Betfair.com

Posted by: rimos

Betfair.com - 23/11/2005 11:41

jakis czs próbuje grac na wyscigach konnych w Betfair.com zróżnym powodzeniem nie mając zadnego wyobrazenia o koniach a tylko kierujac sie kursami. Kwote którą tam zainwestowałem przeznaczyłem na straty chcac poznac zasady obstawaiania! mniejwiecej już zaczynam rozumiec ale nie do konca, ale nie oto mi chodzi Szukam w Betfair.com linku lub sposobu ogladania przebiegu tych obstawinych gonitw gdzie szukać?

jesli znajdzie ktos chwile czasu to prosze mi wytłumaczyć jak to jest mozliwe i po co sa wystawione sa kursy 100 po kwocie 2 euro w gonitwie na wszystkie konie jako nie wygra (lay)
Posted by: SenDPL

Re: Betfair.com - 23/11/2005 14:23

Po pierwsze, jeśli chcesz oglądać gonitwy angielskie, powinieneś:
a) wykupić abonament At The Races(teoretycznie niedostępny poza Anglią, jednakże przy szybkim łączu możesz zaryzykować)
b) poszukać jakiejkolwiek firmy oferującej Channel 4, na którym można oglądać większość wyścigów
c) wejść na www.sportinglife.com/racing i kliknąć na Live Audio Commentaries, by móc słuchać radia z wyścigów na żywo za darmo
d) podobnie jak w punkcie c) udać się na stronę WillHilla i tam także za darmo słuchać radia(gorsza opcja, na SportingLife masz możliwość wysłuchania previewu dla każdego wyścigu)
e) obstawić minimum 10 funtów na jakąkolwiek gonitwę w Ladbrokes i oglądać za darmo/

Co do lay... Ja sam nie gram w Betfair, ale postaram się wyjaśnić z tego, co wiem... Jeśli grasz na konia, na którego kurs jest 100 przy kwocie 2 funty, to jeśli dany koń nie wygra, wygrywasz 2 funty. Jeśli dany koń wygra, to musisz zapłacić 200 funtów... Ciekawe, nieprawdaż? Jeśli kierujesz się kursami, to musisz jeszcze wziąć jedną rzecz pod uwagę - kursy bezpośrednio w Totesport, angielskiej firmie, która działa na podobnej zasadzie co nasze rodzime Totto oraz SP dostarczane przez różne firmy. Obydwie rzeczy możesz sprawdzić na stronie http://www.sportinglife.com/racing/liveshows/ .
Mam nadzieję, że trochę przybliży Ci to grę angielskiego, bardzo fascynującego galopu.

Pozdrawiam

SenD
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 23/11/2005 16:20

Powyżej SenDPL z grubsza opisał co się z czym je.Ja od siebie mogę dodać,że gram regularnie na wyścigi angielskie w Betfair- niezła zabawa bo można obstawiać właściwie do słupa.Może trochę przesadziłem jakieś dwa furlongi przed celownikiem. Oczywiście słucham transmisji audio j.w.
Może dla uzupełnienia polecam stronę www.racingpost.co.uk
tamże można zobaczyć typy,perfomers startujących koni,oczywiście jest też dokładny program gonitw.
pozdr
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 23/11/2005 17:14

b/dziekuje
jak rozumie równiez niezbyt sie znasz na koniach które obstawiasz! w takim bądz razi czym sie kierujesz obstawiając? jaka taktyke stosujesz, czy mozesz mi co nie co przyblizyć swoje przemyslenia?
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 23/11/2005 20:10

Z tą znajomojścią jest różnie tzn.nie chcę się rozwodzić nad swoją osobą ale gram na koniach od 25 lat,oczywiście większość czasu spędziłem w Sopocie obstawiając gonitwy służewieckie.Odkąd otworzyli w Trójmieście Betako zacząlem grać na Anglię.Betako zamknęli i odtąd pogrywam w necie u Hilla i od jakiegooś czasu w Betfair.Jestem zwolennikiem wyścigów płaskich ale w Betfair gram też przeszkody głównie przeciwko faworytom (lay).Czym więc sie kieruję:analizuję program (jak wspominałem racingpost),typy z Sporting Life oraz kursy wystawiane przez buków. Podoba mi się gra na lay i tutaj idealne jest Betfair, jak wypatrzę jakiegoś konika to zasuwam u W.Hilla.W tygodniu pracuję więc raczej gram na sucho ale jak przyjdzie weekend to walczę do upadłego.
Rimos jak będziez zainteresowany wymianą typów to koło soboty możemy pogadać (GG lub skype).
pozdr.
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 24/11/2005 08:14

jestem za utrzymaniem kontaktu z tym co do wymiany typów to raczej nic ci nie moge zaproponować bo moje typy w Betfair były raczej na chybił . Kwotę, która przeznaczyłem na zgłębienie tajemnic koników juz wtopiłem w tej chwili czekam na kolejny przelew. Mam nadzieje ze na piątek juz będzie. Jestem zainteresowany gra na (Lay) mysle że tu SA pieniądze . W pierwszej fazie gry testowej byłem 210 Euro do przodu pełny entuzjazmu w kolejnym dniu wszystko popłynąłem ale takie sa zawsze początki. Jeśli znajdziesz wiecej czasu przybliż mi sposób gry na (lay) już przez ciebie wypracowana ? OK. ?
Posted by: SenDPL

