 5 euro bez żadnych maili
Posted by: lucAs

Re: Promocje [6] - 02/01/2004 17:58

Moze ktos napisac kto lepiej wie czy w bet365 jest jakas promocja od depozytu albo wogle jakas promocja ?
Posted by: dadycool

Re: Promocje [6] - 02/01/2004 18:34

jest 15 % od depozytu maks 200$
Posted by: jacekpp

Re: Promocje [6] - 03/01/2004 01:12

witam. czy w dobets daja jeszcze 5E za rejestracje? dzieki...
Posted by: sebau

Re: Promocje [6] - 03/01/2004 01:51

W bet365 jest promocja od depozytu, ale musisz wplacic do nich kaske przez np. Neteller (przy wpłacie kartą nie dostaniesz tego bonusa) ... minimum 100$ dostaniesz wówczas owe 15$ i oczywiście 15$ freebeta na zakłady live. Ja tak zrobilłem iwo: Bet365 oferuje ciekawe promocje dla juz istniejacych użytkowników....np 40$ freebet'y
Posted by: j2702

Re: Promocje [6] - 03/01/2004 02:40

Zalogowalem sie w DOBETSIE ale konto 0?
Posted by: sebau

Re: Promocje [6] - 03/01/2004 03:41

W ladbrokes promocja dla nowych

New customers - place a £20 bet on any football event and once it's settled we will give you a... Free £20 Bet!
Posted by: larsson

Re: Promocje [6] - 03/01/2004 13:24

Jak sie loguje pisze invalid charakter in addres!!!!!! Co mom tam wpisac bo wpisuja Adolfa Piątka nr/nr
Posted by: maniana

Re: Promocje [6] - 03/01/2004 13:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał larsson:
[qb]Jak sie loguje pisze invalid charakter in addres!!!!!! Co mom tam wpisac bo wpisuja Adolfa Piątka nr/nr[/qb][/QUOTE]Musisz wpisać sama ulice, bez nr domu i meszkania

PS Widze ze mieszkasz na Szombierkach
Posted by: GumoL

Re: Promocje [6] - 03/01/2004 15:38

ID masz podany w emailu.
To nie jest to co wpisales w formularzu!
Posted by: J&P

Re: Promocje [6] - 03/01/2004 15:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał sebau:
[qb]W bet365 jest promocja od depozytu, ale musisz wplacic do nich kaske przez np. Neteller (przy wpłacie kartą nie dostaniesz tego bonusa) ... minimum 100$ dostaniesz wówczas owe 15$ i oczywiście 15$ freebeta na zakłady live. Ja tak zrobilłem iwo: Bet365 oferuje ciekawe promocje dla juz istniejacych użytkowników....np 40$ freebet'y [/qb][/QUOTE]Codo free beta ja wplacalem kartą visa elektron i niemialem prtoblemu zadnego wplacilem 60 euro teraz sprawdzilem w histori......
Dostalem tego free beta jak dobze pamietam zagralem go na live betting i jak dobze pamietam gralo Monako......I nie trzeba tylko przez Netellera mozna tez karta......Visa Elektron iwo:
Posted by: sebau

Re: Promocje [6] - 03/01/2004 23:18

[QUOTE]Oryginalnie wysłał J&P:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał sebau:
[qb]W bet365 jest promocja od depozytu, ale musisz wplacic do nich kaske przez np. Neteller (przy wpłacie kartą nie dostaniesz tego bonusa) ... minimum 100$ dostaniesz wówczas owe 15$ i oczywiście 15$ freebeta na zakłady live. Ja tak zrobilłem iwo: Bet365 oferuje ciekawe promocje dla juz istniejacych użytkowników....np 40$ freebet'y [/qb][/QUOTE]Codo free beta ja wplacalem kartą visa elektron i niemialem prtoblemu zadnego wplacilem 60 euro teraz sprawdzilem w histori......
Dostalem tego free beta jak dobze pamietam zagralem go na live betting i jak dobze pamietam gralo Monako......I nie trzeba tylko przez Netellera mozna tez karta......Visa Elektron iwo: [/qb][/QUOTE]zgadza sie, aby otrzymac freebeta nie trzeba wplacać przez netellera. Wplacasz karta minimum - chyba 55euro. tylko, ze wówczas otrzymujesz tylko freebeta. Jednak jak wpłacisz do nich przez netellera (minimum 100$), to oprócz freebeta otrzymasz 15% twojego depozytu. Sam jak przeczytałem swojego posta ... to się zakręciłem...
to po nowym roku mnie jeszcze trzymało
Posted by: mERL

