Expekt.com [9]

Posted by: [g]um[p]

Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:10

miłego śmiecenia al: bo i tak nad wami nie da się zapanować
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:17

Drogi Użytkowniku,
Aktualnie ulepszamy nasze oprogramowanie i spodziewamy się udostępnić serwis, kiedy to będzie tylko możliwe.

Best Regards
Expekt.com Ltd

Idziemy spac!!!!!!!!!!!!!!!
Dobranoc PANOWIE
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:22

Ja *******e to juz zaczyna stawac sie w****iajace i smieszne!
Posted by: gburekk

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:24

Dla mnie to bynajmniej smieszne nie jest, ale wqrviajace na pewno i to bardzo, jak do tej pory zlego slowa na ta firme nie napisalem, ale zaczynaja naprawde przeginac, ludzka cierpliwosc ma swoje granice i pewnie z kazda kolejna godzina beda tracic kolejnych klientow...
Posted by: domin

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:25

Straszna kicha. Jeszcze 24 godziny i frustracja ogółu i mi się udzieli
Posted by: BiZkiT

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:27

no juz zdeka przeginaja jeszcze dzis widzialem ze o 21 beda gotowi a tu rpzylaze po 23 i ****a ciagle to zajbiescie mile przeprosiny;-))
ielz ****a mozna czekac??? uke:
Posted by: Vanilla

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:29

Ja jak narazie jestem spokojny ale to co Oni wyprawiaja jest troche amatorskie. Rozumie ze moga miec jakies problemy ale lepiej na tym by wyszli jaky przynajmniej napisali dokładnie o co chodzi i my bysmy byli spokojni i oni nie straciliby tylu klientów co napewno nastapi
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:30

Jakby napisali, że wykradli im nasze numery kart kredytowych maltańscy h4Xorzy to nie wiem czy byłbyś taki spokojny ;-)
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:32

Czy kiedys expekt mial podobna awarie? (nie chodzi mi dokladnie o tyle dni co teraz ale np. ze 24h nie chodzilo?)
Posted by: Vanilla

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:33

Jestem i bede spokojny Sami budujemy nastrój paniki co jest niepotrzebne Wymyslamy jakies histryjki typu Hakerzy itp.
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:34

To jest moj majl do nich: "Dlaczego sa problemy z zalogowaniem sie do wlasnego konta?"
ODP: "W dniu dzisiejszym przeprowadzane zostaly konieczne zmiany w oprogramowaniu, nasi technicy dokonuja osotanich zmian i juz kwrotce serwis bedzie w pelni dostepny." - poniedzialek

"Czy te problemy sa jakies powazne? Wisi mi caly czas jeden kupon który zakonczyl sie juz i w dodatku jest wygrany.... "
Odp "Przepraszamy za klopoty spowodowane z dostepem do serwisu, spowodowane sa one przedluzajaca sie praca zwiazana z wymiana oprogramowania, nasi technicy pracuja nad jak najszybszym zakonczeniem prac, zapewniamy ze po ich zakonczeniu wszystko powroci do normy." - wtorek

"Szanowni panstwo zwracam sie do was z takim pytaniem: Ile potrwa jeszcze niemożność wejścia na swoje konto i obstawiania zdarzeń sportowych?"
Odp "Dzis poznym wieczorem nasz serwis powinien byc juz dostepny." - dzisiaj

Tragedia....
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał QuaTro:
[qb]To jest moj majl do nich: "Dlaczego sa problemy z zalogowaniem sie do wlasnego konta?"
ODP: "W dniu dzisiejszym przeprowadzane zostaly konieczne zmiany w oprogramowaniu, nasi technicy dokonuja osotanich zmian i juz kwrotce serwis bedzie w pelni dostepny." - poniedzialek

"Czy te problemy sa jakies powazne? Wisi mi caly czas jeden kupon który zakonczyl sie juz i w dodatku jest wygrany.... "
Odp "Przepraszamy za klopoty spowodowane z dostepem do serwisu, spowodowane sa one przedluzajaca sie praca zwiazana z wymiana oprogramowania, nasi technicy pracuja nad jak najszybszym zakonczeniem prac, zapewniamy ze po ich zakonczeniu wszystko powroci do normy." - wtorek

"Szanowni panstwo zwracam sie do was z takim pytaniem: Ile potrwa jeszcze niemożność wejścia na swoje konto i obstawiania zdarzeń sportowych?"
Odp "Dzis poznym wieczorem nasz serwis powinien byc juz dostepny." - dzisiaj

Tragedia....[/qb][/QUOTE]hehehe
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:50

Dodali nowe zdanko
,,Wyrażamy ubolewanie z powodu niedogodności i pracujemy nad tym aby wrócić tak szybko, jak to będzie możliwe,,
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 03:52

nie zdziewie się jak niedługo dodadzą nowe zdanie w stylu -->> 'pocałujcie nas serdecznie w dupe'
Posted by: arizona

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 04:00

no i po 23 i nadal nic
Posted by: Arcy

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 04:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gump:
[qb]teraz ten śmietnik prosze zapychać[/qb][/QUOTE]

a tak btw nie mówiłem :zobacz: , poza tym jesteście ludzie chorzy uke: TU jest taki dział Quasi chat i tam stwórzcie sobie "Expekt Quasi chat"
Posted by: [g]um[p]

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 04:16

teraz w quasi by założyli, a rano i tak by tu wrócili :rolleyes:

a ciekawie by to mogło wyglądać...

o k....... jeszcze 7 minut
expekt goollaa
o k....... co oni o.......... uke:
strzelać do k....... n......
jeszcze tylko pięć minut, jak nie strzelą to się pochlastam uke:
go go go
co ten expekt o.......... uke:
....... to już pora na telefon
goooooollllllll (sorry miało być) DDZZZIIIIIAAAAŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAA
Posted by: majestic

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 04:20

Dear Customer,
Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services.
We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible.

Best Regards
Expekt.com Ltd
Posted by: Bajbuza

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 04:23

Drogi Użytkowniku,
Z powodu problemów technicznych, wciąż nie jesteśmy w stanie oferować naszego serwisu online.
Wyrażamy ubolewanie z powodu niedogodności i pracujemy nad tym aby wrócić tak szybko, jak to będzie możliwe.

Best Regards
Expekt.com Ltd
Posted by: darkus

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 04:26

te Qrwy nawet na emeil nie odpowiadają uke: uke:
Posted by: bkaytek

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 04:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał darkus:
[qb]te Qrwy nawet na emeil nie odpowiadają uke: uke: [/qb][/QUOTE]]bo oni tam qrwa nei maja co robic tylko odpowiadac na kolejny(milionowy juz pewnie) durny mail od takiego kogos jak ty o 12 w nocy
Posted by: marcuss

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 04:39

Taka firma dzialajaca (jakby nie bylo) dluzszy czas-to nie "kiosk z pietruszka" czy prowincjonalne biuro podrozy!!!Tego sie nie da tak po prostu zlikwidowac z godziny na godzine!Sadze ze naprawde maja powazny problem i walcza z nim...ale? Mniemam ze po takiej utracie kontroli nad dzialaniami i (mimo wszystko) jakims powiewie amatorszczyzny w dziedzinie "public relations" chyba juz sie nie podniosa...Totalnie utracili wiarygodnosc...Ja w kazdym razie-gdyby sie "reanimowali" wyplacam to co u nich mam (w sumie jakies "nedzne" 90-100 zeta) i...adieu!
Posted by: CJ PAOLO

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 04:45

hej ludziska załozylem temat na Quasi Czat tu wysyłajcie posty na temat Expekta nie bedzie takiego bałaganu
Posted by: Galimatias78

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 04:56

Ogólnie to mi to wisi bo nie mam tam wielkiej sumy. Nie zdziwie się jak oprogramowanie padło konta się niestety wyzerowały i panowie z expektu już się gdzies pakują - kierunek świat w końcu mają wasz szmal.
Posted by: chase

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 05:47

No i wszystko jasne. HAKERZY !!
Taki oto tekst sie o 1:46 pojawil jak wszedlem na expekt.pl

-------------------------------------------

TecHTeaM.cReW.InsIdE

I declare I don't care no more
I'm burning up and out and growing bored
In my smoked out boring room
My hair is shagging in my eyes
Dragging my feet to hit the street tonight
To drive along these shit town lights

I'm not growing up, I'm just burning out
And I stepped in line to walk amongst the dead

Apathy has rained on me
Now I'm feeling like a soggy dream
So close to drowning but I don't mind
I've lived in this mental cave
Throw my emotions in the grave
Hell, who needs them anyway

I'm not growing up, I'm just burning out
And I stepped in line to walk amongst the dead



Burnout - Green Day

inf3ction inside..help?!
irc.brasnet.org j/ #techteam

' E mais uma vez o dia foi salvo graças ao meninos

do TechTeam Family ;D '

FUCK ALL GOVERNMTENTS!!!

----------------------------

Mam screena jakby ktos chcial Wszystko wiec jasne. Teraz pytanie czy dzial IT sobie poradzi z tym w miare szybko. Chociaz jak to sa skandynawscy informatycy to jestem pelen obaw.
Posted by: chase

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 06:03

Jeszcze moze dodam dla kompletu informacji tytul naglowka strony
TecHtEaM PreseNtS.. fuxored your sux box admin ... die die

PS Ciekawe ze podmieniona zostala tylko strona o adresie expekt.pl a nie expekt.de expekt.com czy expekt.it

PS2 Na 99,9% z kasa bedzie wszystko ok.

PS3 Nie ma co psioczyc na expekt bo prawda jest taka ze jak haker bedzie chcial to do kazdego serwera sie dobierze. Kwestia tylko poswieconego czasu i zasobow. Wiec moglo sie to przydazyc kazdej firmie. A przydazalo sie juz i Microsoftowi i innym gigantom...
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 06:56

Jeśli ktoś z was pracuje w Kredyt Banku niech zadba o blokadę tego konta:

BANK: IV Odział KB SA w Warszawie

Nr rachunku: 76 1500 1777 1217 7005 7330 0000

Właściciel rachunku: Clear Limited 'C'

Waluta rachunku: PLN

PRZYNAJMNIEJ Polaków Expekt nie okradnie !
Posted by: chase

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 07:15

REALista ile masz lat? Ja bym typowal miedzy 5 a 10. Najlepiej biegnij do siedziby Kredyt Banku, wejdz do srodka i trzymaj mocno za drzwi... zabezpieczysz pieniadze wielu rodakom

PS Mozesz tez sprobowac zalozyc 15 nowych tematow na ten temat, na forum. To tez moze pomoc. Ale pamietaj zeby byc wytrwalym i nie dac sie moderatorom!
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 07:29

[QUOTE]Oryginalnie wysłał chase:
[qb]REALista ile masz lat? Ja bym typowal miedzy 5 a 10. Najlepiej biegnij do siedziby Kredyt Banku, wejdz do srodka i trzymaj mocno za drzwi... zabezpieczysz pieniadze wielu rodakom

PS Mozesz tez sprobowac zalozyc 15 nowych tematow na ten temat, na forum. To tez moze pomoc. Ale pamietaj zeby byc wytrwalym i nie dac sie moderatorom![/qb][/QUOTE]Ich strona nie działa od niedzieli, ale twój mózg się zlasował chyba już dużo wcześniej...

Wstaję o trzeciej rano przed wyjazdem, ale na chwilę zaglądam, czy może chociaż w nocy się pojawią, a tu ktos taki jak ty czeka na to by się załapać ...

więc poświęciłem ci minutę mojej uwagi

odejdź w pokoju;)
Posted by: hiron555

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 09:51

NA BRYTYJSKICH STRONKACH PISZA ZE TO JEDNAK HAKERZY - CIEKAWE CZY TO PRAWDA? MYSLE ZE BARDZO PRAWDOPODOBNE.
Posted by: Kubek

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 13:41

Miałem nie wypowiadać się na tym forum, ale zrobie jeden wyjatek.

To, co robi firma Expekt, przechodzi ludzkie pojecie.

Martwi mnie jednak, ze kiedy juz bedzie mozna sie do nich zalogowac, wszyscy zapomna o tych problemach, malo tego - beda szczesliwi, ze "Expekt wreszcie dziala!!!"

Zenada. Ludzie, pomyslcie o tym, ze majac konta w takiej beznadziejnej firmie, wspieracie jej dzialalnosc. Po tym, co nam pokazali w ostatnich dniach, nie powinni miec w Polsce ani jednego klienta...

Natychmiast po uruchomieniu strony wyplacam cala kase z tego bóka mam nadzieje, ze nie bede jedynym, bo trzeba karac takie firmy za to, ze nie dbaja klienta i wybierac konkurencje.

Pozdrawiam.

PS A pomyslec, ze nie tak dawno chcialem polecic Expekt mojemu kumplowi... Brrrr!

