Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007

Posted by: maxxey

Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 01/12/2007 23:09

Już jutro rozpoczyna się największa impreza bieżącego roku w żeńskim handballu. Na francuskich parkietach rozegrane zostaną mistrzostwa świata. Walczą 24 drużyny, które zostały podzielone na 6 grup eliminacyjnych. Polska reprezentacja rozpocznie mistrzostwa meczem z Tunezją. Następnie gramy z Chinami i Rumunią.
- Nasz plan minimum to wyjście z grupy do półfinałów (12 drużyn podzielonych na 2 grupy) - powiedział przed turniejem nasz trener Zenon Łakomy.
Poprzednie mistrzostwa nie były udane dla biało-czerwonych. Zajęły w Rosji dopiero 19 miejsce. Teraz ma być lepiej.
Moim zdaniem turniej we Francji to duża okazja aby coś zarobić na piłce ręcznej na koniec roku. Bwin na bardzo dużą gamę przeróżnych zakładów i można naprawdę trafić ciekawe perełki. Postaram się wrzucić kilka ciekawych typów. Mam również nadzieję, że będzie troszkę dyskusji w tym temacie. W sumie turniej dość ciekawy i z udziałem naszych biało-czerwonych. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji. Za chwilkę pierwsze moje przemyślenia na pierwsze mecze.

Oficjalna strona turnieju: http://www.handball2007.fr
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 01/12/2007 23:21

No to pierwsze koty za płoty.

Dwa typy na mecz Polska - Tunezja.
1. Tunezja +5,5 - 1,85 - handicap na Tunezyjki jest według mnie opłacalnym kursem. Polska bez kilku dobrych zawodniczek - kontuzjowane są: Karolina Siódmiak, Iwona Niedźwiedź-Cecotka, Agnieszka Jochymek. Spotkanie to wygramy ale po walce. Nie sądzę aby różnica na korzyść Polek była aż sześciobramkowa.

2. Karolina Kudłacz - over 5,5 - nasza supersnajperka będzie miała za zadanie być pierwszą rzucającą w reprezentacji. Karolina na dużych imprezach zawsze zdobywa dużo goli (ostatnie mistrzostwa Europy to jej popis). Myślę, że sześć bramek rzuci. Kurs 1,7.

3. Niemcy - Ukraina - typ: Grit Jurack - over 5,5
tutaj również podobna sytuacja jak z Karoliną. Doświadczona Jurack powinna rzucić sześć lub więcej bramek. Kurs - 1,75

4. Korea Południowa - Paragwaj - Typ: Paragwaj +29,5 - 1,85. Nie sądzę aby Koreanki w pierwszym meczu wygrały z Paragwajem różnicą aż 30 bramek. Będzie dużo przetrzymywania piłki ze strony Paragwaju, dużo szarpania i myślę, że różnica 30 goli to kosmos jak na pierwszy mecz w turnieju.
Posted by: cybi

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 01/12/2007 23:40

Originally Posted By: maxxey
No to pierwsze koty za płoty.

Dwa typy na mecz Polska - Tunezja.
1. Tunezja +5,5 - 1,85 - handicap na Tunezyjki jest według mnie opłacalnym kursem. Polska bez kilku dobrych zawodniczek - kontuzjowane są: Karolina Siódmiak, Iwona Niedźwiedź-Cecotka, Agnieszka Jochymek. Spotkanie to wygramy ale po walce. Nie sądzę aby różnica na korzyść Polek była aż sześciobramkowa.

2. Karolina Kudłacz - over 5,5 - nasza supersnajperka będzie miała za zadanie być pierwszą rzucającą w reprezentacji. Karolina na dużych imprezach zawsze zdobywa dużo goli (ostatnie mistrzostwa Europy to jej popis). Myślę, że sześć bramek rzuci. Kurs 1,7.

3. Niemcy - Ukraina - typ: Grit Jurack - over 5,5
tutaj również podobna sytuacja jak z Karoliną. Doświadczona Jurack powinna rzucić sześć lub więcej bramek. Kurs - 1,75

4. Korea Południowa - Paragwaj - Typ: Paragwaj +29,5 - 1,85. Nie sądzę aby Koreanki w pierwszym meczu wygrały z Paragwajem różnicą aż 30 bramek. Będzie dużo przetrzymywania piłki ze strony Paragwaju, dużo szarpania i myślę, że różnica 30 goli to kosmos jak na pierwszy mecz w turnieju.
gdzie masz te typy jaki buk bo podoba mi sie kudlacz over 5,5 i paragwaj + 29,5
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 01/12/2007 23:50

Napisałem w pierwszym poście, że bwin ma dużą ofertę...
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 07:06

W unibecie jest 30,5 Parragwaj i to za 1,9.....wlasnie sie zastanwiam czy tego nie wziasc....
Posted by: harris73

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 07:16

Peragwaj tak studiujac wyniki w dupue -35 z Brasilem w maju dostal a co dopiero o KOreii,ale to pierwszy mecz moga tak nie cisnac zwlaszcza z takim fighteremL
\:\)
Posted by: DJ_wAgLiK

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 07:46

Mi wpadło w oko spotkanie gospodyń turnieju z Argentynkami. Ekipa Francji z pewnością będzie chciała rozpocząć turniej z wysokiego "c" i pokazać trochę efektownych akcji i bramek. Argentyna też coś oczywiście dorzuci i robi się na overek.

Francja - Argentyna over 46.5 kurs 1.70
Posted by: djviejo

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 08:15

ja bym proponował z STS handi + 15.5 na gospodynie mistrzostw .
tak się składa , że w poprzednich mistrzostwach globu w 1 rundzie te drużyny się spotkały i był wynik 33 - 11 co nie znaczy , że argentynki będą jeszcze gorsze.

nic nie wiem o składach więc swój typ opieram na porównaniach z poprzednich mistrzostw .

argentyna w 2005 przegrała w 1 rundzie 16 ,17 ,17 ,14 golami i... wygrała 21 - 20 z kamerunem .
Posted by: mariusz78

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 08:25

Polecam również kurs na Brazylijki w pierwszym meczu z Australijkami. W tym roku Brazylijki dośc mocne, nastawiają się na porządny wynik, niektórzy upatrują w nich nawet medalistki. Aż tak daleko bym się nie posunął, niemniej wyjście z grupy mają pewne. W dodatku spisywały się porządnie na imprezach przed MŚ (m.in. wygrana jedną bramką z Francuzkami, zwycięstwo nad Polską). W pierwszym meczu grają ze słabymi Australijkami i handicap -31,5 jest jak najbardziej do odrobienia.
Do tego proponuję w Profesjonalu typy na kolejność w grupach: duży kurs na Chinki (2,60), ze zajmą do drugiego miejsca w grupie, mysle, ze są w stanie wyprzedzić POlskę. Wysoki kurs jest także na Koreę, że wygra swoją grupę. Koreanki grają szybką pilkę ręczną, dwa lata temu zrobiły ładny wynik, sądzę, że mogą pokusić się o pokonanie Niemek.
Posted by: Bookmaker

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 08:35

O ktorej rozpoczyna sie pierwszy mecz tych mistrzostw?
Posted by: BZYCZEK

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 08:44

Originally Posted By: Bookmaker
O ktorej rozpoczyna sie pierwszy mecz tych mistrzostw?


http://www.ihf.info/upload/Competitions/...CH_FRA_2007.pdf
Posted by: mariusz78

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 15:59

Dla ryzykantów:
Francja miejsca 1-3 kurs 4,00
Francuzki przed 4 laty udowodniły, że w piłkę ręczną grać potrafią. Zdobyły wtedy MŚ. Poza tym jak wiadomo ściany pomagają gospodarzom, więc u siebie mogą zawalczyć przynajmniej o brąz. Są też jedną z nielicznych ekip z czołówki, która zagra w podstawowym składzie (u Rosjanek, Norweżek, Rumunek kilka czołowych piłkarek nie zagra z powodu kontuzji).
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 17:39

Sportingbet-Żaby top 3-5
Posted by: szmalec

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 20:26

dzisiaj zagrałem na Chinki +12.5 z Rumunkami 1.75 za niewielką stawkę. W sumie brałem tylko pod uwagę wypowiedzi polskich komentatorów ze Chinki poczyniły ogromny postep przez ostatnie 2 lata w pilce recznej i mogą byc czarnym koniem tych mistrzostw i niestety moze byc to kosztem Polskiej reprezentacji. Licze na zwyciestwo rumunek 8-10 bramkami
Posted by: przyborro

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 21:04

Czy kudlacz wykonuje rzuty karne ?
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 21:47

Właśnie przyborro - na 90 procent to ona będzie wykonywała karne. Linia jest już 6,5, nadal myślę, że można próbować.
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 22:25

A co to za roznica czy bedzie rzucala karne Kudlacz czy Malczewska?

I tak, i tak te kilkanascie rzutow Kudlacz zaliczy, jak to ma w zwyczaju. Rywal taki sobie, wiec 6,5 powinna przeskoczyc max. do 40 minuty gry, a moze nawet i wczesniej.

bwin dal prezent, wiec korzystajcie. Jedynie kontuzja moze przeszkodzic. To chyba jednak value ;\) .
Posted by: jadanek

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 22:45

Dalem over Polek 50.5, patrzylem na ostatnie mecze i sporo rzucaly. Kursy mowia, ze niby zdecydowanymi faworytkamai sa Polki, ale moim zdaniem ten mecz moze byc na styku. Over to najlepsze rozwiazanie, bo 1.1 nie warto ruszac :).
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 22:52

Tak na marginesie Kudlacz rzucila w sparingu z tunezja 6bramek w tym jedna z karnego...Polki wygraly 26-21. A rozncia czy bedzie rzucala karne jest duza bo to zawsze 2-3 rzuty wiecej na bramke.
W unibecie jest 5,5 over za 1,6. dalem zobacyzmy ajk to sie skonczy
Posted by: arvid

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 22:57

Rzuciła 5 bramek \:\) Może ktoś ogladał ten mecz i się wypowie czy dużo grała czy może Łakomy dawał jej posiedzieć na ławce. Z tego co widzę po suchych wynikach naszej reprezentacji Kudłacz rzuca dużo z lepszymi rywalkami. Bierze wtedy chyba odpowiedzialność za wynik a w meczach ze słabszymi daje porzucać koleżankom.
Posted by: kamasss

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 02/12/2007 23:52

Originally Posted By: polskignom
A co to za roznica czy bedzie rzucala karne Kudlacz czy Malczewska?

I tak, i tak te kilkanascie rzutow Kudlacz zaliczy, jak to ma w zwyczaju. Rywal taki sobie, wiec 6,5 powinna przeskoczyc max. do 40 minuty gry, a moze nawet i wczesniej.

bwin dal prezent, wiec korzystajcie. Jedynie kontuzja moze przeszkodzic. To chyba jednak value ;\) .


Powiem tak, jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj.

no offence
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 02:25

w sumie to jej bramek nie liczylem i zbytnio do tego uwagi nie przykladalem, ale wg wortalu reczna.pl Karolina Kudlacz rzucila 7 bramek.
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 02:29

http://wchfra07.ihf.info/exchange/fra/pdf/3GP.pdf

tu mamy nawet potwierdzenie, 7/10...swoja norme wykonala i karne nie mialy znaczenia.
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 02:34

Originally Posted By: polskignom
http://wchfra07.ihf.info/exchange/fra/pdf/3GP.pdf

tu mamy nawet potwierdzenie, 7/10...swoja norme wykonala i karne nie mialy znaczenia.


a wlasnie ze mialy bo jedna bramke strzelila z karnego;)
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 02:46

Karolina - 7 bramek - $
Grit Jurack - 9 bramek - $
i teraz gorsze informacje - Polska - Tunezja 27:21 - mogły jedną mniej rzucić:)
i wariacki handicap na Paragwaj - raczej nie wejdzie - do przerwy aż 25:6 dla Koreanek. Ogólnie dzień na lekki plus - najgrubiej grałem strzelczynie i handicap na Polki.
Jutro kolejne mecze i kolejne typki z mojej strony. Pozdrawiam.
Posted by: Zbinko

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 03:10

KOR-PAR 44 : 10 (25:6) czas 52:48
Posted by: Zbinko

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 03:11

KOR-PAR 45 : 11 (25:6) H2 55:13
To jest juz pogrom
Posted by: andrzejek_84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 04:37

a to nie jest quazi
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 05:30

W którym miejscu na tej stronie mistrzostw można znależć wyniki w formie protokołu sędziowskiego?Jak klikam na results,to wyświetlają mi się wyniki z eliminacji albo z wcześniejszych zawodów
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 05:44

http://www.ihf.info/front_content.php?idart=883

jak klikniesz w FTR, to wyskakuje protokol w formacie PDF.

pozdruffki.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 05:49

Dzięki,znalazłem.Okazuje się,ze trzeba korzystac ze strony mistrzostw,ale na stronie IHF.
Posted by: b3str

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 19:38

Chiny-Polska

Dość duza rozrzutność kursów, od 1.6 w sts`ie do 1.9 w Be-at-Home.Chinki raczej cieniutkie, juz zaliczyly jedna porazke z Rumunkami gdy nasze szczypiornistki wygrały z Tunezją i śmiało mozna powiedzieć ze dziewczyny jako tako sobie radzą.Moim zdaniem mozna spróbowac w Bet-at-Home po kursie 1,9.
Posted by: dominix

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 19:42

w baw masz 1,95 \:\)
Posted by: Marian

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 19:47

Originally Posted By: b3str
Chiny-Polska

Dość duza rozrzutność kursów, od 1.6 w sts`ie do 1.9 w Be-at-Home.Chinki raczej cieniutkie, juz zaliczyly jedna porazke z Rumunkami gdy nasze szczypiornistki wygrały z Tunezją i śmiało mozna powiedzieć ze dziewczyny jako tako sobie radzą.Moim zdaniem mozna spróbowac w Bet-at-Home po kursie 1,9.


no jesli twierdzisz ze Chinki sa cieniutkie tylko dlatego ze przegraly z Rumunkami to kompletnie sie nie znasz na tej dyscyplinie sportu !!! nie porownuj Rumunek do Tunezji bo to przepasc :> !!! a teraz zwroce sie do fachowcow tej dyscypliny co byscie z tych meczy wybrali:

Austria-Angola 1
Polska-Chiny 2
Korea Pld-Ukraina 1
Brazylia-Macedonia 1
Posted by: andrzejek_84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 19:49

Ale Rumunki sa o niebo lepsze od Tunezyjek a Chinki zrobily znaczace postepy ostatnio. Ja raczej stawiam na skosnookie
Posted by: domo

