Blue Square

Posted by: zbychal

Blue Square - 12/04/2005 07:35

Czy ktoś wypłacał od tego buka? Ja zleciłem przelew na konto karty 30.03 i nic. Napisałem do nich e-maila i też cisza ( wczoraj). Jeżeli ktoś wypłacał, niech napisze ile czasu im zajmuje wypłata.
Posted by: jarl

Re: Blue Square - 12/04/2005 08:22

U mnie wypłaty trwały 2-4 dni, ale to było kilka miesięcy temu.
Posted by: stańczyk

Re: Blue Square - 13/04/2005 06:46

u mnie podobnie - kilka dni i bez problemów (na ekartę)
Posted by: zbychal

Re: Blue Square - 13/04/2005 07:06

Dostałem w końcu e-maila. Napisali, że upłynęło dopiero 6 dni bankowych i nie ma co się denerwować. Dla mnie są co najmniej niepoważni.
Kasy dalej nie ma...
Posted by: skottie

Re: Blue Square - 13/04/2005 18:45

Czy grał ktoś u tego buka zakład na Booking Points w meczu Milan-Inter?? Ile było kartek? Bo wg strony UEFA było ich 5..

Jak wam rozliczyli zakład?

skottie
Posted by: Conrad

Re: Blue Square - 13/04/2005 21:45

Zbychal, tak to jest z kartami niestety. Być może te kilka dni opóźnienie zależy od BS, a być może od banku. Ciężko powiedzieć. W każdym bądź razie firma jest ultra-mega-solidna tak więc możesz spać spokojnie tak jak byś miał w ręku obligacje skarbowe.
Posted by: zbychal

Re: Blue Square - 18/04/2005 06:05

Dziś jest 18 kwietnia. Zleciłem wypłatę 30 marca. Pieniędzy nie mam na koncie. Wielokrotnie zlecałem wcześniej przelewy na moją kartę w różnych miejscach. NIGDY i NIGDZIE nie czekałem tyle czasu.
Ostrzegam wszystkich przed tą firmą. Jak ktoś się spieszy, może nieźle się wkurzyć. Ja na szczęście mam niewielką wypłatę, ale wkurza mnie sam fakt i ich olewcze podejście do klienta.
Po 2 tygodniach napisali, że minęło dopiero 6 dni bankowych i bla bla. Zero przeprosin, zero solidności.
Ja tak to widzę.
Posted by: skottie

Re: Blue Square - 18/04/2005 19:55

Connrad wychwala BSQ prawie, że pod niebiosa a i ja byłem z nich zadowolony raczej... aż do ostatniego tygodnia.

Napisałem wcześniej posta czy ktos grał zakład na kartki (booking points) w meczu LM Milan-Inter (tym przerwanym w 73 minucie). W meczu było 5 kartek co daje łącznie oczywiście 50 punktów. Zadowolony, że akurat postawiłem na ta linię po ładnym kursie @6.5 czekam na wygraną (bo zwrotów nie było). Ku mojemu zdziwieniu zakład rozliczyli jako przegrany! Po moim mailu z zapytaniem dlaczego skoro zakład jest wygrany odpisali mi:

The bet has been settled based on the PA result (as per our general rules # 19),
this has the match at only 40 booking points which is in agreement with
livescore.com & willhill.com , I have raised the discrepancy with our traders,
however a decision will not be made regarding this matter until the morning.


Sprawdziłem na livescore i tam jest 5 żółtek... A poza tym co to ma znaczyć? Umówili się i ma być 4 kartek, mimo że było 5?

Inna sprawa, że szukałem rulsów co do kartek i nigdzie na widocznym miejscu znaleźć nie mogłem.

Teraz na ten zakład zrobili mi zwrot. Co za niekonsekwencja. Najpierw kłamią i rozliczają mi zakład jako przegrany, a jak się upominam to robią mi zwrot!
Straciłem szacunek dla tej firmy. Zakładów na booking points na wszelki wypadek grac już u nich nie będę, bo przeciez mogą sobie uznać, że akurat nie było tyle kartek ile było..

tyle

skottie
Posted by: skottie

Re: Blue Square - 18/04/2005 20:02

No to tylko taka mała uwaga na temat "ultra-mega-solidności" firmy BSQ. Dodam jeszcze, że zrobili mi zwrot na zakład nie informując nawet o tym i nie odpowidając dalej na moja reklamację.
Posted by: Conrad

Re: Blue Square - 18/04/2005 20:09

Nie wiem co im odbiło z liczeniem kartek, może ktoś się przejęzyczył. Z góry wiadomo, że tego typu zakłady na 100% muszą zostać anulowane, tak więc skończyło się prawidłowo, nie wiem tylko dlaczego tak długo dochodzili do tak oczywistego rozstrzygnięcia.