PS 2 Krzywka, palancie, jak szukasz frajerow i chcesz na nich zarobic, to uprawiaj moze swoja zlodziejska dzialalnosc gdzie indziej.
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kubek:
[qb]
PS 2 Krzywka, palancie, jak szukasz frajerow i chcesz na nich zarobic, to uprawiaj moze swoja zlodziejska dzialalnosc gdzie indziej.[/qb][/QUOTE]O tu kolego mnie zaskoczyłeś. Popraw mnie jeśli źle pamiętam, ale czy to nie ty pisałeś coś kiedyś o kulturze wypowiedzi na forum? Szkoda mi więcej słów na komentowanie twojgo posta...
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kubek:
[qb]Miałem nie wypowiadać się na tym forum, ale zrobie jeden wyjatek.
[/qb][/QUOTE]Prosimy Cię bardzo: nie rób więcej wyjątków
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kubek:
[qb]
Natychmiast po uruchomieniu strony wyplacam cala kase z tego bóka[/qb][/QUOTE]Wypłacaj, pewnie Expekt z tego powodu zbankrutuje
Posted by: Kubek

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Kubek:
[qb]
Natychmiast po uruchomieniu strony wyplacam cala kase z tego bóka[/qb][/QUOTE]Wypłacaj, pewnie Expekt z tego powodu zbankrutuje [/qb][/QUOTE]Brawo, Krzywka, dalej bedziesz wiec mogl zarabiac na referalach. Wyslij od razu CV i list motywacyjny do Expekta, zamiast uprawiac zalosna propagande.
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kubek:
[qb]]Brawo, Krzywka, dalej bedziesz wiec mogl zarabiac na referalach. Wyslij od razu CV i list motywacyjny do Expekta, zamiast uprawiac zalosna propagande.[/qb][/QUOTE]Czy to, że ktoś zarabia aż naprawdę tak bardzo ci przeszkadza?
Posted by: hiron555

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:32

NIe zarobi juz na refferalach bo rano jak otworzyli strone bylo napisane ze juz skonczyla sie ta promocja i jutro beda podane wyniki kto wygral $$$$$$$$$.
Posted by: Latajacy

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał hiron555:
[qb]NIe zarobi juz na refferalach... $$$$$$$$$.[/qb][/QUOTE]Człowieku już mnie dobijasz - nie dotego, że zakładasz niepotrzebnie tematy - to jeszcze nie masz pojęcia o bukmacherstwie. Skończyła się promocja...buhahaha, ****a czy ty wiesz co to są refferale? Co ty robisz na tym forum?
Posted by: hiron555

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:38

zamknij ryj i ssij Latajacy Cyrkowcu - byl konkurs na referowanie znajomych - za kazdego dostales 50zl i on 50zl wiec o czym wogole mowisz CIOLE.
Posted by: maxkolonko

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:46

Witamy Serdecznie,

Panskie kupony zostana rozliczone krotko po wejsciu na emisje naszego serwisu, jest to system online, wiec aby rozliczyc kupony musimy nasz serwis miec na emisji. Nasza strona zostala dzis ponownie uruchomiona, zostaly przeprowadzone wszystkie konieczne prace, obecny brak dostepu jest chwilowy, za chwile Pan bedzie miec dostep do serwisu. Przepraszamy za problemy.
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał maxkolonko:
[qb] za chwile Pan bedzie miec dostep do serwisu.
[/qb][/QUOTE]
Posted by: hiron555

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:53

ta chwila juz troche trwa
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:55

Chyba wklejaja wszystkim to samo

,,Nasza strona zostala dzis ponownie uruchomiona, zostaly przeprowadzone wszystkie konieczne prace, obecny brak dostepu jest chwilowy, za chwile Pan bedzie miec dostep do serwisu. Przepraszamy za problemy.,,

Posted by: żyła

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 14:59

Może po prostu czkawką odija im się promocja świąteczna i nie chcąc już więcej wtopić symulują awarie.
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 15:26

Czy dostaliscie dzisiaj smsy z Expekt.com? ja dostalem o goidzinie okolo 6:30 nastepujacej tresci:"To jest automnatyczne powiadomienie o ha6le od expekt.com sports betting. użytkownik: quatro, haslo: jakies bzdety ktore nie sa moim haslem..."
Posted by: -FoX-

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 15:28

Tak z innej beczki !!
Apeluje do spolecznosci bukmacherskiej (calego forum) o pomoc.
Czy w Wettpunkcie i Dobetsie mozna wyplacac przelewem na inne konto niz swoje albo w czeq podac inny adres i inna osobe. Innymi slowy czy da sie wyplacic innej osobie niz sobie ??
Z gory za pomoc
Posted by: Ekocio

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 15:28

nadawca: Support - Poland <support.poland@expekt.com>
adresat: ekocio@interia.pl
temat: Re: RE: Expekt [161877:54764]
data: Pią 11:24 19.12.2003
rozmiar: 2.2 kB
treść:


Witamy Serdecznie,

Nasza strona zostala dzis ponownie uruchomiona, zostaly przeprowadzone
wszystkie konieczne prace, obecny brak dostepu jest chwilowy, juz naprawde
wkrotce Pan bedzie miec dostep do serwisu. Przepraszamy za problemy.

Wesolych Swiat!
Support
Expekt.com Ltd
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 15:44

Chciałem podziękować "Expektowi" za wspaniałomyślne konkursy z
bonusami. Osobiście skorzystałem z dwóch, jednak Expekt nie
wywiązał się z rzadnego z nich. Po pierwsze namówiłem znajomą mi
osobę do założenia konta i wpłacenia 150 zł oraz zreferowania
mnie. Osoba ta wpłaciła te pieniążki i nawet przegrała wszystkie
jednak od Expekt ani ona, ani ja nie dostaliśmy obiecanych 50 zł
(nawet nie podano powodu dlaczego ich nie dostaliśmy). Po drugie
skorzystałem z drugiego bonusa z dnia 4 grudnia, gdzie do
wpłaconej kwoty miał być doliczony 20 % bonus. Dnia 4 grudnia
puściłem przelew do ekpekt z winy banku doszedł 5 grudnia no i
Ekpekt odpisał mi, że bonus się nie należy. Więc postanowiłem
po raz 3 spróbować( w końcu do 3 razy sztuka) skorzystać z
bonusa znowu wpłaciłem pieniądze i już myślałem, że mi się uda
gdy od momentu jak wpłaciłem kase Expekt nie działa i tak już 3
kolejny dzień. Pogratulować znakomitej obsługi klientów i
rzetelności (nie będę wspominał o voucherach gotówkowych, które
miały nie działać pare dni, a nie działają od kilku
miesięcy!!!). Tempo waszych napraw oprogramowania jest
porażające mam nadzieję, że to nie potrwa tyle co naprawa
voucherów. Przy okazji życzę miłych i spokojnych Świąt Bożego
Narodzenia.
Posted by: marcuss

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 15:50

Nie wiem po ile maja lat niektozy uczestnicy forum-ale poziom wypowiedzi jest zenujacy....
Posted by: Ekocio

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 15:54

www.expekt.pl nie działa
Chyba t juz naprawde koniec
Posted by: Mregal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 15:59

He he mi tez tak odp.

Witamy Serdecznie,

Nasza strona zostala dzis ponownie uruchomiona, zostaly przeprowadzone wszystkie konieczne prace, obecny brak dostepu jest chwilowy, juz naprawde wkrotce Pan bedzie miec dostep do serwisu. Przepraszamy za problemy.

Wesolych Swiat!
Support
uke: Expekt.com Ltd
Posted by: Ekocio

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb]He he mi tez tak odp.

Witamy Serdecznie,

Nasza strona zostala dzis ponownie uruchomiona, zostaly przeprowadzone wszystkie konieczne prace, obecny brak dostepu jest chwilowy, juz naprawde wkrotce Pan bedzie miec dostep do serwisu. Przepraszamy za problemy.

Wesolych Swiat!
Support
uke: Expekt.com Ltd[/qb][/QUOTE]Mi sie wydaję ze maja włączony AUTORESPONDER(automatycznie odpowieda na majle) !!!
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:03

Możecie mi polecic jakis buków, którzy przyjmuja wplaty przelewem, bo ja już mam dosyć Ekpekta!!!
Posted by: Mregal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:04

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ekocio:
[qb]Mi sie wydaję ze maja włączony AUTORESPONDER(automatycznie odpowieda na majle) !!![/qb][/QUOTE]No pewnie tak...
A wszyscy z firmy expekt.com wygrzewają jajka na Hawajach......
Posted by: Widget

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:04

Mi tam sie wlacza autogielda gdy wchodze na www.expekt.pl
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał namci:
[qb]Możecie mi polecic jakis buków, którzy przyjmuja wplaty przelewem, bo ja już mam dosyć Ekpekta!!![/qb][/QUOTE]Polecam gameboookers - ale przelew jest z pośrednikiem
Posted by: Ekocio

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:08

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Widget:
[qb]Mi tam sie wlacza autogielda gdy wchodze na www.expekt.pl[/qb][/QUOTE]Autogiełda ????

A u mnie: Nie można wyświetlić strony
Posted by: valar

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:11

Informacja ze strony głównejj Expektu:

"Chcemy podziękować Państwu za cierpliwość i zaoferować 100% payback* na spotkania tego weekendu w Premier League!
Tylko nie wiemy czy uda Wam się zalogować, he he.

*100% payback oznacza, że nie będziemy czerpać żadnych korzyści z tych zakładów - wszystkie profity powędrują z powrotem do naszych klientow i będą ukazane w postaci najlepszych kursów, jakie kiedykolwiek były oferowane na spotkania Premier League."
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał namci:
[qb]Możecie mi polecic jakis buków, którzy przyjmuja wplaty przelewem, bo ja już mam dosyć Ekpekta!!![/qb][/QUOTE]Polecam gameboookers - ale przelew jest z pośrednikiem[/qb][/QUOTE]Z pośrednikiem czyli jak to dokładnie wygląda pobierają prowizje?
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:14

namci - priv
Posted by: Widget

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:20

Teraz zamiast expekta proboje sie polaczyc z jakims :verdigo.pl" Ale tam ktos sie bawi aliasami!!!
Posted by: Mregal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Widget:
[qb]Teraz zamiast expekta proboje sie polaczyc z jakims :verdigo.pl" Ale tam ktos sie bawi aliasami!!![/qb][/QUOTE]Może naprawde hakerzy...
bo jeśli nierobia nic z grafiką nic niezmieniają a maja własnie takie problemy moze ktos sie do nich włamał...
Posted by: fox1984

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:22

a mi wlasnie wskoczyl expekt mam nadzieje ze to juz koniec ich klopotow
Posted by: Mregal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:23

ooo działa
obstawiamy na jak długo......
Posted by: gburekk

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:28

obstawilem dwa spotkania... ale nie maja jeszcze oferty na serie A i lige hiszpanska, miejmy nadzieje ze to juz koniec tych klopotow
Posted by: zbychal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:28

Chcemy podziękować Państwu za cierpliwość i zaoferować 100% payback* na spotkania tego weekendu w Premier League!

*100% payback oznacza, że nie będziemy czerpać żadnych korzyści z tych zakładów - wszystkie profity powędrują z powrotem do naszych klientow i będą ukazane w postaci najlepszych kursów, jakie kiedykolwiek były oferowane na spotkania Premier League.
Są już kursy na Premier i League i jak zwykle gówniana/Expektowa prawda.
Marża buka jest i nie ma żadnego paybacku.
Poza tym profesjonalizm widać, w tym, że zwracają się do wszystkich na ty-co ja do c***a wafla kozy z nimi pasłem na Malcie czy co? Tym bardziej kłuje to w oczy, bo nagle znienacka zmieniają formę z Ty na Pan.
Czyli brzmi to jak coś takiego:
Słuchajcie chamy, witamy Państwo w naszym śmiesznym serwisie
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:32

Dziala!!!
Trzymajmy wszyscy mocno kciuki aby za 5 minut znow sie nie spitolilo.

