bet-at-home

Posted by: kallaffior

bet-at-home - 19/04/2004 16:51

mam pytanko do doświadczonych graczy z tego forum:
czy bet-at-home jest godny zaufania i czy maciejakieś doświadczenie z tym bukmacherem?
z góry dzięki i wielkie pozdro dla wszystkich typerów
Posted by: Prezes Adam

Re: bet-at-home - 19/04/2004 21:29

Zobacz tutaj
http://data1.tbwsport.com/bookmakers/bookmaker_117301_recommend.html
Posted by: lucAs

Re: bet-at-home - 19/04/2004 23:22

Wedlug mnie sredni buk ale mam Polska wersje dla niektorych to dobra wiadomosc
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 22/04/2004 20:06

Gram w tym buku ma pare zalet jak i wad...
zaletą napewno jest to że nie ma minimum wpłaty,
co do szybkości przelewów jest jednak jak dla mnie długo 5-7 dni... przelew ze swojego konta jak i przelew na twoje konto zajmuje sporo czasu.Oferta nie powala na kolana,a co do minimum stawki to tez jest spore 1 euro... oczywiście support w jezyku anglieskim i niemieckim... pisałem do nich maile napoczątku o minimum stawki dostałem odpowiedź że minimum to JEDEN Złoty... ale chyba nie wiedzą oni że 1 euro to około 5 zł... więc stawka minimalna 5zł.Aha co do kontaktu z nimi to jest bardzo dobry szybka odpowiedź i jeszcze jedna ważna informacja po pierwszej wpłacie jak będziesz chciał robić kolejną wpłate starczy tylko screen np. z mBanku lub scan dowodu wpłaty odrazu dopisują sume do konta.Teraz czekam już 3 dzień na wypłate sądze że do poniedziałku się pojawi jak widać troche to trwa...

Pozdrawiam
Posted by: Prezes Adam

Re: bet-at-home - 03/05/2004 13:37

fcp i jak kasa doszła ?
Posted by: _Romo_

Re: bet-at-home - 03/05/2004 15:16

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fcp:
[qb]Gram w tym buku ma pare zalet jak i wad...
zaletą napewno jest to że nie ma minimum wpłaty,
co do szybkości przelewów jest jednak jak dla mnie długo 5-7 dni... przelew ze swojego konta jak i przelew na twoje konto zajmuje sporo czasu.Oferta nie powala na kolana,a co do minimum stawki to tez jest spore 1 euro... oczywiście support w jezyku anglieskim i niemieckim... pisałem do nich maile napoczątku o minimum stawki dostałem odpowiedź że minimum to JEDEN Złoty... ale chyba nie wiedzą oni że 1 euro to około 5 zł... więc stawka minimalna 5zł.Aha co do kontaktu z nimi to jest bardzo dobry szybka odpowiedź i jeszcze jedna ważna informacja po pierwszej wpłacie jak będziesz chciał robić kolejną wpłate starczy tylko screen np. z mBanku lub scan dowodu wpłaty odrazu dopisują sume do konta.Teraz czekam już 3 dzień na wypłate sądze że do poniedziałku się pojawi jak widać troche to trwa...

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Tez gram w tym buku, jezeli chodzi o wplaty i wyplaty to u mnie jest o wiele szybciej, wplaty 1-3 dni, a wyplaty 3-5 dni, posiadam konto w mbanku.. i oczywiscie mowie o dniach roboczych.. jezeli chodzi o support to mozna tez napisac na marketing.poland@bet-at-home.com i popisac sobie po polsku.. Duzym plusem jest brak minimalnej wpłaty ale tez brak minimalnej wyplaty !! wplacac i wyplacac mozna w kazdym momencie i ile sie chce !!
minimalna stawka fakt 1 euro, oferta przyzwoita i podoba mi sie ze na kazdy mecz jest tez handicap.
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 03/05/2004 16:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Prezes Adam:
[qb]fcp i jak kasa doszła ?[/qb][/QUOTE]doszła wszystko ok
Posted by: PAWi

Re: bet-at-home - 03/05/2004 16:42

Wlasnie otworzylem konto u tego buka. Minimalna wplata VISA to 10 Euro
Posted by: voucher

Re: bet-at-home - 03/05/2004 18:13

kartą inteligo visa electron wpłata idzie sekundowo
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 05/05/2004 01:42

Dziwnie robia wyplaty w bet at home,zlecilem wyplate pokazal sie komunikat ze przyjeli a kwota jest dalej dostepna na koncie...az kusi by przej.... iwo:
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 05/05/2004 14:32

Siema mam pytanie do tych co wyplacali juz z BET AT HOME wczoraj zlecilem wyplate a kasa jeszcze nie znikla z konta ile to trwa i czy tak to ma sie dziac??pozdro iwo:
Posted by: PAWi

Re: bet-at-home - 05/05/2004 14:48

ja wplacalem 03.05 i jeszcze nie mam, spokojnie troche to pewnie u nich potrwa
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 05/05/2004 14:51

Wplacales czy wyplacales??ja wyplacalem tylko chodzi mi o to ze kwota nie znika z konta,jeszcze sie z tym nie spotkalem pozdro iwo:
Posted by: PAWi

Re: bet-at-home - 05/05/2004 15:04

wplacalem do niech mala kwote
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 05/05/2004 15:42

Ja do nich wplacalem pare razy i w miare szybko gdzies po 1 dwoch dniach juz byla ale robilem to albo w banku BPH gdzie maja konto albo z samego rana wysylalem kase i nastepnego dnia juz byla,a z ta wyplata to dziwnie zlecilem wczoraj a do dzis jeszcze nie pobrali kasy z konta nie zle nie?pozdro
Posted by: Radj

Re: bet-at-home - 05/05/2004 16:09

Ja takze polecam BAH. Mimo, ze u nich nie gram to maja dobry support i mozna sie z nimi dogadac (zasponsorowali konkurs na mojej stronie dajac 100E). Oferta nie powala, jednak jezeli ktos dopiero zaczyna, nie zna jezykow, to jest to buk dla niego
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 05/05/2004 16:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]Dziwnie robia wyplaty w bet at home,zlecilem wyplate pokazal sie komunikat ze przyjeli a kwota jest dalej dostepna na koncie...az kusi by przej.... iwo: [/qb][/QUOTE]U mnie po paru godzinach kwota została odpisana dziwna sytuacja no ale co zrobić
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 05/05/2004 17:00

A jaki jest adres mailowy polskiego supportu bo na ich stronie jest chyba tylko ogolnu zagraniczny??gdyby ktos mi tu napisal bylbym zajebiscie wdzieczny bo ponad 24 godziny temu zlecilem wyplate a kasa nie zostala odjeta z konta dzieki z gory a na koniec mala smieszna ciekawostka:

Wysylalem dwa razy skany wplaty i nie powiem moment mi doladowali konto ale potwierdzenie mailem przyszlo raz po angielsku a raz poniemiecku z tego samego adresu ich hehe pozdro chlopaki iwo:
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 05/05/2004 17:03

Dobra poki co wyslalem na ten ich adres podany wyzej zobaczymy co odpisza
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 05/05/2004 18:57

Odpisali ze wyplate zrealizuja jeszcze dzis pozyjemy zobaczymy
Posted by: _Romo_

Re: bet-at-home - 06/05/2004 00:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fcp:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]Dziwnie robia wyplaty w bet at home,zlecilem wyplate pokazal sie komunikat ze przyjeli a kwota jest dalej dostepna na koncie...az kusi by przej.... iwo: [/qb][/QUOTE]U mnie po paru godzinach kwota została odpisana dziwna sytuacja no ale co zrobić [/qb][/QUOTE]wyplaty nie sa realizowane natychmiastowo.. zglaszasz wyplate i dopiero obsluga techniczna aktualizuje konta. Dostalem odpowiedz ze aktualizują je 3 razy dziennie... ps. Mogli by na stronie o tym napisac, bo sam sie na poczatku glowilem co jest ) PozdrOO
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 06/05/2004 00:13

Mi juz odpisali z konta,racja ze mogli by napisac bo ich strona jesli chodzi o informacje jest UBOGA
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 10/05/2004 19:43

W srode zeszla wyplacilem kase wieczorem mi ja odjeli z konta do dzis jej nie mam, nie za szybko juz 3 dzien roboczy expekt mi najszybciej kase przelewal a ci maja dziwne akcje ciekawe skad idzie ten przelew pozdro
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 12/05/2004 03:28

no no bet at home sie nie popisuje 5 dzien kasy nie ma na koncie wysylam im maila a oni odpisuja ze jutro sprawdza w banku bo nie wiedza czy wyslali i jutro dadza mi ostateczna odpowiedz,smiac sie czy plakac
Posted by: z o ® r o

Re: bet-at-home - 24/05/2004 13:12

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]no no bet at home sie nie popisuje 5 dzien kasy nie ma na koncie wysylam im maila a oni odpisuja ze jutro sprawdza w banku bo nie wiedza czy wyslali i jutro dadza mi ostateczna odpowiedz,smiac sie czy plakac [/qb][/QUOTE]no i jak, doszło?
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 25/05/2004 03:54

siema po mojej interwencji w supporcie zagranicznym nie w polskim wyplata doszla w dwa dni i wszystko git pozdro
Posted by: z o ® r o

Re: bet-at-home - 25/05/2004 13:09

dzięki iwo:
Posted by: wiktos

Re: bet-at-home - 27/05/2004 02:51

Panowie mam pytanko.Gram doslownie od kilku dni w bet-at-home i ostatnio chcialem dokonac wyplaty.Zlecilem im to w sobote, jest sroda wieczor a na moim koncie w mbanku nie ma sladu wygranej.Czy to normalne? z gory dziex za odpowiedz
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 27/05/2004 03:12

napisz na zagraniczny support moja sytuacje masz opisana wyzej, dopoki tego nie zrobilem polski nie potrafil tego ogarnac pozdro iwo:
Posted by: z o ® r o

Re: bet-at-home - 27/05/2004 13:52

A potem napisz czy doszło.
Posted by: Jejku

Re: bet-at-home - 27/05/2004 14:38

A co was sklania do otwierania tam sobie konta? Ani nie maja atrakcyjnej oferty spotkan, ani tez na pewno kursy jakie wystawiaja nie sa ich atutem. Ja nie bylem w stanie znalezc nic co by mnie sklonilo aby u nich grac. Chyba tylko polska wersja moze sklaniac, ale biorac reszte to za malo.
Posted by: z o ® r o

Re: bet-at-home - 27/05/2004 17:14

Polska wersja językowa, polska waluta i konto w polskim banku, support odpisujący na maile w ciągu 2 minut, ... bonusik 25% od depozytu
Posted by: Jejku

Re: bet-at-home - 27/05/2004 18:41

To moze zapytams ie tak... co ten buk ma takiego czego nie maja inne polskojezyczne buki? Bo ja zuwazylem tylko nedzne kursy - zwlaszcza na NBA jest niezla kradziez
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 27/05/2004 18:47

Ja jestem bardzo zadowolony z nich, polski support jest bardzo dobry,szybko odpisuja kase mi w koncu wyplacili,a watpliwosci bylo spowodowane tym ze gralem na przedplacie i szybko wyciagnalem od nich pare setek zanim kasa do nich dotarla ale po interwencji w zagranicznym supporcie wyplacili w dwa dni mialem na koncie
Posted by: wiktos

Re: bet-at-home - 29/05/2004 02:21

Tez jestem zadowolony.Troche wkurzalo mnie czekanie na kase ale w koncu doszla.Ten bukmacher ma cos w sobie.Niby malo spotkan.srednie kursy ale za to grywalnosc duza.Poza tym wielka zaleta jest brak limitu wplaty.Wplacilem sobie 10zl i w kilka dni wielokrotnie to pomnozylem.Tylko mogliby czytelnosc oferty poprawic bo trzeba dlugo szukac.zeby znalezc spotkania na konkretny dzien.
Posted by: wiktos

Re: bet-at-home - 29/05/2004 02:23

Tez jestem zadowolony.Troche wkurzalo mnie czekanie na kase ale w koncu doszla.Ten bukmacher ma cos w sobie.Niby malo spotkan.srednie kursy ale za to grywalnosc duza.Poza tym wielka zaleta jest brak limitu wplaty.Wplacilem sobie 10zl i w kilka dni wielokrotnie to pomnozylem.Tylko mogliby czytelnosc oferty poprawic bo trzeba dlugo szukac.zeby znalezc spotkania na konkretny dzien.
Posted by: wiktos

