Bluevex

Posted by: ksiądz Alfons

Bluevex - 09/06/2005 20:09

Mam konto w bluevexie od ok 1,5 miesiaca i zamierzam wyplacic kase i zwiać od nich. Troche rozmnozylem poczatkowy bonus>>> 5 euro. Wypalcic moge kase ale bez tych 5 bonusowych euro......czy to prawda ze zabezpieczaja ten bonus przed wyplata na 3 miesiace od zalozenia konta??? Czy ktokolwiek wyplacal od nich kase??? zapewne potrzebny skan do wyplaty. Piszcie jesli cos wiecie
Posted by: kracus

Re: BLUEVEX - 10/06/2005 14:17

Wlaśnie wypłaciłem od nich kase. 8.06. dostałem maila że wysłali pieniądze. Ile może potrwać taki przelew do mbanku ? Czy ktoś już od nich wypłacił cokolwiek.

Nie żądali żadnego scanu. Konto założyłem dopiero 30.05 tego roku i dzięki Puercie wpadło ponad 100e. Co do tych 5e na początek to tego nie wolno wypłacić.
Posted by: DANIO

Re: BLUEVEX - 10/06/2005 16:38

ja tez zalozylem konto u nich , ale kompletnie nie wiem jak sie tam gra mam tam 5 euro, ale wiecej sie tam nie zaloguje bo jakis durnowaty ten buk
Posted by: kracus

Re: BLUEVEX - 10/06/2005 17:59

Arizona - wspomniałeś kiedyś że coś od nich wypłaciłeś, ile trwała ta wypłata i na jaki ją zleciłeś ?
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 10/06/2005 20:02

kracus jak dojdzie kasa to daj znac
Posted by: Gelu

Re: BLUEVEX - 11/06/2005 12:21

Kracus jak wygrales na Puercie 100E?Przeciez za kazdy wygrany zaklad mozesz dostac max.10E?Zagrales na niego 10 razy?Czy moze zakupiles od razu 10 akcji po tanim koszcie?
Posted by: lisek&judo

Re: BLUEVEX - 12/06/2005 22:25

Jak udało ci się wpisać numer konta bankowego, jeśli tam jest tylko możliwość wpisania tylko 10 cyfr(standard niemiecki) a my mamy w Polsce numery kont bankowych 26 cyfrowe!!!
Posted by: wluczykij&

Re: BLUEVEX - 13/06/2005 14:24

Możecie napisać jak obstawia się w BLUEVEX? Może to śmieszne pytanie, ale jest tam tyle tych wskaźników, a każde niemal pole gdzie są liczby jest aktywne.
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 13/06/2005 16:35

Quote:

Jak udało ci się wpisać numer konta bankowego, jeśli tam jest tylko możliwość wpisania tylko 10 cyfr(standard niemiecki) a my mamy w Polsce numery kont bankowych 26 cyfrowe!!!




Heheh no wlasnie, pytanie za 100 pkt.
Posted by: wluczykij&

Re: BLUEVEX - 14/06/2005 07:18

Quote:

Możecie napisać jak obstawia się w BLUEVEX? Może to śmieszne pytanie, ale jest tam tyle tych wskaźników, a każde niemal pole gdzie są liczby jest aktywne.




Wie ktoś jak się tam obstawia?
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 15/06/2005 12:07

Jako iż jest to moj pierwszy buk internetowy w ktorym nagralem troche kasiory to postanowilem wyplacic kase. Jestem nieobeznany w tych sprawach. Kwestionariusz wyplaty sklada sie z:

Betrag (Mindestauszahlung 20 EUR)*: , EUR
Kontonummer:*
Bank:*
Bankleitzahl:*
Für EU-Standardüberweisungen benötigen wir noch folgende Informationen:
IBAN
BIC


I teraz potrebuje pomocy - w Kontonummer mozna wpisc tylko 10 cyferek a polskie konta maja 26 ??
Jako iz jest to moja 1 wyplata prosze o pomoc. Kontaktowalem sie z supportem - w odpowiedzi dostalem tylko to:

Sehr geehrter Herr ********,

vielen Dank für Ihr Interesse an der Sportbörse BLUEVEX!

