Wysnilem numerki KENO

Posted by: camillo

Wysnilem numerki KENO - 04/09/2006 21:06

Niezle jaja. Przez nastepne 2 tygodnie pracuje w domu. Dzis ucialem sobie drzemke po obiedzie miedzy 13 i 14. Mialem sen, w ktorym pokazaly sie numerki 5,6,7,8,14,41,43 i niewyraznie 2. Zdziwil mnie fakt, zapisalem numery na kartce i wyslalem to jako osemke w KENO-odpowiednik polskiego multilotka.
(skan kartki i kuponu moge wstawic )
Teraz patrze na wyniki losowania i: 2,5,6,7,8,14 zostaly wylosowane. Zaklad wyslalem tylko 1, za 5 euro i dostane 75 wygranej (6 z 8).
Dziwi mnie to bardzo, poniewaz:
- bardzo rzadko grywam w keno (najwyzej raz na miesiac)
- nigdy nie mialem takich snow
- jesli bym normalnie gral, nie wysylalbym takiego czegos jak 5,6,7,8!
Nie chodzi mi o wysokosc wygranej, tylko o sam fakt tego zdarzenia...
Swoja droga, czemu nie wysnil mi sie Cork 0:0
Mieliscie podobne sny???
Posted by: Izajasza53

Re: Wysnilem numerki KENO - 04/09/2006 21:19

Wow to nieźle podobno nie należy ignorować takie sny.
Mi się osobiście jakieś tam kiedyś śniły dokładne wyniki w PN np. 1-1 a akurat było 2-2
To może pójdź spać i napisz jutro co obstawić ze snu
Posted by: BD

Re: Wysnilem numerki KENO - 04/09/2006 21:21

Kiedys gralem liczby pierwsze w multi 7/10 raz weszlo
Posted by: bolo_lacznik

Re: Wysnilem numerki KENO - 04/09/2006 21:29

Ja nie mialem takich snow, ale kiedys jeden z moich znajomych (64lata facet z czego 60 spedził na sluzewieckich wyscigach spedził) opowiadał mi ze tylko raz w zyciu (przez te 60lat) snił mu sie koń !
- to sie pytam co ? porzadek , kwinta, czy ogolnie kon ?
- nie !! jebany śnil mi się jak wchodzi na drzewo !!
i wez mi ,mowi, to teraz wytlumacz ! co mam grac ,jak nawet nie widzialem numeru !! Do dupy taki koń !!! Do dupy taki sen !!! polej bo sie tylko wk...jak sobie przypomne !!

ps. to nie jest dowcip tylko autentyk
Posted by: bolo_lacznik

Re: Wysnilem numerki KENO - 04/09/2006 21:30

Quote:

spedził na sluzewieckich wyscigach spedził


juz nie piję
Posted by: camillo

Re: Wysnilem numerki KENO - 04/09/2006 21:33

Quote:

nawet nie widzialem numeru !! Do dupy taki koń !!! Do dupy taki sen !!! polej bo sie tylko wk...jak sobie przypomne !!





Ciekawe, czy przysni mi sie jeszcze cos
Posted by: kardynal20

Re: Wysnilem numerki KENO - 04/09/2006 21:44

2 razy mialem sen ktory mi sie sprawdzil

jeden pamietam bardzo dokladnie bo chwalilem sie wszytskim kumplom przed meczem

polska irlandia 1-0 i zurawski i koncowe minuty meczu.

wszystko bylo na snie dokladnie tak jak pozniej skonczylo sie na jawie


alez wtedy z jednej strony bylem dumny a z drugiej zly . reszte dopiszcie sobie sami


PS drugiego nie pamietam o co chodzilo tzno jaki mecz ale tez wszedl
Posted by: Rysio Ochudzki

Re: Wysnilem numerki KENO - 05/09/2006 08:33

Mi sie przysnił wynik meczu Wisła -Lazio ,miałem puscić na dokladny wynik (chyba 1-2) ale wydał mi sie tak nierealny, że ostatecznie nie postawiłem (a kurs był na to kosmiczny )
PS.
cholera cos w tym jest
Posted by: Federer