Co do problemu Zbychala, to też bym się zdenerwował gdyby tak długo trwał zwrot na kartę.
Posted by: maycj

Re: Blue Square - 18/04/2005 20:39

wlasnie sprawdzilem -
willhill zaliczyl jako OVER 45 bookings

rzeczywiście dziwna sprawa...
Posted by: skottie

Re: Blue Square - 20/04/2005 21:13

Quote:

wlasnie sprawdzilem -
willhill zaliczyl jako OVER 45 bookings

rzeczywiście dziwna sprawa...




Jesteś pewien że Hill tak to rozliczył? Nie było zwrotów? Jeśli nie było to może powinienem uderzyć jednak do nich, aby jednak dali mi kasę za wygrany zakład, a nie zwrot.
Posted by: maycj

Re: Blue Square - 20/04/2005 21:36

wejdź na willhill > results
football z dnia 12 april

prawie na samym dole jest:

Total Bookings - Inter Milan V A C Milan Places Paid 1 Win Only
Off at 19:50:00


Over 45 Pts 1.83



pozdr
Posted by: skottie

Re: Blue Square - 20/04/2005 21:48

Dzięki, może do nich zaapeluje o kasę
Posted by: zbychal

Re: Blue Square - 21/04/2005 11:56

Dostałem w końcu pieniądze.
Posted by: BiZkiT

Re: Blue Square - 09/05/2005 12:40

czy przez mb mozna do nich wplacic kase?
Posted by: BiZkiT

Re: Blue Square - 09/05/2005 12:52

a drugie pytanie to czy gdy mam karte platnicza Visa Elektron z Lukas Banku to zdolam tam wplacic nia na Bluesq?
Posted by: BiZkiT

Re: Blue Square - 10/05/2005 10:50

czy na prawde nikt nie wie???
Posted by: maycj

Re: Blue Square - 10/05/2005 11:15

a bardzo sie przemęczysz jeśli po prostu spróbujesz???



ja wplacalem VE Inteligo i bylo ok.
Posted by: mido_p

Re: Blue Square - 12/05/2005 12:19

jak tam sie zarejestrowac

pierwszy krok wypelniam i spoko

a przy drugmi trzeba podac dane karty kredyowej

czy to knieczne ??
Posted by: meteorBB

Re: Blue Square - 17/05/2005 19:13

Cześć

Mam pytanie odnosnie promocji w BlueSq i bardzo prosze o pilna odpowiedz.

1) PRZY REJESTRACJI KARTY ROZUMIEM ZE MIALEM PODAC CALY NUMER KARTY ALE OCZYWISCIE BEZ KODU CVC TAK ?

2) PRZY ZASILANIU KONTA WPISUJE WYMAGANA STAWKE I NIE BARDZO ROZUMIEM CO MAM WPISAC POD HASLEM: Confirm password/PIN .....?? CZY CHODZI TU O MOJE HASLO REJESTRACYJNE JEZELI TAK TO DLACZEGO NIE WYMAGAJA KODU CVC???

3) GDY WPISALEM STAWKE I HASLO REJESTRACYJNE TO WYSKOCZYL MI KOMUNIKAT O JAKIES WERYFIKACJI KARTY KTORA POTRWA 24H CZY TO NORMALNA PROCEDURA??


bARDZO PROSZE O DOKLADNA ODPOWIEDZ NA POWYZSZE PYTANIA
Z GORY WIELKIE DZIEKI I CZEKAM NA ODPOWIEDZ
Posted by: Kokos

Re: Blue Square - 26/05/2005 22:52

Czy jak ktoś wypłacał to musiał przesłać skan dowodu ?, bo 18 lat kończe w wrześniu
Posted by: Conrad

Re: Blue Square - 27/05/2005 12:48

1. Bez kodu cvc.
2. Hasło rejestracyjne. Jak nie proszą o cvc to nie podajesz go i tyle. Nie zastanawia Cię dlaczego nie chcą także NIP i numer Pesel?
3. Autoryzacja powinna być automatyczna i po kilkunastu czy kilkudziesięciu sekundach pieniądze powinne być na koncie.
Posted by: meyde9

Re: Blue Square - 11/06/2005 15:30

W temacie o promocji jest napisane:

By skorzystać z promocji wystarczy postawić darmowy zakład o wartości 30 Euro na dowolne wydarzenie sportowe. Wygrana zostaje dopisana do konta i można ją w każdej chwili wypłacić.

