Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień)

Posted by: Biszop

Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 11/12/2006 10:32

Przed nami ostatnia kolejka pucharu "pocieszenia".
Dla wielu soatatnia szansa na przejscie dalej,
dla wielu pozegnanie, a dla naszej Wisly spora szansa na awans do kolejnego etapu.

Zapraszam do dyskusji \:\)

UEFA CUP: Group Stage - Group A standing 20:45 - Auxerre (France) - Livorno (Italy)
20:45 - Rangers (Scotland) - Partizan (Serbia)


Clubs P W D L FA Pnt
1 Rangers 3 2 1 0 7-4 7
2 Maccabi Haifa 4 2 1 1 5-4 7
3 Auxerre 3 1 1 1 7-6 4
4 Livorno 3 0 2 1 4-5 2
5 Partizan 3 0 1 2 2-6 1

=====================================================

UEFA CUP: Group Stage - Group B standing
20:45 - Bayer (Germany) - Besiktas (Turkey)
20:45 - Tottenham Hotspur (England)- Dinamo (Romania)


Clubs P W D L FA Pnt
1 Tottenham Hotspur 3 3 0 0 6-1 9
2 Dinamo 3 2 1 0 5-3 7
3 Besiktas 3 1 0 2 3-5 3
4 Club Brugge 4 0 2 2 4-7 2
5 Bayer 3 0 1 2 2-4 1

======================================================

UEFA CUP: Group Stage - Group C standing
20:45 - Braga (Portugal) - Grasshoppers (Switzerland)
20:45 - Sevilia (Spain) - AZ (Netherlands)


Clubs P W D L FA Pnt
1 AZ 3 2 1 0 10-4 7
2 Sevilia 3 2 1 0 6-0 7
3 Liberec 4 1 2 1 6-7 5
4 Braga 3 1 0 2 4-5 3
5 Grasshoppers 3 0 0 3 3-13 0

====================================================

UEFA CUP: Group Stage - Group D standing
20:45 - Heerenveen (Netherlands) - Lens (France)
20:45 - Parma (Italy) - Osasuna (Spain)

Clubs P W D L FA Pnt
1 Parma 3 3 0 0 6-3 9
2 Lens 3 1 1 1 5-4 4
3 Osasuna 3 1 1 1 4-4 4
4 OB Odense 4 1 1 2 5-6 4
5 Heerenveen 3 0 1 2 1-4 1

========================================================

UEFA CUP: Group Stage - Group E standing
20:45 - Feyenoord (Netherlands) - Wisla Krakow (Poland)
20:45 - Blackburn Rovers (England) - Nancy (France)

Clubs P W D L FA Pnt
1 Nancy 3 2 1 0 7-3 7
2 Blackburn Rovers 3 2 1 0 5-1 7
3 Wisla Krakow 3 1 0 2 5-5 3
4 Feyenoord 3 0 2 1 1-4 2
5 Basel 4 0 2 2 4-9 2

======================================================

UEFA CUP: Group Stage - Group F standing
20:45 - Zulte-Waregem (Belgium) - Ajax (Netherlands)
20:45 - Espanyol (Spain) - Austria V (Austria)

1 Espanyol 3 3 0 0 10-2 9
2 Zulte-Waregem 3 2 0 1 9-8 6
3 Ajax 3 1 1 1 3-2 4
4 Sparta 4 1 1 2 2-5 4
5 Austria V 3 0 0 3 1-8 0

====================================================

UEFA CUP: Group Stage - Group G standing
20:45 - Hapoel Tel Aviv (Israel) - Boleslav (Czech Republic)
20:45 - Paris Saint Germain (France) - Panathinaikos (Greece)

Clubs P W D L FA Pnt
1 Panathinaikos 3 2 1 0 3-0 7
2 Hapoel Tel Aviv 3 1 1 1 6-6 4
3 Rapid 4 0 4 0 3-3 4
4 Boleslav 3 0 2 1 1-2 2
5 Paris Saint Germain 3 0 2 1 2-4 2

===================================================

UEFA CUP: Group Stage - Group H standing
20:45 - Palermo (Italy) - Celta (Spain)
20:45 - Fenerbahce (Turkey) - Eintracht Frankfurt (Germany)

Clubs P W D L FA Pnt
1 Newcastle United 4 3 1 0 4-1 10
2 Celta 3 1 1 1 3-3 4
3 Fenerbahce 3 1 0 2 3-2 3
4 Palermo 3 1 0 2 2-5 3
5 Eintracht Frankfurt 3 0 2 1 2-3 2
Posted by: Barteus

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 11/12/2006 11:52

ile druzyn z kazdej grupy idzie dalej? i jak pozniej graja, kto z kim?
Posted by: Biszop

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 11/12/2006 11:54

3 druzyny wychodza z kazdej grupy, nastepnie losowanie,
zostana tez dolaczone druzyny z LM ktore zajely 3 miejsca w swoich grupach.
Posted by: MagiK

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 11/12/2006 12:29

Braga (Portugal) - Grasshoppers (Switzerland) 1 1,26
mysle,ze tego typu nie trzeba komentowac, pewnie okaze sie 'typem dnia'. Jezeli chca awansowac musza wygrac.

Paris Saint Germain (France) - Panathinaikos (Greece) 1 1,44
Po cichu licze,ze Grecy pewni awansu po prostu odpuszcza to mecz,a PSG majace noz na gardle od kilku meczy, wreszcie sie przelamie i wygra. Ten sezon maja juz praktycznie przegrany w lidze, wiec mysle,ze zalezy im,aby grac dalej w pucharach.

Fenerbahce (Turkey) - Eintracht Frankfurt (Germany) 1 1,65
Fenerbahce ostatni mecz wygrali skromnie 1:0 na wyjezdzie,ale trzeba dodac,ze grali w 10,a mimo to potrafili wygrac i kontrolowac przebieg gry. Poza tym tak jak powiedzial trener byli juz myslami przy meczu pucharowym,dlatego dziekowal im za zaangazowanie. Do tego Turcy u siebie sa zawsze mocni,przypomne chocby 3-0 z Palermo. Odnosnie Frankfurtu - porazka z Werderem nie powinna dziwic,ewentualnie jej rozmiary. Natomiast moim zdaniem swoje szanse w Pucharze Uefa pogrzebali remisujac u siebie z Newcastle.

AKO 3,00
Podawalem srenie kursy wg betexplorer.com

Pozdro
Posted by: Barteus

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 11/12/2006 12:33

ja sie zastanawiam nad remisami w meczach, w ktorych druzyny juz nie powinny sie krzywdzic i maja pewny awans albo pozamiatane:

sevilla vs az
tottenham vs dinamo
blacburn vs nancy
Posted by: DJ SOSNA

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 11/12/2006 12:35

Originally Posted By: MaRcIn_7


Paris Saint Germain (France) ten sezon maja juz praktycznie przegrany w lidze, wiec mysle,ze zalezy im,aby grac dalej w pucharach.



Potwierdzam.
Po meczu Lyon-PSG (3:1) Pauleta powiedział od razu że "teraz myślimy już tylko żeby wygrać z PAO i awansować do kolejnej rundy pucharu UEFA". PSG zagrało dobre spotkanie w Lyonie i myślę że moga potwierdzić zwyżkująca formę w meczu z Grekami.
Posted by: Stalion

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 11/12/2006 18:24

Witam...

Ciekawym meczem jest spotkanie Fenerbahce z Frankfurtem. Turcy graja bardzo dobrze na wlasnym stadionie. Druzyna z Niemiec ma "lekka zadyszke".

Ostatnie 6 spotkan Fenerbahce u siebie:
Dec 03, 2006 Turkcell Süper Lig Fenerbahçe Galatasaray 2 - 1
Nov 23, 2006 UEFA Cup Fenerbahçe Palermo 3 - 0
Nov 19, 2006 Turkcell Süper Lig Fenerbahçe Besiktas 0 - 0
Nov 03, 2006 Turkcell Süper Lig Fenerbahçe Gaziantepspor 4 - 1
Oct 26, 2006 Fortis Türkiye Kupasi Fenerbahçe Gaziantepspor2 - 0
Oct 22, 2006 Turkcell Süper Lig Fenerbahçe Kayserispor 4 - 1

Fenerbahce - Eintracht Frankfurt 1

Zastanawia mnie jak zagra Wisla. Feyenoord swoj domowy mecz przegral ostatnio 22 pazdziernika z Ajaxem (0:4). Krakowskiemu zespolowi do szczescia brakuje 1 punktu. Moznaby powiedziec, ze tylko remisu. ALe znajac gre polskich zespolow w europejskich pucharach to brakuje jej az remisu. Jak zagra Wisla? Mi to bardzo trudno ocenic...
Posted by: Mailman32

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 11/12/2006 19:34

Mam wielka prosbe. Moglby mi ktos pomoc i powiedziec co bierze sie pod uwage przy usalaniu miejsca w grupie jezeli zespoly maja taka sama liczbe punktow???
Posted by: bulas

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 11/12/2006 20:13

Originally Posted By: Biszop
3 druzyny wychodza z kazdej grupy, nastepnie losowanie,
zostana tez dolaczone druzyny z LM ktore zajely 3 miejsca w swoich grupach.


a czy to prawda ze druzyny z pierwszego miejsca w grupach zostaną doosowane do druzyan z 3 miejsc a druzyny z miejsc 2 zagraja ze spadkowiczami z ligi Mistrzów?
Posted by: DJ SOSNA

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 11/12/2006 22:45

bulas - dokładnie tak. Wklejam ci regulamin z uefa.com

The side finishing top of the section is guaranteed a tie against one of the third-placed finishers from another group in the draw for the Round of 32 on 15 December, while each pool runner-up will meet one of the third-placed finishers from the UEFA Champions League.