Re: bet-at-home - 29/05/2004 02:30

Ta podwojna wiadomosc to nie jest nabijanie sobie popularnosci na forum.bet at home tez mi nie placi za to:).jestem po prostu niedoswiadczony.to tak tytulem wyjasnienia ps.szkoda ze nie ma ostatnio co grac.
Posted by: wiktos

Re: bet-at-home - 29/05/2004 02:32

Ta podwojna wiadomosc to nie jest nabijanie sobie popularnosci na forum.bet at home tez mi nie placi za to:).jestem po prostu niedoswiadczony.to tak tytulem wyjasnienia ps.szkoda ze nie ma ostatnio co grac.
Posted by: adiv

Re: bet-at-home - 29/05/2004 02:42

Jejku ma całkowitą rację,ten buk jest denny.
ktoś piszę że jest grywalny, nie za bardzo rozumiem co to znaczy ale jeśli nedzna oferta = wysoka grywalność, to jest grywalny, Podobnie kursy, przynajmniej na mlb to dno, jejku pisze o nba - może nie lubią american sports
następny plus to podobno brak minimalnej wpłaty, nie róbmy jaj te głupie 50 zł do expektu kazdy kto się chce bawić w sieci powinien wysupłać
Posted by: wiktos

Re: bet-at-home - 29/05/2004 04:24

Rzeczywiscie grywalny moze nie bylo najlepszym slowem,co nie zmienia faktu,ze fajnie sie u nich obstawia.A co do kasy to wole miec dowolnosc wplat(nie lubie gdy mi ktos cos narzuca).
Posted by: z o ® r o

Re: bet-at-home - 29/05/2004 15:50

Może mają i nieco wyższą marżę, ale czasami łatwiej u nich o dobry kurs niż gdzie indziej. Dzisiaj np. wszystkie Buki na U21 Włochy-Serbia&MN 1.60 - 1.70. A w bet-at-home 1.80
Posted by: z o ® r o

Re: bet-at-home - 02/06/2004 23:10

Dzisiaj kolejna promocja Irlandia-Jamajka X2 za 2.40. Konia z rzędem temu, kto znajdzie wyższą ofertę. Niestety poza "soccerem" szanse na wyrwanie lepszego kursu są znikome.
Posted by: qbasmuggy

Re: bet-at-home - 08/06/2004 00:17

Jaka jest minimalna stawka na zakład na koncie w PLN?
1 PLN czy równowartość 1 euro ???
wie ktoś ?
Posted by: SyKo

Re: bet-at-home - 08/06/2004 03:45

[QUOTE]Oryginalnie wysłał qbasmuggy:
[qb]Jaka jest minimalna stawka na zakład na koncie w PLN?
1 PLN czy równowartość 1 euro ???
wie ktoś ?[/qb][/QUOTE]1 euro..czyli w zaleznosci od kursu ok. 5 zł
Posted by: M_a_r_i_o

Re: bet-at-home - 10/06/2004 21:06

bank:

IBAN:

BIC:

additional information:

Mam pytanie jak chce wyplacic kase z Bet-at-home do Mbanku to co musze wpisac w te rubryki?? Z gory prosze o szybka wypowiedz bo chce zdazyc przed euro jeszcze.
Posted by: M_a_r_i_o

Re: bet-at-home - 10/06/2004 21:44

Aha i chcialem jeszcze zapytac czy mozna z Bet-at-home wypłacić pieniążki do Moneybookers ??
Posted by: _Romo_

Re: bet-at-home - 10/06/2004 22:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał M_a_r_i_o:
[qb]bank:

IBAN:

BIC:

additional information:

Mam pytanie jak chce wyplacic kase z Bet-at-home do Mbanku to co musze wpisac w te rubryki?? Z gory prosze o szybka wypowiedz bo chce zdazyc przed euro jeszcze.[/qb][/QUOTE]Zaloguj sie na polskiej wersji betathome a bedziesz mial formularz wyplaty bez udziwnien..
ps. nie mozna przelac kasy do moneybookers
PozdrOO
Posted by: M_a_r_i_o

Re: bet-at-home - 10/06/2004 22:57

OK juz wszystko wiem pozostaje czekac na kase.
Swoja droga ciekawy jestem jak dlugo to potrwa.
Posted by: padik

Re: bet-at-home - 12/06/2004 16:44

hehe podoba mi sie text na ich stronce:

" Najszybsze, profesjonalne oraz przede wszystkim bezpieczne sfinalizowanie oddania zakladu pozwalaja entuzjastycznym krajaczom przezywac zakladanie sie jako jeszcze efektywniejsze i porywajace."

LOL
Posted by: PAWi

Re: bet-at-home - 12/06/2004 17:34

teraz niech ktos to przetlumaczy na polski
Posted by: mk89

Re: bet-at-home - 17/06/2004 13:32

No to teraz mam dylemat Czy grac u nich czy nie =]
Wam jak tam idzie? Idzie jakos cos wygrać
Posted by: Tio77

Re: bet-at-home - 18/06/2004 19:06

Wczoraj wpłaciłem pieniądze i dziś już mam zaksięgowane na koncie - transakcja trwała około 24 godzin. Wplacalem z banku BPH.
Posted by: _Romo_

Re: bet-at-home - 03/07/2004 00:17

Wygrac idzie i grac mozna, kursiki mimo wiekszej marzy calkiem fajne czasami, przyklad: 1,80 na wygraną Portugalii !!!! PozdrOO
Posted by: djek81

Re: bet-at-home - 05/07/2004 15:29

Witam

Od paru miesięcy korzystam z tego bukmachera , jest naprawde niezly , kursy czasem zaskakujaco wysokie , kontakt z supportem jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej ( przez cały dzień koles z pomocy siedzi na specjalnym czacie i odpowiada na kazde pytanko) . Jeśli chodzi o przelew kasy na ich konto to również nie mają równych wśród buków wystarczy przeslać na odpowiedni e-mail potwierdzonko z banku a kolo z pomocy umiescze odpowiednia sumę na naszym koncie w ciągu dosłownie kilku minut. Dodatkowo wielkim plusem w bet-at-home.com jest to iż wpłasasz taką kwotę jaka chcesz ( możesz wplacic nawet 0,10 gr:))- sprawdzalem:))!! ) . Na + dla nich również to że wiekszośc serwisu dostępna jest w jezyku polskim i to że maja swoje konto w jednym z naszych banków.

Jednak jak wszyscy bet-at-home ma również swoje minusy :

- Po pierwsze minimalna stawka na zakład wynosi 1 euro ( niezależnie od kursu - chłopaki z bet-at-home przyjeli przelicznik 1 euro = 4,8 zł - zawsze można się z nimi targować że euro to 4,5 i bez problemoow daloby sie to przeforsowac , jednak komu by sie chcialo za 30 gr bawić w tłumaczenie)

-Na minus jest również ilość zakładów jakie oferują . W porownaniu z innymi internetowymi bukami jest z tym u nich marnie.( no ale coś za coś - mniej zakładów , lepsze kursy)

JEdnak jak najbardziej polecam BET-AT-HOME !!
Zresztą wejdzcie i sami sie przekonacie :

bet-at-home.com
Posted by: rymoholik

Re: bet-at-home - 05/07/2004 15:53

Oczywiscie musiales umiescic link partnerski w poscie Na forum jest to zabronione wiec radze zedytowac posta.
Posted by: Adizek

Re: bet-at-home - 06/07/2004 00:43

gdzie moge znalesc na www BAH informacje o numerze konta i wogole formach przelewu bo nie umie znalesc z gory dzieki
Posted by: Adizek

Re: bet-at-home - 06/07/2004 03:46

sorki ale chodzilo mi o Unibet :eek:
Posted by: Tio77

Re: bet-at-home - 08/07/2004 15:59

Przy opcjach wpłacania pieniędzy znajduje się punkt: ZREALIZUJ BON. Wchodzę, óokazał mi się na stronie, ale niestety jest on nieprawidłowy... :4gw: Wie ktoś o co dokładnie tu chodzi?
Posted by: qbasmuggy

Re: bet-at-home - 08/07/2004 22:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Tio77:
[qb]Przy opcjach wpłacania pieniędzy znajduje się punkt: ZREALIZUJ BON. Wchodzę, óokazał mi się na stronie, ale niestety jest on nieprawidłowy... :4gw: Wie ktoś o co dokładnie tu chodzi?[/qb][/QUOTE]Jak dostaniesz od nich jakiegoś bonusa i będziesz miał numer tego bonu to go tam wklepujesz, ale najpierw musisz go dostać
Posted by: ukasz77

Re: bet-at-home - 10/07/2004 14:20

Jaka jest minimalna kwota zeby przelać sobie kase na konto w betathome?
Posted by: djek81

Re: bet-at-home - 10/07/2004 14:53

mozesz wplacc i 0,1 zl tylko ze minimalna stawka na zaklad wynosi w tej chwili 4,8 , jak chcesz wiecej informacji o tym buku podbijaja na gg 656180 troche u nich jusz gram:)
Posted by: President

Re: bet-at-home - 11/07/2004 13:07

Mam pytanko:
Czy wypłata jest obciazona jakimis opłatami czy oni pokrywają swoje koszty przelewu?
Posted by: z o ® r o

Re: bet-at-home - 11/07/2004 17:43

Jeżeli Twój bank nie pobiera opłaty to jest darmowa.
Posted by: Yarll

Re: bet-at-home - 11/07/2004 17:58

Mam pytanie. czy mógłby mi ktos wyjaśnić na czym polegaja zakłądy systemowe?? lub moze jakas stronka gzie mółbym siedowiedieć. Chodzi mi np o to ze na expekcie jest cos takigo jak zakłady systmowe naciskam i wyskakuje 2/6 na 15 kuponów na 16 czy jakos tak mógłby mi ktos wyjaśnic o co chodzi??
Posted by: kylo100

Re: bet-at-home - 12/07/2004 04:00

Jedno mnie denerwuje w bet-at-home dlaczego nie mają w swojej ofercie siatkówki???!!!???
Posted by: marcholt

Re: bet-at-home - 23/07/2004 22:46

No, ale jeśli stawiam 20 zł po kursie 1,50 - a wg nich wygrana może wynieść 29,90 - to czegoś mi tu brakuje... :rolleyes:
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 24/07/2004 00:28

Az niemozliwe to co piszesz bo sam gram u nich juz dlugo....dziwne pozdro
Posted by: zielu

Re: bet-at-home - 24/07/2004 11:26

To jest najbezpeiczniejsza firma na rynku!!!!
Działa na najlepszym systemie polecam!
Mają najlepszą obsługę na świecie!
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 27/07/2004 21:14

Gram u nich od kwietnia praktycznie non stop i jestem baaardzo zadowolony. Maja jeden minus jak dla mnie, nie mowie o ofercie bo ja obstawiam pilke nozna i tenis wiec luz, ale przelewy od nich ida dluuuuuuuugo...
Posted by: Norman100

Re: bet-at-home - 29/07/2004 11:38

Ludzie co to za bukmacherzy . Zleciłem wypłatę dwa tygodnie temu , czekałem osiem dni a pieniędzy jak nie było tak nie ma . Strasznie wkurzony napisałem do ich zagranicznego supportu . Pracownik tego supportu zaproponował mi , abym napisał do ich działu księgowego , niemiecki odpowiednik Buchhaltung. Wysłałem do działu księgowego emaila . Po paru minutach miałem odpowiedz , że wypłata zostanie przelana na moje konto z opóznieniem z powodu jakiegoś niedopatrzenia . Mija piąty dzień od czasu gdy kontaktowałem się z ich księgowością , a kasy jak nie było tak nie ma . Ludzie co to za buk , miałem o nim dobrą opinię , ale już rezygnuję z ich usług skoro tyle czasu trzeba czekać na siano i nie wiadomo czy mi wypłacą . Pozdrawiam
Posted by: dom45

Re: bet-at-home - 29/07/2004 12:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
Gram u nich od kwietnia praktycznie non stop i jestem baaardzo zadowolony. Maja jeden minus jak dla mnie, nie mowie o ofercie bo ja obstawiam pilke nozna i tenis wiec luz, [qb]ale przelewy od nich ida dluuuuuuuugo...[/qb][/QUOTE]
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 29/07/2004 16:17

Hej Norman i kieruje swoja odpowiedz tez do innych ktorzy tam graja. Gram tam czesto i za duza kase i ZAWSZE nie ma problemow z kasa. Ich standardowy numer przynajmniej w stosunku do mnie to odjecie kasy z konta w Bet at home a nie przelanie jej na moje konto w banku. Wysylam im maila np po 3 dniach a oni odpisuja ze wlasnie przelali i trzeba czekac....lipa jak sie ma trzeba ich upominac, bo jak juz wspomnial Norman zapodziewaja im sie nasze zlotoweczki kochane hihi pozdro
Posted by: CJ PAOLO

Re: bet-at-home - 31/07/2004 01:53

Oto korespondencja miedzy mna a tym beznadziejnym bukiem

Witam,
W zalaczeniu przesylam scan dowodu wplaty na Wasze konto bankowe uprzejmie prosze o jej zaksiegowanie jej na moim koncie gracza numer mojego konta gracza to XXXXX

Odpowiedź

Hi!

