Limity u bukmacherow

Posted by: Belltom

Limity u bukmacherow - 19/07/2004 04:15

Moze ktos nakreslic jakie limity wprowadzaja internetowi bukmacherzy w momencie wygranych przy stawkach 300-1,000 zl.
Posted by: qwerty

Re: Limity u bukmacherow - 19/07/2004 14:58

Zdecydowanie za niskie kwoty.
Posted by: maycj

Re: Limity u bukmacherow - 19/07/2004 15:23

zalezy jaka miales wygrana, a nie jaka miales stawke
Posted by: z o ® r o

Re: Limity u bukmacherow - 19/07/2004 19:33

Generalnie zależy od bukmachera. Najbardziej restrykcyjny jest betandwin. Z moich obserwacji wynika, że na limit można zapracować grając za duże stawki i dokonując wypłat na większą sumę niż wpłat. Przez długi czas udawało mi się (nie wiem jakim cudem) nie mieć tam limitu. Może to dlatego iż wiedziałem od początku o zagrożeniu limitami i grałem ostrożnie (czyt. ograniczałem stawki) Potem przycięli mnie do 50 euro, a dwa tygodnie później już do 25 na zakład. To już jest spore ograniczenie, ale są gracze z limitami 5 eur lub nawet 1 eur na zakład.

Na koniec powiem, że polityka limitowa tej firmy przeczy idei zakładów bukmacherskich. Idea ta jest taka: większość graczy w dłuższym okresie przegrywa ale niektórzy wygrywają a bukmacher zawsze zarabia. Betandwin chce żeby wszyscy przegrywali, a jak nie to limit albo do widzenia dlatego moim zdaniem nazwa BetAndLose byłaby dla tej firmy o wiele bardziej odpowiednia.
Posted by: Maverick7000

Re: Limity u bukmacherow - 19/07/2004 19:50

Limity rzedu paru euro czy nawet 25 czy 50 to czysta zenada...dla odmiany w expekcie stawialem kiedys bardzo duze kwoty i nigdy nie bylo problemu
Posted by: Belltom

Re: Limity u bukmacherow - 19/07/2004 19:56

Slyszalem ze w WILLHILL, BETFAIR, BET365 kwoty zakladow rzedu 1000USD to nic wielkiego. Moze to ktos potwierdzic?
Posted by: Ufo

Re: Limity u bukmacherow - 19/07/2004 20:11

Zacznij moze od podstaw, poczytaj najpierw troche chocby o bukmacherach. Limity pojawiaja sie pozniej... Betfair to platforma p2p limitem jest gorna granica oferty lub ilosc kasy, ktora druga strona zechce przyjac. Bet365 klasa jest zblizony do B&W, limity nakladane sa szybko i sa b. dokuczliwe (czyt. niskie)
Posted by: Belltom

Re: Limity u bukmacherow - 19/07/2004 20:55

Na pewno nie mam tyle doswiadczenia w bukmacherce internetowej do tej pory tylko naziemnie, jednak 10 lat w grze powoduje ze czlowiek szuka nowych mozliwosci. Przyznam sie ze 10 procentowy podatek mnie oslabil na tyle, ze zaczalem myslec o grze przez internet.
Posted by: Cyborg

Re: Limity u bukmacherow - 19/07/2004 21:58

Hill też ładnie tnie. Na początku owszem możesz postawić tys. USD, ale mi po ostatniej kolejce Champions League przycięli limit do 10-100 $, tyle że z tego co zauważyłem tylko na piłkę, bo na tym wygrywałem
Posted by: denis

Re: Limity u bukmacherow - 19/07/2004 22:37

Z limitami bedzie coraz gorzej szczegolnie u bukow zwiekaszjacych oferte czyli ponoszacych ryzyko walku.....B&W...idealny przyklad. Ogolnie patrzac z perspektywy 4 lat gry w internecie wiele sie zmienilo powtsaly rozne grupy grajacych,
coraz wiecej walkow idzie i tyle.....
Posted by: VillBill

Re: Limity u bukmacherow - 20/07/2004 00:22

Gram przez internet ok 2 lata i moje doświdczenie opiera się o grę w trzech firmach expekt, unibrt i willhill. Mogę powiedzieć że w expekcie niema większych problemów z limitami przeważnie akceptują takie stawki, w unibecie jest podobnie tylko trochę lepiej bo więcej można postawić nawet 2000euro i niema problemu, w willhill na początku kiedy ma sie mało pieniędzy na koncie to dają duże limity a w miarę wygrywania stawki są zmniejszane po koleji na wszystkie zakłady w zależności na jakim sporcie się wygrywa. Mi ograniczyli piłkę, hokej, dziś zobaczyłem że i tenis w sobotę mogłem postawić nawet ok 9762 euro przy kursie 1,22 a dziś już tylko 672 euro, bardzo mnie to zdziwiło bo wogóle nie postawiłem na tenis ok dwa miesiące.
Czekam na początek rozgrywek piłkarskich ale tam mam jeszcze mniejsze limity tylko do ok 500 euro a na intertoto jeszcze mniej bo najwięcej do 150 euro. Największe limity mam jeszcze na NBA i MLB chyba dlatego że grałem tam rzadko lub wcale.
Powiem jeszcze tyle że jak na razie więcej tam wpłaciłem niż wypłaciłem i mam w tej firmie najkrutszy staż ok 6 miesięcy i troche się rozczarowałem.

