Problemy skórne :-(

Posted by: KaPrYs

Problemy skórne :-( - 16/04/2007 01:35

Witam ! Od dawna mam problem z wągrami probuje je zwalczac roznego typu kosmetykami ale nie daje to efektu. CZy ktos juz moze zwalczyl ten problem i w jaki sposob?
Posted by: lupus

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 01:37

Idz do dermatologa.
Powaznie
Posted by: Zbigniew

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 01:37

Musisz zaruchać.
Posted by: connor

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 01:42

Idz do dermatologa i nich Cie zadnych dalacinow nie wciska, na badania.
Posted by: lupus

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 03:00

Najprawdopodobniej Cie posle na badania bakteriologiczne \:\)
Posted by: Łukaszek

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 03:05

Originally Posted By: Zbigniew
Musisz zaruchać.


:)tak jak mowisz
Posted by: lupus

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 03:11

Originally Posted By: Łukaszek
Originally Posted By: Zbigniew
Musisz zaruchać.


:)tak jak mowisz


Bzdura.
Posted by: _Korver_

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 05:15

mniej więcej to jakiego wieku wyskakują tego typu 'syfy'? mam 19lat i co jakiś czas pojawia się jeszcze jakiś pryszczyk
Posted by: Randall

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 05:47

Duzo ludzi ma problemy z wągrami w okolicach nosa, także nie jestes sam.

Co do pryszczy to zalezy od osoby, ale tak powyzej 20 lat to nie powinno byc to juz takie uciązliwe.Na pewno mniej niz w okresie dojrzewania.
Posted by: lupus

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 19:11

Sa osoby co i po 30 maja pryszcze, i nie jest roziwazaniem to jak pisali niektorzy, isc zamoczyc, bo to nie to.
To wynika z innych problemow,, bo sam mam juz jakies tam lata, a tez mialem z tym problem,, choc na szczescie nie na twarzy tylko gdzie indziej.

Bylem na badaniach bakteriologicznych, bralem specyfiki, ale slady zostana na zawsze ;\)
Posted by: Boubson

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 19:24

slady zostana to fakt... powiem Ci tak... gdy mialem okolo 16-17 lat mialem to gowno na plecach... ale na wakacjach w egipcie zajebiscie mi sie to wysuszylo, wiec nie wiem czy dobrym sposobem tez nie jest sloneczko... co do badan, to nie mam z tym doswiadczen, natomiast co do clearasilow czy innych durnot, u mnie akurat bylo tak ze po stosowaniu tego wyskakiwalo jeszcze intensywniej... pozdro!
Posted by: lupus

Re: Problemy skórne :-( - 16/04/2007 19:59

Slonce wysusza, to prawda, ale po pewnym okresie nastepuje nawrot ;\)
Ja bralem specyfiki na recepte, ktore nie sa dostepne dla kazdego i m in lekarz a takze na ulotkach pisalo, zeby nie wystawiac w tym czasie tego na slonce ani naturalne ani solarium
Posted by: KaPrYs

Re: Problemy skórne :-( - 17/04/2007 00:50

rozumiem czyli trzeba sie wybrac do lekarza a co sadzicie o roznego typu żelach i kremach przeciw wagram itp. czy to wagule dziala ? Mial ktos z tego typu preparatami kontakt?
Posted by: Boubson

Re: Problemy skórne :-( - 17/04/2007 18:19

no przeciez pisalem... u mnie bylo tak ze jak stosowalem to wsykakiwalo jeszcze intensywniej, jak dla mnie nie moze byc stworzonego czegos idealnego dla wszystkich, tu musisz isc do lekarza i on Ci zapisze co i jak dokladnie...
Posted by: viva

Re: Problemy skórne :-( - 17/04/2007 18:40

Yo!

Kup sobie imbir ok 8zl/kg-swiezy imbir.Kawalek ci wystarczy i zetrzyj sobie troche na tarce i 2razy dziennie smaruj chore miejsca.Po tyg powinno juz widac efekty.Troche piecze ale tym sie nie przejmuj

pozdro
Posted by: lupus

Re: Problemy skórne :-( - 17/04/2007 22:40

Poza tym raz na rok mozesz sie przejsc do kosmetyczki, na czyszczenie twarzy, posiedzisz u niej troche, a ona sie pozneca nad Toba usuwajac wszytkie wagry i tym podobne badziewia.

Samo znecianie, nie jest dlugie, idzie wytrzymac, potem dostaniesz milion maseczek wiec odetchniesz z ugla ;-)
Posted by: m_k_polska

Re: Problemy skórne :-( - 18/04/2007 00:09

Ktoś mi kiedyś powiedział, że często wyskakują różnego typu syfy gdy cera jest przetłuszczona i od tego czasu myje kilka razy dziennie twarz mydłem, wieczorem czyszczę twarz tonikiem, i po tym nie mam większych problemów z cerą. Gdyby używałem różnego rodzaju specyfików clean&Clear to to tylko pogarszało sprawę.
pozdrawiam m_k_polska
Posted by: borysek 78

Re: Problemy skórne :-( - 18/04/2007 00:18

Originally Posted By: pawel532418
Witam ! Od dawna mam problem z wągrami probuje je zwalczac roznego typu kosmetykami ale nie daje to efektu. CZy ktos juz moze zwalczyl ten problem i w jaki sposob?
po prostu umyj sie w koncu!!!!
Posted by: lupus

Re: Problemy skórne :-( - 18/04/2007 02:46

Borysek, ale Ci sie dowcip wyostrzyl ;\)
Szkoda, ze nie smieszne.

Ja mydla w ogole nie uzywam. Ale sa chyba jakies specjalne.
Posted by: HAGIi

Re: Problemy skórne :-( - 18/04/2007 02:51

Originally Posted By: borysek 78
Originally Posted By: pawel532418
Witam ! Od dawna mam problem z wągrami probuje je zwalczac roznego typu kosmetykami ale nie daje to efektu. CZy ktos juz moze zwalczyl ten problem i w jaki sposob?
po prostu umyj sie w koncu!!!!



niestety takich ludzi jest coraz wiecej na tym forum!

po cholere sie udzielasz z takimi durnymi komentami?
zeby zrobic z siebie blazna czy pokazac jakim kozakiem sie jest?

bez odbioru
Posted by: KaPrYs

Re: Problemy skórne :-( - 19/04/2007 01:46

Originally Posted By: borysek 78
Originally Posted By: pawel532418
Witam ! Od dawna mam problem z wągrami probuje je zwalczac roznego typu kosmetykami ale nie daje to efektu. CZy ktos juz moze zwalczyl ten problem i w jaki sposob?
po prostu umyj sie w koncu!!!!



dobrze czyscioszku ...