Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :)

Posted by: Rancorn

Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 05/07/2007 21:14

Słowem : co was wkurza w waszej rodzinie \:\)

-Odpowiadanie na zadane przez siebie pytanie. Przykład : wychodzisz? niee. mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi \:\)
-Jak ide do kuchni w nocy to matka się budzi i gada, a jak ojciec chrapie że aż sie ściany trzęsą to śpi spokojnie oO AWESOME.
jak przypomne sobie to dopisze \:\)
Posted by: Klakier

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 05/07/2007 21:56

pytania typu kiedy wrocisz? i gdzie idziesz? :/
Posted by: pauL005

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 05/07/2007 23:38

Kiedy siostra albo brat oglądają w moim pokoju tv i później zostawiają talerz albo kubek, zamiast wziąć że sobą. Wrr...
Posted by: Stalion

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 05/07/2007 23:41

Originally Posted By: Klakier
pytania typu kiedy wrocisz? i gdzie idziesz? :/

To jest denerwujace \:p \:D

Moj ojciec teraz jako ze jest na emeryturze jzu czesto oglada tv. Tez to takie denerwujace jest...
Posted by: KIDD

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 01:11

Nie mieszkam z tą osobą, tylko przebywaliśmy z nim kilka osób na wyjeździe - z pracy. Rano wstawał, szedł do łazienki i tam tak głośno pierdział, że budził mnie i kolegów. Zastanawiam się jak jest u niego w domu.
Posted by: volsung

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 01:19

Moja żona ubrudzi tyle talerzy i kubków ile tylko jest w domu....Kiedyś pracowałem w firmie w której było mnóstwo gratisów ( w tym kubki) przestałem przynosić jak było po dwadziescia w zlewie..O zaschnietych garach nie wspomnę
Posted by: $t$

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 01:22

Mnie np.
Jak zawsze rano do mnie dzwoni narzeczona i pyta: Wstałeś już ?

Jakbym nie wstał to bym telefonu nie odebrał !
Posted by: zaberek1987

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 01:31

nie wiem czy to nazwac nawykiem ale siostra chodzi mi domu i zamyka drzwi \:\)

ale nie zeby jakies na zewnatrza ;\)
do WC, lazienki itp ;d
i tak 10 razy spr. czy zamknela az ja przegonie \:\)
Posted by: hynek

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 01:56

co do drzwi to mnie np. denerwuje sytuacja odwrotna. Załóżmy że siedzę w pokoju, rozmawiam z kimś przez telefon. Drzwi mam zamknięte. Wchodzi mamuśka, pyta o coś - wychodzi i nigdy nie zamyka tych drzwi, które ja przecież po coś zamknąłem \:p

inna sprawa - ogólnie rzecz biorąc nadmierne naruszanie prywatności \:p brak pukania przed wejściem do pokoju czy w ekstremalnych sytuacjach grzebanie w moich rzeczach, szafkach w poszukiwaniu czegoś...

Na pewno jest wiele rzeczy, które mnie wkurzają, ale jak widać nie na tyle bym sobie o czymś teraz przypomniał \:\)
Posted by: Mateusz099

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 02:37

Originally Posted By: hynek
co do drzwi to mnie np. denerwuje sytuacja odwrotna. Załóżmy że siedzę w pokoju, rozmawiam z kimś przez telefon. Drzwi mam zamknięte. Wchodzi mamuśka, pyta o coś - wychodzi i nigdy nie zamyka tych drzwi, które ja przecież po coś zamknąłem \:p

inna sprawa - ogólnie rzecz biorąc nadmierne naruszanie prywatności \:p brak pukania przed wejściem do pokoju czy w ekstremalnych sytuacjach grzebanie w moich rzeczach, szafkach w poszukiwaniu czegoś...