Pozdrawiam.
Posted by: b6

Re: Limity u bukmacherow - 20/07/2004 01:20

Mi sie wydaje cos takiego: do buka trzeba wplacic pieniadze i ich bardzo dlugo nie wyplacac ale grac. Tez nie za duzo - nie za czesto jak ma sie wysoka skutecznosc. Jak ktos daje w ciagu weekendu 5 zakladow - i te 5 zakladow wchodzi przy kursie 2.00 na mecze niezbyt znane i ten proceder powtarza regularnie - to wtedy moze byc problem - lub bukmacher widzi ze ktos gra systemem - np. progresja i dobiera mecze ktore w odczucuiu bukmachera system progresyjny - prawdopodobienstwo wygranej - przesuwa na strone gracza - to bardzo slusznie ze zaklada limit.
Najlepiej miec konta u 8 - 10 bukmacherow i korzystac z uslug raz to jednego raz to innego - a to wyjdzie automatycznie ze wzgledu na wysokosc kursu jaki kazdy bukmacher na dane spotkanie proponuje - a wiadomo, ze wezmiemy tam gdzie bedzie wyzszy
Posted by: Belltom

Re: Limity u bukmacherow - 20/07/2004 01:27

Zgadzam sie b6, ale nie kazdego stac na zamrozenie
wiekszej ilosci gotowki u 8 bukmacherow, poza tym jakich Ty doradzasz bo ja widzialbym w tej osemce Sportingbet, WillHill, Bet365, Expekt, GB, Unibet,
Ladbrokes, NOrdicbet ? Mozesz napisac swoje zdanie.
Posted by: z o ® r o

Re: Limity u bukmacherow - 20/07/2004 14:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał denis:
[qb]Z limitami bedzie coraz gorzej szczegolnie u bukow zwiekaszjacych oferte czyli ponoszacych ryzyko walku.....B&W...idealny przyklad. Ogolnie patrzac z perspektywy 4 lat gry w internecie wiele sie zmienilo powtsaly rozne grupy grajacych,
coraz wiecej walkow idzie i tyle.....[/qb][/QUOTE]A ja myślę, że sposób w jaki B&W nakłada limity jest po prostu nieracjonalny. Gdyby nie limit to jestem przekonany, że jeszcze sporo bym u nich mógł przegrać, a tak szansa, że wyjdą ze mną na zero przy limicie 25e na zakład jest praktycznie żadna. Tym bardziej, że na taki limit można zapracować już po paru dniach od założenia konta. Każdy inny buk by na takim graczu zarobił, ale oni się boją i właśnie w momencie kiedy gracz już sporo od nich wygrał zachęcają go do rezygnacji z gry lub ograniczają mu możliwość przegranej.
Posted by: rafałek

Re: Limity u bukmacherow - 21/07/2004 01:49

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Belltom:
[qb] Przyznam sie ze 10 procentowy podatek mnie oslabil na tyle, ze zaczalem myslec o grze przez internet.[/qb][/QUOTE]Ten podatek to drażliwy temat ,ja myślę że indywidualną sprawą każdego jest to ,czy grając w necie chce go odprowadzać czy też nie.

Wszystko zależy od dyscyplin jakie zamierzasz grać .

Jeśli chodzi o piłkę nożną to :

Na obecną chwilę nie ma chyba buka ,który spełniałby wszystkie wymagania klienta.Bo zauważcie ,że jeżeli każdy indywidualnie zrobi sobie selekcję to wyjdą mu wnioski takie ,że : wszystko co z przedstawicielstwem firmy na Malcie odpada ,wszystko z kulawym regulaminem i zmianą zasad w trakcie trwania gry też odpada ,z nakładanymi szybkimi limitami czy ubogą ofertą analogicznie.Bo zawsze znajdą się jakieś powody do narzekań ,np. że w Sportingbet można grać wysoko ale prawie nic oprócz standartu nie mają w ofercie czy że Nordicbet ładuje na niektóre mecze szwedzkich i norweskich okręgówek takie marże ,że głowa mała itp....

Mimo wszystko biorąc pod uwagę te najpopularniejsze firmy sieciowe , zbierając wszystkie plusy i minusy do kupy najlepsze są Bet365 i Centrebet.

Najlepszym bukiem do grania piłki nożnej dla Polaków jest wciąż moim zdaniem Prof i nie zanosi się na to ,żeby któryś z pozostałych mógł mu w najbliższym czasie dorównać.

Ilekroć rozmawiam z kimś na temat Profesora ,Ci co analizują- widzą ,że często mają w nim dość dobre kursy na wyrównane mecze ,Ci co nie analizują i grają tylko na rk też nie narzekają ,bo często mają kursy wyższe niż średnia netowa.