Sorry but first-time-users are not allowed to do an accounting transaction before the money has received at our bank account.
The amount of 10 PLN will be transferred to your betting account as soon as possible when it arrives at our bank account.

Kind regards.

Yours bet-at-home.com - Team!

Prosze mi podac adres email polskiego supportu bet at home, ja pisze do Was po Polsku a Wy odpowiadacie po Angielsku troche to dziwne dobrze ze zrozumialem

Odpowiedz

Witaj!

Dziekuje za Twoj E-Mail!

Niestety jeszcze nie oferujemy obslugi naszych klientow w jezyku polskim, dlatego prosze poslij mi jeszcze raz Twoja wiadomosc w jezyku angielskim lub niemieckim.

Pozdrawiam serdecznie.

Twoj bet-at-home.com - Team!
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 31/07/2004 02:49

stary!!!!

Oni nie maja polskiego supportu po polsku jeszcze wiec pisz po angielksu lub niemiecku:

Po drugie: to twoja 1 wplata i bedziesz ja mial na koncie jak do nich dotrze a nastepne juz bedziesz mogl im wysylac skasny i w ciagu 20 min ci zaladuja konto tylko z 1 tak sie bawia pozdro i trzymaj sie:)
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 06/08/2004 17:12

Mam nadzieje ze teraz wszystkie uwagi co do tego buka beda w tym temacie bo od tego jest a nie w innych typu ostrzezenie itd...A tak przy okazji kaska od nich do mnie splynela w 3 dni wiec niezle jak na nich pozdro iwo:
Posted by: Naleśnik

Re: bet-at-home - 06/08/2004 17:54

Czy bywają u nich jakieś promocje dla nowych ?
Mam zamiar grać w Bet-at-home, Unibet, Expekt, Sportingbet i Gamebookers, ale czekam na promocje, bonusy....
Ligi startują a tu nic :eek:
Posted by: miler1982

Re: bet-at-home - 07/08/2004 03:37

witam mam takie pytanko bo wlasnie wyplacalem kase z tego buka ale nigdzie tam nie ma potwierdzenia ze taka wyplata jest w trakcie czy moze ja nie widze(oprocz tego ze odrazu po zlozeniu dyspozycji bylo potwierdzone ze przyjeta) I jeszcze jedno zrobilem dyspozycje wyplaty a oni mi tej kasy od konta nie odliczyli. Czy tak sie dzieje zawsze u nich ?????
Pozdrawiam iwo:
Posted by: _Romo_

Re: bet-at-home - 07/08/2004 16:39

[QUOTE]Oryginalnie wysłał miler1982:
[qb]witam mam takie pytanko bo wlasnie wyplacalem kase z tego buka ale nigdzie tam nie ma potwierdzenia ze taka wyplata jest w trakcie czy moze ja nie widze(oprocz tego ze odrazu po zlozeniu dyspozycji bylo potwierdzone ze przyjeta) I jeszcze jedno zrobilem dyspozycje wyplaty a oni mi tej kasy od konta nie odliczyli. Czy tak sie dzieje zawsze u nich ?????
Pozdrawiam iwo: [/qb][/QUOTE]Tak jest u nich zawsze. Kase odejmuja od konta gdy posla pieniadze.. u mnie zazwyczaj na drugi dzien od przyjecia dyspozycji
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 07/08/2004 17:50

Myslisz ze tak jest zawsze?bo tez u nich gram i ciekawi mnie czy w momencie gdy kasa zostaje odjeta faktycznie nastepuje przelew czy po prostu jest przyjety do realizacji i potem ktos hurtowo je realizuje bo po prostu czasem odejmuja kase zk onta a przelew idzie wiele dni np kolo 5-7 zreszta sami taki okres podaja, a poza tym kiedys poczekalem nieco dluzej na wyplate mimo ze kasa zostala odjeta: odpisali mi ze odjeli kase z konta ale dopiero teraz realizuja przelew bo gralem na przedplacie pozdro
Posted by: _Romo_

Re: bet-at-home - 07/08/2004 18:19

hmm u mnie przelewy od nich poki co przychodza 3-5 dni od daty zaksiegowania (mbank), dlatego mysle ze wtedy robia przelew, choc nie wyklyczone ze jest tak jak piszesz, a ja mam poprostu szczescie trafiac z wyplata przed ta hurtowa realizacja..
PozdrOO
Posted by: Marcin

Re: bet-at-home - 09/08/2004 22:48

Cala nagonka na B@H mocno przesadzona. Wyplate zglosilem poznym wieczorem 4 sierpnia, 5 kase zdjeto , dzis 9-tego jest u mnie w mBanku
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 10/08/2004 14:46

Pewnie ze przesadzona!!!Ja zlecilem wyplate we wtorek zeszlego tygodnia w piatek mialem na koncie pozdro
Posted by: Furi

Re: bet-at-home - 11/08/2004 22:58

Nie wie ktoś na czym polega ta promocja 10 zł z Allegro???

Ile razy musze kasą obrucić i czy kasa musi być obrucona w całości(jak np w B&W)
Posted by: Vira

Re: bet-at-home - 11/08/2004 23:01

www.bet-at-home.com
Otrzymujesz 10zł za darmo po wpisaniu kodu z allegro - obrót 3x , wypłaty bez problemu
Posted by: PAWi

Re: bet-at-home - 11/08/2004 23:02

dostalem nawet teraz poczta z b-a-h informacje o polskim numerze konta
Posted by: Vira

Re: bet-at-home - 11/08/2004 23:03

Ja Pawi otrzymałem to samo ;-)
Posted by: _Romo_

Re: bet-at-home - 11/08/2004 23:57

Mi rowniez przyslali poczta info o polskim banku Pewnie robili hurtowa wysylke ale i tak milo z ich strony, nie codziennie ktos cos wysyla z austrii do mnie
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 12/08/2004 00:14

o jakiej promocji w allegro gdzie znajde ten kod aktywacyjny na allegro????
Posted by: _Romo_

Re: bet-at-home - 12/08/2004 00:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]o jakiej promocji w allegro gdzie znajde ten kod aktywacyjny na allegro????[/qb][/QUOTE]W mailu od allegro => dla zarejestrowanych uzytkowników allegro
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 12/08/2004 00:24

okey czyli musze dokonać pełnej aktywacji konta
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 12/08/2004 00:50

Mysle ze jak ten buk sie "ogarnie" na polskim rynku bedzie coraz lepiej
Posted by: meler

Re: bet-at-home - 13/08/2004 17:20

elo gram tam od wczoraj dzieki allegro i sa tam podporki ??
bo nie widzialem albo ja jestem slepy albo oni nie maja podorek
Posted by: President

Re: bet-at-home - 14/08/2004 00:51

[QUOTE]Oryginalnie wysłał meler:
[qb]elo gram tam od wczoraj dzieki allegro i sa tam podporki ??
bo nie widzialem albo ja jestem slepy albo oni nie maja podorek [/qb][/QUOTE]Niestety nie mają podporek
Posted by: Pablo_NFG

Re: bet-at-home - 14/08/2004 15:24

Możecie mi napisać jak to wygląda z tym bonem z allegro ?

Jestem uzytkownikiem allegro, ale zadnego bonu do bet-at-home od nich nie dostalem ... Trzeba spelnic jakies kryteria ?
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 14/08/2004 15:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał meler:
[qb]elo gram tam od wczoraj dzieki allegro i sa tam podporki ??
bo nie widzialem albo ja jestem slepy albo oni nie maja podorek [/qb][/QUOTE]Witam
oczywiście że są podpórki i inne tego rodzaju dodatkowe opcje. Jak wybierasz mecz i masz go już u góry obok typowych opcji zakładu 1-x-2 masz coś takiego jak specjalne... klikasz na nie otwiera się druga strona i tam są opcje które akurat ci proponują to tego spotkania.Trzeba tylko troche poszukać.
P.S
Czasem opcja "specjalne" nie działa pod IE wtedy nalezy zainstalowac cos inne np. Mozille...

Pozdrawiam
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 14/08/2004 15:57

W bet -at -home nie ma podpórek na pilke sa tylko dokładne wyniki i handicap w sppecjalnych opcjach.
Posted by: meler

Re: bet-at-home - 14/08/2004 15:58

Hej
W specjalnych to jest tylko Handicap, Dokladny wynik i under/over a podorek nie ma !!
PZDR
Posted by: President

Re: bet-at-home - 14/08/2004 16:02

No faktycznie teraz zrobili podporki (przed rozpoczęciem lig chyba ich nie było). Szkoda że nie dają ich do wszystkich meczy.
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 14/08/2004 16:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fcp:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał meler:
[qb]elo gram tam od wczoraj dzieki allegro i sa tam podporki ??
bo nie widzialem albo ja jestem slepy albo oni nie maja podorek [/qb][/QUOTE]Witam
oczywiście że są podpórki i inne tego rodzaju dodatkowe opcje. Jak wybierasz mecz i masz go już u góry obok typowych opcji zakładu 1-x-2 masz coś takiego jak specjalne... klikasz na nie otwiera się druga strona i tam są opcje które akurat ci proponują to tego spotkania.Trzeba tylko troche poszukać.
P.S
Czasem opcja "specjalne" nie działa pod IE wtedy nalezy zainstalowac cos inne np. Mozille...

Pozdrawiam
[/QUOTE]Własnie i czasami z tego powodu biora sie pózniejsze narzekania na Buków ...ktos czegos nie przeczyta , nie zrozumie , działa na sprzęcie , raczej nie dostosowanym do aktualnych wymagan ...i z tego sa póżniej problemy
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 14/08/2004 16:07

Panowie vulcanor i meler.
Tak jak pisze President są podpórki tylko bardzo mało i trzeba szukać

Wiem o tym ponieważ gram w tym buku już pare miesięcy i obstawiałem takie rzeczy.

POzdrawiam
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 14/08/2004 16:15

Faktycznie są podpórki ale jest ich barzdo mało i do tego minimalna stawka na zakład 5zł , ja tam pzregrałem 20 zeta już
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 14/08/2004 16:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vulcanor:
[QB]Faktycznie są podpórki ale jest ich barzdo mało i do tego minimalna stawka na zakład 5zł , ja tam pzregrałem 20 zeta już
/QB]
[/QUOTE]vulcanor 90% ludzi "moczy " w zakładach Bukmacherskich , ale tylko 10% do tego Ci sie przyzna ...wierz mi na słowo WIDZIAŁEM , jak ludzie przegrywali 200-krotność tego co TY , i ...nastepnego dnia znowu byli zagrać ...HAZARD nie jest problemem , "PRZEGRANA " - i chęć rewanżu NIM JEST !!!!!
Posted by: President

Re: bet-at-home - 14/08/2004 16:23

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]Faktycznie są podpórki ale jest ich barzdo mało i do tego minimalna stawka na zakład 5zł , ja tam pzregrałem 20 zeta już [/qb][/QUOTE]Jakie 5zł??? Można postawic już za 4,77, a moze i mniej. Sprawdzał ktoś ostatnio?
Posted by: djek81

Re: bet-at-home - 14/08/2004 18:36

Można posytawic tyle ile wynosi aktualny kurs 1 Euro , automatycznie kurs ten ustawiony jest na 4,80 zl jednak jezsli chcesz postawic po aktualny kursie podbji na live czacie do konsultanta i nie bedzie problemu!!!
Posted by: zarluk

Re: bet-at-home - 15/08/2004 02:49

moze ktos pomoc

mecze moge stawiac tylko 1 x 2
a jest tam opcja "specjalne" i jest tam wiele wiecej, tylko jak to nacisne to otwiera mi sie nowe okno i gdy tam wybieram jakies zdarzenie to niedodaje mi go do zakladu
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 15/08/2004 03:27

Jestem ciekawy czy moze ktos z was dostal jakis limit od tego buka i pytam sie ludzi ktorzy graja u nich za duze stawki, bo ja ostatnio nieco u nich zgarnalem i tak sie zastanawiam czy juz sie na mnie zaczaja heheheheheh:)pozdro
Posted by: ermol

Re: bet-at-home - 16/08/2004 14:46

Panowie ile Bat-At-Home zdziera prowizji za wyplate tzn chcialbym sie dowiedziec ile kasy do mnie dotrze po wyplaceniu 240 zl ?
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 16/08/2004 16:33

[QUOTE]Oryginalnie wysłał zarluk:
[qb]moze ktos pomoc

mecze moge stawiac tylko 1 x 2
a jest tam opcja "specjalne" i jest tam wiele wiecej, tylko jak to nacisne to otwiera mi sie nowe okno i gdy tam wybieram jakies zdarzenie to niedodaje mi go do zakladu[/qb][/QUOTE]Witam

jeżeli korzystasz IE to tak się czasami zdarza
zainstaluj sobie jeszcze jakiś inny program np Mozille wtedy wszystko będzie ok.