Na pewno jest wiele rzeczy, które mnie wkurzają, ale jak widać nie na tyle bym sobie o czymś teraz przypomniał \:\)


Mam tak samo \:\) Denerwuje mnie to ,że ktoś wchodzi do mojego pokoju bez pukania gdy mam zamkniete drzwi ... jak chce zeby kazdy tak wchodzil to ich poprostu nie zamykam ... a jednak nie kazdy to rozumie ... \:\(
Posted by: codi

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 03:20

Dwie rzeczy mnie szczegolnie denerwuja. Jak siedze sobie na TV albo na kompie, a dziadki otwieraja drzwi, patrza i wychodza ewentualnie pytaja co robisz \:p No i jeszcze jak sobie smacznie spie rano na gorze chaty, a na dole gadaja glosno jakby specjalnie chcieli mnie obudzic :|
Posted by: zostać modem_MLS

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 03:52

- Jak ktoś nie zgasi światła np. w łazience lub kuchni, albo światło jest załączone jak i tak jest widno.
- Jak stary zamknie wieczorem drzwi na oba zamki, a ja mam tylko klucz do górnego i nie mogę wejść do domu. Jako, że mam dobre serce i nie chce nikogo z domowników budzić muszę wchodzić przez balkon.
- Jak ktoś zostawi po sobie brudny talerz, kubek w zlewie.
- Jak zostawiają sok/ mleko w kartonie, ale tyle, że jak naleję do szklanki to nawet połowy nie ma. A zostawiają dlatego bo im się nie chce wyrzucić do kosza tak podejrzewam.
- Wchodzenie bez pukania mnie denerwowało, ale w tej materii widać bardzo duże postępy. I już się to nie zdarza.
Posted by: lupus

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 04:22

Mam podobnie, nie zalane gary, to moja mam i brat.
Bratu poprostu wynosze to do pokoju, nie bede walczyl z takim zaschnietym garnkiem badz miska.
Albo przyprowadzam go sila do kuchni ;\)

Mama nie zakreca butelek po wodzie, mozna prosic, mowic, jak do sciany.

Z pukaniem nie ma problemu, no ojciec nie puka, ale sie przywyczailem, ze jak wchodzi to wali tak w klamke, ze trupa by budzic mozna ;\)

Mama, jak mi wysprzata pokoj, ja sam sprzatam go 2 razy w tyg, porzadnie, kurz scieram, dywan szoruje, podloge tez na kolanach, a ona ciagle mi mowi, ze moze mnie nauczyc porzadku.
Mysle, ze to wplyw jej siostry, ktora dom sprzata codzieni, auto myje tez codzienie.
I jak mi mama sprzatnie pokoj, pod moja nieobecnosc, wielu rzeczy nie moge znalezc
Posted by: Bzyku

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 04:26

Mnie denerwuje:

Quote:
Denerwuje mnie to ,że ktoś wchodzi do mojego pokoju bez pukania gdy mam zamkniete drzwi ... jak chce zeby kazdy tak wchodzil to ich poprostu nie zamykam ... a jednak nie kazdy to rozumie ...
Quote:
pytania typu kiedy wrocisz? i gdzie idziesz?

Poza tym:

- Że matka często mi gada co mam ubrać (ciepłą czy cienką kurtkę itp.).
- Że chce mi wciskać każdego ciucha, który jej się podoba. A za cholerę nie może zrozumieć, że mi się on nie musi podobać.
- Że ojciec jak wychodzi do roboty to NIGDY nie wyłącza telewizora. A ja codziennie go po nim wyłączam.
- Że jak brat idzie na klopa, to nie da się po nim wejść.
- Że jak chce mi się do kibla, to często ktoś już tam siedzi.
Posted by: Randall

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 04:33

mnie może nie wkurzają domownicy, ale za to bardzo mnie wpienia takie urzadzenie, które zwie się odkurzaczem \:D głośne to cholerstwo...najbardziej znienawidzone przeze mnie urzadzenie...i to zawsze ktos musi odkurzac jak ja cos ogladam w tv i nigdy nic nie slysze \:D
Posted by: _Way_

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 04:58

Wiele rzeczy które mnie wnerwiają zostały już wymienione, ja jeszcze dodam:

- moja matka wmawia mi, że nic nie robię tylko gram na komputerze (prawie nie gram, robie w cholerę innych rzeczy- ale nie gram!), według niej na komputerze można tylko grać
- jak ona siądzie do pasjansa, to przez 1h ją trzeba zganiać z komputera i to w nocy, kiedy ja już leżę w łózku i próbuję zasnąc, ale nie dam rady bo komputer chodzi
- że siostra gada, że się lepiej zna na komputerach ode mnie, a sama nie potrafi założyć sobie konta GG, a w swoim CV wpisała "obsługa e-mail"
- ojciec często nie gasi światła w WC- przez kiedy mi się zachce do kibla muszę zasze iść sprawdź czy jest zajęty
Posted by: czepek

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 05:19

Originally Posted By: Bzyku
Mnie denerwuje:


- Że jak chce mi się do kibla, to często ktoś już tam siedzi.


ja jak siedze u dziewczyny i mowie ide usiusiu, to ona "czekaj ja pierwsza" , no centralnie zawsze \:\)

Ojciec jak wychodzi z pokoju to nigdy nie zamyka drzwi.