Czyli jesli bede mial tego freebeta, w kwocie 30E i postawie go np. na mecz po kursie 1.50 i ten typ wejdzie to na koncie bede mial 15E, bo daja tylko wygrana bez kwoty freebeta ??
I bede mogl wyplacic 30E ktore wplacilem + wygrana z tego freebeta ??

I jeszcze jedno, jesli nie trafie tego pierwszego zakladu za 30E za moja kase to freebeta i tak dostane ??

I jeszcze jedno tego freebeta 30E mozna postawic tylko na singla ??

Prosze o odpowiedzi.
Posted by: kily

Re: Blue Square - 11/06/2005 16:00

Quote:



I jeszcze jedno, jesli nie trafie tego pierwszego zakladu za 30E za moja kase to freebeta i tak dostane ??



Prosze o odpowiedzi.



Tak jeżeli nie trafisz to i tak dostaniesz te 30 euro (ja tam zrobiłem, niestety...), kasy nie można od razu wypłacic trzeba ja obrucić jeden raz, tzn kwota obrucona staje sie withdrawal, czyli wypłacalna.


PS. Nie wypłacaj od razu kasy!! pograj troche dla przyzwoitości!
Posted by: kfjatek

Re: Blue Square - 11/06/2005 20:13

Quote:


3. Autoryzacja powinna być automatyczna i po kilkunastu czy kilkudziesięciu sekundach pieniądze powinne być na koncie.



Ja już czekam prawie 2 godzinki i ciągle nie ma. Oby były jutro..
Posted by: kfjatek

Re: Blue Square - 12/06/2005 08:31

Niedziela rano - pieniędzy nie ma. CO JEST?
Posted by: tomasus

Re: Blue Square - 12/06/2005 09:42

Pytanko, czy promocja freebeta wciąz obowiązuje??. Na ich stronie w dziale promo and news nie ma nic na ten temat ;|

Czy należy się rejestrować z jakieś strony, czy wystarczy otworzyć u nich konto bezpośrednio i dokonać depozytu?
pzdr
Posted by: kfjatek

Re: Blue Square - 12/06/2005 14:18

Dostałem od nich maila. Z tego co zrozumiałem zanim sianko pojawi sie u nich na moim koncie, to muszę przesłać skan jakiegos dokumentu w celu potwierdzenia pełnoletności.

Czy to możliwe? Dobrze skapowałem?

Proszę o odpowiedź.
Posted by: kily

Re: Blue Square - 12/06/2005 16:49

Quote:

Dostałem od nich maila. Z tego co zrozumiałem zanim sianko pojawi sie u nich na moim koncie, to muszę przesłać skan jakiegos dokumentu w celu potwierdzenia pełnoletności.

Czy to możliwe? Dobrze skapowałem?

Proszę o odpowiedź.




Odemnie nie chcieli żadnego dokumentu, kasa pojawiła sie bez problemu automatycznie, ale możliwe że w Twoim przypadku moga takiego dokumentu żądać
Posted by: Silent

Re: Blue Square - 13/06/2005 12:56

Mam nastepujace pytanie. Czy Freebet jest wyplacalny (oczywiscie po postawieniu go co najmniej 1 raz)? Czy wyplacalne sa TYLKO wygrane pieniadze z tego Freebet'a ?

Pozdrawiam
Posted by: fasolek

Re: Blue Square - 13/06/2005 13:11

Freebet tez jest wyplacalny oczywiscie
Posted by: Silent

Re: Blue Square - 13/06/2005 13:26

Dzieki za szybka odpowiedz.
Posted by: meteorBB

Re: Blue Square - 13/06/2005 14:46

Dobrze skapowałeś i od razu przygotuj się na kolejnego maila w ktorym będą cię prosili o scany karty
(a madry pan Conrad co niby wszystko wie tego nie wiedział )
Posted by: meyde9

Re: Blue Square - 14/06/2005 08:43

Freebet jest wyplacalny ??

Czyli jesli wplace 30E, zagram powiedzmy singla za 30E po kursie 1.01, na koncie bede mial 30.30E i freebeta 30E, potem tego gfreebeta postawie na jakis mecz po kursie 2.00 i trafie, wygrana bedzie wynosic 30E, a wraz z kwota freebeta 60E, wiec bede mogl wyplacic 90.30E czy 60.30E ??

