Moderatorzy... Casting 2007

Posted by: Szczypior

Moderatorzy... Casting 2007 - 22/01/2007 18:29

Quote:
Witam Fro. Jak widze niektóre wpisy w blokach tematycznych stadion piłkarski czy choćby dziś - kort tenisowy krew mnie zalewa,

Analizy w stylu qc, kłutnie i brednie, które powinny być od razu kasowane od pierwszego postu, by nie przeradzały się w niepotrzebne paplanie od którego jest qc. Aby przeczytać coś wartościowego trzeba przewertować pół strony z piedami gówniarzów.

Wydajesz mi się konkretnym człowiekiem, dlaczego wraz z innymi modami czegoś z tym nie zrobicie ? Po co komu wypowiedz: zagram to i to po takim kursie.. ? przecież takie wypowiedzi powinny od razy być kasowane

Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem było by wprowadzenie zastrzeżenia iż można pisać tylko analizy ( wprowadzić jakiś schemat do którego piszący miałby się dostosować np. zdarzenie, typ, data, a pod spodem analiza ), bez zbędnych pierdów. Przecież to jest jak najbardziej do realizacji i pomogło by w uporządkowaniu forum i zwiększeniu jego rzetelności, a kto by owych zasad nie przestrzegał to post do kasacji i ostrzeżenie


Wiadomość do Fro

Co sądzicie o porządku na forum ?
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 18:36

Dokładnie , coś w tej sprawie trzeba zrobić...

od siebie dodam , że pomimo faktu sprawowania władzy przez aż \:o 6 modów w dziale Parkiet Koszykarski jest tam po prostu burdel... coś w tej sprawie trzeba zrobic..

Nie mówię że jestem idealnym kandydatem na moda... bo pewnie nie jestem.. ale mogę coś dać od siebie i wprowadzić nieco ładu w 'Parkiet Koszykarski'

Nie mówię o innych działach takich jak Stadion , czy Kort... no comment..

Panowie , chyba czas coś z tym zrobić... Fro , Conrad?
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 18:36

Ja ostatnio odnosze wrażenie ,że jest znacznie lepiej niz było.W szczególności na Quasi i w PP,EPP.W Stadionie też jest całkiem nieżle.

wprowadzić jakiś schemat

Tego raczej nie uważam za dobry pomysł.Wystarczy zwrócenie większej uwagi na osoby,które powodują zamieszanie w tematach \:p
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 18:38

Lepiej? Lepiej niż kiedy?

lepiej to dla mnie wyraz śmieszny \:p

powinno być 'prawidłowo' ;\) a nie lepiej... bo lepiej , to może być niż żałośnie... 'lepiej niż żałośnie - fatalnie' \:p
Posted by: connor

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 18:42

Szczypior, zakladasz temat ktory okazuje sie pytaniem do Fro, nie lepiej abys wyslal priva...
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 18:44

Czyli mamy bursztyk inne wrażenia .O parkiecie koszykarskim nie pisałem bo zaglądam tam tylko jesli gra ULEB i Euroliga .Więc dużo w jego temacie nie mam do powiedzenia.

Posted by: Scarpini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 18:50

rafał08 co do QCZ to masz zupełna racje a i w PP jest zdecydowanie lepiej! ale chyba nie te działy mają być wizytówką tak powaznego forum jakim jest mecz.pl.

Piłka nożna wyglada zle i tutaj nie ma co sie oszukiwać! Jestem zdania że tam nowy moderator jest potrzebny \:\)
Z reszta zobaczcie przykład bcn1899, daliscie mu szanse i obecnie robi chyba najwiecej dla dobra tego działu.

Jestem zdania że w innych działach również potrzebna jest swieża krew

Z całym szacunkiem dla starszych uzytkowników forum musze powiedziec ze widać ze czas mija a oni mają coraz mniej czasu aby poswiecic sie forum.
Najlepszym przykladem na to jest Goget. Gdy tylko ma czas to zawsze cos napisze ale teraz ma go juz coraz mniej i jego działalnośc jest już czasami wrecz niewidoczna!
Goget zebys tylko mnie zle nie zrozumiał i pomyslał ze mam do Ciebie jakies pretensje \:\)

I to tyle ode mnie jak narazie \:\)
Posted by: Stoin

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 18:52

Faktem jest że coraz więcej chamskich postów zajmuje miejsce rzeczowych wypowiedzi...ataki na piszących analizy gdy typ nie "wejdzie" ... kort tenisowy to chyba najlepszy przykład.


Panowie Moderatorzy więcej aktywności w tematach !!!!

Upominać ostrzegać jeśli nie przynosi skutku banować ... takie jest moje skromne zdanie.

\:\)
Posted by: Szczypior

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 18:53

wysłałem priva, ale chyba warto aby inni ludzie przebywający na forum też się wypowiedzieli, nieprawdaż ?

Quote:

Ja ostatnio odnosze wrażenie ,że jest znacznie lepiej niz było.W szczególności na Quasi i w PP,EPP.W Stadionie też jest całkiem nieżle


popatrz na dzisiejszy dzień w "korcie", wypowiadałeś się, a nie zwróciłeś uwagi jak jakiś liść pojechał Stoina za to, że ten napisał analize, sam zripostował to tak:

Originally Posted By: tygrxek
Stoin i tyle rozpisywac dla kursu 1,3 ? Po co?;] Nieprzekonujesz mnie . Gram Muraya win 3/10 . Blake - Gonzo BArdzo ciezki mecz value gram na Gonzo 4/10. Berdych 5/10 . No i chyba najpewnijszy dla mnie typ to Haas 8/10 na noc ;). Krótko i na temat: Nalba twoje szczescie juz sie wyczerpało !!


dobrze że Stoin podszedł do tego w miare na luzie

fakt, dostał ostrzeżenie, ale posty powinny zostać skasowane bo robią burdel


to woła o pomste do nieba...

ktoś chce sobie popisać głupoty, niech robi to na qc, albo w to i owo, założyłem kiedys temat " kto pogada o głupotach" który przerodził się w " rozmowy o dypie maryni" właśnie po to
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:02

Szczypior zwróciłem uwage.A do tego by tam kasować zbędne(taki jak tamten) i nic nie wnoszące posty trzeba mieć uprawnienia.I tak jest w każdym dziale.
Posted by: Stoin

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:06

Rankingi leżą odłogiem
Posted by: Szczypior

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:09

Originally Posted By: rafal08
Szczypior zwróciłem uwage.A do tego by tam kasować zbędne(taki jak tamten) i nic nie wnoszące posty trzeba mieć uprawnienia.I tak jest w każdym dziale.


tak tak racja

w takim razie gdzie reszta modów ?
Posted by: Szczypior

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:11

sorki za post pod postem,

zwracam honory Rafał
Posted by: Ignorator

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:15

Ja muszę przyznać, że na Stadionie Piłkarskim ostatnio się uspokoiło. Chociaż była sprawa z ligą portugalską i jakiś tam pewniakiem. W każdym razie jest lepiej \:\) Zwłaszcza cieszy mnie aktywność tak wielu osób w temacie odnośnie Premiership

Pozdrawiam
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:20

Originally Posted By: Ignorator
Zwłaszcza cieszy mnie aktywność tak wielu osób w temacie odnośnie Premiership

Pozdrawiam


To dlaczego nie dołączyłeś jeszcze do British Clubu ?

http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=postlist&Board=69
Posted by: Fro_Lech

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:27

Wszystko się zgadza, porządek w cenie. Ale to pytanie powinno być skierowane do poszczególnych modów poszczególnych działów dlaczego nie zajmuje się moderatorką swoich działów. Ja już nie mam M na korcie tenisowym(poza Konk.Ten.).
Odkąd zrezygnowałem zrobił się znowu burdel... Jak kasowałem posty to zewsząd krytyka, że uśmiercam dyskusję i robię kort działem tylko dla mnie :). Brakuje ludzi z charyzmą którzy bez żadnych dyskusji powinni moderować na tym forum.
Jestem zwolennikiem małej dyktatury, ale większości to zdecydowanie przeszkadza i teraz jest jak jest na korcie.
Posted by: Llama

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:31

Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem było by wprowadzenie zastrzeżenia iż można pisać tylko analizy ( wprowadzić jakiś schemat do którego piszący miałby się dostosować np. zdarzenie, typ, data, a pod spodem analiza ), bez zbędnych pierdów. Przecież to jest jak najbardziej do realizacji i pomogło by w uporządkowaniu forum i zwiększeniu jego rzetelności, a kto by owych zasad nie przestrzegał to post do kasacji i ostrzeżenie



-----------------------

w tej ostrzeżenia ma koło 220 użytkowników. zbanowano przeszło setkę. dokąd to zaprowadzi?

pamiętam ponad rok temu co tu się działo. ja główny inkwizytor ;\) sądzę, że warunki stworzyliśmy dobre. teraz wszystko zależy od userów, ich aktywności, poziomu wypowiedzi, jakości typów i ogólnie... muszą czuć miętę ;\)

forum jest naszym hobby, nie udręką ;\) nie możemy nikogo zmuszać, neostrada sieje spustoszenie.
ten buc, z kortu który nie potrafił kulturalnie przekazać jakże wątpliwej jakości produkcji swego umysłu już
Posted by: Llama

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:33

w tej chwili....

EDIT

Sarkos, 1 post; i jaki skok. z XIX do XX wieku \:D
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:35

Originally Posted By: Llama
Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem było by wprowadzenie zastrzeżenia iż można pisać tylko analizy ( wprowadzić jakiś schemat do którego piszący miałby się dostosować np. zdarzenie, typ, data, a pod spodem analiza ), bez zbędnych pierdów. Przecież to jest jak najbardziej do realizacji i pomogło by w uporządkowaniu forum i zwiększeniu jego rzetelności, a kto by owych zasad nie przestrzegał to post do kasacji i ostrzeżenie



Ja mam juz od dawna inny pomysł. Jasno, dobitnie, w kolorze wypunktować gówniarzerii przy rejestracji i w kilku etapach, czego się tu nie toleruje. Co do postu Fro_Lecha moderacja musi byc rodzajem dyktatury, gdy ma sie do czynienia z takim towarzystwem. Innej drogi nie ma.
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:36

Originally Posted By: Llama
w tej chwili....

EDIT

Sarkos, 1 post; i jaki skok. z XIX do XX wieku \:D


Jaki skok ? Zupełnie nie łapię :).
Posted by: Llama

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:37

Zarejestrowany: 15/08/2003
Wiadomości: 1902
Loc: Kraków

miałeś 1900
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:39

Aha :))))
Posted by: Llama

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:42

Szczypior, wszelkie ciekawe pomysły jak najbardziej ok! ale kurde, one muszą być do zrealizowania w realiach IV RP, dzieci neo, zmiennego IP oraz ogólnego upadku kultury i obyczajów \:\) tak w skrócie \:D

pzdr
Posted by: Kameleon

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:52

Kononowicz by posprzątał \:\)

Tak serio to zgadzam się ze Szczypiorem co do wprowadzenia schematu pisania analiz. Z typy i opinie przegladam tylko kort tenisowy i PP,musze przyznać, że ostatnio zrobił się burdel,a szczególnie w momencie startu AO \:p . 12 stron ma temat w ATP, a ztego to może jedna strone analiz bym jakoś skleił mając dużo szczęscia. Reszta postów todyskusja typu QC.
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 19:59

Originally Posted By: Llama
Szczypior, wszelkie ciekawe pomysły jak najbardziej ok! ale kurde, one muszą być do zrealizowania w realiach IV RP, dzieci neo, zmiennego IP oraz ogólnego upadku kultury i obyczajów \:\) tak w skrócie \:D

pzdr


Pod tym moge sie podpisac obiema "rencami";-)
Fro ma rowniez wiele racji,
jest tylko kwestia ze "czarni" nie widza pracy ktora trzeba praktycznie codziennie wykonac i po za tym ze jest to robota glupiego to jej nie widac,
codziennie trzeba powywalac kilka tematow -smieci, kilka glupich komentarzy w roznych tematach, w wiekszosci takich od ktorych rozpoczynaja sie rownie glupie dyskusje.
Wiekszosc nawet nie wie ile jest takich postow, tematow bo znikaja zanim zdazycie je zauwazyc, a jak juz zauwazycie to powinniscie poprostu poslac priva do moderatora i po krzyku ale niestety wiekszosc woli wtracic swoje 3 grosze i spuentowac calosc tekastem w stylu "forum schodzi na psy":]

Nie twierdze ze jest idealnie bo nie jest ale duzo zalezy od Was, a nie od nas i do chwili kiedy tego nie pojmiecie beda takie dyskusje.
Albo pomozecie albo dalej dokladajcie swoje szpilki tylko czasem warto sie zastanowic cczy zmian nie warto zaczac od siebie?

Dzis sam wywalilem 4 bezsensowne tematy, i kilka postow nie nadajacych sie do niczego, bylem w ciagu dnia na na forum raptem pol godziny, moze to Wam odda skale tego z czym probujecie sie mierzyc, a raczej oceniac.

