US open

Posted by: Wahi

US open - 17/08/2007 12:47

Witajcie,

mam pytanie, bo bez netu nie mam za bardzo czasu tego sprawdzic. US open zaczyna sie 27 sierpnia, sprawdzi mi ktos kiedy Radwanska gra pierwszy mecz? I jak najlatwiej kupic na ten pojedynek bilety? bo zal byloby nie pojsc jak tu jestem ^^
Posted by: volsung

Re: US open - 18/08/2007 02:33

skoro już tam jesteś to sprawdz po ile są hot-dogi bo żal byłoby nie zjeść
Posted by: yaaho

Re: US open - 18/08/2007 02:39

a jak chcesz niby sprawdzic kiedy ona gra pierwszy mecz jak jeszcze drabinki rozlosowanej nie ma? plan meczow bedzie podany dopiero wieczorem dzien przed meczem...wczesniej sie nie dowiesz kiedy, o ktorej i na jakim korcie gra Isia
Posted by: kadus

Re: US open - 20/08/2007 06:59

Panowie macie info czy stacja Eurosport bedzie nadawc Turniejrownolegle na dwoch kanalach czy tylko na jednym???
Posted by: Goget

Re: US open - 20/08/2007 08:39

Na 90% na obu eurosportach ;\)
Posted by: PioKing

Re: US open - 20/08/2007 17:58

Originally Posted By: Wahi
Witajcie,

mam pytanie, bo bez netu nie mam za bardzo czasu tego sprawdzic. US open zaczyna sie 27 sierpnia, sprawdzi mi ktos kiedy Radwanska gra pierwszy mecz? I jak najlatwiej kupic na ten pojedynek bilety? bo zal byloby nie pojsc jak tu jestem ^^


Aga pierwszy mecz gra 27 lub 28 Sierpnia na jednym z kortów bocznych, chyba że wylosuje jakąś nierozstawioną nadzieję reprezentującą USA, to wystąpi jako jedno ze spotkań na głownych arenach \:\)

A bilety?

To purchase tickets, visit Ticketmaster.com, call Ticketmaster at 1-866-OPEN-TIX or visit any Ticketmaster Outlet. You can also visit the USTA Billie Jean King National Tennis Center Box Office. The box office is currently open Monday-Friday, 9 a.m. to 5 p.m. Between Aug. 27 and Sept. 9, the box office is open from 9 a.m. to 9 p.m., except on Friday, Sept. 7, when it will be open from 9 a.m. to 6 p.m.
Posted by: Skiper

Re: US open - 20/08/2007 20:03

Originally Posted By: Goget
Na 90% na obu eurosportach ;\)


Hmm skąd takie przypuszczenie? Jak mnie pamięć nie myli to Wielkie Szlemy lecą tylko na głównym kanale eurosportu. Co innego mniejsze turnieje, gdzie często coś przenoszą na euro2.