I jeszcze jedno pytanie:
Czy tego freebeta 30E moge postawic tylko na jakiegos singla, czy na combo tez ??
Posted by: G-Dave

Re: Blue Square - 14/06/2005 09:00

Popatrz 3 posty wyżej
Posted by: meyde9

Re: Blue Square - 14/06/2005 09:05

Quote:

Popatrz 3 posty wyżej



Czytalem ale chce sie upewnic, bo w temacie o tej promocji Conrad napisal:

By skorzystać z promocji wystarczy postawić darmowy zakład o wartości 30 Euro na dowolne wydarzenie sportowe. Wygrana zostaje dopisana do konta i można ją w każdej chwili wypłacić.

Wiec nie wiem jak rozumiec slowo wygrana: czy jako sam zysk bez bonusa czy z bonusem, jesli mowicie ze z bonusem to dobrze.

A co do drugiego pytania, ktos wie ??
Posted by: Silent

Re: Blue Square - 14/06/2005 11:52

Fasolek, rozumiem ze ty juz korzystales z tej promocji i wyplacales tego Free Bet'a?
Bo w termsach pisze cos takiego:

Quote:

4. Returns from bets placed using Free Bet Tokens do not include the stake (face value of token).




Moze po prostu zle rozumiem ten zapis...
Bo jesli sam Free Bet nie jest wyplacalny (czyli 30E) to lepiej postawic go na mecz z jakims wyzszym kursem...
Moze ktos ostatecznie wyjasni ta sprawe?
Posted by: Conrad

Re: Blue Square - 14/06/2005 15:59

Dostaje się freebeta o wartości 30 Euro. Można go postawić na dowolne wydarzenie, ale do konta dodawana jest tylko wygrana z tego zakładu, nie stawka. Stąd freebet - czyli darmowy zakład. Jeśli wygrasz po kursie 1/1 (2.00) to do konta zostanie Ci dodane 30 Euro.
Posted by: kfjatek

Re: Blue Square - 15/06/2005 13:31

Wysłałem skan dowodu (ale tylko 1 strone :/) i otrzymałem odpowiedź:
"We also require a utility bill or bank statement showing proof of address."

O co chodzi dokładnie, może ktoś mi pomóc. Wystarczy jak przesle druga strone dowodu (z adresem) ??

Z góry dzięki!
Posted by: z o ® r o

Re: Blue Square - 03/07/2005 08:53

Wpłaciłem, postawiłem, wygrałem Ale freebeta nadal nie ma na koncie. Jak to się odbywa? Swój pierwszy zakład wniosłem wczoraj. Czy mam cierpliwie czekać czy może muszę wysłać jakiegoś maila?
Posted by: skottie

Re: Blue Square - 03/07/2005 09:18

Quote:

Wysłałem skan dowodu (ale tylko 1 strone :/) i otrzymałem odpowiedź:
"We also require a utility bill or bank statement showing proof of address."

O co chodzi dokładnie, może ktoś mi pomóc. Wystarczy jak przesle druga strone dowodu (z adresem) ??

Z góry dzięki!




chcą skanu jakiegoś rachunku na ciebie z adresem twoim lub ewentualnie skan wyciągu z twojego konta bankowego
hm, jak ja kiedyś zakładałem to nie było im to potrzebne wszystko...
Posted by: z o ® r o

Re: Blue Square - 03/07/2005 20:42

Quote:

Wpłaciłem, postawiłem, wygrałem Ale freebeta nadal nie ma na koncie. Jak to się odbywa? Swój pierwszy zakład wniosłem wczoraj. Czy mam cierpliwie czekać czy może muszę wysłać jakiegoś maila?



Wyjaśniło się. Postawiłem 40$ a wymagane minimum 25 funtów to 45.5$. Mimo to po moim mailu dopisali freebeta.
Posted by: wOJOK

Re: Blue Square - 13/07/2005 17:32

czy ten bonus trzeba postawic caly na jeden mecz czy mozna po prae groszy na kilka spotkan?
Posted by: pawelh

Re: Blue Square - 23/07/2005 22:57

Mam kilka pytań:
1. Czy promocja nadal unich trwa?
2. Czy można tam wpłacać i wypłacać kase przez eKarte?
3. Czy trzeba im wysłać skan dowodu czy cos podobnego przy wypłacie?
Posted by: Nirtz

Re: Blue Square - 24/07/2005 07:31

1. mozna
2. mozna
3. kiedys nie, teraz ktos pisal o jakis wyciagach (jak to mozliwe w przypadku ekarty??), kumpel chce załozyc ale boi sie ze zarzadaja wyciagu; czy ktos kompetentny moze potwierdzic lub zaprzeczyc ze żądają jakis wyciagów, rachunków z karty (wyplacajacych w lipcu pierwszy raz)
Posted by: Marcin787878

Re: Blue Square - 24/07/2005 08:16

Można tam wpłacać przez moneybookers?
Posted by: tekkentag

Re: Blue Square - 24/07/2005 08:53

Można tam wpłacać przez moneybookers?