Re: Betfair.com - 24/11/2005 17:23

Oczywiście masz rację. Na lay można dorobić się naprawdę niezłego profitu, należy wiedzieć tylko, jakimi kryteriami doboru się kierować. Jeśli chcesz, mogę Ci oczywiście pomóc, kontakt ze mną możesz nawiązać przez MSN, gg lub też gtalk, jeśli nie naruszy to zasad forum, to podaję - gg-7027377, msn: SenDPL@hotmail.com , ggtalk - spytaj, podam.
Ja osobiście znam kilku typerów, którzy grają tylko na zakłady, kto przegra... Jeśli interesuje to ludzi, którzy nie grają w betfair, w bardzo popularnym w Polsce bukmacherze, BAW, można grać na niektóre wyścigi, czy faworyt wygra...

Pozdrawiam

SenD
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 24/11/2005 19:17

SenDPL
oczywiscie juz czesciowo skorzystałem z twoich wskaówek naprawde trafione. Co do grania na (Lay) musimy byc w kontakcie ale jeszcze nie rozpoczne gry mimo, ze mam juz konto uzupełnione! W tej chwili jestem w trakcie rozmowy z bardzo wazna osoba od koników. W przyszłości licze na założenie grupy grajacej w Betfair.com!
Na ta chwile poszukuje osób o wiedzy matematycznej (no tak powiedzmy statystyka na studiach ekonomicznych)
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 25/11/2005 05:50

Rimos
Postaram się z Tobą dzisiaj skontaktować ale widzę że możemy utworzyć spółdzielnię od gry na konie.Moim guru jest oczywiście HPC (moderator forum) który gdzieś zniknąl.Myślę że mozna powalczyć bo naprawdę można wyciąnąć niezłą kasę
pozdr.
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 25/11/2005 17:41

na ta chwile poszukuje osób, osoby znajacą sie na statystykach (studia o ten poziom wiedzy mi chodzi).
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 27/11/2005 18:59

jak wam wyszedł bilans tego wykendu? ja jestem na "0" ani plus nani minus!
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 27/11/2005 21:13

Rimos,
W sobotę nie grałem bo miałem inne zajęcia,natomiast dzisiaj zagrałem 3 gonitwy ( 2 w Doncaster i 1 w Newbury ) za małe stawki i wszystko weszło ( oczywiście na lay) później miałem gości i tak rozfartowany musiałem spasować.
pozdr.
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 28/11/2005 10:49

ach.. zawsze ktoś wejdzie w parade gdy sie ma dobra passe!
Posted by: p283

Re: Betfair.com - 28/11/2005 17:40

Witam. trafiłem na ten temat kilka dni temu i zainteresowałem się grą w betfair na lay. najlepiej wychodzę na graniu hokeja i koszykówki, znacznie gorzej piłki nożnej, ale próbowałem też z końmi (raczej eksperymentowałem i nigdy na lay). Moje próby były oparte jedynie na gonitwach w UK (tu mieszkam więc łatwiej i korzystałem z takich jakby profesjonalnych serwisów, które analizują i przysyłają typy - jeżeli trafiłem na jakiegoś triala). ogólnie stawki były niskie. a te profesjonalne analizy to wyglądały bardzo ładnie (długie wywody), tylko że skuteczność tragiczna. A dziś po kilku dniach spróbowałem zagrać w betfair na lay. Wybrałem gonitwę w Wolverhampton o 2.20 wystawiłem Snow Bunting, no i ...tragiczny start.

Dlatego mam prośbę jakbyście mogli wyjaśnić bardziej jakimi kryteriami Wy się kierujecie przy wyborze konia przeciw którem postawić (domyślam się że nie stawiacie na takiego na którego trzeba postawić 100x), czy są to główie konie faworyzowane przez buków?

Z góry dziękyję.
Pozdrawiam.
p283
Posted by: SenDPL

Re: Betfair.com - 28/11/2005 20:32

Z mojej strony mogę Ci udzielić informacji na żywo, tak jak wyżej pisałem, komunikatory czekają, jeśli inaczej, daj znak na PM.