Dobra koncze sie tlumaczyc bo pojawi sie jakis cwaniak ktory stwierdzi ze wpuszczam userow w maliny bo buki mi za to placa
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 20:02

Originally Posted By: Kameleon
Kononowicz by posprzątał \:\)

Tak serio to zgadzam się ze Szczypiorem co do wprowadzenia schematu pisania analiz. Z typy i opinie przegladam tylko kort tenisowy i PP,musze przyznać, że ostatnio zrobił się burdel,a szczególnie w momencie startu AO \:p . 12 stron ma temat w ATP, a ztego to może jedna strone analiz bym jakoś skleił mając dużo szczęscia. Reszta postów todyskusja typu QC.


Z tym sie ani troche nie zgadzam, wprowadzicie taki schemat i juz mam na oku kilku dobrych userow ktorzy nie dadza sie w niego "zapiac".Nie ladna otoczka decyduje o wartosci danej wypowiedzi...maja byc dyskusje, a nie same analizy
Oczywiscie rozumiem ze chcecie usystematyzowac wszystko i pozbyc sie neodzieci ale nie tedy droga tego jestem pewien.
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 20:14

Porządek trzeba zrobić i z tym się chyba wszyscy zgodza.
Może narzucenie schematu nie jest najlepszym pomysłem gdyż i tak nie będzie to przez wszystkich respektowane.
W Stadionie jest już mniejszy bałagan ale jednak jeszcze jest ..
Ja widze niektóre posty to od razu człowiekowi robi się gorąco.
Ktoś napisze obszerną analizę, chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami a jakiś (nie bede nazywał) zwyzywa go nie wiadomo od kogo !
I później się dziwimy, że rzadko kto pisze analizy.
Najlepszy przykład z wczorajszego dnia :
Stoin napisał fajna analize a jakiś koleś napisał ze się z nim nie zgadza i mu się to nie podoba Swoja wypowiedzią wniosł bardzo wiele.
Trzeba to wszystko ogarnąć i zaprowadzić porządek.
Oczywiście M już dużo pracy wkładają w przywrócenie porzadku na forum ale jeszcze trzeba dołozyc troche staran aby było jak pisze bursztyk 'prawidłowo'
Posted by: codi

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 20:35

Biszop tylko, ze skoro jest tyle pracy, to czemu nie ma nowych moderatorow ;\) I jeszcze jedno:

"Dzis sam wywalilem 4 bezsensowne tematy, i kilka postow nie nadajacych sie do niczego, bylem w ciagu dnia na na forum raptem pol godziny, moze to Wam odda skale tego z czym probujecie sie mierzyc, a raczej oceniac."

Nie narazaj sie na smiesznosc ;\)

Nie wiem czy tak samo jest teraz, bo w ostatnim czasie na forum nie mam zbytnio czasu i glownie wpadam do EPP i "To i owo" (swoja droga gdyby nie bylo tego dzialu, to podejrzewam, ze userzy pisaliby wiecej analiz ;)), ale... Strasznie mnie irytuje jak widze kolejne posty "edited", "edited", "edited"... Nie wiem jak to jest z uprawnieniami, ale trzeba zrobic tak, zeby byly one od razu usuwane, bo jest burdel. No i dwa- nie powinno byc modow, ktorzy nic nie robia. Kto sie opiernicza badz tez po prostu ma wazniejsze sprawy od forum, wedruje sobie do lozy zasluzonych i wchodzi swieza krew ;\)

Natomiast schemat, to lipna opcja. Zalozmy, ze w dziale koszykarskim nie mozna napisac na szybko, iz jakis wazny zawodnik nie pojedzie na mecz etc., bo trzeba pisac od razu cala analize. Bezsens.

Tak czy inaczej musze stwierdzic, ze w dziale, do ktorego glownie wpadam- EPP/PP wreszcie niezle wyglada i Panowie ogarneli to wszystko, jest ok \:\) Zobaczymy jak dalej bedzie to wygladalo.
Posted by: Fro_Lech

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 20:51

codi edited, deleted by .. itp. itp. - niestety wina softu forum(a w zasadzie jego projektantów), że nie potrafią sobie z tym poradzić.
Chociaż wolę post typu Deleted by Moderator , niż debilny post nic nie wnoszący do tematu siejący burdel.

Schemat analiz też trochę nie w tym kierunku. Informacje o tym że nie zagra w meczu dany zawodnik czy też info o kontuzji mają niebagatelny wpływ na wynik spotkania. Także coś analizy+merytoryczna dyskusja+dobre sprawdzone dokładne info np. o kontuzjach i mamy to czego chcemy. Ale.. pisanie projektów schematów to jedno, wprowadzenie i utrzymanie tego w życiu to zupełnie inna bajka. Ciężka bajka. Trzeba na bieżąco mieć to wszystko pod okiem, kontrolować wpisy itp. Osób z czasem i chęciami brakuje.
Cieszę się, że podwaliny które udało nam się stworzyć w PP powoli stają się skuteczne, aczkolwiek na oceny przyjdzie jeszcze czas np. za kilka miesięcy. Musimy się też nauczyć, że wszystkiego nie da się załatwić od razu, do tego potrzeba czasu, cierpliwości. Pojęcie procesu długofalowego powinni znać wszyscy i starać się go rozumieć :).
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 20:53

Zgodze się z tym co napisał Codi. Jeśli jest dużo pracy przy usprawnieniu poprawnego wyglądu na forum to może powinno być wiecej M.
I tak jak pisze kolega wyżej, jeśli M nic w temacie w którym jest 'M' nie robi to powinno być
Nie przeglądam wszystkich działow forum ale w tych do których zaglądam widze,
ze jest w nim np. 4 modów z czego tylko jeden czy dwóch coś robi!
A dwóch pozostałych chyba czeka na oklaski ..
Posted by: connor

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 20:57

Originally Posted By: platynowy007
Jeśli jest dużo pracy przy usprawnieniu poprawnego wyglądu na forum to może powinno być wiecej M.


Konkrety, konkrety, gdzie jest za malo moderatorow, bo mam wrazenia ze sporo dzialow wyglada naprawde niezle, a ten temat odnosi sie tylko do 3,4 dzialow.
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:02

Nie wiem czy narazam sie na smiesznosc to Twoja ocena,
ale jesli chcesz zobaczyc jak to wyglada z drugiej strony to zapraszam, dam Ci moje uprawnienia i "pobaw" sie w to przez troche czasu i wtedy pogadamy.

Nie uzalam sie ani nic w tym stylu tylko w tym czasie moglbym zrobic cos pozyteczniejszego dla forum ale nie, zamiast tego bawilem sie w smieciarza:] O to mi chodzi, a jesli Cie cos boli, cos Ci przeszkadza to poprostu napisz o tym na priv i wtedy moze uda sie cos szybciej zrobic.
Pomijam juz kwestie poziomu, a raczej jego braku, wielu nowych userow, zreszta nie tylko, starzy tez maja rozne zagrywki.

Zmiany nalezy wprowadzac od podstaw, a podstawa sa userzy, myle sie??
Posted by: Llama

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:04

Natomiast schemat, to lipna opcja. Zalozmy, ze w dziale koszykarskim nie mozna napisac na szybko, iz jakis wazny zawodnik nie pojedzie na mecz etc., bo trzeba pisac od razu cala analize. Bezsens.

====================================


napisz wtedy krótko rzeczowo z linkiem(źródłem).
pzdr
Posted by: codi

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:19

Llama, chodzilo mi, ze po ewentualnym wprowadzeniu schematu taka sytuacja nie bylaby mozliwa ;\)

Biszop mialem na mysli, ze jestes moderatorem najwiekszego forum bukmacherskiego w Polsce, podjales sie tego, a zalisz sie, ze przez pol godziny musiales usunac kilka postow. Jesli nie masz czasu, to nie bylo sie za to brac, z pewnoscia znajdzie sie kilku userow, ktorzy spedzaja na forum sporo czasu i chetnie zostaliby moderatorami. Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

"moze to Wam odda skale tego z czym probujecie sie mierzyc, a raczej oceniac."

Nikt tu nie wrzuca do jednego worka wszystkich moderatorow i chwala tym, ktorzy wykonuja sumiennie swoje obowiazki \:\)
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:25

Nie codziennie moge byc wiecej czasu i nic na to nie poradze ale jesli czas ktory poswiecam temu forum ma byc zwiazany tylko z czyszczeniem smieci to musze sie powaznie zastanowic nad Twoja propozycja:)

Na ta chwile podtrzymuje wersje ze zamiast krytykowac moderatorow postaraj sie pomoc, no moze inaczej, krytykuj ale postaraj sie postawic na naszym miejscu;-)
Posted by: lupus

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:29

I tak podajesz same wtopy ;D
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:36

Tak Sagat - wiele działów wygląda bardzo dobrze i chwała za to modom.
Nie będe podawał konkretów gdzie jest za mało modów bo jeszcze zbanowany zostane \:p
OK, w takim razie nie ma opcji aby pojawili się nowi M,
z problemem postara się uporać stara gwardia ;\)
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:42

A ja się nie będę bał mówić \:p Inka też się nie bała i jest bohatrem :>

Dla mnie olbrzymim błędem jest fakt , że cały czas na forum jest kilkunastu martywch modów...

i tak np. w dziale Parkiet zupełnie nie widać pracy amkwisha , gumpa (czy jak mu tam ;)) i Biszopa...

dla mnie coś takiego to
'czy się stoi czy się leży , dwa tysiące się należy'
Posted by: tomo

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:51

Największy pierdolnik jest niestety na Stadionie Piłkarskim (oczywiście nie na wszystkich podforach), ale pewni moderatorzy z tego działu z wielkim oburzeniem zareagowali na propozycję dokoptowania kogoś nowego do moderowania tego działu, więc co ja mogę...
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:52

LOL
2 tysie to dostaja najmniej aktywni, ja dostaje "ósemke" plus diety sluzbowe bo jak wychodze z psem to biore laptopa i juz jest "wyjazd sluzbowy" \:D
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:54

Originally Posted By: Biszop
LOL
2 tysie to dostaja najmniej aktywni, ja dostaje "ósemke" plus diety sluzbowe bo jak wychodze z psem to biore laptopa i juz jest "wyjazd sluzbowy" \:D


\:D \:D \:D

Oj Biszop \:p
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:56

Bursztyk - ja się nie boje ;\)
Tylko, ze wskazanie kto cos robi a kto nie wg mnie niektorym nic nie da ..

Zagladam czasami do Kosza i równiez nie widze pracy amkwisha, gumpa, Biszopa czasami chyba widziałem ;\)

W dziale To i Owo tez za bardzo nie widziałem efektów pracy Da Bartka, g00nka czy juz wyzej wspomnianego gumpa. No chyba ze ich praca jest zlecona i wykonana przez innych ..
Aktywnie i regularnie widać ze Sagat i Biszop w tym dziale coś robia.

W poprzednim sezonie w konkursie 'Tabela Typerow' mial sie wszystkim zajac Blancorn, ale chyba ze swoich zobowizan sie nie wywiazał.
Poprzednia runda to wielka klapa !
Ostatnia, która dobiegła konca w grudniu byla juz b.dobrze prowadzona w czym zasługa ogromna rockermana

Na Quasi gdzie jest chyba b.dużo pracy niektórych tez nie widac.
Pixiesa czy Prema chyba nigdy tam nie widziałem.
Lupus i Lipi wykonują tam kawał dobrej roboty.
Kiedyś pamietam jak Llama dzialal i bylo widać efekty jego pracy ..

Moze 'nowa krew' wniosla by coś nowego, zmieniła na tym forum.
Tak było z Lupusem i Lipim - odkąd pojawili się na Quasi jest inaczej - wg mnie lepiej.
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:57

Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: Biszop
LOL
2 tysie to dostaja najmniej aktywni, ja dostaje "ósemke" plus diety sluzbowe bo jak wychodze z psem to biore laptopa i juz jest "wyjazd sluzbowy" \:D


\:D \:D \:D

Oj Biszop \:p


No co??:P
Nie ma mnie czesto, zostawiam zalogowanego Biszopa na forum...pozniej boss patrzy na logi ile, kto kiedy i juz kaska leci \:D
Posted by: Morten

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:58

I znowu wszystko na pieniądzach się skończy ;\) Nie mam kilkuletniego stażu na forum... I nie wiem jak było kilka lat temu.. Ale przyznam szczerze, że takich modów jak np. retoox, [g]um[p], Feher, Domingos dawno nie widziałem (o ile w ogóle widziałem). To raczej dziwne zjawisko... Czy też nie?
Posted by: micha$

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 21:59

Regularnie odwiedzam Stadion Piłkarski i jeżeli to jest "największy pierdolnik" to nie wiem czego oczekujecie. Oczywiście jest parę osób, których posty ograniczają się do jednego zdania (zazwyczaj typu), ale wystarczy zwrócić uwagę (kulturalnie) i ktoś taki albo napisze więcej od siebie albo w ogóle już nie napisze.

Nie ma sensu opowiadać gdzie jest większy burdel, lepiej wymyśleć sposób na to...
Posted by: michal_tbg

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:00

Originally Posted By: tomo
Największy pierdolnik jest niestety na Stadionie Piłkarskim (oczywiście nie na wszystkich podforach), ale pewni moderatorzy z tego działu z wielkim oburzeniem zareagowali na propozycję dokoptowania kogoś nowego do moderowania tego działu, więc co ja mogę...



