Wymiana Niemcy - Polska

Posted by: Adammm

Wymiana Niemcy - Polska - 04/10/2006 16:55

Siemano,

mam do was pewne pytanie, a mianowicie; co mozna robic z Niemcem w niedziele ?

W sobote przyjezdzaja jakies szwaby na wymiane, mojego bede mial do czwartku rano [ dni w tygodniu organizuje szkola wiec luz] ale musze zajac sie nim przez cala niedziele. No i tutaj pomyslow troche brakuje... Na bank bede chcial go wyciagnac na hokej [ TKH - Stoczniowiec ] ktory bedzie o 18 a potem gdzies na imprezke... Tylko co robic z nim wczesniej ?

swoja droga, bawi sie ktos/ bawil w wymiany ? jak wrazenia ?

ja dotychczas uczestniczylem w jednej no i cale szczescie trafilem na super kolesia. Bezproblemowy, otwarty i cholernie chlal do teraz utrzymuje z nim jako taki kontakt Boje sie troche, ze teraz trafie na jakiegos twaroga co nic mu sie nie bedzie chcialo no ale... zobaczymy

pozdrawiam !
Posted by: Klakier

Re: Wymiana Niemcy - Polska - 04/10/2006 17:14

Mój kolega właśnie miał na wymianie Niemca tylko to był jakiś mały rudy hitlerek wiem, że wziął go na mecz Stali Mieleci chyba tyle aaa wziął go jeszcze na ławkę do nas pod blok to próbowaliśmy pogadać haha pytania typu: Wie heiBt du?? Ale pewnie sobie o nas pomyślał, że mózgi konkretne Powiem tylko tyle że hitlerek miał kase i wszystko kumplowi stawiał (bez podtekstów)
Posted by: thandor

Re: Wymiana Niemcy - Polska - 04/10/2006 18:45

Ja jak mialem niemcow to w niedizele raczej jest taki luzny dzien ze chca sobie isc na zakupy, twoj pewnie tez tak ebdzie chial wiec ustawcie sie grupa do jakiegos centrum handlowego puscice ich na zkaupy a wy sobie iddzcie na jakiegos browara i wroccie po nich za jakies 3-4 godziny

2 razy mialem niemca i 2 razy tak bylo
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Wymiana Niemcy - Polska - 04/10/2006 18:50

Trzeba go tak upić w sobotę, aby w niedzielę doszedł do siebie dopiero około 17, a później na mecz.
Posted by: Adammm

Re: Wymiana Niemcy - Polska - 04/10/2006 19:03

Quote:

Trzeba go tak upić w sobotę, aby w niedzielę doszedł do siebie dopiero około 17, a później na mecz.




zobaczymy czy nie trafi mi sie jakas pizda :P nazwisko ma dziwne ale jakies takie typowo niemieckie: Wiehmann czy jakos tak.

no wsumie zakupy nie sa zlym pomyslem mam nadzieje, ze bedzie lubil grac w pesa
Posted by: Ozeszlol

Re: Wymiana Niemcy - Polska - 04/10/2006 19:53

Acha to juz wiem czemu Niemcow mam na ulicy ...
Posted by: muppet

Re: Wymiana Niemcy - Polska - 05/10/2006 20:55

Pokażemy mu muzeum ziemi podlaskiej.
Posted by: rivex

Re: Wymiana Niemcy - Polska - 05/10/2006 21:57

Quote:

Trzeba go tak upić w sobotę, aby w niedzielę doszedł do siebie dopiero około 17, a później na mecz.




Moj kumpel tak mial. Jego gosc z wymiany tak sie najebal, ze pol dnia dochodzil. A jeszcze nastepnego dnia bylo oficjalne spotkanie, na ktorym obecnosc obowiazkowa. No i w tym czasie Niemiec spal sobie w lozku ....

Niemcy nie wytrzymuja takiego picia. W koncu oni nawet wodke maja slabsza.

Ja bylem kiedys w Niemczech pare dni i byla tez gigantyczna impreza w akademiku. Ale towarzystwo miedzynarodowe. No i Niemcy to tak raczej lajtowo pili - oczywicie w porownaniu do naszego narodu ...