Pozdrawiam

SenD
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 28/11/2005 21:16

SenD
ma duzo czasu i cierpliwosci
Posted by: p283

Re: Betfair.com - 28/11/2005 22:45

Dzięki SenDPL, napewno się odezwę.
Pozdrawiam.

p283
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 29/11/2005 19:34

p283
Wrzucę coś do ogródka.Oczywiście jak zauważyleś gra na LAY opłaca się tylko przeciwko bitym faworytom ( mniejsza stawka zakładu a większa wygrana ).Ja podchodzę do gry poprzez analizę dokonań konia,dżokeja,trenera i oczywiście warunków danej gonitwy ( stan toru,dystans,waga )do tego dochodzi czysta statystyka wygranych faworytów a to kształtuje się na poziomie do 30% , czyli wystarczy zagospodarować pozostałe 70% a z reguły więcej i stawiać.
Pewnie mniej czy bardziej wnikliwa obserwacja skłania mnie również na granie na wygraną danego konia ale tu dla odmiany szukam koników dobrze płatnych ( nie faworytów)
pozdr.
Posted by: p283

Re: Betfair.com - 29/11/2005 22:31

Dzięki skunks.
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 30/11/2005 05:37

Może na chwilę przerwijmy rozważania o sposobach i metodach gry a zajmijmy się typami.
Wybrałem na dziś jedną gonitwę : Catterick 1.30
Maurice Young Memorial Handicap Chase (Class E) (5yo+,0-110) Winner £4,067.55- 5 run
faworytami są FOREST DANTE (2,96 betfair) oraz GANGSTER R US (2,98)
typerzy wskazują na zwycięstwo tylko te dwa konie z przewagą na FORESTA.
A co ja sądze:
1 Ede Iff - ciekawy konik,biegał po lepszych grupach,w siodle mało doświadczona dziewczynka ale widać że radzi sobie z konikiem - liczy się w grze
2 Northern Minster-niedoceniany przez typerów i buków,niezła jazda,- czarny koń gonitwy
3 Gangsters R Us -doświadczony dżokej, rzetelny koń - nie przekonuje mnie
4.Forest Dante-fav biegu,najlepszy dżokej w siodle w całej stawce K.Johnson , koń doświadczony 7 wyścigów zwycięskich na koncie- tylko jazda mnie przekonuje
5.John Rich - najgorszy koń w stawce i tak pozostanie - nie widać argumentów za.
TYP:Northern Minster - Edi Iff
( czyli gramy na lay faworyta Forest Dante)
pozdr.
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 30/11/2005 09:49

? nie widze tej gonitwy na Betafair.com ! chyba, ze juz sie zakończyła jeśli tak to podsumuj swe typy!
Posted by: SenDPL

Re: Betfair.com - 30/11/2005 13:52

Forest Dante niestety wygrał, choć było bardzo blisko porażki. Mieliśmy w SP trzech CF, każdy po 5-2, w ostatecznym rozrachunku liczył się tylko Forest Dante i Ede'iff, jednakże ta druga popełniła błąd na ostatnim płocie i przegrała cały wyścig o pół długości. Świetny typ swoją drogą, dość pechowo przegrany, ale gratuluję.

Pozdrawiam

SenD
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 30/11/2005 16:30

wynik biegu:
1 Forest Dante (IRE) 11-2 K Johnson F Kirby 12 5/2 cf
tracked leaders, joint leader 7th, led 14th, ridden approaching last, driven out opened 9/4
2 ½ Ede'iff 11-12 R Lucey-Butler (7) W G M Turner 8 5/2 cf
tracked leaders, chased winner from 14th, ridden approaching 2 out, mistake last, stayed on towards finish opened 7/2 £1000-£400
3 dist Gangsters R Us (IRE) 11-8 A Dempsey A Parker 9 5/2 cf
led to 4th, hit 12th, slipped on bend approaching 3 out, weakening when hit 2 out opened 2/1
UR Northern Minster 11-11 B Harding F P Murtagh 6 7/1
chased leader, led 4th, hit 6th, hit 12th, headed, blunded when unseated rider 14th opened 15/2 touched 8/1
RO John Rich 10-0 P Mcdonald (7) M E Sowersby 9 9/1
held up in rear, struggling from 9th, jumped badly right 10th, ran out opened 14/1
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 30/11/2005 16:34

SenDPL
dzięki za uznanie ale zawiodła mnie intuicja doceniałem klasę dżokeja zwycięskiego konia K.Johnsona ale nie miałem przekonania do FORESTA, niestety na przeszkodzie popełnił błąd Northern Minster i tak szlag trafił mój typ.Jutro skoro jutrzenka spróbuję coś napisać mam nadzieję na polemikę z moimi przemyśleniami.
pozdr
Posted by: SenDPL

