PinnacleSports [2]

Posted by: connor

PinnacleSports [2] - 15/10/2005 23:12

Poprzedni TEMAT przekroczyl 200 postow.
Posted by: tralali

Re: PinnacleSports [2] - 30/10/2005 16:43

--------------------------------------------------------------------------------

podajcie link do tego buka sa jakies bonusy od depozytu:?


--------------------------------------------------------------------------------


standardowy bonus 10%.
www.biggerbonus.com - tam jest link do pinnacle, mozesz dodatkowo dostac 50$ (min. wplata 250$)



Zarejestrowałem się z tego linka do pinacle od biggerbonus i chciałem się dowiedzieć czy ktos korzystał z ich promocji dodatkowych 50 dolców.
nie wiem czy się na nie sępić bo trzeba podać im numer konta jakie mam w pinacle.
prosze o odpowiedz
Posted by: rafalrz

Re: PinnacleSports [2] - 30/10/2005 17:12

smialo mozesz podawac ten numer, bez hasla tak czy tak im ten numer nic nie da, z bonusa kozystalem, wszytsko bez problemow
Posted by: zadzio

Re: PinnacleSports [2] - 07/11/2005 12:55

Witam

Czy ktos z szanownych forumowiczow dostal druk z Pinnacle do wypelnienia w celu autoryzacji karty kredytowej?
wplacilem na nieszczescie karta i musze to wypelnic.
czy wypelnic to ,,recznie''co to jest np.Card Billing Address itp

prosze o pomoc i z gory dziekuje
Posted by: Ojro

Re: PinnacleSports [2] - 11/11/2005 11:15

Witam,
chciałbym zapytać się czy możliwe jest zlikwidowanie swojego konta na Pinnacle Sports i ponowne jego założenie.
Za założyłem konto ze względu na atrakcyjność pewnego serwisu, niestety odkąd założyłem owy seris się nie zgłaszał.

chciałbym skorzystać z bonusu z biggerbonus.com.

pozdrawiam
ojro
Posted by: maycj

Re: PinnacleSports [2] - 11/11/2005 12:18

nie, nie można wyłudzać pieniędzy!!
Posted by: swieka

Re: PinnacleSports [2] - 12/11/2005 11:05

wpłacałem do nich kartą visą electron inteligo teraz chciałbym wypłacić na MB czy jak wpłace do nich pare euro przez MB bede mógł zaraz wypłacić zpowrotem na MB większą kwote? w pinnacle mam konto w euro a money w zł
Posted by: nowy WK

Re: PinnacleSports [2] - 12/11/2005 11:11

Zapytaj najpierw suportu. Teoretycznie jak wplacales karta to nie mozesz wyplacac na MB. Praktycznie zdarza sie, ze pozwalaja ale nie mozesz potem juz wplacac karta.

Wojtek
Posted by: Kura

Re: PinnacleSports [2] - 15/11/2005 11:57

witam mam pytanie o nieszczęsne credit card autohrization

wysłałem wszystkie skany ale odpowiedzi jak narazie nie dostałem wiec nie wiem czy dobrze wszystko wypełniłem

chodzi mi o amount charged czy to jest kwota jaką wpłaciłem do Pinnacle za pomocą karty
dzieki za pomoc
pozdrawiam
Posted by: Kura

Re: PinnacleSports [2] - 15/11/2005 23:26

Quote:

Witam

Czy ktos z szanownych forumowiczow dostal druk z Pinnacle do wypelnienia w celu autoryzacji karty kredytowej?
wplacilem na nieszczescie karta i musze to wypelnic.
czy wypelnic to ,,recznie''co to jest np.Card Billing Address itp

prosze o pomoc i z gory dziekuje




Card Billing Adress to twój adres
Posted by: Marcin07

Re: PinnacleSports [2] - 17/11/2005 13:22

Mam troche lamerkie pytanie. Czy można u nich zagrać zakład kombinacyjny i jeżeli tak to jak to zrobić, bo nie moge sie połapać?
Posted by: Kura

Re: PinnacleSports [2] - 17/11/2005 16:52

Mozna ale nie wszystko np tenis nie
na głownej stronie po zalogowaniu klikasz : parlays a potem zaznaczasz dyscypliny które chciałbys zagrac
Posted by: Marcin07

Re: PinnacleSports [2] - 23/11/2005 14:51

@Kura
Dzięki za pomoc!
Chciałbym jednak napisać że wszyscy zachwalali tego buka za ofertę a ja albo źle szukam albo jest ona dla mnie tragiczna. Wpłaciłem tam sporo kaski, bo chciałem go wypróbować (ponoć szeroka oferta, dobre kursy)
Rzeczywistość okazała się dla mnie brutalna (nawet na podstawowe ligi:angielska, niemiecka, włoska na nieliczne tylko mecze można sobie postawić na zwycięstwo lub remis)
Handikapów mają sporo ale ja za nimi nie przepadam bo to loteria. Np chciałem postawić na CSKA w ubiegły weekend znalazłem tylko hendi +1 +1,5 zagrałem i oczywiście wtopa (było 4:3-czyli zwrócili pół stawki). Czasami drużynie wystarczy jednobramkowe zwycięstwo. Chciałbym zagrać w weekend cos z ligi niemieckiej,włoskiej lub szkockiej narazie są tylko hendikapy i pewnie tak zostanie.Na dzisiaj chciałem zagrać NBA(ponoć super oferta) na Detroit i Lucippers - dostępne tylko w hendikapie +10 i +12 ( u innych buków można to grać normalnie) na takie hendi odeszła mi już ochota na granie.
Jak tak dalej pójdzie to bardzo się będę musiał namęczyć żeby ta kaską trzy razy obrócić.
Posted by: lukboj

Re: PinnacleSports [2] - 23/11/2005 15:10

Wyluzuj wszystko jest/będzie tylko troche pózniej -> na NBA już tak po 19-20 będą kursy na moneyline, jesli chodzi o piłke nożna to na weekend będą kursy 1x2 zapewne juz w piątek, obstawiać można naprawde wsyztsko tylko niektóre opcje pózno dają...
Posted by: Imeq

Re: PinnacleSports [2] - 23/11/2005 16:26

marcin07: mysle ze wiele osob na tym forum nie zgodziloby sie z twierdzeniem ze handicapy to loteria, na przyklad ja
Posted by: Emrod

Re: PinnacleSports [2] - 23/11/2005 16:30

Zdecydowana większość spotkań ma ofertę szerszą niż tylko handicapy! Poza tym zgadzam się z Imeqiem - bez handicapów byłoby nudnawo .
Pinnacle to póki co najciekawszy buk w jakim grałem - dobra oferta, świetne kursy, no i włąśnie szeroki wybór handi co jest dla mnie jednym z ważniejszych cech buka!
Posted by: Marcin07

Re: PinnacleSports [2] - 24/11/2005 07:58

Dzięki za wszystkie wyjaśnienia.
Pomalutku jakoś się przyzwyczaję do tego buka. Może jak uda mi się "parę groszy" zarobić to nawet go polubię. Nie wiedziałem że typy na moneyline pojawiają się często dopiero kilka godzin przed spotkaniem gdy handi na dane spotkanie są czasami dostępne już tydzień wcześniej-odwrotnie niż u innych buków (po 19-tej nie zawsze mam czas na bukmacherkę ) Nie neguje handikapów tylko nie bardzo mam do nich szczęście gdy gram na faworyta(faworyt wygrywa a ja wtapiam bo brakuje punkcika), jednak jest to alternatywa na granie przeciwko faworytowi(często lepsza i z lepszym kursem niż 1x lub x2). Każdy rodzaj zakładów to jakies urozmaicenie np: under/over i nie twierdzę że gram tylko 1 x 2, ale dla mnie to podstawowy typ i troszkę się przeraziłem że pinnacle ich nie daje.
@Emrod
Między innymi twoje typki z analizami w tenisa skłoniły mnie do otworzenia tam konta.Robisz kawał dobrej roboty i gdyby nie ta parodia turnieju jaką był "puchar mistrzów tenisa" to niezłym plusem by się to wszystko zakończyło
Posted by: swieka

Re: PinnacleSports [2] - 11/12/2005 10:37

przy wypłacie na MB też wołają o jakies dokumenty jak to ma miejsce przy wypłacie na konto? jaka jest opłata przy wypłacie na MB? a jeśli niema opłaty to od jakiej kwoty?
Posted by: antyfutbol

Re: PinnacleSports [2] - 11/12/2005 20:37

czy obsluguje pln?
jaka jest min wplata?
za ile min mozna zagrac?
czy jest live?
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 11/12/2005 20:49

grajac w Pinnacle nie pyta sie jaka jest minimalna stawka, tylko jaka jest maksymalna:)

jesli koncowka z twojego nicka to data urodzenia, to raczej nie pograsz u bukow
Posted by: antyfutbol

Re: PinnacleSports [2] - 11/12/2005 20:56

to nie ja chce grac a moj starszy brat.juz gra w expekcie i chce porownac oferte to obsluguje pln? wiem ze to jeden z lepszych bukow netowych wiec pytam
Posted by: tekkentag

Re: PinnacleSports [2] - 12/12/2005 11:07

Niestety nie ma złotówek.
Posted by: zadzio

Re: PinnacleSports [2] - 13/12/2005 12:34

Witam

mam problem z suportem pinnacle,chce wypłacic kase
wysyłam do nich od tygodnia maile z autoryzacja karty i pytaniami a oni milcza:(
ma ktos pomysl jak do nich dotrzec?

pozdrwaim
Posted by: -PL-

Re: PinnacleSports [2] - 14/12/2005 08:48

maja dwa maile, ostatnio slalem do nich wiele maili na jeden i nie odpisywali dopiero z tego drugiego ktos raczyl odpisac
Posted by: zadzio

Re: PinnacleSports [2] - 16/12/2005 13:53

miales racje -skorzystalemz drugiego adresu i raczyli odpowiedziec

ale mam drugi problem...uzgodnilem z suportem ze wyplacam przez moneybookers wpisuje sume minys koszty i wyskakuje mi taki komunikat
,,Your request for a withdrawal, and the information you provided on the form, has been forwarded to our offices for processing. When your withdrawal is processed, you will receive an email directly from www.Moneybookers.com.

Please allow 30 minutes for withdrawals up to $3,000 USD. Withdrawals for more than this amount require Manager approval and may take several hours.

If you have any questions, please contact our Customer Service Department.

i czekam i czekam i nic:(((
moze mi ktos pomoc??
z gory dziekuje

pozdrwiam
Posted by: bursztyk

Re: PinnacleSports [2] - 16/12/2005 21:22

Chciałbym zaczać grać w Pinnacle Dowiedziałem się jednak , że buk ten nie obsługuje złotówek... a za przelew w dolcach trzeba zabulić 25 zeta... Przyznam że mi sie to nie podoba...

Czy istnieje jakaś możliwość przelania za free ? Jakąś kartą ? Albo jakoś inaczej ?

Pozdrawiam
Posted by: -PL-

Re: PinnacleSports [2] - 17/12/2005 08:40

Quote:

Chciałbym zaczać grać w Pinnacle Dowiedziałem się jednak , że buk ten nie obsługuje złotówek... a za przelew w dolcach trzeba zabulić 25 zeta... Przyznam że mi sie to nie podoba...

Czy istnieje jakaś możliwość przelania za free ? Jakąś kartą ? Albo jakoś inaczej ?

