Eurobet.com

Posted by: Legol

Eurobet.com - 08/02/2004 14:54

Witam! Gra ktos moze u tego buka? Jak wygladaja u niego wplaty i wyplaty /problemy, blokady etc.../, czy oferta na tenis i nozna jest szeroka i jakie sa najmniejsze stawki mozliwe do postawienia- slowem czy warto u nich grac?
Posted by: uQ$

Re: Eurobet.com - 08/02/2004 17:01

Wpłaty i wypłaty bezproblemowe. Oferta na piłkę bardzo szeroka (nawet takie wynalazki jak liga cypryjska znajdują się w ofercie), na tenis powiedziałbym że "standardowa". Niestety, wiele rzeczy wymaga klejenia. Limity bardzo niskie, poza największymi ligami max to $100 na kupon, można go jednak zwiększyć grając dany mecz w dublach/treblach. Minimalna stawka to chyba $1 ale głowy sobie za to uciąć nie dam.
Posted by: bojako5

Re: Eurobet.com - 08/02/2004 17:47

No z tego co widze to bardzo dobry buk. Zajebista strona i duuużo możliwosci obstawiania.
Czy jest u nich jakis bonus od wpłaty ?
Posted by: prer

Re: Eurobet.com - 03/03/2004 00:26

Witam,
uQ$ a czy Eurobet jest obslugiwany przez Neteller. Bo dawniej chyba nie bylo takiej mozliwosci, zreszta w zestawieniu nie ma zaznaczonej tej opcji. Czy cos sie zmienilo?
Posted by: uQ$

Re: Eurobet.com - 03/03/2004 04:31

Tak, wpłacałem/wypłacałem do Eurobetu NETellerem. Szybko, sprawnie i bez prowizji w obie strony.
Posted by: hunter750

Re: Eurobet.com - 06/03/2004 13:40

u0$ mam prośbę. Chciałem założyć konto w Eurobecie, ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. Jakbyś mógł przybliżyć krok po kroku co trzeba zrobić to by było extra.