Centrebet [2]

Posted by: connor

Centrebet [2] - 15/10/2005 22:13

Poprzedni TEMAT przekroczyl 200 postow.
Posted by: Chomik

Re: Centrebet [2] - 02/11/2005 11:02

Mam olbrzymie problemy z Centrebet. Wplacalem do nich za pomoca eKarty i teraz chcialem wyplacic pieniadze na rachunek bankowy. Oczywiscie musialem przeslac skany niemal wszystkiego co mam w domu , ale oni wciaz sa niezaspokojeni!

Zadaja mianowicie "a copy of the credit card statement (as issued by the bank) with the card number and my name."

Konkretnie zalezy im na comiesiecznym wydruku bankowym, opisujacym historie transakcji, ktorych dokonalem za pomoca tej karty. Ale przeciez eKarta to nie jest tak do konca karta kredytowa i ja niczego takiego od mBanku nie dostaje.

Czy ktos z Was mial taka sytuacje? I w jaki sposob sobie poradziliscie?

Z gory dziekuje...
Posted by: muppet

Re: Centrebet [2] - 02/11/2005 11:19

Szczerze?
Mialem cos takiego z moneybookers.
I sobie nie poradziłem do dziś
Posted by: nowy WK

Re: Centrebet [2] - 02/11/2005 11:26

Wg mnie jesli jest wymagana karta kredytowa (do ktorej co miesiac taki kwit z wyciagiem dostajesz) a ktos na sile wplaca karta debetowa - nie wiem czy w tym akurat przypadku tak jest - to niech potem sie nie dziwi, ze ma klopoty, zablokowane konto itd.

Wojtek
Posted by: gruda

Re: Centrebet [2] - 02/11/2005 12:13

akurat w cetrebecie nie masz mozliwosci wyboru miedzy visa debit/visa credit. jedyne co dla ekarty mozna klepnac w polu credit/debit card to "visa". zreszta to nie wazne, niektore buki robia sztuczne problemy i ja akurat sie temu dziwie.

Chomik--> polecam wyplacic na neteller, nastepnie wplata do gamebookers, grzecznosciowo obrot x1 i wyplata na moneybookers czy do banku.

jesli natomiast chce ci sie klepac maile, napisz im ze to virtualna karta visa sluzaca tylko do transakcji internetowych
i nie jest do niej wydawany "visa statement". w zalaczeniu zaproponuj im zrzut ekranu, po zalogowaniu sie na ekonto, ze szczegolami ekarty - jej numer oraz twoje imie i nazwisko. mozesz jeszcze klepnac linka do angielskiej sekcji mbanku o kartach http://www.mbank.com.pl/eng/offer/cards/ekarta.html

ja uzerajac sie z netellerem poslalem im jeszcze skan papieru do ktorego byla przyklejona ekarta, choc to zapewne jest nic nie warte dla nich.
jesli powyzsze nie poskutkuje, podaj im numer do mbanku i kaz przeprowadzic procedure "name and adress verification". taka informacje uzyskalem, po kilkukrotnym przelaczaniu, od experta od kart z mbanku.
powodzenia
Posted by: Chomik

Re: Centrebet [2] - 02/11/2005 15:31

Dziekuje za odpowiedzi...

nowy WK, troche przesadziles - eKarta jest wlasnie od tego, zeby nia placic w internecie. A skoro Centrebet zaakceptowal ja przy wplacie (tak jak i , to powinien to samo zrobic przy wyplatach.

Sprobuje do nich napisac maila i wszystko wyjasnic, ale ciezko sie z nimi dogadac.
Posted by: Chomik

Re: Centrebet [2] - 02/11/2005 15:35

*mialo byc (tak jak i (...) inni bukmacherzy - William Hill, Nordicbet) (...)
Posted by: Stach

Re: Centrebet [2] - 02/11/2005 16:19

"a copy of the credit card statement (as issued by the bank) with the card number and my name"

Wejdź w historię transakcji w mBanku i zrób skrina ze szczegółami wpłaty tą kartą. O ile pamiętam, to po tym dali mi wreszcie spokój, bo też im robiłem skany wszystkiego co mam w domu i ciągle było za mało.
Możesz im jeszcze podać linka by poczytali co to jest e-karta
http://www.mbank.com.pl/eng/offer/cards/ekarta.html