Pozdrawiam




moneybookers
Posted by: gregu23

Re: PinnacleSports [2] - 24/12/2005 15:14

Chcialbym zalozyc sobie konto w Pinnacle. W jakiej walucie najlepiej do zrobic. W mooneybookers mam zl a wiem ze w pinnacle nie ma zl.
Posted by: piotras

Re: PinnacleSports [2] - 24/12/2005 15:30

w Moneybookers masz opcje przy wysylaniu pieniedzy ze mozesz zamienic PLN na Euro, Us Dollar i kilkanascie jeszcze innych walut, wiec sie nie obawiaj, jak masz problem z MB zapraszam na prv, chetnie pomoge.
Posted by: gregu23

Re: PinnacleSports [2] - 24/12/2005 15:36

Dzieki za odpowiedz! Jak narazie nie mam zadnych problemow z moneybookers tylko chcialem dowiedziec sie najlpiej w jakiej walucie zalozyc sobie konto w pinnacle czy tam w poinbecie euro czy dolary czy wogole nie ma to zbytnio znaczenia?
Posted by: gregu23

Re: PinnacleSports [2] - 24/12/2005 17:53

Juz zalozylem konto zdecydowalem sie na euro. Na email przyszla mi wiadomosc pod tytulem Departament pinnacle cos w tym rodzaju. Z tym ze umiescila mi sie w spamie i jak chcialem ja otworzyc komp. wogole nie reagowal wiec ja usunalem. Normalnie loguje sie na koncie bez zadnych problemow. Czy potrzebne jest do pelnej aktywacji konta wlasnie wcisniecie jakiegos tam linku z tej wiadomosci email? Bo ja jej juz nie mam.
Posted by: Emrod

Re: PinnacleSports [2] - 26/12/2005 18:58

Konto w MB i w Pinnacle musisz mieć w tej samej walucie!!!

Co do maila to nie pamiętam, jeżeli masz jakieś wątpliwości czy dokonałeś pełnej aktywacji konta napisz do supportu - działa szybko i sprawnie!
Posted by: gregu23

Re: PinnacleSports [2] - 26/12/2005 21:51

Czy mozna otrzymac ten bonus 50$ majac juz zalozone konto w pinnacle ale przed zrobieniem pierwszej wplaty?
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 26/12/2005 23:24

Quote:

Czy mozna otrzymac ten bonus 50$ majac juz zalozone konto w pinnacle ale przed zrobieniem pierwszej wplaty?




nie, nie mozna
Posted by: nowy WK

Re: PinnacleSports [2] - 27/12/2005 09:45

Dlaczego nie mozna? Nawet jak sie zrobilo jakas mala wplate, gralo jakis czas to mozna dostac bonus wplacajac wiecej. Tylko trzeba napisac cos rozsadnego do supportu i ich przekonac.
Z nimi na prawde wiele da sie zalatwic. Najlepszy support mailowy jaki znam.

Konto w MB i w Pinnacle musisz mieć w tej samej walucie!!!

Z tego co wiem (archiwum mecz.pl) od dluzszego czasu nie ma juz tego ograniczenia.

Wojtek
Posted by: zadzio

Re: PinnacleSports [2] - 28/12/2005 13:52

Z nimi na prawde wiele da sie zalatwic. Najlepszy support mailowy jaki znam.


a ja pisze do suportu maile od dwoch tygodni i zero odzewu.
(chce wypłacic kase przez moneybookers ktory to sposob wypłaty wczesniej z nimi uzgodnilem)

a jak Wam ida wypłaty na moneybookers?dlugo czekaliscie?



jak tak dalej pojdzie to wszystko przegram


Posted by: Emrod

Re: PinnacleSports [2] - 29/12/2005 15:00

Two restrictions apply to Moneybookers deposits:

Pinnacle will accept deposits only in the specific currency you have designated for your Pinnacle account. We do not make currency conversions or reimburse clients for conversion fees.
Moneybookers account holders are identified by email address and not by name. Pinnacle will accept your Moneybookers deposit only if your Moneybookers email address matches exactly the email address registered for your Pinnacle account

Wychodzi na to, ze jednak waluta w MB i w Pinnacle musi być ta sama!! Ja mam obydwa konta w euro, więc dla mnie to i tak obojętne.

Jak się rejestrowałem to z rozpędu założyłem dwa konta - likwidację jednego załatwiłem z supportem w 20 minut!!

Za założyłem konto jakiś miesiąc temu, w tenisie przerwa więc nie ma czego wypłacać
Skoro jednak z MB na konto pieniadze idą 10 minut, to z powrotem też powinny dojść szybko!
Posted by: gregu23

Re: PinnacleSports [2] - 29/12/2005 17:56

A jak mam w money w zł a pinnacle w euro to co mam zrobic??
Posted by: Ojro

Re: PinnacleSports [2] - 29/12/2005 19:11

W sprawie przelewu z MB do Pinnacle:
Konto na Pinnacle Sport założyłem we wrześniu. Potem przelałem środki z Moneybookers na Pinnacle.
Operacja ta odbyła się bez jakichklwiek komplikacji.
Konto na Moneybookers posiadam w złotówkach, a na Pinnacle w Euro.

pozdrawiam,
Ojro

p.s. mozliwe że zmienili coś, ale wydaje mi się , że poszliby w złym kierunki i na szkodę dla siebie i dla klienta
Posted by: Emrod

Re: PinnacleSports [2] - 30/12/2005 17:19

Jak juz pisałem mam konta w euro zarówno w MB jak i Pinnacle. Ale skoro Ojro przelał pieniądze bezproblemowo z konta złotówkowego, to wychodzi na to że ten punkt regulaminu Pinnacle jest chyba tylko do ozdoby
Posted by: qbasmuggy

Re: PinnacleSports [2] - 21/01/2006 19:11

wczoraj zaczalem gre u tego buka i mam prosbe o szybka instrukcje jak postawic tam combo i jak kupon systemowy ???
Posted by: nawoj

Re: PinnacleSports [2] - 23/01/2006 15:00

Czy oni mają piłkę reczna?
Posted by: Giertyszek

Re: PinnacleSports [2] - 23/01/2006 15:04

w pinnacle o ile wiem nie ma kombo
Posted by: qbasmuggy

Re: PinnacleSports [2] - 23/01/2006 15:07

Kombo już znalazłem, systemow chyba nie ma .
A moze ktos wie co to jest: "buy points" i "teasers"
Szczególnie to drugie wyglada ciekawie, moze ktos wie o co w tym chodzi ??
Posted by: nawoj

Re: PinnacleSports [2] - 24/01/2006 20:57

Co jest przy remisie w piłce ręcznej-zwrot?
Posted by: crans

Re: PinnacleSports [2] - 27/01/2006 12:28

Czy mozecie zalogowac sie na swoje konto w Pinnacle? Kiedy probuje wyskakuje mi komunikat login failed, a jestem pewny, ze wpisjuje poprawna nazwe uzytkownika i haslo. Czyzby oni mieli jakies problemy?
Posted by: crans

Re: PinnacleSports [2] - 27/01/2006 12:37

Quote:

Czy mozecie zalogowac sie na swoje konto w Pinnacle? Kiedy probuje wyskakuje mi komunikat login failed, a jestem pewny, ze wpisjuje poprawna nazwe uzytkownika i haslo. Czyzby oni mieli jakies problemy?




Juz sie wyjasnilo. Przed momentem dostalem wiadomosc od supportu, ze dla bezpieczenstwa musze zmienic haslo. Otrzymalem takze haslo tymczasowe. Dotyczy to wszystkich uzytkownikow, wiec zanim sie zalogujecie do Pinnacle to sprawdzcie skrzynke pocztowa.
Posted by: asolt2

Re: PinnacleSports [2] - 27/01/2006 12:38

Można sie zalogowac, po zalogowaniu poprosza o zmiane hasla.
Prawdopodobnie zmieniaja sposoby zabezpieczen i stad
pewne klopoty.
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 27/01/2006 19:18

Czy ktoś wypłacał ostatnio kase z Pinn? Kiedyś nie było probłemów, tzn w przeciągu 20 minut była kasa, a teraz od prawie dwóch dni sie nie odzywaja, chyba mnie nie lubia

Miał ktoś podobną sytuacje w ostatnim czasie?

Schranzer
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [2] - 28/01/2006 08:25

U mnie zawsze transakcje były dokonywane szybko. Czy wypłata jest przez Neteller/MB?
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 28/01/2006 11:08

Przez MB, jestem w szoku bo dalej zero odzewu to do nich podobne, no ale czekamy dalej
Posted by: gregu23

Re: PinnacleSports [2] - 28/01/2006 14:19

Co oznacza Rotation Number w pinnacle trzeba cos tam wpisywyac?
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 28/01/2006 20:55

Już wszystko gra, napisałem do nich maila i okazało się że jakimś cudem 'zgubili' móją prosbę o wypłate lol.. ładny bajzel muszą tam mieć.

Schranzer
Posted by: gregu23

Re: PinnacleSports [2] - 28/01/2006 22:52

Dostalem bonusa w pinnacle powiedzmy ze jest to 35 euro jak zagralem juz w sumie zakladow za duzo wiecej czy idzie go wyplacic?
Posted by: asolt2

Re: PinnacleSports [2] - 29/01/2006 08:48

Obrót 3 x depozyt + 30 dni od wpłaty.
Buk jeden z najlepszych.
Posted by: wyzio

Re: PinnacleSports [2] - 29/01/2006 19:00

witam panowie,

mam pytanie odnoscie pinnacle czy kazdy depozyt jest objety 10% bonusem??
Posted by: grabtom

Re: PinnacleSports [2] - 29/01/2006 21:20

Quote:

Co oznacza Rotation Number w pinnacle trzeba cos tam wpisywyac?



Też chciałbym się dowiedzieć, może ktoś wie?
Posted by: gregu23

Re: PinnacleSports [2] - 29/01/2006 22:26

Z tego co wiem to do 250S jest 10% bonusu
Posted by: gregu23

Re: PinnacleSports [2] - 29/01/2006 22:27

Sprostowanie do 250 dolarow jest 10% bonusu
Posted by: gregu23

Re: PinnacleSports [2] - 29/01/2006 22:28

Hehe jak czlowiek sie myli to na calego od 250 dolarow!!!
Posted by: wyzio

Re: PinnacleSports [2] - 29/01/2006 22:54

hehe dzieki gregu za informacje
Posted by: zenekk

Re: PinnacleSports [2] - 04/02/2006 21:05

wyplacal ktos na konto bankowe? Jak dlugo idzie kasa mniej wiecej? Bo niestety wplacilem karta i...tylko w ten sposob moge wyplacic.
Posted by: Loony25

Re: PinnacleSports [2] - 04/02/2006 21:12

Quote:

wyplacal ktos na konto bankowe? Jak dlugo idzie kasa mniej wiecej? Bo niestety wplacilem karta i...tylko w ten sposob moge wyplacic.




U mnie szlo 1 dzien bankowy,

Dla chcacych ekspresowy przelew
najlepiej wyplacac we wtorki kolo 6 rano, kaske mam o 17...tego samego dnia, serio
Posted by: Loony25

Re: PinnacleSports [2] - 04/02/2006 21:24

Quote:

Quote:

wyplacal ktos na konto bankowe? Jak dlugo idzie kasa mniej wiecej? Bo niestety wplacilem karta i...tylko w ten sposob moge wyplacic.