Strach przed konkurencja ?? ;> ;\)
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:01

A skoro o modach mowa, moze czas na swieza krew po prostu? \:\)
Posted by: codi

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:02

Najlepiej wszystko sprowadzic do zartu... Biszop i reszta, moze choc raz troche powagi? I mowie calkiem powaznie ogarnijcie sie choc raz i pozartujcie w innym temacie \:p
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:07

Wg mnie Shane nowi M by się przydali ..
Ale to jest tylko moje skromne zdanie.

Ale jak pisze wyżej Tomo - padła propozycja - co niektórzy zostali oburzeni.
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:08

Originally Posted By: platynowy007


Zagladam czasami do Kosza i równiez nie widze pracy amkwisha, gumpa, Biszopa czasami chyba widziałem ;\)

.


Dobra, podsumowujac juz bez zartow.
W koszu mnie raczej nie widziales i raczej nie zobaczysz, powtorze to po raz kolejny bo nie wszyscy sie orientuja albo nie chca sie orientowac,

Moj przydzial to Stadion, TiO, i dwa gorne tematy SI i SB.
Do reszty mam dostep po to ze gdy akurat nie ma nikogo z konkretnego dzialu to moge tam cos sie wtracic, skasowac, poprawic.
Zwyczajowo nie zagladam tam poniewaz to zupelnie nie moja branza i nie widze powodow dla ktorych mialbym sie mieszac innym modom w ich teren tak jak nie zycze sobie zey ktos wlazil w moje, natomiast jesli jakis user poprosi o pomoc to pomagam tam gdzie mam dostep i nie przypominam sobie zeby ktos odszedl z kwitkiem.

Jesli sa tacy to chetnie sie dowiem i bede sie tlumaczyl.
Posted by: Llama

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:09

Kandydatury, kto gdzie i dlaczego. nie bać się.

warunki: wysoka kultura osobista, jakiś staż na forum, ukończone 18 lat

konkretami proszę, bo tak troszku zaczynacie biadolić.
Posted by: connor

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:12

Originally Posted By: Biszop
zostawiam zalogowanego Biszopa na forum...pozniej boss patrzy na logi ile, kto kiedy i juz kaska leci \:D


u mnie podobna sprawa z torrentami, seedowac 24h na dobre, przy okazji zalogowany na forum jestem, laptop non stop na chodzie, kasa wpada, przy okazji trzeba norme usunietych tematow i postow wyrobic, dobrze jest byc moderatorem, trzymam te posadke od kilku lat, okna sobie wymienilem na pcv, panele wstawilem, lazienka odstawiona, piwko codziennie sie pije \:\)
Posted by: El_Darro

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:13

Witam.
Ja mam takie spojrzenie na przyszłość forum mecz.pl i małe propozycje a nawet marzenia. Może najpierw

Realne rozwiązanie:

Wprowadzenie schematu podawania typów napewno moderatorom znacznie zmiejszy zakres prac z usuwaniem niepotrzebnych postów.

Np zastosowanie schematu
Zdarzenie: F.C.Barcelona vs Gimnastic
Typ: F.C.Barcelona - 2
Data i godzina: 21/01
Bukamcher: Pinnacle
Kurs: 2.00
Stawka: 5
Analiza: Bleeee

Ktoś podając typ podaje go z analizą. Ktoś kto się nie zgadza z analizą podaje swój typ i tak samo dodaje analize. Po utworzeniu Quasi Chat sądziełem, że własnie w tym dziale będzie podawać sie takie krótkie infa o meczach, brakach w drużynie, kontuzjach zawodników czy inne mniej znaczące informacje. Jeżeli ktoś nie ma czasu na napisanie paru zdań a ma info o jednej ważnej kontuzji czy drobnym ważnym szególiku o spotkaniu, to ma do tego specjalny temat gdzie może to napisać.



Marzenia:

Nie wiem czy jest wiecej takich osób jak ja, ale jak wchodze na bukmacherskie forum, to chciałby widzieć jak najwięcej konkretnych informacji własnie z tej dziedziny a tak coraz częsciej nie jest. Ogólnie To i Owo mi nie przeszkadza i powinno tam zostać kilka wartościowych tematów, ale jak widze z 25 ostatnich tematów na forum 15 z TiO z czego kilka nie obrażając nikogo "o pupie marynie" to "od razu wychodze z kina". Jest przecież tyle innych forów o naprawde różnych tematach że wystarczy użyć wyszukiwarki. Tu również moderatorzy by odsapnęli gdyby było 5-8 zgrupowanych sensownie tematów. Zupełnie by wystarczyło o porozmawianiu na inne sprawy niż buk.

Rozwiązanie jeden Moderator = jedna liga jest świetne. Nie wiem czy do rozwiązania tutaj. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza sie na przynajmniej dwóch zagranicznych forach jakie odwiedzam. Moderator dostaje minimalne, znikome wynagrodzenie za utrzymanie porządku, pisanie analiz tylko w jednej lidze. Nawet nie pytajcie mnie o linki, bo nie podam yeste cham.

Dział z analizami na każdą kolejke, gdzie typy może podawać każdy, ale tylko według jakiegoś wypracowanego schematu. Do tego świetnie uzupełniający sie dział gdzie pisze się o zmianiach w klubach, ostatnie kontuzje, jeżeli ktoś ma chęci to komentarze spotkań, wklejane pomeczowe staty w działach tam gdzie to możliwe (strzały, ilość wyprowadzonych ciosów czy rożne w przypadku hokeja, itp. pierdoły pomocne w następnych typowaniach)


Do realnych rozwiązan nie potrzeba dużo stworzenie regulaminu i kilkudziesięciu tematów a do marzeń ... to tylko marzenia.
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:14

upsss, to chyba się Biszop pomyliłem \:p
Ale dobrze, ze starasz sie pomoc chlopakom nawet w działach, które sie są z Twojej branzy

Llama - z tym wiekiem to pojechałes. Nie wiem czy wielu chętnych wtedy będzie
Posted by: codi

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:16

Originally Posted By: Llama
Kandydatury, kto gdzie i dlaczego. nie bać się.

warunki: wysoka kultura osobista, jakiś staż na forum, ukończone 18 lat

konkretami proszę, bo tak troszku zaczynacie biadolić.


Dla mnie w dziale koszykarskim, bo tam zagladam najczesciej... shane & bursztyk, konkret analizy, staz jest, z kultura problemu nie odnotowalem ;\) Ale po co to, jakby malo bylo kandydatow... A i tak Conrad decyduje \:D
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:22

na jednym z lepszych for świata (bettingadvice) posty sa kasowane, gdy nie zawieraja ciekawych informacji dla danego zdarzenia, badz calej analizy. tutaj powinno byc conajmniej tak samo.

wolalbym zebysmy mieli pana fasole jak ba, niz ilus tam nabijaczy.
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:23

Nie no przecież ja nie mam 18 lat \:D
i 2 ostrzeżenia \:D

nie nie , lepiej niech dalej [g]um[p] i amkwish będą

a na serio :

shane powinien być moderatorem...
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:26

parkiet k. - bursztyk na pewno sie nadaje ;\)

jak widac rowniez jestem nabijaczem.
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:26

Ale niedługo będziesz miał Bursztyk \:p

Shane w Eurokoszu jak najbardziej ;\)
No chyba, ze nie bedzie mial czasu lub poda inne powody.
Wg mnie kazdy moderator powinien codziennie troche czasu
spedzac w dziale gdzie jest M i dażyć do tego aby efekty jego pracy zauważali wszyscy.
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:31

shane w polskim baskecie się specjalizuje... na europejskim chyba średnio.. ale nie o to chodzi jak kto się zna , tylko co będzie robił...

powodzenia w doborze kadry...
Posted by: connor

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:33

PierrePoetik, codi, bursztyk, shane, nawet jesli zostaniecie moderatorami to na mecz.pl obowiazuje cos takiego jak np. bezplatny staz po szkole sredniej, wiec na zarobki i premie nie macie co liczyc do 6 miesiecy i dopiero wtedy Conrad wyznacza sciezke kariery na forum, jesli Wam to odpowiada to mozecie sie zaczac starac o stanowisko moderatora na forum, pozdrawiam
Posted by: michal_tbg

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:34

Originally Posted By: shane
A skoro o modach mowa, moze czas na swieza krew po prostu? \:\)


O tym samym mialem pisac... Nie rozumiem sensu po co trzymac na moderce chociazby Amkwish'a (nie ujmujac mu nic... nie mam mu nic do zarzucenia) ktory nie ma czasu na poswiecanie sie forum. W jego miejsce mozna dac kogos ambitnego i posiadajacego wolny czas (przynajmniej do powrotu Amk'a)
Posted by: Fro_Lech

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:35

Czy ten shane będzie potrafił kasować posta bez mrugnięcia okiem ? Nie będzie wdawał się w polemikę z userami czemu to czemu tamto ? To, że ktoś się zna na jakiejś dyscyplinie jeszcze nie znaczy, że ktoś taki się nadaje na moda.
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:36

Originally Posted By: Sagat
PierrePoetik, codi, bursztyk, shane, nawet jesli zostaniecie moderatorami to na mecz.pl obowiazuje cos takiego jak np. bezplatny staz po szkole sredniej, wiec na zarobki i premie nie macie co liczyc do 6 miesiecy i dopiero wtedy Conrad wyznacza sciezke kariery na forum, jesli Wam to odpowiada to mozecie sie zaczac starac o stanowisko moderatora na forum, pozdrawiam


o nie nie , za murzyna to ja robił nie będę...

shane , codi , PierrePoetik... też się nie dajcie robić... za dobrą pracę - godne zarobki!
Posted by: codi

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:38

Fro, a skad my to mamy wiedziec? Chyba shane`a nalezy spytac, my wszystkiego nie ocenimy ;)"Będzie potrafił kasować posta bez mrugnięcia okiem! Nie będzie wdawał się w polemikę z userami czemu to czemu tamto!" tak to ja moge polecic jedynie Nirtza jak zrobicie dzial Polityka \:D
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:39

hahaha \:\)
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:41

taki maly offtop - czy istnieje mozliwosc zmienienia loginu? drazni mnie te Pierre. ;\)

Sagat ile sciagasz miesiecznie? he he:)
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:45

Jakie he he?

Sagat bierze 7-10k , w zależności od urodzajności danego miesiaca....

dodatkowo dostał premię uznaniową 20k za zmianę drażniącego wszystkich nicka - Experto....

a wszystko to napisał Eugeniuszowi , chcąc wymusić od niego darmowy pick... Gienek mi pisał na GG...
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:47

a to szelma! \:\)
Posted by: connor

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:49

Originally Posted By: PierrePoetik
Sagat ile sciagasz miesiecznie?


chyba nikt nie bedzie mial mnie tego za zle.

2000zl. + premie dla najlepszych(nie zebym sie chwalil ale ostatnie 5 miesiecy jestem ciagle w najlepszej trojce).
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:51

to porzadnie \:\)

jak z ta zmiana nicku? jest mozliwosc?
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:53

Originally Posted By: PierrePoetik
to porzadnie \:\)

jak z ta zmiana nicku? jest mozliwosc?



http://www.mecz.org/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=672767&page=1#Post672767
Posted by: gnacik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 22:58

ja bym troche ładu i porzadku w TiO chciał wprowadzic \:D ...ale nie miałbym zamiaru jako zwykły moderator, spokojnie i cierpliwie poczekam, az bedzie nabór na Administratora albo Super Administratora \:\)
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 23:16

Kilka slow ode mnie... ;\)

1) Dzial TiO:

Zagladam tutaj dosyc czesto, tak samo jak czesto sie udzielam. Drazni mnie tylko zakladanie wielu bezsensownych tematow. Czy nie mozna przykleic kilku tematow wiecej? Moze to do konca nie rozwiaze sprawy, ale na pewno poprawi ja. Chodzi mi glownie o to, ze gdy jakis user zalozy bezsensowny temat, posiadajacy jakis link, to mozna ten temat spokojnie usunac, a nastepnie napisac PW do delikenta z prosba o napisanie posta w innym, istniejacym juz dziale.

2) Moderatorzy:

a) Jest ich wielu... A tylko jakis % z nich robi kawal dobrej roboty. Inni popadli chyba w letarg, albo jakis sen nie tylko zimowy. Olali to forum, badz nie maja dostepu do neta... albo z przyczyn niezaleznych juz sie nie udzielaja. I po co takich trzymac? Nie lepiej na ich miejsce "zatrudnic" swieza krew o ktorej pisalem juz wczesniej? Zrobic pewnego rodzaju przesiew. Nie wiem, to tylko taka propozycja.

b) shane moderatorem - skoro zostalem wywolany do tablicy to wypowiem sie. Nie wiem czy bym sobie poradzil czy nie, ciezko stwierdzic, ale na pewno robilbym wszystko co w mojej mocy, by na PK nie bylo syfu. Moze inaczej - w dziale DBE, bo ten dzial prosze mi wierzyc mam opanowany do perfekcji. Na koszu europejskim znam sie srednio (chodzi o Eurolige i ligi europejskie) i nie chcialbym zbytnio ingerowac w dzialania innych modow, ktorzy tam "sprzataja". amkwish i gump sie nie udziala z niewiadomych mi wzgledow, i chyba nie zanosi sie na to by szybko wrocili. Moge obiecac ze po dostaniu praw moderatora dzialu PK, zrobilbym wszystko co tylko moge by w poddziale DBE nie bylo syfu, klotni, zbednych postow (np. jednowyrazowych) czy tez innych cudow. Gdy trzebaby bylo posta usunac, to bym tak zrobil - porzadek musi byc.

