Jarsoław Kaczyński jest najlepszym polskim politykiem od czasów Marszałka Piłsud

Posted by: Toledo

Jarsoław Kaczyński jest najlepszym polskim politykiem od czasów Marszałka Piłsud - 01/09/2007 22:29

To co się dzieje teraz w Polsce to istny przełom. Ludzie,którzy interesują się polityką a w szczególności tą od 1989 roku wiedzą ,iż tak konkretnych zdecydowanych działań w celu budowy nowoczesnego,czystego państwa jeszcze nie było.Kiedyś śmiałem się kiedy pan premier mówił o obrońcach układu czy o łże elicie.W ostatnim czasie kiedy zobaczyłem jak rozsądny inteligent pan poseł Komorowski ramię w ramię żartuje sobie z niedawnyjm przeciwnikeim Andrzejem Lepperem. Jak wielkie autorytety typu reżyser filmowy Pan Kutz wmawia mi coś co nie jest prawdą.O co tu chodzi ? I czego ci ludzie tak zacięcie bronią ?
Posted by: lupus

Re: Jarsoław Kaczyński jest najlepszym polskim politykiem od czasów Marszałka Piłsud - 01/09/2007 22:30

"D
Posted by: Kibickr

Re: Jarsoław Kaczyński jest najlepszym polskim politykiem od czasów Marszałka Piłsud - 01/09/2007 22:39

Jak będą wybory, na pewno zagłosuje na PiS, ponieważ wiem że to partia, która chce zrobić coś dla Polski, zlikwidować wszystkie układy i ciemne interesy w Polsce, które podczas rządów SLD czyli partii czerwonych były na porządku dziennym. Nasze państwo zostało zniszczone i majątek został rozkradziony przez partie komunistyczne jakim niewątpliwie było jest i będzie SLD. Gdy PO wygra wybory to będzie porażka, będziemy się kłaniać w pas Niemcom. I zamiast się uniezależnić od Niemców, to będziemy chłopcami na posyłki!
Posted by: Czesiek41

Re: Jarsoław Kaczyński jest najlepszym polskim politykiem od czasów Marszałka Piłsud - 01/09/2007 22:52

którą zawodówke skończyłes kibic ze wyciagasz takie trafne wnioski??
Posted by: Kibickr

Re: Jarsoław Kaczyński jest najlepszym polskim politykiem od czasów Marszałka Piłsud - 01/09/2007 22:55

Originally Posted By: Czesiek41
którą zawodówke skończyłes kibic ze wyciagasz takie trafne wnioski??


Nie kończyłem zawodówki czesiu drogi, ale nie obrażaj ludzi po zawodówce bo niektórzy wie więcej niż ty i też umie wyciągać wnioski, a jak chcesz to wyciągnij wnioski .... i... resztę dokończ
Posted by: lupus

Re: Jarsoław Kaczyński jest najlepszym polskim politykiem od czasów Marszałka Piłsud - 01/09/2007 23:09

Tanie panstwo pamietasz takie haslo? \:D
Posted by: garate_cepa

Re: Jarsoław Kaczyński jest najlepszym polskim politykiem od czasów Marszałka Piłsud - 01/09/2007 23:15

Pisz swoje przemyslenia w polityce a nie w pilce noznej. Polska liga jest czysta od korupcji
Posted by: Luc Nilis

Re: Jarsoław Kaczyński jest najlepszym polskim politykiem od czasów Marszałka Piłsud - 01/09/2007 23:21

nie ten temat kolego...