U mnie szlo 1 dzien bankowy,

Dla chcacych ekspresowy przelew
najlepiej wyplacac we wtorki kolo 6 rano, kaske mam o 17...tego samego dnia, serio




Oczywiscie chodzilomi o dzial Expekt pomylilem dzialy, za co rpzepraszam, Z Pinnacle masz przelew bez prowizji powyzej 1000$, a kasa mi szla rowne 5 dni bankowych (na inteligo)
Posted by: Zebras Fan

Re: PinnacleSports [2] - 05/02/2006 21:22

Witam zapytam jeszcze tu.
Wpłacał ktos z moneybookers złotówkowego na dolarowe na pinnacle???
Niemoge wpłacic a zdania sa podzielone dlaczego
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 05/02/2006 21:46

Two restrictions apply to Moneybookers deposits:


-Pinnacle will accept deposits only in the specific currency you have designated for your Pinnacle account. We do not make currency conversions or reimburse clients for conversion fees.
-Moneybookers account holders are identified by email address and not by name. Pinnacle will accept your Moneybookers deposit only if your Moneybookers email address matches exactly the email address registered for your Pinnacle account.


wycinek z ich regulaminu...angielski pewnie umiesz wiec sobie poradzisz
Posted by: Loony25

Re: PinnacleSports [2] - 06/02/2006 01:26

To ciekawe bo ja mam w MB zł a pinnacle $ i kasa szla bez problemow....
Posted by: Puyol

Re: PinnacleSports [2] - 07/02/2006 18:44

Próbował ktoś wypłacić pieniądze z Pinnacla do MB, po wpłacie kartą? Wystarczy wpłacić np 50 euro przez MB, żeby później wypłacać większe kwoty na moneybookers?
Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam
Posted by: Walentii

Re: PinnacleSports [2] - 07/02/2006 18:53

Quote:

Próbował ktoś wypłacić pieniądze z Pinnacla do MB, po wpłacie kartą? Wystarczy wpłacić np 50 euro przez MB, żeby później wypłacać większe kwoty na moneybookers?
Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam



Najpierw namisz do nich maila i spytaj ,czy pozwolą Ci wypłacić jaką kolwiek sumę na MB. Z tego co mi wiadomo, jeśli wpłacałes kartą czy też przelewem nie będziesz miał możliwości wypłaty na MB. Mi na przykład pozwolą wypłacić na MB dopiero wtedy jak minie pół roku od ostatniej wpłaty kartą. Do tego wyraźnie zaznaczono mi, że robią dla mnie wyjatek bo powinni całkowicie mi takie coś zblokować.
Posted by: Puyol

Re: PinnacleSports [2] - 07/02/2006 19:19

Jeżeli jest tak jak mówisz, to byłby jakiś absurd z ich strony - np jeżeli wpłacę do nich pieniądze przez MB, to powinienem mieć możliwość ich wypłaty tą samą drogą - pytanie, czy kwota wypłaty na MB moze przekroczyć wartość wpłaty - tak mi się przynajmniej wydaje. Napiszę maila do nich, żeby się upewnić - jeżeli komuś się udało rozwiązać problem podobny do mojego proszę o info
Pozdrawiam
Posted by: Walentii

Re: PinnacleSports [2] - 07/02/2006 21:41

Dla mnie to jest absurd, ale co zrobić. Ja mimo,że wpłacam ostatnio przez MB, nie mam możliwości wypłaty w ten sposób. Jak minie pół roku to będę mógł. Duży minus dla pinnacle ode mnie. Z innymi firmami nie było większych problemów. Globet załatwił mi to na przykład prawie od ręki.
Posted by: Puyol

Re: PinnacleSports [2] - 08/02/2006 18:46

Miałeś rację: po kilku mailach dali mi możliwość wypłat na Moneybookers (od połowy marca), w zamian zablokowali mi opcję wpłaty kartą - musiałem na to wyrazić zgodę.
Pozdrawiam
Posted by: milus

Re: PinnacleSports [2] - 11/02/2006 21:22

Czy jest możliwość grania live-ów w tym buku? bo ja cosik takiego tam nie widzę.
Pozdrawiam.
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 11/02/2006 21:29

milus nie ma takiej możliwości.
Posted by: ROB77

Re: PinnacleSports [2] - 14/02/2006 01:53

chce otworzyc konto w pinnacle m.in. korzystajac z promocji bigger bonus.konto chce otworzyc w euro,a bonus jest w dolarach.oczywistym jest,ze ta kwota (50$) powinna byc wlasciwie przewalutowana.jednak nie jestem tego na 100% pewien.
jezeli ktos juz w ten sposob otrzymal dodatkowa kase bardzo prosze o potwierdzenie.
Posted by: globus

Re: PinnacleSports [2] - 14/02/2006 08:25

Poszukuje odp na pytanie czy pinnacle wyplaci mi na moje konto w MB w PLN ? Sledzac temat, zauwazylem ze 1 osoba twierdzi ze tak, prosze o potwierdzenie.
Posted by: -PL-

Re: PinnacleSports [2] - 14/02/2006 08:46

Quote:

Poszukuje odp na pytanie czy pinnacle wyplaci mi na moje konto w MB w PLN ? Sledzac temat, zauwazylem ze 1 osoba twierdzi ze tak, prosze o potwierdzenie.




jesli chodzi Ci o to czy wyplaca kase jesli masz u nich konto np w dolarach a MB w PLN-to TAK, wyplacaja na 100%
Posted by: GBocian

Re: PinnacleSports [2] - 15/02/2006 21:40

Może głupie pytanie, ale: da się w Pinnacle zagrać zakład kombinacyjny?
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 15/02/2006 21:49

GBocian na głownej stronie u góry zakładka Parlays, niestety do kombinacji to maja ubogą ofertę.
Posted by: globus

Re: PinnacleSports [2] - 16/02/2006 21:01

Korzystalem z promocji Biggerbonusa, ale przy probie wyplaty (jescze wtedy nie obrocilem wymaganej kwoty) w liscie od pinnacle znalazlem takie cos :

A cash bonus was added to your account within the last 30 days. All of our bonuses are subject to the client placing the initial deposit in action at least three times and the initial deposit and bonus must remain in the account for a minimum of 30 days before withdrawals. If you have not met these requirements you may not withdrawal the amount requested but must either advise us to reverse your cash bonus or reduce the amount of your request.

To bylo wymienione jako 1 z powodow odrzucenia mojej wyplaty. Teraz zrobilem juz obrot ale wynika z tego ze musze i tak czekac az mina 30 dni od dnia kiedy dostalem bonus tak ?
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 16/02/2006 23:02

globus dokładnie, ale możesz z tego zrezygnować, wtedy stracisz bonusa który przyznany został Ci przez Pinn, ja tak zrobiłem, bez problemów.

Schranzer
Posted by: andrzejek_84

Re: PinnacleSports [2] - 02/03/2006 13:26

co oznacza zaklad w pilce noznej "UNDER 2.5 and 3" albo tak samo "OVER 2.5 and 3"
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 02/03/2006 14:42

przy "UNDER 2,5 AND 3" jesli padna 3 bramki to polowa stawki zostaje Ci zworcona, druga polowe przegrywasz, przy OVER 2,5 AND 3 jesli padna 3 bramki to polowa stawki jest zwracana, druga polowa wygrywa, przy pozostalej liczbie bramek jest oczywiste co wygrywa a co nie wiec nie bede pisac tego
Posted by: kazow

Re: PinnacleSports [2] - 02/03/2006 14:46

Quote:

przy "UNDER 2,5 AND 3" jesli padna 3 bramki to polowa stawki zostaje Ci zworcona, druga polowe przegrywasz, przy OVER 2,5 AND 3 jesli padna 3 bramki to polowa stawki jest zwracana, druga polowa wygrywa, przy pozostalej liczbie bramek jest oczywiste co wygrywa a co nie wiec nie bede pisac tego




yaaho czyzby to samo co Pointbet handicap 2 3/4?
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 02/03/2006 14:48

Quote:



yaaho czyzby to samo co Pointbet handicap 2 3/4?




dokladnie to samo, tylko inaczej sie nazywa
Posted by: andrzejek_84

Re: PinnacleSports [2] - 02/03/2006 17:34

dzieks
Posted by: saser

Re: PinnacleSports [2] - 06/03/2006 00:00

NBA Basketball - Sun 3/5
Game Spread Money Line Total Points More
Sun 3/5 711 Chicago Bulls +4.5 -102 +181 OVER 191.5 -109 Props

04:35 PM 712 Cleveland Cavaliers -4.5 -108 -196 UNDER 191.5 -101


ktos wytlumaczy o co chodzi bo nie moge sie polapac :/
Posted by: dfal

Re: PinnacleSports [2] - 18/03/2006 12:30

Czy w pinnacle poza bonusem 10% za pierwszy depozyt urzadzają jakies akcje promocyjne dla zarejestrowanych użytkowników?
Posted by: andrzejek_84

Re: PinnacleSports [2] - 18/03/2006 16:41

nie
Posted by: andrzejek_84

Re: PinnacleSports [2] - 19/03/2006 09:56

jestem pod wrazeniem, wyplata na neteller w pare minut doslownie!
Posted by: justysia101

Re: PinnacleSports [2] - 20/03/2006 09:13

Witam.
Chciałabym wpłacic do Pinnacle i skorzystac z bonusa 10%.
1.Czy po wpłacie przez MB ,dopisują bonusa czy trzeba kartą?
2.Po wpłaceniu pisze się jakiegoś maila czy dopisują automatycznie od tych min.250$?
3.Czy ten bonus z biggerbonus 50$ jest aktualny,korzystał ktos niedawno?
4.Jaka jest min.stawka na zakład w pinnacle?

z góry dziękuję.
Posted by: asolt2

Re: PinnacleSports [2] - 20/03/2006 09:19

1. Przez MB
2. Automatycznie
3. Jest aktualny
4. 1 USD
Posted by: justysia101

Re: PinnacleSports [2] - 20/03/2006 09:27

Quote:

1. Przez MB
2. Automatycznie
3. Jest aktualny
4. 1 USD




Wielkie dzięki
Posted by: justysia101

Re: PinnacleSports [2] - 23/03/2006 12:20

Pytania dla wiedzących.

1.Bonus otrzymany od Pinnacle wystarczy obrócic 3 razy z depozytem czy bez?
2.Czy to prawda,ze bonus od Biggerbonus w wys.50$ nie wymaga obrotu jak gdzieś przeczytałam? Proszę o potwierdzenie.
3.Wpłacałam przez MB przy ewentualnej wypłacie tez na MB wołają skany dokumentów?

Pozdrawiam.
Posted by: th0mas

Re: PinnacleSports [2] - 27/03/2006 09:41

A ja mam takie pytanie. Chciałbym wpłacić większą kase do Pinnacle. Czy moge to zrobić przelewm bankowym(złotówkowe), a konto w Pinnacle chce założyć w euro, czy pieniążki zostana przewalutowane ? Jak otrzymać dodatkowe 50$ z tego Biggerbonus ?

Pozdrawiam
Posted by: th0mas

Re: PinnacleSports [2] - 30/03/2006 14:55

Dobra na wcześniejszy post nikt nie odpowiedział

Teraz mam inne pytanie.