Pozdr.
DJ
Posted by: LublinPower

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 07:52

Ja osobiście "troche" się zdziwiłem gdy zobaczyłem kursy w meczu feye - wisła. Wg mnie kurs na feye powinien być ponad 1.8, a tu w expekcie widze na nich kurs 1.45 \:o tym samym na wisle mamy spory value, bo na czystą 2 jest aż 7.25! a na x2 mamy 2.60. Nie interesują mnie żadne kontuzje etc. bo jakoś wierze w wisłe i myśle że mogą o ten remis powalczyć, pomimo że grają z silnym przeciwnikiem. Ja biore taki kurs w ciemnoe (x2) i na pewno nie będe żałował. Pozdro
Posted by: ryzy9

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 11:17

Ja osobiscie uwazam,ze warto zagrac na Leverkusen z Besiktasem.
Sklania mnie to glownie z dwoch powodow:
Po pierwsze Leverkusen ostatnio w niezlej formie w meczach u siebie, zwyciestwa z Cottbus 3-1 i Hertha 2-1, co na pewno ich podbudowalo,a na dodatek wygrana w tym meczu daje im awans nie ogladajac sie na inne wyniki w tej grupie. Kurs przyzwoity w granicach 1,60 (BWIN) do tego wspomniane PSG i AKO ok 2,20.

Pozdrawiam
Posted by: AlexNotman

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 12:25

Czy orientuje się ktoś, jakich osłabień po obu stronach można spodziewać się w meczu Fenerbahce - Eintracht? Czy te podane na betinf.com są aktualne?
Posted by: Biszop

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 12:38

W Rotterdamie Wisla raczej polegnie, to takie moje odczucie:)
Wszyscy uwazaja ze Wisla potrzebuje "tylko" remisu, ja twierdze ze potrzebuje "az" remisu.
Kursy oddaja dobrze kto tu jest fawrytem, pilka w Holandii na duzo wyzszym poziomie niz w Polsce, kwestia psychiki, sprawy organizacyjne doslownie wszytsko przemawia za gospodarzami.
Wczoraj widzialem krotka rozmowe z Brozkiem, pytanie jak ocenia szanse skwitowal wyuczona formulka w stylu "wsystarcza nam awans ale jestesmy madrzejsi i wiemy ze nie mozemy nastawiac sie na remis, jedziemy wygrac", wszystko to jakies takie slabe bylo w moim odczuciu, nie zauwazylem zeby chlopak byl przekonany ze jest to m.in dla niego wielka szansa.

Jedynie over mnie w tym meczu zastanawia, Wisla regularnie notuje overy w UEFA, zawsze cos traci i zawsze cos strzela.
Jedyna obawa to remis 1-1 bo zakladam ze strzela i straca i od tego momentu obrona Czestochowy:]
Posted by: aker

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 12:50

Biszop masz racje ja tez racjonalnie myslac nie daje Wislakom duzych szans na remis ale ....
No własnie jest pewne ale, gdyz w Feyenoordzie za dobrze sie nie dzieje.Prezes zrezygnował, klub tonie w długach i nie wiem czy tak bardzo zawodnikom Feyenoordu bedzie zalezało na tym wyjsciu z grupy.
Dla nich po pierwsze ten PUEFA to ogórkowy puchar bo liczy sie tylko LM, a po drugie wiekszosc piłkarzy zapewne na wiosne zmieni barwy klubowe bo takie chodza pogłoski wiec po co sie wysilac.
Dla mnie ten mecz to typowy no bet
Spokojnie sobie popatrze w telewizji na ten meczyk i bede kibicował Wisełce która moim zdaniem nie jest tam skazana na pozarcie.
Pozdr
Posted by: rene

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 14:21

Feyenoord - Wisła
Zgadzam się z Biszopem. Szanse Białej Gwaiady oceniam bardzo nisko. Tak naprawdę, to nie daję im żadnych szans.
Wisła niby ma te 3 punkty, ale tylko dlatego, że Basel to jeszcze więksi kelnerzy, bo byli zespołem lepszym, bardziej dojrzałym piłkarsko, prowadzili i dali sobie strzelić 3 bramki.
Ten mecz dla Wisły wygrał Błaszczykowski ( 3 asysty ). Nikogo innego wyróżnic się nie da, no chyba że Clebera, który w idiotyczny sposób zapracował na czerwień i nie zagra.
Feyenoord, choć słaby w tym sezonie, na własnym boisku spokojnie dokopie Wiśle, bo to jest różnica klas, inna kultura gry.
Błaszczykowski sam nic nie zrobi, a trudno liczyć na to, by Pauliście drugi raz piłka zeszła z nogi i wpadła do siatki rywali. Lepiej zagrać po niższym kursie na Holendrów niz kombinować X2
Nad overem też sie zastanawiam, ale wisła raczej nie strzeli, a Feyenoord może nie strzelic 3 bramek.
Będzie 2:0 lub 3:0
Posted by: Mr.Eco

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 15:51

Jutro wszystko zweryfikuje boisko
ja sie nie zgadzam ze pomiedzy tymi druzynami jest jakas ogromna przepaść. (Feyenord -Wisła) I ja jutro postawie na Polakow ! gdyz kiedy maja noz na gardle graja bardzo dobra piłke a kurs powyzej 5 jest bardzo zachecajacy .
Posted by: bulas

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 16:05

nie jestem przekonany do tego ze Wisła przegra do zera Feeynord wcale nie gra jakos rewelacyjnie w tyłach wystarczy przejrzeć wyniki z ligi tylko w dwóch meczach zachowali czyste konto w 5 meczach stracili 3i wiecej bramek; Wisła w obronie bez Clebera chyba najlepszego obroncy w rundzie jesiennej w tym klubie: obie druzyny potrafia strzelac bramki; mi tu z tego wychodzi over; no chyba ze Wisła zamuruje bramke a Dolha bedzie miał dobry dzień; co do stawiania na Holendrów to sobie odpuszcze kurs nie jest zbyt porywający no i jeszcze jedno nie gram przeciwko swoim
Posted by: pat-p

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 16:13

Co co powiecie o meczu Palermo - Celta Vigo?
Jedna z tych druzyn jesli wygra to bedzie jedna w nastepnej rundzie.
Rozum mowi zeby postawic na Palermo znakomicie sie spisuje w lidze i wygrywa jeden mecz za drugim , ale za to w Pucharach idzie juz mu gorzej.Przegranu mecz u siebie 0-1 Z Newcastle i przegrany mecz wyjazdowy z Fenerbahce 0-3 to daje to myslenia za to Celta spisuje sie w lidze gorzej lecz w puchar lepiej, wygrany mecz u siebie z Fenerbahce 1-0 z ta druzyna jak pisalem wyzej Palermo przegrywa 0-3.Przegrany mecz wyjazdowy z Newcastle 1-2.Wiec jestem teraz w rozterce.Jeszcze na koniec powiem ze kurs na celta jest 4,5.I na kogo tu postawic??
Posted by: LublinPower

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 18:13

Wisła wiele razy sprawiała niespodzianki i na to licze jutro. Dlatego gram na x2 po kursie 2.60 i wydaje mi się to najrozsądniejsze, bo na pewno nie bede gral na feye po takim niskim kursie:)
Posted by: Bzyku

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 18:40

Ja też bym się przychylał do zdania Biszopa, że Wisła przegra.

A to dlatego, że Wisła niestety nie potrafi dobrze grać na wyjazdach z teoretycznie silniejszymi rywalami. Ba, nawet w naszym polskim bagienku nie raz miała duże problemy ze słabymi drużynami.

Obawiam się, że Wisła zagra tak jak zwykle w tego rodzaju meczach grają polskie zespoły - czyli obrona, obrona i jeszcze raz obrona. Z biegiem czasu coraz bardziej rozpaczliwa...

Choćby mecz w Nancy - miało być ofensywnie, miała być walka o punkty - a jak wyszło, wiadomo. Pomijając dziwne eksperymenty jak ten z Cantoro to wynik był o wiele lepszy od gry. Wisła zrobiła dwie akcje w meczu, strzeliła jednego gola, a straciła tylko dwa choć powinna co najmniej 5.

I tak pewnie będzie to jutro wyglądało - sami się zepchną do defensywy i będą liczyć na to, że Błaszczykowski coś tam wykombinuje. A Brożek będzie sam ganiał jak wół po połowie Feyenoordu i dostanie może ze dwie piłki na połowę.

A holendrzy w systemie 4-3-3. Najgorsze co można zrobić grając przeciw zespołowi tak grającym to oddać mu pole i pozwolić atakować. I obawiam się, że tak właśnie zrobi, bo prawdę mówiąc nie ma wielu argumentów czysto piłkarskich. Piłkarzy ma przeciętnych, a i trener jakoś nie dał się poznać jako wybitny strateg.

