Konkurs XII edycja - Regulamin. Zapisy. Dyskusja

Posted by: g00niek

Konkurs XII edycja - Regulamin. Zapisy. Dyskusja - 18/07/2005 14:55

Gregov opublikowal ostateczna, oficjalna tabele XI edycji a ja z blogoslawienstwiem naszego skarbnika THOMA pozwole sobie napisac krotkiego wstepniaka do edycji XII, nawiazujac jednoczesnie do edycji XI

Po pierwsze jak widac poziom konkursu jest raczej wysoki. Wszystkie komentarze, zwlaszcza osob nieuczestniczacych w konkursie zamieszczajcie w temacie z tabela.. Zawsze milo bedzie posluchac ze ktos z czyichs typow korzystal, pochwale pod czyims adresem lub nawet zle slowa, wtedy bedzie material do ewentualnej poprawy. Ze swej strony mam nadzieje ze obserwatorzy skorzystali czasami z typow konkursowiczow.. Ja musze sie przyznac ze typy diakona, Kury, THOMA, Fro, Gregova, dominixa i reszty gralem czasami w ciemno

Edycja XI przeszla juz jednak do historii i nie ma co czekac, sezon tenisowy w pelni i XII edycje trzeba zaczac jak najszybciej... W tydzien raczej nie ma szans sie wyrobic ale w 2...

Oczywiscie po razk kolejny mozna zglaszac poprawki do regulaminu, moim zdaniem jednak doszlismy juz do takiej fazy ze regulamin jest optymalny...

Na korcie wypowiada sie mnostwo ludzi, przeglada jeszcze wiecej, zapraszamy wiec nowe osoby do gry, oczywiscie mamy nadzieje ze wszyscy "weterani" takze zostana, a byc moze uswiadczymy jakies spektakularne powroty (JiroJiro, viva, kurson)...

Oczywiscie wiadomo konkurs trwa 12 tygodni i praktycznie nie mozna sobie pozwolic na slabszy tydzien i kazdy wyjazd moze przeszkadzac w grze, ale mysle ze da sie to obejsc i nawet bez dostepu do internetu typy mozna spokojnie podac.. Sek w tym ze nie mamy czasami dostepu do wynikow, drabinek a to juz gorsza sprawa..

Niemniej serdecznie zapraszamy do udzialu w XII edycji jak najwiecej osob...

Regulamin :

1. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 7 typów na tydzień. Podajemy wszystkie możliwe mecze tenisowe ( single, deble męzczyzn oraz kobiet, typy na dokładny wynik meczu itd.) - oprócz tie-breaków, asów, double faults, % firts serve i innych tego rodzaju "udziwnień".

2. Ranking będzie prowadzony na zasadzie: typ trafiony-typ nietrafiony. Trafienie wszystkich meczy w tygodniu powoduje otrzymanie dodatkowego punktu.

3. Jeżeli uczestnik poda mniej typów niż 7 - zostanie mu to zaliczone jako typ nietrafiony . Jezeli poda więcej niż 7 - jako typ nieważny. Liczy się data wysłania pierwszych 7 typów.

4. Każda propozycja musi mieć kurs przynajmniej 1.45 ( nie mniejszy niż 1.45).

5. Korzystamy z oferty następujących bukmacherów : STS, Profesjonal, Expekt,Unibet, Gamebookers, Fonbet, Centerbet i Betandwin.

6. Mecz typowany musi zostać podany przed jego rozpoczęciem oraz przed godziną wyznaczoną przez wybranego bukmachera.

7. Nie edytujemy postów w tym temacie ( za wyjątkiem postu z regulaminem). Każdy post edytowany bedzie równoważny z typem nietrafionym.
W przypadku błędnego wpisania istnieje możliwość poprawy (edycji) postu do 3 minut max. po napisaniu, lecz tylko i wyłącznie w tym przypadku.

8. Mecz który rozpoczyna się przed godziną 0.00 (niedziela/poniedziałek) ( i o tej godzinie) zaliczany jest do starego tygodnia a mecz który się rozpoczyna się po 0.00 liczony jest do nowego tygodnia.
W tym przypadku decyduje godzina podana u bukmachera - lecz pomijamy STS i prof patrzymy na godzinę podaną przez Expekt i UNibet, GB,Fonbet i BAW. Oczywiście mecz może być podany z kursem z STS czy też profa.

9.W przypadku jeżeli ktoś poda typ z kursem poniżej 1.45 ma możliwość zmiany do momentu rozpoczęcia meczu ( godziny podanej przez bukamchera).Jeżeli tego nie zrobi typ niezależnie od wyniku będzie uważany za nietrafiony
Zmiana typu jest możliwa tylko w tym przypadku - nie można zmieniać typków "od tak sobie".

10.Nagrodę (suma wpłat wszystkich osób) wpisowego otrzyma osoba która wygra edycję, badź też pula zostanie podzielona między 3 pierwsze osoby - zależy to od ilości osób grających.

11. Każdy uczestnik musi podać liczbę typów wymienionych w regulaminie jeżeli z jakiś przyczyn mecz podany się nie odbędzie nie ma takiej możliwości żeby przełożyc go na następny tydzień.

12. Dany typ nie może się powtórzyć wiecej niż 3 razy przy typowaniu przez uczestników.

13. W przypadku równej ilości punktów na koniec konkursu o wyższej pozycji decyduje lepszy bilans poszczególnych tygodni (7-0 ,6-1 itd.) w drugiej kolejności lepszy bilans ostatniego tygodnia ; wyższe kursy trafione w ostatnim tygodniu.

14. Wpisowe 50 zł. - termin wpłat do 12.09.2005

15. W przypadku tygodniowego bilansu 7-0 zostaje przyznany dodatkowy punkt (bonus) doliczany automatycznie od razu do całkowitego bilansu uczestnika.

16. Handicapy, totale i ilość setów w przypadku kreczu jednego z zawodników traktujemy jako zwrot i typ do powtórzenia.

17. Underdog po kursie min. 2.30 grany jest jako typ dodatkowy (nieobowiązkowy 1x w tygodniu).
Typ ten nie może być powtórzony przez innego gracza !!!
Za trafienie underdoga przyznajemy +2pkt. za pudło -1pkt.
Przy podanym typie trzeba zaznaczyć, że jest to underdog.

18. Jeden z typów, np. #6 nie może być grany jako typ normalny , a równocześnie jako underdog ale w przeciwną stronę , przykładowo: mecz Vinci - Sucha ( kursy 1.45 - 2.3 ). Nie mozna zagrać jednoczesnie na 1 jako typ podstawowy i na 2 jako underdog. Poprostu zasada FAIR PLAY.




_______________________________________




Lista uczestników

1. g00niek
2. Fro_Lech
3. JiroJiro
4. schranzer
5. Gregov
6. dominix
7. Macias
8. Kura
9. Exp
10. THOM
11. Kuba81
12. Vonseb
13. RyanGiggs
14. TANAMERAH

...
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 14:57

I ja sie zapisuje jako 1.

Pytania o dane bankowe wysylajcie do THOMA...
Posted by: Fro_Lech

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 15:03

To ja jako drugi, oby to był dobry prognostyk przed nową edycją

Doszły mnie słuchy, iż na 99% w konkursie uświadczymy nową osobę
Posted by: JiroJiro

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 15:03

Potwierdzam swój udział
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 15:12

Piłka w grze
Z chęcią zagram.
Posted by: Gregov

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 15:13

ja tez oczywiscie zagram,

proponuje zmienic punkt 14 regulaminu, bo nikt nie zdąrzy wpłacić ,

niech któryś z Modów zedytuje ten punkt regulaminu do postaci:

14. wpisowe 50 PLN ( termin wpłat będzie podany w tym temacie )

a także niech zmieni punkt 18 ( bo jest dokładnie sprecyzowane o co chodzi ) do postaci:

18. Jeden z typów, np. #6 nie może być grany jako typ normalny , a równocześnie jako underdog ale w przeciwną stronę , przykładowo: mecz Vinci - Sucha ( kursy 1.45 - 2.3 ). Nie mozna zagrać jednoczesnie na 1 jako typ podstawowy i na 2 jako underdog. Poprostu zasada FAIR PLAY.
Posted by: Gregov

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 15:27

miało być:

... a także niech zmieni punkt 18 ( bo NIE jest dokładnie sprecyzowane o co chodzi ) do postaci:

Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 15:36

Haha rzeczywiscie , moj blad nie zedytowalem punktu 14... ;-) Oczywiscie Gregov ma racje co do punktu 18 (AKA precedens g00ńka ;-))

Mam jedna propozycje jednak.. Ostatnio tenis gram praktycznie tylko w pinnacle, swietny buk, niskie marze... Co myslicie o dodaniu Pinnacle, 5dimes do listy bukmacherow? Oba renomowane...
Posted by: Gregov

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 15:44

Myślę ze wystarczą te buki które są podane w regulamnie. Oferta naprawde bogata. A do tego zeby przeglądać oferte w 5dimes trzeba byc zalogowanym, a pewnie nie wszyscy tam grają , bądź mają ochote zakładac konto
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 15:55

Zgadza sie to jest problem 5 dimes... ale pinnacle ma naprawde swietna oferte i bylby bardzo przydatny... Zwlaszcza dogi sa swietnie wyceniane... Poza tym jest to buk z najwyzszej polki w przeciwienstwie np. do betandwin...
Posted by: JiroJiro

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 15:59

Edytowałem pierwszą wiadomość

Co do zmian, nie za bardzo podobają mi się underdogi ale pewnie nie mam szans na przepchnięcie (czytaj likwidację) tej opcji . Urozmaicają zabawę ale nie w sytuacji kiedy przeciwnicy odskakują dzięki nim hehe
Posted by: Gregov

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 16:14

No, mnie w tej edycji dogi nie szły, dobrze ze trafiłem dwa ostatnie , bo byłaby kompromitacja .

A jezeli niektórym grającym ciężko przychodzi szukanie i granie underdogów ( mam na myśli typ na zwyciestwo danego zawodnika ) , to zawsze mozna spróbowac zagrac na zwyciestwo 2-0 w setach danego zawodnika. Gdy w Fonbet jest kurs 1.65 lub 1.7 na jednego z zawodników to przewaznie na jego win2-0 jest własnie 2.3. To tez jest dobry sposób
Posted by: dominix

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 17:14

ja równiez sie zgłaszam, a co do UD to mysle ze sa urozmaiceniem i przy wiekszej ilosci uczestników moznaby przyznac nagrode dla najlepszego typera UD, chociaz znajac zycie to wiecej bedzie krzykaczy niz tych co powalcza za kase

a tak na marginesie to Gregov nie policzyłes mi UD w ostatniej rozgrywce mój bilans to 7-2(+2)
Posted by: Gregov

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 17:40

szczerze mówiąc to źle odczytałem tamte posty, w ogóle to namieszałes , byłem przekonany ze zmieniłes doga na Pennetta - Vesnina 2 , który nie wszedł , wiec Twój bilans policzyłem tak: 6-1 za podstawowe -1 za doga czyli 5-1.

Zresztą przeczytaj dokładnie regulamin.

.... "nie mozna zmieniac typów od tak sobie" i "liczy sie data wysłania pierwszych siedmiu typów"

Tak więc dla mnie ok.

Kurde zrobiło sie offtopicowo , a tu sie zapisujemy do kolejnej edycji
Posted by: Macias

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 18:03

No i macie w koncu nowego uczestnika... poczatek w tak znakomitym gronie


ZAPISUJE SIE!

Mam nadzieje, ze dla mlodego jakies handi zrobicie
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 20:39

Quote:

ja równiez sie zgłaszam, a co do UD to mysle ze sa urozmaiceniem i przy wiekszej ilosci uczestników moznaby przyznac nagrode dla najlepszego typera UD



Wyjąłeś mi to z ust, jeśli w tej zbliżającej edycji liczbą chętnych byłaby duża, to możnaby coś takiego wprowadzić w życie, ale to tylko moje skromne zdanie


Quote:


Kurde zrobiło sie offtopicowo , a tu sie zapisujemy do kolejnej edycji



Gregov zauważ, że temat to nie tylko zapisy, ale i dyskusja, tak więc myślę, że będzie ona wskazana, żeby regulamin był dla kazdego jasny, no i można porozmawiać o ew. zmianach, choć mi tam wszystko odpowiada

Pozdro
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 20:46

Co do off topic to Gregov mial na mysli wymiane pogladow z dominixem dotyczacym ostatniego tygodnia... I ja sie tez tu wtrace, sytuacja byla taka: dominix podal Zelenaya jako typ podstawowy z kursem 1,98 potem jako UD z kursem 2,45, potem zmienil na Penette typ podstawowy... Zeby nie bylo niedomowien, nie mogles tak zrobic, jako ze Zelenay zostal podany jako pierwszy w typach podstawowych musiales zmienic doga... Takze wynik 5-1 ostatniego tygodnia zgodny z reg. To tak na przyszlosc zeby nie bylo niedomowien.. Na szczescie tu sytuacja nie miala duzego znaczenia...

Schranzer, Macias witamy Mimo z i tak Was obu sie spodziewalem Gdzie reszta towarzystwa kortowego? Nie gryziemy ;-)
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 20:49

No to sory za zamieszanie

No właśnie, im więcej osób tym lepsza zabawa, tyle ludzie zaglada tutaj, może ktoś jeszcze się zapisze ? Czekamy
Posted by: Kura

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/07/2005 20:53

Oczywiscie zgłaszam się i jestem jak najbardziej za dalszym typowanie dogów
Posted by: JiroJiro

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/07/2005 17:48

do góry i zapisywać się

Naprawdę nie gryziemy (ale jakby co odpowiadam tylko za siebie )
Posted by: Exp

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/07/2005 17:54

tej edycji juz nie przepuszcze...

oczywiscie gram...

Pozdrawiam,
Exp
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 21/07/2005 23:55

up,

jest już nas 9:

1. g00niek
2. Fro_Lech
3. JiroJiro
4. schranzer
5. Gregov
6. dominix
7. Macias
8. Kura
9. Exp

zapraszamy
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 22/07/2005 19:20

Coś kiepsko jesli chodzi o zainteresowanie konkursem - jestem ciekaw dlaczego - poprzednia edycja i nie tylko udowodniła, że "skromne" wpisowe szybko się zwraca grając chociażby typy czołówki

Niestety obecnie nie mam czasu, żeby tego tematu "popilnować", ale mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu to się zmieni - chociaż pewnie całe dnie będę przesiadywał na turnieju Porsche Open w Poznaniu

Oczywiście Kuba81 i ja też zagramy w kolejnej edycji konkursu

Pozdro

Posted by: vonseb

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 22/07/2005 19:49

Ja tez bede uczestniczyl w nastepnej edycji - bo odkad jestem na forum to zadnej nieopuscilem - problem w tym ze mnie nie ma w pierwszych 2 tygodniach sierpnia.

NA kiedy planujecie start bo jakos nie moge sie doczytac ?
Posted by: Gregov

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 22/07/2005 21:00

Vonseb - jeszcze nie wiadomo kiedy zaczniemy , moze akurta od połowy sierpnia

Thom - mało wpisów bo jak zwykle 50 PLN to za duza kwota zeby sie pobawić, a do tego temat z konkursem ginie w tematach dziennych z poszczególnymi turniejami
Posted by: Exp

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 22/07/2005 21:29

nawiazujac to poprzedniego watku, to bylem szczepiony

Mysle, ze jeszcze kilka osob brakuje i napewno przylacza sie do konkursu Wiec narazie trzeba czekac na smialkow

Pozdrawiam,
Exp
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 23/07/2005 16:54

Quote:


NA kiedy planujecie start bo jakos nie moge sie doczytac ?




Cały czas nad tym myślę - uważam, że jeszcze nas za mało, by zaczynać - ja wyjeżdżam na 2 tygodnie w 2 połowie sierpnia i chciałbym mieć do tego czasu wyjaśnioną sytuację jeśli chodzi o wpłaty itp. sprawy związane z konkursem, bo nie wiem jak z netem będzie sprawa wyglądała.

Pozdro

P.S. Uważasz Gregov, że jeśli wpisowe byłoby 30 zł, to byłoby więcej chętnych ?
Posted by: RyanGiggs

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 23/07/2005 19:56

dobra wchodze w to mozecie mnie dopisac do listy...jakos ciezko mi sie rozstac z tenisem nawet po ostatnich wtopach 50 PLN kwota jest mysle raczej dla kazdego przystepna.