Re: Betfair.com - 01/12/2005 07:00

Leicester 1:00

Righton Ltd. Juvenile Novices' Hurdle

Akram - Lay - 2.76 w momencie pisania

Dość ciężko było mi wyłapać na dzisiaj dobrego lay'a, ale znalazłem w końcu na to, czego szukałem. Akram, dla którego będzie to pierwsze spotkanie z gonitwami płotowymi jest w tym momencie samotnym faworytem według bukmacherów. Kurs 2.72 na wygraną przy 15 koniach w stawce jest mały...Jonjo O' Neill z przeciętną formą, brak wyścigów w Leicester nie świadczy za wygraną... Jednakże to, co trzeba na pewno wziąć pod uwagę, to fakt, że Akrama dosiądzie dzisiaj Harding, który to z ostatnimi beznadziejnymi wynikami będzie miał wielkie problemy. Koń będzie też miał problemy z podłożem, jako że na płotach jest dość miękko, i dla pierwszego wyścigu dla konia jest niezmiernie trudno w takich warunkach wygrać, biegając wcześniej tylko na maksymalnie 1 milę 2 furlongi, podejmując dzisiaj wyzwanie 2 mil, i to przez płoty. Jeśli nie Akram, to kto? Ano na pewno Copper Bay będzie się liczył w walce o wygraną, koń ten zaskoczył mnie w sprintach, widziałem, że jego potencjał pozwala na wiele i powinien być liczony jako jeden do choćby zajęcia miejsca. Cava Bien, bardziej doświadczony od wymienionych dwóch, mający na swoim koncie już 2 gonitwy płotowe w tym sezonie, miejsca siódme i czwarte bardzo obiecujące, może pokusić się o ładny wynik. He's A Star w zeszłym tygodniu pokazał wspaniałą walkę na flacie w Southwell, dzisiaj być może powalczy.

Wyścig na pewno nie będzie tak jednostronny, jak wskazuje na to Betfair. Wygrana Akrama za 2.72 jest zdecydowanie nieopłacalna, Lay po 0.04 więcej jak najbardziej tak.

(kurs wzrósł do 2.82)

Komentarze mile widziane

Pozdrawiam

SenD
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 01/12/2005 08:36

SenDPL
Z uwagą przeczytałem twoje opracowanie dot. tej gonitwy i myślę,że karkołomnym zadaniem jest tu wytypowanie zwycięzcy.Natomiast, proponujesz zagrać przeciwko faworytowi AKRAMOWI i jakoś nie przekonałeś mnie do tego typu.Stawka koni to debiuty lub konie które przebiegły się bez wyniku.Patrząc na dokonania na flacie AKRAMA należy pochylić czoła 4 starty 2 zwycięstwa, w tym jedno pod M.J.Kinanem (najlepszy dżokej irlandzki). Osobiście myślę,że 2m , płoty nie powinny być problemem dla tego konia i powinien się liczyć w rozgrywce.
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 01/12/2005 08:40

Acha jeszcze mój typ
Rano mi się zawiesił komp. i całe opracowanie poszło w diabły, więc podam tylko suchy typ
3.10 Wincanton ,chase 3m 1/2 f 5o+
TOM SAYERS - na miejsce ( do 2 msc na celownika)
Fajnie,że się rozkręca ten temat a jak przyjdą wyścigi po zielonym płaskie ( koniec marca) to rozprujemy buków.
pozdr.
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 01/12/2005 11:06

Quote:


Fajnie,że się rozkręca ten temat a jak przyjdą wyścigi po zielonym płaskie ( koniec marca) to rozprujemy buków.
pozdr.



dla wtajemniczonych podaje że dałem dokument do opracowania!
tak ze bedzie mozna juz zastosowac w tym okresie przetestowac model!
Posted by: SenDPL

Re: Betfair.com - 01/12/2005 14:21

Rozliczenie typu - Akram nie startował, wygrał francuski Caribou, z wspomnianymi przeze mnie Cava Bienem i Copper Bay'em na kolejnych miejscach.

Pozdrawiam

SenD
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 01/12/2005 15:22

SenDPL
Twój chociaż nie pobiegł a mój wziął wyścig na siebie (ponad 3 mile) i wywrotka na przeszkodzie,i po TOMKU SAYERZE, no nic walczymy dalej jutro.
Tymczasem bilans 0:2
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 02/12/2005 07:56

Witam,
Mamy dzisiaj bardzo ciekawy wyścig z udziałem polskiego konia DANCER LIFE.
SAndown 2.35 przeszkody klasa B
Faworytem wyścigu jest GETOUTWHENYOUCAN koń w doskonałej dyspozycji (wygrane 3 ost.biegi) jednak dokonania te zostały osiągnięte w niższych grupach.W siodle czołowy dżokej T.J.Murphy,trenuje nie wymagajacy rekomendacji M C Pipe, sądzę jednak że spotka się tu z zaciekłym oporem konkurentów
El Vaquero,Lacdoudal i My Will śmiało mogą siegnąć po zwycięstwo
Zdecydowanie wydaje się być słabszy w tej stawce See You Sometime.
No i nasz rodzynek DANCER LIFE czołowy ogier w biegach płaskich na Służewcu,teraz z powodzeniem próbuje swoich sił w Anglii. Po zmianie trenera z Jojo na Williamsa odniósł przekonywujące zwycięstwo i wg mnie stać go na progresję, na chwilę obecną jest ostatnią grą w tym biegu.
Polecam:
DANCER LIFE ( WIN za małą stawkę) kurs w Betfair godz.8.55 -
26 EURO.
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 02/12/2005 08:03

