Granie w pilke za granica...

Posted by: Bazgal

Granie w pilke za granica... - 14/01/2007 15:18

czesc, wlasnie siedze w Londynie i chcialem sprubowac sil grajac tutaj w pilke ;\) Niestety nie mam tutaj zadnego znajomego kto moglby mi pomoc wiec kieruje swoja prosbe i kilka pytan do was \:\)

-czy ma ktos znajomego ktory gra w pilke w Angli (londynie)
-jakie sa zarobki w tych nizszych ligach ( mozna to sprawdzic w jakims menagerze) chodzi mi zebym wiedzial orientacyjnie \:\)
-jaki jest poziom tych niskich lig porownujac je do naszych ( liga wyzej od naszych
- ile jest wogole lig ( chyba 7 ) zaczynjac na premier konczac na konferencyjnej ( chociaz nie wiem czy konferencyjna jest ostatnia
-jak szukac klubu nie znajac adresow ( pozatym ze mozna isc i zapytac sie czy nie potrzebuja kogos)
- namiary na jakiegos menagera..

narazie tyle.. jak cos sobie przypomne to dopisze...


Pozdrawiam
Posted by: zaberek1987

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 01:13

w anglii jest ok. 12 lig z tego co kiedys czytalem

i w kazdym klubie nie dostaniesz pensji bo sa amatorskie i to zalezy jaki poziom pokazujesz ale zycze ci powodzenia

moze jest jakis polonijny zespol?? np w londynie moglbym powstac jesli go nie ma (w ogole na wyspach brytyjskich) i pozniej w premiership by gral zespol ze swojska nazwa - Polonia ..... ;\)
Posted by: Rancorn

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 09:08

Londyn? Chelsea czeka na Ciebie
Posted by: DANI1927

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 09:54

Z tego co ja słyszałem to jest 15 lig , mój kumpel gra w amatorskiej lidze w Yersey i nie dostaje ani pensa! Pozdrawiam
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 15:00

sporo lig, ale to pewnie jak u nas w polsce... 1 i 2 jest normalna a 3 i pozostale podzielone na grupy...

Ok wiec narazie chce sobie pokopac ot tak dla przyjemnosci i zabicia wolnego czasu \:\) bede musial sie rozejrzec albo popytac czy w Londynie sa jakies nizsze ligi i slabsze zespoly no i oczywiscie gdzie one sie znajduja \:\)

Moze dupa mi zablysnie i pozniej bedzie malutki awansik \:\)

DANI1927 czy moglbys mi podac do kolegi jakis kontakt na PW ? moze od niego sie czegos wiecej dowiem...

ps. moze ktos sprawdzic ile sie zarabia w COnference League ? ( w jakims MEnagerze)
wiem ze w II lidze Angielskiej kwoty sa pomiedzy + i - od 500 do 2tys Funtow... \:\)
Posted by: yaaho

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 15:30

a o jaka pilke Ci chodzi? bo nie wiem czy wiesz jest troche tych dyscyplin....pilka reczna, pilka nozna...granie w "dwa ognie" tez mozna nazwac graniem w pilke \:D
Posted by: codi

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 15:43

Originally Posted By: yaaho
a o jaka pilke Ci chodzi? bo nie wiem czy wiesz jest troche tych dyscyplin....pilka reczna, pilka nozna...granie w "dwa ognie" tez mozna nazwac graniem w pilke \:D


Nom, pewnie chce grac w reczna w Conference \:D
Posted by: yaaho

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 15:56

Originally Posted By: codi
Originally Posted By: yaaho
a o jaka pilke Ci chodzi? bo nie wiem czy wiesz jest troche tych dyscyplin....pilka reczna, pilka nozna...granie w "dwa ognie" tez mozna nazwac graniem w pilke \:D


Nom, pewnie chce grac w reczna w Conference \:D


a skad wiesz, ze w handballu u nich nie ma conference? \:\)
Posted by: codi

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 16:01

Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: codi
Originally Posted By: yaaho
a o jaka pilke Ci chodzi? bo nie wiem czy wiesz jest troche tych dyscyplin....pilka reczna, pilka nozna...granie w "dwa ognie" tez mozna nazwac graniem w pilke \:D


Nom, pewnie chce grac w reczna w Conference \:D


a skad wiesz, ze w handballu u nich nie ma conference? \:\)


Bo tam granie w "dwa ognie" jest popularniejsze hehe \:\)
Posted by: yaaho

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 16:07

Originally Posted By: codi
Originally Posted By: yaaho
Originally Posted By: codi
Originally Posted By: yaaho
a o jaka pilke Ci chodzi? bo nie wiem czy wiesz jest troche tych dyscyplin....pilka reczna, pilka nozna...granie w "dwa ognie" tez mozna nazwac graniem w pilke \:D