P.S. - hmm tylko ze kupony wczoraj jak sprawdzalem byly rozliczone z wtorku a dzis znowu nie ale to taka drobnostka
Posted by: Mregal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:35

U mnie niedziała dział HISTORIA

Ale wkoncu ruszyli...
Posted by: Latajacy

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb]U mnie niedziała dział HISTORIA

Ale wkoncu ruszyli...[/qb][/QUOTE]Historia nie działa...więc nic nie można sprawdzić...ale z tego co widzę brakuje 300 zł na koncie...chociaż potwierdzenie wygranych kuponów przyszło na maila...poczekamy ...zobaczymy
Posted by: Jachu

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:54

Witam serdecznie! coprawda jestem tu nowy, ale tez sie ogromnie ciesze ze expekt wreszcie ruszyl, bo w poniedzialek sam wyslalem im kase, we wtorek bodajze sie zaczely problemy, ale dzisiaj jest juz kasa na koncie i stronka dziala

no ale mniejsza o to, bo mam pytanko jedno moze niektorym sie to wyda glupie pytanie, ale dlaczego nie moge w expekcie obstawiac ligi hiszpanskiej i wloskiej??? z gory wielkie dzieki za odpowiedz, pozdro
Posted by: jaca102

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:57

No z tego co widze to zmienili zasady promocji w ramach konkursu świąteczny challenge a to juz przegięcie na maxa !!! Przecież to zwykła złodziejstwo. I na dodatek właściwie nie ma prawie weekendowej oferty. Ogólnie to chyba najlepszy moment żeby wypłacić od nich kase i nigdy nie wracać.
Jeszcze jedno nie rozliczyli mi jeszcze wygranego kuponu od wtorku uke:
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:57

No, nareszcie zagrałem promocję:

MC-Leeds 1 2.15

mecz dopiero w poniedziałek ale obstawiłem już teraz w razie dalszych cyrków
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:57

Jachu: zapewne wciagu paru godzin powinni dac oferte na Lige wloska i hiszpanska. Badz spokojny i czekaj
Posted by: zbychal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 16:58

Jachu, poczekaj chwilę i kursy się pokażą.
Najpierw muszą sobie je w Expekcie śćiągnąc od innych bukmacherów i dodać swoją marżę.
Później wymyślić nową promocję z nagrodami z takim regulaminem, że tylko profesor prawa może go zrozumieć( który zresztą 3 razy i tak za chwilę zmienią).
Musisz po prostu czekać.
Posted by: Jachu

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:01

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zbychal:
[qb]Jachu, poczekaj chwilę i kursy się pokażą.
Najpierw muszą sobie je w Expekcie śćiągnąc od innych bukmacherów i dodać swoją marżę.
Później wymyślić nową promocję z nagrodami z takim regulaminem, że tylko profesor prawa może go zrozumieć( który zresztą 3 razy i tak za chwilę zmienią).
Musisz po prostu czekać.[/qb][/QUOTE]wielkie dzieki Ci dobry czlowieku skoro wytrzymalem te 4 dni (dobrze mowie?) awarii expekta to nie widze problmeu aby poczekac na te kursy jeszcze raz dzieki, pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:10

Krzywka czy jezeli ten mecz Ci nie wejdzie to zainwestowana kasa sie zwraca?
Posted by: zbychal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:11

No i poprawili kursy na Premiership-w ten weekend pewnie będą tu jedne z lepszych( o ile dotrwamy do jutra
Posted by: Latajacy

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]No, nareszcie zagrałem promocję:

MC-Leeds 1 2.15

mecz dopiero w poniedziałek ale obstawiłem już teraz w razie dalszych cyrków[/qb][/QUOTE]Jest jakaś maksymalna kwota za jaką można zagrać? I czy kurs ma jakieś znaczenie? Bo jak na razie nic o tym nie pisali. Pewnie po wszystkim wymyślą, że można zagrać maksymalnie za 10 zł.
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:23

Witam otworztłem wlasnie konto w expekci i do cholery nigdzie nie moge znalesc opisu systemów nie chodzi mi o 2z3 itp ale te bardziej rozbudowane.
Posted by: Blaster

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:24

kursy na lige angielską są dość ciekawe, ale o co im chodzi w tej promocji to chyba oni sami nie wiedzą. jeżeli ktoś zadręczył ich kolejnym mailem w tej sprawie to proszę o podzielenie się informacjami na forum. Mi już się nie chce do nich pisać, bo mi chłopaków z supportu już szkoda... jak któryś przejmujący to juz pewnie siwych włosów dostał
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:27

Ja nic z tej promocji nie rozumiem.
Na Arsenal tylko 1.70 a w stsie np. 1.75.
A Chelsea ma 1.84 a w stsie 1.80.

hmmm niech ktos mnie oswieci ?
Posted by: Latajacy

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:32

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Blaster:
[qb]kursy na lige angielską są dość ciekawe, ale o co im chodzi w tej promocji to chyba oni sami nie wiedzą. jeżeli ktoś zadręczył ich kolejnym mailem w tej sprawie to proszę o podzielenie się informacjami na forum.[/qb][/QUOTE]Więc oni za promocję uważają wysokie kursy na Premier League. Ktoś na forum robił zamieszanie, że niby mają zwracać stawkę w przypadku przegrania zakładu. A żę jeszcze strona mi nie działała, więc wysłałem maila do suportu czy to prawda, że będą zwroty. O to ich miła odpowiedź:

"Kto Panu takich bzdur naopowiadal? expekt.com oferuje Panu wyzsze kursy na spotkania Premier League, nie zwrot stawki itp - przeciez wyraznie jest to napisane na naszej stronie glownej."
Posted by: Tantal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:33

działa ale kupony mam z poniedzialku nierozliczone
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Soccer:
[qb]Krzywka czy jezeli ten mecz Ci nie wejdzie to zainwestowana kasa sie zwraca?[/qb][/QUOTE]Zwraca sie a jakże
Posted by: Latajacy

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Soccer:
[qb]Krzywka czy jezeli ten mecz Ci nie wejdzie to zainwestowana kasa sie zwraca?[/qb][/QUOTE]Zwraca sie a jakże [/qb][/QUOTE]Jeśli Everton przegra lub zremisuje - to przecież logiczne, że Krzywka stracił to co postawił.
Posted by: zbychal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:37

Ja wyjaśnię zamiast supportu - w zamian pewnie mi zamkną konto albo coś . Normalny buk napisałby dziękuję, ale tu zostanę pewnie z****ny:
A zatem do rzeczy.
Bukmacher w kursach, które podaje ma marżę.
Jaką ?
Obliczenie jest proste.
Weźmy mecz z Expektu:
Real Sociedad - Real Valladolid 1 x 2 1.95 3.25 3.55
Aby ustalić marżę buka, dzielimy 1/1.95 1/3.25 1/3.55 i sumę tych ilorazów mnożymy przez 100 %.
Wychodzi nam 0,5128 +0,3077+0,2817=1,10 x 100 % =110 % To co jest ponad 100 % jest marża buka czyli w tym przypadku jest to 10 %.
Teraz jako zadanie domowe sprawdźcie sobie to samo dla Premiership-jak widać wynik oscyluje wokół 100 % czyli Expekt nie pobiera żadnej marży.
Myślę, że warto obstawić teraz tzw pewniaków, bo na nich kursy pewnie spadną i porobimy surebety, a co to jest surebet, niech wyjaśni kto inny.
Pozdry
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:37

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Latający:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]No, nareszcie zagrałem promocję:

MC-Leeds 1 2.15

mecz dopiero w poniedziałek ale obstawiłem już teraz w razie dalszych cyrków[/qb][/QUOTE]Jest jakaś maksymalna kwota za jaką można zagrać? I czy kurs ma jakieś znaczenie? Bo jak na razie nic o tym nie pisali. Pewnie po wszystkim wymyślą, że można zagrać maksymalnie za 10 zł.[/qb][/QUOTE]Ja mówię jeszcze o tej świątecznej promocji. Właściwie to połączyłem promocję i zagrałem 2 w jednym. Wysoki kurs na mecze premierleague + zwrot stawki. Oczywiście najbardziej opłaca się grać za max tzn 250PLN
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:37

''Szanowny kliencie Jak zapewne zauważyłeś, niestety wystąpiły kłopoty techniczne z dostępem do naszego serwisu w ostatnich dniach. Było to wynikiem niezbędnej wymiany naszego oprogramowania, jak i hardwaru.
Tej jesieni zanotowaliśmy gwałtowny wzrost liczby naszych klientów i zmiany były konieczne, aby móc Państwu oferować właściwy i szybki serwis, niestety, z powodu kłopotów technicznych, ta zmiana potrwała znacznie dłużej niż planowaliśmy, za co serdecznie przepraszamy''

Przyjmuję przeprosiny
Posted by: Latajacy

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:38

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb][QUOTE]:
Ja mówię jeszcze o tej świątecznej promocji. Właściwie to połączyłem promocję i zagrałem 2 w jednym. Wysoki kurs na mecze premierleague + zwrot stawki. Oczywiście najbardziej opłaca się grać za max tzn 250PLN[/qb][/QUOTE]Teraz rozumiem....
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Latający:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Soccer:
[qb]Krzywka czy jezeli ten mecz Ci nie wejdzie to zainwestowana kasa sie zwraca?[/qb][/QUOTE]Zwraca sie a jakże [/qb][/QUOTE]Jeśli Everton przegra lub zremisuje - to przecież logiczne, że Krzywka stracił to co postawił.[/qb][/QUOTE]Nie tracę bo dostaję bonusa 250 ze Swiatecznej
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:44

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zbychal:
[qb]Ja wyjaśnię zamiast supportu - w zamian pewnie mi zamkną konto albo coś . Normalny buk napisałby dziękuję, ale tu zostanę pewnie z****ny:
A zatem do rzeczy.
Bukmacher w kursach, które podaje ma marżę.
Jaką ?
Obliczenie jest proste.
Weźmy mecz z Expektu:
Real Sociedad - Real Valladolid 1 x 2 1.95 3.25 3.55
Aby ustalić marżę buka, dzielimy 1/1.95 1/3.25 1/3.55 i sumę tych ilorazów mnożymy przez 100 %.
Wychodzi nam 0,5128 +0,3077+0,2817=1,10 x 100 % =110 % To co jest ponad 100 % jest marża buka czyli w tym przypadku jest to 10 %.
Teraz jako zadanie domowe sprawdźcie sobie to samo dla Premiership-jak widać wynik oscyluje wokół 100 % czyli Expekt nie pobiera żadnej marży.
Myślę, że warto obstawić teraz tzw pewniaków, bo na nich kursy pewnie spadną i porobimy surebety, a co to jest surebet, niech wyjaśni kto inny.
Pozdry[/qb][/QUOTE]Nie chce mi się sprawdzać twoich obliczeń ale gołym okiem widać, że marza się tylko nieznacznie zmniejszyła. Te kursy, które oni proponują są rzeczywiście nieco lepsze - na moje oko to jest poziom srebrny. Normalnie expekt ma 10%-15% marży teraz jest coś miedzy 5% a 10%

Popraw mnie jeżeli źle rozumuję, ale jeżeliby marża rzeczywiście wyniosła 0% to możnaby tak podzielić stawkę na wykluczające się zdarzenia (1, X i 2), że niezależnie od wyniku otrzymalibyśmy 100% stawki. A to jak już pisałem wcześniej jest niestety niemożliwe.
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kolorman:
[qb]Witam otworztłem wlasnie konto w expekci i do cholery nigdzie nie moge znalesc opisu systemów nie chodzi mi o 2z3 itp ale te bardziej rozbudowane.[/qb][/QUOTE] http://www.expekt.com/owa_games/owa/betsshow.systemhelp?lc=pol&sysid=Single&limitwidth=Y

tu masz link do opisu systemów dostępnych w expekcie
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 17:51

Sory zbychal

To ja jestem w błędzie, ale patrzyłem na te kursy wcześniej, a dopiero teraz podnieśli...
Posted by: jaca102

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 18:19

Zmienili oprogramowanie ale vouchery nadal nie działają !!!
Expekt to jedna wielka ściema
Posted by: lukboj

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 18:28

[QUOTE]Oryginalnie wysłał jaca102:
[qb]Zmienili oprogramowanie ale vouchery nadal nie działają !!!
[/qb][/QUOTE]Czy wie ktoś kiedy vouchery zostaną uruchomione ? i czy to będzie jeszcze w tym roku <LOL> ?
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 18:39

uuuu wydaję mi się, że po tym całym zamieszaniu jakie nastąpiło Expekt.com straci wielu potencjalnych klientów, bo to co oni tam wyrabiają to przechodzi ludzkie pojęcie.
Zamiast podać rzeczowe jasne informacje dotyczącego tego paybacku to podali to tak, że mało kto rozumie.

ehh.. uke:
Posted by: Dawid

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 18:45

Ty Tomasso weź przeczytaj jeszcze raz tą stronę w temacie to będziesz wiedział co to payback jeden Pan to bardzo dobrze wytłumaczył. Jezu co za ludzi tylko rzygać potrafią
Posted by: Greg[PL]

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 18:58

jak ktos czytac nie potrafi to dla niego kazdy buk bedzie za ciezki. wezcie lepiej sobie w lotto pograjcie...
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 19:09

Czyzby stronka znow padla?
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 19:17

ahhahahahah ale ROTFL stronka znowu padła a ludzie tu rzucali się jak wygłodniałe zwierzęta na typy:D:D:D:D
Posted by: Latajacy

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 19:31

Znowu ne działa...ale na szczęście zdążyłem zlecić wypłatę 3/4 kasy...parę groszy zawsze można zostawić.
Posted by: japiss

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 19:35

i nie zdazylem zagrac paru groszy na dzis a co najgorsze nie zdazylem wyplacic :[
FUCK
Posted by: zbovid

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 19:47

No i temat zdjeli.
"Chcemy podziękować Państwu za cierpliwość i zaoferować 100% payback* na spotkania tego weekendu w Premier League!