A że na singlach przy podatku i marży bardzo ciężko z nimi minimalnie przegrać i zostaje AKO i systemy to inna sprawa.

[QUOTE]Oryginalnie wysłał denis:
[qb]Z limitami bedzie coraz gorzej szczegolnie u bukow zwiekaszjacych oferte czyli ponoszacych ryzyko [/qb][/QUOTE]Ja myślę ,że będzie inaczej ,chociaż czas pokaże :zobacz:
Wydaje mi się ,że mechanizm pójdzie w drugą stronę i nie będą limitować graczy (wyższe stawki -większy zysk buka) tylko przed wałkami będą się bronić wyższymi marżami na niższe ligi.

Pozdrawiam

rafałek
Posted by: b6

Re: Limity u bukmacherow - 21/07/2004 02:27

[QUOTE]Oryginalnie wysłał Belltom:
[qb]Zgadzam sie b6, ale nie kazdego stac na zamrozenie
wiekszej ilosci gotowki u 8 bukmacherow, poza tym jakich Ty doradzasz bo ja widzialbym w tej osemce Sportingbet, WillHill, Bet365, Expekt, GB, Unibet,
Ladbrokes, NOrdicbet ? Mozesz napisac swoje zdanie.[/qb][/QUOTE]Belltom - moje zdanie tutaj nie ma znaczenia .Faktem jest, ze to sa bardzo powazne firmy, ktore wymieniles. Mozna by rzec z tradycjami.
Sportingbet - nie znam tego buka wiec nic ci nie powiem. Wiem, ze na 100% bardzo dobrym bukiem jest Victor Chandler - ale u Victora to trzeba wiedziec co grac - bo cie oskubie bardzo szybko - i sie mocno zastanowic, czy jak jest u Victora najwyzszy kurs na faworyta to czy jest sens grac taki mecz - tam raczej na underdogi lepiej chyba stawiac - natomiast poteznym i godnym polecenia jest na pewno Centerbet - australijski buk u ktorego na prawde kosmiczne sa limity.
Reszta bukow ktore wymieniles to tez OK.

PS.
Drobna uwaga - patrz jaki Nordicbet ma kurs na faworyta - czesto jest tak (zwlaszcza jak to sa rozgrywki skandynawskie) - jak ma najwyzszy kurs to cos jest nie tak - lepiej sobie odpusc taki mecz
Posted by: Belltom

Re: Limity u bukmacherow - 21/07/2004 02:34

Wielkie dzieki za wszystkie odpowiedzi, daja one mnie i mysle ze sa one swietna szkola zycia dla wszystkich bo najwazniejsze to nie grac, ale korzystac z gry.
Posted by: Belltom

Re: Limity u bukmacherow - 21/07/2004 02:44

Wielkie dzieki za wszystkie wazne informacje, czym moge sie podzielic z Wami, otoz uwazam ze bukmacherstwo to ciezki kawal czarnej roboty.
Z porazek nalezy wyciagac daleko idace wnioski i uczyc sie na nich. Jesli tego nie umiemy to musimy to traktowac jak rozrywke. Sam tez kilka razy wpadlem w granie na szybkie odegranie jak ja to nazywam. 4-5 porazek na pewniakach nie nauczylo mnie nic i dalej inwestowalem dopiero przerwa i dokladna chlodna analiza wyciagala mnie z problemow.
Posted by: Belltom

Re: Limity u bukmacherow - 21/07/2004 02:47

Latwo to sie pisze z perspektywy czasu, ale mysle ze kazdemu w momentach zlej passy nie jest do smiechu, najgorsze jest to ze ten swoj pech staramy sie usprawiedliwiac a to decydujacy gol w ostatnich minutach, a to faworyt gra w 10-tke itp.
W takich momentach procz pauzy nic nie pomoze.
Posted by: altobelli

Re: Limity u bukmacherow - 21/07/2004 16:41

Chcialem dzisiaj postawic na LM i Copa America i juz widze, ze William zadbal o to, aby za duzo nie wygrac... Weszlo raptem kilka kuponow z rzedu i juz taki szopki brrr...
Posted by: Adam PL

Re: Limity u bukmacherow - 19/01/2005 19:13

ciekawe czy jest jakaś strona z informacjami o limitach buków, może już czas na nią, może buki zaczęłyby myśleć
Posted by: robson

Re: Limity u bukmacherow - 23/01/2005 18:09

Wydaje mi sie ze nie tyle wygrywanie czy wyplacanie wplywa na limity u bookow co sama czestotliwosc grania. Dostalem limity w sportingbecie mimo, ze jestem u nich stratny i jescze nic nie wyplacalem za to gralem praktycznie codziennie. Podobnie zreszta w b365 - tutaj bardzo szybko bo juz po paru tygodniach, max wygrana 225 $ (wyjatek liga angielska ok. 700 $), tenis 40 $ !!! U Willhilla dostalem limity po jakichs 2 miesiacach glownie na pilke - tylko na angielskiej moge wygrac ok 800 $ inne ligi cos kolo tylko 100 $, na rugby jeszce moge wygrac 4000 $ , na koniach jescze ok 1500 $ wiec jest OK. Raz nalozone limity bardziej sie nie powiekszyly w przeciagu pol roku i mam nadzieje ze gorzej nie bedzie
W Centrebecie nigdy nie odrzucili mi zakladu ale tam gram na max 250$ do wygrania.
Posted by: limar