I jeszcze jeden suchy typ:
3.40 SANDOWN
ITS A DREAM ( WIN ) 2.52 Betfair

Sorry że skupiam się na koniach które powinny wygrać,gra na lay jest o wiele prostsza i najlepiej ją stosować krótko przed gonitwą.
pozdr.
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 02/12/2005 08:04

jaki sens jest wystawiac kursy o wartosci 1.01 na kwote 100 Euro na (lay) gdzie nikt nie podejmuje taki zakład o co tu chodzi?
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 02/12/2005 08:07

Bardzo żetelne analizy bardzo mi sie podobaja można z nich wychwycic czym sie kierujecie typujac.


nie moge edytowac postu
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 02/12/2005 09:21

Rimos,
Odnosnie gry na lay za stawkę 1,01 ma bardzo duży sens, jeżeli się zdecydujesz w takim przypadku postawić 100 EURO i koń nie wygra to zarabiasz 100 EURO a jeżeli wygra to przegrywasz 1 EURO.
Stawka o której mówisz 1,01 z reguły jest wystawiana jak koń prowadzi a do celownika już bardzo blisko, więc są małe szanse że przegra wyścig.Ale na koniach nie takie cuda się zdarzają.Reasumując mały wkład a wygrana taka jaką chcesz.
pozdr
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 02/12/2005 16:32

niestety nasz polski konik DANCING LIFE nie zaistniał w wyścigu,cały dystans plasował się na ostatniej pozycji w rezultacie zajął 4 msc 25 długości za zwycięzcą.Wygrał liczony LACDOUDAL. Myślę,że warto pilnować Dancera na pewno jeszcze coś ugra.
Natomiast w drugim wyścigu który polecałem bezwarunkowe zwycięstwo ITS A DREAM (11/8f) drugi koń na celowniku 15 długości za nim.
bilans typów 1:3
pozdr.
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 03/12/2005 11:22

Quote:


Stawka o której mówisz 1,01 z reguły jest wystawiana jak koń prowadzi a do celownika już bardzo blisko, więc są małe szanse że przegra wyścig.Ale na koniach nie takie cuda się zdarzają.Reasumując mały wkład a wygrana taka jaką chcesz.
pozdr



kursu 1,01 z tego comówisz wynika że te kursy sa stawiane w trakcie biegu?
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 03/12/2005 12:18

witam,
moje typy na dzisiaj:
12.55 Sandown class D 2m1/2f
GREEN ICENI (win 4,00 Betfair )
Mike Fitzerald w siodle w barwach swojego trenera Hendersona,którego konie są dobrze przygotowane,może być gorąco ale liczę że pewnie wygra

2.05 Sandown class A 2m
CROSSBOW CREEK (place - 3,15 Betfair )
faworytem wyścigu jest RACING DEMON pod Murphy, trener Knight.W takiej kolejności powinny się zameldować na celowniku: RACING DEMON i CROSSBOW CREEK, liczy się jeszcze CERIUM lecz nie powinien zagrozić wspomnianej parze

I jeszcze ciekawostka o 12.50 w HAYDOCK ściga się kolejny polski koń NOWATOR , wyglada na to żenie osiągnął jeszcze optymalnej formy i w tym wyścigu raczej się nie policzy
pozdr.
Posted by: SenDPL

Re: Betfair.com - 03/12/2005 12:40

No to i ja się dorzucę, Haydock 3:35 i mój NAP na dzisiaj, The Cool Guy z Irlandii. Jedyne, co nie przemawia za nim, to forma jockeya, Llewellyn, jednakże jeżdżąc z końmi Twistona-Daviesa tak często, i wygrywając z nim ostatnio w Uttoxeter, w wyścigu na niecałe 3 mile. Wygrana była dość jasna, kontrola całego biegu, prowadzenie z 3 płotami do końca, dzisiaj na 2.5 mili nie powinno być problemów. Waga 11-5 lb trochę sporawa, jednak biegał już nie z tak sporą. Soft, płoty Soft/Good jako podłoże, czas nie będzie dobry, jednak spodziewam się wygranej o te 2-3 długości. Hibernian może się liczyć w walce o miejce, jednak tak duży przeskok ostatnimi czasy w klasach(od H do D) może być zimnym prysznicem. Aha, no i jeszcze koń potrzebuje szybkiego podłoża, by pokazać się z najlepszej strony. Stawka 6/10 będzie odpowiednia

Obecny kurs - 1.74(bf)

Pozdrawiam

SenD
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 03/12/2005 12:57

No i jest sukces NOWATOR wygrał pewnie przed chwilą swoją gonitwe, zdążyłem zagrać za 8,8 w Betfair, nieźle się zapowiada.Brawo dla Adriana Dobbina dosiadającego NOWATORA
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 03/12/2005 15:33

SenDPL
Podoba mi się Twój typ do THE COOL GUY dołozył bym HARMONY BRIG i mamy całą dwojkę.Za 3 min wyścig,trzymam kciuki
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 03/12/2005 15:42

I po wyścigu:
1.THE COOL GUY
2.HARMONY BRIG
Posted by: SenDPL

Re: Betfair.com - 03/12/2005 17:35

Weszło łatwiej, niż się właściwie spodziewałem, pewna wygrana z 7 długościami przewagi nad drugim miejscem, jednak tak, jak powiedziałem, mogło być nieciekawie po tych błędach jockey'a na, na trzecim i piątym płocie. Kurs 1.74 zainkasowany, jutro postaram się wybrać coś równie ciekawego.