*100% payback oznacza, że nie będziemy czerpać żadnych korzyści z tych zakładów - wszystkie profity wynikające z kursów powędrują z powrotem do naszych klientow"
CO wedlug Was oznacza slowo payback??
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 20:06

[QUOTE]Oryginalnie wysłał rOdziu.:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał kolorman:
[qb]Witam otworztłem wlasnie konto w expekci i do cholery nigdzie nie moge znalesc opisu systemów nie chodzi mi o 2z3 itp ale te bardziej rozbudowane.[/qb][/QUOTE]http://www.expekt.com/owa_games/owa/betsshow.systemhelp?lc=po l&sysid=Single&limitwidth=Y

tu masz link do opisu systemów dostępnych w

expekcie[/qb][/QUOTE]Dzieki sardeczne za info.nie moglem sie do tego dogrzebac.A przy okazji czy ktos gra goliatem?
albo super heinzem?
nie wiem jak to u was wyglada w praktyce
Posted by: Krzycho

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 20:09

Sorry za pytanie ale w natłoku TEMATÓW nie mogę znaleźdź odpowiedzi
Jaki jest kod SWIF do mBanku ???
Posted by: Krzycho

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 20:12

No bo muszę wypłacić kaskę z Expektu i jeszcze raz wpłacić bo mi promocji nie uznali bo zaksięgowali dn 8.12.2003r. a promocja zaczyna sie od 9.12.2003r
JAK PECH TO PECH
Posted by: jesusek

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 20:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał groszek25:
[qb]Sorry za pytanie ale w natłoku TEMATÓW nie mogę znaleźdź odpowiedzi
Jaki jest kod SWIF do mBanku ???[/qb][/QUOTE]BREXPLPWMUL
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 20:39

czy jest to mozliwe aby kupon z wtorku nie zostal jeszcze uwzgledniony ?
Posted by: Tantal

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 20:44

jest to mozliwe bo moje kupony na nba z wtorku nie sa rozliczone uke: uke:
Posted by: Pasztet

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 20:45

Chyba mozliwe, bo mi tez nie policzyli...
Posted by: WiWo

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 21:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pasztet:
[qb]Chyba mozliwe, bo mi tez nie policzyli...[/qb][/QUOTE]Na temat nie rozliczonych kuponow zasiegnalem jezyka w supporcie i sprawa wyglada na moj gust nastepujaco :
MOj kupon z wtorku zostal rozliczony wczoraj, lecz patrze dzisiaj a kupon widnieje w zakladce "w trakcie". A kasy nie ma na koncie. Zapytalem wiec o co chodzi i powiedzieli zebym sie nie martwil bo dzis zostana rozliczone wszystkie zalegle kupony.

Wiaze sie to chyba z odtwarzaniem softu z backupu skoro moj zaklad byl; juz rozliczony a teraz widnieje w dziale "w trakcie". No coz pozostaje tylko byc cierpliwym.

pozdr
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 21:29

Kto z was już skorzystał z promocji zwrotu stawki?

Zagrał np. za całe 250 w "świąteczny challange" wygrał, lub przegrał, ale otrzymał już zwrot stawki.

Po wysłaniu im e-maila z ID gracza i sumą za jaką zawarłeś zakład otrzymujesz szybko jakiś odzew od supportu e-mailem, że to do nich dotarło?

Ktoś już przeprowadził cały proces i dostał zwrot stawki?

Jak to się odbyło dokładnie?

Opiszcie

Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 21:41

Orientuje się ktoś może kiedy będę miał pieniadze na koncie expekt?Pieniądze wpłaciłem wczoraj na poczcie.Pytam bo teraz sobota,niedziela,święta noi niewiem czy oni pracują w te dni.
Pozdro i dzieki z góry za odp.
Posted by: kiwka

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 21:53

szkoda ze na poczcie,z pko bp przekaz idzie góra 24 godziny. rekord mój to 6 h!!!!!!!1
Posted by: WiWo

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 21:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał REALista:
[qb]Kto z was już skorzystał z promocji zwrotu stawki?

Zagrał np. za całe 250 w "świąteczny challange" wygrał, lub przegrał, ale otrzymał już zwrot stawki.

Po wysłaniu im e-maila z ID gracza i sumą za jaką zawarłeś zakład otrzymujesz szybko jakiś odzew od supportu e-mailem, że to do nich dotarło?

Ktoś już przeprowadził cały proces i dostał zwrot stawki?

Jak to się odbyło dokładnie?

Opiszcie

[/qb][/QUOTE]Ja dostalem zwrot po okolo dwoch godzinach od postawienie zakladu i wyslania maila. Tylko sytuacja miala miejsce przed wielkim kryzysem.

pozdr
Posted by: Kejsper

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 22:10

oj panowie panowie...

czy expekt mozna nazwac bukmacherem??
moim zdaniem nie. W ostatnich kilku miesiacach byly zdaje sie dwie promocje. Dwa razy zmieniano regulamin w TRAKCIE trwania. Dzisiaj mamy do czynienia z tym samym.
Najpierw na stronie glownej mielismy taki tekst:

"Chcemy podziękować Państwu za cierpliwość i zaoferować 100% payback* na spotkania tego weekendu w Premier League!

*100% payback oznacza, że nie będziemy czerpać żadnych korzyści z tych zakładów - wszystkie profity wynikające z kursów powędrują z powrotem do naszych klientow"

a wiec PAYBACK oznacza (na przykladzie GameBookers) zwrot stawki. W GB wyglada to tak: stawiamy za 10E z naszego konta zdejmowane jest 8E (PB jest 20%) a zaklad nadal jest za 10E. Wiec analogicznie tutaj obstawiamy, a z naszego konta nic nie jest brane. po kilku godiznach mamy taki tekst:

"Chcemy podziękować Państwu za cierpliwość i zaoferować Najwyższe kursy w historii Expekt.com na spotkania tego weekendu w Premier League - expekt.com zrezygnował z marży na wszystkie spotkania weekendowe Ligi Angielskiej, aby wynagrodzić brak dostępu naszego serwisu."

zatem co to oznacza?? Czy ktos moze zrobil screena ?? ja niestety zapomnialem jedno jest pewne - nie mozna tego puscic plazem. Za bledy nalezy placic. Regulaminu zadnego nie bylo wiec nalezy wnioskowac po tym co jest/bylo napisane...bylo napisane PAYBACK? bylo...dla udowodnienia sprawy przydalby sie slownik angielsko-polski...

co za ludzie...wszyscy z supportu powinni poleciec w ciagu jednego dnia...

Wesolych Swiat zyczy
uke: Expekt
Posted by: WiWo

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 22:13

Jesli ktos chce obrucic pieniadze z promocji bez ryzyka po kursach 2 to moj nr GG 2467054

pozdr
Posted by: Blaster

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 22:37

nie wiem czy to promocja czy to pomyłka, ale kursy z HC na nba w expekcie WSZYSTKIE PO 2,00 !!!!

więc 0% prowizji

ja to biere
Posted by: qwerty

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 22:39

Kejsper, pomimo wszystko można uznać różnicę pomiędzy czymś takim jak payback & cashback.
Posted by: j2702

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 22:44

A na Lejkersów tylko 1,75
Posted by: pol

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 22:47

czy ktos moze oficjalnie powiedziec co expekt mial na mysli z tym payback? premiership juz jutro, support jakos nagle przestal odpowiadac...na poczatku myslalem ze zbuduje jakis system i postawie wszystko co mam na koncie a oni mi to zwroca...ale teraz juz sie zastanawiam czy to nie pulapka na takich naiwniakow jak ja:> wiec co to w koncu znaczy, w jednym prostym zdaniu?
Posted by: qwerty

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 22:47

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Blaster:
[qb]nie wiem czy to promocja czy to pomyłka, ale kursy z HC na nba w expekcie WSZYSTKIE PO 2,00 !!!!

więc 0% prowizji

ja to biere[/qb][/QUOTE]Przecież obiecali, że będzie bez marży.
Posted by: qwerty

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 22:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał pol:
[qb]czy ktos moze oficjalnie powiedziec co expekt mial na mysli z tym payback? premiership juz jutro, support jakos nagle przestal odpowiadac...na poczatku myslalem ze zbuduje jakis system i postawie wszystko co mam na koncie a oni mi to zwroca...ale teraz juz sie zastanawiam czy to nie pulapka na takich naiwniakow jak ja:> wiec co to w koncu znaczy, w jednym prostym zdaniu?[/qb][/QUOTE]Wejdź tu, wpisz kursy i ma nie wyjść strata. Podobną promocję ma teraz codziennie na wybrane spotkanie Nordicbet.
Posted by: Kejsper

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 23:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Kejsper, pomimo wszystko można uznać różnicę pomiędzy czymś takim jak payback & cashback.[/qb][/QUOTE]na gb jest napisane payback...i jest to cashback...dla mnie normalnym jest, ze jesli pisza, ze nie zarobia na tym i do tego w tym samym zdaniu jest "payback" to oznacza jedno - zwroty. po kilku godzinach jednak wszystko jest inaczej sformulowane...a marza i tak jest...(ok 1%?)

Jak dla mnie to support rownie dobrze mogl napisac, ze powinnismy podziekowac im, bo przeciez i tak 95% z ich klientow przegrywa...a tak to 4 dni nie stracilismy pieniedzy...what a bullshit...

A jak dla mnie to np kurs na Everton nie zmienil sie w ogole...(byl 1,8 i jest 1,8 i nie jest wcale najwyzszy w sieci...). reszta jest wieksza niz u innych bukow, ale nie sadze, zeby to bylo wynagrodzenie zadowolajace ludzi posiadajacych konto tylko w expekcie...4 dni bez gry, podczas gdy byly dobre mecze do gry...

Jak dla mnie poziom przynajmniej samego polskiego supportu jest zalosny...sam buk to trudno mi okreslic, bo support przyslania wszystko...

Pozdro.
Posted by: Ekocio

Re: Expekt.com [9] - 19/12/2003 23:32

Jakis ten expekt pojeb'any
Przed 17:00 na koncie miaem 85 z groszami teraz mam 100.05zł. !!!!!!!
A kupony w trakcie nadal są ??
Skąd to sie wzieło ?
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 00:03

WITKA MACIE MOŻE KOD SWIFT BANKU PKO BP jak tak to napiszcie
Posted by: Greg1906

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 00:05

Pomocy!!!! Czy może ktoś z Was wytłumaczyć z którego linku trzeba skorzystać, żeby zagrać Świąteczny Challenge? Klikam tę strzałkę po prawej z napisem "Konkurs" i wyświetla się "strona nie istnieje". Czy wystarczy wysłać im maila ze stawką ,ID czy muszę korzystać z jakiegoś linku? Dzięki za info.
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 00:26

Nasz margines w przypadku zakładów 1 x 2 wynosi tylko 2,5%, zaś dla zakładów z handicapem 0%!

Margines... ładnie. Margin to po marża łośki
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 00:27

A swoją drogą to kiedy dadzą tego bonusa (czekam już od rana) bo chętnie bym zagrał NBA po wyższych kursach
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 00:29

Gdybym wiedział, ze beda takie jaja to przetransferowalbym wiecej kasy do expekta
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 00:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb]Nasz margines w przypadku zakładów 1 x 2 wynosi tylko 2,5%, zaś dla zakładów z handicapem 0%!

Margines... ładnie. Margin to po marża łośki[/qb][/QUOTE]Czy ci ludzie nie wiedzą w ogóle czym się zajmują?
Posted by: CJ PAOLO

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 00:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał De Tomasso:
[qb]WITKA MACIE MOŻE KOD SWIFT BANKU PKO BP jak tak to napiszcie [/qb][/QUOTE]Proszę bardzo oto ten kod PKOBPPLPW
Posted by: Greg1906

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 01:01

Nikt nie opowiada. Chyba wszyscy siedzą w tym Expekcie:) Ponawiam pytanie czy aby skorzystać ze Świątecznego Challenge wystarczy zagrać normalny zakład, wysłać im maila ze stawką ,ID czy muszę korzystać z jakiegoś linku (zakładka konkurs mi nie działa)? Dzięki za info.
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 01:03

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Greg1906:
[qb]Nikt nie opowiada. Chyba wszyscy siedzą w tym Expekcie:) Ponawiam pytanie czy aby skorzystać ze Świątecznego Challenge wystarczy zagrać normalny zakład, wysłać im maila ze stawką ,ID czy muszę korzystać z jakiegoś linku (zakładka konkurs mi nie działa)? Dzięki za info.[/qb][/QUOTE]A zapisałeś się już do konkursu?
Posted by: Greg1906

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 02:05

Krzywka nie działa mi zakładka "'konkurs" po prawej stronie. Wyświetla się "nie można znaleźć strony". Czy to miałeś na myśli pisząc "zapisałeś się"? Jaki jest sposób na zapisanie się?
Posted by: Krzycho

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 02:44

application error

Restart your browser and try again.
If this doesn't solve the problem then please contact us.