P.S
Pisałem o tym pare postów wyżej.

Pozdro
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 16/08/2004 16:36

--------------------------------------------------------------------------------
Panowie ile Bat-At-Home zdziera prowizji za wyplate tzn chcialbym sie dowiedziec ile kasy do mnie dotrze po wyplaceniu 240 zl ? [QUOTE] [/QUOTE]Dotrze do ciebie 240 nie ma zadnej prowizji
Posted by: zarluk

Re: bet-at-home - 17/08/2004 02:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fcp:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał zarluk:
[qb]moze ktos pomoc

mecze moge stawiac tylko 1 x 2
a jest tam opcja "specjalne" i jest tam wiele wiecej, tylko jak to nacisne to otwiera mi sie nowe okno i gdy tam wybieram jakies zdarzenie to niedodaje mi go do zakladu[/qb][/QUOTE]Witam

jeżeli korzystasz IE to tak się czasami zdarza
zainstaluj sobie jeszcze jakiś inny program np Mozille wtedy wszystko będzie ok.

P.S
Pisałem o tym pare postów wyżej.

Pozdro[/qb][/QUOTE]zainstalowalem i dziala moge korzystac ze specjalnych
dzieki
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 17/08/2004 03:36

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]--------------------------------------------------------------------------------
Panowie ile Bat-At-Home zdziera prowizji za wyplate tzn chcialbym sie dowiedziec ile kasy do mnie dotrze po wyplaceniu 240 zl ? [QUOTE] [/QUOTE]Dotrze do ciebie 240 nie ma zadnej prowizji[/qb][/QUOTE]Jedna wyplata w miesiacu jest bez prowizji jesli bedziesz chcial dokonac kolejnej wytplaty w miesiacu musisz sie liczyc z prowizja.
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 17/08/2004 03:40

Niestety nie masz racji wyplacam od nich regularnie za kazdym razem nie ma absolutnie zadnej prowizji nie wiem skad masz takie info a gram u nich od dawna i nigdy nie mialem zadnej prowizji pozdro iwo:
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 17/08/2004 22:52

Wczoraj utopilem sporo kasy u tego buka i z zalu ogromnego postanowilem sobie z czytsej ciekawosci zrobic statystyke poprawnych i blednych typow i odkad gram w polskiej wersji tego buka,bo wczesniej gralem w niemieckiej to:

Od kwietnia tego roku az do wczoraj:
67 zakładów
40 poprawnych
27 blednych

Nie jest to na pewno rewelacja ale nie jest zle i zamierzam poprawic ten bilans niedlugo, jakos w sumie mam szczescie do tego buka duzo kasy z niego wyciagnalem, jednak wczoraj to on wyciagnal ode mnie pozdro iwo:
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 18/08/2004 05:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]Niestety nie masz racji wyplacam od nich regularnie za kazdym razem nie ma absolutnie zadnej prowizji nie wiem skad masz takie info a gram u nich od dawna i nigdy nie mialem zadnej prowizji pozdro iwo: [/qb][/QUOTE]jedna wyplata w miesiacu jest darmowa, przy kolejnej wyplacie w danym miesiacu jest pobierana prowizja !
Jesli w jednym miesiacu np sierpniu dokonasz dwoch wyplat to druga bedzie z prowizja. W kazdym miesiacu jedna wyplata bez prowizji.
Posted by: Don

Re: bet-at-home - 18/08/2004 07:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]Wczoraj utopilem sporo kasy u tego buka i z zalu ogromnego postanowilem sobie z czytsej ciekawosci zrobic statystyke poprawnych i blednych typow i odkad gram w polskiej wersji tego buka,bo wczesniej gralem w niemieckiej to:

Od kwietnia tego roku az do wczoraj:
67 zakładów
40 poprawnych
27 blednych

Nie jest to na pewno rewelacja ale nie jest zle i zamierzam poprawic ten bilans niedlugo, jakos w sumie mam szczescie do tego buka duzo kasy z niego wyciagnalem, jednak wczoraj to on wyciagnal ode mnie pozdro iwo: [/qb][/QUOTE]Jeszcze policz średni kurs
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 18/08/2004 12:46

Sredni kurs z wygranych? Hej Kola nie chce sie sprzeczac bo moze i nie mam racji ale ostatnio srednio 3 wyplaty mi ida w miesiacu i zawsze bez prowizji,pozdro
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 18/08/2004 19:01

Panowie kilka dni temu , jak i wiele innych osób dostałem od nich list i druczek przelewu , postanowiłem sprawdzic tego Buka ...oferta Tenisa nie najgorsza wiec do dzieła.

-18 sierpnia o godz. 12.08 , dokonałem w banku BPH SA., wpłatę na ich konto ( 50zł.)
-ok godz.12.15 , wysłałem do nich Faxem , potwierdzenie wpłaty z banku,
-i o godz.12.48 , dostałem od nich e-maila :eek: , ale szybko pomyslałem zaraz zaczne grac ...niestety tresc listu ,
Witaj Zbigniewie,


Niestety przy pierwszej wplacie nie mozemy dopisac Tobie tej kwoty odrazu.

Przy nastepnych wplatach bedzie to mozliwe.

Pozdrawiam

Twoj bet-at-home.com
...troche ostudziła mój zapał...

wysłałem do nich e-meila , co tym myślę

cdn...............
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 18/08/2004 19:07

[QUOTE]Oryginalnie wysłał nazir69:
[qb]Panowie kilka dni temu , jak i wiele innych osób dostałem od nich list i druczek przelewu , postanowiłem sprawdzic tego Buka ...oferta Tenisa nie najgorsza wiec do dzieła.

-18 sierpnia o godz. 12.08 , dokonałem w banku BPH SA., wpłatę na ich konto ( 50zł.)
-ok godz.12.15 , wysłałem do nich Faxem , potwierdzenie wpłaty z banku,
-i o godz.12.48 , dostałem od nich e-maila :eek: , ale szybko pomyslałem zaraz zaczne grac ...niestety tresc listu ,
Witaj Zbigniewie,


Niestety przy pierwszej wplacie nie mozemy dopisac Tobie tej kwoty odrazu.

Przy nastepnych wplatach bedzie to mozliwe.

Pozdrawiam

Twoj bet-at-home.com
...troche ostudziła mój zapał...

wysłałem do nich e-meila , co tym myślę

cdn...............[/qb]
[/QUOTE]cdn...po 2 godz wysłałem do nich liscik

Witam !!!



Jednym z czynników , który skłonił mnie do otworzenia konta w Waszej Firmie i wpłacenia tam pieniedzy była możliwośc , natychmiastowego dodania pieniedzy do stanu mojego konta ....Niestety jak widzę mam czekać na rozpoczęcie obstawiania w Waszej Firmie , nie okreslona ilośc dni???? Tak wiec te wszystkie reklamy o NATYCHMIASTOWYM DOPISYWANIU przelanych pieniedzy , nie znajdują potwierdzenia w rzeczywistości -niestety , przykre to ale prawdziwe że w ten sposób traktujecie NOWYCH KLIENTÓW .



pozdrawiam

ps.

Są Igrzyska Olimpijskie , prosze o jak najszybsze dodanie wpłaconej przezemnie kwoty do stanu mojego konta .

...jak widac wszystko idzie jak , napisali w ulotce Reklamowej "bezproblemowo"
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 18/08/2004 19:16

cdn..... po kilku minutach odpowiedz

Hi!



Please english or german.



Your bet-at-home.com – Team!

....niestety trzeba czekac , lub napisac po angielsku lub niemiecku , bo pewnie ich specjalista od polskiego urzeduje tylko do 15.00
Posted by: meler

Re: bet-at-home - 18/08/2004 19:16

nazir69: Jesli napisales im po polsku to ci odpisza

Mi odpisali na stronicowe wypracowanie:
[QUOTE]Hi!

English or german.

Your bet-at-home.com - Team!

[/QUOTE]
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 18/08/2004 19:18

ha ha ha dokładnie to samo!!!!! iwo: , aile czasu na dodanie kasy czekałeś!!!!
Posted by: meler

Re: bet-at-home - 18/08/2004 19:26

Ja tam kasy nie wplacalem tylko mialem tego bonusa z allegro i mialem pewne ale do nich :]

Do nich napewno kasy nie wplace
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 18/08/2004 19:34

Zabardzo nie rozumiem Ciebie nazir69...

Przecież w bet-at-home pierwsza wpłata nie jest odrazu dopisywana do konta gracza.
Po pierwszej wpłacie na konto ta usługa już w pełni działa. Więc co ty od nich chcesz?

Zanim wpłaciłeś pieniądze trzeba było przeczytać dokładnie ten temat albo napisać do nich.

A co do czasu w jakim będziesz miał kase na koncie u nich to myśle że 5-7 dni...

P.S
w mailu ładnie ci wszystko wytłumaczyli

Pozdro
fcp
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 18/08/2004 19:41

Ale wy marudzicie.
Bet-at-home to bukmacher austriacki i nie ma oficjalnego polskiego supportu, dlatego pierwsza wplata moze byc faxowana albo skanowana ale tylko wmomencie kiedy dowod wplaty jest w jezyku angielskim lub niemieckim.
Przy wplacie przelewem w polskim banuku kasa na Twoim koncie bedzie po dniach do poludnia, tzn wplaciles w poniedzialek, w srode do 13 powinna juz byc na koncie.
Sa wyplacalni i maja dosc bogata oferte, miedzy innymi tenis kobiet.
Polecam naprawde warto pograc, brak minimalnej wplaty i minimalna wyplta 10 zl to barfdzo korzystne warunki
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 18/08/2004 20:51

kola i fcp

dzieki za odpowiedz!!

co do wpłaty poczekam

nastepnych wpłat nie przewiduje .....raczej wypłat i to wysokich

pozdro i zdrowia zycze w Wojnie z Bukami
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 19/08/2004 15:54

[QUOTE]Oryginalnie wysłał fcp:
[qb]Zabardzo nie rozumiem Ciebie nazir69...

Przecież w bet-at-home pierwsza wpłata nie jest odrazu dopisywana do konta gracza.
Po pierwszej wpłacie na konto ta usługa już w pełni działa. Więc co ty od nich chcesz?

Zanim wpłaciłeś pieniądze trzeba było przeczytać dokładnie ten temat albo napisać do nich.