Pozdrawiam

p.s. dawno nie uczestniczylem w konkursie faktycznie wystapilem chyba raz lub 2 razy ale jak sie ukladaja wygrane? Pierwsza trojka jak kiedys czy jak?
Posted by: TANAMERAH

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 23/07/2005 20:06

Chętnie sprawdzę sie w tak doborowym gronie typerów.Ale nie widzę konta na które trzeba przelać PLN-y.
Pozdrawiam
Posted by: Gregov

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 23/07/2005 20:13

THOM poda Wszystkim konto na które wpłacamy wpisowe

jeszcze nie wiemy kiedy rozpoczniemy całą zabawe , info napewno będzie w tym temacie
Posted by: Exp

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 26/07/2005 12:18

temat ginie w morzu innych zamknietych tematow, nie mozna by go 'przykleic' ?
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 26/07/2005 12:18

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszę o info na priv'a - wówczas podam namiary na konto konkursowe.

Pozdro
Posted by: Black Hunter

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 26/07/2005 12:31

Chetnie sie zapisze ale 2 pytania:
1.Od kiedy bedzie trwal konkurs.?
2.Czy mozna wplacic wpisowe w trakcie trwania gry?
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 26/07/2005 13:01

Wszystko zależy od liczby zgłoszeń popartych wpisowym (obecnie są to Kura, g00niek i THOM) - grają TYLKO osoby, które wpłaciły wpisowe przed rozpoczęciem konkursu, ponieważ bywało tak, że po kiepskim pierwszym tygodniu niektóre osoby rezygnowały z dalszego udziału - aby tego uniknąć jest ustalony ternim rozpoczęcia konkursu i do tego czasu trzeba wpłacić wpisowe (z reguły są to 2 tygodnie).

Wiadomo, że im więcej osób tym atrakcyjniejszy konkurs (większa pula) tak więc minimum 14 osób powinno uczestniczyć w konkursie, aby było co dzielić między pierwsze 3 miejsca (tak było ostatnio).

Pozdro
Posted by: Januch

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 26/07/2005 14:44

witam. zagram i ja. THOM namiary bez zmian?

pozdro
Posted by: vonseb

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 26/07/2005 15:27

Jesli tylko konkurs wystartuje w polowie sierpnia to jestem na 100% . Chyba ze bedzie chcieli wczesniej wystartowac to jesli nie bedziecie miec zastrzezen moge potem nadrobic zaleglosci ( robiac np w 1 tygodniu - dwa ).
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 26/07/2005 19:07

najlepiej zacząć rowno z US Open, głownie dlatego, ze w sierpniu wielu z nas moze wyjecahc na wakacje, ja planuje tygodniowe wakacje miedzy 6-10, wiec moge nie zdarzyc na konkurs od poczatq, nie wiem co o tym inni mysla, temat do dyskusji

Pzdr.
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 27/07/2005 07:33

Quote:

witam. zagram i ja. THOM namiary bez zmian?

pozdro




Tak konto bez zmian - cieszę się, że zagrasz

Co do terminu to już wcześniej myślałem o tym, żeby zacząć na początku września (rozmawiałem o tym na priv'ie z paroma osobami), ponieważ sierpień też miesiąc urlopowy, a nie zawsze kafejka jest pod ręką, poza tym jak na razie potrzebujemy jeszcze paru zgłoszeń - a z wpłatami też różnie bywało, a termin 2 tygodnie poprzedzający edycję jest konieczny jak życie pokazało

Tak więc wstępny termin rozpoczęcia kolejnej edycji konkursu to 29 sierpnia.

Pozdro
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 28/07/2005 10:21

up,
no gdzie reszta?
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 31/07/2005 23:15

do gory...

Czyzby tak malo osob z jajami? Do gry! Marsz!

Prawie miesiac zostal i czekamy na kolejnych chetnych do zabawy.. jakze emocjonujacej
Posted by: adingh

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 01/08/2005 07:23

A ile osób potrzebujecie?
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 01/08/2005 08:37

Im więcej tym lepiej - jest wówczas ciekawiej no i pula większa do podziału

Pozdro
Posted by: Stich

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 02/08/2005 11:44

witam
jesli start jest 1 wrzesnia to zagram po krotkiej przerwie ponownie, THOM jesli mozesz to wyslij mi dane , wpisowe 50 zl tak? jesli bedzie 15 sierpnia juz to tez sie pisze, ale wpisowe bym dal chyba pozniej bo nie ma mnie teraz w PL,
pozdrawiam
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 02/08/2005 13:40

No no kogo ja widzę - tak zaczynamy na początku września.

Pozdro
Posted by: Drak

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 02/08/2005 23:42



Ok, zagram tez.

Thom daj na priv swoj adres, wysle kase przekazem pocztowym.

Pozdrawiam
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 03/08/2005 13:16

01. g00niek
02. Fro_Lech
03. JiroJiro
04. schranzer
05. Gregov
06. dominix
07. Macias
08. Kura
09. Exp
10. THOM
11. kuba81
12. vonseb
13. RyanGiggs
14. TANAMERAH
15. Black Hunter
16. Januch
17. Stich
18. Drak


czekamy
Posted by: Fro_Lech

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 07/08/2005 18:04

up
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 08/08/2005 08:40

Obawiam się, że "up" mało co pomoże Fro, ponieważ tego samego dnia temat "spada" o kilka pozycji i przez to jest mało widoczny.

Do tej pory na koncie konkursowym jest wpisowe od 4 osób, są to : g00niek, Kura, schranzer oraz THOM.

15 sierpnia wyjeżdżam na 2 tygodnie - tak więc nie będę mógł na bieżąco kontrolować tematu, wpisowego i odpowiadać na privy (być może znajdę kafejkę, ale nie jestem pewien) - niby czasu jeszcze sporo do rozpoczęcia kolejnej edycji konkursu, tylko żeby później nie było niejasności jak ktoś nie zdąży z wpisowym.

Pozdro
Posted by: Fro_Lech

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 08/08/2005 08:43

Do listy można spokojnie dodać Gogeta który wróci z początkiem września , a był chętny uczestniczyć w konkursie.
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 08/08/2005 08:51

Ok. - nie ma sprawy, schranzer podał aktualną listę osób, które zgłosiły się do konkursu, natomiast ja podam listę osób...które wpłaciły - chyba będzie niewielka różnica

Przed wyjazdem uaktualnie ewentualne zmiany.

Pozdro
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 09/08/2005 06:51

Exp - "wyczyść" trochę swoją skrzynkę, bo zdaje się masz zapchaną - nie mogę wysłać Tobie priva.

Pozdro
Posted by: kamil#15

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 10/08/2005 08:49

Witam.
Chciałbym dowiedzieć się czy jeśli zapiszę się do XII edycji konkursu tenisowego, istnieje możliwość wpłacenia wpisowego na konto moderatora po 25 sierpnia - bo wtedy dopiero będę do domu.
Jeśli tak to prsze mnie dopisać do listy uczestników!!!
Pozdrawiam
Posted by: Exp

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 10/08/2005 08:56

kamil#15 to moze ja odpowiem od razu, wg. mnie jest taka mozliwosc, bo ruszamy najprawdopodobniej od poczatku wrzesnia, czyli jesli wplacisz pieniazki np. 26 sierpnia to beda na koncie na czas Witamy w naszych skromnych 'progach'

PS. THOM skrzynka czesciowo "wyczyszczona"

Pozdrawiam,
Exp
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 11/08/2005 09:36

kamil#15 oraz Exp - wysłałem info na priv.

Pozdro

P.S. Przypominam, że na necie jestem "uchwytny" jeszcze tylko 2 dni przed wyjazdem.

Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 11/08/2005 14:15

Czyli parafawalo konkurs w tym momencie 19 osob No, no... niezle, mile rozczarowanie... Mimo wszystko zapraszamy jeszcze... Mysle ze dopiero zaczniemy po U.S. Open... Bo czy jest sens zaczynas w srodku turnieju wielkoszlemowego z poczatkiem wrzesnia?