Ogólnie to nie ma większych problemów z tym bukiem.
Posted by: Stach

Re: Centrebet [2] - 02/11/2005 16:33

A nie zauważyłem, linka już podał gruda.
W takim razie jeszcze jedna sprawa:
Quote:

polecam wyplacic na neteller




Bez tego dokumentu jaki wymagają nigdzie nie wypłaci. Najpierw dokument, póżniej wypłata. A już prawie na pewno nie na Neteller, jeśli wpłacał kartą.
Posted by: gruda

Re: Centrebet [2] - 03/11/2005 13:03

jestes w bledzie Stach. depozyty skladalem zawsze ekarta, wyplat nigdy nie robilem(wiec jedynym kwitem jaki im kiedykolwiek wyslalem to skan ekarty). ostatnio zlecilem wyplate na neteller, otrzymalem info systemowe ze jest to niemozliwe, gdyz nigdy nie wplacalem ta droga. wystarczy jednak wplacic netellerem jakies grosiki, 5 czy 10$, i juz mozna cala kase z konta przepchnac w druga strone (przy pelnej aprobacie supportu).
Posted by: Chomik

Re: Centrebet [2] - 03/11/2005 18:53

Wydaje mi sie (bo nie wiem tego, dopoki nie ujrze pieniedzy z powrotem), ze wystarczyl Print Screen strony, poswiadczajacej, iz to ja mam te eKarte i to ja jej uzywam.

Teraz - nie wiem dlaczego - czesc moich pieniedzy przesla na karte, czesc na konto bankowe (to wlasciwie to samo). Smieszy mnie ta ich ostroznosc, ale z drugiej strony ciesze sie, ze dbaja o moje pieniadze, no i ze mi je w koncu wyplaca.

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i wielka pomoc...
Posted by: Chomik

Re: Centrebet [2] - 12/11/2005 14:35

Wszystko w porzadku, pieniadze wrocily do mnie. Trzeba po prostu uzbroic sie w cierpliwosc, no i troche poskanowac.
Posted by: z o ® r o

Re: Centrebet [2] - 12/11/2005 15:08

Tak, buk zalicza się do grupy "security freaks". Cechuje ich przesadna, wręcz obsesyjna, dbałość o bezpieczeństwo. Jeżeli zostanie przekroczona granica krańcowej efektywności tej dbałości to każde dalsze zaostrzenie wymogów zaskutkuje minimalną poprawą bezpieczeństwa i dużym utrudnieniem dla graczy.
Posted by: SyKo

Re: Centrebet [2] - 15/11/2005 10:46

Czy da sie wplacic i wyplacic Netellerem? gruda pisal ze tak, ale ja nie widze takiej opcji na ich stronie.
Posted by: SyKo

Re: Centrebet [2] - 15/11/2005 11:19

Ok..sorry za klopot ..juz sam sobie odpowiedzialem na pytanie: Tak mozna wplacac i wyplacac przez Neteller
To jeszcze jedno. Jakich dokumentow zadaja przy wyplacie z Centrebet. Starczy jak mam skany obu stron karty kredytowej, paszportu, prawka i dowodu? Czy zycza tez sobie skan rachunku potwierdzajacego miejce zamieszkania? Ja mieszkam z rodzicami poki co wiec takowych nie dostaje Jedyne co mam to wyciag z karty kredytowej.
Posted by: BiZkiT

Re: Centrebet [2] - 11/02/2006 08:25

hm czy ktos mi moze powiedziec ile czeka sie w Centrebecie na przyznanie ID? Zapisalem sie wczoraj i jak narazie zadnego odzewu od nich. Po jakim czasie mniej wiecej przychodza jakies maile od nich z potwierdzeniem rejestracji i podanym ID?
Posted by: Belisariusz

Re: Centrebet [2] - 12/02/2006 06:19

Jak apmietam to Centrebet prosi o przesłanie różnych skanów z dokumentów i karty kredytowej i dopiero po przesłaniu tego mozesz wpełni korzystać z konta.
Posted by: Belisariusz

Re: Centrebet [2] - 12/02/2006 06:20

Quote:

Ok..sorry za klopot ..juz sam sobie odpowiedzialem na pytanie: Tak mozna wplacac i wyplacac przez Neteller
To jeszcze jedno. Jakich dokumentow zadaja przy wyplacie z Centrebet. Starczy jak mam skany obu stron karty kredytowej, paszportu, prawka i dowodu? Czy zycza tez sobie skan rachunku potwierdzajacego miejce zamieszkania? Ja mieszkam z rodzicami poki co wiec takowych nie dostaje Jedyne co mam to wyciag z karty kredytowej.