Kind Regards

Expekt.com Support

OOOOOOOOOOOOO znowu sie zaczyna
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 03:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Greg1906:
[qb]Krzywka nie działa mi zakładka "'konkurs" po prawej stronie. Wyświetla się "nie można znaleźć strony". Czy to miałeś na myśli pisząc "zapisałeś się"? Jaki jest sposób na zapisanie się?[/qb][/QUOTE]To jedyna możliwość, u mnie wszystko działa, masz coś źle z przeglądarką - złe ustawienia albo zmień na inną - mozilla jest lepsza od explorera

Ale może spróbuj tylko zmienić poziom zabezpieczeń w ustawieniach internetowych na niższy, zobaczymy czy to pomoże
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 03:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Greg1906:
[qb]Nikt nie opowiada. Chyba wszyscy siedzą w tym Expekcie:) Ponawiam pytanie czy aby skorzystać ze Świątecznego Challenge wystarczy zagrać normalny zakład, wysłać im maila ze stawką ,ID czy muszę korzystać z jakiegoś linku (zakładka konkurs mi nie działa)? Dzięki za info.[/qb][/QUOTE]musisz wejść w odnośnik na głównej stronie expektu 'konkurs' (u mnie w tej chwili już działa), następnie wybierasz 'weź udział w konkursie, i tam zapisz się na 'Świąteczny Challenge'. Na głównej stronie pojawi Ci się wówczas odnośnik do konkursu 'Świąteczny Challenge', po kliknięciu na niego będziesz miał wybór zdarzeń dostępnych w tymże konkursie. Wybierasz wówczas zdarzenia z kursem co najmniej 2.0, wysyłasz im maila i po sprawie.
Posted by: Tantal

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 11:43

no i expekt znowu padl nie no to juz jest przesada..... uke: uke: uke: uke: uke: uke:
Posted by: Bajbuza

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 12:17

Oryginalnie wysłał Tantal:
]no i expekt znowu padl nie no to juz jest przesada..... uke: uke: uke: uke: uke: uke:

nieeeee... u mnie wszystko ok
Posted by: japiss

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 13:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Tantal:
[qb]no i expekt znowu padl nie no to juz jest przesada..... uke: uke: uke: uke: uke: uke: [/qb][/QUOTE]Człowieku czym ty się żywisz że tak tylko żygasz ??
a propos u mmnie również jest ok :rolleyes: ale i tak chyba zmieniam buka bo mam juz dość
Posted by: j2702

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 13:47

Pusciłem własnie 13 kuponikow -poszlo gladko
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 15:42

Mam pytanie dotyczące konkursu świątecznego w expecie. Wpłaciłem 50 zł ,zagrałem w systemie 4 z 5 po 10 zl , kursy pojedyncze były poniżej 2,00, ale kursy systemowe każdy powyżej 2,00. Nie dostałem zwrotu bonusu, bo jak twierdzi Expekt kursy miałem poniżej 2,00 (chociaż systemowe były ponad 2,00)i że nie zagrałem za 50 zł (a zagrałem 5 kuponów po 10 zł= 50zl w systemie. Co o tym sądzicie? Jeżeli mieli rację,to niech wszyscy uważają przy zawieraniu zakładów systemowychw tym konkursie,bo można się przejechać ) Pozdrawiam
Piotr
Posted by: jaca102

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 16:11

Chodzi u Was expekt ??
Posted by: _Macieq_

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 16:15

[QUOTE]Oryginalnie wysłał jaca102:
[qb]Chodzi u Was expekt ??[/qb][/QUOTE]za cholere to juz poprostu parodia co sie dzieje uke:
Posted by: Greg1906

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 16:16

NNNNIIIIIIIEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!
Wkońcu dostałem się do tego Świątecznego Challange i wszystko pi....neło. Fuck.
Posted by: Greg1906

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 16:18

Dzięki chłopaki za rady ale to chyba jednak wina Expekta, że mi ten odnośnik nie działał.
Posted by: j2702

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 16:33

Otwarcie z zalogowaniem w 9 sek TO DZIALA
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 16:46

U mnie jak narazie chodzi expekt, ale nie wiem jak długo to potrwa
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 16:56

Mam problem z wypłaceniem kasy z mojego konta na expekcie:
Wiem, że mam podać nazwę banku tj. PKO BP ( tak to mam zrobić ??? czy jest jeszcze jakaś inna nazwa), potem mam podać dokłądny adres ??? ale czego ??? banku ??? potem kraj (Polska ) potem numerek mojego konta... kod SWIFT dla banku PKO BP to PKOBPPLPW i suma... czyli, że tylko nie wiem co z tą nazwą i adresem, mógłby mnie ktoś oświecić..
Posted by: _REKIN_

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 17:23

Posted by: _REKIN_

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 17:25

[QUOTE]Oryginalnie wysłał mike#16:
[qb]Adres banku !!!
Jak przysylaja Ci wyciag, to tam powinienes miec dokladny adres oddzialu w ktorym trzymaja kaske(i go wpisujesz)!
Pozdro iwo: [/qb][/QUOTE]
Posted by: Michauek

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 18:12

Wedlug mnie expekt zachowal sie w porzadku po takich niemilych przejsciach. Ale przypominam tym , co tak najbardziej na niego flugali- TERAZ JEST CZAS ZEBY SIE STAMTAD WYPISAC. Jesli tego nie zrobicie to potem miejcie pretensje do siebie jak znowu beda takie problemy. pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 19:36

znowu nie działa !!!
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 22:20

ej co jest grane ??? czyżby zmienił się kod SWIFT do banku PKO BP???? wczoraj patrzyłem i było PKOBOPLPW, a dzisiaj jest BPKOPLPW.

Wie ktoś o co chodzi ???
Posted by: Lokus

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 22:25

nie wiem, ale ja wyplacalem niedawno na BPKOPLPW
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 22:30

no ja też widzę ten kod SWIFT na stronce banku PKO BP, ale jakieś 15 postów temu ktoś podał mi zupłenie inny kod i mam problem
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 22:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fito:
[qb]Mam pytanie dotyczące konkursu świątecznego w expecie. Wpłaciłem 50 zł ,zagrałem w systemie 4 z 5 po 10 zl , kursy pojedyncze były poniżej 2,00, ale kursy systemowe każdy powyżej 2,00. Nie dostałem zwrotu bonusu, bo jak twierdzi Expekt kursy miałem poniżej 2,00 (chociaż systemowe były ponad 2,00)i że nie zagrałem za 50 zł (a zagrałem 5 kuponów po 10 zł= 50zl w systemie. Co o tym sądzicie? Jeżeli mieli rację,to niech wszyscy uważają przy zawieraniu zakładów systemowychw tym konkursie,bo można się przejechać ) Pozdrawiam
Piotr[/qb][/QUOTE]expekt miał racje (tak mi się przynajmniej wydaje, po przeczytaniu regulaminu tego konkursu)
, w tym konkursie pierwszy zakład było trzeba puścić w jednym kuponie (zakład prosty. lub złożony), stawką depozytu ( w twoim przypadku 50zł), dopiero kolejne zakłady w tym konkursie można puszczać systemem
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 20/12/2003 23:46

Dzieki za odpowiedź, tylko że przed obstawką wysłałem maila z zapytaniem czy zakłady systemowe są dopuszczone i dostałem odpowiedź twierdzącą.
Pozdrawiam. Piotr
Posted by: Master_Flamaster_

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 02:07

Czy jesli dzisiaj wpłacę na konto Expektu z konta MBanku (nie kartą ale przelewem), dojdzie przed jutrem ? Pozdrawiam /MF/
Posted by: chase

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 03:52

Nie ma prawa dojsc! Na 90% bedziesz mial kase w poniedzialek okolo godz 21:00.
Polecam lekture: www.mbank.com.pl/wiecej/pytania/main_list_faq_2113.html#2319
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 04:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Master Flamaster:
[qb]Czy jesli dzisiaj wpłacę na konto Expektu z konta MBanku (nie kartą ale przelewem), dojdzie przed jutrem ? Pozdrawiam /MF/[/qb][/QUOTE]a po drugie w soboty i niedziele nie księgują kasy na konta w expekcie, jeśli dziś im wyślesz pieniądze to będziesz miał kase zaksięgowaną prawdopodobnie w poniedziałek między 19-21
Posted by: tomkris

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 15:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał chase:
[qb]Nie ma prawa dojsc! Na 90% bedziesz mial kase w poniedzialek okolo godz 21:00.
Polecam lekture: www.mbank.com.pl/wiecej/pytania/main_list_faq_2113.html#2319[/qb][/QUOTE]Nie ma prawa dojść na 100% ponieważ w soboty, niedziele i święta banki nie dokonyją przelewów zewnętrznych tj. do innych banków.

W te dni banki dokonują tylko przelewów wewnętrznych tj. wewnątrz własnego banku/oddziału i to też nie zawsze.

Pozdrawiam
Posted by: japiss

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 15:48

WITAM jak długo czeka się na wypłacenie kilku groszy z mojego konta w expekcie na konto mbanku ???
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 15:54

a jak długo na PKO BP ??? :rolleyes:
Posted by: japiss

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 16:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał japiss:
[qb]WITAM jak długo czeka się na wypłacenie kilku groszy z mojego konta w expekcie na konto mbanku ???[/qb][/QUOTE]prosze dajcie znać
Posted by: tomkris

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 16:50

Dwa-trzy dni robocze.

Jak dziś złożysz zlecenie wypłaty może zdążysz jeszcze kupić za te "grosze" prezenty na Święta.
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 17:59

i znowu nie chodzi expekt akurat teraz jak chce sobie wypłacać kase .

Właśnie nie wiem co wpisać w pole ''Adres'' Rozumiem, że mam tam podać dokładny adres swojego banku tam gdzie mam konto ??
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 18:05

już działa
Posted by: j2702

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 23:51

Godz 19.51 expekt niedziala
Posted by: j2702

Re: Expekt.com [9] - 21/12/2003 23:54

19,53 juz dziala
Posted by: japiss

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 00:32

WItam konto w expekcie mam 2 miesiące a spotkało mnie coś dziwnego nagle znaczy miedzy 14 a 17 podwił mi sie depozyt ale nie wiem dlczego. Czy moge to wyplacic i co to jest ?? Prosze jak wiecie to dajcie szybka odpowiedz bo emaila nie mam zamiaru pisać do nich za ostatnie wyczyny
Posted by: japiss

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 00:35

[QUOTE]Oryginalnie wysłał japiss:
[qb]WItam konto w expekcie mam 2 miesiące a spotkało mnie coś dziwnego nagle znaczy miedzy 14 a 17 podwił mi sie depozyt ale nie wiem dlczego. Czy moge to wyplacic i co to jest ?? Prosze jak wiecie to dajcie szybka odpowiedz bo emaila nie mam zamiaru pisać do nich za ostatnie wyczyny[/qb][/QUOTE]??????????
Posted by: japiss

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 00:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał japiss:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał japiss:
[qb]WItam konto w expekcie mam 2 miesiące a spotkało mnie coś dziwnego nagle znaczy miedzy 14 a 17 podwił mi sie depozyt ale nie wiem dlczego. Czy moge to wyplacic i co to jest ?? Prosze jak wiecie to dajcie szybka odpowiedz bo emaila nie mam zamiaru pisać do nich za ostatnie wyczyny[/qb][/QUOTE]??????????[/qb][/QUOTE]??????????
Posted by: master_flamaster

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 00:45

A ja mam pytanie:
jeśli wpłąca się w Kredyt Banku na wypełniając druczek( chyba można) to jak długo potwa żeby pieniądze znalazły się na koncie w expekt? (exp ma konto właśnie w Kredyt Banku)...
Posted by: japiss

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 00:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał japiss:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał japiss:
[qb]WItam konto w expekcie mam 2 miesiące a spotkało mnie coś dziwnego nagle znaczy miedzy 14 a 17 podwił mi sie depozyt ale nie wiem dlczego. Czy moge to wyplacic i co to jest ?? Prosze jak wiecie to dajcie szybka odpowiedz bo emaila nie mam zamiaru pisać do nich za ostatnie wyczyny[/qb][/QUOTE]??????????[/qb][/QUOTE]najlepiej dajcie znać na gg:4043703
POMÓŻCIE
Posted by: master_flamaster

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 01:00

A i jeszcze mam drugie pytanie:
co to znaczy (skopiowane ze stronki expektu) : Chcemy podziękować Państwu za cierpliwość i zaoferować Najwyższe kursy w historii Expekt.com na spotkania tego weekendu w Premier League -

expekt.com zrezygnował z marży na wszystkie

spotkania weekendowe Ligi Angielskiej, aby wynagrodzić brak dostępu naszego serwisu.

o jakiej marży tutaj mowa? przeciez u netwoych buków nie płaci się podatku więc...

pozdr.
Posted by: verseau

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 01:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]A i jeszcze mam drugie pytanie:
co to znaczy (skopiowane ze stronki expektu) : Chcemy podziękować Państwu za cierpliwość i zaoferować Najwyższe kursy w historii Expekt.com na spotkania tego weekendu w Premier League -

expekt.com zrezygnował z marży na wszystkie

spotkania weekendowe Ligi Angielskiej, aby wynagrodzić brak dostępu naszego serwisu.

o jakiej marży tutaj mowa? przeciez u netwoych buków nie płaci się podatku więc...

pozdr.[/qb][/QUOTE]Pomyliles pojecia.Marza a podatek to zupelnie dwie inne rzeczy.