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 19:55

austriaczki ciekie sa w tym roku i lepiej spróbować angole za 2,25 w sts,co do meczu pol-chiny ok 10.00 kursy byly 1.65-2.5 do godziny meczu podejrzewam że bedzie prawie odwrotnie.chinki wczoraj potrafily trzymac wynik z rumunkami a nawet odrobic w końcowej fazie meczu kilka bramek.maja świetna bramkarkę i dzis to one są według mnie faworytkami.
Posted by: smolek

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 20:16

Witam wszystkich:)ma ktoś może jakieś stronki odnośnie wynikow z ostatnich mistrzostw swiata,turniejow ktore odbyly sie przed mistrzostwami?dzięki
Posted by: Tommii

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 20:30

A dla mnie wyraznie przsadzony kurs na Macedonie z Brazylikami. Brazyliki wygraly znacznie z cieniutka Australia a Macedonki prowadziły wyrównana walke w 1 połowie z Rosjankmi, a Rosjanki to naprawde klasowy zespół. Dla mnie dzisiaj 2.7 na Macedonki dość dobry kurs.
Posted by: imarcel

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 20:35

Originally Posted By: smolek
Witam wszystkich:)ma ktoś może jakieś stronki odnośnie wynikow z ostatnich mistrzostw swiata,turniejow ktore odbyly sie przed mistrzostwami?dzięki


ludzie ...trochę chęci, wszystko jest od ręki ,
a tu podaj strone podaj wynik
Posted by: feliciano

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 20:38

Originally Posted By: tomason
A dla mnie wyraznie przsadzony kurs na Macedonie z Brazylikami. Brazyliki wygraly znacznie z cieniutka Australia a Macedonki prowadziły wyrównana walke w 1 połowie z Rosjankmi, a Rosjanki to naprawde klasowy zespół. Dla mnie dzisiaj 2.7 na Macedonki dość dobry kurs.


a jak brazylijki wygraly przed tygodniem z francja to tez byl przypadek ?? i to jeszcze na ich terenie \:\)
Francja-Brazylia 20:21
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 20:38

To teraz może coś ode mnie?
Nie wiem zupełnie jak podejść do meczu Polska - Chiny. Rozum podpowiada aby zagrać na Azjatki, serce, że na Polki. Ciężki, bardzo ciężki mecz. Kursy wyrównane. Różnie to spotkanie może się ułożyć. Bwin jak na razie uboga oferta. Poczekam do 14. Może jakaś perełka się pojawi (under, over na mecz i zawodniczki)?

Również, tak jak tomason, uważam przeszacowany, że kurs na Macedonki jest przeszacowany. 2,7 to spory value. Poczekamy na handicapy.

Dziwi również wystawienie kursu przez bwin 2,6 na Austrię. Czy rzeczywiście Austriaczki nie dadzą rady Angoli? Poczekam, popatrzę i około 14 zaproponuję kilka betów. Pozdrawiam.
Posted by: onda

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 20:40

Chinki zagrały wczoraj bardzo dobrze - na pewno nie są słabe !
Z drugiej strony Polki z każdym meczem ( wliczając w to turniej towarzyski we Francji ) grają coraz lepiej i wierzę ,że zagraja dobry mecz !
Mimo wszystko raczej TV - ewentualnie over 53,5 .

Angola - Austria - austriacka młodzież to taki porównywalny poziom z .....reprezentacją piłkarską swoich rodaków .
Dla mnie Angola powinna je sklepać .

Koreanki faworytki - ale to dziwna drużyna - potrafi zagrać beznadziejnie słabo - no bet
Posted by: dominix

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 20:43

Originally Posted By: maxxey




Dziwi również wystawienie kursu przez bwin 2,6 na Austrię. Czy rzeczywiście Austriaczki nie dadzą rady Angoli?


to masz juz 3,25 widac ze dzisiaj leci masówka na Angole \:D
Posted by: taniak

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 20:44

Ja także stawiam na Chinki które wczoraj bardzo dobrze spisały się z Rumunkami.Kurs 2.5 w stsie jak najbardziej do grania.Jakby nie było to dzisiejszy mecz jest meczem o awans do nastepnej rundy więc walka bedzie po obu stronach.Dla mnie kursy powinny wynosić 1.8 1.8
Posted by: szpak007

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 20:45

Originally Posted By: taniak
Ja także stawiam na Chinki które wczoraj bardzo dobrze spisały się z Rumunkami.Kurs 2.5 w stsie jak najbardziej do grania.Jakby nie było to dzisiejszy mecz jest meczem o awans do nastepnej rundy więc walka bedzie po obu stronach.Dla mnie kursy powinny wynosić 1.8 1.8


W Expekcia masz jak na zawołanie 2,05 - 2,05 \:\)
Posted by: onda

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 21:03

Kursy 1,8 - 1,8 to u naziemnych bandytów ( raczej 1,62-1,62 ) , mimo wszystko na skośne nie postawię za żadne skarby - Łakomy głupi nie jest , dziewczyny wiedzą że przy wtopie awans do ósemki pozostaje lekką mżonką .
Rano GB dał na Polki za zwycięstwo w grupie .......@ 8.0 - niestety przespałem - szybko to ściągneli - szkoda .
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 21:10

Ok...Dłużej się nie ma co zastanawiać.
Z mojej strony 2 bety:
Olena Reznir (Ukraina) - więcej niż 4,5 bramki. Silna, zbudowana jak facet Ukrainka powinna rzucić Koreankom 5 lub więcej bramek.
Nadine Krause (Niemcy) - więcej niż 6,5 bramki. To będzie strzelecki sparing. Krause przy dobrym układzie może tę linię przekroczyć już w pierwszej połowie. Dzisiaj zaufam Nadine a nie Grit, na którą linia jest 7,5.

No i ten mecz... Polska - Chiny - jedno z ważniejszych spotkań żeńskiego szczypiorniaka w ostatnich latach w naszym kraju. Musimy to wygrać bo z Rumunkami nie powalczymy. Gram lekko Polki, ale dla mnie mecz raczej no bet.
Posted by: smolek

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 21:25

imarcel jak widzisz taki straszny problem to nie pisz,a takie komentarze to zachowaj dla siebie i sie nie wysilaj za bardzo,ja szukałem i znalazłem nie za wiele,tylko pozazdrościć:)
Posted by: vonseb

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 21:26

Na BA jest info ze Macedonia stracila wczoraj jedna z najlepszych zawodniczek Ohulanga (ktora zdazyla rzucic 6 goli z Rosja).
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 21:52

Na mecz Polska - Chiny znalazłem zakład, który zagram:) - Gamebookers proponuje linię 56,5. Polecam undera po świetnym kursie 1,85.
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 22:07

Originally Posted By: maxxey
Na mecz Polska - Chiny znalazłem zakład, który zagram:) - Gamebookers proponuje linię 56,5. Polecam undera po świetnym kursie 1,85.


W unibecie masz linie 57,5 ;\) wlasnie dolozyli za 1,85
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 22:09

a ja gram chinki po swietnym kursie 2,40 w totomix
Posted by: Stoin

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 22:38

Originally Posted By: maxxey

Dziwi również wystawienie kursu przez bwin 2,6 na Austrię. Czy rzeczywiście Austriaczki nie dadzą rady Angoli? Poczekam, popatrzę i około 14 zaproponuję kilka betów. Pozdrawiam.


Matko Bosko ... na Austrie z Angolą kurs @3,25 \:D

Kilka lat temu Austryjaczki to byla czołowka europejska ... może nie osiągały Bóg wie jakich wyników ale to byla naprawde solidna ekipa nie odstająca wiele od Rumunek Węgierek Polek itp zresztą juz sam wynik z 2002 roku mowi sam za siebie:

02/12-03 World Championsship, Woman Austria vs. Angola 29:19

To jakas masakra jest kurs na Austrie 3,25 a handi +2,5 \:D

No cóż chyba sprobuję Austrie \:p za groszki
Posted by: feliciano

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 22:39

co profesjonal sie pierdolnal \:D \:D i na ok 30 minut wystawil na chinki do przerwy 4,02 !!!! udalo mi sie to zlapac \:\) \:\) \:D a teraz juz zmienili i jest 2,13 hihihi \:\)
Posted by: dominix

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 22:42

Originally Posted By: Stoin


To jakas masakra jest kurs na Austrie 3,25 a handi +2,5 \:D

No cóż chyba sprobuję Austrie \:p za groszki


w profie masz 4,1 \:\)
Posted by: vonseb

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 22:58

Ja widze tylko 2,57 \:\( na Austrie chyba ze juz zrobili korekte bo jakos sie pierdykneli.
Posted by: Tommii

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:04

Dzisiaj ladny kursik na Niemki z handi -30.5. Jeżeli koreanki wczoraj tak rozwaliły ten Paragwaj to nawet tak wysokie handi wydaje mi sie promocja.
Posted by: Tommii

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:11

A co myslicie o under 56.5 w meczu polek. Czy nie jest to zbyt wysoko ustawiona linia? Jak dla mnie to bardzo zawyżona linia i chyba spróbuje.
Posted by: Marian

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:14

Originally Posted By: feliciano
co profesjonal sie pierdolnal \:D \:D i na ok 30 minut wystawil na chinki do przerwy 4,02 !!!! udalo mi sie to zlapac \:\) \:\) \:D a teraz juz zmienili i jest 2,13 hihihi \:\)


dokladnie ja tez zlapalem Chinki do przerwy po takim kursie:) i tak o to prezentuje sie moj kupon:

Polska-Chiny I polowa 2 4.02
Austria-Angola 2 1.59
Korea-Ukraina 1 1.28
Memphis-Portland 1 1.32

kurs:10,80
Posted by: sergiush

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:15

Originally Posted By: feliciano
co profesjonal sie pierdolnal \:D \:D i na ok 30 minut wystawil na chinki do przerwy 4,02 !!!! udalo mi sie to zlapac \:\) \:\) \:D a teraz juz zmienili i jest 2,13 hihihi \:\)
wcale sie nie zdziwie jak Polki bede prowadzily
Posted by: feliciano

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:17

Originally Posted By: sergiush
Originally Posted By: feliciano
co profesjonal sie pierdolnal \:D \:D i na ok 30 minut wystawil na chinki do przerwy 4,02 !!!! udalo mi sie to zlapac \:\) \:\) \:D a teraz juz zmienili i jest 2,13 hihihi \:\)
wcale sie nie zdziwie jak Polki bede prowadzily


spoko moga prowadzic wcale nie mowie ze nie!! ale kursy sa teraz po 2 na jeden i drugi zespol!!! to jak na chinki nagle 4 wyskakuje to jak tego nie zagrac tak to zapowiada sie wyrownany mecz:) i ogladalem wczoraj chinki z tumunkami i daj im wiecej szans niz polkom \:\)
Posted by: Marian

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:19

Originally Posted By: sergiush
Originally Posted By: feliciano
co profesjonal sie pierdolnal \:D \:D i na ok 30 minut wystawil na chinki do przerwy 4,02 !!!! udalo mi sie to zlapac \:\) \:\) \:D a teraz juz zmienili i jest 2,13 hihihi \:\)
wcale sie nie zdziwie jak Polki bede prowadzily


to zes teraz napisal:) o kazdym meczu mozna tak powiedziec:> tutaj liczy sie fakt zlapania takiego kursu \:D
Posted by: sergiush

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:21

uwazam ze linia na polki i austrie jest lekko za wysoka i to biore w dublecie,ponadto hand na niemki i ze norwezki z dominikana nie wygraja 24,wczoraj ogladalem norwezki nie zachwycily(licze ze beda prowadzily 15 br i nie beda tracic sily na nastepny mecz z austria )zastanawiam sie jeszcze nad lonia under w meczu francuzek a peffka dla mnie lb -1,5 w meczu mu w pierwszej polowie
Posted by: sergiush

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:24

Originally Posted By: Marian
Originally Posted By: sergiush
Originally Posted By: feliciano
co profesjonal sie pierdolnal \:D \:D i na ok 30 minut wystawil na chinki do przerwy 4,02 !!!! udalo mi sie to zlapac \:\) \:\) \:D a teraz juz zmienili i jest 2,13 hihihi \:\)
wcale sie nie zdziwie jak Polki bede prowadzily


to zes teraz napisal:) o kazdym meczu mozna tak powiedziec:> tutaj liczy sie fakt zlapania takiego kursu \:D
marian lapac to mozxna kogos za kolano i masz wtedy przyjemnosc zlapanie kursu ktory moze nie wejsc a tylko fakt zlapania go i radosc z tego to gratuluje poczucia hummoru oby tylko Wam wszedl czego zycze
Posted by: Marian

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:31

Originally Posted By: sergiush
Originally Posted By: Marian
Originally Posted By: sergiush
Originally Posted By: feliciano
co profesjonal sie pierdolnal \:D \:D i na ok 30 minut wystawil na chinki do przerwy 4,02 !!!! udalo mi sie to zlapac \:\) \:\) \:D a teraz juz zmienili i jest 2,13 hihihi \:\)
wcale sie nie zdziwie jak Polki bede prowadzily


to zes teraz napisal:) o kazdym meczu mozna tak powiedziec:> tutaj liczy sie fakt zlapania takiego kursu \:D
marian lapac to mozxna kogos za kolano i masz wtedy przyjemnosc zlapanie kursu ktory moze nie wejsc a tylko fakt zlapania go i radosc z tego to gratuluje poczucia hummoru oby tylko Wam wszedl czego zycze


widze ze poczucie humoru masz ( z tym kolanem) \:\) wiesz ja sie nie ciesze z samego faktu zlapania takiego kursu tylko ze jest duza szansa na powodzenie w tym przypadku---Ty pewnie wolalbys postawic na Polske do przerwy powiedzmy po 1.80 \:\) i to nas rozni:> bo jak to sie mowi "jak spasc to z wysokiego konia" !!! pozdrawiam
Posted by: ryzy9

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:48

Witam

Bwin daje +28,5 na Dominikane, ja nie czekalem. Nie sadze by nawet Norwezki prowadzac wysoko staraly sie do konca tracic sily i koniecznie wygrac najwyzej na maxa.

Pozdrawiam
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:53

Tomason - pisałem o tym underze wcześniej - 56,5 jak na mecz walki to świetna linia. Ja zagrałem w gamebookers. Osobiście ustawiłbym linię na poziomie 51,5-52,5.
Posted by: dominix

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:54

Originally Posted By: vonseb
Ja widze tylko 2,57 \:\( na Austrie chyba ze juz zrobili korekte bo jakos sie pierdykneli.



prof ladne dzisiaj promocje porobił \:D jeszcze w baw masz 3,55 \:\)
Posted by: luk4sz_

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 03/12/2007 23:57

podobno jedena z najlepszych zawodniczek Macedonii Oholanga doznala wczoraj kontuzji kolana i prawdopodobnie nie zagra dzisiaj w meczu z Brazylią. Warto podkreslic, że w meczu przeciwko Rosji strzeliła 6 goli więc jesli nie wystąpi dzisiaj to szykuje sie łatwe zwycięstwo Brazylii. ja to gram.