Nom, pewnie chce grac w reczna w Conference \:D


a skad wiesz, ze w handballu u nich nie ma conference? \:\)


Bo tam granie w "dwa ognie" jest popularniejsze hehe \:\)


sprawdzilem \:\)
English League Division 1
English League Division 2
British Cup
to wszystkie ich rozgrywki handball, takze mozna juz wykluczyc pilke reczna ze sportow o jakie chodzi autorowi tematu, jaki sport sprawdzamy teraz ? \:\)

trzeba bedzie przeczesac wszystkie sporty konczace sie na -ball, troche tego bedzie :/ chyba, ze autor tematu sie wczesniej wypowie
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 16:10

sorka \:\)
chodzi mi o Pilke nozna...
Posted by: codi

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 16:34

Przeciez wiemy, tak sie tylko zbijamy \:D Dobra, ale bez offtopa sorki \:\)
Posted by: hbr

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 16:54

Moi koledzy grają w 3 lub 2 lidze w Irlandii Północnej. Też nic nie dostają (chyba) \:\)
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 17:10

Znalazlem lige amatorska \:\)
http://www.amateurfootballcombination.com/index.htm

najwieksza liga amatroska w Europie... nic nie placa baa malo tego samemu trzeba jeszcze placic za gre \:\)

Jak ktos ma jakis kontakt do kogo kolwiek grajacego w pilke w Angli ( zawodowo, pol zawodowa albo amatorsko ) prosze o kontakt
Posted by: slav007o

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 22:59

Ja proponuję napisać do tego kolesia.

http://www.stevengerrard.info/

SLAV
Posted by: McKracken

Re: Granie w pilke za granica... - 15/01/2007 23:14

jesli chodzi o system rozgrywek to wszystko znajdziesz jak zwykle tutaj. O cala reszte najlepiej dowiedziec sie u zrodla, czyli w klubie. Pojdz na pare meczow, popatrz i wszystko bedzie jasne. Potem dowiedz sie jak mozesz zglosic sie na test i na jaki kontrakt masz szanse.
Posted by: Rancorn

Re: Granie w pilke za granica... - 16/01/2007 13:33

Bazgal, pozwolisz ze spytam tak z ciekawości.
Jakie masz doświadczenie w grze dla klubu ?
Posted by: zaberek1987

Re: Granie w pilke za granica... - 16/01/2007 14:08

moglby powstac klub pilkarski dla polakow (polonia)

np w niemczech troche takich zespolow jest, np. polonia braunschweig to czemu nie ma byc np w londynie a moze jest juz??
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 17/01/2007 01:57

doswiadczenie mam 15letnie... gralem w III lidze i IV... za juniora Mistrzostwa polski w Deblinie w kadrze makroregionu lubelskiego ( gralem z szalachowskim) pozniej gra do selekcji kadry Polski do lat 18... niestety zlapalem kontuzje i pozniej gralem w III lidze kilka meczy... na tym sie skonczylo bo mnie kolano bolalo. Teraz jestem po dlugiej przerwie i chce czegos poszukac... chodzby konferencyjna gdzie mozna juz troszke zarobic ( mysle ze 150f tygodniowo ) Na tyle to jest dobre ze mialbym caly dzien na pierdzenie w stolek albo znalezienie jakiejs innej lekkiej pracy w godzinnach porannych.

takie pytanie mam... 3 druzyny spadaja z Konferencyjej.. ale nie moge znalesc lig (3 lig) z ktorych sie awansuje do KOnferencyjenj...sorka za literowki wlasnie z pracy worcilem i jestem zaje...

Zabarek w Londynie jest najwieksza liga amatorska 11stek ponad 90 zespolow ktore mecze rozgrywaja na szkolnych badz treningowych boiskach druzyn z wyzszych lig. Tez jest amatorska liga 5tek ( polska liga) gdzie jeswt podzial na 3 ligi.. 1 2 i 3cia.. ;]
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 17/01/2007 02:01

tzn trenuje 15 lat... a doswiadczenie III i IV Ligowe...
Posted by: gobel

Re: Granie w pilke za granica... - 17/01/2007 07:45

Znajdz jakiegos managera to Cie pocisnie gdzies \:\)
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Granie w pilke za granica... - 17/01/2007 14:47

Originally Posted By: Bazgal

takie pytanie mam... 3 druzyny spadaja z Konferencyjej.. ale nie moge znalesc lig (3 lig) z ktorych sie awansuje do KOnferencyjenj...


No przeciez podal McKraken link do angielskiej "piramidy" - pod Conference sa 2 grupy: Conference North i South, a pod nimi slynne (dzieki rafałkowi \:\) ) Ryman, Unibond i British Gas Premier Divisions.