Niestety nie można
Posted by: eowin

Re: Blue Square - 24/07/2005 12:27

mam pytanie odnosnie freebeta, wplacam 30 euro dostaje 30 euro bonusa, gram zaklad, wygrana i moj depozyt moge od razu wyplacic (bez obrotu) ?
Posted by: wOJOK

Re: Blue Square - 25/08/2005 11:08

zlecilem wczoraj wyplate, mam konto w mBanku i eKarte.
pieniadze odjeli mi z konta, na koncie tez ich nie ma i nie dostalem maila :/
nie wysylalem im scanu dowodu, bo o to nie prosili

wie ktos ile trzeba czekac?
Posted by: z o ® r o

Re: Blue Square - 25/08/2005 15:19

2-3 dni robocze
Posted by: wcale_nie

Re: Blue Square - 25/08/2005 20:30

Quote:

zlecilem wczoraj wyplate, mam konto w mBanku i eKarte.
pieniadze odjeli mi z konta, na koncie tez ich nie ma i nie dostalem maila :/
nie wysylalem im scanu dowodu, bo o to nie prosili

wie ktos ile trzeba czekac?




Mam dokładnei to samo

Też wczoraj zleciłem wypłatę - też na eKartę, siano odjęte na koncie jeszcze nie ma

Nie żądali scanów.

Zobaczymy kto pierwszy coś dostanie?

pozdrówka
w_nie
Posted by: -PL-

Re: Blue Square - 03/09/2005 08:08

mam pytanie czy z tym freebetem to jest tak ze wplacam 30, stawiam za 30 i to jest ten freebet?
kolejne pytanie jak zagrac cos wiecej niz singla-ako, bo jakos nie potrafie do tego dojsc....:(
Posted by: -PL-

Re: Blue Square - 03/09/2005 08:15

no i juz doszedlem jak sie stawia ako:D niestety nie da sie edytowac postu:) wiec powiedzcie mi jak z tym freebetem:)
Posted by: Nirtz

Re: Blue Square - 03/09/2005 09:31

freebet: stawiasz 30 i niezaleznie od wyniku dostajesz 30 freebeta, wygraną z postawionego freebeta dopisuje sie do konta
Posted by: wOJOK

Re: Blue Square - 03/09/2005 11:36

zapomnialem napisac, ale pieniadze na eKonto splynely mi w okolo 40 godzin, takze nie jest zle
Posted by: -PL-

Re: Blue Square - 03/09/2005 17:03

hmm czyli ten freebet to postawienie zakladu za swoje wplacone 30euro jesli wygram to mam na to co wygralem+30 a jesli przegram to dopisuja mi 30 tak?
sorry za zamieszanie ale do tej pory nie korzystalem z freebetow
Posted by: kubski

Re: Blue Square - 04/09/2005 11:27

witam.mam pytanko.wpłacam do nich 30,stawiam i załuzmy ze wygrywam 10 i mam 40.nastepnnie dostaje od nich tego bonusa 30.wiec mam 70.te 30 które dostałem(rozumiem ze to tym mam raz obrocic??)stawiam i wygrywam 10.i teraz ile wypłacam?40+40 czy 40+10(wygrana z darmowej 30)??
ps.czy pobierja jakas opłate przy wpłacie i wypałcie przy e-karcie(VISA INTELIGO)???
Posted by: Nirtz

Re: Blue Square - 04/09/2005 11:53

40+10, czyli 50 mozesz wypłacic, przed trzeba zrobic to co napisałes, za moich czasow (czerwiec) nie pobierali żadnych oplat nie chcieli nawet skanu, z tego co pamietam to jak juz sie dostanie tego freebeta 30 to trzeba stawiajac 30 zaznaczyc czy chce sie grac tym freebetem czy "normalnymi" srodkami, zysk i tylko zysk z freebeta dopisuje sie do konta i od tej chwili jest to "normalna" kasa, ktora mozna juz wyplacic jak ktos chce bez żadnego obracania
Posted by: Szakal

Re: Blue Square - 04/09/2005 11:53

Quote:

te 30 które dostałem(rozumiem ze to tym mam raz obrocic??)stawiam i wygrywam 10.i teraz ile wypłacam?40+40 czy 40+10(wygrana z darmowej 30)??
ps.czy pobierja jakas opłate przy wpłacie i wypałcie przy e-karcie(VISA INTELIGO)???