Für die Auszahlung benötigen wir dringend Ihre IBAN und den BIC-Code.


Mit freundlichen Grüßen

Ihr BLUEVEX Support Team


IBAN i BIC CODE to nie problem
Posted by: kracus

Re: BLUEVEX - 15/06/2005 14:27

Witam,

W formularzu wypłaty wypełniłem tylko rubrykę z nazwą banku, IBAN i BIC CODE (podałem SWIFT mbanku).
Dostałem emaila o takiej treści :

Sehr geehrte(r) Frau/Herr X,

Wir haben Ihren Auszahlungswunsch in Höhe von Euro X erhalten und werden ihn im Laufe der nächsten 24 Stunden bearbeiten.

Wir wünschen Ihnen weiterhin viel Spass und Erfolg beim Handeln.
Bei Fragen können Sie uns gerne unter 01805 - 229 29 40 kontaktieren.

Ihr BLUEVEX- Team

Następnego dnia dostałem kolejny mail :

Sehr geehrte(r) Frau/Herr X,

Wir haben Ihnen X Euro ausgezahlt.

Wir wünschen Ihnen weiterhin viel Spass und Erfolg beim Handeln.
Bei Fragen können Sie uns gerne unter 01805 - 229 29 40 kontaktieren.

Ihr BLUEVEX- Team
To bylo dokładnie tydzien temu. Kasy nie ma jeszcze w mbanku. Bluevex posiada konto w jakimś Commerz banku, jak myślicie ile to może jeszcze potrwać.

PS. Co do sposobu obstawiania to po prawej stronie znajduje się guide tour, tam wszystko jest dokładnie wyjaśnione tylko po niemiecku.
Posted by: kracus

Re: BLUEVEX - 16/06/2005 19:52

Wypłata została zlecona do mbanku, minął tydzień i nic. Miał ktoś podobne przygody z przelewami z zagranicy. Czy jest możliwe, że mbank odrzuci przelew z Niemiec ?

Bardzo prosze o pomoc doświadczonych graczy.
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 20/06/2005 07:50

No i udalo sie komukolwiek wyplacic od nich kase??? Kracus napisz moze do supportu.
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 22/06/2005 10:19

ponawiam pytanie
Posted by: kracus

Re: BLUEVEX - 22/06/2005 15:42

Nadal nie ma kasy, napisałem dwa maile po ang. ale widać mają to w dupie. Lecą sobie w kulki, napewno nie wysłali kasy bo by już doszła. Jeżeli znasz niemiecki to napisz mi ze 3 zdania odnośnie wyplaty to może zechcą mi odpisać. Przestałem na liczyć - lepiej coś wpłacić ( obecnie unibet bonus 100 zł) i już do przodu.

Pozdrawiam
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 22/06/2005 16:33

Kracus, ja do nich jak narazie wyslalem 2 maile po szwabskiemu i odpowiedzi przychodzily w ciagu kilku minut. Przeslij mi co tylko chcesz do tlumaczenia to ci przetlumacze na niemiecki. Pisz na priv, w temacie albo na g-g 2579938.

Pozdro
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 30/06/2005 15:26

Dzisiaj zlecilem wyplate z Bluevex'a i w odpowiedzi dostalem :

Wir haben Ihren Auszahlungswunsch in Höhe von Euro **** erhalten und werden ihn im Laufe der nächsten 24 Stunden bearbeiten.