Re: Limity u bukmacherow - 23/01/2005 22:22

Zgadzam sie z przedmowca. Nie tylko chodzi o wygrywanie tylko, nawet o to ze oni zauwaza pewne "nie zdrowe" wzorce obstawiania. W B365 tez bylem mocno w plecy, i tez mi wstawili limity jw. A najbardziej dokuczliwy jest ten 40 na tenisie. A tak dobrze placili za wynik w setach 2-1 i 3-2
Posted by: denis

Re: Limity u bukmacherow - 23/01/2005 23:55

Niestety to cala prawda o bukach, nie dadza sie oskubac. Preferuja tych co zostawiaja kase. Z limitami nie da sie grac. Najlepszy sposob to nie wychylac sie ze stawkami i obstawiac u kilku bukow to same spotkanie rozkladajac stawke.
Pytanie czy dostal ktos limit w Olympicu?, tam maja duze limity i nigdy nie slyszalem zeby kogos ta przycieli

Pozdrawiam
Posted by: n.b.w

Re: Limity u bukmacherow - 24/01/2005 07:19

Nie spotkalem sie jeszcze z limitami u bukow ale powiedzcie mi czy np jak dostanie sie limit 40 euro na mecz to nie mozna postawic kilka razy? np 10x aby w sumie bylo 400 euro?
Posted by: limar

Re: Limity u bukmacherow - 24/01/2005 21:05

nie mozna. Mozna postawic 10x 4 albo raz 40 i to wszystko . Kiedys bylo jeszcze tak, ze mzna bylo dzwonic do nich i skladac dodatkowe zaklady, ale teraz mowia niestety Pan juz wykorzystal swoj limit

A nie slyszalem jeszcze, zeby komus dali limity w Olimpic, podobnie jak w Pinnacle i jeszcze paru innych tego typu bukach. Oni raczej mocno monitoruja cene i podlega ona ciaglej fluktuacji, zeby caly czas miec zrownowazona ksiege.

A tu tak jak ciekawostka mail ze Stan James :
"Our Sports Trader has restricted your bets placed on Tennis due to the
winning percentages on the account. Unfortunately this account will be
restricted for future bets."
Posted by: z o ® r o

Re: Limity u bukmacherow - 25/01/2005 09:43

Niektórzy twierdzą, że limity w necie to będą się zaostrzać. Ja jestem przeciwnego zdania.

Już od dłuższego czasu obserwujemy ofensywę P2P. Główny slogan, jakimi takie serwisy zachęcają do gry to "brak limitów na stawki i wygrane". Dokładając do tego drugi ważny argument przemawiający za P2P czyli kursy wyższe o 10-20% jedyną przewagą internetowych bukmacherów nad P2P pozostaje możliwość grania zakładów w kombinacjach. Ale to też już tylko kwestia czasu. Reasumując: nadchodzą ciężkie czasy ale nie dla graczy, tylko dla firm bukmacherskich.

Przetrwają tylko najlepsi, czyli firmy będące w stanie konkurować limitami i marżą (np. Pinnacle). Natomiast firmy prowadzące tak restrykcyjną politykę limitową jak betAndWin zostaną zepchnięte na margines o ile nie otworzą się na klienta.
Posted by: nowy WK

Re: Limity u bukmacherow - 25/01/2005 11:01

Wg mnie bucki powinny robic tak, ze limit na jednorazowy zaklad jest powiedzmy 100$ (moze wiecej na niektore rzeczy) ale za 5 minut mozna znowu to samo obstawiac. Buck mialby szanse zmienic kurs jesli wystawil cos blednego a gracz moglby stawiac wlasciwie ile chce.

A B&W dopuki bedzie wystawiac takie kursy jak na siatkowke dzisiaj:
18:00
Ethnikos Alexandroupolis 1.65 Orestiada 2.00
(bylo 1,8 1,8 wczesniej) to bedzie mialo rzecze zwolennikow a moze nawet wielbicieli

Wojtek
Posted by: nowy WK

Re: Limity u bukmacherow - 25/01/2005 12:21

Jeszcze jedna rzecz przyszla mi do glowy kiedy przegladalem oferty P2P w Gamebookers:

w pilce recznej GB wystawilo:

€ 38.00
@14.00

a w P2P jest oferta.

€ 154.70
@47.00

Jesli oferuja tak slaby kurs (3x mniejszy niz oferta P2P) to dlaczego chca sprzedac tylko tak smieszna ilosc? Podobnie w 5dimes czy BW - wiele razy limit uratowal mnie przed wieksza wtopa u tych buckow. W dimes stawialem kilka razy na s-league i gdyby nie to, ze limit nyl 100$ to bym pewnie u nich byl teraz do tylu a nie grubo do przodu.

