Limity

Posted by: brave83

Limity - 30/09/2009 18:40

Witam !!!
Mam pytanie do doświadczonych graczy . Czy jeśli miesięcznie będę wygrywał po około 150 euro czy zostanę zlimitowany ? Jeśli tak to które buki są najbardziej skłonne do ograniczeń ? Pozdrawiam
Posted by: muppet

Re: Limity - 30/09/2009 18:46

Tak
Posted by: muminek bez ogonka

Re: Limity - 30/09/2009 18:48

No jak bedzisz wygrywał te 150 ojro miesięcznie to raczej nigdzie limitów nie dostaniesz no chyba ze w takim np. interwetten czy betsafe
Mozesz sobie spokojnie grac we wszystkich bukach typu expekt, gamebookers, unibet, betsson, bwin i limitu nie powinienes dostac nigdzie, nie wspominajac juz o powazniejszych bukach
Posted by: lleyton

Re: Limity - 30/09/2009 19:12

Originally Posted By: muppet
Tak


Tak? hahaha to chyba tylko w tobecie, co mupp?
Posted by: muppet

Re: Limity - 30/09/2009 19:23

a) ironia to była, taka tam forma ekspresji możliwa do zrozumienia przez ludzi inteligentnych wink

b) w Tobecie z tego co słyszałem, to limitują jedynie za granie misprintów. Jak w większości firm, zresztą (i słusznie).
Ale nie wiem, najlepiej to popytaj o to pracowników Tobetu smile
Posted by: 234

Re: Limity - 30/09/2009 19:26

Originally Posted By: muppet


b) w Tobecie z tego co słyszałem, to limitują jedynie za granie misprintów. Jak w większości firm, zresztą (i słusznie).
Ale nie wiem, najlepiej to popytaj o to pracowników Tobetu smile

Można wiedzieć co to są tzw. misprinty?
Posted by: Hokej_Fan

Re: Limity - 30/09/2009 19:34

Originally Posted By: 234
Można wiedzieć co to są tzw. misprinty?


Oczywiste błędy buka.

Janek jakiś Twój fan to chyba jest laugh
Posted by: 234

Re: Limity - 30/09/2009 19:38

Originally Posted By: LegiaWarsaw
Originally Posted By: 234
Można wiedzieć co to są tzw. misprinty?


Oczywiste błędy buka.

Janek jakiś Twój fan to chyba jest laugh

smirk
Posted by: brave83

Re: Limity - 30/09/2009 19:42

Ok w takim razie praktycznie nikt nie blokuje to dobrze smile Dzieki wielkie
Posted by: lleyton

Re: Limity - 30/09/2009 20:35

Originally Posted By: muppet
a) ironia to była, taka tam forma ekspresji możliwa do zrozumienia przez ludzi inteligentnych wink

b) w Tobecie z tego co słyszałem, to limitują jedynie za granie misprintów. Jak w większości firm, zresztą (i słusznie).
Ale nie wiem, najlepiej to popytaj o to pracowników Tobetu smile



czyli juz tam nie pracujesz? oj, to bylaby wielka szkoda- wiesz czemu...

a co do misprintów to gram wszystkie pomylki bukow- obojetnie te na live czy przed meczami jak zle oszacuja szanse- taka rola gracza, by byc szybszym i wykorzystywac kazda ich pomylke




Originally Posted By: LegiaWarsaw
Originally Posted By: 234
Można wiedzieć co to są tzw. misprinty?


Oczywiste błędy buka.

Janek jakiś Twój fan to chyba jest laugh



O tak- jestem jego wielkim fanem... smile


bez odbioru
Posted by: Hokej_Fan

Re: Limity - 30/09/2009 21:26

Originally Posted By: lleyton
a co do misprintów to gram wszystkie pomylki bukow- obojetnie te na live czy przed meczami jak zle oszacuja szanse- taka rola gracza, by byc szybszym i wykorzystywac kazda ich pomylke


Hmmm a czy to aby nie nazywa się graniem typów z tzw. "value"?

Bo jak coś to wytłumaczę jaka jest różnica miedzy graniem value a misprintów.

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3428166&page=10

gembol zagrał misprinta. Pewnie tak się wkurzyli, że zamknęli mu konto. Cała filozofia.

papa
Posted by: maciey

Re: Limity - 30/09/2009 22:05

Originally Posted By: muppet
a) ironia to była, taka tam forma ekspresji możliwa do zrozumienia przez ludzi inteligentnych wink

b) w Tobecie z tego co słyszałem, to limitują jedynie za granie misprintów.