A co do czasu w jakim będziesz miał kase na koncie u nich to myśle że 5-7 dni
[/qb]
[/QUOTE]fcp , przed wpłata dzwoniłem do nich i dostałem zapewnienie że po wysłaniu Faxem potwierdzenia kasa , zostanie dopisana do stanu mojego konta ....
.... sprawdzam rano o godz 10.00 i przyjemna niespodzianka , pieniadze sa na koncie po 22 godzinach od wpłaty w Banku BPH SA. ...
Wielkie Brawa bet-at-home.com.... iwo:
przyznaje :5gw: za operacje przelewu
Teraz , nastąpi test Buka , oby z sukcesami

pozdrawiam
Posted by: moguai

Re: bet-at-home - 19/08/2004 18:15

panowie pomóżcie
Posted by: moguai

Re: bet-at-home - 19/08/2004 18:16

wlasnie wybieram sie na miasto i chce wplacic na konto kase.jaka jest minimalna stawka do wplacenia np czy moge wplacic 30 zeta lub 70 zeta?czekam czas ucieka.z góry dzieki
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 19/08/2004 18:22

nie wiem , ile minimum wynosi ...Ja wpłaciłem 50 zł.
Posted by: moguai

Re: bet-at-home - 19/08/2004 18:30

a jakim sposobem wplacales i ile na kase czekales dzieki
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 19/08/2004 18:38

przeczytaj strone wczesniej ....w Banku BPH SA. , DOKŁADNIE OPISAŁEM , TRZEBA CZYTAC TEMAT
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 19/08/2004 18:42

w bet-at-home nie ma minimalnej kwoty wplaty, mozesz wplacic ile chcesz, tylko pamietaj o tym ze stawka na jeden zaklad wynosi minimum 1e czyli 4,77zl. Minimalna wyplata 10 zl. Ja wplacalem kase przelewem i bez wysylania potwierdzenia kasa na moim koncie jest po 36 godzinach, wplacalem takze karta VISA ale wtedy minimalna wplata wynosi 10e (47zl) i kasa jest na koncie po 3 sekundach.
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 20/08/2004 00:23

wyplaty od nich to zdecydowany minus....zlecilem wyplate w zeszla sobote, jak wiadomo sob-nd martwy okres w bankach wiec liczac ze w pon wyszla kase dzis po 4 dniach wieczorem jeszcze nie mam kasy,pewnie jutro bedzie bo zawsze to trwa jak deklaruja od 3-7 dni no ale k...bez przesady inni moga szybciej wyslac przelew tylko nie bet at home
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 20/08/2004 01:14

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]wyplaty od nich to zdecydowany minus....zlecilem wyplate w zeszla sobote, jak wiadomo sob-nd martwy okres w bankach wiec liczac ze w pon wyszla kase dzis po 4 dniach wieczorem jeszcze nie mam kasy,pewnie jutro bedzie bo zawsze to trwa jak deklaruja od 3-7 dni no ale k...bez przesady inni moga szybciej wyslac przelew tylko nie bet at home[/qb][/QUOTE]po co zlecasz wyplate w weekend ? nigdy sie tego nie robi bo przez to zlecajacy wyplate odkladaja cie na dalsza polke, i np c co zleca w poniedzialek maja wczesniej pieniadze na koncie niz ty choc zleciles wczesniej tyle ze zrobiles to w sobote. Twoj blad.
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 20/08/2004 02:07

dokładnie kola lepiej złożyć zlecenie w poniedziałek -rano , niz np. w piatek po 16.00,
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 20/08/2004 04:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał nazir69:
[qb]dokładnie kola lepiej złożyć zlecenie w poniedziałek -rano , niz np. w piatek po 16.00,[/qb][/QUOTE]zgadzam sie, i jeszcze raz powtarzam do poprzednika, to nie jest wina buka ze tak dlugio nie masz pieniedzy (4dni ) tylko Twoja
Posted by: Bocian20002

Re: bet-at-home - 20/08/2004 05:10

Czy ktoś wypłacał już od nich pieniądze zrobione TYLKO z obracania bonusem z Allegro? Planuję wypłacić ze stówkę jak dojdę do dwóch - jeśli dojdę... Na razie żre
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 20/08/2004 05:21

widze ze mnie zjechaliscie:(
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 20/08/2004 14:43

Teraz juz rozumiem,wczoraj nie rozumialem nic bo sie schlalem na maxa,macie racji dzieki bede juz teraz uwazal
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 20/08/2004 16:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Bocian20002:
[qb]Czy ktoś wypłacał już od nich pieniądze zrobione TYLKO z obracania bonusem z Allegro? Planuję wypłacić ze stówkę jak dojdę do dwóch - jeśli dojdę... Na razie żre [/qb][/QUOTE]Nie wyplacalem od nich tylko bonusa bo ja tam gram za swoja kase i z bonusa, i wyplacalem juz od nich wiele razy i zadnych problemow nie ma. Najlepiej wplac pare groszy na konto zebys nie musial sie zastanawiac czy ci wyplaca czy nie.
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 20/08/2004 20:29

Mma pytanie,czy przy wplacie karta jest jakas prowizja i czy moze byc visa electron,pozdro
Posted by: Marcin

Re: bet-at-home - 21/08/2004 02:30

Zalozylem u nich konto w PLN, robilem wplate uzywajac e-karty. Przy wstepnej blokadzie srodkow wyszlo mi ze koszty wplaty siegaly 9%. Ponziej pewnie sie obnizyly ale to dosc droga forma wplacania. Dwa przewalutowania mimo ze ta sama waluta.
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 21/08/2004 02:42

wydaje mi sie ze tanszy jest przelew bankowy z BPH SA. >> opłata 5 zł. za przelew kwoty chyba do 500 zł, ale wychodzi 1%.....zawsze trzeba sprawdzac .
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 21/08/2004 02:57

To sporawo,ja poki co wale przelewy ze swojego konta w lucas do bph a przelewy mam darmowe wiec nie ma problemu,karta szybciej ale te oplaty sa za duze pozdro
Posted by: wOJOK

Re: bet-at-home - 22/08/2004 00:20

chce wyplacic kase z promocji allegro i mam dwa pytania:
1] czy trzeba im wyslac skan dowodu albo cos innego?
2] co wpisac w pole Nazwa Banku, jesli mam konto w mBanku, bo wiem, ze wlascicielem jest BRE Bank i nie wiem ktore wpisac?
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 22/08/2004 16:56

[QUOTE]Oryginalnie wysłał wOJOK:
[qb]chce wyplacic kase z promocji allegro i mam dwa pytania:
1] czy trzeba im wyslac skan dowodu albo cos innego?
2] co wpisac w pole Nazwa Banku, jesli mam konto w mBanku, bo wiem, ze wlascicielem jest BRE Bank i nie wiem ktore wpisac?[/qb][/QUOTE]Wpisujesz nazwe calego banku tzn BRE BANK S.A
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 22/08/2004 16:58

[QUOTE]Oryginalnie wysłał kola:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał wOJOK:
[qb]chce wyplacic kase z promocji allegro i mam dwa pytania:
1] czy trzeba im wyslac skan dowodu albo cos innego?
2] co wpisac w pole Nazwa Banku, jesli mam konto w mBanku, bo wiem, ze wlascicielem jest BRE Bank i nie wiem ktore wpisac?[/qb][/QUOTE]Wpisujesz nazwe calego banku tzn BRE BANK S.A[/qb][/QUOTE]dokladnie nalezy wpisac BRE BANK S.A - WBE/Łódź
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 22/08/2004 17:00

Prowizja od wplaty e-karta wynosi MAX 2,5%
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 23/08/2004 18:57

Do tej pory bronilem tego buka jednak teraz musze stanac po przeciwnej stronie.
Jak zwykle poszlo o wyplate. Zlecilem ja 14 sierpnia i do tej pory nie ma kasy na koncie. Wysylam im maile to odpisuja ze wyslali tego dnia i prosze sprawdzac konto.

Wk...mnie to juz na maksa wczesniej to trwalo max 5 dni a teraz to sie przedluza i jak sie wk..do konca to zlikwiduje u nich konto, a szkoda by bylo bo oprocz przygod z dlugimi wyplatami z reszty bylem zadowolony pozdro
Posted by: specter-exp

Re: bet-at-home - 23/08/2004 19:09

no ja dzisiaj zlecilem wyplate, zobaczymy jak to pojdzie, bede informowal
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 23/08/2004 20:49

BETA aT HOME uke: uke: to banda złodziei rozliczyli mecz FC KOELN - VFL WOLFSBURG jako wygrana koeln 2:0 a było 0:3 nie polecam tego buka nikomu gdyz dla nich zamiast ważnego wyniku na boisku ważniejsze są przepisy federacji niemieckiej wala w ***a jak nie wiem , nie wiem jak inne buki rozliczyły te zaklady ale BET AT HOME przegiął pałę ja juz tam grac nie bedę :rolleyes:
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 23/08/2004 21:31

Jak to??czemu tak postapili???
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 23/08/2004 21:41

Dlatego że podobno w olfsburgu zagrał jakis grazc ktory nie powinien za kartki tak gdzięs wyczytałem i federacja niemiecka oglosila wynik 2:0 dla koeln i BET AT HOME TO uznał uke: za stosowny wynik
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 23/08/2004 21:48

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]BETA aT HOME uke: uke: to banda złodziei rozliczyli mecz FC KOELN - VFL WOLFSBURG jako wygrana koeln 2:0 a było 0:3 nie polecam tego buka nikomu gdyz dla nich zamiast ważnego wyniku na boisku ważniejsze są przepisy federacji niemieckiej wala w ***a jak nie wiem , nie wiem jak inne buki rozliczyły te zaklady ale BET AT HOME przegiął pałę ja juz tam grac nie bedę :rolleyes:
[/qb]
[/QUOTE]Rozumiem Twoja złosc , ale kazdy Buk ma regulamin , i należy sprawdzić czy mieli prawo do tego żeby rozliczyc na 1(jedynke) ...jak nie to trzeba składac reklamacje, co najwyzej pozycje powinni jak 1,00 policzyc ...Nasi czyli Prof i totomix , dzis rozliczyli kupony na Wolfsburg ( w komunikacie była 2) , ale pewnie jutro i oni moga to zmienic .....
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 23/08/2004 22:04

Beta at home to oszuści maja w regulaminie takie coś:
""""Za zwycięzcę wydarzenia na które oddano zakład uważa się tego, kto w dniu rozegrania spotkania najpóźniej o godz. 24.00 czasu miejscowego (liczonego na miejscu, gdzie odbyło się spotkanie) zostanie ogłoszony przez jury jako zwycięzca, to odnosi się także do zakładów długoterminowych. Zmiany w klasyfikacji, które nastąpią po tym punkcie czasowym, obojętnie z jakiego powodu, nie maja wpływu na wypłatę za zakład.""""

i tym sie moga wykrecać , dla każdego innego buka ważniejszy jest wynik na boisku np betandwin ma taki punkt w regulaminie:
"""""Spółka uznaje tylko takie wyniki, które zostały osiągnięte na boisku lub podium. Rezultaty wynikające z zastosowania środków dyscyplinarnych przez sąd sportowy lub inny sąd, nie są uwzględniane. W przypadku sportowych niezgodności prawnych, spółka zastrzega sobie prawo do zamrożenia i niewypłacenia wygranych."""""
Ja kończe gre w bet at home bo dla mnie sa niewiarygodni i nieżetelni ,dla nich ważniejsze jest prawo niż wynik na boisku y sportowe współzawodnictwo :eek: :rolleyes: :eek: :rolleyes:
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 23/08/2004 22:12

dokładnie !!! sprawdziłem pkt.3 zasady gry w/g bet at home , >>>
Za zwycięzcę wydarzenia na które oddano zakład uważa się tego, kto w dniu rozegrania spotkania najpóźniej o godz. 24.00 czasu miejscowego (liczonego na miejscu, gdzie odbyło się spotkanie) zostanie ogłoszony przez jury jako zwycięzca, to odnosi się także do zakładów długoterminowych. Zmiany w klasyfikacji, które nastąpią po tym punkcie czasowym, obojętnie z jakiego powodu, nie maja wpływu na wypłatę za zakład.

czyli po prostu kupon jest win....no cóz , nie sa wiarygodnym Bukiem z tego co widać
wal do nich meile to nic nie kosztuje po za czasem i atakuj ich sadem moze to pomoże!!!!!
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 23/08/2004 22:24

K..tak ich chwalilem a teraz sam mam z tymi baranami klopoty....Od 14 sierpnia gdy zlecilem wyplate jeszcze nie mam kasy a dlatego w kolko o tym pisze bo to ani nie 100 zl ani 300 tylko wieksza sumka....pozdro
Posted by: nazir69

Re: bet-at-home - 23/08/2004 22:26

moze qrwa ich szefowie , zwineli kase i na Wyspy Dziewicze pojechali ....dzis podzwonię do Austrii do kolegi na miejscu sie dowie co i jak z nimi
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 24/08/2004 16:05

Oto co dostałem w odpowiedzi na mojego mejla z pogrózkami że tak się z klientami nie postępuje (chodzi o mecz FC KOLEN-WOLFSBURG-puchary wynik 0:3 a póxniej federacja niemiecka zmieniła wynik na 2:0 wszystkie firmy UZNAŁY WYNIK osiągniety na boisku 0:3 dla wolfsburg jedynie BET AT HOME UZNAŁO WYNIK FEDERACJI NIEMIECKIEJ)

""""""""Other terms and conditions
3) The winner of a sporting event is the individual or team declared to be
the official winner by the adjudicating sporting officials at a time no
later than 24:00 (local time at the site of the event) on the day the
sporting event took place. This also applies to long-term bets. Any changes
in classifications after this point in time regardless of the reason shall
have no influence on the payment of winnings.