Wojtek
Posted by: limar

Re: Limity u bukmacherow - 25/01/2005 17:20

Quote:

Wg mnie bucki powinny robic tak, ze limit na jednorazowy zaklad jest powiedzmy 100$ (moze wiecej na niektore rzeczy) ale za 5 minut mozna znowu to samo obstawiac. Buck mialby szanse zmienic kurs jesli wystawil cos blednego a gracz moglby stawiac wlasciwie ile chce.





I to powinno byc naturalne. Bo nie chodzi o to, zeby buk wystawial sie na jakies ryzyko i niespodziewanie przyjmowal duze zaklady. Ich zadanie powinon polegac na rownowazeniu swojej ksiegi przy 10% marzy i maksymalnym obrocie. Wiec po przyjeciu wiekszego zakladu powinni odpowiednio dostosowac kursy i znowu kazdy moze stawiac maksymalne stawki. Wprowadzanie limitow indywidualnym graczom moim zdaniem jest nielegalne. Buki w swoich reklamach pokazuja, ze mozesz do nich przyjsc i wygrac. Ale w rzeczywistosci blokuja ci konto przy pierwszyvh wygranych. W takiej sytuacji, podobnie jak przy papierosach powinna byc obowiazkowa notatka: "Pamietaj, ze my nie dzialamy po to, zebys Ty wygral jakas kase, dostarczamy rozrywki a Ty za to placisz" . W Anglii tocza sie dyskusje na ten temat w powaznych srodowiskach i jest nawet prawdopodobne wystapienie w tej sprawie do sadow czy jakis organizacji konsumenckich.
Posted by: denis

Re: Limity u bukmacherow - 25/01/2005 19:51

A ten nowy Mansion, jak u nich z limitami ? Strasznie podkreslaja ze u nich duze ? Prawda czy falsz?:)

Pozdrawiam
Posted by: z o ® r o

Re: Limity u bukmacherow - 26/01/2005 08:40

Quote:


A B&W dopuki bedzie wystawiac takie kursy jak na siatkowke dzisiaj:
18:00
Ethnikos Alexandroupolis 1.65 Orestiada 2.00
(bylo 1,8 1,8 wczesniej) to bedzie mialo rzecze zwolennikow a moze nawet wielbicieli





Znając życie, pewnie w tym przypadku wejdzie 2 w expekcie (kurs 2.7 teraz 2.2). B&W mając w swojej stajni betoto powinno być bliżej greckich źródeł.
Posted by: limar

Re: Limity u bukmacherow - 26/01/2005 09:43

Quote:

A ten nowy Mansion, jak u nich z limitami ? Strasznie podkreslaja ze u nich duze ? Prawda czy falsz?:)





Przez to, ze jest nowy i dodatkowo jest to czesciowo p2p, a czesciowo buk to moga miec wysokie limity. Jednakze bylbym z nimi ostrozny. Wiekszosc kadry zarzadzajacej przeszlo tam po tym jak zostali wylani z Canbet. A Canbet praktycznie rozlozyli na lopatki. Tylko dofinansowanie kapitalowe i polaczenie z innym bukiem, uratowalo ta solidna firme. A pamietam, ze dawali tam wysokie limity i super kursy na total goals. Ale co z tego skoro Mansion, moze skonczyc tak jak Sporting Options.Nie przypadkiem Mansian ma w SBR tylko C+.
Posted by: nowy WK

Re: Limity u bukmacherow - 27/01/2005 09:25

Quote:



Znając życie, pewnie w tym przypadku wejdzie 2 w expekcie (kurs 2.7 teraz 2.2). B&W mając w swojej stajni betoto powinno być bliżej greckich źródeł.




Witam,

Jakby nie patrzec:

Ethnikos Alexandroupolis - Orestiada 6:00 PM 1:3

Czasami "szalenstwo" BW przynosi im dobre efekty

Pozdrowienia,

Wojtek
Posted by: madbull

Re: Limity u bukmacherow - 28/01/2005 19:17

jestem nowy na tym forum i mam pytanie na temat expekta. od pewnego czasu poza "zwykłymi" zakładami zainwestowałem w progresje. od niedawna mam stałke i postanowiłem grać przez net. niedawno założyłem konto w ekspekcie i jest na razie ok. a dziś przez przypadek znalazłem to forum i trochę mną zatrzęsło - przeczytałem, że buki internetowe zakładają limity, zwłaszcza na takich jak ja:) czy w ekspekcie są jakieś limity na wysyłane zakłady? w regulaminie jest tylko o limicie wygranej na kupon (to mi nie grozi:). czy ktoś z was dostał taki limit? według czego go przyznają - od ilości zakładów czy kwot? jakiego rzędu to kwoty? wpakowałem w ekspekta sporo (jak dla mnie kasy) i nagle mogę się niemile zdziwić:(

pozdro
Posted by: limar

Re: Limity u bukmacherow - 29/01/2005 15:42

w exkekcie czesc stawki biora Ci od razu, a nad reszta sie zastanawiaja. no i czasami tej reszty moga Ci nie dac. Ale mi sie wydaje, ze oni w ogole maja raczej nie wysokie limity, a nie ograniczaja zbytnio indywidualnych klientow. ale mialem tam krotko konto, wiec trudno powiedziec.
Posted by: madbull