Jeżeli złoże depozyt przez MoneyBookers (PLN) do Pinnacle (EUR) to ile wyniesie mnie opłata za przewalutowanie? Czy jest może to za free ?
Posted by: th0mas

Re: PinnacleSports [2] - 30/03/2006 15:13

Uffff... przeczytałem cał temat i dowiedziałem się wszystkiego Pozdro
Posted by: bursztyk

Re: PinnacleSports [2] - 20/04/2006 13:02

Ale qpa... mam dziś dwa mecze do comba... chciałem je w pinnie zagrać i widzę że moge zapomnieć :|
Posted by: bursztyk

Re: PinnacleSports [2] - 09/05/2006 19:07

Przepraszam , czy orientuje się ktoś może , czy wypłaty z pinnacle , są bezpłatne jedna na miesiąc , czy też jedna na 30 dni?
Posted by: buster

Re: PinnacleSports [2] - 09/05/2006 20:32

masz to w regulaminie - 1 wypłata w miesiącu kalendarzowym
Posted by: bursztyk

Re: PinnacleSports [2] - 09/05/2006 20:33

Quote:

masz to w regulaminie - 1 wypłata w miesiącu kalendarzowym




dzięki
Posted by: swieka

Re: PinnacleSports [2] - 09/05/2006 20:34

Quote:

Przepraszam , czy orientuje się ktoś może , czy wypłaty z pinnacle , są bezpłatne jedna na miesiąc , czy też jedna na 30 dni?




miesiąc trwa przeciętnie 30 dni więc chyba na jedno wychodzi bezpłatna jest bodajże jedna wypłata w mc i to od minimum 1000euro
Posted by: Stach

Re: PinnacleSports [2] - 09/05/2006 22:04

To bylo 500$ ale wyglada na to ze zniesli ten prog. Ze strony glownej:
1 FREE withdrawal per month with no minimums
Posted by: Yakuza

Re: PinnacleSports [2] - 14/05/2006 11:17

Witam,mam parę pytań dotyczących Pinnacle.Czy w Pinnacle można grać live?Słyszałem że gra się tam singlami przez co gra się za większą kasę ,jakie jest bezpieczeństwo wpłaconych pieniędzy.Czy to jest na zasadzie wpłać i tyle ją widziałeś?Chodzi mi o to że czy jest może jak w BaW wpłacić można 60zł ale wypłacić dopiero powyżej 120 zł.Jakie są opłaty za wypłatę kasy,będę uzywał karty kredytowej.Jaką jest oferta ,bo oglądając stronę dużo tego nie było,przyznam że z angielskim u mnie nie za dobrze,więc może niedopatrzyłem czegoś.Jak z ewentualnymi wypłatami ,czy są problemy ,trzeba wypisywać po suportach (wazne dla mnie ,znajomość języka).Proszę o odpowiedz ,chcę wybrać pomiedzy Pinnacle a Betfair.
Posted by: bursztyk

Re: PinnacleSports [2] - 14/05/2006 13:21

Quote:

Quote:

Przepraszam , czy orientuje się ktoś może , czy wypłaty z pinnacle , są bezpłatne jedna na miesiąc , czy też jedna na 30 dni?




miesiąc trwa przeciętnie 30 dni więc chyba na jedno wychodzi bezpłatna jest bodajże jedna wypłata w mc i to od minimum 1000euro




bueheh jak dla Ciebie bezplatna wyplata raz na miesiac kalendarzowy , i raz na 30 dni , to to samo to heheh
Posted by: Farciarz

Re: PinnacleSports [2] - 16/05/2006 09:06

Wypłacam sobie z pinnacla (pierwszy raz) i nie bardzo wiem o co chodzi. Wypłacałem na moneybookers (tak jak wpłacałem), potwierdziłem wszystkie opcję i pojawił się komunikat że wypłata poszła ok i mam czekać na maila od MB (a czas jeśli do 3000 $ bodajże to do 30 minut).
Tylko że ja czekam już ponad cztery godziny a co dziwniejsze kwoty wypłaty nie odjęło mi od stanu konta ???
To chyba nie jest normalne ???
Posted by: Farciarz

Re: PinnacleSports [2] - 16/05/2006 10:18

Jest ok choć z tymi 30 minutami to trochę przesadzili
Posted by: Pizza-man

Re: PinnacleSports [2] - 17/05/2006 22:24

pinnacle oferuje teraz jakas promocje dla nowych uzytkownikow?pytam,bo nie mam tam jeszcze konta i jesli bylby jakis fajny bonusik od pierwszego depozytu to pewnie bym sie skusil jako ze buk wyglada solidnie.
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 17/05/2006 22:29

Quote:

Czy to jest na zasadzie wpłać i tyle ją widziałeś?Chodzi mi o to że czy jest może jak w BaW wpłacić można 60zł ale wypłacić dopiero powyżej 120 zł.Jakie są opłaty za wypłatę kasy,będę uzywał karty kredytowej.




Ja tam wplacilem grosze, wyciagnelem u tego buka kilkanascie x wiecej, z wyplatami nie bylo problemow, po 2 dniach kasa byla na koncie, tylko ze operowalem CC z UK .
Oplaty za wyplate? Jedna wyplata free w miesiacu.
Posted by: Loony25

Re: PinnacleSports [2] - 18/05/2006 08:21

chodzi wam strona..?:-/
Posted by: kuba

Re: PinnacleSports [2] - 18/05/2006 08:41

dość długa ta awaria.w tej chwili też nie chodzi
Posted by: Loony25

Re: PinnacleSports [2] - 18/05/2006 08:43

co jak co , po Expekcie mozna sie tego spodziewac na codzien...ale Pinnaclesports...pirwszy raz sie z tym spotykam ..mam nadzieje ze szybko sie z tym uporaja eh
Posted by: lukasz654

Re: PinnacleSports [2] - 18/05/2006 08:45

Quote:

co jak co , po Expekcie mozna sie tego spodziewac na codzien...ale Pinnaclesports...pirwszy raz sie z tym spotykam ..mam nadzieje ze szybko sie z tym uporaja eh




bylo info ze od 0.00 AM do 6.00 PM ichniego czasu nie bedzie dzialac, czyli gdzies do 16.00 naszego czasu
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 18/05/2006 16:53

Info bylo bodajze od tygodnia
Posted by: meteorBB

Re: PinnacleSports [2] - 22/05/2006 17:57

Panowie mozna dokonać wypłaty na Moneybookers jeżeli depozyt złozyło sie przez Netellera ( kwota wypłaty jest wieksza niz depozytu )

pozdro
Posted by: absolut svensk

Re: PinnacleSports [2] - 26/05/2006 14:35

Witam.Chcę załozyć konto w Pinnacle tylko niewiem co wybrać-EURO CZY USD?Konto w moneybookers mam w PLN-czy nie będzie zadnego problemu z przelewaniem i wypłatą pieniędzy?
Raz słyszałem ze TAK innym razem ze NIE.
Proszę Was o pomoc...
Posted by: bursztyk

Re: PinnacleSports [2] - 26/05/2006 16:45

Nie absolut svensk , na pewno nie będzie żadnych kłopotów

Wiem , bo sam mam MB w plnach , a pinnacle w eurasach
Posted by: czaja

Re: PinnacleSports [2] - 27/05/2006 10:47

witam
planuję założyć konto u nich , czy może ktoś mi przybliżyć szczególnie po przejściach z baw , wpłaty i wypłaty , czy wymagają skany dokumentów przy wypłatach
mam konto inteligo i kartę visa elektron , robiłem na nią u innych buków wpłaty i wypłaty bez problemu
tylko mój angielski jest prymitywny , ale mam kasę i chęć spróbować u nich bo wiele dobrego onich słyszę . przy okazji czy są jakieś promocję dla nowych graczy
proszę o informacje od graczy tam grających , z góry dziękuję
Posted by: darek15

Re: PinnacleSports [2] - 27/05/2006 10:58

Promocja 10% od pierwszego depozytu bodajże-skanów żadnych nie wysyłalem. Wpłacałem i wypłcałem na moneybookers. Wkurzające jets tylko podawanie hasła przy zatwierdzaniu typu. Interfejs generalnie jak dla mnie gdzie ja mam dużo typów beznadziejny. wypłata 1 raz w miesiącu-sux na moneybookers-potem 15 USD . W pointbet 1 na tydzień bezpłatna. Już lepszy znacznie w pointbet ale tam strona znowu czasem żle funkcjonuje a tu śmiga.
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 27/05/2006 10:59

"We currently offer a 10% cash bonus (up to $500) for all Internet Accounts that start with $250 or more using a Cashier Check, Credit/Debit Card, INSTADEBIT, Moneybookers, NETeller, Western Union, E-Checks or wire transfer. This is in conjunction with the ultra-competitive prices on our Website. We also cover the fees for Western Union or bank wire transfers of $1,000 or more."

Jesli wplacisz wiecej niz 250dolcow to masz bonus 10%, ale nie dostaniesz wiecej tego bonusa niz 500$, czyli gdy wplacisz 5000$ dostajesz maxymalny bonus.

Aby wyplacic pieniadze:
Trzeba zeskanowac karte[dwie strony] i jakis dokument potwierdzajacy t.[paszport lub dowod], do tego wysla Ci w zalaczniku dokument w ktorym bedzie plik, ktory musisz wydrukowac, wypelnic[tzw.autoryzacja karty] i ponownie zeskanowac, nastepnie im wysylasz i juz mozesz wyplacac pieniadze. Niestety na karte ktora wplacales nie wyplacisz, bedziesz musial wyplacac inaczej czyli moneybookers lub transfer bankowy, bo netellera pewnie nie masz.

Aby wplacic:
Wplacaj, wystarczy podac nr karty:)

Jest to buk glownie do grania singli.
Jesli masz pytania, pytaj;)
Posted by: czaja

Re: PinnacleSports [2] - 27/05/2006 12:18

experto
jak mogę zeskanować im 2 strony karty jak na drugiej stronie mam kod cv2 ( 3 cyfrowy ) - to przecież mogą mi konto zczyścić
robiłem skan do betway - ale chcieli tylko jedną stronę
a jak wpłacam i wypłacam przez m.b - to też trzeba skanować dokumenty
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 27/05/2006 15:00

Przeciez musza autoryzowac karte na podastawie podpisu na karcie oraz tegio dokumentu ktory wypelniasz, tam tez jest wzor podpisu.

Nie wyczyszcza Ci konta to nie jest bukmacher pokroju betandUmustlose
Posted by: czaja

Re: PinnacleSports [2] - 27/05/2006 16:22

experto
więc numer mogę chyba zakleić jeżeli chodzi o sam podpis ?
powiedz jeszcze o mooneybookers , czy tu też trzeba robić te skany = pozdro
Posted by: globus

Re: PinnacleSports [2] - 01/06/2006 10:34

Nalozyli na mnie limit stawki 1$ dopuki nie potwierdze swojego e-maila, wyslalem e-maila do tego csd ale nie wiem cyz costrza w temacie napisac, jak to zrobic ?
Posted by: gryzonko

Re: PinnacleSports [2] - 05/06/2006 21:24

krótkie pytanko odnośnie bonusa przez biggerbonus
- obrót to jedynie 3 razy podstawowy bonus od depozytu (10%)- tych 50 dolców od biggerbonus nie wliczamy?
Posted by: meteorBB

Re: PinnacleSports [2] - 08/06/2006 08:12

Quote:

krótkie pytanko odnośnie bonusa przez biggerbonus
- obrót to jedynie 3 razy podstawowy bonus od depozytu (10%)- tych 50 dolców od biggerbonus nie wliczamy?





+ 3xobrót depozytem i oczywiście wypłata dopiero po 30 dniach

pozdro
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 13/06/2006 11:15

Wielki plus dla pinnacle ze maja live na MS, podoba mnie sie ich live, schematyczne, to lubie:)
Posted by: chocolate

Re: PinnacleSports [2] - 17/06/2006 10:46

ile kosztuje u nich wpłata przez netellera i wypłata na netellera, ktoś mi mówił ,że 5%, czy to prawda??
Posted by: chocolate

Re: PinnacleSports [2] - 17/06/2006 16:39

i ile czasu trwa. Panowie napiszcie;)
Posted by: BAHmVIP

Re: PinnacleSports [2] - 17/06/2006 19:00

Quote:


Aby wyplacic pieniadze:
Trzeba zeskanowac karte[dwie strony] i jakis dokument potwierdzajacy t.[paszport lub dowod], do tego wysla Ci w zalaczniku dokument w ktorym bedzie plik, ktory musisz wydrukowac, wypelnic[tzw.autoryzacja karty] i ponownie zeskanowac, nastepnie im wysylasz i juz mozesz wyplacac pieniadze.





ja w takich przypadkach wysyłam z zasłonietym kodem CVV2

Quote:


Niestety na karte ktora wplacales nie wyplacisz,





Jak to rozumieć ?

Quote:


bedziesz musial wyplacac inaczej czyli moneybookers lub transfer bankowy, bo netellera pewnie nie masz.

Aby wplacic:
Wplacaj, wystarczy podac nr karty:)

Jest to buk glownie do grania singli.
Jesli masz pytania, pytaj;)





Można wpłacać KK Visa ale czy można na nią wypłacić
wiecej niż się wpłaciło (czyli wygraną)

Wyczytałem, że nie
co powstrzymuje mnie od założenia konta
Nie lubie płacić za koszty przelewania.
Posted by: asolt2

Re: PinnacleSports [2] - 17/06/2006 19:40

Quote:

ile kosztuje u nich wpłata przez netellera i wypłata na netellera, ktoś mi mówił ,że 5%, czy to prawda??