Wystarczy ten wyciąg. grunt to żeby był na nim twoje dane
Posted by: BiZkiT

Re: Centrebet [2] - 12/02/2006 09:04

Quote:

Jak apmietam to Centrebet prosi o przesłanie różnych skanów z dokumentów i karty kredytowej i dopiero po przesłaniu tego mozesz wpełni korzystać z konta.



ale najpierw nawet mnie o to nie poprosli jeszcze.po rejestracji zadnego odzewu z ich strony.
Posted by: Rossiak

Re: Centrebet [2] - 13/02/2006 22:58

Czy ktos z Was korzystal z olimpijskiej promocji tego buka ? Bonus wyglada ladnie, zasady niby zrozumiale, aczkolwiek niepokoi mnie jeden punkt:

11. Bonuses and Free Bets are intended for recreational gamblers only. Professional players or players considered to be abusing the bonus system by any means may have bonuses revoked at the discretion of Centrebet management.

Co znaczy naduzywanie zasad w ich mniemaniu ? Zakladanie kont na rozne osoby czy Wplata, gra na niskich kursach i wyplata.

Jakie macie doswiadczenia z ta promocja. Ile kasy trzeba obrocic by moc wyplacic calosc ?

pzdr,
Rossiak
Posted by: BiZkiT

Re: Centrebet [2] - 14/02/2006 07:05

ja ciagle od piatku czekam na swoj numer ID. Wysylam im maile i jak dotad laskawie nie odpisali. Jednym slowem leca w .....i dlatego nie lubie bukow ktore nie maja Live chata.
Posted by: smog

Re: Centrebet [2] - 14/02/2006 18:45

a jakich skanów/screenów wymagają przy wpłacie i wypłacie przelewem?
Posted by: Rossiak

Re: Centrebet [2] - 14/02/2006 22:02

Ponawiam pytanie: jaki obrot jest wymagany przed wyplata z promocji olimpjskiej (przy zalozeniu ze wplace 520e i dostane bonus 130e)

pzdr!
Posted by: KeeYou

Re: Centrebet [2] - 14/02/2006 22:23

Jeśli dobrze zrozumiałem to trzeba obrócić raz depozyt, czyli w tym wypadku 520 euro, do 28 lutego zdaje się
Posted by: BiZkiT

Re: Centrebet [2] - 14/02/2006 22:27

no tylko najpierw trzeba dostac od nich wlasne ID czego jak dotad od piatku nie otrzymalem.
Posted by: piotras

Re: Centrebet [2] - 14/02/2006 23:24

Bizkit a wyslales skan dowodu/prawa jazdy, rachunku lub karty kredytowej? pisze wyraznie podczas rejestracji ze trzeba to zrobic...
Posted by: smog

Re: Centrebet [2] - 15/02/2006 07:29

Ponawiam pytanie:

jakich skanów/screenów wymagają przy wpłacie i wypłacie przelewem?
Posted by: Rossiak

Re: Centrebet [2] - 15/02/2006 10:53

Czy jesli chce wplacic kaske z Netellera to musze rejestrowac swoja karte kredytowa ? Czy w tym wypadku wystarczy przejsc ten krok w rejestracji i wystarczy im wyslac sam skan prawa jazdy ?

Rossiak
Posted by: BiZkiT

Re: Centrebet [2] - 15/02/2006 19:22

no i kurde powysylalem im skany dowodu, skany rachunkow z konta bankowego i lipa. na 4 maile nikt laskawie nie odpisal.
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 16/02/2006 00:18

Quote:

no i kurde powysylalem im skany dowodu, skany rachunkow z konta bankowego i lipa. na 4 maile nikt laskawie nie odpisal.




Przy rejestracji, ostatni krok to wplata kasy, wplacales cos do nich karta albo neteller? bo ja to pominalem i tez nie mam id ani nic, pisali ci ze wysla CI ID i ze rejestracja zakonczona pomyslnie??
Posted by: BiZkiT

Re: Centrebet [2] - 16/02/2006 13:45

no wlasnie nie wplacalem bo podczas rejestracji wybralem opcje ze bede wplacal przez NT. Wyslalem juz chyba z 7 maili i jak do tej pory laskawie na zaden z nich nikt mi nie odpowiedzial
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 17/02/2006 13:49

Quote:

no wlasnie nie wplacalem bo podczas rejestracji wybralem opcje ze bede wplacal przez NT. Wyslalem juz chyba z 7 maili i jak do tej pory laskawie na zaden z nich nikt mi nie odpowiedzial





ale po rejestracji pisalo CI ze rejestracja zakonczona pomyslnie? ja wybralem karte ale nie wplacalem i tez nie mam ID ani nic, moze trzeba jeszcze raz sie zarejestrowac i cos wplacic zeby miec swoje id??????/ Jak tak sprobuje chyba ale zeby tylko konta nie zablokowali wtedy..
Posted by: Rossiak

Re: Centrebet [2] - 17/02/2006 14:08

Ja zarejestrowalem sie dzis w nocy... wybralem opcje, wplaty pozniej (przez Netellera) i po kilku minutach dostalem maila z prosba o prawo jazdy... wyslalem i dzis rano przyszedl mail, ze wszystko jest ok.