Pozdrawiam

SenD
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 03/12/2005 19:41

A ja jutro zamierzam pożegnać sezon wyścigowy w Polsce. Co Ty na to SenDPL żeby się spotkać w Sopocie w ekspozyturze i coś potypować na rodzime wyścigi?
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 03/12/2005 19:46

SenDPL
Oczywiście gratuluję typu sam dzisiaj miałem remis i bilans wygląda tak: 2 trafne , 4 chybione typy.
Trwają wyścigi w Wolverhampton (AWT)
zagrałem u Hilla taką triplę:
7.00 KYLES PRINCE
7.30 MYSTIC MAN
9.00 CORNUS ; MAGIC GLADE ; THE LORD
dwie pierwsze gonitwy weszły,pomóżcie trzymać kciuki za trzecią
pozdr.
Posted by: SenDPL

Re: Betfair.com - 03/12/2005 20:14

Chętnie bym wpadł, ale jest to jak na mnie troche za wcześnie, poza tym jutro mam sporo zajęć(moje typy mogą pojawić się nawet wieczorem, na wyścigi z USA) tak więc... Postaram się mieć czas na przyszłą sobotę na V-75, w Sopocie bywałem troche w sierpniu, grało się dość miło, jednak polski galop to nie to, co Anglia.

Pozdrawiam

SenD
Posted by: SenDPL

Re: Betfair.com - 04/12/2005 09:54

Tylko na chwilę, żeby napisać dzisiejszy NAP:

Kelso 1:20

Turpin Green to win

Bardzo mały kurs, jednakże chyba warto. Turpin jest o te 2-3 klasy lepszy od przeciwników, dobrze wylosowany na 1 pozycji startowej, doświadczony Dobbin w siodle, Richards z bardzo przyzwoitymi wynikami ostatnio, warto zagrać za 8/10.

Pozdrawiam

SenD
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 04/12/2005 12:35

Na dzisiaj wybralem gonitwę w WARWICK 1.10 class E 3m2f
W stawce 12 koni wyróżniają się zdecydowanie dwa tj.
ROWLEY HILL (fav.) oraz WOODLADNS GENPOWER, może policzyć się jeszcze FERIMON, cała reszta statystuje.Za pierwszym przemawia jazda A.Dobbina , drugi natomiast miał otarcie w grupie D z niezłym skutkiem.
typ: WOODLANDS GENPOWER win 5,30 Betfair.

pozdr.
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 04/12/2005 12:37

SenDPL
wstawiam twojego TURPINA do kartki + dodaję od siebie w tej gonitwie PEBBLE BAY.Tylko te dwa konie powinny być pierwsze na celowniku.
pozdr.
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 04/12/2005 17:42

Niestety mój WOODLANDS GENPOWER stanął w pień po ostatniej przeszkodzie i bardzo pechowo przegrał.
Nie była to najlepsza niedziela na wyścigach
bilans: 2:5
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 04/12/2005 20:43

Zapodam coś na jutro,
1.20 Newcastle class E 2m płoty.
W stawce 10 koni mamy bitego faworyta ogiera GARDASEE gra na niego będzie ksztaltować się na poziomie evens (1/1) w siodle J.M.Maguire i trzeba przyznać że dosiad podwyższa szansę konia,który w ostatnim starcie pokonał rywali o 30 długosci,jest jedno ale gonitwa ta byla kategorii F.
Dla mnie oprócz wspomnianego zapisane są dwa interesujące koniki MADGE i ONE MORE TIME zwłaszcza ten drugi może odebrać zwycięstwo faworytowi, co prawda ostatni wyścig kompletnie nieudany ale wcześniej ścigał się w niezłej stawce.
Mój typ: ONE MORE TIME win 5,60 Betfair
pozdr.
skunks
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 06/12/2005 08:15

Witam wszystkich
Posiadacie może namiary na strone WWW gdzieżby można było wyszukać gonitwe, a następnie zostałby wyłoniony faworyt biegu itp.?
cos takiego
http://www.virtualformguide.com/cgi-bin/tvf/access.pl
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 06/12/2005 12:15

Rimos,
www.racingpost.co.uk - tylko gonitwy angielskie, natomiast notowania czerpię z strony buka www.willhill.com oraz naszego ulubionego www.betfair.com
W związku z tym że nie znalazłem dobrego opracowania ( program gonitw) poza Anglią tylko te wyścigi mnie interesują
pozdr.
skunks
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 06/12/2005 12:31