Brazylia - Macedonia 1 1.55
Posted by: Giertyszek

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 00:07

bedzie dzis w TV mecz Polski i Chin?
Posted by: Tommii

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 00:08

Originally Posted By: Giertyszek
bedzie dzis w TV mecz Polski i Chin?

Tak. Na Polsat Sporcie o 20:30.
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 00:09

Originally Posted By: Giertyszek
bedzie dzis w TV mecz Polski i Chin?


Tak oczywiscie mecz na Polsacie sport
Posted by: feliciano

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 00:10

Originally Posted By: Giertyszek
bedzie dzis w TV mecz Polski i Chin?


na polsat sport
Posted by: Marian

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 00:14

a inne mecze gdzies beda ? oprocz strony betandwin !!!
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 00:14

Nie powinienem pisac, bo jeden z uzytkownikow mi posrednio zabronil, ale sie wypowiem.

Nie wiem czy ten under to taka super promocja, Chinki przede wszystkim moga sie pochwalic wytrzymaloscia. To ich glowna zaleta, jak maja ja wykorzystac, jesli beda graly wolno? Nie ma szans, przewiduje szybka pilke reczna ze strony Azjatek, sporo szybkich rzutow, to otworzy kilka kontr i 56,5 czy 57,5 moze peknac. Over/Under w tym meczu to czysta loteria, przynajmniej do poziomu 56-57 dla mnie.

Pozdrawiam.
Posted by: yaaho

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 00:26

Originally Posted By: luk4sz_
podobno jedena z najlepszych zawodniczek Macedonii Oholanga doznala wczoraj kontuzji kolana i prawdopodobnie nie zagra dzisiaj w meczu z Brazylią. Warto podkreslic, że w meczu przeciwko Rosji strzeliła 6 goli więc jesli nie wystąpi dzisiaj to szykuje sie łatwe zwycięstwo Brazylii. ja to gram.

Brazylia - Macedonia 1 1.55


w pilce recznej sie rzuca...nie strzela :/

Originally Posted By: Marian
a inne mecze gdzies beda ? oprocz strony betandwin !!!


oczywiscie, ze beda \:\)

http://goalzz.com/main.aspx?c=3411 - tutaj pokazane co i gdzie

na kanalach nie kodowanych poleca 3 mecze: Niemek, Ukrainek (ES Germany) i Austriaczek (TW1), oba kanaly na Astrze 19,2
Posted by: wojciechq

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 00:30

na betgunie na Austrie 3,35 \:\)
Posted by: bgn86

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 00:33

Ciekawą propozycją wydaje się być linia wystawiona przez Bwin, a odnosząca się do zdobyczy bramkowej Doroty Malczewskiej w spotkaniu z Chinkami. Poziom 3,5 trafienia to granica, którą rozgrywająca lublińskiego SPR-u może spokojnie przekroczyć. Chinki zapewne będą próbowały zaskoczyć Polki wyższą strefą i bardzo "ruchliwą" strefą, co powinno odpowiadać Dorocie znanej z typowych wjazdów na 6 metr... Warto zaznaczyć, że Malczewska we wczorajszym spotkaniu wykonywała rzut karny, co również może powtórzyć się i w dzisiejszej konfrontacji.

Wydaje mi się tym samym, że Bwin nie docenia naszej rozgrywającej, a co więcej kusi do gry >3,5 trafienia po dobrym jak dla mnie kursie @2,02


typ: Dorota Malczewska - powyżej 3,5 bramki
kurs: @2,02
stawka: średnia

Trzymajmy kciuki za biało-czerwone \:\)
Posted by: Matias88

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 01:01

panowie co warto zagrać dzisiaj?
wybrałem brazylię i dominikanę +28,5 to sporo nawet ktoś pisał wyżej co myślicie?
Posted by: magic321

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 01:03

Chorwacja-Argentyna under 52.5 kurs 1.83 BET365
To co wczoraj pokazaly panie z Argentyny to naprawde zenada. Wlasciwie zadnego pomoyslu na konstruowanie akcji ofensywnych. Tylko 12 goli w tym 3 z rzutów karnych. W dodatku slabe rzuty z drugiej lini z których wczoraj pare bramek strzelily a powiiny te strzaly pasc lupem bramkarki. Chorwatki 1 win i praktycznie dzis juz 2 wiec licze ze beda oszczedzac sie na mecz z Francja.
Posted by: mariusz78

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 02:21

Buki się nie pomyliły. Angola powinna z łatwością pokonać Austrię. Austriaczki to już nie ten sam zespół co kiedyś. Odmłodzono kadrę, odeszło kilka doświadczonych zawodniczek. Z kolei Angola z roku na rok robi postępy i wyjście z grupy z 2 miejsca jest jak najbardziej w jej zasięgu.
Posted by: b3str

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 05:11

Unibet pół Polski nabrał z tym nizszym kursem na Chiny...
Posted by: vonseb

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 05:38

Originally Posted By: bgn86
Ciekawą propozycją wydaje się być linia wystawiona przez Bwin, a odnosząca się do zdobyczy bramkowej Doroty Malczewskiej w spotkaniu z Chinkami. Poziom 3,5 trafienia to granica, którą rozgrywająca lublińskiego SPR-u może spokojnie przekroczyć. Chinki zapewne będą próbowały zaskoczyć Polki wyższą strefą i bardzo "ruchliwą" strefą, co powinno odpowiadać Dorocie znanej z typowych wjazdów na 6 metr... Warto zaznaczyć, że Malczewska we wczorajszym spotkaniu wykonywała rzut karny, co również może powtórzyć się i w dzisiejszej konfrontacji.

Wydaje mi się tym samym, że Bwin nie docenia naszej rozgrywającej, a co więcej kusi do gry >3,5 trafienia po dobrym jak dla mnie kursie @2,02


typ: Dorota Malczewska - powyżej 3,5 bramki
kurs: @2,02
stawka: średnia

Trzymajmy kciuki za biało-czerwone \:\)

DZIEKI ZA ZAUWAZANIE TAK SWIETNY TYP na over MALCZEWSKIEJ
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 06:05

Originally Posted By: maxxey
Na mecz Polska - Chiny znalazłem zakład, który zagram:) - Gamebookers proponuje linię 56,5. Polecam undera po świetnym kursie 1,85.



Po raz kolejny brawo Maxxey ;\) i prosze o jeszcze ;\) \:p
Posted by: onda

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 06:29

Originally Posted By: onda
Chinki zagrały wczoraj bardzo dobrze - na pewno nie są słabe !
Z drugiej strony Polki z każdym meczem ( wliczając w to turniej towarzyski we Francji ) grają coraz lepiej i wierzę ,że zagraja dobry mecz !
Mimo wszystko raczej TV - ewentualnie over 53,5 .

Angola - Austria - austriacka młodzież to taki porównywalny poziom z .....reprezentacją piłkarską swoich rodaków .
Dla mnie Angola powinna je sklepać .

Koreanki faworytki - ale to dziwna drużyna - potrafi zagrać beznadziejnie słabo - no bet



Szkoda , ze nie zlapałem Polek po @ 8.0 za zwyciestwo w grupie jutro konsekwentnie - czekamy na kursy ( hc ? ) , i dołozymy na nasze - wierze jakos w Łakomego i BASTA !
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 16:57

Nie ma czego żałować,pokonanie Rumunii zapewni win w grupie-cb,jeszcze można spokojnie zagrać!!!

ROMANIA vs POLAND
Start:
Closing:
Market is open.
Pay on result after normal time.
1. ROMANIA
2. POLAND
1.08 18.00 11.00
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 19:50

Na nasze bardzo fajny kursik 11;) ciekawe jak hcp wystawia.... Mi w oko rzucil sie mecz Niemek z Korea. Koreanki wczoraj strasznie meczyly sie z Ukraina i wygraly w bardoz szczesliwych okolicznosciach( ukrainki maja pilke na 15sek przed koncem chcialy przeprowadzic szybki atak ktory to rpzechwycily Koreanki wyprowadzily przypadkowa akcje i tak wygraly mecz) natomiast Niemki bardzo pewnie pokonaly zespol Ukrainy , no i to ich niesamwita druga linia.Maxxey a ty jak to widzisz dzis?
Posted by: solo24

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 20:01

ja mysle,ze dziś Niemki spokojnie pykna Koreanki...mecz podobny jak wczoraj Polek;)
Posted by: rafalrobben18

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 20:04

Kazachstan - Argentyna 1 1.45
Korea Płd. - Niemcy 2 1.95

kursy z STSu \:\)

Jak dla mnie to na dzisiaj najpewniejszy dubelek z ręcznej \:\)

Co sądzicie o tym ?
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 21:00

Powoli przymierzam się do betów na dzisiaj. Podobnie jak inni userzy widzę wygraną Niemek w pojedynku z Koreankami. Trenerzy niemieccy oszczędzili wczoraj Grit Jurack i Nadine Krause. Pierwsza nie zagrała w ogóle, druga zaledwie 12 minut przebywała na boisku (niestety 5 bramek, które rzuciła wtopiło mój bet). Jak ktoś słusznie zauważył może to wyglądać tak jak wczorajszy pojedynek Polek z Chinkami.
Zagrałbym dzisiaj win Niemek, ale konsekwentnie też over bramkowy Krause. Wczoraj pokazała, że jest w dobrej dyspozycji. Na pięć rzutów wszystkie wpadły, a dzisiaj zagra dłużej niż 12 minut.
Co do meczu Polek to poczekam jak bwin wystawi linię under/over. Lekko można spróbować handicap plus 5,5 na nasze, ale obawiam się, że Rumunia jest poza zasięgiem Polek. Konkretne bety podam około 14. Pozdrawiam.
Posted by: lukulus

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 21:37

Jak dla mnie dzis dobrym typem +5,5 na Congo. Japonki jakims potentatem nie sa a wyniki Congo to nie sa jakies wyrazne porazki.
Posted by: rafalrobben18

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 21:50

Panowie małe info. W przeciągu godziny kurs na wygraną Kazachstanu spadł z 1.45 na 1.20 \:\) Mi udało sie jeszcze zagrać po kursie 1.45 \:\)
Posted by: grajus87

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 22:05

Originally Posted By: rafalrobben18
Panowie małe info. W przeciągu godziny kurs na wygraną Kazachstanu spadł z 1.45 na 1.20 \:\) Mi udało sie jeszcze zagrać po kursie 1.45 \:\)

O 10:01 był 1,75 \:\)
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 23:34

Moje propozycje na dzisiaj: (wszystko bwin)
Kolejność nie jest przypadkowa. Zależy od wysokości stawki, za którą gram.
1. Dorota Malczewska - over 3,5 - znów zaniżona linia na Dorkę. Trzeba to wykorzystać.
2. Nadine Krause - over 5,5 - wczoraj 12 minut na boisku i 5 bramek na 5 rzutów - dzisiaj będzie długo na placy gry i overek powinna zrobić.
3. under 56,5 - Polska - Rumunia - brzydki, szarpany mecz - znów zawyżona linia (moim zdaniem).
4. Win Niemcy - 1,55 - kurs spada - Niemki są faworytkami i po zaciętym meczu powinny wygrać.
5. Win Niemcy HT - 1,75 - moim zdaniem rozpoczną od silnego uderzenia i po pierwszej połowie może być 3-4 golami dla nich. Liczę na Jurack i Krause.
Pozdrawiam.
Posted by: onda

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 04/12/2007 23:49

Witam ,

pozdrawiam kolegę maxxey`a .

Typy bardzo ładne - szkopuł w tym że na granie w BWIN raczej nikt mnie nie namówi ....

ja wybrałem na dzisiaj Niemki HC -3,0 po @2.50 - kurs i linia mi pasują - zobaczymy ( przy równych 3 golikach zwrot )

Polki + 3,0 jest po @2.85 - jeszcze się z tym prześpię .

pozdrawiam
Posted by: astrolog1

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 05/12/2007 00:18

Myślę,że dobrym typem jest hcna Polske 4,5 do przerwy w sts. Chinki do przerwy prowadziły z Rumunkami może i Polkom się uda.
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 05/12/2007 00:42

sparing w sierpniu miedzy polkamia a rumunkami zakonczyl sie wynikiem 21-27 jak dobrze pameiatm tak? Bo jesli dobrze mi sie kojarzy to dzis Underek znow w rpezencie;)
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 05/12/2007 01:20

Kurde tak siedze mysle przegladam wyniki no i ogaldam te mistrzostwa przede wszystkim. I doszedlem do takich wnioskow:
w kwietniu pokonalismy Rumunki raz dwa razy przegralismy. Komentatorzy sa jakos dziwnie spokojni ze wygramy dzis(pisze o tych co komentuja mecze bialo czerwonych) Trener Tunezji rowniez twierdzi, ze to Polska wygra grupe. Kurs natomaist na nasze jest 11 mi sie wydaje, ze chore byloby tego nie zagrac. Dodajac do tego forme Chomicz mysle, iz to nei jest az takie glupie?
Posted by: anmar

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 05/12/2007 01:54

A napewno juz typ +4.5 na polske do polwki jest w miare sensowny \:\) jakos tak ciezko mi sobie wyobrazic zebysmy przegrywali 5 bramkami juz po 30 min... ale to jest sport \:\) sport KOBIET \:p \:D
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 05/12/2007 06:02

Szkoda...wczoraj sie nachwalilem Lakomego, dzis to on jest moim zdaniem architektem porazki. Pielesz jest utalentowana, ale jak robi bledy to sie ja zdejmuje, a efekt byl taki, ze Duda weszla po 30 min. na lawce i nie wiedziala co ma robic na boisku. Tak samo brak reakcji po kolejnych nieudanych akcjach Damieckiej, nic do niej nie mam, ale to jest dziewczyna tylko i wylacznie na lige. Jacek przynajmniej fizycznie wiecej by mogla od siebie dac.