Poczekamy zobaczymy, moze nie bede mial takich problemow jak Kracus.
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 06/07/2005 20:17

Kasy ciagle nie ma, wiec wyslalem mail z zapytaniem co jest grane. Support odpowiedzial:

dear Sir,
we apologize but our revision has revealed that your account has been used
for some exceptional transactions.
we have been offered valuable clues to criminal activities. in detail we are
talking about transfering the registration bonus of a huge number of fake
accounts via irrational trades to your account. most of your
profits have been arisen out of these transactions.
our investigation results will be forwarded to the respective authorities
immediately. should our investigations be approved officialy elements of a
crime (i.d. fraud) have been fulfilled.
we are forced by supvervising authorities to announce any irregularities.
We ask for your patience.
kind regards



No coz, jednym slowem to cos co nazywa sie Bluevex nie powinno istniec. Pomecze sie z nimi, poczekam, napisze kilka maili i zobacze co bedzie dalej. NIE POLECAM, NIE GRAJCIE U NICH BO TO OSZUSCI, KTORZY CHCA ZROBIC OSZUSTA ZE MNIE.
Posted by: kracus

Re: BLUEVEX - 07/07/2005 19:11

Chłopie daj sobie spokój, napewno nie dostaniesz od nich kasy. Ja założyłem tylko jedno konto z prawidłowymi danymi i dlatego nic do mnie nie mieli. Korzystałem tylko z bonusa, widać nie lubią gdy ktoś ma szczęście. Na moje maile nie raczyli nawet odpowiedzieć więc na koniec tak ich zjechałem że nawet gdyby przysłali tą kasę to bym ją odesłał z powrotem. Goście są niepoważni.
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 07/07/2005 20:37

Wyslalem porzadnego maila z opisem dziwnej sytuacji, ktora sobie sami wymyslili i po kilku minutach dostalem maila zwrotnego. W tresci tekst ze mnie bardzo przepraszaja, wszystko jest ok i ze dzisiaj nastapi wyplata. Po kilku godzinach przyszedl kolejny mail ze zrealizowali wyplate........czekam az kasa dojdzie na konto - pare dni to potrwa. Jesli sie uda to chyba bede 1-szym ktoremu sie to udalo z tego forum.
Posted by: Cortez01

Re: BLUEVEX - 10/07/2005 07:48

Może ktoś opisać w jaki sposób tam się obstawia zdarzenia?! Za cholere nie potrafie tego połapać to jak jakaś giełda z akcjami?? POZDRAWIAM
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 25/07/2005 17:07

No i stalo się!!! po długiej walce dopialem swego i pieniazki dotarły na moje konto. Po dlugiej wymianie maili dostalem odpowiedz ze mnie przepraszaja, ze jest im "przykro" i ze to ich wina ze nie dostalem kasy. Za to dopisali do konta 10euro w gescie przeprosin Dzisiaj kasa doszla wiec jest ok. Wystarczy tylko chcieć (no i znac niemiecki lub angielski ) A wiec kracus za szybko sie poddales

Posted by: Marlo85

Re: BLUEVEX - 04/08/2005 19:33

dostalem od nich takiego maila co to znaczy jesli moglby ktos przetlumaczyc.:D
Für alle, die sich bei Bluevex ordnungsgemäß authentifizieren, gibt es 5,- Euro extra. Dies dient Ihrer persönlichen Sicherheit und hilft uns, Ihre Auszahlungsanfragen noch schneller zu bearbeiten.

So einfach geht's:
Faxen oder senden Sie eine E-Mail mit der Kopie Ihres Personal-ausweises an Bluevex:
E-Mail: support@bluevex.de, Faxnummer: 01805- 229 29 40

Sobald Ihre Authentifizierung auf diese Weise - also unaufgefordert - erfolgt ist, schreiben wir Ihnen umgehend einen Bonus in Höhe von 5,- Euro gut.

Bluevex wünscht allen Usern ein spannendes Bundesliga- Wochenende. Viel Spaß beim Wetten und natürlich viel Erfolg!