Feyenoord może w nie najlepszej formie, ale i tak sądzę, że Wisłę pokona. Przebieg meczu będzie podobny do spotkania Nancy - Wisła. A wynik to już tylko sprawa skuteczności holendrów.
Posted by: MIDA$

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 19:00

a nie sądzicie że Glasgow Rangers mając w perspektywie niedzielny mecz z Celtami i pewny awans z 1 lub 2 miejsca odpuści sobie mecz przeciwko Partizanowi?
Ma może ktoś info co do składu jakim gospodarze nas uraczą ? lub jakieś wieści z obozów tych drużyn?
Posted by: ___On

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 20:28

Witam...

Zgadzam sie z Toba MIDAS jak dla mnie granie na Rangersów którzy juz mają zapewniony awans do dalszej fazy PUCHARU UEFA i to jesczze po takim kursie (jakies 1.3 - 1.4) to samobójstwo: ) jak juz tykac ten mecz to wyłacznie grajac x2...


POzdrawiam


___On
Posted by: DJ SOSNA

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 20:39

Originally Posted By: pat-p
Co co powiecie o meczu Palermo - Celta Vigo?
Jedna z tych druzyn jesli wygra to bedzie jedna w nastepnej rundzie.


Palermo musi wygrać, Celta Vigo wystarczy remis aby awansować. Moja którka analiza tego meczu:

Palermo - Celta Vigo
Palermo interesuje tylko zwycięstwo w tym meczu bo tylko ono daje gospdarzom awans z grupy. Celta Vigo będzie usatysfakcjonowana remisem które zapewni im wyjście z grupy. Palermo ma szanse na zwycięstwo tylko jeśli jej trener zdecyduje się na wystawienie wszystkich podstawowych zawodników na czele z Amauri,Bresciano,Simplicio,Di Michele. Kurs na gospodarzy jest moim zdaniem za niski, nawet jeśli wiemy że będą oni grali wyłącznie o zwycięstwo. Celta Vigo zapewne od początku meczu będzie nastawiona defensywnie i stać hiszpanów na pewno na co najmniej jeden punkt.

Update: Właśnie znalazłem awizowany skład Palermo. Według La Gazetta będzie on wyglądał tak:

Agliardi, Zaccardo, Barzagli, Pisano, Cassani, Guana, Corini, Simplicio, Bresciano, Di Michele, Caracciolo.

Zabraknie zatem z podstawowego składu tylko bramkarza Fontana i napastnika Amauri. Wniosek - gospodarze grają na poważnie i chcą wygrać.
Posted by: Fro_Lech

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 20:57

A to skład Celty wg. Marca.com :
Celta de Vigo: Esteban; Angel, Lequi o Tamas, Contreras, Placente; Iriney, Oubiña; Gustavo López, Canobbio, Nené; y Baiano.

Podali też skład Palermo, ale raczej mało prawdopodobne by się sprawdził.

Biszop nadal jestem zainteresowany grą na Celtę \:\) Celta preferuje dość niewygodny styl dla Palermo, dobra obrona, zespół bardzo twardy.
Posted by: Baton_vcp

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 22:01

A co sadzicie o tym meczu
Espanyol - Austria Wiedeń
Moja opinia jest taka pardzo dobra gra w ostatniych meczach Espanyol w pucharze jak i w lidze wygrana z atletico i sevilla . A Austria ostnio nic nie wygrala a w pucharach nie ma zadnego punktu . I tak sie zastanawiam nad nastawieniem Espanyol czy bede chcieli wygrac i pokazac sie przed publika na swoim boisku bo pierwszego miejsca juz nie straca , ale moga tez sobie odpuscic ten mecz i skupic sie na najblizszym meczem z Ralem w ten weekend. Nie wiem jakim skladem zagraja gospodarze i najwazniejsze jaka maja motywacje .
Buki daja bardzo male kursy na wygrana Espanyol kursy w granicach 1,3
Posted by: ___On

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 12/12/2006 23:02

Witam

Przeanalizujcie sobie sytuacje w grupie D...
Sytuacja przekomiczna: ))...Heerenven wygrywajac 2:0 z Lens moze sprawic ze Odense nie rozgryajac zadnego meczu przesunie sie z czwartego miejsca na premiowne awansem trzecie: )))

Herenven Odense i Lens bedzie miało po 4 punkty.....wszystkie druzyny beda miały taki sam stosunek bramek czyli -1 ale Odense bedzie wyzej gdyz strzeliło wiecej bramek u siebie niz Heerenven
oraz wiecej bramek na wyjezdzie niz LENS: )) w ten dzwaczny własnie sposób ODENSE nie grajacmoze awansowac o miejsce wyzej: )))

Co do innych typów mysle ze jutro WISEŁKA jednak da ciała z Feyenordem....jak to zwykle czynia polskie druzyny w kluczowych momentach......a drugi mój typ tp Leverkusen......i zgram to najprawdopodobniej na jednym kuponie....

POZDRAWIAM

___On
Posted by: alter_ego

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 01:51

Originally Posted By: DJ SOSNA
[quote=pat-p]Co co powiecie o meczu Palermo - Celta Vigo?

Update: Właśnie znalazłem awizowany skład Palermo. Według La Gazetta będzie on wyglądał tak:

Agliardi, Zaccardo, Barzagli, Pisano, Cassani, Guana, Corini, Simplicio, Bresciano, Di Michele, Caracciolo.

Zabraknie zatem z podstawowego składu tylko bramkarza Fontana i napastnika Amauri. Wniosek - gospodarze grają na poważnie i chcą wygrać.


bardzo ciekawa teoria ;\)
Raczej nikt grajacy na powaznie nie postawilby w bramce bramkarz ktory nie jest zgrany ani z linia defensywna ani ograny w meczach, no ale oczywiscie moge sie mylic ;\)

Wedlug mnie ten mecz to typowy No Bet, Palermo raczej wychodzi z zalozenia liga najwazniejsza ale jak sie da to pogramy w pucharach temu ten mecz obchodze szerokim lukiem \:\)
Posted by: alter_ego

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 02:14

jak dla mnie warte uwagi sa typy:

Fenerbahce - Frankfurt 1

Turcy zawsze graja dobrze na swoich stadionach, oczywiscie zdarza im sie przegrac, ale Eintracht potega nie jest, warto sprobowac 1,60 w gamebookers

Blackburn - Nancy 1x

Angole nie sa narodem odpuszczajacym mecze no chyba ze ich trenerem jest jakis portugalec ;\) Nancy to tymczasem druzyna swojego boiska, jako ze obu druzynom na wyniku nie zalezy to typ jak najbardziej do zagrania jako dorzutka 1,16 w GB

Hapoel - Mlada 1x

Gospodarze graja niezla pilke i pokazali ze zalezy im na grze w dalszej rundzie, napewno sa w stanie wygrac wiec remis nie powinien sprawic problemu, Mlada super ekipa nie jest i raczej nie wyrwa na trudnym terenie tego 1 punktu ktorego potrzebuja Hapoelczycy - 1,19 GB
Posted by: ChIcK3n

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 09:10

A tu mały artykuł który w jakims sensie mi pomógłobstawic mecze: Wyjasnia sytuacje w grupach :

W środę, 13. grudnia zostaną rozegrane mecze ostatniej kolejki grupy E, F, G oraz H Pucharu UEFA. Kibiców w Polsce zdecydowanie najbardziej będzie interesowała ta pierwsza, bowiem właśnie w niej znajduje się Wisła Kraków. Niewykluczone, że Biała Gwiazda znajdzie się w gronie ekip, które zagrają w 1/16 finału Coppa UEFA.

Grupa E:
Miejmy nadzieję, że 13. grudnia będzie szczęśliwym dniem dla wicemistrzów Polski. Podopieczni Dragomira Okuki muszą przynajmniej zremisować na wyjeździe z Feyenoordem Rotterdam, aby zakwalifikować się do dalszej fazy rozgrywek. Holendrów natomiast urządza tylko zwycięstwo. Po dwóch pierwszych meczach wydawało się, że Wisła straci szanse na awans po trzeciej konfrontacji (z FC Basel), jednak Biała Gwiazda po dobrym spotkaniu nieoczekiwanie wygrała 3:1 i zachowała szansę na awans. Błaszczykowski i spółka mieli tego dnia wyjątkowo dużo szczęścia, bowiem ekipa z Eredivisie przegrała wówczas z Nancy, dzięki czemu teraz Wiślakom do awansu brakuje zdobycia jednego punktu. Zadanie na pewno nie będzie łatwe, ale Pawła Brożka wraz z kolegami z pewnością stać na sprawienie niespodzianki.

Do dalszych gier już awansowało Blackburn Rovers oraz AS Nancy i właśnie te dwie ekipy zmierzą się ze sobą. Zwycięzca zajmie pierwsze miejsce w grupie, natomiast przegrany drugie. Jeśli padnie remis, wówczas pozycję lidera utrzymają Francuzi. Już wcześniej odpadło FC Basel, które w czterech starciach (rozegrało już wszystkie spotkania) zdobyło dwa oczka i zajmuje ostatnie miejsce w grupie.