Nie jest to prawda.
Wpłata przez neteller nic nie kosztuje, czas 1 wpłaty
ok 20 min, kazde następne online.
1 wypłata w miesiącu bezpłatna, kazde nastepne po 15$
czas wypłaty ok 2 godz.
Posted by: asolt2

Re: PinnacleSports [2] - 17/06/2006 19:48

Quote:

Quote:


Aby wyplacic pieniadze:
Trzeba zeskanowac karte[dwie strony] i jakis dokument potwierdzajacy t.[paszport lub dowod], do tego wysla Ci w zalaczniku dokument w ktorym bedzie plik, ktory musisz wydrukowac, wypelnic[tzw.autoryzacja karty] i ponownie zeskanowac, nastepnie im wysylasz i juz mozesz wyplacac pieniadze.





ja w takich przypadkach wysyłam z zasłonietym kodem CVV2

Quote:


Niestety na karte ktora wplacales nie wyplacisz,





Jak to rozumieć ?

Quote:


bedziesz musial wyplacac inaczej czyli moneybookers lub transfer bankowy, bo netellera pewnie nie masz.

Aby wplacic:
Wplacaj, wystarczy podac nr karty:)

Jest to buk glownie do grania singli.
Jesli masz pytania, pytaj;)





Można wpłacać KK Visa ale czy można na nią wypłacić
wiecej niż się wpłaciło (czyli wygraną)

Wyczytałem, że nie
co powstrzymuje mnie od założenia konta
Nie lubie płacić za koszty przelewania.




Po co sie bawic z karta, mozna przeciez zalozyc sobie
konto w neteller i te wszytkie problemy odpadną.
Aktualnie zdecydowana większość buków europejskich
obsługuje netellera (z wyjątkiem unibetu, oraz wypłat na GB)
a buki amerykanskie to 100% obsługi netellera.
Wypłaty na neteller w wiekszosci buków trwaja od kilku
minut do kilkunastu godzin a max 1-2 dni, jest to najlepsza
i najszybsza forma wypłaty.
Jezeli chodzi o Pinnacle jest najlepszy i najpewniejszy
buk, a jezeli chodzi o sporty amerykanskie to ma najlepsze
kursy.
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 17/06/2006 19:53

Ciekawostka, jeden z bankow w UK juz zablokowal depozyt za pomoca karty do pinnaclesports, oj takie zabawy jak w USA...
Posted by: BAHmVIP

Re: PinnacleSports [2] - 17/06/2006 22:42

Quote:


Po co sie bawic z karta, mozna przeciez zalozyc sobie
konto w neteller i te wszytkie problemy odpadną.
Aktualnie zdecydowana większość buków europejskich
obsługuje netellera (z wyjątkiem unibetu, oraz wypłat na GB)
a buki amerykanskie to 100% obsługi netellera.
Wypłaty na neteller w wiekszosci buków trwaja od kilku
minut do kilkunastu godzin a max 1-2 dni, jest to najlepsza
i najszybsza forma wypłaty.
Jezeli chodzi o Pinnacle jest najlepszy i najpewniejszy
buk, a jezeli chodzi o sporty amerykanskie to ma najlepsze
kursy.




"Zabawa kartą" daje to, że:
1) płacisz na kredyt
2) nie tracisz na rożnicach kursowych
3) nie ponosisz kosztów.

Nadal nie wiem jak jest w praktyce ?
(czy można wypłacić wiecej niż wpłaty?
jak nie to "zabawa" faktycznie zbedna)

Nettleter do przemieszczania srodków jest ok
ale wypłata z niego nie jest darmowa.
Czyli w praktyce "odroczona egzekucja".

Metody dobre dla znacznych kwot
dla małych sa nieopłacalne.
Posted by: rockeman

Re: PinnacleSports [2] - 18/06/2006 04:59

Quote:


Aby wyplacic pieniadze:
Trzeba zeskanowac karte[dwie strony] i jakis dokument potwierdzajacy t.[paszport lub dowod], do tego wysla Ci w zalaczniku dokument w ktorym bedzie plik, ktory musisz wydrukowac, wypelnic[tzw.autoryzacja karty] i ponownie zeskanowac, nastepnie im wysylasz i juz mozesz wyplacac pieniadze. Niestety na karte ktora wplacales nie wyplacisz, bedziesz musial wyplacac inaczej czyli moneybookers lub transfer bankowy, bo netellera pewnie nie masz.

Aby wplacic:
Wplacaj, wystarczy podac nr karty:)






nie no... sorka, ale nie czaje bazy Wpłaciłem do nich ostatnio kase, no ale komunikatów za bardzo nie czytałem, bo średnio u mnie z anglikiem. ALe pisało coś o tym skanie karty kredytowej... OK, autoryzacje to rozumiem, ale dlaczego nie można wyplacić kasy na karte którą wpłacałem te pieniądze
Można niby wypłacać na Moneybookers, ale kilka stron wcześniej przeczytałem, ze po wpłacie kartą nie można wypłacać na Moneybokers... dla mnie masło maślane... nic z tego nie rozumiem, a zalezy mi na grze u tego buka (zajefajne kursy!!!)
i jeszcze pytanie którym pewnie się ośmiesze... na czym polega transfer bankowy... sorka za głupie może pytania, ale w dziedzinie tych płatności i spraw z tym zwiazanych jestem totalnym laikiem...

Bardzo proszę o pomoc, i z góry wielkie dzięki
Posted by: Marcin07

Re: PinnacleSports [2] - 04/07/2006 06:26

Chodzi wam stronka Pinnacle bo ja dzisiaj nie mogę wejść przez żadną przeglądarkę.
Posted by: zaberek1987

Re: PinnacleSports [2] - 04/07/2006 08:34

mi wchodzi
Posted by: zaberek1987

Re: PinnacleSports [2] - 04/07/2006 09:15

mam takie pytanie.
Czy mozna wplaca kase do pinnacle za pomoca MB. Jesli tak to czy trza miec konto w dolarach na MB??
Posted by: Vincentus

Re: PinnacleSports [2] - 04/07/2006 10:38

Można wpłacać za pośrednictwem Moneybookers.
Teraz jest promo 10% od pierwszego depozytu.Wypłaty jedna darmowa na miesiąc a za każdą następną chyba ~15 $.
Pinnacle umożliwia przecież wybór różnych walut(euro,usd..)
Posted by: Vincentus

Re: PinnacleSports [2] - 04/07/2006 10:42

To promo jest aktualne ale trzeba wpłacić minimum 250 $.
www.pinnaclesports.com/faq.asp#Bonus
Posted by: zaberek1987

Re: PinnacleSports [2] - 04/07/2006 10:44

a jak ja mam konto na MB w zlotowkach to oni przelicza to na dolary??
Posted by: Vincentus

Re: PinnacleSports [2] - 04/07/2006 14:06

Wiesz nie wiem ale można to sprawdzić w ten sposób:
w momencie depozytu (np. zadeklarujesz 300$) i gdy otworzy się Tobie okno Moneybookers (po wpisaniu hasła) zobaczysz kwotę 300 $ i w nawiasie w przeliczeniu ile to jest PLN.
Jeśli tak będzie to znaczy że oni przeliczają PLN-$ i $-PLN.
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 04/07/2006 14:47

Quote:

a jak ja mam konto na MB w zlotowkach to oni przelicza to na dolary??




tak, przez MB mozna wplacic majac inne waluty...
Posted by: Terry Butcher

Re: PinnacleSports [2] - 22/07/2006 13:42

Mam z nimi niemały problem. Otóż mniej więcej od 10 dni nie mogę się do nich zalogować. Po wpisaniu danych wyskakuje taki oto komunikat :
Wagering has been temporarily suspended. Please contact our Customer Service Department at csd@pinnaclesports.com.

Napisałem kilka e-maili pod podany adres jak i pod drugi podany na stronie i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Wcześniej nie miałem z nimi jakichkolwiek problemów. Być może ich zachowanie ma jakis zwiazek z wplata jaka dokonalem do nich po raz pierwszy karta kredytowa (wczesniej transakcje przez MB).
Zważywszy fakt posiadania u nich środków ich zachowanie jest, delikatnie mówiąc, conajmniej irytujące.
Może ktoś z userów pomoże w rozwikłaniu tej sytuacji ?
Posted by: Kacpro

Re: PinnacleSports [2] - 22/07/2006 14:03

Ja ich olałem,mimo ich super repotacji,chciałem do nich wpłacic pieniądze,napisałem maila wcześniej z zapytaniem co do karty itp i nikt nie odpisał mi na niego a to było z 2 tyg temu,oni mnie olali to ja olewam ich.Nieciekawe zachowanie
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [2] - 22/07/2006 16:58

To znaczy jakie to było zapytanie? "Czy moja karta xyz będzie u was działać?"
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 22/07/2006 17:02

jakies 2 tygodnie temu z tego co pamietam to mieli lekkie problemy techniczne, bylo info na glownej stronie, zeby im w tych dniach maili nie wysylac...moze poprostu przeoczyles te info i stad ten problem
Posted by: allesandros

Re: PinnacleSports [2] - 23/07/2006 14:48

mam pytanie

chcialbym wplacic kase na pinnacle poprzez przelew bankowy

pierwszy raz bede wysylal kase do fiirmy ktora nie ma konta w polsce

moglibyscie mi naspisac jak wypelnic druk
pozdro
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 23/07/2006 15:02

Quote:

mam pytanie

chcialbym wplacic kase na pinnacle poprzez przelew bankowy

pierwszy raz bede wysylal kase do fiirmy ktora nie ma konta w polsce

moglibyscie mi naspisac jak wypelnic druk
pozdro




najpierw napisz skad ta kase chcesz wyslac, druki do przelewow zagranicznych sa inne niz te do przelewow krajowych, byles juz w banku z ktorego chcesz wyslac przelew sie spytac czy wogole oni obluguja przelewy zagraniczne?

dam Ci rade, daj sobie spokuj z taka zabawa, wplac przez moneybookers najlepiej
Posted by: Marcin07

Re: PinnacleSports [2] - 26/07/2006 12:47

Mam pytanie. Czytałem troszke o handi w Pinnacle ale nie wiem czym sie różni zakład "Money Line"(czyli suchy typ) np na Legie po kursie 1.667 od zakładu "Spread" (handikap -0,5) na Legie po kursie 1.714. Czy jeżeli Legia wygra 1:0 to zwrócą połowę stawki a połowę wypłacą po kursie 1.714. Wydaje mi się że wtedy byłoby napisane ( -0,5 and -1 ). Proszę o pilną odpowiedź. Z góry dziękuję.
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 26/07/2006 12:54

spread i to szybko wez;)
Posted by: Emrod

Re: PinnacleSports [2] - 26/07/2006 13:03

W Pinnacle dosyć często pojawiają się różnice pomiędzy ofertą na Spread, a tą na Moneyline - nawet jeżeli tak jak w tym przypadku chodzi dokładnie o to samo, czyli wyjazdowe zwycięstwo Legii dowolną ilością goli!
Nic tylko korzystać


Różnica między Spread a Moneyline to przede wszystkim wysokość limitów!
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 26/07/2006 13:03

Quote:

spread i to szybko wez;)




w profku rano na legie bylo 1.91 wiec kurs w okolicaqch 1.7 to i tak strasznie malo ale widze, ze kurs leci i to ostro w dol, w betfair juz tez kolo 1.75, w profku 1.80 teraz...jak dla mnie kursy zbyt niskie jak na wyjazdowy mecz, te 1.91 bylo do przyjecia, ale jakby bez podatku bylo
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 26/07/2006 13:06

Quote:

W Pinnacle dosyć często pojawiają się różnice pomiędzy ofertą na Spread, a tą na Moneyline - nawet jeżeli tak jak w tym przypadku chodzi dokładnie o to samo, czyli wyjazdowe zwycięstwo Legii dowolną ilością goli!
Nic tylko korzystać


Różnica między Spread a Moneyline to przede wszystkim wysokość limitów!