Chyba chodzi o jakis bonus..:)
Posted by: conq

Re: BLUEVEX - 13/09/2005 13:27

Ja właśnie się dzisiaj zarejestrowałem u nich... Biorąc pod uwagę, co tutaj wyczytałem, to trochę zwątpiłem czy wypłacę coś później (ale i tak jadę na samym bonusie, więc jakiejś straty nie będzie). Jak tam jest z limitami do minimalnej wypłaty - wszystko po niemiecku, a ja niestety innojęzyczny?
Posted by: Pizza-man

Re: BLUEVEX - 13/09/2005 17:36

kurde czy ktos mi powie jak tam postawic zwykly akumulowany kupon z kilku zdarzen???????
Posted by: rafalrz

Re: BLUEVEX - 13/09/2005 19:40

a mi jakby ktos mogl niech wytlumaczy jak zwykly singiel poscic, prosze
Posted by: Pizza-man

Re: BLUEVEX - 13/09/2005 20:38

zwykly jak masz np.milan-barca to jak ci sie wyswietli 3 takie jakby okna to jak chcesz grac np na milan to w pierwszym oknie klikasz "handel"
Posted by: raul17

Re: BLUEVEX - 14/09/2005 12:42

Quote:

zwykly jak masz np.milan-barca to jak ci sie wyswietli 3 takie jakby okna to jak chcesz grac np na milan to w pierwszym oknie klikasz "handel"





No to i ja wiem a co mam wpisa w te dwa pole chyba jak bym chciał postawic na barcelone 5 euro ???????



Pozdrawiwam !!
Posted by: Lorak

Re: BLUEVEX - 14/09/2005 13:42

Die Order kann nicht aufgegeben werden!
Grund: Sie haben nicht ausreichend Liquidität um eine Order über diese Anzahl zu diesem Limit zu tätigen

Czy ktoś moze to przetłumaczyć?
Posted by: rafalrz

Re: BLUEVEX - 14/09/2005 16:16

Nie mozna zrezygnowac z zakladu!
dalszej czesci nie za bardzo rozumiem, tzn. rozumiem, ale nie wiem jak wytlumaczyc:D
Posted by: raul17

Re: BLUEVEX - 14/09/2005 17:15

Wie ktos jak tam obstawic kurde ??
Posted by: Aquarius80

Re: BLUEVEX - 14/09/2005 20:52

Myslalem ze wiem jak sie obstawia, postawilem (tak mi sie wydawalo) na Barce, ale niestety teraz sie patrze stan konta 5 czyli tak jak bym nic nie obstawil. Jak by ktos obeznany znalazl chwilke i wyjasnil co i jak, bylo by milo. I jeszcze szwabskiego ni w zab nie rozumiem, a angielskiej wersji strony chyba nie posiadaja.
Posted by: jad

Re: BLUEVEX - 15/09/2005 10:55

Quote:

Myslalem ze wiem jak sie obstawia, postawilem (tak mi sie wydawalo) na Barce, ale niestety teraz sie patrze stan konta 5 czyli tak jak bym nic nie obstawil. Jak by ktos obeznany znalazl chwilke i wyjasnil co i jak, bylo by milo. I jeszcze szwabskiego ni w zab nie rozumiem, a angielskiej wersji strony chyba nie posiadaja.




u mnie ta sama sytuacja przyłaczam sie do prośby....
Posted by: alfaomega

Re: BLUEVEX - 15/09/2005 12:52

kto chce szczególy jak zawrzec zakłąd pisac na pw ja juz ods nich wypłacałem i ich polecam bo sa uczciwi

warunek kasa musi lezec 3 miesiace

na pw nap[iszcie mi jakie spotkanie chcecie dzis obstawic oraz podajcie mi swój login i hasło to ja wam to obstawie

acha i nie bójcie sie ze wam kase ukradne bo i tak ona musi lezec te owe 3miechy a hasło sobie pózniej zmienicie zeby nie było
Posted by: rafalrz

Re: BLUEVEX - 15/09/2005 14:55

to moze poprostu wytlumacz krok po kroku co i jak zrobic, duzo osob pisze, ze wie, a nie chce napisac, tylko chce zeby do nich na PW albo na gg pisac, ludzie to juz od razu smierdzi oszustwem, napiszcie poprostu krok po kroku co i jak i tyle.