Zastanawiam sie tylko jak ugryzc ta promocje. Wplace 520e, obroce je na przyklad na jednym zakladzie (stawka 520e) i w ciagu 3 dni dostane bonus... i co ? od razu moge wyplacic cale 650e ?

Rossiak
Posted by: BiZkiT

Re: Centrebet [2] - 17/02/2006 14:12

no to moze przydaloby sie jeszcze raz zarejestrowac? bo ja im wyslalem z 7 maili ze skanami dowodu i nawet nie odpisali.
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 17/02/2006 18:01

Quote:

Ja zarejestrowalem sie dzis w nocy... wybralem opcje, wplaty pozniej (przez Netellera) i po kilku minutach dostalem maila z prosba o prawo jazdy... wyslalem i dzis rano przyszedl mail, ze wszystko jest ok.

Zastanawiam sie tylko jak ugryzc ta promocje. Wplace 520e, obroce je na przyklad na jednym zakladzie (stawka 520e) i w ciagu 3 dni dostane bonus... i co ? od razu moge wyplacic cale 650e ?

Rossiak





Co to za promocje teraz maja? jak moglbys opisac blizej bylbym bardzo wdzieczny. wplaca sie 500e i daja bonus 100e?
Posted by: Rossiak

Re: Centrebet [2] - 17/02/2006 20:54

Wszystko masz tutaj http://www.centrebet.com/Turin06/bonus_eng.html

Wyglada na to, ze wplacasz, obracasz raz depozytem, po 3 dniach dostajesz bonus 25% (*) i mozesz calosc wyplacic.

To co po * wydaje mi sie podejrzane. Jestem w fazie obracania depozytem.

Rossiak
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 17/02/2006 22:23

Quote:

Wszystko masz tutaj http://www.centrebet.com/Turin06/bonus_eng.html

Wyglada na to, ze wplacasz, obracasz raz depozytem, po 3 dniach dostajesz bonus 25% (*) i mozesz calosc wyplacic.

To co po * wydaje mi sie podejrzane. Jestem w fazie obracania depozytem.

Rossiak





Dzięki za odp. czy ktos juz probowal z tym bonusem? czy ktos obrocil kase i wyplacil? ile w ogole trzeba obrocic kapitalem? i jezeli sie zarejestrowalem a jeszcze nic nie wplacalem to ten bonus mnie jeszcze obowiazuje?
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 17/02/2006 22:26

Quote:

no to moze przydaloby sie jeszcze raz zarejestrowac? bo ja im wyslalem z 7 maili ze skanami dowodu i nawet nie odpisali.




Hej
Ja tak zrobilem jak mowilem zarejsestrowalem sie jeszcze raz, ostatni krok to wplata wplacilem przez karte visa, kasy nie ma ale wyslali w koncu majla z numerem ID ( wyslalem skany wczesniej potwierdzili odbior), wiec moze lepiej wplacic kase i wtedy bedzie rejestracja pelna juz, tp[przynajmniej skutkuje
Posted by: kamikazeeeee

Re: Centrebet [2] - 17/02/2006 23:10

chcą ode mnie coś takiego
"A copy of a recent utilities bill that shows your current address
details."

tylko nie wiem co to może być
wysłałem im dowód osobisty z adresem (scan oczywiście )
i kopie karty co im mogę jeszcze wysłać
proszę o pomoc:(
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 18/02/2006 10:28

Quote:

chcą ode mnie coś takiego
"A copy of a recent utilities bill that shows your current address
details."

tylko nie wiem co to może być
wysłałem im dowód osobisty z adresem (scan oczywiście )
i kopie karty co im mogę jeszcze wysłać
proszę o pomoc:(




Chca jakis rachunek z Twoimi danymi, wyslij np rach. za telefon czy cokolwiek gdzie sa Twoje dane
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 20/02/2006 00:20

Witam
Dla posiadaczy inteligo mam pytanie...jak sobie poradziliscie z tym problemem? o co chodzi z ta karta skad ma zdobyc te statement?