Jesli mialbym zostac tym modem to ok, nie ma sprawy, a jesli nie to tez sie nic nie stanie - w tej chwili jestem neutralny.

pzdr
Posted by: jackm

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 22/01/2007 23:50

to i ja cos powiem... Swiezej krwi moze i by sie przydalo,z tym sie zgodze..ale najbardziej to troche kultury userow,pamietajmy ze to MY tak naprawde tworzymy to forum i to od nas w najwiekszym stopniu zalezy jak ono wyglada... a ze gdzie niegdzie jest balagan to wina tego ze sie wdaja co niektorzy w bezsensowna polemike z nabijaczami,geniuszami pokroju krulewicza_kolejne wcielenie,zamiast ich "olac"....

Pisanie wszystkiego wg jednego slusznego schematu moze i by poprawilo przejrzystosc tematow,ale czytalo by sie to rownie nudnie jak ksiazke telefoniczna...dlatego z tym sie niezgodze...
Posted by: PioKing

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 06:45

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się znalezienie szerokiej grupy userów chętnych do wzajemnej współpracy \:\)
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 08:04

Originally Posted By: Llama
Kandydatury, kto gdzie i dlaczego. nie bać się.

warunki: wysoka kultura osobista, jakiś staż na forum, ukończone 18 lat

konkretami proszę, bo tak troszku zaczynacie biadolić.


Ja chce, wszystkie warunki spełniam i za quasi mógłbym się zabrać.
Posted by: Danielos

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 09:17

Originally Posted By: zostać modem_MLS
Originally Posted By: Llama
Kandydatury, kto gdzie i dlaczego. nie bać się.

warunki: wysoka kultura osobista, jakiś staż na forum, ukończone 18 lat

konkretami proszę, bo tak troszku zaczynacie biadolić.


Ja chce, wszystkie warunki spełniam i za quasi mógłbym się zabrać.


no zwlaszcza staz na forum to ty spelniasz:)
Posted by: KeeP

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 09:31

ja chcę \:\)
ale interesują mnie tylko te działy gdzie Biszop ma udziały
tak mi się zrymowało ;\)

ideałem w moderowaniu jest dla mnie forum elektroda.pl
ze sportowych to BA

a z ciekawostek - popatrzcie na forum Piotra Rubika - jakieś gówniary modami i taka jazda że szok - nawet nei można napisać że się coś nie podoba \:\)
w regulaminie P.Rubik napisał w pierwszym punkcie że prosi aby nie pisać DO NIEGO na forum per "Ty" ale z tego kółka wzajemnej adoracji zrobiło się tak że teraz nei można nawet O P.Rubiku pisać inaczej niż PAN PIOTR
przykład: post "widziałam wczoraj Piotra Rubika w TV"
mod edit: nie bawiliście się w piaskownicy - ostrzeżonko \:\)
nawet za cytat z WP albo onetu można dostać ostrzeżonko jak się nie zmodyfikuje tak aby widniało słowo PAN przed imieniem ;\)

dno \:\)

18 lat mam pamiętam MS Hiszpania 82 ;\)
kulturę - tego nie wiem ;\)
rażą mnie ortografy...
staż na forum - widać ;\)

ale Biszopowi w drogę nie chcę wchodzić i pozbawiać go diet ;\)
a siedzę z reguły w tych samych działach co on ;\)

pozdrawiam
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 10:00

Originally Posted By: Danielos
Originally Posted By: zostać modem_MLS
Originally Posted By: Llama
Kandydatury, kto gdzie i dlaczego. nie bać się.

warunki: wysoka kultura osobista, jakiś staż na forum, ukończone 18 lat

konkretami proszę, bo tak troszku zaczynacie biadolić.


Ja chce, wszystkie warunki spełniam i za quasi mógłbym się zabrać.


no zwlaszcza staz na forum to ty spelniasz:)


o to się nie martw, pozory czasami mylą
Posted by: Llama

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 10:20

KeeP , o to chodzi. jak jeszcze zmienisz ten obsceniczny avatar \:D ;\) zobaczymy, tutaj ośrodki decyzyjne działają wolniej nawet od zebrania entów, czy jak to tam się zwało ;\)
Posted by: ziomal-111

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 11:01

Kupno nowego latopa: 2500zł
Miesieczne rachunki za prąd: 200zł
Bycie moderatorem Mecz.pl: Bezcenne
\:\)
Posted by: KeeP

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 11:09

muszę się przyznać że też mnie rozprasza mój avatar ale nie umiem się go tak łatwo pozbyć \:\)
musiałbym mieć naprawdę porządny pretekst ;\)
Posted by: Ignorator

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 11:21

Znowu wszystko się rozmywa. Naprawdę dziwią mnie troche posty, że na Stadionie Piłkarskim źle dzieje się. Ja tam jestem często się udzielam i musze przyznać, że jest o wiele lepiej. Sam jestem zdzwiony ilu userów udziela się i ma ciekawe pomysły na typy w Premiership. Jeśli chodzi o moderatorów to podoba mi się to co zrobił Pro Lech i Panka$a w private picksach i w elicie. Każdy teraz widzi jak idzie danemu typerowi. Nie ma już co chwile nowych tematów tylko każdy user ma jeden. Mam nadzieję, że chłopaki to utrzymają. Bo powinno nam zależeć aby w private czy elicie były tematy, które są w stanie pomóc naszym gościom. A nie co chwile nowe pomysły na grę. Jeszcze bardziej oglądając temat zdzwił mnie stwierdzenie ile zarabiasz itd. W ogóle moderatorzy nie powinni o tym mówić. Bo tak zamiast rozmowy o zmianach i próbach poprawy będzie ja też chce być modem i mieć dwa tysie . Co do userów to zgadzam się, że część wprowadza zamieszanie. Ostatnio trzech czy czterech ciągle kłóciło się. Nie tędy droga, ale uwierzcie mi nie jest już najgorzej. Ja mam nadzieję, że wkrótce będzie jeszcze lepiej dlatego trzymam kciuki za zielonych userów. Poprawę już widać.

Pozdrawiam Ignorator
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 12:27

nie wiem ignorator jaką ty tam zmiane widzisz, dla mnie w temacie o danej kolejce na 20 postow 90% jest o niczym..
Posted by: paczanga

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 13:20

Originally Posted By: Llama
Kandydatury, kto gdzie i dlaczego. nie bać się.

warunki: wysoka kultura osobista, jakiś staż na forum, ukończone 18 lat

konkretami proszę, bo tak troszku zaczynacie biadolić.




o ! jak tak,to w przypadku wakatu mógłbym pomóc w Quasi,tam modów nigdy za wiele \:\)


A co do zmiany "jakości" forum,która troszeczkę podupadła (ale znowu nie jest tak źle,nie demonizujmy) to wpisuje się to w ogólną sytuację kulturową.Ja osobiście obserwuje wszędzie zmiany na "inne"rośnie liczba osób mających neta,rośnie liczba naziemnych,rośnie liczba internetowych buków i rośnie liczba osób grających,a z reguły gdzie jest czegoś coraz więcej,tam troszkę jakość cierpi.Zawsze oczywiście można dokonać zmiany,można zebrać kilka osób-taki sztab kryzysowy-które będą opracowywały jakiś plan ze zmianami na forum,można sondować ewentualne nowe pomysły i opinie itp.itd. choć i tak uważam,że nie zmieni to za wiele.Takie czasy.

pozdrawiam
Posted by: Ignorator

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 13:31

Originally Posted By: PierrePoetik
nie wiem ignorator jaką ty tam zmiane widzisz, dla mnie w temacie o danej kolejce na 20 postow 90% jest o niczym..


No co ty bez przesady. W ten weekendzik co już poza nami można było wyłowić ze Stadionu Piłkarskiego istne perełki. Wystarczy tylko spojrzeć w tematy o Premiership, Serie A czy PrimieraDivision. W każdym temacie jest trafiony przynjamniej jeden typ po kursie 2.

Pozdrawiam
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 13:49

nie wiem, od kilku tygodni nie chce mi sie nawet tam zagladac;) ale jesli mowisz, zobacze w ten weekend.
Posted by: Szczypior

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 14:10

Originally Posted By: PierrePoetik
nie wiem ignorator jaką ty tam zmiane widzisz, dla mnie w temacie o danej kolejce na 20 postow 90% jest o niczym..


Quote:
nie wiem, od kilku tygodni nie chce mi sie nawet tam zagladac


no to jak w takim przypadku można mieć jakiekolwiek zdanie

no nic

może faktycznie nałożenie schematu piasania postów w tematycznych topickach źle by wpłyneło, ale nie chodzi mi o coś w stylu: godzina data kurs buk itp itd, ale jasne zaznaczenie spotkania i merytoryczna wypowiedz odnosząca się do danego/ych spotkań, samo założenie każdego forum to dyskusja, ale na forum bukmacherskim powinna być ona jak najbardziej merytoryczna, konkretna i rzeczowa i nad tym powinno się czuwać, a zbędne posty kasować bez wdawania się w jakąkolwiek polemikę

panowie M twierdzicie, że to taka ciężka praca, nie macie czasu itd itp

to dlaczego w takim razie tak boicie się poszerzyć wasze szeregi ? śmierdzi tu trochę kolesiostwem że się tak powiem, bo dlaczego nie dać szansy innym, a modów którzy nic nie robią należy wywalić, na ich miejsce zrobić jakiś casting, wybrac ileśtam osób które miałyby poparcie większosci i chciały by to robić, nie mogły by to być osobistości " blade i rozmyte" ale konkretni ludzie, mający swoje zdanie i przebywający często na forum
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 14:13

Originally Posted By: PierrePoetik
nie wiem ignorator jaką ty tam zmiane widzisz, dla mnie w temacie o danej kolejce na 20 postow 90% jest o niczym..


Chyba poprostu musisz pomarudzić.90% .Może dawno tam nie zaglądałeś więc na cos trzeba zwrócic uwage.A może na siebie.
Tematy o angielskich ligach az miło sie czyta.

Wiadomo może być jeszcze lepiej ,ale bez przesady.
Posted by: retoox

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 14:54

Originally Posted By: Morten
...przyznam szczerze, że takich modów jak np. retoox, [g]um[p], Feher, Domingos dawno nie widziałem (o ile w ogóle widziałem). To raczej dziwne zjawisko... Czy też nie?


Drogi Morten'ie pozwole sie odniesc do Twojej wypowiedzi. Jesli chodzi o moja skromna osobe staram sie sumiennie wypełniac swoje obowiazki. Piszesz, ze mnie niewidzisz, mam wiec do Ciebie pytanie czy zagladasz do działu "Inne dyscypliny"?? Przegladnałem Twoje posty i niezauwazyłem zebys choc jeden zamiescił w tym dziale... Dział ten jest niespecjalnie popularny i ruch tam niewielki, dlatego duzo pracy niemam, staram sie jednak na biezaco dbac o porzadek w tematach. Na chwile obecna moze za duzo sie w nim nie wypowiadam gdyz nie znam sie zbytnio na krykiecie, snookerze czy tez boksie, ale ogladnij tematy o piłce plazowej cz tez lekkiej a z pewnoscia zobaczysz, ze udzielam sie w tym dziale. Jesli masz do mnie jakies zastrzezenia jako Moda z checia je poznam. Na koniec jeszcze dodam, ze chyba nie chodzi oto zeby widziec prace M tylko o czyste i przejrzyste tematy...
Pozdrawiam retoox
Posted by: Ignorator

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 15:18

Widze, że kilku użytkownikom w tym temacie chodzi o to, żeby mogli poczytać dobrą analizę podpartą jeszcze lepszym typem. Można coś takiego zrobić na mecz.pl. Tylko trzeba by pójść drogą bettingadvice. Na głównej stronie pojawiłyby się dział w , którym prezentowalibyśmy naszym zdaniem dobre beciki z różnych dyscyplin. Myślę, że na forum ciężko byłoby coś takiego zrobić. Chyba, że zrobimy nowy dział w, którym będą prezentowane najlepsze analizy z typami. Można w tym dziale pozwolić działać ludzią, którzy znają się na różnych dyscyplinach. Przecież jest kilka userów, którzy specjalizują się tylko w jeden dyscylinie. Może taka forma zadowoliłby większość. Ja sam przyznam, że Maxi w ten weekendzik dał bardzo dobre zakłady na piłkę, aż szkoda patrzeć, że się nie skorzystało Parma kurs ponad 2 . Gdyby Maxi w takim specjalnym dziale poddał ten typ myślę, że więcej osób by skorzystało. Co wy o takiej formie myślicie?