Z tego co przeczytalem to maja teraz kolejny bonus 5 euro za to jak sie im wysle skan dowodu
Posted by: alfaomega

Re: BLUEVEX - 15/09/2005 15:00

jak ci smierdzi to sie głów sam kase dopiero za 3 miech mozna wypłacić wiec jak podasz mi teraz hasło a potem je zmienisz to jak cio wejde w konto co???

a dlatego nikt nie chce tłumaczyć bo to cieżej niz komus puscic zreszta bardzo trudno to wytłumaczyc bo to jest tzw giełda a nie zwykły buk.

wasza sprawa
Posted by: rafalrz

Re: BLUEVEX - 15/09/2005 16:01

jak sie wysle skan dowodu na maila support@bluevex.de to dostaje sie bonus 5 euro, ja wyslalem i kolejne 5 euro dopisane po 15 minutach, to mam 10 euro i nie wiem dalej jak sie obstawia:/

@alfaomega
to napisz co sie naciska po czym po koleji, albo daj tutaj zrzuty ekranu
Posted by: alfaomega

Re: BLUEVEX - 15/09/2005 16:39

a wiesz ile to jest tłumaczenia zreszta ja juz wczesniej troche pisałem o tym sprawdz
Posted by: Pizza-man

Re: BLUEVEX - 15/09/2005 18:00

alfaomega tyle ludzi cie prosi wez po prostu 1 mecz i napisz krok bo kroku za wiele czasu ci to nie zajmie a wielu pomozesz...to chyab nie tak wiele?
Posted by: jad

Re: BLUEVEX - 15/09/2005 18:14

Quote:

kto chce szczególy jak zawrzec zakłąd pisac na pw ja juz ods nich wypłacałem i ich polecam bo sa uczciwi

warunek kasa musi lezec 3 miesiace

na pw nap[iszcie mi jakie spotkanie chcecie dzis obstawic oraz podajcie mi swój login i hasło to ja wam to obstawie

acha i nie bójcie sie ze wam kase ukradne bo i tak ona musi lezec te owe 3miechy a hasło sobie pózniej zmienicie zeby nie było




i co jak zglosi sie do ciebie np.10 osób to bedziesz im konto prowadził dzien w dzien przez niewiadomo jaki czas ? ?
Posted by: alfaomega

Re: BLUEVEX - 15/09/2005 18:15

wiele wiele bo nie wiem jaki mecz chcecie a to tam jest strasznie wazne bo tam naprzykład pewniak dnia u nas po kursi 1.25 u nich kosztuje 8,12 E wiec jest troche tłumaczenia a zreszta i tak nie zrozumiecie tego tak czytajac ale juz wam troche napisze

wybieracie mecz jaki chcecie grac lecz jak macie 5 e to po tyle tylko mozecie go grac

po wybraniu meczu np. Bayern M. - Hannowver pokazuje sie wam 3 okienka :
a- wygra Bayern
b- wygra hanower
c- bedzie remis

my gramy ze wygra bayern wiec klikamy na handel to jest taka ikonka po prawej stronie od tego typu

jednak zeby zagrac ten zakład wazne jest to ile E pisze na zielono nad zwyciestwem bayernu i jesli jest 8.80 E to nie obstawicie tego meczu bo macie tylko 5 E. takze musicie szukac meczy które spełniaja wasz budżet.

nastepnie jak juz klikniecie na handel i cena tej akcji pokrywa sie z waszym budzetem to pokazane zostaną wam 2 okienka w pierwszym tym górnym wpiszcie 1 a w dolnym tyle ile macie na koncie ( pamietajcie ze jak mecz jest wyzszy od 5 E to go nie zagracie) i klikajcie cały czas zielony przycisk . powinno byc dobrze jesli nie to piszcie na pw tak jak pisłąem wczesniej to wam obstawie jakis konkretny mecz
Posted by: raul17