Re: Wysnilem numerki KENO - 05/09/2006 08:51

u mnie bylo tak jak siedzialem bardzo dlugo nad NBA do 4 -5 rano.Pamietam ze jak zasypialem snily mi sie mecze ktore np. nie wchodzily ale jeszce trwaly.Zalozmy zasnalem po 2 kwarcie i we snie widzialem koncowy wynik i jak juz to mialem we wszystkich przypadkach sie sprawdzalo bylem po prostu w szoku.Myslalem ze cos ze mna jest nie tak, ale jednak widze ze innym tez cos podobnego sie zdarza.Tylko zaluje ze ten wynik nigdy nie przysnil sie dzien przed meczem ehh
Posted by: hbr

Re: Wysnilem numerki KENO - 05/09/2006 09:55

Opowiem cos . Jeszcze jak byłem w średniej szkole to codziennie po lekcjach chodzilismy do STS. Z dwoma kumplami puszczaliśmy codziennie kupony, a chodził z nami jeszcze jeden co się wogole nie zna na sporcie, chodzil tak dla towarzystwa, bo mieszkał z nami na osiedlu i razem wracal na chate. Raz rano w szkole mówi że mu sie przyśniło że dziś we wszystkich meczach będą remisy, a wogole nie wiedzial o co chodzi w sts. TEgo dnia, a był to poniedziałek, widomo meczy piłkarskich jak na lekarstwo, było chyba z 10. Obstawiamy z kumplami, a ten gada grajcie na remisy, grajcie na remisy bo mi się śniło. Sam rzadko miał kase i nie chciał zaczynać wiec nie puszczał. Wyśmialiśmy go i postawiliśmy kupony. Jakie bylo moje zdziwienie, gdy tego dnia wieczorem sprawdzałem wyniki. Na 10 meczy 9 skończyło się remisami.............
Posted by: connor

Re: Wysnilem numerki KENO - 05/09/2006 10:13

Widzisz, wysniles numerki, to cos nowego, moze warto zaryzykowac

Pamietam jak na mecz.pl reklamowali sie spamem platni typerzy ktorzy wysnili swoje archiwum
Posted by: !zari

Re: Wysnilem numerki KENO - 05/09/2006 10:54

to ja mialem podobno sytuacje. snil mi sie wynik z tenisa, ze morisson wygra. w ogole nie widzialem,ze ten koles gdzies gra w jakis turnieju, patrze rano a koles wygral, po kursie ponad 3.00
Posted by: ogr

Re: Wysnilem numerki KENO - 05/09/2006 11:01

Miałem ostatnio podobnie, został mi mecz Bagiety z Andre jako ostatni na kuponie. Nie miełem siły już czekać i poszedłem spać. Śniło mi się, że Bagieta wygrał w 5 secie w TB, a jak się okazało było dokładnie na odwrót, wtopił 6-7.
Dosyć długo byłem zawiedziony, bo niezła kaska przeszła koło nosa
Posted by: Ozeszlol

Re: Wysnilem numerki KENO - 05/09/2006 11:23

To jeszcze nic , raz budząc się rano widziałem wyniki kolejki NBA meczy które się nie odbyły , dla niedowiarków moge poszukać printów z rozmowami , zdarzenie miało miejsce w listopadzie 2005 , niestety od tamtej pory nie przytrafiło mi sie podobne zdarzenie , a wygrałem nie wiele bo zagrałem minimalna stawką .
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Wysnilem numerki KENO - 08/09/2006 09:14

mnie sie dzisiaj przyśniły dwa wyniki w Hiszpańskiej na weekend,(we śnie widziałem je na livescore)
Barca - Ossasuna 2-1
Levante - Real 0-0

Jak Barca wejdzie,to w niedziele gram va banque
Posted by: Mr Joke

Re: Wysnilem numerki KENO - 08/09/2006 09:55

Mi się śniły nr lotto niedawno(poważnie), widziałem pulę 6mln. stałem zapisałem na kartce i sie zastanawiam czy iść puścić bo w ogóle nie gram, pamietam jeszcze, że miałem 4 zakłady puścić, ok mówię idę, w punkcie lotto jest napisane, że pula 3mln., a nic zagrałem 4 zakłady i miałem.... jedynkę w 4 zakładach, teraz sam się zastanawiam czy czekać na pulę 6mln, i zaatakować, a może ta pula już była bo zbyt nie śledzę hmmm?
Pozdrawiam
Posted by: Grzena