Pozdrawiam
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 15:51

no opcja BA byłaby super ;>
Posted by: Llama

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 15:52

Originally Posted By: Szczypior


to dlaczego w takim razie tak boicie się poszerzyć wasze szeregi ? śmierdzi tu trochę kolesiostwem że się tak powiem, bo dlaczego nie dać szansy innym, a modów którzy nic nie robią należy wywalić, na ich miejsce zrobić jakiś casting, wybrac ileśtam osób które miałyby poparcie większosci i chciały by to robić, nie mogły by to być osobistości " blade i rozmyte" ale konkretni ludzie, mający swoje zdanie i przebywający często na forum


no a co robimy

konkretne decyzje i nicki, a nie... no typowe biadolenie. póki co kilka osób się zgłosiło, a reszta? gdzie braki, gdzie zaniedbania? ale BARDZO KONKRETNIE PROSZĘ, podać dział, poddział, nick, krótki list motywacyjny itp

my oprócz gienka nikogo się nie boimy
Posted by: Ignorator

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 16:44

Shane - koszykówka
Szczypior - stadion piłkarski
valverde - stadion piłkarski

Pozdrawiam
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 16:48

ja tez moge się zająć parkietem.
Posted by: connor

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 16:55

Nie jarajcie sie tak funkcja moderatora, jest tez sporo minusow, jesli do tej pory nie mieliscie JAZD na forum to teraz sie zacznie, zielony nick dziala jak czerwona plachta na byka, wiec srednio po kilka razy w miesiacu czarni userzy beda sie do Was dopieprzac, dowalic wladzy itp. Chcecie sie w takie bagno pakowac? \:\)
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 17:00

Tak jak pisalem wczesniej. Zadna funkcja moderatora sie nie jaram, ani nie zapieram sie by ja miec. Jesli uwazacie, ze powinienem byc modem PK to ok - postaram sie jak najlepiej wykonac swoje zadanie.

pzdr ;\)
Posted by: Stoin

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 17:00

Originally Posted By: bursztyk
ja tez moge się zająć parkietem.


U mnie w szkole trzeba by mopem po sali przejechać \:p ;\)
Posted by: Bzyku

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 17:06

Przesadzasz - co do mnie, to nie przypominam sobie, żeby ktoś się "dopieprzał".

Oprócz zielonego koloru wiele zależy też od charakteru danej osoby i tonu wypowiedzi na forum.
Poza tym dla wszelkiej maści "dopieprzaczy" to Ty, Biszop i paru innych jesteście najlepszym mięsem armatnim - więc nowi moderatorzy będą mogli schować się za waszymi plecami, gdzie kule ich nie dosięgną
Posted by: micha$

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 17:19

Ignorator nie zgodzę się z tobą.
Po powstaniu takiego działu pozostałe działy straciły by sens, bo wszyscy pisaliby tylko tam ("bo więcej osób zobaczy").
Poza tym, kto ma decydować o tym czy typ jest lepszy od tego z postu obok, że to właśnie ten typ ma się znaleźć w specjalnym dziale? Kurs? A może długość analizy? Trochę bez sensu.
Myślę, że powinno zostać jak jest, każdy potrafi wybrać wartościową analizę z całego tematu.

PS. "[...]tym dziale pozwolić działać ludzią, którzy znają się na różnych[...]" aż boli w oczy \:p
Posted by: micha$

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 17:22

Aha, jeszcze jedno.
Od tego są poszczególne działy dla dyscyplin, żeby każdy przed obstawieniem mógł poczytać opinie innych. Założę się (taka mnie refleksja naszła po przejrzeniu PP), że większość tam nawet nie zagląda. Dla nich to forum jest od podawania typów w PP.
Nie chcą, nie muszą. Kto im broni wtapiać?
Dociekliwi skorzystają z atrakcyjnych typów...

Nic na siłę!

Posted by: Ignorator

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 17:30

No tak najlepiej wytknijmy Ignoratowi jego błędy :p. micha$ nie zrozumiałeś mojej idei. Chodzi mi oto abyśmy wskazali trzech ekspertów z danego działu i pozwolili im działać właśnie na specjalnych zasadach. Naprawdę skorzysta na tym mecz.pl jak i my. Oczywiście mieliby liczony zysk i yield. Zobaczcie sami znacie przecież bettingadvice i powiedzcie mi czy na forum łatwiej znaleźć dobry bet czy na głównej stronie?. Oczywiście na głównej. Ja mówię rzucam propozycje.

Co do nowych moderatorów to powiem, że temat wraca jak bumerang co jakiś czas. To pokazuje, że trzeba coś z tym zrobić. Wiem, że jest vacant na Stadionie Piłkarskim bo Riva zrezygnował z braku czas. Może go w końcu zapełnijmy.

Pozdrawiam
Posted by: Szewa

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 17:34

Zgadzam się z micha$iem.

Tworzenie dodatkowego działu nie ma większego sensu, zrobi się tylko burdel. Wyjściem mogłby być natomiast prowadzienie własnych statystyk w danym dziale przez każdego piszącego tam typera na zasadzie:

3/5 trafionych
+23 j.


Niby nic a jak wiele może powiedzieć o danym typerze. Oczywiście nie musi to być obowiązkowe ale myślę, że jeżeli kilku czołowych typerów z danego działu zapoczątkowałoby taką formę, to reszta, nie chcąc być gorsza, dostosowałaby się do tego poziomu.

pozdr.
Posted by: micha$

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 17:37

Zwracam honor Ignoratorze.
W takiej postaci sprawa jest warta przemyślenia...
Działam na BA jako gość więc nie wiem za bardzo jak to wygląda...

Pozdrawiam!
Posted by: katowiczanin

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 21:57

Originally Posted By: Sagat
Nie jarajcie sie tak funkcja moderatora, jest tez sporo minusow, jesli do tej pory nie mieliscie JAZD na forum to teraz sie zacznie, zielony nick dziala jak czerwona plachta na byka, wiec srednio po kilka razy w miesiacu czarni userzy beda sie do Was dopieprzac, dowalic wladzy itp. Chcecie sie w takie bagno pakowac? \:\)


z miłą chęcia bym się wpakował
Posted by: Kylo

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 22:13

Kylo - To i owo

bede rzadzil jak nikt, jakies przeciwskazania? \:D
Posted by: Piecia

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 22:16

Jak by co popieram kandydaturę Kylo
Posted by: Kylo

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 22:23

Originally Posted By: Piecia84
Jak by co popieram kandydaturę Kylo


Oj Piecia zaraz zaczna sie ironiczne gadki ;\)

Biszop mnie nie trawi, to samo Da Bartek, jestem skazany na porazke \:\)

P.S Prisona mam nadzieje, ze ogladnales do konca ;\)
Posted by: Piecia

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 22:30

To przecież nie polega na tym by było kółko różancowe z wielebnym rozdającym karty , tylko połączenie ludzi z pasją chcących pielęgnować to co lubią i w czym czują się dobrzę ;\)

Ps. 2 razy nawet
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 22:32

Kylo, nie pisz tak bo mi smutno
Nawet kiedys sie z Toba zgodzilem w jakiejs sprawie:P
Nie patrze na nick tylko na caloksztalt wiec sie nie stresuj;-)
Posted by: El_Darro

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 22:51

Moderatorzy z administratorem zorobią jak chcą, ale wydaje mi się, że utworzenie schematu np jak to zaprezentowałem TU jest dobre. I może wyjdzie na dobre.

+ Statystyka typera w danym dziale liczona w jednostkach

+ Odpowiedni regulamin nakazujący dbanie o ład w dziale z typami.

+ Dział na wzór Quasi, ale na zupełnie innych zasadach do każdej ligi, rozgrywki z osobna. Rozmówki o transferach, kontuzjach czy newsach z ostanniej chwili czy sensowne komentarze po zakończonych meczach. A nie komentowanie samych meczy w czasie trwania czy komentarzy na temat typów.

+ Likwidacja albo ograniczenie do kilku stałych tematów ToiOwo bo naprawde moderatorzy mają co przeglądać jak dziennie jest zakładanych po kilka nowych tematów. Czasami zupełnie niepotrzebnie, bo inny podobny temat jest obok.

I czego innego nam trzeba. Tylko ludzi podających typy i trafnych typów.
Pozdro.
Posted by: Szewa

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 22:51

Krótka piłka:

Staż na forum jest
Wysoka kultura osobista
Nienaganna aparycja \:D
Sporo wolnego czasu (może oprócz sesji)
Wyczulenie na nic niewnoszące do dyskusji tematy/posty

Działy, w których mógłbym moderować: wszystkie A tak na poważnie, to SI, ŚB, SP, QC, TiO - czyli wszystkie, które są dobrze moderowane \:\( A tak dobrze się zapowiadało... Chyba, że brakuje wam rąk do pracy w innych działa, to mogę się dostosować \:\)
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 22:53

Zabrzmialo zlowieszczo ale teraz powazniej,
mna sie nie stresuj bo mam takie sama prawa jak inni moderatorzy, no moze kaska wieksza :D, jesli padna jakies propozycje to decyzja nalezy do wiekszej ilosci osob i Biszop sriszop czy inna zdemonizowana tu bestia nie ma przewagi;-)

Proponujcie ale powazniej troche bo teksty ze ja tu porzadze szans nikomu nie zwieksza.
Bedzie potrzebna nowa twarz na Stadion co do reszty na ta chwile sie nie wypowiadam.
Posted by: Bullet

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 22:57

Krotko, zwiezle i na temat:

Stoin - mod US Sports lub Tennis

Dlaczego on? Po pierwsze znam go od dawna i wiem co soba reprezentuje. To cos co jest obce wielu szczurkom zwlaszcza udzielajacych sie qcz - mam na mysli kulture osobista. Po drugie byl juz zielono-czarny w pewnym okresie i moim zdaniem z zadania moderowania wywiazal sie wtedy bardzo dobrze. Po trzecie ukonczyl kierunek pedagogiczny i jest szanowanym nauczycielem i wychowawca mlodziezy \:\) Dobrze jak wychowa rowniez niektorych chamow z forum. Po czwarte ilosc jego postow wskazuje na bardzo duza aktywnosc i pozwola wysnuc zalozenie, ze forum jest jego drugim domem ;\) Po piate w dzialach, ktore zaproponowalem wiele razy pisal ciekawe analizy i zna sie na temacie. Po szuste jak go znam NA PEWNO wszystkie posty nie na temat wyrzuci a winnych ukarze jak tylko dostanie na to przyzwolenie. Po siodme wezmie sie na powaznie za prowokatorow, ktorych niestety ostatnio nie brakuje na mecz.pl a bezkarnie uprawiaja swoj proceder. Po osme jak dojrzaly mezczyzna spojrzy na wiele spraw z dystansem \:D Po dziewiate jako, ze dobrze zarabia zajmie sie nowym zadaniem spolecznie a nawet doplaci \:D bo chwala i slawa sa bezcenne.
Po dziesiate -AMEN.
Posted by: Szewa

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 22:57

Originally Posted By: Biszop
Zabrzmialo zlowieszczo ale teraz powazniej,
mna sie nie stresuj bo mam takie sama prawa jak inni moderatorzy, no moze kaska wieksza :D, jesli padna jakies propozycje to decyzja nalezy do wiekszej ilosci osob i Biszop sriszop czy inna zdemonizowana tu bestia nie ma przewagi;-)

Proponujcie ale powazniej troche bo teksty ze ja tu porzadze szans nikomu nie zwieksza.
Bedzie potrzebna nowa twarz na Stadion co do reszty na ta chwile sie nie wypowiadam.


Jeżeli była to odpowiedź na mój post, to był on jak najbardziej poważny. A te emoty to tak dla rozluźnienia atmosfery. Oczywiście nie mam zamiaru prowadzić jakiejś krucjaty przeciwko komukolwiek tylko sumiennie wykonywać ewentualnie powierzone obowiązki. A dział SP byłby w sam raz, bo jest jednym z tych, które odwiedzam najczęściej.

pozdr.
Posted by: micha$

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 23:06

Zamiast QC powinien być shout box, ale nie wiem czy soft na to pozwala...

Zróbcie listę propozycji modowych i dajcie Adminowi. Zobaczymy co na to powie...
Pasterz powinien dbać o swoje owieczki \:p
Posted by: Skiper

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 23:06

Originally Posted By: Bullet
Krotko, zwiezle i na temat:

Stoin - mod US Sports lub Tennis

(...)

Po dziesiate -AMEN.


W us sports jest raczej wystarczająca liczba modów - 6 - z tego 4 są uśpieni, ale tych 2 co dba o porządek czyli kewin i Ghost w zupełności wystarcza \:\)
Posted by: Kylo

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 23:08

Originally Posted By: Biszop
Kylo, nie pisz tak bo mi smutno
Nawet kiedys sie z Toba zgodzilem w jakiejs sprawie:P
Nie patrze na nick tylko na caloksztalt wiec sie nie stresuj;-)


Caloksztalt laczy sie z To i owo, a to ninowina ;]

Jak dla mnie to odmienna dzialka.
Posted by: Pierniczek

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 23:13

Nie wiem po co Wam jeszcze więcej modów?! Im ich więcej tym mnie na forum pohulamy \:D \:D \:D a poza tym ja się czuję bezpiecznie w To i Owo pod opieką Biszopa, Sagata i spółki \:\)

A tak na poważnie to lupusa widziałbym jako moda To i Owo zamiast QC, bo fajny chłop, a jako nowego moda widziałbym np Al_Capone, bo sprawia wrażeni poważnego człowieka tylko nie wiem jak tam z jego udzielaniem się na forum. pzdr
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 23:21

a ja bym widzial pierniczka;>
Posted by: Llama

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 23:25

nieoficjalnie dowiedziałem się, że Conrad na 2007 rok nie przewidział dodatkowych wynagrodzeń dla modów w swym budżecie, a my swojej mamony nie oddamy.