The correct score was 2:0

Your bet-at-home.com - team!""""""""

Jednym sówem uke: BET AT HOME=BANDA uke: ZŁODZIEI
Odradzam wszytskim grac u tych s****ieli uke: uke:
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 24/08/2004 16:18

Ja u nich gram już naprawde spory czas i jeszcze nigdy mi nic nie wywineli widocznie akurat na ciebie padło... dlatego ja na nich złego słowa nie moge napisac fakt czasami wypłaty trwają spory czas...

Maverick może zagadaj do nich na live... to czasami sporo daje.

Pozdrawiam
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 24/08/2004 16:33

Gadalem wczoraj z nimi na live i koles po krotkiej wymianie zdan odeslal mnie do supportu wiec napisalem do nich ostro ich jeb...i napisalem na adres polskiego marketingu i kasa ma byc lada chwila na koncie,wina polskiego banku.do czego sie przyznala i ksiegowa z bet at home bo ona mi odpisala jak i polski bank

pozyjemy zobaczymy pozdro
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 24/08/2004 16:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]Oto co dostałem w odpowiedzi na mojego mejla z pogrózkami że tak się z klientami nie postępuje (chodzi o mecz FC KOLEN-WOLFSBURG-puchary wynik 0:3 a póxniej federacja niemiecka zmieniła wynik na 2:0 wszystkie firmy UZNAŁY WYNIK osiągniety na boisku 0:3 dla wolfsburg jedynie BET AT HOME UZNAŁO WYNIK FEDERACJI NIEMIECKIEJ)

""""""""Other terms and conditions
3) The winner of a sporting event is the individual or team declared to be
the official winner by the adjudicating sporting officials at a time no
later than 24:00 (local time at the site of the event) on the day the
sporting event took place. This also applies to long-term bets. Any changes
in classifications after this point in time regardless of the reason shall
have no influence on the payment of winnings.

The correct score was 2:0

Your bet-at-home.com - team!""""""""

Jednym sówem uke: BET AT HOME=BANDA uke: ZŁODZIEI
Odradzam wszytskim grac u tych s****ieli uke: uke: [/qb][/QUOTE]vulcanor to nie sa zlodzieje, bo maja taki zapis w regulaminie a ty rejestrujac sie potwierdziles znajomosc regulaminu. Zastrzezenia powinienes miec do druzyny z Wolfsburga ktora wsytawila nieuprawnionego CHristova. DOkladny zapis z regulaminu bet-at-home brzmi, ze wynik meczu moze ulec zmianie tylko i wylacznie do godziny 24.00 dnia w ktorym mecz zostal rozegrany. Zastrzezenia mozesz miec do Federacji niemieckiej, ktora przyznala walkower o godzinie 21 a wiec doslownie kilka godzin po meczu, niestety stalo sie to 3 godziny przed czasem i dlatego bet-at-home zmienil wynik. Gdyby niemiecka federacja zmienila wynik na drugi dzien tak jak robi to UEFA (przyklad PAOk ktory przegral 1:2 a na drugi dzien byla wiadomosc o walkowerze 0:3) to wtedy wynik 0:3 bylby zaakceptowany, niestety Federacja zmienila wynik o 21 tego samego dnia dlatego bet-at-home zmienil wynik. Informuje ze nie tylko bet-at-home zmienil wynik tego spotkania, niestety wiekszosc bukow ma tai zapis w regulaminie ze jesli krajowa ederacja, badz europejska zmieni wynik meczu do godz 24.00 w dniu rozegrania to wynik ten jest ostateczny, po tym terminie wynik nie moze ulec zmianie w firmie bukmacherskiej.
Mam nadzieje ze wytlumaczylem wam cala ta sytuacje, niestety ona mnie tez spotkala, ale poniewaz siedzie juz w bukmacherce kilka dobrych lat to znam te wszytskie przepisy, i niestety w tym wypadku maja racje.
Glowa do gory
Pozdrawiam
kola
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 24/08/2004 17:28

No niby tak kola ale zobacz jak te mecze rozliczyli np gamebookers albo w betandwin jako wygrana wofsburga poza tym w betandwin ma taki zapis w regulamienie że dla nich wiążacy jest wynik na boisku cytuje:

"Spółka uznaje tylko takie wyniki, które zostały osiągnięte na boisku lub podium. Rezultaty wynikające z zastosowania środków dyscyplinarnych przez sąd sportowy lub inny sąd, nie są uwzględniane. W przypadku sportowych niezgodności prawnych, spółka zastrzega sobie prawo do zamrożenia i niewypłacenia wygranych."

Także betandwin rozliczył to jako wygrana wolfsburga tak samo expekt i unibet z tego co się pytałem ludzi, nie mówiąc o bukach naziemnych.
Także tylko betathome sie wyłamał i ja juz tam nie zagram na pewno al:
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 24/08/2004 17:42

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]No niby tak kola ale zobacz jak te mecze rozliczyli np gamebookers albo w betandwin jako wygrana wofsburga poza tym w betandwin ma taki zapis w regulamienie że dla nich wiążacy jest wynik na boisku cytuje:

"Spółka uznaje tylko takie wyniki, które zostały osiągnięte na boisku lub podium. Rezultaty wynikające z zastosowania środków dyscyplinarnych przez sąd sportowy lub inny sąd, nie są uwzględniane. W przypadku sportowych niezgodności prawnych, spółka zastrzega sobie prawo do zamrożenia i niewypłacenia wygranych."

Także betandwin rozliczył to jako wygrana wolfsburga tak samo expekt i unibet z tego co się pytałem ludzi, nie mówiąc o bukach naziemnych.
Także tylko betathome sie wyłamał i ja juz tam nie zagram na pewno al: [/qb][/QUOTE]Bet-at-home nie wylamal sie, taki ma regulamin i kazdy kto tam gra go akceptuje, nikt ci nie kazal sie tam rejestrowac nie znajac regulaminu. Nikt Cie nie oszukal, sam sie oszukales nie znajac regulaminu. Rozumiem ludzi ktorzy naprawde narzekaja bo zostali oszukani, zle wpisany wynik, nie wyplacona kasa, ale tu wszystko jest jasne, jest jasny zapis w regulaminie i tak musi byc, wiec nie czuj sie oszukany gdyz oni przestrzegaja regulaminu ktory ty zaakceptowales.
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 24/08/2004 18:09

A tobie, Kola, tak z ciekawosci jak sie u nich gra?
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 24/08/2004 18:40

A jak się ma grac jak tam jest bardzo uboga oferta , tam własciwie nie ma co grać ja tam grałem za bonusa hehehe, ale i tak mnie oszukali na tym meczu, a tak poza tym to jest jaks parodia buka ja juz tam niegram , oni sa w stanie zmienić ci każdy wynik meczu żeby tylko wyjść na swoim :rolleyes: :eek:
Posted by: LuNo

Re: bet-at-home - 24/08/2004 19:02

[QUOTE]Oryginalnie wysłał vulcanor:
[qb]A jak się ma grac jak tam jest bardzo uboga oferta , tam własciwie nie ma co grać ja tam grałem za bonusa hehehe, ale i tak mnie oszukali na tym meczu, a tak poza tym to jest jaks parodia buka ja juz tam niegram , oni sa w stanie zmienić ci każdy wynik meczu żeby tylko wyjść na swoim :rolleyes: :eek: [/qb][/QUOTE]co - twierdzisz tak na podstawie tej nieszczesnej federacji niemieckiej, ktora zmienila wynik czy tez miales podobna sytuacje w przeszlosci ?
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 24/08/2004 19:40

Vulcanor pytam raczej kogos kto gra tam dluzej za wieksza kase i wiecej niz tylko pare razy pozdro trzym sie
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 24/08/2004 19:52

Wiesz co ci powiem dobrze że nie wpłaciłem tam kasy swojej bo ci powiem że szczerze bym tego tak nie zostawił jeżeli by chodzilo o moje pieniądze ale i tak jestem wsciekły bo już ten bonus troche rozmnożyłem
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 24/08/2004 19:53

Ja tego tak nie zostawilem i rozmawialem juz chyba z kazdym z bet at home,i kasa ma byc na dniach doslownie,podobno polski bank dal dupy jak zwykle
Posted by: kola

Re: bet-at-home - 24/08/2004 20:03

Maverick ja tam gram od dosyc dawna i do tej pory nie mialem nigdy wiekszych problemow z wyplata, a bardzo denerwuja mnie takie osoby jak ten caly vulkan ktory nie przeczyta regulaminu a pieprzy glupoty ze ten bu k jest w stanie zmienic ci kazdyw ynik byleby wyjsc na swoje. Ty chyba jestes jakis dzieciak ktory placze nad tym ze przegral bonus ktory dostal w wysokossci 10zl. Czlowieku wyluzuj, tu graja ludzie za naprawde duza kase i naprawde do tego buka nie mam wiekszych pretensji. Bet-at-home ma konto w polskim banku i zlecaja temu bankowi wyplaty tyle tylko ze bet-at-home to firma autriacka i takie zlecennie idzie z Austrii dlatego sa kilkudniowe opoznienia, bo musi dojsc do polskiego banku zlecenie a dopiero polski bank rozsyla pieniadze. Niedlugo juz Bet-at-home sam ma zarzadzac wlasnym polskim kontem i wtedy wyplaty beda realizowane na biezaco, ale ja do tej pory wyplaty robie doysc czesto 2-3 razy w miesiacu i pieniadze dochodza na moje konto w przeciagu 5 -7 dni raz zdarzylo sie 10 dni ale to z mojej winy bo zloztylem prosbe o wyplate w sobote a wtedy moje zlecenie wyuyplaty zostalo zepchniete na dalszy plan bo ci co zlozyli w poniedzialek to byli wczesniej, dlatego rada jest taka zeby skladac zlecenia o wyplate w dni robocze. Jesli chodzi o oferte to maja bardzo wysokie kursy, i oferte takze dosyc bogata, np w expekcie nie ma tenisa damskiego a tu jest. Oczywiscie excpekt ma kilka innych dupereli ale ogolnie et-at-home jest w porzo i ja nie mam wiekszych uwag. Na pewno bet-at-home nie jest zlodziejem i oszustem gdyz to austriacka firma znana na calym swiecie.
Pozdrawiam
kola
Posted by: Adizek

Re: bet-at-home - 24/08/2004 20:09

Vulcanor jak sie zraziles to zmien buka tylko pamietaj aby nastepnym razem przeczytac ale to PRZECZYTAC Regulamin to sie naprawde przydaje
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 24/08/2004 20:12

siema kola!
Twoj post byl super wiele rzeczy mi wyjasnil,wiesz ja tez gram w bet at home juz dosyc dlugo i za duza kase. I tez z przymruzeniem oka patrze na tych co tak objezdzaja tego buka, choc ja na wyplate czekam juz 7 dzien roboczy jest to taka sytuacja po raz 1 ale tez zlecilem wyplate z zeszla wyplate wiec moze i tak jest jak mowisz. Jesli chodzi o opinie na tego buka to tak jak z kazdym sa rozne,jedni pisza ze maja kolege w austrii i on bardzo poleca tego buka inny ze tez ma tam kolege i nie poleca. Wszystko zalezy od przygod z tym bukiem i kazdy mu wystawia swoja opinie. Nie twierdze ze to super buk ale gra mi sie u nich dobrze. Dla odmiany unibet zablokowal mi konto po tym jak poprosilem zmiane waluty. Mam teraz wszystkim glosic zeby sie nie zapisywali tam?NIE nie na tym to wszystko polega,raczej wole radzic innym albo pytac o rade co robic w przypadkach z innymi bukami. Poki co z gry w bet at home jestem zadowolony oprocz systemu wyplat, a gram u nich naparwde juz duzo, zawarlem wiele zakladow i kasy tez wyplacilem sporo i kazda wyplata dotarla.