Re: BLUEVEX - 15/09/2005 20:04

Hehe nabita bo wchodze dzisiaj na konto a tam mam 13,95 euro hehehe :D:D

A pamietam tylko ze próbowałem jakis mecz dac i chyba dałem na jakis remis albo cos takiego za 2 euro ale mysalłem ze mi tego nie zaliczyli a tu taki zonk heheheh :D:


Wie ktos moze czy nadal obowiazuje tam zasada ze trzeba czekac 3 miechy zeby wypłacic ??????I wogule co tam trzeba zrobic z tym bonusem 5 euro ????Trzeba go jakos obrócic czy mozna odraazu wypłacic ???I jaka jest minimalna wypłąta ???



Z góry dziek za odpowiedz !!

Pozdrawiam !!
Posted by: Marlo85

Re: BLUEVEX - 19/09/2005 11:41

minimalna wyplata to 20 Eur i ja tesh sie przylaczam do pytania czy kasa ktora chce wyplacic musi lezec 3 miechy czy wystarczy ze bonus lezal 3 miesiace bo jak saka to musze jeszcze dluuuuugo poczekac..
Posted by: kubski

Re: BLUEVEX - 19/09/2005 16:23

Arsenal gewinnt gegen Everton
Anzahl:
Einsatz/Erlös:
Limit in €:
co tu wpiasac??
Posted by: Dyniu

Re: BLUEVEX - 19/09/2005 16:59

z tego co wiem to przy
Anzahl: 1
Einsatz/Erlös: 7,49 (obecny kurs na Arsenal)

ja już zakapowałem o co chodzi w tym buku. poprostu musisz postawic tę stawkę która jest napisana (przy Arsenalu 7,49) żeby wygrac 10 euro. Im mniejszy kurs tym teoretycznie trudniejszy mecz do obstawienia.
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 19/09/2005 17:15

Moze dorzuce cos od siebie, chociaz juz u nich nie gram ale to moj temat Interesuje mnie skad macie informacje ze trzeba czekac z wyplata 3 miesiace?????? pisza to gdzies a jak tak to podajcie mi gdzie dokladnie (pewnie w FAQ). Bo jakbym nie liczyl to mi 3 miesiace nie wychodza. Zalozylem konto 28.04.2005, a pierwsza wyplate zlecilem 7.07 2005!!!! wprawdzie kasa doszla dopiero 25.07 ale to z ich winy bo sie pomylili, a zlecenie zrealizowali 7.07 o czym mozecie przeczytac na podstronie pierwszej. A teraz policzcie czy mialem kase na koncie 3 miesiace.....

Pozdro lolki
Posted by: alfaomega

Re: BLUEVEX - 19/09/2005 17:38

no wlasnie dlatego ci ja przysłali 25 lipca

25 kwiecien- 27 lipiec = ok 3 miechy

a zreezta duzo osob wypłacało wczesniej i do dzis kasy nie mają zachecam do owiedzenia innych for
Posted by: Piotrek88

Re: BLUEVEX - 20/09/2005 12:47

da sie w tym jezyk zmienic?
Posted by: zazazizizozo

Re: BLUEVEX - 20/09/2005 13:08

gdzie sie sprawdza aktualne kupony i jak jest kupon po ichniemu?
Posted by: Lorak

Re: BLUEVEX - 22/09/2005 10:25

Bis zu 25 Euro Einzahlungsbonus

Wenn Sie im Zeitraum vom 14.09.05 - 15.10.05 eine Einzahlung ab 50 Euro auf Ihr BLUEVEX-Konto tätigen, erhalten Sie von uns einmalig einen Einzahlungsbonus.