;\) \:p
Posted by: Szewa

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 23/01/2007 23:27

Tu nie o osobiste korzyści się rozchodzi, a o chęć pełnienia jakże ważnej społecznie misji \:\)
Posted by: Radek_89

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 00:22

Na sam początek odniosę się do statystyk, bo potem zapomnę, co chciałem napisać \:p Według mnie nie do końca takie statystyki się sprawdzą. Ja np. często w Korcie Tenisowym swoje typy zawieram w dyskusji, nie są to posty typu:
X - Y 1 1,50
ble ble ble
Poza tym często odpowiadam na posty innych typerów, podając kontrargumenty dotyczące danego typu - i jak to wtedy liczyć? Jak nie wejdzie, to ludzie nie będą liczyli tego, jako typ, ale jak się okaże, że ktoś miał rację, to sobie zaliczy i będą kłótnie.

Następna rzecz, która mnie strasznie denerwuje, to posty w stylu "o wszystkim i o niczym". Przykład? Ostatnia dyskusja w Korcie Tenisowym na temat Andy Murraya. Fajnie to wygląda, bo postów ponad 10, ale tak naprawdę może 2, 3 odnoszą się do tematu - reszta to bezsensowne offensy oraz dyskusje na temat postawy Al_Capone wobec swojego ulubieńca.

Trzeba zadać sobie pytanie: Czego się spodziewamy, kiedy odwiedzamy nasze forum? Ja osobiście wolę przeczytać jedną odpowiedź do swojego posta, która przedstawi rzeczowe argumenty, która będzie konstruktywną krytyką. I czasami trafia się kilka osób, z którymi aż miło "pokłócić się" na temat danego meczu (Pamiętam Wimbledon 2006 i bodajże mecz Hewitt - Baghdatis, gdzie naprawdę była fajna dyskusja). Trzeba postawić na jakość, nie ilość.

Teraz należy zadać kolejne pytanie: Jak tego dokonać? Jesteśmy na forum bukmacherskim - z założenia traktuję, że jest to miejsce, w którym powinniśmy mieć do czynienia z poważnymi ludźmi - nie użyję z wiadomych względów słowa "pełnoletnimi", poza tym często pełnoletni wcale nie równa się poważny. Powinniśmy zatem traktować się jak ludzie poważni - nie musimy lubić każdego, nie muszę zgadzać się z poglądami X czy Y, ale szacunek należy zachować zawsze. A brak szacunku okazujemy również, jeżeli zmuszamy kogoś do tego, aby w poszukiwaniu sensownego typu musiał czytać nasze bezsensowne wypociny (żebyśmy tylko my tego typu wypociny tworzyli, ale oczywiście zawsze znajdziemy kilku innych kompanów - i tak powstaje na forum burdel).

Jak widać, nie każdy to jednak rozumie. W takim razie kultury należy nauczyć ludzi w inny sposób. Według mnie należy diametralnie zaostrzyć reguły forum - nie chodzi tutaj o wprowadzenie reżimu totalitarnego, ale działanie według reguły "Lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" (Z tego miejsca pozdrawiam [T]-errora \:\) ). W działach tematycznych powinno być działanie jakikolwiek ot = z miejsca ostrzeżenie. W końcu po to jest ostrzeżenie, żeby dać do myślenia użytkownikowi forum, że coś robi nie tak. Ludzie muszą od razu wiedzieć o konsekwencjach swoich działań. Jeżeli będziemy mieli do czynienia z osobą rozsądną, to po pierwszym ostrzeżeniu wyciągnie wnioski i poprawi swoje postępowanie. Jeżeli nie dostosuje się do reguł forum - droga wolna, ale będzie to droga tylko w jedną stronę. Dla mnie to użytkowników na forum może być i 50 - jeżeli to ma pozwolić na konkretną dyskusję, to nie widzę problemu.

Kolejna kwestia to Quasi Chat. Ja rozumiem, że bukmacherstwo to bardzo stresująca profesja, ale czy od razu trzeba publicznie nawrzucać zawodnikowi, który zagrał nie po naszej myśli? Często zdarza się, że przez taką głupotę wypadają z forum zasłużone osoby. A osoba kulturalna ma to do siebie, że potrafi powstrzymać emocje dla siebie w takim wypadku. Bo nasz wulgaryzm wyniku już nie zmieni, ale za to inni użytkownicy muszą to potem czytać.

To i Owo - tutaj jest miejsce na trochę luzu, tutaj można czasem się odstresować ... bo od tego To i Owo jest ... o tego jest to \:p

Może dość drastycznie to brzmi, ale tego typu metody były stosowane na innych forach, gdzie się udzielałem (nie tylko bukmacherskich), i jak się okazywało ludzie potrafili się dostosować do twardych zasad. Wtedy nie będzie problemu ze znalezieniem wartościowych zarówno typów, jak i typerów, którzy obecnie muszą przedzierać się przez gąszcz off-topicu.

No, to się rozpisałem \:\) Amen \:\)
Posted by: Szewa

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 00:57

Wydaje mi się, że nie trzeba podejmować aż tak drastycznych środków. Jeżeli delikwent jest na forum nowy i poda suchy typ, to najpierw wystarczy mu grzecznie zwrócić uwagę. Człowiek w miarę inteligentny odrazu zrozumie o co chodzi. Ostrzeżenie jest według mnie zbyt surową karą. Jeżeli jednak takie zachowanie powtórzy się 2-gi, 3-ci, raz, to wtedy oczywiście stosujemy poważniejsze sankcje.

Nie można też do końca zabijać wymiany poglądów. Czy dyskusja ma wyglądać tak, że ktoś podaje ty, inny ewentualnie odpowiada i koniec ? Przecież każda odpowiedź drugiej strony, to okazja do kontrargumentu, o którym nie zawsze pamiętało się przy pisaniu pierwszego postu. Dyskusja powinna być dozwolona dopóki nie zbacza znacząco z torów i nie przenosi się na aspekty personalne userów.

Na koniec ogólne wrażenie: dyskutujemy o tym jak mają wyglądać posty, a jak nie. Najpierw niech userzy zaczną te posty pisać \:\)
Posted by: AL_Capone

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 01:58

Jeżeli istnieje taka możliwość to zgłaszam swoją kandydature
na posade moderatora na forum mecz.pl

Uwazam, że cechy ,które posiadam umozliwiaja mi piastowanie
tej funkcji.

Jezeli istnieje taka mozliwosc to prosze o podanie adresu
na ktory bede mogl wyslac swoje CV.
Posted by: buszmen

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 02:37

na tym forum jest jakieś 2-3 razy za dużo moderatorów. To wygląda tak śmiesznie, że szok, że na 2 userów przypada 1 mod \:D \:D
Posted by: micha$

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 09:53

\:D \:D
Czyli wg Ciebie jest 100 użytkowników forum \:D \:D
Posted by: rockeman

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 12:57

Originally Posted By: buszmen
na tym forum jest jakieś 2-3 razy za dużo moderatorów. To wygląda tak śmiesznie, że szok, że na 2 userów przypada 1 mod \:D \:D


i własnie tak byc nie powinno! ale spokojnie, słyszalem ze trwaja dyskusje majace na celu poprawe tej sytuacji. Wg najnowszego info jakim dysponuje, to wkrótce na 1 usera ma przypadac dwóch modów, i moze wtedy wreszcie będzie porządek

no ale juz tak serio teraz \:\) uważam, ze funkcja moda powinna miec wymiar "okresowy". Powiedzmy rok. Po tym czasie weryfikacja pracy na tym stanowisku, i albo moderator pozostaje na swoim miejscu kolejny rok ,albo "wylot z baru". A nie ,ze ktos dostaje zieleń i... laba. "uśpieni" - out, a na ich miejsce nowi, chętni do dzialania nastepcy, którzy maja zapał do pracy na tej funckcji, i którym zalezy na jakości tego forum.

Kto powinien dostac "zieleń"? wiadomo , o tym zadecyduje Condrad, zapewne na wniosek wyższch moderatorow. Mysle jednak, ze my mozemy w tym wyborze pomóc. Moderacją poszczególnych działów powinny zająć sie osoby, które w przypadku sportów żyją daną dyscypliną. "Parkietem" powinna zająć sie osoba, dla której kosz jest wielka pasją, gdyby był dobrym typerem to jak najbardziej wskazane, i bardzo ważne, aby cieszył sie szacunkiem i był lubiany przez innych uzytkownikow odwiedzających dany dział.
Nowym modem powinna zostac osoba, która obecnie jako "zwykły" user angażuje się na forum i mimo braku tych tak zwanch przywilejów wnosi wiele od siebie, aby poprawic jakoś tego miejsca, pomóc innym typerom itd.

tak od siebie:
przez ostatnich kilka miechów byłem "zielony" i powiem szczerze - to nie jest wcale takie fajne, jak się wielu osobom wydaje. Byłem co prawda takim modem na pół gwizdka. Funkcje tą otrzymałem tylko po to ,aby móc utrzymać jako taki ład i porządek w Tabeli Typerów, i wyłacznie w tamtym dziale miałem jakiekolwiek uprawnienia. Jednak mój nick był tak samo zielony jak nick Biszopa, Sagata, Bzyku Uwierzcie, ten kolor naprawde razi w oczy "czarnych". Nie twierdze, że "zieloni" na kazdym kroku dostaja zjebke, no ale jednak troche inaczje to wyglada w poszczególnych opcjach. Jako user wszystko bylo zawsze ok, a przez ten okres kiedy mialem "zieleń" niestety zdarzylo sie pare zupelnie glupich i niepotrzebnych dyskusji. A ja np. nie lubie sie kłócic, dlatego te niektóre akcje psuły mi samopoczucie \:\(
Reasumując: funkcja moda - wiecej minusów niz plusów \:\) to taka moja subiektywna opinia ;\) I gdy od dzis rana zobaczylem, ze znów jestem "ciorny", to nie przesadze mowiąc : "kamień z serca" \:\)

troche żal d*** ściska, że juz teraz nie bede dostawal tych 2 tysiaków Teraz jeszcze w umowiem mam zagwarantowane przez nastepne pół roku po tysiac złotych/ miecha takiej jakby odprawy. Lepsze to niz nic. A póxniej znów będzie trzeba wrócic do zbierania puszek
Posted by: Logan

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 13:17

Zglaszam swoja kandydature na moda w Stadionie. Mam spory staz na forum, jestem tutaj codziennie, typuje pilke nozna. Przez te ponad 3 lata nie dostalem zadnego ostrzezenia.
Posted by: marzano

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 13:28

A ja zgłaszam swoją kandydaturę na moda w To i Owo tudzież Lodowisko do Hokeja. Staż dłuuugi, forum odwiedzam codziennie, ostrzeżeń na swoim koncie nie mam i uroczyście przyrzekam tępić wszelkiego rodzaju "krulewiczów" tudzież innych gagatków próbójących zakłócić spokój i sielankę jaka zapanuje na Naszym forum po wybraniu nowej ekipy "zielonych". Tak mi dopomóż Wielki Typerze

p.s. zielony kolor to mój ulubiony ;\)
Posted by: Pierniczek

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 13:50

Ludzie trochę samokrytyki...to jest temat o tym jak poprawić działanie forum, a nie konkurs "wybierzcie mnie modem". pzdr
Posted by: Stoin

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 13:53

Originally Posted By: Llama

konkretne decyzje i nicki, a nie... no typowe biadolenie. póki co kilka osób się zgłosiło, a reszta? gdzie braki, gdzie zaniedbania? ale BARDZO KONKRETNIE PROSZĘ, podać dział, poddział, nick, krótki list motywacyjny itp



@Pierniczek
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 13:54

Originally Posted By: Pierniczek
Ludzie trochę samokrytyki...to jest temat o tym jak poprawić działanie forum, a nie konkurs "wybierzcie mnie modem". pzdr


Jak wynika z calego tematu jedno z drugim ma wiele wspolnego wiec nie potrzebna dygresja;-)
Zaczely sie pojawiac konkretne kandydatury i mysle ze do konca tygodnia kilka osob zmieni kolor,
sa potrzebni nowi, czesc starych zniknie, to chyba dosc normalne.

