Wygram, wygram, wygram ! :)

Posted by: Kameleon

Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 15:06

No to tak, wchodze sobie na wp, a tam mi beczka piwa po ekranie śmiga i krzyczy wygraj mnie. No to czemu nie ;\)

Potrzebuje pięć osób, a dokładniej ich adres mailowy i imie ;\) osoby te otrzymają zaproszenie do konkursu, prosiłbym o zarejestrowanie się na stronie oraz potwierdzenie rejestracji.

Więcej o konkursie:

http://www.heineken.pl/main.php#go=60

No, kto pierwszy ten lepszy \:D

:>
Posted by: Kameleon

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 15:10

kur zapiał , po co ja to tutaj zakładałem. Zaraz se pińć osoób z gg wezme ;\) No, ale może ktoś jeszcze chce wygrać i na zlot z beczka wpadnie
Posted by: Dziabor

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 15:18

dziabor@op.pl

Szczepan \:\)
Posted by: Kameleon

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 15:19

o, widze że im więcej osób tym lepiej no to podawać jednak te mejle jeśli ktoś chce pomóć

Dziabor zaproszenie poszło.
Posted by: Dziabor

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 15:22

a wymysliles juz jakas impreze z kegiem??
Posted by: Kameleon

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 15:24

Nie jeszcze

Kaca mam, jak przejdzie to się wymyśli. Jaki zlot mecz.pl z samymi kegami i bez forumowiczów tylko z samymi forumowiczkami \:D \:D
Posted by: Piostar

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 15:35

Leon pamiętaj, jak nie wygrasz beczka i tak musi być ;\)
Posted by: Dziabor

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 15:35

jeszcze mi nic nie doszlo, bede po 13 jak cos
Posted by: lelu

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 17:26

yea, jeszcze jedna beczke moze sie uda wylapac;) raz juz wygralem... a beczka stoi do teraz;]
ale sie wypijeeeeee ;]
Posted by: Dziabor

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 17:52

Kameleon wydaje mi sie ze chyba dobrze zrobilem wszystko \:\) powodzenia nad opisem imprezy
Posted by: krycha84

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 21:11

komandos5@autograf.pl
Krystian
Posted by: Kameleon

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 21:23

Wszystko dobrze Dziadobr, dzięki

krycha - poszło zaproszenie
Posted by: gnacik

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 21:46

pamiętaj, że jak wygrasz to daj mi znać \:\)
Posted by: Kameleon

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 24/04/2008 21:53

Originally Posted By: gnacik
pamiętaj, że jak wygrasz to daj mi znać \:\)


w droge na zlot zabiore \:D

davai mejla Janusz, a nie mi tu jakieś wpisy w temacie bezsensowne zostawiasz ;\)
Posted by: gnacik

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 25/04/2008 02:54

Originally Posted By: Kameleon
Originally Posted By: gnacik
pamiętaj, że jak wygrasz to daj mi znać \:\)


w droge na zlot zabiore \:D

davai mejla Janusz, a nie mi tu jakieś wpisy w temacie bezsensowne zostawiasz ;\)


Widzę, że się od razu moje imię przypomniało \:p hehehe

gnacik@op.pl

...jak wygrasz to dawaj znać i we wtorek na plaży pijemy, bo wtedy sie wybieramy prawdopodobnie razem z grupą po lub w czasie zajęć \:\)
Posted by: siwy212

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 25/04/2008 04:35

Originally Posted By: Kameleon
Originally Posted By: gnacik
pamiętaj, że jak wygrasz to daj mi znać \:\)


w droge na zlot zabiore \:D

davai mejla Janusz, a nie mi tu jakieś wpisy w temacie bezsensowne zostawiasz ;\)


EEeej no nie na droge na potem wez \:\)
Posted by: HenkSiracius

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 25/04/2008 15:36

jesli jeszcze potrzebujesz:

Robert
henksiracius@op.pl
Posted by: HenkSiracius

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 26/04/2008 01:44

Leon, mam nadzieje ze wygrasz tego kega ;\)