Jak rozumiem wypowiedź w punckie b jest w ramach punktu a wink
Posted by: muppet

Re: Limity - 30/09/2009 23:34

maciey - Nie wiem, nie mogę, nie powinienem, nie chcę się i nie jestem w stanie się na ten temat wypowiadać grin

co do wypowiedzi lleytona, no to rozumiem taką postawę, ale jej nie podzielam. Wolę grać jak najdłużej i 'nie podpadać', wiedząc że w 95% przypadków moja próba cheatowania zostanie wykryta, a ja wyląduję na 'cenzurowanym'.

Za granie misprintów dostałem kilka lat temu po dupie w bawie, w bet365 i wiem, że to po prostu się nie opłaca na długą metę. Misprint, granie po tym jak wynik jest znany, a 'złe oszacowanie szans' to dwie różne rzeczy i każdy bukmacher już ma to uwzględnione w swojej polityce wobec graczy.
Posted by: z o ® r o

Re: Limity - 30/09/2009 23:53

Niestety - to ile się wygrywa jest mniej istotne. Ważne, co się gra. Można być nawet kilkadziesiąt tysięcy euro na minusie i dostać limit po jednym "nieprzemyślanym" zakładzie. Także nie stresuj się tym.
Posted by: mini-cab_driver

Re: Limity - 01/10/2009 03:06

Originally Posted By: muppet
maciey - Nie wiem, nie mogę, nie powinienem, nie chcę się i nie jestem w stanie się na ten temat wypowiadać grin

co do wypowiedzi lleytona, no to rozumiem taką postawę, ale jej nie podzielam. Wolę grać jak najdłużej i 'nie podpadać', wiedząc że w 95% przypadków moja próba cheatowania zostanie wykryta, a ja wyląduję na 'cenzurowanym'.

Za granie misprintów dostałem kilka lat temu po dupie w bawie, w bet365 i wiem, że to po prostu się nie opłaca na długą metę. Misprint, granie po tym jak wynik jest znany, a 'złe oszacowanie szans' to dwie różne rzeczy i każdy bukmacher już ma to uwzględnione w swojej polityce wobec graczy.



Kiedys zagralem chyba 6 meczy pierwszej hiszpanskiej w hillu. To byla niedziela, a mecze byly rozegrane w sobote. Kilkanascie tysiecy funtow bylo do wyjecia, ale anulowali mi kupon nie zamykajac na szczescie konta. Ciekawe, czy jestem juz u nich na tzw. cenzurowanym ?
Posted by: pp140278

Re: Limity - 20/10/2009 17:47

dosc szybko limity daja na 888bet, bluesqure i ladbrokers
nawet jak nie wygrasz duzo a widza ze grasz za kilka stowek na zaklad
Posted by: Ezquerro

Re: Limity - 22/11/2009 04:55

Interwetten !!!
tydzien temu wpłata 65 euro
zagrane 5 meczy kazdy po marne 33,5 euro jeden nie wszedł
dzis limit 10 euro, chyba se jaja robią

http://www.1x2.yoyo.pl/inter.JPG
Posted by: sh11

Re: Limity - 22/11/2009 05:00

trzeba było spytac na forum ;/ niestety tak to z nimi jest- jak dla mnie mega porazka, drugiego takiego buka nie znam ;/
Posted by: Ezquerro

Re: Limity - 22/11/2009 05:26

szkoda bo kursy mają przednie
Posted by: Baqu

Re: Limity - 23/11/2009 03:40

Originally Posted By: Ezquerro
szkoda bo kursy mają przednie


kursy mają maksymalnie "ok", ale "zasypiają" i później kiedy już spadki polecialy w innych bukach u nich początkowo wystawiony nadal można pobrać i dlatego w tym wypadku są godni zauważenia.

moim zdaniem limit dostałeś własnie zapewne z tego względu, iż grałeś takie spotkania jakie grałeś ( wiadomo o jaki rodzaj obstawiania chodzi ) a nie ze względu na stawki.

peace
Posted by: mini-cab_driver

Re: Limity - 23/11/2009 05:32

Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: Ezquerro
szkoda bo kursy mają przednie


kursy mają maksymalnie "ok", ale "zasypiają" i później kiedy już spadki polecialy w innych bukach u nich początkowo wystawiony nadal można pobrać i dlatego w tym wypadku są godni zauważenia.

moim zdaniem limit dostałeś własnie zapewne z tego względu, iż grałeś takie spotkania jakie grałeś ( wiadomo o jaki rodzaj obstawiania chodzi ) a nie ze względu na stawki.

peace


o jaki?
Posted by: mini-cab_driver

Re: Limity - 08/12/2009 23:06

Baqu odpowiesz?
Posted by: Baqu

Re: Limity - 09/12/2009 06:17

nie za bardzo, jeżeli Ezquerro chce to sam napisze.

peace
Posted by: sh11

Re: Limity - 09/12/2009 06:40

tomex23- chyba nie trzeba za dużo mysleć, żeby się .. domyśleć smile