nie do konca - free bet ktory dostales mozesz wykorzystac tylko na singla i jesli zagras np. singla z kursem 2.0 x 30 (wartosc free beta) to dostaniesz tylko zysk czyli w tym przypadku 30 jesli zagrasz po kursie 1.2 to dostaniesz tylko 6

przy wypalcie nie pobieraja nic a przy wplacie nie pamietam ale raczej nie. pamietaj ze inteligo zablokuje ci srodki na 30 dni gdy wyplacisz z bq na karte.

in plus mozesz wypalcac srodki na karte powyzej wplaconego depozytu.
Posted by: kubski

Re: Blue Square - 04/09/2005 12:30

czyli rozumiem ze prawdzia jest wersja 2?czyli 40+10 tzn te 30(frebeta)nie wypłacaj??tylko wygrana z niego tak???
wiesz ja juz nie raz wypłacałem kase(z sportingbet,expekt,betwinda) na karte i nigdy mi nie blokowali!!!czy to juest inaczej
Posted by: -PL-

Re: Blue Square - 04/09/2005 12:49

a ja myslalem ze jak postawie 30 ktore wplace to juz free bet, postawilem tak wygralem kolejne 30, patrze dzis a tu free bet do wykorzystania
czasem niewiedza poplaca ale bardzo zadko
Posted by: Szakal

Re: Blue Square - 04/09/2005 15:17

Quote:

czyli rozumiem ze prawdzia jest wersja 2?czyli 40+10 tzn te 30(frebeta)nie wypłacaj??tylko wygrana z niego tak???
wiesz ja juz nie raz wypłacałem kase(z sportingbet,expekt,betwinda) na karte i nigdy mi nie blokowali!!!czy to juest inaczej




ja ciebie wogole nie rozumiem. piszesz chaotycznie straznie.

Napisze wersje dla toporonych:

Wplcasz depozyt 30 euro - freebet aktywuje sie po pierwszym postawionym zakladzie o minimalnej stawce - 0.27 euro - na koncie pojawia sie free bet - twoj status konta to 30 euro + 30 euro virtualny freebet. Grasz kolejney zakald po kursie 1.5 za free beta to wygrywasz 1.5 x 30 freebet = 45 - 30 freebet wraca do kasy bluesq i dla ciebie 15 [zysk z freebta] czyli status twojego konta wskazywac bedzie 30 wplacony depozyt + 15 dopisane z freebta i teraz juz mzoesz wypalcic 45 euro na swoje konto bez dodatkowego obracania.

ps. w Sportigbet i expekt nie ma opcji zwrotu depozytu i wygranych na karte. W baw jest.
Posted by: z o ® r o

Re: Blue Square - 04/09/2005 20:53

Trochę trzeba to uzupełnić. Być może zasady promocji się trochę zmieniły. Ja rejestrowałem się całkiem niedawno, jakieś 3 miesiące temu i okazało się, że freebet nie aktywuje się po zakładzie za minimalną stawkę.

"You needed to stake $45.5 to trigger the freebet token". Taką odpowiedź dostałem od supportu, czyli żeby dostać freebeta musiałem postawić co najmniej 45.5$ - to chyba 30 funtów raczej niż euro. No może przesadzam, ale na dzień dzisiejszy wychodzi ponad 36 euro. W każdym razie pomijając zamieszanie z walutami freebet uaktywnia się dopiero po wniesieniu pierwszego zakładu o równowartości freebeta.
Posted by: kubski

Re: Blue Square - 06/09/2005 00:08

oki dzieki za info.ale co oznacza ten kurs 0.27??czy to znaczy ze minimalnie mecz ma miec kurs 1.27???aha i jeszcze jedno;rozumiem ze 1 zakład jest za moje 30 a drugi to freebet?
ile musi minac czasu za nim przyznny zostanie mi freebet?bo czy moge zagrac mecz za moje 30 na srodowe eliminacje i nastepnie za chwiel przyznnze mi zostenie freebet i bede mogł go postawic na inne zdarzenie z owych eliminacji
Posted by: -PL-

Re: Blue Square - 06/09/2005 07:03

Quote:

aha i jeszcze jedno;rozumiem ze 1 zakład jest za moje 30 a drugi to freebet?
ile musi minac czasu za nim przyznny zostanie mi freebet?bo czy moge zagrac mecz za moje 30 na srodowe eliminacje i nastepnie za chwiel przyznnze mi zostenie freebet i bede mogł go postawic na inne zdarzenie z owych eliminacji




tak pierwszy zaklad za Twoje 30 a co do przyznania freebeta to ja go dostalem po rozliczeniu tego zakladu za moje 30 euro
Posted by: kubski