Re: Limity u bukmacherow - 29/01/2005 21:47

hej limar
piszesz "rzaczej nie wysokie limity" tylko nie wiem co to znaczy:) rzędu 10 zł, 100 zł, 1000 zł, 10000 zł? wiem, że dżentemeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale to dla mnie naprawdę wazna sprawa:)
a z innnej beczki. u kogo radzicie załoyć konto, by się nie stresować limitami. dotychczasd grałem u naziemnych i było ok. ale teraz stałem się leniwy:)(na marginiesie chpdzi o konto w PLN)
Posted by: kurson

Re: Limity u bukmacherow - 28/03/2005 15:46

Chce troche rozruszac sure bety i dlatego pytam o limity u takich bukmacherów jak:

Interwetten
Ladbrokers
Betoto
Nordicbet
Coral

Czy 2-3 tys.$ to dla nich jakis problem?
Posted by: z o ® r o

Re: Limity u bukmacherow - 29/03/2005 08:35

Tak, w interwetten, betoto i nordicbet to problem, pograsz tak góra przez kilka tygodni. W coralu (eurobecie) może trochę dłużej ale też nałożą limity. W ladbrokes nie wiem, ale to chyba też nie jest buk, u którego gra się bezkarnie za takie stawki.
Posted by: nowy WK

Re: Limity u bukmacherow - 29/03/2005 08:50

Quote:

hej limar
piszesz "rzaczej nie wysokie limity" tylko nie wiem co to znaczy:) rzędu 10 zł, 100 zł, 1000 zł, 10000 zł? wiem, że dżentemeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale to dla mnie naprawdę wazna sprawa:)
a z innnej beczki. u kogo radzicie załoyć konto, by się nie stresować limitami. dotychczasd grałem u naziemnych i było ok. ale teraz stałem się leniwy:)(na marginiesie chpdzi o konto w PLN)




Raczej odpusc sobie te PLN. Nastaw sie, ze wplacisz jakas kase do MB przeznaczona na gre i nie bedziesz czesto wylacal / wplacal. Wtedy masz dostep do na prawde dobrych buckow takich jak pinnaclesports czy pointbet - konta w euro czy $. Przejrzyj ich oferte i jesli CI odpowiada to ja bym dalej nie szukal.

Jak Ci zalezy na PLN i chesz czesto wplacac / wyplacac na konto to ciezko soc dobrego znalezc - ja bym polecal Unibet ale tam marze sa znacznie wieksze niz w p i p.

Wojtek
Posted by: Kaligula

Re: Limity u bukmacherow - 29/03/2005 09:26

Quote:

Wtedy masz dostep do na prawde dobrych buckow takich jak pinnaclesports czy pointbet - konta w euro czy $. Przejrzyj ich oferte i jesli CI odpowiada to ja bym dalej nie szukal.

Wojtek




Kilka osób zachwala Pointbet, kursy i grafika sympatyczna. Ale SBR wystawia im C- taka sama nota jak exp a przy C+ gb to się chowa całkowicie nie rozumiem....
Posted by: nowy WK

Re: Limity u bukmacherow - 29/03/2005 10:17

Mysle, ze oni traca troche na tym, ze maja wlasciwie tylko handicapy (nie kazdemu sie to podoba) a na 1 x 2 juz calkiem inna marze. Do tego strona dosc czesto sie wywala i albo chodzi tak, ze ciezko cos postawic albo wcale nie chodzi. Bucki A i A+ daja tez lepsze bonusy na start.

Porownywanie point z GB a tym bardziej Expektem czy BW to spore nieporozumienie - nie ta liga.

Za to marze przy handicapach i limity w scislej czolowce.

Nie slyszalem o problemach z tym buckiem a znam kilka osob ktore powaznie tam graja.

Wojtek
Posted by: KRAJAN

Re: Limity u bukmacherow - 29/03/2005 10:24

Mam króciutkie pytanko - na jakiej podstawie buki ustalaja limity???
Po raz pierwszy takowy dotkną mnie w BaW w dniu wczorajszym. Chciałem zagrać 1 zdarzenie po kursie /2.95/ za zdecydowanie większą kasę, a tu wyskakuje limit że mogę zagrać tylko za 142.80PLN??? Zdarzenie to zostało przezemnie przegrane (w sumie wygrane). Gdzie sens i logika w poczynaniach bukuff?
Pozdrawiam
KRAJAN
Posted by: Adiq

Re: Limity u bukmacherow - 30/03/2005 14:33

Quote:

Mysle, ze oni traca troche na tym, ze maja wlasciwie tylko handicapy (nie kazdemu sie to podoba) a na 1 x 2 juz calkiem inna marze. Do tego strona dosc czesto sie wywala i albo chodzi tak, ze ciezko cos postawic albo wcale nie chodzi. Bucki A i A+ daja tez lepsze bonusy na start.