Dzisiejsze wyścigi w UK
12.50 Sedgefield
OSIRIS ( trochę długo stał) , PERFECT BALANCE i IRELAND EYE
1.20 Sedgefield
faworyt WEAPONS INSPECTION a ja liczę CIRRUSA

1.50 Sedgefield
SCOTMAIL - ZDECYDOWANIE WIN i nie powinien być faworytem
2.20 Sedgefield
brak faworyta , dla mnie JETHRO TULL (najlepszy zesół rockowy na świecie)

12.40 Fontwell
Bity faworyt ROSECLIFF , a ja przewrotnie stawiam na TORA BORA
1.10 Fontwell
Faworyt biegu RAKALACKEY i razem z DE BLANC rozegrają tą gonitwę
1.40 Fontwell
Wyrównana stawka o zwycięstwo powinny walczyć SLICK ( ulubiony M.Fitzgerard ) i MIS SYL
2.40 Fontwell
Brak zdecydowanego faworyta ale za to udział polskiego konia
SZEROKI BÓR który się policzy w rozgrywce

TYP DNIA : SCOTMAIL 1.50 Sedgefield
NIESPODZIANKA DNIA ; SZEROKI BÓR 2.40 Fontwell
powodzenia !!!
pozdr.
skunks
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 07/12/2005 09:37

Wczoraj dzień remisowy, TORA BORA I SCOTMAIL pozwoliły stanąć przy kasie ale nasz SZEROKI BÓR przeszedł obok biegu.
bilans 3:6
Na dzisiaj wybrałem jedną gonitwę 1.00 Leicester:
zdecydowany faworyt biegu ogier ALDEBURN (7/4) to koń biegający w swej karierze z lepszymi końmi, w tym sezonie biegł w grupie E i uplasował się na 4 msc tracąc do zwycięzcy 20 długości,w siodle R.Johnson zastępujący stajenne dżokeja co powinno podnieść szanse konia.Oczywiście prasa wyścigowa kreuje go na zdecydowanego zwycięzcę.
Wg mnie nie będzie tak łatwo a to dlatego,że żądny sukcesu Andy McCoy pojedzie na MONTE VISTA a to konik z charakterem o przyzwoitym wyniku. Do walki może się włączyć również DOLMUR ze stajni Fredi Murphiego w siodle K.J.Mercer Po bardzo długim odpoczynku.

TYP DNIA :
MONTE VISTA - WIN (7,8 Betfair)

pozdr.
skunks
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 08/12/2005 12:40

witam,
Na dzisiaj wybrałem gonitwę w HUNTINGTON GODZ.1.00 Chase 2 m 41/2f
Faworyt prasy i buków to PERCE DE PUCE koń o znaczącej karierze u tenera Hendersona, konik odpoczywał prawie 2 lata a w siodle ma nieznanego mi uczniaka.Pozostałe konie w stawce są miernej klasy wyścigowej lecz uważam że wybieganiem i ambicją powalczą z faworytem.Mam na mysli głównie SUUNY SOUTH EAST oraz CLOUDING OVER.

TYP DNIA:
PERCE DE PUCE (LAY)-1.00 Hunt.
JOLLY BOY (LAY) - 3.00 Hunt.

bilans : 3:7
pozdrawiam
skunks
Posted by: rimos

Re: Betfair.com - 02/01/2006 11:11

no i temat zamiera poza "skunks" i "SenDPL" nikt nie zabiera głosu szkoda ja sie nieodzywam bo poprostu na tym sie nie znam. Szkoda bo ciekawy temat.
szukam stron gdzie mozna byłoby poczytac o wyścigach z Afryki ?
Posted by: kafka1

Re: Betfair.com - 13/01/2006 23:07

rimos
Jesli nadal grasz na Betfair to daj znac dzien wczesniej, postaram sie udzielic informnacji tak duzo jak moge, zwlaszcza na angielskie gonitwy. Jesli cos postanowisz rowniez na gadu-gadu to moj numer 7165202. Siedze zawsze po godzinie 22.

Pozdrawiam ;}
Posted by: mankiet

Re: Betfair.com - 19/01/2006 22:53

Witam,ostatnio tez zaczalem bawic sie w obstawianie koni, wlasnie znalazlem stronke z ogladaniem na zywo wyscigow w USA...i stad moje pytanie czy sa jakies stronki gdzie mozna ogldac na zywo koniki w Anglii,bo one zdecydowanie maja wieksze obroty na betfair..czekam na jakas odpowiedz albo prosze o kontatk na gg osob zainteresowanych w celu wymiany doswiadczen,pozdrawiam
Posted by: badmaks

Re: Betfair.com - 22/01/2006 17:13

Przychylam sie do prosby mankieta.
Jednoczesnie prosba o podanie tego linku do wyscigow amerykanskich
http://data.ehorse.com/common/LiveVideo.html niestety przestal dzialac

pzdr
bad
Posted by: Antytalent

Re: Betfair.com - 06/07/2006 23:19

Witam.