Re: Promocje [6] - 04/01/2004 07:02

a skad masz takie pewne informacje na temat dobets?? jak betworks dawalo darmowo 50$ to tez kazdy myslal ze to oszusci a jednak mnustwo osob wyplacilo z tamtad pieniedze..lacznie zemna )
Posted by: Don

Re: Promocje [6] - 04/01/2004 07:13

[QUOTE]Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]ludzie
dobets to sa oszusci,te 5 euro masz tylko na ekranie-oni NIC nie wyplacaja a kont mozecie sobie zalozyc na cala rodzinke i wszystkich kumpli z osiedla.nawet ta ich stronie jest napisane ze NIEMOZNA WYPLACIC SIANA JAK SIE NIE WPLACILO,nie wiem tylko dlaczego jakis palant o pseudonimie DAWID opisal barwnie jak to mu dobets wyplacil 50 euro.po cholere wprowadza ludzi w blad dlatego apeluje jak ktos chce wyplacic siano z dobets to moze sie w dupe pocalowac za te free 5 euro mozna sobie tylko potrenowac obstawianie uke: DOBETS[/qb][/QUOTE]Sprawdziłeś czy to pewne ?? Wypłacałeś ??
Czy tylko przeczytałeś regulamin ??
Posted by: Dawid

Re: Promocje [6] - 04/01/2004 13:45

dzięki frajerze za obraźliwe słowa palanta to sobie poszukaj w rodzinie idioto. Jak napisałeś po co miałbym kogoś w błąd wprowadzać. Po prostu brak słów na takich jak ty
Posted by: lucAs

Re: Promocje [6] - 04/01/2004 15:48

ladbrokes:
co musze zrobic zeby dostac ten freebet ?
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 04/01/2004 16:56

A ja cały czas czaję się na tego Chandlera (chodzi mi o 50%cashback). Tylko powiedzcie mi jedno. Czy jeżeli wygram ten zakład po spełnieniu wszystkich warunków i dostanę bonusa, to jest on od razu wypłacalny?
Posted by: sebau

Re: Promocje [6] - 04/01/2004 18:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał lucAio:
[qb]ladbrokes:
co musze zrobic zeby dostac ten freebet ?[/qb][/QUOTE]Wydaje mi się, że wpłacić np kartą (minimum w funtach- minimum w euro to 20) i postawić zakład np po kursie 1.01 za te 20funtów i jesli siądzie to chyba dostaniesz tego freebeta...ale najlepiej zapytaj sie ich supportu, bo niechaciałbym bym Cie wprowadzić w błąd,

pozdr,
sebau
Posted by: szutek

Re: Promocje [6] - 04/01/2004 21:23

Witam, rano zarejestrowałem się w dobets lecz do tej pory nie otrzymałem pieniędzy, czy orientuje się ktoś po jakim czasie dają oni te promocyjne 5 Euro ?

I jeszcze chcialem sie spytac czy trzeba sie rejestrowac przez jakis specjalny link, bo ja sie normalnie ze strony glownej zarejestrowalem i moze dlatego nie otrzymalem jeszcze bonusu.
Posted by: dadycool

Re: Promocje [6] - 04/01/2004 21:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]A ja cały czas czaję się na tego Chandlera (chodzi mi o 50%cashback). Tylko powiedzcie mi jedno. Czy jeżeli wygram ten zakład po spełnieniu wszystkich warunków i dostanę bonusa, to jest on od razu wypłacalny?[/qb][/QUOTE]Ja tez tylko nie wiem czy mam przy rejestracji zaznaczyc:
Are you an existing Victor Chandler telephone customer

W regulaminie o tyle co kumam angielski pisze zeby dostac bonus nie mozna byc Victor Chandler telephone customer
ale nie jestem pewien.
Mam nie zanzaczac?
Posted by: dadycool

Re: Promocje [6] - 04/01/2004 22:13

juz wszystko wiem. Szybko odpisuja ale ten cashback to tylko (a moze az) 75$
Posted by: Pitersson

Re: Promocje [6] - 05/01/2004 17:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SheTee:
[qb]Witam, rano zarejestrowałem się w dobets lecz do tej pory nie otrzymałem pieniędzy, czy orientuje się ktoś po jakim czasie dają oni te promocyjne 5 Euro ? [/qb][/QUOTE]Do 48h po rejestracji, ale ktoś tu chyba pisał wcześniej że nawet po 12 h mozna dostać.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał SheTee:
[qb]I jeszcze chcialem sie spytac czy trzeba sie rejestrowac przez jakis specjalny link, bo ja sie normalnie ze strony glownej zarejestrowalem i moze dlatego nie otrzymalem jeszcze bonusu.[/qb][/QUOTE]nie, to nie to, wystarczy troche cierpliwości
Posted by: rymoholik