19 osob to pula 950 zlotych.. bedzie za co szalec Po cichu licze ze jednak czterocyfrowka bedzie
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 16/08/2005 20:51

up,
czas leci nieubłaganie.. ktoś jeszcze chętny?
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 16/08/2005 21:22

Ja widze kilka osob ktorym sie fajnie wiedzie w Rankingu... Ale najchetniej w Konkursie zobaczylbym.... Czarnego Łowcę... Zapraszamy serdecznie... Toz to tylko 50 zlotych Nie chce byc przesmiewczy ale co to dla polaczka, pionka czy innego....


A na powaznie.. THOM sie bawi w Miedzyzdrojach i serdecznie pozdrawiamy Czasu jeszcze jakies 2-3 tygodnie... Prosze slijcie privy do mnie teraz to bede informowal o numerze konta gdzie nalezy przeslac swoje wpisowe... Co i jak...

Zapraszam..

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/08/2005 22:01

Wydaje sie ze mamy 19 osob liczac Gogeta... Kto nie ma danych odnosnie wplaty pieniedzy walic PM do mnie.... Moze jeszcze ktos odwazny sie zdecyduje Zapraszam...


Temat do gory...
Posted by: Koski

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 18/08/2005 22:28

Czy mógłbym rónież wziąć udział w Waszym konkursie? Jak tak to zaproszenie przyjmę z wielką ochotą

Edit:
Albo wycofuje swój udział ze względu na brak czasu, przepraszam
Posted by: maximo

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 19/08/2005 09:57

Chetnie wezme udział w konkursie.
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 19/08/2005 10:10

Maximo dane poszly...

Czyzby zapowiadala sie czterocyfrowa pula do podzialu??

Najbardziej prawdopodobne daty startu konkursu ro 2. tydzien US Open albo 1. tydzien po US...
Posted by: Stich

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 19/08/2005 14:28

Witam
Tak sobie patrze na ten dzial i martwi mnie, ze jest tu tyle tematow i wogole, zrobi sie maly balagan, wiec moze pomyslem jest, zeby temat Konkursu byly caly czas na samej gorze, z tego co widzialem na forum to jest to mozliwe, przykladowo temat z tabela jako 1, a z typami jako 2, jesli trzeba bedzie zalozyc kolejny temat do typow, to ten stary autmatycznie "wylaczyc" z tej opacji, ciekawe czy to wogoel jest mozliwe?

P.S. swoja droga wyarze opinie, ze dl amnie za duzo jest tu tematow, i nie potrzbene jest by codziennie nowy temat do turnieju powstawal... ale to moja opinia

pozdrawiam i juz czekam na poczatek konkursu
Posted by: Drak

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/08/2005 21:06

Zgadzam sie ze Stichem, balagan tutaj jest i z tego powodu juz rzadko kiedy tu zagladam.
Temat konkursowy najlepiej jak by byl na gorze.

Pozdrawiam
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/08/2005 21:34

Temat konkursowy bedzie podklejony, jak ruszymy

Po głowie chodz mi mysl aby ATP zakladac kazdy temat na osobna runde, za wyjatkiem 1/2 i finalu (to bysmy laczyli) no ale to juz inna bajka, tu dyskutujemy na temat konkurus. O ATP zapraszam do dyskusji na naszym kanale

Pzdr.
Posted by: pixies

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 21/08/2005 14:09

Wchodzę.

Ktoś musi być ostatni ...
Posted by: Goget

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 21/08/2005 14:46

Quote:

Wydaje sie ze mamy 19 osob liczac Gogeta...




Eh widze, że wszyscy na mnie liczą

Jednak wrzesień mam wolny... zebrało się doborowe towarzystwo, więc grzechem byłoby nie wziąść udziału w tym konkursie

Pozdrawiam
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 21/08/2005 15:57

Update

01. g00niek
02. Fro_Lech
03. JiroJiro
04. schranzer
05. Gregov
06. dominix
07. Macias
08. Kura
09. Exp
10. THOM
11. kuba81
12. vonseb
13. RyanGiggs
14. TANAMERAH
15. Black Hunter
16. Januch
17. Stich
18. Drak
19. Goget
20. kamil#15
21. maximo
22. pixies

Oto lista zgloszonych.. Jesli pokryje sie z lista wplacajacych to optymistyczna pula nagrod wynosi 1100 zl. Jest wiec czym dzielic.. Kto jeszcze nie ma danych prosze o priva... I mysle ze Ci co jeszcze nie wplacili a sie zadeklarowali powinni powoli sie do tego zbierac

Lista caly czas otwarta.. Kto ma ochote sprobowac zapraszamy..
Posted by: Cybertulipan

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 21/08/2005 16:51

Czyli mam 23 jak dawno,dawno temu miał pewien czarny pan na koszulce którego bardzo,bardzo lubiłem
Posted by: majner

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 23/08/2005 09:43

chlopaki podajcie prosze dokladna date rozpoczecia konkursu i date do kiedy trzeba wplacic kase

musze wiedziec, bo nie wiem czy bede mial czas zagrac, a nie chce sie zapisywac a potem rezygnowac bo paru oszolomow na tym forum mogloby to odebrac na swoj sposob
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 23/08/2005 10:12

Majner: 2 daty sa brane pod uwage.. 2 tydzien US Open, lub 1 tydzien po US... czyli odpowiednio zerknij sobie w kalendarz... Wplaty powinny byc przed rozpoczeciem konkursu, ale mysle ze tak jak dla Kuertena w poprzedniej edycji mozna zrobic wyjatek i prolongowac date do 1 tygodnia trwania konkursu...


A teraz druga sprawa... Do konkursu zglosil sie black hunter... Bardzo chcialem z nim rywalizowac ale w obliczu zaistnialej sytuacje nie mam kompletnie ochoty na to i wnioskuje o niedopuszczenie go do udzialu.. Niech bedzie ze sie boje wielkiego miszcza...

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: Fro_Lech

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 23/08/2005 10:15

Wczoraj na ten temat rozmawialiśmy , moje zdanie było takie , że jak zdarzy mu się jeszcze jeden 'wyskok' na forum i OUT z KT. Dzisiejszy temat ATP był właśnie tym 'oczekiwanym' 'wyskokiem' , dla mnie sprawa jasna - również 'boję' się wielkiego black h.
Posted by: RyanGiggs

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 25/08/2005 13:14

no osob sporo , jestem ciekaw czy wszyscy wplaca bo jesli tak to jest o co grac! Pula chyba najwyzsza z dotychczasowych choc moge sie mylic
Posted by: Stich

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 25/08/2005 13:28

Quote:

no osob sporo , jestem ciekaw czy wszyscy wplaca bo jesli tak to jest o co grac! Pula chyba najwyzsza z dotychczasowych choc moge sie mylic




no wlasnie, ciekawe ile osob z listy sie wykruszy... no ale zebym sie mylil i nikt sie nei wycofal
zapowiada sie naprawde ciekawie, a moze jakies propozycje, bo jak pula duza to np. dla osoby z bilansem 10-0 (tak?) jakas nagroda, przy 2 osobach po polowie itd... , wtedy Ci co na koncu juz gorzej sie bedzie szlo, dalej ebda walczyc o to 10-0 np., albo np. wygrana np. 10 zl za kazdy tydzien, no ale to juz mniej ciekawe moze
moze ktos ma jeszcze jakies pomysly ? a moze i sie zagalapowalem, bo jeszcze nie wiadomo jaka kwota bedzie..
Posted by: dominix

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 26/08/2005 08:23

Stich, ten pomysł z nagrodzeniem osoby z bilansem 10-0 to swietny pomysł, który powinien przyczynić sie do tego że wiekszość tych co straca szanse na końcowy sukces to i tak pozostana do samego końca rywalizując o inna nagrodę.
Ja proponuję by zrobić osobna działkę np. dla najlepszego typera UD poprzez sumowanie trafionych i odejmowanie nietrafionych, w końcu UD nie sa obowiazkowe dlatego zabawa byłaby ciekawsza co wy na to......?
Posted by: Llama

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 26/08/2005 08:51

powalczę z Lamerami
dawać dane do przelewu
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 26/08/2005 10:57

Erazm dane wyslane...