ta roznica jest spowodowana rozna marża, na handicapy marża jest nizsza
Posted by: Marcin07

Re: PinnacleSports [2] - 26/07/2006 13:21

Dzięki wszystkim za odpowiedź (przyda sie na przyszłość )Legie zagrałem na "Spread" po kursie 1.896 dziś rano ale jak wystawili "Money Line" i zobaczyłem różnicę w kursach to troche się wystraszyłem i ewentualnie chciałem skontrować (też byłbynm na + bo jakiś hura optymizm zapanował i kursy poszybowały w dół).
Pozdrawiam.
Posted by: Loony25

Re: PinnacleSports [2] - 03/08/2006 00:21

Mam pytanie...jesli wplacilem przez MB do Pinnacle i potem chce wyplacic z powrotem na MB...to zadaja jakichs skanow? i ile idzie zwykle kasa z Pinnacle do MB? Pytam bo nacialem sie na Pointbet gdzie czekalem chyba 2 tygodnie na kase...
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 03/08/2006 02:04

Oczekiwać będą od Ciebie skan dowodu, wtedy wypłata trwa naprade expresowo, bo w ten sam dzień, zdarzyło mi się że mieli syf i na wypłate czekałem 3-4 dni, ale i tak wszystko się wyjasniło, przeprosili, wypłacili i wszystko grało.
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 03/08/2006 09:57

Quote:

Mam pytanie...jesli wplacilem przez MB do Pinnacle i potem chce wyplacic z powrotem na MB...to zadaja jakichs skanow? i ile idzie zwykle kasa z Pinnacle do MB? Pytam bo nacialem sie na Pointbet gdzie czekalem chyba 2 tygodnie na kase...




ode mnie nic nie chcieli przy pierwszej wyplacie, kase mialem po 15 minutach na MB
Posted by: hotdog

Re: PinnacleSports [2] - 06/08/2006 15:41

Czy Pinnacle na soccer ma tylko handi ? Nie ma 1x2 ?
Posted by: Maciek

Re: PinnacleSports [2] - 06/08/2006 16:14

ma
Posted by: wHiTe_StAr

Re: PinnacleSports [2] - 06/08/2006 19:37

owszem ma ale na niektóre wydarzenia tylko
Posted by: hotdog

Re: PinnacleSports [2] - 07/08/2006 05:19

Quote:

ma




A mnie caly czas sie pokazuje -0.5 lub -1.5 itp.
Posted by: ktos30

Re: PinnacleSports [2] - 07/08/2006 15:06


Czym sie rozni zaklad "pk and +0.5" od "+0.5" ? Czy ktos to moze jasno wyjasnic?
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 07/08/2006 15:08

pk to nic innego jak azjan 0:0. Zakład pk and +0.5 oznacza że połowa stawki idzie na handi 0:0 a druga połowa na +0.5. W przypadku drugiego zakładu handi +0.5 cała stawka idzie na tego azjana.
Posted by: Chivas

Re: PinnacleSports [2] - 11/08/2006 23:53

polecacie mi grac w Pinnacle jezeli nie znam praktycznie jezyka angielskiego? Mam zamiar wplacic niezla kase do tego buka ale przeciez jak dostane meila to sie zgubie... i drugie pytanko co to za bonus 500$ ?
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 12/08/2006 00:03

Juvek ja bym się nie martwił jeśli masz problemy z jęz. ang. jeżeli będziesz kiedykolwiek pisał do ich supportu to będziesz chyba na tyle sprytny aby złożyć dwa zdania z pomocą słownika, skoro nie znasz praktycznie języka, oni na penwo Cię zrozumieją. Po rejestracji i pierwszej wpłacie dostaniesz chyba tylko jednego maila z danymi konta + kwotą wpłaty. O bonusa nie będziesz musiał się prosić bo robią to automatycznie.

up to $500 - tyle wynosi maksymalny bonus, 10% od wpłaconej sumy (min. $250 aby sie załapać) zatem aby otrzymać maxymalny bonus $500 musiałbyś wpłacić do Pinn $5000.
Posted by: Chivas

Re: PinnacleSports [2] - 12/08/2006 00:08

Ok. Wielki dzięki Schranzer. Będę wiedział do kogo się udać w potrzebie
Posted by: jesusek

Re: PinnacleSports [2] - 12/08/2006 06:23

lubie tego buczka :P
Posted by: michal392

Re: PinnacleSports [2] - 12/08/2006 06:46

Jakie są warunki obrotu tego bonusu, oraz czy warto skorzystać z niego maxymalnie tzn wpłącić te 5000$?? Czy lepiej pierwszą wpłatę dokonać za pomocą przelewu czy karty kredytowej??
Posted by: crossmen

Re: PinnacleSports [2] - 13/08/2006 16:50

mam prośbę do grających w tej firmie -
planuję otworzyć konto u nich + moneybookers - w jakiej walucie będzie lepiej dolar czy euro - chodzi o mniejsze koszty przewalutowań -
( moneybookers planuję tylko do buków nie obsługujących złotówek )
jak wpłacam bo nich przez mb to czy mogę wypłacić w ten sam sposób , i jak wypłata będzie wyższa od wpłaty to też można
dzięki na info
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 13/08/2006 17:43

Quote:

mam prośbę do grających w tej firmie -
planuję otworzyć konto u nich + moneybookers - w jakiej walucie będzie lepiej dolar czy euro - chodzi o mniejsze koszty przewalutowań -
( moneybookers planuję tylko do buków nie obsługujących złotówek )
jak wpłacam bo nich przez mb to czy mogę wypłacić w ten sam sposób , i jak wypłata będzie wyższa od wpłaty to też można
dzięki na info




w takiej walucie w jakiej Ci sie bedzie lepiej grac, jak bedziesz mial i w pinnie i w mb konto w tej samej walucie to nie ma zadnych przewalutowan, przewalutowanie masz potem z mb - konto bankowe, a tam to juz praktycznie bez roznicy czy to bedzie usd-pln czy euro-pln, jak wplacisz przez MB to nawet musisz wyplacic na mb, wyplata moze byc oczywiscie wyzsza

PS. jesli bedziesz chcial skorzystac z bonusu 10% to pamietaj, ze depozytu+bonus nie mozesz wyplacic przez 30 dni, wszystko powyzej mozesz smialo wyplacic
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 13/08/2006 17:48

Quote:

Jakie są warunki obrotu tego bonusu, oraz czy warto skorzystać z niego maxymalnie tzn wpłącić te 5000$?? Czy lepiej pierwszą wpłatę dokonać za pomocą przelewu czy karty kredytowej??




mysle, ze warto skorzystac, ale w pinnie nie bonus jest ciekawy, a kursy, ja tam konto zalozylem nie dla bonusu, a dla kursow, szybkosci wyplat i oferty, gram tam juz sporo czasu i jestem zadowolony, mam tam 80% mojego kapitalu, a co do pierwszej wplaty to oni nie maja konta w polsce i jak chcesz do nich przelewem wplacic to musisz przelac kase na zagraniczne konto, ja polecam wplate przez mb lub netellera
Posted by: BAHmVIP

Re: PinnacleSports [2] - 15/08/2006 22:01

Quote:

mam prośbę do grających w tej firmie -
planuję otworzyć konto u nich + moneybookers - w jakiej walucie będzie lepiej dolar czy euro - chodzi o mniejsze koszty przewalutowań -
( moneybookers planuję tylko do buków nie obsługujących złotówek )
jak wpłacam bo nich przez mb to czy mogę wypłacić w ten sam sposób , i jak wypłata będzie wyższa od wpłaty to też można
dzięki na info




Też miałem podobny dylemat i wybrałem EURO
Zadecydował fakt, że z MB można dokonywac zwrotu na karte
kredytową, którą mam w EURo.

Są bukmacherzy, którzy nie mają EUR a jedynie USD
i wtedy przewalutowania niechybnie nastepują.
W MB jak w przewalutowanie zamieszana jest PLN, to 1,3% prowizja.
Posted by: crossmen

Re: PinnacleSports [2] - 17/08/2006 17:03

mam pytanko co do bonusu 10 % - min 250 usd wpłaty- a przeliczeniu u nich na euro to ile ?może ktoś robił wpłatę w euro , żeby załapać się na bonus 10 %
( na rynku bankowym dolar to ok. 0,78 euro - ale nie wiem jaki oni przelicznik stosują )
skan dowodu wysyłać im od razu po rejestracji czy ew. przed wypłatą .
dzięki za info .
Posted by: BAHmVIP

Re: PinnacleSports [2] - 17/08/2006 19:16

Quote:

mam pytanko co do bonusu 10 % - min 250 usd wpłaty- a przeliczeniu u nich na euro to ile ?może ktoś robił wpłatę w euro , żeby załapać się na bonus 10 %
( na rynku bankowym dolar to ok. 0,78 euro - ale nie wiem jaki oni przelicznik stosują )
skan dowodu wysyłać im od razu po rejestracji czy ew. przed wypłatą .
dzięki za info .




Proponuje nieco dołożyć i zrobic sobie bonus ok. 25%.

Otwarcie rachunku (również w Euro) upoważnia do otrzymania Bigger Bonusa ($50). Na konto w Pinnacle musi wpłynąć równowartość 300$, zaś kursy Euro w stosunku do dolara
dostępne są w internecie (aktualnie nieco ponad 1.25 US$/€). By uniknąć kłopotów, proponuję wpłacić trochę większa kwotę niż wynika z
przeliczenia. Wybór metody wpłaty nie ma żadnego znaczenia.

Pogooglaj "bigger Bonus", wyczyść cache przegladarki by sie nie okazało że wcześniej wchodziłeś z innego serwisu
(BB musi dostać referencję)

Weż kurs EBC i nieco dołóż by na pewno było $300.
Uważaj na 30 dni które musi wg regulaminu poleżeć bonus z Pinnacle.
BB wyśle $50 a Pinnacle weźmie ok 1EUR prowizji za przewalutowanie.

powodzenia.
Posted by: crossmen

Re: PinnacleSports [2] - 17/08/2006 21:05

dzieki za info - widzę , że na niektórych można liczyć -
może kiedyś będę mógł sie odwdzięczyć - pozdro
Posted by: wiqtor

Re: PinnacleSports [2] - 23/08/2006 09:09

cze

a jaka jest kwota minimalnej wplaty i wyplaty? czy pobieraja prowizje od wyplat? mozna wyplacac kilka razy w miesiacu bez oplat dodatkowych? czy wplacajac netellerem moge wyplacic inna droga, albo odwrotnie-wplacajac przykladowo przelewem lub karta wyplacic netellerem?

z gory dzieki za inf

pozdro
Posted by: mk146

Re: PinnacleSports [2] - 25/08/2006 00:22

Bigger bonus trzeba obracać? Jeśli tak to ile razy? Czy wystarczy czekać 30 dni?

10% bonus ile razy trzeba obrócić?
Tzn 3 razy depozyt, czy i bonus? Np wpłacam 500 $, czyli mam 550 $ to muszę w sumie postawić za 1500$ i bonus jest uwolniony?
Dobrze rozumiem?

Jak wpłacę przez moneybookers, to otrzymam bonus?