Powazne kandydatury zawsze beda rozpatrzone:)
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 13:56

Originally Posted By: Pierniczek
Ludzie trochę samokrytyki...to jest temat o tym jak poprawić działanie forum, a nie konkurs "wybierzcie mnie modem". pzdr


Zawsze musi sie komuś cos nie podobać \:p

Bardzo dobrze,że osoby chętne pomagać sie zgłaszają.
Posted by: connor

casting 2007 - 24/01/2007 13:57

Originally Posted By: rockeman

Reasumując: funkcja moda - wiecej minusów niz plusów \:\) to taka moja subiektywna opinia ;\) I gdy od dzis rana zobaczylem, ze znów jestem "ciorny", to nie przesadze mowiąc : "kamień z serca" \:\)


Widzisz rockeman kazdy chce byc moderatorem, a Ty rezygnujesz :)))

Potrzeba przynajmniej dwoch moderatorow do SP z tego co widac i kogos do kosza, dlatego zglaszac sie, z przeciekow obstawilbym jakis zakladzik na Logana:)))
Posted by: Pierniczek

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 13:57

Sory nie zauważyłem tego co napisał Llama. Tak czy owak wg mnie to inni powinni zgłaszać kandydatury, a nie każdy sam. Bo to bez sens. jeszcze raz sory.
Posted by: Szewa

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 14:14

Widzisz Pierniczek, skoro nikt nie zgłasza czyjejś kandydatury, to kandydat musi sam się zareklamować \:\)
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 14:18

@ Stoin - moj kandydat na moda QC \:\)

I jesli chodzi o mnie - jesli jest taka potrzeba to zglaszam sie na moda PK. Staż jakis tam mam, zero ostrzezen, kultura jest, pisze bez bledow \:p

Nie no zart. Ale jesli powaznie chcecie zebym moderowal PK to ok

pzdr ;\)
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 14:23

a ja?
Posted by: connor

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 14:31

Originally Posted By: shane
jesli powaznie chcecie zebym moderowal PK to ok


Tutaj najwazniejsze jest to czy kandydat na moda tego chce, w koncu to on poswieca czas.
Posted by: gnacik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 14:38

Originally Posted By: Pierniczek
Ludzie trochę samokrytyki...to jest temat o tym jak poprawić działanie forum, a nie konkurs "wybierzcie mnie modem". pzdr


to ja napisze coś od siebie \:\)

wprawdzie Biszop z Sagatem dobrze spełniaja swoj obowiazek dbania o To i Owo, aczkolwiek wielu rzeczy nie rozumiem, np. tematów, które istnieją, albo istnieja podobne np. kilka tematów o ksiązkach, wg. mnie autor takiego tematu powinien od moda w tempie ekspresowym dostać priva z informacja ze jego temat został skasowany i aby poszukał tego, który juz istnieje, albo mod wysłałby mu link do istniejącego ...ale to jeszcze nic, bo powoli w To i Owo pojawiaja sie tematy z innych działów np. ten o strategiach AO, przecież od tego jest Kort Tenisowy ..grunt to takei tematu usówac jak najszybciej a założycieli informować o tym gdzie sie powinien zanjdowac, albo gdzie takis ie znajduje, aby nei robić bu.r.delu ...tak samo podczas kiedy dyskusja schodzi na wyzywanie się... posty kasowac a userów ostrzec provem, ze jak jeszcze raz to ostrzeżenie, chyba ze to jest kolejny raz, wtedy bez skropułów \:\)
...i tak ja to widzę \:\)

posty typu: "lol" "haha" ":D:D" także bym kasował, a ludzie wrzucający linki powinni dopisać stosowną informację, co sie dokładnie tam znajduje :| ...bo to czasem dość denerwujące :|
Posted by: Ignorator

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 14:40

Originally Posted By: Biszop
Powazne kandydatury zawsze beda rozpatrzone:)


Moja kandydatura na moderatora Stadionu Piłkarskiego została złożona przez innego moda i nawet miała poparcie. Jeśli nadal koledzy z działu bcn1899, Bzyku, Prem i Biszop chcą mnie za zielonego kolege przeszkód nie widze, ale decyzja należy do was. W każdym razie wybierzcie ludzi co wnoszą wiele dla tego działu:

-Szczypior
-valverde
-Logan
-micha$
-Maxi
-Zabielany

Pozdrawiam
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 14:41

Originally Posted By: Sagat
Originally Posted By: shane
jesli powaznie chcecie zebym moderowal PK to ok


Tutaj najwazniejsze jest to czy kandydat na moda tego chce, w koncu to on poswieca czas.


Nie, nie Sagat. Bo jesli napisze ze chce byc moderatorem, to tak jakbym sie o niego prosil, a to nie w moim stylu. Niech zdecyduja forumowicze i ludzie sprawujacy piecze na tym forum. To niezalezy tylko ode mnie. Jesli wszyscy beda ZA, wtedy podejme sie zadania i bede wykonywal je najlepiej jak tylko umiem.

pzdr
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 14:42

A co do kandydatur jeszcze:

Bezapelacyjnie Ignorator modem na SP \:\)
Posted by: codi

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 14:48

Ja sie tylko boje, zeby Ignorator nie zmniejszych ilosci wrzucanych analiz, ze wzgledu na obowiazki moda ;\) W pelni popieram...
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 15:11

Originally Posted By: zostać modem_MLS
a ja?


Uuu dla kolegi to myśle iz obowiązki zwykłego moda to znacznie za mało
Posted by: gnacik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 15:23

Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: zostać modem_MLS
a ja?


Uuu dla kolegi to myśle iz obowiązki zwykłego moda to znacznie za mało


pewnie chciałby wskoczyć na stanowisko Super Administratora na które ja czekam \:\)
Posted by: Szczypior

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 15:32

Zgłaszam swoją skromną osobę na kandydature na moderatora w stadionie, piłka nożna to moja główna dyscyplina typerska, w stadionie przeglądam każdy temat i wszystko śledzę na bierząco, choć czasem brakuje czasu ( studiuje na 2 kierunkach ) to jednak z niczym nie będzie mi to kolidowało

Posted by: Jonathan Sarkos

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 15:37

To zostać_modem_MLS jeszcze nie jest modem ??? Ktoś do cholery pamieta tą wiewiórkę z "Epoki Lodowcowej" \:\) ?
Posted by: Lord Devastator

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 15:43

To moze zrobic glosowanie na modow - okreslic czynne i bierne prawo wyborcze - dac prawo glosu osobom zarejestrowanym np 3 miesiace zeby nie bylo 'dosypywania glosow' - a potem przed zaakceptowaniem decyzje skonsultowac - decyzja i tak nalezy do wlasciciela forum.
Ale czy znajdzie sie drugi taki Prem?
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 15:48

To jest dobry pomysł, ale niech każdy kandydat na moda przedstawi swój autorski program wyborczy.
Posted by: Big

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 16:05

Ja proponuję dwóch kandydatów na moda,przepraszam ,dwie kandytaki.Obie po studiach ,wysoka kultura i.t.p. i.t.d.A ,że nie mają postów na swoim koncie,no cóż....zakazałem . ;\)
Posted by: Klakier

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 16:26

Ja te kandydatki moge przesłuchać \:D
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 17:01

Originally Posted By: gnacik
Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: zostać modem_MLS
a ja?


Uuu dla kolegi to myśle iz obowiązki zwykłego moda to znacznie za mało


pewnie chciałby wskoczyć na stanowisko Super Administratora na które ja czekam \:\)


Nie, ja chce być zwykłym, zielonym moderatorem, bo to jest moje powołanie, a nie adminowanie. Do quasi najchętniej, teraz jeszcze jest w miarę spokojnie, ale rozpoczną się kolejne turnieje tenisowe to ten stan może ulec pogorszeniu.
Posted by: Szewa

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 17:27

Pomysł z wyborami nie przejdzie. I dobrze. Ludzie, podejmujący decyzję jako ogół nie są zdolni do racjonalnego myślenia. Już po konkursie oskarowym były kontrowersje i chyba wystarczy. Niech wyboru dokona komisja admin + moderatorzy we własnym gronie.

Poza tym jak miałby wyglądać program wyborczy ? Przecież wiadomo, że ta funkcja wiąże się z dbaniem o porządek i kulturę. Każdy mod powinien do tych zasad się zastosować.

Ja dalej podtrzymuję swoją możliwość i chęć wzięcia na barki odpowiedzialności za jeden (albo za kilka) z poniższych działów:

Sports Insider
Świat Bukmacherstwa
Stadion Piłkarski
Quasi Chat
To i Owo

Myślę, że wartościowymi kandydatami są Ignorator i Szczypior (SP) oraz Shane i Stoin (KT, ten drugi równiez QC).

Na koniec kilka słów o TiO.
Jest tutaj kilka dublujących się tematów. Pierwszy przykład: Polecam nutę i Poszukiwane piosenki. Można by te dwa tematy połączyć w jeden o nazwie Muzyka. Inny przykład: temat Szkoła, uczelnia itd. założony przez Biszopa oraz Potrzebujesz pomocy... autorstwa Rancorna. Również w typ przypadku utworzenie jednego tematu (np. Edukacja - pomoc ) i "podpięcie" wprowadziłoby trochę porządku. Ostatnia propozycja "przyklejenia", to temat związany z pracą, bezrobociem itd. Temat powracający jak bumerang. Parę ruchów i już dział robi się bardziej przejrzysty, ilość niepotrzebnych tematów spada i wszyscy są zadowoleni \:\)

To tyle ode mnie.

pozdr.
Posted by: Szewa

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 17:32

Zapomniałem.

Temat o Australian Open powinien stąd zniknąć dawno temu. Niektórzy już zaczynają w nim typy podawać Ja rozumiem, że temat ów luźno nawiązuje do AO ale nie znaczy to, że trzeba go od razu zakładać w TiO. Niech userzy trochę się wysilą i zrozumieją, że na forum są również inne działy, bardziej pasujące do tego typu tematów.

Takie przykłady mógłbym mnożyć...
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 17:52

Pelne poparcie dla slow Szewczenki.

PS. Ja aspiruje do PK, a nie do KT \:\)

pzdr ;\)
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 17:54

Ja jestem za tym, zeby zostac_modem_MLS został modem MLS, albo i czegos więcej jak się da. Powaznie. Przynajmniej na miesiąc okresu próbnego.
Posted by: Bzyku

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 17:59

ee no co ty - musiał by wtedy nick zmieniać...
Posted by: Szewa

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 18:00

Originally Posted By: shane
Pelne poparcie dla slow Szewczenki.

PS. Ja aspiruje do PK, a nie do KT \:\)

pzdr ;\)


No tak, myślałem jedno, napisałem drugie. Oczywiście chodzi o Parkiet Koszykarski.

pzdr \:\)
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 18:00

ej a co to jest to MLS? \:D
Posted by: Bzyku

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 18:02

Major League Soccer - amerykańska liga piłki nożnej ;\)
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 18:03

Moze "Major League Soccer"? \:p
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 18:05

Aaa no tak \:p
nie wiedziałem tylko że można być modem Major Leagu Soccer na tym forum ;>

P.S. ja shane'a i mimo wszystko siebie \:p widzę w roli modów parkietu...
Posted by: ziomal-111

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 18:15

Major League Soccer
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 19:27

Nie to, nie zgadliście, możecie dalej zgadywać

Jonathan Sarkos dobrze pisze, w pełni popieram ;\)
Posted by: bursztyk

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 19:28

Originally Posted By: zostać modem_MLS
Nie to, nie zgadliście, możecie dalej zgadywać

Jonathan Sarkos dobrze pisze, w pełni popieram ;\)


a jednak miałem rację ;> napisz mi priv co to za skrót , nikomu nie powiem \:p
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 20:58

Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na moderatora.
Głownie chodzi mi o któryś z działow :
Quasi czat, Us Sports, To i Owo.

Czemu tak ? :
- wyżej wymienione działy odwiedzam najczęsciej
- mam bardzo dużo czasu,
- sport - nieodłaczny element mojego zycia i z chęcia jeszcze bardziej bym się zaangażował w prace na forum
- przeglądam po kilka godzin to co się pisze na forum
- kultura osobista ( żadnych wulgaryzmow, ostrzezeń)
- staż na forum
- wyczulenie na nic nie wnoszące do tematu posty

Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury.

Pozdrawiam
Posted by: lupus

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 20:59

Masz za malo postow ;\)
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 21:14

Jeśli ma zdecydować liczba postów to moge przegrać ;\)

Chyba ze Ty mi Lupus pożyczysz kilkaset swoich postów
Posted by: Skiper

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 21:34

Originally Posted By: platynowy007
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na moderatora.
Głownie chodzi mi o któryś z działow :
Quasi czat, Us Sports, To i Owo.

(...)

Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury.

Pozdrawiam


Skoro traktujemy ten temat w miarę poważnie, to powiedz lepiej dlaczego do tego działu jest potrzebny kolejny mod ? \:\)
Posted by: micha$

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 21:36

Originally Posted By: Ignorator
Moja kandydatura na moderatora Stadionu Piłkarskiego została złożona przez innego moda i nawet miała poparcie. Jeśli nadal koledzy z działu bcn1899, Bzyku, Prem i Biszop chcą mnie za zielonego kolege przeszkód nie widze, ale decyzja należy do was. W każdym razie wybierzcie ludzi co wnoszą wiele dla tego działu:

-Szczypior
-valverde
-Logan
-micha$
-Maxi
-Zabielany

Pozdrawiam


Dziękuję za wyróżnienie ale nie wydaje mi się, żebym był dobrym modem...
W Stadionie dopiero zacząłem działać i sądzę, że jest za wcześnie.

Popieram kandydatów Ignoratora no i przede wszystkim widziałbym właśnie jego na tym stanowisku.

Pozdrawiam!
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 21:57

Skipper - ja traktuje wszystko jak najbardziej poważnie.

Jeśli chodzi o US - jest 6 'M' z czego pracę widać tylko dwóch.
W ostatnim czasie Kewin chyba nie ma za bardzo czasu co trzeba zrozumieć
i głownie z tego względu z chęcia mogłbym mu pomóc np. w rankingu czy kasowaniu zbędnych postów ( takich jest wiele),
wypracowaniu odpowiedniego schematu podawania analiz, czuwania nad odpowienim wyglądem działu.

Zgłosiłem swoją kandydature i mam nadzieje, że zostanie rozpatrzona.