Blackburn Rovers – AS Nancy / środa, 13.12.2006 godz.20:45
Feyenoord Rotterdam – Wisła Kraków / środa, 13.12.2006 godz.20:45
Pauzuje: FC Basel.


Grupa F:
W tej grupie praktycznie wszystko jest już jasne. Pewna awansu jest już drużyna Espanyolu Barcelona oraz Zulte-Waregem. Aby do dalszych gier nie zakwalifikował się Ajax, musiałby zdarzyć się cud, bowiem klub z Amsterdamu aby odpaść, musiałby przegrać ze wspomnianym wyżej zespołem z Belgii aż 0:5 (wówczas do dalszych gier zakwalifikowałaby się Sparta Praga, która rozegrała już komplet pojedynków). Bez względu na wynik w ostatnim starciu, piątego miejsca nie opuści Austria Wiedeń, która zagra na wyjeździe z pewną pierwszej lokaty ekipą z Katalonii.

Espanyol Barcelona – Austria Wiedeń / środa, 13.12.2006 godz.20:45
SV Zulte-Waregem – Ajax Amsterdam / środa, 13.12.2006 godz.20:45
Pauzuje: Sparta Praga.


Grupa G:
Tutaj jeszcze wiele może się wydarzyć. Pewny awansu może być tylko Panathinaikos Ateny (Grecy zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie), natomiast pozostałe cztery drużyny mają szansę na uzyskanie promocji. Największe szanse na dołączenie do Koniczynek ma Hapoel Tel-Awiw, któremu wystarczy remis w ostatnim pojedynku z Mladą Boleslav. Czesi z kolei muszą pokonać ekipę z Izraela aby grać dalej, PSG natomiast musi ograć u siebie Panathinaikos. W najgorszej sytuacji jest Rapid Bukareszt, bowiem, jeśli Rumunii chcą grać wiosną w Pucharze UEFA, to muszą liczyć na to, że przynajmniej jedno ze spotkań w tym gronie zakończy się dla nich pomyślnym rezultatem, a mianowicie Hapoel nie może przegrać z Mladą lub Paris Saint Germain ma stracić punkty w pojedynku z klubem z Grecji.

Hapoel Tel-Awiw – Mlada Boleslav / środa, 13.12.2006 godz.20:45
Paris Saint Germain – Panathinaikos Ateny / środa, 13.12.2006 godz.20:45
Pauzuje: Rapid Bukareszt


Grupa H:
Pierwsze miejsce zagwarantowało już sobie Newcastle United i w tej serii gier właśnie Anglicy będą pauzować. Pozostałe cztery kluby nadal mogą wywalczyć awans. Blisko uzyskania promocji jest Celta Vigo, której wystarczy remis w meczu z Citta di Palermo do pełni szczęścia. Włosi natomiast jeśli chcą grać dalej, to bezwzględnie muszą zgarnąć pulę punktów. Jedno oczka pozwoli zakwalifikować się dalej także Fenerbahce Stambuł. Ekipa z Turcji nie może jednak przegrać na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt. Niemcy z kolei jeśli mają zamiar grać na wiosnę w europejskich pucharach, to podobnie jak Różowi muszą zwyciężyć.

Citta di Palermo – Celta Vigo / środa, 13.12.2006 godz.20:45
Fenerbahce Stambuł – Eintracht Frankfurt / środa, 13.12.2006 godz.20:45
Pauzuje: Newcastle United.

Co do wisły to proste ze 3ba obstwić 2 albo x2 gdyż to polki klub a cuda sie zdazaja \:\) Oto przykłady z wczoraj :

- Strasbourg - Anwil Włocławek typ 2 kurs 12.00 wynik 76-77
- Lube Banca Marche Macerata - BOT Skra Bełchatów typ 2 kurs 3.80 wynik 1-3

Wiec mzoe to tydzien polskich polskich klubów ;\)
Posted by: ChIcK3n

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 09:28

Po 16. kolejkach Feyenoord z dorobkiem 32 pkt zajmuje piąte miejsce w Eredivisie. Dwa tygodnie temu 14-krotny mistrz Holandii został rozbity przez NEC Nijmegen Andrzeja Niedzielana.

Do prowadzącego PSV Eindhoven Feyenoord traci 11 pkt, do drugiego Alkmaar - 4. Przy średnim ataku (33 gole, piąte miejsce) zespół ma bardzo słabą obronę (30 goli straconych, 11. miejsce). Zawodzi mistrz Europy z 2004 r. - Charisteas (tylko jeden gol z gry w 15 meczach) - i sprowadzony z ADO Den Haag Joonas Kolkka (dwa gole w 17. meczach). - Z Angelosem może być tylko lepiej. Wierzę, że jest to dobry napastnik - mówi trener Feyenoordu Erwin Koeman.

Tydzień temu UEFA ukarała klub z Rotterdamu 125 tys. euro kary za awantury, jakie wszczęli chuligani podczas meczu Nancy. Stadion Francuzów został zdewastowany, policja musiała użyć gazu łzawiącego. Mecz został przerwany na 20 minut. Jeśli w najbliższych trzech latach dojdzie do kolejnych ekscesów, Feyenoord będzie musiał rozegrać dwa mecze bez udziału publiczności. Po wydarzeniach na stadionie Nancy Koeman przebąkiwał nawet o odejściu z klubu.

W dzisiejszym meczu z Wisłą nie zagra zawieszony za kartki lewy obrońca Royston Drenthe. Kontuzjowani są Romeo Castelen (kostka), Alfred Schreuder (ścięgno Achillesa), Pieter Collen (bark), Patrick Lodewijks (kolano), Karim Saidi (kolano) i Dwight Tiendalli (pachwina). W ostatnią sobotę do składu wrócił za to Ron Vlaar, który przez ostatnie cztery miesiące leczył kontuzję stopy.

Przypuszczalne składy

Feyenoord: Henk Timmer - Serginho Greene, Theo Lucius, Ron Vlaar, Andre Bahia - Danny Buijs, Nicky Hofs, Jonathan de Guzman - Joonas Kolkka, Angelos Charisteas, Stein Huysegems.

Wisła: Emilian Dolha - Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Dariusz Dudka, Michael Thwaite - Jakub Błaszczykowski, Radosław Sobolewski, Jacob Burns, Marek Zieńczuk - Jean Paulista, Paweł Brożek.

Sędzia: Paolo Dondarini (Włochy)

DLAMNIE typ x2

Obstawiam jescze :

Palermo - Celta Vigo typ 1
Paris SG - Panathinaikos typ 1
Posted by: Logan

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 11:03

Znalazlem pewniaka na dzis \:\)

Feyenoord - Wisła Kraków
Sobolewski, R
Czy dostanie on przynajmniej jedną żółtą lub czerwoną kartkę w tym meczu? Tak @2,50 Unibet

Kazdy wie jak gra Soboloewski, zwlaszcza w waznych meczach pucharowych. Nie zdziwie sie jak dostanie czerwien.

Warunkiem jest to, ze musi zagrac w pierwszej 11. Bedzie gral?
Posted by: Biszop

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 11:09

Nie widzialem skladow jeszcze ale praktycznie pewniak do pierwszj 11,
z tym sie zgadzam choc kurs troszke za niski.
Za typem przemawia to ze Sobol jesli Wisla bedzie przegrywac bedzie probowal szarpac i ciagnac gre, a z tych nerwow karteczka sie szykuje jak nic;d


Nie zagraja Cleber, Cantoro i Nikola.
Posted by: 4rest

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 11:16

feyenoord gra tak samo jak real madryt za dawnych lat. wiecej strzelic niz stracic. w wisle za bardzo nie bedzie mial kto strzelic (brozek jak gra kazdy wie, a moze kryszalowicz \:\) ) nie mam pojecia co moze przemawiac za wisla,. chyba nic. po losowaniu grup mowielem ze wisla stac tylko na 3 pkt w konfrontacji z basel. udalo im sie to i jak dla mnie to by bylo wszystko. teraz jeszcze wiadomo ze wisle wystarcza remis, ale jak dla mnie misja niemozliwa. po wczorajszej wygranej na toronto dzisiaj wszystko na feyenoord. typ:1 zycze powodzenia \:\)
Posted by: Biszop

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 11:38

Slyszalem ze Kryszal tez nie bedzie gral:)
Posted by: drfocus

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 11:43

To ja tez doloze 3 grosze co do meczu Feye - Wisla. W tym meczu najlepszym typkiem jest over 2,5 gola. Nie zgodze sie, ze Krakowianie nie strzela bramki, gdyz jestem przekonany, ze cos wcisna. Pawel Brozek ostatnio imponuje skutecznoscia, w wysokiej formie jest Blaszczykowski, a takze i Paulista moze ciekawie udezyc. Z drugiej strony obrona Wisly, jesli Feye przycisnie to bez Clebera bedzie bardzo ciezko. Obawiam sie, że Glowacki znowy jakims codem strzeli swojaka \:D , a i Dudka mnie nie przekonuje. Takze Baszczynski jest w fatalnej formie, jedynie niesamowita postawa Dolhy moze uchronic przed utrata bramki.

ostatnio strach stawiac przeciwko Polskim druzynom bo sprawiaja sporo niespodzianek, takze po takim kursie też to odpuszcze. Wszyscy wiedza o problemach Feye, a takze kilku zawodnikow jest kontuzjowanych.
Posted by: mumin