Jest tam możliwość stawiania combo, czy tylko single?
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 25/08/2006 01:04

wiqtor minialna wpłata to bodajże $50, jedna wypłata w m-cu free, nastepne $15 (na MB). Netellera nie używam więc Ci nie pomoge. Najlepszy sposób na am. buki to MB, neteller wybijcie sobie z głowy przelewy i karty, po co utrudniać sobie życie?

mk146 musisz obrocic chyba całym bonusem i depozytem(np. [500+50]*3), poczytaj u nich na stronie. Biggerem nie obracasz to gift za reflinka, oni od Ciebie i tak wyciągna x-razy więcej

Biggera otrzymasz jak wpłacisz przez mb. Parlays = combo, niestety ograniczona oferta na combo.
Posted by: mk146

Re: PinnacleSports [2] - 25/08/2006 07:37

A jak u tego buka z kursami na tenisa?
Wysokie na faworyta?
Posted by: Fro_Lech

Re: PinnacleSports [2] - 25/08/2006 08:25

Najniższe marże w sieci na tenis(i faworyci i 'niespodzianki'), coś jeszcze Cię interesuje ?
Posted by: mk146

Re: PinnacleSports [2] - 25/08/2006 11:20

A jak rozliczają krecze?
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 25/08/2006 12:39

Quote:

A jak rozliczają krecze?






http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Number=1897958&an=0&page=0#1897958 polecam
Posted by: czepek

Re: PinnacleSports [2] - 28/08/2006 17:39

A przy wypłacie na Neteller (taka sama metoda bede wplacal) musze wysylac jakies skany poza dowodem ??
Posted by: Mario_B

Re: PinnacleSports [2] - 31/08/2006 06:41

Działa wam stronka pinnacla ??
Posted by: wiqtor

Re: PinnacleSports [2] - 03/09/2006 21:21

czesc

sluchajcie jaki jest minimum wplaty przez netelera i moneybookers?a maximum? jak wygladaja oplaty za wplate moneybookers i netellerem? a co z wyplatami?

dzieki i pozdro
Posted by: crossmen

Re: PinnacleSports [2] - 04/09/2006 18:05

witam
czy u nich na piłkę nożną jest oferta do obstawiania
1 x 2 ?
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 04/09/2006 23:02

Quote:

witam
czy u nich na piłkę nożną jest oferta do obstawiania
1 x 2 ?




nie zawsze, ale jest
Posted by: Lord Devastator

Re: PinnacleSports [2] - 06/09/2006 17:40

Dlaczego niemozliwa jest z powrotem wyplata na karte debetowa??

Debit Card Payouts - Available for GBP and RMB Accounts Only.Back to top

Due to a change in the policy return of our debit card processing company, Pinnacle Sports is unable to return funds to your debit card. Within three days of your deposit and before any withdrawal is processed, our Customer Service Department must receive legible copies of the debit card, front and back, a valid identification with picture, and a completed Debit Card Authorization Form. Please note that withdrawals from accounts with debit card deposits are processed with a bank wire or NETeller only.

O co tu kaman??
Posted by: nivet

Re: PinnacleSports [2] - 08/09/2006 08:09

Drazni mnie to u nich ze hokeja europejskiego brak, co prawda nadrabiaja dobrymi kursami na nhl ale to nie to samo
Posted by: crossmen

Re: PinnacleSports [2] - 10/09/2006 08:38

taki tuz bukmacherski i hokeja europejskiego brak?
w ogóle odpuszczają tą dyscyplinę , proszę o info
( na marginesie 1x2 na piłkę nożną też brak )
jak grać u nich to chyba tylko under/over lub handicapy
pozdro
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 10/09/2006 10:36

Quote:

taki tuz bukmacherski i hokeja europejskiego brak?
w ogóle odpuszczają tą dyscyplinę , proszę o info
( na marginesie 1x2 na piłkę nożną też brak )
jak grać u nich to chyba tylko under/over lub handicapy
pozdro




z tego co pamietam to w tamtym sezonie hokej europejski byl, ale moge zle pamietac, 1x2 na pilke nozna jest, ale nie zawsze, za to dla typujacych kosza to najlepszy buk w sieci (ja wlasnie gram glownie kosza )
Posted by: storhamar

Re: PinnacleSports [2] - 10/09/2006 12:37

widzisz yahoo mam ten sam problem co ty ...i dla takich fanatyków jak my ...bwin byłby rajem na Ziemii ...ale jak czytam o tym jakie lduzie mają jazdy z nimi to naprawde obawiam sie wpłaty do nich teraz ;] przed zaczynającym się na dobre sezonem
Posted by: crossmen

Re: PinnacleSports [2] - 11/09/2006 16:56

właśnie pojawiła się oferta na hokej europejski , mam prośbę do grających w tej firmie jak liczą hokej do zakładów
handicap, money line , over/under - z dogrywkami czy bez
dzieki za info - pozdro
Posted by: nivet

Re: PinnacleSports [2] - 11/09/2006 17:05

Quote:

właśnie pojawiła się oferta na hokej europejski , mam prośbę do grających w tej firmie jak liczą hokej do zakładów
handicap, money line , over/under - z dogrywkami czy bez
dzieki za info - pozdro





witam crossmen

dokladnie to samo mialem napisac ze w koncu oferta sie pojawiła, alez mi sie micha ucieszyła

a z tymi zasadami to zaraz sprawdze.
Posted by: nivet

Re: PinnacleSports [2] - 11/09/2006 17:06

Please note:

Effective immediately, hockey games will be graded on the results of regulation time only, unless explicitly stated otherwise in the line offering.
Posted by: crossmen

Re: PinnacleSports [2] - 11/09/2006 17:14

czy kursy u nich na hokej europa też najwyższe jak w innych dyscyplinach bo jak tak to chyba obecnie najlepsza oferta na granie w.w. dyscypliny .
pozdro
Posted by: nivet

Re: PinnacleSports [2] - 11/09/2006 17:19

Quote:

czy kursy u nich na hokej europa też najwyższe jak w innych dyscyplinach bo jak tak to chyba obecnie najlepsza oferta na granie w.w. dyscypliny .
pozdro





ciezko powiedziec ale ja tam to bede gral ten hokej na pewno poczatek sezonu
Posted by: wiqtor

Re: PinnacleSports [2] - 15/09/2006 23:23

czesc. mam pytanie odnosnie under over w pinnacle. moze mi ktos wyjasnic co oznacza over 2 and 2,5?

dzieki i pozdro
Posted by: wiqtor

Re: PinnacleSports [2] - 15/09/2006 23:25

i do tego jeszcze co znaczy under 2 and 2,5?

dzikei za inf

opzdrawiam
Posted by: Emrod

Re: PinnacleSports [2] - 15/09/2006 23:45

Under over 2/2.5 różni się od "typowego" u/o 2.5 tym, że w sytuacji kiedy w meczu padną 2 bramki otrzymujesz zwrot połowy stawki!

Po prostu tak jakbyś grał 2 osobne typy - jeden u/o 2, a drugi u/o 2.5!
Posted by: wiqtor

Re: PinnacleSports [2] - 16/09/2006 08:36

ok dziekuje
pozdrawiam
Posted by: emilio25

Re: PinnacleSports [2] - 16/09/2006 10:20

Wczoraj zawarlem zaklad na mlb stawiajac 10.5 L po kursie 1.95 na STL (usunalem w zakladce startujacych pitcherow, wybierajac opcje action/action). Stl wygralo a dzis spogladam w historie i zamiast wygranych 10 L mam 6.86L??
Okazalo sie ze przed meczem zmienil sie pitcher i kurs na STL spadl wiec rozliczyli mi wygrana po nizszym kursie...Jak dla mnie to ladne chamstwo jak mozna zmienic juz zawarty zaklad???czy ktos spotkal sie kiedys z czyms podobnym???
Posted by: lupus

Re: PinnacleSports [2] - 16/09/2006 10:26

Trzeba bylo znaznaczyc iz tamci musza wystapic. W pinnie taka opja jest bodajze.

Ja w sportingbet nie mam takiej opcji, i mi dali zwrot, choc dobrze bo sie nie przelamali ;-)
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 16/09/2006 10:26

Quote:

Wczoraj zawarlem zaklad na mlb stawiajac 10.5 L po kursie 1.95 na STL (usunalem w zakladce startujacych pitcherow, wybierajac opcje action/action). Stl wygralo a dzis spogladam w historie i zamiast wygranych 10 L mam 6.86L??
Okazalo sie ze przed meczem zmienil sie pitcher i kurs na STL spadl wiec rozliczyli mi wygrana po nizszym kursie...Jak dla mnie to ladne chamstwo jak mozna zmienic juz zawarty zaklad???czy ktos spotkal sie kiedys z czyms podobnym???




Normalne, wiesz ile znaczy pitcher w druzynie baseballu? Taki Santana w Minnesocie, najlepszy pitcher w lidze dla przykladu zostaje zmieniony na jakiegos leszcza i druzyna traci na wartosci w danym meczu sporo. Musisz poczytac o zasadach tej gry jesli juz obstawiasz ten sport, przynajmniej dobrze by bylo, bo to tak jakby w pilce noznej wymienil Ci ktos cala obrone i bramkarza na gorszych lub lepszych, ciesz sie ze St.Louis w ogole wygralo.

Poza tym sam wybrales opcje action/action.
Posted by: CarlosMarc

Re: PinnacleSports [2] - 16/09/2006 10:39

Quote:

i do tego jeszcze co znaczy under 2 and 2,5?

dzikei za inf

opzdrawiam




Jak mniemam to są handicapy azjatyckie o ktorych mozesz poczytac na www.mecz.pl
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 16/09/2006 10:41

Quote:

Quote:

i do tego jeszcze co znaczy under 2 and 2,5?

dzikei za inf

opzdrawiam




Jak mniemam to są handicapy azjatyckie o ktorych mozesz poczytac na www.mecz.pl




Jesli stawiasz 100 funtow na taki zaklad to 50 jest na under 2, a drugie 50 na under 2.5
Posted by: emilio25

Re: PinnacleSports [2] - 16/09/2006 12:00

Quote:

Quote:

Wczoraj zawarlem zaklad na mlb stawiajac 10.5 L po kursie 1.95 na STL (usunalem w zakladce startujacych pitcherow, wybierajac opcje action/action). Stl wygralo a dzis spogladam w historie i zamiast wygranych 10 L mam 6.86L??
Okazalo sie ze przed meczem zmienil sie pitcher i kurs na STL spadl wiec rozliczyli mi wygrana po nizszym kursie...Jak dla mnie to ladne chamstwo jak mozna zmienic juz zawarty zaklad???czy ktos spotkal sie kiedys z czyms podobnym???




Normalne, wiesz ile znaczy pitcher w druzynie baseballu? Taki Santana w Minnesocie, najlepszy pitcher w lidze dla przykladu zostaje zmieniony na jakiegos leszcza i druzyna traci na wartosci w danym meczu sporo. Musisz poczytac o zasadach tej gry jesli juz obstawiasz ten sport, przynajmniej dobrze by bylo, bo to tak jakby w pilce noznej wymienil Ci ktos cala obrone i bramkarza na gorszych lub lepszych, ciesz sie ze St.Louis w ogole wygralo.

Poza tym sam wybrales opcje action/action.




Tak tylko ze wybierajac action/action nie obchodzi mnie jaki pitcher gra i gram po danym kursie, zaznaczajac pitcherow zaklad bylby niewazny... Jesli chodzi o pilke to zmiana 2-3 zawodnikow nie spowodowalaby ze jakis buk zamieni mi kursy...
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 16/09/2006 12:06

Money-line wagers on baseball will be accepted in the following manner:

Action - team against team, regardless of the starting pitchers.

Listed Pitchers - if both starting pitchers are not exactly as specified at the time of the bet, the wager will be deemed "no action".

One Listed Pitcher - this is a wager on or against one specified pitcher, regardless of the other starting pitcher. If the specified pitcher does not start, the wager is deemed "no action". (examples: "the Red Sox versus Helling" indicates a wager against Helling. "Helling against the Red Sox" indicates a wager on Helling).
Posted by: emilio25

Re: PinnacleSports [2] - 16/09/2006 12:35

Quote:

Money-line wagers on baseball will be accepted in the following manner:

Action - team against team, regardless of the starting pitchers.

Listed Pitchers - if both starting pitchers are not exactly as specified at the time of the bet, the wager will be deemed "no action".

One Listed Pitcher - this is a wager on or against one specified pitcher, regardless of the other starting pitcher. If the specified pitcher does not start, the wager is deemed "no action". (examples: "the Red Sox versus Helling" indicates a wager against Helling. "Helling against the Red Sox" indicates a wager on Helling).