No i na koniec ten recznik na bramce, moze i Sadowska fajnie broni, moze i ma umiejetnosci, ale w porownaniu do Chemicz to jest II liga. Jak na poczatku Chemicz nie szlo, to nie zdejmuje sie jej na 30 min., tylko na pare akcji. Potem pare pilek wyjela, ale bylo juz za pozno, bo dziewczyny w ataku tez niezle nawalily w koncowce. Szkoda, Rumunki byly do ogrania.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 05/12/2007 06:12

Dzisiejsza porażka w dużej mierze wynikała z wczorajszej błednej taktyki.Przy wysokim prowadzeniu mogł puscić młode.Dzisiaj nasze siadły w 2 połowie.Rumunki zdecydowanie słabsze i były do ogrania.Szkoda.
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 05/12/2007 06:50

Dzisiaj niezła wtopka. Zarówno Polek jak i u mnie na koncie. Łakomy trochę przekombinował. Pielesz - ok - duży talent, ale w drugiej połowie grała zdecydowanie za długo. Duda - słaby mecz, czasami sprawiała wrażenie jakby nie wiedziała co się dzieje. Szkoda, że Łącz (kapitan drużyny) siedziała na trybunach. To lepsza bramkarka od Sadowskiej.
No i...:) - za późno wpuścił w drugiej połowie Malczewską. Dorota przytrzymałaby grę i może byłby over 3,5 w bramkach. To oczywiście lekka ironia, ale zgadzam się z przedmówcami. Tak grające Rumunki BYŁY DZIŚ DO OGRANIA.
Przed nami dzień przerwy i druga faza mistrzostw. Tam będzie już walka na całego. Pozdrawiam.
Posted by: onda

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 05/12/2007 07:23

Niemki pieknie - ale nasze niestety z pomocą Łakomego ( choć nie aż tak dużą ) dały ciała . Młoda zagrała bajke w pierwszej połowie - 5 goli - ale w drugiej drewniactwo okrutne - 4 proste błędy i 4 gole w plecy , do tego jeszcze 6 spieprzonych setek - szczerze wkurzałem sie troche na sędziów - ale tu góra 3-4 piłki w plecy . 5 razy przy -2 miały nasze piłke i pozycje !!! I dupa .
Skoro mecz był tak beztroski w obronie ( szczególnie w naszym wykonaniu ) to mogliśmy liczyć tylko na rewelacyjną skuteczność - i tutaj niestety brakło armat w drugiej połowie .
Już dobił sam początek po przerwie , gdzie run 1-4 mieliśmy po niecałych 3 minutach i obronę dziurawa jak szwajcarski ser .
Trochę to dziwne - szczególnie mając w pamięci mecze z Serbkami - no ale mówi sie trudno .
Typ +3,0 był ostrawy - mówi sie trudno . Trzeba tylko cierpliwie poczekać na kursy w kolejnych meczach Rumunek i odrobić z nawiązką ....... \:p .
Z tego co koledzy pisali wyżej - to same złote myśli ( poczynając od bramkarki i kończąc na nieszczęsnej Pielesz ) .
Pytanie czy sie podniosą i będą w stanie coś ugrać . Hm - tutaj przypomina to zawód wróżki .....
Szkoda tego meczu - bo grupę mamy o wiele słabszą i nawet punkcik dzisiaj zdobyty mógłby być niezłym zadatkiem na 8-mkę .
Ale tak szczerze - skoro z będącymi w średniutkiej formie Rumunkami przyjeliśmy 5-tkę - to drużyny na olimpiadę niestety nie mamy . Chciałbym sie tu mylić , ale trzeba będzie raczej poczekać aż parę dziewczyn jeszcze wyjedzie i zacznie sie rozwijać w szybszym tempie .
Buki w przerwie trzymały nerwy na wodzy i szaleństwa z kursami nie było ( widac dosli do wniosku że Polek na 2 SUPER POłóWKI jeszcze po prostu nie stać .
Mistrzostwa tak naprawdę zaczną się pojutrze - zbierzmy siły i skopmy dupy bukom !
Tak na marginesie te wszystkie nasze ziemniaki z tą swoją ofertą niech wypieprzają w kosmos - a wszystkim kolegom przypominam , że każden jeden kurs jest obciążony 10% podatkiem ( co jest niespotykanym haniebnym haraczem obcym np. ziemniakom słoweńskim czy też włoskim )- dlatego przy podawaniu kursów bądźcie uprzejmi to zaznaczać , co by prawda była pisana .........
Bo jak widzę że prof czy też inne pedalstwo ma @2.00 i patrzę w ofertę że stoi @2,0 to mnie szlag trafia - jakby piszący nie wiedzieli że to gówno a nie @2.0 ( @ 1.80 w każdym przypadku )

Kończę te parę zdań czekając z ufnością na czwartkowe kursy .

Dużych wygranych życzę
Posted by: arvid

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 05/12/2007 13:38

Tak już na spokojnie analizując ten mecz widać, że Rumunki to jednak za wysokie progi. Gdy tylko zaczęły wyżej i agresywniej bronić mieliśmy problem z oddaniem rzutu. Podobnie było dzień wcześniej z Chinkami. Jak ostatnie 10 min stanęły wyżej to był ogromny problem z atakiem pozycyjnym. Nie mamy niestety wysokich zawodniczek w 2 linii, które raziłyby z 8-9 metra. Pewnie dlatego tyle czasu na parkiecie spędziła Pielesz. Przy całym szacunku dla umiejetności Malczewskiej nie była w stanie zrobić tego overa. Kilka razy widać było jak przymierza się do rzutu z drugiej linii, ale tych 10 cm wzrostu jej brakło i nawet nie podejmowała próby. A wkręcić się w rumuńską obronę było naprawdę trudno. Pielesz duży talent i myślę, że może spełniać taka rolę jak Bielecki w naszej męskiej ekipie tylko na Boga niech gra na połówce a nie na środku i niech nie kombinuje z rozegraniem tylko nabiega i wali te swoje bomby z daleka. Widać, że warto grać na bramki Kudłacz bo ona bierze ciężar rzutów na siebie z mocniejszymi przeciwniczkami. Rumunki znowu nie takie słabe jak by większość chciała. Jak będą tak bronić jak z nami w drugiej połówce to o 4 mogą spokojnie powalczyć.
Posted by: Qubi

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 17:59

Niemcy - Hiszpania
Linia na mecz 62,5 (STS), patrząc czysto statystycznie under wydaje się niezłym typem. Niemki nie przekroczyły na tym turnieju tej linii jeszcze,najmniej brakowało 5 bramek w meczu. Hiszpania raz przekroczyła tą linię w meczu z Japonią, która po wynikach wydaje się być ofensywną drużyną.
Stawka niska, bo nie znam się na tej dyscyplinie.
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 19:24

A ja znow uciekam w kierunku naszych dziewczyn.... Kurs z 6 z Wegierkami , ktore graja conajmniej przecietnie co prawda nie widzialem ich rzadnego meczu ale wyniki z Japonia, Kongo czy tez Hiszpankami nie powalaja(ktos tutaj pisal ze Hispzanki bardzo przecietna druzyna) Oprocz tego idac tropem tej grupy chyba Niemki powinny spokojnie wygrac.... ale czekam na glos badziej obeznanych w tej dyscyplinie wiec panowie do dziela ;\)
Posted by: steniek20

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 19:41

Widzicie jakąś szansę wygranej Koreanek z Rumunkami? Widziałem koreanki w meczu z Ukrainą i naprawdę mi sie podobały,...waleczne takie..napiszcie swoją opinię bo bym spróbował za 20zł zagrać na koreanki.
Posted by: lukulus

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 19:46

Originally Posted By: krycha84
A ja znow uciekam w kierunku naszych dziewczyn.... Kurs z 6 z Wegierkami , ktore graja conajmniej przecietnie co prawda nie widzialem ich rzadnego meczu ale wyniki z Japonia, Kongo czy tez Hiszpankami nie powalaja(ktos tutaj pisal ze Hispzanki bardzo przecietna druzyna) Oprocz tego idac tropem tej grupy chyba Niemki powinny spokojnie wygrac.... ale czekam na glos badziej obeznanych w tej dyscyplinie wiec panowie do dziela ;\)


No ja bym tutaj szans nie upatrywal. Wegierki sa dla nas zdecydowanie za mocne. Graja moze bez jakichs fajerwerkow, ale to jednak najwyzszy poziom. Polski to tylko sredniaki \:\)
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 19:54

Ja tez zadnego meczu Wegierek nie widzialem, ale remis z Hiszpania daje sporo do myslenia. Jesli Hiszpanki daly rade wyrwac punkt, to dlaczego Polki, wcale nie slabsze od Hiszpanek maja nie dac rady?

Najwazniejsza kwestia jest jednak czy dziewczyny dadza rade zagrac 60 min. na najwyzszym poziomie, a przynajmniej wysokim. Moze bez fajerwerkow, ale rowno, bez przestojow, jesli tak, nie widze powodow, dlaczego mielibysmy sie bac Wegierek. A kurs na Wegierki faktycznie odstraszajacy...Niemki powinny byc izzi, nie mialy latwej grupy, a wygraly ja przekonujaco, bardzo przekonujaco.
Posted by: Piostar

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 20:28

Hiszpania - Niemcy H(3,5-0) 2 1,75

Dokładnie zgadzam się ze zdaniem polskiegognoma (jeśli to wogóle się odmienia). Niemki dziś dla mnie najpewniejszy meczyk. Dlatego mam zamiar grać je z handi. 4 bramki więcej to nie jest jakiś niemożliwy próg do przeskoczenia. Niemki wygrały 5 i 6 bramkami odpowiednio z Ukrainkami i Koreankami, a te drużyny według mnie są na podobnym a może nawet wyższym poziomie niż dzisiejsze rywalki Hiszpanki.
Posted by: sergiush

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 21:11

Originally Posted By: Qubi
Niemcy - Hiszpania
Linia na mecz 62,5 (STS), patrząc czysto statystycznie under wydaje się niezłym typem. Niemki nie przekroczyły na tym turnieju tej linii jeszcze,najmniej brakowało 5 bramek w meczu. Hiszpania raz przekroczyła tą linię w meczu z Japonią, która po wynikach wydaje się być ofensywną drużyną.
Stawka niska, bo nie znam się na tej dyscyplinie.
nie spieszyc sie bo juz ten typ jest zdjety
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 21:45

Ogladal ktos w akcji Ruskie i Chorwatki? Jak wygladaja te ekipy? Czy istnieje mozliwosc przegrania przez Ruskie dzisiejszego spotkania?

Alez dzis cisza w temacie, a szkoda ehhh
Posted by: steniek20

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 22:41

Zobaczcie co robią Koreanki z Rumunią 6:1 dla Korei. postawiłem na nie.
Posted by: HAGIi

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 22:46

Originally Posted By: steniek20
Zobaczcie co robią Koreanki z Rumunią 6:1 dla Korei. postawiłem na nie.


super \:D

Quasi czat masz od takich postow

oba do kasacji
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 23:00

Dzisiaj z mojej strony delikatnie. Mało czasu do analizy, dlatego też małe inwestycje w poszczególnie bety.

1. Progresywnie gram na ten over 5,5 Nadine Krause. :D. Dzisiaj może wreszcie rzuci i odda zainwestowane pieniądze. Jeśli nie to daję sobie z nią spokój \:p
2. Chiny - Japonia - azjatyckie derby zakończą się moim zdaniem wygraną Chinek. Kurs spada, ale wydaje się dość pewny - 1,55 - bwin

No i mecz Polek gram dzisiaj tak:
Polska +1,5 HT - 2,1 - mała staweczka - powiedzmy 2/10
Polska win HT - 3,85 - połowa małej staweczki - 1/10
Polska win FT - 5,1 - ćwiartka małej staweczki - 0,5/10

To tak aby były emocje.

Mam nadzieję, że im dalej w las...pojawią się wreszcie zdarzenia, w które będzie można zainwestować i na których można będzie zarobić na świąteczne prezenty.
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 23:21

Kurde maxxey nei chce w blad wprowadzac ale ja ostatnio ogladlaem mecz Niemek to Krause dosc sporo siedziala na lawce a jak juz grala to praktycznei wogole rzutow nei oddawala przynjamniej przez osatnie 9 minut zrobila to tylko raz.....
Posted by: cybi

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 23:39

panowie witam chcialbym grubiej zagrac na nasze po 1 polowie z handi 2,5 w sportingbet po kursie 1,85 wydaje mi sie ze jesli przegramy 1 polowe to nie 3 bramkami
Posted by: lukulus

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 23:57

Nie wiem czemu tak wierzycie w te Polki. Mysle ze od tej rundy Polki nie wygraja juz meczu. Ale chcialbym sie mylic. A dzis zastanawiam sie nad Wegry -4,5.
Posted by: magic321

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 06/12/2007 23:57

CZy MS sa równiez kalofikacjami do Olimpiady? Jesli tak to ile druzyn kwalifikuje sie?
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 00:02

Originally Posted By: magic321
CZy MS sa równiez kalofikacjami do Olimpiady? Jesli tak to ile druzyn kwalifikuje sie?


Tak sa , bodajrze pierwsze 7druzyn tylko nie wiem czy do dalszych kwali czy odrazu na olimpiade
Posted by: santiago

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 00:13

Originally Posted By: krycha84
Originally Posted By: magic321
CZy MS sa równiez kalofikacjami do Olimpiady? Jesli tak to ile druzyn kwalifikuje sie?