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 13:19

jak dla mnie na dzisiaj:
Feyenoord-Wisła 1 kurs 1.53 betfair.com
jedyneczka jak nic. wisla bez najlepszego obroncy. feye gra slabo w tym sezonie ale kilka razy juz pokazalo ze potrafi wygrac i to z silniejszymi od wisly (patrz AZ). kolejny argument to taki ze wisla gra beznadziejnie na wyjazdach zarowno w rozgrywkach krajowych jak i w pucharach europejskich
PSG-Panathinaikos 1 kurs 1.54 betfair.com
tutaj tez 1. koniczynki maja juz zapenione 1 miejsce wgrupie a psg jak chce grac dalej musi wygrac. mysle ze pauleta moze zapenic im awans. psg gra slabo w lidze. jednak ostatnio z lyonem pokazali ze potrafia powalczyc.ciekaw jeszcze jestem jaki sklad wystawi panata.
Posted by: grajekkk

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 13:33

Originally Posted By: mumin
jak dla mnie na dzisiaj:
Feyenoord-Wisła 1 kurs 1.53 betfair.com
jedyneczka jak nic. wisla bez najlepszego obroncy. feye gra slabo w tym sezonie ale kilka razy juz pokazalo ze potrafi wygrac i to z silniejszymi od wisly (patrz AZ). kolejny argument to taki ze wisla gra beznadziejnie na wyjazdach zarowno w rozgrywkach krajowych jak i w pucharach europejskich
PSG-Panathinaikos 1 kurs 1.54 betfair.com
tutaj tez 1. koniczynki maja juz zapenione 1 miejsce wgrupie a psg jak chce grac dalej musi wygrac. mysle ze pauleta moze zapenic im awans. psg gra slabo w lidze. jednak ostatnio z lyonem pokazali ze potrafia powalczyc.ciekaw jeszcze jestem jaki sklad wystawi panata.




Wystarczy ze PAO przegra 1-0, A Hapoel pokona 2 bramkami Mlade i Pao spada na 2 miejsce, jak wiadomo chyba najgorsze w tej calej zabawie.
Posted by: Robak1984

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 13:50

Feyenoord Rotterdam - Wisła Kraków --> 1 /@ 1,50 Betgun

Wiśle do awansu wystarczy remis, Feyenoord musi wygrać. Przewiduję, że mecz będzie miał podobny przebieg, jak spotkanie Białej Gwiazdy z Nancy. Gospodarze w ostatnich spotkaniach ligowych zaprezentowali się dobrze, wygrywając 2 mecze u siebie z Heerenveen i Den Haag. Wisła wielką formą nie zachwyca. Co prawda wygrali u siebie z Basel, jednak nie był to przeciwnik z najwyższej półki. Poza tym polskie drużyny nie potrafią grać ważnych meczy na wyjazdach. O ile na własnych śmieciach nawiązują jakąś walkę z rywalem to na wyjazdach "pękają". A Wisła w tym sezonie na wyjazdach gra fatalnie i to zarówno w lidze, jak i pucharach. Biała Gwiazda nie potrafiła wygrać żadnego ligowego spotkania na wyjeździe notując 6 remisów i 1 porażkę. Feyenoord napewno jest o klasę lepszy od takich zespołów jak Arka, Łęczna czy ŁKS. Holendrzy u siebie grają bardzo dobrze, wygrywając większość spotkań. Dodatkowo Wisła zagra bez pauzującego za kartki Clebera.
Posted by: Szczypior

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 14:23

Feyennord - Wisła

[i]Ja jestem zwolennikiem overowego rezultatu w tym spotkaniu. Holendrzy spotkanie to muszą wygrać i na pewno od początku spotkania zagrają niezwykle ofensywnie i będą chcieli szybko strzelić bramke. Jak słyszeliśmy z wypowiedzi przemeczowych trenera Okuki jak i samych zawodników, Wisła nie będzie się w tym meczu bronić. Dlaczego ? Ponieważ grając na remis najczęściej się przegrywa, jednak kluczowym elementem jest to, iż Wiślacy raczje nie potrafią się bronić i pójdą na wymianę ciosów z Holendrami i moim zdaniem właśnie tak wyglądała będzie gra. Jeśli gospodarze strzelą szybko bramkę, to Wisła będzie musiała się odkryć, aby strzelić bramkę, podobnie będzie w przeciwnym wypadku. Boję się jednak o to, że gospodarze mogą być nieskuteczni, ponieważ dzisiejszy atak nie może się równać z tym z zeszłego sezonu. Ich ligowy bilans jest jednak dosyć ciekawy, ponieważ w 16 spotkaniach wynosi 33-30. W fazie grupowej PU strzelili tylko jedną bramkę i zapewne będą chcieli przed własną publicznością odnieść wysokie i pewne zwycięstwo, myslę jednak, że Wisła może im nieco ten plan popsuć i strzeli choćby jedną bramkę.
Spotkanie ma do tego kilka płaszczyzny mentalnych poza samą czysto piłkarską. Zarząd gospodarzy twierdzi, że oprucz samego awansu, ważniejsze jest zachowanie kibiców, a o zespole Wisły twierdzi się, że jest to ostatni mecz trenera Okuki. Jak bedzie zobaczymy. Myślę jednak że over po 1.8 jest bardzo dobrym typem.

Pozdrawiam
Posted by: Logan

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 16:05

Chyba sporo kasy poszlo na zolta kartke dla Sobolowskiego, kurs spadl z 2,5 na 2,25. To juz zdecydowanie za malo
Posted by: kiki1981

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 16:45

tu znalazlem info o kontuzjach i zapowiedz dzisiejszego spotkania Wisly

http://www.wislaportal.pl/news_okno.php?id=9644

mecz ten to czysty no bet ale postawimy za drobne na awans bialej gwiazdy do nastepnej rundy. Forza TSW
Posted by: Platini

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 17:06

Fenerbahce - Eintracht Frankfurt

Zespolowi ze Stabmulu wystarczy remis do awansu, ekipa z Frankturtu aby awansowac musi wygrac. Zadanie to bedzie bardzo ciezkie. Druzyna Fenerbahce to znana juz od dluzszego czasu firma grajaca w eurpoejskich pucharach. Nie odniosla tam znaczacych sukcesow ale zespol ten stac na wiele. W zespole tym gra Mateja Kezman, S.Appiah czy Alex, solidni zawodnicy, ktorzy juz kilkanascie razy na eurpoejskich boiskach pokazywali sie z dobrej strony.
Natomiast druzyna niemiecka to przecietna ekipa, ktora w lidze ma bilans 4-8-4. Oczywiscie roznica pomiedzy turecka a niemiecka liga jest znaczaca to jednak ja dzis licze na pewne zwyciestwo Fene, z pewnoscia beda chcieli w dobrym stylu zakonczyc faze grupowa, pokazac sie z dobrej strony przed fanatykami zespolu i udowodnic ze sa lepsza druzyna niz przecietniacy z Frantfurtu ;\)

Co do meczu Wisly - wg mnie Wisla ma bardzo male szanse na dobry wynik, roznica znaczaca jesli chodzi o poziom gry.
W ostatnim meczu swoja postawa wislacy mnie nie przekonali, grali bez polotu, brakowalo skladnych akcji.
Oczywiscie chcialbym aby ekipa z Polski awansowala do kolejnej rundy ale zadanie to bedzie bardzo trudne do zrealizowania.
No bet jak dla mnie \:p
Posted by: Zabielany

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 17:15

No to ja stane sobie w opozycji... do wszystkich \:D A co mi tam.

Moim zdaniem granie na Feye po 1.5, biorac pod uwage ich skoki formy w tym sezonie to male niepozumienie. Po tym co widzialem kilka tygodni temu z Ajaxem... to grania ich jak ogniac. Pozniej co prawda troche sie odbudowali... kilka zwyciestw...bardzo dobry mecz Herenven... a tydzien pozniej wtopa w duzych rozmiarach z Nec..gdzie Feye stanowil tło dla Niedzielana i spółki.

Piszecie, ze Wisla nie potrafi sie bronic...czego zupelnie nie rozumiem. Skadinad wiadomo, ze polskie zespolu juz od dluzszego czasu nie potrafia grac ataku pozycyjnego na europejskim poziomie...i jedyna ich szansa w europie to dyscyplina taktyczna, bardzo dobra destrukcja i groźne kontry. Co prawda do ideały wislakom duzo brakuje... ale jezeli nie mają atutu w postaci kontry... to nie maja nic...bo granie ataków pozycyjnych z zespolami pokroju Nancy czy Feye na dzien dzisiejszy nie wchodzi w rachube.

Blaszczykowski jak dla mnie jest najelpszym ligowcem... po drugiej stronie Zienczuk... ktory juz dawno nie zagral dobrego spotkania... moze dzisiaj sie przelamie ? Okazja kapitalna. W srodku Sobol i Burns.. co do tego drugiego to przekonania nie mam...Paulista pewnie bedzie krazyl wogol brozka... ewentualnie pomagajac wyprowadzac pilke..Moim zdaniem wisla wcale nie stoi na straconej pozycji.