Re: Blue Square - 06/09/2005 09:05

dzieki PL,a czy mozesz mi odpowiedziec co oznacza ten min kurs (przy postawieniu mojego 30 euro)0.27??czy to jest inaczej kurs 1.27??
pozdrawiam
Posted by: kubski

Re: Blue Square - 06/09/2005 14:05

czesc.czy moze ktos odpowiedziec na moje pytania?
dzieki
Posted by: kubski

Re: Blue Square - 07/09/2005 10:32

czesc.
czy moze mi ktos powiedziec czy przy wpłacie z e-karty(INTELIGO-Visa electron)wybieram DEPSOIT czy WITHDRAW?
i co trzeba wstawic w polach:
Issue number
Card Security Code*
Amount
dzieki
Posted by: kubski

Re: Blue Square - 07/09/2005 10:34

aha i jakby ktos wyjasnił jaki jest ten minimalny kurs przy postawieniu swoich 30e(co oznacza 0.27??-ktos cos pisał.czy to jest inaczej 1.27??)
dzieki
Posted by: kubski

Re: Blue Square - 10/09/2005 15:22

PROSZE O POMOC;
jezeli chce wpłacic kase e-karta to robie DEPOSIT czy WITRDRAW?
dzieki
Posted by: tekkentag

Re: Blue Square - 10/09/2005 15:35

deposit
Posted by: kubski

Re: Blue Square - 10/09/2005 17:18

dzieki
Posted by: rafako

Re: Blue Square - 30/11/2005 12:12

witam, jak wplacaliscie kase na konto w tym buku to ile czakalisccie az wam zatwierdza, ja probowalem wplacic i wyskoczylo cos takiego: "Your account is undergoing verification. Deposits and withdrawals will become available in the next 24 hours.".to znaczy ze moje konto jest weryfikowane? prosze o odpowiedz.
Posted by: yaaho

Re: Blue Square - 30/11/2005 14:26

tak, twoje konto jest weryfikowane, bedziesz mial pelen dostep najpozniej do 24 godzin
Posted by: rafako

Re: Blue Square - 30/11/2005 15:29

tylko ze ta weryfikacja trwa juz 4 czy 5 dzien
Posted by: yaaho

Re: Blue Square - 30/11/2005 16:44

no to maila do nich pisac, z nie na forum sie zalic
Posted by: Farciarz

Re: Blue Square - 28/12/2005 08:47

Witam!
Poszukując jakiegoś bonusa postanowiłem spróbować u tego buka. Po przeczytaniu jednak postów dotyczących jego mam parę pytań i wątpliwości:
Czy w celu otrzymania freebeta muszę dokonać pierwszego depozytu w minimalnej wysokości 30 euro czy 30 funtów bo różnie tu pisano?
Czy freebeta dostanę po wniesieniu jakiegokolwiek zakładu, czy zakładu za minimum 30 euro/funtów (no właśnie euro czy funtów) ?
Czy freebeta jeśli już go otrzymam muszę wykorzystać od razu w całości czy może być użyty na kilka oddzielnych zakładów ?
I ogólnie jak sprawy z wypłatami i suportem ? Bo widzę po zainteresowaniu tematem że raczej chyba niewiele osób tam gra - o ile ktokolwiek tam gra ...
Posted by: Farciarz

Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 28/12/2005 15:14

Quote:

Witam!
Poszukując jakiegoś bonusa postanowiłem spróbować u tego buka. Po przeczytaniu jednak postów dotyczących jego mam parę pytań i wątpliwości:
Czy w celu otrzymania freebeta muszę dokonać pierwszego depozytu w minimalnej wysokości 30 euro czy 30 funtów bo różnie tu pisano?
Czy freebeta dostanę po wniesieniu jakiegokolwiek zakładu, czy zakładu za minimum 30 euro/funtów (no właśnie euro czy funtów) ?
Czy freebeta jeśli już go otrzymam muszę wykorzystać od razu w całości czy może być użyty na kilka oddzielnych zakładów ?
I ogólnie jak sprawy z wypłatami i suportem ? Bo widzę po zainteresowaniu tematem że raczej chyba niewiele osób tam gra - o ile ktokolwiek tam gra ...




Ponawiam pytania ....
Posted by: Loony25

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 02/02/2006 10:47

Witam

Moze ktos z forumowiczow mi pomoze...Zarejestrowalem sie w Blesq dawno temu...jednak nic nie wplacalem do tej pory, czy bonus mi przysluguje w takim razie? W regulaminie pisze ze dla wszystkich ktorzy po raz pierwszy dokonaja wplaty, ja dawno temu sie rejestrowalem ale wplaty nie dokonalem. Jak to wygląda w moim przypadku?