Quote:
Konto zostało pomyślnie aktywowane...
Posted by: Kameleon

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 26/04/2008 06:23

Originally Posted By: HenkSiracius
jesli jeszcze potrzebujesz:

Robert
henksiracius@op.pl




Jak ktoś jeszcze chce pomóc to pisać ;\) maile zbieram do niedzieli
Posted by: KopusDupus

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 26/04/2008 08:20

wilaggio@o2.pl
Kamil

powodzenia!
Posted by: Remik_

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 26/04/2008 08:24

remik83@gmail.com
Marcin

powodzenia Leon ;\)
Posted by: Lipi

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 26/04/2008 13:29

Lipi698@o2.pl
Posted by: Lipi

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 26/04/2008 13:29

Originally Posted By: Lipi
Lipi698@o2.pl


Janusz
Posted by: Kameleon

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 26/04/2008 15:16

zaproszenia wysłane, Dzięki
Posted by: HenkSiracius

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 26/04/2008 15:18

Originally Posted By: Kameleon
zaproszenia wysłane, Dzięki


nie dziękuj, tylko wklej nam chociaż zdjęcie tego wygranego Kega ;\)
Posted by: Remik_

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 26/04/2008 18:39


Quote:
Konto zostało pomyślnie aktywowane...
[/quote]

Posted by: HAGIi

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 26/04/2008 23:05

hagi1@gazeta.pl

dawaj Leon
Posted by: Kameleon

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 28/04/2008 04:59

No to czekam na losowanie \:p Dobrze że przypomniałem sobie o tekście i udało się coś skleić na poczekaniu.

Ciemny, ponury dzień. Szary korytarz, środkiem przebiega mysz niosąc w zębach kawałek sera. Jedyne drzwi w tej szarej scenerii pomalowane są kremową farbą, która zaczyna powoli odpadać. Na drzwiach ktoś przykleił plakat przedstawiający polskich żołnierzy. Zachęca młodych ludzi by dołączyli do wojska i walczyli za ojczyznę w cudzej wojnie. Siedzę pod ścianą na metalowym krześle, staram się myśleć o czymś innym niż mundur i prycza. Ubrany jestem w garnitur, na kolanach trzymam kega. Zimna beczułka złocistego trunku dodaje mi otuchy. Co ma być to będzie. Kremowe drzwi uchylają się. Wyłania się zza nich wysoki jegomość o siwych, przerzedzonych włosach. Przypominam sobie przebiegającą myszkę i uśmiecham się do siebie. Pada moje nazwisko, staje na baczność. Za dużo tego wojska. „Mysza” poprawia okulary, lustruje mnie wzrokiem i ze zrozumieniem kiwa głową.

-No cóż nie tym lazem Panie Kalolu. – znowu gubi er, już prawie rok go widuje, a nie potrafię się przyzwyczaić.

Serce bije mi szybciej, przez głowę przelatują mi obrazy rudego 102, Szarika. Marusia. Stop, stop! Marusia może być.

-Tym lazem niestety nie możemy Pana wywalić. To gdzie mam tą tlóje wpisać?

Niemożliwe, niesamowite. To znaczy, że „Mysza” próbował zażartować. Nie! On zażartował. Na swój chory sposób, prawie doprowadzając mnie do zawału, ale zażartował. Świat jest piękny. Ten korytarz jest piękny. Podaje indeks i ląduje w nim upragniona trója. Rozglądam się, otaczają mnie ludzie. Studenci. Plakat na drzwiach nie straszy już misją pokojową w Iraku tylko zachęca do wyjazdu do Anglii, wyjazdu turystycznego. Krzesło nie jest metalowe, jest…idealne. Tylko keg stoi jak stał. Zimny, piękny, moje przeznaczenie. Zostaje zaciągnięty przed budynek. Południe, słońce wysoko. Krawat ląduje w śmietniku. Szybkie montowanie kranika w kegu, rozglądam się wśród tłumu ludzi. Dla wszystkich nie wystarczy. Zza zakrętu wyjeżdża ciężarówka, zielono-srebrna. Heinekn! Podjeżdżają, trwa wypakowywanie kegów. Kilkadziesiąt beczułek. Jak w siódmym niebie i to nie dzięki ptasiemu mleczku. Piwo zaczyna się lać do dziesiątek spragnionych gardeł. Wszyscy z wpisami, wszyscy szczęśliwi, gotowi na długą noc z kegiem i muzyką. Impreza trwa.
Posted by: hanele