THOM powinien wrocic na US Open wiec bedziemy mieli tydzien ewentualnie 2 na dogranie wszystkich spraw organizacyjnych.. Musi sprawdzic kto wplacil, jaka pula dysponujemy i mozemy zaczac rozmowe na temat doatkowych nagrod.. Mysle ze przy puli okolo 1000 zl. mozna podzielic nagrody 500, 200, 100 i zostaloby nam okolo 200zl. na dodatkowe nagrody, np. dla osoby z bilansem 10-0 i dla nalepszego typera UD... W razie gdyby nie bylo osob z bilansem 10-0 nagroda ta moglaby przejsc do puli ogolnej, a w razie wiekszej ilosci osob z 10-0 zostalaby podzielona...
Posted by: AndyMurray

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 27/08/2005 06:54

I ja sie zgłosze , prosze o namiary na priv
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 29/08/2005 11:41

Już wróciłem - oto jak przedstawia się lista osób, które wpłaciły wpisowe lub inaczej, których wpisowe jest już na koncie konkursowym :

1. g00niek
2. schranzer
3. Gregov
4. dominix
5. Kura
6. THOM
7. vonseb
8. RyanGiggs
9. Drak
10. kamil#15
11. maximo
12. pixies

Tak więc nie dzielmy skóry na niedźwiedziu i z tymi dodatkowymi nagrodami to trochę ostrożnie, bo zapanował jak widzę spory optymizm

Co to rozpoczęcia konkursu to zaczynamy po US OPEN, bo sądzę, że jeszcze jakieś wpłaty wpłyną no i musi być trochę czasu na dyskusje

Pozdro
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 30/08/2005 11:23

Dziś dotarły jeszcze 3 wpłaty :

13. Exp
14. kuba81
15. Fro_Lech

Pozdro
Posted by: Coronach

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 30/08/2005 13:16

@ THOM
Po raz kolejny musisz mi przesłać dane na które mam wpłacić pieniążki
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 02/09/2005 08:23

Dziś kolejna aktualizacja wpisowego - oto jak przedstawia się obecnie lista osób :

1. g00niek
2. schranzer
3. Gregov
4. dominix
5. Kura
6. THOM
7. vonseb
8. RyanGiggs
9. Drak
10. kamil#15
11. maximo
12. pixies
13. Exp
14. kuba81
15. Fro_Lech
16. diakon
17. Goget
18. Jiro Jiro

Pozdro
Posted by: TANAMERAH

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 02/09/2005 18:07

No też bym już wpłacił tylko nie mam danych.
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 03/09/2005 11:40

Quote:

No też bym już wpłacił tylko nie mam danych.




Jaja sobie robisz czy co? - przecież dane wysłałem Tobie 26 lipca !!! - dla dokładności 19 sierpnia pytałeś się do kiedy trzeba wpłacić - tak więc czegoś tu nie rozumiem
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 08:33

1. g00niek
2. schranzer
3. Gregov
4. dominix
5. Kura
6. THOM
7. vonseb
8. RyanGiggs
9. Drak
10. kamil#15
11. maximo
12. pixies
13. Exp
14. kuba81
15. Fro_Lech
16. diakon
17. Goget
18. Jiro Jiro
19. Coronach

Pozdro
Posted by: Coronach

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 09:14

To ja mam tylko uwagę dotyczącą listy buków: może dodalibyśmy Pinnacle, w konkursie podajemy single a jeżeli chodzi o single to u tego buka zazwyczaj są najwyższe kursy.

To jedynie propozycja

Pozdrawiam
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 10:01

Już wcześniej g00niek chyba proponował by dodać Pinnacle i Sportingbet (jeśli dobrze pamiętam) - obawiam się, że oferta (Pinnacle) jest raczej uboga jeśli chodzi o tenis - ale jest to temat do dyskusji
Posted by: Goget

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 11:18

Hm przy Expie i Unibecie to oferta Pinnacle wypada bardzo okazale
Posted by: Fro_Lech

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 11:22

Sportingbet ? jakoś nie przekonuje mnie do siebie ten buk , oferta bardzo skromna , kursy też nie najwyższe - taki Expekt czy Unibet wypada lepiej na tle SB.

Ja ze swej strony proponuje 5Dimes, dobre kursy , ciekawa i bogata oferta na handi.

Pzdr.
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 11:24

THOM co Ty opowiadasz Oferta Pinnacle moze nie jest zroznicowana jak Fonbet czy GB, ale za to jakie kursy smaczne... Maja wszystkie turnieje WTA i ATP bez challengerow... ja tylko za Pinem bylem Poza tym Pinnacle to jest najwyzsza polka bukmacherska...

Pozdrawiam
Dominik
Posted by: kuba81

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 11:27

Dla mnie Sportingbet jets beznajdziejny takze proponuje Pinnacle i 5Dimes

Jeszcze jedna osoba moglaby wplacic i ladnie bedzie wygladac pula:)

Pozdrawiam
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 11:33

Mnie by odpowiadało najbardziej pinna i dimes i zadnych buków więcej ale te dwa buki to podstawa, GB możnaby tez dodać

Pozdrawiam
Dominika
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 12:07

GB przecież mamy

Sorry Dominik jeśli coś pokręciłem - ale pytałem się kumpla, który ma tam od dawna konto i twierdził, że oferta "Pinny" jest bardzo skromna (mało WTA itp.) - skoro jednak mają wszystkie turnieje to spox możemy dorzucić.

Czekamy na "20"

Co z pulą (przyznajemy jakąś dodatkową nagrodę czy zostaje po staremu?) - żeby nie było krzyku jak się rozpocznie edycja, bo wtedy to już będzie za późno
Posted by: Exp

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 12:29

ja nie mam zdania na ten temat, ale uwazam, ze jesli dodajemy Pinnacle, to rowniez 5Dimes i Sportingbet trzeba by bylo uwzglednic...

Pozdrawiam,
Exp
Posted by: Stich

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 12:36

spokojnie, 20 osoba napewno bedzie :P
co do bukow w sumie mi obojetne...
a co do nagrody to jeden pomysl podalem i mysle ze warto tak zrobic, by np. ten kto ma 10-0 dostal 100 zl powiedzmy
jesli jest remis w bilansie to po 50
pula zostaje i tak duza
Posted by: Fro_Lech

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 12:37

Hm... to może również skromna nagroda dla najlepiej typującego UD ? Np. 100zł.
Posted by: Goget

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 14:44

Quote:

5. Korzystamy z oferty następujących bukmacherów : STS, Profesjonal, Expekt,Unibet, Gamebookers, Fonbet, Centerbet i Betandwin.




Moim zdaniem :
Expekt i Unibet wywalić a dodać Pinnacle i 5dimes

Edit:
A co nagrody dodatkowej to zamiast bilansu 10-0 lepiej jakby nagrodzić usera który trafi najwięcej typów z rzędu (liczy się kolejność podania typu w temacie)
Posted by: JiroJiro

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 15:06

Quote:


Moim zdaniem :
Expekt i Unibet wywalić a dodać Pinnacle i 5dimes





Unibetu będę bronił jak lew


Teraz lista jest następująca :

- STS
- Profesjonal
- Expekt
- Unibet
- Gamebookers
- Fonbet
- Centerbet
- Betandwin.
? Pinnacle
? Sportingbet
? 5Dimes

Dla mnie osobiście nie ma znaczenia jak będzie wyglądać lista oprócz wspomnianego Unibetu (od dziecka lubiłem kolor zielony, serio )
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 15:08

Pinnacle i 5dimes jak najbardziej jestem za obiema rekoma i nogami

A co do podzialu nagrody... Symulacja na 1000 zl :-)

100 zł - zwyciezca klasyfikacji UD - uzasadnienie niepotrzebne...

100 zł - user z bilansem 10-0 w tygodniu w czasie trwania calosci konkursu - uzasadnienie: nawet ci co nie beda mieli juz szans na 1 trojke nie powinni zanizyc poziomu i walczyc chociazby o ta nagrode... W przypadku nieuzyskania przez zadnego z uczestnikow takiego bilansu mozna: A) podzielic ja odpowiednio na zwyciezcow np 1) 50 2) 30 3) 20
B) przyznac ja uczestnikom z najlepszymi bilansami tygodniowym np 8-1 ale wtedy okaze sie ze takich uczestnikow moglo byc sporo...

Oczywiscie w razie kilku uczestnikow z takim samym wynikiem UD i kilku z wynikiem 10-0 nagroda uleglaby podzialowi...

