GRAND PRIX siatkarek Rzeszów

Posted by: kasparov

GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 28/07/2007 21:24

Czy ktos oprocz mnie wybiera sie moze do Rzeszowa na ten turniej? Podobno bilety jeszcze sa do nabycia w kasach , raczej na 100% bede w piatek na meczach ROSJA - CHINY i POLSKA - USA. Druzyny podobno przyjada w najsilniejszych skladach , mysle , ze warto zobaczyc nasza reprezentacje pod wodza nowego trenera.
Posted by: Platini

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 28/07/2007 23:45

hmm, szkoda ze mnie nie ma w Polsce bo mialem jechac i moglibysmy sie spotkac.
Juz nawet kumpel mi bilet zamowil ale jako ze wyjechalem ktos inny sobie go wzial ;\)
Nie interesuje sie ale mysle, ze warto by bylo pojechac i fajne polskie pupcie poogladac \:p
Posted by: 12-latek

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 01:54

bilety napewno sa do nabycia a jak nie to podjedziesz na Baranowke IV w barze " u Miska " jest taki mlody Pan Kamil i Pan Michał i oni ci pomogą nabyc bilet i co tylko zechcesz...

\:\)
Posted by: mateusz2201

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 03:30

Ruszamy na podbój Rzeszowa
Posted by: _Way_

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 03:32

Originally Posted By: mateusz2201
Ruszamy na podbój Rzeszowa


Ostrzegę kolegów \:D
Posted by: __Michal__

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 03:33

Originally Posted By: mateusz2201
Ruszamy na podbój Rzeszowa
sory, ze tu ale nie moge ci PM przeslac. jak mozesz oproznij skrzynke
Posted by: sledzik89

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 03:37

zważywszy że jestem z Rzeszowa to sie chetnie wybiore, oczywscie jeżeli ceny biletów mnie nie zaskoczą \:D
Posted by: damianki

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 06:55

Jak wygląda sprawa z biletami? są dostępne bilety w dniu meczu?
Posted by: Misiek

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 07:05

Bilety na Podpromiu

Od czwartku w kasach hali Podpromie prowadzona jest sprzedaż biletów. Wejściówki na jeden dzień kosztują 40 i 60 zł i uprawniają do obejrzenia dwóch spotkań. Kasy otwarte są w godzinach od 13 do 18. - Na razie sprzedaż nie idzie najlepiej, ale mam nadzieję, że ruszy w poniedziałek, gdy pojawią się plakaty i billboardy - mówi prezes Radomski. Mecze rozgrywane będą o godz. 17 i 20, kiedy to na boisko wybiegać będą Polki. Biało-czerwone w piątek zmierzą się z Amerykankami, w sobotę z Chinkami, a w niedzielę z Rosjankami. Przed meczami "Złotek" naprzeciwko siebie staną pozostałe dwie ekipy startujące w turnieju.


Jak mnie ktoś zawiezie, to chętnie się zjawię ;>
Posted by: sledzik89

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 07:09

PKP Cie chętnie zawiezie \:D
Posted by: Misiek

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 07:12

Tylko, że z Wielunia do Rzeszowa nie mam linii, więc pozostaje... Sieradz,Czewa...

Daaaleko strasznie do tego Rzeszowa ;/
Posted by: 12-latek

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 15:44

daleko nie daleko ale jakie wywieziesz wspomnienia \:D
Posted by: retoox

Re: GRAND PRIX siatkarek Rzeszów - 30/07/2007 19:12

Na "Złotkach" jeszcze nigdy niebyłem, ale majac jeszcze swiezo w pamieci to co działo sie w Spodku, cos czuje, ze ciezko bedzie tutaj o chociazby namiastke podobnego klimatu i emocji. Wybieram sie na niedzielne spotkania.
Pozdrawiam retoox