Gdyby w skladzie Feyenordu byly takie postawie jak Kuyt i Kalou to nawet bym sie nie zastanawial... tylko gral 1. A takto szukam dziury w calym. Feye jest w tym sezonie niemilosiernie slaby...i jezeli mamy kiedys ogrywac taki zepsol... to wlasnie teraz. Dzisiaj ! Charisteas jest wolny i schematyczny.. do granic mozliwosci... 2 postacie do zatrzymania wsord gospodarzy to De Guzman i Huysegems...

Moim zdaniem remis i wlasnie na taka opcje sie skusilem. Moim zdaniem wisla strzeli bramke w pierwszych 30 minutach... a potem umiejetnie bedzie sie bronic... w koncówce straci gola... i osiagniemy zwyciestwki remis... prawie jak na Wembley...

Reasumujac remis za srednio niska stawke... oraz 2/X .. @14 i dw 1-1 za grosze.

\:\)
Posted by: Biszop

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 17:35

Moze komus sie jeszcze przyda bo nie podalem tego w pierwszym poscie,
Zulte-Waregem - Ajax
Ten mecz odbedzie sie w Gandawie lub jak kto woli w Gent ( z flamandzkiego) na stadionie Jules Ottenstadion czyli teoretycznie na neutralnym terenie poniewaz w Zulte miejscowy stadionik nie spelnia wymogow, klub istnieje w obecnej formie od 2002 roku z polaczenia dwoch miejscowych klubow.
Jednak niech nikt sie nie da zwiesc temu ze na stadionie zabraknie kibicow, "gospodarze "zapowiadaja 12 tys osob, w Barcelonie pojawilo sie ok 2000 osob:)
Calkiem sporo kibicow pojawi sie zapewne z nie dalekiej Holandii.
Dla gospodarzy to wielkie swieto, pierwszy raz w europejskich pucharach i od razu sukces w postaci wyjscia z grupy.
Dzis druzyna ma zagrac w praktycznie pelnym skladzie i nie zamierzaja odpuscic wielkiemu Ajaxowi.
Sklad jaki ostatnio gral to :
Merlier, Minne, D'Haene, Dindeleux, Buysse, Vandendriessche (66' Meert) Nieuwenhuyze, Verschuere, Leleu, Matthys (80' Vandermarliere), Roussel


Nie bawiac sie w 1x2 uwazam ze over 2,5 jest calkiem realny bo nie jest to wbrew pozorom meczyk o pietruszke, Ajax przyjezdza po 2 miejsce choc wydaje mi sie ze nie dadza rady pokonac gospodarzy.
Ajax nie stracil jeszcze bramki, dzis czas najwyzszy, za 1,50 mozna skleic ciekawego dubelka z podobnym kursem:)
Posted by: phantom

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 17:57

dzis jest 13-ty i wisla juz wygrala...
i to z samym liderem 78-65 http://sport.onet.pl/0,0,1449995,wiadomosc.html
skoro wislaczki jechaly do moskwy na pozarcie i wygraly tak przekonywujaco,to mysle ze wislacy jadac do rotterdamu powalczyc o awans do uefa tak sie mowilo przed meczem,to co najmniej remis jest w ich zasiegu.
tym bardziej ze oslabieni beda holendrzy dzis a nie tylko wisla.
czyzby dzis 13-go day of vistula ???
czemu nie,biore X2 tym bardziej ze wislacy zmagania ligowe zakonczyli ponad 2 tygodnie w nienajlepsym stylu i teraz staraja sie zachowac resztki reputacji w 2 ostatnich meczach uefa juz po zakonczonej rundzie jesiennej,a wiec nie tak jak rywale gdzie walcza na 2 frontach w mocniejszej niz polsaka holenderskiej lidze i uefa pucharze.
to lepiej pozwala przygotowac sie i skoncentrowac sie na 2 ostatnich decydujacych meczach grupowych uefa.
atutem holendrow niewatpliwie bedzie ich stadion chos niekoniecznie sami kibice ktorzy pojechali do nancy a skonczylo sie katastrofalnie na boisku i poza nim dla feyenoordu.
dzis tez moze byc bardzo goraco nie tylko na boisku.
Posted by: Bart87

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 17:59

Originally Posted By: zandrex
Hapoel - Mlada 1x

Gospodarze graja niezla pilke i pokazali ze zalezy im na grze w dalszej rundzie, napewno sa w stanie wygrac wiec remis nie powinien sprawic problemu, Mlada super ekipa nie jest i raczej nie wyrwa na trudnym terenie tego 1 punktu ktorego potrzebuja Hapoelczycy - 1,19 GB


Dla mnie typ zdecydowanie nie do grania po takim kursie. Osobiscie zagram w tym spotkaniu X2 po kursie ~1.8.

Hapoel od poczatku spotkania powinien wyjsc nastawiony defensywnie poniewaz do awansu wystarcza im remis. Mlada aby myslec o przejsciu dalej musi to spotkanie wygrac. Czytalem ostatnio o spotkaniu Hapoel-Rapid i bardzo czesto podkreslano latwe bledy graczy Hapoelu w defensywie. Pare kolejek temu przejechalem sie na spotkaniu Rapid-Mlada (1:1) i to o dziwo Mlada poczatkowo stwarzala sytuacje bramkowe, grali solidny i pewny futbol. Oby dzisiaj bylo tak samo.

Hapoel-Mlada X2 1.79
Posted by: comp

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 19:04

mysle ze wisla ma wyjątkowa szanse awansować,osobiście daje +1 AH (kurs >2.0)zgadza sie ze pilka holenderska jest silniejsza od polskiej ale..

feyenord jest w beznadziejnej formie a odnośnie ligi holenderskiej to wcale nie jest ona taka mocna,tam gdzie padaja wyniki 4-0,7-0 itp nie wygląda na wyrównaną,raczej czolowka jest cos warta reszta to chłopcy do bicia \:\)
Posted by: timeek

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 19:17

A ja dzis gram systemem "6z8" overy 2.5 we wszystkichn dzisiejszych meczach. A dlaczego?

1. w wiekszosci meczy jak wszyscy juz tu pisali gospodarzom wystarcza remis, uwazam ze spieci gospodarze i grajacy na luzie goscie to najlepsza opcja do wyniku 1:1 a skoro trzeba wygrac i sie jest zdeterminowanym bardziej to zawsze sie wcisnie drugiego gola na 2:1 lub straci bo za bardzo sie odkryjemy...

2. jest to ostatnia kolejka i z reguly pada duzo goli w takich kolejkach, czy to ligowych czy pucharowych

3. statystyki z poprzedniego sezzonu UEFfa to potwierdzenie mojej tezy http://www.betexplorer.com/soccer/international/uefa-cup-2005-2006/ popatrzcie na runde 5

4. wbrew opiniom twierdze ze najmniej pewnym overem z dziszijszych meczy jest mecz Waregem - Ajax i dlatego "6z8"

5. 8/10 system "6z8" na over 2.5
w tym systemie za 750 zl do wygrania ponad 20.000 zl
Posted by: bulas

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 19:24

Feyenoord - Wisła
nie dawno pisalem ze widze over w tym meczu, ale za drobne postawilem sobie na dokladny wynik 1:1
dlaczego? złozylem sobie ze obie druzyny strzelą a jesli Wisła to uczyni pierwsza najlepiej jeszcze w pierwszej połowie to bedzie sie bronic przedewszystkim i Feyenoord cos tam wcisnie pod koniec a potem to juz obrona częstochowy a jak padnie wiecej bramek to wejdzie over no zobaczymy jak bedzie browarki juz sie chłodzą mam nadzieje ze to bedzie dobry wynik dla Wisły w koncu juz nie takie niespodzianki sie w pucharach zdarzały dlaczego by nie miało byc tak i teraz, jesli Wisła przejdzie dalej to bedzie to całkiem miłe podsumowanie roku dla polskiej piłki
pozdrawiam
Posted by: LublinPower

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 21:45

No i koniec, feye wygrał. Ale ja nie żałuje że zagrałem na wisłe x2, moim zdaniem grała dobrze w tym meczu, gdyby tylko nie te błędy w obronie \:p
Posted by: rene

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 22:20

Originally Posted By: LublinPower
... moim zdaniem grała dobrze w tym meczu, gdyby tylko nie te błędy w obronie \:p


Chyba jakiś inny mecz oglądaliśmy \:D

Słaby Feyenoord dokopał beznadziejnej Wiśle
Zieńczuk nie przełamał się, Głowacki nawet w okręgówce miałby kłopoty, Thwaite - dramat.
Wisła powinna czym prędzej sprzedać 4/5 zespołu, bo z tego "materiału" niczego nie będzie.
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie nie będę musiał oglądać Białej Gwiazdy w jakichkolwiek pucharach.
Posted by: oli

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 22:32

zgadzam sie z rene jak Wisła grała dobrze \:D

jedyni ludzie to Blaszczykowski i Paweł Brozek reszta do odstrzału
Posted by: DJ SOSNA

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 22:36

Wisła (a raczej jej trener) skompromitowała się juz przed meczem kiedy to Okuka stwierdził że "Feyenoord jest słabszy od FC Basel, w ogóle to Feyenoord jest moim zdaniem najsłabszy w naszej grupie" (Okuka - ty pacanie :D)

Niech Wisła sprzeda Pawła Brożka i Błaszczykowskiego i może powalczą o miejsce na podium Ekstraklasy, do Europy się nie nadają...
Posted by: ___On

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 22:51

Po raz kolejny potwierdziło sie iz polskie druzyny w decydujacych momentach daja poprostu du**. PRAWDA jest taka ze mecz stał na niskim poziomie Feeyenord był bardzo bardzo słaby tego dnia ...i jak najbardziej do ogrania. Wyszły mu moze z 4 akcje w tym meczu i to wszystko....te cztery akcje starczyły na pierwsze dwa gole pozniej juz uszło z WISŁY powietrze....i skonczyło sie jak zawsze WTOPĄ...