Wtedy zostaje nam 800 zl na podzial nagrod dla zwycieskiej trojki i moja propozycja: 1) 500 2) 200 3) 100

Co myslicie?

Pozdrawiam Andy'ego Roddicka
Posted by: Coronach

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/09/2005 18:09

Jestem za propozycją g00nka.

Jeżeli skończy się na 19 uczestnikach to najwyżej za 1 miejsce będzie 450 złociszy.

Jeśli ktoś ma inną propozycję to niech się odezwie.

I czekamy wszyscy na poniedziałek
Posted by: dominix

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 06/09/2005 08:50

jesli wystartuje 20 osób to podział proponowałbym taki:

dla zwyciezcy UD 100 zł (tylko pytanie jak określamy zwycięzce?) moja propozycja to osoba która bedzie miała najlepszy dodatni bilans z UD (wynik sumowania i odejmowania UD), proponowałbym nagrodę przyznać tylko jednej osobie przy identycznym bilansie, decydować bedzie np najwyzszy trafiony kurs lub cos innego kwestia uzgodnienia

dla zwycięzcy 10-0 równiez 100 zł i podobnie jak wyżej tylko nagroda dla jednej osoby, kolejnym czynnikiem w okresleniu zwyciezcy moze byc suma trafionych kursów lub najwyży trafiny kurs

i podział kasy w turnieju głównym: (zostałoby 800 zł)

I mijesce 450
II miejsce 250
III miejsce 100

moze ktos inny ma ciekawsze rozwiazanie

z reszta i tak wszystko trafi do mnie wiec Thom śmiało może mi wysłac całą kase
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 06/09/2005 12:30

No to sprawa jasna :

1] 100 zł dla najlepszego typera UD

2] 100 zł za bilans [10-0] jeśli nikt takiego nie uzyska pula jest rozliczana pomiędzy "podium" tak jak proponował to Dominik.

Co do podziału pozostałej puli to zobaczymy może jeszcze ktoś dołączy do nas

Co do buków to lista przedstawia się następująco :

- STS
- Profesjonal
- Expekt
- Unibet
- Gamebookers
- Fonbet
- Centerbet
- Betandwin.
- Pinnacle
- 5Dimes

Czyli "10" - wystarczy !!!
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 06/09/2005 16:02

THOM ladnie podsumowales... Ale bardzo mi sie z kolei podobaja pomysly dominixa co do wylonienia 1 zwyciezcy dodatkowych klasyfikacji...

Przy UD w przypadku takiego samego bilansu u 2 uczestnikow liczy sie iloczyn kursow trafionych UD..

To samo przy bilansie 10-0 jesli 2 osoby beda mialy takze mnoznik kursow powinien zadecydowac kto wygra i 1 osoba powinna odebrac nagrode... Co myslicie?
Posted by: Fro_Lech

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 06/09/2005 17:15

Niech i tak będzie Trudniej trafić spotkania z wyższymi kursami
Posted by: Stich

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 06/09/2005 19:00

no zgadam sie przy tym by mnozyc kursy UD, ale to tez komplikuje sprawe tabeli, jednak zeby przy 10-0 mnozyc to juz nie ma sensu... przeciez tu glownie chodzi by trafiac a nie myslec nad wyzszym kursem prawda ? po to tez jest kurs minimalny 1,45...
wiec UD iloczyn ok, bilans NIE
Posted by: dominix

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 07/09/2005 05:47

uważam że UD iloczyn to nie jest do końca dobry pomysł, ponieważ każdy kto straci szanse w głównym turnieju zacznie typowac UD po kursach 5 i wyzej a przy iloczynie wystarczy trafic takich 2 lub 3 i sprawa pierwszego miejsca załatwiona, co zdecydowanie wypaczyłoby zdrowa rywalizację wydaje mi się że wynik sumowania i odejmowania byłby bardziej sprawiedliwy, a moze ktos ma lepszy pomysł?
Posted by: Gregov

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 07/09/2005 05:53

dominix, ale iloczyn bedziemy brali pod uwage tylko w wypadku równego bilansu trafionych i nietrafionych
Posted by: Stich

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 07/09/2005 07:43

w sumei po przemysleniu zgadzam sie z dominixem, Gregov no ale jak bedzie rowno to ten drugi nic nie dostanie ? i zasluzy bilansem, ale co z tego ze dal o 0,02 mniejszy kurs ? no jakos mnie nie przkeonuje... jednak jestem sklonny do podzielenia nagrody wtedy.. bo tak zacznie sie liczyc kursy i wogole, a nigdy tego w tym turnieju nie bylo ...
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 08/09/2005 09:04

Uaktualnienie listy :

1. g00niek
2. schranzer
3. Gregov
4. dominix
5. Kura
6. THOM
7. vonseb
8. RyanGiggs
9. Drak
10. kamil#15
11. maximo
12. pixies
13. Exp
14. kuba81
15. Fro_Lech
16. diakon
17. Goget
18. Jiro Jiro
19. Coronach
20. raf
21. TANAMERAH

Tak więc jest nas ponad "20" - czyli mamy zabezpieczenie w razie gdyby byli podwójni zwycięscy UD lub 10-0

Zobaczymy jaka będzie końcowa pula [może ktoś jeszcze dołączy] zostało jeszcze przecież kilka dni

Pozdro
Posted by: Januch

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 10/09/2005 21:11

witam frekfencja widzę konkretna.

to będzie emocjonująca rozgrywka. panowie, życze samych trafnych typów
moim faworytem będzie Dominik, czyli nr 1 na liście

a ja uciekam na hokej, zaczynam "overowanie" bo tenis u mnie tragicznie, kreczuje
ale byłby dobry pewniaczek, Januch w ostatniej trójce za 1,5

powodzenia, pozdrawiam
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 10/09/2005 23:12

Załozylem juz pierwszy temat, trzeba ustalić jeszcze jak sie ma sprawa 1 2 i 3 miejsca, na razie jest 1050 w puli, więcej raczej nie będzie, 100zł za ud, 100zł za 10-0, zostaje nam 850 zeta.

Może..

1. 450
2. 250
3. 150

a gdyby nikt nie mial bilansu 10-0, to 50 zeta dla 1 i 2

tak to widzę, a Wy?

aa jeszcze jedno, ustawilem temat na kazdy tydzien z osobna, gra nas 21, jezeli zakladac bedziemy temat co tydzien to bedzie przejrzysciej i łatwiej zliczac typy, ale mozna to zmienic, jesli bedzie sprzeciw ;p

Pzdr.
Posted by: Stich

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 11/09/2005 07:58

Schranzer bedzie wiecej, liczmy ze juz jest 1100, czyli za 1 miejse moze byc 500 , co do reszty sie zgadzam, temat co tydzien nmowy to tez dobrze, a w koncu jak z regulami UD ? licza sie kursy czy nie...
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 11/09/2005 13:02

1. g00niek
2. schranzer
3. Gregov
4. dominix
5. Kura
6. THOM
7. vonseb
8. RyanGiggs
9. Drak
10. kamil#15
11. maximo
12. pixies
13. Exp
14. kuba81
15. Fro_Lech
16. diakon
17. Goget
18. Jiro Jiro
19. Coronach
20. raf
21. TANAMERAH
22. Stich

Pula - 1100 zł

czyli :

bilans 10-0 100 zł

dla zwycięzcy UD - 100 zł

czyli zostaje 900 zł

1 - 450 zł
2 - 250 zł
3 - 150 zł

zostaje 50 zł w rezerwie.

Moja propozycja jest następująca - jeżeli będą 2 osoby z bilansem 10-0, bądź z takim samym dorobkiem UD, wówczas do 100 zł dodajemy pozostałe 50 zł dzieląc na pół wychodzi po 75 zł na "głowę" - jeżeli w/w sytuacje nie wystąpią wówczas po 25 zł dodatkowo otrzymują osoby z 1 i 2 miejsca.