5 Euro Bonus ab 50 Euro Einzahlung
10 Euro Bonus ab 100 Euro Einzahlung
25 Euro Bonus ab 500 Euro Einzahlung

Wenn Sie mehrfach Einzahlungen auf Ihr BLUEVEX-Konto tätigen, wird der bereits erhaltene Einzahlungsbonus auf die vom 14.09 - 15.10.05 gesamte Netto-Einzahlungssumme (Gesamteinzahlung abzüglich zwischenzeitliche Auszahlungen) angepasst (max. 25 Euro Einzahlungsbonus).
Der Einzahlungsbonus kann ab 15.12.05 ausgezahlt werden. Der Einzahlungsbonus ist nicht übertragbar und gilt nur für den Kontoinhaber.

moze ktoś to przetłumaczyć??
Posted by: Tygryz_

Re: BLUEVEX - 22/09/2005 10:43

wyplacal ktos od nich kase?
chcialbym sie dowiedziec czy book jest wiarygodny...
Posted by: Rzezniczek

Re: BLUEVEX - 23/10/2005 15:46

Czytałem na kilku forach że ludzie wypłacili od nich kase i nie było problemu więc raczej wiarygodny. Jedynie ten "inny" sposób obstawiania(kupowania akcji) spotkań odstrasza i ciężko go skumać.
Właśnie z tym wiąże się moje pytanie,
1)gdzie sprawdzić zawarte zakłady??
i skąd wiadomo że są zawarte??
Wczoraj np. kupiłem po 1 zakładzie na Werder, Herte i Koln
wchodząc po zakończonych spotkaniach w KONTO/ Bewerte Transakcionen mam tylko Werder i Herte, Koln ani mi nie odjęło że ją kupiłem, wogóle jakby nie było takiej transakcji.
Później kupiłem na wieczór na Barcelone, Sewille,PSG i to samo
Stan konta był wystarczający więc to odpada.
Proszę o pomoc kogoś kto tam gra, albo stawiał albo przynajmniej rozumie niemiecki.
pozdrawiam
Posted by: Rzezniczek

Re: BLUEVEX - 09/12/2005 10:01

Quote:

wyplacal ktos od nich kase?
chcialbym sie dowiedziec czy book jest wiarygodny...



Wiec informuje że jak najbardziej wiarygodny i wypłacalny
Zleciłem wypłate przelewem w poniedziałek i właśnie wpłyneła kaska na konto.
Solidna firma i bonus 5E plus drugie 5E które dają za wysłanie skana dowodu jest chyba do tej pory bo kilka dni temu znajomy się rejestrował i jeszcze dostał.
Mają też jakieś bonusy od wpłaty, na stronce wszystko jest.
Jedyny minus to że jest po niemiecku i "inny" sposób typowania, acha no i kase z bonusa można dopiero podobno po 3 miesiącach wypłacać ale to nie potwierdzone bo szwabskiego nie znam. ale u mnie tyle było.
Posted by: Tombalinski

Re: BLUEVEX - 17/12/2005 16:42

Witam mam pytanie.
Kiedy odjęli wam kase z konta ? Ja zleciłem wypłate w poniedzialek w piątek minęły 3 miechy i nadal mam tyle samo co miałem.
Posted by: yaaho

Re: BLUEVEX - 17/12/2005 16:53

Quote:

Witam mam pytanie.
Kiedy odjęli wam kase z konta ? Ja zleciłem wypłate w poniedzialek w piątek minęły 3 miechy i nadal mam tyle samo co miałem.




scan wyslales?
Posted by: Tombalinski

Re: BLUEVEX - 17/12/2005 17:01

Tak
Posted by: yaaho

Re: BLUEVEX - 17/12/2005 17:12

to pisz do supportu, ja tam kase wtopilem wiec nie wiem jak jest z wyplatami, wiem tylko, ze buk wyplacalny w 100%, pisz w jezyku niemieckim, jesli nie znasz to uzyj jakiegos translatora moze uda Ci sie cos wyskrobac do nich po niemiecku:) ewentualnie popros kogos z forum o napisanie tresci takiego maila, ja Ci nie pomoge z tym, bo nie mam teraz czasu, a niemiecki znam tylko na poziomie lekko ponad podstawowym to by mi taki mail za duzo czasu zajal:)
Posted by: Tombalinski