Tak sa , bodajrze pierwsze 7druzyn tylko nie wiem czy do dalszych kwali czy odrazu na olimpiade


siedem pierwszych druzyn na olimpiade-NIE NIE NIE
chyba mistrz bezpośrednio a do 7 na kwalifikacje
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 00:18

No czyli tak czy inaczej w 7 trzeba sie znalezc zeby miec szanse na Olimpiade ;\)
Posted by: harris73

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 00:22

Tunezja -Kongo over 52,5

To chyba jeden typ ktorego sie zlapie dzisiaj.Nie znalazlem wynikow eleminacji z strefy afrykanskiej ale wiadomo ze te teamy jak to w afryce stawiaja ofensywe nad obrona.Spadziewam sie overu,oba zespoly pewnie sie dobrze znaja,taki mecz kto kogo szybciej odstawi na kilka bramek ten wygra.
Posted by: lukulus

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 00:32

W tym meczu zastanawiam sie nad Congo. Ostatnio dalem z handicapem na Congo a one i tak wygraly. Mysle ze Tunezja na tym turnieju jest w slabszej formie niz to bywalo kiedys a Congo...troche niedoceniane choc z drugiej strony wcale sie nie dziwie ;\)
Posted by: Marian

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 01:01

Originally Posted By: harris73
Tunezja -Kongo over 52,5

To chyba jeden typ ktorego sie zlapie dzisiaj.Nie znalazlem wynikow eleminacji z strefy afrykanskiej ale wiadomo ze te teamy jak to w afryce stawiaja ofensywe nad obrona.Spadziewam sie overu,oba zespoly pewnie sie dobrze znaja,taki mecz kto kogo szybciej odstawi na kilka bramek ten wygra.



w zeszlym roku w Pucharze Afryki zespoly te spotklay sie w 1/2 finalu i tam gora byly Tunezyjki 24:21 !!! i ja osobiscie dzisiaj upatruje wygranej Tunezyjek.

pozdrawiam
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 01:19

No to ja sie pochwale co wybralem.. dzis po wczorajszej nauczce zagralem juz Polki z hcp+4,5( ale kurs byl zachecajacy zreszta dzis podobnie) i mysle ze dziewczyny dzis go spokojnie pokryja, ba nawet uwazam, ze to nasze dziewczyny wygraja, moze moje wnioski sa dziwne , ale znow wnioskuje ze sparingow naszych dziewczyn, ktore we wrzesniu ograly zarowno Koree jak i Hiszpanie( zremisowaly z Wegrami) wiec dlaczego mialby nei powalczyc o wygrana dzis i o awans na drugie miejsce!!!! A drugi typ to Niemki, ktore dzis spokojnie powinny ograc bardzo przecietna Hiszpanie.
Posted by: bgn86

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 02:05

Bardzo cieszy mnie fakt, że w dziale piłki ręcznej podczas mistrzostw nastąpiło spore ożywienie \:\) To bardzo miły widok, że coraz więcej ludzi interesuje się piłką ręczną \:\)
To tak tytułem wstępu..
Z dzisiejszej oferty wybrałem 3 propozycje. Dwie z nich połączyłem w dublu, a chodzi dokładnie o następujące pozycje:


Chiny - Japonia - @1,5
Hiszpania - Niemcy - @1,15

AKO: 1,725

W pierwszym spotkaniu wydaje mi się, że coraz lepiej grające Chinki uporają się z reprezentacją kraju kwitnącej wiśni. To, że Chinki potrafią grać w piłkę mogliśmy przekonać się w pierwszy meczu mistrzostw z Rumunkami i meczu z Polską. Wówczas zaprezentowały się bardzo pozytywnie mimo, że poniosły porażki, a ich znaczny wzrost umiejętności doceniły również nasze szczypiornistki, które podkreślały, że Chinki to naprawdę wymagający przeciwnik.
Co prawda Azjatkom powinęła się noga w konfrontacji z Tunezją, jednak wydaje mi się, że to był to efekt przemęczania wspomnianymi spotkaniami, które kosztowały ich sporo sił (do przerwy był jeszcze remis, a ostatecznie uległy reprezentantowi Afryki 27:30). Po dniu przerwy powinny zagrać tak jak w meczu z Rumunkami i Polkami, a wówczas ich pierwsze zwycięstwo na Mundialu powinno stać się faktem, bo Japonki niczego wielkiego nie prezentują.

Co do drugiej propozycji, to Niemki po komplecie zwycięstw w pierwszej fazie czekają na kolejne rywalki. Grit Jurack w meczu z solidną Koreą (jej umiejętności doskonale oddał dzisiejszy mecz z Rumunią, gdzie o były o mały włos od sprawienia niespodzianki) pokazała w jakiej jest aktualnie dyspozycji. 11 bramek, z czego tylko dwie zdobyte w wyniku wykonywania rzutów karnych budzi respekt. Zresztą nie tylko ona jest w formie, bo wszystkie Niemki prezentują się bardzo dobrze i w dzisiejszej konfrontacji z Hiszpankami powinny być górą.
Co prawda zawodniczki z Płw. Iberyjskiego podzieliły się punktami w meczu z Węgierkami, jednak porównując ich potencjał z drużyną naszych zachodnich sąsiadek, to te drugie wypadają zdecydowanie lepiej i to one są faworytkami.



Druga opcja na dzisiejszy wieczór:

Dorota Malczewska - poniżej 3,5 bramek - @1,75

W meczu z Chinkami stawiałem również na Dorotę, z tym, że wtedy byłem zdania, że rzuci powyżej 3,5 bramek i tak się właśnie stało. Dzisiejszy przeciwnik to jednak już kompletnie inna drużyna. W dotychczasowych meczach Węgierki nie traciły zbyt dużo bramek rzutami z 9. metra i wydaje mi się, że dzisiaj się będzie podobnie. Defensywa Węgierek, czy Rumunek, to nie ta sama defensywa co Chinek, czy Tunezyjek, dlatego o każde trafienie może być niezmiernie ciężko...
Do tego dochodzi fakt, że Dorota spudłowała w meczu z Chinkami karnego i od tego czasu skutecznie ją zastępuje Karolina Kudłacz (3/3 z Chinami i 3/3 z Rumunią), dlatego trener Łakomy raczej nic nie zmieni i egzekutorką karnych pozostanie Kudłacz, a wiadomo, że rzuty z 7. metrów są dużą szansą do zdobycia "łatwych" trafień.
Kurs może nie oszałamiający na poniżej 3,5 trafienia w wykonaniu Malczewskiej, jednak zaryzykuje \:\)
Posted by: Dindek

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 02:27

ja rowniez, mysle ze Congo swoimi bardzo dobrze zbudowanymi i silnymi zaawodniczkami wygra z slabo przezentujaca sie Tunezja w tym turnieju:)
Posted by: ruben

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 02:58

Polska-Wegry 1połowa typ 1 kurs 4,34 prof
Dzis Polki graja bardzo wazny mecz, przy wygranej bardzo zwiększają swoje szanse na dalszy awans, i mysle iz ruszą na wegierki od pierwszej minuty tak jakl to było w meczu z rumunkami (wygrana do przerwy 20-18) nawet maja sznase wygrac w całym spotkani ale czy wytrzymaja prejse?
Dlatego typ na 1 -sze 30minut meczu wydaje sie byc dobrym rozwiązaniem.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 04:04

To jest jakiś konkurs?Prof czynny do 18.
Posted by: ruben

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 05:06

Originally Posted By: ruben
Polska-Wegry 1połowa typ 1 kurs 4,34 prof
Dzis Polki graja bardzo wazny mecz, przy wygranej bardzo zwiększają swoje szanse na dalszy awans, i mysle iz ruszą na wegierki od pierwszej minuty tak jakl to było w meczu z rumunkami (wygrana do przerwy 20-18) nawet maja sznase wygrac w całym spotkani ale czy wytrzymaja prejse?
Dlatego typ na 1 -sze 30minut meczu wydaje sie byc dobrym rozwiązaniem.


yyy niemialem kiedy napisac wczesniej

a Polki 13-11 do przerwy
Posted by: solo24

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 18:41

hmm dziwna sprawa z naszymi paniami...do przerwy graja bardzo poprawnie,są skuteczne ,niezle w obronie + Chemicz super w bramce...a po przerwie jakiś dramat...nie wiem z czego to wynika ale mam wrażenie jakby nasze przygotowanie kondycyjne było na niskim poziomie...bo np. takie Węgierki z taka gra to mogliśmy ograc w cuglach...ale niesteyty w piłce ręcznaje jak sie popełnia tyle prostych błędów własnych to wygrac nie mozna a szkoda bo jak narazie wszystkie zespołu były w naszym zasięgu łącznie z Rumunią w której grała defakto jedna zawodniczka...
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 18:50

Slusznie zauwazyles solo24 mi tez sie wydaje ze nasze poprsotu siadaja kondycyjnie inaczej chyba tego nie mozna wytlumaczyc...ale nie ma co zamocno krytykowac dziewczyn, mamy mloda i naprawde dobra druzyne, mysle ze na sukcesy przyjdzie jeszcze czas...a narazie niech tylko dodatnie pokrywaja i bedzie dobrze \:p
Posted by: solo24

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 18:57

nie no oczywiscie zgadza się...widac jakąs perspektywe ze strony dziewczyn....może poprostu te dziwne błędy wynikaja z młodzieńczego zapału bywa i tak jednak mam dziwne wrażenie,ze z wydolnością nie jest za dobrze:)no ale do boju!!!
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 07/12/2007 23:12

Chinki -22,5 z paragwajem to jest chyba dobre rozwiazanie.. Paragwaj ajk do tej pory jes t bity mocno i to przez wszystkich jak
mysle z Chinki dzis powinny rozbic rowniez druzyna Paragwaju;)
Posted by: wasp

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 00:48

Originally Posted By: krycha84
Chinki -22,5 z paragwajem to jest chyba dobre rozwiazanie.. Paragwaj ajk do tej pory jes t bity mocno i to przez wszystkich jak
mysle z Chinki dzis powinny rozbic rowniez druzyna Paragwaju;)


Nie mam zdania co do samego typu ale w betako jest na Chinki-18,5 @ 1,8, ale widomo -podatek, jednak moze komus sie przyda do kuponu itp.
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 01:11

Ja tez to zlalem w ostatecznym rozrachunku bo loteria smierdzialo;)

Za to Niemki z Wegierakmi za 1,55 jutro to juz jest cos ;\)
Posted by: barciu

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 09:36

Originally Posted By: krycha84
Ja tez to zlalem w ostatecznym rozrachunku bo loteria smierdzialo;)

Za to Niemki z Wegierakmi za 1,55 jutro to juz jest cos ;\)


Niemki mozna bylo grac wczoraj po kursie w okolicy 2,0
Posted by: JP2

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 15:23

Po 2 najlepsze przechodza z grupy czy po 4ry ??
Posted by: mariusz78

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 15:58

Cztery najlepsze z każdej grupy wchodzą do ćwierćfinałów
Posted by: Fro_Lech

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 19:29

Do znawców. Nie uważacie, że handi +4,5 na Hiszpanki z Rumunkami nie jest aby za wysokie ? Na czyste zwycięstwo Hiszpanek jest też dużo, aż @ 6. Oglądałem Rumunki w dwóch meczach na tym turnieju, mimo że są wicemistrzyniami świata to jednak nie przekonały mnie do siebie.
Posted by: arvid

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 19:50

Znawcą wielkim nie jestem, ale Hiszpanki to taki poziom Polek. We wrześniu pokonaliśmy je 32-31 na turnieju w Holandii.
Posted by: KRAJAN

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 19:54

Do tej pory 0 postów z mojej strony - ale może to i dobrze - bo poza Niemkami wczoraj - tak over jak i win -4,5 nie ustrzeliłem nic na tych MŚ (grałem tylko polki) - dziś po dwóch nędznych 2-gich połowach - ostatnia szansa na 4-kę z grupy - ale warunek - trza pokonać Korę i później Hiszpanię - wg mnie jak decyzje trenera będą bardziej trafione - nie jest to wykluczone? na dziś - 3 mecze w rozpisie 2/3:
Polska - Korea 1 /2.60/ (gdzieniedzie jest 2.65)
Do trzech razy sztuka - przed MŚ je pokonaliśmy pokonamy i dziś
Niemcy - Węgry 1(-1,5) /1.80/
Bratanki nic specjalnego do tej pory nie pokazują - a Niemki wprost przeciwnie
Francja - Macedonia 1(-4,5) /1.80/
Przegrana z Angolkami do czegoś zobowiązuje w słabość MŚ nie wierzę

i zastanawiam sie jeszcze nad Chorwatkami przeciw rewelacyjnej Angoli - ale czy te są takie mocne - czy tylko na razie sprzyja im szczęście - kursy porównywalne?
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 20:20

Originally Posted By: Fro_Lech
Do znawców. Nie uważacie, że handi +4,5 na Hiszpanki z Rumunkami nie jest aby za wysokie ? Na czyste zwycięstwo Hiszpanek jest też dużo, aż @ 6. Oglądałem Rumunki w dwóch meczach na tym turnieju, mimo że są wicemistrzyniami świata to jednak nie przekonały mnie do siebie.



ja nawet uwazam, ze Polki maja wieksze mozliwosci od Hiszpanek, sporo wieksze.
Posted by: dominix

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 20:23

Originally Posted By: Fro_Lech
Do znawców. Nie uważacie, że handi +4,5 na Hiszpanki z Rumunkami nie jest aby za wysokie ? Na czyste zwycięstwo Hiszpanek jest też dużo, aż @ 6. Oglądałem Rumunki w dwóch meczach na tym turnieju, mimo że są wicemistrzyniami świata to jednak nie przekonały mnie do siebie.


ja mysle ze lepiej grac hc +2,5 do przerwy, widac ze Rumunki lepiej wytrzymuja kondycyjnie od przeciwniczek z ktorymi graly i stąd ich zwyciestwa

do tego ukraina hc -7,5 za 1,85 orza australia hc -6,5 do przerwy po 1,72, ciekawie tez wyglada hc -2,5 do przerwy na brasil za 1,9
Posted by: dominix

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 20:44

czy ktos wie czemu na angole kurs ciagle rosnie?
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 20:47

Pewnie dlatego, ze wiekszosc grajacych gra przeciwko bo to Angola. Innego powodu nie widze, o jakichkolwiek racjonalnych juz nie wspomne.
Posted by: dominix

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 20:56

myslalem, ze jakas kontuzja podstawowej zawodniczki, troche sie zaniepokoilem, bo wczoraj gralem po 1,85 a dzisiaj juz 2,1 po tym jak daly zarobic z Fra to w dzisiejszym spotkaniu sa dla mnie pewniakiem, ale moj optymizm maleje z kazda chwila
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 21:41

ja dziś na mecz Polek gram grubiej over 56,5.
Spodziewam się około 61-62 bramek.
Poza tym Niemki z hcp - bardzo dobry typ Krajan:) i handicap na Polki do przerwy +1,5.
Za drobne spróbuję też zwycięstwo Biało-czerwonych, ale nie namawiam do tego typu. Mogą znów siąść kondycyjnie w II połowie.
Posted by: buldog

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 08/12/2007 23:41

Polska w Betssonie @ 2.85 \:\)
Posted by: zegarek

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 09/12/2007 18:37

Niemcy - Polska typ 1 kurs 1.15 stake 10/10 baw, expekt

Z calym szacunkiem dla naszej młodej reprezentacji jeden tylko moze byc wynik tego meczu w mojej ocenie. I niczego nie zmienią tu rozpaczliwe stękania sprawozdawcow expertow Polsatu Sport, ze moze .. ze gdyby .... Slabosci polskiej ekipy widac jak na dloni.

Zycze powodzenia
Posted by: zegarek

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 09/12/2007 18:55

Kazachstan - Kongo typ 2 kurs 1.95 bet-at-home stake 6/10

Druzyna Kongo wydaje mi sie lepsza od Kazachstanu. Bet powyzszy proponuje uzupelnic zagraniem na zwrot w razie remisu - kurs 11.5 w expekcie.