Pozdro trzymajcie sie wszyscy jestem zdania zeby walczyc z bukami a nie ze soba, a co najciekawsze nawet z najlepszym bukiem na swiecie moze sie przydarzyc taka przygoda ze szkoda gadac.
Pozdro iwo:
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 24/08/2004 20:14

Ale bzdury piszesz człowieku po pierwsze nie jestem dzieciakiem al: po drugie ta ich oferta jest bardzo uboga jest mało zdarzeń a i kursy sa takie sobie , po drugie nie można w 95% stawiać podwójnej szansy po trzecie się odstosunkuj ode mnie , chciałbym zbaczyc twoją mine jak stawiasz tą swoja grubą kasę na ten wolfsburg cieszysz sie z wygranej , a na drugi dzień wstajesz imasz debet albo 0 na koncie :rolleyes: . Na drugi raz zastanów się co piszesz o innych bo ja nic do ciebie nie mam a to co zrobili mnie i wielu innym gracziom stawiającym na ten mecz mozna zrobic tylko :eek: :rolleyes: uke: w takiej kolejnosci moja noga a raczej klik myszki już tam nie stanie al:
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 24/08/2004 20:21

vulcanor ty do mnie to piszesz??Stary czy ja cos na ciebie napisalem?Nie musze ci nic udowadniac bo i tak nie mam nic do ciebie poza tym nic na ciebie nie napisalem,jesli chodzi o ciebie to przyznaje ci racje,z regulaminem niestety nie wygrales bo ktos ci juz udowodnil ze jednak oni mieli racje bo w ten sam dzien zmienila wynik niemiecka federacja, ale miales sie prawo wk...wcale sie nie dziwie,a jesli chodzi o mnie to dzieciakiem juz nie jestem dawno,szkoda bo to dobry wiek teraz wiecej problemow na glowie, a jesli chodzi o gruba kase to wlasnie nia gram w bet at home i nie narzekam trzymaj sie
Posted by: vulcanor

Re: bet-at-home - 24/08/2004 20:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]vulcanor ty do mnie to piszesz??Stary czy ja cos na ciebie napisalem?Nie musze ci nic udowadniac bo i tak nie mam nic do ciebie poza tym nic na ciebie nie napisalem,jesli chodzi o ciebie to przyznaje ci racje,z regulaminem niestety nie wygrales bo ktos ci juz udowodnil ze jednak oni mieli racje bo w ten sam dzien zmienila wynik niemiecka federacja, ale miales sie prawo wk...wcale sie nie dziwie,a jesli chodzi o mnie to dzieciakiem juz nie jestem dawno,szkoda bo to dobry wiek teraz wiecej problemow na glowie, a jesli chodzi o gruba kase to wlasnie nia gram w bet at home i nie narzekam trzymaj sie[/qb][/QUOTE]No to peace iwo: ja mogę być zły tylko na siebie i bet at home ,nie chce się z innymi kłócić ,mnie bet at home zawiódł i juz tam nie zagram a miałem chęć wpłacic tą swoja kasę. Teraz zagram w betandwin za swoja kasę a regulamin juz przestudiowałem
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 24/08/2004 20:29

vulcanor nie ma co sie zloscic i klocic wystarczajaco nerwow zjadaja buki,pozdro iwo:
Posted by: DANI1927

Re: bet-at-home - 25/08/2004 02:31

Witam wszystkich. Mam takie pytanie bo chciałbym pierwszy raz wpłacić pieniądze do internetowego buka i własnie do Bet at Home.Tylko juz jak bym chciał wyjąć pieniadz to mi prześlą na moje konto bankowe czy jak bo nie mam pojęcią każdy tu pisze że gdzieś przelewa czy cuś Prosze kumatych o o dpowiedź Pozdrawiam!
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 25/08/2004 02:44

Przesla ci na twoje konto bankowe w dowolnym banku,wyplata od 3-7 dni
Posted by: jabolukas

Re: bet-at-home - 25/08/2004 17:13

parodia, mam 3,7zł na koncie i nie moge obstawic bo najnizsza stawka to 1euro!
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 25/08/2004 17:25

Brakuje ci jakichs 70 gr w zaleznosci od kursu
Posted by: mk89

Re: bet-at-home - 25/08/2004 18:31

Kurda mam 1,1 zl Kto pozyczy ?
Ci co nie graja w bet-at.home to zapraszam na http://bet.uk.pl
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 26/08/2004 16:20

A ja czekam i czekam na swoja kase ob bet at home...czas leci a konto puste
Posted by: specter-exp

Re: bet-at-home - 26/08/2004 18:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]A ja czekam i czekam na swoja kase ob bet at home...czas leci a konto puste[/qb][/QUOTE]zlecilem przelew w poniedzialek przed poludniem i tez tak sobie czekam i czekam... Jezeli tak kasa do jutra nie dojdzie to jest to dla mnie najmniej wiarygodny bukmacher z jakim mialem doczynienia, bo problem z wyplacaniem pieniedzy od razu go przekresla z listy bukow "przyjaznych". Takie rzeczy nie powinny sie zdarzac. Czekam do jutra jak dalej bede mial puste konto to naokolo bede chyba rozglaszal niemile rzeczy na temat betathome
pozdro
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 26/08/2004 18:41

hihihi:)

Oni sami podaja ze przelew idzie 5-7 dni wiec wiesz:)

Poszukaj sobie pare postow wyzej od kiedy mi idzie kasa
Posted by: specter-exp

Re: bet-at-home - 26/08/2004 18:46

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]hihihi:)

Oni sami podaja ze przelew idzie 5-7 dni wiec wiesz:)

Poszukaj sobie pare postow wyzej od kiedy mi idzie kasa [/qb][/QUOTE]hmm ja na tej stronce widze od 3 do 5 dni..... tak jest napisane w najczesciej zadawanych pytaniach No a Twoje posty widzialem bo ten temat sledze jakis czas ..hehehe
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 26/08/2004 18:51

I do dzis kasy nie ma,gadalem juz chyba z kazdym z bet at home supportem marketingiem i zarzadem, z polskim marketingiem,wszyscy potwierdzaja wyslanie przelewu podobno to wina polskiego banku ale to takie pier....
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 26/08/2004 23:36

UWAGA!!!

Kasa doszla dzis wieczorem po 9 dniach roboczych
Posted by: specter-exp

Re: bet-at-home - 26/08/2004 23:43

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]UWAGA!!!

Kasa doszla dzis wieczorem po 9 dniach roboczych [/qb][/QUOTE] no gratki dla Ciebie ja bede dalej informowal kiedy moja kasa dojdzie hehe
Posted by: gruda

Re: bet-at-home - 28/08/2004 06:22

moze mnie ktos oswiecic w jaki spsoob do kuponu dodaje sie zaklady z cyklu "specjalne" w okienku ktore sie otwiera, ot chociazby handicap na wisle? zaznaczam to pole i nic sie nie dzieje. zepsute chyba
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 29/08/2004 01:22

[QUOTE]Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]moze mnie ktos oswiecic w jaki spsoob do kuponu dodaje sie zaklady z cyklu "specjalne" w okienku ktore sie otwiera, ot chociazby handicap na wisle? zaznaczam to pole i nic sie nie dzieje. zepsute chyba [/qb][/QUOTE]Jakbyś poczytał ten temat to byś wiedział co i jak.
Powtarzam czasami w IE nie dziala ta funkcja wtedy instalujesz cos innego np. Mozille.

Pozdro
Posted by: President

Re: bet-at-home - 30/08/2004 13:31

Mam pytanie do tych, którzy wypłacili już cos z bet-at-home.
Zastanawiam się dlaczego w wersji polskiej ich strony przy wypłacie trzeba podac jedynie nazwę banku i nr konta, a w wersji angielskiej IBAN I BIC.

Ponad dwa tygodnie temu zlecilem im wyplate 5zl, tak na probe, i do tej pory pieniedzy nie mam
Pisałem do nich maile. Najpierw zapewniali mnie ze pieniądze beda w przyszłym tygodniu, potem napiali ze podalem im niekompletny nr konta :rolleyes: No to oczywiscie podalem im ten nr jeszcze raz (26 cyfrowy) i czekam dalej.

Dzisiaj chce wypłacić trochę większą kwote, dlatego pomyślalem ze sie spytam jak Wy to robicie.
Korzystacie z wersji polskiej czy angielskiej? Jesli z polskiej to czy wystarczy wpisać tylko 26-scio cyfrowy nr konta i nazwe banku?
Posted by: Maverick7000

Re: bet-at-home - 30/08/2004 13:36

Sie ma

Ja im wpisuje nazwe polskiego banku,26 cyfrowy numer a w polu uwagi wpisuje im kod SWIFT mojego banku pozdro
Posted by: insane

Re: bet-at-home - 30/08/2004 16:33

Wlasnie dostalem mejla o nastepujacej tresci:

------------------------------------------------
Witaj!

Cieszymy się, że możemy wszystkim użytkownikom o2.pl przekazać gratis Bon pieniężny w wysokości 10,-- PLN

Aby zrealizować swój bon proszę postępuj następująco:
Odwiedź stronę www.bet-at-home.com
Zaloguj się przy pomocy swoich danych użytkownika. Jeżeli nie masz jeszcze u nas swojego konta gracza, możesz je za darmo założyć na stronie bet-at-home.com w ciągu 1 minuty,
Przejdź do KONTO GRACZA/Wpłata/Zrealizuj bon i podaj kod bonu.
Wartość bonu zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza i w każdej chwili będziesz mógł rozpocząć grę!

Kod Twojego osobistego Bonu: XXXXXXXXXXXXXXXXX

Gwarantowane emocje i dobra zabawa! Zakładamy się?!

Twój bet-at-home.com Team
service@bet-at-home.com

Wypróbuj i wygraj! => www.bet-at-home.com

Kwota, która zostanie dopisana do Twojego konta gracza na podstawie bonu
musi być 3 razy postawiona przed możliwością wypłaty.
-----------------------------------------------

Mila niespodzianka
Posted by: rymoholik

Re: bet-at-home - 30/08/2004 16:55

No no widze ze Betathome ostro atakuje polski rynek. Z taka reklama (najpierw Allegro teraz o2) niedlugo kazdy Polak bedzie wiedzial co to Betathome
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 31/08/2004 01:17

[QUOTE]Oryginalnie wysłał President:
[qb]Mam pytanie do tych, którzy wypłacili już cos z bet-at-home.
Zastanawiam się dlaczego w wersji polskiej ich strony przy wypłacie trzeba podac jedynie nazwę banku i nr konta, a w wersji angielskiej IBAN I BIC.

Ponad dwa tygodnie temu zlecilem im wyplate 5zl, tak na probe, i do tej pory pieniedzy nie mam
Pisałem do nich maile. Najpierw zapewniali mnie ze pieniądze beda w przyszłym tygodniu, potem napiali ze podalem im niekompletny nr konta :rolleyes: No to oczywiscie podalem im ten nr jeszcze raz (26 cyfrowy) i czekam dalej.

Dzisiaj chce wypłacić trochę większą kwote, dlatego pomyślalem ze sie spytam jak Wy to robicie.
Korzystacie z wersji polskiej czy angielskiej? Jesli z polskiej to czy wystarczy wpisać tylko 26-scio cyfrowy nr konta i nazwe banku?[/qb][/QUOTE]A może przyczyna leży w tym iż minimalna kwota wypłaty to 10zł? Jeżeli dobrze pamiętam to takie właśnie jest minimum...

Pozdro
Posted by: President

Re: bet-at-home - 31/08/2004 02:57

Fcp, a gdzie o tym przeczytałes? Jakos nie moge znaleźć nic o minimalnej kwocie wypłaty na stronie bet-at-home.
Znalazłem tylko:
Wypłaty swoich pieniędzy możesz dokonać w każdej chwili za pomocą przelewu bankowego lub na życzenie prześlemy Ci pocztą czek.
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 31/08/2004 15:59

[QUOTE]Oryginalnie wysłał President:
[qb]Fcp, a gdzie o tym przeczytałes? Jakos nie moge znaleźć nic o minimalnej kwocie wypłaty na stronie bet-at-home.
Znalazłem tylko:
Wypłaty swoich pieniędzy możesz dokonać w każdej chwili za pomocą przelewu bankowego lub na życzenie prześlemy Ci pocztą czek.[/qb][/QUOTE]Więc mój znajomy który również tam grywa dał mi takie info... podobno sprawdzone i dlatego sądze że w tym może być zawarty kłopot.A gadałeś o tej sprawie przez live... ?? jeżeli nie to warto zagadać.