Re: BLUEVEX - 17/12/2005 17:57

Może ktoś napisać po niemiecku : " Dlaczego nie odjeliście kasy z konta jeszcze ? Czy wogóle wysłaliście kase ?"
Dzięki
Posted by: Rzezniczek

Re: BLUEVEX - 18/12/2005 00:10

A ja nierozumiem jak od poniedziałku do piątku mijają "3 miechy" ?? domyślam się jedynie że zleciłem wypłate 3 miesiące temu.. a zobacz mój ostatni post w którym pisze że minusem u nich jest to że wypłacić można dopiero po 3 miesiącach od założenia u nich konta, a nie że wypłata wpłynie po tym czasie!! Ty zapewne zleciłeś wypłatę zaraz po założeniu konta??
Możesz próbować pisać do supportu, to solidny "buk" więc może coś zawalczysz ale jeśli było tak jak napisałem to wszystko jest zgodnie z regulaminem i nie możesz mieć do nich pretensji a do siebie
PS.
Ja w pisaniu maila Ci nie pomogę bo "ni fersztejen" kompletnie, sam wszystko siedziałem ze słownikiem i sobie tłumaczyłem żeby go rozgryźć jak sie w nim gra wogóle.
Posted by: Tombalinski

Re: BLUEVEX - 18/12/2005 12:45

Nie !! W poniedziałek zleciłem wypłate a w piątek minęły 3 misiące od założenia konta Czyli zleciłem wypłate 4 dni przed ukończeniem okresu 3 miesięcy . Do dziś nadal jest kasa na buku nie odjęta więc ponowiłem wypłate zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdro
Posted by: Rzezniczek

Re: BLUEVEX - 18/12/2005 13:58

No to pisz do nich, jakoś może wytargujesz te 4 dni że sobie źle wyliczyłeś. U mnie w każdym bądź razie wyglądało to tak że wypełniłem zlecenie na przelew i dostałem maila że operacja jest "w toku" bo była to niedziela bodajże(więc dzień nie roboczy) a w poniedziałem kasa z konta gracza została odjęta
i dostałem kolejnego maila z informacją o tym i że przelew poszedł. W czwartek czy piątek kaska była na koncie już.
Ja będę polecał bo jestem z nich zadowolony, teraz mają jakąś promocję 15E dla osoby polecającej i poleconej bo dostałem taki Newsletter na maila ale musze to jeszcze doczytać czy z depozytem czy bez jest to związane.
Posted by: Tombalinski

Re: BLUEVEX - 19/12/2005 10:32

Tak jak pisałem wczoraj ponowiłem wypłate a dziś patrze kasa zniknęła z konta. Tak więc myśle, że wszystko ok jest.Dzięki za pomoc.Pozdro
Posted by: Tombalinski

Re: BLUEVEX - 27/12/2005 09:27

Kur.. ile czasu będzie kasa szła z tego szajsowatego buka do dziś nie ma Fuck !
Posted by: yaaho

Re: BLUEVEX - 27/12/2005 13:23

przeciez swieta byly, to co sie dziwisz, banki maja wolne
Posted by: Tombalinski

Re: BLUEVEX - 28/12/2005 00:43

Dzięki,że mnie oświeciłeś.Nie licząc świąt już minęło 7 dni roboczych
Posted by: Tombalinski

Re: BLUEVEX - 28/12/2005 14:20

Napisali mi,że dziś wysłali do mnie kase więc jak myślicie kiedy mogę się jej spodziewać na koncie ?
Posted by: ksiądz Alfons

Re: BLUEVEX - 28/12/2005 15:30

Quote:

Napisali mi,że dziś wysłali do mnie kase więc jak myślicie kiedy mogę się jej spodziewać na koncie ?




Powinna byc jeszcze w starym roku, tak jak Ci pisalem dojscie kasy trwa od nich ok 2 dni

pozdro