Before any money can be transferred to your bank account (after betting) we
need to see a copy of a credit card statement for the card you have used.
Posted by: BiZkiT

Re: Centrebet [2] - 20/02/2006 19:39

hehe zarejestrowalem sie drugi raz i znowu po dwoch dniach nie dostalem Client ID. Superrrrr juz nei wiem jak to zrobic zeby bylo dobrze. Nie wybieram wplaty za pomoca karty bo na dzien dzisiejszy nie posiadam zadnych srodkow na karcie tlyko na NT.
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 21/02/2006 11:26

Witam
PILNE!
Mam problem i zapytanie dla tych co maja konto w inteligo i rejestrowali sie w Centrebet.
Wyslalem im skany , m.in. wyciąg z konta inteligo ale nie moge wplacic karta, pisza takie cos

We had already received copies of these documents. You may use your
account.


Before any money can be transferred to your bank account (after betting) we
need to see a copy of a credit card statement for the card you have used.
It must show
1. Your name
2. The credit card number (1111 - 2222 - 3333 - 4444)


Wyciag z konta nie wystarczy? co mam im wyslac? jak poradzili sobie Ci co maja inteligo?

Z gory dzięki za odp.
Posted by: Rossiak

Re: Centrebet [2] - 21/02/2006 12:43

Niestety nie pomoge Ci, bo nie probowalem nawet rejestrowac u nich swojego Inteligo. Wplacilem Netellerem.

Chcialem natomiast powiedziec, ze ta promocja olimpijska jest jak najbardziej godna polecenia. Wplata max 520e, jedno zagranie za calosc i bonus 130e... od razu wyplacilem i po 8 godzinach cala kasa byla na moim Netellerze. Szczerze polecam.

Rossiak
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 21/02/2006 15:04

Quote:

Niestety nie pomoge Ci, bo nie probowalem nawet rejestrowac u nich swojego Inteligo. Wplacilem Netellerem.

Chcialem natomiast powiedziec, ze ta promocja olimpijska jest jak najbardziej godna polecenia. Wplata max 520e, jedno zagranie za calosc i bonus 130e... od razu wyplacilem i po 8 godzinach cala kasa byla na moim Netellerze. Szczerze polecam.

Rossiak




Czy jezeli zarejestrowalem sie nie poprzez ten link promocyjny tylko normalnie to moge dostac ten bonus? ile razy go obracales i ile trzeba wplacic?
Posted by: Rossiak

Re: Centrebet [2] - 21/02/2006 16:32

Trudno mi powiedziec czy dostaniesz ten bonus, napisz maila do supportu.

Mozesz wplacic ile chcesz, ale bonus dostaniesz 25%, do kwoty 130euro... Przed wyplata obrocilem raz depozytem.

Rossiak
Posted by: BiZkiT

Re: Centrebet [2] - 21/02/2006 23:51

Rossiak a powiedz mi podczas rejestracji wybrales ze nie bedziesz karta wplacal?BO ja wybeiram ze bede chcial dokonac wplaty za pomoca NT ale kurde nawet na maile nie odpisuja troche to dziwne moze postaram sie trzeci raz zarejestrowac na jakeigos innego maila a nie z onetu.
Posted by: Stach

Re: Centrebet [2] - 22/02/2006 05:19

Może lepiej sprawdzić najpierw spam-box zamiast rejestrować 100 razy. Te durne skrzynki na onecie mają to do siebie że wszystko traktują jako spam.
Posted by: BiZkiT

Re: Centrebet [2] - 22/02/2006 10:28

ale ja uzywam klienta poczty Thunderbirda i tam mam skrzynke od spamu i nawet tam mi nic nie przychodzi. Dopiero zmienilem adres email na moj firmowy i udalo sie dostac konto. Takze moze uda sie jeszcze na ta promocje zalapac.
Posted by: Stach

Re: Centrebet [2] - 22/02/2006 12:37

A co ma do tego klient poczty? Jak ci serwer onetu wpakuje list do folderu spam, to żaden klient nie pomoże. Z ciekawości zaloguj się przez www na konto pocztowe i sprawdź czy rzeczywiście nic nie dostałeś z centrebetu.
Posted by: Rossiak

Re: Centrebet [2] - 22/02/2006 13:54

Tam gdzie masz rejestrowac karte kredytowa, mozesz wybrac ze bedziesz wplacal pozniej (w domysle w inny sposob). Maila z prosba o przyslanie prawka dostalem niemal od razu, jakby byl generowany automatycznie.