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 28/04/2008 23:27

Originally Posted By: Kameleon
No to czekam na losowanie \:p Dobrze że przypomniałem sobie o tekście i udało się coś skleić na poczekaniu.

Ciemny, ponury dzień. Szary korytarz, środkiem przebiega mysz niosąc w zębach kawałek sera. Jedyne drzwi w tej szarej scenerii pomalowane są kremową farbą, która zaczyna powoli odpadać. Na drzwiach ktoś przykleił plakat przedstawiający polskich żołnierzy. Zachęca młodych ludzi by dołączyli do wojska i walczyli za ojczyznę w cudzej wojnie. Siedzę pod ścianą na metalowym krześle, staram się myśleć o czymś innym niż mundur i prycza. Ubrany jestem w garnitur, na kolanach trzymam kega. Zimna beczułka złocistego trunku dodaje mi otuchy. Co ma być to będzie. Kremowe drzwi uchylają się. Wyłania się zza nich wysoki jegomość o siwych, przerzedzonych włosach. Przypominam sobie przebiegającą myszkę i uśmiecham się do siebie. Pada moje nazwisko, staje na baczność. Za dużo tego wojska. „Mysza” poprawia okulary, lustruje mnie wzrokiem i ze zrozumieniem kiwa głową.

-No cóż nie tym lazem Panie Kalolu. – znowu gubi er, już prawie rok go widuje, a nie potrafię się przyzwyczaić.

Serce bije mi szybciej, przez głowę przelatują mi obrazy rudego 102, Szarika. Marusia. Stop, stop! Marusia może być.

-Tym lazem niestety nie możemy Pana wywalić. To gdzie mam tą tlóje wpisać?

Niemożliwe, niesamowite. To znaczy, że „Mysza” próbował zażartować. Nie! On zażartował. Na swój chory sposób, prawie doprowadzając mnie do zawału, ale zażartował. Świat jest piękny. Ten korytarz jest piękny. Podaje indeks i ląduje w nim upragniona trója. Rozglądam się, otaczają mnie ludzie. Studenci. Plakat na drzwiach nie straszy już misją pokojową w Iraku tylko zachęca do wyjazdu do Anglii, wyjazdu turystycznego. Krzesło nie jest metalowe, jest…idealne. Tylko keg stoi jak stał. Zimny, piękny, moje przeznaczenie. Zostaje zaciągnięty przed budynek. Południe, słońce wysoko. Krawat ląduje w śmietniku. Szybkie montowanie kranika w kegu, rozglądam się wśród tłumu ludzi. Dla wszystkich nie wystarczy. Zza zakrętu wyjeżdża ciężarówka, zielono-srebrna. Heinekn! Podjeżdżają, trwa wypakowywanie kegów. Kilkadziesiąt beczułek. Jak w siódmym niebie i to nie dzięki ptasiemu mleczku. Piwo zaczyna się lać do dziesiątek spragnionych gardeł. Wszyscy z wpisami, wszyscy szczęśliwi, gotowi na długą noc z kegiem i muzyką. Impreza trwa.


hm, niezłe.... czy i kiedy można się będzie spodziewać cdn?
Posted by: Kameleon

Re: Wygram, wygram, wygram ! :) - 29/04/2008 02:53

Gdy będzie kolejna beczka piwa do wygrania ;\)

No...przynajmniej sześciopak.