Jak koncze jesc to mi pierdoli zebym zmywal, a jeszcze nigdy nie widzialem go zeby cos zmywal \:\)

Siorka mi bierze wszytsko co moje i nigdy nie odklada na swoje miejsce \:p
Posted by: _Korver_

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 05:20

Originally Posted By: $t$
Mnie np.
Jak zawsze rano do mnie dzwoni narzeczona i pyta: Wstałeś już ?

Jakbym nie wstał to bym telefonu nie odebrał !



mam do samo, dziewczyna ostatnio dzwoni i pyta czy śpię \:p
Posted by: [T]-error

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 05:21

Śpicie?

\:D
Posted by: czepek

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 05:22

Originally Posted By: _Way_
Wiele rzeczy które mnie wnerwiają zostały już wymienione, ja jeszcze dodam:

- moja matka wmawia mi, że nic nie robię tylko gram na komputerze (prawie nie gram, robie w cholerę innych rzeczy- ale nie gram!), według niej na komputerze można tylko grać


Jak ja siedze na lapie to ojciec mowi ze "znowu sie zajmuje glupotami" a czasem tak bywa ze mam jakis program otworezony i robie cos na studia \:\)
Ale dla niego lapek wlaczony = pierdoly \:\)
Posted by: [T]-error

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 05:24

Ja to cały czas córce powtarzam ... \:D
Posted by: czepek

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 05:30

Zapomnialem o jeden najciekawszej sprawie. Ojciec łowi ryby, jak paru forumowiczow z Sopotu wie \:p

Ojciec caly ten sprzet, wedki pierdoly itp ma u mnie w pokoju, nie wiem czmu tutaj sa, poporstu jakas szawka byla pusta \:\)

No i sedno sprawy. Przychodzi jakas "kolezanka" do mnie z duzym biustem (dla ojca jak kobita nie ma cyckow to nie jest prawdziwa kobieta), oczywiscie ojciec nagle sobie przypomina ze cos zawsze musi z tym swoim sprzetem zrobic, zwykle to tyle oglada i to zawsze w pokoju, nie wezmie go do siebie. Debil przychodzi sobie nie poogladac swoich wedek tylko cycki moich kolezanek, czasem po wyjsciu pyta sie jak maja na imie \:\)
Posted by: Adammm

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 06:39

Originally Posted By: czepek
Zapomnialem o jeden najciekawszej sprawie. Ojciec łowi ryby, jak paru forumowiczow z Sopotu wie \:p

Ojciec caly ten sprzet, wedki pierdoly itp ma u mnie w pokoju, nie wiem czmu tutaj sa, poporstu jakas szawka byla pusta \:\)

No i sedno sprawy. Przychodzi jakas "kolezanka" do mnie z duzym biustem (dla ojca jak kobita nie ma cyckow to nie jest prawdziwa kobieta), oczywiscie ojciec nagle sobie przypomina ze cos zawsze musi z tym swoim sprzetem zrobic, zwykle to tyle oglada i to zawsze w pokoju, nie wezmie go do siebie. Debil przychodzi sobie nie poogladac swoich wedek tylko cycki moich kolezanek, czasem po wyjsciu pyta sie jak maja na imie \:\)


:hahaha: To mowisz, ze stary taki ciekawski a w sopocie ryby w tym roku lowic bedzie?
Posted by: Zbigniew

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 06:57

Originally Posted By: _Way_
- że siostra gada, że się lepiej zna na komputerach ode mnie, a sama nie potrafi założyć sobie konta GG, a w swoim CV wpisała "obsługa e-mail"