*** od tego ze TYP na Feye wszedł i to nawet w handi to powoli to staje sie przerazajace....ze odpadamy z takimi cieniasami Tak słabego Feeyenordu juz dawno nie widziałem....


Niestety słaby ale wystarczajaco mocny na Wisłe....

POZDRAWIAM

___On
Posted by: Szczypior

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 22:57

prawda jest taka jak mówiął często komentatorzy w końcówce spotkania, w którym przegrywa jedna z polskich drużyn...

" może zdarzy się cód " albo " miejmy nadzieje "

dlaczego zawsze musi tak być, że musimy liczyć na pomoc kogoś z " zewnątrz" a nie na własne umiejętnośco

w kazedym razie over wracam do zajęć

see u zgon
Posted by: Szewa

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 13/12/2006 23:41

Tylko po cholerę były te teksty o słabym Feyenoordzie ? Po jakimś czasie nikt nie będzie pamiętał, że Wisła starała się, stwarzała sytuacje, walczyła. W pamięci zostanie tylko wypowiedź o słabym Feye i wynik...

over izi ;\)
Posted by: lleyt1

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 08:15

Ale Fenerbahce wczoraj wymeczylo ten remis z przecietnym Frankfurtem.Widzialem wczoraj bramki strzelone przez Takahare i zastanawiam sie kiedy on takie gole strzelal w Bundeslidze. W sumie to Niemcy mieli duzo szczescia w tym meczu,ale mimo wszytsko Fenerbahce dowiozlo jakos ten korzystny dla nich wynik.
Posted by: wiliamm

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 09:38

"Okuka: rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie"

Jak dla mnie ta wypowiedź powinna definitywnie przekreślić jego pracę z Wisłą. Jeśli ktoś nie potrafi ocenić tego co się dzieje na boisku to nie może być dobrym trenerem (pomijając wszelkie inne "umiejętności" trenerskie Serba). Chyba, że jego zamysłem było spowodowanie totalnego chaosu na boisku i może się coś ustrzeli. Z tego zadania akurat wiślacy wywiązali się "bardzo dobrze".
Posted by: Rysio z klanu

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 11:27

Witam!

Na pewnej stronce znalazłem typ na mecz FC Parma - Osasuna+1 typ HC2...

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o so chodzi???

Dzieki z góry
Posted by: gremlin

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 11:42

chodzi o to ze Osasuna przystepuje do meczu tak jakby juz miala strzelona 1 bramke - inaczej mowiac jezeli mecz zakonczy sie wynikiem 0-0 liczy sie wynik meczu 0-1 czyli wygrywa osasuna - jezeli padnie wynik 1-0 liczy sie wynik 1-1 czyli remis itd.
Posted by: Rysio z klanu

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 11:51

dzieki gremlin
Posted by: AlexNotman

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 11:54

Wczoraj Fenerbahce i wtopa, cudownie:) Orientuje się ktoś może, jak wyglądał ten mecz? Dziś zastanawiam się nad Auxerre, Livorno czeka ważne spotkanie z Lazio, nie wydaje się wam, że odpuszczą UEFA na rzecz ligi? Hmm... Kurs coś podejrzanie wysoki 2.05, to Livorno takie silnie czy Auxerre słabe?
Posted by: NoRiskNoFun

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 11:56

Auxerre chyba ma juz awans w kieszeni?
Posted by: AlexNotman

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 11:58

Nie ma. Musi co najmniej zremisować. Z tym, że wczoraj Fenerbahce też musiało co najmniej zremisować. Także nie wiem czasami, czy w przypadku utrzymywania się remisu, będą dążyli do strzelenia zwycięskiej bramki.
Posted by: Logan

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 11:59

Jesli sie nie myle to Auxerre wystarczy do awansu remis. Z drugiej strony jest to 100tny prestizowy mecz francuskiej druzyny w europejskich pucharach. Powinni wiec postarac sie o zwyciestwo
Posted by: Pan_D

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 11:59

wystaczy im remis wiec 1X 1.20 raczej można dodać tu i tam ;\)
Posted by: NoRiskNoFun

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:02

Czyli mamy mecz o awans bo Livorno jesli wygra awansuje \:\)
Posted by: AlexNotman

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:08

Alternatywą jest over, szkoda, że wczoraj nie skusiłem się na over w meczu Wisły. Ciężko jednak oceni motywację Livorno, kiedyś czytałem gdzieś jakąś wypowiedź, że dla nich ważniejsza jest liga. Normalnie w takich spotkaniach grałbym over, ale teraz zastanawiam się nad tym.
Posted by: Barteus

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:10

w auxerre chyba Jelonek jakis hasa? niedlugo okienko transferowe wiec moze sie pokaze zeby hasac w innym lasku, oby strzelil z jednego i drugiego poroza a takze z racicy zaciagnal tez a co mi tam z 2 razy i po meczu ;\)
Posted by: Barteus

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:17

co myslicie o remisach w meczach az i parmy?

Ja mysle ze czas najwyzszy sie uspokoic z takimi wpisami bo nastepnych moze nie byc.
Posted by: rudyfcb

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:24

Ja osobiście skusiłem się na wygraną Osasuny.Kieruje sie przedwszytskim dobrą forma hiszpanów oraz tym że Parme czeka w weekend ważny mecz z Chievo
Posted by: latajaca_holenderka

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:29

Wczoraj Fenerbahce i wtopa, cudownie:) Orientuje się ktoś może, jak wyglądał ten mecz? Dziś zastanawiam się nad Auxerre, Livorno czeka ważne spotkanie z Lazio, nie wydaje się wam, że odpuszczą UEFA na rzecz ligi? Hmm... Kurs coś podejrzanie wysoki 2.05, to Livorno takie silnie czy Auxerre słabe?

Turasy szybko dostali gola i chyba w szoku byli cala 1 polowe potem szybka kontra 2-0 i gol nie uznany dla nich nie wiem czemu ale koncowka juz zdecydoanie dla nich a przy 2-2 granie na remis chociaz w ostaniej sekundzie szwabski bramkarz poszedl do rogu i wyszli turki na pusta bramke ale nieststy nie uszczesliwili nas
Posted by: Rysio z klanu

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:29

Parma - Osasuna 2
Parma w niedziele gra ważny mecz z Chievo, dl;atego w dzisiejszym meczu włosi mają ponoć zagrać rezerwami. Osasuna uważana jest za faworyta tego spotkania. Podopieczni Jose Angela Zigandy wygrali ostatnio cztery mecze z rzędu, z czego trzy w Primera Division i jeden w Pucharze UEFA z Odense. Imponują skutecznością - zdobyli w tych spotkaniach aż 12 goli. Tym samym Osasuna, w której składzie jest były napastnik Parmy Savo Milosevic, ma spore szanse na to by odnieść zwycięstwo w swoim pierwszym pojedynku z włoskim rywalem w europejskich pucharach.
Posted by: Rysio z klanu

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:29

Parma - Osasuna 2


Parma w niedziele gra ważny mecz z Chievo, dl;atego w dzisiejszym meczu włosi mają ponoć zagrać rezerwami. Osasuna uważana jest za faworyta tego spotkania. Podopieczni Jose Angela Zigandy wygrali ostatnio cztery mecze z rzędu, z czego trzy w Primera Division i jeden w Pucharze UEFA z Odense. Imponują skutecznością - zdobyli w tych spotkaniach aż 12 goli. Tym samym Osasuna, w której składzie jest były napastnik Parmy Savo Milosevic, ma spore szanse na to by odnieść zwycięstwo w swoim pierwszym pojedynku z włoskim rywalem w europejskich pucharach.
Posted by: Rysio z klanu

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:29

Parma - Osasuna 2


Parma w niedziele gra ważny mecz z Chievo, dl;atego w dzisiejszym meczu włosi mają ponoć zagrać rezerwami. Osasuna uważana jest za faworyta tego spotkania. Podopieczni Jose Angela Zigandy wygrali ostatnio cztery mecze z rzędu, z czego trzy w Primera Division i jeden w Pucharze UEFA z Odense. Imponują skutecznością - zdobyli w tych spotkaniach aż 12 goli. Tym samym Osasuna, w której składzie jest były napastnik Parmy Savo Milosevic, ma spore szanse na to by odnieść zwycięstwo w swoim pierwszym pojedynku z włoskim rywalem w europejskich pucharach.
Posted by: Rysio z klanu