PS nalezy wplacic 30e czy 30 funtow, bo na ich stronie pisze 30 f. a na mecz.pl 30e
Posted by: Loony25

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 06/02/2006 20:17

Quote:


nalezy wplacic 30e czy 30 funtow, bo na ich stronie pisze 30 f. a na mecz.pl podaja 30 e inni 25 e? jak to w koncu jest???


Posted by: Loony25

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 06/02/2006 20:22

aha wie ktos czy Blesq obsluguje neteller lub MB? jesli tk to mozna wplacac kase przez nich i diostane freebeta?
Posted by: allegro_85

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 22/02/2006 20:00

Free £25 bet for first time users
To claim your free bet simply register and place a win single of at least £25 (or currency equivalent). Blue Square will then credit your account with a £25 betting token.Token value is not included in bet returns - Token expires after 1 month - Offer limited to one per person.

Moze mi ktos to przetlumaczyc bo ja cienki jestem z angola
Posted by: tmieszko

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 23/02/2006 01:49

Do przypisania Ci free beta po prostu sie zarejestruj i wnies wygranego singla na conajmniej 25funtow(lub rownowrtosc w innej walucie).
Blues Square przyzna Ci na Twoje konto kredyt 25funtow.
Od Twojego wygranego kuponu z freebetem odejma sobie te 25funtow -dostaniesz to co wygrasz --nie wiem jak to powiedziec po polskiemu
Masz na to miesiac i ze jeden free bet na jedna osobe.

Pozdrooo
Posted by: allegro_85

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 23/02/2006 10:30

Ale trzeba najpierw wniesc depozyt???
Posted by: tmieszko

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 23/02/2006 11:06

Tak trzeba... zebys mogl postawic zaklad za minimum 25funtow...
Posted by: qaz1

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 06/06/2006 15:29

Your account is undergoing verification. Deposits and withdrawals will become available in the next 24 hours.


Mial ktos cos takiego przy probie zrobienia depozytu? I czy zawsze tzreba czekac 24h czy do 24 i mzoliwe ze jeszcze dzisiaj bede mogl dokonac depozyt?
Posted by: jackey

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 19/02/2007 13:04

Temat wydaj się martwy od czerwca 2006.
Ale teraz dojrzałem promocję
Free token 25 funtów po postawieniu 25 funtów.
Szczegóły na bluesq
Co wy na to?
Posted by: robert423

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 19/02/2007 13:46

Rejestrowałem się jakieś 2 lata temu. niezły buk, żadnych kłopotów nigdy z nimi nie miałem, support w miarę .
Wpłaty to chyba tylko karta i neteller.
Wpłacałem kartą, wypłata po kilku dniach na karcie.

Na twoim miejscu poczekałbym na weryfikację, coś dziwnego porobiło sie w brytyjskich bukach już w kilku miałem problem z wpłatą kartą,
Better. ST.James
Posted by: Tedi

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 03/05/2007 19:36

Wczoraj wpłaciłem do nich 30 euro postawiłem całość po kursie 1.80 i trafiłem, ale free beta nie dostałem. Napisałem do nich maila z zapytaniem... odpisali natychmiast, tylko nie bardzo wiem o co chodzi;)

Proszę o jakieś streszczenie ich wypowiedzi...

"Many thanks for your email regarding your free bet.

In order to get the free bet, you need to place a win single of at least EUR 35.00. once you do this, you will get the free bet automatically.

Moving forward, should you require any assistance now or in the future then please do not hesitate to contact us."
Posted by: Krupier

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 03/05/2007 19:39

Aby dostac freebeta musisz zagrac singla, ktory okaze sie wygrany za conajmniej 35 E, wtedy dopiszą Ci freebeta automatycznie.
Posted by: Farciarz

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 03/05/2007 19:42

5 euro za mało było \:\)
Posted by: Tedi

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 03/05/2007 19:45

a jak zagram teraz za 35 to dostane czy nie?
Posted by: Landzaat

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 03/05/2007 20:36

Krupier odezwij się na gg a nie się ukrywasz \:o
Posted by: tyszanin

Re: Blue Square czy ktoś tam gra ???????? - 10/05/2007 06:46

mam takie pytanie jak wplace 25funtów i zagram singla z ako 2 i dajmy na to przegram to dostane spowrotem te 25funciaków czy tylko w przypadku wygranej dopisują freebeta