Pozdrawiam.
Posted by: arth

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 01:29

a co ma marza do podatku ???

kazdy buk ma marze - z tego zyja buki ...

np dlaczego u zadnego buka nie ma kursow 2.00 - 2.00 na zdarzenia typu handicapy? tylko jest np 1.91 - 1.91 ????
te 0.09 to jest wlasnie marza - zysk buka.
podobnie jest przy kursach 1x2, tez jest marza, z ktorej laskawie expekt zrezygnowal na weekend w premiership - nie martw sie, juz sobie expekt to dobrze obliczyl i za male pieniadze kupi nastepnych ...

arthx
Posted by: Jachu

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 01:38

witam, a jak to jest z tym paybackiem w tym weekendzie, ligi angielskiej, postawilem za 15 zeta mecz Blackubrn-Villa 1, Everton-Leicester 1 i Tottenham-Man Utd. 2, wiem, przegralem, ale w zwiazku z ta promocja myslalem ze otrzymam zwrot swojej stawki (tych 15 zeta) a tu kupon rozliczony a kasy nie ma, jak to jest???
Posted by: master_flamaster

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 01:44

Rozumiem czyli chodzi o to że kursy u netowych buków są niższe niż u naziemnych ?!
dzięki za odpowiedzi
A co do mojego pierwszego pytania nie wiecie czy można w kredyt banku wpłacać kasę? "w okienku"

Artx: czemu piszesz że "expekt kupi sobie następnych" przecież granie u buka to "zabawa" dla dorosłych ludzi.. masz wolny wybór chcesz grać to grasz nie chcesz to nie grasz... więc? ..

ja chcę się dowiedzieć tylko czy nie ma problemów z expektem , z wypłatą kasy, czy nie ma przekrętów etc. a to czy wpłacę to tylko moja decyzja po tym co się dowiem..

pozdrawiam
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 02:38

Witam wszystkich graczy. Czy może ktoś podać kod SWIFT dla banku WBK? Z góry dziękuje.
Posted by: qwerty

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 03:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]Rozumiem czyli chodzi o to że kursy u netowych buków są niższe niż u naziemnych ?! (...)[/qb][/QUOTE]A co to, naziemne buki marży nie mają i nie zarabiają? Najczęściej marżę mają wyższą, do tego podatek, więc gdzie kursy wyższe...?
Posted by: master_flamaster

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 03:20

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]Rozumiem czyli chodzi o to że kursy u netowych buków są niższe niż u naziemnych ?! (...)[/qb][/QUOTE]A co to, naziemne buki marży nie mają i nie zarabiają? Najczęściej marżę mają wyższą, do tego podatek, więc gdzie kursy wyższe...? [/qb][/QUOTE]no jak na czym - na tym że ludzie przegrywają pieniądze a nie na marżach...
ee nic juz nie rozumiem w takim razie

to jeszcze jedno pytanie:
czy w expekcie można wysłac np 5 singli na jedno zdarzenie? np na wynik? 1-0, 1-1, itp ?

pozdr.
Posted by: qwerty

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 05:12

Marża buka to podstawa, gdyby jej nie było, to by nie zarabiały, gdyż roiłoby się od surebetów. Zastanów się, czy powiesz, że sklepy nie zarabiają na marży sprzedając artykuły po cenach wyższych, niż kupiły w hurtowni, tylko na tym, że ludzie to "po prostu kupują"?

ps. można wysłać w/w 5 singli.
Posted by: master_flamaster

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 12:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Marża buka to podstawa, gdyby jej nie było, to by nie zarabiały, gdyż roiłoby się od surebetów. Zastanów się, czy powiesz, że sklepy nie zarabiają na marży sprzedając artykuły po cenach wyższych, niż kupiły w hurtowni, tylko na tym, że ludzie to "po prostu kupują"?

ps. można wysłać w/w 5 singli.[/qb][/QUOTE]dzieki za single

a co do pierwszego "problemu":
przyznasz że między kupowaniem normalnego towaru w sklepie a "kupowaniem" zakładów jest pewna róznica..
przecież buk sam ustala kurs od nikogo go nie bierze, więc w jaki sposób zarabia na marży? sorry że nudze ale ja dalej tego nie rozumiem

pozdr.
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 14:16

ej ?? co jest grane ??? czemu nie mogę zagrać teraz na Leeds w meczu z MC pisze mi, że wybrany zakład nie jest już aktywny !! czyżby wycofali ten zakład ????
Posted by: Latajacy

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 14:19

Pewnie obniżają kursa...jak zwykle.
Posted by: z o ® r o

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 14:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb][QUOTE]
przecież buk sam ustala kurs od nikogo go nie bierze, więc w jaki sposób zarabia na marży? sorry że nudze ale ja dalej tego nie rozumiem
pozdr.[/qb][/QUOTE]W taki sposób, że jeżeli buk dobrze oszacował prawdopodobieństwo to granie u niego teoretycznie się nie opłaca. Twoja oczekiwana wygrana wynosi zawsze 90% tego co postawiłeś. Np:

grasz 10zł po kursie 1.40 na gospodarzy
Prawdopodobieństwo, że gospodarz wygra wynosi 65%
Tak więc twoja oczekiwana wygrana (brutto) to:
1.40 * 65% = 91% stawki. Upraszczając z każdych 10zł, które postawisz dostaniesz spowrotem tylko średnio 9.10 zł.
Posted by: Latajacy

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 14:36

A tak przy okazji meczu City - Leeds to expekt robi ludzi w konia. A jednak podwyższyli kurs na City...ale nie o to chodzi. Kursy wyglądają tak:

City - Leeds 2.15 3.55 3.85

Wg nich kurs na 1X wynosi 1.25...ale jeśli sami to obliczymy to wychodzi 1.33...niewielka róznica, ale przy dużych stawkach 1.08 to nie jest tak mało...więc lepiej zagrać oddzielnie na 1 i na remis, wtedy wyjdziemy lepiej.
Tak samo jest w przypadku X2 - wg nich X2 to kurs 1.75...a po obliczeniu wychodzi 1,84.
Nie wiem jak jest z innymi meczami, ale już któryś raz zaniżają kursy w przypadku meczy z podpórkami, więc lepiej czasem sprawdzić przed postawieniem 1X. Zawsze w przypadku wygranej parę złotych do przodu.
Posted by: master_flamaster

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 15:31

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Krzywka:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb][QUOTE]
przecież buk sam ustala kurs od nikogo go nie bierze, więc w jaki sposób zarabia na marży? sorry że nudze ale ja dalej tego nie rozumiem
pozdr.[/qb][/QUOTE]W taki sposób, że jeżeli buk dobrze oszacował prawdopodobieństwo to granie u niego teoretycznie się nie opłaca. Twoja oczekiwana wygrana wynosi zawsze 90% tego co postawiłeś. Np:

grasz 10zł po kursie 1.40 na gospodarzy
Prawdopodobieństwo, że gospodarz wygra wynosi 65%
Tak więc twoja oczekiwana wygrana (brutto) to:
1.40 * 65% = 91% stawki. Upraszczając z każdych 10zł, które postawisz dostaniesz spowrotem tylko średnio 9.10 zł.[/qb][/QUOTE]Hm, chyba już łapie o co chodzi tzn - że jeśli expekt twierdził że na tą kolejkę Premiership nie było marży oznaczało to że uwzględniając procentowe szanse oni dawali wyższy kurs - i tyle..
ale..
patrząc na to z drugiej strony w Twoim przykładzie nie zarabiasz 91 % stawki tylko 140 %
jak już wiele razy się przekonałem grając u naziemnych buków to czy jest kurs 1,20 czy 2,50 czy wyzszy w sporcie niewiele znaczy , zwłaszcza w hokeju... i czy będzie to 70 % szans czy tylko 10 % to jeśli masz nnosa + fuksa = informacje =wygrasz

pozdrawiam
Posted by: qwerty

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 16:52

Master Flamaster, Krzywka podał szanse oczekiwanego zwrotu w dłuższym okresie czasu, np. po zagraniu 1000 spotkań z kursem 1.40.

Wracając kilka postów wyżej -- sklep też nie ustala cen jak się widzi, bo gdy da cenę za wysoką, mało kto kupi, gdy za niską, kupi większość, ale on na tym nie zarobi (straci), tak więc jest szukany złoty środek. U buków jest bardzo podobnie, bo to przeciez też sklep (z ang. betting shop), gdzie kupujesz (lub sprzedajesz -- ale, podobnie jak na innych rynkach finansowych, nie musiałeś tego wcześniej kupić, żeby potem sprzedać) wynik zdarzenia płacąc cenę (price) jaką żąda buk. Poszukiwanie dobrych spotkań do zagrania można porównać do świątecznych (i nie tylko) wyprzedaży, czyli na szukaniu okazji. Mecz z kursem 2.5 średnio wchodzi prawie na 40% przypadków, więc jeśli uważasz, że właściwe szanse to np. 50% jest to wtedy jak najbardziej warte zagrania.
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 17:42

Witka mam do Was pytanie:
Wczoraj wypłacałem kase z mojego konta na expie po raz pierwszy i nie wiem czy jak dokona się wypłata to czy mi przyjdzie jakieś potwierdzenie na mojego mejla czy musze iść do banku i sprawdzić czego mi się za bardzo nie chce robić.

Dzięx
Posted by: Dawid

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 17:44

przyjdzie @ potwierdznie z expekta że Twoja wypłata zsotała dokonana
Posted by: żyła

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 18:17

Co się dzieje ,jak próbuje wypłacić kase ,a nie dotrzymałem warunków promocji(chodzi konkretnie o te 250 które żeby wypłacić trzeba obrócic 3x,po kursie 2,0 ,obróciłem tylko,że przeważnie to były niższe kursy ,a jak zaczynałem brać udział w promocji to nie było o tym mowy w regulaminie).
Posted by: żyła

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 19:17

wie ktoś
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 20:19

[QUOTE]Oryginalnie wysłał żyła:
[qb]Co się dzieje ,jak próbuje wypłacić kase ,a nie dotrzymałem warunków promocji(chodzi konkretnie o te 250 które żeby wypłacić trzeba obrócic 3x,po kursie 2,0 ,obróciłem tylko,że przeważnie to były niższe kursy ,a jak zaczynałem brać udział w promocji to nie było o tym mowy w regulaminie).[/qb][/QUOTE]napisz do supportu expekta że depozytu dokonałeś przed zmianą regulaminu i że chciałbyś wypłacić kase, oni powinni to sprawdzić, i wypłacić Ci kase (jedna osoba pisała na forum ze expekt odpisał mu na maila, że jeśli depozyt został zaksięgowany na konto gracza przed zmianą regulaminu, to kursy nie muszą być wyższe niż 2.0)
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 21:10

Mam kase 450 zl wypłacone w piątek - SĄ wypłacalni !!!
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 21:40

[QUOTE]Oryginalnie wysłał limeek:
[qb]Mam kase 450 zl wypłacone w piątek - SĄ wypłacalni !!![/qb][/QUOTE] dobra wiadomość
Posted by: Kane1910

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 22:26

Dziś wpłaciłem kase w oddziale Kredyt Banku o 13.00. Jest szansa że dziś bede miał?? Może wysłać maila to szybciej mi wrzucą na konto . Ale do jutra musi być bo chce jeszcze puścić darmowy typ w Świątecznej promocji . Co o tym myślicie?
Posted by: mac123

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 22:26

Napiszę coś niepopularnego.Uważam Expekt za naprawdę dobrego buka.Należy uszanować ich za to,że serwis jest po polsku.Nigdy nie miałem kłopotów z wpłatami,ani z obstawianiem.Uwaga!Ich
kasyno też uważam za dobre.Soft o ile się orientuję pochodzi ze szwedckiej firmy,która jest notowana na giełdzie.Ja gram tylko w bj i mogę powiedzieć że jestem na plusie.Dla negatywnie nastawionych:jeżeli ktoś nie zna strategi dobierania, zarządzania stawkami to gdzie by nie grał i tak ma nikłe szanse. W kasynie tak poprostu jest,że nie zawsze się wygrywa.(sorry za infantilizm).Dla bardziej zaawansowanych, 4 talie wykorzystywane w tym kasynie to naprawdę duży handicup(w realu 6).I chyba rzecz najważniejsza.Złożyłem zlecenie wypłaty na konto WBK(600zł)i mimo wymiany softu miałem kasę po 4 dniach bez prowizji,bez przesyłania jakiś skanów i innych utrudnień.
pozdrowienia.
Posted by: [g]um[p]