Skąd ja to znam. Komputer się zjebie - moja wina. Chodzą barany po nie wiadomo jakich stronkach, jeszcze pod IE. Każdy u mnie ma swój profil na kompie założony (oczywiście wszyscy mają status admina, bo jak oni mieliby nie mieć! - posiadanie na kompie wszystkich profili jako admin jest idiotyzmem, ale cóż, muszę się dostosować). U nich przy starcie wyskakują jakieś błędy okienka i inne takie - moja wina. Napęd przestał czytać i nagrywać DVD (informowałem o tym starych wielokrotnie) - ja zepsułem i dlaczego dopiero teraz mówię, gdy jest potrzebny! Studiuję informatykę i oczywiście każdy z nich zna się lepiej na kompie \:D Zmieniłem rozdzielczość - ZEPSUŁEŚ KOMPUTER! NAPRAWIAJ! Nikt z nich nie umie zainstalować jakiegokolwiek programu, ale i tak ja się nie znam i umiem tylko zepsuć. Takie coś mnie doprowadza do stanu rozpaczy. W lutym poluzował się kabel przy wejściu do modemu i tym samym nie było neta. Od razu rzucili się do mnie, że znowu zjebałem. I tu postanowiłem wszystko olać ciepłym moczem. Wystarczyło dotknąć kabel. Jako że jestem uzależniony od kompa i spędzam przy nim najwięcej czasu to byli przekonani, że zaraz naprawię, bo będzie mi potrzebny \:\) Uśmieszki zaczęły znikać około 3 dnia. Nic się nie odzywałem, gdy ktoś mnie pytał, czy wiem jak naprawić. Zawozili nawet modem na gwarancję, czy aby nie zepsuty \:D Nie pamiętam ile czasu nie było neta, ale chyba 2 tygodnie. Jakoś przypadkowo po setkach prób któryś prawidłowo ustawił kabel i "naprawił" \:D Oczywiście tekst: "Nie znasz się, nie umiałeś naprawić. Ja umiałem. Znam się lepiej niż ty".

Trochę odbiegłem od tematu, ale musiałem się wyżalić.
Posted by: Bzyku

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 07:35

Zbigniew - ja bym na twoim miejscu już dawno odkładał chociaż na laptopa i jakiś sejf (żeby rodzinka się nie dorwała do niego podczas twojej nieobecności).

Wtedy oddał byś im komputer - a za każdą usługę/naprawę kasował ileś $$$. Laptop by się szybko zwrócił.
Posted by: Zbigniew

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 08:12

Kasę na laptopa bym miał, tylko jakoś nie mogę się przybrać do zakupu - ciągle pojawia się myśl, że za parę miesięcy będą fajniejsze w lepszych cenach. Wiem, że można tak myśleć w nieskończoność... Zresztą jakbym go kupił, to by ten komp stał praktycznie nieużywany, a złomem nie jest.
Posted by: hynek

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 18:25

Originally Posted By: _Korver_
Originally Posted By: $t$
Mnie np.
Jak zawsze rano do mnie dzwoni narzeczona i pyta: Wstałeś już ?

Jakbym nie wstał to bym telefonu nie odebrał !



mam do samo, dziewczyna ostatnio dzwoni i pyta czy śpię \:p


haha moja kiedyś obudziła mnie o 7.30 rano ze słodką gadką, że... jej się nudzi \:D \:D \:D
Posted by: SenDPL

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 22:08

Wczoraj o 23 leżąc przed telewizorem siostra wchodzi do domu, widzi, że oglądam sobie, trochę się kręci i po 5 minutach się pyta - Ty jeszcze nie śpisz?
Posted by: Maxi

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 22:42

Większa część nawyków, które zostały wyżej opisane ma tez zastosowanie u mnie. Ale dodam pare innych. Otóż jako, że sporo czasu spedzam przed komputerem wychodzi na to, że marnuje prąd. Ale jak czasem siedze do późna w nocy (np teraz przy Copa America) i tak się czasami przejde po domu to widze. Ojciec zamiast się przenieść już do sypialni to usnął w gościnnym a TV włączony i to nie jest marnotrastwo prądu. Patrze w sypialni matka też już śpi i co? Drugi TV chodzi, bo przecież ciężko jest ustawić tak, żeby się sam wyłączył. Ale to ja prąd marnuje. Potem tylko chodze i wszytsko wyłączam.
Teraz jak już wspomniałem sporo czasu spedzam przy meczach Copa America. I ostatniej nocy oglądałem mecz, matka wchodzi mi do pokoju (pomijam pukanie bo to nigdy nie nastapi) i akurat przerwa była a że z jakiejś arabskiej stacji była transmisja to jakiś Arab się wypowiadał. Zaraz oczywiście usłyszałem, że jakąś Al Kaide oglądam po nocach, normalnie prawie z nimi wspołpracuje.
***... najbardziej. Przychodze do domu albo wstaje rano. Ide do kuchni, żeby się czegoś napić. I tak soku jakiegoś brak, mineralnej brak, odkręcam termos z herbatą i co? Pusto! Oczywiście temu, co wylał ostatnią szklanke ciężko było zrobić nowej. No i teraz albo musze sam robić i czekać albo wybrać się do sklepu bo tak to niczego się nigdy nie napije. I tak dzień w dzień szlak mnie już z tym trafia a jak śmiem zwrócić uwage to oczywiście ja marudze i problemów szukam.
Posted by: Maxi