Porownywanie point z GB a tym bardziej Expektem czy BW to spore nieporozumienie - nie ta liga.

Za to marze przy handicapach i limity w scislej czolowce.

Nie slyszalem o problemach z tym buckiem a znam kilka osob ktore powaznie tam graja.

Wojtek



Tak, to zupelnie inna liga. Nastawiaja sie na hcp, ale jest tam prawie wszystko w ofercie, ostatnio zauwazylem nawet S&M,Brazylie,Chorwacja. Naprawde swietna oferta...
Posted by: denis

Re: Limity u bukmacherow - 31/03/2005 15:18

Zal mi nie ktorych osob, po co wygracie w takich firmach ja B&W zaloz konto w pinnacle lub olympicu ew 5dimes nie bedzie problemu z limitami a nie plakac i plakac.

Ja wiem ze oferty takiej nie maja ale z B&W nie wygracie albo tylko pare groszy bo wam konto zamkna ta walka jest nie rowna olejcie ich. A nasuwa sie pytanie czy obywateli Niemiec lub Austrii tez blokuja? Chyba nie bo z czego by zyli Ogolnie pojebana firma jak kilka jescze innych ale sami przyczyniacie sie do ich rozwoju

Pozdrawiam
Posted by: nawoj

Re: Limity u bukmacherow - 31/03/2005 16:17

B@W ma bogatą ofertę.Ja własciwie gram tylko p.ręczną,a u nich są overy i handikapy.Co do limitów to czasami limit wygranej jest bardzo niski-np 200zł.Ale to bardzo rzadko.Często też się zdarza, ze niektóre wydarzenia można grać solo.Trochę tez ociągają się z wypłatą,ale największa wada przy wypłacie to podwójne przewalutowywanie,jeżeli się ma konto w złotówkach.Betawin stosuje taktykę wysokich kursów na fuksy.I jeżeli ktoś gra coś takiego,to warto u nich grać.Równiez jako pierwsi podaja kursy,jezeli ktoś gra w sposób "eksperdzki" to też warto u nich grać.Ogólna ocena w starej klasyfikacji szkolnej-+4
Posted by: ali

Re: Limity u bukmacherow - 31/03/2005 17:35

Najwiekszaa wada b&w sa limity. Kazdy kto troche powygrywa dostanie na sztywno 5 lub 25 euro i po sprawie. Najlepsze sa ich odpowiedzi nie napisza ci ogrywal nas pan musimy to ograniczyc tylko np Poniewaz sprawdzilismy Pana konto zakladow oraz sposob, w jaki wnosil Pan zaklady, zdecydiwalismy sie na wyznaczenie limitu wnoszonej stawki

Naszym zdaniem limit ten jest w tej sytuacji odpowiedni.


Ale oczywiscie na pytanie co jest nie tak w sposobie wnoszenia zakladow juz nikt nie potrafi odpowiedziec.

Kazdy kto troche gra wie ze ten buk jest do niczego na dluzsza mete, chyba ze ktos przegrywa i to przegrywanie mu odpowiada.
Posted by: lewusik

Re: Limity u bukmacherow - 31/03/2005 18:52

Popieram.Szkoda czasu,oni tylko zeruja na takich,a bogata oferta i promocje to tylko poto zeby mlodzi grali i tracili kase.Jest wiele mniejszych bukow a naprawde konkretnych.Szczegolnie poczatkujacy zanim zalapia juz sa pare stowek albo lepiej w plecy.
Posted by: lewusik

Re: Limity u bukmacherow - 31/03/2005 18:55

Wlaczylem sie w dyskusje ,ale chce napisac co sie mi przytrafilo ostatnio z Eurobetem.Chyba to bedzie nowy temat.
Posted by: lewusik

Re: Limity u bukmacherow - 31/03/2005 19:08

Jestem na urlopie w kraju a poniewaz kiedys mialem konto wEurobet wiec mysle .Zagram.Niestety nie moge sie zalogowac.Pisze do nich w jezyku niemieckim A oni ze po niemiecku to dopiero poWielkanocy.Pisze po angielsku a oni odpisuja ze ich wewnetrzna policja zablokowala konto bo niejestem pelnoletni i dopiero po swietach kontakt.Napisalem po swietach oczywiscie po angielsku bo w jezyku niemieckim jeszcze bym czekal a oni ze musze zadzwonic i podaja kierunek i ze na moj koszt.Oczywiscie na konci jest troche kapusty.Tak to jest z tymi wielkimi<ale jak pisalem wczesniej nie gram tam ale to bylo jedno z pierwszych kont u internetowych .Tak wiec uwazajcie na EUROBET.
Posted by: Eska