Mam pytanie:
Czy ktoś gra "Green Book" w zakładach na wyścigi konne?
Jeżeli tak, to czy mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami?

Z moich wstępnych analiz wynika, że jest to 100% sposób grania, aby nie ponieść jakichkolwiek strat.

Pozdrawiam.
Posted by: wariot22

Re: Betfair.com - 08/07/2006 08:09

Ja nie gram ale jestem ciekaw jaki to sposob?
Posted by: Antytalent

Re: Betfair.com - 09/07/2006 11:54

Opis tego systemu grania jest przedstawiony w "Swiat bukmacherstwa", dział "Betfair [2] na stronie 2.

Pozdrawiam.
Posted by: yazgar

Re: Betfair.com - 13/07/2006 19:26

Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś to nie ma czegoś takiego jak "100% sposób grania, aby nie ponieść jakichkolwiek strat".
Posted by: yazgar

Re: Betfair.com - 13/07/2006 19:30

A wspomiany "green book" to po prostu kolejny system grania i handlowania kursami i nie jest to żaden "spobób 100%", bo w jego opisie znajdują się zdania rozpoczynające się od "jeśli", czyli np. coś jak "jeśli drużyna A strzeli bramkę to kursy spadają". A co jeśli nie strzeli? No właśnie.
Posted by: punter UK

Re: Betfair.com - 20/07/2006 21:42

tutaj jest kilka osób, które wiedzą co nieco o koniach:
http://www.sports-punter.com/index.php?p=viewtip&recent=1&sport_id=4

ze statystyk wynika, ze nieźle im idzie
Posted by: kafka1

Re: Betfair.com - 29/07/2006 06:46

29/07
ASCOT GODZ 17:20
King George VI And Queen Elizabeth Diamond Stakes (Group 1) (Class 1) (3yo+) Winner £425,850.00
Bardzo ciekawy wyścig w ktorym o zwycinstwo walka powyna zatoczyc miendzy wygrywajac Dubai world cub (Electrocoutionist) i trenowany przez A FABRE ( Hurricane Run ),faworetem jest Hurrican Run ale własnosć godolphin znajduje sie w bardzo dobry forme,i ma do pomocy cherry mix
betfair Electrocoutionist win kurs 3.9

Czarny kon moze ukazac wielkem zaskoczeniem Heart's Cry mejsce Betfair kurs 1.97.
powedzenia
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 02/08/2006 12:26

02/08
GOODWOOD 2.40
Veuve Clicquot Vintage Stakes (Group 2) (Class 1) (2yo) Winner £39,746.00
W wyścigu spotykają się dwulatki pretendujące do dołacznia do czołówki rocznika.Faworytem biegu jest niepokonany SILENT WAVES w siodle K.Darley ,jednak wartośc jego umniejsza fakt ,że nie ma na rozkladzie znaczacych koni.Dla mnie do ogrania w szczególnosci przez STRATEGIC PRINCE (ma za sobą udany bieg w C1)
TYP:
SILENT WAVES - place 1,98 Betfair
JO'BURG - place 4,3 Betfair
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 04/08/2006 12:51

03/08
GOODWOOD 2.40
Oak Tree Stakes (Group 3) (Fillies & Mares) (Class 1) (3yo+) Winner £28,390.00
Wyścig ma mocnego faworyta RED EVIE- cztery rzędowe zwycięstwa, w siodle Frankie Dettori, ja jednak poszukałbym zwyciezcy wśród pary SPINNING QUEEN i CANTABRIA ,czegolnie tak druga kobyłka Sir M.Stouta wzbudza moje zainteresowanie
jest 4-5 grą w wyścigu a widać ,że z formą trzyma progresję.
TYP:
CANTABRIA - win 9,4 Betfair, place 2,54 Betfair
SPINNING QUEEN -place 1,85 Betfair
Posted by: skunks

Re: Betfair.com - 16/08/2006 12:00

16/08
BEVERLEY 2.10
EBF Hull Daily Mail Maiden Stakes (Class 4) (2yo) Winner £5,829.30
Wyścig dla dwulatków mimo rangi C4 koniki bez znaczacych osiagniec.Zdecydowanym faworytem w stawce jest Emerald Wilderness -2,98 Betfair ; mnie zdecydowanie bardziej przekonuje MESBAAH - 4,00 Betfair koń uznanego trenera M A Jarvisa , w siodle Martin Dwyer,dwa razy się przebiegł w C4 -byl koniach czas na poprawienie wyniku.
TYP:
MESBAAH - win 4,00 ( Betfair)
PS.
O 3.40 w Beverley biegnie znany ze Służewca DŻESMIN i mimo ,że jest pomijany w brytyjskich typach stać go na sprawienie niespodzianki i zajecie płatnego miejsca.
Trzymajmy kciuki !!!
pozdrawiam
skunks