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 22:44

Przy tych gwiazdkach to miało być a to, co mnie denerwuje najbardziej. Ale ta cenzura.
Posted by: Makaveli

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 22:52

mnie drazni strasznie jak moi wspolokatorzy wstawaija naczyna do zlewu z zawartoscia, np saszetki po herbacie, i podczas zmywania musze to wyrzucac, i jak zwykle sie caly pozalewam \:\)

pzdr
Posted by: xqwzts

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 06/07/2007 23:33

U mnie nikt nie moze zniesc zanawet zamknietych drzwi od pokoju... Poprostu ni emoga byc zamkniete i juz. Jak sa zamkniete, to mama otworzy i wroci do tego co robila wczesniej. Problem z piciem sam se rozwiazalem. Nigdy nic nie bylo, to se kupuje zgrzewke mineralnej, chowam za lozko i zawsze mam cos do picia a reszta domownikow niech zyje powietrzem \:D

a juz cholernie drazni mnie to ze nie moge zrobic czegos pozniej jak mam czas, tylko akurat wtedy jak jestem najbardziej zajety...! czyli jak siedze przed kompem i analizuje mecze
jakbym lezal, to bym lezal pol dnia pewnie i nic by sie nie odzywali... ale ze siedze przed kompem to co chwile jakies zajecia mi znajduja zebym tylko se nie posiedzial. bo wg nich siedzenie przed kompem to nalog... juz do bukmacherki by sie przyczepili bo to dopiero nalog ale ze se siedze przed kompem bo czasem nic ciekawego do roboty nie ma...?!

a tak ogolenie to wszystko mnie doprowadza do furii
Posted by: Mr.Eco

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 07/07/2007 04:23

mnie najbardziej doprowadza do furii jak starsi dopadaja do kompa i jak nie moga zrobic jakiejs najprostrzej rzeczy i chca zeby im to pokazac ... ale no ile razy mozna pokazywać to wtedy to sie wkur...zam i mam ochote

aaaa i sytuacja u kumpla ...
starsza do niego dzwoni 5 razy w ciagu dnia i za kazdym razem gada po 30 minut \:D i to o takich glupotach ze nie mam pytań \:D ja to bym nie wyrobił
Posted by: Wojtas_

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 08/07/2007 19:39

U mnie podobnie jak wyzej w wiekszosci postów \:D plus:

- brat codziennie rano zostawia szklankę z niedopitą herbatą na stole i nigdy jej nie wstawi do zlewu, a o umyciu to juz nie wspomnę
- mama zawsze zostawia w lodówce mleko w kartonie, choćby było tam 10 ml to i tak nadal stoi, i zawsze ja musze wyrzucić kartonik jak robie sobie płatki
-ojciec jak myje zęby to jest tak głośno w domu że niekiedy się budzę
-siostra wszystko po sobie zostawia, nic nigdy nie sprzątnie, nawet nie umie zamoczyć talerza po sobie, niedoje ziemniaków to nie wyrzuci ich dokosza tylko wstawi tak talerz do zlewu, koszmar

No to tylko kilka, a mogłbym pisać i pisać \:D


A ktoś tutaj pomyślał o swoich nawykach, któr mogłyby denerwować innych ?
Posted by: Mr.Eco

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 08/07/2007 19:49

nie mam takich
Posted by: Andreoid

Re: Nawyki waszych domowników które doprowadzają was do furii :) - 09/07/2007 16:47

ja również :D:D:D