Sensible World of Soccer

Posted by: pawel151

Sensible World of Soccer - 14/06/2007 02:16

Mimo, że jestem fanem gier o takiej tematyce po raz pierwszy usłyszałem o tej grze tutaj: http://www.sport.pl/sport/1,74696,4219459.html więc postanowiłem sobie ją ściągnąć...
Niestety, moje dłuuuuugie poszukiwania zakończyły się niepowodzeniem \:\(

Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś dał linka gdzie moge BEZPŁATNIE sobie ją ściągnąć.

Z tego co czytałem to same pochlebne opinie więc chyba warto szukać, chyba że ktoś już grał i jest innego zdania?
Posted by: rcsade

Re: Sensible World of Soccer - 14/06/2007 02:19

Jejku... aż łezka w oku się zakręciła... pamiętam tą grę jak za łebka się grywało... Zbierało się ekipę kilku osób... i młócenie od rana do wieczora... ehhh wspomnienia.. wtedy nikt nie narzekał na grafikę itp... grywalność na najwyższym poziomie.. dołączam do prośby Pawła, jeśli ktoś dysponuje tą grą niech ją udostępni.. niech pozwoli człowiekowi wrócić do lat młodości ;\)
Posted by: tomo

Re: Sensible World of Soccer - 14/06/2007 02:23

Klasyka... do dzisiaj pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem tą grę na kompie u kumpla i zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia.

Żadna późniejsza FIFA nie dawała takiej radochy jak Sensible... \:\)
Posted by: ibexx

Re: Sensible World of Soccer - 14/06/2007 02:25

Naprawde klasyka,kawal miodnej gry od ktorej nie mozna bylo sie oderwac za mlodzienczych lat ;\) poszukaj jej na stronach ze starymi gierkami, jeszcze niedawno widzialem do niej linki..
Posted by: Radek_89

Re: Sensible World of Soccer - 14/06/2007 02:25

Zaraz wrzucę, tylko znajdę na płytce którejś \:\)
Posted by: wawmann

Re: Sensible World of Soccer - 14/06/2007 02:26

wrzucilem na wyslijto, ma ok.2mb

http://s007.wyslijto.pl/index.php?file_id=00823793399199710369
Posted by: yaaho

Re: Sensible World of Soccer - 14/06/2007 03:33

ehhhhhhh, swietna gra, przesiedzialo sie kupe godzin jak sie bylo mlodyn nad tym \:D kumple sie schodzili i sie gralo turnieje \:D
Posted by: DannY

Re: Sensible World of Soccer - 14/06/2007 05:06

Jak uruchomic gierke? bo to co podal wawmann to chyba same taktyki
Posted by: wawmann

Re: Sensible World of Soccer - 14/06/2007 05:24

to jest cala dzialajaca gra, przynajmniej u mnie dziala.
po rozpakowaniu, w katalogu swos, szukasz sws.exe i uruchamiasz, jesli cos bedzie 'drive not ready, reading error' czy cos podobnego, dajesz "I" /ignore/ chyba dwa razy i gra jest wlaczona.

fire=ctrl
Posted by: noel

Re: Sensible World of Soccer - 15/06/2007 08:48

A ja ponowie zaproszenie z artykułu i serdecznie zachecam do odwiedzenia naszej polskiej stronki oraz obecnego centrum swosa czyli sensiblesoccer de. Zabawa jest swietna i z kazdym dniem przybywaja nowi gracze. Poza rozgrywkami ligowymi odbywaja sie jednodniowe (wieczorowe) puchary w ktorych mozna mierzyc sie z zawodnikami z wielu krajów. Wiec panowie brac w lapy joye i cwiczyc, cwiczyc bo moze ktorys z was jest przyszlym liderem swiatowego rankingu.
Posted by: c1nek

Re: Sensible World of Soccer - 19/09/2007 06:59

Ile godzin ,dni i nocy spedzonych przy tej grze az lezka kreci sie w oku \:\)

Jesli ktos by chcial sprobowac zagrac online ponizej jest link do skonfigurowanego klienta irc ktory laczy z kanalem #sensible.pl stad juz prosta droga do rozgrywki online z zywym przeciwnikiem:) http://swos.neostrada.pl/mIRC.exe