Rossiak
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 22/02/2006 14:50

PomocY
Nie wiem co mam im przeslac, wyslalem im wyciag konta inteligo, a oni dalej swoje

We have received the copy of your credit card statement.
Unfortunatley I could not find the information we require to verify your
credit card.

Can you please send a statement that shows your 16 digit credit card number
and your name, so that we may confirm ownership.


Co ja im mam przeslac? skad ja mam wziac taki kwitek gdzie jest podany caly nr karty i moj adres, specjalnie zapalcilem karta w sklepie i na paragonie jest podane tylko ostatnie 3 cyfry a oni rzadaja wszystkie
Posted by: Qcz

Re: Centrebet [2] - 22/02/2006 19:17

a moze skan karty wyslij? bedzie caly numer przeciez
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 25/02/2006 13:24

Quote:

PomocY
Nie wiem co mam im przeslac, wyslalem im wyciag konta inteligo, a oni dalej swoje

We have received the copy of your credit card statement.
Unfortunatley I could not find the information we require to verify your
credit card.

Can you please send a statement that shows your 16 digit credit card number
and your name, so that we may confirm ownership.


Co ja im mam przeslac? skad ja mam wziac taki kwitek gdzie jest podany caly nr karty i moj adres, specjalnie zapalcilem karta w sklepie i na paragonie jest podane tylko ostatnie 3 cyfry a oni rzadaja wszystkie




Ponawiam pytanie, wyslalem im skan wyciagu, karty, dowodu, paszportu, rachunki itp, i dalej chac credit card statement.
Nie moge wplacic przez Neteller, bo neteller nagle zablokowal wplaty visą.
Do tych co wplacali, przeciez musieliscie wyslac ten kwitek:). Uparcie chca dokumentu na ktorym widnieje adres i nr karty, moze im w wordzie napisze , podpisze i wysle ?:D
Posted by: crans

Re: Centrebet [2] - 25/02/2006 14:59

Czy Centrebet posiada livebetting? Bo jakos nie moge znalezc typowania na zywo.
Posted by: gruda

Re: Centrebet [2] - 25/02/2006 22:47

Quote:

...Uparcie chca dokumentu na ktorym widnieje adres i nr karty...



mialem identyczne problemy z ekarta mbanku.
w tym wypadku pomagalo wyjasnienie ze to wirtualna ekarta tylko do transakcji internetowych i nie jest do niej wydawane "visa statement" oraz podeslanie linka do strony mbanku z jej opisem po angielsku. dodatkowo wysylalem screena ze szczegolami ekarty widoczne po zalogowaniu sie do ekonta.
jesli to nie pomoze, to zgodnie z info uzyskanymi z dzialu kartowego mbanku, nalezy im napisac ze maja kontaktowac sie z bankiem/czy tez visa(?) i przeprowadzic procedure "name and adress verification".
to tyle co moge podpowiedziec.
Posted by: Rossiak

Re: Centrebet [2] - 26/02/2006 12:16

Chca ode mnie rachunku z widniejacym adresem. Jednak ja zadnych nie posiadam, gdyz wciaz jeszcze sie ucze i mieszkam z rodzicami. Ma ktos pomysl jak to rozwiazac ? Wyslac im maila z taka informacja ?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Rossiak
Posted by: crans

Re: Centrebet [2] - 06/03/2006 10:46

Czy wyplacal juz ktos na Neteller? Interesuje mnie ile trwa taka wyplata.
Posted by: DJ SOSNA

Re: Centrebet [2] - 06/03/2006 10:48

Quote:

Chca ode mnie rachunku z widniejacym adresem. Jednak ja zadnych nie posiadam, gdyz wciaz jeszcze sie ucze i mieszkam z rodzicami. Ma ktos pomysl jak to rozwiazac ? Wyslac im maila z taka informacja ?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Rossiak




Rachunek za telefon komórkowy będzie tutaj rozwiązaniem

Pozdrawiam
djsosna
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 06/03/2006 11:34

Quote:

Czy wyplacal juz ktos na Neteller? Interesuje mnie ile trwa taka wyplata.




Do 24h w dni robocze
Posted by: ktos30

Re: Centrebet [2] - 27/06/2006 07:21


Ile czasu oni odpisuja na emaile?

Czekam juz od 24h.

Czy ten bonus 50 EUR dopisuje sie z automatu ? Przy rejetracji wpisalem WCBONUS i juz 1x100 EUR umoczone.