Zycze powodzenia
Posted by: harris73

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 09/12/2007 19:04

Jak myslicie kto jest slabszy australia czy Paragwaj?Kurs na Paragwaj nawet nawet ale przy tachich potegach wszystko mozliwe.
Duze znaczenie moze miec ze Paragwaj wiecej meczy rozgrywal z rasowymi juz przeciwnikami np w kwalach jak Arge,Brasil.Natomiast Australia mierzyla sie tylko z New Zeland.
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 09/12/2007 23:07

Niemki -5 chyba powinny to pokryc Lakomy woczraj sie wypowiadal ze dziewczyny nei sa przygotowane kondycyjnie do rozgyrwania meczy na takim poziomie dzien po dniu, wiec dzis chyba zapowiada sie pogrom

Under 58,5 w meczu Wegierk z Rumunkami. Rumunki co prawda graja szybko i bardzo ofensywnie ja jednak wierze w obrone Wegierek wydaje mi sie ze powinno byc ciezko przeskoczyc ta linie ?
Posted by: zegarek

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 10/12/2007 22:20

Węgry - Korea typ 1 kurs 1.3 Unibet stawka 9/10

Węgierki wiedzą o co graja - w wypadku remisu a juz nie daj boze porażki nadzieją się na dzien dobry na kogos z pary Norwegia - Rosja. Jest to zespoł dostatecznie silny zeby niezbyt zachwycony tą perspektywą rozprawił się z Koreankami. Bet powyzszy proponuję uzupelnic betem na zwrot w razie remisu po najwyzszym kursie jaki znajdzie sie w necie (trzeba z tym czekac do godzin poprzedzajacych mecz - wtedy będzie mozna znalezc najwyzszy)

Zyczę powodzenia
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 03:23

Przy kursie 13 na remis ew.zwrot przy remisie-win 1.2To nie lepiej zagrać od razu 1x w unibecie po 1.2?
Gospodarze (1)
Goście

Podział zysku Równomierny - 12 Gospodarz - 1 Gość - 2

Łączna stawka

Stawka Zysk Zysk %
Gospodarz 92.31 20.00 20.00
Gość 7.69 0.00 0.00
Posted by: dwazwierzatka

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 04:45

gdzie można zobaczyć ewentualny rozpis par na cwiercfinały?
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 04:49

11.12. 55 16.30 2.C-1.B ANG-RUS : (:)

11.12. 58 19.15 1.A-1.C FRA-NOR : (:)

11.12. 60 21.15 2.B-2.A MKD-CRO : (:)


11.12. 56 16.30 2.F-1.E KOR-HUN : (:)

11.12. 57 18.30 1.D-1.F ROU-GER : (:)

11.12. 59 20.30 2.E-2.D ESP-POL : (:)
To na jutro-1/4 finału-1-4,2-3,3-2,4-1

Quarter-finals

Date No. Time* Venue Match Result (HT) Downloads
13.12. 81 Paris 1.I–4.II
13.12. 82 Paris 1.II–4.I
13.12. 83 Paris 3.II–2.I
13.12. 84 Paris 3.I–2.II
Posted by: dwazwierzatka

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 05:12

dzieki Nawoj, teraz widze o co jutro walczy Rosja i Wegry, obie ekipy powinny jutro wygrac ale kursy nie za ciekawe niestety
Posted by: miro1

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 05:26

Spoko Panowie jutro pewniaczki to Rosja i Wegry
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 19:22

Unibet wystawil linei U/O na 58,5 w meczu Niemcy - Rumunia patrzac na dotychczasowe wyniki jak i styl gry Rumunek to tutaj powinno byc grubo ponad 60 bramek. Co myslicie o tym bardziej zoreintowani? Maxxey jestes tu jeszcze ?
Posted by: Piostar

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 19:52

Korea - Węgry H(2,5-0) 2 1,47

No cóż może teraz nie zabraknie szczęścia jak w meczu Polek z Neimkami, tam po pierwszej połowie Niemki prowadziły 10 bramkami by wygrać 3 przy moim handicapie 3,5 \:\)
Węgierki widać w dobrej dyspozycji, równorzędne rywalki dla Niemek, troszkę zabrakło im szczęscia aby zwyciężyć. Ku mojemu zaskoczeniu wygrały z Rumunkami po świetnej grze w drugiej połówce. Koreanki tylko pokonały Polki, ale to nic nadzwyczajnego gdyż niestety nasze zawodniczki najsłabsze w grupie i każdy je leje. Moim zdaniem trzema bramkami powinny spokojnie Madziarki wygrać.
Posted by: sports

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 19:59

Originally Posted By: Piostar
Korea - Węgry H(2,5-0) 2 1,47

Węgierki widać w dobrej dyspozycji, równorzędne rywalki dla Niemek, troszkę zabrakło im szczęscia aby zwyciężyć.

a mecz ogladales ??? wegierki przegrywaly 2 golami na 1 min do konca meczu...... wyrownujacego strzelily 2 sec przed syrena wiec gdzie tu im szczescia zabraklo ????
Posted by: sergiush

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 20:00

bardzo duzo zalezec bedzie od meczu wegry-korea,madziarki wygrywajac maja drugie miejsce w grupie bez wzgledu na wynik meczu niemek(rumunia) wowczas w tym meczu pasc roztrzygniecie bo przegrany spada na 3 miejsce co znaczy ze trafia na rosje ew norwezki(o ile norwezki pozwola wygrac gospodyniom)koreanki przegrywajac traca nadzieje na 8 i wowczas POlki wygrywaja z hiszpankami ktore juz maja awans,tak wiec 1 mecz ma zdecydowanie najwazniejsze znaczenie,jak sie myle prosze poprawcie mnie
Posted by: Dibo

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 20:01

co myślicie o meczu Niemcy-Rumunia? ja byłbym skłonny spróbować tutaj na niemki po kursie 2,2
Posted by: sergiush

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 20:02

Originally Posted By: Piostar
Korea - Węgry H(2,5-0) 2 1,47

No cóż może teraz nie zabraknie szczęścia jak w meczu Polek z Neimkami, tam po pierwszej połowie Niemki prowadziły 10 bramkami by wygrać 3 przy moim handicapie 3,5 \:\)
Węgierki widać w dobrej dyspozycji, równorzędne rywalki dla Niemek, troszkę zabrakło im szczęscia aby zwyciężyć. Ku mojemu zaskoczeniu wygrały z Rumunkami po świetnej grze w drugiej połówce. Koreanki tylko pokonały Polki, ale to nic nadzwyczajnego gdyż niestety nasze zawodniczki najsłabsze w grupie i każdy je leje. Moim zdaniem trzema bramkami powinny spokojnie Madziarki wygrać.
piostrar widac nie ogladales zadnego meczu,to co piszesz wcale nie mialo miejsca jedynie Twoja wyobraznia zadzialala
Posted by: Piostar

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 20:47

Kolego szczęscia im zabrakło w drugiej połowie po pierwszej świetnej prowadziły 3 bramkami dopiero potem seria głupich błędów doprowadziła do takiego stanu w końcówce. Gdzie faktycznie wyrównały w decydujących momentach. Gdyby nie poważny kryzys przez kilka minut drugiej połowy Niemki nie miałyby nic do powiedzenia i przegrały ten mecz.

Pisząc o szczęsciu nie miałem na myśli ostatniej minuty, lecz całe spotkanie. Piostar oglądał mecze panie sergiush, na szczęscie nie mam tak wybujałej wyobraźni jak niektórzy.
Posted by: Marian

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 20:50

Originally Posted By: sergiush
bardzo duzo zalezec bedzie od meczu wegry-korea,madziarki wygrywajac maja drugie miejsce w grupie bez wzgledu na wynik meczu niemek(rumunia) wowczas w tym meczu pasc roztrzygniecie bo przegrany spada na 3 miejsce co znaczy ze trafia na rosje ew norwezki(o ile norwezki pozwola wygrac gospodyniom)koreanki przegrywajac traca nadzieje na 8 i wowczas POlki wygrywaja z hiszpankami ktore juz maja awans,tak wiec 1 mecz ma zdecydowanie najwazniejsze znaczenie,jak sie myle prosze poprawcie mnie


dokladnie jesli Wegierki wygraja z Koreankami to mozna stawiac na Polki z hiszpankami (bo one i tak beda mialy juz awans) a na pewno beda chcialy oszczedzac sily na 1/4 finalu !!! a ze kurs na Polske duzy to trzeba na zywo sledzic wynik wegierek i gdy juz w II polowie beda prowadzily paroma bramkami szybko postawic na POLSKE bo pozniej kursy moga spasc:> taka jest moja teoria spiskowa:) zgadza sie ktos z nia???
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 21:25

Mecz Nor-Fra bez znaczenia.Jest jeszcze mecz Rus-Angola.Czarne wygrywaja,to mają 2 miejsce.Niemki wegierkom wyraznie odpusciły w koncówce.Wygladało to tak,jakby nie chcialy wygrać.Polska z każdą drużyną stoczyła wyrównany mecz.Przy nieco wiekszym doświadczeniu z każdym Polki mogły wygrac.
Posted by: Piostar

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 21:34

Niestety nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem że Niemki odpuściły. 2/3 meczu nie miały wiele do gadania, no może zbyt ostro oceniam ale były po prostu słabsze. Wątpie też aby specjalnie odpuszczały aby doprowadzić w ostatnich sekundach do remisu.
Owszem ostatnie minuty rzutują na ten mecz, bo to w końcu Węgierki doprowadziły do wyrównania, ale przez większość spotkania były zwyczajnie lepsze.
Posted by: JP2

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 21:53

Originally Posted By: Marian
Originally Posted By: sergiush
bardzo duzo zalezec bedzie od meczu wegry-korea,madziarki wygrywajac maja drugie miejsce w grupie bez wzgledu na wynik meczu niemek(rumunia) wowczas w tym meczu pasc roztrzygniecie bo przegrany spada na 3 miejsce co znaczy ze trafia na rosje ew norwezki(o ile norwezki pozwola wygrac gospodyniom)koreanki przegrywajac traca nadzieje na 8 i wowczas POlki wygrywaja z hiszpankami ktore juz maja awans,tak wiec 1 mecz ma zdecydowanie najwazniejsze znaczenie,jak sie myle prosze poprawcie mnie


dokladnie jesli Wegierki wygraja z Koreankami to mozna stawiac na Polki z hiszpankami (bo one i tak beda mialy juz awans) a na pewno beda chcialy oszczedzac sily na 1/4 finalu !!! a ze kurs na Polske duzy to trzeba na zywo sledzic wynik wegierek i gdy juz w II polowie beda prowadzily paroma bramkami szybko postawic na POLSKE bo pozniej kursy moga spasc:> taka jest moja teoria spiskowa:) zgadza sie ktos z nia???

Ja sie zgadzam tylko czemu tak głosno myslisz
Juz kursy za u Naziemnych na Hiszpanki 1,45 i rosna
Posted by: sergiush

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 21:58

Originally Posted By: Piostar
Kolego szczęscia im zabrakło w drugiej połowie po pierwszej świetnej prowadziły 3 bramkami dopiero potem seria głupich błędów doprowadziła do takiego stanu w końcówce. Gdzie faktycznie wyrównały w decydujących momentach. Gdyby nie poważny kryzys przez kilka minut drugiej połowy Niemki nie miałyby nic do powiedzenia i przegrały ten mecz.

Pisząc o szczęsciu nie miałem na myśli ostatniej minuty, lecz całe spotkanie. Piostar oglądał mecze panie sergiush, na szczęscie nie mam tak wybujałej wyobraźni jak niektórzy.
pio to szacunek tylko tak zrozumialem ta wypowiedz,czekamy wszyscy na mecz wegierek a potem szybka analiza bo teraz wszystko nadarmo ew lb bramek
Posted by: sergiush

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 22:11

ja w sts puscilem trio:polska+2,5---chorwacja-1,5----rosja-agola sp 56,5 na wiecej to tak na poczatek
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 22:22

A ja zagralem ostatecznie Over 6,5 Jurack, jak do tej pory ta zawodniczka mniej bo 6 bramek rzucila w meczu z Wegierkami. W reszcie meczy spokojnie przekraczala ta linie rzucajac czesto kolo 10 bramek. Jurack oddaje w meczu okolo 15 strzalow mysle ze powinna dzis spokojnie ta linie przekroczyc tymbardziej ze moim zdaniem w tym meczu padnie duzo bramek i mecz bedzie toczony w szybkim tepie.
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 23:05

Jestem Krycha:) - ale chcę poczekać do ćwierćfinałów. Dzisiaj Rosja i Węgry wydają się być niemalże pewniakami lecz kursy są mocno nieopłacalne. Co do linii Ger - Rom to akurat linia 58,5 oszacowana jest bardzo dobrze. Ja skłaniałbym się ku underowi, ale nie zaryzykuję ostatecznego typu na u/ov. Tradycyjnie zagram za małą stawkę Polki - może pożagnają się zwycięstwem? Od 1/4 finału powinno zacząć się ostrzejsze typowanie i stawkowanie.
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 11/12/2007 23:10

A jurack 6,5 nie jest dorbym rozwiazaniem ? Bo juz zagralem a ty nic o tym nie napisales co mnie zmartwilo troszku \:\(
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 01:59

No to teraz po tym jak Węgierki przegrały Niemkom za nic nie pasuje wygrać...im pasuje przegrać i zając 2 miejsce a Rumunki 1 pkt potrzebują...wniosek - gramy nawojowski X ;\)
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 02:01

No i wobec powyższego under Jurack 7,5 po kursach powyżej 2 jest niezłym rozwiązaniem...
Posted by: przyborro

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 02:12

Originally Posted By: sebkos
No to teraz po tym jak Węgierki przegrały Niemkom za nic nie pasuje wygrać...im pasuje przegrać i zając 2 miejsce a Rumunki 1 pkt potrzebują...wniosek - gramy nawojowski X ;\)


A czemu im sie nie oplaca?
Posted by: Inzaghi78

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 02:13

w takim wypadku to najpewniejszy na mecz Niemek wydaje sie
UNDER !!!!!!!!!!!
Posted by: zegarek

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 02:20

Sprawa jest prosta - o godz 2030 wybiegna na parkiet walczace o wszystko Hiszpanki - przeciwnikiem bedzie grajaca o nic Polska. Hiszpanki tego przegrac nie moga - bo odpadna z dalszych gier.

wnioski

Hiszpania - Polska typ 1 kurs 1.55 bet-at-home stake 10/10

poniewaz Hiszpankom wystarcza do awansu remit gramy go za stawke na zwrot . Expekt oferuje kurs 11.5

Dla mnie jest to ,,zaklad roku,,

zycze powodzenia
Posted by: cybi

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 02:21

a co myslicie o takim czyms
maier +2,5 jurack -2,5 kursy po 1,85 warto na rumunke
Posted by: Sed

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 02:25

Ale kursy sie pozmienialy... na rumunki 1.35 niemki 3.50 na 10 min przed meczem
Posted by: KRAJAN

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 02:42

Originally Posted By: zegarek
Sprawa jest prosta - o godz 2030 wybiegna na parkiet walczace o wszystko Hiszpanki - przeciwnikiem bedzie grajaca o nic Polska. Hiszpanki tego przegrac nie moga - bo odpadna z dalszych gier.

wnioski

Hiszpania - Polska typ 1 kurs 1.55 bet-at-home stake 10/10

poniewaz Hiszpankom wystarcza do awansu remit gramy go za stawke na zwrot . Expekt oferuje kurs 11.5

Dla mnie jest to ,,zaklad roku,,

zycze powodzenia


to możesz się cieszyć że rok za niedlugo się kończy - bedzie nowa szansa.