Re: Wysnilem numerki KENO - 08/09/2006 11:14


Mi się śniło kiedyś ze Real wygra 1:0 i okazało się , że za 2 dni grał mecz wyjazdowy i wygrał dokładnie 1:0 , niestety nie obstawiłem tego meczu
Posted by: ryf

Re: Wysnilem numerki KENO - 08/09/2006 12:53

Mi się śniło ostatnio, że w meczu San Marino - Niemcy jest remis 0-0

Mecz odbył się we środę...
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Wysnilem numerki KENO - 08/09/2006 12:57

no to proroczy sen miałeś ,a może śniło ci sie pierwsze 12 minut meczu a pozniej sie obudziłeś ?
Posted by: Adammm10

Re: Wysnilem numerki KENO - 08/09/2006 13:45

mi kiedys sie przysnila cala tabela ligi wloskiej z wynikami ostatniej kolejki.

Inter gral na wyjezdzie z jakims slabszym zespolem i pamietalem dokladnie, ze widzialem 1 - 0 dla Interu

wynik? 1 - 0
Posted by: micha$

Re: Wysnilem numerki KENO - 08/09/2006 15:06

Niedawno w tym roku, jak jeszcze ligi grały, przyśnił mi się wynik meczu, który zagrałem poprzedniego dnia (jakiś pewniaczek). We śnie widziałem 1-1. Tak silne było moje wkurzenie, że się obudziłem i włączyłem kompa. Oczywiście wynik 1-1 i kupon przegrany (wszystkie pozostałe mecze weszły...)
Posted by: xqwzts

Re: Wysnilem numerki KENO - 09/09/2006 10:20

Quote:

mnie sie dzisiaj przyśniły dwa wyniki w Hiszpańskiej na weekend,(we śnie widziałem je na livescore)
Barca - Ossasuna 2-1
Levante - Real 0-0

Jak Barca wejdzie,to w niedziele gram va banque




dzis przysnil mi sie wynik Barcy
2:1!!!
patrzylem wynik na livescorze. barca strzelila decydujaca bramke w ostatnich minutach, a wczesniej 2 czerwone dla osasuny i 1 czerwona dla Barcy
troche nieprawdopodobne ale kto wie
Posted by: wHiTe_StAr

Re: Wysnilem numerki KENO - 09/09/2006 10:36

no to panowie full stake,takiej ustawki to nawet Gienek by nie zrobił
2-1 correct score 9.0@Gamebookers
Posted by: camillo

Re: Wysnilem numerki KENO - 09/09/2006 16:38

Quote:

no to panowie full stake,takiej ustawki to nawet Gienek by nie zrobił
2-1 correct score [E-mail]9.0@Gamebookers[/E-mail]





Postawilem sobie piataka.

Swoja droga, jak ten wynik wejdzie, trzeba otworzyc nowy dzial: TYPY GANGU SPIOCHOW
Przy takiej trafnosci GANG MATEMATYKOW nie ma szans!
Posted by: micha$

Re: Wysnilem numerki KENO - 09/09/2006 21:02

Niestety... Jedna bramka padła nie dla tej strony dla której miała...
Posted by: xqwzts

Re: Wysnilem numerki KENO - 09/09/2006 21:06

no trudno ale dzis kolejna noc i moze cos sie komus przysni miejmy nadzieje ze tym razem to bedzie sen proroczy
Posted by: jamar0

Re: Wysnilem numerki KENO - 09/09/2006 21:43

Jesli juz pojawił sie taki temat to musze wspomniec o moim przypadku tzn. mojego kolegi

Wracając z bukmachera powiedział mi ,ze ubiegłej nocy snil mu sie wynik meczu Valencia - Deportivo La Coruna albo Deportivo - Valencia (zapomniałem) podany na livescore.com. Powiedział ,ze mecz zakonczyl sie wynikiem 1-0 dla Valencji a zwcyeiskiego gola strzelił w 44 minucie spotkania D.Villa i jak sie pozniej okazało tak było! Ale to jescze nic , powiedział ze od 9 minuty Valencja bedzie grała w 10 bo czerwona kartke dostanie Marchena ! To było w połdunie wtedy nawet nie zwracałem na to uwagi , ale gdy o 22:00 rozpoczal sie mecz i pozniej zobaczyłem koncowy wynik i przebieg całego spotkania byłem w szoku !Było dokładnie tak jak powiedział. Mimo tego ,ze ten mecz był w ofertach u bukmacherow i na livescore sprawdzałem czy sczasem to spotkanie sie nie odbyło wczesniej bo poprostu nie mogłem w to uwierzyc