Pozdro
Posted by: President

Re: bet-at-home - 31/08/2004 17:00

Nie, na live jeszcze nie rozmawiałem. Poczekam jeszcze pare dni.
Z tym że, jeżeli minimum wypłaty to 10zł, to taka informacja chyba powinna byc uwieszczona na stronie.
Poza tym napisaliby chyba wczensniej ze nie mogę wypłacić, bo kwota jest za mala, a nie ze podałem zły numer konta (aczkolwiek jestem niemal pewny ze numer konta był poprawny, po wpisaniu sprawdzałem go pare razy).
Co prawda to tylko 5zł, ale na pewno nie odpuszcze dopoki nie zobacze tych pieniedzy na koncie al:
Wczoraj wypłaciłem reszte pieniędzy, bo przenoszę sie do Uniebtu na promocje . Zobaczymy ile potrwa ten przelew
Posted by: specter-exp

Re: bet-at-home - 31/08/2004 18:53

no wiec ten przelew ktory zlecilem w poniedzialek tj. 23 Sierpnia, nie doszedl do dzisiaj tj. 31 sierpien czyli juz ponad tydzien czekam. Konkretnie zaj...ista firma :]a i nikomu nie polecam zeby wplacal tam kase, ja dalej bede informowal czy ta kasa dojdzie kiedys czy nie.
Posted by: fcp

Re: bet-at-home - 31/08/2004 20:26

[QUOTE]Oryginalnie wysłał President:
[qb]Nie, na live jeszcze nie rozmawiałem. Poczekam jeszcze pare dni.
Z tym że, jeżeli minimum wypłaty to 10zł, to taka informacja chyba powinna byc uwieszczona na stronie.
Poza tym napisaliby chyba wczensniej ze nie mogę wypłacić, bo kwota jest za mala, a nie ze podałem zły numer konta (aczkolwiek jestem niemal pewny ze numer konta był poprawny, po wpisaniu sprawdzałem go pare razy).
Co prawda to tylko 5zł, ale na pewno nie odpuszcze dopoki nie zobacze tych pieniedzy na koncie al:
Wczoraj wypłaciłem reszte pieniędzy, bo przenoszę sie do Uniebtu na promocje . Zobaczymy ile potrwa ten przelew[/qb][/QUOTE]Witam ponownie

Więc sam przeprowadziłem z nimi rozmowe na live...
I sprawa wygląda tak iż nie ma żadnego minimum... czyli ja miałem złe info ale jeszcze nigdy nie wypłacałem mniej niż 10zł więc nie mogłem tego sprawdzić
W rozmowie dowiedziałem się rownież że minimalna kwota wpłaty karta to 10 euro może to się komuś przyda w przyszłości...

Pozdro
Posted by: lucAs

Re: bet-at-home - 31/08/2004 20:28

Dajcie mi do nich maila bo pisze po polsku dostalem takie cos

Niestety jeszcze nie oferujemy obslugi naszych klientow w jezyku polskim,
dlatego prosze poslij mi jeszcze raz Twoja wiadomosc w jezyku angielskim lub
niemieckim.

Pisze po ANG dostalem to samo na jaki wy e-maile do nich piszecie ?
Posted by: President

Re: bet-at-home - 31/08/2004 20:35

Lucas: Pisz na service@bet-at-home.com
Posted by: Snajper2

Re: bet-at-home - 01/09/2004 18:21

Mam do Was pytanie czy mozna dokonac wpłaty przez karte Visa Electron? Bardzo prosze o odpowiedz! iwo:
Posted by: specter-exp

Re: bet-at-home - 02/09/2004 00:52

No i szok ;] konczy sie moja relacja jesli chodzi o wyplate pieniedy
Przypomne ze przelew zlecilem 23 sierpnia. Kaska wplynela dzisiaj wieczorem tj 1 wrzesnia
Wiec podsumowujac: kase wyplacaja ale jak ktos by szybko potrzebowal czy cos w tym rodzaju to nie ma szans, bo prawie 2tyg. trzeba czekac na kase...
Swojej kasy bym tam nie wplacil juz, zlodziejami nie sa po kasa doszla i wszystko fajnie tylko ile mozna czekac.....
I to jest najwiekszy minus tego buka
pozdro
Posted by: qaz1

Re: bet-at-home - 02/09/2004 12:08

Od 23 do 1 jest prawie 2 tygodnie? LOL
Posted by: Snajper2

Re: bet-at-home - 03/09/2004 20:48

Panowie mam pytanko mnei czasn ie goni chce pograc u nich tyko mam problem chce wplacic kase karta! I wyskakuej cos takiego:
" Niestety Twoja wplata nie uzyskala autoryzacji operatora karty kredytowej!
Ze względu na często występujące przeciążenie sprzętu i oprogramowania operatorów kart kredytowych, prosimy spróbować dokonać wpłaty jeszcze raz!"
Zdarzalo sie Wam cos takiego
Posted by: pyk

Re: bet-at-home - 03/09/2004 21:09

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Snajper2:
[qb]Panowie mam pytanko mnei czasn ie goni chce pograc u nich tyko mam problem chce wplacic kase karta! I wyskakuej cos takiego:
" Niestety Twoja wplata nie uzyskala autoryzacji operatora karty kredytowej!
Ze względu na często występujące przeciążenie sprzętu i oprogramowania operatorów kart kredytowych, prosimy spróbować dokonać wpłaty jeszcze raz!"
Zdarzalo sie Wam cos takiego [/qb][/QUOTE]Skoro tak pisza to sprobuj jeszcze raz, to sie zdarza ja tak mialem 2 razy w expekcie.
Ps. czy przyszedl do was list z bet-at-home, z druczkami do przelewu i info o koncie.
Posted by: Snajper2

Re: bet-at-home - 03/09/2004 21:15

Ja nic nei dostalem!
Posted by: specter-exp

Re: bet-at-home - 03/09/2004 23:22

no przyszedl druczek ze mozna wplacic. mysle ze nic wiecej nei beda przysylac ;]
Posted by: videl

Re: bet-at-home - 07/09/2004 15:28

Ja dalem sobie spokoj z bet-at-home, minimalna stawka 5zl i w dodatku uboga oferta tego buka. Jak cos sie zmieni to moze jeszcze tam zagram, ale na razie nie gram. Owszem dla osob grajacych zaklady po 20, 50 i wiecej zlotych to nie ma znaczenia ale mala oferta napewno.
Posted by: Coin

Re: bet-at-home - 07/09/2004 15:55

[QUOTE]Oryginalnie wysłał specter-exp:
[qb]No i szok ;] konczy sie moja relacja jesli chodzi o wyplate pieniedy
Przypomne ze przelew zlecilem 23 sierpnia. Kaska wplynela dzisiaj wieczorem tj 1 wrzesnia
Wiec podsumowujac: kase wyplacaja ale jak ktos by szybko potrzebowal czy cos w tym rodzaju to nie ma szans, bo prawie 2tyg. trzeba czekac na kase...
Swojej kasy bym tam nie wplacil juz, zlodziejami nie sa po kasa doszla i wszystko fajnie tylko ile mozna czekac.....
I to jest najwiekszy minus tego buka
pozdro[/qb][/QUOTE]a mozesz mi napisac po jakim czasie kasa zniknela z Twojego konta na bet-at-home ?
Bo ja zlecilem wyplate w niedziele, dzis jest wtorek i dalej mam na koncie gracza kase... po jakim czasie mi sie konto 'wyzeruje' ?
Posted by: andrzejek_84

Re: bet-at-home - 07/09/2004 21:14

ja gram tylko dlatego ze dostalem 10 zeta bon od tlena:) tak bym nie gral
Posted by: Zielony

Re: bet-at-home - 07/09/2004 21:32

Jak mozna uzyskac taki bon? co trzeba zrobic?
Posted by: specter-exp

Re: bet-at-home - 07/09/2004 22:21

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Coin:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał specter-exp:
[qb]No i szok ;] konczy sie moja relacja jesli chodzi o wyplate pieniedy
Przypomne ze przelew zlecilem 23 sierpnia. Kaska wplynela dzisiaj wieczorem tj 1 wrzesnia
Wiec podsumowujac: kase wyplacaja ale jak ktos by szybko potrzebowal czy cos w tym rodzaju to nie ma szans, bo prawie 2tyg. trzeba czekac na kase...
Swojej kasy bym tam nie wplacil juz, zlodziejami nie sa po kasa doszla i wszystko fajnie tylko ile mozna czekac.....
I to jest najwiekszy minus tego buka
pozdro[/qb][/QUOTE]a mozesz mi napisac po jakim czasie kasa zniknela z Twojego konta na bet-at-home ?
Bo ja zlecilem wyplate w niedziele, dzis jest wtorek i dalej mam na koncie gracza kase... po jakim czasie mi sie konto 'wyzeruje' ?[/qb][/QUOTE]no jak zlecilem w poniedzialek to z tego co pamietam albo wieczorkiem juz nie bylo albo na drugi dzien jakos, nie dluzej
---edit
jak zleciles w niedziele to lepiej trzeba bylo poczekac do poniedzialku, jak zleciles w niedziele dluzej to bedzie trwalo, polecam przejrzec temat.
pozd
Posted by: adash

Re: bet-at-home - 08/09/2004 02:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Snajper2:
[qb]Panowie mam pytanko mnei czasn ie goni chce pograc u nich tyko mam problem chce wplacic kase karta! I wyskakuej cos takiego:
" Niestety Twoja wplata nie uzyskala autoryzacji operatora karty kredytowej!
Ze względu na często występujące przeciążenie sprzętu i oprogramowania operatorów kart kredytowych, prosimy spróbować dokonać wpłaty jeszcze raz!"
Zdarzalo sie Wam cos takiego [/qb][/QUOTE]I jak opanowałeś sytuację??Bo mam ten sam problem
Posted by: Coin

Re: bet-at-home - 08/09/2004 03:24

[QUOTE]Oryginalnie wysłał specter-exp:
[qb]no jak zlecilem w poniedzialek to z tego co pamietam albo wieczorkiem juz nie bylo albo na drugi dzien jakos, nie dluzej
---edit
jak zleciles w niedziele to lepiej trzeba bylo poczekac do poniedzialku, jak zleciles w niedziele dluzej to bedzie trwalo, polecam przejrzec temat.
pozd[/qb][/QUOTE]Dzieki za odpowiedz. Okazalo sie, ze oni nie zlecili tamtego transferu bo niby nie obrocilem bonusem. Dopiero jak im dzis na maila napisalem, ze jednak nim obrocilem, to moglem wyplacic jeszcze raz i kasa jeszcze w tym samym dniu z konta zniknela

Teraz zobaczymy ile bedzie szla
Posted by: ikkki

Re: bet-at-home - 08/09/2004 22:11

[QUOTE]Oryginalnie wysłał andrzejek_87:
[qb]ja gram tylko dlatego ze dostalem 10 zeta bon od tlena:)
[/qb][/QUOTE] [QUOTE]Oryginalnie wysłał IcE22:
[qb]Jak mozna uzyskac taki bon? co trzeba zrobic?[/qb][/QUOTE]Dostałem mailem kod do bet-at-home na 10 zł.
Nie zamierzam z niego korzystać, więc jesli go chcesz, napisz do mnie.

i k k k i @ t l e n . p l
Posted by: LuNo

Re: bet-at-home - 08/09/2004 22:30

[QUOTE]Oryginalnie wysłał ikkki:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał andrzejek_87:
[qb]ja gram tylko dlatego ze dostalem 10 zeta bon od tlena:)
[/qb][/QUOTE] [QUOTE]Oryginalnie wysłał IcE22:
[qb]Jak mozna uzyskac taki bon? co trzeba zrobic?[/qb][/QUOTE]Dostałem mailem kod do bet-at-home na 10 zł.
Nie zamierzam z niego korzystać, więc jesli go chcesz, napisz do mnie.

i k k k i @ t l e n . p l[/qb][/QUOTE]priv
Posted by: 50_50

Re: bet-at-home - 10/09/2004 13:33

JA UWAŻAM ,ŻE TRZEBA SIĘ NAD BUKIEM BET-AT-HOME ZASTANOWIĆ DOBRZE GDYŻ TEN BUK JAKO JEDYNY INFORMUJE NA SWOJEJ STRONIE ŻE WYPŁATY MOGĄ TRWAĆ DO 10 DNI I TAK RZECZYWIŚCIE JEST W PRZECIWIENSTWIE NP. DO GAMEBOKERS GDZIE PISZA ZE WYPŁATY SĄ NATYCHMIASTOWE A MIAŁEM KŁOPOTY Z WYPŁATĄ W TYM JEDNĄ POWAŻNA GDY MYSLALEM ZE STRACILEM DEPOZYT. ZASTANÓWCIE SIE NA TYM LUDZIE GRAJĄ W GB A NIE WIEDZĄ ZE BET-AT HOME MA LEPSZĄ OCENĘ. JEŚLI MASZ TEN BON O WARTOŚCI 10 ZŁ. TO MOŻESZ GO WYSŁAC JA GO WYKORZYSTAM DZIĘKI iwo:
Posted by: [g]um[p]

Re: bet-at-home - 11/09/2004 01:04

--> bet-at-home [2]