Czy Polki grają o nic? Nie sadze mają coś do udowodnienia sobie, trenerowi i kibicom - ale zobaczymy o 20:30 ja na pewno zaryzykuję delikatnie na polki - zabrały już tak dużo kasy - że jak nawet przegraj powiem po raz kolejny trudno - i mam nadzieję że przed TV spędzę dłużej niż przy meczu z Nimkami.
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 03:32

Popieram Cię Krajan. Jeszcze dorzuciłem nieco grosza na Polki. Jestem przekonany, że zostawią na boisku 110 procent zdrowia i serca aby jednak ten mecz z Hiszpankami wygrać. Co do Węgierek to dobrze, że buki wystawiły tak niskie kursy na nie. Gdyby było 1,4 - 1,5 to pewnie zagrałbym i grubsza kasa, którą chcę zainwestować od ćwierćfinału, poszłaby już teraz się....

Hiszpania - Polska
Typ: Polska
Kurs: 2,6
Stawka: 3/10
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 03:45

W cb na polskę 4.1.
Posted by: maxxey

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 06:35

No i Polki wygrały. Mimo, że nie musiały. I za to należą się im WIELKIE BRAWA. A także za to, że pozwoliły nam zarobić troszkę pieniędzy na świąteczne prezenty.
Dla mnie nie był to zakład roku, ale najprawdopodobniej zakład tego tygodnia. Pozdrawiam.
Posted by: gremlin

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 14:46

Polki akurat musialy! bo stwarza im sie minimalna szansa grania na Olimpiadzie tak przynajmniej slyszalem w radio pomijajac zawilosci tego problemu warunek jest taki ze Chorwatki musialyby zajac chyba 9-te miejsce w tych mistrzostwach- i inne takie zawilosci ktore tlumaczyl gosc z PZ Pilki Recznej tak wiec nasze graly o cos tam ( prawo udzialu w turnieju kwalifikacyjnym do IO)
Posted by: gremlin

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 14:57

teraz moja wiedza w tym temacie jest wieksza wiec tak:
1. Chorwatki musza zajac 9-te miejsce
2. Mistrzyniami swiata musza zostac Rosjanki lub Norwezki
3. Mistrzyniami afryki reprezentantki Angoli
i jedziemy na Olimpiade!!!
Posted by: gremlin

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 14:58

sorry jada na tutniej kwalifikacyjny!!
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 17:15

Nasze piłkarki ręczne wciąż zachowują teoretyczne szanse na udział w turnieju kwalifikacyjnym do IO w Pekinie. By tak się stało, muszą zostać spełnione trzy warunki: Chorwacja w MŚ musi zająć 9. miejsce (o tę pozycję, dzięki wtorkowemu remisowi z Macedonią, Chorwatki zagrają z Hiszpankami), mistrzem świata musi zostać Rosja lub Norwegia oraz w... styczniowych mistrzostwach Afryki musi zwyciężyć Angola. Jeśli wszystkie te warunki zostaną spełnione, wówczas Polki zagrają w jednym z trzech turniejów kwalifikacyjnych do IO
Tylko nie wiem,czy muszą pokonac Macedonię w meczu o 11 miejsce...
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 17:22

Mecz z Macedonią jest tylko prestiżowy...wygrana bądź porażka nie mają wpływu na nasz ewentualny udźiał w turnieju kwalifikacyjnym IO.
Polki wczoraj sobie pomogły z lekka wywalając z 8-ki Hiszpanki bo jednak łatwiej Chorwatkom będzie zając 9-te miejsce grając z podłamanymi Hiszpankami niż z mikroprocesorkami.
Bo że MŚ będzie Rosja lub Norwegia chyba nikt nie wątpi ;\)
Posted by: kiki1981

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 18:43

[img]http://img147.imageshack.us/img147/9632/beztytuuop4.jpg [/img]

Oto zestaw par 1/4 finałów. Czy dobrze myślę że w półfinale zw. 1 pary gra ze zw. 2 pary ,a zwycięzca 3 z zw. 4. ???
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 19:14

1G-4H - 3G-2H
2G-3H - 4G-1H
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 19:30

Originally Posted By: sebkos

Bo że MŚ będzie Rosja lub Norwegia chyba nikt nie wątpi ;\)


To chyba zart? \:\)
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 20:08

Nie rozumiem....ty masz jakieś wątpliwości - to dopiero żart. Ja pójdę dalej - Rosjanki to wygrają i nie ma innej opcji... taki sobie żarcik
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 20:13

szanse maja najwieksze. Ale czy wygraja? pozyjemy, zobaczymy.
Posted by: rafalrobben18

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 22:03

To jutro trzeba postaiwć wszystkie 4mecze:

Norweżki, Rosjanki, Rumunki i Niemki \:\)

Oczywiscie gramy po faworytach, no ale nóz widelec wejdzie \:p
Pozdro
Posted by: gremlin

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 12/12/2007 23:04

Nie mialem okazji ogladac Angolek ale wydaje mi sie ze Niemki na dzis dysponuja najslabsza druzyna od wielu lat! w Milenium jest hp 5.5 dla Angolek zastanawiam sie nad tym!
Posted by: Stoin

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 13/12/2007 17:47

Polki pokonały Hiszpanki 30:29 i zatrzasnęły rywalkom drzwi do ćwierćfinałów. Przy okazji także sobie – do igrzysk w Pekinie.
\:D
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 13/12/2007 18:39

Jeszcze nic nie jest pewne.Światową organizacją rządzia afryko-azja.
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 02:19

Tak ogladam dzis od 13 wszystkie mecze cwiefinalowe i nasuwa mi sie jedno Rumunki powinny odprawic dzis z kwitkiem Francuski. Dziwi mnie tylko fakt iz kursy strasznei rosna na Rumunki. Ktos ma podobne jak ja lub moze zupoelnie inne odczucia? Pytam tych ktorzy to ogladaja, zeby nie bylo mi zaraz argumentu ze Francuski graja u siebei lub cos w tym stylu ;\)
Posted by: rafalrobben18

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 02:25

Rumunki wicemistrzynie świata, skończyły sie mecze grupowe i teraz przegrywający odpada, tak więc dzisiaj pełna mobilizacja ze strony Rumunek i pewny win nad gospodyniami turnieju czyli Francuzkami, kurs 1.50 biore z pocałowaniem ręki \:\)
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 02:28

1,65 jest w Unibecie nawet ale tu nie o kurs chodzi tylko o to zeby mecz byl trafiony ....
Posted by: rafalrobben18

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 02:47

Krycha84 tak chodzi oto aby typ był trafiony! No i włąsnie pod tym kontem gram na Rumunki \:\) proste i logiczne \:\)
Posted by: RoccoRunner

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 03:00

Ja rowniez gram na Rumunki, poczatek taki sobie w ich wykonaniu potem juz bylo duzo lepiej, tylko wpadka z Wegierkami ale dzis Wegierki pokazaly, ze grac potrafia. Francuzki widzialem i niczym nie zachwycily.
Posted by: phantom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 18:55

ktory z bukow netowych ma w ofercie kursy na rezultaty do przerwy ms we francji oprocz bwin ?
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 19:04

Unibet
Posted by: Maurice

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 21:35

http://www.sport.pl/reczna/1,64983,4759302.html
Posted by: bolec

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 21:49


Polki pokonały Hiszpanki 30:29 i zatrzasnęły rywalkom drzwi do ćwierćfinałów. Przy okazji także sobie – do igrzysk w Pekinie.

http://www.stoin.pl
Posted by: damianmularczyk

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 22:37

Warto grać dzisiaj na nasze?
Posted by: premium

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 23:13

Originally Posted By: damianmularczyk
Warto grać dzisiaj na nasze?

zależy czy wygrają \:p
Posted by: bgn86

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 14/12/2007 23:22

Powinny uporać się z Macedonkami, ale pytanie, czy kursy, które aktualnie proponują bukmacherzy są godne gry? \:\) Jeszcze wczoraj sytuacja prezentowała się trochę inaczej - dzisiaj nastąpiła lekkie podwyższenie prawdopodobieństwa triumfu Polek, co znalazło odzwierciedlenie w kursach..

Sam zagrałem jakiś czas temu Polska(-1,5), ale czy biało-czerwone nie wywiną jakiegoś figla tego nikt nie wie \:\)
Posted by: KRAJAN

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 15/12/2007 01:53

Polki - za 30min - spoglądając na przebieg MŚ - pierwsza faza fajna - później mega pechy (a może brak troszkę szczęścia lub jakiś kryzys kondycyjny?) - pisze o meczach z Rumunią, Węgrami i Skośnymi - te mecze nie koniecznie musialy sie tak skończyć - póxniej spotkanie z niemkami - tu rozbite w 1 polówce - w drugiej pokazały charakter i chyba jednak kryzys kondycyjny minął - póxniej mecz z Hiszpankami - gdyby nie rozluźnienie na końcu mogly go wygrać 4/5 golami - ale dziś mecz z najsłabszą (wg mnie) w 12-ce) Macedonią - myślę że wygrana 5-cioma golami nie będzie niespodzianką - a nawet jak wygrają nasze wyżej to im się napewno należy - bez kombinacji - 1 typ:
Polska (-2,5) /1.85/

oby tylko nie odpuścily końcówki - zagram też lajtowo over - obrona nie jest naszą mocna stroną a i stawka meczu niezbyt wysoka
Posted by: imarcel

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 15/12/2007 17:26

Korea Płd. - Angola
Po dokonaniach obu drużyn na tych mistrzostwach nasuwa mi sie tylko jeden typ-win Angoli.Jak dla mnie . który z czasu do czasu zagląda w temat piłki ręcznej, Angola zrobiła dla mnie duże wrażenie i tylko poprzez brak doświadczenia przegrała ćwierćfinał z Niemkami.
Dzisiaj Angola , stawka 3/10 - bo to jednak kobiety
Posted by: magic321

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 15/12/2007 17:27

Kto ptrafi wyjasnic czy któras z druzyn walczacych o miejsca 5-8 jesli zajmie 8 miejsce to sraci szanse na kwalifikacje do igrzysk?
Posted by: premium

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 15/12/2007 17:29

Originally Posted By: imarcel
Korea Płd. - Angola
Po dokonaniach obu drużyn na tych mistrzostwach nasuwa mi sie tylko jeden typ-win Angoli.Jak dla mnie . który z czasu do czasu zagląda w temat piłki ręcznej, Angola zrobiła dla mnie duże wrażenie i tylko poprzez brak doświadczenia przegrała ćwierćfinał z Niemkami.
Dzisiaj Angola , stawka 3/10 - bo to jednak kobiety

obyś się mylił i wygrały koreanki \:p
Posted by: TANAMERAH

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 15/12/2007 18:25

Originally Posted By: magic321
Kto ptrafi wyjasnic czy któras z druzyn walczacych o miejsca 5-8 jesli zajmie 8 miejsce to sraci szanse na kwalifikacje do igrzysk?
Automatyczny awans do Igrzysk w Pekinie zapewni sobie zwycięzca turnieju, natomiast zespoły z miejsc 2-7 zakwalifikują się do 3 turniejów barażowych.
Posted by: szpak007

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 15/12/2007 21:38

No i czas na półfinały.

Norwegia - Niemcy.
Można by powiedzieć że w tej fazie turnieju nie ma już 100% pewniaków (jak wszędzie w sumie), no ale chyba na papierze lepiej wyglądają Norweżki (moja ulubiona drużyna w całej kobiecej piłce ręcznej). Sam kurs na Norwegie mizerny, ja z tego meczu wybrałbym jednak zakład że Gro rzuci więcej niż 5 brameczek. Moze i z gry nie rzuca ona duża z drugiej linii tak jak Grit Jurack, ale w ważnych meczach to właśnie ona rzuca karne i 3 brameczki z 7 metrów powinny wpaść. A i z gry 3 razy też powinna trafić, jak wiadomo to już półfinały i pełna mobilizacja i nie będzie oszczędzania.

Co do drugiego półfinału to skłaniałbym sie chyba jednak ku Rosjankom, chociaż w przekroju całego turnieju to nie zachwycaja mnie jakoś!! Przewaga fizyczna na pewno po stronie tej drużyny, ale kurs troche niski. Może ktoś mnie bardziej przekona (lub zniechęci) do tego typu??
Posted by: Inzaghi78

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 16/12/2007 00:34

No i mamy pierwszy polfinal za soba ... Rosjanki wbrem temu czego sie wiekszosc ekpertow spodziewala zdemolowaly Rumunki nie pozotawiajac im zadnych zludzen nawet przez chwile !!!

Norwegia -Niemcy

Wydawalo sie ze najlepszym rozwiazaniem na ten mecz jest over 55,5 ale po tym co zobaczylem w pierwszym polfinale mam lekkie obawy czy czasami tez nerwowosc nie spowoduje nieskutecznosci i pasywnej gry ???