P.S. Co do underdogów to kurs jest ustalony w regulaminie i liczy się suma trafnych UD - mnożenie kursów może być wielce niesprawiedliwe (taki przypadek był kiedyś w konkursie hokejowym)

Co do sporządzania cotygodniowych tematów konkursu to było tak robione przez kilka ostatnich edycji - czasami w przypadku mniejszej ilości typów następowała kontynuacja tematu, lecz obecnie jest za dużo uczestników, aby to mogło mieć miejsce
Posted by: Stich

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 11/09/2005 13:27

no ja sie ze wszystkim zgadzam, pytanie do modow czy da sie temat wyciagnac tak zeby byl ciagle u gory, ten z tabela, a temat z bilansem ja bym zlikwidowal, za duzo tego, bilans i tak przelciza zapewne jedna osoba, a jesli juz podawac to moze w temacie tabeli, a po podliczeniu mozna te posty wykasowac...
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 11/09/2005 13:48

Podwiesić temat może tylko Conrad, co do bilansu to mysle ze powinien być, bo ułatwia to prace osobie odpowiedzialnej za tabele. Jak wróci Conrad to napisze się do niego aby podwiesił temat.
Posted by: Stich

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 11/09/2005 19:09

Schranzer napisales w mini regulaminie , ze przy rownym UD i bilansei 10-0 liczy sie iloczyn kursow... no chyba jednak uzgodnione bylo ze dzielimy nagrode wtedy, THOM tez tak napisal, wiec jak ostatecznie jest, ja caly czas mysle ze mnozenie w obu wypadkach jest zle, ale to tylko moje zdanie
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 11/09/2005 19:15

Stich bo to było pisane wczoraj, a THOM ustalił nowe zasady dzisiaj, regulamin ten poprawi się i sumujemy kursy UD.

Pzdr.
Posted by: Stich

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 11/09/2005 19:32

heh spoko, ale i tak nie rozumie, mowiac mnozenie to rowniez chodiz mi i o sumowanie , czyli o to ze wogole sie nei licza kursy, tylko samo to ze sie ma najwiecej UD trafionych, no ale juz nie gadam tyle, tylko pora na gre, jaki bedzie regulamin taki zaakceptuje
pozdro
Posted by: g00niek

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 11/09/2005 22:31

Stich oczywiscie masz racje liczy sie ile UD zostalo trafionych.. natomiast problem powstal co robimy jesli ilosc jest rowna... Z tego co widze to bedziemy dzielic nagrode i OK
Posted by: popon

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 12/09/2005 07:34

Czy mozna jeszcze sie zapisac do konkursu?

Jezeli tak - to prosze o przeslania namiarow na konto gdzie wplacic kase .
Typy zaczne podawac jak tylko kasa znajdzie sie na koncie u skarbnika . / THOM ?/

Jezeli nie - to trudno sie mowi - kara za gapiostwo musi byc

Pozdrawiam
Posted by: Coronach

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 12/09/2005 08:09

@ popon

Jeżeli THOM prześle Ci namiary to chyba jeszcze możesz się dopisać, ja nie widzę przeciwwskazań.


Do wszystkich

Następująca sprawa kiedy wczoraj wieczorem podawałem typy na konkurs kursy wynosiły odpowienio 2.3 (Srichaphan) i 1.46 (Tursunov). W tej chwili wynoszą 1.9 i 1.4 i sprawa jest następująca: ja te kursy widziałem i wstawiłem ale w zasadzie ktoś dzisiaj może w to nie uwierzyć (ma do tego święte prawo) i jak postępować w takich sytuacjach? Nie będę przecież za każdym razem printscreena robił. Czy zakładamy że uczestnicy będą się pilnować i nie naginać rzeczywistości (przecież był wyższy kurs, najwyraźniej spadł)

Do zastanowienia się

Pozdrawiam
Posted by: JiroJiro

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 12/09/2005 08:44

Coronach zawsze sobie ufaliśmy w konkursie i nie ma powodów aby dalej tak nie postępować*. Co do kursów, zawsze na początku są niedokładnie skalkulowane i później dopiero są wprowadzane korekty więc rzeczą naturalną są takie wahania.


(* Ale należy też pamiętać że pieniądze i sława robią z ludzi potwory. )
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 12/09/2005 08:45

Po starej znajomości popon możesz typy podawać już od dziś - namiary już wysyłam na priva.

Co do zmian kursów - sądzę, że jakieś zaufanie do siebie trzeba mieć i liczę na to, że nikt nie będzie robił przekrętów, bo nie o to w tym wszystkim chodzi - dlatego przed podaniem typa PROSZĘ SPRAWDZIĆ AKTUALNY KURS !!! - piszę to do osób, które czasami "kserują" typy po paru godzinach.

Poza tym sądzę, że nie chodzi tyle o pilnowanie co o fakt, że podane typy są grane w realu (przez [kilku?] uczestników) i jeżeli coś będzie nie tak z kursem to będziemy o tym szybko wiedzieli - nikt nie jest w stanie przez cały czas monitorować kursów tak więc ...pozostaje ufać w grę fair play uczestników konkursu - poza tym oprócz kilku nowych graczy większość dobrze się zna i nie sądzę, aby komuś sprawiało przyjemność kombinowanie.
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 13/09/2005 23:00

Czyli teraz w rezerwie będzie 100zł, no bo jeśli kolejna osoba się zgłosiła to +50zł czy też ta kwota przydzielona zostanie odpowiednio najlepszej trójce? Trzeba to jakoś uściślić.

Jak tylko na horyzoncie pojawi sę Conrad to trzeba poinformować go przyklejeniu tabeli oraz bilansu naszego konkursu, łatwiej zapanuje się wtedy nad wszystkim.

Podwieszanie tematów tygodniowych mija się z celem z tego wzgledu, że taką czynność musielibyśmy powtarzać co tydzien, zaś stary temat odwieszać, bo przeciez go nie usuniemy, a wieszac, odwieszać może tylko Conrad

Pzdr.
Posted by: Coronach

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 14/09/2005 07:28

Ja mam tylko pytanie bo nie pamiętam jak było w poprzednich edycjach. Co robimy z kreczami? Zgodnie z regułami buka?
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 14/09/2005 11:36

"Krecze" są rozpatrywane według zasad zgodnymi z regułami buka, który został przy typie podany przez uczestnika konkursu.

Kasa od popona już wpłynęła na konto - dlatego wcześniej nie odpisywałem - możemy już w tej chwili podzielić 50 zł dla 1 - 30 zł dla 2 - 20 zł i 50 zł "rezerwa"

Co do Conrada to pisałem do niego na priva w sprawie "podpięcia tematu konkursowego" ... 2 września - wiem, że był nieobecny więc musimy cierpliwie czekać

Jeśli chodzi o tematy tygodniowe to są one na bieżąco odświeżane i stale u góry tak więc nie trzeba ich podpinać tak jak tabele i bilans.

To tyle

Pozdro
Posted by: diakon

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 07/10/2005 10:21

Może trochę już z ręką w nocniku ale... co sądzicie o dodaniu, albo jeszcze w trakcie trwania tej edycji konkursu, albo w następnej buka pt. milenium? nasz, naziemny i ofertę ma czasem bardzo ciekawą zarówno jek idzie o kursy jak i turnieje. ostatnio np. (ubiegły tydzień) jako pierwszy z polskich ziemniaków dodał challengery (zreszta nie tylko z ziemniaków - wyprzedzili ładnych kilka renomowanych wirtuali).
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 07/10/2005 10:29

W tej edycji to już raczej nie będzie możliwe - ale w następnej nie ma problemu - pośledzimy działalność wspomnianego buka i jeżeli będą utrzymywać bogatą ofertę to z pewnością dodamy go, a być może usuniemy jakiś z obecnych.
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 19/10/2005 09:22

Obserwuję ofertę (tenisową) Milenium od chwili poruszenia tematu przez diakona i faktycznie ich oferta jest ciekawa i sądzę iż faktycznie można dokoptować ich do obecnych buków.

Zapraszam do wyrażenia swoich opinii uczestników konkursu czy dodajemy buka Milenium od następnego tygodnia czy też zostawiamy ten problem do następnej edycji.
Posted by: dominix

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 19/10/2005 12:27

uważam że mają obszerną oferte tenisową i normalne kursy zatem warto ich dodać, jestm za
Posted by: Rusty

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 19/10/2005 17:35

Nic się złego nie stanie jak dorzuci się do listy tego buka, przecież każdy gra na równych zasadach, nikogo na tym nie skrzywdzimy. Nie widzę problemu.
Posted by: vonseb

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 19/10/2005 18:26

Tak dorzucmy Milenium dolaczam sie do prosby.
Posted by: Goget

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/10/2005 14:15

Ja jestem za tym, żeby od przyszłej edycji każdy z typerów mógł max raz w tygodniu postawić stop (czyli podać typ jako 3) a z 7 typów conajmniej 2 lub 3 były podane przez niego jako pierwsze. Oferta tenisowa jest tak bogata, że chyba można się trochę wysilić i znaleść coś orginalnego.