Nieprawdopodobne ale prawdziwe
Posted by: Rancorn

Re: Wysnilem numerki KENO - 09/09/2006 22:05

jakby zagral bylby bogaczem takie ako by sie zlozylo ze ja pier$ole
Posted by: Oli2424

Re: Wysnilem numerki KENO - 14/09/2006 07:52

Dzisiaj mi sie śniło, że Marsylia zremisuje z Mladą Bolesław 2:2, a do przerwy Marsylczycy będą prowadzić 2:1. Zagralem sobie dokładny wynik za minimalną stawke
Posted by: Platini

Re: Wysnilem numerki KENO - 20/09/2006 22:28

Szkoda, że camillo nie podrzuciłeś mi tych typów wysnionych jak jeszcze byłem we Francji
Ja kilka razy zagrałem w KENO i kilka Euro wygrałem

Co do snów - ja nigdy nie pamiętam co mi się śni (może nic mi sie nie śni?? ) to i chyba numerki z Keno mi się nie przyśnią
Jak będe kiedyś we Francji to napisze do Ciebie czy czasem nie masz jakichś typów na dany dzień
Posted by: Radek_89

Re: Wysnilem numerki KENO - 30/09/2006 08:08

Czas odświeżyć wątek

Wczoraj postawiłem kupon na Orange Ekstraklasę:
Groclin - Górnik 1
Łęczna - Lech X2
Odra - Korona 2

W nocy przyśniło mi się, że w radiowej jedynce słucham magazynu sportowego i tam podają wyniki meczów:
Łęczna zremisowała z Lechem
Odra ulegrał Koronie
pamiętam tylko, że nie doczekałem się na wynik Groclinu.

Zobaczymy co z tego wyjdzie
Posted by: camillo

Re: Wysnilem numerki KENO - 30/09/2006 15:38

A mi sie ostatnio nawet nic nie chce przysnic, a tu 26 milionow Euro do wygrania w lotto

Z bukmacherka narazie spokoj, nie mialem ostatnio zbytnio ochoty i czasu, ale z drugiej strony, im wiecej terminow i pracy tym na koncie weselej

Bylem dzis w Sanatorium u Ojczulka, ktory przebyl ciezka operacje na otwartym sercu i czuje sie po prostu swietnie dochodzac w blyskawicznym stanie do zdrowia i rozbawiajac innych pacjentow. Wpadlem we wspanialy nastroj widzac jego w takim stanie. Moja rodzinka trzyma sie 100% razem, i w ostatnich dniach byla prawie zaloba i strach z powodu tak ciezkiej operacji, ale wszystko poszlo super i znow "jest jakies zycie na osiedlu"!

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i zycze milego weekendu
Posted by: micha$

Re: Wysnilem numerki KENO - 11/10/2006 10:22

Przyśniło mi się dzisiaj, że w meczu Polski będzie 1:2. Pamiętam, że się wkurzyłem, bo do wczoraj obstawiałem 0:2.
1:2 w GB za 8,5
Posted by: Zbigniew

Re: Wysnilem numerki KENO - 11/10/2006 19:28

Quote:

Przyśniło mi się dzisiaj, że w meczu Polski będzie 1:2. Pamiętam, że się wkurzyłem, bo do wczoraj obstawiałem 0:2.
1:2 w GB za 8,5



Wisisz mi 20euro
Posted by: micha$

Re: Wysnilem numerki KENO - 11/10/2006 20:25

No to dobrze mi się przysniło, tylko nie dla tej strony co trzeba...
Posted by: adingh

Re: Wysnilem numerki KENO - 12/10/2006 07:34

Mi się przyśniło w noc przed meczem Argentyna - Meksyk, że Argentyna nie wygra i ze bedzie dogrywka. Niestety postawilem na Argentyne dzien wczesniej