Re: Expekt.com [9] - 22/12/2003 22:36

[QUOTE]Dziś wpłaciłem kase w oddziale Kredyt Banku o 13.00. Jest szansa że dziś bede miał?? Może wysłać maila to szybciej mi wrzucą na konto . Ale do jutra musi być bo chce jeszcze puścić darmowy typ w Świątecznej promocji . Co o tym myślicie? [/QUOTE]powinnieneś dzisiaj mieć ją na koncie ( 19 - 21), a mail nic nie pomoże
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 01:14

Witam przed chwilą dostałem od supportu takiego maila: '' Drogi Kliencie, Twoja wypłata dla sumy XXX została dokonana przez expekt.com''

Czy to znaczy, że kasa już leży u mnie na koncie ???
Posted by: [g]um[p]

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 01:21

[QUOTE]Witam przed chwilą dostałem od supportu takiego maila: '' Drogi Kliencie, Twoja wypłata dla sumy XXX została dokonana przez expekt.com''

Czy to znaczy, że kasa już leży u mnie na koncie ???[/QUOTE]że "wyszła" od nich
Posted by: Lokus

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 01:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał De Tomasso:
[qb]Witam przed chwilą dostałem od supportu takiego maila: '' Drogi Kliencie, Twoja wypłata dla sumy XXX została dokonana przez expekt.com''

Czy to znaczy, że kasa już leży u mnie na koncie ???[/qb][/QUOTE]mi to przyslali dzien po tym jak sianko bylo u mnie na koncie
Posted by: dj bunny

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 01:35

czy expekt uwzgledni mi jak wplace jutro z mBanku i wysle print screena z potwierdzeniem przelewu i mi zaksieguja tego samego dnia gdy promocja bedzie jeszcze trwać?
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 01:57

[QUOTE]Oryginalnie wysłał De Tomasso:
[qb]Witam przed chwilą dostałem od supportu takiego maila: '' Drogi Kliencie, Twoja wypłata dla sumy XXX została dokonana przez expekt.com''

Czy to znaczy, że kasa już leży u mnie na koncie ???[/qb][/QUOTE]tak, kasa jest już na Twoim koncie i możesz grać
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 02:00

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dj bunny_wawa:
[qb]czy expekt uwzgledni mi jak wplace jutro z mBanku i wysle print screena z potwierdzeniem przelewu i mi zaksieguja tego samego dnia gdy promocja bedzie jeszcze trwać?[/qb][/QUOTE]najlepiej napisz do ich supportu, odpiszą Ci wciągu 10 minut:
support.poland@expekt.com
i będzie wszystko jasne...
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 02:11

ok dzięx iwo:
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 02:41

rodziu no nie wiem... wysłałem i czekam i czekam... a miało być 10 minut... ehhhhh
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 02:49

Polski support nie pracuje 24 h/dobe więc weź na wstrzymanie
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 03:00

chodziło mi oto byś wysłał z rana, bo support działa chyba tylko do 21 al: , sorry ze do końca nie wyjaśniłem
Posted by: sh

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 13:04

Możecie mi coś wyjaśnić ??

Postawiłem wczoraj w expekcie w meczu Man City- Leeds handicap 2(+0.5) po kursie 1.8.

Nie wiem dlaczego, ale ekxpekt rozliczył mi remis po kursie 1.0 i w odpowiedzi przekazał mi, ze wszystko sie zgadza.

Rozumie ktos cos z tego ??
Posted by: Conrad

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 13:44

Jeśli miałeś Leeds +0.5 i był remis 1-1 to forsa powinna być Twoja. Piszę "powinna" bo w Expekcie różnie bywa...
Posted by: Dawid

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 13:47

hahhaha oni to chyba nigdy nie nauczą się rozliczać handicapów azjatyckich weź skopiuj im ich własny pomocnik do asianów niech sobie przeczytają go dokładnie i Ci to rozliczą na plus
Posted by: globus

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 14:19

Wie ktos czy mecze dzisiejszej nocy - np NBA, ktore odbywaja sie po polnocy moga byc zagrane w ramach tej promocji
Posted by: kili

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 14:34

W końcu i ja muszę skrytykować Expekt.
Do tej pory nie miałem do tej firmy poważniejszych zastrzeżeń, poza kłopotami z dostępem do ich serwisu - kłopoty natury technicznej jestem w stanie zrozumieć (nawet kilkudniowe...)
Ostatnio postanowiłem skorzystać z promocji "Świąteczny Challang". Przeczytałem regulamin ( a jakże), wpłaciłem 130 zł depozytu, zagrałem kupon za 250 zł, wysłałem e-maila z informacją na support expektu.
Jaki otrzymałem bonus od Expektu ? 130 zł. Pomyślałem, że może źle odczytałem regulamin konkursu, więc uważnie przeczytałem go po raz kolejny. Okazuje się, że nie ma tam żadnej informacji iż kwota depozytu jest maksymalną kwotą bonusu ( jest tylko ograniczenie kwoty bonusu do 250 zł)
I tu zaczęła się moja korespondencja z Expektem:
Odpowiedź Expektu na mojego maila z pytaniem o kwotę bonusu ( dlaczego nie 250 zł)

"...Pan dokonal wplaty w wyskosci 130 PLN a chce Pan uzyskac bonus w kwocie 250 PLN? Nie jest to mozliwe - maksymalna kwota bonusu w Panskim przypadku to 130 PLN. Prosze zapoznac sie z regulaminem promocji. "

Moja odpowiedź na to:
W zasadach promocji umieszczonych na stronie Expektu nie ma mowy
o tym , iż kwota bonusu zależy od kwoty dokonanej wpłaty.
Wymagania to dokonanie wpłaty na konto ( podana jest kwota
minimalna) , przyłączenie się do konkursu, zagranie kuponu,
wysłanie E-maila z podaniem kwoty za jaką gram.
W regulaminie NIE MA MOWY o tym iż dokonana wpłata oznacza
maksymalną stawkę bonusu (do 250 PLN). Przytaczam regulamin na
podstawie którego wziąłem udział w konkursie:
... (tu skopiowałem regulamin Świątecznego Challangu)

Dlatego proszę o informacje na podstawie którego punktu
regulaminu nie został mi przyznany bonus w kwocie 250 PLN
Proszę o uważne rozpatrzenie mojej reklamacji.

Odpowiedź Expektu:

Witamy Serdecznie,

"Panie ..., Pan moze uzyskac bonus tyylko i wylacznie do kwoty depozytu jaki Pan zlozyl podczas trwania promocji, jezeli Pan sie z tym nie zgadza, w takim razie bonus zostanie z Pana konta odjety.

Prosimy o odpowiedz. "

Moja odpowiedź:

"Szanowni Państwo

Prosiłem o odpowiedź na podstawie którego punktu regulaminu - na
który Państwo się powołujecie w e-mailu do mnie - jest uwaga iż
kwota bonusu jest tożsama z kwotą depozytu. Nadal nie dostałem
rzeczowej odpowiedzi.
Mam nadzieję, iż po analizie mojego zgłoszenia przyznacie mi
Państwo w tym wypadku rację. W końcu obie strony powołują się na
jednoznaczny regulamin - prawda ?
Ze swojej strony nie chiałbym dołączyć do grona osób tracących
zaufanie do Expektu (b. wiele uwag m.innymi na forum www.mecz.pl)
Czy mało jest już osób opisujących swe kłopoty (nie przyznaję tu
nikomu racji - uwagi są różne) z Expektem ?

Dlatego proszę o przeanalizaowanie mojego wniosku. ..."

Odpowiedź Expektu:

"Witamy Serdecznie,

Panie ..., czy widzi Pan w regulaminie zapis mowiacy o tym, ze Pan moze zawrzec zaklad za kwote wyzsza anizeli wplata przez Pana dokonana i otrzymac bonus w wyzszej kwocie? NIE, Pan jedynie widzi zapis mowiacy o tym, ze nalezy dokonac wplaty pomiedzy 9-23 Grudnia, oraz o maksymalnej kwocie bonusu obraniczonej do kwoty 250 PLN, jest nawet podany przyklad stawek, ktore odnosza sie do zarowno stawek w konkursie, jak i rowniez do maksymalnych stawek zwrotu za dokonany depozyt jak i zaklad, mielismy juz klientow ktorzy zglaszali sie po 1000 PLN zwrotu;)

Informujemy Pana ponownie, ze Pan nie uzyska wyzszej kwoty bonusu, anizeli kwota wplaty, rowniez informujemy Pana, iz jezeli nie akceptuje Pan warunkow promocji, prosze przeslac do nas e-mail w ktorym Pan z niej rezygnuje, tym samym zwracajac bonus. "

Moja odpowiedź:
"Szanowni Państwo

Myślę, że nadal nie dość dokładnie przeczytali Państwo moje
maile.
Tak jak pisałem, spełniłem wszystkie warunki regulaminu kunkursu
Świąteczny Challange. Panstwo powołujecie się na regulamin i ja
również to czynię. Prosiłem o podanie punktu w regulaminie, w
kórym jest powiedziane, że kwota depozytu jest maksymalną kwotą
bonusu (do 250 PLN)
Piszecie Państwo w ostatnim mailu: "... jest nawet podany
przyklad stawek, ktore odnosza sie do zarowno stawek w
konkursie, jak i rowniez do maksymalnych stawek zwrotu za
dokonany depozyt jak i zaklad,..."
Przytoczę ten fragment z Państwa regulaminu:
"Ty decydujesz o wysokości stawki na zakład, a tym samym, to Ty
wybierasz kwotę bonusu jaką otrzymasz:

Stawka 50 PLN – zwrot 50 PLN
100 – zwrot 100
150 – zwrot 150
200 – zwrot 200
250 – zwrot 250

Stawka na zakład powyżej 250 PLN - np.300 PLN – zwrot 250 PLN
itd."
UWAGA: Gdzie tu jest mowa o kwocie depozytu ???

Piszecie Państwo dalej: "..., mielismy juz klientow ktorzy
zglaszali sie po 1000 PLN zwrotu;) ..."
Tu sytuacja jest określona w regulaminie - w przykładach stawek
i zwrotów np.
Ale czy naprawdę NIE ZAUWAŻACIE Państwo różnicy pomiędzy moją
sytuacją, a żadaniami osób chcących zwrotu bonusu w wysokości
1000 zł ? - przecież ten przypadek jest określony w regulaminie
do 250 zł maksymalnego bonusu.
TO ZUPEŁNIE INNA SYTUACJA.

Może należy zdać sobie sprawę, że wypuściło się regulamin -
bubla ?
Ale za to należy niestety zapłacić.
Po raz ostatni (mam nadzieję) proszę o rozpatrzenie mojego
wniosku i przyznanie bonusu w kwocie 250 PLN zgodnie z
regulaminem konkursu ..."

Ostatnia odpowiedź Expektu:
Witamy Serdecznie,

"Panie ..., Panska sprawa nie zostanie potraktowana specjalnie, Pan tak jak i inni nasi klienci, moze i otrzymal bonus tylko i wylacznie do maksymalnej kwoty jaka Pan wplacil do Expekt.com w trakcie trwania promocji. Jest to ostateczne stanowisko, ktore nie zostanie zmienione."

Wnioski:
Prawdopodobnie w zamierzeniu Expektu było aby kwota depozytu była maksymalną kwotą bonusa (ale max 250 PLN) - ale tego w regulaminie NIE MA.
Nie przeszkadza to jednak Expektowi powoływać się na regulamin.
Moje pytanie o wskazanie punktu w regulaminie. potwierdzającego stanowisko Expektu ( bo to Expekt powołał się na regulamin) zostało bez odpowiedzi.
Za własne błędy (regulamin - bubel) powinno się płacić !!!
Dodatkowo "propozycja" Expektu, że mogę nie korzystać z ich bonusa jest poniżej pasa.
W prawie jest chyba taki zapis, że kto podstępem skłania inną osobę do niekorzystnego rozporządzania swoim majątkiem , popełnia przestępstwo. A skoro Expekt zachęcił mnie do skorzystania z bonusa a teraz proponuje mi jego nie przyjęcie ...