Tak czy inaczej over 55,5 ale tylko 7/10 a nie 9/10 jak mialo byc ...
Posted by: premium

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 16/12/2007 05:57

Jutro bez wątpienia RosjankiML po kursie 2.0.
Norweszki swoją gre opierają na dynamice a dzisiaj wyrażnie już tego brakowało, prawdopodobnie odczuwają już zmęczenie turniejem.
Rosjanki zrewanżują się Norwegii za wcześniejszą porażkę
Posted by: RoccoRunner

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 16/12/2007 06:08

Po tym co Rosjanki pokazaly z Wegierkami mialbym obawy przed finalem. Norwezki wydaja sie regularniejsze, aczkolwiek moge sie mylic. Mnie sie gra Norwezek bardzo podoba, chociaz nie wiem skad dzis byly takie problemy w drugiej polowie z Niemkami.
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 02:00

No i koniec MŚ - no i w Finale były Rosjank ii Norweżki no i wygraly Rosjanki. NIc więcej nie można powiedźieć na koniec - no to do nastepnej dużej imprezy już w styczniu. Mam nadzieję wielką że z Polską w Finale
Posted by: bgn86

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 02:03

Originally Posted By: sebkos
...no to do nastepnej dużej imprezy już w styczniu. Mam nadzieję wielką że z Polską w Finale


Obyś miał rację sebkos \:\) Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że Polacy trafili do naprawdę ciężkiej grupy z której wyjście nie będzie formalnością.. Choć z takim potencjałem jakim dysponuje trener Wenta nic dziwnego, że fani szczypiorniaka w naszym kraju mają rozbudzone apetety \:\)
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 03:31

Czy ktos moze wybiera sie do Stavanger?Ja byłbym chętny.Ew.info na priv.Co do MŚ to nasza ekipa zaprzepasciła olbrzymią szansę na awans do 1/4 finału.Jezeli chodzi o wyniki w typowaniu,to dla mnie nie była to udana impreza.Była straszna zmienność sytuacji-gdy ktos byl odważny ,to na live leżały kokosy..
Posted by: premium

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 03:39

Originally Posted By: nawoj
Czy ktos moze wybiera sie do Stavanger?Ja byłbym chętny.Ew.info na priv.Co do MŚ to nasza ekipa zaprzepasciła olbrzymią szansę na awans do 1/4 finału.Jezeli chodzi o wyniki w typowaniu,to dla mnie nie była to udana impreza.Była straszna zmienność sytuacji-gdy ktos byl odważny ,to na live leżały kokosy..

czy ja wiem trzeba też przyznac że mieliśmy dużo miejszy potencjał sportowy niż rumunki czy węgierki
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 03:53

Win w któryms z 4 meczy-Korea,Rumunia,Wegry,Niemcy dałby nam awans.Były to mecze fragmentami z olbrzymią przewagą Polski.Pewnie ze liczy się wynik po końcowej syrenie-ale przy troche wiekszym doswiadczeniu którys z tych meczy powinien byc wygrany.Brakło troche Cecotki-wydawało mi sie,że trener Łakomy zrobił trochę błędów w ustawieniu-np z Chinami na końcówke mógł puścic młode,Słaba dyspozycja Sadowskiej w bramce z Rumunią i trzymanie tej zawodniczki na siłę na boisku itp.
Ale druzyna nie spisała się zle-jest to wynik na poziomie koszykarek czy siatkarek,a nakłady na te dyscypliny są kilka a moze i wiecej razy wieksze..
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 19:54

Strona ZPRP
Aleksander Kożuchow członek Komitetu Wykonawczego IHF podczas niedzielnej konferencji prasowej w Paryżu zaprezentował uczestników trzech turniejów kwalifikacyjnych kobiet do Igrzysk Pekin 2008. W przypadku, gdy w styczniu Angola zostanie mistrzem Afryki, to w jej miejsce w Turnieju 2 wystąpi Polska.

Podział na grupy kwalifikacyjne:

Turniej 1:Niemcy, Węgry, Szwecja, Kuba

Turniej 2:
Rumunia, Angola, Japonia, Chorwacja

Turniej 3:
Francja, Korea Płd., kwalifikant z Afryki, Katar.

Z każdego turnieju (28-30 marca 2008 r.) awans uzyskają po dwie najlepsze drużyny.

W przypadku, gdy Angola uzyska bezpośrednią kwalifikację (mistrzostwo Afryki) w jej miejsce w Turnieju 2 zagra Polska. Wówczas Węgry wystąpią w Turnieju 2, a Chorwacja zostanie przesunięta do Turnieju 1.
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 20:13

nawój a Dunki - niewierzę że nie mają jakiejś furtki
Posted by: premium

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 20:48

jak by tak było jak mówisz to by miały dużego farta, ale i tak mogą miec spore problemy z awansem w końcu rumunki i chorwatki to nie byle kto
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 21:57

Originally Posted By: premium
jak by tak było jak mówisz to by miały dużego farta, ale i tak mogą miec spore problemy z awansem w końcu rumunki i chorwatki to nie byle kto


nawoj wyraźnie napisał że jak Angola wygra Afrykę wtedy Chorwatk iwskakują do turnieju Niemek a do naszego wchodzą Węgierki. Także chcąc grać na IO trzeba wygrać z Węgierkami bo o Rumunkach u siebie można zapomnieć
Posted by: premium

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 22:27

A no sorry żle przeczytałem, ale to jeszcze gorzej dla nas Wegierki bardzo trudny przeciwnik. Gorbicz będzie pewnie wymiatc \:\)
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 22:34

jak dla mnie to Wegierki to latwiejeszy rywal od Rumunek. Byly w slabej formie w tych MŚ i jesli nic sie nie zmieni to beda spokojnie do opchniecia w tym turnieju. Wiadomo cos o gospodarzach?

Zal tych MŚ, zal, bo byla spora szansa na historyczny wynik.
I nic tu nie zmienia komplementy innych trenerow. Szanse sa po to, by je wykorzystywac.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 22:37

Odnośnie Danii to własnie przekłada sie to na konflikt IHF-EHF.
Arabo-azja ma gdzieś Europę,gdzie rządzi skandynawia.Jedynie licza sie z Niemcami,bo tam jest duża kasa.A o MŚ i Olimpiadzie decyduje IHF.
Posted by: djviejo

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 23:09

Originally Posted By: polskignom
jak dla mnie to Wegierki to latwiejeszy rywal od Rumunek. Byly w slabej formie w tych MŚ i jesli nic sie nie zmieni to beda spokojnie do opchniecia w tym turnieju. Wiadomo cos o gospodarzach?


co do wygranej z węgierkami to w przeszłości i teraz będą chyba plecki - niestety .

gospodarzem " naszego " turnieju będą Rumunki , tak wynikało z ustaleń do tych turniejów .
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 17/12/2007 23:31

jak Rumunki to walka bedzie szla tylko i wylacznie z Wegierkami.

Rumunia u siebie bedzie poza zasiegiem.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 19/12/2007 15:31

http://sport.onet.pl/0,1258577,1660832,wiadomosc.html
Posted by: gremlin

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 19/12/2007 18:11


no jezeli do grupy wskoczy Chorwacja nasze szanse bardzooooooo wzrosna!!! a fajnie by bylo byc na olimpiadzie!
Posted by: krycha84

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 19/12/2007 19:02

Nic tylko kibicowac Angolii i Koreankom, zreszta zawsze lubilem te dwie reprezentacje \:p
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 20/12/2007 02:31

Na tym turnieju kwalifikacyjnym były ponoc przenumery-sedziowali..Jordańczycy.
P.S.W wygranej tygodnia w STS ktos ładnie pograł handball
20 507.00 zł
Nowy Sącz 2 49 2007-12-04 14:11

670 Rumunia - Polska (+4.5)1P 2 1.80 663 Kazachst. - Argentyna (+4.5 2 1.80
664 Chiny - Tunezja (+3.5)1P 2 1.85 667 Norwegia - Austria (+5.5)1P 1 1.80
671 Rosja - Brazylia (+4.5)1P 2 1.80 1949 Excelsior - Breda 2 2.30
630 Macedonia - Australia 1 1.01 632 Ukraina - Paragwaj 1 1.01




50.00 45.57 2050.70
Akumulowany 1414615909 49024210151
było 10 takich kuponów.
Posted by: BZYCZEK

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 20/12/2007 02:35

Originally Posted By: nawoj
Na tym turnieju kwalifikacyjnym były ponoc przenumery-sedziowali..Jordańczycy.
P.S.W wygranej tygodnia w STS ktos ładnie pograł handball
20 507.00 zł
Nowy Sącz 2 49 2007-12-04 14:11

670 Rumunia - Polska (+4.5)1P 2 1.80 663 Kazachst. - Argentyna (+4.5 2 1.80
664 Chiny - Tunezja (+3.5)1P 2 1.85 667 Norwegia - Austria (+5.5)1P 1 1.80
671 Rosja - Brazylia (+4.5)1P 2 1.80 1949 Excelsior - Breda 2 2.30
630 Macedonia - Australia 1 1.01 632 Ukraina - Paragwaj 1 1.01




50.00 45.57 2050.70
Akumulowany 1414615909 49024210151
było 10 takich kuponów.


tu masz odpowiedź kto zagrał ten kuponik

http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1736329&page=1&fpart=6
Posted by: sebkos

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 18/02/2008 21:52

Kolejna zmiana rywala Polek w walce o awans na IO

zmaiast Japoni WKS ale bez Drogby

Tak więc Rumunki Polki Chorwatki i WKS - mamy dużą szanse ;\)
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 18/02/2008 23:20

Nie wiem,ktore info bardziej aktualne
http://www.zprp.pl/news.php?id=1386
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 21/03/2008 02:40

http://sport.onet.pl/0,1258577,1714615,wiadomosc.html
Przez pół roku ciągłe mieszanie-końca nie widać.
Posted by: bgn86

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 21/03/2008 04:32

Idiotyzm mało powiedziane...To jest paranoja jakich mało...Żeby nie móc w tak długim okresie rozwiązać takiego problemu i świrować do tej pory - wstyd!
Posted by: mariusz78

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 21/03/2008 22:36

Wiadomo już, że gramy ostatecznie z Japonią, Węgierkami i Rumunkami w Bukareszcie. Węgierki osłabione. Jadą bez rewelacyjnej w tym sezonie Krisztiny Pigniczki (kontuzja kolana) oraz Zsuzsy Tomori. Niemniej ich skład i bez nich prezentuje się okazale. W kadrze m.in. świetna bramkarka Katalin Palinger, poza tym Anita Gorbicz, Timea Toth, Gabriella Szucs, Bernadett Ferling... Po decyzji IHF zmieniającej skład turnieju szanse Polek na igrzyska znacznie zmalały.
Posted by: mariusz78

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 21/03/2008 22:41

Teraz kolejnośc spotkań wygląda następująco:
28/03/2008
14:00 Węgry - Polska
16:00 Rumunia-Japonia

29/03/2008
14:00 Japonia - Polska
16:00 Rumunia - Węgry

30/03/2008
14:00 Japonia - Węgry
16:00 Polska - Rumunia
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 21/03/2008 23:20

To bedzie dla Polek bardzo dobry sprawdzian. Co prawda cale zamieszanie jest straszna glupota, ale akurat stawka przynajmniej przypomina ostatni etap kw. do IO. Czas przestac glaskac dziewczyny po glowie i wymagac od nich wystepu na miare mozliwosci.

A mozliwosciowo Polska jest w pierwszej 5-ce w Europie.
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 28/03/2008 17:05

To co zrobily te pierdziochy z tych przeroznych organizacji juz się nie zmieni.Trzeba dzisiaj pokonac papriki.Z pewnościa naszym atutem bedzie publiczność,jezeli taka sie zjawi.Znane sa animozje rumunsko-wegierskie,a dodatkowo zespól gyori perfidnie podłozyl sie w meczu z ruskimi w LM i zespół rumuński odpadł z pólfinału.Handi na Polskę w bwin +6.5 jak najbardziej do gry,gdzies jeszcze zagram bardziej patriotycznie.
Posted by: sergiush

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 28/03/2008 18:36

ja licze na to ze ostatni mecz polek zadecyduje rumunki juz beda pewne awansu po wygranych z zoltkami i paprykami a powtarzajac to co napisal nawoj Znane sa animozje rumunsko-wegierskie,a dodatkowo zespól gyori perfidnie podłozyl sie w meczu z ruskimi w LM i zespół rumuński odpadł z pólfinału rumunki beda pilotowaly wynik zeby polska awansowala
pisze to tylko patriotycznie bez zadnych innych przeslanek
pozdrawiam
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 28/03/2008 19:33

Zauwaz, ze Rumunki nie moga oddac meczu o tak o. Dzis jest mecz o wszystko, a w niedziele Rumunki moga tylko troche pomoc.

"Umiesz liczyc, licz na siebie" ;\)

Dzis Polki warto zagrac, oj warto. Kursy ponad 6 to spory blad buczkow. Polki sa w stanie ograc Wegierki, gwizdki moga byc za nami, publika rowniez, najwieksza bolaczka naszych, czyli slaba kondycja nie ma racji bytu w pierwszym meczu. Ja sobie pogralem leciutko na Polki, jak i skorzystam z opcji handi od +5 w gore mozna sprobowac ;\)
Posted by: pitus

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 28/03/2008 20:10

jest gdzies transmisja z turnieju lub jakis livescore?
Posted by: tomczak7

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 28/03/2008 20:11

tvp1
Posted by: walben

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 28/03/2008 20:45

jak ktoś znajdzie jakiś przekaz w necie to niech wrzuci link
Posted by: pitus

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 28/03/2008 21:09

http://www.bet365.com
tylko wynik live
Posted by: polskignom

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 28/03/2008 22:26

pozwolicie, ze tutaj napisze.

Zenek, gdzie byles, jak nam uciekaly IO?
Posted by: mariusz78

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 28/03/2008 22:56

Relacje video na żywo są na stron ie http://www.ihf.info po prawej stronie jest zakładka Live. Tam są relacje z każdego meczu każdego z trzech turniejów kwali (Francja, Rumunia, Niemcy)
Posted by: nawoj

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 28/03/2008 23:28

Dzisiaj znowu zawiodła obrona.Bez poprawy tego kluczowego elementu gry o sukcesy bedzie cieżko,to samo dotyczy panów.
Posted by: bgn86

Re: Mistrzostwa świata kobiet - Francja 2007 - 29/03/2008 02:27

Wiele osób mówi po dzisiejszym meczu, że niestety po raz kolejny w spotkaniu z polskim zespołem wychodzi klasa przeciwnika... Dla mnie takie myślenie, a co gorsza mówienie jest czymś nie na miejscu. Ile czasu można sobie wmawiać, że to przeciwnik był za mocny, że ma klasowe szczypiornistki w składzie, że grał n-razy na wielkiej imprezie, a nasze dziewczyny nie... Bez przesady! Albo podejmujemy walkę i gramy jak równy z równym, albo już przed meczem wypisujemy sobie możliwe do wdrożenia po końcowym gwizdku wytłumaczenia, które maja niby zatuszować ogólny obraz gry...

Nawoj wspomniał o obronie, której w pewnym momentach po prostu nie było. Dla mnie postawa Doroty Malczewskiej w I połowie była wręcz tragiczna. Toth robiła z nią co tylko chciała, momentami nie zwracając w ogole uwagi na jej obecność naprzeciwko.
Drugą zawodniczką, której postawa zasługuje na konkretną burę, to Damięcka. Jeśli doświadczona obrotowa (a chyba za taką uchodzi zawodniczka SPRu) robi tak banalne błędy w ataku, gdzie przy stanie w okolicach remisu, a nawet jednobramkowym prowadzeniu nie rzuca dwukrotnie z 6 metra mając przed sobą już prawie leżącą na parkiecie bramkarkę, to coś jest nie halo... Zagrała bardzo źle i nic ją nie tłumaczy... Wydaje mi się, że na tej pozycji więcej pożytku w dzisiejszym meczu mielibyśmy z Edyty Chudzik...

Co do szans awansu, to są one iluzoryczne.. Inaczej na pewno sytuacja by się przedstawiała gdybyśmy przegrali 1,2-oma bramkami, a nie 9-cioma \:\)

Pozdrawiam \:\)