Jechalem z tego linka
http://freebets.football-data.co.uk/centrebet.php
Posted by: hotdog

Re: Centrebet [2] - 27/06/2006 16:48

Czy jest na forum ktos w rodzaju przedstawiciela Centrebetu(tak jak w przypadku kilku innych bukow) ? Bo cos na e-mail'e za szybko nie odpisuja.
Posted by: Alphabet

Re: Centrebet [2] - 27/06/2006 17:47

Sprawdzcie system antyspamowy na mailu, oni odpisują tylko, że ląduja w koszu jako spam. lub jak w przypadku interii nie ma ich wogole.
Posted by: chocolate

Re: Centrebet [2] - 28/06/2006 19:43

jakich dokumentów wymagają przy wpłacie/wypłacie na netellera??
Posted by: robert423

Re: Centrebet [2] - 29/06/2006 08:51

Na onecie też miałem problemy z ich meilami
Posted by: chocolate

Re: Centrebet [2] - 01/07/2006 21:10

Quote:

Quote:

PomocY
Nie wiem co mam im przeslac, wyslalem im wyciag konta inteligo, a oni dalej swoje

We have received the copy of your credit card statement.
Unfortunatley I could not find the information we require to verify your
credit card.

Can you please send a statement that shows your 16 digit credit card number
and your name, so that we may confirm ownership.


Co ja im mam przeslac? skad ja mam wziac taki kwitek gdzie jest podany caly nr karty i moj adres, specjalnie zapalcilem karta w sklepie i na paragonie jest podane tylko ostatnie 3 cyfry a oni rzadaja wszystkie




Ponawiam pytanie, wyslalem im skan wyciagu, karty, dowodu, paszportu, rachunki itp, i dalej chac credit card statement.
Nie moge wplacic przez Neteller, bo neteller nagle zablokowal wplaty visą.
Do tych co wplacali, przeciez musieliscie wyslac ten kwitek:). Uparcie chca dokumentu na ktorym widnieje adres i nr karty, moze im w wordzie napisze , podpisze i wysle ?:D







I jak rozwiązałeś tę sprawę?
Posted by: -PL-

Re: Centrebet [2] - 02/07/2006 10:03

buki z UK maja jakies jazdy z wyciagami z karty, swego czasu tez mialem z b365 taki problem, po miesiacu meki udalo sie wyplacic kase:) ale wyslalem im chyba wszystkie dokumenty jakie mialem:D
swoja droga ile trzeba czekac na bonus bo ja czekam 4 dzien i.... nic:P
Posted by: robert423

Re: Centrebet [2] - 02/07/2006 17:44

centrebet jest chyba australijski.
Nie miałem z nimi żadnych kłopotów a gram u nich ponad pół roku
jeśli chodzi o Bet365 to faktycznie potrafią byc upierdliwi.
Posted by: chocolate

Re: Centrebet [2] - 04/07/2006 18:19

ile czasu szła wam kaska na netellera??
Posted by: DoQ

Re: Centrebet [2] - 04/07/2006 20:01

Operacje Wpłaty/Wypłaty za pomoca Moneybookers juz ktos w tym buku moze wykonywal ??
Posted by: nitek

Re: Centrebet [2] - 05/07/2006 05:32

Czy dostal juz ktos tego bonusa 50 euro - po jakim czasie dopisuja ?? I czy do tego podwojnego obrotu trzeba stawiac zdarzenie o kursie przynajmniej 1,5 czy moze byc "skladak" o kursie przynajmniej 1,5. Z gory dzieki za odpowiedz
Posted by: robert423

Re: Centrebet [2] - 05/07/2006 05:58

Moneybookers 8-12 godzin niezdażyło mi się dłużej.
Posted by: nowy WK

Re: Centrebet [2] - 06/07/2006 08:18

Witam,

Jakie dokumenty trzeba wyslac do Centrebet, zeby wyplacili na MB? Wyslalem skan paszportu i rachunku za wode. Paszport niby przyjeli ale napisali, zeby wyslac inny rachunek. Wyslalem skan rozliczenia karty i nic nie odpisali (liczylem, ze to im odpowiada). No ale czekam juz tydzien i pieniedzy nie widac. Odpowiedzi na maile tez nie widac.

Czy warto wyslac jakies inne skany dokumentow czy poczekac jeszcze?

Wojtek
Posted by: nitek

Re: Centrebet [2] - 06/07/2006 13:54

Quote:

Czy dostal juz ktos tego bonusa 50 euro - po jakim czasie dopisuja ?? I czy do tego podwojnego obrotu trzeba stawiac zdarzenie o kursie przynajmniej 1,5 czy moze byc "skladak" o kursie przynajmniej 1,5. Z gory dzieki za odpowiedz




naprawde nikt nie dostal bonusa
Posted by: KeeYou

Re: Centrebet [2] - 06/07/2006 18:45

Dostałem po dobie od złożenia zakładów na 100 euro.
Jesli chodzi o obrót to może być składak.