Pozdrawiam
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 22:04

jeśli patrzeć na posty to podbije na moda za rok/dwa ?:)
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 22:04

I jeszcze jedno :

Codziennie spędzam trochę czasu w dziale US, koszykówka ( szczególnie NBA) bardzo się interesuje, podawałem jeszcze jakiś czas temu analizy do meczów, miałem dobrą skuteczność ale z pewnych względow zrezygnowałem.
Jednak nie jest to problem aby wrocić do pisania analiz.

Moją znikoma prace w tym dziale mam nadzieje widać, ale abym mógl w pełni zrealizować swoje załozenia musiałbym zostać M tego działu (usuwanie postów, edycja itp)
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 22:09

W moim odczuciu osoba platynowego007 nadaje sie na moderatora US Sports, a moze i takze QC gdzie bywa dosyac czesto, a ze kultury mu nie brakuje to zajalby sie niektorymi napinaczami i rzucajacymi internetowym miesem \:\)
Posted by: Piecia

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 22:12

Originally Posted By: lupus
Masz za malo postow ;\)


Przecież już jest na forum jeden M z małą ilością postów ...
Posted by: gnacik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 24/01/2007 23:45

Originally Posted By: Piecia84
Originally Posted By: lupus
Masz za malo postow ;\)


Przecież już jest na forum jeden M z małą ilością postów ...


czyli bycie modem zalezy od ilości postów ? \:D ..musze chyba zacząc wiecej się udzielać na quasi chat \:\) ...to może i ze mnie cos będzie \:\)

a tak na serio, także się zgłaszam \:\) ...mod w dziale To i Owo ..kilka stron wcześniej napisałem wyraźnie co bym zmienił i myslę, że miałem rację, tego tez bym sie trzymał \:\)

avartar też sobie zmienię na jakiś z zielonym tirem \:\) hehe
Posted by: Pierniczek

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 01:31

Chciałbym zgłosić kandydaturę Emroda na moderatora. Uważam, że jest to człowiek nietuzinkowy, który wkłada olbrzymią pracę w rozwój forum. Jest solidny i kompetentny oraz kształtuje go wysoka kultura osobista. Zawsze podchodzi do wszystkiego opanowany i potrafi przyjąć krytykę. Jak większość zauważyła był autorem najczęściej odwiedzanego tematu w ubiegłym roku. Pominięcie jego kandydatury byłoby bardzo dużym błędem! pzdr
Posted by: Llama

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 01:45

hej. casting (chyba) zakończony. ktoś nowy z pewnością się pojawi. zbyt wiele tego nie będzie... zapisom ;\)
Posted by: odgdog

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 08:49

Jakby się zrobił jakiś wakat w "to i owo" to ja się zgłaszam na moda. ostatnio tylko tu siedze (z róznych względów na razie w ogole nie gram)
Dlaczego? bo jestem zaje*bisty
obiecuję porządek i nie spóźniać ze składaniem oświadczeń majątkowych (zwłaszcza małżonki :D).
Posted by: odgdog

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 08:51

i mógłbym se w końcu dodać podpis pod nickiem \:D
Posted by: Lord Devastator

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 14:32

Na razie same zgloszenia kandydatow - no to moze teraz jakies glosy poparcia??
Popieram kandydatury:
1. Logan
2. Kylo
3. Szczypior
4. Zabielany
5. Ignorator
6. Valverde

Z niewymienionych...moze Zbigniew??
Zrobcie jakas ankiete bo na razie conajmniej 5 razy tyle kandydatow niz wyborcow \:\)
Posted by: micha$

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 14:38

Originally Posted By: Llama
hej. casting (chyba) zakończony. ktoś nowy z pewnością się pojawi. zbyt wiele tego nie będzie... zapisom ;\)


I po wyborach \:p
Posted by: [T]-error

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 14:46

No zróbcie coś z tym forum ! \:D
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 15:12

No i jak z tymi wyborami? Jakie postanowienia?
Posted by: oli

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 15:15

wybory zakończone \:p
Posted by: connor

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 15:20

Na jedno miejsce przypada po 8 chetnych :)))

Kto by sie tego spodziwal, w koncu pierwsze pol roku bezplatny staz

Wyniki beda w tym tygodniu. Nowi moderatorzy nie beda miec jednak koloru zielonego, dopiero gdy sie sprawdza, na poczatek testowy roz.
Posted by: Zabielany

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 16:22

Milo, ze zostalem wymieniony... ale... Nie, dziekuje postoje.

Nie potrafie zakladac tematów, pisac kolorowymi literkami ani wklejac tabalek... wiec sie nie nadaje... \:D

Co prawda te 800/ms korci plus róznorakie udogodnienia..(myslicie, ze dupy na moda mecz.pl można rwać ? ) ale najzwyczajniej ni ma czasu.

Zdecydowanie popieram kandydature Ignoratora. Odpowiedni czlowiek na odpowiednie miejsce.
Posted by: Szewa

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 18:23

Originally Posted By: Sagat
Na jedno miejsce przypada po 8 chetnych :)))

Kto by sie tego spodziwal, w koncu pierwsze pol roku bezplatny staz

Wyniki beda w tym tygodniu. Nowi moderatorzy nie beda miec jednak koloru zielonego, dopiero gdy sie sprawdza, na poczatek testowy roz.


Bezpłaty staż - OK. Nawet i rok ale myślę, że na ten róż żaden z kandydatów się nie zgodzi \:D
Posted by: Jonathan Sarkos

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 18:34

a gdzie zostac_modem_MLS ??
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 19:44

Originally Posted By: [T
-error]No zróbcie coś z tym forum ! \:D



Przykro to pisać, ale nie przewiduje jakiś większych zmian na lepsze. Wiadomo, co by było, gdyby...
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 19:56

Originally Posted By: zostać modem_MLS
Originally Posted By: [T
-error]No zróbcie coś z tym forum ! \:D



Przykro to pisać, ale nie przewiduje jakiś większych zmian na lepsze. Wiadomo, co by było, gdyby...


Wiemy,wiemy napewno byłoby lepiej gdybyś ty był modem.Wtedy zmiany byłyby zauważalne
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 20:02

Originally Posted By: rafal08
Originally Posted By: zostać modem_MLS
Originally Posted By: [T
-error]No zróbcie coś z tym forum ! \:D



Przykro to pisać, ale nie przewiduje jakiś większych zmian na lepsze. Wiadomo, co by było, gdyby...


Wiemy,wiemy napewno byłoby lepiej gdybyś ty był modem.Wtedy zmiany byłyby zauważalne


To skoro wiesz, to dlaczego nic nie robisz w tej materii, aby się polepszyło?
Jesteś jak polski polityk, dostać się do koryta, a później nic nie robić ;\)
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 20:19

Tu nikt nic nie robi każdy czeka na ciebie \:D
Posted by: ELDORADO

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 20:22

Originally Posted By: odgdog
i mógłbym se w końcu dodać podpis pod nickiem \:D

odgdog przecie prościej wygrać jeden z licznych konkursów na forum mecz.pl , czyż nie? \:\)
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 20:25

czemu na roz ma sie nikt nie zgodzi? roz jest w modzie! ;\)
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 20:26

teraz w modzie sa paski \:\)
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 20:28

Originally Posted By: rafal08
Tu nikt nic nie robi każdy czeka na ciebie \:D


Nie napisałem, że nikt nic nie robi, tylko, że akurat Ty nic nie robisz w pewnej sprawie. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, uwierz mi.
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 20:44

Originally Posted By: zostać modem_MLS
Originally Posted By: rafal08
Tu nikt nic nie robi każdy czeka na ciebie \:D


Nie napisałem, że nikt nic nie robi, tylko, że akurat Ty nic nie robisz w pewnej sprawie. Czytanie ze zrozumieniem nie boli, uwierz mi.


Posted by: lupus

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 21:30

Originally Posted By: platynowy007
Jeśli ma zdecydować liczba postów to moge przegrać ;\)

Chyba ze Ty mi Lupus pożyczysz kilkaset swoich postów


Nie ma szans, jade na rekord, licznik mi bije nawet jak spie \:p
Posted by: rafal08

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 21:49

Marcel sie nie da pokonać
Posted by: Platini

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 22:18

Fajnie masz Lupus ;\)
Zycze pobicia rekordu.
Myśle, że jeszcze kilkanaście nocy i go pobijesz.
Tylko najpierw musisz coś zrobić z Marcelem
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 22:34

lupus zbanuj marcela!:)
Posted by: Piecia

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 23:25

Ja mam lepszą radę , lepiej pojedyńcze wyrazy wysyłać jako posty , ewentualnie pojedyńcze litery jako nowe posty oczywiście :).

Ps. Według ostatniego posta w tym temacie Lupus mógł by być +48 do przodu o ile każda literka była by nowym postem . To przy takim rozkładzie podwojenie liczby postów przy obecnym stanie licznika zajęło by gdzies 4-5 dni \:\)

Dobranoc
Posted by: Morten

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 23:25

Ja kiedyś zrobie kilka nocek na forum ;\) I później będę się ubiegał o moda ;\)
Posted by: Marcel

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 23:43

a ja nie chce być modem \:p chociaż kiedyś chciałem ale mnie odrzucili \:\( i sie mszcze nabijając posty \:D
a wiecie ze jak sie przekroczy 20tyś to sie posty liczą podwójnie
Posted by: mctomek

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 25/01/2007 23:45

a ja na moda (podejrzewam ze jemu by tylko jeden temat wystarczyl) wysuwam kandydature Nirtza

P.S.
zapomnialem o jego koledze, bylym premierze, ktory jak wiadomo do wszystkiego sie nadaje \:D
Posted by: tmieszko

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 00:00

Mnie tu prawie nikt nie kojarzy , a tez chcialbym byc modem :] ale nie wyrywam sie

Normalnie ta fuche bym sobie w CV wpisal
Posted by: odgdog

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 07:18

Originally Posted By: ELDORADO
Originally Posted By: odgdog
i mógłbym se w końcu dodać podpis pod nickiem \:D

odgdog przecie prościej wygrać jeden z licznych konkursów na forum mecz.pl , czyż nie? \:\)

jak pisałem ostatnio w ogóle nie gram. zatem żadnego konkursu nie mam szans wygrać ;\)
Posted by: ozzy123

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 09:32

Ja proponuję Kazia Marcinkiewicza na moda, chłopina podobno nie może sobie pracy znależć, powinien się nadać.
Posted by: Izajasza53

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 12:00

A ja moge być modem?
Myśle że CV by było imponujące. ;\)
Posted by: Zbigniew

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 13:11

Idź...
Posted by: shane

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 13:14

A to znowu ten co chwali sie konkursami ;]
Posted by: Zbigniew

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 13:18

Zgadza się :]
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 13:18

\:\(
Posted by: connor

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 13:28

Sphinx, mistrzu konkursowy, wrzuc tutaj te swoje osiagniecia, interesuje mnie, jaki konkurs wygrales lub byles na podium z tych renomowanych(z wlasnym dzialem) na mecz.pl

Piłkarska Liga Kibica 'betsson.com - mecz.pl'
Play Off Tennis
Elite European League
Tabela Typerów 'mecz.pl'
LIGA 7R - WZB Milenium
PLAYOFF(dawniej)
Posted by: Izajasza53

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 13:37

Przecież żartowałem... Dlatego wstawiłem " "
Zresztą szkoda czasu na moderowanie, chociaż jakbym miał to może kiedyś... hehe
Tak na poważenie jeśli macie wybierać to myśle że na moda To i Owo dobrze by się sprawił gnacik gdyż jak widać często tu przebywa i się udziela. Myśle że by na 100% nie zawiódł.

Expekto ja poszłem twoim śladem jak ty pisałem reklame w oskarach 05 ;\)
bez urazy...
Posted by: kurson

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 13:50

Ja nowym modom-nowicjuszom zostawiłbym kolor zielony, a "starym" modom-wyjadaczom dałbym kolor ... purpurowy, no wiecie, jak biskupi ...
Posted by: Poetik

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 13:54

wez kurson, roz jest spoko! zamowilem sobie wczoraj polo lacoste rozowe \:\)
Posted by: Biszop

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 14:26

Originally Posted By: kurson
Ja nowym modom-nowicjuszom zostawiłbym kolor zielony, a "starym" modom-wyjadaczom dałbym kolor ... purpurowy, no wiecie, jak biskupi ...
Trzeba wprowadzic nowy punkt do regulaminu,
tymczasem posiedzisz dzisiaj w kozie za kare
Posted by: ajdam

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 17:06

a ja mam ustawiona czarna skorke i dla mnie mozecie byc wszyscy zieloni
Posted by: rivex

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 17:55

Nie chce mi sie szukac w watku wiec pytam prosto:
ile placicie?
ile za nadgodziny?
ile urlopu platnego?
jakie samochody, laptopy i komorki sluzbowe dajecie?


Jesli odpowiedzi mnie zadowola to rozwaze swa kandydature :)))))))
Posted by: Bzyku

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 26/01/2007 18:18

ile placicie? my nie płacimy, spytaj Conrada - może Ci zapłaci
ile za nadgodziny? podwójnie
ile urlopu platnego? tyle ile ustawa przewiduje
jakie samochody, laptopy i komorki sluzbowe dajecie? my nie dajemy, spytaj Conrada - może Ci da

;\)
Posted by: Kylo

Re: Moderatorzy zróbcie coś z tym forum - 27/01/2007 00:53

Gnacik na moda to i owo, madry chlopak, szanuje jego poglady na wiele tematow.