Co do Millenium to może być , chociaż nie lubie jak regulamin jest modyfikowany w trakcie

Pozdrawiam
Posted by: JiroJiro

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/10/2005 17:32

Zapewniam Cię Goget że NIGDY nie ściągałem typów od innych użytkowników, moje 3 stopy na 5 spotkań podytkowane są zwyczajnym wyborem a nie brakiem oryginalności. Poprostu tak się składa że żyję w ciągłym pośpiechu i naprawdę nie mam czasu na analizę spotkań, pierwsze 2 tygodnie były w miarę normalne a teraz wygląda to tak że pod koniec tygodnia staram wybrać spotkania o kursie powyżej 1.45 które wyglądają 'nieźle' licząc przy tym również na szczęście.

ehhhhh ...
Posted by: JiroJiro

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/10/2005 17:34

Jedno do czego mnie zmusiłeś to to że od następnego tygodnia zacznę ponownie typować a nie strzelać.

Mam nadzieję że nie wyjdzie wam to na dobre

Pozdrawiam
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/10/2005 17:40

Bardzo dobry pomysł Goget - właśnie się zastanawiałem jak "ukrócić xero" i jest to w jakiś sposób "dobre" ograniczenie.
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to śmiało pisać

Co do Milenium to również byłem początkowo za dodaniem go w nastepnej edycji, ale obawiam się w końcowych tygodniach może on być nam bardzo przydatny ze względu na ubożsżą ofertę.
Posted by: Fro_Lech

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/10/2005 17:53

Hmm... sądze , że Prof Fonbet GB spokojnie wystawią ofertę na CH
Posted by: JiroJiro

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/10/2005 18:08

Widzę że nie tylko ja miałem kolejny ciężki dzień ...

Zlikwidujmy całkowicie znak stop przy założeniu że spotkanie może się powtórzyć tylko jeden raz, każdy typer może zagrać danego zawodnika tylko jeden raz w tygodniu, dodatkowo trzeba zagrać zawodnika którego ilczba liter w imieniu lub nazwisku odpowiada liczbie liter w naszym nicku oraz co najważniejsze powołajmy komisję czuwającą nad poprawnością przeprowadzania konkursu oraz wyboru spotkań przez graczy ...
Posted by: JiroJiro

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/10/2005 18:10

Quote:

Zlikwidujmy całkowicie znak stop przy założeniu że spotkanie może wystąpić tylko jeden raz...


Posted by: Goget

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 20/10/2005 19:13

Jiro to nie był atak na ciebie zresztą nie ździwiłbym się gdybym miał więcej stopów jak by policzyć do tej pory tą edycję propozycję wprowadzenia tych małych ograniczeń miałem wrzucić już wczoraj... denerwuje mnie ktoś inny, który tydzień w tydzień w 80% przypadkach podaje xera (nie wiem czy specjalnie czy poprostu my go wyprzedzamy) ito strasznie się rzuca w oczy bo już kilka osób to zauważyło...ogólnie ostatnio jest jakaś tendecja, jest bardzo dużo stopów w odstępie pół godzinnym nawet, przez co konkurs trochę traci na atrakcyjności.

Postawmy na indywidualizm w końcu 2 typy niepowtórzone jeszcze i jeden stop to nie tak dużo
Posted by: Goget

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 29/10/2005 09:45

Myślę, że warto poruszyć jedną kwestię przed zakończeniem konkursu bo jest ona dość zawiła . W temacie z typami pisze, ze w przypadku bilansu 10-0 liczy się iloczyn kursów trafionych typów. Thom tutaj jednak napisał (co uważam za dużo sprawiedliwszy pomysł), że w przypadku gdy będzie więcej przypadków 10-0 to te 50 zł z rezerwy przechodzi na poczet nagród dla tych właśnie osób, które trafiały 10-0 bilans. Narazie mamy Ryana i pixiesa, którym się udało (pixies ma lepszy iloczyn kursów) ale myślę, że jednemu i drugiemu sprawiedliwiej byłoby wypłacić po równo (czyli po 75 zł). Jakby kolejny gracz trafił to wtedy po 50 zł itd.
Chyba dobrze kombinuje Thom ?
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 29/10/2005 19:40

Dobrze kombinujesz Goget tylko jak tak dalej pójdzie to kiepsko będzię z pulą
Posted by: Goget

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 29/10/2005 19:57

Heh no maksymalnie dla tych co trafili 10-0 poszłoby 150 zł (100 zł i 50 zł z rezerwy) no chyba, że tą rezerwę przeznaczycie dla pierwszej trójki. Chodziło mi poprostu oto, że lepiej rozstrzygnąć na co idzie rezerwa zanim będą znane końcowe wyniki
Posted by: dominix

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 02/12/2005 14:15

mam takie pytanko odnosnie nowego konkursu, wiem że on dopiero w przyszłym roku, ale chciałem sie podzielić swoim pomysłem, zastanawiam sie czy istnieje taka mozliwośc by dostep do typów podawanych w konkursie mieli tylko ci co biora w nim udział, pewnie zastanawiacie się o co mi chodzi, juz wyjasniam, moze ten rodzaj zagrywki skłoniłby wiecej ludzi do brania udziału i podwyzszenia nagród, bo z tego co zaobserwowałem z konkursu na konkurs poziom jest coraz wyzszy i nie pomyle się jak powiem że typy pierwszej 10 były w 80% trafione nie wspomne juz ze udało sie trafic bilans 10-0 a to oznacza że nasza skutecznośc jest dosyc wysoka i zapewne nie jedena osoba nie bioraca udziału w konkursie skorzystała z naszej wiedzy, mysle że kilku się do nas przyłączy byle by mieć dostep do takich typów....

a może się tylko łudze co o tym myslicie?
Posted by: Fro_Lech

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 03/12/2005 19:07

To już można podciągnąć pod ... płatne typy. Co raczej może przynieść odwrotny skutek od zamierzonego. To już samo w sobie stworzyłoby podziału wśród grających , na tych 'lepszych' tzw. elitą zamkniętą grupę ukrywających swoje typy przed zwykłymi userami - czyli niejako taka grupa tylko by się zupełnie nie potrzebnie wywyższała ponad innymi. A , Ci 'gorsi' nie dość że poczuliby się po prostu gorzej potraktowani(np. brak kasy na wpisowe itp.) to jeszcze mielibyśmy nikomu nie potrzebne kłótnie,awantury itp.

Ja się w takie coś nie będe 'bawić'.

Pzdr.
Posted by: dominix

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/12/2005 06:31

no to chyba się nie zrozumieliśmy, mnie chodziło o to, że jezeli dostęp do tak dobrych typów bedzie tylko poprzez branie udziału w turnieju to liczba uczestników wzrośnie i tylko na tym mi zalezy by np wzrosły nagrody za najwiecej trafnych UD i bilans 10-0 a moze dodamy cos jeszcze do turnieju i stanie się on jeszcze bardziej atrakcyjny

jeśli uważacie że to doprowadzi do podziału i konfliktów to zapominamy o tym co zaproponowałem

pozdr.
Posted by: Fro_Lech

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/12/2005 09:19

Właśnie moim zdaniem liczba uczestników się obniży...
Posted by: dominix

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/12/2005 09:37

czemu tak uwazasz? przeciez uczestniczący graja dla zwycięstwa a niektórzy też by skorzystac z typów, czemu mieliby rezygnowac z konkursu? ja licze na nowych którzy chca skorzystać z typów a moze przy okazji wciagna się w rywalizacje...
Posted by: THOM

Re: Konkurs XII edycja - regulamin, zapisy, dyskusja - 05/12/2005 09:44

Jutro założę nowy temat na nową edycję - chyba, że ktoś już dziś nie wytrzyma - napiszę kilka spostrzeżeń oraz to co mi "zarzucono" bądź "zasugerowano" - jestem ciekaw Waszych opinii, ale to jutro na spokojnie - muszę kilka spraw przemyślec.

Pozdro