Nie chce Cie pozbawiac zludzen, ale Conference to naprawde silna liga centralna, ktorej mecze sa transmitowane w TV (mysle ze to poziom conajmniej sredniakow naszej 2 ligi).
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 19/01/2007 05:27

Mysle ze to poziom naszej 3 ligi... II liga to za duzo, wyczytalem ze tam ludzie pracuja i graja mecze... wiec to tlyko pol profesjonalnie. Wie ktos gdzie mozna taki mecz obejrzec? niestety nie mam czasu na pojscie i ogladanie, praca nie pozwala ;/
Posted by: Wychowany_Na_Nalewce

Re: Granie w pilke za granica... - 19/01/2007 08:33

Originally Posted By: Bazgal
wyczytalem ze tam ludzie pracuja i graja mecze...


Co nie musi im przeszkadzać być lepszymi od naszych, którzy tylko trenują.

Był taki gościu - Daniel Purzycki, zawodnik w Polsce na granicy 2 i 3 ligi - w UK grał w jakimś słabym zespole z Conference North lub South (a więc szczebel niżej niż Conference), a potem nie załapał się do jednego z najlepszych klubów walijskich (Llanelli) - poziom dolnych stref Conference

Skróty na pewno możesz obejrzeć tu http://www.conferencefootball.tv/ (za parę funtów). Co do TV to nie pamiętam na jakim kanale oglądałem mecze - możliwe że było to Sky, ale teraz nie widzę transmisji.
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 19/01/2007 15:30

dziekuje za pomoc \:\)

jakbys sie dowiedzial kiedys o transmisji prosze o prv \:\)
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 21/01/2007 20:17

czy wie ktos moze ile sie zarabia w konferencyjnych ligach ?
ALbo czy ktos moze to dla mnie sprawdzic w jakims menagerze?
WIem ze to indywidualna sprawa kazdego grasza ale chodzi mi orientacyjnie... sprawdzalem w starym menaderze FSM 98 to bylo 200-230 czy cos sie zmienilo ?
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 01/03/2007 12:42

up

czy wie ktos cos wiecej na ten temat ?
Posted by: Bzyku

Re: Granie w pilke za granica... - 01/03/2007 13:02

Jeśli chodzi o najniższe ligi, to dobrze wyjaśnione zasady awansów i spadków są tutaj: http://www.tonykempster.co.uk/

http://www.tonykempster.co.uk/gridsindex.htm - tutaj są tabele do wszystkich amatorskich i półamatorskich lig w Anglii.
Posted by: codi

Re: Granie w pilke za granica... - 01/03/2007 16:51

Dalej Bazgal szukaj klubu, wbijaj i przekazuj nam tu info z wewnatrz ;\)
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 04/03/2007 04:16

taaa narazie zrobilem maly kroczek w tym kierunku... wyblagalem w pracy o offa ;] odezwe sie we wtorek albo w sobote jak zobacze jaki poziom reprezentuja poszczegolne druzyny z CF leaue. Mam nadzieje ze jest to poziom w moim zasiegu \:p Ciekawy jestem jak by to bylo jak pilka mi spada na 1m przed bramka w 90 min (przy wyniku 0-0) a ja postawilem na remis \:p
Posted by: McKracken

Re: Granie w pilke za granica... - 08/03/2007 00:13

w tym tempie to bedziesz "retired" zanim zdazysz zapukac do budki ciecia w jakimkolwiek klubie \:D
Posted by: Bazgal

Re: Granie w pilke za granica... - 15/03/2007 14:23

\:D e tam... powoli sie rozkrecam \:\)

Bylem wczoraj na meczu Hayes - HEndon widowisko niczego sobie... poziom naszej 4 ligi... tak wiec bez rewelacji. No ale od czegos trzeba zacznac... jutro napisze emaila do menagera czy nie potrzebuja nowych "kopaczy" ;\)
Posted by: Cholo

Re: Granie w pilke za granica... - 15/03/2007 14:30

Originally Posted By: Bazgal
taaa narazie zrobilem maly kroczek w tym kierunku... wyblagalem w pracy o offa ;] odezwe sie we wtorek albo w sobote jak zobacze jaki poziom reprezentuja poszczegolne druzyny z CF leaue. Mam nadzieje ze jest to poziom w moim zasiegu \:p Ciekawy jestem jak by to bylo jak pilka mi spada na 1m przed bramka w 90 min (przy wyniku 0-0) a ja postawilem na remis \:p


Wtedy kreczuj \:D
Posted by: hbr

Re: Granie w pilke za granica... - 15/03/2007 15:07

ja bym strzelil, szacunek wazniejszy od pieniedzy \:\)