No cóż ja z tą firmą nie chcę mieć więcej do czynienia.
Posted by: dj bunny

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 14:54

kili tylko debil mógłby rozumować tak jak ty. sam napisałeś że są przykłady stawek. depozyt 100zl = bonus 100zł, no naprawde k.u.r.w.a nie rozumiem do kogo ty masz pretensje. czy ty czlowieku wogole myślisz logicznie. ciekawe co o tym myślą inni użytkownicy forum. no tym postem poprostu ustanowiłeś szczyt debilizmu!!! pozdrawiam al:
Posted by: dj bunny

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 14:58

poza tym masz napisane ze pierwszy kupon zostaje zwrocony, wiec jak wplaciles 130zl to jak chciales 250zl zwrotu??? i jeszcze pewnie zagrałeś kupon z kursem ogólnym mniejszym niż 2. buahaha. dla mnie to jest niesamowite jaką głupotą siebie rezprezentujesz :eek:
Posted by: kili

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:07

Do dj bunny_wawa:

Jest napisane w regulaminie:
Stawka 50 PLN – zwrot 50 PLN

Stawka to jest to kwotą którą stawiasz na zakład
Jeżeli mam na koncie 500 zł i wpłacę 130 to mam 630 zł i nie ma problemu abym postawił 250 zł (STAWKĘ 250 zł) na zakład.
Po drugie nie pisałem, że grałem zakład z kursem poniżej 2 ( kurs wynosił 2.53). Zresztą rozumując logicznie Expekt nie zwracał by mi kwoty bonusu gdybym zagrał zakład nie spełniający jasno określonego punktu w regulaminie ( kurs ponad 2,0)
Czytaj to co jest napisane i nie staraj się wymyślać więcej niż jesteś w stanie...
Posted by: dj bunny

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:11

ok, miales 500zl to nie rozumiem czemu wplacales wiecej. JEST WYRAZNIE NAPISANE ze zwrócą ci pierwszy kupon a nie ze jak wplacisz jakies pieniadze mimo tego ze je masz na koncie to ci dadza 250zl.bylo z tych 500zl zagrac za 250zl i nawet jakby ci nie wszedl kupon to oddaliby ci 250zl a nie wplacasz 130 i piszesz ze chcesz 250zl. czlowieku ogarnij sie..
Posted by: dj bunny

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:12

rozumiesz swój błąd czy inni użytkownicy forum mają ci to wytłumaczyć bo ja nie mam siły to tak opornych ludzi..
Posted by: kili

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:18

Do dj bunny_wawa:

Żeby skorzystać z promocji, należy złożyć depozyt - to odpowiedź na pytanie po co wpłacać skoro ma się kasę na koncie. Zrozumiałeś ???
Po drugie, coś Ty się przyczepił tego PIERWSZEGO zakładu ? Ja zagrałem dokładnie 1 kupon w konkursie "Świąteczny Challange" za 250 PLN z kursem powyżej 2,5.
I to wszystko na ten temat
Posted by: dj bunny

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:25

ok jesli zagrałes za 250zl to w sumie ok. przyczepiłem sie tego bo to główny wyznacznik regulaminu ze trzeba zagrac kupon z kursem powyzej 2 miedzi ktorys tam a 23 grudnia. widocznie trzeba jeszcze wplacic w tym czasie rownowartosc chcianego bonusu.. mimo tego ze ma sie hajs na koncie. lepiej sie z nimi nie kluc bo ci jeszcze bonus zabiorą.. a wygrales chociaz? jesli tak to sie ciesz bo ja nie zdarze chyba wplacic, bo jak byly problemy z expem to wplacilem na unibet i nie zdarzylem jeszcze wyplacic..i nie skorzystam z ich akcji charytatywnej..
Posted by: Cyborg

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:27

Człowieku bredzisz. Naucz się najpierw czytać ze ZROZUMIENIEM a potem komentuj.

Kili, masz w zupełności rację, tyle że co z tego Ja również zwróciłem uwagę przy korzystaniu z tego bonusa że nie ma nigdzie wzmianki o wysokości wpłaty, tylko znając wcześniejsze krętactwa Expektu wpłaciłem dla bezpieczeństwa powyżej 250 zł. Jak widać na Twoim przypadku, całe szczęście. Jedyne co mogę poradzić, to napisz do angielskiego supportu, bo z przytaczanych tu przez Ciebie i innych odpowiedzi polskiego supportu wynika, że to niezłe buraki. Może angielski support jest na wyższym poziomie intelektualnym.

Pozdrawiam i powodzenia iwo:
Posted by: dj bunny

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:31

no nie wiem czy ja bredze. tylko nieliczni "inteligenci" tacy jak wy maja problemy. nie dosyc ze wam bonus daja to jeszcze sie klucicie. regulamin to regulamin..
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:31

Hej mam taki problem po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje mi tam gdzie ma być moje Id i Kredyt takie coś i pisze ''akcja anulowana'' nie wiecie co to może być
Posted by: kili

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:32

Do dj bunny_wawa

W tym moim "sporze" z Expektem, chodzi mi o zachowanie jakichś zasad brzez buka. Oczywiście, że mogę nie mieć racji, ale Expekt powinien mi to wyjaśnić w oparciu o regulamin.
A zamiast tego otrzymuję propozycję "nie skorzystania" z bonusu. Nie po to dałem stawkę 250 zł na zakład "luzacki" - bo bez ryzyka, aby teraz, gdy go nie trafiłem, rezygnować z bonusu.
Dlatego zniechęciłem się do Expektu.
Pozdrawiam
Posted by: dj bunny

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:34

dobra ja sie nie wypowiadam juz. jesli cie urazilem to przepraszam ale dla mnie sytuacja jest oczywista !
Posted by: Cyborg

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał dj bunny_wawa:
[qb]no nie wiem czy ja bredze. tylko nieliczni "inteligenci" tacy jak wy maja problemy. nie dosyc ze wam bonus daja to jeszcze sie klucicie. regulamin to regulamin..[/qb][/QUOTE]Właśnie w regulaminie tkwi sedno sprawy. Nic w nim nie ma o WYSOKOŚCI wpłaty, tak więc Expekt nie ma prawa nie dawać bonusu tym, którzy wpłacili ale mniej niż 250 zł i zgodnie z ich regulaminem zagrali zakład za 250 zł lub więcej po kursie > 2.0
Tak więc dokładnie - regulamin to regulamin - tyle że Expekt się go nie trzyma.
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 15:59

ja widze tą sutuacje tak samo jak Pan 'dj bunny wawa'... , podstwą tej promocji był wpłacony depozyt i to tylko tym depozytem można było puścić zakład bez ryzyka, nie mieszając w to kasy posiadanej już na koncie...
takie jest moje osobiste zdanie na tą sytuacje al:
Posted by: chase

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 16:03

kili wydaje mi sie ze w regulaminie jest jasno napisane ze chodzi o podwojenie depozytu, a nie podwojenie stawki kuponu. Ponizej cytat ze strony expektu.

Dodatkowo dajemy Ci możliwość zagrania zakładu bez ryzyka z jednoczesną możliwością podwojenia Twojego depozytu...

Dla mnie ten zapis jest jasny.
Posted by: dj bunny

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 16:05

[QUOTE]Oryginalnie wysłał chase:
[qb]kili wydaje mi sie ze w regulaminie jest jasno napisane ze chodzi o podwojenie depozytu, a nie podwojenie stawki kuponu. Ponizej cytat ze strony expektu.

Dodatkowo dajemy Ci możliwość zagrania zakładu bez ryzyka z jednoczesną możliwością podwojenia Twojego depozytu...

Dla mnie ten zapis jest jasny.[/qb][/QUOTE]bravo, i tu pies pogrzebany-DEPOZYTU na dodatek dokonanego w okresie 9-23 grudnia.
Posted by: kili

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 16:21

Oczywiście, macie rację. Pytanie, kiedy pojawił się ten zapis na stronie Expektu (chodzi o podwojenie DEPOZYTU) ?
Jak pisałem wcześniej nie twierdzę, że to ja mam rację. Mnie chodziło o jednoznaczne wskazanie przez Expekt w regulaminie zapisu łączącego kwotę depozytu z kwotą bonusa. I takiej odpowiedzi nie dostałem.
W chwili obecnej widzę zapis mówiący o podwojeniu depozytu i moja reklamacja mogła zostać odrzucona (to znaczy ten tekst jestem skłonny traktować jako regulamin a nie reklamę).
Jeżeli taki tekst o podwojeniu depozytu był cały czas (a ja go nie widziałem ???) i Expekt by mi go wskazał nie było by całej sprawy.
W każdym razie dziękuję za odzew na forum, i życzę Wszystkim spokoju w Święta. Pozdrawiam
Posted by: rOdziu.

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 16:22

no i się wyjaśniło... Expekt miał racje al:
Posted by: Anonymous

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 16:24

Witam wszystkich uzytkownikow forum. Mam pytanie: czy do $ przeslanych z Expektu/a na konto bankowe nie moze "przywalic sie" u.s.?
Posted by: Mastro Tomo

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 16:42

Ponawiam pytanie. Wiecie co to może być przy wpisaniu loginu i hasła pojawia mi się u góry akcja anulowana Wam też coś takiego wyskakuje ? co to może być ?
Posted by: Noelus

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 16:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał arturos:
[qb]Witam wszystkich uzytkownikow forum. Mam pytanie: czy do $ przeslanych z Expektu/a na konto bankowe nie moze "przywalic sie" u.s.?[/qb][/QUOTE]Skarbówka ma specjalne "szwadrony inspektorów"
Tropią takich co sie przyznaja publicznie na forum do hazardu... łapią w dyby i zamykają w ciemnej piwnicy, aż im sie odechce obstawiania
Posted by: Dawid

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 16:53

[QUOTE]Oryginalnie wysłał De Tomasso:
[qb]Ponawiam pytanie. Wiecie co to może być przy wpisaniu loginu i hasła pojawia mi się u góry akcja anulowana Wam też coś takiego wyskakuje ? co to może być ?[/qb][/QUOTE]Ponieważ wykryli że jesteś nieletni i nie możesz obstawiać zakładów sportowych
Posted by: maxkolonko

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 17:02

Odnośnie regulaminu Expektu to wydaje mi się. że jakby go nie napisali to i tak znalazł by się ktoś taki kto się strasznie nudzi i przyczepi do byle przecinka, żeby tylko mieć jakiś wątek do umieszczenia na tym forum w tym temacie...
:zobacz:
Posted by: chase

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 17:03

[QUOTE]Ponawiam pytanie. Wiecie co to może być przy wpisaniu loginu i hasła pojawia mi się u góry akcja anulowana Wam też coś takiego wyskakuje ? co to może być ? [/QUOTE]Czasami mi tez wyskakuje. Zawsze pomaga wylaczenie i jeszcze raz odpalenie Internet Explorera. Ewentualnie w tym Explorerze w ktorym miales tego zonka zaladuj inna strone, a w nowo otwartym IE wczytaj expekt. Powinno pomoc. A jak nie to pisz na support, od tego sa i za to im placa.
Posted by: chase

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 17:06

[QUOTE]Witam wszystkich uzytkownikow forum. Mam pytanie: czy do $ przeslanych z Expektu/a na konto bankowe nie moze "przywalic sie" u.s.? [/QUOTE]Jak nie przelewasz kwot wiekszych niz 20 tysiecy zlotych to mozesz spac spokojnie. A jak przelewasz wieksze kwoty to _raczej_ mozesz spac spokojnie
Posted by: chase

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 17:10

[QUOTE]Oczywiście, macie rację. Pytanie, kiedy pojawił się ten zapis na stronie Expektu (chodzi o podwojenie DEPOZYTU) ?[/QUOTE]Wydaje mi sie (na 90%) ze byl od poczatku ten zapis. Jednak glowy bym nie dal. Ktos sie chwalil tutaj na forum ze ma zrzut ekranu tego regulaminu zrobiony prawie na samym poczatku. To by wyjasnilo juz na 100% czy ten zapis byl od (prawie) samego poczatku czy pozniej dodali.
Posted by: Noelus

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 17:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał De Tomasso:
[qb]Ponawiam pytanie. Wiecie co to może być przy wpisaniu loginu i hasła pojawia mi się u góry akcja anulowana Wam też coś takiego wyskakuje ? co to może być ?[/qb][/QUOTE]Po prostu trafiłes akurat na moment gdy znów cos sie wylozylo w Expekcie.
Posted by: [g]um[p]

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 17:34

kontynuacja
Posted by: globus

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 17:41

[QUOTE]Oryginalnie wysłał globus:
[qb]Wie ktos czy mecze dzisiejszej nocy - np NBA, ktore odbywaja sie po polnocy moga byc zagrane w ramach tej promocji [/qb][/QUOTE]Ponawiam swoje pytanie :rolleyes:
Posted by: [g]um[p]

Re: Expekt.com [9] - 23/12/2003 17:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał globus:
[QB]Wie ktos czy mecze dzisiejszej nocy - np NBA, ktore odbywaja sie po polnocy moga byc zagrane w ramach tej promocji [/QUOTE]To nie lepiej w "życzliwym i i mile nastawionym do swoich klientów, supporcie" się spytać. Na moje można, jest napisane o terminie przesyłania maili, a o dacie rozgrywania spotkań nie widzę nic. Ale będziesz miał jasność jak sami udzielą Tobie informacji.