Powtorzyles to co napisalem powyzej tylko po angielsku:)
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 16/09/2006 12:44

wynika z tego ze godzisz sie na zmiany pitcherow, a wiec jesli pitcher sie zmienia to i kurs, chyba jasne
Posted by: emilio25

Re: PinnacleSports [2] - 17/09/2006 06:52

Quote:

wynika z tego ze godzisz sie na zmiany pitcherow, a wiec jesli pitcher sie zmienia to i kurs, chyba jasne




Pisalem juz powyzej ze zaznaczajac action/action guzik mnie obchodzi ktory pitcher zagra - problem w tym, ze zagralem po kursie 1.95 a oni mi rozliczyli cos ok 1.70 i to mnie wkurza...
Posted by: Lord Devastator

Re: PinnacleSports [2] - 17/09/2006 10:31

Mam pytanko do doswiadczonych graczy w MLB czy takie praktyki z opcjami 'zaznaczony pitcher musi zagrac' sa 'od zawsze' czy dopiero firmy wprowadzaja je ostatnimi czasy? Pozdrawiam
Posted by: spoonboy

Re: PinnacleSports [2] - 17/09/2006 14:35

Emilio narzekasz, bo akurat tak trafiles , ze Ci obnizyli kurs. Jakbys gral na przeciwna strone i dostal wiecej , to wtedy na pewno bys sie cieszyl, ze sa takie zasady.

np. w Olympicu, jesli wybierasz no action to masz od razu napisane:
"Action no matter who pitches.
adjusted price"

W Pinnacle jest to w regulach:
"In the event there is a pitching change prior to the game, the money-line will be re-adjusted and "action" wagers will be graded using the opening price for the new pitcher."
Posted by: Zbigniew

Re: PinnacleSports [2] - 17/09/2006 22:14

Chciałbym pochwalić Pinnacle za SZYBKI support.

Kiedyś założyłem tam konto, ale zapomniałem numeru ID i hasła potrzebnych do logowania. Wysłałem im e-mail ze swoimi danymi i zapytaniem, czy konto to jeszcze istnieje i czy mogę odzyskać dane do logowania. Login i hasło przyszło po 6 minutach!
Posted by: Brons

Re: PinnacleSports [2] - 18/09/2006 08:49

witam, moze mi ktos wyjasnic odnosnie typowania tenisa w pinnacle: jest mozliwosc wytypowania x lub y ale przy kazdym są dwa okienka "risk" i "to win" co to dokladnie oznacza? pozdro
Posted by: nowy WK

Re: PinnacleSports [2] - 18/09/2006 09:37

Quote:

Mam pytanko do doswiadczonych graczy w MLB czy takie praktyki z opcjami 'zaznaczony pitcher musi zagrac' sa 'od zawsze' czy dopiero firmy wprowadzaja je ostatnimi czasy? Pozdrawiam




Od zawsze jest albo z okreslonych pitcherem albo niezaleznie od pitchera (action). W pinnacle masz o tyle dobrze, ze mozesz dowolnie wybrac - dwoch okreslonych, jeden albo drugi a w drugiej druzynie moze sie zmieniac albo w obu moga byc zmiany.

Moneyline mozna tak wybierac bo u/o czy handicapy raczej nie.

W Betfair byly kiedys dwa oddzielne rynki zakladow z okreslonym pitcherem i bez.

Wojtek
Posted by: alfa

Re: PinnacleSports [2] - 18/09/2006 09:38

risk = za tyle chcesz postawic (np. kurs 1.5, stawiasz 100(risk) to wygrywasz 50("na czysto"))
to win = tyle chcesz wygrac (np. kurs 1.5, chcesz wygrac 100("na czysto") wiec w pole "to win" wpisujesz 100 i otrzymujesz, ze musisz postawic 200 zeby wygrac 100

w skrocie:
risk = za tyle gram
to win= chce tyle wygrac
Posted by: nowy WK

Re: PinnacleSports [2] - 18/09/2006 09:39

Quote:

witam, moze mi ktos wyjasnic odnosnie typowania tenisa w pinnacle: jest mozliwosc wytypowania x lub y ale przy kazdym są dwa okienka "risk" i "to win" co to dokladnie oznacza? pozdro




Albo wpisujesz ile chcesz postawic na zaklad albo ile chcesz na danym zakladzie wygrac - wtedu stawke wylicza Ci automatycznie. Podobnie jest w Mansion czy 5dimes.

Wojtek
Posted by: Loony25

Re: PinnacleSports [2] - 20/09/2006 10:49

Pinnacle...taki gigant a zaczyna mnie powoli zawodzic..

max stawka na dokladny wynik w setach podczas US Open byl 100-200$
max stawka na kobiecy basket 100-200$
i tohandi jak i pk...

dla porownania max stake Betcris 1000$

nie wiem co sie z nimiostatnio dzieje, ze tak zanizaja max stawki
Posted by: Conrad

Re: PinnacleSports [2] - 20/09/2006 11:12

Loony, czy tylko Tobie tak zaniżyli stawki na dokładny wynik w setach podczas US Open, czy ogólnie dla wszystkich?

Pinnacle uważam za jednego z najlepszych buków na świecie, tak niskie limity nie są u nich standardem.
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 20/09/2006 11:29

Quote:

Pinnacle...taki gigant a zaczyna mnie powoli zawodzic..

max stawka na dokladny wynik w setach podczas US Open byl 100-200$
max stawka na kobiecy basket 100-200$
i tohandi jak i pk...

dla porownania max stake Betcris 1000$

nie wiem co sie z nimiostatnio dzieje, ze tak zanizaja max stawki




w pinnacle gralo mnie sie calkiem niezle, jednak akurat tak wyszlo ze na tym buku mam najwiekszy plus w sieci, nawet ich musialo to zabolec, bo dostalem limity po 100-200 funtow na dyscypliny na ktorych ich kasowalem az milo, to bylo powodem transferu kasy od nich do betcris...
Posted by: Izajasza53

Re: PinnacleSports [2] - 20/09/2006 19:20

Loony25 opróżnij skrzynke
Posted by: Loony25

Re: PinnacleSports [2] - 22/09/2006 19:38

Quote:

Loony, czy tylko Tobie tak zaniżyli stawki na dokładny wynik w setach podczas US Open, czy ogólnie dla wszystkich?

Pinnacle uważam za jednego z najlepszych buków na świecie, tak niskie limity nie są u nich standardem.




Sęk w tym , że obniżyli stawkę dla wszystkich
Sprawdzałem celowo u znajomych, to samo obok kursu na czerwono max stake

Na dokladne wyniki w setach podczas US Open 50-200$

na Mistrzostwa w Baskecie kobiet 100-200$
Dopiero na polfinaly zwiekszyli do 500-1000$

ale niesmak pozostaje, bo mialem tego buka od lat za najwiekszego giganta wsrod netowcowpod wzgledem limitow i stawek


Pamietam czasy , gdzie obok kursu na dokladny wynik w setach widnialo nieustannie 1000$
To samo bylo w baskecie..

W Betcris wszystki praktycznie mozna grac za 1000$, nie limituja wygrywajacych

Pinnacle - rowniez nie limituje wygrywajacych, to nie efekt limitu tylko max stake zmniejszaja...

Szkoda...mam nadzieje ze wroca do dawnych czasow bo max stake 50$ to sa juz kpiny..



PS skrzynka wyczyszczona
Posted by: Loony25

Re: PinnacleSports [2] - 22/09/2006 19:47

Wlasnie przejzalem oferte..

Kobiece mistrzostwa polfinaly max stake 200,

Ok zagram hokej

Hokej szwedzki, norweski itp max stake 100$...

Rozwalili mnie totalnie.. chyba czas pomyslec o zmianie buka...:-/
Posted by: kurson

Re: PinnacleSports [2] - 23/09/2006 07:04

Wchodzę na stronę pinnacle i oczom nie wierzę:

- nie ma oferty na piłkę nożną,
- nie ma MLB
- nie ma NFL

w świetle powyższych postów o cięciu limitów nasuwa się pytanie:

a może się zwijają?
Posted by: kurson

Re: PinnacleSports [2] - 23/09/2006 07:06

Ups, odświeżyłem stronę po kilku minutach i wszystko wróciło do normy

Jednak coś takiego zaobserwowałem pierwszy raz ...
Posted by: Brons

Re: PinnacleSports [2] - 29/09/2006 15:32

mam pytanie dotyczące F-1, czy Pinnacle wystawi jutro ofertę na F-1?
Posted by: LeFan

Re: PinnacleSports [2] - 06/10/2006 22:05

Ile czasu obecnie trwa przelanie środków z moneybookers do pinnacle?Powinno być natychmiastowe czy trwa to jednak trochę?Uprzejmą osobę proszę o info
Posted by: yaaho

Re: PinnacleSports [2] - 06/10/2006 22:20

Quote:

Ile czasu obecnie trwa przelanie środków z moneybookers do pinnacle?Powinno być natychmiastowe czy trwa to jednak trochę?Uprzejmą osobę proszę o info




natychmiastowo
Posted by: march88

Re: PinnacleSports [2] - 11/10/2006 17:58

Mam kilka oytan co do pinnacle:
1. Jaka jest min wplata/wyplata?
2. czy sa oplaty przy wplatavch/wyplatach?
3. czy mozna grać ako tenisa oraz laczyc tenis z innymi dyscyplinami?
4. czy jest jakas promocja dla nowych klientow?
Posted by: march88

Re: PinnacleSports [2] - 11/10/2006 18:26

5. czy mozna grac pile 1x2 bo widze tylko ah i u/o?
Posted by: Rusty

Re: PinnacleSports [2] - 12/10/2006 19:18

2. 1/m-c wypłata przez mb darmowa, następna $15
3. Tenisa nie można z niczym łączyć
4. Przez biggerbonusa jak sie zarejestrujesz to dostaniesz od nich $50 + 10% od Pinnacle. Tylko minimum wpłaty $250-300.
5. Piłki w zasadzie nie gram, ale jak coś przeglądałem to widziałem tam same azjany, raczej zakładu na remis tam nie znajdziesz, niech mnie ktoś poprawi jeśli źle piszę.

Co do pyt 1. to nie mam pojecią, możliwe ze min. to $50.
Posted by: lleyton

Re: PinnacleSports [2] - 14/10/2006 10:33

Witam zarejestrowalem sie dzis w pinnacle i zlozylem pierwszy depozyt- 300 euro- na koncie pojawilo mi sie 330- wnioskuje z tego , ze bez pytania czy chce czy nie dostalem bonus 10%- czy ktos zna zasady ile razy teraz musze tym obrocic przed wyplata?
Jak wyglada sprawa wyplat na konto bankowe? ile trwaja i jakie oplaty sa z nimi zwiazane?
Posted by: osin

Re: PinnacleSports [2] - 15/10/2006 22:14

Mam pytanie - czy nie będzie problemów, jak będę wpłacał poprzez MB, z tym że MB mam w PLN ??
Posted by: bursztyk

Re: PinnacleSports [2] - 15/10/2006 22:26

Quote:

Mam pytanie - czy nie będzie problemów, jak będę wpłacał poprzez MB, z tym że MB mam w PLN ??




Nie. Żadnych kłopotów nie będzie. Ja tak wielokrotnie robiłem
Posted by: connor

Re: PinnacleSports [2] - 16/10/2006 15:15

Quote:

Mam pytanie - czy nie będzie problemów, jak będę wpłacał poprzez MB, z tym że MB mam w PLN ??




Nie ma problemow. Ten buk jest niesamowity, wczoraj wieczorem zlecilem wyplate na jedno z moich kont bankowych w wielkiej brytanii i dzisiaj sprawdzam konto w necie, a tam kasa juz jest na koncie, dodam ze byla to spora suma i wyplata od razu, a nie jakies praktyki z przetrzymywaniem kasy. Ten buk to jedyny do ktorego nie mam zadnych zastrzezen, a gram/gralem praktycznie u kazdego znanego buka.