Re: Promocje [6] - 05/01/2004 19:45

Korzystal ktos moze z promocji EUROBET 50% bonus, ktora reklamuja na Livescore? Interesuje mnie jakie sa warunki tego bonusa, bo wiem tylko tyle ze mozna dostac max 20EUR gdy sie wplaci 40, ale jaki obrot i czy bonus ten jest wyplacalny no i wogole czy buk jest wyplacalny i czy warto u nich grac? Na SBR maja note C+.

Z gory dzieki za pomoc!
Posted by: z o ® r o

Re: Promocje [6] - 05/01/2004 20:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]A ja cały czas czaję się na tego Chandlera (chodzi mi o 50%cashback). Tylko powiedzcie mi jedno. Czy jeżeli wygram ten zakład po spełnieniu wszystkich warunków i dostanę bonusa, to jest on od razu wypłacalny?[/qb][/QUOTE]Pytanie nadal aktualne
Posted by: Szakal

Re: Promocje [6] - 05/01/2004 20:47

rymoholik pisze jak byk 'Eurobet standard Terms and conditions apply' Zatem zadnych wymagan chyba nie ma wiekszych.

A promo osiagalne bezposrednio ze strony:
http://www.eurobet.com/livescore/
Posted by: rymoholik

Re: Promocje [6] - 05/01/2004 20:59

Standard czyli jakie? Skad mam wiedziec jakie terms & conditions sa dla nich standardowe? Grasz u nich? Warto? Maja limity 80 eur z tego co widze dla wszystkich graczy i kursy podobne do GB.
Posted by: Krysti24

Re: Promocje [6] - 05/01/2004 21:02

Ej nie wiecie do ktore dzis Prof
Posted by: gregorrr

Re: Promocje [6] - 05/01/2004 21:04

prof byl do 17, a sts nie wiem...
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 05/01/2004 23:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Standard czyli jakie? Skad mam wiedziec jakie terms & conditions sa dla nich standardowe? Grasz u nich? Warto? Maja limity 80 eur z tego co widze dla wszystkich graczy i kursy podobne do GB. [/qb][/QUOTE]Z regulaminu wynika, że w tym przypadku należy najpierw postawić równowartość depozytu, by dostać ten 50%. bonus. Nie ma wzmianki, że nie można go potem wypłacić (co jest wyszczególnione w warunkach bonusu bez depozytu), nie ma też nic o wymaganiach co do obrotu... Tak więc co do tych ostatnich kwestii, to na 100% nie wiadomo.
Posted by: rymoholik

Re: Promocje [6] - 05/01/2004 23:14

Dzieki qwerty,
Chyba jednak wysle im maila co i jak z ta promocja, to sie dowiem wszystkiego.. A ty grasz u nich?
Posted by: qwerty

Re: Promocje [6] - 06/01/2004 02:40

Nie, jeszcze nie miałem okazji. Ale mam konto w Coral, a to ten sam "koncern".
Posted by: Don

Re: Promocje [6] - 06/01/2004 11:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]A ja cały czas czaję się na tego Chandlera (chodzi mi o 50%cashback). Tylko powiedzcie mi jedno. Czy jeżeli wygram ten zakład po spełnieniu wszystkich warunków i dostanę bonusa, to jest on od razu wypłacalny?[/qb][/QUOTE]Pytanie nadal aktualne[/qb][/QUOTE]Od razu na pewno nie da sie wypłacić, żaden buk nie dałby żadnej promocji gdyby bez obrotu można było bonusy wypłacać.
Posted by: rymoholik

Re: Promocje [6] - 06/01/2004 15:37

Odpisali z Eurobet:

Where Eurobet matches a percentage of a
deposit as part of a promotion, the customer must first bet the initial
deposit to be entitled to use the offer, and this is not a bonus which
can be withdrawn as cash.


Czyli ten bonus to lipa, bo z tego wynika, ze nie da sie go wyplacic.
Posted by: piil

Re: Promocje [6] - 06/01/2004 19:10

tak, nie wyplacisz.. ale jednak jest to korzystne. obstawiasz za niego i wygrana jest twoja.. dodatkowa gotowka do obrotu.