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:30

Leverkusen - Besiktas 1

Bayer Leverkusen zagra dziś z Besiktas Stambuł o trzecie miejsce. Dodam tylko, że Gościom wystarcza remisy, a Niemcy muszą to spotkanie wygrać. Aptekarze prowadzeni przez Michaela Skibbe występują w roli faworytów dzisiejszego spotkania. Leverkusen w lidze zajmuje 7 lokate jednak daje się zauważyć rosnącą formę zsepołu. Nie bez znaczenia będzie fakt, że mecz Niemcy grają przed własną publiką. Besiktas na wyjeździe regularnie remisuje w Süper Futbl Ligi. Ostatni raz drużyna ze Stambułu wygrała na obcym stadionie 22 października, kiedy to zmierzyła się ze słabym Caykur Rizespor. Uważam, ża odpowiednia staweczke można zauwać niemcom.
Posted by: AlexNotman

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 12:37

Dzięki, takie mecze są najgorsze, przeważają, a końcówce szansa na zwycięstwo, łudzisz się i... No właśnie, nic:) Ja uczepię się tego Auxerre, Livorno w UEFA nie zachwyca, porażka z Rangersami, remis na wyjeździe z najsłabszym w grupie Partizanem, z Haifą. Czy orientujesz się może również, jak w tych spotkaniach pokazało się Livorno, jak oni grają w UEFA? Wnioskując po spotkaniu z Partizanem, Auxerre podejdzie do tego meczu na poważnie. Betinf.com wskazuje, że w Livorno nie ma osłabień. Skąd wziąć dodatkowe informacje nt. tego spotkania? Po włosku lub francusku nie mówię, więc strony główne ww. odpadają:)
Posted by: drfocus

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 13:01

Witam, wczoraj overek Wisełki ładnie wszedł także trzeba coś na dzisiaj ustrzelić.

Bayer - Besiktas 1

Podobnie jak poprzednik uważam, że Bayer powinien to spotkanie wygrać. Dodam tylko, że Besiktas przegrał wszystkie mecze z drużyną z Niemiec, a Bayern zawsze wygrywał z ekipą turecką.
Widać powypowiedziach trenera aptekarzy, że chcą awansowac dalej, gdyż mówi, że to jest dla nich najważniejszy mecz roku: "To jest prawie jak mecz o życie i my chcemy go wygrać. Przynajmniej mamy luksus grania u siebie."
Niestety nie zobaczymy jeszcze Carstena Ramelowa, który jest kontuzjowany, natomiast do skłądu powracają Karim Haggui i Ahmed Madouni

Składy (prawdopodobne)

Bayer 04: Butt - Castro, Haggui, Juan, Babic - Freier, Schneider, Rolfes, Athirson - Kießling, Barbarez

Besiktas: Runje, Kurtulus, Yilmaz, Mercimek, Nobre, Kleberson, Ricardinho, Üzülmez, Avci, Tandogan, Toraman
za bayer.de

Typ: 1

Drugi mecz to Auxerre - Livorno

Auxerre potrzebuje remisu, aby miec pewny awans, z drugiej strony Livorno, które jeśli chce grać dalej musi zdobyć 3 punkty, ale właśnie czy aby na pewno piłkarze z Włoch chcą awansowac?? Wczoraj odpadło Palermo i chyba nikt na Sycylii z tego powodu nie płacze. Ważnym faktem jest, ze dla Auxerre jest to setny mecz w pucharach i moim zdaniem bedą chcieli ten mecz wygrać aby nie było takiej nerwówki jak wczoraj Fener. Gazety we Francji pytają się czy nasz Jeleń poprowadzi do wygranej swoja druzynę w 100 meczu, zarazem przypominając, że pierwszy mecz w pucharach Auxerre grało mając za kapitana Szarmacha \:\)
Piłkarzom gospodarzy nie grozi 2 miejsce i granie z drużynami, które odpadły z LM. Problemem Auxerre jest dziurawa obrona, na szczeście ekipa z Livornoostatnio ma duże problemy ze zdobywaniem bramek.

Typ: 1
Posted by: 1raul1

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 13:31

"Piłkarzom gospodarzy nie grozi 2 miejsce i granie z drużynami, które odpadły z LM."

Cos ci sie chyba pomylilo bo jesli Auxerre wygra choćby jedna bramka a Rangersi przynajmniej zremisuja to Auxerre wyprzedzi w tabeli Maccabi Haifa i zajmie drugie miejsce smile

Tu sobie pozwole skopiowac regulamin rozgrywek Pucharu UEFA:

"Zgodnie z punktem 4.06 regulaminu tegorocznych rozgrywek o Puchar UEFA, w przypadku równej liczby punktów dwóch zainteresowanych drużyn w tej samem grupie o awansie jednej z nich zadecyduje:

a) lepszy bilans bramkowy uzyskany we wszystkich rozegranych meczach grupowych.
b) większa liczba zdobytych bramek we wszystkich rozegranych meczach grupowych.
c) większa liczba zdobytych bramek w grupowych meczach wyjazdowych.
d) większa liczba zwycięstwo odniesionywhc we we wszystkich rozegranych meczach grupowych.
e) większa liczba wyjazdowych zwycięstwo grupowych."

Pozdro
Posted by: 19marcin08

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 14:54

Sevilla - AZ Alkmaar

Dziś wieczorem do silnej Sevilli przyjeźdza AZ Alkaar.Sytuacja w grupie C jest już rozstrzygnięta tak więc będzie o tzw ''pietruszkę''.
Obie jedenstaki w trzech meczach rozegrały 3 mecze z których 2 wygrały i jeden zremisowali.Ale na pierwszym miejscu w grupie są goscie z Alkmaar.Dzisiaj cieżko będzie drużynie AZ wywalczyć korzystny rezultat,bowiem ekipa Juande Ramosa spisuje się rewalacyjnie w obecnym sezonie nie tylko w bardzo silnej lidze hiszpańskiej w której ustępiją tylko Barcelonie ale także własnie w Pucharze Uefa.Drużyna wyraźnie jest na fali i dzisiaj na pewno będą chcieli to przypieczętować i zając w grupie C pierwsze miejsce.Dodatkowo bardzo dobre nastroje po meczu w Primera Divison kiedy to ograli Real Madryt.Ale także i zespół z Holandii spisuje się bardzo dobrze też drugie miejsce w tabeli.Pojedynek ten zapowiada się bardzo interseująco bo obie '11' potrafią grać pieną piłke.W zespole Sevilli dzisiaj zabrakinie kontuzjowanego Christiana Poulsena.Troche gorzej jest w ekipie przyjezdnych w składzie których dzisiaj nie zobaczymy na pewno Dann'ego Koevermans'a,ale także kilku młodych zawodników: Keesa Luijckxa, Ruuda Vormera, Jeremaina Lensa oraz Ryana Donka.

Główny typ: +2.5 *** 8/10
Typ: 1 *** 5/10
Typ: 3:1 *** 1/10

Pozdrawiam!
Marcin.
Posted by: ___On

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 15:12

Mysle ze dzis mozna obalac dwie druzyny ktore juz maja zapewniony awans...... czyli Rangersów oraz Totenham.....
Oba zespoły juz napewno awansowały ich przeciwnikami sa druzyny ktore...równiez juz o nic nie graja: ) Partizan juz stracił szanse na awans a Bukarestz juz równiez jest pewny awansu: )

Typy:

Rangers Partizan x2
Totenham Dinamo x2
POZdrawiam

___On
Posted by: kiki1981

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 15:18

moj typ na dzis to Leverkusen - Besiktas x2 @2,45 EXP

kilka powodow dlaczego:
- Kto kiedykolwiek byl w Niemczech to wie ze tureckie druzyny graja w tym kraju jak w domu \:\)
- Leverkusen musi wygrac ten mecz co jest szansa dla dobrze grajacej z kontry druzyny gosci
- brak dziadka Ramelowa, ktory badz co badz jest waznym ogniwem tej druzyny

Stawka srednia i TURKYIE !!!:)
Posted by: Barteus

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 16:41

obys nie wykrakal !!!!
Posted by: Biszop

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 16:53

Originally Posted By: Barteus
obys nie wykrakal !!!!


Wyluzuj z tymi tekstami nic nie wnoszacymi bo jeszcze raz i na nastepne ni bedziesz mial okazji
Posted by: Szewa

Re: Puchar UEFA - V kolejka (13-14 grudzień) - 14/12/2006 17:23

Sevilla - AZ

Przychylam się w tym meczu do overa. Na zespołach nie ciąży już presja wyniku, awans zapewniony więc wypadałoby uszczęśliwić kibiców paroma bramkami. Jak wiemy, zarówno w jednej jak i drugiej drużynie są do tego odpowiedni wykonawcy. Za Sevillą przemawia atut własnego boiska i statystyka meczów u siebie. Z drugiej strony AZ nie przyjedzie do Sevilli tylko po to żeby się bronić, ich żywiołem jest atak \:\)

Typ: over 2.5

S. Braga - Grasshoppers

Na temat tego meczu zostało napisane już wszystko. Szwajcarzy bez jakichkolwiek szans na awans, Portugalczycy wręcz odwrotnie. Tylko od ich chęci i umiejętności zależy, czy ten awans wywalczą. Według mnie są w stanie to zrobić. Kurs nicki, bo w granicach 1.17 ale handicap wygląda już zdecydowanie lepiej - 1.58 i tą właśnie opcję spróbuję zagrać.

Typ: Sporting (-1)

pozdr.