Pozdrawiam.
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 07/07/2006 22:27

Quote:

Witam,

Jakie dokumenty trzeba wyslac do Centrebet, zeby wyplacili na MB? Wyslalem skan paszportu i rachunku za wode. Paszport niby przyjeli ale napisali, zeby wyslac inny rachunek. Wyslalem skan rozliczenia karty i nic nie odpisali (liczylem, ze to im odpowiada). No ale czekam juz tydzien i pieniedzy nie widac. Odpowiedzi na maile tez nie widac.

Czy warto wyslac jakies inne skany dokumentow czy poczekac jeszcze?

Wojtek




a wplacales do nich przez MB? jesli tak to kiedy? bo teraz maja nowy sposob weryfikacji cos a'la NT.
Ja przy wplacie z MB dostalem od nich tel, babka po ang weryfikowala moje dane , podobno taka teraz maja procedurę.Moze zapytaj ich w mailu o to i podawaj przy temacie maila ID. Do mnie tez nie odpisywali czasem jak nie podalem loginu
O ile pamietam to przy pierwszej wplacie zadali sporo papierkow, wyslij im jakie rach za tel , skany dowodu itp

Jesli wplacales im kartą to musisz wyslac card statement,

Generalnie gram u nich 2 lata i nigdy nie mialem problemow , na konto bankowe kasa szla 2 dni, na NT do 24h max, MB do 24h max. Limitow zadnych. DLa mnie buk z najwyzszej polki. w SBR pna sie w gore
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 07/07/2006 22:30

aha i sprawdzaj w SPAMIE bo tam czesto przychodza maile od nich, kiedys mialem problemy z interia, nie przychodzily wiadomosci, wyslalem z wp i odpisali
Posted by: nowy WK

Re: Centrebet [2] - 08/07/2006 06:00

Przez MB wplacalem jakies 2 miesiace temu. Karta tez wczesniej wplacalem i Netellerem.
Po zleceniu wyplaty odpisali, ze chca ID i rachunek - wyslalem, odpisali, ze ID akceptuja ale prosza o innyc rachunek na firmowym druku. Wyslalem skan rozliczenia karty i potem fakture ze prad.

No i od tygodnia ani pieniedzy ani odpowiedzi na maile. Filtr antyspamowy mam w programie mailowym - jak nie odpisza to sprobuje jeszcze napisac z innego adresu - moze rzeczywiscie tu jest jakis problem?

A jak nie to warto dzwonic? Albo moze sprobuje zlecic wyplate na Neteller?

Wojtek
Posted by: Loony25

Re: Centrebet [2] - 08/07/2006 08:57

wyslij do nich mail z wp,onet itp, podajac ID i te skany jeszcze raz. Mialem kiedys to samo z interia, pisalem i nic, okazalo sie ze byly jakies problemy z ta poczta.

Jak znasz dobrze ang to smialo dzwon, bardzo mila i profesjonalna obsluga wiedzieli ze jestem z Polski i babka mowila bardzo powoli i wyraznie :>

a jak to nie poskutkuje to wyplac na NT, tu nie zadaja zadnych skanow a wyplata do 24h max. Uwaga sobota\niedziela nie wyplacaja na MB ani NT

z calym przekonaniem nie jest to buk , ktory nie odpisuje bo Cie "olewa" tylko pewnie jakies problemy sa w mailach
Posted by: nowy WK

Re: Centrebet [2] - 08/07/2006 14:19

Dzieki za pomoc - wyslalem rano jeszcze raz i odpowiedzieli, ze jeszcze musza zweryfikowac dokumenty ale wyplaca niedlugo.

Nie wiem czy maile nie dochodzily czy cos innego. W kazdym razie teraz wyslalem na 3 rozne adresy centrebet, help i accounts z nr konta w tytule i doszlo.

Wojtek
Posted by: czepek

Re: Centrebet [2] - 13/07/2006 07:10

A czy ten bonus 50euro WCBONUS/GERMANY trzeba obrocic aby moc go wypłacic czy wystarczylo x2 depozyt??

Jezeli tak to ile i jakie kursy wymagane ?
Posted by: KeeYou

Re: Centrebet [2] - 13/07/2006 12:37

Bonus raz, kurs 1,5