Re: Limity u bukmacherow - 02/04/2005 16:37

ja gram w expekt i nigdy nie mialem problemow z limitami. Gralem za 25 tys na jeden singlowy mecz na kuponie i nie bylo problemu z limitami

kto wie jakie sa limity w STSie i profie ??
Posted by: sidney

Re: Limity u bukmacherow - 02/04/2005 17:03

Quote:

Gralem za 25 tys na jeden singlowy mecz na kuponie i nie bylo problemu z limitami



Po co tak zalosnie wkrecasz?! Chcesz sie dowartosciowac?! lol
Expekt ma limit glowny na wysokosc 18000zl, nawet dla nowych badz zupelnie wolnych od limitow kont. Kiedys zagralem na to ze Wisla bedzie mistrzem po 1,55 to akurat to bylo tylko do 4000zl. Wiec takie bzdury zachowaj dla siebie.
Posted by: lewusik

Re: Limity u bukmacherow - 02/04/2005 17:19

Cholera konczy mi sie urlop a tu jakis nawiedzony milioner,chlopie szkoda czasu napisanie licz kapuste
Posted by: Eska

Re: Limity u bukmacherow - 02/04/2005 17:33

hehe sidney. Expekt ma prog od 10 tys na mecz ale jesli grasz na 1wsze ligi europejskie to mozesz grac - jak mowie nawet za 25 tys na jeden mecz. I nie robia z tego ZADNEGO problemu... Mowie jak bylo ale jesli nie chcecie sluchac to wogole moge sie nie udzielac na tym forum...

to samo bylo jak napisalem temat o progresji na udinese tez mi nikt nie chcial wierzyc a pozniej jakos uwierzyli jak wygralem i dawalem skany-chociaz niektorzy mowili ze spreparowane LOL ;-) No ale szczerze to wali mnie to kto co mysli. Niej estem tutaj zeby sie chwalic tylko chcialem poinformawac ze w expekcie mozna grac za duza kase (jak dla mnie) i nie ma z tym problemu, najwyzej daja taki komunikat: "Suma w nawiasie ukazuje czesc stawki pobrana w celu uzyskania akceptacji. Informacja o zaakceptowaniu/odrzuceniu stawki bedzie podana w jak najszybszym czasie. Stawki ktore nie sa jeszcze zaakceptowane przez Expekt.com zanim nastapi rozpoczecie pierwszego zdarzenia beda zwrocone i nie beda czescia zakladu." ale zawsze akceptuja stawki, i wysylaja na maila potwierdzenie w ciagu minuty...




BTW: nie jestem nawiedzony, troche kultury panowie, dajcie spokoj ze zlosliwosciami - Polacy LOL

BTW2: Sidney i co nie pozwolili ci zagrac za 4 tys ???
Posted by: Eska

Re: Limity u bukmacherow - 02/04/2005 20:09

.......
  • Zapalmy swieczke
  • ......


    ......... JAN PAWEŁ II -POLACZYL SIE Z BOGIEM........



    ..........................
  • ...........................
  • Posted by: Kattowitz

    Re: Limity u bukmacherow - 02/04/2005 20:41

    Posted by: Łosio

    Re: Limity u bukmacherow - 02/04/2005 20:58

    [']
    Posted by: sidney

    Re: Limity u bukmacherow - 02/04/2005 22:52

    Eska: Nie wierze i nie uwierze w te brednie bo sam support potwierdzil i potwierdzi moje slowa /takie maja reguly i sie pogodz z tym/. Jednak nie "wali cie to" skoro sie trudzisz postami...
    P.S.
    Papiez ['] ['] [']
    Posted by: Eska

    Re: Limity u bukmacherow - 03/04/2005 16:07

    a to ciekawe co mowisz... wklej tego maila co ci przyslali, bo nie wierze ze tylko ja jestem tym wybrany i moge grac za 20 tys bez problemu-oczywiscie mowie o 1wszych ligach europejskich bo ze na dalsze ligi moga nie przyjac takiej kasy to jest jasne bo boja sie ze mecz jesy ustawiony
    Posted by: Eska

    Re: Limity u bukmacherow - 03/04/2005 16:49

    "Witamy Serdecznie

    Szanowny Panie, nie zostala okreslona maksymalna stawka na kupon, ogranicza ja jedynie maksymalna mozliwa wygrana , ktora wynosi 200 000 PLN na jeden kupon."

    LOL ? ;-) Teraz pora na twojego maila co ci odpowiedzieli ze maja jakies limity LOL....

    Czekam
    Posted by: Eska

    Re: Limity u bukmacherow - 05/04/2005 19:17

    jest tutaj jescze ten pan 'cwaniak' co nie moze grac za 4 tys w expekcie LOL ? Czekam nadal na tego maila co wyslali do ciebie ze nie mozesz zagrac...
    Posted by: Adam PL

    Re: Limity u bukmacherow - 27/06/2005 23:15

    Czy fakt, że taki temat umiera, nie świadczy o forum mało korzystnie. A myślałem, ze już dorobimy się tematu z listą buków i ich limitów, chyba, że ktoś zna ciekawe linki w sieci.